چگونه با یک مرد فروردینی رفتار کنیم

چگونه با یک مرد فروردینی رفتار کنیم
چگونه با یک مرد فروردینی رفتار کنیم

یادگیری زبان انگلیسی […] تاریخ : ۰۴ / ۰۷ / ۱۳۹۹ بازدید : 347 موضوع :

آموزش رایگان زبان انگلیسی […] تاریخ : ۰۴ / ۰۷ / ۱۳۹۹ بازدید : 243 موضوع :

Best sources of love and relationship from all […] تاریخ : ۰۳ / ۰۷ / ۱۳۹۹ بازدید : 180 موضوع :

فال عشق واقعی وازدواج تاریخ : ۰۳ / ۰۶ / ۱۳۹۷ بازدید : 436 موضوع :

کانال مشاوره خانواده تاریخ : ۰۲ / ۰۶ / ۱۳۹۷ بازدید : 74 موضوع :

چگونه با یک مرد فروردینی رفتار کنیم

علائم عاشق شدن پسران تاریخ : ۱۳ / ۰۵ / ۱۳۹۷ بازدید : 179 موضوع : جذب عشق

 باید ها و نباید ها برای […] تاریخ : ۱۷ / ۰۱ / ۱۳۹۵ بازدید : 349 موضوع :

مردان متولد ماه فروردین زنانی را دوست دارند که با روحیاتشان سازگاری داشته باشد. زن مورد علاقه ی مرد فروردینی زنی است که علایق و بیزاری های او را بشناسد و در رفتار با او آن ها را در نظر بگیرد.

با توجه به علایق و روحیات مرد فروردینی می توانید او را به خود جذب کنید. عشق مرد متولد فروردین نسبت به دیگری عشقی پایدار خواهد بود که به سختی می شکند.

در این مطلب نوین اطلس دات کام در مورد همه ی این موارد به همراه طالع بینی ازدواج مرد فروردین با ماه های دیگر صحبت می کند.

زن مورد علاقه مرد فروردینی

زن مورد علاقه ی مرد فروردینی زنی است که را متقاعد کند از همه بهتر و برتر می باشد و در صورتی که موفق شود، می تواند به وفاداری او مطمئن شود.

مرد فروردینی زنی را دوست دارد که خجالتی و منفی باف نباشد و سعی کند در همه ی شرایط زندگی نیمه ی پر لیوان را ببیند و با قاطعیت با آن رو به رو شود.

زن مورد علاقه ی مرد فروردین باید حقایق را بپذیرد و اگر اشتباهی کرد به اشتباهاتش اقرار کند. عشق او هیچ وقت نباید رو به خاموشی برود و همیشه بر تصمیماتش پا برجا باشد. این مسئله برای مرد متولد فروردین بسیار جالب و دل انگیز خواهد بود.

مرد فروردین می خواهد که زنش در عین حال هم یک زن به تمام معنی باشد و هم یک همسر خوب، او می خواهد که شما بتوانید در مواقع مختلف دست به اقدامات لازم بزنید، اما در عین حال او مایل است به او وابسته باشید، از او حمایت بخواهید و حس برتری طلبی و رهبری به او بدهید.

روحیات مرد متولد فروردین و راه جذب آن ها

اگر می خواهید یک مرد فروردینی شما را برای ازدواج دوست داشته باشد باید روحیات او را به خوبی بشناسید و طبق روحیاتش با او رفتار کنید.

مرد متولد برج حمل می خواهد که عملا بزرگ و رهبر خانواده باشد‎.مردی است رک و راست ، تند و آتشین مزاج و پر حرارت، عاشق پیشه، حادثه جو، حسود، پرتوقع و ریاست طلب که دوست دارد رهبر و فرمانده باشد . آیا روح این مرد و باطن مخفی او را می شناسید.

اگر در جستجوی یک مرد سربراه ، همیشه یکنواخت، و صد درصد مطمئن و امن و امان هستید، او را به همسری انتخاب نکنید. اما اگر طالب فقط عشق و هیجان هستید، او بهترین مرد دنیاست.

مرد متولد فروردین شجاع و با اعتماد به نفس است. همیشه جلوتر از دیگران می تازد و حتی گاهی از امکانات خود نیز قدم فراتر می گذارد . مرد متولد برج حمل یک موجود مملو از انرژی و عقاید سازنده است .

او می تواند منبع سخاوت و بخشندگی باشد و پول ، وقت، احساسات و امکاناتش را در بست در اختیار دیگران ، حتی کسانی که ایشان را خوب نمی شناسد، بگذارد، ولی اگر خواسته اش برآورده نشود ، و یا با کسانی که دوست ندارد مواجه بشود، یا مجبور بشود با عده ای آدم منفی باف کار کند، به موجود دیوانه کننده ای بی پروا، بدون انعطاف ، خشن، یکدنده و متوقع تبدیل خواهد شد.

یکی دیگر از راه های جذب مردان فروردینی این است که حتما از کارهایی که از آن  بیزار است اجتناب کنید:

۱- در اولین ملاقات حالت تهاجمی نداشته باشید.اگر به طرف او جذب شده اید

حداقل بگذارید او فکر کند که خودش در اظهار علاقه پیشقدم شده است.

۲- از هر نوع دخالتی در کارهای شغلی اش اجتناب کنید.

۳- او شدیدا از تظاهر و خودنمایی بدش می آید بنابراین سعی نکنید با مهم جلوه دادن خودتان و یا موقعیت اجتماعی خود او را تحت تاثیر قرار دهید. تا جایی که می توانید طبیعی و بی پیرایه باشید.

عشق مرد متولد فروردین

وقتی توانستید مرد متولد فروردین را عاشق خود کنید باید بدانید او چگونه عشق می ورزد. مرد متولد فروردین وقتی عاشق می شود ، گویی یک شیرین و فرهاد جدید به دنیا آمده است. او چنان غرق اوهام عاشقانه می گردد که گویی در تمام کره زمین فقط او معشو قه اش حق زندگی دارد. او در نهاد خود ایمان دارد که عشقش تنها عشق حقیقی است که از بدو پیدایش به وجود آمده است.

اگر این عشق بشکند ، با تمام نیرو و با استفاده از کلیه امکانات سعی می کند قطعات آن را برچیند و دوباره به هم پیوند دهد تا شاید آب رفته دوباره به جوی برگردد، و اگر بار اول موفق نشد، دوباره کوشش به خرج می دهد. مرد متولد برج قوچ در عشق خود واقعا پا بر جاست مگر اینکه طرفش متولد طرفش متولد برج عقرب آبان باشد. او نسبت به امور عاطفی و احساسی چنان ایده آل است که در هر عشقی میخواهد مولف یک کتاب عاشقانه باشد و در یک کتاب پرشور عاشقانه رفتاری متعادل و میانه وجود ندارد ، هر چه هست شوریدگی و دیوانگی است.

در برخورد با معشوقه اگر چه به طور کلی آدم آرامی است، اما این آرامش نباید شما را خام کند، مخصوصا اگر در دهه اول این ماه به دنیا آمده باشد او زیاد حرف نمی زند ، خیلی تظاهر نمی کند و شاید حتی نتواند مرد عاشق پیشه ای جلوه کند اما اگر می توانستید به داخل قلب و مغزش رسوخ کنید ، با کمال تعجب می دیدید که روی توده ای آتش ریخته شده است. او در هر کاری مخصوصا کار عشق بدون شک یکی از جدی ترین ، صمیمی ترین و خشن ترین افراد روزگار است.

مرد متولد فروردین با چه ماهی ازدواج کند

طالع بینی ازدواج مرد متولد فروردین نیز به شرح زیر است. همانطور که می بینید ازدواج او با متولدین ماه های فروردین، مرداد، مهر و آذر ازدواج خوبی خواهد بود:

فروردین با فروردین : ( خوب ) سازگاری مثبت واقع بینی و آگاهی به صفات مثبت یکدیگر

فروردین با اردیبهشت: (متوسط) خودپسندی و میل به حاکمیت از ویژگی های مشترکشان می باشد

فروردین با خرداد : (بد ) پر جنب و جوش بی قرار تنوع طلب و سرکش

فروردین با تیر : ( متوسط ) برون گرا ایده آلیست امکان مشکل وجود دارد

فروردین با مرداد : (خوب ) پیوند موفقی خواهد بود چون هماهنگی وجود دارد

فروردین با شهریور : ( بد ) یکی پاک سرشت و انسان دوست دیگری جسور و جاه طلب

فروردین با مهر : ( بسیار خوب ) افرادی منصف و معتقد به تساوی حقوق زن و مرد

فروردین با آبان : ( بد ) آزادیخواه سلطه گر خواهان تنهایی و درون گرا

چگونه با یک مرد فروردینی رفتار کنیم

فروردین با آذر : ( عالی ) کم ترین اختلاف و هیاهو از مشخصات بارزشان است

فروردین با دی : (بد ) تفاهم چندانی با هم ندارند مرموز و محافظه کار می باشند

فروردین با بهمن : ( بد ) سلطه گر آرمان گرا موقعیت درک یکدیگر را ندارند

فروردین با اسفند : ( متوسط ) با مشکل مواجه است ممکن است پیوند خوبی باشد

اگر قصد دارید فردی را متقاعد کنید با شما ازدواج کند، یا اگر می خواهید مهارت های جذب و ازدواج را بیاموزید تا رابطه ای سالم به سوی ازدواج داشته باشید می توانید به صورت رایگان به شماره زیر از طریق واتس آپ یا تلگرام پیام بدید. همچنین اگر فرد خاصی در زندگی شما وجود دارد می توانید در مورد وی صحبت کنید و روش های رفتار در مقابل تیپ شخصیتی وی را بیاموزید.

۰۹۳۰۶۱۳۵۰۰۸

مطالب مرتبط:

چگونه یه پسر را دیوانه خود کنیم

آموزش عاشقانه حرف زدن

متولدین فروردین

راز مردان عاشق

مرد متولد فروردین

خصوصیات متولدین فروردین

پسران عاشق چگونه دخترانی میشوند؟

جذب کردن فردی که به ما علاقه ای ندارد ( بر اساس روانشناسی جذب)

novinatlas 1717 نوشته در نوین اطلس دارد . مشاهده تمام نوشته های novinatlas

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

var _paq = window._paq || []; /* tracker methods like “setCustomDimension” should be called before “trackPageView” */ _paq.push([‘trackPageView’]); _paq.push([‘enableLinkTracking’]); (function() { var u=”//novinbinesh.com/analytics/”; _paq.push([‘setTrackerUrl’, u+’matomo.php’]); _paq.push([‘setSiteId’, ‘3’]); var d=document, g=d.createElement(‘script’), s=d.getElementsByTagName(‘script’)[0]; g.type=’text/javascript’; g.async=true; g.defer=true; g.src=u+’matomo.js’; s.parentNode.insertBefore(g,s); })();

برای دسترسی بهتر, راحت تر و سریع تر به سایت ما می توانید وب سایت ما را بوکمارک کنید .

برای مطالعه بهترین منابع روانشناسی عشق و بهبود رابطه ما به شما وبسایت نوین بینش را معرفی می کنیم.

فروردین یعنی نوزاد طبیعت

سمبل: برّه

عنصر وجود:آتش

شعار:من هستم

سنگ خوش یمن: الماس

چگونه با یک مرد فروردینی رفتار کنیم

سیاره:مریّخ

فلز وجود: آهن

شخصیت:کاردینال

رنگ محبوب:زرد

الهام پذیر

فعال و پیشرو

راهنمای ایده آلیست

مردان متولد فروردین به اندازه ای آشکار، واضح، پر جنب و جوش هستند که در اولین برخورد شاید بتوانید فروردین ماهی بودن او را حدس بزنید.

مردان فروردین ماه، در مواردی بسیار مردانی برونگرا، شاد، پر حرارت و پر از انرژی هستند. قدرت طلبی بخش مهمی از خصوصیات اخلاقی این مردان است و همیشه میل زیادی به رهبری در گروه، اثبات حرف هایشان و جاه طلبی بسیار زیاد دارند.

این مردان پرجنب و جوش، فعال، عجول، رک و بی پروا هستند و کمی زود عکس العمل نشان می دهند،همچنین عاشق قدرت ، لایق و کاردان، عاشق قدرت،کم صبر و طاقت است.

تا مدتها می تواند تنها باشد، اریاست طلب و پر توقع ، اهل امر و نهی، طراح، اهل هیجان، حادثه جو ، با اعتماد به نفس، سازنده، به گذشته فکر نمی کند، جوانتر از سنش، شایسته، ماجراجو، روشنفکر، دقیق، اشتباه خود را نمی پذیرد، با مدیریت عالی، متنفر از دخالت دیگران، فعال و جنجالی، با شهامت، با مطالعه، هوشیار و زرنگ، صاحب عقیده، مبتکر، مقتدر، اهل بخشش، اهل تنوع، با حس مسئولیت، پر انرژی، اهل کشمکش و ستیز، سالم و پرقدرت، خودخواه، گاهی یاغی، بی ریا، گاهی خشک و یک دنده، مخالف دوز و کلک، در باطن ضعیف تر از ظاهر است، مددکار، گاهی غیر واقعی و غیر منطقی، هوشمند. از زن خجول، ملالت آور و منفی باف بیزار است.

اینان اغلب در سینه، صورت یا بازونشانی دارند که برایشان نیک است.

متولدین این ماه افرادی خوش طبع و خوشرو و بلند قد و خوش اقبال می‎باشند.

گاه گرفتار بیماری می‎شوند که بیشتر از ناحیه پهلو و کمر می‎باشد.

این افراد طالع و بخت خوبی دارند، به شرط آن که همت خود را به مار گیرند اینان عموماً افرادی مهربان و بخشنده بوده و اگر چیزی را از دست بدهند، باز به دست می‎آورند.

متولدین این ماه افرادی با ذوق و سلیقه بوده و عموماً رفتار مسالمت‎آمیز دارند.

این افراد بهتر است از نزدیک شدن به آب رونده و تند، پرهیز کنند.

از لحاظ شغلی، صنعت کشاورزی و خرید و فروش برایشان سودبخش و سازگار است.

این گروه از مردان از یک جا ماندن و نظاره کردن دیگران قطعاً در عذاب خواهند بود و تحمل شنیدن حرف های دیگران را به عنوان دستور ندارند. زیرا خود یک دستور دهنده مداوم هستند و باید یک هدف تعیین شده را دنبال کنند.

به غیر از جاه طلبی و دستور دهنده بودن، بسیار بخشنده و مهربان نیز هستند، البته این بخشندگی زمانی معنی پیدا میکند که خودشان تشخیص دهند چه زمانی لازم است و برای چه کسی باید بخشنده باشند. در واقع این مردان اصول واضحی به جز خودشان در ذهن ندارند و خود، الگوی رفتاری خود هستند.

اگر مایل به معاشرت با مردان فروردینی هستید این نکته را فراموش نکنید که خود را در چالش بزرگی انداخته اید.

مردان فروردینی نسبت به شور و هیجان بالایی که دارند قطعاً نمیتوانند سر به راه یکنواخت عمل کنند و مدام در حال انجام اتفاقات و رخداد های جدید هستند.

اما نکته مهم در این میزان از هیجان، شور، شوق و جاه طلبی در مردان فروردینی در این است که هر فردی در کنار این مردان فروردینی میتواند رشد کند و در هیچ فرصتی جا نماند. در واقع شما با یک مرد فرصت طلب مواجه نیستید، بلکه با یک فرد با انگیزه، خلاق و پر هیجان مواجه شده اید و اگر به دنبال هیجانات، خلاقیت و چالش هستید انتخاب درستی داشته اید.

مردان فروردینی، بی انگیزه و خوش خیال نیستند و تنبلی، یک جا ماندن و خیال پردازی از منفور ترین رفتار ها در نظر آنها است، ماندن در گذشته و فکر کردن به آنچه که دیگر تمام شده نیز از جمله رفتار هایی است که یک مرد فروردینی از آن دوری میکند. بنابراین با میزان بالایی از خواسته ها به سمت به دست آوردنشان در شتاب هستند. این خواسته میتواند یک شغل، یک خانه، یک زن و یا هر چیز دیگری باشد.

وقتی عاشق می شود، گویی یک شیرین و فرهاد جدید به دنیا آمده است. او چنان غرق اوهام عاشقانه می گردد که گویی در تمام کره زمین فقط او و معشوقه اش حق زندگی دارد. او در نهاد خود ایمان دارد که عشقش تنها عشق حقیقی است که از بدو پیدایش به وجود آمده است.

اگر این عشق بشکند، با تمام نیرو و با استفاده از کلیه امکانات سعی می کند قطعات آن را برچیند و دوباره به هم پیوند دهد تا شاید آب رفته دوباره به جوی برگردد، و اگر بار اول موفق نشد، دوباره کوشش به خرج می دهد.

مرد متولد برج قوچ در عشق خود واقعا پا بر جاست مگر اینکه طرف مقابل متولد آبان ماه باشد. او نسبت به امور عاطفی و احساسی چنان ایده آل است که در هر عشقی میخواهد مولف یک کتاب عاشقانه باشد و در یک کتاب پرشور عاشقانه رفتاری متعادل و میانه وجود ندارد ، هر چه هست شوریدگی و دیوانگی است.

در برخورد با معشوقه اگر چه به طور کلی آدم آرامی است، اما این آرامش نباید شما را خام کند، مخصوصا اگر در دهه اول این ماه به دنیا آمده باشد او زیاد حرف نمی زند ، خیلی تظاهر نمی کند و شاید حتی نتواند مرد عاشق پیشه ای جلوه کند اما اگر می توانستید به داخل قلب و مغزش نفوذ کنید ، با کمال تعجب می دیدید که روی توده ای آتش ریخته شده است. او در هر کاری مخصوصا کار عشق بدون شک یکی از جدی ترین، صمیمی ترین و خشن ترین افراد روزگار است.

به احتمال قوی هیچ یک از متولدین ماههای دیگر سال به اندازه متولد برج فروردین نمی توانند در عشق پابرجا باشند. صداقت او مانع از گمراهی شما می گردد و طبیعت ایده آل او عشق را همیشه شکوفا وآتشین نگاه می دارد.

اما امان از روزی که کتاب عشق برای او یکنواخت نشود و طوفان آرام بگیرد ، او به سهولت با سرد شدن آتش عشق به جستجوی عشق دیگر می رود. از آنجا که در کار عشق ، مثل بقیه امور زندگی، پاکباز و صادق و هیجان پرست است، اگر عکس العمل معشوقه چنانکه باید و شاید گرم و طوفانی نباشد و این توهم را در وی به وجود بیاورد که بر غم کوشش هایی که به خرج می دهد ، نمی تواند به مقصود خود که بر خورداری کامل از یک عشق است برسد، در عرض مدت کوتاهی تغییر عقیده می دهد و مرغ دلش به بام دیگر پر می کشد.

چگونه با یک مرد فروردینی رفتار کنیم

مردان فروردین از توانایی بالای جنسی برخوردار هستند که زنان را میتوانند جذب خود کنند، اما همیشه به دنبال ازدواج و کنترل یک خانه و خانواده هستند.

در زندگی زناشوئی پایبند اصولی است که اگر نادیده گرفته بشوند، مانند خوره جانش را می خورد، او گاهی به راستی میل ندارد زنش را دائما در حال آرایش کردن، رنگ کردن مو ببیند.

او را هرگز به حریم اتاقی که مخصوص آرایش و نظافت است راه ندهید. اگر شوهر یک زنی، متولد فروردین ماه بود، باید جدا مواظب باشد کارهایی از قبیل گذاشتن پاها به روی میز و جویدن آدامس به هنگام تماشای تلویزیون، و سایر حرکات جلف و سبک انجام ندهد.

او را به جزئیات زندگی کاملا خصوصی خود مثل دعوای با مادرتان، یا گذاشتن پماد به روی زخم روی کمرتان و از قبیل مسائل شخصی آشنا نکنید. وقتی او منزل می آید، دلش می خواهد زنش را شاد و خندان با بوی عطری که دوست دارد، ببیند. مبادا جمله و کلمه ای دل آزار حواله او بدهید. زیرا برایش دیوانه کننده خواهد بود.

اگر متوجه بشود که این میل و خواسته اش هیچ احساسی را در همسرش برنمی انگیزد، در چنین مواردی ابتدا سخت دل شکسته میشود، بعد دستخوش عصبانیت می گردد و آن وقت به جستجوی زن دیگری می پردازد که همانند خودش در نشان دادن احساساتش صادق باشد.

از نظر او این کار به هیچ وجه خیانت محسوب نمی شود. او خود را گناهکار نمی داند، از نظر او زن بی احساس اوست که خیانت کرده است، او خیال می کرد که زنش موجودی است دوست داشتنی و گرم و صمیمی در حالی که اکنون می بیند تمام افکارش پوچ و بیهوده از آب در آمده است.

او به طور طبیعی قادر به تحمل زن شلخته، بی احساس، کم هوش، بد لباس و نامرتب نیست و در مقابل این ناملایمات شدیدا از خود عکس العمل نشان می دهد. در مقابل اگر زن یک چنین مردی به خواسته اش توجه کند، می تواند مطمئن باشد که او با بزرگواری تمام زن های دیگر را در دنیا نادیده می گیرد.

تنها یک زن در قلب مرد متولد فروردین جای دارد. او خیلی قبل تر از خیانت به همسرش از او دلسرد شده و فاصله می گیرد، اما قبل از دور شدن به اشکال مختلف سعی در نجات عشق خود می کند.

متولد برج حمل از زن خجالتی، ملالت آور، و منفی باف متنفر است. همسر مرد فروردینی باید او را متقاعد بکند که از همه بهتر و برتر است و اگر توانست این فکر را در او به وجود بیاورد، می تواند به وفاداری اش ایمان پیدا کند، این کاری است که آزمایشش برای هر زنی که شوهرش متولد فروردین است، بسیار جالب و دل انگیز خواهد بود.

او در عین حال که ایده آل است، به حقایق نیز توجه شدید دارد، از اقرار به اشتباه شدیدا متنفر است و یا اینکه هرگز نمی تواند ببیند که عشقش رو به خاموشی می رود ولی از آنجائی که در تصمیم های خود خیلی پابرجاست، برای همسرش این امکان وجود ندارد که بتواند آب رفته را به جوی برگرداند.

شما اگر تنها یک کلمه و یا نگاه گرمی به مرد یگری داشته باشید باعث سرد شدن همیشگی مرد فروردینی خواهید شد حتی اگر جسم او در کنار شما باشد. چرا که او همیشه دوست دارد تا قدمی از دیگران در هر مورد جلوتر باشد که این شامل قلب و نگاه شما نیز می شود. مردان متولد فروردین دارای حس مالکیت و حسادت فوق العاده شدیدی است.

زن یک مرد متولد فروردین باید به این حقیقت گردن بگذارد که گرم گرفتن شوهرش با زنان دیگر مجاز و بدون تزویر وریا است و او این کار را حق مسلم خود میداند در حالی که زنش را به شدت از آن منع می کند.

او یک همسر به تمام معنی را دوست دارد تا در مواقع ضروری اقدامات لازم را بتواند انجام دهد.اما نمی خواهد که حس ریاست و قدرت طلبی را از خود دور کند. مرد متولد فروردین ماهی مایل است تا همسرش به او وابسته باشد و تنها از او حمایت بخواهد.

اگر طالب فقط عشق و هیجان هستید، او بهترین مرد دنیاست اما اگر به دنبال مردی سربراه ، همیشه یکنواخت، و صد درصد مطمئن و امن و امان هستید، او را به همسری انتخاب نکنید.

او می تواند منبع سخاوت و بخشندگی باشد و پول ، وقت، احساسات و امکاناتش را در بست در اختیار دیگران ، حتی کسانی که ایشان را خوب نمی شناسد، بگذارد، ولی اگر خواسته اش برآورده نشود ، و یا با کسانی که دوست ندارد مواجه بشود، یا مجبور بشود با عده ای آدم منفی باف کار کند، به موجود دیوانه کننده ای بی پروا، بدون انعطاف ، خشن، یکدنده و متوقع تبدیل خواهد شد.

فروردین با فروردین:خوب ؛ سازگاری مثبت واقع بینی و آگاهی به صفات مثبت یکدیگر

فروردین با اردیبهشت: متوسط ؛ خودپسندی و میل به حاکمیت از ویژگی های مشترکشان می باشد

فروردین با خرداد:بد ؛ پر جنب و جوش بی قرار و دیگری تنوع طلب و سرکش

فروردین با تیر: متوسط ؛ یکی برون گرا ودیگری ایده آلیست

فروردین با مرداد: خوب ؛ پیوند موفقی خواهد بود چون هماهنگی وجود دارد

فروردین با شهریور: بد ؛ یکی پاک سرشت و انسان دوست دیگری جسور و جاه طلب

فروردین با مهر: بسیار خوب ؛ افرادی منصف و معتقد به تساوی حقوق زن و مرد

فروردین با آبان:بد؛ آزادیخواه سلطه گر خواهان تنهایی و درون گرا

فروردین با آذر:عالی ؛ کم ترین اختلاف و هیاهو از مشخصات بارزشان است

فروردین با دی: بد ؛ تفاهم چندانی با هم ندارند مرموز و محافظه کار می باشند

فروردین با بهمن: بد ؛ سلطه گر آرمان گرا موقعیت درک یکدیگر را ندارند

فروردین با اسفند: متوسط ؛ پیوند متولدین فروردین ماه و اسفند ماهی ها متوسط است یعنی ممکن است در زندگی مشترکشان مشکلات و خوشی ها را در یک حد تجربه کنند.

یک مرد متولد فروردین ماه ذاتا دارای حس یاغی گری است. به اعتقاد او بهتر از هرکسی می تواند جوانب موضوعات مختلف را در نظر گرفته و به کنه آنها پی ببرد.

از آنجا که او عادت دارد بدون هیچ نوع مقدمه ای و با شتاب زدگی مستقیما به قلب مشکلات حمله کند ، به احتمال زیاد در زندگی به دفعات زمین می خورد و با ناکامی مواجه می شود.به خاطر حس قدرت طلبی و رهبری از دنباله رو بودن متنفر است.

بدون شک افغراد قدرتمند بارها به وی می آموزند که نمی تواند یکه تاز میدان باشد، و در این حالات است که آغوش همسرش تنها پناهگاهی می شود که در جوار او غرور جریحه دار شده اش را التیام بخشد، و این جاست که همسرش پی می برد در ورای این اعتماد به نفس عجیب، و این حالت تجاوزکارانه، نقطه ضعفی در نهاد او وجود دارد که عبارتست از اینکه او ترجیح می دهد بمیرد ولی اعتراف به ضعف و شکست نکند.

اگر زنی در چنین شرایط بتواند با عشق و ملایمت همسرش را یاری دهد تا شکست مزبور را جبران یا فراموش کند، می تواند یقین داشته باشد که قلب شوهرش را برای همیشه در اختیار خواهد داشت. در این گونه موارد هرگز حق را به دشمن او ندهید . مرد فروردین ماهی همیشه خواهان آن است که همسرش صادقانه و از صمیم قلب او را محق بداند.

هرگز اهل تزویر و ریا نیست و وقتی از کسی رنجیده خاطر شود نمی توندآثار رنجش را از صورت خود پنهان کند و رفتار گرم و صمیمانه و نحوه گفتار و برخوردش آشکارا عوض می شود.

در مقابل باید جوش وخروش ها و حتی پرخاشجویی های ناگهانی او را کمتر جدی گرفت زیرا مانند یک آتش فشان زودگذر است و به معنی قطع رابطه دوستی نیست. با این تعاریف باید از قهر و بی اعتنایی او خیلی بیش از داد و فریادش ترسید.

چنانچه در نمناک می خوانید متولد اولین ماه سال حیله گری و نقشه کشی ودوز و کلک را نمی پسندد. روراست بودن او را می توان چه در امور تجاری و کار و در عشق و احساسات آشکارا در وجودش دید. حتی یک دقیقه را برای به دست آوردن هدفش ، چه در مسائل مادی و اجتماعی و اداری و چه در عرصه عشق و عاطفه تلف نخواهد کرد .

در زندگی خانواده متولد ماه فروردین به همان سماجتی که سعی دارد همیشه در راس و قبل از همه باشد ، در عذر خواهی پس از بگو مگو ها نیز قبل از طرف مقابلش قدم پیش می گذارد و به همین ترتیب اولین نفری است که در صورت لزوم از همسر آزرده خاطر خود پوزش میطلبد.

مرد فروردین ماهی به هنگام بیماری و یا ناراحتی شانه به شانه همسرش می ایستد و هیچ گونه کوتاهی از نظر مالی و عاطفی نخواهد کرد.

با عشق فروانی که به همسر و فرزندانش دارد به زحمت می تواند بودجه خانواده را تا آخر برج متعادل نگاه دارد، اما هرگز از یک مرد متولد فروردین ماه نخواهید تا امور مالی خانوده را به شما بسپرد.

کارمند بودن را نمی پسندد و مدام در تلاش است تا مقام خود را ارتقاء داده و در نهایت به سمت ریاست برسد.

متولد برج قوچ برای کودکان تازه به دنیا آمده اش یک موجود خیال انگیز است.اما از هفت سالگی به بعد آنها سعی می کند تا فرزندان را وادار به پیروی از خود کند، اما او نباید همه الگوهای زندگی خود را به آنها تحمیل کند.

علاقه زیادی به پدر بودن و نقش خود دارد اما در عین حال ممکن است نسبت به بچه هایش نوعی حسادت خاص نیز نشان بدهد اگر فقط احساس کند که بچه ها برای مادرشان بیش از او ارزش قائلند ، گرفتار حسادت می شود، و خیلی زود و سریع یک حالت بی تفاوتی نسبت به آن پیدا می کند.

خوشحال می شویم برای دیدن ویدیوهای مرتبط با رگ خواب مرد متولد فروردین پیج اینستاگرام دکتر فرزاد طباطبایی را دنبال کنید.

ثبت دیدگاه فقط برای اعضای سایت امکانپذیر است. لطفا
ثبت نام کنید.

هنر زندگی اولین سامانه مشاوره روانشناسی تخصصی کشور با مجرب ترین مشاوران روانشناسی پاسخگوی سوالات و مشکلات شما در زمینه های مشاوره خانواده ، ازدواج ، طلاق ، تربیت کودک ، جوانان ، مهارت های ارتباطی ، ترک اعتیاد ، مشاوره روانشناسی ، روان درمانی و … می باشد. به امید زندگی شاد و سالم برای یکایک مردم ایران…

چگونه با یک مرد فروردینی رفتار کنیم

با عضویت در خبرنامه، از جدیدترین و بهترین کتاب ها و مقالات روانشناسی اطلاع پیدا کنید…

© کلیه حقوق برای حامی هنر زندگی محفوظ می باشد. انتشار مقالات با ذکر منبع بلامانع می باشد.

جستجو در سایت


خصوصیات مردان متولد
فروردین،وابسته کردن مرد فروردینی،ازدواج با مرد متولد فروردین،مردان متولد فروردین
با چه زنانی ازدواج کنند؟ رابطه جنسی در مردان فروردینی

زن مورد علاقه ی مرد فروردینی زنی
است که او را متقاعد کند از همه بهتر و برتر می باشد و در صورتی که موفق شود، می
تواند به وفاداری او مطمئن شود.

مرد فروردینی زنی را دوست دارد که
خجالتی و منفی باف نباشد و سعی کند در همه ی شرایط زندگی نیمه ی پر لیوان را ببیند
و با قاطعیت با آن رو به رو شود.

چگونه با یک مرد فروردینی رفتار کنیم

زن مورد علاقه ی مرد فروردین باید
حقایق را بپذیرد و اگر اشتباهی کرد به اشتباهاتش اقرار کند. عشق او هیچ وقت نباید
رو به خاموشی برود و همیشه بر تصمیماتش پا برجا باشد. این مسئله برای مرد متولد
فروردین بسیار جالب و دل انگیز خواهد بود.

مرد فروردین می خواهد که زنش در
عین حال هم یک زن به تمام معنی باشد و هم یک همسر خوب، او می خواهد که شما بتوانید
در مواقع مختلف دست به اقدامات لازم بزنید، اما در عین حال او مایل است به او
وابسته باشید، از او حمایت بخواهید و حس برتری طلبی و رهبری به او بدهید.

اگر می خواهید یک مرد فروردینی
شما را برای ازدواج دوست داشته باشد باید روحیات او را به خوبی بشناسید و طبق
روحیاتش با او رفتار کنید.

مرد متولد برج حمل می خواهد که
عملا بزرگ و رهبر خانواده باشد‎.مردی است رک و راست ، تند و آتشین مزاج و پر حرارت،
عاشق پیشه، حادثه جو، حسود، پرتوقع و ریاست طلب که دوست دارد رهبر و فرمانده باشد .
آیا روح این مرد و باطن مخفی او را می شناسید.

اگر در جستجوی یک مرد سربراه ،
همیشه یکنواخت، و صد درصد مطمئن و امن و امان هستید، او را به همسری انتخاب نکنید.
اما اگر طالب فقط عشق و هیجان هستید، او بهترین مرد دنیاست.

مرد متولد فروردین شجاع و با
اعتماد به نفس است. همیشه جلوتر از دیگران می تازد و حتی گاهی از امکانات خود نیز
قدم فراتر می گذارد . مرد متولد برج حمل یک موجود مملو از انرژی و عقاید سازنده است
.

او می تواند منبع سخاوت و بخشندگی
باشد و پول ، وقت، احساسات و امکاناتش را در بست در اختیار دیگران ، حتی کسانی که
ایشان را خوب نمی شناسد، بگذارد، ولی اگر خواسته اش برآورده نشود ، و یا با کسانی
که دوست ندارد مواجه بشود، یا مجبور بشود با عده ای آدم منفی باف کار کند، به موجود
دیوانه کننده ای بی پروا، بدون انعطاف ، خشن، یکدنده و متوقع تبدیل خواهد شد.

یکی دیگر از راه های جذب مردان
فروردینی این است که حتما از کارهایی که از آن  بیزار است اجتناب کنید:

۱- در اولین ملاقات حالت تهاجمی
نداشته باشید.اگر به طرف او جذب شده اید

حداقل بگذارید او فکر کند که خودش
در اظهار علاقه پیشقدم شده است.

۲- از هر نوع دخالتی در کارهای
شغلی اش اجتناب کنید.

۳- او شدیدا از تظاهر و خودنمایی
بدش می آید بنابراین سعی نکنید با مهم جلوه دادن خودتان و یا موقعیت اجتماعی خود او
را تحت تاثیر قرار دهید. تا جایی که می توانید طبیعی و بی پیرایه باشید.

وقتی توانستید مرد متولد فروردین
را عاشق خود کنید باید بدانید او چگونه عشق می ورزد. مرد متولد فروردین وقتی عاشق
می شود ، گویی یک شیرین و فرهاد جدید به دنیا آمده است. او چنان غرق اوهام عاشقانه
می گردد که گویی در تمام کره زمین فقط او معشو قه اش حق زندگی دارد. او در نهاد خود
ایمان دارد که عشقش تنها عشق حقیقی است که از بدو پیدایش به وجود آمده است.

اگر این عشق بشکند ، با تمام نیرو
و با استفاده از کلیه امکانات سعی می کند قطعات آن را برچیند و دوباره به هم پیوند
دهد تا شاید آب رفته دوباره به جوی برگردد، و اگر بار اول موفق نشد، دوباره کوشش به
خرج می دهد. مرد متولد برج قوچ در عشق خود واقعا پا بر جاست مگر اینکه طرفش متولد
طرفش متولد برج عقرب آبان باشد. او نسبت به امور عاطفی و احساسی چنان ایده آل است
که در هر عشقی میخواهد مولف یک کتاب عاشقانه باشد و در یک کتاب پرشور عاشقانه
رفتاری متعادل و میانه وجود ندارد ، هر چه هست شوریدگی و دیوانگی است.

در برخورد با معشوقه اگر چه به
طور کلی آدم آرامی است، اما این آرامش نباید شما را خام کند، مخصوصا اگر در دهه اول
این ماه به دنیا آمده باشد او زیاد حرف نمی زند ، خیلی تظاهر نمی کند و شاید حتی
نتواند مرد عاشق پیشه ای جلوه کند اما اگر می توانستید به داخل قلب و مغزش رسوخ
کنید ، با کمال تعجب می دیدید که روی توده ای آتش ریخته شده است. او در هر کاری
مخصوصا کار عشق بدون شک یکی از جدی ترین ، صمیمی ترین و خشن ترین افراد روزگار است.

مرد متولد برج حمل می خواهد که
عملا بزرگ و رهبر خانواده باشد‎.مردی است رک و راست ، تند و آتشین مزاج و پر حرارت،
عاشق پیشه، حادثه جو، حسود، پرتوقع و ریاست طلب که دوست دارد رهبر و فرمانده باشد .
آیا روح این مرد و باطن مخفی او را می شناسید.


وقتی عاشق می شود ، گویی یک شیرین
و فرهاد جدید به دنیا آمده است. او چنان غرق اوهام عاشقانه می گردد که گویی در تمام
کره زمین فقط او معشو قه اش حق زندگی دارد. او در نهاد خود ایمان دارد که عشقش تنها
عشق حقیقی است که از بدو پیدایش به وجود آمده است.

اگر این عشق بشکند ، با تمام نیرو
و با استفاده از کلیه امکانات سعی می کند قطعات آن را برچیند و دوباره به هم پیوند
دهد تا شاید آب رفته دوباره به جوی برگردد، و اگر بار اول موفق نشد، دوباره کوشش به
خرج می دهد. مرد متولد برج قوچ در عشق خود واقعا پا بر جاست مگر اینکه طرفش متولد
طرفش متولد برج عقرب آبان باشد. او نسبت به امور عاطفی و احساسی چنان ایده آل است
که در هر عشقی میخواهد مولف یک کتاب عاشقانه باشد و در یک کتاب پرشور عاشقانه
رفتاری متعادل و میانه وجود ندارد ، هر چه هست شوریدگی و دیوانگی است.

در برخورد با معشوقه اگر چه به
طور کلی آدم آرامی است، اما این آرامش نباید شما را خام کند، مخصوصا اگر در دهه اول
این ماه به دنیا آمده باشد او زیاد حرف نمی زند ، خیلی تظاهر نمی کند و شاید حتی
نتواند مرد عاشق پیشه ای جلوه کند اما اگر می توانستید به داخل قلب و مغزش رسوخ
کنید ، با کمال تعجب می دیدید که روی توده ای آتش ریخته شده است. او در هر کاری
مخصوصا کار عشق بدون شک یکی از جدی ترین ، صمیمی ترین و خشن ترین افراد روزگار است.

به احتمال قوی هیچ یک از متولدین
برج دوازده گانه سال به اندازه متولد برج فروردین نمی توانند در عشق پابرجا باشند.
صداقت او مانع از گمراهی شما می گردد و طبیعت ایده آل او عشق را همیشه شکوفا وآتشین
نگاه می دارد . اما امان از روزی که کتاب عشق برای او یکنواخت نشود و طوفان آرام
بگیرد ، او به سهولت با سرد شدن آتش عشق به جستجوی یک شیرین دوم، سوم، چهارم و حتی
هزارم می رود. از آنجا که در کار عشق ، مثل بقیه امور زندگی ، پاکباز و صادق و
هیجان پرست است ، اگر عکس العمل معشوقه چنانکه باید و شاید گرم و طوفانی نباشد و
این توهم را در وی به وجود بیاورد که بر غم کوشش هایی که به خرج می دهد ، نمی تواند
به مقصود خود که بر خورداری کامل از یک عشق است برسد، در عرض مدت کوتاهی تغییر
عقیده می دهد و مرغ دلش به بام دیگر پر می کشد.


در زندگی زنا شوئی پایبند اصولی
است که اگر نادیده گرفته بشوند، مانند خوره جانش را می خورد ، او گاهی به راستی میل
ندارد زنش را دائما در حال آرا یش کردن ، رنگ کردن مو ببیند. او را هرگز به حریم
اتاقی که مخصوص آرایش ونظافت است راه ندهید. اگر شوهر یک زنی متولد فروردین ماه بود
، باید جدا مواظب باشد کارهایی از قبیل گذاشتن پاها به روی میز و جویدن آدامس به
هنگام تماشای تلویزیون ، و سایر حرکات جلف وسبک انجام ندهد.

او را به جزئیات زندگی کاملا
خصوصی خود مثل دعوای با مادرتان ، یا گذاشتن پماد به روی زخم روی کمرتان و از قبیل
مسائل شخصی آشنا نکنید. وقتی او منزل می آید، دلش می خواهد زنش را شاد و خندان با
بوی عطری که دوست دارد ، ببیند. مبادا جمله و کلمه ای دل آزار حواله او بدهید. زیرا
برایش دیوانه کننده خواهد بود .

اگر متوجه بشود که این میل و
خواسته اش هیچ احساسی را در همسرش برنمی انگیزد ، در چنین مواردی ابتدا سخت دل
شکسته میشود ، بعد دستخوش عصبانیت می گردد و آن وقت به جستجوی زن دیگری می پردازد
که همانند خودش در نشان دادن احساساتش صادق باشد .

از نظر او این کار به هیچ وجه
خیانت محسوب نمی شود. او خود را گناهکار نمی داند ، از نظر او زن بی احساس اوست که
خیانت کرده است، او خیال می کرد که زنش موجودی است دوست داشتنی و گرم و صمیمی در
حالی که اکنون می بیند تمام افکارش پوچ و بیهوده از آب در آمده است.

او به طور طبیعی قادر به تحمل زن
شلخته ، بی احساس ، کم هوش، بد لباس و نامرتب نیست و در مقابل این ناملایمات شدیدا
از خود عکس العمل نشان می دهد . در مقابل اگر زن یک چنین مردی به خواسته اش توجه
کند، می تواند مطمئن باشد که او با بزرگواری تمام زن های دیگر را در دنیا نادیده می
گیرد .

قلب متولد فروردین ماه فقط یک
اتاق برای یک زن دارد ( مگر اینکه والدینش هر دو متولد ماه جوزا «خرداد» باشند.) او
خیلی قبل از آنکه به همسرش خیانت کند، از او فاصله می گیرد و از وی دلسرد می گردد و
قبل از اتفاق این واقعه به شکلهای مختلف به مبارزه برای نجات عشق خود می پردازد.

متولد برج حمل از زن خجول، ملالت
آور، و منفی باف متنفر است. زنش باید او را متقاعد بکند که از همه بهتر و برتر است
و اگر توانست این فکر را در او به وجود بیاورد، می تواند به وفاداری اش ایمان پیدا
کند ، این کاری است که آزمایشش برای هر زنی که شوهرش متولد فروردین است ، بسیار
جالب و دل انگیز خواهد بود.

او در عین حال که ایده آل است، به
حقایق نیز توجه شدید دارد، از اقرار به اشتباه شدیدا متنفر است و یا اینکه هرگز نمی
تواند ببیند که عشقش رو به خاموشی می رود ولی از آنجائی که در تصمیم های خود خیلی
پابرجاست ، برای همسرش این امکان وجود ندارد که بتواند آب رفته را به جوی برگرداند.
برای این کار اوانتخاب نماید.

اگر قبلا کمتر به خواسته های او
توجه شده است ، برگرداندن او از نیمه راه فرار از منزل محتاح کوشش فراوان است و زن
باید در این حالت به این نکته توجه کند که شوهر متولد فروردین از پنجه افکندن لذت
فراوان می برد، او تشنه رقابت ، کشمکش و نبرد است، پی در این بارزن باید از تمام
امکانات و ریزه کاری های زنانه خود استفاده کند تا از نبرد پیروز و موفق از آب در
آید . در یک چنین کشاکشی اسلحه ای که اصلا نمی تواند موثر واقع شود، سعی در جلب او
از راه سکس است ، اما همین آدمی که درمقابل اسلحه سکس مطلقا از خود مصونیت و قدرت
نشان می دهد، واجد من الوجوه نباید از تحریک حس حسادتش استفاده بشود.

یک کلمه و یا حتی یک نگاه گرم شما
به مرد دیگری می تواند او را همیشه از شما سرد کند( ولو اینکه جسمش به علل مختلف در
خانه باقی بماند) او می خواهد که در هر مورد جلوتر و بر تر از دیگران باشد و این
حالت شامل حال قلب شما نیز می گردد . متولد برج فروردین دارای حس مالکیت و حسادت
فوق العاده شدیدی است .

در این مورد فقط متولدین ماه اسد
( مرداد ) عمس العمل شدیدتری از خود نشان می دهند و شاید به همین دلیل هم باشد که
از تا از کسی صد درصد اطمینان نداشته باشد، عاشقش نخواهد شد. زن یک مرد متولد
فروردین باید به این حقیقت گردن بگذارد که گرم گرفتن شوهرش با زنان دیگر مجاز و
بدون تزویر وریا است و او این کار را حق مسلم خود میداند در حالی که زنش را به شدت
از آن منع می کند.

اگر این شخص متولد ده روز اول
فروردین باشد، زنش را به یک پا سنگ می بندد و متوقع است که او باید بدون اعتراض
همانجابماند و این زن اگرمی خواهد که شوهرش واقعا از آن او باشد و هرگز به وی خیانت
نکند و لحظه ای از فکر او غافل نباشد ، نه تنها نیاید حتی یک انگشتش را از دایره ای
که به اطرافش کشیده شده است ، بیرون بگذارد بلکه حتی باید مواظب حرکات چشم هایش نیز
باشد که مبادا به روی یک مرد نگاه یا خنده معصومانه کند.

ویژگی های زنانه که باعث جذب مردان می شود

چگونه با یک مرد فروردینی رفتار کنیم

مردها دنبال چه زنانی هستند


منابع:سایتهای نوین اطلس و ایران نازبخش مشاوره و پرسش و پاسخ

شناسه کاربری 

رمز عبور             

  

عضویت در سایت


دسته بندی مطالب

مطالب روابط جنسی و زناشویی

مطالب دوران قبل از ازدواج

مطالب پزشکی و سلامت

مطالب تربیت فرزندان

مطالب احکام شرعی

مطالب روانشناسی

مطالب اجتماعی

مطالب صوتی

ویدئو

خدمات عمومی


 


 افراد آنلاین :


4952


بازدید امروز:


28957


بازدید دیروز:


245992817


آمار کل:

مشاوره
ازدواج و مشاوره زناشویی تنظیم خانواده ،کلیه حقوق مادی و
معنوی مروبط به مطالب اختصاصی ثبت شده و ترجمه شده در این
سایت برای پایگاه اطلاع رسانی تنظیم خانواده محفوظ است.

خصوصیات مردان متولد فروردین از نگاه دختران به جذاب ترین مردها بین تمام متولدین ماهها بدل می شود. پس اگر شما به دنبال شناخت خصوصیات مردان متولد فروردین هستین که چه ویژگی های دارند، با خواندن این مطلب قطعاً متعجب خواهید شد. جالب است بدانید، خصوصیات مردان متولد فروردین بدون خواندن هیچ مطلبی گاهی میتواند از دور هم بسیار واضح و آشکار باشد. جالب است بدانید آدولف هیتلر هم فروردینی بوده است. رنگ مورد علاقه مردان فروردینی طلایی یا زرد است.

مردان فروردینی به قدری آشکار، واضح، پر جنب و جوش و خلاق هستند که در اولین برخورد شاید بتوانید حدس بزنید این مرد متولد فروردین است. همچنین عصبی بودن و قدرت طلبی آنها را نیز نادیده نگیرید.

مردان متولد فروردین، در مواردی بسیار مردانی گاه درونگرا و گاه برونگرا، جدی، پر حرارت و پر از انرژی هستند. قدرت طلبی بخش مهمی از خصوصیات اخلاقی این مردان است. همیشه میل زیادی به رهبری در گروه، اثبات حرف هایشان و جاه طلبی بسیار زیاد دارند.


این گروه از مردان از یک جا ماندن و نظاره کردن دیگران قطعاً در عذاب خواهند بود.تحمل شنیدن حرف های دیگران را به عنوان دستور ندارند. زیرا خود یک دستور دهنده مداوم هستند و باید یک هدف تعیین شده را دنبال کنند.

چگونه با یک مرد فروردینی رفتار کنیم

مردان متولد فرودین به غیر از جاه طلبی و دستور دهنده بودن، بسیار بخشنده و مهربان نیز هستند. البته این بخشندگی زمانی معنی پیدا میکند که خودشان تشخیص دهند چه زمانی لازم است و برای چه کسی باید بخشنده باشند. در واقع این مردان اصول واضحی به جز خودشان در ذهن ندارند و خود، الگوی رفتاری خود هستند.

اگر مایل به معاشرت با مردان فروردینی هستید این نکته را فراموش نکنید که خود را در چالش بزرگی انداخته اید.

مردان فروردینی نسبت به شور و هیجان بالایی که دارند قطعاً نمیتوانند سر به راه یکنواخت عمل کنند. همچنین مدام در حال انجام اتفاقات و رخداد های جدید هستند.

اما نکته مهم در این میزان از هیجان، شور، شوق و جاه طلبی در مردان فروردینی در این است که هر فردی در کنار این مردان فروردینی میتواند رشد کند ودر هیچ فرصتی جا نماند. در واقع شما با یک مرد فرصت طلب مواجه نیستید، بلکه با یک فرد با انگیزه، خلاق و پر هیجان مواجه شده اید و اگر به دنبال هیجانات، خلاقیت و چالش هستید انتخاب درستی داشته اید.

مردان فروردینی، بی انگیزه و خوش خیال نیستند و تنبلی، یک جا ماندن و خیال پردازی از منفور ترین رفتار ها در نظر آنها است. ماندن در گذشته و فکر کردن به آنچه که دیگر تمام شده نیز از جمله رفتار هایی است که یک مرد فروردینی از آن دوری میکند. بنابراین با میزان بالایی از خواسته ها به سمت به دست آوردنشان در شتاب هستند. این خواسته میتواند یک شغل، یک خانه، یک زن و یا هر چیز دیگری باشد.

طبق شخصیت شناسی کهن الگوی یونگ، مردان متولد فروردین تشابهات بسیار زیادی با شخصیت پوزیدون دارند.

شخصیت پوزیدون فردی در حال جوش و خروش و در حال جریان است. مردان پوزیدن که تشابهات فراوانی با مردان متولد فروردین دارند، نمیتوانند در یک محدوده ساکن باشند و به دنبال بررسی دیگران باشند. هیجان، قدرت نمایی و قدرت طلبی یک مرد پوزیدون به میزانی بالا است که میتواند رهبری بالقوه و یا حامی تعداد زیادی از افراد باشد.

حمایت کردن، سر گروه بودن و دستور دادن از خصوصیات اصلی مردان پوزیدون و مشابه آنها مردان فروردینی است. پوزیدون کهن الگویی است که زیبایی و زشتی را با یکدیگر دارد. این دسته از مردان اگر در حالت نابالغانه خود قرار بگیرند، صرفاً در جهت خرابکاری، ویرانگری، عصبانیت و خشم هستند. اما اگر مرد پوزیدون به سمت بالغانه رفتار کردن هدایت بشود، در عین اقتدار دارای بخشندگی و درکی از اطراف خود است که میتواند با دیگران بزرگوارانه رفتار کند.

خشم مردان پوزیدون مثال نزدنی و غیر قابل درک است، اما در عین حال میتوانند به طرزی شگفت انگیز حامی، مهربان و دلجو باشند.

اساس شخصیت مردان پوزیدون بر پایه احساسات بنا شده، این احساسات یا میتواند عشق، شعف و شادی و یا خشم و عصبانیت و ویرانگری باشد.

نقطه عطف تشابهات فراوان مردان فروردین با کهن الگوی شخصیت پوزیدون در تلافی جویی و گاهی کینه توزی این مردان است. همانطور که مردانفروردینی در گذشته نمی مانند، باید بدانیم به همان میزان گذشته را از لحاظ هیجانی مرور خواهند کرد. هیچ اتفاقی در گذشته به اندازه احساسات و هیجانات برایشان مهم نیست.

هر آنچه احساس خوب و بد را به خاطر میسپارند و در هر زمان به دنبال تسویه حساب با احساساتشان هستند. اگر با این مردان خوب بوده باشید قطعاً جبران بالایی از خوبی برای شما خواهند داشت. یا اگر بد بوده باشید، قطعاً بیش از بدی خودتان با خشم و کینه مردان پوزیدون و یا فروردین مواجه میشوید.

اگر شما زنی آرام، بی حوصله، نامرتب و یا کسل هستید قطعاً مردان فروردینی کم و یا هیچ مرد فروردین جذب شما نشده است و اگر این جذب اتفاق افتاده باشد، باید نشانه هایی از جذابیت را در خود ببینید. زنانی که به دنبال آرامش و زندگی یکنواخت هستند جذب مردان پوزیدون نمیشوند و به همین میزان، مردان سلطه گر، پدر سالار، حامی و در غالب هایی خشن و پر حرارت جذب زنانی با انگیزه هیجانی بالا میشوند.

اما نکته مهم در این جذبه، سلطه گری و کنترل گری مردان فروردین با کهن الگوی پوزیدون است که به سمت زنانی با هیجان، جذاب و زیبا کشیده میشوند و مایل به سلطه گری بر روی آنها هستند.

مردان فروردین و یا پوزیدون اگر نتوانند زن زیبایی را که انتخاب کرده اند، تحت سلطه، کنترل و حمایت خود در بیاورند با رابطه عاطفی خدشه داری مواجه میشوند.

از خصوصیات مردان متولد فروردین می توان به قدرت مالی و شغل هایی مانند بازرگان بودن و رئیس بودن اشاره کرد. این موضوع در مردان پوزیدون باعث میشود زنان کنترل خود را به دست این گروه از مردان فروردینی بسپارند و اجازه سلطه آنها را به خود بدهند.

خصوصیات مردان فروردین اگر در موقعیت مناسب اجتماعی قرار نگیرند و شغل مناسبی نداشته باشند، مملو از خشمی میشوند که مدام به دنبال جبران این خشم هستند.

بنابراین کار و فعالیت مناسب این افراد میتوانند جنبه مثبت روحی پوزیدون ها و یا مردان فروردینی را به نمایش بگذارد.

مردان فروردین با کهن الگوی پوزیدون، از جذبه جنسی و توانایی بالای جنسی برخوردار هستند که زنان را میتوانند جذب خود کنند. اما همیشه به دنبال ازدواج و کنترل یک خانه و خانواده هستند. آنها معمولا به سختی به دنبال ازدواج می روند زیرا بسیار کمال گرا هستند. یکی از مواردی که در خصوصیات مردان فروردین باعث آسیب پذیری آنها می شود میل جنسی بسیار زیاد آنها است.

زنانی که در عین بی حوصلگی و رخوت باشند مردان فروردینی را به مرور از خود دور میکنند و بدون هیچ آلارمی از قبل، تنها می مانند و میتوانند مطمئن باشند به آنها خیانت میشود.

از این رو اگر زنی زیبا هستید که تنها وسیله ماندن در یک رابطه با مرد فروردینی را زیبایی خود میدانید باید کمی عجله کنید و شور، هیجان، انگیزه و احساسات خود را خرج کنید تا رابطه تان را حفظ کنید.

مردان فروردینی و یا پوزیدون، با احساسات، انگیزه و هر شیوه ای سعی می کنند به قدرت برسند و باید بدانید زنان آرام و یا زنان زورگو میتوانند مردان فروردین را از خود دور کنند و صرفاً زنانی که میدانند با هیجانات و احساسات خود چگونه مواجه شوند زنان مناسب این گروه از مردان هستند.

در پایان لازم به ذکر است کهن الگوی پوزیدون مبحث علمی می باشد ولی خصوصیات مردان فروردینی از لحاظ علمی هنوز ثابت شده نیست.

1. خصوصیات بارز مرد فروردین چیست؟
مردانی شاد، پر انرژی و سرشار از زندگی هستند. مایل به فتح قله ها و پر انرژی برای به دست آوردن زندگی. مرد متولد فروردین رهبر است و میتواند هر گروهی را به فرمان خود در بیاورد.

2. رگ خواب مرد فروردین چیست؟
به دست آوردن احساس پیروزی رگ خواب مرد فروردین است. مرد فروردین در هر جایی که احساس قدرت کند رگ خواب اش به دست آمده و میتواند به راحتی دیگر حرفهایی که مایل به شنیدنش نیست را بشنود.

3. زن مناسب مرد فروردین چه کسی است؟
زنانی خلاق پر شور و با سلیقه اما در عین حال مطیع میتواند زن مناسبی برای مرد فروردین ماه باشد. اما مهم این است مطیع بودن در این زنان خود خواسته و با کمال میل باشد و نه اجبار.

4. تعریف کهن الگوی مرد فروردین چیست؟
کهن الگوی پوزیدن خدای دریاها، هیجانات تند و سریع، پدر سالار و حامی. طوفانی و ناگهانی با حافظه عاطفی قوی. خود را از همه برتر میداند و تقریباً کم احساس هستند.

لطفا جهت مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر با شماره های زیر تماس بفرمایید:


22004925 – 021
22006198 – 021

ممنونم از مشاوره شما من خودم یک مرد فروردینماهی هستیم هرچی مطالب شمارو خوندم واقعا درست و با خصوصیات اخلاقی من درست بود .
سسسپپپااسسس فروان و تقدیم احترام فرشاد محقق زاده از شیراز متولد 1362/1/1

با سلام و درود، ممنونیم از اظهار لطف شما. موفق باشید.

سلام من همسر مرد فروردینماهی هستم .۱۷ ساله باهم زندگی میکنیم.علی رقم مشکلات زیادی که تاحالا داشتیم الحمدلله زندگی بدی نداریم.ولی تازگیا احساس میکنم نمیتونم با همسرم درست حرف بزنم ورفتار کنم .نمیدونم منظورم چطور بگم از خودخواهی بیش از حد شوهرم ناراضی.من اونو خیلی دوست دارم.دوست دارم زندگیم بهتر بشه .کمکم کنید

سلام من دی ماهی ام و یک مرد فروردینماه ازم خاستگاری کرده چجوری رفتار کنم ک همیشه خوب باشیم اخه نوشته دی با فروردین بد چرا …. من خوشم اومد ازش

چگونه با یک مرد فروردینی رفتار کنیم

ممنون از مشاوران خوب و مجرب منو اگه بتونی باهام ارتباط برقرار کنید خصوصیات جدید فروردین ماهی رو کشف میکنید

سلام من یک فروردینی هستم و جدیدا از یک دختر خرداد ماهی خواستگاری کرده ام دختر خوب هست اما مطالعاتی که انجام داده ام باخرداد ماهی ها نتجه اش بد هست ایا این درست است یعنی ادامه ندهم ؟ اما بیشتر فکر میکنم این حرفها کلی گویی است و استثنا هم وجود دارد

لطفا جهت ارائه خدمات و توضیحات تکمیلی با ما در ارتباط باشید.

آدرس: تهران – جنب مترو قلهک – کوچه خلیل پور – پلاک 21 – واحد 5 – طبقه 3

تلفن: 22004925 021

تلفن: 22006198 021

همراه: 1671664 0935

دکتر روانشناس و متخصصین روانشناسی مرکز مشاوره مکث با بررسی نقاط قوت و ضعف مراجعه کنندگان به کمک آزمون های نوین روانشناختی ، تشخیص گذاری کرده و با در نظر گرفتن شرایط فرد برای درمان اثر بخش و یا برنامه ریزی برای ارتقای توانمندی ها در تمام زمینه های مشاوره روانشناسی از جمله مشاوره خانواده و مشاوره ازدواج اقدام می نمایند. مرکز مشاوره روانشناسی مکث در شریعتی تهران با هدف ایجاد تحول در نحوه انجام خدمات روان درمانی و کسب اطلاعات روانشناسی بروز از طریق اینترنت و مشاوره آنلاین شروع به فعالیت نموده است. با توجه به اینکه مدیران این مجموعه از افراد متخصص و با سابقه کار فراوان در این زمینه هستند؛ لذا سنگ بنای تمامی فعالیت های جاری در این مرکز مشاوره بطور اصولی و مطابق با علم روز دنیا بنا نهاده شده است. ما در محیطی آرام و دل نشین پذیرای شما مراجعه کننده محترم می باشیم.

کلیه حقوق این سایت متعلق به مرکز مشاوره مکث می باشد.

بیایید با خصوصیات کامل مرد متولد فروردین آشنا شویم. مـرد مـتولد این ماه ، مـردی اسـت رک و راسـت ، تند و آتشین مزاج و پر حرارت، عاشق پیشه، حادثه جو، حسود، پرتوقع و ریاسـت طلب. دوست دارد رهبر و فرمانده باشد . آیا روح این مـرد و باطن مخفی او را می شناسید؟

مـرد مـتولد این برج را با جملات جالبی توصیف کرده اند. « رعد وبرق، مشعل پرنده، منبع نیروهای صادق و رک و راسـت»او برای زن می تواند یک آن بسیار هیجان انگیز و گرم و ایده آل باشدو یک آن دیگر سرد و یخ و بی تفاوت وگریزان.

اگر در جستجوی یک مـرد سربراه ، همیشه یکنواخت، و صد درصد مطمئن و امن و امان هستید. او را بـه همسری انتخاب نکنید. اما اگر طالب فقط عشق و هیجان هستید، او بـهترین مـرد دنیاسـت.

 

چگونه با یک مرد فروردینی رفتار کنیم

او می تواند مدتی شمارا غرق در شوق و حرارت بکند و بعد در یک لحظه مثل یک تکه یخ سرد و خاموش بشود. در لحظه ای که در اوج هیجان اسـت ، حرفی زنید و یا کاری بکنید که مطابق میلش نباشد ، آنگاه درست مثل چراغی که کلیدش زده بشود ، فورا خاموش می شود.

او با ملاحظه کاری و محافظه کاری میانه خوبی ندارد . شجاع و با اعتماد بـه نفس اسـت.

همیشه جلوتر از دیگران می تازد و حتی گاهی از امکانات خود نیز قدم فراتر می گذارد .

مـرد مـتولد برج حمل یک موجود مملو از انرژی و عقاید سازنده اسـت . باری بعضی اوقات کارکردن را او می تواند مشکل باشد اما بدون شک بسیار مفید اسـت.

 

او می تواند منبع سخاوت و بخشندگی باشد و پول ، وقت، احساسات و امکاناتش را در بست در اختیار دیگران ، حتی کسانی که ایشان را خوب نمی شناسد، بگذارد ، ولی اگر خواسـته اش برآورده نشود ، و یا با کسانی که دوست ندارد مواجه بشود، یا مجبور بشود با عده ای آدم منفی باف کار کند، بـه موجود دیوانه کننده ای بی پروا، بدون انعطاف ، خشن، یکدنده و متوقع تبدیل خواهد شد.

زمانی کـه عاشق می شود ، گویی یک شیرین و فرهاد جدید بـه دنیا آمده اسـت. او چنان غرق اوهام عاشقانه می گردد که گویی در تمام کره زمین فقط او معشو قه اش حق زندگی دارد.

او در نهاد خود ایمان دارد که عشقش تنها عشق حقیقی اسـت که از بدو پیدایش بـه وجود آمده اسـت. اگر این عشق بشکند ، با تمام نیرو و با اسـتفاده از کلیه امکانات سعی می کند قطعات آن را برچیند و دوباره بـه هم پیوند دهد تا شاید آب رفته دوباره بـه جوی برگردد.

اگر بار اول موفق نشد، دوباره کوشش بـه خرج می دهد. مـرد مـتولد برج قوچ در عشق خود واقعا پا بر جاسـت مگر اینکه طرفش مـتولد طرفش مـتولد برج عقرب آبان باشد.

 

وی نسبت بـه امور عاطفی و احساسی چنان ایده آل اسـت که در هر عشقی می خواهد مولف یک کتاب عاشقانه باشد و در یک کتاب پرشور عاشقانه رفتاری متعادل و میانه وجود ندارد.

هر چه هست در او شوریدگی و دیوانگی اسـت.

بـه احتمال قوی هیچ یک از مـتولدین برج دوازده گانه سال بـه اندازه مـتولد برج فروردین نمی توانند در عشق پابرجا باشند.

صداقت او مانع از گمراهی شما می گردد و طبیعت ایده آل او عشق را همیشه شکوفا وآتشین نگاه می دارد .

اما امان از روزی که کتاب عشق برای او یکنواخت شود و طوفان آرام بگیرد ، او بـه سهولت با سرد شدن آتش عشق بـه جستجوی یک شیرین دوم، سوم، چهارم و حتی هزارم می رود.

در زندگی زنا شوئی پایبند اصولی اسـت که اگر نادیده گرفته بشوند، مانند خوره جانش را می خورد ، او گاهی بـه راسـتی میل ندارد. زنش را دائما در حال آرا یش کردن ، رنگ کردن مو ببیند. او را هرگز بـه حریم اتاقی که مخصـوص آرایش ونظافت اسـت راه ندهید.

او را بـه جزئیات زندگی کاملا خصـوصی خود مثل دعوای با مادرتان ، یا گذاشتن پماد بـه روی زخم روی کمرتان و از قبیل مسائل شخصی آشنا نکنید.

وقتی او منزل می آید، دلش می خواهد زنش را شاد و خندان با بوی عطری که دوست دارد ، ببیند.

مبادا جمله و کلمه ای دل آزار حواله او بدهید. زیرا برایش دیوانه کننده خواهد بود .

اگر متوجه بشود که این میل و خواسـته اش هیچ احساسی را در همسرش برنمی انگیزد ، در چنین مواردی ابتدا سخت دل شکسته میشود.

 

بعد دستخوش عصبانیت می گردد و آن وقت بـه جستجوی زن دیگری می پردازد که همانند خودش در نشان دادن احساساتش صادق باشد. از نظر او این کار بـه هیچ وجه خیانت محسوب نمی شود.

در مقابل اگر زن یک چنین مـردی بـه خواسـته اش توجه کند، می تواند مطمئن باشد که او با بزرگواری تمام زن های‌ دیگر را در دنیا نادیده می گیرد .

قلب مـتولد فروردین ماه فقط یک اتاق برای یک زن دارد « مگر اینکه والدینش هر دو مـتولد ماه جوزا «خرداد» باشند.» او خیلی قبل از آنکه بـه همسرش خیانت کند، از او فاصله می گیرد و از وی دلسرد می گردد و قبل از اتفاق این واقعه بـه شکلهای مختلف بـه مبارزه برای نجات عشق خود می پردازد.

 

مـتولد برج حمل از زن خجول، ملالت آور، و منفی باف متنفر اسـت.

زنش باید او را متقاعد بکند که از همگان بـهتر و برتر اسـت .  اگر توانست این فکر را در او بـه وجود بیاورد، می تواند بـه وفاداری اش ایمان پیدا کند. این کاری اسـت که آزمایشش برای هر زنی که شوهرش مـتولد فروردین اسـت ، بسیار جالب و دل انگیز خواهد بود.

زن یک مـرد مـتولد فروردین باید بـه این حقیقت گردن بگذارد که گرم گرفتن شوهرش با زنان دیگر مجاز و بدون تزویر و ریا اسـت. او این کار را حق مسلم خود می داند در حالی که زنش را بـه شدت از آن منع می کند.

اگر این شخص مـتولد ده روز اول فروردین باشد، زنش رابـه یک پا سنگ می بندد و متوقع اسـت که او باید بدون اعتراض همانجا بماند. این زن اگر می خواهد که شوهرش واقعا از آن او باشد و هرگز بـه وی خیانت نکند. و لحظه ای از فکر او غافل نباشد.

نه تنها نباید حتی یک انگشتش را از دایره ای که بـه اطرافش کشیده شده اسـت ، بیرون بگذارد بلکه حتی باید مواظب حرکات چشم هایش نیز باشد که مبادا بـه روی یک مـرد نگاه یا خنده معصومانه کند.

 

از آنجا که او عادت دارد مستقیما بـه قلب مشکلات حمله کند. در این کار بدون هیچ نوع مقدمه ای با شتابزدگی قدم پیش می گذارد. احتمال بسیار اسـت که در زندگی بـه دفعات زمین بخورد و با ناکامی مواجه بشود.

از آنجا که همیشه می خواهد رهبر باشد و از دنباله روی وحشت دارد، بالطبع قدرتمندتر ها بارها بـه وی می آموزند که نمی تواند یکه تاز میدان باشد.

چگونه با یک مرد فروردینی رفتار کنیم

در این حالات اسـت که آغوش همسرش تنها پناهگاهش می شود. سعی می کند در جوار او غرور جریحه دار شده اش را التیام ببخشد.

 

در ورای این اعتماد بـه نفس عجیب، و این حالت تجاوزکارانه، نقطه ضعفی در نهاد او وجود دارد که عبارتست از اینکه او ترجیح می دهد بمیرد ولی بـه ضعف و شکست اعتراف نکند.

زنی که بتواند در یک چنین مواقعی با ملاطفت و ملا یمت و نثار عشق خود او را یاری دهد، تا شکست مزبور را جبران یا فراموش کند، می تواند یقین داشته باشد که قلب شوهرش را برای همیشه در اختیار خواهد داشت.

در این گونه مواقع بـه هیچ صورتی حق رابـه جانب دشمن او ندهید. او همیشه خواهان آن اسـت که همسرش صادقانه و از صمیم قلب او را محق بداند.

در طبیعت مـتولد فروردین ریا و تزویر بـه ودیعه گذاشته نشده اسـت. بـه این ترتیب وقتی از کسی رنجیده ، آثار ملال و رنجش در او خیلی زود معلوم میشود.

در چنین وضعی رفتار گرم و صمیمانه و نحوه گفتار و برخوردش آشکارا عوض می شود و این حالت معمولاً با تذکر صریح رنجشی که پیدا کرده اسـت، بـه نقطه اختمام خود می رسد.

در مقابل باید جوش و خروش ها و حتی پرخاشجویی های‌ ناگهانی او را کمتر جدی گرفت. زیرا مفهومشان قطع رابطه دوستی نیست و یک آتشفشان زود گذر اسـت.

بـه این ترتیب از قهر و بی اعتنایی او باید خیلی بیش از داد و فریادش ترسید.

 

برای مـتولد ماه فروردین هیچ چیز بـه اندازه همسرش در این دنیا ارزشمند نیست.

« البته همسری که از نظر او دلخواه باشد». با وجود این وقتی موضوعی فکرش را مشغول می دارد و بـه مسئله ای بغرنج می اندیشد، هرگز میل ندارد که کسی مزاحمش بشود و یا بـه کمکش برود .

شما اگر شوهرتان مـتولد اولین ماه سال اسـت، فقط و فقط وقتی بـه کمکش بروید که از شما مدد بخواهد.

یادتان باشد شما همسرش هستید اما باید همیشه یکی دو قدم خودتان را از او عقب تر نگاه دارید.

 

مـرد مـتولد برج حمل می خواهد که عملا بزرگ و رهبر خانواده باشد . از شنیدن ایراد چنان بیزار اسـت که ممکن ناگهان روی همه ی چیز خط بطلان بکشید.

او بـه علت علاقه واقعی که بـه زن و همسرش دارد، بـه زحمت می تواند بودجه خانواده را تا آخر برج متعادل نگاه دارد. اما شما یادتان باشد که اگر شوهرتان مـتولد فروردین اسـت، هرگز از او نخواهید خرج خانه را بـه دست شما بسپرد.

 

پدر بودن یکی از نقش های‌ زندگی اسـت که او سخت بـه آن علاقمند اسـت. اما در عین حال ممکن اسـت نسبت بـه بچه هایش نوعی حسادت خاص نیز نشان بدهد.

اگر فقط احساس کند که بچه ها برای مادرشان بیش از او ارزش قائلند ، گرفتار حسادت می شود و خیلی زود و سریع یک حالت بی تفاوتی نسبت بـه آن پیدا می کند.

 

تیم کافه تمشک در تلاش است تا بهترین خبرها و مطالب را برای شما تهیه نماید. لطفا با نظرات و پیشنهادات خود ما را در بهتر شدن این سایت یاری کنید. ارتباط با ما: [email protected]

© 2020 – تمامی حقوق این سایت متعلق به کافه تمشک می باشد کافه تمشک.

© 2020 – تمامی حقوق این سایت متعلق به کافه تمشک می باشد کافه تمشک.

شادیما » انواع فال آینده بینی » فال ازدواج با اسم » طالع بینی ازدواج مرد فروردینی با زنان 12 ماه سال

در نوشتار طالع بینی زنان فروردینی گفتیم که طالع بینی در نظر بسیاری از کسانی که نگاه علمی به قضایا دارند، پشتوانه‌ی علمی ندارد؛ با این حال هنوز هم کم نیستند کسانی که به طالع بینی ازدواج باور دارند. البته که نباید همه‌چیز پشتوانه‌ی علمی داشته باشد و گاهی فقط می‌توان «باور» داشت. مردان متولدین فروردین با این نوشتار از مجله‌ی اینترنتی شادیما همراه باشند تا با هم ببینیم که طالع بینی ازدواج مرد فروردینی به چه صورت است. در ضمن اگر خانم هستید و قصد ازدواج با مرد متولد فروردین را دارید، پیشنهاد می‌کنم شما هم این نوشتار را از دست ندهید.

می‌دانید که طالع بینی بر اساس ماه تولد، بیان‌گر این قضیه است که متولدین یک ماه از سال خصیصه‌های مشترکی در خود دارند. در طالع بینی متولدین ماه فروردین این‌گونه آمده است که این مرد رک و راست است و از آن‌هاست که به دنبال ریاست هستند. از این رو، در طالع بینی ازدواج مرد فروردینی باید به خصیصه‌ی ریاست‌طلبی او توجهی ویژه داشت.

مردان متولد فروردین را مردانی حادثه‌طلب هم معرفی کرده‌اند و از این رو به خانم‌ها توصیه می‌کنند چنان‌که به دنبال ازدواج با مردی بی‌دردسر و سرراست و بدون‌حاشیه اند، سمت مردان متولد فروردین‌ماه نروند.

مرد فروردینی گاهی چنان پر شور و حرارت است که اطرافیان‌اش او را پرشورترین فرد کره‌ی زمین می‌دانند و گاهی چنان سرد و یخ می‌شود که گویی به هیچ چیزی میلی ندارد. مرد فروردینی چندان محافظه‌کار نیست و تمایل دارد که دست به انجام کارهای پرریسک بزند. معمولاً اعتمادبه‌نفس خوبی دارد و به‌شدت به دنبال آن است که دیگران را پشت‌سر بگذارد.

چگونه با یک مرد فروردینی رفتار کنیم

معمولاً سرسخت است و روی حرف خود می‌ایستد. مرد فروردینی اما وقتی عاشق می‌شود به‌شدت عاشق می‌شود. اگر همسر او درست کسی باشد که او می‌خواهد، حاضر است حتی جان‌اش را برای همسر فدا کند. همیشه گفته‌اند که در طالع بینی ازدواج اگر به دنبال مردی عاشق‌پیشه هستید بهتر است سمت مردان فروردینی بروید. آن‌ها زندگی مشترک را دوست دارند و اهمیتی بسیار به شریک زندگی‌شان می‌دهند؛ البته این‌ها همه به شرطی اند که زندگی برای شخصیت خاص مرد فروردینی مطلوب باشد.

گاهی می‌گویند مرد فروردینی معمولاً مردی منظم است و از کارهای جلف تقریباً دوری می‌کند. برخی می‌گویند مرد فروردینی با آن‌ها که مدام در حال آرایش‌کردن هستند چندان سازگار نیست. او همچنین حوصله‌ی این را ندارد که همسرش مدام از دعوای فلانی با بهمانی برای او بگوید، چندان علاقه‌ای ندارد که جزئیات بی‌اهمیت زندگی مادرزن یا خوهرزن‌اش را بداند!

مرد فروردینی بسیار خواهان رسیدن به بهترین‌هاست، از این رو ممکن است در مسیرش بارها شکست بخورد و در این شرایط کسی که به‌خوبی می‌تواند همراه او باشد همسرش است. اگر قرار است با مرد فروردینی ازدواج کنید، این خصیصه‌ی او می‌تواند به خوبی او را به شما نزدیک کند.

خبر خوب برای کسانی که در پی ازدواج با مرد فروردینی هستند این است که مردان فروردینی خیلی کم با ریا سر سازگاری دارند. آن‌ها انسان‌هایی اند که معمولاً از دروغ دوری می‌کنند و به‌قول معروف خود واقعی‌شان را به نمایش می‎گذارند.

میانه‌ای با حیله و مکر ندارند و از همین رو به‌شدت در پی کسانی هستند که از دروغ دور باشند و با آن‌ها با صداقت رفتار کنند. اگر اهل دروغ و ریا و کلک و فیلم‌بازی‌کردن هستید، توصیه می‌کنم سمت مردان فروردینی نروید.

نکته‌ی دیگری که باید برای کسانی که خواهان ازدواج با مرد فروردینی هستند ذکر شود و البته در طالع بینی مرد فروردینی اهمیت زیادی دارد این است که از آن‌جا که مرد فروردینی انسانی جاه‌طلب و کمال‌گرا است، ممکن است نتواند برای مدت‌زمانی طولانی در یک شغل ثابت بماند. او نمی‌تواند دستور بشنود و از این رو اگر در یک شغل کوچک‌ترین دستوری به او داده شود، به احتمال بسیار زیاد آن را تاب نخواهد آورد و به دنبال شغل جدیدی خواهد رفت.

این رویه احتمالاً تا زمانی طول خواهد کشید که او بتواند شغلی که در آن رییسی وجود ندارد داشته باشد؛ این‌ها همه نشان می‌دهند که خانمی که قصد ازدواج با مرد متولد فروردین را دارد باید خود را آماده‌ی شرایط نامتعادل مالی کند.

تا حدی با خصوصیات شخصیتی فرد متولد فروردین آشنا شدیم، حال نوبت آن است ببینیم که وضعیت ازدواج مرد فروردینی با زنان 12 ماه سال به چه صورت است؟نی نی سایت

چگونه با یک مرد فروردینی رفتار کنیم
چگونه با یک مرد فروردینی رفتار کنیم


دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.