نظر دکتر روازاده در مورد واکسیناسیون

نظر دکتر روازاده در مورد واکسیناسیون
نظر دکتر روازاده در مورد واکسیناسیون

برای اجرای این برنامه لطفا جاوا اسکریپت دستگاه خود را فعال کنید

برای اجرای این برنامه لطفا جاوا اسکریپت دستگاه خود را فعال کنید

برای اجرای این برنامه لطفا جاوا اسکریپت دستگاه خود را فعال کنید

برای اجرای این برنامه لطفا جاوا اسکریپت دستگاه خود را فعال کنید

برای اجرای این برنامه لطفا جاوا اسکریپت دستگاه خود را فعال کنید

برای اجرای این برنامه لطفا جاوا اسکریپت دستگاه خود را فعال کنید

هدف بخش

«سایت‌خوان دنیای اقتصاد»

گسترش اطلاع‌رسانی است و انتشار این مطلب به معنی تأیید محتوای آن نیست.

رئیس هیات مدیره نظام پزشکی تهران بزرگ در نامه‌ای از دکتر روازاده خواست در اسرع وقت با معرفی خود به دادستانی انتظامی سازمان نظام پزشکی، مستندات علمی اظهارات خود درباره کرونا را ارایه کند.

سید موید علویان رئیس هیات مدیره نظام پزشکی تهران بزرگ از روازاده خواست در اسرع وقت با معرفی خود به دادستانی انتظامی سازمان نظام پزشکی مستندات علمی اظهارات خود در مورد واکسیناسیون مبنی بر اینکه «واکسن وارداتی در صورت تزریق به مردم باعث مرگ آن‌ها می‌شود» و همچنین ادعا‌های تأثیر اقدامات درمانی پیشنهادی خود که در فضای مجازی منتشر شده است، در مورد درمان کرونا شامل (حجامت، مصرف قطره حنظل، جوش شیرین و …) را ارائه فرمایید.

متن نامه دکتر موید علویان به دکتر روازاده به شرح زیر است:

«جناب آقای دکتر روازاده

نظر دکتر روازاده در مورد واکسیناسیون

عضو محترم نظام پزشکی به شماره نظام پزشکی ۵۸۲۹۰

سلام علیکم

احتراماً نظر به پاندمی کرونا و مرگ‌ومیر ناشی از آن در کشور‌های مختلف دنیا و به تبع آن در کشور عزیزمان ایران و لزوم انجام اقدامات پیشگیری و درمانی برای عموم مردم بر اساس پروتکل‌های بهداشتی و علمی پذیرفته شده در مجامع علمی و مصوبات ستاد ملی کرونای کشوری و فرمایش مقام معظم رهبری مبنی بر وجوب اجرای مصوبات ستاد کرونا خواهشمند است مستندات علمی اظهارات جنابعالی در مورد واکسیناسیون «واکسن وارداتی در صورت تزریق به مردم باعث مرگ آن‌ها می‌شود» و ادعای تأثیر اقدامات درمانی پیشنهادی شما که در فضای مجازی منتشر شده است، در مورد درمان کرونا شامل (حجامت، مصرف قطره حنظل، جوش شیرین و …) در اسرع وقت خود را به دادستانی انتظامی سازمان نظام پزشکی تهران بزرگ معرفی و مستندات علمی ادعا‌های خود را ارائه فرمایید. بدیهی است هر گونه اظهارات غیر علمی که منجر به کاهش اعتماد عمومی به مستندات علمی و اقدامات قانونی و اجرایی شود که می‌تواند آسیب جانی به جامعه وارد نماید، مورد پیگیری سازمان نظام پزشکی خواهد بود.

دکتر سیدمؤید علویان

رئیس نظام پزشکی تهران بزرگ»

گروه نشریات دنیای اقتصاد

درباره ما

کليه حقوق اين سايت متعلق به روزنامه دنيای اقتصاد بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است

شرکت حسابداری

آخرین اخبار پرسپولیس

اخبار استقلال

حکیم دکتر روازاده در بیانیه رسمی درباره تزریق واکسن کرونا مواضع خود را بیان کرد.

در بیانیه حکیم دکتر حسین روازاده ، پژوهشگر طب اسلامی – ایرانی و دبیرکل جامعه اسلامی حامیان کشاورزی ایران آمده است: 

نظر دکتر روازاده در مورد واکسیناسیون

در ابتدا سلام می فرستم خدمت مردم عزیز کشورم و از خداوند منان، صحت و سلامتی آنها را آرزومندم.

در چند ماه اخیر نظر اینجانب به عنوان پزشک و پژوهشگر طب اسلامی – ایرانی بارها در نوشتارها و کلیپ های مختلف در باب واکسیناسیون بیان شده است. با این وجود تعدادی از رسانه ها، با تقطیع و تحریف اظهارات، به دنبال سیاه نمایی و تخریب بوده و علیرغم پاسخ به تحریف ها، از انتشار آن اجتناب می کنند.

بنده به هیچ عنوان با واکسیناسیون مخالفتی ندارم و واکسن را جزئی از طب اسلامی – ایرانی می دانم.  قبل از ورود کرونا به ایران این تهمت از طرف سازمان‌های وابسته به وزارت محترم بهداشت و درمان بر من وارد شد و پس از دو سال بررسی، شاکیان محکوم شدند و پرونده بسته شد.

 

 در آن دوران اشکالی که بر واکسن وارد کردم، این بود که چرا باید به بهانه افزایش طول عمر واکسن در آن جیوه وارد کنند و چرا چند واکسن را به عنوان سه‌گانه، پنج‌گانه و شاید در آینده ده‌گانه یکجا به کودکان ما تزریق کنند. چرا هر کدام از این واکسن ها رو جدا جدا تزریق نمی‌کنند تا از عوارض سنگین آن جلوگیری شود و یا اینکه به روند اجباری بودن آن با واکسن های مشکوک غربی (انگلیسی، آمریکایی، فرانسوی و… ) اعتراض داشتم که به حمد الله با محکومیت طرف مقابل به نفع بنده٫ موضوع واکسن فیصله یافت.

در ایپدیمی کرونا، ما روش هایی برای درمان ارائه کرده ایم، با این حال مردم ایران آزادند خود انتخاب کنند واکسن بزنند یا با روش های طب اسلامی – ایرانی درمان شوند. در صورت انتخاب واکسن برای مقابله با ویروس کرونا، توصیه به تزریق واکسن برکت و واکسن ها تولید کشور عزیزمان است که تمامی فرآیند تولید تحت کنترل و نظارت مسئولان است.

همچنین هموطنان عزیزم، در صورت تمایل به تزریق واکسن خارجی می توانند با مطالعه و تحقیق و خواندن مقالات علمی و شنیدن اظهارات متخصصان؛ چه موافق و چه مخالف و منتقد، نوع واکسن را انتخاب کنند.

سخنان بنده که اخیرا به صورت ناقص منتشر شده و مورد سواستفاده قرار گرفته است، مربوط به دولت قبل بود که برخی از مسئولین برای واردات واکسن های آمریکایی و انگلیسی مصر بودند و باید هشدارهای جدی می دادم تا خارج از چارچوب دستورات رهبر معظم انقلاب برای ممنوعیت واردات واکسن های مشکوک خارجی اقدام نشود.

 امیدوارم مسئولان دولت انقلابی در رسالت خود برای غلبه بر اپیدمی کرونا پیروز و موید باشند و با ایجاد بستری مناسب و شنیدن دغدغه ها و نظرات مخالفان و منتقدان واکسن کرونا، نگرانی های موجود را مرتفع سازند.

 


واکسن ازمایشی

پایگاه خبری افکارخبر توسط سرورهای

گروه نرم افزاری آسام

میزبانی می شود.

تمامی حقوق برای خبربان محفوظ است. © ۱۴۰۰

اظهارات جنجالی دکتر حسین روازاده علیه واکسن‌های وارداتی کرونا، از جمله این که تزریق این واکسن‌ها باعث مرگ مردم می‌شود، چندی پیش باعث شد او برای ادای توضیح و ارائه مستندات علمی به دادستانی انتظامی سازمان نظام پزشکی احضار شود.

استاد طب سنتی گفت: واکسن کرونا برای افرادی که دارای زمینه بیماری‌های سرد هستند عوارض می‌دهد؛ بنابراین این افراد باید با انجام حجامت و خوردن غذای با طبع گرم آن را جبران کنند؛ یعنی باید واکسن را تزریق کرده و در کنار آن حجامت را انجام دهند.

حسین خیر اندیش، استاد طب سنتی در گفت‌وگو با خبرنگار سلامت خبرگزاری فارس در پاسخ به این پرسش که «درباره تزریق واکسن توسط افراد مختلف چه نظری دارید؟»، گفت:‌بیماری کرونا طبع سرد دارد و واکسن آن نیز دارای طبع سرد است.

وی ادامه داد:‌بنابراین سطح سردی را افزایش می‌دهد. این برای افرادی که دارای زمینه بیماری‌های سرد هستند عوارض می‌دهد؛ بنابراین این افراد باید با انجام حجامت و خوردن غذای با طبع گرم آن را جبران کنند؛ یعنی باید واکسن را تزریق کرده و در کنار آن حجامت را انجام دهند.

این استاد طب سنتی درباره اینکه «آیا همه افرادی که واکسن تزریق می کنند باید حجامت را انجام دهند؟»،اظهار داشت: حجامت ذکر شده باید توسط افراد دارای بیماری زمینه ای مانند افزایش فشار خون ،افزایش تری گلیسیرید و کلسترول،غلظت خون و افراد دارای سابقه سکته صورت گیرد.

خیر اندیش در پاسخ به این پرسش که «آیا با توجه به سردی هوا انجام حجامت ایرادی ندارد؟»، ابراز داشت:در ماه سردی که حجامت کردن ممنوع است دیماه است؛آن هم حجامت عمومی ممنوع است، اما حجامت اضطراری ممنوع نیست.

نظر دکتر روازاده در مورد واکسیناسیون

وی متذکر شد:‌بنده با کلیت تزریق واکسن موافق هستم اما باید این قاعده ذکر شده رعایت شود.کسانی که به ما مراجعه کرده و در اثر تزریق واکسن دچار شکایت شده‌اند دارای بیماری زمینه‌ای هستند نه همه افراد.

این استاد طب سنتی متذکر شد:‌تزریق واکسن  به کودکان نیز زیانی نمی‌رساند.

انتهای پیام/

 

نی نی سایت

نظر دکتر روازاده در مورد واکسیناسیون
نظر دکتر روازاده در مورد واکسیناسیون

Comments

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *