چگونه با یک زن متولد فروردین رفتار کنیم

چگونه با یک زن متولد فروردین رفتار کنیم
چگونه با یک زن متولد فروردین رفتار کنیم

آیا میدانید زن متولد فروردین بهتره با چه مردی ازدواج کند؟ و زن متولد فروردین چه مردی را دوست دارد و کلا خصوصیات رفتاری او چیست؟ پس با ما همراه باشید.

زنی که در ماه فروردین به دنیا آمده باشد استعداد سلطه جویی و برتری بر دیگران دارد و این خصوصیت او ممکن است کمی دردسر آفرین باشد. او در زندگی زناشویی خانه را مقر فرماندهی خود می داند و هیچگونه دخالتی را از طرف هر کس که باشد نمی پذیرد. البته او خانه را خیلی خوب اداره می کند و خیلی خوب می تواند خرج و دخل خانه را تنظیم کند تا کم نیاورد.

زنان متولد فروردین کمی حسود هستند و تقریبا هر چیز را فقط برای خود می خواهند. بنابراین اگر می خواهید مورد خشم و غضب او قرار نگیرید سعی کنید در حضور او از دیگران تعریف نکنید و اصولا هرگز او را با کسی مقایسه نکنید مگر آن که به برتری او رای دهید.

دوشیزه های مریخی جذاب هستند و قدرتهای ویژه ای دارند و بیش از همتای مردشان در بدست آوردن دل دیگران موفق هستند .

زن متولد فروردین ، حین ورود به یک اتاق ، با صراحت لهجه و صداقت جمع را مجذوب خود می کنند . بعضی به آنها بدگمان می شوند و برخی آنها را دوست دارند زنان مریخی را می توان از رنگ لباس شناخت . آنها مثل ماشینهای آتش نشانی از سر تا پا قرمز می پوشند .

چگونه با یک زن متولد فروردین رفتار کنیم

فروردین اولین ماه از شروع سال است و در حقیقت زمان پیدایش هر شروع تازه می باشد . قوچ جوان ، ماجراجو ، بلند پرواز ، تابع امیال آنی ، پرحرارت وسرشار از انرژیست . او هم از نظر فکری و هم از نظر عملی پیشگام است و نقطه نظراتی عاقلانه دارد و شخصی خردمند محسوب می شود.

نماد و سمبل ماه فروردین

متولدین ماه فروردین مشهور به نوزاد طبیعت هستند و سیاره حاکم انها مریخ است.عنصر وجود فروردین ماه آتش است و نماد آن حیوان قوچ . گل محبوب زنان فروردین ، رز سرخ است . روز سه شنبه روز مبارکشان .

فلز وجودشان آهن و سنگ خوش یمن آنها الماس و یاقوت است . رنگ محبوب متولید ماه فروردین قرمز و صورتی روشن و شماره 9 برای آنها خوش یمن است.

به همان میزان که مردان متولد فروردین هیجانی و احساساتی هستند ، قطعاً زنان متولد فروردین هیجانی و احساساتی نیز میباشند و خود را آزاد و رها از هر وابستگی دست و پا گیری میدانند.زنان فروردینی قطعاً این بینش را دارند که چگونه از هیجانات خود در برآورده کردن خواسته هایشان استفاده کنند.

آزادی خواهی

نکته ایی که در آزادی خواهی در زنان فروردینی وجود دارد ، میل به یکی شدن با فردی است که بتواند همراه و همقدم او باشد.آنها هرگز تحت سلطه مردی قرار نمیگیرند ، چرا که خود را توانا میدانند و در جهت آن تلاش میکنند.

مهربان بودن

یکی از خصلت های اصلی زنان فروردین مهربانی و حمایت گر بودن آنها است که در سختی ها تلاش میکنند خود و اطرافیان خود را به سمت راهی امن بکشانند. به همین دلیل اگر راهی امن برای پیدا کردن صلح میان خود و اطرافیانشان بیابند باید با آنها همقدم شد و نه اینکه سد راهشان باشید.

رویارویی با مشکلات

با وجود تمام توانایی های ذاتی زن فروردینی در بی همتا بودن ، توانا بودن و برآمدن از پس مشکلاتشان ، تمایل قلبی آنها را به داشتن مردی متعد و وفادار نمی توان نادیده گرفت.

خصوصیات زنان متولد فروردین ماه

بسیار جذاب هستند و در بدست آوردن دل دیگران نسبت به همتای مردشان از قدرت ویژه ای برخوردار می باشند. زنان فروردینی زمانی که حین ورود به یک اتاق ، با صراحت لهجه و صداقت ، دیگران را مجذوب خود می کنند. بعضی به آنها بدگمان می شوند و برخی آنها را دوست دارند . رنگ لباس آنها باعث تشخیص ماه تولدشان می شود.گاه سرتا پا قرمز می پوشند.

اگر دختر متولد فروردین مرد مورد علاقه خود را پیدا کند ، بدون اتلاف وقت پا پیش می گذارد و حتی یک قدم هم به عقب نمی رود. گاه مانند همتای مردش گاهی خوش شانس است و گاه نیز معشوق رویایی اش همچون خرگوش گریز پا با وضع ناامید کننده ای فرار می کند. زنان فروردین ماهی همیشه باریک بین و آگاه نیستند و ممکن است با گزافه گویی موجب فراری دادن افراد حساس شوند.

دختر فروردین ماهی در ظاهر سرزنده و زود رنج است اما در باطن بسیار کمال گراست با اینکه خیلی آسیب پذیر است اما سعی در پنهان کردن آن دارد.

زن مریخی برای شناخت خود باید از کسانی که دوستشان دارد جدا باشد ، به عبارتی بودن در جامعه او را اجتماعی تر می کند. اگر زمانی را برای خودش ر نظر نگیرد از روابط بیزار و متنفر می شود ، داد و هوار و گریه می کند و زبانه آتش خشم او بیش از توده آتشی است که در یک قوطی کبریت می بینید.

همراه بودن همیشگی زنان فروردینی

اگر شما زن متولد فروردین ماه را در کنار خود داشته باشید ، مطمئن باشید که در تمام سختی ها ، نداری ها و کمبودها همراه و همقدم با شما خواهد بود. آنها تنها نظاره گر شما نیستند بلکه تمام سعی خود را می کنند تا شرایط موجود را بهبود بخشند.

مرد مورد علاقه زنان متولد فروردین

از آنجایی که زنان متولد فروردین پر قدرت ، بسیار هیجانی و واضح هستند و مدام در حال کسب قدرت و اجرایی کردن اهداف خود هستند ، قطعاً مردان تنبل در انتخاب آنها جایگاهی ندارند.زنان فروردینی بیشتر طرفدار مردی هستند که علاوه بر داشتن پشتکار و قوی بودن ، هز خودخواه و مغرور نباشند ، چرا که خودخواهی و غرور مانند ترمز دستی برای ارتباط عاطفی بین زنان متولد فروردین و دیگر مردان است.

اگر مردی که خودخواه و مغرور بود بتواند با احساس و پذیرنده باشد می توان در کنار زن فروردینی دوام بیاورد. روحیه حمایتگر بودن زن فروردینی آنها را تبدیل به خانمی می کند که می تواند برای شوهر خود نیز مادری کند ، او را کودکی فرض میکنند و برای رشد او تلاش میکنند ، اما اگر مرد محبوب زنان متولد فروردین بخواهد همیشه کودک بماند قطعاً از نظر زنان فروردین می افتد و پس زده میشود.

کم لایق بودن بودن مردان در نظر زنان فروردینی

زن فروردینی به اندازه ای از خود توانایی نشان می دهد که گویی هیچ مردی شایسته آنها نیست و یا در نهایت آنها باید حامی یک مرد باشند.زنان متولد فروردین به سادگی مشکلات خود را رفع می کند و نمی تواند منتظر دیگران باشد.رویاها و تصورات عشقی خود را کنار نمی گذارند اما امکان تحقق تمام این تصورات را به عهده خودشان میگذارند و همیشه در تلاش هستند تا دوستانی واقعی و همسری وفادار باقی بمانند.

زنان فروردینی باعث دوری کدام مردان می شوند ؟

بی حوصله بودن مردان باعث دلسرد شدن زنان فروردینی می شود چرا که جنب و جوش و هیجان از صفات اصلی زنان فروردین است ، اما باید بدانید زنان فروردین در عین جنب و جوش و هیجان عاقلانه نیز رفتار میکنند ، از این رو اگر مرد همراه زنان فروردین در مواردی به زنان خود تکیه کنند او را قوی تر نیز جلوه میدهند.

راههای جذب زنان فروردینی

مردانی که میخواهند در نظر زنان فروردین محبوبیت داشته باشند ، نباید بی عرضه ، تنبل و مغرور باشند و زمانی که بتوانند مالک قلب زن فروردینی شوند تا آخرین لحظه های عمر خود یک همسر مهربان ، با اقتدار و از خود گذشته را در کنار خود خواهند داشت که میتوانند از وفاداری و بر آمدن از مشکلات در کنار او مطمئن باشند.

زن فروردینی فمینیست سر سختی است که با چنگ و دندان با شوهرش می جنگد. او زن خانه دار معمولی نیست و هیچ مردی نباید تلاش کند از او زنی خانه دار بسازد. دختر متولد این برج بسیار مستقل است. او همانطور که خود را به دیگران نشان می دهد ، مرد مناسبی را برای ازدواج پیدا می کند و ازدواج او از همه حیث تمام و کمال خواهد بود .

دختر متولد فروردین اگر مرد مناسبی را پیدا کند ، وقت را تلف نمی کند ، پا پیش می گذارد و حتی یک قدم هم به عقب نمی رود. او مثل همتای مردش گاهی خوش شانس است و گاه نیز معشوق رویایی اش همچون خرگوش گریز پا با وضع ناامید کننده ای فرار می کند . متولدین این برج همیشه باریک بین و آگاه نیست و ممکن است با گزافه گویی ( لاف و گزاف) افراد حساس را فراری دهد .

دختر فروردین در ظاهر سرزنده و زود رنج است اما در باطن بسیار کمال گراست و در یک روز واقعاً گرم بسیار احساساتی است این دختر اگر بفهمد شریک او گرگی در لباس بره است ، قیافه غم انگیزی پیدا می کند . او خیلی آسیب پذیر است و سعی می کند آن را پنهان کند .

نشانه های آبی و خاکی به امنیت خانوادگی نیازمندند اما زن مریخی باید از کسانی که دوستشان دارد جدا باشد تا بتواند خود را بشناسد . او باید در اجتماع باشد تا اجتماعی شود . اگر این دختر زمانی را به خودش اختصاص ندهد از روابط بیزار و متنفر می شود ، داد و هوار و گریه می کند و زبانه آتش خشم او بیش از توده آتشی است که در یک قوطی کبریت می بینید.قوچ ماده ترکه ای نیست اما خوش بنیه است .

چگونه با یک زن متولد فروردین رفتار کنیم

1. رگ خواب زن فروردین

رگ خواب زنان متولد فروردین احساس امنیت است. شاید ظاهراً اینگونه نشان ندهند و خود نماد احساس اعتماد باشند و مایل باشند پشتوانه ایی قوی داشته باشند. اما در جایی که احساس اعتماد نکنند سرگردان میمانند.

2. خصوصیات بارز زن فروردین

احساس سرزندگی و هیجانات بالا از خصوصیات بارز زن متولد فروردین است. زن متولد فروردین میتواند پر از احساس زندگی و بالندگی باشد ، به این گروه از زنان در سختی ها میتوان اعتماد کرد.

3. جنبه منفی شخصیت

زن فروردین خودخواه و عصبی ، شتاب زده ، کم صبر و طاقت ، بی احتیاط ، بی باک و نترس .

4. علاقه مندی های زن فروردین

فعالیت و حمله ، اولین نفر و پیشگام بودن در همه امور ، تلاش جدی و رسیدن به قهرمانی و اهداف دفاعی.

5. بیزاری های زن فروردین

انتظار کشیدن و سرگردانی ، پذیرفتن شکست ، تحمل مخالفت و تضاد و گوش فرا دادن به پند و اندرز دیگران .

6. رازهای رفتاری متولد فروردین

در کارهای خصوصی متولدین فروردین ماه دخالت نکنید ، متولدین فروردین ماه به دنبال ارضای خواسته ها وتوقعات خود هستند و در این زمینه ، بسیار خودمحور و خودبین به شمار می آیند.

هرگز نگذارید متولدین فروردین ماه به راحتی دل شما رابه دست آورند وگرنه به همان آسانی نیز شما را از دست خواهند داد و تا ابد فراموش تان میکنند.

انها به سمت افرادی جذب میشوند که شخصیتی مستقل و آزاده از خود بروز دهند و هر روز برای انها به منزله آغازی جدید است ، پس خودتان را آماده مواجهه با هر واکنش غیرمنتظره از سوی انها کنید.

در مقابل آنها ، سربلند و مغرور ظاهر شوید و همیشه انها را تحسین کنید و به وجودشان افتخار نمایید.

هرگز مزاحم آنها نشوید و در کارهای خصوصیشان دخالت نکنید و انها را مورد انتقاد قرار ندهید ؛ دوستانشان را بپذیرید و از انها خرده نگیرید.

هرگز از متولد فروردین ماه پول قرض نگیرید و اگر به درخواست های آنها ، پاسخ منفی دهید ، باید منتظر مشاهده واکنش هایی بسیار تند و غیرمنطقی از سوی انها باشید .

در مقابل فروردین ماه ها این کارها را انجام ندهید :

از طعنه زدن و سرزنش کردن ،زرنگی ، بدزبانی و ناپختگی بپرهیزید.

انتقاد کردن از او در حضور دیگران بسیار ناگوار است.در واقع او از انتقادات و حتی پیشنهادات در زمانی هم که با یک دیگر تنها هستید زیاد خوشش نمی آید مگر این که این پیشنهادات کاملا سازنده بوده و با مقداری ملاحظه و احتیاط مطرح شوند.

وقت نشناسی بخصوص او را بسیار ناراحت می کند.این واقیعت که خود او هم بندرت وقت شناس است دلیل موجهی برای وقت نشناسی شما محسوب نمیشود!

او موجودی مشکل پسند و باریک بینی است بنابر این همیشه مراقب مرتب بودن سر و وضع و مطبوع بودن شخصیت خود باشید.

سعی نکنید دقت و توجه او را منحصرا بخود اختصاص دهید زیرا او احتیاج دارد روزانه مقداری تنهایی و خلوت داشته باشد.

عشق زن متولد فروردین ماه

زن متولد فروردین مانند مرد همتای خود خواهان رهبری وپیشتازی است و این خواسته شامل علاقه او برای برداشتن اولین گام در امور عاطفی و عشقی نیز می گردد. همیشه تعدادی عاشق سینه چاک در اطراف دختر فروردینی دیده می شود اما او به دنبال فردی غیر از اینها می گردد.زن فروردینی در مواقع لزوم همرنگ جماعت خواهد شد ، اما در چشم پوشی از راحتی ها سرسخت است و می تواند به سینه هر مردی که عشقش را مورد تهدید قرار داده است ، دست رد بزند.

بگذارید تا دختر فروردینی متوجه دوست داشتن شما شود اما خیلی هم دنبالش نروید .تا وقتی که به عشق خود پایبند باشید ، وفاداری او نیز خارق العاده خواهد بود چرا که دختر فروردینی اصولا فرد رمانتیکی نیست.

مادر متولد فروردین

بدون شک تا به حال با مادرانی که اعتقاد زیادی به خواندن قصه های شبانه برای کودک خود دارند مواجه شده اید ، امکان ندارد که کودک این مادران شبی را بدون شنیدن قصه های زیبا و تخیلی مادر خود سر بر بالین بگذارند. خب! این موضوع بین همه مادران تعمیم پیدا نمی کند و صرفا منحصر به عده ای خاص از آن هاست. اینان مادران متولد فروردین هستند.

مادران فروردینی شاید سخت گیر هم باشند و البته تلاش برای استقلال فرزند می تواند دلیل محکمی برای سخت گیری آنها باشد.برای سخت گیری های خود دلیلی همچون تلاش برای استقلال فرزندان شان بیاورند. تصور کنید مادری کنار تخت کودک خود نشسته و در حالی که چراغ خواب روشن است ، بچه کم کم چشم هایش گرم می شود و البته مادر با صدایی آرام بخش و پرهیجان قصه ای بی نظیر را برای فرزندش تعریف می کند.اما اگر فردای آن روز درست همان مادر را دیدید که تاکید دارد فرزندش باید وقت بازی اش را به درس اختصاص دهد در صورتی که طبق روال معمول زمان خاصی از روز می تواند بازی کند ، زیاد تععجب نکنید زیرا به اعتقاد او اینگونه می توان فرزندی مستقل ، قوی و کارکشته تربیت کرد.

بهتر است قبل از آنکه تصمیم بگیرند بچه دار شوند ، شغلی برای خود انتخاب کنند تا جنب و جوش و تحرک داشته باشد و بتوانند از این طریق شور و شوق همیشگی خود را ابراز کنند. در غیر اینصورت پس از ازدواج احساس می کنند محدود شده ‏اند.

داشتن فرزند باعث محدودیت او نمی شود.زمانی که فرزندان خود را راهی مدرسه می کند نهایت لذت را از زندگی می برد.به فعالیت های مورد علاقه خود می پردازد.

او قبل از شناخت دیگری و علاقه به او ، اول باید خود را بشناسد که شاید سالهای سال به طول انجامد. اگر در نوجوانی و اوایل جوانی گرفتار و محدود شود. شاید سی سال بعد تسلیم طبیعت شتابزده خود شود و زندگی زناشویی اش در معرض خطر قرار گیرد.

مرا برای نظرات کاربرانی بعدی به یاد بسپار

All Rights Reserved – © 2016 – 2022

صرافی ارز دیجیتال ایرانی آنلاین و معتبر

باسیستم های سنتی پرداخت خداحافظی کنید

دختران متولد این ماه همیشه تعدادی عاشق سینه چاک در اطراف خود دارند ‎

 

چگونه با یک زن متولد فروردین رفتار کنیم

« عشق از زندگی جدا بوده است» بدون شک منظور افرادی غیر از زن های متولد فروردین ماه است . نمی دانم به کسی که عاشق یک چنین زنی باشد ، باید تبریک گفت و یا به حالش متاسف بود . ممکن است تصور کند که عشق همه چیز زندگی است .در حالی که او چنان مجذوب دنیای خاص خویشتن است که در عمل فقط آن را همه چیز زندگی می داند . او بیش از هر زن دیگری در این دنیا می تواند بدون مرد زندگی کند.

 

طبیعی است که زندگی بدون مرد ، مفهومش زندگی بدون احساسات عاشقانه نیست . او همیشه دلش می خواهد وشاید بتوان گفت نیازمند به آن است که قلب مهربان و خواب های طلایی اش به خاطر او بتپد و به همین دلیل هم همیشه یک چنین موجودی در ذهنش وجود دارد و موجودی که ممکن است مربوط به سالهایی بس طولانی گذشته و یا سالهای بسیار دور آینده باشد اما به هر حال او درشبهای مهتابی بهار به این عشق رو یایی خود می اندیشد و یکبه جالب آنکه بر غم وجود یک چنین آرزوی عمیقی اگر یک چنین شخصی وجود خارجی نداشته باشد ، کمبود آن را احساس نمی کند زیرا همیشه در ضمیر ناخود آگاهش معتقد است که هر کاری را ه یک مرد می تواند بکند ، خودش قادر است بهتر از آن را انجام بدهد.

 

زن متولد فروردین خودش راهش را در زندگی باز می کند و مایحتاج زندگیش را خودش فراهم می آورد و از حقش دفاع می کند بدون اینکه نیازی به وجود خودش خودش فراهم می آورد و از حقش دفاع می کند بدون آنکه نیازی به وجود یک مرد داشته باشد . به نظر او انجام کارهایش به دست خودش خیلی سریعتر از آن صورت می گیرد که به انتظاردیگری بنشیند و طبیعی است که یک چنین خصوصیاتی به مزاج مغرور مردها خوش آیند نیست . زن متولد فروردین مثل مرد متولد این ماه خواهان رهبری وپیشتازی است و این خواسته شامل تمایل او به برداشتن اولین قدم در امور عشقی نیز میگردد.

 

دختران متولد این ماه همیشه تعدادی عاشق سینه چاک در اطراف خود دارند و با وجود این همیشه در تخیلات خود دنبال کسی می گردند که جزو این عده نباشد . او در صورت لزوم می تواند سریعا همرنگ جماعت بشود ولی در عین حال دارای آن سرسختی نیز هست که بتواند از راحتی ها چشم بپوشد و با سیل مخالفت ها سینه به سینه بجنگد و به سینه هر مردی که عشقش را مورد تهدید قرار داده است ، دست رد بزند. این درست نمونه کاملی از خصوصیات اخلاقی یک متولد ماه فروردین است و او حتی پس از اینکه در زیر ضربات خرد کننده حوادث به کلی درمانده شد و تنها طفلش از دنیا رفت و مردی که دوستش می داشت وجایش را برای خاطر او به خطر انداخته بود ، ترکش کرد، باز قادر است بگوید که : « باشد و فردا هم برای خودش روز دیگری است » و این برای آمدنش انتخاب کرده است. زنی با قدرت فراوان که می تواند بر همه غمنامه ای یک نقطه پایان بگذارد و قادر به ایفای کامل نقش یک زن است و یعنی فرو ریختن اشک در موقع لزوم و به عهده گرفتن نقش مرد به هنگامی که مردی در زندگی او وجود نداشته باشد . طبیعی است داشتن یک چنین خصوصیات تهاجمی چندان جالب نیست و اما خوش بینی و امید او به آینده روشن ، ضامن معتبری برای سعادتمند شدنش می باشد. 

 

زن متولد فروردین ، در صورت مساعد بودن زمینه در ابراز عشق پیشقدم می شود و بگذارید او بفهمد که دوستش دارید و اما خیلی هم دنبالش نروید . وفاداری او به عشق تا زمای که شما به آن پای بند باشید ، خارق العاده است زیرا وی اصولا موجودی رمانتیک می باشد. او به هیچ صورت مایل نیست که شکار بشود و اما اگر دید که شما تعقیبش نمی کنید ، دلسرد می گردد کما اینکه او از مردی که بخواهد به طور کامل بر وی مسلط باشد ، گریزان و از مردی هم که خودش را روی پاهای او بیندازد، روگردان و بیزار است.

 

متولد فروردین قبل از آنکه بگذارد گرمی عشق سراسر وجودش را در بر گیرد، می خواهد با دل مرد دلخواهش دست و پنجه نرم کند تا در این کشاکش طعم قدرت مردانه او را بچشد. او به طرز باور نکردنی رویایی است و همیشه آرزو دارد پرنس مورد علاق اش سوار بر اسبی سفید بیاید و او را برباید و به خاطر عشق او بادنیا بجنگد و آنچه را می خواهد در اختیارش بگذارد ، بدون اینکه قدرت مردانگی خود را فراموش کند و چون یک چنین موجودی فقط در رویا وجود دارد ، اغلب تنها می ماند .

 

روزهایش روشن و مملو از هیجان است و شب هاییش تاریک و خاموش اما شعله های امید هرگز در قلبش خاموش نمی شوند و او پس از هر شکست قدم تازه ای پیش می گذارد. او باید از عشق خود احساس غرور کند اما این امر نباید موجب بشود کهشما ذوق و استعداد او را نادیده بگیریدو هر قدر نیاز مندی او شما زیاد تر باشد، باز کوشش می کند که دو برابر آن نیازمندی های شما را بر آورده سازد. او می تواند از خطای دوستانش چشم بپوشد ، مال و وقتش را صرف دیگران کند ، اما وقتی پای دل به میان آمد، ناگهان موجود دیگری می شود . آنچه که از آن اوست . این امر قاطعیت مطلق دارد. کوچکترین خطایی می تواند حسادت او را مثل یک بمب منفجر کند. مراقب باشید که در حضورش از هندمند مورد علاقه خود تعریف نکنید و یا از زن دیگری ولو اینکه از دوستان او باشد ، صحبتی به میان نیاورید . مردی که زنش متولد فروردین است ، بهتر است در اداره منشی مرد داشته باشد . این زن حد متوسط ندارد و اگر دلش بشکند ، در مدتی بسیار کوتاه از توده ای آتش تبدیل به قطعه ای یخ می گردد اما نکته مهم این است که آتش تنش زود خاموش می شود در حالی که سردیش ابدی است.

 

زن متولد ماه سال چه قبل از ازدواج و چه بعد از آن خواهان آزادی فراوان است و متوقع است که شما به وی و وفاداریش اطمینان کامل داشته باشید در حالی که عکس این امر را الزامی نمی داند. او به رغم تمایل شدیدی که به آزادی خود دارد ، فوق العاده به شوهرش وفادار است و متولد این ماه به طور طبیعی قادر به دوست داشتن دو مرد نیست زیرا بیش از آن صاف و صادق است که بتواند یک چنین نقش ریا کارانه ای را به عهده بگیرد و ایفای نقش کند. اگر این زن، شوهر داشته باشد و عاشق مرد دیگری گردد، قبل از آن که به وی خیانت کند ، رک و راست حقیقت را به شوهرش می گوید که دیگر نمی تواند زندگی مشترکی داشته باشد. این زن می تواند شور و هیجانی بسیار عمیق و تخیلاتی صوفیانه و عارفانه داشته باشد . این دو خصلت به شیوه ای غریب در وجود او با هم آمیزش دارند. او هر نوع رابطه ای را صمیمی و حقیقی و ابدی می داند و خیانت و بکار بردن را به کلی احمقانه و غیر ضروری می داند. عشق او مثل حرکات و گفتارش بی غل وغش و رک و پوست کنده است.

 

زن متولد برج اصولا واجد قابلیت های زیاد است، به طوری که تقریبا از عهده انجام هر کاری از فروشندگی تا نخست وزیری بر می آید. اگر در ارتش باشد ، خشونت یک گروهبان را به خود می گیرد و اگر مانکن باشد، ظرافت های یک دختر تمام عیار هیجده ساله را در خود بوجود می آورد . به هر صورت به شغل و کارش علاقه مندی نشان می دهد و به این دلیل کمتر ممکن است که از کار به خاطر عشقش دست بردارد.

 

البته از آنجا که او دختر رمانتیکی است ، این امکان وجود دارد که اگر عاشق شد ، به خیال تحقق بخشیدن به رویاهای طلائی خودش وداشتن یک خانه کوچک زیبای چوبی در حاشیه جنگل های شمالی و نشستن جلوی بخاری که گندم های هیزم در آن شعله ور است و لذت بردن از زندگی در جوار معشوق سبب شود که موقتا کارش را رها کند و اما وقتی که رنگ های این خانه جلای اولیه اش را از دست داد و این جا و آنجای طاقش شروع به چکه کرد وآنوقت با سرعت به جستجوی کسب و کار و موقعیت اجتماعی خود بر می خیزد . جلویش را نباید گرفت ، زیرا اگر خواسته های روحی متولد فروردین ماه بر آورده بشود، خیلی ساده از هر مشکل کوچکی که بو جود بیاید کوه بزرگی می سازد ودرد سر درست میکند. در عمل تقریبا کاری وجود ندارد که زن متولد فروررین ازعهده اش برنیامد.

 

اگر از او چیزی را بخواهد و یا احساس کند که داشتنش برای او ضروری است ، مصممانه قدم پیش می گذارد اعم از این که آن کار انجام شدنی باشد یا نباشد و به همین ترتیب در مقابل مشکلات چنان پایداری از خود نشان می دهد و چنان خود را با محیط تطبیق می دهد که باورش به راستی مشکل است.

 

زنی را می شناختم که به علت خراب شدن وضع مالی شوهرش مجبور بود با سه بچه خود در یک آپارتمان دو اتاقه زندگی کند . او روزی در خانه با خانمی که فال قهوه می گرفت و اصلا با یکدیگر آشنایی نداشتند ، بر خورد کرد و این خانم پس از نگاه کردن به فنجان قهوه که از آن نوشیده بود ، با ناراحتی گفت که زندگی سختی در انتظارش می باشد و این زن صادقانه پرسید : می توانید بگوئید که این زندگی تلخ از کی شروع می شود؟

 

همین خانم یک روز به سرش زد که یک سگ هم بیاورد و نگاه دارد و چون صاحب خانه گفت که « خانم : شما خودتان هم برای دو اتاق زیادی هستید تا چه رسد به اینکه سگ هم بیاورید » برای جامه عمل پوشاندن به خواسته اش ناگهان به فعالیت افتاد و به این در و آن در زد و یک دوره کلاس کار با کامپیوتر را دید و خلاصه در کمتر از یک سال وضع زندگی خود را از این رو به آن رو کرد. با در آ مد خوبی که نصیبش شده بود ، آپارتمان بزرگتری گرفت و سگ مورد دلخواهش را به خانه آورد . او تمام این و تلاش را فقط برای آوردن یک سگ به خانه و باز کردن جا برای آن سگ تحمل کرد . زن متولد برج قوچ به علت خوش بینی زیاد ، همیشه معتقد است که تیره روزی و ناکامی سرانجام روزی بر طرف می شود و آفتاب همیشه زیر ابر نمی ماند و به علت داشتن یک چنین طرز تفکری است که به معجزه هم اعتقاد دارد و معجزه هم برای کسانی که به آن اعتقاد دارند، همیشه رخ می دهد . این خانم در کارهای خود خیلی عجول است و در نتیجه چه بسیارند دفعاتی که این عجله برایش اشکالاتی به وجود می آورد اما او تا اولین تارهای خاکستری رنگ در لا بلای مو هایش پیدا نشده است که هر چیزی را باید از راه تجربه یاد بگیرد. به غرور خود سخت پایبندی نشان می دهد و اعتقادش بر این است که شکسته شدن غرور پایان زندگی است.

 

از لحاظ عشق این امکان وجود ندارد که زن متولد شده در ماه فروردین فریب گرگ های در لباس میش را بخورد و او را در مقابل زن فریب ها مصونیت دارد و خطر بزرگتر او را از جانب مرده های ایده ال و رومانتیک تهدید می کند که تازه در این مورد نیز او بارها مرده ایده آلی را که سر راهش قرار بگیرد ، در بوته آزمایش قرار می دهد.

 

کمتر زنی ممکن است مثل زن متولد فروردین ماه مددکار و دادرس باشد . او خیلی راحت برای اطرافیانش هدیه ای گران قیمت می خرد و در موقع بیماری ازایشان پرستاری می کند و به آنها پول قرض می دهد و سعی می کند بر ایشان کار پیدا کند و در مقابل انتظار مقابله به مثل راهم دارد.

 

او هر کاری را با شور و حرارت خاص انجام می دهد و اما شخصا منکر داشتن یک چنین خصوصیاتی است که اگر غمگین بود ، شوهرش هم غمگین واگر شاد بود شوهرش هم شاد باشد. او نه تنها مایل است که دوستان شوهرش را بشناسد، از میزان پس اندازه او خبر داشته باشد و جزئیات کارش را بداند ، بلکه حتی می خواهد که در خواب هاو رویاهای او نیز شریک باشد و همین حق را برای او قائل است. اگر بفهمد که شوهرش چیزی را از او پنهان کرده است ، دیوانه می شود و عصبانیت او واقعا نا خوش آیند است . هرگز نباید در جلوی دیگران کوچکتر ین ایرادی از طرز لباس پوشیدن و یا آرایش کردن و یا رفتارش گرفته شود. اگر این نکته رعایت شود ، او هم نسبت به رعایت حال و شخصیت شما در میان جمع پایبندی وسواس آمیز نشان می دهد.

 

جریحه دار کردن غرور و یا به مسخره گرفتن احساساتش قلب او را می شکند. اگر او با یک چنین رویدادی مواجه بشود، به آغوش شوهرش پناه می برد و در آن لحظه دنیا برایش تیره وتاریک است و او خود را عمیقا بی دفاع و آسیب دیده احساس میکند و اینجاست که شوهرش این امکان استثنایی را پیدا می کند تا موقعیت خود را در روح و قلب او استحکام بیشتری ببخشد . او عاشق قدرت است و می خواهد که همیشه واجد آن باشد و وقتی احساس کرد آن را از دست داده است ، باید از جایی دوباره تحصیل قدرت کند.

 

حالت ایده ال و خوش بینی بیش از حد زن متولد فروردین اغلب باعث می شود که به هنگام مواجه شدن با حقایق زندگی آزرده خاطر بشود . در یک چنین مواقعی دستیابی به قلب او کار فوق العاده ساده ای می گردد. اندکی نوازش و بازگرداندن اعتقاد اعتماد به نفس به او دردهای دلش را چهار طاق باز می کند. او صمیمانه انتظار دارد که شوهرش در صورت لزوم با تمام قوا به جانبداری از وی برخیزد و با دشمن به مقابله برخیزد( اما شما این کار را چنان انجام بدهید که راه برگشت از بین نرود زیرا همسرتان ممکن است خیلی زود یک چنین تصمیمی بگیرد) اگر مرد دلخواه خود را پیدا کند، به راحتی از همه چیز دست بر می دارد و او بدون وفاداری و صفای عاشقانه زندگی را هیچ می داند. به عنوان زن خانه شریکی دلسوز و یار و یاور است.

چگونه با یک زن متولد فروردین رفتار کنیم

 

احتمالا خواهان داشتن کاری در خارج از منزل است زیرا محیط خانه برای شور و هیجانی که در وی وجود دارد ، بسیار کوچک و محدود کننده است. عصبانیتش شبیه به جرقه ای است که ناگهان از آتش بیرون می ریزد و ناگهان ظاهرمی شود و زود از بین می رود اما تعداد این جرقه ها معمولا بیشتر از مواردی است که می تواند آرامش خیالی برای شوهرش ایجاد کند. نکته ای که باید به آن توجه کرد این است که عصبانیتهایش ظاهری است ولی لطف و مهربانی اش عمیق و واقعی است . اندکی پر حرف اما حرف هایش سطحی و بی پایه نیست و در آن آثار هوشمندی کاملا مشاهده است و به این دلیل منطقا انتظار همدردی دارد . شوهر یک چنین زنی مجبور است او را به هنگام بروز بیماری به زور به رختخواب بفرستد اما بعد لازم است که کنارش بنشیند و دستش را در دست بگیرد.

 

زن متولد برج حمل در خانواده فوق العاده فداکار و کمک رسان است . اگر شوهرش از کار بیکار شود ، بدون تاخیر کاری پیدا می کند و نمی گدارد چرخ زندگی از حرکت بایستد اما به طور حتم برای شوهری که در آمدش از او کمتر باشد، احترامی قائل نیست ( در این حالت اگر چه او را ترک نمی کند اما شاید به علت جریحه دار شدن غرورش دیگر آن دلشادی سابق را نشان نمی دهد.) یک تعریف از طرز آرایش یک زن دیگر نیز همین حالت را در او به وجود می آورد اما خطرات احتمالی این کار خیلی بیشتر است. اگر بتوانید محیط زندگی خود را پا بر جا نگاهدارید ، او را به طرزی واقعا باور نکردنی شاد و دوست داشتنی خواهید یافت.

 

او به عنوان مادر پیوسته مواظب است که بچه هایش تمیز ، شاد و سلا مت باشند . عقل معاش خارق العاده از خود نشان نمی دهد اما شما می توایند او را یکی دو بار امتحان کنید. هیچ بعید نیست قابلیتش در این کار به اندازه ای که مورد نظر شماست ، باشد.

 

او ممکن است هر بار که بچه اش گریه می کند ، بغلش نکند و یا مثل برخی از مادرهای دیگر در حمایت از کودکش روش اغراق آمیز نداشته باشد اما این بچه بلا شک مهربانی های مادرش را فراوان می بیند و عشق مادر به قدر کفایت نصیبش می گردد.

 

به علت داشتن تخیلات شاعرانه دنیایی مملو از زیبایی ها و رنگ ها در ذهن بچه هایش به وجود می آورد اما انضباط را هم لحظه ای فراموش نمی کند . تنبیه بدنی نمی کند ولی از حرفش هم بر نمی گردد . 

 

او خیلی دیر به مواد مخدر معتاد می گردد اما از انتقام کشیدن لذت می برد و خیلی زود عصبانی می شود و خیلی هم آرام می گردد. 

 

صمیمانه به شوهرش کمک می کند که به آرزوهایش جامه عمل بپوشاند. اگر شوهر زن متولد فروردین فقط به اندازه نصف مقداری که او به وی ایمان دارد ، به او ایمان داشته باشد، زندگی زناشوئی آنها واقعا سعادتمندانه خواهدبود.

  

منبع: hasht.com

 

مطالب بیشتر برای زندگی بهتر

بااین بسته آموزشی آموزگار کودک خود باشید

قبل ازشلوغی شب عید،فرش‌هات رو بده قالیشویی

هنوز برای کنکور1401 شروع نکردی؟

داشتن اقامتگاه بی‌نظیر، سفرو لذت بخش میکنه

حجم دادن به گونه، لب و چانه *تزریق (فیلر)

20%تخفیف ویژه ثبت سفارش آنلاین قالیشویی

اصلاح فاصله نامناسب بین دندان ها

بدون خطرکرونا لباس کودکت رو آنلاین خریدکن!

مرکز لیزر موهای زائدبا بروز ترین دستگاه ها

نمودار لحظه ای قیمت تتر و امکان تبادل آنی

این ست روفقط اینجا بااین قیمت میتونی بخری!

تخفیف ویژه سفارش آنلاین قالیشویی

ارز دیجیتال|هوشمندانه وسریع معامله کنید

همین حالا برای شستشوی فرشات تماس بگیر

معامله ارز دیجیتال بدون سقف واریز و برداشت

تماشای بی‌وقفه و بدون قطعی فیلم‌ و سریال‌

سفارش ست خانوادگی شیک و ارزان

با دیوار سبز،فضای خونت رو سرزنده کن

تبدیل لحظه ای تتر به ریال با وایز فوری!

کامل ترین لباسشویی با گارانتی معتبر

بدون استرس و مطمئن معامله ارز رو تجربه کن

بهترین مرکز خصوصی ناباروری تهران

خریدآنلاین ظروف نگهدارنده میوه و سبزیجات

تتر با قیمت مناسب! احراز هویت سریع

سفارش آنلاین لباس فصلی نوزاد

کالا ها و خدمات منتخب

Makan Inc.| All Rights Reserved – © 2013 – 2022

یادگیری زبان انگلیسی […] تاریخ : ۰۴ / ۰۷ / ۱۳۹۹ بازدید : 347 موضوع :

آموزش رایگان زبان انگلیسی […] تاریخ : ۰۴ / ۰۷ / ۱۳۹۹ بازدید : 242 موضوع :

Best sources of love and relationship from all […] تاریخ : ۰۳ / ۰۷ / ۱۳۹۹ بازدید : 180 موضوع :

فال عشق واقعی وازدواج تاریخ : ۰۳ / ۰۶ / ۱۳۹۷ بازدید : 436 موضوع :

کانال مشاوره خانواده تاریخ : ۰۲ / ۰۶ / ۱۳۹۷ بازدید : 74 موضوع :

چگونه با یک زن متولد فروردین رفتار کنیم

علائم عاشق شدن پسران تاریخ : ۱۳ / ۰۵ / ۱۳۹۷ بازدید : 179 موضوع : جذب عشق

 باید ها و نباید ها برای […] تاریخ : ۱۷ / ۰۱ / ۱۳۹۵ بازدید : 348 موضوع :

نوین اطلس دات کام پیش تر خصوصیات اخلاقی زن متولد فروردین را به طور کامل برای شما شرح داده است. در این مطلب به شما نشان می دهیم این زن چه مردی را برای ازدواح دوست دارد، چگونه می توانید او را جذب کنید، عشق دختر فروردینی چگونه است و او چگونه مادری خواهد بود.

هم چنین طالع بینی خورشیدی زن متولد فروردین را برای شما گردآوری کرده ایم که اطلاعات کاملی در مورد دختر فروردینی در اختیار شما می گذارد تا بتوانید او را به خوبی بشناسید و اگر می خواهید با او زندگی تشکیل دهید با شناخت کامل این کار را بکنید. اطلاعاتی که طالع بینی در اختیار شما می گذارد ممکن است در بعضی از دخترها متفاوت باشد زیرا شخصیت و طبع افراد ممکن است بر اساس محیط و تربیت خانواده تغییر کند.

زن متولد فروردین از مردی که اعتمادبه‌نفس دارد خوشش می‌آید اما غرور؟ به هیچ عنوان برایش قابل تحمل نیست. زن متولد فروردین عاشق مراقبت کردن از مردش است اما به محض اینکه احساس کند مادر است و بخواهد مردش را بزرگ کند آن مرد را ترک می کند.

برای زن متولد فروردین هیچ‌چیز آزاردهنده‌تر از یک مرد تنبل نیست.او مردی را دوست دارد کمی در کارهای خانه، کارهای دانشگاه و کارهای روزمره کمکش کند.

زن فروردین با مردی ازدواج می کند که خودخواه و خودرای نباشد. اگر تقصیر از شماست باید عذرخواهی کنید. مطمئن باشید این کارتان رابطه را تا حد زیادی جلوتر خواهد برد.

زن فروردینی مردی را دوست دارد که از او مراقبت کند و به او اهمیت دهد. او تشنه ی عشق و عاشقی است. برایش گل بخرید، به او هدیه دهید و حرف های قشنگ بزنید تا مرد مورد علاقه اش باشید.

طالع بینی خورشیدی می تواند ویژگی ها و خصوصیات کلی زنان فروردین را در اختیار شما بگذارد. هم چنین بر اساس این طالع بینی می توانید با جنب های منفی شخصیت او، علاقه مندی های و بیزاری هایش نیز آشنا شوید.

ویژگی‌ها و خصوصیات‌ کلی  زن فروردین

ماجرا‌جو و پرجنب‌ و جوش، پر‌شور و شوق‌ و اطمینان‌‌بخش،‌ پویا و حاضر‌جواب‌.

جنبه‌ منفی شخصیت  زن فروردین

خودخواه‌ و عصبی‌، شتاب‌ زده‌، کم‌‌صبر و طاقت‌، بی‌احتیاط، بی‌باک و نترس‌.

علاقه مندی‌های  زن فروردین

فعالیت‌ و حمله‌، اولین‌ نفر و پیشگام‌ بودن‌ در همه‌ امور، تلاش‌ جدی‌ و رسیدن‌ به‌ قهرمانی‌ و اهداف‌ دفاعی.

بیزاری‌های  زن فروردین

انتظار کشیدن‌ و سرگردانی‌، پذیرفتن‌ شکست‌، تحمل‌ مخالفت‌ و تضاد و گوش‌ فرا‌دادن‌ به‌ پند و اندرز دیگران‌.

اگر می خواهید یک زن فوردینی را جذب کنید در کارهای خصوصی او دخالت نکنید ، متولدین فروردین ماه به دنبال ارضای خواسته‌ها وتوقعات خود هستند و در این زمینه، بسیار خودمحور و خودبین به شمار می‌آیند.

برای جذب زنان فروردین هرگز نگذارید او به راحتی دل شما را به دست آورند وگرنه به همان آسانی نیز شما را از دست خواهند داد و تا ابد فراموش‌تان میکنند.آنها به سمت افرادی جذب میشوند که شخصیتی مستقل و آزاده از خود بروز دهند و هر روز برای آنها به منزله آغازی جدید است، پس خودتان را آماده مواجهه با هر واکنش غیرمنتظره از سوی آنها کنید.

در مقابل آنها، سربلند و مغرور ظاهر شوید و همیشه آنها را تحسین کنید و به وجودشان افتخار نمایید.هرگز مزاحم آنها نشوید و در کارهای خصوصیشان دخالت نکنید و آنها را مورد انتقاد قرار ندهید ؛ دوستانشان را بپذیرید و از آنها خرده نگیرید.هرگز از متولد فروردین ماه پول قرض نگیرید و اگر به درخواست‌های آنها، پاسخ منفی دهید، باید منتظر مشاهده واکنش‌هایی بسیار تند و غیرمنطقی از سوی آنها باشید .

زن متولد فروردین مثل مرد متولد این ماه خواهان رهبری وپیشتازی است و این خواسته شامل تمایل او به برداشتن اولین قدم در امور عشقی نیز میگردد.دختران متولد این ماه همیشه تعدادی عاشق سینه چاک در اطراف خود دارند و با وجود این همیشه در تخیلات خود دنبال کسی می گردند که جزو این عده نباشد .

او در صورت لزوم می تواند سریعا همرنگ جماعت بشود ولی در عین حال دارای آن سرسختی نیز هست که بتواند از راحتی ها چشم بپوشد و با سیل مخالفت ها سینه به سینه بجنگد و به سینه هر مردی که عشقش را مورد تهدید قرار داده است ، دست رد بزند.

زن متولد فروردین، در صورت مساعد بودن زمینه در ابراز عشق پیشقدم می شود و بگذارید او بفهمد که دوستش دارید و اما خیلی هم دنبالش نروید . وفاداری او به عشق تا زمانی که شما به آن پایبند باشید ، خارق العاده است زیرا وی اصولا زنی رمانتیک نیست.

او باید از عشق خود احساس غرور کند اما این امر نباید موجب بشود که شما ذوق و استعداد او را نادیده بگیرید و هر قدر نیاز مندی او شما زیاد تر باشد، باز کوشش می کند که دو برابر آن نیازمندی های‌ شما را بر آورده سازد.

حتما شما هم مادرانی را دیده‌اید که به قصه خوانی قبل از خواب برای فرزند خود اعتقاد محکمی دارند و امکان ندارد یک شب کودک خود را بدون قصه‌های تخیلی و البته زیبای شبانه بخوابانند. خب! این موضوع بین همه مادران تعمیم پیدا نمی‌کند و صرفا منحصر به عده‌ای خاص از آن‌هاست. اینان مادران متولد فروردین هستند. مادرانی که شاید سخت‌گیر هم باشند و البته برای سخت‌گیری‌های خود دلیلی همچون تلاش برای استقلال فرزندان‌شان بیاورند.

ماجرا به همین سادگی است. این تصویر را تجسم کنید. مادری کنار تخت کودک خود نشسته و در حالی که چراغ خواب روشن است، بچه کم‌کم چشم‌هایش گرم می‌شود و البته مادر با صدایی آرام‌بخش و پرهیجان قصه‌ای بی‌نظیر را برای فرزندش تعریف می‌کند. تصویر بسیار زیبایی است که یک مادر متولد فروردین می‌تواند به خوبی آن را خلق کند.

اما اصلا تعجب نکنید اگر فردای آن روز درست‌‌ همان مادر را دیدید که تاکید دارد فرزندش باید وقت بازی‌اش را به درس اختصاص دهد در صورتی‌که طبق روال معمول زمان خاصی از روز می‌تواند بازی کند. این از آن نوع سخت‌گیری‌های منحصر به مادر متولد فروردین است که به زعم خود او فرزندش را مستقل، قوی و کار کشته بار می‌آورد!

مطالب مرتبط:

فال تاروت عشق و احساس

رفتار مرد عاشق

زنان متولد فروردین

خصوصیات متولدین فروردین

طالع بینی ماه تولد

نشانه های عشق واقعی در زنان

متولدین فروردین

چگونه با یک زن متولد فروردین رفتار کنیم

novinatlas 1717 نوشته در نوین اطلس دارد . مشاهده تمام نوشته های novinatlas

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

var _paq = window._paq || []; /* tracker methods like “setCustomDimension” should be called before “trackPageView” */ _paq.push([‘trackPageView’]); _paq.push([‘enableLinkTracking’]); (function() { var u=”//novinbinesh.com/analytics/”; _paq.push([‘setTrackerUrl’, u+’matomo.php’]); _paq.push([‘setSiteId’, ‘3’]); var d=document, g=d.createElement(‘script’), s=d.getElementsByTagName(‘script’)[0]; g.type=’text/javascript’; g.async=true; g.defer=true; g.src=u+’matomo.js’; s.parentNode.insertBefore(g,s); })();

برای دسترسی بهتر, راحت تر و سریع تر به سایت ما می توانید وب سایت ما را بوکمارک کنید .

برای مطالعه بهترین منابع روانشناسی عشق و بهبود رابطه ما به شما وبسایت نوین بینش را معرفی می کنیم.

مطالب پر بازدید

نخستین ماه  تقویم جلالی فروردین است. جذب حرکت و استقلال، متولدین این همان انرژی سوزانی که نشانه  طبیعت پویای آن هاست در  ارتباط شخصی خود نیز دارند. در این بخش  نکاتی که انتظار می رود در دیدار با دختر متولد فروردین ببینید؛ آوردیم.

1-اولین چیزی که ممکن است شما در آشنایی با دختر متولد فروردین ماه متوجه شوید این است که هیچ یک از سه نوبتی که با او هستید به یک شکل نخواهد گذشت. دلیل آن این است که متولد فروردین مدام در جستجوی چیزهای جدید برای انجام و تجربه است و خود و عشق خود را در اعمالش غرق می کند. بنابراین اگر یک بار با دختر متولد فروردین روی دریاچه قایق سواری کردید، ممکن است دفعه بعد او دو صندلی در یک کنسرت موسیقی را رزرو کرده باشد. زن متولد فروردین به احتمال زیاد با شیوه های بشاش و شادی بخشی که برای انجام وظایفش طی می کند شما را متعجب خواهد کرد؛ در حالی که در اطراف او ممکن است هنوز کسانی اندر خم یک کوچه باشند. و جای تعجب نیست، هنگامی که شما وابستگی جوهر این فرد با آتش را که نمادی از پویایی و منبع انرژی شدید است، در نظر بگیرید.

چگونه با یک زن متولد فروردین رفتار کنیم

2-به احتمال زیاد یک زن متولد فروردین ماه حرفش را ناگفته نمی گذارد. صریح و بی پرده و رک و راست، مستقیما از اعماق قلبش و اغلب اوقات در جای نادرست سخن می گوید. ممکن است باور این نکته که او به راحتی به چاق شدن شما اشاره کند سخت باشد؛ اما درست در همان زمان به خاطر آرام پز خوبی که تهیه کرده اید قدردانی صادقانه اش را ابراز می کند. یک خطای صادقانه و ساده؛ یک زن متولد فروردین در برابر احساسات و عواطف اش راستگوست؛ به ندرت، زمانی که بخواهد به کسی حال خوبی بدهد، دروغ می گوید.

3-زن متولد فروردین ماه گرم است اما اگر زیاد از او دوری کنید علاقه اش را از دست خواهد داد. اگر برای به دست آوردن زن متولد فروردین جدی نباشید و او را بازی دهید فقط به خاطر موقعیت های جدی تری که او خواهد داشت، از دستش می دهید. یک زن متولد فروردین به محیطی که از لحاظ فیزیکی برایش محرک باشد نیاز دارد و اگر مدت زیادی در چنین محیطی نباشد تبدیل به فردی بی میل، بی توجه و بی حوصله می شود. بنابراین اگر می خواهید همیشه توجه او را داشته باشید و او را به خود علاقه مند کنید؛ باید چیز جدیدی ارائه کنید و مشوق تجربه های نو برایش باشید.

4-دختر متولد فروردین ماه ممکن است ناگهان بترسد یا عصبانی شود و در همان زمان دچار بثورات پوستی یا تبخال می شود. ممکن است شما بخواهید با یک مسافرت به همراه دختر متولد فروردین، او را مخفیانه سورپرایز کنید؛ او چیزهای برنامه ریزی نشده را دوست ندارد. چیزهایی مانند عجله برای رسیدن به پرواز، هتلی که رزرو نشده و در آخر خستگی که سبب سستی در محل کارش خواهند شد؛ ممکن است باعث ترک و دعوای بین شما شود. از طرف دیگر با یک اوقات تلخی ممکن است دستش را با غضب پرتاب کند و از دست شما بیرون بکشد و از شما دور شود. خوی متولد فروردین بدنام است؛ چیزی که شاهدی بر دلپذیر بودن او باشد وجود ندارد و ممکن است ناگهان برانگیخته شود. کلمات گرم و اقدامات شتابزده به سرعت سبب انحطاط او می شود.

5-درحالی که در ملاقات با متولد فروردین ماه او شما را مسحور پویایی و ترکیب جذاب نشاط و درخشش خود می کند؛ اما خودتان در انتها ممکن است حسی از غرور و تکبر دریافت کنید. زمان هایی وجود دارند که او به شدت بر بهترین دانسته های خود پافشاری می کند؛ خواه سریعترین راه رسیدن به مرکز خریدی در مرکز شهر باشد، خواه تاریخ دقیق اولین باری که گوگل در دنیای مجازی ظاهر شد. با توجه به نماد برج فروردین که نوع خاصی از قوچ با سری خاص و سرسخت است، به احتمال زیاد در مواجهه با دختر متولد فروردین ماه همه استدلال های خود را در هم شکسته روی زمین خواهید دید و اوست که حرف آخر را در هر بحث و گفتگویی خواهد زد. این می تواند برای مردان متولد مرداد و آبان که منیت شان از یک ارتباط خوب برایشان مهم تر است، دشوار باشد. اما در نهایت غرور و صراحت بیش از حد متولد فروردین چیزی است که سبب می شود او با فعالیت و زرنگی خود جهان را در بر گیرد.

6-متولدین برج فروردین به اینکه از راه خوشان کارها را انجام می دهند شناخته می شوند. بعید است شما بتوانید دختر متولد فروردین را در مورد روش تان برای میکس کردن موهیتو، تنها به این دلیل که همیشه این طور انجام شده است، متقاعد کنید. او برای انجام این کار بر راه خود اصرار دارد و ممکن است شما متوجه شوید که این کار را بهتر از شما انجام خواهد داد. این تمایل بر حسب موقعیت سیاره ها در زمان تولد او است که خارج از خط مشی جسورانه و مستقل او برای انجام کارها، سبب شده است متولدین فروردین به عنوان پیشگامان این جهان شناخته شوند. آنها کسانی هستند که می خواهند برای انجام یک پروژه جدید یا هدایت راهی نو، ابتکار عمل را در دست گیرند و با ذخیره عظیم انرژی و پویایی خود در اغلب، قریب به اتفاق موارد موفقیت شایسته خویش را کسب نمی کنند.

7-آن روی سکه ی این شدت منحصر به فرد در طریق انجام کارها، بی حوصلگی با هر نوع محدودیت و مخالفتی است. متولد فروردین ماه به احتمال زیاد اگر خط مشی، مرد یا زنی را، سدی در مسیر اقدامات خود ببیند با خلق و خوی و طعنه واکنش نشان می دهد. در همان حال آن ها خوشی در زندگی را با افراط در قوانین و ضوابط بسیار، نمی گیرند. بنابراین اگر شما در حال برنامه ریزی هستید تا دختر متولد فروردین را به مکانی خاص ببرید؛ دوباره در این مورد فکر کنید. او ممکن است از انجام دادن یا ندادن رفتاری بیزار باشد و حتی ممکن است تنها برای رسیدن به هدف از مسیر خارج شود.

8-سیاره حاکم بر نشانه فروردین ماه، مریخ است که خدای رومی جنگ بود. شاید این تاثیر است که میل شدید برای حرکت و بودن در میان انبوهی از چیزها را به او می بخشد. علاوه بر این فیزیک قوی نشانه برج فروردین است که سبب می شود ایشان حتی زمانی که حوصله ی رمانتیک بودن و نازک طبعی را ندارند؛ عاشقانی پرشور باشند. عشق ذاتی برای فعالیت های جسمی و فیزیکی و همچنین علاقه به ورزش و فعالیت در فضای باز در ایشان دیده می شود. بنابراین یک مسافرت همراه با قایقرانی یا چادر زدن زیر ستاره ها می تواند برای دختر متولد فروردین ماه ماجراجویی عاشقانه ایده آلی باشد و حتی شما با یکی، دو حرکت عاشقانه ی او سورپرایز شوید.

منبع-http://phow.ir

مطالب مرتبط

مجری انحصاری نیتیو، سنجاق

کلیه حقوق محفوظ و متعلق به مجله پزشکی دکتر سلام است بازنشر مطالب فقط با ذکر لینک مستقیم مجاز است

زن متولد فروردین

1-انتقاد كردن از زن متولد فروردین در حضور ديگران بسيار وخيم است. در واقع او از انتقادات و حتي پيشنهادات در زماني هم كه با يكديگر تنها هستيد زياد خوشش نمي آيد. مگر اينكه اين پيشنهادات كاملا سازنده بوده و با مقداري ملاحظه و احتياط مطرح شوند.

چگونه با یک زن متولد فروردین رفتار کنیم

2-وقت نشناسي بخصوص او را بسيار ناراحت مي كند. اين واقيعت كه خود او هم بندرت وقت شناس است, دليل موجهي براي وقت نشناسي شما محسوب نمي شود!

3-سعي نكنيد دقت و توجه او را منحصرا به خود اختصاص دهيد, زيرا او احتياج دارد روزانه مقداري تنهايي و خلوت داشته باشد.

4-از طعنه زدن و سرزنش كردن, زرنگي, بدزباني و ناپختگي بپرهيزيد.

5-او موجودي مشكل پسند و باريك بيني است, بنابراين هميشه مراقب مرتب بودن سر و وضع و مطبوع بودن شخصيت خود باشيد.

مرد متولد فروردين

1-در اولين ملاقات حالت تهاجمي نداشته باشيد. اگر به طرف او جذب شده ايد حداقل بگذاريد او فكر كند كه خودش در اظهار علاقه پيشقدم شده است.

2-از هر نوع دخالتي در كارهاي شغلي اش اجتناب كنيد.

3-او شديدا از تظاهر و خودنمايي بدش مي آيد بنابراين سعي نكنيد با مهم جلوه دادن خودتان و يا موقعيت اجتماعي خود او را تحت تاثير قرار دهيد. تا جايي كه مي توانيد طبيعي و بي پيرايه باشيد.

زن متولد ارديبهشت

1-سعي نكنيد چگونگي تفكر زن متولد اردیبهشت را تغيير بدهيد, زيرا او حس مي كند براي حفظ عقايد شخصي و خصوصي خود حقوقي دارد.

2-براي اينكه با او كاملا هماهنگ باشيد نبايد او را وادار كنيد عليرغم ميل خود جايي برود و يا كسي را ملاقات كند.

3-با او دعوا و جر و بحث نكنيد. او شديدا از اعتشاش و پرخاش بدش مي آيد.

4-علاقه او به حرف زدن و نوشتن صحيح و درست, شما را ملزم مي كند به انتخاب لغات و گرامر صحيح توجه و دقت داشته باشيد.

5-از اينكه موجودي پول پرست, مفلوك و يا طعنه زن به نظر بيايد اجتناب كنيد, زيرا طبيعت بخشنده او با اين خصوصيات تناقض دارد.

مرد متولد ارديبهشت

1-درباره ساير مردها و نقاط مثبتشان صحبت نكنيد بخصوص در مورد كساني كه قبلا مي شناختيد يا فرضا شوهر سابقتان.از حسود كردن او بپزهيزيد.

2-او را درگير خويشاوندان خود نكنيد.اجبارهايي رابه او تحميل نكنيد و قرارهايي نگذاريد كه با سليقه او جورنيست.

3-از بد قولي بپرهيزيد و عادات افراطي را در خود سركوب كنيد.

4-از شب زنده داري زياد خودداري كنيد حتي اگر ظاهرا به نظر بيايد كه او اين كار را دوست دارد.عليرغم اينها او به آساني از شب زنده داري خسته مي شود.

زن متولد خرداد

1-هر نوع آمادگي براي تغيير خلق و خو بدون دليل واضح,بي صبري يا پرخاشگري را در خود سركوب كنيد و از موضوعات جدال برانگيز بپرهيزيد.

2-مشكلات خود را نزد زن متولد خرداد نبريد زيرا اين موضوع او را افسرده مي كند.

3-سعي نكنيد زندگي,عادات ,دوستانش را نظم و ترتيب بدهيد.او طبيعتا موجود بسيار مستقلي است.

4-خودتان را با اشخاص ديگر مشغول نكنيد و مواظب هر نوع بي نظمي و بي توجهي در مورد عادات لباس پوشيدن خود باشيد.

مرد متولد خرداد

1-بدون اينكه خودش مايل باشد در زندگي خصوصي و افكار او كنجكاوي نكنيد.

2-به محافظه كاري او, با سخن گفتن غير عادي, لباس پوشيدن غير عادي, و كارهاي غيرعادي ديگر, خدشه وارد نكنيد. خيلي احتمال دارد كه او سيگار كشيدن يا مشروب خوردن شما را تاييد نكند…

3-هر نوع تمايل به بد خلقي, اغتشاش يا ناسازگاري را در خود سركوب كنيد.

4-سعي نكنيد به او توصيه كنيد كه چه بخورد و چه بپوشد و اگر به نظر مي رسد كه به دوستان شما علاقمند نيست آنها را به او تحميل نكنيد.

زن متولد تير

1-لاابالي و نامرتب نباشيد و نسبت به سر و وضع و رفتارتان بي توجهي نشان ندهيد.

2-از جر و بحث در مورد مسايل شخصي خودتان با زن متولد تير در انظار عموم خودداري كنيد.

3-از ولخرجي اجتناب كنيد زيرا او صرفه جويي و عقل معاش را تحسين مي كند.

4-در حضور ديگران از انتقاد كردن از او خودداري كنيد.

مرد متولد تير

چگونه با یک زن متولد فروردین رفتار کنیم

1-سعي نكنيد بر او مسلط شويد.

2-از ولخرجي و اسراف و همينطور دخالت دادن اقوام در كارها دوري كنيد.

3-در رفتار خود محافظه كار باشيد, از آرايش زياد و لباسهاي عجيب و غريب بپرهيزيد.

4-از برنامه ريزيهاي كامل اجتماعي خودداري كنيد, بگذاريد او خودش برنامه ريزي كند.

زن متولد مرداد

1-از لباسهاي زن متولد مرداد , دوستانش, شخصيتش يا خانه اش انتقاد نكنيد.

2-از بحثهاي مذهبي و سئوالهاي مربوط به خانواده اش خودداري كنيد.

3-سعي نكنيد بر او مسلط بشويد…مواظب باشيد كه عقايد خود, دوستان خود, ورزشهاي مورد علاقه خود و ترجيحات خود را در مورد موضوعات مختلف, به او تحميل نكنيد.

4-با او دعوا و غرغر نكنيد. از آنجايي كه او از طفره رفتن عصباني مي شود هميشه با او صادق و راستگو باشيد.

مرد متولد مرداد

1-سيگار نكشيد, آدامس نجويد و در ساير عادات شخصي خود افراط نكنيد (اگر حس مي كنيد كه از اين كارها خشمگين مي شود). او در اين موارد احساس خودش را روراست به شما خواهد گفت…

2-از پرگويي در مورد خودتان, شغلتان, دوستانتان و بخصوص مرداني كه مي شناسيد خودداري كنيد. او دوست دارد خودش در مركز صحنه باشد.

3-به طور آشكار از مردها دلربايي نكنيد و هرگز سعي نكنيد حسادت او را عمدا تحريك كنيد.

4-سلطه جويي او را بپذيريد و او را وادار نكنيد به مكانهايي برود يا كارهايي بكند كه هيچ اهميتي به آنها نمي دهد.

5-او از اينكه در حضور جمع مورد بحث واقع شود و يا از او انتقاد بشود خوشش نمي آيد.

زن متولد شهريور

1-از عصباني شدن و از كوره در رفتن اجتناب كنيد, زن متولد شهریور  آرام و وقار را تحسين مي كند.

2-از انتقادهاي او ناراحت نشويد, زيرا او به طرف كمال حركت مي كند, هم براي خودش و هم براي شما.

3-بدون مشورت با او تصميمي نگيريد. او دوست دارد اظهار نظر كند و احساس كند كه براي شما مفيد است.

4-زماني كه حس مي كنيد خودش شخصا ميل به فاش كردن بعضي مسايل ندارد سعي نكنيد در زندگي خصوصي او كنجكاوي كنيد. به ياد داشته باشيد كه مهرباني و همدردي براي او خيلي بيشتر از تجملات و هداياي گرانبها ارزش دارد.

مرد متولد شهريور

1-وقتي به نظر ساكت و متفكر مي رسد با صحبت كردن مزاحمش نشويد.

2-از اغتشاش و شلوغي بپرهيزيد زيرا او براي صلح و هماهنگي ارزش زيادي قايل است.

3-در مورد موضوعات بي اهميت به او غرغر نكنيد و در مورد مسايلي كه كاري درباره شان نمي توان كرد غمگين و بهانه جو نباشيد. او در مورد اتلاف انرژي بسيار تحريك پذير مي باشد.

4-قبل از اينكه از تصميماتش سئوال كنيد صبر كنيد تا آرامشش را بدست بياورد. از افراط در همه چيز خودداري كنيد. منظور اين است كه همانطور كه بايد در مورد عواطف خارجي ميانه رو باشيد, در مورد عواطف دروني هم معتدل باشيد. او يك ميانه روي منطقي را دوست دارد.

5-در مورد عادات شخصي يا طرز رفتارش مخالفت نكنيد, زيرا او چه بوسيله كلام و چه به طرق ديگر نارضايتي خود را نشان مي دهد.

زن متولد مهر

1- سعي كنيد در مسايل مختلف زن متولد مهر را به آرامي متقاعد كنيد.اين كار خيلي بهتر از دستور دادن به اوست.

2-به خود اجازه ندهيد ستيزه جو يا تند زبان باشيد.او يك محيط صلح آميز را دوست دارد و از شما انتظار دارد كه رعايت اين موضوع را بكنيد.

3-او را مجبور نكنيد در ورزشهاي خارج از خانه با شما همراهي كند,زيرا تمايل زيادي به اين كار ندارد.

4-دايما در مورد امور مالي به او نصيحت و راهنمايي نكنيد و از بحث راجع به امور شغلي و مسايل سياسي بپرهيزيد.اگر به موسيقي,هنرو ادبيات علاقه اي نداريد,نگذاريد او بفهمد!سعي كنيد به همه آنها علاقمند شويد.

مرد متولد مهر

1-در حضور او با مردي زياد خودماني نشويد و نگذاريد در مورد محبت شما ترديد

كند.او ميل دارد حس كند كه تمام قلب شما متعلق به اوست.

2-موجود تنبل و كودني نباشيد.تحسيني را كه او براي شوخيهاي جالب و هوشمندي قايل است,با داشتن اين صفات,به خود اختصاص دهيد.

3-از هرگونه عملي كه نشان دهنده اين باشد كه داريد به او دستور مي دهيد خودداري كنيد و او را وادار نكنيد شما را به تمام دوستانش معرفي كند.

زن متولد آبان

1-اگر زن متولد آبان خودش اهل زخم زبان زدن و بدگماني باشد سعي كنيد شما اينطور نباشيد.

2-از خود عدم شجاعت يا تمايل به عقب نشيني در مورد كار و كوشش نشان ندهيد.

3-از افسردگي و بدخلقي اجتناب كنيد. او اشخاص سرزنده را دوست دارد.

4-به نظر خسته و تنگ نظر نياييد زيرا او از ديدن هر نشانه اي از خست بخصوص در حضور ديگران خشمگين مي شود.

مرد متولد آبان

1-از صرف مقدار زيادي توجه به او دريغ نورزيد..

2-از موقعيتهاي درگير كننده با اقوام دوري كنيد و از او انتظار نداشته باشيد هميشه آماده پذيرفتن هر اجتماعي باشد.او بخصوص از مراسم رسمي خوشش نمي آيد.

3-زياده از حد حالت مطمئن و مثبت به خود نگيريد…بخصوص اصرار نكنيد اوچيزهايي را مطالعه كند كه دوست ندارد.

زن متولد آذر

1-زن متولد آذر را مجبور نكنيد شغل خود را رها كند.بگذاريد در اين مورد انتخاب با خودش باشد.

2-از زنهاي ديگر دلربايي نكنيد.

3-اگر او به زندگي فعال اجتماعي علاقه ندارد,از اين نوع زندگي اجتناب كنيد.

4-در مورد اينكه چگونه بايد لباس بپوشد,موهايش را آرايش كند,خانه اش را مبله كند و ساير چيزهايي كه او آنها را در قلمرو حوزه خودش مي داند سختگير نباشيد.

مرد متولد آذر

1-اگر او دوست ندارد شما كار كند,اصراري نداشته باشيد كه بعد از ازدواج هم به شغلتان ادامه دهيد.

2-دوستان نامطبوع خود را رها كنيد زيرا اين آمادگي در اوهست كه شما را از روي دوستانتان قضاوت كند.

3-در مورد برنامه ريزي براي نامزدي,خانه و مسايل مشابه خواسته هاي او را در نظر بگيريد.

4-در مورد كارهايتان اقوام خود را دخالت ندهيد و از غرولند و انتقاد اجتناب كنيد.

زن متولد دي

1-سعي نكنيد زن متولد دی را وادار كنيد دوستانش را كنار بگذارد و از هر نوع تظاهري به حسادت خودداري كنيد.

2-درباره شخصيت و عادات خصوصي اش اشارات تحريك آميز نكنيد.

3-به او هجوم نبريد و خودداري يا توداري او را محترم بشماريد.

مرد متولد دي

1-سعي نكنيد درباره مسايل پنهاني او كنجكاوي كنيد.

2-اگر او كم حرف و خاموش راترجيح مي دهد, كوشش نكنيد فريبندگيهاي اجتماعي را به او تحميل كنيد.

3-سعي نكنيد او راتغيير بدهيد. اگر نمي توانيد او را همانطور كه هست قبول داشته باشيد اصولا از اين رابطه صرف نظر كنيد.

زن متولد بهمن

1-در نقطه نظرهاي خود سنتي و قديمي نباشيد.

2-در مورد لباس و سرو وضعش چيزي به زن متولد بهمن ديكته نكنيد.

3-در ميان جمع و در حضور ديگران با او مشاجره نكنيد.

4-نزديكان و اقوام خود رابه او تحميل نكنيد مگر اينكه خودش آمادگي پذيرفتن آنها را داشته باشد. بگذاريد او دوستانش رابراي خود حفظ كند.

مرد متولد بهمن

1-از جر و بحث و دخالت در امور خصوصي او بپرهيزيد.

2-خود را درگير و مشغول اشخاص ديگر نكنيد و در عين حال نسبت به تعلقات او حسادت نشان ندهيد.

3-از گفته هاي مرموزي كه او مكرر و فراوان به زبان مي آورد رنجش به دل راه ندهيد.

زن متولد اسفند

1-زن متولد اسفند را مجبور نكنيد براي مدت زمان طولاني روي يك موضوع بخصوص تمركز كند. او به آساني از اين وضع خسته مي شود و تغيير را دوست مي دارد.

2-در مورد مسايل مربوط به لباس پوشيدن و طرز رفتار خود بي دقتي نكنيد و بر سر موضوعات بي اهميت با او دعوا نكنيد.

3-مكالمه را به خود اختصاص ندهيد. او دوست دارد آزادانه درباره خودش سخن بگويد.

4-از رفتار غير عادي اجتناب كنيد و به عقايدش در مورد پاكدامني و تقوا بي احترامي نكنيد و آنها را قديمي تلقي ننماييد.

5-به علت زن بودنش او را محدود نكنيد او قويا به تساوي بين زن و مرد اعتقاد دارد.

مرد متولد اسفند

1-سعي نكنيد او را وادار كنيد تملق بگويد او براي اين كار خيلي صميمي و بي رياست.

2-از اينكه او را به شتاب كردن واداريد بپرهيزيد بخصوص در امور مربوط به كسب و كار.

3-به ياد داشته باشيد كه توجهات كوچكي كه به ساير زنان مي كند هيچ اهميتي ندارد و حسود نباشيد.

4-در مورد اشتباهاتش بي صبر يا نامهربان نباشيد و او را به خاطر مسايل بي اهميت و جزئي بر نيانگيزيد.

 

بسیار خب پس شما عاشق زن متولد فروردین ماه شده اید یا احتمالا قصد ازدواج با زن متولد فروردین ماه را دارید، نمی‌دانم به شما تبریک بگویم یا با شما همدردی کنم، احتمالا زن‌‌‌‌های متولد فروردین را فراموش کرده اید، برای زن فروردینی عشق ممکن است تمام هستی او باشد ولی او چنان مجذوب خودش و محیط اطرافش هست که عشق نمی‌تواند آغاز و پایان زندگی او را تشکیل دهد یعنی او راحت تر از هر زن دیگری می‌تواند بدون مرد به سر ببرد، البته برای او زندگی بدون مرد به معنی زندگی بدون احساسات عاشقانه نیست، او در قلب خود همیشه به یک قهرمان رویایی احتیاج دارد این قهرمان شاید در گذشته‌‌‌‌های دور باشد یا شاید در فرداها جای داشته باشد ولی زن متولد فروردین در زیر باران ماه اردیبهشت به او می‌اندیشد یا در اولین برف زمستانی همه ذهنش سرشار از این رویا می‌شود با همه اینها اگر به هنگام اندیشیدن به مرد رویایی خود واقعا مردی در زندگی اش وجود نداشته باشد چندان کمبودی حس نمی‌کند، زیرا بر این باور است که خودش بهتر از هر مردی می‌تواند از عهده کارهایش بر بیاد، زن متولد فروردین راه خود را در زندگی باز می‌کند به روی پای خود می‌ایستد و از حقش دفاع می‌کند، زن متولد فروردین برای رهبری و پیشگامی به دنیا آمده و این امر شامل عشق نیز می‌شود.

 

در میان زنان متولد فروردین ماه ممکن است در اغلب موارد زنان پیشنهاد ازدواج به مردان بدهند، بویژه اینکه مرد مورد علاقه شان در تصمیم گیری مردد باشد، قبل از اینکه به او نزدیک شوید بهتر است مطمئن شوید که عاشق شماست یا نه وگرنه ممکن است با مشت به چانه تان بکوبد و یعد مثل آهوی حراسان فرار کند.

 

چگونه با یک زن متولد فروردین رفتار کنیم

زن متولد فروردین همسر خود را تا عرش بالا می‌برد و از او توقع دارد آرزوهایش غیر ممکنش را عملی کند، هرگز از معشوق، همسر یا فرزندان یک زن متولد فروردینی ایراد نگیرید مگیر اینکه باید یک لباس ضد آتش بپوشید، اگر امیدها و آرمان‌‌‌‌های او را نادیده بگیرید تبدیل به آدمی پر توقع خودخواه و ایراد گیر می‌شود ولی اگر با او کنار بیایید آرام و مطیع می‌شود، زن متولد فروردین معمولا همنشینی با مردان را به زنان ترجیح می‌دهد و اغلب مورد تحسین هر مرد از 9 تا 90 ساله قرار می‌گیرد و این رفتار او ممکن است باعث حسادت شما بشود. ولی بهتر است فراموش کنید و تلافی جویی نکنید، او همانقدر که به شما احساس مالکیت دارد این حق را برای شما قائل نیست! او چه قبل و چه بعد از ازدواج خواهان آزادی کامل است و هر جا که می‌رود و هر کاری که می‌کند باید به او اعتماد داشته باشید اگرچه خودش ممکن است هیچ اعتمادی به شما نداشته باشد مگر آنکه یاد گرفته باشد احساسات خود را کنترل کند کاری که ابدا برای ساده نیست. زن متولد فروردین عاطفه ای عمیق و تخیلاتی عارفانه و عجیب دارد.

 

زنان متولد فروردین اغلب بیرون از خانه کار می‌کنند و مشاغل مردانه ای اعم از خرید و فروش سهام، تا مشاوره معاملات املاک را می‌توانند انجام دهند. آنها در مشاغل زنانه ای همچون مانتو لباس و هنرپیشگی نیز موفق خواهند بود، رفتار حیرت انگیز و عجله و شتاب آنها در امور زندگی باعث می‌شود، خود را در موقعیت‌‌‌‌های پیچیده گرفتار سازند و موقعی از تجربیات خود استفاده کنند که پا به سن گذاشته اند، اصولا متولد فروردین از تجربیات خود درس نمی‌گیرند نه اینکه نخواهند بلکه سر سختی باطنی آنها مانع از این امر می‌شود.

 

عشق برای متولدین فروردین به معنی شریک شدن در همه چیز است. او در تیغ اصلاح حساب بانکی دوستان و رویاهایتان را شما شریک می‌شود و در مقابل شما هم می‌توانید با او شریک شوید، البته ممکن است تیغ او شکسته باشد، حساب بانکی اش خالی باشد رابطه هایش موقت باشد و رویاهایش بیش از حد گسترده ولی در هر صورت آدم خود خواهی نیست و شراکت با شما را می‌پذیرد اگر موضوعی را از او پنهان کنید شدیدا عصبانی می‌شود به صلاحتان است که او را خشمگین نکنید! هرگز در حضور دیگران از طرز صحبت، نوع لباس و یا رفتار او ایراد نگیرید زیرا او نیز در این گونه موارد ملاحظه شما را نمی‌کند، زن فروردینی خانه نشین نیست، زیرا محیط خانه زوج و خلاقیت او را ارضا نمی‌کند، البته آشپز خوبی است و خانه را حداقل آن بخشی که در معرض دید است، تمیز و پاکیزه نگه می‌دارد، زن متولد فروردین زنی نیست که بتوانید از محل کار خود به او تلفن کنید و بگویی که دیر تر به منزل می‌آیید، مگر آنکه از انفجار خشم او حراسی نداشته باشید، با همه اینها زن متولد فروردین مادری سخت گیر است و نظم و انضباط برای او مهم است، فرزندان خود را جوری بار می‌آورد که مستقل و متکی به خود باشند.

 

در پایان باید بگوییم زن متولد فروردین با تمام سلطه جویی ها و بی پروایی هایش می‌توان به شما کمک کند تا به رویا‌‌‌‌های گم شده خود دست پیدا کنید. او معجزه گر خوبی است، به طور کلی زن متولد فروردین نیازمند توجه و درک متقابل است، او یک زن ایده آل و خوش خلق خواهد بود اگر بدانید که با او چطور رفتار کنید و حقوق او را نیز رعایت کنید.

خصوصیات زنان متولد فروردین آنها را به جذاب ترین زنان بین تمام ماها بدل کرده است. پس می توان گفت مردان خصوصیات متولد فروردین و خصوصیات زنان متولد فروردین در جایگاه نخست بین ماهها قرار می گیرد. زنان متولد فروردین خصوصیات جالبی دارند که اگر در ذهن خود تصویری از زنانی باشکوه که سرشار از اقتدار و توانایی هستند ساخته اید، باید بدانید زن متولد فروردین سرشار از این شکوه و اقتدار است. در این مقاله همچنین در مورد علایق زنان فروردینی و اینکه چگونه یک زن فروردینی را جذب کنیم نیز صحبت خواهیم کرد. پس برای شناخت کامل زن فروردینی تا انتها با ما باشید. ماریا شاراپوا و اما واتسون نیز از زنان معروف فروردینی هستند.

نکته مهم در خصوصیات زنان متولد فروردین احساسات و سوار بودن تمام رفتارهای آنها بر پایه هیجان است. زنانی که آزادی و اقتدار خود را در اجرای هیجانات خود میدانند، قطعاً این بینش را دارند که چگونه از هیجانات خود در برآورده کردن خواسته هایشان استفاده کنند.

به همان میزان که مردان متولد فروردین هیجانی و احساساتی هستند، قطعاً خصوصیات زنان متولد فروردین نیز به همین شکل است.خود را آزاد و رها از هر وابستگی دست و پا گیری می دانند. نیمی از زنان فروردینی همانند مردان فروردینی تنها به دنبال کسب قدرتند.


نکته ایی که در آزادی خواهی در زنان فروردینی وجود دارد، میل به یکی شدن با فردی است که بتواند همراه و همقدم او باشد. زنان متولد فروردین به هیچ وجه تحت سلطه مردی قرار نمیگیرند، خود را توانمند میدانند و در جهت آن تلاش میکنند.

چگونه با یک زن متولد فروردین رفتار کنیم

مهربانی و حامی بودن خصوصویت اصلی زنان متولد فروردین است. در سختی ها تلاش میکنند خود و اطرافیان خود را به سمت راهی امن بکشانند. نیروی هیجانی زنان فروردین مملو از عشق و صلح است. اگر در راه پیدا کردن صلح در خود و اطرافیانشان موفق شوند، باید حتما با آنها همقدم شد نه اینکه سد راهشان باشید.

زنان متولد فروردین با تمام توانایی های ذاتی خود در بی همتا بودن، توانا بودن و برآمدن از پس مشکلاتشان، میل قلبی به داشتن مردی دارند که به او متعهد و وفادار باشند.

متعهد بودن از خصلت های ذاتی زنان فروردین است، گر چه همیشه در فضایی به سر میبرند که باید برای آن بجنگند و خود را اثبات کنند. از این رو همیشه شعله هایی از عشق در درون زنان متولد فروردین در حال زبانه کشیدن است که مرد رویاهای خود که متعهد، مهربان و بزرگوار است را پیدا کنند.

حقیقتاً زنان متولد فروردین به حدی از خود توانایی نشان میدهند که گویا هیچ مردی شایسته آنها نیست و یا باید در آخر حامی یک مرد باشند.

زنان متولد فروردین ساده تر از آنچه که در تصور میگنجد از پس مشکلاتشان بر می آیند و نمیتوانند یک جا بنشینند و از دیگران کمک بخواهند. این زنان تصور های عاشقانه و خیال پردازانه خود را رها نمیکنند. امکان تحقق تمام این تصورات را به عهده خودشان میگذارند و مدام در حال تلاش برای دستیابی به خانه و خانواده ای امن، دوستانی واقعی و همسری وفادار هستند.

اگر شما زنی که متولد فروردین است را در کنار خود داشته باشید میتوانید از این بایت که در تمام سختی ها، نداری ها و کمبودها در کنارتان همراه و همقدم است، تا حدی مطمئن بمانید. البته زنان فروردینی تنها در کنار شما باقی نمیمانند که نظاره گر شما باشند، بلکه مدام در تلاش و کوشش هستند تا خواسته های شما و اطرافیانشان را برای بهبود شرایط فراهم کنند.

قدرت مندی، ظهور هیجانات و احساسات شفاف و یکدست از خصلت های زنان متولد فروردین است.

واضح است که خصوصیات زنان فروردین در شخصیت شناسی کهن الگویی یونگ به زنان آرتمیس بسیار نزدیک است. زنان آرتمیس، زنانی پر قدرت، حامی، توانا و پر از انرژی هستند که در واقع میتوان گفت، بُعد مردانه وجودشان به قدری قدرت یافته و توانا است که باید از پس هر کاری بربیایند و برای تمام خواسته هایشان در تلاش باشند.

از آنجایی که هر فردی در درون خود بُعد مردانه و زنانه دارد، زنان آرتمیس بُعد مردانه وجودشان را بیش از دیگر زنان زندگی میکنند. آموختن مهارت ها، آزادی خواهی، فدرت نمایی و دستیابی به خواسته ها نشان از وجود پر رنگ این بعد در وجود زنان آرتمیس است.

زنان آرتمیس میتوانند حامی مادران خود باشند، اگر در هر شرایطی مادر خود را ناتوان از به دست آوردن خواسته هایشان ببینند، دست او را میگیرند و به سمت هر آنچه که لازم است او را هدایت میکنند.

خانواده هایی که زنان آرتمیسی در درون خود دارند همیشه در این چالش قرار میگیرند بعد از این باید چگونه تلاش جدیدی را آغاز کنیم و هیچگاه در به دست آوردن یک امر جدید در هیچمشکلی در نمی مانند.

از آنجایی که تنها رسیدن به هدف برای زنان آرتمیس دستاورد محسوب میشود، روش های جنگجویانه خود را برای رسیدن به هدف انتخاب میکنند، گاهی با آرامشی مصنوعی و گاهی با هیجانی کاملاً شفاف و نیرویی زیاد برای رسیدن به هدف خود تلاش میکنند.

طبیعت، جنگل و کوه میتواند انرژی زنان آرتمیس را به بالا ترین سطح ببرد، زیرا درون پر جوش و خروش این زنان به واسطه طبیعت همگام و یکدست میشود.

از آنجایی که خصوصیات زنان متولد فروردین بسیار هیجانی، پر قدرت و رک هستند و مدام در حال به دست آوردن، کسب قدرت بیشتر و اجرایی کردن اهداف خود، قطعاً مردان تنبل در گروه مردانی هستند که سریعاً از انتخاب آنها حذف میشوند.

اما نکته مهم در انتخاب زنان فروردینی از مردان مورد علاقه خود مردانی قوی و با پشتکار است که خودخواهی و غرور نداشته باشند. در واقع خودخواهی و غرور مانند ترمز دستی برای ارتباط عاطفی بین زنان متولد فروردین و دیگر مردان است.

هر چند که مردان قوی میتوانند در مواردی خود خواه باشند اما باید پذیرنده و با احساس نیز رفتار کنند که در کنار زنان فروردین دوام بیاورند. زنان فروردین به دلیل حامی بودن و هدفمند بودنشان برای مردان خود میتوانند مادری مهربان نیز باشند، او را کودکی فرض میکنند و برای رشد او تلاش میکنند، اما اگر مرد محبوب زنان متولد فروردین بخواهد همیشه کودک بماند قطعاً از نظر زنان فروردین می افتد و پس زده میشود.

مهربانی و تلاش زنان متولد فروردین فقط برای رشد است و میخواهد همه در یک تلاش دسته جمعی به خواسته هایشان برسند.

مردان بی حال و حوصله قطعاً میتوانند زنان فروردینی را به روزهای آخر خوشحالیشان نزدیک کنند، جنب و جوش و هیجان از صفات اصلی زنان فروردین است، اما باید بدانید زنان فروردین در عین جنب و جوش و هیجان عاقلانه نیز رفتار میکنند، از این رو اگر مرد همراه زنان فروردین در مواردی به زنان خود تکیه کنند او را قوی تر نیز جلوه میدهند.

عاشق بودن بیش از حامی بودن برای یک نظر فروردین به چشم میاید، مردان عاشق که بتوانند بُعد زنانه وجود زنان فروردین را آگاه و بیدار کنند قطعاً در بهترین انتخاب های زنان فروردین جای میگیرند.

از این رو مردانی که میخواهند محبوب زنان فروردین باشند، نباید بی عرضه، تنبل و مغرور باشند و زمانی که بتوانند قلب فتح نکرده زنان فروردین را به دست بیاورند تا آخرین لحظه های عمر خود یک همسر مهربان، با اقتدار و از خود گذشته را در کنار خود خواهند داشت که میتوانند از وفاداری و بر آمدن از مشکلات در کنار او مطمئن باشند.

1. خصوصیات بارز زن فروردین چیست؟
احساس سرزندگی و هیجانات بالا از خصوصیات بارز زن متولد فروردین است. زن متولد فروردین میتواند پر از احساس زندگی و بالندگی باشد، به این گروه از زنان در سختی ها میتوان اعتماد کرد.

2. رگ خواب زن فروردین چیست؟
رگ خواب زنان متولد فروردین احساس امنیت است. شاید ظاهراً اینگونه نشان ندهند و خود نماد احساس اعتماد باشند و مایل باشند پشتوانه ایی قوی داشته باشند. اما در جایی که احساس اعتماد نکنند سرگردان میمانند.

3. تعریف کهن الگوی زن فروردین چیست؟
آرتمیس کهن الگویی است مملو از هیجانات و احساس سرزندگی و قدرت. زنان آرتمیس به تنهایی میتوانند احساس خوشایندی را از قدرتی که دارند تجربه کنند.

لطفا جهت مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر با شماره های زیر تماس بفرمایید:


22004925 – 021
22006198 – 021

خیلی جالب بود

من مرد فروردینی ای هستم که خانم فروردینی ای رو دوست دارم به این طالع بینی و خصوصیات مربوط به هر ماه و اینا اعتقاد نداشتم ولی یکم که خوندم فهمیدم واقعا خانومای فروردینی همینجورین که توی این متن نوشته شده دقیقا اون بنده خدایی که مارو اسیر خودش کرده همین خصوصیات رو داره و کارم واقعا سخته…

واقعا تمام و کمال نوشته شده و من فروردینی هستم

بله، یک فروردینی ام . و ذره ذره از حرفاو کلمه ها که نوشته شده کاملن درسته، انگار خودم همه ویژگی های خودم رو با دستای خودم اینجا پیاده کردم

کاملا درسته خیلی جالبه که می‌بینم هر چیزی که در درونم هست اینجا گفته شده اما یک نکته در مورد مردان مورد علاقه ی زنان فروردینی که اینجا واضح گفته نشده این هستش که به همان اندازه که یک زن فروردینی دوست دارد که مرد مورد علاقه اش در عین صمیمیت تمام و کمال و ثابت قدم بودن در عشق و تکیه گاه و حامی و پشتوانه ای محکم بودن و همچنین همیشه همراه و همقدم بودن با زنش به همان اندازه مغرور بودن تمام و اقتدار وصلابتش در مقابل بقیه، بسیار برای یک زن فروردینی حایز اهمیت است

خانوم من فروردینیه کاملا درست بود

با سلام. سالها پیش علاقه وافری به روانشناسی و روانکاوی داشتم و الان هم دارم منتها در مورد ارتباط شخصیت و خلق و خو با زمان تولد هنوز برام یکسری مسائل مبهم هست.ناگفته نماند که پیش آمده در مواجه با زنان موجود در زندگی ام مانند مادر خاله زن دای و همسر که تنشی پیش آمده یا نه خواستم از قبل جزئیات اخلاقی رو بدونم کاملا منطبق دراومده.یک سوال مبهم برام اینکه این شکل شخصیت شناسی دارای زمینه های متفاوت در کشورهای متفاوت هست .مانند طالع بینی یا شخصیت شناسی خورشیدی،چینی هندو میباشد که تنها وجه مشترک اقوام این کشورها در قدمت تمدن و زبان و قومیت شان هست ولی مابقی تفاوت بسیار زیاد هست و نکته اینجاست که ستارگان و طالع و هستی همه یکی است و شب و روز و فضول در همه جا ی دنیا اتفاق میافتد در زمان خاص خودش پس چطور نگاهشان منباب ماه تولد انسانها دارای تفاوت هست.

لطفا جهت ارائه خدمات و توضیحات تکمیلی با ما در ارتباط باشید.

چگونه با یک زن متولد فروردین رفتار کنیم

آدرس: تهران – جنب مترو قلهک – کوچه خلیل پور – پلاک 21 – واحد 5 – طبقه 3

تلفن: 22004925 021

تلفن: 22006198 021

همراه: 1671664 0935

دکتر روانشناس و متخصصین روانشناسی مرکز مشاوره مکث با بررسی نقاط قوت و ضعف مراجعه کنندگان به کمک آزمون های نوین روانشناختی ، تشخیص گذاری کرده و با در نظر گرفتن شرایط فرد برای درمان اثر بخش و یا برنامه ریزی برای ارتقای توانمندی ها در تمام زمینه های مشاوره روانشناسی از جمله مشاوره خانواده و مشاوره ازدواج اقدام می نمایند. مرکز مشاوره روانشناسی مکث در شریعتی تهران با هدف ایجاد تحول در نحوه انجام خدمات روان درمانی و کسب اطلاعات روانشناسی بروز از طریق اینترنت و مشاوره آنلاین شروع به فعالیت نموده است. با توجه به اینکه مدیران این مجموعه از افراد متخصص و با سابقه کار فراوان در این زمینه هستند؛ لذا سنگ بنای تمامی فعالیت های جاری در این مرکز مشاوره بطور اصولی و مطابق با علم روز دنیا بنا نهاده شده است. ما در محیطی آرام و دل نشین پذیرای شما مراجعه کننده محترم می باشیم.

کلیه حقوق این سایت متعلق به مرکز مشاوره مکث می باشد.

طالع بینی زن متولد فروردینچگونه زن متولد فروردین را جذب کنیمزن متولد فروردین با چه ماهی ازدواج کند؟دختر متولد فروردین روانشناسیزن متولد فروردین چه مردی را دوست دارد

در این صفحه از روا تاروت دات کام ، توجه علاقه مندان را به تحقیقات متخصصین طالع بینی در مورد زنان متولد فروردین جلب می کنیم . آيا اخيراً با شخصي آشنا شديد كه صميميتي غير عادي و رفتاري پر صلابت داشته باشد،محكم دست بدهد و فورا لبخند بزند؟پس براي آشنايي با يك شخصيت گيج كننده آماده شويد،چه بسا هم اكنون توسط يكي از متولدين فروردين پذيرفته شده باشيد بخصوص اگر در ابتدا برايتان مشكل بوده باشد كه سررشته صحبت را به دست بگيريد.

آيا او به بعضي ايده هاي آرماني متعهد است و با خشونت به دفاع از شكست خوردگان برمي خيزد؟معلوم است.زنان متولد فروردین با چيزي كه احساس مي كنند غير عادلانه ست مي جنگند و از ابراز عقيده خود واهمه اي ندارند.

قوچ(فروردين)در مقابل مزاحمت يك مامور
راهنمايي و رانندگي يا يك راهزن واكنشي يكسان دارد.شايد بعدا پشيمان شود
اما در آن لحظه با ملاحظه كاري و احتياط بيگانه ست.اشخاصي كه تحت تاثير
مريخ هستند بدون اين پا و آن پا كردن سر اصل مطلب مي روند.

قوچ(متولد فروردين)فقط به خودش توجه دارد.بچه ها تنها به انگشتان دست و پاي خود توجه دارند.برآوردن نيازهايش از هر چيزي برايش مهم ترست.بچه توجهي به خواب يا بيدار بودن پدر و مادر يا همسايه ندارد.وقتي كه گرسنه يا خيس است گريه و شيون مي كند.شيشه شيرش را ميخواهد و اصرار دارد كه پوشكش الساعه عوض شود و بهتر است خواسته هاي او را بي جواب نگذاريد.وقتي كه قوچ فكري به خاطرش مي رسد يا مي خواهد چيزي را از ذهنش دور كند بدون اين كه ترديدي به خود راه دهد ساعت چهار صبح به شما تفلن مي كند.هيچ دليلي نمي بيند كه شما بيدار نباشيد و به حرف هاي او گوش ندهيد.چون او بيدار است و اين تنها چيزيست كه اهميت داردواو چيزي را كه ميخواهد به دست مي آورد.متولد فروردين مثل يك بچه كوچك تنها به چيزهايي اهميت مي دهد كه به او مربوط مي شود،اما چه كسي ميتواند حقيقتا ادعا كند كه اين بچه كوچك خودخواه است؟

چگونه با یک زن متولد فروردین رفتار کنیم

زن متولد فروردین :زن متولد فروردین از مردی که اعتمادبه‌نفس دارد خوشش می‌آید اما غرور به هیچ عنوان برایش قابل تحمل نیست.زن متولد فروردین :زن متولد فروردین عاشق مراقبت کردن از مردش است اما به محض اینکه احساس کند مادر است و بخواهد مردش را بزرگ کند آن مرد را ترک می کند.زن متولد فروردین :برای زن متولد فروردین هیچ‌چیز آزاردهنده‌تر از یک مرد تنبل نیست.او مردی را دوست دارد کمی در کارهای خانه، کارهای دانشگاه و کارهای روزمره کمکش کند.زن متولد فروردین :زن فروردین با مردی ازدواج می کند که خودخواه و خودرای نباشد. اگر تقصیر از شماست باید عذرخواهی کنید. مطمئن باشید این کارتان رابطه را تا حد زیادی جلوتر خواهد برد.زن متولد فروردین :زن فروردینی مردی را دوست دارد که از او مراقبت کند و به او اهمیت دهد. او تشنه ی عشق و عاشقی است. برایش گل بخرید، به او هدیه دهید و حرف های قشنگ بزنید تا مرد مورد علاقه اش باشید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه

نام *

ایمیل *

وب‌ سایت

بعضی خواب ها مانند این و انواع آن نوید از موفقیت و رهایی از…

سلام من امروز بعد از نماز صبح خواب دیدم که توی کوچه (پسرخاله…

نشان دهنده بهتر شدن روز به روز رابطه شما با دختری که دوستش د…

می گویند فاصله عشق و نفرت یک مو است اینگونه تعاریف برای انسا…

نشان دهنده علاقه زیاد شما در دنیای واقعی است به وی یک چیزی د…نی نی سایت

چگونه با یک زن متولد فروردین رفتار کنیم
چگونه با یک زن متولد فروردین رفتار کنیم


Comments

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *