نمونه لایحه اسقاط حق تجدیدنظرخواهی حقوقی

نمونه لایحه اسقاط حق تجدیدنظرخواهی حقوقی
نمونه لایحه اسقاط حق تجدیدنظرخواهی حقوقی

دادرس محترم دادگاه انقلاب اسلامی شهرستان —- ؛        

             با سلام و عرض ادب

احتراماً ؛ اینجانب به وکالت از آقای         در پرونده کلاسه 960000 ضمن ابراز تعذر از تصدیع اوقات شریف در دفاع از حقوق موکل معروض می دارد:

باعنایت به اینکه موکل به موجب دادنامه شماره 9609977718700000مورخ26/12/96 مضاف بر حبس تعلیقی ، محکوم به تحمل یک سال حبس تعزیری گردیده و در تاریخ 05/01/97 به اینجانب ابلاغ گردیده است . در فرجه قانونی حق تجدید نظر خواهی را ساقط (اسقاط) می نمایم و خواستار اعمال ماده 442 قانون آیین دادرسی کیفری مبنی بر تخفیف مجازات صادره می باشم . مع الوصف : با عنایت به اینکه موکل نان آور خانواده (دارای همسر و دو فرزند ) خود می باشد و سابقه ی کار وی (چهارده سال کار مستمر در شهرهای کنگان و عسلویه به عنوان سر آشپز ) در پرونده مبین این امر می باشد که ایشان کارگری زحمت کش بوده و می باشد . بناء علیهذا : از محضر آن عالی مقام و همچنین دادستان محترم عمومی و انقلاب شهرستان کنگان خواهشمند است : حداکثر میزان تخفیف مقرر قانونی (یک چهارم) را در حق ایشان در صورت صلاحدید تعیین نمایید . مساعدت آن عالی مقامان موجب امتنان خواهد بود .

مرکز دانلود لایحه حقوقی و دادخواست و شکوایه


امتیاز کاربران

در صورتی که قصد تجدی نظر خواهی ندارید و می خواهید تا از حداکثر تخفیف مجازات بهره ببرید این نمونه لایحه اسقاط حق تجدیدنظر خواهی(گرفتن حداکثرتخفیف مجازات)می تواند مثمر ثمر باشد.

اشــتـــراک گــــذاری
واتـــســـاپ


کالا به سبد اضافه شد.
پرداخت

ریاست محترم شعبه ……. دادگاه کیفری دو شهرستان ……

با عرض سلام وادب، احتراماً اینجانب سعید کوچه سری در خصوص پرونده به شماره  کلاسه ………..دادنامه به شماره  ۱۴۰۰۱۳۳۹۰۰۰۱۳۰۵۶۵۱ دایر بر خرید و حمل و نگهداری میزان ده کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک، صادره از شعبه …….  دادگاه کیفری دو شهرستان اردکان که در تاریخ ……… به بنده ابلاغ گردیده، بدین وسیله در فرجه مقرر قانونی مستنداً به مجوز ماده ……. قانون آیین دادرسی کیفری که اشعار میدارد: در تمام محکومیت های تعزیری، در صورتیکه دادستان از حکم صادره درخواست تجدیدنظر نکرده باشد، محکوم علیه میتواند پیش از پایان مهلت تجدیدنظرخواهی با رجوع به دادگاه صادرکننده حکم، حق تجدیدنظرخواهی خود را اسقاط یا درخواست تجدیدنظر را مسترد نماید و تقاضای تخفیف مجازات کند. در این صورت، دادگاه در وقت فوق العاده با حضور دادستان به موضوع رسیدگی و تا یک چهارم مجازات تعیین شده را کسر می کند.

 حالیه نظر به ماده اخیرالذکر اینجانب سعید کوچه سری خدمت مقام محترم شعبه رسیدگی کننده به استحضار میرسانم: در راستای اجرای ماده فوق، حق تجدیدنظرخواهی خود را اسقاط مینمایم و با تقدیم درخواست مذکور، عاجزانه تقاضای اعمال حداکثر تخفیف مندرج در ماده ۴۴۲ قانون مذکور را، توجهاً به وضعیت خاص بنده که مبتلا به بیماری cml (نوعی سرطان نادر که گلبولهای سفید خون بیش از حد نرمال بالا میرود و تنها درمانش  نوعی داروئی سوئیسی بنام نلوتینیپ میباشد و در حال حاضر تحت درمان هستم) را از محضر آن مقام محترم رسیدگی کننده دارم.

با تشکر و احترام

نمونه لایحه اسقاط حق تجدیدنظرخواهی حقوقی

……….

 

 

ایمیل وکیل تلفنی

[email protected]

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

[email protected]

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

[email protected]

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی شعبه تهران: میدان انقلاب – ابتدای کارگر جنوبی – کوچه رشتچی – پلاک 14 – طبقه اول – واحد 3.

 

واحد مشاوره حقوقی شعبه مازندران: آمل – روبروی افتاب 60 – مجتمع تجاری محسنی – طبقه اول – واحد 102.

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

 

ویکی پاوه | سایتی برای همه ایرانیان | گلچینی از بهترین مطالب اینترنت | آخرین مطالب روز دنیا و مطالب علمی و دانستنیها | ویکی پاوه

4 · در مطالب بالا لایحه تجدیدنظر خواهی را توضیح دادیم و گفتیم که به چه لایحه ای گفته می شود و نگارش آن چه اهمیتی دارد. در این قسمت قصد داریم این موضوع را بررسی کنیم که یک لایحه تجدیدنظر خواهی باید چه ویژگی هایی را داشته باشد. با ما همراه باشید تا این موضوع را هم به طور کامل شرح دهیم..

لایحه اسقاط حق تجدیدنظر خواهی «بسمه الحق » دادرس محترم دادگاه انقلاب اسلامی شهرستان کنگان ؛..

نمونه لایحه تجدیدنظرخواهی چک. نوشته شده در : مقالات کیفری نویسنده : ad تاریخ نگارش : Jan. 1, 2020, 11:47 a.m. آخرین به روز رسانی : Jan. 1, 2020, 11:47 a.m. تجدیدنظرخواهی می بایست در دفتر خدمات قضایی انجام پذیرد و به موجب آن تجدیدنظرخواه در فرجه و مهلت قانونی اقدام به اعتراض به رای صادره نماید. از..

اسقاط حق تجدید نظرخواهی و فرجام خواهی. يكشنبه, ۳ بهمن ۱۳۹۵. ۱۱:۲۰ ب.ظ. نکاتی پیرامون ماده ٤٢٢ و رای دیوان عالی کشور. ⚖️ خلاصه پرونده اول: در پرونده شعبه اول دادگاه انقلاب اسلامی اصفهان. دو نفر به اتهام مشارکت در..

نمونه لایحه اسقاط حق تجدیدنظرخواهی حقوقی

نظر به اینکه اینجانب به موجب دادنامه شماره.مورخ.به اتهام.در پرونده کلاسه فوق الذکر محکوم به تحمل.حبس تعزیری/جزای نقدی شده ام و رای مذکور مورخ.به اینجانب ابلاغ شده است. لذا با اسقاط حق تجدیدنظرخواهی خود نسبت به..

در فرجه قانونی حق تجدید نظر خواهی را ساقط (اسقاط) می نمایم و خواستار اعمال ماده 442 قانون آیین دادرسی کیفری مبنی بر تخفیف مجازات صادره می باشم. مع الوصف : با عنایت به اینکه موکل نان آور خانواده (دارای همسر و دو فرزند ) خود می..

تجدیدنظرخواسته: تجدیدنظرخواهی از دادنامه شماره. – /./89 صادره از شعبه محترم. دادگاه عمومی حقوقی مشهد. دلایل و منضمات دادخواست: 1 – تصویر مصدق دادنامه معترض عنه 2 – لایحه مفصل تجدیدنظرخواهی 3 – نسخه ثانی دادخواست و ضمایم. شرح: ریاست و مستشاران محترم و معزز شعبه..

4 · نمونه لایحه تجدیدنظرخواهی از حکم خیانت در امانت: هيأت محترم قضات دادگاه تجديدنظر استان تهران. با سلام و احترام ؛ اين جانب آمنه آقاعلي وكيل محكوم عليه آقاي. در موعد مقررقانونی تقاضاي تجديد نظر خواهي از..

تمامی افرادمی توانند یک نمونه لایحه تجدید نظر خواهی تمکین را از طریق سایتها و شبکه‌های مجازی مشاهده کنند و بنویسند. ولی نوشتن یک لایحه بدون نقص از اهمیت زیادی برخوردار است. کسانی که یک شکایت دارند. به اهمیت لایحه نویسی پی می‌برند. در این شرایط در پی یک شیوه برای تنظیم..

نمونه دادخواست و لایحه تجدیدنظرخواهی ; شب غم نوحه ای ازآقای رسول زاده ویژه شام غریبان ; در ایام نوروز 840 مورد بازرسی ار واحدهای صنفی جوانرود انجام گرفت است..

10 · امروز با ارائه نمونه لایحه پاسخ به تجدیدنظر خواهی همراه شما هستیم. در مواردی که دادگاه حقوقی رای به محکومیت و یا بطلان دعوا صادر می‌کند. طرفی که رای به نفع او نیست اقدام به اعتراض خواهد نمود..

نمونه لایحه تجدیدنظرخواهی حق‌الکفاله بانک دادخواست و شکوائیه (721 مورد) بانک قراردادها (245 مورد) رویه قضایی (515 مورد)..

Feb 28, 2019 – لایحه تبادل تجدیدنظر خواهی ملکی بسمه تعالی ریاست محترم و قضات والا مقام دادگاه نمونه تبادل لوایح ملکی تنظیم شده توسط وکیل غرب تهران..

در اینجا ممکن است این سوال مطرح شود که اگر محکومٌ علیه حق تجدیدنظرخواهی خود را جهت بهره مندی از تخفیف مجازات اسقاط نمود و سپس شاکی یا دادستان تجدیدنظرخواهی کرد تکلیف چیست؟..

محکومٌ علیه ردیف اول و وکیل وی با اسقاط حق تجدیدنظرخواهی. اعمال تخفیف نسبت به محکومیت مقرر را مطابق مادة ۴۴۲ خواستار شده اند که شعبة دوم دادگاه انقلاب طی دادنامة۲۵۰ ـ ۱۳۹۵/۳/۱۸ چنین رأی داده است: «در خصوص تقاضای تخفیف..

وکیل پایه یک قوه قضاییه ۱۶ آذر ۱۳۹۸ پاسخ داده. با سلام احتراما اینجانب به عنوان شاکی حکم اولیه را دریافت نموده. لذا متهم با ارائه ی لایحه ای اعتراض نموده به حکم دادگاه و پرونده به محاکم تجدید نظر ارسال و قاضی تجدید نظر جهت. ۱ پاسخ. ۳۶۲..

در مقام تحلیل این دادنامه و تأیید مبانی آن. می‌توان بیان داشت که (اولاً) هرچند بکارگیری شرط اسقاط حق اعتراض به آرای داوری. در برخی از شروط داوری نمونه (مانند شرط داوری نمونه مذکور در قواعد داوری آنسیترال – 2010) رایج است؛ لیکن در خود چنین شروط نمونه..

19 · در مقام تجدیدنظرخواهی از حکم لایحه دفاعیه ذیل ارائه گردید. ریاست محترم دادگاه تجدید نظر استان تهران. با سلام؛ احتراماً به وکالت از آقای.3.5(4)..

119 · در پاسخ به ادعای سازنده. لایحه عدم اسقاط ضمنی حق فسخ به شرح ذیل تنظیم که در نهایت حکم فسخ در دادگاه بدوی صادر و در تجدید نظر نیز تایید گردید : عدم تحقق بالفعل حق فسخ در زمان متمم4.5..

24 · معمولا وقتی طلاق با توافق زوجین انجام می شود (طلاق توافقی) زن و شوهر هر دو حق اعتراض را ساقط میکنند و البته اگر اسقاط حق تجدید نظر خواهی و فرجامخواهی مورد غفلت قرار گیرد. طبیعتا حتی طلاق توافقی هم قابل اعتراض است.4.5(12)..

.

مطالب پیشنهادی :

خوراکی هایی که خوردن آن ها باعث جوش زدن می شوند

نمونه گیری آزمایشگاه مسعود ، تماس با آزمایشگاه مسعود برای نمونه گیری در منزل

ژل افزایش سایز اندام تناسلی ، ژل تیتان اصل و افزایش سایز آلت تناسلی

به جای «ویاگرا» این خوردنی‌ها را مصرف کنید

به این 7 دلیل انار بخورید

روش صحیح از شیر گرفتن کودک دو ساله

اگر زانو درد دارید، بخوانید!

دستور غذایی دکتر بهنام مقدادی ، بیوگرافی دکتر بهنام مقدادی متخصص بیماری های کودکان

بچه ای با حافظه ی قوی تربیت کنید

کودکان را با همدیگر مقایسه نکنیم

والدین هلیکوپتری را رها کن، مثل شیرشاه باش

درمان خانگی برای التهاب لثه

از غبغب خجالت نکش، آبش کن!

خاصیت دمنوش عناب و موارد مصرف آن

فواید خوردن روزانه یک سیب؛ از افسانه تا واقعیت

جدیدترین مطالب سایت

خانم های باردار توت فرنگی بخورند!

نمونه لایحه اسقاط حق تجدیدنظرخواهی حقوقی

باورهای نادرست ولی رایج درباره خواب

اگر فرزند قد بلند میخواهید، خرما بخورید

هرآنچه لازم است درباره ویتامین D بدانید

درمان‌هایی موثر برای خشکی دهان

کاهش وزن پس از حاملگی

برای درمان فشار خون بالا چه بخوریم؟

این نشانه ها از بیماری کلیوی خبر می دهند!

اگر زانو درد دارید، بخوانید!

این دمنوش ها را زیاد بنوش!

چگونه استقامت بدن را افزایش دهیم؟

چگونه می توان تیک های عصبی را درمان کرد؟

چگونه کودک نابینای خود را تربیت کنم؟

با این خوراکی ها به جنگ گرسنگی بروید!

قصه پای بی‌قرار از این قرار است…

تمام حقوق برای سایت ویکی پاوه محفوظ است.

wikipaveh.com | All Rights Reserved – © 2020


Downloads-icon


تحقیق در مورد هندبال pdf رایگانDownloads-icon

نمونه درخواست تخفیف مجازات به لحاظ اسقاط حق تجدیدنظرخواهی

 

 

ریاست محترم شعبه……….دادگاه عمومی جزائی…………

نمونه لایحه اسقاط حق تجدیدنظرخواهی حقوقی

با سلام.احتراماً در خصوص کلاسه پرونده……….به استحضار می رساند:

نظر به اینکه اینجانب به موجب دادنامه شماره………..مورخ………به اتهام……..در پرونده کلاسه فوق الذکر محکوم به تحمل ………حبس تعزیری/جزای نقدی شده ام و رای مذکور مورخ………..به اینجانب ابلاغ شده است، لذا با اسقاط حق تجدیدنظرخواهی خود نسبت به دادنامه مذکور با استناد بهماده 442قانون مجازات اسلامی و رای وحدت رویه شماره مورخ 22/7/82 هیات عمومی دیوان عالی کشور درخواست تخفیف مجازات دارم.

جهت ارتباط با مشهد وکالت می توانید در ساعات اداری از طریق شماره های ذیل تماس حاصل فرمایید:

۰۵۱-۳۷-۶۷-۸۰-۹۰

۰۹۱۵-۸۰-۷۰-۱۶۴

نکته 1: مشاوره حقوقی به صورت حضوری و با تعیین وقت قبلی از طریق شماره های ارتباطی فوق انجام می گردد. مشاوره حقوقی به صورت تلفنی نیز امکانپذیر است.

نکته 2 : مشاوره حقوقی به صورت حضوری یا تلفنی دارای هزینه حق المشاوره می باشد.

نکته3- در مشهد وکالت حق الوکاله قابلیت اقساط دارد.

زمان ملاقات به وقت ایران-مشهد : روز های شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۱۷ الی ۲۱ می باشد.

مشهد ، بلوار سجاد ، چهارراه بزرگمهر ، مجتمع تجاری ایران زمین ، طبقه پنجم ، واحد ۵۰۳

021-86095462

9:00 تا 18:00

اطلاع از مراحل، مدارک و شرایط طلاق توافقی

 

نمونه لایحه اسقاط حق تجدیدنظرخواهی حقوقی

 پرونده کلاسه : ………..

مرجع رسیدگی : شعبه ۲۸۶ دادگاهخانوده مجتمع قضایی شهیدباهنر تهران

تصمیم نهایی شماره : ……….

خواهان : خانم آزاده …… با وکالت آقای مسعود محمدی    به نشانی : تهران.میدان فاطمی.میدان گلها …… .
خوانده : آقای مهران …… فرزند محمود با وکالت خانم مینا کاویانی   به نشانی : تهران.میدان فاطمی.میدان گلها …… .
خوسته : طلاق توافقی

گردشکار:خواهان دادخواستی بخواسته فوق بطرفیت خوانده بالا تقدیم داشته که پس از ارجاع به شعبه و ثبت به کلاسه فوق و جری تشریفات قانونی دادگاه با توجه به محتویات پرونده ختم رسیدگی را اعلام و بشرح ذیل مبادرت به صدور رأی مینماید .

در خصوص دادخواست تقدیمی خواهان آزاده ….. فرزند علی با وکالت آقای مسعود محمدی به طرفیت مهران ….. فرزند مسیب با وکالت مینا کاویانی به خواسته صدور گواهی عدم امکان سازش (طلاق توافقی ) جهت اجرای صیغه طلاق و ثبت آن  دادگاه با عنایت به محتویات پرونده و ملاحظه سند نکاحیه به
شماره ترتیب …‏ مورخ ‎٩۱/۱۱/۱۲‏ دفتر رسمی ازدواج شماره ۳۷۴ تهران که رونوشت مصدق آن ضم پرونده گردیده و با احراز علقه زوجیت دائم فیمابین
و نظر به اصرار زوجین بر طلاق و از آنجا که حسب نظر کارشناس واحد مشاوره خانواده مستقر در مجتمع قضایی مثبوت به شماره …. مورخ ۹۶/۶/۴
تفریق و جدایی زوجین با ذکر دلایل و علل عدم تفاهم به مصلحت آنان اعلام شده . و اين دادگاه نیز نظر مزبور را مطابق ظواهر و احوال زوجین میداند لذا
تقاضای آنان را وارد تشخیص و مستندا به مواد ۰۳۵ ۲۶ و ‎۲٩‏ قانون حمایت خانواده مصوب ۱/۱۲/۱۳۹۱ مجلس شورای اسلامی گواهی عدم امکان سازش بنا بر توافق زوجین و به شرح توافقات ذیل صادر می شود : وکیل زوجه به وکالت از موکله کل مهریه زوجه را در قبال طلاق خلع به زوج بذل و وکیل زوج قبول پذل نمود. زوجه حق رجوع به ما بذل را از خود سلب و ساقط نمود. زوجه در خصوص نفقه و اجرت المثل ادعایی ندارد. جهیزیه در اختیار زوجه می باشد؛ زوجین فاقد فرزند مشترک می باشند. زوجین در خصوص سایر حقوق مالی نسبت به یکدیگر ادعایی ندارند . زوجه حسب اقرار وکیل زوجه باردار نمی باشد . ارائه گواهی عدم بارداری در زمان اجرای صیغه طلاق از سوی زوجه به دفترخانه ضروری می باشد. طلاق واقع شده مستندا به ماده ۱۱۴۶ قانون مدنی و کراهت زوجه از تداوم زندگی و بخشش حقوق مالی از نوع خلع می باشد . رای صادره حضوری و ظرف مدت بیست روز پس از ابلاغ قابل تجدید نظر خواهی در دادگاه محترم تجدید نظر استان تهران است. گواهی صادرة در اجزای ماده ۳۴ همان قانون طی سه ماه از تاریخ رای قطمی دارای اعتبار بوده و در صورتیکه تواهی صادره ظرف مهلت مزبور به دفتر رسمی طلاق جهت اجرای صیغه طلاق و ثبت آن تسلیم نگردد و یا تسلیم کننده گواهی به دفتر خانه: ظرف سه ماه از تاریخ تسلیم در دفتر خانه طلاق چهت اجرای صیغه طلاق حاضر نگردد و یا مدارک لازم را به دفتر خانه ارائه ننماید ,گواهی صادره از درجه اعتبار ساقط بوده و کلیه توافقات مندرج در این گواهی نیزملفی خواهد بود. اجرای صیغه طلاق حسب ماده ۳۷ قائون مذکور با رعایت جهات شرعی و با حضور سردفتر انجام خواهد گرفت.

رییس شعبه 286 دادگاه عمومی حقوقی تهران (خانواده)

دادنامه به اینجانبان مسعود محمدی وکیل زوجه و مینا کاویانی وکیل زوج در دفتر دادگاه حضوراً ابلاغ گردید و  نسبت به آن اعتراضی نداریم.حق تجدیدنظر خواهی و فرجام خواهی را از خود سلب و ساقط می نماییم.

بسمه تعالی – با توجه به مراتب فوق دادنامه موصوف در تاریخ 96/06/04 قطعی و لازم الاجرا می باشد.

مدیر شعبه 286 دادگاه خانواده تهران

 

راه های تماس و ارتباط با وکیل متخصص طلاق توافقی

Name (required)

Email (required)

من را از نظرات بعدی از طریق ایمیل آگاه بساز

در صورت تمایل به دریافت مشاوره حقوقی با وکیل پایه یک دادگستری و جهت هماهنگی و رزرو وقت مشاوره کلیک کنید.

در گروه وکلای دادگران حامی (دفتر وکالت دادگران) شما بدون اینکه دستمزد اضافی پرداخت نمایید جهت پیگیری بهتر و حصول نتیجه ی ارزشمندتر دو وکیل پایه یک دادگستری خواهید داشت و هر دو وکیل با تلاش و هم افزایی و هماهنگی، تمام تلاش خود را در جهت حصول نتیجه به نفع موکل بکار خواهند بست.

 

 

 

 

ادامه مطلب ……

دادرس محترم دادگاه انقلاب اسلامی شهرستان —- ؛        

             با سلام و عرض ادب

احتراماً ؛ اینجانب به وکالت از آقای         در پرونده کلاسه 960000 ضمن ابراز تعذر از تصدیع اوقات شریف در دفاع از حقوق موکل معروض می دارد:

باعنایت به اینکه موکل به موجب دادنامه شماره 9609977718700000مورخ26/12/96 مضاف بر حبس تعلیقی ، محکوم به تحمل یک سال حبس تعزیری گردیده و در تاریخ 05/01/97 به اینجانب ابلاغ گردیده است . در فرجه قانونی حق تجدید نظر خواهی را ساقط (اسقاط) می نمایم و خواستار اعمال ماده 442 قانون آیین دادرسی کیفری مبنی بر تخفیف مجازات صادره می باشم . مع الوصف : با عنایت به اینکه موکل نان آور خانواده (دارای همسر و دو فرزند ) خود می باشد و سابقه ی کار وی (چهارده سال کار مستمر در شهرهای کنگان و عسلویه به عنوان سر آشپز ) در پرونده مبین این امر می باشد که ایشان کارگری زحمت کش بوده و می باشد . بناء علیهذا : از محضر آن عالی مقام و همچنین دادستان محترم عمومی و انقلاب شهرستان کنگان خواهشمند است : حداکثر میزان تخفیف مقرر قانونی (یک چهارم) را در حق ایشان در صورت صلاحدید تعیین نمایید . مساعدت آن عالی مقامان موجب امتنان خواهد بود .

در صورتی که قصد تجدی نظر خواهی ندارید و می خواهید تا از حداکثر تخفیف مجازات بهره ببرید

این نمونه متن می تواند مثمر ثمر باشد


کالا به سبد اضافه شد.
پرداخت

نی نی سایت

نمونه لایحه اسقاط حق تجدیدنظرخواهی حقوقی
نمونه لایحه اسقاط حق تجدیدنظرخواهی حقوقی

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.