هفته بیست و ششم بارداری تبادل نظر نی نی سایت

هفته بیست و ششم بارداری تبادل نظر نی نی سایت
هفته بیست و ششم بارداری تبادل نظر نی نی سایت

* لطفا در مورد ایجاد تاپیک و نظرسنجی قبل از ثبت دقت فرمایید زیرا امکان ویرایش و یا حذف مطلب بعد از ارسال وجود ندارد.
همچنین شما ملزم به رعایت

قوانین و مقررات

نی‌نی‌سایت نیز می‌باشید.

* لطفا در مورد ایجاد تاپیک و نظرسنجی قبل از ثبت دقت فرمایید زیرا امکان ویرایش و یا حذف مطلب بعد از ارسال وجود ندارد.
همچنین شما ملزم به رعایت

قوانین و مقررات

نی‌نی‌سایت نیز می‌باشید.

بیاین با هم باشیم روزا داره کم کم دلگیر میشه  

از این ب بعد دیر میگذره…

من 24 

هفته بیست و ششم بارداری تبادل نظر نی نی سایت

خیا

خیلی دیر میگذره اما بازم خداروشکر

من هفته 36 هستم😐

بچه ها باورتون نمیشه! برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، 

شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید  

اتفاقا عزیزم فک میکنی.پاییز و زمستون روزاش مث آب خوردن میگذره.روزاش کوتاهه و هوا خنکه و سنگینیت میفته تو خنکی.تابستون مذخرفه برا حاملگی.پاییز هوای خنک بهت میخوره و به چشم بهم زدنی میگذره

ان شاالله سالم نی نیاتون بیاد بغلتون

آره 3ماه آخر خیلی دیر میگذره

خوش بحالت داری میرسی ب روزای آخر

شما حرکات بچتو با دست حس میکنی؟

شوهر من تا دست میزاره رو شکمم دیگه تکون نمیخوره😢

ب نظر منم پاییز و زمستون تند تر میگذره

تابستون روزا بلنده دیر میگذره

آره خوبه از این لحاظا ولی خوب دلگیره در کل دیگه

ورم کردم حسابی چاق شدم😐😐😐😐😐😐هی روزا رو میشمردم الان یک هفته ای هست بیخیال شدم زمان زودتر میگذره

خخخخخخ…حساسه شیطون…بزا بزرگترشه تکون میخوره…از منم تا شوهرم با ذوق دست میزاشت تکون نمیخورد الان میخوره

آره من خودم حس میکنم وقتی دستمو میذارم

دقیقا وقتی شوهرم دستشو میذاره دیگه تکون نمیخوره اونم میگه از من بدش میاد  

چند کیلو تا الان اضافه کردی؟من تو این 7ماه 6 کیلو  

اتفاقا بارون میزنه احتمالا نی نی ت و یه روز برفی دنیا بیاد انشالله

به پاییز میگن پادشاه فصل ها.انقد که زیباست.بعد محرم پیش رومومه.محرم خودش واقعا حال و هوای قشنگی داره.سعی کن اگه امکانشو داری تو این شبا از خونه بزنی بیرون.حال و هوای نذری دادنا و دعا کردنا خیلی قشنگه

آره واقعا اگه اگه محرم نبود تو این شرایط من ک دیگه هیچی..  

بعدشم حسابی سرت به خرید سیسمونی گرم میشه.باید سیسمونی بچینی.خونتو مرتب کنی.ماه آخر انقد تو بدو بدویی وقت کم میاری.بعد که نی نی بیاد که دیگه هیچی.از این روزا لذت ببرین با همسرت.

هفته بیست و ششم بارداری تبادل نظر نی نی سایت

57بودم..صبح رفتم بهداشت 77 بودم داغون شدم کلا😂

گفت قرصای ویتامینتو دیگه نخور بسه😂

کاربر گرامی جهت ارسال پست شما ملزم به رعایت

قوانین و مقررات

نی‌نی‌سایت می‌باشید

مطالب این سایت تنها جنبه اطلاع رسانی و
آموزشی داشته و توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین
مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست. لطفاً پیش از استفاده از سایت
صفحه
“شرایط استفاده از سایت”
را مطالعه فرمایید. استفاده از این سایت
بدان معناست که شما قبلاً صفحه “شرایط استفاده از سایت” را مطالعه کرده
و به مفاد آن واقفید. نقل مطالب این سایت با ذکر منبع و نشانی اینترنتی سایت بلامانع است

اگر چه در ابتدا عاشق آن ضربه های دلپسند بودید اما حالا و در هفته بیست و شش بارداری که جنین بزرگتر شده و طول و وزن بیشتری پیدا کرده فقط صدای ناله تان بلند میشود. در واقع در این هفته حرکتها آنقدر قوی است که همسرتان هم به راحتی متوجه آنها می‌شود. حتی اگر همسرتان سرش را روی شکمتان بگذارد ممکن است صدای ضربان قلب او را بشنود. با هم دیگر اتفاقهایی که در هفته بیست و ششم بارداری باید خودتان را برایش آماده کنید، مرور میکنیم.

وزن جنین در 26 هفتگی 760 گرم و طول بدن او از سر تا پاشنه پا حدود 35.6 سانتی‌متر است. او حالا 25 درصد از وزن زمان تولدش را دارد و در دو ماه آینده به این وزن خواهد رسید. ستون فقراتش قویتر شده و اگر همین حالا هم به دنیا بیاید احتمال زنده ماندنش هشتاد درصد است. او الان به اندازه یک کدو سبز است. جنین در هفته بیست و ششم بارداری توانایی دم، بازدهم و حتی گریه کردن را هم دارد. کرک جنینی که روی تمام بدنش روییده بود به سرعت محو میشود و در پایان ماه هفتم کرکهای تازه ای روی کمر و شانه هایش میروید. چشمهای او هم حساستر شده است و اگر جایی باشید که نور به شکم شما بتابد متوجه خواهد شد.
عصب‌های گوش، در بیست‌وشش هفتگی جنین در حال تکامل هستند که درنتیجه به صداهای مختلف بهتر پاسخ می‌دهد. ریه‌های او در حال رشد هستند و او با نفس‌های کوچکش مقادیر کمی از مایع آمنیوتیک را تنفس می‌کند. این تمرین برای تولد او و هنگامی‌که می‌خواهد برای اولین بار با هوا تنفس کند بسیار مفید است. درصورتی‌که جنسیت جنین شما مذکر باشد بیضه‌های او در حال حرکت به سمت کیسه بیضه هستند که درچند روز آینده، به مقصد نهایی خود می‌رسند.

قد:. 35.6 سانتی متر
وزن: 760 گرم

هفته بیست و ششم بارداری تبادل نظر نی نی سایت

در هفته 26 بارداری، ممکن است فشارخون شما که از هفته بیست و دوم تا بیست و چهارم افت کرده بود، در حال افزایش باشد تا به مقدار طبیعی خود نزدیک شود.
از آنجا که عارضه پره‌اکلامپسی اغلب در سه‌ماهه آخر دوران حاملگی رخ می‌دهد، بهتر است در مورد نشانه‌های این بیماری خطرناک اطلاعات بیشتری داشته باشید.
بهتر است بدانید که این بیماری در 3 تا 7 درصد خانم‌های حامله بروز می‌کند. نشانه‌هایی که ممکن است بیانگر این عارضه باشند عبارت‌اند از: ورم ناگهانی دست‌ها و صورت، افزایش وزن ناگهانی (به دلیل عدم دفع آب)، تاری دید، مشاهده لکه‌ها یا نقاط نورانی در مقابل چشم، سردردهای ناگهانی شدید یا مقاوم به درمان و احساس درد در ناحیه بالای شکم.
البته پزشک یا مامای شما با کنترل فشارخون و آزمایش میزان پروتئین ادرار، در هر یک از ویزیت‌های مراقبت‌های دوران بارداری که لازم باشد شما را از نظر ابتلا به این عارضه مورد بررسی قرار می‌دهد؛ بااین‌حال در صورت مشاهده هر یک از علائم فوق بلافاصله با او تماس بگیرید. تشخیص سریع این بیماری برای حفظ سلامت شما و کودکتان ضروری است.
اگر از هفته 26 و 27 بارداری به بعد دچار کمردرد مختصری شوید، ممکن است به‌واسطه هورمون‌های دوران حاملگی باشد که مفصل‌ها و رباط‌های شما را سست کرده‌اند؛ همچنین تغییر مرکز ثقل بدن شما نیز در این عارضه موثر است.
راه رفتن، ایستادن یا نشستن به مدت طولانی و همچنین خم شدن یا چیزی را بلند کردن، فشار زیادی به کمر و پشت شما وارد می‌کند. یک دوش آب گرم یا کمپرس سرد می‌تواند درد را مرتفع کند.
ممکن است بخواهید برای ماساژ پیش از زایمان به یک متخصص مراجعه کنید؛ درصورتی‌که از صلاحیت و تبحر وی در این زمینه آگاه باشید، این هم می‌تواند یک گزینه مناسب باشد.
در هنگام خواب از بالش کمکی دوران حاملگی استفاده کنید و آن را بین پاهای خود قرار دهید تا از شکم و پشت شما محافظت کند. سعی کنید بدن شما در حالت مناسب قرار داشته باشد تا فشار بر پشت شما کمتر شود و هنگام خم شدن یا بلند کردن اشیاء بسیار مراقب باشید.
درصورتی‌که احساس درد شدید یا کرختی (بی‌حسی) در هر یک از اعضای بدن خود داشتید سریعا با پزشک خود تماس بگیرید.

هرچه به زمان زایمان نزدیکتر می‌شوید خواب راحت هم از شما دور میشود. به همین دلیل باید مصرف کافئین را کاهش دهید و بدنتان را به هیچ عنوان کم آب نگذارید.
شاید پاهای ورم کرده تان شما را ناراحت کند اما در حدود هفته 26 بارداری تورم پاهایتان کمتر میشود اما باید دقت کنید که در صورت افزایش تورم شما در خطر پره اکلامپسی قرار دارید. اگر تورم پاهایتان نگران کننده است بهتر است با پزشک مشورت کنید.
در هفته 26 بارداری شما دو سوم مسیر بارداریتان را گذرانده اید و رحمتان حدود 6.3 سانتیمتر بالاتر از نافتان قرار دارد. زمانی حدود میانه تا پایان سه ماهه دوم روندی شروع میشود که در آن رحم رو به رشدتان آن قدر ورم می‌کند تا شکمتان را جلو بدهد و باعث شود ناف بیرون بپرد. گرچه که شما قبل از تکمیل و تمام عیار شدن فرزندتان هنوز راهی دراز دارید. ناف چند ماهی بعد از زایمان باید به حالت عادی برگردد گرچه ممکن است ظاهر کشیده شده اش را داشته باشد

شاید فکر کنید که همه چربی‌ها بد هستند و باید آن‌ها را از رژیم غذایی خود در هفته 26 بارداری حذف کنید اما چربی ماده غذایی ضروری و درعین‌حال حیاتی برای شما و جنینتان است. گنجاندن چربی در برنامه تغذیه بیست‌وشش هفتگی حاملگی، انرژی لازم را برای بدنتان تامین می‌کند و ویتامین‌های A ،K و E و D را وارد خونتان می‌کند. چربی‌های خوب همان چربی‌های غیراشباع هستند که سطح کلسترول خون را بالا می‌برند و در سبزیجات، آجیل و خشکبار، روغن‌زیتون و سایر گیاهان یافت می‌شوند. چربی‌های بد نیز شامل کلسترول، چربی‌های اشباع و چربی‌های هیدروژنه هستند که به آن‌ها چربی‌های نیمه اشباع نیز می‌گویند و در مواد غذایی مثل گوشت چرب، پوست مرغ، کره، زرده تخم‌مرغ و لبنیات پرچرب وجود دارد. شما می‌توانید با انتخاب مواد لبنی بدون چربی، گوشت بی‌چربی، ماهی و مرغ و محدود کردن مصرف تخم‌مرغ به یک عدد در روز و خودداری از مصرف کره کاهش دهید.
متخصصان تغذیه توصیه میکنند غذاهای متنوع و رنگارنگ مصرف کنید. میوه ها و سبزیهای مختلف سرشار از مواد مغذی هستند و ویتامینها و آنتی اکسیدانهای مورد نیاز بدن را برای مبارزه با سرطان، تقویت دستگاه ایمنی و حفظ سلامت قلب تامین میکنند. به همین دلیلی در طول باردار باید آنها را جزو ثابت برنامه غذایی خودتان قرار دهید.

با همسر خود در مورد برخی مسائل شخصی و خصوصی صحبت کنید. آیا می‌خواهید پسر خود را ختنه کنید؟ آیا می‌خواهید فرزندتان را با شیر خودتان تغذیه کنید؟ آیا مراسم مذهبی خاصی بعد از تولد کودکتان خواهید داشت؟ آیا می‌خواهید تمام‌وقت خود یا بخشی از وقت خود را با کودکتان و در خانه بگذرانید؟ این سوالات تنها بخشی از مسائل مهمی هستند که شما و همسرتان باید در مورد آن‌ها بحث کنید و تصمیم بگیرید. حتی اگر فکر می‌کنید که در بعضی موارد هم‌عقیده هستید بازهم بهتر است درباره آن‌ها صحبت کنید تا سوءتفاهم یا رنجش پیش نیاید.

در صورت مشاهده هر یک از علائم زیر انجام ورزش را قطع و پزشک خود را خبر کنید:

ممکن است در دوران بارداری مبتلا به حالت بیقراری پاها شده باشید وضعیتی که به شما انگیزه ای روانی برای حرکت انقباض یا ضربه میدهد تا در مقابل حواس خود با پاهایتان واکنش نشان دهید. البته بارداری باعث سندرم پای بیقرار نمیشود اما تغییرات هورمونی که در این زمان ایجاد میشود میتواند آن را بدتر کند. حالت بیقراری پاها با علائم کمبود آهن یا دیابت مشخص و گاهی هم بر اثر استرس تشدید میشود.
در طول باردرای نمیتوانید کار چندانی برای مقابله با سندرم پای بیقرار انجام دهید. زیرا داروهایی که برای درمان آن وجود دارد برای خانمهای باردار توصیه نمیشود. کاهش استرس و پیاده روی قبل از خواب میتواند در این زمینه به شما کمک کند. همچنین میتوانید با پزشک خود درباره داروهای جایگزین مانند ویتامین E مشورت کنید. به هر حال این مشکل پس از زایمان به کلی برطرف میشود.

انقباضات براکستون، معمولا مثل گلوله‌های آتش هستند که در شکم می‌پیچند. این انقباضات به معنای زایمان نیستند بلکه آن‌ها بدنتان را برای زایمان آماده می‌کنند. این انقباضات ملایم که به‌صورت فشرده و سفت شدن رحم احساس می‌شوند، تقریبا در نیمه دوم بارداری آغاز می‌شوند. آن‌ها به‌صورت نامنظم هستند و 30 ثانیه تا 2 دقیقه طول می‌کشند. این انقباضات در بین خانم‌ها و بارداری‌های مختلف متفاوت است به‌طوری‌که بعضی از خانم‌ها آن را چندین بار در طول روز احساس می‌کنند و برخی اصلا آن را حس نمی‌کنند. این انقباضات معمولا بعد از ورزش و روابط جنسی بیشتر اتفاق می‌افتد. بنابراین هرچه قدر از بارداری شما بگذرد این انقباضات شدیدتر می‌شود و دفعات بیشتری اتفاق می‌افتد.

برخی اوقات پزشکان در آزمایش سونوگرافی هفته 26 بارداری متوجه بینظمی ضربان قلب کودک میشوند. به نظر میرسد گاهی قلب او یکی از تپشها را جا می‌اندازد. جایی برای نگرانی در این باره وجود ندارد. این بی‌نظمی قبل از تولد از بین میرود و کودک در هنگام تولد ضربان قلب منظمی خواهد داشت.

نوشیدن آب کافی در دوران بارداری بیش از هر زمان دیگری اهمیت دارد. اشباع شدن از آب مانع از ایجاد یبوست، سردرد و سرگیجه می‌شود. اگر به‌اندازه کافی آب بنوشید وقتی برای زایمان می‌روید آرامش بیشتری خواهید داشت به خاطر داشته باشید که جنین شما برای بدنش و زنده ماندن در کیسه نیاز به آب دارد. هشت لیوان آب در روز شما را اشباع از آب نگه می‌دارد. اگر ورزش می‌کنید یا در آب‌وهوای گرم قرار دارید یا سنگین نفس می‌کشید، آب بیشتری بنوشید. اگر آب کافی بنوشید رنگ ادرارتان روشن خواهد شد وگرنه در بیست‌وشش هفتگی بارداری رنگ ادرار شما زرد پررنگ خواهد بود.

اگر جز آن دسته از خانم‌های باردار هستید که دچار واریس شده‌اید، از ایستادن روی پاها و یا قدم زدن به مدت طولانی خودداری کنید و از پوشیدن کرست کمر و دامن‌های تنگ و جوراب‌های پلاستیکی که تا کمر می‌آیند و فشار زیاد تولید می‌کنند خودداری کنید.
هنگام پوشیدن جوراب دقت کنید که پاهای خود را بالا نگه‌دارید و جوراب را از بالا به پایین بکشید تا خون زیادی در پاهایتان جمع نشود. هنگام استراحت هم‌، روی تخت یا زمین دراز بکشید و یک یا دو ساعت درحالی‌که زیر پای خود را به‌وسیله بالش بالا نگه‌داشته‌اید در همان وضعیت باقی بمانید.

انتخاب اسم برای کودک میتواند یکی از لذت بخشترین و شگفت انگیزترین قسمتهای حاملگی باشد. به این توصیه ها عمل کنید:
با همسرتان درباره اسمی که میخواهید روی فرزندتان بگذارید حرف بزنید. آیا او دوست دارد اسم فرزندش با نام خانوادگی اش هم خوانی داشته باشد؟ آیا دارای سنتهای قومی و نژادی است و مایل است به آنها احترام بگذارد؟ نظر خود را یکدیگر در میان بگذارید.
قبل از صحبت درباره اسمی خاص در مورد مولفه هایی که شما و همسرتان مدنظر دارید بحث کنید: اسم سنتی؟ اسمی که با حرفی خاص شروع شود؟
میتوانید از کتابها یا وب سایتهایی که فهرست هزاران اسم دختر و پسر را به همراه معنای آنها دارند استفاده کنید.
به این نکته دقت کنید که شاید شما و همسرتان سلیقه های متفاوتی در زمینه انتخاب اسم داشته باشید. ممکن است شما بخواهید اسم کودک را از بین 1000 اسمی که در کتاب اسامی وجود دارد انتخاب کنید اما همسرتان به اسمهایی که برای مثال بهترین دوستان دبیرستانی او داشته‌اند توجه کند. هیچ راه درست یا نادرستی در این مورد وجود ندارد. اگر هر یک از شما در برابر شیوه دیگری صبور باشد میتوانید در نهایت روی یک اسم با هم به توافق برسید.
درباره این فکر کنید که آیا قصد دارید به دیگران بگویید چه اسمی انتخاب می‌کنید یا نه. آیا آن را به عنوان یک راز نگه میدارید یا نظر دیگران را هم در انتخاب خود لحاظ می‌کنید؟
اگر می‌خواهید به دیگران بگویید باید انتظار شنیدن چنین جوابهایی را هم داشته باشید « من از این اسم متنفرم! دبیرستان با بچه ای به همین اسم همکلاس بودم و او یک خنگ به تمام معنا بود»

این جمله را به خاطر داشته باشد: بچه با دفترچه راهنما به دنیا نمی‌آید. خوشبختانه بیشتر بیمارستانها و زایشگاهها کلاسهای آموزشی مناسبی برای خانمهای باردار تشکیل می‍دهند.
اگر از قبل درباره درد زایمان و زایمان چیزهایی بدانید با روشن شدن ندانسته ها آرامش بیشتری پیدا میکنید. این کلاسها اغلب زیر نظر یک پرستار یا ماما و در آخر هفته برگزار میشود. بهترین زمان گذراندن این کلاسها هفته های 34 تا 36 بارداری است. به این ترتیب در 4 تا 6 هفته باقیمانده تا زایمان میتوانید این کلاسها را برگزار کنید. در کلاسهای آموزش وضع حمل به شما نحوه تشخیص درد زایمان آموزش داده میشود و روشهای کنترل درد و تکنیکهای تنفس را هم یاد میگیرید.
علاوه بر این کلاسهایی که مراقبت از نوزاد را آموزش می‌دهند میتواند برای خانمهای بارداری که تجربه کمی درباره نوزاد دارند آموزنده و سرگرم کننده باشد.

پس از صرف صبحانه انجیر و زیتون میل کنید و سعی کنید در روز یا شب مقداری مغز استخوان بخورید و از خوردن دنبه پرهیز کنید.
سعی کنید روزانه 140 صلوات بفرستید از ماه چهارم به بعد قبل از هر نزدیکی درحالی‌که هر دو روبه‌قبله هستید آیه‌الکرسی بخوانید.
در هفته بیست و ششم گوش‌های جنین رشد بیشتری پیدا می‌کنند و گردن او حالت خاصی به خود می‌گیرد.
اگر می‌خواهید فرزندتان چشمانی زیبا و پرفروغ داشته باشد، رازیانه و بادیان را فراموش نکنید.

با همکاری:
دکتر نازنین صفایی، متخصص زنان و زایمان
زهرا علوی، مشاور مامایی و زنان

سلام ناراحتی و عصبانیت مادر روی بچه اثر میگذاره ؟؟ من به خاطر مشکلاتی که تو زندگی دارم خیلی همیشه اضطراب و ناراحتم و گریه میکنم و گاهی داد میزنم تو هفته 26 هستم 

خیلی نگران بچه ام هستم باید چکارکنم راهنماییم کنید ، آیا بچم آسیب رسیده 

فشار خونم بالاست و دکتر به من قرص آسپرین داده و الان متوجه شدم دیابتم گرفتم در صورتیکه اصلا قبلا نداشتم و الان رژیم گرفتم و شیرینی و برنج و نان کم میخورم 

و این فشار و دیابت میتونه از ناراحتی هام باشه

خیلی ممنون از سایت خوبتون

سلام باید استرس و اضطراب نداشته باشید و آرامش خود را حفظ کنید و در محیط های تنش زا قرار نگیرید و در مرحله آخر   مشاوره روانشناسی انجام بدهید موفق باشید. 

سلام من هفته 26بارداریم . هفته های قبل بچم زیاد تکون میخورد ولی چند روزه خیلی کم حرکت میکنه ایا مشکلی هست یا طبیعیه؟

سلام بعد از صرف غذایی به پهلوی چپ خوابیده و حرکات جنین خود را بشمرید و در یک ساعت باید حداقل ۴ تا ۵ حرکت احساس کنید در غیر این صورت نیاز به پیگیری وجود دارد موفق باشید 

سلام .من ۲۶ هفته و ۵ روز زایمان طبیعی زود رس داشتم .از هفته ۱۹ آنزیم های کبدم به طوری خیلی عجیب و بدون داشتن هیچ سابقه بیماری از قبل یا ارثی بودن بالا رفت .و تحت نظر دکتر قرص اورسفار ۴ بار در روز مصرف میکردم و سرم ivigمیگرفتم. 

سوال از شما اینه که امکان داره این زایمان به دلیل مشکل کبد باشه ؟ و اگه به این دلیل باشه چرا کبدم اینطور شد ؟ 

البته اینم بگم فرشته من ۵ روز بعد بدنیا آمدنش آسمانی شد

متشکر 

سلام بله می تواند تاثیر گذار باشد اما برای دادن نظر قطعی علت زایمان زودرس  شما  باید با پزشکتان که شرح حال کاملی از شما داشته و در جریان وضعیت شما بوده مشورت نمایید تا نظر قطعی را ایشان بدهند موفق باشید 

سلام خسته نباشید

من آخرین پریودم ۱۶خرداد بوده

الان تو هفته ۲۶هستم، شکمم خیلی پایینه خیلی نگرانم ممکنه زایمان زودرس داشته باشم؟؟

ممنون میشم راهنماییم کنید

سلام خیر ربطی به زایمان زودرس  ندارد اگر تحت نظر پزشک هستید مشکلی به وجود نمی آید 

سلام ببخشید چه جوری حساب کردید که میگید الان ۲۶هفته هستید شما الان بیشتر از ۲۶هفته هستید

سلام من در بیست شش هفتگی هستم شب ها تنگی نفس دارم و حتما باید دوتا بالشت زیر سر بزارم ماما بهم گفتن که الان زوده برای تنگی نفس و بهتره یه دکتر قلب برم با توجه به اینک گاها سرفه میکنم ایا تنگی نفس الان زوده یا طبیعی است ؟

و اینک من وقتی به پهلو چپ میخوابم حس میکنم قسمت بالای شکمم به سمت پهلو خواب میره و گره میشه ایا مشکلی هست یا طبیعیه؟

هفته بیست و ششم بارداری تبادل نظر نی نی سایت

سر درد دارم نه به طور شدید ولی چند روزه و در طی روز و شب چند بار احساس سر درد دارم ایا مشکلی هست باید چه کار کنم؟

سلام دوست عزیز اگر گهگاهی دچار تنگی نفس می شوید در دوران بارداری طبیعی است و جای نگرانی وجود ندارد در چنین مواقعی باید در معرض هوای آزاد قرار بگیرید از تغییر وضعیت ناگهانی ،انجام فعالیت های سنگین خودداری کنید تا کمتر دچار این حالت شوید موفق باشید. 

سلام من ۲۶ هفتمه و بچم روی مثانه تکون میخوره دلیلش چی میتونه باشه؟

سلام دوست عزیز سوال شما واضح نیست ممکن است این تصور شما اشتباه باشد بهتر است در ویزیت نوبت بعدی خود به پزشک مشکل خود را شرح دهید تا علت مشکل شما بررسی شود موفق باشید 

سلام خسته نباشید من 26 هفته و 4 روزمه تو سونوگرافیم وزن جنین 870 گرمه و سونو گفته یک هفته تاخیر رشد داشته خیلی نگرانم آیا درست گفته که وزن جنین کمه .باتشکر

سلام دوست عزیز نگران نباشید مشکل جدی وجود ندارد باید تغذیه مقوی ومغذی داشته باشید و تحت نظر پزشک از مکمل های ویتامینی استفاده کنید و مجدد یک ماه دیگر سونوگرافی انجام بدهید  موفق باشید. 

مرسی ممنون که جواب دادید

سلام خسته نباشید من هفته 26بارداری هستم در هفته ی 24به دلیل داشتن درد زیره دل سونو انجام دادم که گفتن مایع دور جنین حداکثر نرمال (17)هست دکترم برای یک هفته بعد سونو نوشتن و در هفته 25میزان مایع شده بود (20) دوباره در هفته 26سونو انجام دادم میزان مایع به(24) رسیده بود که وقتی جواب رو برای دکترم بردم گفتن مشکلی نداره و دارویی هم تجویز نکردن و گفتن یک ماه دیگه بیا میخواستم ببینم این زیاد شدن مایع نگران کننده نیست؟برای کم شدن مایع چیکار باید کرد؟

من همش در حال استراحت هستم آیا استراحت ربطی به زیاد شدن مایع داره؟

در ضمن در سونو هایی که انجام دادن همه چیز جنین بررسی شد و مشکلی نداشت آزمایش برای دیابت بارداری هم دادم مشکلی نداشتم و نرمال بود

خیلی نگرانم لطفا راهنمایی بفرمایید

سلام دوست عزیز با توجه به شرح حال شما خیر جای نگرانی وجود ندارد اگر مشکل لکه بینی و یا خون ریزی و یا جفت سرراهی ندارید می توانید کارهای روزانه خود را انجام دهید موفق باشید. 

نه خانوم دکتر لکه بینی اینا اصلا ندارم جفتم هم سره راهی نیست

هر ازگاهی کمردرد و دل درد دارم 

یعنی زیاد شدن مایع دور جنین مشکلی نداره؟

بعد حرکات بچم خیلی کم و آرومه قبلا بیشتر بود 

حتی وقتی غذا میخورم و به پهلو میخوابم تغییری نمیکنه

اگر مشکلی داشتید حتما پزشک معالج شما پیگیری می کردند بنابراین استرس نداشته باشید موفق باشید 

سلام خسته نباشید من 26هفته دو روز باردارم

در هفته 24سونو دادم گفتن مایع دور جنین حداکثر نرمال و (17)هست

دکترم دوباره سونو نوشتن برای 25هفته که مایع شده بود (20)

دوباره یک هفته بعد در 26هفته سونو انجام دادم مایع (24)هست جواب رو برای دکترم بردم گفتن اشکال نداره و ماه دیگه بیا

میخواستم ببینم این زیاد شدن مایع نگران کننده نیس؟برای کن شدنش چیکار باید کرد؟

درضمن آزمایش دیابت بارداری هم دادم و نرمال بود و در سونوهایی که انجام شد جنین مشکلی نداشت

خیلی نگرانم چیکار باید بکنم من همش از قبل هم در حال استراحت بودم آیا این استراحت باعث زیاد شدن مایع میشه؟

سلام وقت بخیر

من ۲۶ هفته باردار هستم. تا الان حرکات جنین رو زیاد احساس میکردم اما از دیشب اصلا حرکتی احساس نکردم. خوراکی شیرین زیاد خوردم و به پهلوی چپ خوابیدم اما بازم حرکتی حس نکردم. به بهداشت مراجعه کردم صدای قلبش رو گذاشتن خوب بود اما من نگرانم که چرا حرکتی نداره از دیشب لطفا راهنمایی کنید

سلام دوست عزیز در این طور مواقع باید ماده غذایی شیرین مانند کمپوت گلابی میل نمایید به خانم هایی که این مشکل را دارند در بیمارستان توصیه به خوردن کمپوت می شود بعد یک ساعت در یک اتاق ساکت به پهلوی چپ بخوابید اگر در یک ساعت کمتر از ۴ حرکت احساس کردید باید به بیمارستان مراجعه نمایید موفق باشید 

مطالب این سایت تنها جنبه اطلاع رسانی و
آموزشی داشته و توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین
مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست. لطفاً پیش از استفاده از سایت
صفحه
“شرایط استفاده از سایت”
را مطالعه فرمایید. استفاده از این سایت
بدان معناست که شما قبلاً صفحه “شرایط استفاده از سایت” را مطالعه کرده
و به مفاد آن واقفید. نقل مطالب این سایت با ذکر منبع و نشانی اینترنتی سایت بلامانع است

* لطفا در مورد ایجاد تاپیک و نظرسنجی قبل از ثبت دقت فرمایید زیرا امکان ویرایش و یا حذف مطلب بعد از ارسال وجود ندارد.
همچنین شما ملزم به رعایت

قوانین و مقررات

نی‌نی‌سایت نیز می‌باشید.

* لطفا در مورد ایجاد تاپیک و نظرسنجی قبل از ثبت دقت فرمایید زیرا امکان ویرایش و یا حذف مطلب بعد از ارسال وجود ندارد.
همچنین شما ملزم به رعایت

قوانین و مقررات

نی‌نی‌سایت نیز می‌باشید.

سلام 

بچه ها الآن 26 هفته 5 روزمه کمر درد با سن درد رگ سیاتیکم میگیره عورتم درد میکنه و … الآن هم یکمی انقباض داشتم ؛ وای یعنی چیه ؟! 

نکنه علائم زایمان زودرسه؟؟

هفته بیست و ششم بارداری تبادل نظر نی نی سایت

طبیعی نگران نباش کمر و لگن خوب لگنت جا باز میکنه طبیعیه بقیه مواردم ک کلا تازه شروع شده فقط انقباض اگ پشت سر هم بود یا شدید حتما برو دکتر

تعجب کردم زیر شکمم سفت میشه بدون درده ؛ ولی یچیزی گه گاهی هم درد پریودی میاد سراغم 

بنظرم برو بیمارستان

بچه ها باورتون نمیشه! برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، 

شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید  

منم گاهی دلم درد میگیره بعضی وقتام سفت میشه اگ میخوای خیالت راحت شه فردا یه سر برو دکتر

دور ازجونت من۲۶هفته بااین علایم نارس بدنیا اومد و…

انشاا…چیزی نیس.ولی پاشو برو

مبگم بیدار بمونم اگ انقباض داشتم باز برم میترسم بخوابم اقباض باشه نفهمم

علائمت چی بود عزیزم ؟؟

اره. حواست۶دونگ باشه بلاخره

عزيزم تمام دردا به جز انقباض طبيعيه حتما دكتر برو شايد نياز باشه قرص ايزوپرين بدن بهت از زايمان زودرس جلوگيرى كنن،من هفته ٣٢انقباض و درد داشتم ايزوپرين و هيوسين بهم دادن تا هفته ٣٧ميخوردم

دقیقا همین علایم.کم کم فواصل انقباض و درد کمتر شد. مادرشوهرم گفت سردی کردی😑😑😑 بعد از ۶ساعت لک بینی و خونریزی و بعد از۹ساعت شروع درد و زایمان زودرس دور از جون همه

آخی عزیزم ؛ اصلا نموند ؟! مگه نمبگن 7 ماهه میمونه ؟!

زیره۳۰کمه احتمالش. ریه نداشت چون دیر امپول بتا رو زدم.

بستگی به وضعیت ریه داره.۱هفته زنده بود فقط

توانکباتور با کلی تجهیزات. اکسیژن. چادر نور برا زردیش. سرم و مانیتور برق و….توصورتش کلی لوله بود. ولی بازم توان داشت انگشت باباشو بگیره.

فقط یکبار شوهرم اومد برا دیدنش. طاقت نداشت.

من هرروز 

وای متاسفم چقد سخت بوده شرایطتون….دلیل خاصی داشت که انقباض هاتون شروع شد؟فعالیت زیاد یا چیز سنگین بلند کردن یا نزدیکی؟

الهی بمیرم…خیلی حس بدیه …خیلی دردناکه😭😭😭😭😭…

شما استراحت مطلق بودین؟؟؟

هفته بیست و ششم بارداری تبادل نظر نی نی سایت

نارسایی سرویکس داشتم. علایمشم ازقبل داشتم. دکتره احمقم بدون معاینه فقط شیاف نوشت.‌حس دلسوزیش صفر بود حماقت محض کرد. سه مرتبه بخاطره علایمم رفتم ویزیت ولی نکرد معاینه کنه. سرکولاژ نیاز ،بودم.

اتفاقا اصلا نزدیکی نداشتم.

مشکلاتم که علایم نارسایی سرویکس و زایمان زودرسه زیره۴؛؛۵ماه تکرر ادرار شدید داشتم. جنین نزول کرده بود.زیره ۵ماه انقباض هام شروع شد و لکه بینی شدید داشتم.

به طور یقیین و صحبت پزشک بعدیم،،پزشک اولیم بشدت  کوتاهی کرده و بدون هیییچ معاینه ای با یه شیاف خودشو خلاص کرده.میتونستم شکایت کنم ولی حسش نبود.

پزشک بعدیم خداشاهده با معاینه داخلی با یه انگشت زیره۳۰ثانیه توبارداری بعدیم که دوقلویی شد طبیعی،،فهمید دهانه رحم نرم شده. یه قل نزول کرده و…

تفاوت پزشک دلسوز و باتحربه و پزشک پولکی توبالاترین نقطه شهرمون ببین چقد زیاده متاسفانه

سره اولی نه. پرشکم تشخیص بارداری پرخطر نداده بود.‌معمولی بودم.

سره دوقلوهام سرکلاژ و استراحت مطلققققققققققققق تا۳۳هفته که بازم انقباض ها شروع شد و  بازم نارس بدنیا اومدن که دکتر دومیم طبق تجربش از هفته ۲۵امپول بتا برام تجویز کرد و ریه ها کاملا رسیده بود و ترخیص شدیم یه روزه. زردی هم نداشتن حتی!!! چون خنکی خوردم اخراش.

اسپرین و قرض ضد انقباض و شیاف و …. از بدو بارداری استفاده کردم و یه سری امپول های دیگه توذهنم نیست.

دور از جونت عزیزم. خیلب دوران بدی بود😶😶

ای وای خیلی ناراحت شدم خدا نگذره از پزشکای ناشی و سنگدلی که به این راحتی با جون یه ادم بازی میکنن….والبته احساسات شما که حتما کلی اذیت شدین…خدا جبران خیرمیکنه براتون 

خداروشکر که دوباره باردارشدین…واقعا دکترایی هستن که دلسوزن و کاربلد خدا خیرشون بده

کاربر گرامی جهت ارسال پست شما ملزم به رعایت

قوانین و مقررات

نی‌نی‌سایت می‌باشید

مطالب این سایت تنها جنبه اطلاع رسانی و
آموزشی داشته و توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین
مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست. لطفاً پیش از استفاده از سایت
صفحه
“شرایط استفاده از سایت”
را مطالعه فرمایید. استفاده از این سایت
بدان معناست که شما قبلاً صفحه “شرایط استفاده از سایت” را مطالعه کرده
و به مفاد آن واقفید. نقل مطالب این سایت با ذکر منبع و نشانی اینترنتی سایت بلامانع است

* لطفا در مورد ایجاد تاپیک و نظرسنجی قبل از ثبت دقت فرمایید زیرا امکان ویرایش و یا حذف مطلب بعد از ارسال وجود ندارد.
همچنین شما ملزم به رعایت

قوانین و مقررات

نی‌نی‌سایت نیز می‌باشید.

* لطفا در مورد ایجاد تاپیک و نظرسنجی قبل از ثبت دقت فرمایید زیرا امکان ویرایش و یا حذف مطلب بعد از ارسال وجود ندارد.
همچنین شما ملزم به رعایت

قوانین و مقررات

نی‌نی‌سایت نیز می‌باشید.

سلام خانوما  وقتتون بخیر، یه سوال داشتم از حضورتون بچه دقیقا به پهلوی چپ منه شبا که به پهلوی چپ میخوابم  حس میکنم که الانه که خفه بشه  یعنی هر کارمیکنم باز انقد به پهلویه که ناخواسته روش میخوابم  انقدم رو پهلوی راست میخوابم که پام میگیره شبا

کلافم کلافه

نترس خفه نمیشه 😃😃

هفته بیست و ششم بارداری تبادل نظر نی نی سایت

من حالا حس میکنم انگشتاش زیرم میمونه ب پهلومبخوابم😂😂😂😂😂

اون تو جاش امنه 

خودش صد مدل عوض میکنه ک جوری ک راحت میغلته بمونه هیچیش نمیشه نترس

🤤🤣🤣🤣

 

عزیزم من هم درست تجربه مشابه تورو داشتم تا اینکه با دکترساینا آشنا شدم. هم مشکلم برطرف شد هم جواب سوال‌هام رو گرفتم.

 پیشنهاد می‌کنم تو هم اینجا کلیک کنی و سوالت رو باهاشون درمیون بزاری.

اون تو کیسه آبه هیچیش نمیشه راحت بخواب

من ک نصف شکمم رو زمینه میخوابم روش

چیزیش نمیشه

اتفاقا بهترین حالت خواب تو بارداری خوابیدن به پهلوی چپ هست

فقط 11 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

گناه داره بیچاره روش نخواب 

ب پهلو هستم ولی خب خیلی کج میشم میوفتم روش دیگه

چیزی نمیشه ک  تا الان همینجوری خوابیدم😁

دوستای عزیز یه بالش بغل دستتون بزارید که زیاد خم نشید رو شکم، بالش بین پا هم خیلی جواب میده، طور خدا فسقلی ها رو اذیت نکنید😁😁😁😁

منم مثله شمام اما طوری نیست نگران نباش

ببخشید شما چن ماهتونه؟

شیش ماه و دو سه روز فک کنم

میشه تو ماه هفتم دیگه درسته؟

بیخشیدا ی سوال بی ربط. شما هم احساس فشار دارین بعضی وقتا توی مقعدتون و واژنتون تیر میکشه؟؟ من هفته ۲۰ ام اینجوریم

عاره گاهی به خاطر بزرگ شدن رحمه فشار میاره چیزی نیس طبیعیه

آره اوایله ماهه هفتمته..چون تقریبا تیکرمون یکی بود پرسیدم..چون خودم تو حساب کتابه ماه مشکل دارم..

خیالم راحت شد. مرسی. شما میدونین با قطار میشه مسافرت رفت یا نه؟؟

فقط شبا اینجور میشم…وقتی صب از خواب میخوام بلند بشم عذاب میکشم..گاهی شبا تا صب نمیخوابم

هفته بیست و ششم بارداری تبادل نظر نی نی سایت

شیش ماه و یه روز البته😁

شما سزارینی یا طبیعی؟

اگه کمرت اذیت نمیشه و بارداری پرخطر نداری و لکه بینی اینا نداری فک نمیکنم مشکلی باشه

ولی سخته من یه ساعتم نمیتونم بشینم رو صندلی از کمردرد میمیرم فقط باید دراز کش باشم

من فقط احساس فشار‌ دارم توی مقعد خیلی اذیتم میکنه. از زایمان زود رس‌ترسیدم. تکونای نی نی رو که دستم حس کنه از‌کی میفهمم؟؟ من از داخل خودم میفهمم اما همسرم که دستشو میذاره حس‌نمیکنه خیلی کم احساسش میکنه. شاید روزی ی دونه یا دو تا. طبیعیه؟؟

کاربر گرامی جهت ارسال پست شما ملزم به رعایت

قوانین و مقررات

نی‌نی‌سایت می‌باشید

مطالب این سایت تنها جنبه اطلاع رسانی و
آموزشی داشته و توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین
مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست. لطفاً پیش از استفاده از سایت
صفحه
“شرایط استفاده از سایت”
را مطالعه فرمایید. استفاده از این سایت
بدان معناست که شما قبلاً صفحه “شرایط استفاده از سایت” را مطالعه کرده
و به مفاد آن واقفید. نقل مطالب این سایت با ذکر منبع و نشانی اینترنتی سایت بلامانع است

* لطفا در مورد ایجاد تاپیک و نظرسنجی قبل از ثبت دقت فرمایید زیرا امکان ویرایش و یا حذف مطلب بعد از ارسال وجود ندارد.
همچنین شما ملزم به رعایت

قوانین و مقررات

نی‌نی‌سایت نیز می‌باشید.

* لطفا در مورد ایجاد تاپیک و نظرسنجی قبل از ثبت دقت فرمایید زیرا امکان ویرایش و یا حذف مطلب بعد از ارسال وجود ندارد.
همچنین شما ملزم به رعایت

قوانین و مقررات

نی‌نی‌سایت نیز می‌باشید.

دوستان کسی حول و حوشِ هفته ۲۶ هست؟ بیاین باهم باشیم   گروهِ فعالی ندیدم، واسه این سن

من هفته 25 هستم

هفته بیست و ششم بارداری تبادل نظر نی نی سایت

من 26 هفته و دوروزم

تیکرم بر اساس سزارین تو هفته 38 هست

👋

فعلا اعصابم داغونه 

نی نیم انگار کم تکون میخوره نسبت ب هفته پیش 

بچه ها باورتون نمیشه! برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، 

شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید  

دوستان شما در طول ساعت همیشه حرکت حس میکنید 

من گاهی حس نمیکنم مخصوصا زمانی که خوابم انگار با من خوابه ولی وقتی بلند میشم و سر صدایسی میشه تکون میخوره 

میشه بگید طبیعیه یانه

نگران نباش گلم برای منم اینطوریه چند روز خوبه چند روز آرومه نصف روز خوبه نصف روز آرومه 

البته من خودمم نگرانم😮

تاریخ زایمانتون چندمه؟

والا امید به خدا 

تا میان ب دنیا بیاند ب سلامتی

مارا از استرس میکشند

زده 12 فروردین شما چندمین

من همش دعا میکنم خدایا یک صبر عظیم بهم بده و اصلا اصلا مشکلی پیش نیاد تا آخر سه ماه دیگه و همیشه وضعیت خوبی داشته باشم چون واقعا تحمل ندارم

منم باشم حالا مگه چی میشه 😢

تو انومالی زده ۱۶ فروردین

ان تی زدع ۲۲ فروردین

همگی خوش اومدین، 

من ۲۵ هفته و ۳ روزم، 

تکوناش اصلا منظم نیست و الگوِ خاصی نداره، ۱ روز خیلی کم حس می‌شه یه روز بیشتر،…

من همش رو دنده راست راحت ترم 

شما چیکار میکنید؟

من تاریخِ زایمانم بر اساسِ پریود، هست ۶ فروردین،

 ولی سونوِ آنومالی زد ۲۶ اسفند!

هفته بیست و ششم بارداری تبادل نظر نی نی سایت

من راست راحت ترم ولی چاره ای ندارم شبا سر یک ساعت بلند میشم به پهلوی دیگه باز یکساعت دیگه پهلوی دیگه نمیتونم مدام رو پهلو چپ باشم

من به چپ راحترم ولی خیلی رو کمر هم میخوابم، شما فقط به بهلو می‌خوابین؟

من 24 هفتم، دیگه دارم هلاک میشم از بالا اوردن، قرصا هم هیچ اثری ندارن بهم، تو رو خدا کمک کنین 😫😫😫

خدایااا کمکمون کنه که به خوشی و سلامتی زایمان کنیم و نی نی هامونا بغل کنیم و لذتشونا ببریم 

الهیی آمین🤲🤲🤲🤲

کاربر گرامی جهت ارسال پست شما ملزم به رعایت

قوانین و مقررات

نی‌نی‌سایت می‌باشید

مطالب این سایت تنها جنبه اطلاع رسانی و
آموزشی داشته و توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین
مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست. لطفاً پیش از استفاده از سایت
صفحه
“شرایط استفاده از سایت”
را مطالعه فرمایید. استفاده از این سایت
بدان معناست که شما قبلاً صفحه “شرایط استفاده از سایت” را مطالعه کرده
و به مفاد آن واقفید. نقل مطالب این سایت با ذکر منبع و نشانی اینترنتی سایت بلامانع است

* لطفا در مورد ایجاد تاپیک و نظرسنجی قبل از ثبت دقت فرمایید زیرا امکان ویرایش و یا حذف مطلب بعد از ارسال وجود ندارد.
همچنین شما ملزم به رعایت

قوانین و مقررات

نی‌نی‌سایت نیز می‌باشید.

* لطفا در مورد ایجاد تاپیک و نظرسنجی قبل از ثبت دقت فرمایید زیرا امکان ویرایش و یا حذف مطلب بعد از ارسال وجود ندارد.
همچنین شما ملزم به رعایت

قوانین و مقررات

نی‌نی‌سایت نیز می‌باشید.

بیایین بگین در چه حالی هستین

من ۲۳ هستم😊

سلام عزیزم من تازه هفته 13 هستم خوشبحالتون نصفبیشتر راه رفتید .عزیزم یه سوال این تعیین جنسیت ان تی 11 هفته و پنج روز بگن دختره دیگه تغییر نمیکنه؟؟

هفته بیست و ششم بارداری تبادل نظر نی نی سایت

من ۲۱ هستم

بچه ها باورتون نمیشه! برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، 

شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید  

من بیست  هفت  هستم 

واسه  شما  هم گاهی  یهو  شیکمتون  سفت نمیشه ؟

من ۲۸ هستم پاهام خیلی درد میکنه بخصوص موقع خواب☹

من از انومالی به بعد سونو نرفتم

خیلی هم ورم کردم چاق شدم

دکتر کلی دعوام کرد

هفته ۳۷ م آرزوی خواب دارم. 

الانم خودشو سفت کرده کل شکمم کج شده. 

فوبیای پاره شدن کیسه آب دارم. 

در کل باورم نمیشه دو سه هفته دیگه قراره به معنای واقعی مامان بشم ، از بچه داری هم هیچی بلد نیسم و دلمم نمیخواد مادرشوهر یا خواهر شوهر نیم وجبی م در امورات نی نی م دخالت کنن. 

من 34 هستم

برای من که حدسشون درست بود و دختر هم شد. 

واسه من میشه ب دکترم گفتم قرص ایزوکسپرین بهم داد هر ۱۲ ساعت میخورم بهتر شدم

قطعی نیست

البته تو ان تی من نپرسیدم جنسیت رو و دکتر هم نگفت

تو انومالی فهمیدم

ميشه بگین چه حسی دارین ???

تو چند خط برام بنویسد بارداری ،مادر شدن ??

حس و حال لمس کردن بچتون توی وجودتون چه حسی بهتون میده???

چطوري میگذره این روزا???

میشه وقت بزارین برام ??

طبیعی هستی،؟ 

هفته بیست و ششم بارداری تبادل نظر نی نی سایت

چرا می‌شه

بچه ها لطفا هرکسی تجربه داره راهنمایی کنه منو ممنون میشم

من چرا

اره

من امروز با درد لگن از خواب بیدار شدم،

درد اون قسمت رو ندیده بودم تا به حال

بستگی به مهارت دکتر سونو گرافی داره

واسه من 12 هفته و دو روز گفت دختره و درست بود

کاربر گرامی جهت ارسال پست شما ملزم به رعایت

قوانین و مقررات

نی‌نی‌سایت می‌باشید

مطالب این سایت تنها جنبه اطلاع رسانی و
آموزشی داشته و توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین
مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست. لطفاً پیش از استفاده از سایت
صفحه
“شرایط استفاده از سایت”
را مطالعه فرمایید. استفاده از این سایت
بدان معناست که شما قبلاً صفحه “شرایط استفاده از سایت” را مطالعه کرده
و به مفاد آن واقفید. نقل مطالب این سایت با ذکر منبع و نشانی اینترنتی سایت بلامانع است

* لطفا در مورد ایجاد تاپیک و نظرسنجی قبل از ثبت دقت فرمایید زیرا امکان ویرایش و یا حذف مطلب بعد از ارسال وجود ندارد.
همچنین شما ملزم به رعایت

قوانین و مقررات

نی‌نی‌سایت نیز می‌باشید.

* لطفا در مورد ایجاد تاپیک و نظرسنجی قبل از ثبت دقت فرمایید زیرا امکان ویرایش و یا حذف مطلب بعد از ارسال وجود ندارد.
همچنین شما ملزم به رعایت

قوانین و مقررات

نی‌نی‌سایت نیز می‌باشید.

سلام خانم گل ها وزن جنين چقدر بايد باشه؟ 

میگن حدود ۹۰۰ 

۳۰هفته دخترم۱۶۰۰

هفته بیست و ششم بارداری تبادل نظر نی نی سایت

۳۵هفته پسرم۲۶۰۰‌

حالا خودت بسنج

من که رفتم سونوگرافی دکتر گفت باید ۸۶۰ گرم باشه 

بچه ها باورتون نمیشه! برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، 

شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید  

واسه پسرم بیست و شش هفته و خورده یک کیلو ۳۱گرم بود وزن تولدشم تو ۳۸هفته ۳۷۰۰

ماشالا

دغدغه منم وزن جنینمه من‌وارد ماه هفت شدم ولی هیچی شکم ندارم😣

دیابت بارداری داشتم😀از نوع رژیمیش خودمم داشتم میترکیدم از پنجاه شده بودم ۷۲کیلو

تو ۲۶ هفته باید ۸۰۰ تا ۹۰۰ گرم باشه

من پسرم ۴۹روز پیش بدنیا امد وزنش ۳۱۰۰بود چهل روزش ک بدیم بهداشت ۵کیلوبود

هفت شدم ولی هیچی شکم ندارم😣

اصن ربطی به شکم نداره من سربارداری دومم شکمم خیلی کوچیک بود دخترم با وزن ۳۴۹۰دنیا اومد بچه بیشتر تو لگنم بود

ماشاالله شیرت خوب بوده😊

زیاد میخوره 

وای توروخدا راست میگی من همش غصه میخورم میگم بچم یک کیلو هم نمیشه موقع زایمان

اره بخدا من شکم نداشتم اصلا سر دومی همه میگن بچت خیلی داشته باشه دو کیلوه اما بچم تو لگن بود تازه تو بیست هفت هفته یه سونو رفتم که وزنش نسبت به سنش کم بود بچه از سی هفته شروع میکنه به وزن گیری اگه قند نداری دلستر زیاد بخور خوراک لوبیا اینا خیلی خوبن

خداروشکر پس منم بچم حتما تو لنگه هنوز سونو نرفتم بفهمم وزنش چقده مرسی از نگرانی در اومدم ❤

مشكل منم همينه😕😕

منم ۲۶ هفته و ۳ روزمه

دیروز رفتم سونو گفت وزنش ۱۱۵۰ هستش

فک میکنم کمه🙁

کاربر گرامی جهت ارسال پست شما ملزم به رعایت

قوانین و مقررات

نی‌نی‌سایت می‌باشید

مطالب این سایت تنها جنبه اطلاع رسانی و
آموزشی داشته و توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین
مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست. لطفاً پیش از استفاده از سایت
صفحه
“شرایط استفاده از سایت”
را مطالعه فرمایید. استفاده از این سایت
بدان معناست که شما قبلاً صفحه “شرایط استفاده از سایت” را مطالعه کرده
و به مفاد آن واقفید. نقل مطالب این سایت با ذکر منبع و نشانی اینترنتی سایت بلامانع است

* لطفا در مورد ایجاد تاپیک و نظرسنجی قبل از ثبت دقت فرمایید زیرا امکان ویرایش و یا حذف مطلب بعد از ارسال وجود ندارد.
همچنین شما ملزم به رعایت

قوانین و مقررات

نی‌نی‌سایت نیز می‌باشید.

* لطفا در مورد ایجاد تاپیک و نظرسنجی قبل از ثبت دقت فرمایید زیرا امکان ویرایش و یا حذف مطلب بعد از ارسال وجود ندارد.
همچنین شما ملزم به رعایت

قوانین و مقررات

نی‌نی‌سایت نیز می‌باشید.

دوستان وزن جنینتون تو26 هفته چقد بود وقتی سونو دادین؟ 

هیچکی نیس جواب بد6😢😢😢

مگه نباید ۲۸ تا ۳۲ رفت سونو 

هفته بیست و ششم بارداری تبادل نظر نی نی سایت

۲۶ رفتی؟

منم ۲۶ هستم . بعده انومالی که ۲۳۴ بود دیگا نرفتم سونو . نمیدونم الان چقده ۰😞

بچه ها باورتون نمیشه! برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، 

شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید  

تو 32 هفته 1700 بود ماله من

چقدره؟

من هفته بیست و هشت رفتم دو کیلو و دویست گرم بود

چقد درشت بوده

اولیه؟

اشتباه نمیکنی؟

خوبه برای شما

شما چقدره؟

خودت چقد اضافه کردی؟

من دارم دغ میکنم از گریه 😭😭😭

باید سونو رو ببینم تو ذهنم بود 

منکه الان ۲۳ هفته و ۵ روزم 

۱۸ هفته ۲۹۶ بود 

من قبل بارداری ۵۳ بودم باردار شدم ویارام زیاد بود شدم ۵۱ کیلو از اول تا حالا هم شدم ۵۵/۵

اینماه ۳ کیلو اضافه کردم دکترم دعوا کرد گفت نباید یهویی انقدر اضافه کنی یکم رعایت کن تو تغذیه ات

چرا؟

برات خوب نیس

من هفته ۲۷ ، ۹۷۰ گرم بود 

استارتر تو چند بودی؟

چی شد خوب ؟

هفته بیست و ششم بارداری تبادل نظر نی نی سایت

وزنگیزیت شروع شده دیگه

منم تو اولی 52 بودم ویار شدید داشتم شدم 49 ولی اخرش خخخخخ

چرا داری دق میکنی 

برا من هفته ۲۷ وزنش ۹۸۰ گرم بود

هفته ۳۸ زایمان کردم ۳۵۰۰ بود

اخه دکتر گفت ماهی ۳کیلو و دویست گرم زیاده اصلا هم مشخص نیست وزن اضافه کردم هیچ کس متوجه نمیشه باردارم 

کاربر گرامی جهت ارسال پست شما ملزم به رعایت

قوانین و مقررات

نی‌نی‌سایت می‌باشید

مطالب این سایت تنها جنبه اطلاع رسانی و
آموزشی داشته و توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین
مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست. لطفاً پیش از استفاده از سایت
صفحه
“شرایط استفاده از سایت”
را مطالعه فرمایید. استفاده از این سایت
بدان معناست که شما قبلاً صفحه “شرایط استفاده از سایت” را مطالعه کرده
و به مفاد آن واقفید. نقل مطالب این سایت با ذکر منبع و نشانی اینترنتی سایت بلامانع است

* لطفا در مورد ایجاد تاپیک و نظرسنجی قبل از ثبت دقت فرمایید زیرا امکان ویرایش و یا حذف مطلب بعد از ارسال وجود ندارد.
همچنین شما ملزم به رعایت

قوانین و مقررات

نی‌نی‌سایت نیز می‌باشید.

* لطفا در مورد ایجاد تاپیک و نظرسنجی قبل از ثبت دقت فرمایید زیرا امکان ویرایش و یا حذف مطلب بعد از ارسال وجود ندارد.
همچنین شما ملزم به رعایت

قوانین و مقررات

نی‌نی‌سایت نیز می‌باشید.

خواهرم به دلیل خون ریزی در ۲۶ هفتگی در بیمارستان بستری است آب دور بچه ۲ سانتی متر است پزشک ختم بارداری رو  داده ولی شوهرش راضی به ختم بارداری نیست دو تا دلیل برای این تایپ  دارم اول دعا برای خواهرم  دوم اگه کسی راه حلی داره بگه البته من الان می خوابم چون صبح نوبت منه برم  ولی صبح همه رو می خونم  پیشاپیش سپاسگزارم

هفته ٢٦كه بچه زنده نميمونه😕☹️

ای وای من

هفته بیست و ششم بارداری تبادل نظر نی نی سایت

🙁🙁🙁جدی؟خداکنه که کوچولوش چیزیش نشه😢

بچه ها باورتون نمیشه! برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، 

شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید  

ای خدا 😢😢خیلی سخته 

الان ک دیگه بزرگ شده 😭کاش ی چن هفته دیگه میموند 

يعني بچه زنده ميمونه؟؟؟

تهرانه؟

من استارتر نیستم عزیزم🙁

ی نفر تو همین سایت بود چندساعت قبل تاپیک زد .گفت پنج سال پیش همین موقع پسرش تو 26هفتگی دنیا اومده و الان خداروشکر سالمه.ان شاءالله خواهر شما هم خدا کمکش کنه

فکر نکنم خدایا خیلی کوچیکه و هم تقریبا کامل

 دوست من 26 هفته زایمان کرد خیلی سختی کشید نزدیک چهار ماه بچه تو دستگاه بود ولی الان اینقدر خوب و شیطون شده باوزن 500 گرم متولد شد الان یک سال و نیمش هشت ولی ماشالله تپلی

اگه آمپول ریه براش بزنن احتمالاتودستگاه میمونه انشالله که هرچی خیره پیش بیادوهردوشون سلامت باشن.

الهی بمیرم براش😢 آب دور بچه مادرشوهر من به خاطر آمینو سنتز خیلی کم شد. ولی بعد چند روز زیاد شد. فقط دعا کنید چرا کم شده؟ ترکی چیزی داره دلش؟ دوست من کیسه آبش ترک داشت دکترش با قرص رفع کرد همه میگفتن باید زایمان کنی ولی اون دکتر بچه رو نجات داد

عزیزم از ته دلم برای خواهرت دعا میکنم و ایه الکرسی میخونم چون خودم امروز انقدر که برای بچه خواهرم گریه کردم سردرد شدید گرفتم خواهرم بعد سه تا سقط بچشو تو ۳۲هفته زایمان کرد هفته پیش رفت تو دستگاه بچه و دیشب تموم کرد وای که حالم خیلی بده

ان شاالله خواهرت هر چی خیره براش پیش بیاد و بهتره که ختم بارداری رو بده چون بدن خودش عفونت میگیره و اون خیلی بدتره

به حرف این دکترای آشغال پول پرست گوش ندین،منم تو ۲۷هفته بستری شدم میگفت احتمال زایمان زودرس هست سولفات واسم زدن دنیا نیاد بعد دوروز و روزی ده تا آمپول مورفین و کوفت و زهرمار با امضای خودم اومدم بیرون پیششم نرفتم دیگه

بهش مایعات خیلی زیاد بدین بخوره ایشالا که بچه بمونه واسشون

من زن برادرم این اتفاق واسش افتاد 

و متاسفانه بچه رو از دست دادیم

اگه اب دور بچه کم شده باشه کاری نمیشه کرد

وااااااي چه بد، خدايا به حق علي به حق فاطمه كمكش باش😪😪😪😭حال دل بيچاره مادر بچه داغونه الان😭

معذرت 

خواهش میکنم گلم😍

اب دورش چرا كم شده واسه فشاره خونه؟

کاربر گرامی جهت ارسال پست شما ملزم به رعایت

قوانین و مقررات

نی‌نی‌سایت می‌باشید

مطالب این سایت تنها جنبه اطلاع رسانی و
آموزشی داشته و توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین
مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست. لطفاً پیش از استفاده از سایت
صفحه
“شرایط استفاده از سایت”
را مطالعه فرمایید. استفاده از این سایت
بدان معناست که شما قبلاً صفحه “شرایط استفاده از سایت” را مطالعه کرده
و به مفاد آن واقفید. نقل مطالب این سایت با ذکر منبع و نشانی اینترنتی سایت بلامانع است
نی نی سایت

هفته بیست و ششم بارداری تبادل نظر نی نی سایت
هفته بیست و ششم بارداری تبادل نظر نی نی سایت


Posted

in

by

Tags:

Comments

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *