چگونه نظرسنجی بسازیم در شاد

چگونه نظرسنجی بسازیم در شاد
چگونه نظرسنجی بسازیم در شاد

برای اجرای این برنامه لطفا جاوا اسکریپت دستگاه خود را فعال کنید

برای اجرای این برنامه لطفا جاوا اسکریپت دستگاه خود را فعال کنید

برای اجرای این برنامه لطفا جاوا اسکریپت دستگاه خود را فعال کنید

تماس از سراسر کشور 9099071612 از 8 صبح الی 12 شب حتی در ایام تعطیلتماس از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر

علاوه بر مقاله اي که تقديم شما ميشود مشاوران ارشد «پاسخ با ما» آماده پاسخگوئي تلفني به شما عزيزان مي باشند ، وقت شما طلاست ، تماس از 8 صبح لغايت 12 شب ، حتی در ایام تعطیل ، تماس از طريق تلفن ثابت بدون کد و صفر :

9099071612

22 نظر تاکنون ، میتوانید سوال بپرسید یا در بحث شرکت کنید

چگونه نظرسنجی بسازیم در شاد

 

نظرسنجی در شاد یکی از امکانات برنامه شاد جدید است که در نسخه قدیمی وجود نداشت. معلمان از طریق ارسال نظرسنجی در گروه های شاد می توانند حضور و غیاب کنند ، زمان برگزاری کلاس ها را از دانش آموزان نظرسنجی کنند ، کیفیت آموزش کلاسی را  ارزیابی کنند ، روش تدریس را که به صورت لایو باشد یا نه ، از دانش آموزان نظرسنجی کنند و …. در کل نظرسنجی در شاد کاربرد زیادی دارد و از این قابلیت برنامه شاد می توان دانش آموزان را برای شرکت در بحث های کلاسی تشویق کرد و از آنها نیز نظرخواهی شود تا آموزش مجازی و از راه دور در بهترین حالت ممکن انجام گیرد.

آنچه در این مطلب میخوانید :

برای ساخت فرم نظرسنجی ، ابتدا باید شاد جدید را نصب کنید و یا به روز رسانی شاد قدیمی را انجام دهید. سپس با ورود به گروه درسی مد نظر ،  مطابق تصویر زیر بر روی گزینه سنجاق مانند کلیک کنید.

دانش آموزان و معلمان عزیز اگر در نصب و ورود به برنامه شاد ، با مشکلاتی مثل عدم نصب برنامه ، عدم احراز هویت ، مشکل در ورود به کلاس درس و … مواجه هستید ، می توانید از مشاوران ارشد ما در پاسخ با ما راهنمایی دریافت کنید ، کارشناسان ما تمامی ایام هفته حتی روزهای تعطیل از 8 صبح لغایت 12 شب پاسخگوی شما عزیزان میباشند.

همین حالا تماس بگیرید 

تماس از سراسر کشور 9099071612

تماس از استان تهران 9092301611

تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر، حتی ایام تعطیل

 

با زدن روی سنجاق ، چند گزینه به شما نمایش داده می شود که لازم است گزینه نظرسنجی را انتخاب کنید.

 

هر فرم نظرسنجی از یک پرسش و چند گزینه تشکیل شده است. در بخش پرسش موضوع مورد سوال را تایپ کنید و در بخش گزینه ها نیز حداقل باید 2 گزینه داشته باشید. ما فرم زیر را برای حضو و غیاب کردن کلاس تهیه کرده ایم شما می توانید فرمی با پرسش های متفاوت داشته باشید.

 

در گزینه های پاسخ حداقل باید دو گزینه را تعیین کنید.

پس از تعیین پرسش نظرسنجی و گزینه های آن ، از بخش تنظیمات می توانید گزینه رای دادن به صورت ناشناس یا شناس را فعال کنید. فعال کردن این بخش بستگی به پرسش نظرسنجی شما دارد ، اگر حضور و غیاب می کنید باید دانش آموزان حاضر شناسایی شوند ولی اگر پرسش طوری باشد که نباید دانش آموزان شرکت کننده در نظرسنجی شناسایی شوند ، بهتر است رای دادن به صورت ناشناس را فعال کنید.

پس از اعمال تنظیمات ، تیک بالای صفحه را بزنید تا فرم در گروه ارسال شود.

 

فرم نظرسنجی حضور و غیاب به شکل زیر در گروه درسی ارسال می شود و دانش آموزان می بایست بر روی گزینه مد نظر خود کلیک کنند تا رای آنها ثبت شود. لازم به ذکر است که معلم برای مشاهده نتایج خودش نیز باید در نظرسنجی شرکت کند.

 

پس از پایان کلاس می توانید با کلیک بر روی عبارت مشاهده نتایج ، لیست دانش آموزانی را که حضور خود را ثبت کرده اند یا در نظرسنجی شرکت کرده اند ، مشاهده نمایید.

 

همچنین شما می توانید با زدن روی نظرسنجی گزینه های زیر را مشاهده کنید. بهتر است نظرسنجی را در گروه کلاسی سنجاق کنید تا در صورت وجود چند پیام پس از آن ، از نوار بالای گروه برای دانش آموزان دیده شود. پس از پایان مهلت نظرسنجی نیز می توانید آن را حذف کنید.

برای ساخت فرم نظرسنجی شاد ، وارد تنظیمات شاد در گروه درسی شوید و با کلیک بر روی گزینه نظرسنجی ، پرسش و گزینه های آن را تعیین نمایید.

اگر معلم گزینه رای دادن به صورت ناشناس را غیر فعال کند ، می توان اسامی دانش آموزانی را که در نظرسنجی شرکت کرده اند را مشاهده نماید.

محدودیتی در تعداد نظرسنجی های ارسال شده در روز وجود ندارد.

هر نظرسنجی باید از یک پرسش و حداقل دو گزینه تشکیل شده باشد.
چگونه نظرسنجی بسازیم در شاد

بله ، معلمانی که از وب شاد استفاده می کنند نیز می توانند فرم نظرسنجی را ایجاد و در گروه های درسی به اشتراک بگذارند.

علاوه بر مطلبی که در خصوص نظرسنجی shabake shad ارائه شد ، با کلیک بر روی لینک های زیر می توانید از قابلیت های بیشتر پیام رسان شاد مطلع گردید.

علاوه بر مقاله اي که تقديم شما ميشود مشاوران ارشد «پاسخ با ما» آماده پاسخگوئي تلفني به شما عزيزان مي باشند ، وقت شما طلاست ، تماس از 8 صبح لغايت 12 شب ، حتی در ایام تعطیل ، تماس از طريق تلفن ثابت :

تماس از سراسر کشور: 9099071612

  کاربران برنامه شاد ممکن است به دلایل مختلفی بخواهند در گوشی تلفن همراه یا …

من نسخه ی جدید شاد رو ریختم و نظر سنجی نداره
ممنون میشم راهنماییم کنید

با سلام. بخش نظرسنجی در وب شاد موجود نیست ولی اگر از اپلیکیشن این برنامه استفاده می کنید، حتما باید بخش نظرسنجی را داشته باشد. لطفا با کارشناسان تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند.

اصلا از این برنامه خوشم نمیاد فقط داره پولمونو میخوره😠😠😠😠😡😠😠😠😠😠😠😠😠😠😠😠😠😠😠😠😠😠😠😠😠😠😠😠😠😠😠😠😠😠😠😠😠😠😠😠😠😠😠😠😠😠😠😠😠😠😠😠😠😠😠😠😠😠😠😠😠😠😠😠😠😠😠😠😠😠😠😬😠😠😠😠😠😠😠😠😠😠😠😠😠😠😠😠😠😠

سلام،چرا نطرسنجی هایی که معلمان برایمان ایجاد می کنند نمایش داده نمی شود؟
من از (نسخه وب) نرم افزار شاد استفاده می کنم و هم مرورگر من که (گوگل کروم) هست آخرین نسخه می باشد.
لطفا رسیدگی شود،باتشکر.

با سلام. در وب شاد فعلا بخش نظرسنجی راه اندازی نشده است.

Ahaan

از من نداره

با سلام ببخشید من از شاد وب رو لپ تاب وارد شاد می شوم ولی نمی شه در نظر سنجی ها مثل حضور غیاب شرکت کنم لطفا راهنماییم کنید

با سلام. وب شاد گزینه نظرسنجی ندارد.

سلام میخواستم بدونم میشه تو نظرسنجی گزینه ای که انتخاب کردین رو تغییر بدیم

با سلام. بله برای تغییر نظر بر روی پیام نظرسنجی کلیک کنید و گزینه پس گرفتن رای را انتخاب کنید.

چگونه در پیوی معلم نظرسنجی ارسال کنیم؟

با سلام. بر روی گزینه سنجاق مانند کلیک کنید. با زدن روی سنجاق ، چند گزینه به شما نمایش داده می شود که لازم است گزینه نظرسنجی را انتخاب کنید.

عالی بود

از منم اصلا نظر سنجی نداره😐

اصن چحوری کار میکنه

خوب

سلام امکان ویرایش نظر سنجی بعد از ارسال نیست درسته؟؟؟

سلام هر نظر سنجی در شاد تا کی بازه و اینکه میشه زمانی معین کرد

شاد من نظر سنجی نداره لطفاً جواب بیدین که چیکار کنم🤝

من دانش آموزام معلمم مدیرم کرده تا توی کلاس نظرسنجی بگذارم. با اینکه مدیر شدم و مراحل شما را رفتم ولی به جای گزینه ی نظرسنجی گزینه ی مخاطب هست. چرا اینجوریه؟ چرا نمیتوانم فرم حضور غیاب بسازم؟ لطططططفا راهنمایی کنیدددد. خواهش میکنم.

با سلام. لطفا برای راهنمایی در خصوص نظرسنجی شاد و رفع مشکلات خود درباره این برنامه ، با کارشناسان ما تماس بگیرید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه

نام *

ایمیل *

با ثبت ایمیل خود از جدیدترین اخبار تحصیلی و تخفیفات ما با خبر شوید


مشاوره برنامه ریزی کنکورDownloads-icon


https://pasokhbama.com/wp-content/uploads/2020/03/01.tanhatarin_ashegh-www.pasokhbama.com_.mp3Downloads-icon


مشاوره برنامه ریزی کنکورDownloads-icon


https://pasokhbama.com/wp-content/uploads/2020/03/01.tanhatarin_ashegh-www.pasokhbama.com_.mp3Downloads-icon


مشاوره برنامه ریزی کنکورDownloads-icon


https://pasokhbama.com/wp-content/uploads/2020/03/01.tanhatarin_ashegh-www.pasokhbama.com_.mp3Downloads-icon

 

نحوه حضور و غیاب در شاد با نظرسنجی یکی از سوالات معلمان برای حضور و غیاب در برنامه شاد است. پیش از این ، در مطلب لینک حضور و غیاب دانش آموزان در برنامه شاد توضیح دادیم که حضور و غیاب دانش آموزان به سه روش بات شاد ، دیجی فرم شاد و نظر سنجی شاد انجام می گیرد که هر سه روش نیز آسان هستند. در این مطلب می خواهیم بررسی کنیم که نحوه حضور و غیاب در شاد با نظرسنجی به چه صورت است و چگونه فرم نظر سنجی بسازیم. تا انتهای مطلب همراه ما باشید.

برای رفع مشکلات سامانه شاد و دریافت پاسخ سوالات خود درباره این برنامه ، با مشاوران ما ارتباط برقرار نمایید.

خرید بسته های تماس مشاوره تحصیلی به سادگی هر چه تمام ترچگونه نظرسنجی بسازیم در شاد

تماس از طرف مشاور با شما بدون پرداخت هزینه اضافه و حتی هزینه تماس

امکان تماس با تلفن همراه شما توسط مشاور . خرید بسته تماس

آنچه در این مطلب میخوانید

یکی از روش های آسان حضور و غیاب دانش آموزان در برنامه شاد ، از طریق فرم نظرسنجی است و معلم می تواند با ساخت فرم نظر سنجی و ارسال آن در گروه ، از دانش آموزانی که در کلاس حضور دارند و آنلاین هستند ، بخواهد که حضور خود را ثبت نمایند.

جهت ساخت فرم نظرسنجی حضور و غیاب در شاد ، وارد برنامه شاد خود شوید و پس از ورود به گروه درسی مربوطه ، از پایین صفحه بر روی گزینه سنجاق مانند کلیک کنید.

با انتخاب گزینه سنجاق ، منویی نمایش داده خواهد شد که یکی از گزینه های آن ، نظرسنجی است. بر روی نظرسنجی کلیک کنید.

حال برای آنکه فرم حضور و غیاب ایجاد کنید ، باید در بخش پرسش نظرسنجی عبارت حضور و غیاب کلاس را درج نمایید و در بخش گزینه های پاسه ، دو عبارت “من حاضرم” و “تایید معلم” را تایپ کنید.

در تنظیمات فرم نظرسنجی شاد ، گزینه رای دادن به صورت ناشناس را غیرفعال کنید زیرا در صورت فعال بودن این گزینه ، شما متوجه نخواهید شد که کدام دانش آموزان حضور خود را ثبت کرده اند. پس از غیرفعال کردن این گزینه ، تیک بالای صفحه را بزنید.

بعد از ساخت فرم نظرسنجی حضور و غیاب در شاد و تایید آن ، در گروه درسی ارسال می شود و هر دانش آموزی که بر روی گزینه من حاضرم کلیک کند ، معلم می تواند نام و نام خانوادگی او را مشاهده کرده و حضورش را ثبت نماید. پس از پایان کلاس برای اطلاع از لیست دانش آموزان حاضر ، با کلیک بر روی عبارت مشاهده نتایج ، اسامی آنها را مشاهده خواهید کرد.

علاوه بر حضور و غیاب در شاد با نظرسنجی ، دو روش دیگر نیز برای حضور و غیاب کردن دانش آموزان وجود دارد. روش اول از طریق بات شاد است که معلم می تواند با وارد شدن به بخش “مدیریت حضور و غیاب” اپلیکیشن شاد ، برای هر یک از کلاس های درسی خود برنامه حضور و غیاب تعریف کند و همزمان با شروع هر کلاس ، حضور دانش آموزان حاضر در کلاس ثبت می شود.

نحوه تنظیم برنامه درسی در بخش مدیریت حضور و غیاب شبکه شاد به این صورت است که باید روز و ساعت شروع و پایان هر کلاس تعریف شود مثلا درس ریاضی از ساعت 8 الی 9 روز دوشنبه و درس علوم تجربی از ساعت 10 تا 11 روز سه شنبه.

با تنظیم برنامه درسی ، شبکه شاد به صورت خودکار حضور و غیاب دانش آموزان را ثبت می کند و معلم با مراجعه به این بخش ، می تواند اسامی دانش آموزان حاضر را ببینید.

روش دیگر برای حضور و غیاب در شاد ، از طریق دیجی فرم شاد است. با ورود به سایت  digiform ، می توانید فرم حضور و غیاب بسازید و لینک آن را در گروه درسی دانش آموزان ارسال کنید. هر دانش آموز با کلیک بر روی لینک وارد سایت دیجی فرم می شود و نام و نام خانوادگی خود را درج می نماید. سپس معلم در انتهای کلاس با وارد شدن به این سایت ، اسامی دانش آموزانی را که حضور خود را ثبت کرده اند ، مشاهده خواهد کرد.

مراحل کامل ساخت فرم حضور و غیاب در شاد با نظر سنجی ، در این مطلب ارائه شد.

بله معلم می تواند از طریق بات شاد و دیجی فرم شاد نیز حضور و غیاب انجام دهد.

 

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نام *

ایمیل *

وب‌ سایت

دیدگاه

چگونه در شاد نظر سنجی درست کنیم را از سایت هاب گرام دریافت کنید.

منبع مطلب : www.aparat.com

مدیر محترم سایت www.aparat.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

منبع مطلب : www.aparat.com

مدیر محترم سایت www.aparat.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.چگونه نظرسنجی بسازیم در شاد

منبع مطلب : www.aparat.com

مدیر محترم سایت www.aparat.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

سلام خسته نباشید من برنامه شاد و نصب کردم اما متاسفانه نمیدونم چرا نظرسنجی ندارم باید چیکار کنم

کی جوابمو میدین چون من الان میخوام

کی جوابمو میدین چون من الان میخوام

سلام خسته نباشید من نمیتونم چرا برنامه شادبوم جدید نصب کردم اما متاسفانه نمیدونم چرا نظرسنجی ندارم باید چیکار کنم

سلام عزیزم من هیچ چیز نمیدونم

نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

این مطالب توسط ربات جمع آوری شده است در صورت نارضایتی به ما اطلاع دهید تا
محتوای مطلب شما را حذف کنیم.

در صورتی که در خصوص ساخت فرم و لیست حضور و غیاب در برنامه شاد سوالی دارید

در صورتی که در خصوص ساخت فرم و لیست حضور و غیاب در برنامه شاد سوالی دارید

حضور و غیاب در برنامه شاد یکی از موضوعاتی است که معلمان و هم چنین دانش آموزان باید به خوبی از آن آگاهی داشته باشند تا بتوانند هنگام برگزاری هر کلاس این کار را انجام دهند. معلم ها باید راه های ساخت لیست حضور و غیاب در شاد را به طور کامل بلد باشند تا هر موقع که بخواهند، این لیست را ایجاد کرده و از حضور داشتن دانش آموزان شان بر سر کلاس درس آگاه شوند. همان گونه که می دانید با شیوع ویروس کرونا، آموزش در کشور چه در دانشگاه ها و چه در مدارس به سمت آموزش آنلاین حرکت کرده است. وزارت آموزش و پرورش برای ایجاد یک سامانه هماهنگ و مناسب جهت تدریس به دانش آموزان کشور، سامانه شاد را راه اندازی و اجرا نموده است. تمام دانش آموزان باید از این طریق به گروه های کلاسی خود وارد شده و از کلاس های آنلاین استفاده نمایند.

با توجه به این که آموزش ها از راه دور بوده و امکان حواس پرتی یا بازیگوشی برخی دانش آموزان وجود دارد، لیست حضور و غیاب دانش آموزان در شاد حتما باید توسط معلمان ایجاد شده و این کار انجام بگیرد. به این شکل به احتمال زیاد دانش آموزان سر کلاس آنلاین حضور داشته و مطالب را فرا می گیرند. ساخت فرم حضور و غیاب در برنامه شاد به چند روش گوناگون امکان پذیر است. این روش ها شامل استفاده از بات برنامه شاد، ساخت فرم و قرار دادن لینک حضور و غیاب دانش آموزان در برنامه شاد و روش نظر سنجی می باشد که در ادامه به آن ها می پردازیم. اساتید و معلم ها باید در هنگام کلاس های درس خود، با هر یک از این روش ها که مایل باشند نسبت به ساخت لیست مناسب برای حضور و غیاب اقدام نمایند. در ادامه با ما همراه باشد تا اطلاعات کاملی در مورد ساخت لیست مربوط به حضور و غیاب در شاد به دست آورید.چگونه نظرسنجی بسازیم در شاد

همان گونه که اشاره کردیم، ساخت فرم حضور و غیاب در برنامه شاد یکی از موضوعات مهم است که باید حتما توسط معلم ها انجام بگیرد. راه های گوناگونی برای ساخت لیست حضور و غیاب در برنامه شاد وجود دارد که شامل استفاده از بات، فرم حضور و غیاب و نظرسنجی می شوند. یکی از این راه های انجام حضور و غیاب، استفاده از بات می باشد. این روش از روش های راحت انجام حضور و غیاب در برنامه شاد است. زیرا ربات برنامه شاد این کار را به صورت خودکار برای شما انجام می دهد. کافی است تنظیمات لازم را انجام دهید تا این بات در زمان مشخص شده کار حضور و غیاب را انجام دهد. برای انجام تنظیمان این بات لازم است مراحل زیر را طی کنید.

آموزش تصویری ساخت لیست حضور و غیاب در شاد از طریق بات

۱در این روش پس از ورود به کلاس، معلم برای ایجاد لیست حضور و غیاب دانش آموزان در شاد باید گزینه «مدیریت حضور و غیاب» را انتخاب نماید.

۲در مرحله بعد ایجاد لینک حضور و غیاب دانش آموزان در برنامه شاد برای بات، باید نام کلاس مورد نظر خود را مشخص کنید. به عبارتی، باید کلاس مورد نظر را از بین همه کلاس های خود که نمایش داده می شوند، انتخاب کنید.

۳در ادامه وارد بات مربوط به حضور و غیاب خواهید شد. در این جا باید اطلاعات زمانی کلاس خود را وارد نمایید تا ربات در زمان مشخص توسط شما، کار حضور و غیاب را به صورت خودکار انجام دهد. این اطلاعات شامل روز کلاس، زمان شروع و پایان آن می شوند. برای این کار باید گزینه «افزودن برنامه درسی» را انتخاب کنید.

۴بعد از انتخاب گزینه مورد نظر، مانند شکل زیر «روز هفته»، «ساعت شروع»، «ساعت پایان» و «نام درس» را به ترتیب وارد خواهید کرد.

۵هر یک از گزینه ها را که انتخاب می کنید، باید در کادر مورد نظر بنشیند. در غیر این صورت، انتخاب شما ثبت نشده است. همان طور که در شکل زیر می بینید، همه اطلاعات در کادر مربوطه وجود دارند. پس از تکمیل اطلاعات به طور کامل، گزینه «ثبت» را در قسمت پایین کادرها کلیک نمایید.

۶بعد از ثبت کردن اطلاعات مورد نظر برای بات حضور و غیاب در برنامه شاد ، گزینه «برنامه کلاس با موفقیت ثبت شد» به شما نمایش داده می شود.

۷سپس می توانید با انتخاب گزینه «نمایش برنامه درسی» از وارد شدن صحیح اطلاعات مطمئن گردید. در صورتی که اطلاعات به درستی وارد شده باشد، اطلاعات وارد شده توسط شما نمایش داده خواهند شد.

۸در ادامه مراحل ساخت لیست حضور و غیاب در شاد ، باید تاریخ شروع و پایان انجام این حضور و غیاب را هم مشخص کنید. برای مثال، اگر شما این تاریخ را از شهریور تا اسفند انتخاب کنید، در این مدت هر روز در بازه زمانی مشخص حضور و غیاب کلاس شما انجام خواهد گرفت.

۹بعد از انجام این تنظیمات در بات مربوط به برنامه شاد، پس از تشکیل هر کلاس می توانید با ورد به این بات، گزینه «وضعیت حضور و غیاب» را انتخاب کرده و لیست حضور و غیاب دانش آموزان در برنامه شاد را مشاهده کنید.

 

روش بعدی که معلم ها و اساتید برای ساخت لیست حضور و غیاب در شاد می توانند از آن استفاده نمایند، ساخت فرم های مربوط به این کار می باشد. معلم ها پس از ساخت فرم حضور و غیاب در برنامه شاد باید لینک آن را برای دانش آموزان خود قرار دهند. جهت انجام این کار طی کردن مراحلی لازم است که در ادامه به آن ها خواهیم پرداخت:

نحوه ساخت فرم حضور و غیاب برنامه شاد

با این روش شما می توانید هر موقع که کلاس خود را تشکیل می دهید، از حاضر بودن دانش آموزان خود بر سر کلاس درس اطمینان پیدا کنید. در ادامه که لینک را در گروه قرار می دهد، هر دانش آموز که وارد ان شده و اسم خود را ثبت کند، اطلاعات او ذخیره خواهد شد. در ادامه شما می توانید به فرم مربوطه مراجعه کنید. مانند شکل زیر یک گزینه با شکل مداد را مشاهده می نمایید. این گزینه تنها برای شما قابل مشاهده است و باید بر روی آن کلیک نمایید.

چگونه نظرسنجی بسازیم در شاد

بعد از کلیک بر روی شکل مداد موجود در قسمت پایین فرم مربوط به حضور و غیاب در برنامه شاد ، پنجره جدیدی برای شما باز خواهد شد. در این قسمت باید بر روی گزینه responstions کلیک نمایید تا اطلاعات ثبت شده دانش اموزان که همان نام و نام خوانوادگی آن ها می باشد را مشاهده نمایید.

شما می توانید از این فرم حضور و غیاب در برنامه شاد برای کلاس های دیگر خود هم استفاده کنید. کافی است با انتخاب گزینه سه نقطه در سمت چپ فرم، گزینه delete را بزنید تا همه اطلاعات پاک شوند. مجددا فرم را در هنگام کلاس در برنامه شاد برای دانش آموزانتان ارسال کنید.

 

انجام حضور و غیاب در برنامه شاد از طریق نظر سنجی راه دیگری است که معلم ها می توانند از طریق آن نسبت به ثبت حضور دانش آموزان خود اقدام نمایند. برای این کار هم طی کردن یک سری مراحل لازم است که البته چندان هم سخت نیست. در ادامه مراحل ساخت لیست حضور و غیاب در شاد با نظرسنجی را برای شما بیان خواهیم کرد.

 

 

انجام حضور و غیاب در برنامه شاد یکی از موضوعات مهم در استفاده از این برنامه می باشد. چرا که در هنگام تدریس و برگطاری کلاس ها به صورت غیرحضوری، امکان شرکت نکردن برخی دانش اموزان در کلاس و در نتیجه یاد نگرفتن درس وجود دارد. داشتن یک لیست حضور و غیاب دانش آموزان در شاد می تواند تا حد زیادی به جلوگیری از این موضوع کمک نماید. به این ترتیب، معلم ها حتما باید نسبت به ایجاد فرم حضور و غیاب در برنامه شاد اقدام نموده و از دانش آموزان بخواهند که این فرم ها را پر کنند. ما در این جا سه راه مهم و اساسی برای ساخت لیست حضور و غیاب در شاد را برای شما بیان کردیم. شما پس از ایجاد فرم مربوط به حضور و غیاب از هر یک از این روش ها، باید به دانش آموزان اطلاع رسانی کرده و یا لینک مورد نظر را در گروه درس قرار دهید. در نتیجه لینک حضور و غیاب دانش آموزان در برنامه شاد برای افراد قابل مشاهده بوده و می توانند از این طریق نسبت به ثبت حضور خود اقدام نمایند.

 

در صورتی که در خصوص ساخت فرم و لیست حضور و غیاب در برنامه شاد سوالی دارید

در صورتی که در خصوص ساخت فرم و لیست حضور و غیاب در برنامه شاد سوالی دارید

درصورتی که برای مشاوره در تمامی زمینه های ذکر شده در سایت، به دانش چندین ساله ما نیاز داشتید می توانید با ایمیل یا شماره تلفن ۹۰۹۹۰۷۵۳۰۲ ( تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور با هزینه هر دقیقه ۶۰۰۰ تومان ) در ارتباط باشید تا از مزایای مشاوره تلفنی ما بهره مند گردید.

سایت مشاوره همراه مشاور یک مرکز خصوصی و غیرانتفاعی است و به هیچ ارگان دولتی و خصوصی دیگر هیچگونه وابستگی ندارد.
جهت ارئه انتقادات، پیشنهادات و شکایات با شماره تلفن ۵۴۷۸۷۸۰۰-۰۲۱ تماس حاصل فرمایید.

تماس از کل کشور : ۹۰۹۹۰۷۵۳۰۲

همه روزه حتی ایام تعطیل از :  ۸   صبح   الی   ۱  شب

@media (max-width:1008px) {
.noresp {
display: none !important
}
}
.form-control {
width: auto !important;
border-radius: 0px
}
.inner-contentbox {
margin-bottom: 15px !important
}
.alink img {
max-width: 100% !important;
width: auto !important;
height: auto !important
}
.alink h2 {
color: rgb(58, 109, 151);
font-size: 16px;
margin-bottom: 20px
}
.alink h3 {
font-size: 15px;
color: rgb(58, 109, 151);
margin-bottom: 20px
}
.alink h4 {
font-size: 14.5px;
color: rgb(58, 109, 151);
margin-bottom: 20px
}
.alink h5 {
font-size: 14px;
color: rgb(58, 109, 151);
margin-bottom: 20px
}
.alink h6 {
font-size: 13.5px;
color: rgb(58, 109, 151);
margin-bottom: 20px
}

.alink p {
line-height: 27px
}
.alink a {
font-size: 15px
}
.shoar {
background: rgb(249, 249, 249) none repeat scroll 0% 0%;
text-align: center;
padding: 30px 10px;
font-weight: bold;
font-size: 23px;
margin-bottom: 20px;
line-height: 32px;
color: rgb(58, 109, 151);
margin-top: 20px
}
.end {
border: 1px solid rgb(220, 222, 181);
background-color: rgb(254, 255, 232);
padding: 10px;
margin: 10px 0px;
line-height: 1.5;
}
.slo {
font-size: 50px;
font-family: yekan;
margin-left: 20px;
}
.slo2 {
font-size: 50px;
font-family: yekan;
position: relative;
top: 33px;
margin-right: 20px;
}
.mytable tr td {
border: 1px solid #ccc;
}
.mytable tr:nth-child(even) {
background: #ED7D31;
color: white
}
.mytable tr:nth-child(even) td {
color: white !important
}
.mytable tr:nth-child(odd) {
background: #FFF
}
.mytable tr:first {
background:#EBFC87
}
.mytable li:nth-child(5n+3) {
font-weight: bold
}
address, blockquote, dd, dl, p, pre, q {
margin-bottom: 1px;
}
.mb-5 {
margin-bottom: 3px !important
}
h4 {
font-size: 14px !important;
font-weight: bold;
color: rgb(58, 109, 151);
}

مدیران مدارس مسئول مدیریت کلاس های درسی در نرم افزار شاد 1400 – 1401 هستندکه برای این کار ابتدا باید نرم افراز شاد را نصب و از طریق شماره همراهی که در سامانه سناد ثبت کرده اند وارد این کانال شوند . هم چنین گزینه جدیدی به نام ساخت کانال ، امکان ساخت کانال های مختلف در سامانه شاد را در بستر این نرم افزار فراهم نموده است .چگونه نظرسنجی بسازیم در شاد

اگر در ساخت کانال برنامه شاد سوالی دارید

اگر در ساخت کانال برنامه شاد سوالی دارید

یکی از مهمترین اتفاقاتی که در دوران تعطیلی مدارس به دلیل بیماری کرونا به وجود آمد گسترش آموزش از راه دور از طریق شبکه های مجازی بوده است . برای همین منظور وزارت آموزش و پرورش برای نرم افزار شاد را طراحی و در اختیار مدیران ، معلمان و دانش آموزان قرار داده است . 

مدیریت کانال های کلاس درسی مدارس بر عهده مدیران است و آن ها باید بعد از ورود به نرم افزار شاد ۱۴۰۰ – ۱۴۰۱  کلاس های مربوطه را با ساختن کانال ها ایجاد کرده و سپس معلمان و دانش آموزان را به این کانال ها دعوت نمایند . به همین منظور در ادامه راهنمای ساخت کانال و دعوت از معلمان و دانش آموزان توضیح داده شده است .  

با توجه به موجود بودن اطلاعات معلمان ، مدیران و اطلاعات کلاس های درسی در سامانه سناد ، کانال ها به صورت خودکار ایجاد می شوند . اما به تازگی با انتشار نسخه جدید شاد گزینه ای با نام ساخت کانال جدید در این برنامه فعال شده که ساخت کانال از این طریق امکان پذیر باشد . در ادامه این مقاله به راهنمای دسترسی به ساخت کانال در برنامه شاد 1400 – 1401 پرداخته ایم .

در سرویس پیام رسان شاد مدیر یا معلم می تواند رسانه ای اختصاصی (کانال) ایجاد کند که با افزودن دانش آموز، مدیر و معلم به صورت یک طرفه در کانال تا حجم 1.5 گیگابایت محتوا ارسال کند ؛ امکانات کانال ها در شاد به شرح زیر است :

 

 انتخاب نام کاربری منحصر به فرد با قابلیت جست و جو توسط کاربران

ساخت لینک برای کانال و به اشتراک گذاری

ارسال انواع محتوای صوتی ، تصویری و متنی

ارسال فایل تا حجم 1.5 گیگابایت

امکان پخش زنده یک طرفه در کانال و دریافت نظر کاربران به صورت بلادرنگ

برگزاری نظرسنجی

خاموش و روشن کردن اعلان ها برای دنبال کننده ها و توسط دیگر ادمین ها

امکان تغییر مالک کانال و واگذاری

تعریف ادمین های دیگر با دسترسی های :

 

       امکان تغییر و ویرایش اطلاعات
       دیدن لیست اعضای کانال
       سنجاق ،ارسال  ویرایش و پاک کردن پیام ها
       ارسال عضو و یا مدیر جدید
 

 تعیین لیست سیاه

 حذف کانال و عدم دسترسی تمامی اعضا به محتواها

 کانال های رسمی آموزش و پرورش

       کانال رسمی شاد
       کانال نگاه به رویدادهای آموزش وپرورش
       کانال اولیا و مربیان
       کانال تربیت بدنی و سلامت
       کانال های پرورشی
       کانال استعدادهای درخشان
       کانال آموزش کودکان با نیازهای ویژه
       کانال پژوهش سراهای دانش آموزی

 

 راهنمای تصویری ساخت کانال در برنامه شاد

 برای دسترسی به گزینه جدید ، دو راه وجود دارد . اول انتخاب گزینه مخاطبین از گوشه سمت راست صفحه و یا انتخاب دایره ای در سمت چپ که در آن شکل مداد وجود دارد.

 

 

 انتخاب گزینه کانال جدید

 

 

انتخاب یک اسم برای کانال مورد نظر خود و کلیک بر روی علامت تایید موجود در گوشه بالای سمت چپ

 

چگونه نظرسنجی بسازیم در شاد

 

انتخاب مخاطبان خود برای عضویت در کانال و انتخاب علامت تایید در گوشه بالای سمت چپ

 

 

 احتمالا افراد عادی قادر خواهند بود با استفاده از مجوزی که از طرف آموزش و پرورش صادر می شود ، با ساخت کانال برای دانش آموزان تولید محتوا کنند . هم چنین یکی دیگر از راه های به اشتراک گذاری محتوا که در جدیدترین نسخه برنامه شاد ُ معرفی گردیده است ، بخش شادینو در برنامه شاد می باشد .

 

علی رغم عدم امکان ساخت کانال برای افراد عادی ، کانال های متعددی در برنامه شاد راه اندازی شده که به اطلاع رسانی در مورد اخبار آموزش و پرورش ، محتوای آموزشی ، پرورشی و غیره می پردازد . برای کسب اطلاعات بیشتر درباره این کانال ها و نحوه دسترسی به آن ها ، توصیه می کنیم مقاله زیر را مطالعه نمایید .

 

حتما بخوانید: معرفی کانال های برنامه شاد

به دلیل آن که وظیفه مدیریت کانال های درسی 1400 – 1401 هر مدرسه بر عهده مدیران مدارس می باشد برای این کار باید مراحل زیر توسط مدیران طی شود . در تصویر زیر راهنمای ورود مدیران به اپلیکیشن شاد ارائه شده است .

 

 

تکمیل اطلاعات معلمان (شامل کد ملی و شماره همراه) ، کلاس ها و دانش آموزان در سامانه سناد

       لازم است مدیر مدرسه هر چه سریع تر نسبت به تکمیل این اطلاعات اقدام نماید . ️همچنین در صورت تکمیل بودن این اطلاعات نیازی به ورود به سامانه سناد نیست و مستقیما به مرحله دوم بروید.

دانلود برنامه شاد و نصب این اپلیکیشن بر روی دستگاه هوشمند خود . 

 

مرحله سوم : ورود مدیر به اپلیکیشن شاد با وارد کردن شماره تلفن همراه خود .

       دقت شود که شماره تلفن همراه مدیر باید دقیقا همان شماره مشخص شده در سامانه سناد باشد و همچنین ️لازم است خط تلفن مدیر روشن باشد .

       پس از دریافت پیامک تایید و ارسال شماره آن در اپلیکیشن ، وارد اپلیکیشن شاد می شوید . پس از ورود در ابتدا نام خود را وارد نمایید . ️دقت شود که این نام برای تمامی مخاطبین شما اعم از معلمان ، دانش آموزان و اولیا نمایش داده می شود . 


انتخاب گزینه «ورود مدیر/معلم/دانش آموز» 

       در کادر نمایش داده شده ، نقش «مدیر» را انتخاب کنید و پس از آن ، در کادر جدید ، کد ملی خود را وارد نموده و دکمه تایید را فشار دهید . 

انتخاب گزینه «مشاهده لیست مدارس» و سپس انتخاب مدرسه مورد نظر خود


ایجاد گروه های کلاسی مدرسه شما 

       پس از ایجاد کانال ها و کلاس های درسی به دلیل اینکه کد ملی معلمان در سامانه سناد وجود دارد خود به خود این کانال ها برای معلمان قابل دسترس خواهد بود .

دعوت از معلمین به اپلیکیشن شاد در تاریخ اعلام شده در شیوه نامه ارسالی وزارت آموزش و پرورش

دعوت از دانش آموزان به اپلیکیشن شاد ۱۴۰۰ – ۱۴۰۱ پس از اتمام ثبت نام معلمان

 

بیشتر بخوانید: حضور و غیاب در برنامه شاد

در صورتی که در مورد نحوه ساخت کانال ها و کلاس های درسی در نرم افزار شاد و نحوه دعوت از معلمان و مدیران به این پیام رسان سوال داشتید می توانید از کارشناسای سامانه مشاوره هیوا مشاوره بگیرید . همچنین آخرین اخبار مدارس از طریق کانال تلگرامی مدارس هیوا و همچنین صفحه اینستاگرامی مدارس هیوا به اطلاع دانش آموزان می رسد .

✔️ همانطوری که در متن مقاله توضیح داده شده است مسئول ساخت و ایجاد کانال های درسی هر کلاس مدیر مدرسه می باشد .

✔️ پس از ساخت همه کانال های مربوط به یک مدرسه مدیر باید همه معلمان را به این کانال ها دعوت نماید که نحوه دعوت آن ها در متن مقاله شرح داده شده است .

✔️ پس از دعوت مدیر مدرسه دانش آموزان باید نرم افزار شاد را نصب و عضو آن شوند که نحوه عضویت آن ها در متن مقاله شرح داده شده است .

اگر در ساخت کانال برنامه شاد سوالی دارید

اگر در ساخت کانال برنامه شاد سوالی دارید

سلام خسته نباشید شما می تونید در شاد برای من کانال بزنید هر چقدر بخواید پرداخت می کنم !

سلام . ساخت کانال در برنامه شاد فقط توسط مدیران و معلمان امکان پذیره .

برای من دانلود نشد

لینک دانلود برنامه کجاست شما فقط راهنمای استفاده نوشتید ولی لینک نذاشتید

سلام . عبارت دانلود برنامه شاد هیوا رو در گوگل سرچ کنین .

ممنون

ساخت کانال در برنامه شاد را برای دانش آموزان ازاد کنید

عالی

سلام من می خوام شاد رو در لبتابم نصب کنم

سلام بغیر از معلم ها و مدیر ها کس دیگه ای نمی تواند کانال باز کند

من دوست دارم در شاد کانال بسازم

شاد عالییست ممنونم ازشما خیلیی چیزا از شاد یاد گرفتم ممنون ازمعلما آقای عزیزپور یا آقای خیاطون


مقالات منتخب سردبیر

بهترین مدارس ابتدایی و دبیرستان

انتخاب رشته دبیرستان

روش صحیح مطالعه برای دانش آموزان

معرفی رشته های پایه نهم به دهم

انتخاب رشته تحصیلی پایه نهم

منتخب های خواندنی

کودکان خلاق تحویل جامعه دهید

چرایی بیش فعالی کودکان

نکات مهم در انتخاب مدرسه مناسب

ویژگی های کودکان تیزهوش

چرایی افت تحصیلی

ترک تحصیل و عواقب آن

دسترسی سریع

ارتباط با ما

درصورتی که برای مشاوره در تمامی زمینه های ذکر شده در سایت، به دانش چندین ساله ما در این زمینه نیاز داشتید می توانید با ایمیل یا شماره تلفن 9099075305 ( تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور و به ازای هر دقیقه 60000 ریال ) در ارتباط باشید تا از مزایای مشاوره حضوری گروه آموزشی هیوا بهره مند گردید. همچنین می توانید از طریق فرم ارتباط با ما، پیام ها و انتقادات و پیشنهادات خود را برای ما ارسال نمایید. سایت مشاوره هیوا یک مرکز خصوصی و غیرانتفاعی است و به هیچ ارگان دولتی و خصوصی دیگر اعم از سازمان سنجش ، دانشگاه آزاد و …. هیچگونه وابستگی ندارد. جهت ارئه انتقادات، پیشنهادات و شکایات با شماره تلفن 54787700-021 تماس حاصل فرمایید.

دانلودها | وبلاگ | اخبار و اطلاعیه ها | هیوامگ | تماس با ما

تمامی حقوق این سایت متعلق به هیوا می باشد ©

نی نی سایت

چگونه نظرسنجی بسازیم در شاد
چگونه نظرسنجی بسازیم در شاد

Comments

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *