چگونه با یک زن دی ماهی رفتار کنیم

چگونه با یک زن دی ماهی رفتار کنیم
چگونه با یک زن دی ماهی رفتار کنیم

روانشناسی زناشویی, عشق و عاشقی, فـال و طالع بینی, مطالب ویژه

ماه دی بوسیله سیاره ساترن هدایت می شود : سیاره سدها و موانع محبوب دی ماهی موجودی است پیچیده و درکش مشکل است . او قلبا” آرام وجدی است .

اگر با یک دختر متولد دی دوست هستید، به این نکته اساسی توجه داشته باشید که هدف نهایی او همیشه تأمین زندگی، جلب احترام و کسب اقتدار و برخورداری از موقعیت های چشمگیر است و برای او اصلا فرقی نمی کند که این خواسته ها در پشت میز ریاست یک مؤسسه تجاری برآورده شوند یا در شغل آموزگاری و موزه داری باشد.

خصوصیات اخلاقی متولدین دی

چگونه با یک زن دی ماهی رفتار کنیم

در ادامه این مطلب شما می توانید همه چیز درباره زن متولد دی و دختر دی ماهی را متوجه شوید. با خصوصیات اخلاقی دختر دی ماهی آشنا شوید تا اگر قصد ازدواج با دختر دی ماهی را دارید با چشم بازتری این کار را انجام دهید.

زن متولد دی ماه بسیار جاه طلب، کدبانو، منظم و کمی لجباز و زود رنج، آراسته و خوش لباس می باشد.

زن متولد دی با نظم و اراده خاص خود می تواند رهبری احزاب و مؤسسات خیریه را بدست آورد.

از نظر اجتماعی فوق العاده مبادی آداب و بانزاکت است، به محض ورود به یک اجتماع سریعا موقعیت آنجا را درک می کند و پی می برد که چه رفتار و کرداری باید داشته باشد.

زن متولد دی دارای جذابیت خاصی است و به قول معروف با نمک است. اما بدون شک از تماشانی چهره او خوشتان می آید زیرا زیبایی مخصوص به خود را دارد. اما یکی از وحشت های مزبور و دائمی او این است که نکند شوهرش زن زیبایی را به او ترجیح بدهد.

زن متولد دی دارای پوست بسیار حساسی است و به این جهت کمتر آرایش می کند. خوشبختانه طبیعت به کمک او آمده است و همانطور که گفته شد، اصولا صورت بانمک دار هم احتیاج زیادی به آرایش ندارد. حساسیت پوست ممکن است موجب پیدایش ناراحتی پوستی در او بگردد.

عدم اعتماد به نفس یک از نقاط ضعف این زن محسوب می شود و این وظیفه اطرافیان اوست که در رفع این نقیصه بکوشد و گاه و بیگاه حس اعتماد به نفس را در او تقویت کند.

یکی دیگر از معایب او لجبازی و زود رنجی است. اما خوشبختانه این تأثیر پذیری همراه داد و فریاد و انجاد عصبانیت و طوفان نیست و او روی هم رفته زنی خود خور است که خشم خویش را در درون می ریزد.

از لحاظ شغلی با هر کاری قابل تطبیق است. ممکن است مسئول یک بخش از موزه یا خواننده اپرا یا فروشنده یک سوپر مارکت یا معلم یک مدرسه و یا زنی خانه دار با مشکلات باشد.

در منزل هم ممکن است همکار و مشوق صمیمی شوهرش یا مطیع بی چون و چرای او باشد.

به این ترتیب صدور یک حکم کلی درباره چنین موجود متنوعی واقعا غیر ممکن است، اما در عوض یک اصل درباره او مسلم است و ان این است که در هر لباسی ومصدر هر کاری که باشد، بر اعمال و رفتار خود کاملا مسلط می باشد.

این زن از نادرستی بیزار است. در ایام کودکی سن او مسن تر از سن واقعی به نظر می رسد اما در میانسالی، سالهای سال در ظاهر یک زن سی ساله باقی می ماند.

وی عاشق پدر و مادر و خانواده اش است.

عکس پروفایل متولدین دی

زن متولد دی می تواند چنان زنانه باشد و دلربایی از خود نشان بدهد که همسرش را شیفته و عاشق رفتارهای زنانگی خود کند.

از طرفی یک هدف اصلی در اعماق وجود این زن نهفته است و آن دستیابی به مردی است که بتواند از لحاظ اجتماعی و شغلی آدم مهمی باشد، موجب افتخار او بشود و برای بچه هایی که به دنیا می آورد، پدری دلسوز و مهربان باشد.

در وجود زن متولد دی نوعی ترس از آینده، دلواپسی از حال و تأسف به گذشته وجود دارد که باز تاب آن در رفتار و کردار وی به خوبی نمایان می گردد و شاید به همین دلیل هم باشد که از شوخی خوشش نمی آید.

اگر در سنین نوجوانی با پسری دوست بشود فقط به این منظور است که با وی ازدواج کند.

ترس از آینده چنان در وی شدید است که حتی لحظه ای نمی تواند فکر او را راحت بگذارد.

از آن گذشته او به هیچ صورتی اهل رؤیاهای طلایی نیست و همین قدر که پسری را از نظر روحی و مالی قابل اطمینان دانست، از تمام امکانات خود برای ازدواج با او استفاده می کند.

****************************

دی ماهی ها با چه ماه هایی سازگارند؟

****************************

زن متولد دی نه تنها خود را زیبا نمی داند بلکه هرگاه در مقابل آینه قرار می گیرد، از اینکه مبادا در نظر دیگران زشت جلوه کند، دچار دلهره و ترس است و به این دلیل اگر دوست یا همسر شما زن متولد دی است باید به طور مستمر او را از زیبا بودنش مطمئن بسازید.

یکی از نکات جالب و در عین حال خیلی عجیب در مورد زن متولد دی ماه این است که به طرز باور نکردنی به سر و وضع و ظاهر آرایی خود توجه دارد.

او ممکن است دختر یک کارگر ساده باشد، اما هر بار که به ملاقات وی می روید، چنان سر و وضع و رفتاری از وی مشاهده می کنید که گویی در یک خانواده ثروتمند بزرگ شده و در بهترین مدارس تحصیل کرده است.

این حالت او تا بعد از ازدواج نیز باقی می ماند. امیدوارم این حرف را حمل بر خودنمایی او نکنید، دختر متولد دی کسی است که اگر لازم باشد، صورت خود را با سیلی سرخ نگاه می دارد.

او به هر حال می خواهد که شوهرش در هر رشته کاری که هست، مقام اول را داشته باشد.

حتی خود او نیز اگر شاغل باشد، عزت طلب و ترقی خواه است و میل دارد در محیط کار خود شاخص و برجسته باشد.

به همین جهت برخی از زنان متولد دی به شاعری، نقاشی و آهنگسازی روی می آورند تا از این راه کسب شهرت بکنند.

علاقه این زن به پیشرفت و جاه طلبی خیلی زود جلب توجه می کند، همیشه سعی دارد یک پله از مکانی که در آن قرار دارد، بالاتر برود تا سرانجام به هدف نهایی برسد، اما در این کار هرگز خودنمایی نمی کند و جار و جنجال به راه نمی اندازد، در کمال آرامی و بدون سرو صدا قدم به قدم هدف خود را تعقیب می کند و به قول معروف آهسته اما پیوسته می رود.

البته نباید تصور کرد که او همه چیز را فدای جاه طلبی و شهرت پرستی می کند. اگر در طی روزها و ماه های قبل از ازدواج بتوانید او را تا حدی مطمئن سازید که پس از گفتن بله در منزل از اختیارات تام برخوردار خواهد بود و شما هم مردی هستید که آینده درخشانی دارید، آن وقت خواهید دید که چطور حاضر می شود با کمترین شرایط کم پای سفره عقد بنشیند.

پس از ازدواج از همراهی همه جانبه او برخوردار خواهید بود، به نحوی که اگر احتیاج پیدا کنید، حاضر می شود به شغلی که خیلی پایین تر و بی اهمیت تر از شخصیت و استعداد اوست، بپردازد تا چرخ زندگی از جریان طبیعی باز نایستد، او همیشه حداکثر کوشش خود را بکار خواهد برد که شوهرش فردی موفق و آبرومند باشد.

عکس نوشته متولدین دی

چگونه با یک زن دی ماهی رفتار کنیم

مردی که همسر خود را از بین متولدین دی ماه انتخاب می کند، باید متوجه یک نکته مهم باشد و آن اینکه ظاهر او خیلی آرامتر و ساکت تر از آنچه که در درون اوست نشان می هد.

در وهله اول این توهم به شما دست می دهد که او زنی خونسرد و بی تفاوت و آرام است در حالی که باطنا بسیار احساساتی است.

البته همه زن ها ظریف و احساساتی هستند، اما زن متولد دی خیلی بیشتر از آنچه که در بدو امر به نظر می رسد، تابع احساسات خود می باشد.

حقیقت این است که او یک خلق و خوی مشخص ندارد، و مخصوصا اگر به وی بی احترامی یا کم محلی بشود، دچار آزردگی خاطر بسیار می شود و چه بسا که روزهای متمادی احساس اوقات تلخی کند.

علاقه او به پدر و مادر و خواهر و برادرانش بسیار شدید است، پس به هیچ وجه به فکر قطع این رابطه عاطفی نیفتد زیرا اگر خیلی پافشاری کنید و عرصه را بر وی تنگ سازید، مجبور می شود از شما دست بکشد.

مردی که با یک دختر متولد دی ازدواج می کند، در حقیقت با تمام خانواده اش ازدواج می کند، اگر پدر یا مادرش بیمار شوند و نیاز به پرستاری داشته باشند، او وظیفه خود می داند که شما را هفته ها و یا حتی ماهها تنها بگذارد و به منزل پدری خود برگردد.

از سوی دیگر او را می توانید به معنای واقعی شریک زندگی خود بدانید، چه در صورت لزوم و در ضمن بحران ها با تمام وجود به کمک شما می شتابد و بدون کوچکترین اعتراضی حاضر است بار خانواده را چه از نظر مالی و چه از نظر احساسی و روحی بر دوش بکشد.

یک نکته دیگر را هم باید در این زمینه تذکر داد و آن این است که مانع رابطه و علاقه و تمایل شما به پدر و مادرتان نمی شود.

اگر والدین شما نیازمندی های مالی داشته باشند، هیچ زنی به اندازه او کمک های شما را به ایشان طبیعی تلقی نمی کند.

علاقه به اعضای خانواده و اعتقاد به لزوم یک چنین علاقه ای چنان در وی شدید است که اگر شما قبل از ازدواج روزی او را به منزل خود ببرید و به پدر و مادر خود معرفی کنید، پس از مدتی مشاهده می کنید که عملا یکی از اعضای خانواده شما شده است و رفتاری از خود نشان می دهد که در کمترین مدت جای خود را در دل پدر و مادرتان باز می کند.

منزل کدبانوی متولد دی به طرز چشمگیری تمیز و مرتب است.

برای او بیدار ماندن تا پاسی از شب برای تمیز کردن خانه خود یک امر کاملا طبیعی است.

تلف کردن وقت برای وی مفهوم ندارد.

از موسیقی های ملایم لذت فراوان می برد و معمولا اطلاعات وسیعی از کارهای هنری دارد.

به تاریخ، مخصوصا داستان هایی که درباره قهرمانان تاریخی نوشته شده است، علاقه مندی نشان می دهد، و شاید به همین دلیل هم باشد که نسبت به حفظ آداب و سنن قدیمی اعتقاد و پای بندی فراوان دارد.

دیگر از اختصاصات این زن همدردی شدید او با درماندگان و بینوایان است و هر کجا که دردمندی به وجود او احتیاج پیدا کند، فورا به کمک وی می شتابد و قدم پیش می گذارد و سازمان و جمعیت خیریه ای برای یاری رسانیدن به دردمندان ایجاد می کند.

او اصولا یک فرد تشکیلاتی است و در احزاب و سازمان های مختلف سیاسی، ‌اجتماعی و یا مذهبی به سهولت می تواند نقش رهبری را به عهده بگیرد،‌و با کفایت و لیاقت تمام وظیفه خود را انجام دهد.

پروفایل دختر دی ماهی

از آنجا که فرد بسیار باانضباطی است، بچه های خود را نیز چنین بار می آورد، اما میزان امر و نهی های او گاهی اوقات به صورت خسته کننده ای در می آید.

علاقه فروان به خانواده موجب می گردد که پیوسته بهترین غذاها را سر میز بگذارد و قشنگ ترین لباس ها را برای کودکان خود تهیه نماید.

برای او زندگی کردن به مفهوم استفاده از ارزان ترین اشیاء نیست. او از کودکان خود می خواهد که احترام بزرگترها را نگه دارند و بچه های او معمولا از زمره مؤدب ترین بچه های فامیل هستند.

در بدو امر ممکن است چنین به نظر برسد که او مثل مادران دیگر به کودکان خود محبت نمی کند و بین او و ایشان فصله زیادی وجود دارد!

اما وقتی بچه ها قدری پا به سن گذاشتند، متوجه می شوند که مادرشان بهترین مستمع دنیا است و او درست به همان اندازه که از ایشان توقع داشتن گوش شنوا دارد، برای شنیدن درد دل ایشان نیز شخصا دارای گوش شنواست.

از سوی دیگر گاهی اوقات فاصله ای که بین این مادر و کودکانش پیدا می شود، چنان بزرگ و عمیق به نظر می رسد که بچه ها تصور نمی کنند می شود از آن عبور کرد.

در یک چنین مواردی این وظیفه شما است که به کمک آنها بشتابید و شکاف ظاهری بین مادر و بچه ها را پر کنید.

علت هم این است که فرزندان مادر متولد دی او را با جاذبه و گاهی سخت گیر تصور می کنند و به همین جهت رابطه خیلی نزدیک و خصوصی با او ندارند.

زنهای متولد دی از مردان قوی خوششان می آید لیکن میل دارند خودشان را از آنها قوی ترببینند.

شما نباید سعی کنید در اولین ملاقات علاقه و توجه خود را به او تحمیل کنید.

دوران آشنایی شما بایستی طولانی تر از حد معمول باشد

او زمان زیادی لازم دارد تا در مورد مسایل حیاتی بتواند تصمیمش را بگیرد ولی البته در طبیعت او بی تصمیمی نیست.

زمانیکه عشق او رابدست آوردید متوجه می شوید که موجودی آرام صبور و بسیار بخشنده است.

معمولا اهل موسیقی استعداد هنری وخلاقیت است.

درمورد چیزهایی که از آنها لذت می برد توجه نشان بدهید بهترین راه ترتیب دادن یک مسافرت است.

یک رانندگی طولانی به یک سفر با قایق یا یک سفر تفریحی به یک نقطه زیبا و خوش منظره میتواند او را شارژ کند.

البته چیزی که بیش ازهمه دوست دارد این است که با شخص مورد علاقه خود تنها باشد.

شما او را موجودی ایده آلیست خواهید یافت و بایستی به درک و احساس لطیف او درعشق احترام بگذارید.

او در مقابل رفتار غیر عادی درهم می کشد و از رسوم مدرنی مانند عشق آزاد، ازدواج مصلحتی و طلاق آسان خشمگین می گردد.

او عاشق خانه وزندگی است، بچه ها را دوست دارد و تمایل به سرگرمی هایی دارد که غرایز مربوط به خانه و زندگی را ارضاکرده و گسترش میدهد.

صفات دیگر او خانه داری صرفه جویی و محافظه کاری است.

وقتی شما را دوست دارد آماده پذیرفتن راهنماییهای شماست! بنابراین نقشه های خودتان را درمورد ازدواج با شجاعت و اعتماد به نفس برنامه ریزی کنید.

البته یک حالت تهاجم و مصمم در طبیعت او وجود دارد که ممکن است منجر به برخوردهایی برسر مسایل جزیی بشود.

بنابراین به چیزهایی که دوست دارد یا دوست ندارد توجه کنید و به تمایلات او احترام بگذارید، بدینوسیله می توانید دعواها و پرخاشها را دفع کنید.

بدترین اشتباهی که می توانید با همسر دی ماه خود مرتکب شوید این است که سعی کنید او را مطلقا و کاملا مالک شوید.

به دلیل اینکه او به وسیله سیاره ساترن هدایت می شود طبیعتش کناره جو، خوددار و محتاط است.

او بایستی اجازه داشته باشد، زندگی خودش را بکند

وقتی که دلش می خواهد بیرون برود، به تنهایی یا با دوستانش

ماشین خودش ، حساب بانکی خودش و دوستان خودش را داشته باشد.

در واقع طوری زندگی کند که درعین حال که با شما زیر یک سقف زندگی می کند موجودیت جداگانه خودش را حفظ کند.

ممکن است گاهی زیاد بامحبت و یا احساساتی به نظر نیاید اما تقاضای توجه دائم از طرف را داشته باشد.

در این شرایط او انتظار دارد خیلی سوال پیچش نکنید.

به طور معمول آرام و فیلسوف مآب است ولی میتواند در موقعیتهایی بسیار سرسخت و مشکل بشود.

این حالت رامعمولا زمانی پیدا می کند که به خلوت مقدسش تجاوز بشود.

او را تحت فشار نگذارید که برای این حالتش توضیح بدهد صبرکنید تا وقتی که خودش داوطلب این بحث بشود.

زمانی که طبیعتش را درک کرده اید و دلایلی را که چرا او اینطور عمل می کند دانستید کنار آمدن با او را بطرز حیرت انگیزی آسان خواهید یافت.

پس از مدتی از آزادی شخصی خود که خیلی بیشتر از آن است که با زن دیگری ازدواج می کردید لذت خواهید برد.

همسر دی ماهی شما وقتی دلش بخواهد می تواند خیلی جذاب باشد.

شوخ طبع است و قدرت استدلالش بیش از آن است که معمولا مردان از زنان انتظار دارند.

او طلاق رادوست ندارد ولی اگر اوضاع خیلی ناراحت کننده باشد بدون تردید به آن متوسل خواهد شد.

۱-سعی نکنید او را وادار کنید دوستانش را کنار بگذارد و از هر نوع تظاهری به حسادت خودداری کنید. ۲-درباره شخصیت و عادات خصوصی اش اشارات تحریک آمیز نکنید. ۳-به او هجوم نبرید و خودداری یا توداری او را محترم بشمارید.

****************************

۱۰ نشانه از اینکه یک پسر عاشق شما شده است

****************************

گردآوری: بخش روانشناسی زناشویی / عشق و عاشقی

منبع: karaj.info

♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

⇐ کلیک کنید: مشاهده مطالب جدید و داغ امروز ⇒

♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

2021-01-10

2019-12-22

2019-12-22

امپراطوری دی ماهی ها / عکس نوشته دی ماهی جدید  آغاز پادشاهی دی ماهی ها …

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه

نام *

ایمیل *


Downloads-icon


دانلود آهنگ thrift shop باکیفیت mp3 320Downloads-icon

خصوصیات اخلاقی خاصی هر فرد، می تواند به مــاهی که در آن به دنیا می آید بستگی داشته باشد. با داشتن اطلاعات کافی در این زمینه می توانیم در زنــدگی روز مره و ارتباطات روزانه خود با توجه به خصوصیات اخلاقی متولدین هر ماه موفق تر عمل کنیم. در این بخش از نمناک خصوصیات زن و دختر متولد دی ماه را بررسی خواهیم کرد.

بیشتر اوقات آراسته و خوش لباس ،جاه طلب، کد بانو، منظم، کمی لجباز و زود رنج.

همیشه تامین زندگی، جلب احترام و کسب اقتدار و برخورداری از موقعیتهای چشمگیر ، هدف نهایی اوست.

از نظر اجتماعی فوق العاده مبادی آداب و با نزاکت می باشد.چگونه با یک زن دی ماهی رفتار کنیم

زنان متولد دی ماه معمولاً خوشرو، خوش بیان، با حیا، هنردوست و گاهی هنرمند واغلب در رفاه و آسایش هستند.

آنها باید از غیبت و قسم دروغ دوری کنند وگرنه با مشکل بزرگی مواجه می‎شوند. اگر مایل به برخورداری محبت و توجه دیگران هستند، باید به آنان محبت کنند.

با یاد خدا و توکل به او هموراه می‎توانند از خطرات عبور کنند.

لباس‎هایی با رنگ آبی و سبز متاسب با این افراد خواهد بود.

زن دی ماهی با نظم و اراده خاص خود می تواند سمت رهبری احزاب و مؤسسات خیریه را بدست آورد. با هر شغلی می تواند خود را تطبیق دهد. یعنی می تواند مسئول یک بخش از موزه یا خواننده اپرا یا فروشنده یک سوپر مارکت یا معلم یک مدرسه و یا زنی خانه دار با مشکلات باشد.

دختر و زن متولد دی ماه به سر و وضع ظاهری خود بسیار اهمیت می دهد، حتی اگر دختر یک کارگر ساده باشد، در هر بار ملاقات او با چنان سر و وضع و رفتاری از وی مشاهده می کنید که گویی در یک خانواده ثروتمند بزرگ شده و در بهترین مدارس تحصیل کرده است ،حتی اگر نیاز باشد تا با سیلی صورت خود را سرخ کند. این خصوصیت بعد از ازدواج هم همراه او خواهد ماند.

ممکن است زن دی ماهی همکار و مشوق صمیمی شوهرش یا مطیع بی چون و چرای او در منزل باشد، البته همه زنان متولد دی ماه اینگونه نیستند. اما در عوض یک اصل کلی در باره او این است که در هر لباسی و هر منصبی که باشد، بر تسلط کامل بر اعمال و رفتار خود دارد. منزل کدبانوی متولد دی به طرز چشمگیری از تمیزی برق می زند. بیدار ماندن تا پاسی از شب برای تمیز کردن خانه را یک امر طبیعی می داند.

قدر زمان را می داند. اطلاعات زیادی درباره هنر می داند و به موسیقی ملایم گوش می دهد. علاقه فراوانی به تاریخ دارد، مخصوصا داستان هایی که درباره قهرمانان تاریخی نوشته شده است، و شاید به همین دلیل نسبت به حفظ آداب و سنت های کهن اعتقاد و پای بندی فراوان دارد.

دلباخته فرزندان خویش است و دوست دارد که راهنمای خوبی برای آنها باشد.با گوشزد کردن خطرات، برای عبور از موانع به آنها کمک کند. اما گاهی بیش از اندازه در کار بچه ها دخالت می کند و می خواهد بچه ها به خواسته هایی که خودش داشته و نرسیده، برسند. مادر متولد دی ماه بسیار دلسوز است و کمک بزرگی برای بچه هاست و هر وقت که لازم باشد آنها را هل می دهد.

زن دی ماهی نمک زمین است، او مادری فوق العاده است. زنی با محبت قاطع، منضبط، تابع مقررات است. او مادر، بایدها ست. جدی بودن او در برخی مواقع موجب درگیری با فرزندان می شود، مخصوصا در زمان نوجوانی بچه ها، فریاد می کشد:آن شکلی بیرون نرو ، مردم چه فکری می کنند. چون زن است احساساتی تر از مرد متولد دی ماه است. اما احساسات او هرگز مانند آب گرمکن در حال جوشیدن نخواهد بود.

نظم و ارتباط او در تربیت فرزندان نیز مشهود است. اما گاهی امر و نهی های او زیاد شده و بچه ها را خسته می کند. این مادر نمونه پیوسته بهترین غذاها را سر میز می گذارد و زیباترین لباس ها را برای کودکان خود تهیه نماید. استفاده از اشیاء ارزان قیمت جایی در زندگی او ندارد. احترام گذاشتن به بزرگترها را در اولویت تربیت فرزندان خود قرار می دهد، به همین دلیل بچه های مادر دی ماهی از معمولا از مؤدب ترین بچه های فامیل هستند.

در زندگی زناشویی نیز وضع به همین نحو است. می تواند چنان رفتار زنانه و دلربایی داشته باشد که همسرش را بر کرسی اقتدار بنشاند اما تسلط کافی بر او داشته باشد. در اعماق ذهن خود همیشه به دنبال مردی است بتواند از لحاظ اجتماعی و شغلی آدم مهمی باشد، باعث افتخار او شود و پدری دلسوز و مهربان برای فرزندانشان باشد.

در دوستی با یک دختر دی ماهی باید این نکته را در نظر بگیرید که هدف نهایی او همیشه تأمین زندگی، جلب احترام و کسب اقتدار و برخورداری از موقعیت های چشمگیر است و تفاوتی برای او ندارد که این امکان را در پشت میز ریاست یک مؤسسه تجاری برآورده شوند یا در شغل آموزگاری و موزه داری کسب کند.

زن متولد دی ماه همیشه دوست دارد که همسرش بالاترین مقام در شغل خود را بدست بیاورد. اگر خود نیز شاغل باشد، عزت طلب و ترقی خواه است و علاقه دارد که در محیط کار خود شاخص و برجسته باشد. به همین دلیل برخی از زنان متولد دی به آهنگسازی و نقاشی و شاعری روی می آورند تا از این راه کسب شهرت بکنند.

علاقه به پیشرفت و جاه طلبی در این زن خیلی زود باعث جلب توجه می شود چرا که همیشه تلاش می کند تا یک پله از مکانی که در آن قرار دارد، بالاتر برود تا سرانجام به هدف نهایی برسد، اما در این کار هرگز خودنمایی نمی کند ، در کمال آرامش و بدون سرو صدا هدف خود را دنبال می کند.

دختر دی ماهی همه چیز را فدای جاه طلبی و شهرت پرستی خود نمی کند. اگر قبل از ازدواج به او اطمینان دهید که پس از گفتن بله، اختیار کامل در منزل خواهد داشت، آن وقت خواهید دید که چطور حاضر می شود با کمترین شرایط کم پای سفره عقد بنشیند. پس از ازدواج نیز از همراهی همه جانبه زن دی ماهی برخوردار خواهید شد.

در زمان نیاز مالی حتی حاضر به انجام کارهایی می شود که خیلی پایین تر و بی اهمیت تر از شخصیت و استعداد اوست، او همیشه نهایت تلاش خود را می کند تا شوهرش فردی موفق و آبرومند باشد.

باید بدانید که ازدواج با یک دختر دی ماهی یعنی ازدواج با کل خانواده او. در زمانی که پدر و مادر او مریض شوند و نیاز به مراقبت داشته باشند تبدیل به پرستار تمام وقت آنها شده و ممکن است شما را مدتها تنها بگذارد.

دختر دی ماهی به معنای واقعی شریک زندگی است، بدون کوچکترین اعتراضی در زمان لزوم و بحران ها با تمام وجود به کمک شما می شتابد و حاضر است بار خانواده را چه از نظر مالی و چه از نظر احساسی و روحی بر دوش بکشد.

او هرگز رابط شما و خانواده اتان نمی شود. اگر والدین شما نیازمندی های مالی داشته باشند، هیچ زنی به اندازه او کمک های شما را به ایشان طبیعی تلقی نمی کند. او به اندازه ای به رواط خانوادگی علاقمند است که اگر قبل از ازدواج روزی او را به منزل خود ببرید و به پدر و مادر خود معرفی کنید، پس از مدتی مشاهده می کنید که عملا یکی از اعضای خانواده شما شده است و با رفتار خوب خود در کمترین زمان می تواند جایی در دل خانواده شما برای خود باز کند.

ظاهر او خیلی آرامتر و ساکت تر از آنچه که در درون اوست نشان داده می شود برخلاف ظاهر آرامش بسیار احساساتی است ، البته همه زن ها ظریف و احساساتی هستند، اما زن متولد دی خیلی بیشتر تابع احساسات خود می باشد. در حقیقت او یک خلق و خوی مشخص ندارد و اگر به او بی احترامی یا کم محلی بشود، دچار آزردگی خاطر بسیار می شود و چه بسا که روزهای متمادی احساس اوقات تلخی کند.

شاید این نکته جالب باشد که اغلب دختران متولد دی ماه با مردانی شل و ول و گاه ترسو ازدواج می کنند و به این ترتیب خود رئیس نان آور خانه می شوند. آنها احساس پدری هم می کنند. اگر روزی در فروشگاه با خانمی مواجه شدید که تند تند راه می رود و شوهرش در حالیکه ساک خرید وی را در دست دارد، با عجله به دنبالش میرود. مطمئن باشید زن متولد دی را دیده اید.

برخی از دختران متولد دی با مردانی ازدواج می کنند که پله های موفقیت را یکی پس از دیگری طی می کنند، آنها همیشه به شوهر خود افتخار می کنند، برای اثبات این ادعا، اگر در مراجعه بعدی خود به بانک پیرمردی را با دفترچه مستمری به همراه نوه خوشگلش می بینید اشتباه نکنید، آن خانم جوان زیبا همسر اوست و حتماً هم متولد دی است. زنان متولد دی مردان میانسال را خیلی دوست دارند و در ازدواج گاهی به تفاوت سنی 30 سال فکر می کنند. آنها شوهری می خواهند که برایشان پدری کند.

در درون دختر و زن متولد دی می توان نوعی ترس از آینده، دلواپسی از حال و تأسف به گذشته را یافت که تاثیر آن به خوبی در رفتار و کردار وی مشخص است . شاید به این دلیل از شوخی خوشش نمی آید. اگر در سنین ک نوجوانی نیز باپسری دوست شود هدفی به غیر از ازدواج نخواهد داشت. به شدت از آینده هراس دارد و لحظه ای نمی تواند فکر راحتی داشته باشد.هرگز اهل رویاپردازی نیست و همین قدر که پسری را از نظر روحی و مالی قابل اطمینان بداند ، از تمام امکانات خود برای ازدواج با او استفاده می کند.

از نظر اجتماعی بسیار مبادی آداب و بانزاکت است، به محض ورود به یک جمع سریعا موقعیت آنجا را درک می کند و رفتار مناسب را در پیش رو می گیرد. زن متولد دی دارای جذابیت خاصی است و زیبایی مخصوص به خود را دارد. اما همیشه از اینکه شوهرش زن زیبای دیگری را به او ترجیح دهدیا در نظرش زشت جلوه کند واهمه دارد. به این دلیل اگر دوست یا همسر شما زن متولد دی است باید به طور مستمر او را از زیبا بودنش مطمئن بسازید.

علاقه بسیار زیادی به پدر و مادر و خواهر و برادرانشدارد، پس به هیچ وجه به فکر قطع این رابطه عاطفی نباشید زیرا اگر خیلی پافشاری کنید و عرصه را بر وی تنگ سازید، مجبور می شود شما را ترک کند.

زن دی ماهی همدردی شدیدی با درماندگان و بینوایان می کند و هر کجا که دردمندی به وجود او احتیاج داشته باشد، فورا به او کمک می کند و سازمان و جمعیت خیریه ای برای حمایت از دردمندان تاسیس می کند.

او اصولا یک فرد تشکیلاتی است و به راحتی می تواند رهبری در احزاب و سازمان های مختلف سیاسی، اجتماعی و یا مذهبی را به عهده بگیرد و با کفایت و لیاقت تمام وظیفه خود را انجام دهد.

پوست زن متولد دی ماه بسیار حساس است و نباید زیاد آرایش کند زیرا این حساسیت ممکن است او را دچار مشکلات پوستی کند. البته همانطور که گفتیم اصولا صورت بانمک او احتیاج زیادی به آرایش ندارد.چگونه با یک زن دی ماهی رفتار کنیم

یکی از نقاط ضعف زن متولد دی ماه، عدم اعتماد به نفس در آنهاست. این وظیفه شوهر اوست که او را همراهی کرده و حس اعتماد به نفس را در او تقویت کند.

یکی دیگر از معایب او لجبازی و زود رنجی است. اما خوشبختانه این رفتار همراه داد و فریاد و ایجاد عصبانیت نیست، او روی هم رفته زنی خود خور است که خشم خویش را در درون می ریزد. 

فروردین :

در صورت ازدواج دختر دی ماهی با پسر متولد فروردین باید با تحمل و صبر و بردباری و خویشتنداری طرفین برطرف گردد تا کانون زندگی آنها از هم نپاشد و قرین سعادت گردد.

اردیبهشت :

زندگی متولدین اردیبهشت با دی به دور از هرگونه کشمکش جدی خواهد بود.

خرداد :

اگر آنها از سر سازش باهم روبرو شوند می توانند یکدیگر را کامل کرده و زندگی سعادت مندی را تجربه کنند.

تیر :

در حالت کلی پیوند زناشویی میان این دو ماه خوش یمن است و آنها می توانند با قلب دلسوز و مهربان خود زندگی خوب و سعادت باری با یکدیگر داشته باشند.

مرداد:

روابط جنسی بین آنها ارضا کننده است و اگر بتوانند در حوزه روابط عاطفی نیز کمی با مدارا و ملاطفت با یکدیگر رفتار کنند کانون زندگی آنها گرم و پر نشاط خواهد بود.

شهریور:

این دو ماه با هم رابطه ای استوار و محکم خواهند داشت و زندگی آنها از چشم انداز خوبی برخوردار است.

مهر:

مشکلات و موانع مختلفی در زندگی آنها به وجود خواهد آمد.اما با این وجود آنها می توانند باهم زندگی خوبی داشته باشند. متولد مهر باید عقل و درایت خود را بکار را به کار گیرد ، چهره عبوس متولد دی را کنار زده و شخصیت پنهان در پشت آن را کشف کند.

آبان :

این دو باهم سازگار هستند و اعتماد و اطمینان زیادی به یکدیگر دارند چون سرشار از احساس مسئولیت و وظیفه شناسی می باشند.آنها به خوبی یکدیگر را درک کرده و با درایت قادر به حفظ پیوند زناشویی خود می باشند.

آذر :

برای داشتن زندگی شاد و سعادتمند، زن دی ماهی باید کمی از سختگیری های خود چشم پوشی کند و به متولد آذر آزادی عمل بیشتری بدهد.

دی :

این دو باید سعی کنند در زندگی زناشویی با یکدیگر از لاک خود بیرون آمده و احساسات و عواطف درونی خود را بیشتر به یکدیگر ابراز کنندو نسبت به رفتارهای منفی همدیگر صبور باشند.

بهمن :

رابطه زناشویی این دو سرشار از حس نوع دوستی است و در مورد نقاط ضعف یکدیگر با هم کنار می آیند.

اسفند:

ازدواج با مرد متولد اسفند چشم انداز امید بخشی را نوید می دهد.

یادگیری زبان انگلیسی […] تاریخ : ۰۴ / ۰۷ / ۱۳۹۹ بازدید : 347 موضوع :

آموزش رایگان زبان انگلیسی […] تاریخ : ۰۴ / ۰۷ / ۱۳۹۹ بازدید : 242 موضوع :

Best sources of love and relationship from all […] تاریخ : ۰۳ / ۰۷ / ۱۳۹۹ بازدید : 180 موضوع :

فال عشق واقعی وازدواج تاریخ : ۰۳ / ۰۶ / ۱۳۹۷ بازدید : 436 موضوع :

کانال مشاوره خانواده تاریخ : ۰۲ / ۰۶ / ۱۳۹۷ بازدید : 74 موضوع : چگونه با یک زن دی ماهی رفتار کنیم

علائم عاشق شدن پسران تاریخ : ۱۳ / ۰۵ / ۱۳۹۷ بازدید : 179 موضوع : جذب عشق

 باید ها و نباید ها برای […] تاریخ : ۱۷ / ۰۱ / ۱۳۹۵ بازدید : 349 موضوع :

در این مطلب نوین اطلس دات کام به شما نشان می دهد زنان دی ماهی با مردان چه ماهی خوب هستند و با چه مردی می توانند ازدواج خوب و موفقی داشته باشند. زنان دی ماه از نظر روانشناسی روحیات منحصر به فردی دارند و ممکن است سازگاری با آن ها کمی دشوار باشد پس بهتر است قبل از اینکه به دنبال طریقه ی جذبشان باشید و بخواهید به آن ها پیشنهاد ازدواج بدهید روحیات و علایقشان را بشناسید و بدانید باید با آن ها چگونه رفتار کنید.

ازدواج زن دی با مردان اردیبهشت، خرداد، تیر و شهریور ازدواج خوبی است. مرد اردیبهشت با زن خرداد پیوندی مستحکم و پابرجا دارد و ازدواج آن ها بسیار با ثبات است. آن ها می توانند راز یکدیگر را به خوبی نگه دارند.

زن دی با مرد خرداد نیز سازگاری زیادی دارد و ازدواجشان ازدواج بسیار خوبی خواهد بود. خویشتنداری و سیاست مداری از ویژگی های شخصیتی هر دو آن ها می باشد و همین باعث می شود پیوند خوبی داشته باشند.

زن دی با مرد تیر از نظر مالی و اخلاقی و روابط هماهنگ هستند و ازدواج خوبی خواهند داشت. هم چنین زن دی با مرد شهریور هم یک ازدواج خوب همراه با زندگی سرشار از محبت دارند.

از نظر روانشناسی زن متولد دی فردی لجوج، مصمم و بعضی اوقات غیر منطقی می شود. زنان دی ماهی پتانسیل فوق العاده ای برای رهبری کردن دارند. زن متولد دی زنی پیچیده بوده و درک او بسیار مشکل است. قلب او آرام و جدی است. هیچ وقت تحمیل و فشار را برای جلب توجه نمی پذیرد.

زن متولد دی مادری معرکه بوده و زنی بسیار با محبت قاطع، منضبط و تابع مقررات است. گاهی آنقدر جدی می شود که درگیری به وجود می آورد، به ویژه وقتی بچه ها نوجوان هستند. زن متولد دی زنی بسیار احساساتی است و کمتر می توانید عصبانیت خیلی شدید و آتشین او را ببینید.

دختر متولدین دی، دختری با سلیقه و شیک است. قیافه او همیشه مهربان و با محبت است. برخی از این دختران سرشار از زیبایی و جذبه هسستند و با هوش و تدبیر خود دیگران را میخ کوب می کنند .

زن دی ماهی  اگر شاغل باشد ، عزت طلب و ترقی خواه است و میل دارد در محیط کار خود شاخص و برجسته باشد. به همین جهت برخی از زنان متولد دی به شاعری ، نقاشی و آهنگسازی روی می آورند تا از این راه کسب شهرت بکنند . علاقه این زن به پیشرفت و جاه طلبی خیلی زود جلب توجه می کند ، همیشه سعی دارد یک پله از مکانی که در آن قرار دارد ، بالاتر برود تا سرانجام به هدف نهایی برسد ، اما در این کار هرگز خودنمایی نمی کند و جار و جنجال به راه نمی اندازد ، در کمال آرامی و بدون سرو صدا قدم به قدم هدف خود را تعقیب می کند و به قول معروف آهسته اما پیوسته می رود.

علاقه ی زن متولد دی به اعضای خانواده و اعتقاد به لزوم یک چنین علاقه ای چنان در وی شدید است که اگر شما قبل از ازدواج روزی او را به منزل خود ببرید و به پدر و مادر خود معرفی کنید ، پس از مدتی مشاهده می کنید که عملا یکی از اعضای خانواده شما شده است و رفتاری از خود نشان می دهد که در کمترین مدت جای خود را در دل پدر و مادرتان باز می کند. منزل کدبانوی متولد دی به طرز چشمگیری تمیز و مرتب است .

از موسیقی های ملایم لذت فراوان می برد و معمولا اطلاعات وسیعی از کارهای هنری دارد. به تاریخ ، مخصوصا داستان هایی که درباره قهرمانان تاریخی نوشته شده است ، علاقه مندی نشان می دهد ، و شاید به همین دلیل هم باشد که نسبت به حفظ آداب و سنن قدیمی اعتقاد و پای بندی فراوان دارد .

با وجود هزینه ای که دختر متولد دی ماه -در مورد خودش یا رابطه اش- نیاز دارد اما به راحتی می توان او را در نقش یک همسر و مادر جا داد. این به خاطر اعتقاد قوی او به ارزش های سنتی و اهمیتی است که به هنجارهای اجتماعی پذیرفته شده می دهد.

بنابراین در حالی که ممکن است به خاطر یافتن همسر متولد دی ماه خود بسیار خوشحال و شگفت زده باشید باید خود را برای یک رابطه متعهدانه آماده کنید و به یاد بسپارید که او تنها براساس صلاحدید و شرایط خود عمل می کند.

مطمئن باشید دختر متولد دی به خاطر طبیعت بلند پروازانه ای که دارد، از فعالیت هایی که درجه خفیفی از رقابت در آن ها وجود داشته باشد، لذت می برد. پس رفتار درست با دختر دی ماهی این است که هیچ وقت کاری نکنید خودش را سطح پایین احساس کند. همچنین هنگام بازی و تفریح با او اجازه دهید او در بعضی دورها برنده شود؛ چون یکی چیزهای کم تعدادی که متولد دی را ناراحت می کنند، باختن به حریف است، و مهم نیست که چقدر دوستانه باشد.

در همین حال نگذارید که او بفهمد شما از روی عمد باخته اید؛ چون احساس افتخار او صدمه خواهد دید و نشان می دهد که خود توانایی برنده شدن را ندارد. از بازی ها به عنوان راهی برای رسیدن به او با ترقی دادنش استفاده کنید نه این که بخواهید به امتیازی خاص برسید یا در شرط بندی پیروز شوید.

یک متولد دی ماه اندوخته ای وسیع از ارزش های سنتی و آنچه در طول زمانی طولانی به وجود آمده است می باشد. زن متولد این ماه معتقد است شیوه هایی که در طول زمان آزمایش شده اند امن ترین ها هستند و برای پیشبرد شخص در زمینه های حرفه ای و شخصی می توانند مورد اعتماد قرار گیرند. بنابراین اگر بخواهید در مراحل اولیه آشنایی خیلی زیاد با او صمیمی شوید و رفتارهای خارج از عرف نشان دهید؛ از ملاک های او بسیار دور خواهید بود و نمی توانید او را به خود جذب کنید.

اما یک طریقه ی جذب دختر دی ماهی این است برای رفتن به سینما یا خوردن شام باید بهترین صندلی را رزرو کنید؛ هنگامی که با متولد دی ماه هستید ظاهر هر چیزی بسیار اهمیت دارد زیرا آن ها نشانه های قابل رویت موفقیت های مادی را به خود جذب می کنند. در عین حال نباید با یک ماشین گران قیمت دنبالش بروید و یا صندلی های لژ ویژه را برای دیدن یک نمایش رزرو کنید؛ به یاد داشته باشید آن ها ذاتا افراد محافظه کاری هستند و به این گونه زیاده روی ها مخصوصا در مراحل اولیه یک رابطه با سوء ظن نگاه می کنند.

همچنین برای جذب دختر دی ماهی به عنوان یک انسان، خودکفا و معتمد به نفس باشید؛ زیرا دختر متولد دی ماه از دیدن نشانه هایی از نیازمندی یا ناامیدی در همسر خود بیزار هستند. بنابراین در حالی که شما حدود یک ماه هر روز او را ملاقات کرده اید؛ در برابر اصرارهای او برای تماس تلفنی -حتی سیزده بار در روز- و یا هر روش دیگری که به دنبال جلب توجه شماست، مقاومت کنید. او زنی با حسی قوی از فردیت و تقاضای مداوم فضای شخصی است که به احتمال زیاد ملاقات با برخی افراد را رد کرده و بودن با شما را پذیرفته است.

مطالب مرتبط:

خصوصیات متولدین دی

فال تاروت عشق و احساس

زنان متولد دی

روانشناسی جذب زنان، جذابیت برای زنان چگونه است

روانشناسی زنها

novinatlas 1717 نوشته در نوین اطلس دارد . مشاهده تمام نوشته های novinatlas

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

var _paq = window._paq || []; /* tracker methods like “setCustomDimension” should be called before “trackPageView” */ _paq.push([‘trackPageView’]); _paq.push([‘enableLinkTracking’]); (function() { var u=”//novinbinesh.com/analytics/”; _paq.push([‘setTrackerUrl’, u+’matomo.php’]); _paq.push([‘setSiteId’, ‘3’]); var d=document, g=d.createElement(‘script’), s=d.getElementsByTagName(‘script’)[0]; g.type=’text/javascript’; g.async=true; g.defer=true; g.src=u+’matomo.js’; s.parentNode.insertBefore(g,s); })();

برای دسترسی بهتر, راحت تر و سریع تر به سایت ما می توانید وب سایت ما را بوکمارک کنید .

برای مطالعه بهترین منابع روانشناسی عشق و بهبود رابطه ما به شما وبسایت نوین بینش را معرفی می کنیم.

یادگیری زبان انگلیسی […] تاریخ : ۰۴ / ۰۷ / ۱۳۹۹ بازدید : 347 موضوع :

آموزش رایگان زبان انگلیسی […] تاریخ : ۰۴ / ۰۷ / ۱۳۹۹ بازدید : 242 موضوع :

Best sources of love and relationship from all […] تاریخ : ۰۳ / ۰۷ / ۱۳۹۹ بازدید : 180 موضوع :

فال عشق واقعی وازدواج تاریخ : ۰۳ / ۰۶ / ۱۳۹۷ بازدید : 436 موضوع :

کانال مشاوره خانواده تاریخ : ۰۲ / ۰۶ / ۱۳۹۷ بازدید : 74 موضوع : چگونه با یک زن دی ماهی رفتار کنیم

علائم عاشق شدن پسران تاریخ : ۱۳ / ۰۵ / ۱۳۹۷ بازدید : 179 موضوع : جذب عشق

 باید ها و نباید ها برای […] تاریخ : ۱۷ / ۰۱ / ۱۳۹۵ بازدید : 349 موضوع :

فصل ها می توانند تعیین کننده ی روحیات باشند و ماه ها می توانند جزئیاتی به آن اضافه کنند. بر اساس طالع بینی ها خصوصیات اخلاقی افراد متولد دوازده ماه سال کاملا با هم متفاوت است و حتی در هر ماه مردان و زنان خصوصیات اخلاقی متفاوتی دارند.
در این مطلب نوین اطلس دات کام همه چیز را در مورد دی ماهی ها در اختیار شما می گذارد. از نماد ماه […]

در این مطلب نوین اطلس دات کام خصوصیات زنان دی ماهی را برای شما شرح می دهد. این خصوصیات بر اساس بررسی های روانشناسی بوده و با در نظر گرفتن آن ها می توانید علایق یک زن دی ماهی را بشناسید و بدانید برای جذب یک دختر دی ماهی چگونه باید با او برخورد کنید.
هم چنین اگر دختر مورد علاقه ی شما یک دختر دی ماهی است و قصد دارید […]

وبسایت نوین اطلس تا کنون خصوصیات متولدین ماه های مختلف را در اختیار شما گذاشته است تا بتوانید با شناخت بهتر آن ها با هرکدام رفتار مناسبی داشته باشید و هر فردی را به خود جذب کنید. در این مطلب نیز همه چیز را در مورد دی ماهی ها به شما می گوییم.
با شناخت مردان متولد دی می توانید متوجه شوید آن ها چه زنانی را برای ازدواج انتخاب می […]

var _paq = window._paq || []; /* tracker methods like “setCustomDimension” should be called before “trackPageView” */ _paq.push([‘trackPageView’]); _paq.push([‘enableLinkTracking’]); (function() { var u=”//novinbinesh.com/analytics/”; _paq.push([‘setTrackerUrl’, u+’matomo.php’]); _paq.push([‘setSiteId’, ‘3’]); var d=document, g=d.createElement(‘script’), s=d.getElementsByTagName(‘script’)[0]; g.type=’text/javascript’; g.async=true; g.defer=true; g.src=u+’matomo.js’; s.parentNode.insertBefore(g,s); })();

برای دسترسی بهتر, راحت تر و سریع تر به سایت ما می توانید وب سایت ما را بوکمارک کنید .

برای مطالعه بهترین منابع روانشناسی عشق و بهبود رابطه ما به شما وبسایت نوین بینش را معرفی می کنیم.

سماتک

چگونه با یک زن دی ماهی رفتار کنیم

 

زن های مطلب دی ماه به کدبانو بودن شهرت دارند اما کمی لجباز و به عبارتی زود رنج هستند . در این مطلب تمامی روحیات و علایق زنان متولد دی ماه مورد بررسی قرار گرفته اند و روحیه لطیف زنان دی ماهی از جنبه های مختلف مورد نگرش قرار گرفته است . تمامی جنبه های جنسی زنان متولد دی ماه را نیز در این مطلب بررسی می کنیم.

 

زن متولد دی ماه جاه طلب ، کدبانو ، منظم و لجباز و زود رنج ، آراسته و خوش لباس می باشد زن متولد دی ماه بسیار جاه طلب ، کدبانو ، منظم و کمی لجباز و زود رنج ، آراسته و خوش لباس می باشد . زن متولد دی با نظم و اراده خاص خود می تواند رهبری احزاب و مؤسسات خیریه را بدست آورد . از لحاظ شغلی با هر کاری قابل تطبیق است .

 

ممکن است مسئول یک بخش از موزه یا خواننده اپرا یا فروشنده یک سوپر مارکت یا معلم یک مدرسه و یا زنی خانه دار با مشکلات باشد .

 

در منزل هم ممکن است همکار و مشوق صمیمی شوهرش یا مطیع بی چون و چرای او باشد ، به این ترتیب صدور یک حکم کلی درباره چنین موجود متنوعی واقعا غیر ممکن است ، اما در عوض یک اصل درباره او مسلم است و ان این است که در هر لباسی ومصدر هر کاری که باشد ، بر اعمال و رفتار خود کاملا مسلط می باشد .

 

از نظر جنسیت نیز وضع به همین منوال است .

 

زن متولد دی هم می تواند چنان زنانه باشد و دلربایی از خود نشان بدهد که همسرش را بر کرسی اقتدار بنشاند و تسلط مرئی و نامرئی بر شوهر خود داشته باشد .

 

در این مورد نیز ، برغم رفتار گوناگونی که ممکن است از وی مشاهده شود ، یک هدف اصلی در اعماق وجود این زن نهفته است و آن دستیابی به مردی است که بتواند از لحاظ اجتماعی و شغلی آدم مهمی باشد ، موجب افتخار او بشود و برای بچه هایی که به دنیا می آورد، پدری دلسوز و مهربان باشد .

 

اگر با یک دختر متولد دی دوست هستید ، به این نکته اساسی توجه داشته باشید که هدف نهایی او همیشه تأمین زندگی ، جلب احترام و کسب اقتدار و برخورداری از موقعیت های چشمگیر است و برای او اصلا فرقی نمی کند که این خواسته ها در پشت میز ریاست یک مؤسسه تجاری برآورده شوند یا در شغل آموزگاری و موزه داری . او به هر حال می خواهد که شوهرش در هر رشته کاری که هست ، مقام اول را داشته باشد .

 

حتی خود او نیز اگر شاغل باشد ، عزت طلب و ترقی خواه است و میل دارد در محیط کار خود شاخص و برجسته باشد. به همین جهت برخی از زنان متولد دی به شاعری ، نقاشی و آهنگسازی روی می آورند تا از این راه کسب شهرت بکنند . علاقه این زن به پیشرفت و جاه طلبی خیلی زود جلب توجه می کند ، همیشه سعی دارد یک پله از مکانی که در آن قرار دارد ، بالاتر برود تا سرانجام به هدف نهایی برسد ، اما در این کار هرگز خودنمایی نمی کند و جار و جنجال به راه نمی اندازد ، در کمال آرامی و بدون سرو صدا قدم به قدم هدف خود را تعقیب می کند و به قول معروف آهسته اما پیوسته می رود.

 

امید است این توهم به شما دست نداده باشد که او همه چیز را فدای جاه طلبی و شهرت پرستی می کند . اگر در طی روزها و ماه های قبل از ازدواج بتوانید او را تا حدی مطمئن سازید که پس از گفتن بله در منزل از اختیارات تام برخوردار خواهد بود و شما هم مردی هستید که آینده درخشانی دارید ، آن وقت خواهید دید که چطور حاضر می شود با کمترین شرایط کم پای سفره عقد بنشیند .

 

پس از ازدواج از همراهی همه جانبه او برخوردار خواهید بود ، به نحوی که اگر احتیاج پیدا کنید، حاضر می شود به شغلی که خیلی پایین تر و بی اهمیت تر از شخصیت و استعداد اوست ، بپردازد تا چرخ زندگی از جریان طبیعی باز نایستد ، او همیشه حداکثر کوشش خود را بکار خواهد برد که شوهرش فردی موفق و آبرومند باشد.

 

یکی از نکات جالب و در عین حال خیلی عجیب در مورد زن متولد دی ماه این است که به طرزی باور نکردنی به سر و وضع و ظاهر آرایی خود توجه دارد . او ممکن است دختر یک کارگر ساده باشد ، اما هر بار که به ملاقات وی می روید، چنان سر و وضع و رفتاری از وی مشاهده می کنید که گویی در یک خانواده ثروتمند بزرگ شده و در بهترین مدارس تحصیل کرده است . این حالت او تا بعد از ازدواج نیز باقی می ماند .

 

امیدوارم این حرف را حمل بر خودنمایی او نکنید ، دختر متولد دی کسی است که اگر لازم باشد ، صورت خود را با سیلی سرخ نگاه می دارد . مردی که همسر خود را از بین متولدین دی ماه انتخاب می کند ، باید متوجه یک نکته مهم باشد و آن اینکه ظاهر او خیلی آرامتر و ساکت تر از آنچه که در درون اوست نشان می هد ، در وهله اول این توهم به شما دست می دهد که او زنی خونسرد و بی تفاوت و آرام است در حالی که باطنا بسیار احساساتی است ، البته همه زن ها ظریف و احساساتی هستند ، اما زن متولد دی خیلی بیشتر از آنچه که در بدو امر به نظر می رسد، تابع احساسات خود می باشد .

 

حقیقت این است که او یک خلق و خوی مشخص ندارد ، و مخصوصا اگر به وی بی احترامی یا کم محلی بشود ، دچار آزردگی خاطر بسیار می شود و چه بسا که روزهای متمادی احساس اوقات تلخی کند .

 

در وجود زن متولد دی نوعی ترس از آینده ، دلواپسی از حال و تأسف به گذشته وجود دارد که باز تاب آن در رفتار و کردار وی به خوبی نمایان می گردد و شاید به همین دلیل هم باشد که از شوخی خوشش نمی آید .

 

اگر در سنین نوجوانی با پسری دوست بشود فقط به این منظور است که با وی ازدواج کند . ترس از آینده چنان در وی شدید است که حتی لحظه ای نمی تواند فکر او را راحت بگذارد .

 

از آن گذشته او به هیچ صورتی اهل رؤیاهای طلایی نیست و همین قدر که پسری را از نظر روحی و مالی قابل اطمینان دانست ، از تمام امکانات خود برای ازدواج با او استفاده می کند .

 

چگونه با یک زن دی ماهی رفتار کنیم

از نظر اجتماعی فوق العاده مبادی آداب و بانزاکت است ، به محض ورود به یک اجتماع سریعا موقعیت آنجا را درک می کند و پی می برد که چه رفتار و کرداری باید داشته باشد .

 

زن متولد دی دارای جذابیت خاصی است و به قول معروف با نمک است . اما بدون شک از تماشانی چهره او خوشتان می آید زیرا زیبایی مخصوص به خود را دارد. اما یکی از وحشت های مزبور و دائمی او این است که نکند شوهرش زن زیبایی را به او ترجیح بدهد .

 

زن متولد دی نه تنها خود را زیبا نمی داند بلکه هرگاه در مقابل آینه قرار می گیرد ، از اینکه مبادا در نظر دیگران زشت جلوه کند ، دچار دلهره و ترس است و به این دلیل اگر دوست یا همسر شما زن متولد دی است باید به طور مستمر او را از زیبا بودنش مطمئن بسازید.

 

این زن از نادرستی بیزار است. در ایام کودکی سن او مسن تر از سن واقعی به نظر می رسد اما بعدا سالهای سال در قایفه ک زن سی ساله باقی می ماند .

 

علاقه او به پدر و مادر و خواهر و برادرانش بسیار شدید است ، پس به هیچ وجه به فکر قطع این رابطه عاطفی نیفتد زیرا اگر خیلی پافشاری کنید و عرصه را بر وی تنگ سازید ، مجبور می شود از شما دست بکشد.مردی که با یک دختر متولد دی ازدواج می کند، در حقیقت با تمام خانواده ازدواج می کند ، اگر پدر یا مادرش بیمار شوند و نیاز به پرستاری داشته باشند ، او وظیفه خود می داند که شما را هفته ها و یا حتی ماهها تنها بگذارد و به منزل پدری خود برگردد .

 

از سوی دیگر او را می توانید به معنای واقعی شریک زندگی خود بدانید ، چه در صورت لزوم و در ضمن بحران ها با تمام وجود به کمک شما می شتابد و بدون کوچکترین اعتراضی حاضر است بار خانواده را چه از نظر مالی و چه از نظر احساسی و روحی بر دوش بکشد . یک نکته دیگر را هم باید در این زمینه تذکر داد و آن این است که مانع رابطه و علاقه و تمایل شما به پدر و مادرتان نمی شود .

 

اگر والدین شما نیازمندی های مالی داشته باشند ، هیچ زنی به اندازه او کمک های شما را به ایشان طبیعی تلقی نمی کند ، علاقه به اعضای خانواده و اعتقاد به لزوم یک چنین علاقه ای چنان در وی شدید است که اگر شما قبل از ازدواج روزی او را به منزل خود ببرید و به پدر و مادر خود معرفی کنید ، پس از مدتی مشاهده می کنید که عملا یکی از اعضای خانواده شما شده است و رفتاری از خود نشان می دهد که در کمترین مدت جای خود را در دل پدر و مادرتان باز می کند. منزل کدبانوی متولد دی به طرز چشمگیری تمیز و مرتب است .

 

برای او بیدار ماندن تا پاسی از شب برای تمیز کردن خانه خود یک امر کاملا طبیعی است. تلف کردن وقت برای وی مفهوم ندارد . از موسیقی های ملایم لذت فراوان می برد و معمولا اطلاعات وسیعی از کارهای هنری دارد. به تاریخ ، مخصوصا داستان هایی که درباره قهرمانان تاریخی نوشته شده است ، علاقه مندی نشان می دهد ، و شاید به همین دلیل هم باشد که نسبت به حفظ آداب و سنن قدیمی اعتقاد و پای بندی فراوان دارد .

 

دیگر از اختصاصات این زن همدردی شدید او با درماندگان و بینوایان است و هر کجا که دردمندی به وجود او احتیاج پیدا کند ، فورا به کمک وی می شتابد و قدم پیش می گذارد و سازمان و جمعیت خیریه ای برای یاری رسانیدن به دردمندان ایجاد می کند .

 

او اصولا یک فرد تشکیلاتی است و در احزاب و سازمان های مختلف سیاسی ، ‌اجتماعی و یا مذهبی به سهولت می تواند نقش رهبری را به عهده بگیرد ، ‌و با کفایت و لیاقت تمام وظیفه خود را انجام دهد .

 

از آنجا که فرد بسیار باانضباطی است ، بچه های خود را نیز چنین بار می آورد ، اما میزان امر و نهی های او گاهی اوقات به صورت خسته کننده ای در می آید ، علاقه فروان به خانواده موجب می گردد که پیوسته بهترین غذاها را سر میز بگذارد و قشنگ ترین لباس ها را برای کودکان خود تهیه نماید .

 

برای او زندگی کردن به مفهوم استفاده از ارزان ترین اشیاء نیست . او از کودکان خود می خواهد که احترام بزرگترها را نگه دارند و بچه های او معمولا از زمره مؤدب ترین بچه های فامیل هستند .

 

در بدو امر ممکن است چنین به نظر برسد که او مثل مادران دیگر به کودکان خود محبت نمی کند و بین او و ایشان فصله زیادی وجود دارد، اما وقتی بچه ها قدری پا به سن گذاشتند ، متوجه می شوند که مادرشان بهترین مستمع دنیا است و او درست به همان اندازه که از ایشان توقع داشتن گوش شنوا دارد ، برای شنیدن درد دل ایشان نیز شخصا دارای گوش شنواست .

 

از سوی دیگر این را هم باید گفت که کشف این موضوع کار ساده ای نیست ، یعنی اغلب اوقات فاصله ای که بین این مادر و کودکانش پیدا می شود ، چنان بزرگ و عمیق به نظر می رسد که بچه ها تصور نمی کنند می شود از آن عبور کرد. در یک چنین مواردی این وظیفه شما است که به کمک آنها بشتابید و شکاف ظاهری بین مادر و بچه ها را پر کنید .

 

علت هم این است که فرزندان مادر متولد دی او را با جاذبه و گاه خشک و سخت گیر تصور می کنند و به همین جهت رابطه خیلی نزدیک و خصوصی با او ندارند .

 

زن متولد دی دارای پوست بسیار حساسی است و به این جهت کمتر آرایش می کند . خوشبختانه طبیعت به کمک او آمده استو همانطور که گفته شد ، اصولا صورت بانمک دار هم احتیاج زیادی به آرایش ندارد . حساسیت پوست ممکن است موجب پیدایش ناراحتی پوستی در او بگردد .

 

عدم اعتماد به نفس یک از نقاط ضعف این زن محسوب می شود و این وظیفه شوهر اوست که در رفع این نقیصه بکوشد و گاه و بیگاه حس اعتماد به نفس را در او تقویت کند . یکی دیگر از معایب او لجبازی و زود رنجی است .

 

اما خوشبختانه این تأثیر پذیری همراه داد و فریاد و انجاد عصبانیت و طوفان نیست و او روی هم رفته زنی خود خور است که خشم خویش را در درون می ریزد . ضمنا باید مراقب بود که آبت دست او قرار نگیرید ، چه در این کار نیز استادی فراوان دارد. و به سهولت می تواند امیال و افکار خود را به هرکس دیکته کند .

 

مطالب مرتبط:

اس ام اس تبریک تولد متولدین فصل پاییز

طالع بینی ماه تیر برای متولدین هر ماه

عکس های جالب در مورد متولدین ماه بهمن

طالع بینی سال 2016 برای متولدین ماه های شمسی

طالع بینی متولدین 12 ماه شمسی در مهر 95

اگر حقیقتاً به دنبال زنی با خصوصیات جذاب اما پر از ابهام میگردید خصوصیات زن متولد دی را مطالعه کنید. زن متولد دی ماه زنی جذاب است که به ظاهر خود و هر آنچه که به او مربوط است بیش از زنان دیگر اهمیت میدهد. اگر خانه ایی داشته باشد قطعاً چیدمان راحت و زیبایی دارد که میتواند مختص سلیقه خود او باشد. زنان متولد دی ماه زنانی پر از هیجان و شور و شوق هستند که میتوانند به هر دلیلی این هیجان را در خود زنده نگه دارند، اما مهم این است که به همان میزان که هیجان زده هستند میتوانند عاقل و هوشیار و یا در برخی از موارد مستبد نیز باشند. اما لازم است بدانید این مستبد بودن از سر کینه جویی و خشم نیست بلکه صرفاً هیجانی است که در لحظه جبران میشود.

اگر به دنبال خصوصیات مثبت زنان متولد دی ماه باشید باید بدانید این گروه از زنان پر از شوق و اشتیاق زندگی هستند و مایل هستند خود را در بهترین وضعیتشان به نمایش بگذارند.

اگر بخواهیم یکی از خصوصیات منفی زن متولد دی ماه را بیان کنیم باید به وجه دوم اخلاق این زنان اشاره کنیم.

چگونه با یک زن دی ماهی رفتار کنیم

این دسته از رفتارهای زن متولد دی ماه میتواند نشان از ضریب هوشی بالای او نیز داشته باشد که فعالیت های اطراف او پس از مدتی دیگر دل بخواهش نیست. اما اگر یک زن متولد دی ماه بتواند شغل و یا هدفی مناسب با روحیه خود داشته باشد قطعاً اگر درآمد چندانی هم نداشته باشد با تمام توان و عشق خود به آن فعالیت خواهد پرداخت.

آنچه که در زنان متولد دی ماه بسیار حائز اهمیت است، تعارض ظاهریشان با خواسته قلبیشان است. در واقع این گروه از زنان را اگر بخواهید از روی ظاهر جذابشان قضاوت کنید اینگونه به نظر می آید که از ازدواج و تعهد و خانه داری گریزانند، اما اگر بخواهید از قلبشان بدانید باید این اطمینان را حاصل کنید که خانه داری و همسر دوستی و یا در مواردی بچه داری یکی از مهمترین خواسته های زنان متولد دی ماه است. بنابراین اگر با زن متولد دی ماه در معاشرت هستید در رابطه با آنها صبور باشید تا دلخواه خودشان را به شما نشان دهند و از نیت قلبیشان با خبر شوید.

در واقع این یک راهکار مؤثر در رابطه با دختران دی ماه صبوری و بودن و ماندن در کنارشان است. صبوری نه به معنای تحمل بلکه به معنای بودن واقعی و درک عمیق از یک دختر دی ماهی که میتواند شما را به شناخت از یکدیگر برساند.

اگر به دنبال شناخت کهن الگوی یونگ در دختران دی ماه باشیم، باید بدانیم کهن الگوی آفرودیت و پس از آن کهن الگوی آرتمیس میتواند تلفیق مهمی در اخلاقیات دختر دی ماه داشته باشد. در کنار این دو کهن الگو، کهن الگوی هرا (زن معنوی) کهن الگوی مهمی در شخصیت زنان دی ماه بازی میکند.

از آنجایی که زنان متولد دی ماه دارای دو وجه از شخصیت بودند، کهن الگوی آفرودیت و در وجه دوم کهن الگوی هرا میتواند شخصیت کهن الگویی زن متولد دی ماه را ایجاد کند. اما کهن الگوی آرتمیس تلفیق مهمی است در کنار کهن الگوی آفرودیت (زن لوند) که میتواند شهامت و قدرت در تصمیم گیری و اراده را به زن متولد دی ماه بدهد.

زن متولد دی ماه زنی مبهم است که میان دو کهن الگوی کاملاً متضاد آفرودیت و هرا قرار دارد. این دو گانگی باعث میشود گاهی زنی لوند و دلربا باشد و گاهی زنی با درونگرایی بالا که به دنبال معنویت و الهامات درونی است. این تضاد زن متولد دی را سرگردان میکند تا زمانی که بتواند تعادل بین این دو را پیدا کند. در واقع زن آفرودیتی که بتواند در هنر خود را غرق کند و موجودیت خود را در عشق به هنر پیدا کند کهن الگوی هرای خود را نیز رشد داده است. کهن الگوی هرا که زنی کاملاً معناگرا و معنوی است میتواند در هنر آفرودیت جلا پیدا کند و رشد کند.

اگر زنان متولد دی ماه خود را نیازمند رشد بدانند بهتر است به طور جدی بر کهن الگوی آتنای خود کار کنند. ولخرجی و نادیده گرفتن پول و انجام فعالیت هایی که پولی در آن نیست باعث میشود احساس سرگشتگی در زنان متولد دی ماه بیشتر شود.

هر چند علاقه این گروه از زنان به فعالیت هایی است که از آن لذت میبرند اما باید بدانیم برای رشد شخصیتشان قطعاً به این نیاز دارند که مستقل باشند و بتوانند برای دستاوردهای مالی تلاش کنند. نادیده گرفتن پول نه تنها این گروه از زنان را بی نیاز نمیکند، بلکه صرفاً احساس بی کفایتی را در آنها بالا میبرد که به هیچ وجه برای زنان متولد دی احساس خوبی نمیباشد.

زنان متولد دی ماه همانند زنان آذر ماه نیز دارای شخصیت ماجراجو هستند. همانطور که پیش از این اشاره کرده ایم زنان متولد ماه های زمستانی از صفات مشخص و واضح یکدستی برخوردارند. اما تفاوت های جزیی در هر کدام از این صفات وجود دارد.

این گروه از زنان ماجراجو هستند و به دنبال کشف لذت های مختلف در شرایط مختلف هستند و در واقع زندگی را همانگونه که هست زندگی میکنند و از کشف های جدید و نگاه جدید در زندگی لذت میبرند. بودن در لحظه و استقبال از هر شرایطی برای کشف یک اتفاق تازه از جمله خصوصیات زنان دی ماه است.

زن متولد دی ماه ظاهراً فرد اجتماعی و خوش مشربی است اما در باطن خود میلی به صمیمیت ندارد. بنابراین میتواند در برخی از موارد دارای معاشران متعدد باشد و در برخی دیگر از موارد در تنهایی و یا فقط با یک و یا دو نفر از دوستان صمیمی خود وقت بگذرانند که در بیشتر مواقع نیز ترجیح میدهند با دوستان محدود خود وقت بگذرانند.

زنان دی ماه بسته به نوع شخصیت خلاق، پر هیجان و ماجراجویانه خود میتوانند در شغل هایی با روابط عمومی بالا خوب ظاهر شوند. اما دقیقاً در مواردی که این زنان نیاز به داشتن فضایی برای تنهایی میکنند شغلی که در آن نیازمند معاشرت های بالایی هستند برایشان خسته کننده و عذاب آور میشود. اگر زن متولد دی ماه بتواند به شناخت از خود دست پیدا کند در بهترین موارد شغلی که برخواسته از استعداد و علاقه شخصی اش است برایشان مفید واقع میشود. شغل های هنری، خلاقانه، کارهای دستی و یا فعالیت های خیر خواهانه زن متولد دی ماه را به بهترین موقعیت احساسی و روانی میرساند.

به همان میزان که هر زن و یا مردی با نا آگاهی نسبت به کهن الگوی خود میتواند مدام خود را در مقام قیاس با دیگران و شخصیتشان بگذارد و باعث شود خود را تخریب کند، باید این آگاهی را داده باشیم که شناخت کهن الگوهای یونگی باعث میشود بدانیم از چه شخصیتی برخورداریم و دقیقاً نیازمند بالا بردن چه وجه از شخصیت و کهن الگوی خود هستیم.

1. خصوصیات بارز زن دی ماه چیست؟
زن ماجرا جو و جذاب که میتواند سر رشته زندگی خود را به دست بگیرد. زن متولد دی ماه مسئولیت پذیر است اما جذابیت های زندگی باعث میشود هدف زندگی خود را دیر و سخت پیدا کند.

2. رگ خواب زن دی ماه چیست؟
هنر میتواند رگ خواب زن دی ماه باشد. هر فضای هنری و یا محیط و یا فردی که او را به هنر علاقه مند کند رگ خواب زن متولد دی ماه را به دست آورده. جذابیت های ظاهری نیز برایشان مهم است.

3. چه مردانی مناسب زن دی ماه هستند؟
مردان پر قدرت که بتوانند جذابیت زن دی ماه را ببینند و در موارد بسیاری نیز او را کنترل کنند ‌مردان مناسبی برای زن دی ماه هستند. مردان آرام و بی حوصله و بسیار صبور مناسب این زنان نیستند.

4. تعریف کهن الگوی زنان متولد دی ماه چیست؟
کهن الگوی آفرودیت با درصد بالایی از کهن الگوی آرتمیس که نشان از جذابیت، خلاقیت، عشق به هنر و میل به آزادی و احساس رها شدگی و احساس لذت دارد و همچنین قبول مسئولیت خود.

لطفا جهت مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر با شماره های زیر تماس بفرمایید:


22004925 – 021
22006198 – 021

با سلام
زن معنوی در کهن الگوی یونگس هستیا هست اما در این متن به هرا اشاره شده اشت

جدیدا باب شده که با لیبل زدن هر چیزی را جذاب کنیم اما شخصیت mbti وانرژی کهن الگو را که بر پایه علم هست
نمی توان با شخصیت براساس طالع بینی یکی کنیم.
این مقایسه از اساس دچار مشکل است چون هیچ ربطی بهم ندارن البته که خلاقیت شما در مسائل تلفیق کردن جالب است
من متولد دی ماه هستم همین طور مادرم
تایپ شخصیت جفتمون intj هست ومن الگو نمایان بیشتر آتنا ست بهتر همه را بر چسب زدن پرهیز کنید .متولدین دی ماه زیادی ارکیتایپ آتنا را دارا هستن اما بازهم دلیل نمیشه اینها را تلفیق کنید ودر هر صورت طبق شواهد خودم این موضوع کاملا اشتباه است.

چقدر جالبه چون منم دی ماهیم و تیپ شخصیتیمintjهستش

همش درست بود ولی خب هرای من بشدت کمه بنظرم ترکیب آفرودیت آتنا خیلی مناسب تره برای یه خانم دی ماهی …
درمورد ازدواج فکر میکنم انقدر درگیر کار باشیم که فرصت این طور فکرا نمونه …
در کل خوب بود

بله از نظر من هم خانومای دی ماهی بیشتر ارکی تایپ افرودیت دارند و بعد اتنا
البته بگم منم شخصیتم مثل دوستان intjهست

سلام مطالب همش به عنوان یه خانوم دی ماهی مطابقت داشت فقط
اینکه خانومای دی ماهی بیشتر افرودیت و اتنا تایپ هستن
ارتمیس و هراشون به شدت کمه
بازم ممنون بابت اطلاعات مفید سایتتون

من متولد۲۸اذرم،الان من دی ماهی محسوب میشم یا آذرماهی؟؟؟؟؟

قطعا آذرماهیی وقتی تو آذر بدنیا اومدین
ولی ماه خورشیدی یکی از صورت فلکی ها و البته مهمترینش هست
و همینطور طالع اعضای خانواده خصوصا مادر و پدر (یعنی والدینی که شما رو بزرگ. کردن تو روحیاتتون تاثیر میزاره)

لطفا جهت ارائه خدمات و توضیحات تکمیلی با ما در ارتباط باشید.

آدرس: تهران – جنب مترو قلهک – کوچه خلیل پور – پلاک 21 – واحد 5 – طبقه 3

تلفن: 22004925 021

تلفن: 22006198 021

همراه: 1671664 0935

دکتر روانشناس و متخصصین روانشناسی مرکز مشاوره مکث با بررسی نقاط قوت و ضعف مراجعه کنندگان به کمک آزمون های نوین روانشناختی ، تشخیص گذاری کرده و با در نظر گرفتن شرایط فرد برای درمان اثر بخش و یا برنامه ریزی برای ارتقای توانمندی ها در تمام زمینه های مشاوره روانشناسی از جمله مشاوره خانواده و مشاوره ازدواج اقدام می نمایند. مرکز مشاوره روانشناسی مکث در شریعتی تهران با هدف ایجاد تحول در نحوه انجام خدمات روان درمانی و کسب اطلاعات روانشناسی بروز از طریق اینترنت و مشاوره آنلاین شروع به فعالیت نموده است. با توجه به اینکه مدیران این مجموعه از افراد متخصص و با سابقه کار فراوان در این زمینه هستند؛ لذا سنگ بنای تمامی فعالیت های جاری در این مرکز مشاوره بطور اصولی و مطابق با علم روز دنیا بنا نهاده شده است. ما در محیطی آرام و دل نشین پذیرای شما مراجعه کننده محترم می باشیم.چگونه با یک زن دی ماهی رفتار کنیم

کلیه حقوق این سایت متعلق به مرکز مشاوره مکث می باشد.

در اینبخش با همه ی چیز درمورد دی ماهی ها آشنا می‌شویم. دی ماهی ها درون گراترین افراد در بین سایر ماه ها هستند، آن ها کمی یک دنده اند اما اعتماد بـه نفس بالایی دارند و هم چنین بسیار قابل اعتماد هستند. دی ماهی ها متعهد، محتاط و سخت کوش هستند. شـما می توانید برای دردل کردن و پیدا کردن راهی برای حل مشکلات از یک دی ماهی مشاوره بگیرید. در ادامه این مطلب با پارس ناز همراه باشید.

 

کاری‌، واقع‌ بین‌، اهل‌ عمل‌، دور اندیش‌، محتاط، حسابگر، معتقد و آینده‌ نگر، جاه‌ طلب‌، بلند پرواز و منضبط، با‌حوصله‌، شکیبا، بردبار، حسابگر، با احتیاط و دقیق‌، شوخ‌ طبع‌، بذله‌گو، تودار، درون‌‌گرا، ساکت‌ و خوددار.

 

چگونه با یک زن دی ماهی رفتار کنیم

بدبین‌ و تقدیرگرا، ناخن‌ خشک‌، حسود، بیش‌ از حد حراف‌، انعطاف‌ناپذیر، مقرراتی‌، خشک‌، جدی‌ و سختگیر.

 

صورت‌ فلکی‌ جدی‌ بر زانوان‌، استخوانها و پوست‌ حکومت‌ میکند، در نتیجه ‌متولدین‌ دی‌ ماه‌ مستعد شکستگی‌ استخوان‌، رگ‌ بـه‌ رگ‌ شدگی‌ و پیچ‌‌خوردگی‌ زانو و دیگر مشکلات‌ پا هستند. انواع‌ بیماری‌هاي‌ پوستی‌ از جوش‌ و بثورات‌ جلدی‌ و کورک‌ گرفته‌ تا جذام‌ «در کشور هـای‌ کـه‌ این‌ بیماری‌ شایع‌ اسـت‌» انها را تهدید میکنند.

هم‌‌چنین‌ از آنجائی‌ کـه‌ گرایش‌ بـه‌ سمت‌ نگرانی‌، دلشوره‌ و سرکوب‌‌کردن‌ و فروخوردن‌ عواطف‌ و احساسات‌ درونی‌‌شان‌ را دارند، خطر ابتلا بـه‌ دل‌ شوره‌ و ناراحتی‌هاي‌ گوارشی‌ برایشان‌ وجوددارد. گفته‌ می شود کـه‌ در خطر دسترس‌ ابتلا بـه‌ کم‌خونی‌، ناراحتی‌ کلیه‌، زکام‌، ناشنوائی‌، روماتیسم‌ و راشیتیسم‌ نیز هستند.

 

افراد مطمئن‌ و حرف‌هاي‌ جدی‌، مهارت‌ و دانش‌ حرفه‌اي‌، دانستن‌ اصل‌ مطلب‌ برای‌ مباحثه‌ و مذاکره‌، تأسیسات‌ محکم‌ و استوار، هدف‌ و اراده‌.

 

طرح‌ها و پروژه‌هاي‌ حساب‌ نشده‌ و نامرتب‌، خیال‌پردازی‌ و رؤیابافی‌،مشاغل‌ و کارهای‌ بیهوده‌ و بی‌سرانجام‌، اعمال‌ شرم‌‌آور، استهزاء و تمسخر.

 

حیوانی‌ کـه‌ در ارتباط با ماه‌ تولد شماست‌، یک‌ بز زیباست‌. این‌ حیوانی‌ اسـت‌ کـه‌ از پاهائی‌ محکم‌ برخوردار اسـت‌ و وزنش‌ بـه‌ طور متوسط بـه‌ ۷۵ تا ۱۵۰ کیلو گرم‌ و قدش‌بـه‌ ۵/۸۷ تا ۵/۹۷ سانتیمتر می رسد.

از آنجائی‌ کـه‌ دارای‌ زهر‌ها و ساق‌‌هائی‌ محکم‌اسـت‌، لیز نمیخورد ودر فن‌ گرفتن‌ مهارت‌ خاصی‌ دارد و بسیار چالاک‌ و فرز اسـت‌. این‌ حیوان‌ دارای‌ کله‌اي‌ کوچک‌ و شاخ‌‌هائی‌ باریک‌ و سیاه‌ اسـت‌ کـه‌ بـه‌صورت‌ یک ‌انحناء و خمیدگی‌ بـه‌ سمت‌ پشت‌ بـه‌ طول‌ ۵/۲۰ تا ۵/۲۲ سانتیمتر رسیده‌ اسـت‌. این ‌بز سفید اسـت‌.

 

= سیاره‌ حاکم‌ بر شـما کیوان‌ «زحل‌» اسـت

= فاصله‌ متوسط کیوان‌ از خورشید: ۵۵۵۹

= دور و گردش‌ نجومی‌ از کانون‌ «برحسب‌ سال‌»: ۴۶۹

= شعاع‌ استوایی‌ «برحسب‌ کیلومتر»: ۶۰۲۶۸

= شعاع‌ قطبی‌ «برحسب‌ کیلومتر»: ۵۴۳۶۰

= دور گردش‌ و دوران‌ جرم‌ «برحسب‌ ساعت‌»: ۶۶:۱۰

= انحناء خط استوا نسبت‌ بـه‌ کانون‌ «برحسب‌ درجه‌»: ۲۶/۷۳

= تعداد ماهواره‌هاي‌ مشاهده‌ شده: ۱۸

 

رنگ‌ محبوب‌ و خوش‌ یمن‌ متولدین‌ دی ماه‌ «قهوه‌اي‌ و اکثر رنگ‌هاي‌ سیر و تیره» اسـت‌. سنگ‌ خوش‌ یمن‌ برای‌ متولدین‌ دی‌ ماه‌ سنگ‌ سلیمانی‌ «سنگ‌ بابا قوری‌» سیاه‌اسـت‌. این‌ سنگ‌ گونه‌اي‌ از عقیق‌ اسـت‌ کـه‌ بـه‌ واسطه‌ نوارهائی‌ موازی‌ و یک‌ در بین‌سیاه‌ و سفید شناخته‌ شده‌ اسـت‌.

از این‌ سنگ‌ برای‌ تراشیدن‌ و کنده‌ کاری‌ نگین‌هاي ‌نقش‌ برجسته‌ استفاده‌ میشود «یک‌ نقش‌ در لایه‌ سفید کـه‌ نقشی‌ برجسته‌ در مقابل‌لایه‌ سیاه‌ قرار میگیرد». اگر جای‌ لایه‌ سفید با لایه‌اي‌ رنگی‌ عوض‌ شود، آن‌ وقت‌ این‌عقیق‌ نام‌هاي‌ متفاوت‌ دیگری‌ می گیرد، مثلا اگر قرمز باشد نام‌ عقیق‌ یمانی‌ «عقیق‌» رامی‌گیرد. عقیق‌ها همیشه‌ بـه‌ رنگ‌ سیاه‌ در نمی آیند مگر آن‌ کـه‌ نام‌ سنگ سلیمانی‌«باباقوری‌» را داشته‌ باشند.

 

 

مردان متولد دی: یک مرد دی‌ماهی برخلاف مردان دیگر هر قدر بیشتر پا بـه سن می گذارد سرزنده‌تر و شاداب‌تر میشود. او هیچ وقت نمی تواند نقش یک عاشق دلخسته را بازی کند. اما شعله علاقه‌اش بـه شریک زندگی‌اش بدون آنکه دیده شود، هیچ وقت در دلش خاموش نمی شود.

یک نکته خوب دیگر در مورد این مرد این اسـت کـه حمایتش از همسر و فرزندانش زیاد و جدی اسـت و این امر خوشبختانه با گذشت زمان تغییر نمیکند. برای این مرد شـما همواره همان دختر جوان خواهان حمایتی هستید کـه در روز‌هاي اول آشنایی با او بوده‌اید و فرزندانش هم همیشه کودکان او هستند هرچند کـه بزرگ شده باشند یا خودشان صاحب فرزند شده باشند.

 

او دلش می خواهد شـما را هفته‌ها و یا حتی ماه‌ها تنها گذاشته و بـه منزل پدری‌اش برگردد. اگر چـه از سوی دیگر شـما میتوانید وی را بـه معنای واقعی شریک زندگیتان بدانید، چون درصورت لزوم ودر زمان بروز بحران‌ها با تمام وجود بـه کمک شـما می‌شتابد و بدون کوچک‌ترین اعتراضی حاضر می شود بار خانواده را چـه از نظر مالی و چـه از نظر احساسی و روحی بر دوش بکشد.

 

چگونه با یک زن دی ماهی رفتار کنیم

 

مهم‌ترین ویژگی‌هاي یک مرد متولد دی ماه قدرت طلبی، خانواده دوستی، خودداری و سردی، ودر عرصه عشق کم حرفی و کم تظاهری اسـت. او یک پدر جدی و خشک، اما مهربان و دلسوز اسـت. احتمالا نخستین چیزی کـه دراین مرد نظرتان را جلب می کند، زبان نیش دارش اسـت، اما اندکی بعد متوجه خواهید شد کـه دوگانگی خاصی دراین زبان تلخش وجوددارد.

مثلا جملات ناخو‌ش‌آیند او از روی قصد و نیت خاصی نیست و کمی پس از آنکه این جملات از دهانش خارج شد، سعی میکند آن‌ها را رفع و رجوع کند. اگر شـما بتوانید پا بـه خلوت یک مرد متولد دی بگذارید، با کمال تعجب در نهادش موجودی سرشار از شادی و دستخوش رویا‌هاي طلایی و آرزومند دستیابی بـه بی‌قیدی و آزادی‌هاي بی حد و حصر میبینید.

 

مرد متولد دی اینطور وانمود میکند کـه اصلا نیازی بـه تعریف و تمجید ندارد و هنگام شنیدن تعریف و تمجید هم بـه شدت مانع از ظاهر شدن رضایت خاطر و شادمانی عمیق خویش میگردد، اما حقیقت این اسـت کـه او با تمام وجود خواهان آن اسـت کـه مرتبا بـه وی بگویید کـه چـه مرد خوب، باهوش، خوش قد و قامت، خواستنی و جالبی اسـت.

 

مرد متولد دی جاه و مقام رابه ثروت ترجیح می دهد و قلبا مایل اسـت مدیر کل و وزیر باشد تا یک بازرگان ثروتمند، ولی گمنام. حتی ثروت برای او وسیله کسب قدرت و شهرت اسـت. در زندگی مرد متولد دی نکته جالبی وجوددارد کـه منحصر بخود اوست و آن این اسـت کـه در جوانی بسیار جدی اسـت، ولی بتدریج کـه پا بـه سن میگذارد، نرم می شود تا جاییکه در میانسالی، تبدیل بـه یک آدم خوش مشرب و اجتماعی میشود.

مرد متولد دی مردی‌ست کـه واقعا عاشق خانه و خانواده‌اش اسـت، برای همین الفت و هم‌بستگی خانوادگی مانع از بوالهوسی‌ هاي ویرانگر و آزاردهنده‌اش میشود. تازه علاقه این مرد بـه خانواده‌اي کـه در آن متولد و بزرگ شده اسـت هم زیاد اسـت و با ورود شـما بـه زندگی‌اش این علاقه نه تنها از بین نمیرود بلکه بیشتر میشود حتی اگر ظاهرش بی‌تفاوت نشان بدهد.

 

برای این مردان مادری و خانه داری بسیار مهم اسـت و بـه این مساله برای انتخاب شریک زندگی‌اش اهمیت بسیاری میدهد در عین حال کـه ازآن دختر انتظار دارد کـه خیلی خوش‌لباس و مرتب باشد. طوری‌كه اگر حتی یک روز بدلباس باشید این رابه روی شـما می‌آورد. متاسفانه همسر این مرد باید خودش ابراز علاقه و عشق رابه او یاد بدهد. وگرنه تا آخر عمر حسرت شنیدن جملات عاشقانه و کلمات زیبا بـه دلش میماند.

 

این مرد بعنوان پدر، یک رئیس با جذبه اسـت و خودرا در رأس خانواده احساس می کند و این احساس تابع زمان و مکان نیست. بعید اسـت کـه یک مرد متولد دی از همسرش جدا شود، چون او هرگز از روی هوی و هوس ازدواج نمی کند. اگر چـه او خطوط قرمزی هم دارد کـه بسیار برایش مهم اسـت و اگر پا را از این خطوط فراتر بگذارید دیگر هرگز بشما شانس دوم نخواهد داد. بـه علاوه او عاشق نظم و ترتیب اسـت.

 

زنان متولد دی

زن متولد دی ماه یک زن جاه‌طلب، کدبانو، منظم و کمی لجباز و زود رنج، آراسته و خوش‌لباس اسـت. هدف نهایی زنان متولد دی تأمین زندگی، جلب احترام و کسب اقتدار و برخورداری از موقعیت‌هاي چشمگیر اسـت و برایشان اصلا فرقی نمی کند کـه این خواسته‌ها در پشت میز ریاست یک مؤسسه تجاری برآورده شوند یا در شغل آموزگاری و موزه‌داری.

او حتماً می خواهد کـه شوهرش در هر رشته کاری کـه هست، مقام اول را داشته باشد. حتی خود او نیز اگر شاغل باشد، عزت طلب و ترقی خواه اسـت و میل دارد در محیط کار خود شاخص و برجسته باشد. در طی روز‌ها و ماه‌هاي قبل از ازدواج اگر بتوانید وی را مطمئن کنید کـه پس از گفتن بله در منزل از اختیارات تام برخوردار خواهد بودو شـما هم مردی هستید کـه آینده درخشانی دارید.

 

زنان متولد دی بسیار بـه سر و وضع و آرایش‌شان توجه دارند. نه کـه خودنما باشند بلکه کسانی هستند کـه اگر لازم باشد، صورت‌شان رابا سیلی سرخ نگاه می‌دارند. در وجود زن متولد دی نوعی ترس از آینده، دلواپسی از حال و تأسف بـه گذشته وجوددارد کـه بازتاب آن در رفتار و کردار وی بسیار مشخص اسـت و شاید بهمین دلیل هم باشد کـه از شوخی خوشش نمی آید.

او از نظر اجتماعی بسیار مبادی آداب و بانزاکت اسـت و بـه محض ورود بـه یک اجتماع سریعا موقعیت آنجا را درک کرده و پی می برد کـه چـه رفتار و کرداری باید داشته باشد. زن متولد دی دارای جذابیت خاصی اسـت و بـه قول مشهور بانمک اسـت. بی شک از چهره او خوشتان می آید، چون زیبایی مخصوص بـه خودش را دارد. اما یکی از وحشت‌هاي همیشگی او این اسـت کـه نکند شوهرش زن زیبایی رابه او ترجیح بدهد.

از خصوصیات دیگر این زن همدردی شدید او با درماندگان و بینوایان اسـت و هر کجا کـه دردمندی بـه وجودش احتیاج پیدا کند، فورا بـه کمکش می‌شتابد و قدم پیش می گذارد یا سازمان خیریه‌اي برای یاری رساندن بـه دردمندان ایجاد می کند. از آنجا کـه یک زن متولد دی بسیار باانضباط اسـت، بچه هایش را هم باانضباط بار می‌آورد.

 

اگر چـه امر و نهی‌هاي او کمی خسته‌کننده اسـت و حتی میتواند موجب سردی روابط مادر و فرزندی بشود. عدم اعتماد بـه نفس یکی از نقاط ضعف این زن محسوب می شود و این وظیفه شوهر اوست کـه در رفع این مشکل بکوشد و حس اعتماد بـه نفس را در او تقویت کند. یکیدیگر از معایب او لجبازی و زود رنجی اسـت.

 

 

شخصیت دی ماهی‌ها از با ثبات‌ترین و جدی‌ترین‌ها در منطقه‌البروج بـه حساب می آید. دی ماهی‌ها انعطاف‌ناپذیر و مستقل و دارای ویژگی‌هاي اصیل و ارزشمند زیادی هستند. آن‌ها ذاتاً افرادی با اعتماد بـه نفس، مطمئن، مصمم، با اراده، یک دنده، خونسرد و آرام هستند. متولدین دی ماه مدیرانی مصمم، مدبر، مبتکر و چاره جو می‌باشند و نه تنها برای‌خودشان بلکه برای همه ی معیار هـای بالائی را درنظر دارند.

این افراد بسیار صادق، راستگو و درستکار هستند، حتی بـه انتقاد از خود هم میپردازند و درجهت رفع عیوب شان تلاش زیادی میکنند. آن‌ها با شیوه‌اي منظم، با قاعده و سرسختانه بر علیه مشکلات شخصی خویش می‌جنگند و برای رسیدن بـه خواسته‌هاي خود حتی گاهی‌خانواده خویش را فدا می کنند و هنگامیکه همه ی دست از تلاش کشیده‌اند، آن‌ها تمام جد و جهد خویش رابه کار میگیرند تا موفق شوند.

 

دی‌ماهی‌ها احترام زیادی برای صاحبان قدرت قائل هستند، ولی اگر بـه درجات بالا برسند امکان نداردکه بـه نقطه نظرات دیگران گوش بدهند. آن‌ها، چون خودشان بـه شدت منضبط هستند، توقع دارند کـه زیر دستانشان هم بـه همان اندازه نظم و ترتیب را رعایت کنند و خویشتن دار باشند و می خواهد هر وظیفه‌اي راکه بـه آن‌ها محول می کنند، بـه بهترین نحو انجامش دهند.

 

عده اندکی از متولدین دی ماه دچار تغییرات شدید حالات روحی و خلق و خو می شوند کـه در نتیجه لقب ناشایست ناپایدار رابه خود اختصاص میدهند. اگر چـه درظاهر بنظر خوددار و آرام میرسند، ولی می توانند بـه طرز حیرت آور و ناگهانی شوخ و بذله‌گو شوند. آن‌ها دارای نیروی عقلانی خیلی موشکاف، باریک اندیش، هوشمندانه و نکته سنج هستند.

آن‌ها عمیق فکر میکنند و همواره در حال بررسی و سبک و سنگین کردن تمام احتمالات قبل از تصمیم گیری هستند تا انتخابی سالم و ایمن داشته باشند. حافظه‌شان هم قوی و عالی اسـت. خصوصا کـه آن‌ها علاقه‌اي سیری‌ناپذیر برای کسب دانش دارند. دی ماهی‌ها قبل از تصمیم گیری برای ازدواج و دل بستن جوانب امر را خوب بررسی میکنند ودر حقیقت آرام آرام و با احتیاط راه علاقه و دلبستگی را طی میکنند.

 

اگر چـه بعد از ازدواج تا حدودی حسود میشوند، ولی نسبت بـه همسرانشان بـه شدت وفادار هستند. در واقع آن‌ها بخاطر این ازدواج میکنند کـه همه ی روزی باید دست بـه این‌عمل بزنند ودر نتیجه کمتر با شکست مواجه می شوند. هر حرفه‌اي کـه یک دی ماهی در آن وادار بـه سر و کله زدن با ارقام، ریاضیات و پول شود، برایش جذاب اسـت در عین حال کـه او بـه شدت بـه موسیقی علاقمند اسـت.

بیشترین بیماری‌هاي متولدین این ماه متمرکز بر زانو، استخوان و پوست اسـت. آن‌ها مستعد شکستگی استخوان، رگ بـه رگ شدگی و پیچ خوردگی زانو و دیگر مشکلات پا هستند. انواع بیماری‌هاي پوستی از جوش و بثورات جلدی و کورک گرفته تا جذام «در کشور هـای کـه این بیماری شایع اسـت» آن‌ها را تهدید میکنند.

 

 

حکیم فردوسی

حکیم خیام نیشابوری

ابوریحان بیرونی

فروغ فرخزاد

فرهاد مهرداد

معین «خواننده»

کتایون ریاحی

آزیتا حاجیان

حسن روحانی

محمد جواد ظریف

بهرام بیضایی

رضا رویگری

ترانه علیدوستی

ناصر عبداللهی

ماهایا پطروسیان

حدیث فولادوند

افسانه بایگان

سعید پیردوست

مهران رجبی

محمد رضا متواضع

شهره صولتی

آزاده صمدی

رزیتا غفاری

فتحعلی اویسی

جواد عزتی

هومن برق نورد

روناک یونسی

 

لویی پاستور

بنجامین فرانکلین

ایزاک نیوتن

همفری بوگارت

حامد کَرزی

آنتونی هاپکینز

نیکلاس کیج

آنتوان چخوف

محمدعلی کلی

 

نی نی سایت

چگونه با یک زن دی ماهی رفتار کنیم
چگونه با یک زن دی ماهی رفتار کنیم


Comments

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *