نظر دکتر روازاده در مورد کرونا

نظر دکتر روازاده در مورد کرونا
نظر دکتر روازاده در مورد کرونا

برای اجرای این برنامه لطفا جاوا اسکریپت دستگاه خود را فعال کنید

برای اجرای این برنامه لطفا جاوا اسکریپت دستگاه خود را فعال کنید

برای اجرای این برنامه لطفا جاوا اسکریپت دستگاه خود را فعال کنید

برای اجرای این برنامه لطفا جاوا اسکریپت دستگاه خود را فعال کنید

برای اجرای این برنامه لطفا جاوا اسکریپت دستگاه خود را فعال کنید

برای اجرای این برنامه لطفا جاوا اسکریپت دستگاه خود را فعال کنید

هدف بخش

«سایت‌خوان دنیای اقتصاد»

گسترش اطلاع‌رسانی است و انتشار این مطلب به معنی تأیید محتوای آن نیست.

رئیس هیات مدیره نظام پزشکی تهران بزرگ در نامه‌ای از دکتر روازاده خواست در اسرع وقت با معرفی خود به دادستانی انتظامی سازمان نظام پزشکی، مستندات علمی اظهارات خود درباره کرونا را ارایه کند.

سید موید علویان رئیس هیات مدیره نظام پزشکی تهران بزرگ از روازاده خواست در اسرع وقت با معرفی خود به دادستانی انتظامی سازمان نظام پزشکی مستندات علمی اظهارات خود در مورد واکسیناسیون مبنی بر اینکه «واکسن وارداتی در صورت تزریق به مردم باعث مرگ آن‌ها می‌شود» و همچنین ادعا‌های تأثیر اقدامات درمانی پیشنهادی خود که در فضای مجازی منتشر شده است، در مورد درمان کرونا شامل (حجامت، مصرف قطره حنظل، جوش شیرین و …) را ارائه فرمایید.

متن نامه دکتر موید علویان به دکتر روازاده به شرح زیر است:

«جناب آقای دکتر روازاده

نظر دکتر روازاده در مورد کرونا

عضو محترم نظام پزشکی به شماره نظام پزشکی ۵۸۲۹۰

سلام علیکم

احتراماً نظر به پاندمی کرونا و مرگ‌ومیر ناشی از آن در کشور‌های مختلف دنیا و به تبع آن در کشور عزیزمان ایران و لزوم انجام اقدامات پیشگیری و درمانی برای عموم مردم بر اساس پروتکل‌های بهداشتی و علمی پذیرفته شده در مجامع علمی و مصوبات ستاد ملی کرونای کشوری و فرمایش مقام معظم رهبری مبنی بر وجوب اجرای مصوبات ستاد کرونا خواهشمند است مستندات علمی اظهارات جنابعالی در مورد واکسیناسیون «واکسن وارداتی در صورت تزریق به مردم باعث مرگ آن‌ها می‌شود» و ادعای تأثیر اقدامات درمانی پیشنهادی شما که در فضای مجازی منتشر شده است، در مورد درمان کرونا شامل (حجامت، مصرف قطره حنظل، جوش شیرین و …) در اسرع وقت خود را به دادستانی انتظامی سازمان نظام پزشکی تهران بزرگ معرفی و مستندات علمی ادعا‌های خود را ارائه فرمایید. بدیهی است هر گونه اظهارات غیر علمی که منجر به کاهش اعتماد عمومی به مستندات علمی و اقدامات قانونی و اجرایی شود که می‌تواند آسیب جانی به جامعه وارد نماید، مورد پیگیری سازمان نظام پزشکی خواهد بود.

دکتر سیدمؤید علویان

رئیس نظام پزشکی تهران بزرگ»

گروه نشریات دنیای اقتصاد

درباره ما

کليه حقوق اين سايت متعلق به روزنامه دنيای اقتصاد بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است

شرکت حسابداری

آخرین اخبار پرسپولیس

اخبار استقلال

حکیم دکتر روازاده در بیانیه رسمی درباره تزریق واکسن کرونا مواضع خود را بیان کرد.

در بیانیه حکیم دکتر حسین روازاده ، پژوهشگر طب اسلامی – ایرانی و دبیرکل جامعه اسلامی حامیان کشاورزی ایران آمده است: نظر دکتر روازاده در مورد کرونا

در ابتدا سلام می فرستم خدمت مردم عزیز کشورم و از خداوند منان، صحت و سلامتی آنها را آرزومندم.

در چند ماه اخیر نظر اینجانب به عنوان پزشک و پژوهشگر طب اسلامی – ایرانی بارها در نوشتارها و کلیپ های مختلف در باب واکسیناسیون بیان شده است. با این وجود تعدادی از رسانه ها، با تقطیع و تحریف اظهارات، به دنبال سیاه نمایی و تخریب بوده و علیرغم پاسخ به تحریف ها، از انتشار آن اجتناب می کنند.

بنده به هیچ عنوان با واکسیناسیون مخالفتی ندارم و واکسن را جزئی از طب اسلامی – ایرانی می دانم.  قبل از ورود کرونا به ایران این تهمت از طرف سازمان‌های وابسته به وزارت محترم بهداشت و درمان بر من وارد شد و پس از دو سال بررسی، شاکیان محکوم شدند و پرونده بسته شد.

 

 در آن دوران اشکالی که بر واکسن وارد کردم، این بود که چرا باید به بهانه افزایش طول عمر واکسن در آن جیوه وارد کنند و چرا چند واکسن را به عنوان سه‌گانه، پنج‌گانه و شاید در آینده ده‌گانه یکجا به کودکان ما تزریق کنند. چرا هر کدام از این واکسن ها رو جدا جدا تزریق نمی‌کنند تا از عوارض سنگین آن جلوگیری شود و یا اینکه به روند اجباری بودن آن با واکسن های مشکوک غربی (انگلیسی، آمریکایی، فرانسوی و… ) اعتراض داشتم که به حمد الله با محکومیت طرف مقابل به نفع بنده٫ موضوع واکسن فیصله یافت.

در ایپدیمی کرونا، ما روش هایی برای درمان ارائه کرده ایم، با این حال مردم ایران آزادند خود انتخاب کنند واکسن بزنند یا با روش های طب اسلامی – ایرانی درمان شوند. در صورت انتخاب واکسن برای مقابله با ویروس کرونا، توصیه به تزریق واکسن برکت و واکسن ها تولید کشور عزیزمان است که تمامی فرآیند تولید تحت کنترل و نظارت مسئولان است.

همچنین هموطنان عزیزم، در صورت تمایل به تزریق واکسن خارجی می توانند با مطالعه و تحقیق و خواندن مقالات علمی و شنیدن اظهارات متخصصان؛ چه موافق و چه مخالف و منتقد، نوع واکسن را انتخاب کنند.

سخنان بنده که اخیرا به صورت ناقص منتشر شده و مورد سواستفاده قرار گرفته است، مربوط به دولت قبل بود که برخی از مسئولین برای واردات واکسن های آمریکایی و انگلیسی مصر بودند و باید هشدارهای جدی می دادم تا خارج از چارچوب دستورات رهبر معظم انقلاب برای ممنوعیت واردات واکسن های مشکوک خارجی اقدام نشود.

 امیدوارم مسئولان دولت انقلابی در رسالت خود برای غلبه بر اپیدمی کرونا پیروز و موید باشند و با ایجاد بستری مناسب و شنیدن دغدغه ها و نظرات مخالفان و منتقدان واکسن کرونا، نگرانی های موجود را مرتفع سازند.

 


واکسن ازمایشی

پایگاه خبری افکارخبر توسط سرورهای

گروه نرم افزاری آسام

میزبانی می شود.

صفحه‌ها برای ویرایشگران خارج‌شده از سامانه بیشتر بدانید

حسین روازاده (متولد ۲۶ مرداد ۱۳۳۵ در تهران)، برابر اطلاعات تارنمای سازمان نظام پزشکی، یک پزشک عمومی است[۱] او می‌گوید که دانش‌آموخته از دانشگاه تهران است و بیماران خود را با استفاده از طب سنتی و طب اسلامی درمان می‌کند. حسین روازاده مدعی است احیاگر حجامت در ایران است و هر پزشکی که در ایران حجامت انجام می‌دهد، مستقیم یا با واسطه شاگرد وی بوده‌است. او که مطالعاتی در زمینه طب سنتی و گیاهان دارویی دارد،[۲][۳] بازگشت به تغذیه سنتی و اسلامی را راه رسیدن به سلامت می‌داند و وضعیت نامناسب تغذیه در ایران را به عوامل خارجی نسبت می‌دهد.[۴] وی که مدتی عقاید خود را در برنامه‌های صدا و سیما ابراز می‌کرد، اکنون در تارنمای خود دیدگاه‌هایش را بیان می‌کند. این دیدگاه‌ها، مورد چالش و نقد نشریات علمی طب جدید قرار گرفته‌است.[۵][۲][۳][۶][۷] روازاده که مسواک زدن پیش از خواب را باعث پوسیدگی دندان می‌داند، از دکتر علی مرسلی به‌دلیل نشر مطالبی[۸] در مخالفت با این اظهارات، به‌جرم نشر اکاذیب به دادگاه شکایت کرده‌است.[۹]

دکتر علی مرسلی؛ روازاده و دیگر مروجان دیدگاه‌های مشابه را به کلاهبرداری و تقلب علمی متهم کرده‌است.[۱۰] همچنین پیمان عشقی، دانشیار دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، در مطلبی در هفته‌نامهٔ پزشکی سپید، به انتقاد از دیدگاه‌های روازاده علیه دانش پزشکی پرداخت. روازاده بابت دیدگاه‌هایی که راجع به طب اسلامی دارد، از سوی روحانیون نیز مورد انتقاد قرار گرفته‌است؛ از جمله، محمدتقی ابطحی، در نقد دیدگاه‌های روازاده این مسئله را که تنها یک مکتب به نام طب اسلامی و تنها یک نظریه طبی جدید وجود دارد و روازاده به مقایسهٔ «طب جدید» با «طب اسلامی» می‌پردازد زیر سؤال برده و در مورد اثبات‌پذیری ادعاهای روازاده با شواهد تجربی تردید کرده‌است.[۱۱]

معاون غذا و داروی دانشگاه علوم‌پزشکی کرمانشاه اعلام کرد نمکی که با نام روازاده عرضه می‌شود آلوده‌است و دارای فلزات زیان‌بار است.[۱۲]

بهروز راوی در این جمله ۳ دروغ برمی‌شمارد: «مالزی هیچگونه محدودیتی دربارهٔ واردات و تولید آدامس ندارد. سنگاپور بر خلاف مالزی کشور مسلمان نیست و تنها ۱۵٪ ساکنین این کشور مسلمان هستد. محدودیت واردات و تولید آدامس در سنگاپور از سال ۱۹۹۲ به خاطر حفظ تمیزی اماکن عمومی است و نه وجود رابطه آدامس و بیماری‌های صعب العلاج.»[نیازمند منبع]
نظر دکتر روازاده در مورد کرونا

در سال ۱۴۰۰ رای قطعی یک سال محرومیت او از «اشتغال به حرفه پزشکی و وابسته» صادر شد.[۲۰]


https://web.archive.org/web/20121224080425/http://www.salamatiran.com/pdf/sepid/149_711.pdfDownloads-icon


اصلیDownloads-icon

ایسنا نوشت: رئیس هیات مدیره نظام پزشکی تهران بزرگ در نامه‌ای از دکتر روازاده خواست در اسرع وقت با معرفی خود به دادستانی انتظامی سازمان نظام پزشکی، مستندات علمی اظهارات خود درباره کرونا را ارایه کند.

دکتر سید موید علویان رئیس هیات مدیره نظام پزشکی تهران بزرگ از دکتر روازاده خواست در اسرع وقت با معرفی خود به دادستانی انتظامی سازمان نظام پزشکی مستندات علمی اظهارات خود در مورد واکسیناسیون مبنی بر اینکه « واکسن وارداتی در صورت تزریق به مردم باعث مرگ آنها می‌شود» و همچنین ادعاهای تأثیر اقدامات درمانی پیشنهادی خود که در فضای مجازی منتشر شده است، در مورد درمان کرونا شامل (حجامت، مصرف قطره حنظل، جوش شیرین و …) را ارائه فرمایید.

براساس گزارش پایگاه خبری سازمان نظام پزشکی کشور، متن نامه دکتر موید علویان به دکتر روازاده به شرح زیر است:

«جناب آقای دکتر روازاده

عضو محترم نظام پزشکی به شماره نظام پزشکی ۵۸۲۹۰

نظر دکتر روازاده در مورد کرونا

سلام علیکم

احتراماً نظر به پاندمی کرونا و مرگ‌ومیر ناشی از آن در کشورهای مختلف دنیا و به تبع آن در کشور عزیزمان ایران و لزوم انجام اقدامات پیشگیری و درمانی برای عموم مردم بر اساس پروتکل‌های بهداشتی و علمی پذیرفته شده در مجامع علمی و مصوبات ستاد ملی کرونای کشوری و فرمایش مقام معظم رهبری مبنی بر وجوب اجرای مصوبات ستاد کرونا خواهشمند است مستندات علمی اظهارات جنابعالی در مورد واکسیناسیون «واکسن وارداتی در صورت تزریق به مردم باعث مرگ آنها می‌شود» و ادعای تأثیر اقدامات درمانی پیشنهادی شما که در فضای مجازی منتشر شده است، در مورد درمان کرونا شامل (حجامت، مصرف قطره حنظل، جوش شیرین و …) در اسرع وقت خود را به دادستانی انتظامی سازمان نظام پزشکی تهران بزرگ معرفی و مستندات علمی ادعاهای خود را ارائه فرمایید. بدیهی است هر گونه اظهارات غیر علمی که منجر به کاهش اعتماد عمومی به مستندات علمی و اقدامات قانونی و اجرایی شود که می‌تواند آسیب جانی به جامعه وارد نماید، مورد پیگیری سازمان نظام پزشکی خواهد بود.

دکتر سیدمؤید علویان

رئیس نظام پزشکی تهران بزرگ»

۲۳۵۲۳۳

کانادا یکی از کشورهای محبوب برای مهاجرت تحصیلی است. دلیل این محبوبیت داشتن دانشگاه‌ها و موسسات تحصیلی سطح بالا و هزینه معقول این دانشگاه‌ها است. گرفتن ویزای تحصیلی کانادا ممکن است سخت باشد. یک اشتباه یا نقص در مدارک ممکن است باعث رد ویزای تحصیلی کانادا شود. در این مقاله به بررسی دلایل رد ویزای تحصیلی کانادا و روش‌های اعتراض به آن می‌پردازیم.

تمامی حقوق این سایت برای خبرآنلاین محفوظ است.
نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright © 2018 khabaronline News Agancy, All rights reserved

لطفا جای خالی را با مقدار مناسب پر کنید.حاصل همواره عددی مثبت است. *  +  2  =  4 .hide-if-no-js { display: none !important; } نی نی سایت

نظر دکتر روازاده در مورد کرونا
نظر دکتر روازاده در مورد کرونا

Comments

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *