نظر مردم درباره طلا

نظر مردم درباره طلا
نظر مردم درباره طلابه گزارش بنکر (Banker)، انتشار امارهای مثبت اقتصادی در آمریکا موجب شده است تا بسیاری از تحلیلگران پیش بینی کنند که خطر رکود اقتصادی کاهش یافته و این مساله تاثیر زیادی بر افزایش ارزش دلار و کاهش قیمت طلا خواهد داشت.

در نظرسنجی این هفته 15 تحلیلگر بازار شرکت کرده اند که 4 نفر یعنی 27 درصد به افزایش قیمت طلا رای داده اند 5 نفر یعنی 33 درصد پیش بینی کردند قیمت طلا در هفته آینده کاهشی خواهد بود و 6 نفر یعنی 40 درصد نیز گفتند قیمت طلا تغییری نخواهد کرد.

در نظرسنجی آنلاین نیز 500 سرمایه گذار و تاجر شرکت کرده اند که 222 نفر معادل 44 درصد پیش بینی کردند قیمت طلا با افزایش همراه خواهد بود. 186 نفر دیگر یعنی 37 درصد اعلام کردند قیمت طلا کاهش خواهد یافت و 92 نفر معادل 18 درصد نیز بر این باورند که قیمت طلا تغییری نخواهد کرد.

نظر مردم درباره طلا

فیلیپ استریبل تحلیلگر ارشد موسسه RJO Futures در این باره گفت: به نظر من قیمت طلا در کوتاه مدت رونق چندانی نخواهد داشت. از نظر فصلی نیز اواخر نوامبر دوران درخشانی برای طلا نیست. انتشار آمارهای مثبت اقتصادی در آمریکا نیز قیمت طلا را زیر فشار بیشتری قرار می دهد.

دارین نیوسام تحلیلگر ارشد تکنیکال نیز معتقد است که قیمت طلا تنها از نظر فاندامنتال نزولی نیست بلکه از نظر تکنیکال نیز روند قیمت طلا نزولی خواهد بود و این احتمال وجود دارد که قیمت طلا سطح حمایتی 1439 دلاری را تست کند.

از سوی دیگر تحولات مربوط به توافق تجاری چین و آمریکا و اعتراضات هنگ کنگ نیز می تواند تاثیر مهمی بر قیمت طلا در روزهای آینده داشته باشد.

سایر منابع:

سایر منابع:

سایر منابع:

سایر منابع:

سایر منابع:

نظر مردم درباره طلا

سایر منابع:

سایر منابع:

سایر منابع:

سایر منابع:

سایر منابع:

سایر منابع:

سایر منابع:

سایر منابع:

سایر منابع:

سایر منابع:

سایر منابع:

سایر منابع:

سایر منابع:

سایر منابع:

سایر منابع:

سایر منابع:

سایر منابع:

سایر منابع:

سایر منابع:

سایر منابع:

سایر منابع:

سایر منابع:

سایر منابع:

سایر منابع:

سایر منابع:

سایر منابع:

سایر منابع:

سایر منابع:

سایر منابع:

سایر منابع:

سایر منابع:

سایر منابع:

سایر منابع:

سایر منابع:

سایر منابع:

نظر مردم درباره طلا

سایر منابع:

سایر منابع:

سایر منابع:

سایر منابع:

سایر منابع:

سایر منابع:

سایر منابع:

سایر منابع:

سایر منابع:

سایر منابع:

ایرنا نوشت: هفته گذشته تقاضایی در بازار طلا ایجاد نشد، معاملات در حد متوسط بود و حباب سکه با ۶۰ هزار تومان افزایش در پایان هفته به ۲۸۰ هزار تومان رسید.

بازار سکه و طلا در هفته نخست آذر روند صعودی داشت و قیمت‌ها تحت تاثیر رشد نرخ ارز افزایش یافت؛ هر چند این افزایش تا حدودی با کاهش نرخ انس جهانی همپوشانی داشت.

قیمت سکه طرح جدید در روز شنبه رشد ۵۰ هزار تومانی داشت و با نرخ ۱۲ میلیون و ۳۵۰هزار تومان معامله شد و در روز یکشنبه ۳۰ هزار تومان کاهش یافت. بهای سکه در روز دوشنبه افزایشی بود و با قیمت ۱۲ میلیون و ۴۶۰ هزار تومان معامله شد و روز بعد دوباره عقبگرد ۸۰ هزار تومانی داشت.

سکه طرح جدید در روز چهارشنبه حرکت رو به جلو آرام خود را ادامه داد و با ۱۰۰ هزار تومان رشد به رقم ۱۲ میلیون و ۵۶۰ هزار تومان رسید. در آخرین روز هفته سکه دوباره با ۳۱ هزار تومان افزایش معامله شد.

قیمت‌ها در بازار طلای خام در هفته پایانی آبان ماه همچون هفته‌های قبل در نوسان بود البته این نوسان در مقایسه با هفته قبل از آن تا حدودی کاهش داشت.  به این صورت که یک گرم طلای ۱۸ عیار در روز شنبه یک میلیون و ۲۳۶ هزار تومان معامله ‌شد و بهای آن در روز بعد به یک میلیون و ۲۳۸ هزار تومان و در روز دوشنبه به یک میلیون و ۲۴۹ هزار تومان رسید.  

نظر مردم درباره طلا

یک گرم طلای ۱۸ عیار در روز سه‌شنبه یک میلیون و ۲۳۵ هزار تومان و در روز چهارشنبه یک میلیون و ۲۵۰هزار تومان بود و پرونده آن با بهای یک میلیون و ۴۹۵۰ هزار تومان بسته شد.

قیمت هر مثقال طلا در هفته گذشته در میانه کانال پنج میلیون تومان نوسان داشت. در نخستین روز هفته هر مثقال طلا برابر با پنج میلیون و ۳۵۷ هزار تومان و روز یکشنبه پنج میلیون و ۳۶۶ هزار تومان تعیین شد.

بهای هر مثقال طلا در روز دوشنبه، پنج میلیون و ۴۱۰ هزار تومان بود و در روز سه‌شنبه این رقم ۶۰ هزار تومان کاهش داشت. در روزهای پایانی هفته قیمت هر مثقال طلا روند افزایشی داشت و با نرخ تقریبی پنج میلیون و ۴۱۵ هزار تومان داد و ستد می‌شد.

قیمت انس جهانی طلا در هفته گذشته در محدوده یک هزار و ۷۹۰ تا یک هزار و ۸۴۶ دلار نوسان داشت.

حباب سکه ۲۸۰ هزار تومان شد

«محمد کشتی آرای» نایب رییس اتحادیه طلا و جواهر تهران درباره تحولات بازار سکه و طلا طی هفته‌ گذشته گفت: ۵۰ دلار کاهش قیمت انس را در یک هفته گذشته داشتیم. البته اواسط هفته تا ۸۰ دلار هم رسید اما دوباره اصلاح شد.

وی اظهارداشت: در طول هفته گذشته قیمت ارز برخلاف کاهش انس جهانی به طور متوسط یک هزار تومان افزایش داشت و در حالیکه ابتدای هفته گذشته هر دلار آمریکا در بازار آزاد ۲۸ هزار و ۱۰۰ تومان بود در روزهای پایانی هفته تا ۲۹ هزار و ۱۰۰تومان افزایش یافت.

نایب رییس اتحادیه طلا وجواهر تهران افزود: بنابراین افزایش هزارتومانی قیمت ارز با کاهش بهای انس جهانی همدیگر را پوشش دادند و در مجموع قیمت سکه و طلا با افزایش در طول هفته همراه بود.

وی گفت: قیمت سکه طرح جدید ۱۸۰ هزار تومان افزایش هفتگی، نیم سکه ۱۰۰ هزار تومان افزایش، ربع سکه ۱۲۰ هزار تومان افزایش هفتگی داشت و سکه گرمی تغییر قیمتی نداشت.

کشتی آرای اضافه کرد: هر مثقال طلای آب شده ۵۷ هزار تومان افزایش هفتگی داشت. همچنین هر گرم طلا با ۱۳ هزار و ۷۰۰ تومان افزاش هفتگی برای هر گرم را ثبت کرد.

وی با بیان اینکه در هفته گذشته افزایش حباب سکه را شاهد بودیم، گفت: حباب سکه با ۶۰ هزار تومان افزایش در روز پنجشنبه به ۲۸۰ هزار تومان برای هر قطعه سکه رسید در حالیکه اول هفته حباب سکه ۲۲۰ هزار تومان بود.

نایب رییس اتحادیه طلا و جواهر تهران گفت: هفته گذشته برای سکه و طلا افزایش قیمت را داشتیم، البته تقاضایی در بازار ایجاد نشد و معاملات و داد و ستدها در حد معمول بود.

وی درباره پیش‌بینی بازار طلا در هفته آینده گفت: نمی‌توان پیش‌بینی کرد که بازار در هفته آینده افزایشی باشد زیرا در هفته گذشته نوسانات برخلاف هفته‌های قبل از آن بود و این موضوع به مسائل سیاسی و اقتصادی دارد که قابل پیش‌بینی نیست و اظهارنظر در این خصوص مشکل است.

کشتی آرای ادامه داد: بسیاری تحلیلگران اعتقاد داشتند انس جهانی به ۱۹۰۰ دلار می‌رسد در حالیکه این اتفاق نیفتاد و برخلاف پیش‌بینی‌ها و اظهارنظرهای قیمت انس جهانی به زیر ۱۸۰۰ دلار رسید.

وی تصریح کرد: این روزها اتفاقات و متغیرها چنان به سرعت اتفاق می‌افتد که موجب می‌شود نتوانیم بازار را پیش‌بینی کنیم بنابراین اظهارنظر در مورد کاهش و افزایش درست نیست.

نایب رییس اتحادیه طلا و جواهر تهران درخصوص عدم خرید سکه و طلا توسط فعالان نیز گفت: با توجه به اینکه وضعیت بازار نامشخص است بنابراین خریداران ریسک نمی‌کنند و از سوی دیگر چون تقاضایی افزایش نداشته، فروش و نقدینگی واحدها نیز کاهش یافته است. بنابراین به دلیل نبود نقدینگی واحدها نیز خرید نمی‌کنند.

بازار آرام و راکد طلا در هفته نخست آذرماه

    223227

شرکت هواوی روز چهارشنبه مورخ 6 بهمن 1400 رویداد سوپردیوایس را در هتل استقلال تهران برگزار کرد. طی این رویداد که در دو بخش برای اصحاب رسانه و نمایندگان فروش برنامه ریزی شده بود، علاوه بر رونمایی از 9 محصول جدید، استراتژی‌های بازرگانی و بازاریابی توسط مدیران ارشد این شرکت مورد بررسی قرار گرفت.

تمامی حقوق این سایت برای خبرآنلاین محفوظ است.
نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright © 2018 khabaronline News Agancy, All rights reserved

به گزارش اقتصادنیوز قیمت طلا در معاملات روز پنج‌شنبه و جمعه هفته گذشته عملکرد خوبی داشت و در پایان معاملات روز جمعه روی 1830 دلار قرار گرفت. برخی تحلیل‌گران معتقدند، احتمال اینکه قیمت طلا در سال 2022 در فاصله 1800 دلار تا 2000 دلار نوسان کند، حدود 50 درصد است و یک شانس 30 درصدی نیز وجود دارد که قیمت طلا از مرز 2 هزار دلار عبور کند. فدرال رزرو در آخرین نشست خود اعلام کرد که قصد دارد تا ماه مارس (اسفند 1400 و فروردین 1401) خرید دارایی را به اتمام برساند و بعد از آن نرخ بهره را سه بار در سال 2022 افزایش دهد. تحلیل‌گرانی که نسبت به آینده قیمتی طلا خوش‌بینند می‌گویند حتی با در نظر گرفتن سیاست‌های انقباضی فدرال نیز قیمت طلا می‌تواند عملکرد خوبی داشته باشد. آن‌ها می‌گویند در چرخه انقباضی قبلی که در فاصله سال‌های 2015 تا 2019 اتفاق افتاد، فدرال رزرو 9 بار نرخ بهره را افزایش داد، اما قیمت طلا 35 درصد بالا رفت، بعلاوه در فاصله سال‌های 2004 و 2005 فدرال رزرو نرخ بهره را 17 بار بالا برد، اما قیمت طلا در این فاصله 70 درصد رشد کرد. به اعتقاد آن‌ها افزایش نرخ بهره یه فرایند ایزوله شده نیست، تحت تاثیر عوامل متعددی قرار دارد و بر متغیرهای دیگر تاثیر می‌گذارد، بر همین اساس نمی‌توان به راحتی در مورد رابطه منفی بین افزایش نرخ بهره و قیمت طلا اظهار نظر کرد.

قیمت بیت کوین در ساعت 12 و 16 دقیقه عصر امروز به وقت ایران روی 47 هزار و 182 دلار قرار داشت و تغییرات آن نسبت به 24 ساعت گذشته منفی بود، سرمایه بازار بیت کوین به 893 میلیارد دلار رسیده بود و بیشترین و کمترین قیمت این ارز دیجیتال در 24 ساعت گذشته حدود 2.1 درصد اختلاف داشتند.

تغییرت قیمتی اتریوم نیز در 24 ساعت گذشته منفی بود و قیمت این ارز دیجیتال به 3 هزار و 743 دلار رسیده بود. سرمایه بازار اتریوم 445 میلیارد دلار و اختلاف بیشترین و کمترین قیمت آن در 24 ساعت گذشته 2.1 درصد گزارش می‌شد. در نتیجه مشاهده می‌شود، شدت نوسان قیمت بیت کوین و اتریوم در 24 ساعت گذشته به هم نزدیک بود.

 

نظر مردم درباره طلا

اقتصادنیوز: در ۶ ماه اخیر و در بازه زمانی ۱۶ مرداد تا پایان دی ماه شاخص شاخص کل بورس بیش از ۱۲۸ هزار واحد معادل ۹ درصد…

آدرس : تهران، خیابان مطهری، بین میرزای شیرازی و
سنایی، پلاک ۳۷۰

در هفته اول بهمن‌ماه، دلار آزاد میان کانال ۲۷ و ۲۸هزارتومان در نوسان بود.

بازار طلا و سکه در هفته اول بهمن ماه دو نیمه متفاوت را تجربه کرد؛ در ابتدای هفته با افزایش قیمت دلار و انس جهانی روند…

رییس کل سازمان توسعه تجارت ایران از گشایش در تنوع بخشی به روش های رفع تعهد ارزی خبرداد.

نویسنده و اقتصاددان مشهور هشدار داد که اقدامات دولت‌ها از جمله آمریکا برای مقابله با بحران همه‌گیری کرونا و چاپ انبوه…

طلا و سکه به دنبال کاهش قیمت دلار آزاد و اونس جهانی طلا، نسبت به روز گذشته کاهش قیمت را تجربه کردند.

نظر مردم درباره طلا

با اعلام جروم پاول رییس فدرال رزرو مبنی بر افزایش نرخ بهره بانک مرکزی آمریکا از ماه مارس، اونس طلا روند عقب نشینی در…

طبق اعلام کانون صرافان دلار در صرافی‌ها با کاهش نسبت به صبح، با قیمت ۲۴هزار و ۹۶۰تومان خریداری می‌شود.

با کاهش شدید قیمت اونس جهانی و همچنین افت اندک دلار در بازار آزاد، قیمت طلا در معاملات امروز صبح کاهش یافت.

قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید، امروز ۷ بهمن ماه ۱۴۰۰ به ۱۲ میلیون ۲۷۰ هزار تومان رسید.

بازار ارز پس نوساناتی که طی هفته تجربه کرد، معاملات آخرین روز اولین هفته بهمن را با آرامش آغاز کرد.

یک نماینده سابق مجلس شورای اسلامی گفت: حذف ارز ترجیحی، عدم تعادل جدیدی در تولید، مصرف و توزیع ایجاد کرده و مهمتر آنکه…

قیمت دلار و قیمت یورو برای تاریخ ۷ بهمن ماه ۱۴۰۰ اعلام شد.

بانک مرکزی نرخ رسمی ۴۶ ارز را برای امروز (پنجشنبه، ۷ بهمن‌ماه) اعلام کرد که بر اساس آن، بهای ۱۹ واحد پولی افزایش و…

طلا و سکه امروز همپای نوسانات دلار حرکت کرد و در معاملات صبح افزایشی و در عصر کاهشی شد.

پس از افزایش قیمت دلار در معاملات صبح، در این ساعت قیمت دلار بار دیگر اندکی کاهش یافته است.

صبح امروز طلا و سکه کاهش قیمت معاملات دیروز عصر را جبران کرد و تقاضا در این بازار افزایش یافته است.

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به

میباشد و استفاده از آن با ذکر منبع بلامانع است.

نظر مردم درباره 5 سازنده لایروبی طلا چیست تولید کننده درک توانایی تولید قوی ، قدرت تحقیق پیشرفته و خدمات عالی ، شانگهای نظر مردم درباره 5 سازنده لایروبی طلا چیست تأمین کننده ارزش ایجاد می کند و برای همه مشتری ارزش ایجاد می کند.

مهمترین سرمایه بورس اعتماد مردم است که در طول چندین دهه حاصل شده است امیدوارم برخی از مدیران برای اهداف مقطعی چند روزه این اعتماد را بازیچه قرار ندهند.

تهران (پانا) – عضو هیات مدیره اتحادیه طلا و جواهر استان زنجان گرانی اجرت و اخذ مالیات برارزش افزوده بالا از مصنوعات طلا را دو دلیل عمده برای تمایل مردم به خرید طلای آب شده می‌داند؛ وضعی که به دلیل نبود تخصص لازم برای

10.09.2020· امروز، پنجشنبه قرار است شورای بورس به دعوت دولت، برنامه‌ها و راهکارهای دولت برای بازار سرمایه را بررسی کند.جلسه‌ای که در آن دولتی‌ها از جمله وزیر اقتصاد به‌عنوان رئیس شورای بورس و رئیس کل بانک مرکزی حضور دارند و به

از مهم ترین اقدامات برای پیشگیری از ورود سیلاب و طغیان، لایروبی گرگانرود در محدوده اتصال به دریا است که با همکاری نیرو های مسلح و با امکانات ارتش و سپاه انجام می شود.غراوی ادامه داد،با این عمل، زمان تخلیه سیلاب به سمت

نظر مردم درباره طلا

نادر بذر افشان دبیرهیات مدیره اتحادیه طلا، جواهر و سکه تهران در گفت و گو با خبرنگار نبض بازار گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان ،گفت: امروز ( ۲۷ مرداد ۹۹) هر قطعه سکه تمام بهار آزادی با قیمت ۱۰ میلیون و ۹۲۰ هزار تومان

محمد کشتی آرای در گفت‌وگو با تسنیم درباره وضعیت بازار طلا و سکه در روزجاری اظهار داشت: امروز قیمت جهانی طلا نسبت به دیروز با 35 دلار افزایش به 1993 دلار رسید ضمن اینکه قیمت ارز نیز در بازار داخلی از کانال 23 هزار تومان وارد

بسیاری از خریداران طلا در ایران به دلیل بی اطلاعی از راه‌های شناخت طلای تقلبی از اصل تنها به اظهارات فروشنده طلا اکتفا می‌کنند. این در حالی است که این شیوه نمی‌تواند روش چندان مطمئنی برای خرید طلا باشد.

حسین رئیسی در حاشیه بازدید از روستاهای دهستان کریان شهرستان میناب در گفت‌وگو با ایسنا، افزود: مردم باید چند دفعه خانه به دوش شوند تا فکری به حال لایروبی رودخانه تلنگ و دیگر رودخانه های منطقه شود.

10.09.2020· بر خلاف نظر ترامپ ثبت نام لاتاری ۲۰۲۲ مهر ماه شاید برای شما نیز جالب باشد که بدانید شرایط ثبت نام در لاتاری چیست, در 5 سال گذشته بیش از 50000 مهاجرت به آمریکا داشته اند امکان ثبت

مهناز استقامتی چوکامی شهردار منطقه ۸ در گفت وگو با خبرنگار حوزه شهری گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، با اشاره به جزئیات لایروبی و پاکسازی ۳ مسیل بزرگ این منطقه، اظهار کرد: سه مسیل بزرگ در منطقه ۸، وجود دارد که به

به گزارش اقتصادنیوز در واقع یکی از راه های پیش بینی قیمت دلار، در نظر گرفتن قیمت سکه و طلای هر اونس طلا در بازارهای جهانی با 5.54 دلار کاهش 1940.55 دلار پیش بینی کارشناسان از آینده طلا چیست؟

این صرافی‌ها دلار را از مردم با قیمت ۱۸ هزار و ۲۵۰ تومان خریداری می‌کنند، بر همین‌ اساس طی روز جاری قیمت فروش یورو در صرافی‌های بانک‌ها با ۱۵۰ تومان افزایش نسبت به روز کاری قبل ۲۰ هزار و ۳۵۰ تومان اعلام شده است؛ قیمت

04/10/2009· اطلاعات کلی درباره فلز طلا طلا يك عنصر فلزي با ساختار کوبیک بوده كه از اول طلايي رنگ بوده ولي هنگام بريده شدن سياه و يا بنفش مي شود. طلا شكننده ترين عنصر مي باشد. همچنين بسيار سست بوده و به منظور استحكام بيشتر به صورت آليا

دمرگان هم در گزارش ماموریت علمی در ایران درباره ی طلا می نویسد: در ایران طلا به طور طبیعی کم است، در بعضی از رودخانه های کردستان، خراسان و قره داغی نزدیک ارس یافت می شود ولی درباره ی بهره برداری از آنها چیزی ننوشته است. مع

06.09.2020· شورای فنی میراث فرهنگی شورایی است که برای باغستان تصمیم‌گیری می‌کند و تلاش دارد که باغستان را حفظ کند اما در قانون حضور باغدار در شورای فنی در نظر گرفته نشده و باغستان را فارغ از باغدار دیده است.

شمش طلا چیست این نوع روش در برابر آب‌شده بسیار عالی بوده و خیال خریداران را از نظر عیار و وزن راحت‌تر کرده است. تفاوت طلای آب‌شده با شمش طلا. طلای آب‌شده: به صورت دستی ساخته می‌شود که قطعاً همراه با خطای انسانی است و �

به گزارش #اقتصادبرتر، کامودیتی Commodity کالایی است که قابلیت تبادل نسبی یا کامل را دارد و به زبان دیگر، هر جنس یا سرویسی است که می‌تواند با دیگر جنس‌ها یا سرویس‌ها مبادله یا تعویض شود.

09.09.2020· قیمت انواع سکه و طلای ۱۸ عیار در روز چهارشنبه ۱۹ شهریور. انواع طلا و سکه . نرخ خرید. نرخ فروش. سکه طرح قدیم. ۱۰ میلیون و ۸۵۰ هزار تومان. ۱۱ میلیون و ۱۵۰ هزار تومان. سکه طرح جدید. ۱۱ میلیون و ۵۵۰ هزار تومان. ۱۱ میلیون و ۸۵۰ هزار

نظر سنجی: اکثر مردم اعتماد خود را به بورس از دست داده اند. آمار سرمایه گذاران : نتایج این نظر سنجی نشان میدهد سرمایه گذاران درباره ریزش های اخیر بورس چگونه فکر میکنند.

13.09.2020· کشف و ضبط ۱۹۵ سکه طلا در فرودگاه امام خمینی نوید افکاری قصاص شد. ارسال نظر. قوانین ارسال نظر . لطفا از نوشتن با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید. از ارسال دیدگاه های نا مرتبط با متن خبر، تکرار نظر دیگران، توهین به سایر

تهران (پانا) – عضو هیات مدیره اتحادیه طلا و جواهر استان زنجان گرانی اجرت و اخذ مالیات برارزش افزوده بالا از مصنوعات طلا را دو دلیل عمده برای تمایل مردم به خرید طلای آب شده می‌داند؛ وضعی که به دلیل نبود تخصص لازم برای

تبلت سامسونگ گلکسی تب ای 8 اینچ با قلم Samsung Galaxy Tab A with S Pen 8.0 2019 SM-P205. 8.0″ 1200×1920 pixels; 8MP 1080p; 3GB RAM Exynos 7904; 4200mAh Li-Po . 2 نظر | افزودن نظرتان. ناموجود 2 نظر | افزودن نظرتان. ناموجود. افزودن به دلخواه; تبلت سامسونگ گلکسی تب اس 5 ایی Samsung Galaxy

طلا یا زَر با نشان شیمیایی Au نام یک عنصر است. طلا فلزی نرم و چگال و شکل‌پذیر به رنگ زرد روشن و براق است که در مجاورت هوا و آب زنگ نمی‌زند و تیره نمی‌شود. از نظر شیمیایی، طلا فلزی واسطه است که در گروه ۱۱ جدول تناوبی جای

مثلا در بخش وزن عدد 5.5 را وارد و در بخش اجرت 20000 را وارد کنید یعنی من 5.5 گرم طلا با اجرت ساخته 20000 تومان فروخته ام حتما نظرات خود را در راستای تکمیل بخش محاسبه قیمت طلا برای ما ارسال نماییدنی نی سایت

نظر مردم درباره طلا
نظر مردم درباره طلا

Comments

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *