نظر دکتر روازاده درباره ریزش مو

نظر دکتر روازاده درباره ریزش مو
نظر دکتر روازاده درباره ریزش مو

برای اجرای این برنامه لطفا جاوا اسکریپت دستگاه خود را فعال کنید

برای اجرای این برنامه لطفا جاوا اسکریپت دستگاه خود را فعال کنید

برای اجرای این برنامه لطفا جاوا اسکریپت دستگاه خود را فعال کنید

برای اجرای این برنامه لطفا جاوا اسکریپت دستگاه خود را فعال کنید

برای اجرای این برنامه لطفا جاوا اسکریپت دستگاه خود را فعال کنید

برای اجرای این برنامه لطفا جاوا اسکریپت دستگاه خود را فعال کنید

برای اجرای این برنامه لطفا جاوا اسکریپت دستگاه خود را فعال کنید

برای اجرای این برنامه لطفا جاوا اسکریپت دستگاه خود را فعال کنید

برای اجرای این برنامه لطفا جاوا اسکریپت دستگاه خود را فعال کنید

برای اجرای این برنامه لطفا جاوا اسکریپت دستگاه خود را فعال کنید

برای درمان ریزش مو در طب سنتی، متخصصان در این حوزه دیدگاه‌های مختلفی را بیان کرده‌اند. دکتر حسین خیراندیش، آیت‌الله سیدحسن ضیایی، دکتر حسین روازاده، آیت‌آلله عباس تبریزیان، دکتر حسن اکبری، حکیم معارفی و حکیم تهرانی بیشترین دیدگاه‌ها را در طب سنتی برای درمان ریزش مو مطرح کرده‌اند.

حکیم خیراندیش معتقدند افرادی که موهای آن‌ها ریزش ندارد، معمولا دارای طبعی معتدل هستند. ایشان بیان می‌کنند طبع سرد و گرم سبب ریزش مو می‌شود. پدیده طاسی به‌دلیل غلبه صفرا در زنان روی نمی‌دهد و ریزش موی مردان و طاسی آنها به‌دلیل افزایش صفراست.

برای پیشگیری و درمان ریزش مو مردان در طب سنتی که طبع گرم دارند، باید دو بار حجامت عام و یک بار حجامت سر انجام داد. پس از آن روغن سیاه‌دانه روی ملاج سر مالیده شود.

حکیم خیراندیش می‌فرمایند، ریزش سرد بیشتر در زنان اتفاق می‌افتد. یکی از درمان‌های توصیه‌شده برای این نوع ریزش، شست‌وشوی سر در حمام، با محلول آب و نمک است.

 برای درمان ریزش مو با این روش، فرد باید سه قاشق غذاخوری نمک (ترجیحا نمک دریا) را در یک لیوان آب بریزد. پس از شست‌وشوی نهایی موها، آن را روی سر و ریشه موها بریزد. پس از چند دقیقه، موها را شست‌وشو دهد. این کار سبب درمان ریزش مو در طب سنتی، محکم شدن بُن مو و درشت شدن آنها می‌شود.

نظر دکتر روازاده درباره ریزش مو

 محلول آب و نمک سبب قطع شدن ریزش مو و حتی تا ۲۵ درصد نیز موجب رویش دوباره مو می‌شود. این روش سبب سفت شدن پوست سر نیز می‌شود، زیرا نمک تنها دارویی است که به سرعت جذب بدن می‌شود.

زنان شیرده اگر در دوران شیردهی خود را تقویت نکنند، ممکن است دچار ریزش مو شوند. در این دوران برای درمان ریزش مو در طب سنتی باید بادام مصرف کنند.

البته سوپ گندم نیز مانع ریزش مو می‌شود. هرچند بهتر است سوپ گندم با روغن زیتون خورده شود، زیرا روغن زیتون باعث جذب گندم می‌شود.

غلبه سردی بر تن و روان، سبب ریزش شدید یا سکه‌ای مو می‌شود. این اتفاق هم در مردان و هم در زنان دیده می‌شود. حتی ممکن است ابرو هم بر اثر این عامل دچار ریزش شود.

این نوع ریزش مو را می‌توان با گرم کردن تن و روان، ابتدا به مدت سه چله و در مرحله بعد با گرم کردن موضعی درمان کرد.

افرادی که روان مستعدی برای گرم شدن دارند، قابل درمان هستند. به‌عبارت دیگر، زمانی که روان فرد از پدیده ریزش سکه‌ای متاسف و ناراحت باشد، احتمال درمان آن کمتر است و قابل درمان نخواهد بود. پس گرمی روان، نقش مهمی در درمان ریزش مو در طب اسلامی و سنتی دارد.

یکی از روش‌های درمان ریزش مو در طب سنتی برای طبع سرد، مالیدن روغن‌های گرم‌ برای درمان موضعی است. مالیدن سیاه دانه در چند دوره در این زمینه می‌تواند موثر باشد. البته این روغن برای طاسی ناشی از شدت گرمی چندان موثر نیست.

درمان دیگر برای سردی، پیشنهاد حکیم خیراندیش، روغن بنفشه با پایه زیتون است.

حکییم خیراندیش برای درمان قطعی ریزش موی سکه‌ای طب سنتی، زالودرمانی را توصیه می‌کنند. انداختن  ۴۰ تا ۵۰ زالو در سر برای دو سه دوره ضرورت دارد.

حکیم ضیایی تاکید می‌کنند برای درمان ریزش مو در طب سنتی، ابتدا باید به علت آن توجه کرد، اگر ریزش مو از فقر املاح بدن باشد، باید از طریق تغذیه آن را درمان کرد.

اگر ریزش مو جنبه استرسی دارد، باید با مدیریت بر خویشتن و ایجاد اعتماد به نفس، سبب متوقف شدن ریزش مو شد.

اگر ریزش مو، جنبه هورمونی یا ارثی دارد، باید ترشح هورمون‌ها را به حالت طبیعی رساند. در مردان ترشح بیش از اندازه هورمون‌ها سبب ریزش مو می‌شود. هرچند در مردان پس از بلوغ و به مرور زمان، دو سوی سر خلوت می‌شود، البته این به معنای طاسی سر نیست.

اگر مردان ازدواج کرده‌ و بسیار نزدیکی کنند، دچار ریزش مو می‌شوند. استمنا در مردان یا پسران سبب ریزش مو شده که برای پیشگیری باید این کار را ترک کرد.

برای پیشگیری و درمان ریزش مو در طب اسلامی، حکیم ضیایی جوشانده گل بابونه که در حنا خیسانده شده را پیشنهاد می‌دهند. برای این کار باید ۲۰ دقیقه پیش از حمام، این محلول را به سر مالید و سپس آن را شست‌وشو داد.

در زنان باید هورمون‌های زنانه یعنی استروژن و پروژسترون پایین نباشد. در این صورت برای درمان ریزش مو در طب سنتی باید روزی سه استکان چای رازیانه بخورند که هم قاعدگی آن‌ها منظم شود و هم هورمون زنانه آن‌ها بالا برود.

استفاده از روغن‌مالی کوشْنه برای درمان ریزش مو هورمونی در زنان با طب سنتی موثر است.

برای درمان ریزش مو پس از شیمی‌درمانی، باید دوره شیمی‌درمانی به اتمام رسیده باشد.

اگر فرد تجویز دارویی دارد، باید مصرف داروهای گیاهی را به مدت دو یا حتی چهار ساعت به عقب بیندازد که سبب تداخل دارویی نشود.

برای درمان ریزش مو در طب سنتی پس از شیمی‌درمانی، بهتر است در برنامه غذایی فرد حتما مصرف خرما گنجانده شود. دوم شَلتوک یا پوسته برنج یا عرق شلتوک استفاده شود. سوم خوردن سیاه دانه با عسل توصیه می‌شود.

در زمینه روغن‌های مالیدنی نیز سه نوع روغن تجویز می‌شود. اگر فرد سه بار در هفته استحمام می‌کند، بار اول روغن بادام تلخ روی قسمت‌هایی که مو ریخته، بمالد و پس از نیم ساعت بشوید.

روز دوم استحمام، از روغن سیاه دانه در پایه روغن زیتون یا روغن بادام تلخ جوشانده شود و روی سر بمالد و پس از نیم ساعت بشوید. این دارو از داروی قبلی قوی‌تر است.

بار سوم، روغن کُندِش با روغن زیتون خالص به مدت 20 دقیقه تا نیم ساعت جوشانده شود و پس از سرد شدن روی سر مالیده شده و سپس شست‌وشو داده شود. این قوی‌ترین دارو برای رشد مو است.

از نظر استاد تبریزیان، ریزش مو می‌تواند علل مختلفی داشته باشد که با توجه به علت، نوع درمان متفاوت است که در ادامه به آن‌ها اشاره می‌کنیم:

ریزش مو معلول دو خلط صفرا و بلغم است. معمولا افرادی که طبع گرم دارند و عصبانی هستند، غلبه صفرا دارند که این امر می‌تواند سبب ریزش مو نیز شود که بیشتر در جوانان روی می‌دهد. اگر ریزش مو به این علت باشد، باید از مواد صفرابُر مانند خُرفه، آلو سیاه، سویق جو و سویق عدس استفاده کرد.

یک علت دیگر ریزش مو از نظر استاد تبریزیان، غلبه بلغم است که جلوی جریان روان خون را می‌گیرد که در سنین پیری روی می‌دهد. در این صورت برای درمان ریزش مو در طب سنتی باید غذاهای گرم خورد و پشت به آفتاب نشست.

اگر فردی هم غلبه صفرا و هم بلغم داشته باشد، به‌شدت دچار ریزش مو می‌شود.

یکی از روش‌های درمان ریزش مو در طب اسلامی، استفاده از روغن بنفشه با پایه زیتون است که باید به مو مالیده شود که برای خانم‌ها هر شب و برای آقایان هفته‌ای دو شب تجویز می‌شود.

البته بهترین زمان درمان با روغن بنفشه، شب است که هم سبب تقویت مو و هم درمان موخوره و سفیدی مو می‌شود.

برای تقویت مو و درمان ریزش مو در طب اسلامی، مصرف زیاد انجیر توسط ایشان توصیه شده است.

دکتر تبریزیان یکی از علل اصلی ریزش مو به خصوص در خانم‌ها را ناشی از شدت سردی مزاج می‌داند. سردی باعث نازک شدن موها و ریزش آن‌ها می‌شود.

برای درمان ریزش موی زنان، آیت‌الله تبریزیان مالیدن روغن سیاهدانه همراه بادام تلخ یا هر روغن گرم دیگری مثل کنجد و زیتون را به ملاج سر پیشنهاد می‌دهند. این عمل باید به‌طور منظم هر شب انجام شود.

مدت زمان تاثیرگذاری این روش بسته به میزان سردی در بدن فرد، ممکن است بین ۴۰ تا ۱۲۰ روز متفاوت باشد.

 از دیگر روش‌ها برای از بین رفتن سردی و درمان ریزش مو در طب سنتی در فرد، استشمام عطرهای گرم مانند مریم، یاس، گل‌محمدی، نرگس، مشک و… است. بهتر است این عمل شب‌ها هنگام خواب انجام و عطر زیربینی مالیده شود .

سایر روش‌های درمان سردی مزاج برای درمان ریزش مو در طب سنتی از دیدگاه حکیم تبریزیان به شرح زیر است:

فرد باید غذاهای گرمی مانند ارده با شیره انگور یا فسنجان بادام و گردو مصرف کند.

نظر دکتر روازاده درباره ریزش مو

مصرف دمنوش رازیانه با عسل هر شب یک لیوان (بانوان باید در زمان غیر از دوره ماهانه این دمنوش را مصرف کنند)

فرد باید از مصرف سردیجات در شب پرهیز کند.

توصیه‌های زیر می‌تواند سبب درمان ریزش مو ارثی با طب سنتی شود:

– استفاده نکردن از شامپو و استفاده از صابون به جای آن

– ایستاده زیر دوش بودن سبب ریزش مو می‌شود، ایستاده زیر دوش نباید استحمام کرد.

– پوشاندن سر هنگام دستشویی رفتن

– پوشیدن کلاه با جنس نخ، پشم یا نمد

حکیم روازاده معتقدند ماسک گیاهی زیر در درمان ریزش و طاسی موی سر و همچنین در درمان سفیدی مو، عفونت پوست سر، شوره، ریزش ابرو و شفافیت موی سر بسیار تاثیرگذار است.

در این ماسک گیاهی، یک عدد پیاز رنده شده که با توری آب آن گرفته شده را باید با دو قاشق چایخوری عسل و یک قاشق مرباخوری روغن زیتون مخلوط کرد و برای از بین رفتن بوی پیاز یک قاشق مرباخوری آبلیمو یا گلاب به آن اضافه کرد. این محلول باید روی قسمت‌های طاس یا تمام کف سر مالیده شود و به مدت دو ساعت با کیسه پوشانده شده و پس از آن با شامپوی گیاهی بدون مواد شیمیایی شست‌وشو داده شود.

گِل سرشوی در طب سنتی برای درمان و بهبود برخی از بیماری‌ها کاربرد دارد که در متون طب سنتی از آن به‌عنوان «طین» یاد می‌شود. گل سرشوی به تقویت و رشد موها و درمان ریزش مو در طب سنتی کمک می‌کند، خاصیت ترمیم‌کنندگی دارد و موخوره، جوش و کهیر را نیز برطرف می‌کند.

زمان استفاده از گل سرشوی هر 10 روز یا دو هفته یک بار است، زیرا استفاده بیش از اندازه آن ممکن است موجب ریزش مو شود. همچنین استفاده از گیاهان دارویی مانند کتیرا، حنا و سدر پس از استفاده از گل سرشوی، عامل ریزش مو به‌شمار می‌رود، از این‌رو نباید این گیاهان پس از گل سرشوی مورد استفاده قرار گیرند.

نکته آخر اینکه ممکن است استفاده از گِل شست‌وشو در برخی از افراد عوارضی مانند خشکی پوست یا حتی زخم و ضایعات پوستی به همراه داشته باشد، از این‌رو برای پیشگیری از این امر ابتدا به مقدار کم روی سر امتحان شود.

مو دو بخش ریشه و ساقه دارد. برای پیشگیری از ریزش مو، باید ریشه آن تقویت شود. عمده‎ترین عامل رشد نکردن یا ریزش مو، نرسیدن انرژی به ریشه آن است. البته رسیدن هوای سالم به سر نیز مهم است.

برای درمان ریزش مو ارثی با طب سنتی و تقویت موها، توصیه‌های زیر را می‌توان ارائه کرد:

– نوشیدن شربت عسل در روز

– خوردن سکنجبین

– خوردن سرکه و شیره که تغذیه سلولی انجام می‌دهند.

– خوردن غذاهای سالم با نمک ارگانیک

– شانه کردن موها قبل از خواب با شانه چوبی

– روغن‌مالی سیاه‌دانه به کف موها

– حجامت سر یا فصد خون

– اهدای خون که سبب رقیق شدن خون و تقویت مو می‌شود.

– استفاده از روغن طبیعی از مشتقات لبنی گاو برای درمان ریزش مو در طب سنتی

استاد حسین معارفی برای درمان ریزش مو در طب سنتی راه‌حل‌های زیر را پیشنهاد می‌کنند:

به‌منظور درمان ریزش مو در طب سنتی، حکیم تهرانی موارد زیر را بیان کرده‌اند:

برای درمان این عارضه فرد می‌تواند با تغییر در برنامه غذایی روزانه خود و حذف کردن برخی از مواد قندی غیرطبیعی مانند شیرینی‌های طبخ شده در قنادی، انواع شکلات و فست‌فودها و مواد حاوی نگهدارنده به درمان ریزش مو در طب سنتی کمک کند.

استفاده از جوانه‌ها مانند جوانه گندم، انواع سبوس مانند سبوس برنج و مصرف مواد طبیعی از دیگر توصیه‌های حکیم تهرانی برای درمان این عارضه است، زیرا موجب تامین یک ویتامین ضروری در بدن مانند ویتامین ب می‌شوند. ویتامین ب، علاوه بر کنترل استرس در اکسیژن‌رسانی و خون‌سازی نقش مهمی را ایفا می‌کند.

حکیم تهرانی نقش روغن‌ها را در درمان ریزش مو در طب سنتی ضروری می‌دانند. در ادامه به چند نوع از روغن‌ها برای درمان این عارضه اشاره می‌کنیم:

روغن آووکادو از روغن‌های مغذی برای پوست و مو به‌شمار می‌رود که به افرادی که کف سر آنها پوستی ملتهب دارد یا موهای آن‌ها بسیار نازک است، کمک می‌کند. این روغن به آبرسانی مو کمک می‌کند، زیرا می‌تواند آب و رطوبت را در خود نگه دارد. این روغن دارای فرمولاسیون بسیار سبکی بوده و استفاده از آن راحت است.

روغن بادام، یکی از بهترین روغن‌ها برای چرب کردن مو و پوست به‎منظور درمان ریزش مو در طب سنتی به‌شمار می‌رود. از روغن بادام تلخ بهتر است برای تقویت مو و از روغن بادام شیرین بیشتر برای پوست استفاده شود. برای افزایش اثربخشی این روغن، فرد می‌تواند آن را با مواد شوینده مخلوط و مصرف کند. این روغن دارای پروتئین‌های مختلفی است که به بهبود حالت و تقویت مو کمک می‌کند.

این روغن ترکیبی از 7 مغز بادام تلخ و شیرین، فندق، سیاه دانه، پسته، کنجد و کرچک است که هریک به تنهایی

بسیار مفید هستند و ترکیب آن‌ها با هم بسیار مفیدتر و دارای مواد مغذی و ضروری برای پوست و مو است.

روغن مورد، یکی از روغن‌های مفید برای درمان ریزش مو در طب سنتی به‌شمار می‌آید که از برگ یک درخت به همین نام گرفته می‌شود و از قدیم برای تقویت موها کاربرد داشته است. این روغن دارای ترکیبات متعددی است که با مهار کردن رشد قارچ و میکروارگانیسم‌ها بر سطح پوست و پیاز مو، به رشد سالم آن‌ها کمک می‌کند.

یکی دیگر از روغن‌هایی که برای درمان ریزش مو در طب سنتی از آن استفاده می‌شود، رزماری یا اکلیل کوهی است. این روغن از یکی از گیاهان دارویی معطر گرفته می‌شود که دارای نفوذپذیری بالا و خواص درمانی بی‌نظیری است.

روغن رزماری، یک روغن محرک است که بر اعصاب مرکزی تاثیر می‌گذارد. حیکم تهرانی و دیگر اطبای طب سنتی معتقدند ماساژ دادن پوست سر با این روغن می‌تواند از ریزش مو جلوگیری کند و موجب سلامت پوست سر شود.

آمله، آملا یا آملج همگی نام‌های میوه‌ای هستند که در جنگل‌های مرطوب هندوستان و در نواحی از سیستان و بلوچستان می‌روید. این میوه دارای مقادیر زیادی ویتامین ث بوده و شکلی شبیه آلو دارد. از میوه آمله، روغنی تهیه می‌شود که هندی‌ها در تمامی مراسم‌های ویژه مذهبی خود برای تقویت موی سر و صورت استفاده می‌کنند که باعث تیرگی و درخشندگی موهای سر و صورت نیز می‌شود. در ایران قدیم و در دوران صفویه نیز برای تقویت سبیل و ریش از روغن آمله استفاده می‌شده است.

 جوجوبا روغنی با خاصیت جذب سریع است و بنا بر اثرات مفیدی که دارد در تهیه بسیاری از محصولات آرایشی مورد استفاده قرار می‌گیرد. از جمله مواد تشکیل‌دهنده این روغن می‌توان به ویتامین‌های A,B,E و مواد معدنی مانند سلنیوم اشاره کرد.

از جمله خواص آن برای پوست و مو می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

موجب شفافیت پوست و مو می‌شود.

مرطوب‌کننده و نرم‌کننده پوست و مو است.

کمک به درمان و جلوگیری از ریزش مو می‌کند، زیرا دارای مواد معدنی و ویتامین‌های BوE  است.

موجب افزایش ضخامت مو و پرپشت بودن آن‌ها می‌شود.

حکیم تهرانی بیان می‌کنند زرده تخم‌مرغ درون خود پروتئین و ویتامین‌های مفیدی دارد که موجب رشد مو و درمان ریزش مو در طب سنتی می‌شود.

این روغن با ریشه گیاه دارویی به‌نام «کندوش» ترکیب خوبی را به‌وجود می‌آورد که موجب رشد و تقویت مو می‌شود و ضد ریزش است. برای درست کردن این ترکیب باید ۶۰ سی‌سی روغن زرده تخم‌مرغ و ۱۰گرم کندوش آسیاب شده با هم مخلوط و در فواصل زمانی (مثلا 2 بار در هفته) از آن استفاده شود.

برای درمان ریزش مو در قرآن مطلب مستقیمی نوشته و تفسیر معتبری در این زمینه پیدا نشده است. اما در روایات مختلفی از پیامبر(ص) و ائمه(ع) مطالبی برای درمان این عارضه بیان شده است. در ادامه به چند روایت معتبر در این‌باره اشاره می‌کنیم.

در روایتی از پیامبر (ص) نقل شده که برای درمان ریزش مو به موهایتان حنا بزنید، چراکه این کار دیده را جلا می‌بخشد، مو را می‌رویاند، تن را خوشبو می‌کند و همسر مرد را آرامش می‌بخشد.

 در روایتی دیگر از امام رضا (ع) نیز نقل شده که: انجیر، بوی بد دهان را از بین برده، استخوان‌ها را استحکام می‌بخشد و مو را می‌رویاند.

امام کاظم (ع) نیز در حدیثی برای درمان ریزش مو در طب سنتی و اسلامی می‌فرمایند: در روز جمعه شست‌وشوی سر با ختمی از سنت است که پوست را نکو می‌کند و مایه ایمنی از سردرد است و روزی را سرشار کرده و فقر را باز می‌دارد.

زیباکلیک|مرجع زیبایی و سلامتی
🔺ارائه انواع روش های درمانی
🔺ارائه جدیدترین و به روزترین مقالات
🔺ویدئوها و پادکست های متنوع

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه *

نام

این ماسک گیاهی درمانی معجزه آسا در درمان ریزش و طاسی موی سر است و در درمان سفیدی مو، عفونت پوست سر و شوره و ریزش ابرو و شفافیت موی سر نیز بسیار مؤثر است.

مواد مورد نیاز:

1- یک عدد پیاز

2- عسل

3- یک قاشق مربا خوری (روغن های کنجد، نارگیل، خردل و روغن بادام، زیتون، نعناع، رزماری)، از یکی از این روغن ها که در دسترس است، در این ماسک استفاده کنید. این روغن ها گزینه های خوبی هستند زیرا باعث رویش مو می شوند.

نظر دکتر روازاده درباره ریزش مو

طرز تهیه:

یک عدد پیاز را پوست کنده و رنده کنید سپس از یک پارچه توری برای گرفتن آب پیاز استفاده کنید و یا می توانید از آبمیوه گیری استفاده کنید سپس 2 قاشق چایخوری عسل و یک قاشق مربا خوری روغن زیتون به آن اضافه کنید و برای از بین بردن بوی پیاز و خواص بیشتر می توانید از یک قاشق مربا خوری آبلیمو یا گلاب استفاده کنید.

این ترکیب را درون ظرف بریزید و به قسمت های طاس و یا تمام کف سر خود بزنید.

روی سرتان را با یک کیسه پلاستیکی بپوشانید و بگذارید حداقل 2 ساعت روی موی سرتان بماند سپس سرتان را با یک شامپوی گیاهی بدون مواد شیمیایی یا شامپوی بچه بشویید.

برگرفته شده از: ماهنامه عسل درمانی – شماره 11/ شهریورماه94

 

هفته ای چند بار استفاده شود؟

سلام علیکم هفته ای یک بار و بهتر است پیاز عنصل باشد گروه مدیریت سایت

سلام من مدتي قبل، از تركيب زرده تخم مرغ پودر نخود و روغن بادام براي رويش مجدد مو ها استفاده ميكردم اما با زدن اين تركيب روي سرم سر درد ميگيرم و توي سرم صدا حس ميكنم فهميدم كه به خاطر زده تخم مرغ هست ،ميشه بگيد علت سردردم چيه ؟؟و اينكه اگر اين تركيب پيشنهاد شده( پياز و عسل و روغن)رو بعد از مدتي استفاده و نتيجه يافتن ،رها كنيم موهايي كه رشد كرده مجددا نميريزن؟؟؟ممنون از پاسخ شما?

با سلام و‌احترام بهتر میباشد قبل از استفاده مزاج مشخص میگردید به طبیب طب ایرانی مراجعه کنید برای تشخیص مزاج و‌راهنمایی تلفن مطب جهت اخذ وقت ويزيت: 02166425483 آدرس مطب: تهران – خيابان جمهوري اسلامي – بين خيابان گلشن و پيروز (چهار راه ياسري) – شماره 1229 گروه مدیریت سایت

سلام استاد این ماسک پیاز و عسل برای استفاده تمام مزاجها جواب میده؟ مثلا برای مزاج دم و سودا

با سلام و‌احترام بله برای همه مزاج ها مورد استفاده قرار میگیرد گروه مدیریت سایت

سلام،روغن عنصل برای رویش مجدد مو خوبه؟من سوداوی بلغمی هستم،،موای من ریخته و در نیومده از غصه دارم دق میکنم،امیدوارم جواب بدبد

با سلام و احترام هوالشافي از دستور فوق هم استفاده كنيد ان شاءالله نتيجه حاصل شود گروه مديريت سايت

با سلام و خسته نباشید. میخواستم ببینم این ماسک باعث رشد مجدد مو هم میشه. اگه نمیشه راهکاری برای رشد مجدد مو آیا وجود داره؟

با سلام و‌احترام بله نتایج رضایت بخشی داشته گروه مدیریت سایت

با پیاز سفید ویا قرمز معمولی نیز امکان پزیر است؟ و باید به مدت چند ماه استفاده کنیم؟

با سلام و‌احترام با پیاز قرمز درست شود بهتر می‌باشد گروه مدیریت سایت

با سلام از آب پیاز باید استفاده شود یا از تفاله های باقی مانده؟

با سلام و احترام از اب پياز بايد استفاده كرد گروه مديريت سايت

سلام. من همه راهکار ها رو تا الان برای ریزش و رویش مجدد موهام انجام دادم هیچ تاثیری نداشته. 22 سالم هست. سه چهارسالی میشه با این مشکل مواجه ام. موهام الان خیلی کم پشت شده. پیش دکتر خدابخشی رفتم و بهم دستور غذایی داد که به این شرحه صبح ناشتا شربت لیموترش و عسل با یه قاشق خاکشیر و تخم خرفه و تخم ریحان میل کنید. نیم ساعت بعد سویق گندم و جو و برنج و عدس در یه لیوان شیر محلی میل شود. وسط ظهر هم عرق کاسنی یا شاتره شب هم عرق برگ زیتون بیدمشک بهارنارنج گلاب در یه قاشق شربت مفرح ابریشمی هفته ای دوبار هم با سدر و گل سرشور سر شسته شود و بعد حمام با ترکیب سرکه سیب و جوشانده گل ختمی سر شسته شو. هیچ تاثیری نداشته. دستور غذاییشش رو همچنان انجام میدم اما سدر و سرکه رو بعد دو ماه حذف کردم چون تاثیری ندیدم. بهم گفته ریز موهات از غلبه صفراست. تو این مدت 8.9 ماه هم سه بار حجامت عام انجام دادم یه حجامت کبد و سه بار حجامت سر .. هفته بعد هم گفته بیا برای حجامت کف پا

سلام علیکم روغن زرده ی تخم مرغ اصل را می توانید تهیه نمایید و به صورت موضعی به پوست سر بمالید. گروه مدیریت سایت

سلام، روغن و عسل رو باید به تفاله‌ی پیاز اضافه کنیم؟ یا به آب پیاز اضافه کنیم؟

با سلام و احترام با آب پیاز باید مخلوط شود گروه مدیریت سایت

مورد استفاده مون اب پیاز دیگه،اره؟؟

با سلام و احترام بله اب پياز هست گروه مديريت سايت

سلام ایا این عمل طاسی سر رو از بین میبرد و باید هفته ای چند مرتبه انجام بدیم و تا کی باید انجام بدیم ممنون

با سلام‌ ‌واحترام ان شالله تعالی نسخه مجربی می‌باشد ‌‌ان شالله برای شما هم تاثیر گذار می‌باشد هفته ای سه مرتبه انجام بدین تا به نتیجه دلخواه برسین گروه مدیریت سایت

سلام،آیا بااینکار رستنگاهی که موهاش ریخته دوباره برمیگرده؟!

سلام خسته نباشیدواقعا وقتی اینطور با لحن قاطعانه پاسخگو هستید ادم امیدوار میشه به درمان مشکلش من ۲۳ ساله هستم و موهای سرم به سرعت در حال سفیدی هستند و ارثی هم نیست.برای رنگ گرفتن مجدد موهای سفید باید چکار کنم؟ روغن سیاه دانه هم میزنم اما اثری ندیدم واقعا نگرانم خواهش میکنم کمکم کنید.

سلام بنده 35 سالمه و ریزش و سفیدی موی ارثی دارم و پوستم بخصوص سر و صورت چربی زیادی دارد برای من چه توصیه ای دارید ؟ با تشکر

باسلام ‌احترام همین دستور رعایت کنید کبد را چک کنید حتما گروه مدیریت سایت

این ماسک بهتره یا روغن ریزش مو من دارم روغن رو یک روز درمیون استفاده میکنم. اما واقعا سخته. اگه این ماسک باعث رویش مو میشه اینو استفاده کنم. ممنون

با سلام و احترام بستگی به نوع ریزش موی شما دارد اگر ریزش مو صفروای باشد روغن ریزش مو‌ برایتان موثر نیست گروه مدیریت سایت

نظر دکتر روازاده درباره ریزش مو

سلام وقت بخیر. میشه برای نتیجه بهتر سیر هم بهش اضافه کرد؟؟؟

با سلام و‌احترام طبق دستور ذکر شده انجام دهید گروه مدیریت سایت

سلام این روش هم برای ریزش سرد مفیده هم گرم؟ من ریزش جلوی سر و وسط سر دارم همین دستور مفیده؟ مرو هستم 29 سالمه

با سلام و احترام ان شالله مفید میباشد طبق دستور انجام دهید گروه مدیریت سایت

سلام من شوره مو های چرب وریزش مو ونازک شدن چی باید استفاده کنم.

با سلام و‌احترام به شامپو سرکه اضافه کنید نسبت مساوی از صابون شغاری استفاده کنید گروه مدیریت سایت

سلام من از بیست سالگی دچار افسردگی شدید و اختلال کندن مو شدم.و اینکار دست خودم نیست.به خاطر خالی شدن موهای سرم خیلی ناراحتم آیا با این ماسک موهای کنده شده برمیگردد؟؟ چون ریزش مو ندارم.دلیلش کندن موها از ریشه توسط خودم هست

با سلام و احترام استفاده کنید ان شالله مفید میباشد روغن رویش هم استفاده کنید گروه مدیریت سایت

با عرض سلام میخواستم بدونم که آیا میشه این محلول رو به مدت ۳ الی ۴ روز در یک ظرف در بسته نگداری کرد یا حتما باید بصورت تازه مورد استفاده قرار گیرد؟

باسلام و احترام نه موردي نداره ميتوانيد براي چند روز استفاده كنيد گروه مديريت سايت

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه

نام

ایمیل

وب‌ سایت

تلفن همراه

برای برقراری امکان تعامل با شما کاربر محترم خواهشمند است شماره همراه خود را در فیلد مربوطه وارد نمایید.شماره موبایل شما در سایت منتشر نخواهد شد.

لطفا جای خالی را با مقدار مناسب پر کنید.حاصل همواره عددی مثبت است. * 6  −  6  =  .hide-if-no-js { display: none !important; }

حکیم دکتر حسین روازاده

دارای مدرک پزشکی عمومی از دانشگاه تهران به شماره نظام پزشکی 58290

در پی درخواستهای مکرر حامیان و دلسوزان طب ایرانی اسلامی و تغذیه سالم، مبنی بر ایجاد راهکارهایی جهت کمک به تقویت جریان احیا این طب و امکان همیاری در این زمینه شماره حساب ۰۱۰۱۵۶۳۶۱۵۰۰۸ بانک ملی شعبه چهار راه ساسان تهران ( شماره شبا: IR200170000000101563615008) برای واریز کمکهای نقدی ایرانیان فهیم اعلام می شود. تمام وجوه در راستای پیش برد و ارتقا دانش عمومی تأمین تندرستی و اصلاح تغذیه و سبک زندگی مردم مصرف خواهد شد.

لطفا جای خالی را با مقدار مناسب پر کنید.حاصل همواره عددی مثبت است. * 3  −  3  =  .hide-if-no-js { display: none !important; }

در زندگی امروزه به دلایل مختلفی مانند تغییر در الگوی زندگی، رژیم‌های غذایی و استرس، ریزش مو حتی در سنین جوانی نیز افزایش یافته است.

اگر شما هم مشکل ریزش موی شدید دارید و به دنبال راهی برای درمان هستید با ما همراه باشید. در این مقاله به راه‌های موثری برای درمان ریزش مو خواهیم پرداخت.

با افزایش سن، ریزش مو به یک امر اجتناب ناپذیر است. اما امروزه به دلایل مختلفی مانند الگوی زندگی نادرست، رژیم‌های غذایی، استرس و آلودگی هوا، روند ریزش مو افزایش یافته و در سنین پایین شاهد شروع روند ریزش مو هستیم. ریزش شدید مو دلایل مختلفی دارد که در ادامه بررسی می‌کنیم:

ریزش مو می‌تواند زمینه ارثی داشته باشد. این نوع ریزش مو از فولیکول موهای چروک شده تشخیص داده ‌می‌شود که از طریق بیوسی و همین‌طور آزمایشات عمومی توسط پزشک عمومی قابل تشخیص است.

ریزش موی شدید در زنان می‌تواند به دلیل سندروم تخمدان پلی کیستیک باشد که این مشکل به ویژه در زنان جوان شایع است.

نظر دکتر روازاده درباره ریزش مو

PCOS‌ وضعیتی است که به دلیل کاهش فعالیت یا اختلال در فعالیت هورمونی در تخمدان‌ها بروز‌ می‌کند. کم‌پشت شدن مو به دلیل میزان بالای آندورژن‌ها یا تستوسترون و دی هیدروتستوسترون (DHT) صورت می‌گیرد. افزایش میزان این هورمون‌ها به ویژه DHT‌ در زنان، باعث ریزش مو می‌شود.

استرس می‌تواند موجب ریزش مو شود و این مساله تا زمانی که هفته‌ها از علت استرس‌زا نگذشته باشد، قابل مشاهده نخواهد ‌بود.

تریکوتیلومونیا یک وضعیت روانی است که شخص مبتلا به دلیل اضطراب موهای خود را می‌کشد که این منجر به ضعیف شدن رشد مجدد موها می‌شود.

با گذشت زمان بیش‌تر متوجه می‌شویم که چگونه رژیم غذایی، هر بخش از بدن ما را تحت تاثیر قرار می‌دهد و رشد و وضعیت مو هم یکی از بخش‌های کلیدی و تاثیرپذیر است.

با توجه به اولویت‌بندی حفظ سیستم بدن، مو جزو بافت‌هایی است که اهمیت کمتری دارد. به این معنا است که موها تنها از مواد مغذی باقی مانده پس از توزیع آن‌ها توسط سیستم گوارش به ارگان‌های حیاتی استفاده می‌کنند. اگر هیچ‌گونه ماده مغذی اضافه‌ای وجود نداشته باشد، در این صورت موها ضعیف می‌شوند.

پرکاری و کم کاری تیروئید یک وضعیت قابل درمان است که می‌تواند منجر به ریزش موی شدید شود. در هر دو صورت باید میزان مصرف داروهای تیروئید مورد توجه قرار گیرد. زیرا عوارض دوزهای بالا یا پایین بر رشد موها تاثیرگذار است. 

این بیماری وقتی اتفاق می‌افتد که سیستم ایمنی به فولیکول‌های مو، پوست یا رشد مو حمله می‌کند.

درد پوست سر هنگام حرکت مو می‌تواند به‌دلایل مختلفی‌ مثل خارش، تیر‌کشیدن، مور مور، سوزش ایجاد شود. از آنجایی که رشته‌های مو هیچ عصبی ندارند، در‌ نتیجه پوست سر قسمت تحتانی است که هنگام کشیدن یا حتی حرکت آرام موها را تحریک می‌کند و باعث تجربه درد می‌شود.

درد پوست سر که هنگام حرکت موهای‌تان ایجاد می‌شود، می‌تواند نشانه‌ای از سایر شرایط سلامتی مانند، سردردها،‌ آلرژی تماس، اگزما، پسوریازیس پوست سر یا شوره سر باشد. در‌صورت تجربه نشانه‌هایی مانند پوسته پوسته شدن، تاول زدن، خونریزی و… توصیه می‌شود به پزشک مراجعه کنید.

پیامبر (ص) درباره رویش مو می‌فرمایند، موهای‌تان را حنا ببندید چرا که این کار دیده را جلا می‌بخشد، مو را می‌رویاند، تن را خوش بو می‌سازد و همسر مرد را آرامش می‌بخشد.

امام کاظم (ع) می‌فرمایند، در روز جمعه شستشوی سر با ختمی از سنتی است که پوست و مو را نکو می‌کند و مایه ایمنی از سر درد است و روزی را سرشار کرده و فقر را باز می‌دارد.

ضعیف و نازک‌شدن موها در کودکان، زنان و مردان دلایل مختلفی دارد. موها به تدریج نازک می‌شوند و موهای نازک و کم پشت به‌طور معمول علائمی مثل وز شدن یا خشکی مو را به همراه دارد. برای درمان نازکی موها باید علت نازک بودن موها را تشخیص داد.

اگر با مشکل نازکی مو درگیر هستید، بدانید که برای ضخیم شدن موهای‌تان نیازی به استفاده از داروهای شیمیایی نیست و با طب سنتی می‌توانید موهای خود را تا حد زیادی تقویت کنید و موهایی پرپشت و ضخیم داشته باشید.

تا ‌به ‌حال دلایل زیادی برای نازکی مو‌ها ذکر شده است، یکی از قابل قبول‌ترین آن‌ها به رژیم غذایی و کمبود ویتامین و مواد معدنی و غلبه خشکی سر مربوط می‌شود.

توصیه می‌شود افرادی که جنس موهایشان بسیار نازک است و پوست سر خشکی دارند، از مواد غذایی که مزاج گرم و خشک دارند مانند سیر، پیاز، ترب، پیازچه، نعناع و جعفری، زیتون و نخود استفاده ‌نکنند. افرادی که موهای ضخیم و چرب دارند، استفاده از مواد غذایی گرم و خشک برای آن‌ها بدون مانع است.

به‌طور معمول مو به خاطر کمبود مواد مغذی ضعیف می‌شود برای جلوگیری از این اتفاق می‌توانید به موهای‌تان یک ماساژ روغن گرم دهید.

روغن نارگیل، روغن بادام، روغن زیتون برای انجام این‌کار مناسب است. موهای‌تان را به‌طور کامل با کمی روغن ماساژ دهید و با یک حوله بپوشانید و بعد از گذشت چهار یا پنج ساعت موهای خود را بشویید.

پیاز دارای مقدار بسیار زیادی گوگرد است و غلظت بالای گوگرد موجود در پیاز به رشد مو کمک می‌کند. برای تقویت موی سر خود با آب پیاز، پیاز را رنده کرده و آب آن را بگیرید.

آب پیاز را روی پوست سر خود بمالید و اجازه دهید ۱۵ دقیقه روی سر باقی ‌بماند. پس از گذشت ۱۵ دقیقه موهای‌تان را با شامپوی ملایم بشویید و اجازه دهید موهای‌تان خشک شود. برای گرفتن نتیجه بهتر دو روز در هفته از آن استفاده کنید. 

پیاز حاوی مواد معدنی است که برای مو مفید هستند. کسانی که به پیاز حساسیت دارند، نباید از آب پیاز برای موهای خود استفاده کنند.

اگر تحمل بوی آن برای شما سخت است، می‌توانید کمی آب لیمو یا گلاب به آن اضافه کنید. گوگرد موجود در آب پیاز می‌تواند شرایط مناسب را برای رشد مو فراهم کند و سرعت رشد مو را افزایش دهد.

پیاز خواص آنتی باکتریایی دارد که به مبارزه با عفونت‌های پوست سر کمک می‌کند. پیاز حاوی آنتی اکسیدان‌هایی مثل فلاونوئیدها است.

آنتی اکسیدان‌ها بدن را از رادیکال‌های آزاد محافظت می‌کنند و رادیکال‌های آزاد در روند پیری نقش دارند. برای مثال، رادیکال‌های آزاد ممکن است فولیکول‌های مو را از بین ببرد و منجر به نازک شدن و ریزش مو شود. از بین بردن یا کاهش رادیکال‌های آزاد آسیب به فولیکول‌های مو را کاهش می‌دهد.

حنا بستن یکی از قدیمی‌ترین روش‌های درمانی برای تقویت موهای ضعیف و درمان سریع ریزش شدید مو در زنان، مردان و کودکان است.

حنا اکسیر جوانی و شادابی موها محسوب می‌شود. از درمان ریزش مو گرفته تا درمان شوره سر، قارچ و افزایش استحکام و ضخامت موها، پیشگیری از موخوره و خرد شدن موها، نرم کردن موهای خشک و آسیب دیده، حفظ تعادل PH سر و پیشگیری از خشکی پوست سر از جمله خواص حنا برای مو به حساب می‌آید.

مهم‌ترین خاصیت بابونه برای مو درمان شوره سر و رفع التهابات و خارش پوست است. علاوه بر این بابونه موها را نرم کرده و موخوره را برطرف می‌کند.

بابونه با جلوگیری از ریزش مو باعث ضخیم‌ شدن تار موها شده و موهای شما را پرپشت، براق، لطیف و خوش حالت می‌کند.‌

برای استفاده از خواص حنا و بابونه، یک فنجان پودر حنا بی‌رنگ را با دو تا سه قاشق غذاخوری پودر گل بابونه ترکیب کنید و روی مو‌ها بمالید. بعد از گذشت یک تا دو ساعت با آب گرم بشویید.

روغن زیتون و آلوئه‌ورا می‌تواند ترکیبی قوی برای تغذیه مو و جلوگیری از ریزش آن داشته باشد. مقدار مساوی از روغن زیتون و ژل آلوئه‌ورا را ترکیب کنید و روی پوست سر بگذارید، چند دقیقه ماساژ دهید و اجازه دهید یک ساعت بماند. سپس با شامپوی مناسب بشویید.

دکتر روازاده برای جلوگیری از ریزش مو، شستشوی مو با صابون را توصیه می‌کنند و استفاده از شامپو را به صورت کامل ممنوع می‌دانند.

اما اگر به هر دلیلی استفاده از صابون برای شما مقدور نیست از کم ضررترین نوع آن اسفاده کنید. ترکیب مساوی روغن زیتون با شامپوی تخم مرغی برای موهای خشک و ترکیب مساوی شامپوی تخم مرغی با سرکه خانگی برای موهای چرب مناسب است.

همچنین ایشان بر این عقیده هستند که نباید با به شکل ایستاده زیر دوش حمام ایستاد و باید نشسته سر خود را بشویید. چون ایستادن و گرمای آب مانع رسیدن خون کافی به سر شده و در نهایت در دراز مدت باعث ریزش مو می‌شود.

نظر دکتر روازاده درباره ریزش مو

به بیان دکتر خیر اندیش، ریزش موی سکه‌ای یا آلوپسی‌ ناشی از سردی موضعی است. که برای درمان آن می‌توانید مراحل زیر را با دقت انجام دهید.

روغن مالی محل ریزش موی شدید با روغن سیاه دانه روزی سه مرتبه طی 21 روز.

دو الی سه عدد زالو روی محل ریزش، بسته به شدت آن بگذارید. این کار را دو الی سه مرتبه هر دو هفته یکبار تکرار کنید تا رویش مجدد آغاز شود.

جوشانده اسطوخودوس با سنبل الطیب هر شب یک لیوان با کمی عسل موقع خواب به مدت ۴۰ شب مصرف کنید.

برای روغن مالی پوست سر، اگر از اسانس نعنا هم کمک بگیرید نتیجه بهتر خواهد بود. به این ترتیب که به ازای هر 60 سی‌سی روغن، 14 قطره از اسانس نعنا به آن اضافه کنید.

دکتر کرد افشاری یکی از متخصصین پر آوازه طب سنتی، در رابطه با ریزش مو توصیه‌هایی دارد که در ادامه به آن‌ها خواهیم پرداخت.

اگر فرد مزاج معتدل و خوبی داشته باشد باید تغذیه او نیز مورد بررسی قرار گیرد. فرد مبتلا به ریزش مو باید موادی را که در رشد و تقویت موها موثر است به اندازه کافی دریافت کند.

مصرف جوانه گندم، سبوس برنج و نخودفرنگی در تقویت مو موثر هستند. به گفته دکتر کرد افشاری یکی دیگر از علل ریزش مو کمبود ویتامین B‌ در بدن است که نقش مهمی در این میان ایفا می‌کند.

عامل احتمالی دیگر کمبود گوگرد است، این ماده معدنی در پیازِ عنصل و در انواع سبزی‌ها مانند تره، سیر و موسیر یافت می‌شود.

کودکانی که دچار ریزش مو هستند، ممکن است‌ دچار مشکل یا بیماری زمینه‌ای مثل آلوپسی و دیگر شرایط مربوط به ریزش مو شوند.

ممکن است ریزش مو در کودکان عادی باشد؛ اما شرایط خاص هم وجود دارد که باعث عدم رشد مو و تشدید ریزش مو در کودکان می‌شود. تنها 3درصد از کودکان ممکن است دچار ریزش موی شدید شوند.

چرخه رشد مو در کودکان مانند بزرگسالان است. هر رشته موی کودک‌ به مدت دو تا شش سال فعالانه رشد می‌کند. پس از آن مو به‌چرخه استراحت به نام فاز تلوژن می‌رود و بعد از حدود سه ماه در این مرحله‌، موها از بین می‌روند و موهای جدید رشد می‌کنند. برخی از درمان‌های گیاهی برای ریزش موی کودکان به شرح زیر هستند:

روغن نارگیل باعث رشد سریع‌تر و قوی شدن موهای کودک شما می‌شوند. مصرف روغن نارگیل باعث می‌شود موهای کودک سالم‌تر و حجیم‌تر شوند.

روغن زیتون باعث می‌شود موی کودک شما قوی‌تر شده‌ و مانع از ریزش موی بیش‌تر می‌‌شود. بهتر است روغن زیتون را‌ با کمی آب لیمو و آب مخلوط کنید و روی سر ماساژ دهید.

پیشنهاد می کنیم مقاله خواص روغن زیتون برای پوست و مو را مطالعه فرمایید

اگرچه روند ریزش شدید مو و نازک‌شدن مو در ابتدا ‌می‌تواند نگران کننده باشد، اما در بیش‌تر مواقع قابل درمان است. اگر درمان‌های خانگی را امتحان کرده ولی همچنان ریزش مو دارید، بهتر است به متخصص این امر مراجعه کنید.

نکته پایانی

ریزش مو اگر در قسمت کل سر باشد معمولا درمان ساده ای دارد. ریزش موی خانم ها معمولا از همین نوع است و با صبر و حوصله و انجام دستورات، مشکل حل می شود. 

(اگر موهای چربی دارید ابتدا 40 شب سرکه انگبین مصرف کنید. از ترکیب شامپو تخم مرغی و سرکه و یا صابون شغاری قهوای برای شستن سر استفاده کنید و بعد از به اعتدال رسیدن چربی موها از دستورات روغن مالی استفاده کنید).

اما اگر ریزش موی مردانه باشد (جلوی سر، مرکز سر، جلو و مرکز سر) علاوه بر دستورات تقویتی که ذکر شد، مراجعه به یک پزشک حاذق طب سنتی به جهت اصلاح و تعدیل مزاج نیز لازم و ضروریست. اگر زود به داد این نوع ریزش مو برسید قابلیت درمان کامل را داراست.

سلام من موهایه چربی دارم و جنس موهام خیلی نازک شدهخیلی دکتر رفتم پی از پی مزوتراپی همشون مقطعی جواب دادن رو موهام اما باز کم پشت شد موهام تورو خدا یه راهنمایی کنید منو

سلام جناب صالحی عزیزشربت مصفای خون ،عرق خونساز ،شربت حیات طبق دستور شستشوی سر با مخلوط شامپو و سرکه ،

سلام ببخشید،منظور از روغن بادام که گفتن،روغن بادام شیرین هست یا روغن بادام تلخ؟


درودروغن بادام تلخ

سلام وقتتون بخیر من۳۳سالم مووپوست خیلی چربی دارم کم خونی هم دارم الان چندسالی هست که ریزش مو دارم وتازگی شدیدتر شده وحجم موهام خیلی کم شده جلوی سرم هم خالی کم مو شده وخارش پوست سر دارم صورتم هم جوش های چرکی وبزرگی میزنه دکتر زیادرفتم ودارو مصرف کردم نتیجه نگرفتم ممنون میشم راهنمایی کنیدسپاس

درودشربت مصفای خون ،عرق خونساز،شربت حیات طبق دستور شربت سکنجبین عسلی همراه عرق. مصفای کبد صبح و شب یک لیوان شستشوی سر با سرکه و شامپو به میزان مساوی اصلاح تغذیه پرهیز از غذاهای سنگین و دیر هضم

سلام خسته نباشید ببخشید من زیاد گرمی جات استفاده میکنم و از کف سر ریزش مو دارم آیا ریزش مو به گرمی سر ربطی داره یا خیر

درودبله ممکنه. افرط در هر چیزی مضره حتی در مفیدترینها. شربت سکنجبین عسلی همراه عرق کاسنی و شاهتره صبح وشب یک لیوان حجامت عام با مشورت پزشک شربت مصفای خون طبق دستور

سلام آقا هستمحدودا ۴۵سالکمی وسط سرم و جلو پیشانی خالی شدهکم هم لابلای موهام خالی شده بندرت ریزش دارم ولی هر کدوم ریخت جاش خالی موندهموهام معمولی هستشراهی برای درمانش هست که بیشتر از این خالی وریزش نداشته باشه(رشد مجدد چی)ممنونم اگر راهنماییم کنید.

آقای خدایی عزیز سلامسلام شربت مصفای خون ،عرق خونساز ،شربت حیات طبق دستور روغن پرپشت کننده ی مو طبق دستور

سلام،من دوسال قبل بعلت ریزش موهام تحت نظر پزشک آزمایش دادم بادیدن آزمایشم بهم امپول ویتامین Dبهمراه قرصش،زینک وقرص آهن وقرص ویتامین b دادن،تا یمدت ک طبق دستور پزشک امپولارو زدم وداروهارو ک خوردم رشد موهام خوب بود وریزشش کم شد،اما بعداینکه داروها تموم شدن بعده دوسه سال مجددا ریزش موی شدید دارم،جنس موهام نازکه ومعمولیه،ممنون میشم راهنماییم کنید چون نمیدونم دوباره زینک بخرم بخورم ازطرفی داروهایی ک پزشک بهم داده بودن برای مصرف موقت بودن،اگه مشکلم فقر آهن باشه تو دوره پریود دوسه روز اول طبق گفته پزشک استفاده میکنم،قرص ویتامین دی هم ماهی یکعدد میخورم،ولی زینک رو دیگه مصرف نکردم،لطفا بگید راه حل ریزش موهام چیه؟؟؟

درودروغن پر پشت کننده ی مو طبق دستور روزانه یک مشت بادام و مویز میل شود شربت مصفای خون ،عرق خونساز،شربت حیات طبق دستور

سلام.قبل از خدمت سربازیم موهام مشکلی نداشت و طبیعی بود و پر پشت منتهی بعد از خدمت سربازیم دقیقا همون قسمتهایی که زیر کلاه قرار داشته کم شده به مقدار تقریبا یک سوم رسیده…یه راهی لطفا بذارید جلو پام خیلی اینو اونور زدم و به نتیجه نرسیدم…دوساله خدمتم تموم شده

درودروغن پر پشت کننده ی مو روزانه یک مشت بادام و مویز میل شود شربت مصفای خون و شربت حیات طبق دستور

سلام . من ۱۶ سالمه . صفراوی هستم پوست و موهام به شدت چربه و حدود یک ساله احساس میکنم موهای جلو ، بغل و پس سرم کم پشت شده ! یکی از دلایلی که خودم کشف کردم اینه که در سر و صورتم جوش های بدی میزند و باعث ریزش شده است ! همینطور طبع صفراوی داغ هم دارم و بدنم همیشه داغه ! حال چه کنم؟

سلام محمد عزیزسکنجبین عسلی همراه کاسنی و بید و شاهتره صبح و شب یک لیوان تمبر هندی یک قاشق نیم ساعت بعد نهار وشام شربت مصفای خون طبق دستور پرهیز از غذاهای چرب و سنگین وسودا زاها شربت اکسیر معده طبق دستور

سلام بنده ریزش مو جلوی سردارم موهام زود چرب میشه وصفراوی هستم درمانش چیه

سلام روز بخیر؛شامپو تخم مرغی همراه یک سوم سرکه برای شستشوی سر استفاده کنید. ترکیب سدر و حنا و مورد و نخود خام و ختمی و کتیرا و بابونه و زرده تخم مرغ محلی و روغن زیتون هم میتونید چند ساعت قبل حمام به سر بگذارید

سلام من بچه ۹ ماهه دارم و شیر میدم ریزش شدید مو دارم ‌ آیا این ریزش مو درمان داره

سلام خانم شیخی عزیز بله که درمان دارهنوع و جنس موهاتون چیه؟

سلام رحم سرد ریزش مو میاره؟؟درمان ریزش هارمونی و ارثی چیه

سلام خانم محمدی عزیز بله بی تاثیر نیستاگر موی چربی ندارید روغن پرپشت کننده یا روغن رویش مو برای شما بسیار مفیده.میتوانید مورد و مازو را به نسبت مساوی کوبیده و مخلوط نمایید،با مقداری آب خمیر کرده و به مدت 5ساعت به سر ببندید و بعد از آن سر را آبکشی نموده،سپس سر را با جوشانده هلیله سیاه بشویید1قاشق چایخوری حنا را با نصف استکان روغن زیتون و 1عدد زرده تخم مرغ محلی مخلوط کرده و هفته ای 1الی 2بار به کف سر و ریشه موها بمالید و به مدت 5ساعت بماند، سپس موها را بشوییدموها را نشسته شانه کنید، استحمام را به طور نشسته انجام دهید، صورت را روزانه با آب بشویید، برای شستشوی پوست و مو از صابون قهوه ای (برای پوست و موی چرب)و شغاری زیتون (برای پوست و موی خشک)و لیف پشمی استفاده کنید.گل سرشور را با آب ولرم مخلوط و موها را با آن شستشو دهید(درصورتیکه موهای چربی دارید).اکلیل کوهی دم کرده روزی یک فنجان میل شود. محلول ضد ریزش مو مجموعه مفید است.سیر را نصف کرده روی موضع بمالید.دم کرده افتیمون و آب طلا خورده شود.گرده گل،شربت حیات و روزانه 10 عدد مویز مفید است.گزنه دم کرده به سر بزنید.دود تنه درخت مو به سر داده شود..آدامس استفاده نشود.

این محصول یک داروی گیاهی برای پرپشت شدن موی سر شما است. روغن پرپشت کننده مو از ترکیب روغن زیتون، روغن بادام تلخ، روغن سیاه دانه و… ساخته شده است. این روغن علاوه‌بر درمان ریزش مو، موجب پرپشت کردن مو نیز می‌شود. روش استفاده: مدت زمان مصرف این روغن برای درمان ریزش مو 10 جلسه به مدت 20 روز است. برای پرپشت کردن مو باید تا 3ماه مصرف این دارو ادامه یابد. منع مصرف: این روغن به هیچ‌وجه عوارض نداشته و موجب ریزش مو یا کاهش تراکم مو نخواهد شد. طبع روغن پرپشت کننده گرم و تر مایل به خشکی است. این محصول در ظروف شیشه ای بسته‌بندی شده و برای شما ارسال می‌شود.وزن محصول با بسته بندی: حدود 390 گرم

سلام وقت بخیر ببخشید بنده ۱۹ سالمه وه اینکه همیشه فکرم درگیره مو هام کم کم دارن میریزن من نگران هستم الان پیش سرم خیلی خالی شده مو هام هم نازک شدنه و اینکه چرب هستن الان گفتم آیا راهی وجود داره که بتونم مو هام رو خیلی پر پشت کنم ؟؟؟

سلام و عرض ادب؛لطفا سوال خود را در گروه پرسش و پاسخ عطارخونه در تلگرام یا ایتا مطرح کنید تا توسط کارشناس عطارخونه به سوال شما پاسخ داده شود.لطفا با وی پی ان روشن این آی دی را در تلگرام سرچ کنیدattarkhonegroupیا در ایتا به این آی دی پیام دهید تا لینک گروه ایتا برای شما ارسال شودsupsale

با سلاممن از روغن ضد ریزش مو استفادهکردم به مدت ۳ ماه اصلا هیچ تاثیری نداشت

🛎 توصیه هایی جهت #رفع_و_جلوگیری_از_ریزش_موترک محصولات کارخانه ای1⃣ هنگام استحمام نشسته باشید.2⃣ وضعیت تیرویید را چک کنید.3⃣ خون را از لحاظ تامین بودن ویتامین های ضروری بدن نظیر ویتامین های گروه B، آهن، کلسیم، ویتامین D و … بی نیاز کنید.4⃣ سطح هورمون های خون سنجیده شود. 5⃣ میزان صفرا و دم خون کنترل شود. 6⃣ مواد شستشوی مو باید طبیعی و متناسب باشد.7⃣ از خوردن مواد غذایی حاوی مواد نگهدارنده دار و کارخانه ای خودداری کنید و اگر دچار یبوست هستید حتما جهت رفع آن با یک کارشناس طب سنتی مشورت کنید.8⃣ از مصرف غذاهای فست فودی و رستورانی پرهیز کنید و از خوردن نمک های بازاری‌ جدا پرهیز کنید و نمک طعام طبیعی را جایگزین کنید. 9⃣ روغن های خوب نظیر روغن حیوانی و روغن زیتون بخورید. 🔟 بدانید که میزان تنش و استرس بالا در ریزش مو به خصوص در خانم ها شایع است.✍🏻 بدن را با شربت حیات، عرق آهن و گرده گل تغذیه کنید و همواره در غذاهایتان از ادویه زیرخاکی به عنوان مُبَدرِق غذا استفاده کنید💥 در صورتی که موارد بالا رعایت شود و همچنان دچار ریزش مو هستید حتما به یک طبیب حاذق مراجعه نمایید.

نظر دکتر روازاده درباره ریزش مو

سلام روزتون بخیر. آیا این روغن برای ریزش موی کسی که مزاجش گرم و خشک هست هم مناسبه؟

سلام خانم حسینی عزیزخانم هستن یا آقاجنس موهاشون چیه

تقویت کننده مژه چه محصولی میشه استفاده کرد

قطره پرپشت کننده مژه و ابرو مجموعه رو می تونید تهیه کنید

سلام وقت بخير من موهام چربه و نازك و جلوي موهام به شدت ريخته به دكتر مو مراجعه كردم گفتن علت آندروژنيك هست و ماينوكسيديل دادن كه به اون هم حساسيت دارم و نتونستم استفاده كنم درماني هست؟

درود1⃣ هنگام استحمام نشسته باشید.2⃣ وضعیت تیرویید را چک کنید.3⃣ خون را از لحاظ تامین بودن ویتامین های ضروری بدن نظیر ویتامین های گروه B، آهن، کلسیم، ویتامین D و … بی نیاز کنید.4⃣ سطح هورمون های خون سنجیده شود. 5⃣ میزان صفرا و دم خون کنترل شود. 6⃣ مواد شستشوی مو باید طبیعی و متناسب باشد.7⃣ از خوردن مواد غذایی حاوی مواد نگهدارنده دار و کارخانه ای خودداری کنید و اگر دچار یبوست هستید حتما جهت رفع آن با یک کارشناس طب سنتی مشورت کنید.8⃣ از مصرف غذاهای فست فودی و رستورانی پرهیز کنید و از خوردن نمک های بازاری‌ جدا پرهیز کنید و نمک طعام طبیعی را جایگزین کنید. 9⃣ روغن های خوب نظیر روغن حیوانی و روغن زیتون بخورید. 🔟 بدانید که میزان تنش و استرس بالا در ریزش مو به خصوص در خانم ها شایع است.✍🏻 بدن را با شربت حیات، عرق آهن و گرده گل تغذیه کنید و همواره در غذاهایتان از ادویه زیرخاکی استفاده کنید💥 در صورتی که موارد بالا رعایت شود و همچنان دچار ریزش مو هستید حتما به یک طبیب حاذق مراجعه نمایید.

با سلام خدمت شما و خسته نباشید. تعداد و حجم موهای من خیلی زیاد هست اما بخاطر مصرف شامپوهای شیمیایی و مشکلات زنان و کمبود ویتامین ها به شکل سراسری میریخت. و کلا سرمو با تیغ کچل کردم که تقویتش کنم.چیکار کنم سرعت رشدش زیاد بشه؟میزان رشد سالیانه موی زنان ایرانی بین دوازده تا هجده سانتیمتر هست اما موهای من هشت سانتیمتر بلند میشه.وقتی که کوتاهه سرعت رشدش خیلی بالاست و جنسش خیلی خوبه و خوشگله ولی به محض اینکه بلند میشه نازک میشه و وز و آشفته و زشت میشه و ریزشش شروع میشه.الآن صابون شغاری و روغن کندش و بغچه ی ریزش مو(مازو و‌…) تهیه کردم. برای اینکه به هجده سانتیمتر در سال برسه باید چکار کنم؟ چند تا تار مو هم دارم که موقع رشد تیکه تیکه سفید و سیاه رشد میکنه.بعد حموم چی به موهام بزنم خوشگل بشه؟


درود جنس موهاتون چیه؟

موهام مشکی و فرای بلندهست. قسمت پشت سرم خیلی نرمه و خوش حالته،بغلای سرم نرمه و خوبه،جلوی سرم خیلی خشکه،وسط سرم خیلی خیلی زیاد خشکه و خشن و فکر کنم ژنتیکی باشه چون موهای مادرم خیلی نرم و لطیفه فقط همون یه تیکه وسط سرش وزه ولی کمتر از من

سلام و عرض ادب جناب یاراحمدی؛لطفا سوالات طبی خود را در گروه طب سنتی عطارخونه در تلگرام یا ایتا مطرح نمایید تا کارشناس طب سنتی به شما پاسخ دهند.باتشکر؛

سلام و خسته نباشید من از این روغن استفاده میکنم ،بخاطر کارم نمیتونم صبح ها روغن بزن ،شبا میزنم به سرم صبح ها میشورم ،از ۳ ساعت بیشتر میمونه رو سرم ،مشکای پیش نیاد

سلام و عرض ادببهتره که همون سه ساعت بمونه

سلام وقت بخیرمن ریزش موی شدیددارم وهمه روغناروهم استفاده کردم یکم کبدم چربه لطفاراهنمایی کنید.سجاد

شربت مصفای خون ،عرق خونساز ،شربت حیات طبق دستور روغن پرپشت کننده طبق دستور شربت سکنجبین عسلی همراه عرق مصفای کبد صبح وشب یک لیوان خاکشیر یک قاشق در یک و نیم لیوان جوشانده شود تا یک لیوان باقی بماند باکمی عسل ناشتا میل شود

سلام وقت بخیر من ریزش ندارم فقط رشد موهام خیلی کند هست انگار رویش استپ کرده کف سرم خالی و کم پشته این روغن مناسبه یا روغن رویش مو ؟؟

سلام خانم صالحی عزیز هردو خوبهپیشنهاد میکنم اول روغن رویش رو تهیه کنید و بعد از حصول اطمینان از کیفیت محصول، روغن پرپشت کننده هم تهیه بفرمایید

سلام هزینه ارسال داخل تهران چقدر هست

سلام و عرض ادببرای مناطق22گانه تهران:ارسال عادیارسال سفارشات 600 هزارتومان به بالا رایگان است.هزینه ارسال سفارشات 100 تا 600 هزار تومان، مبلغ 15 هزار تومان است.هزینه ارسال سفارشات 50 تا 100 هزار تومان، مبلغ 19 هزار تومان خواهد بود.ارسال عادی سفارش‌های شهر تهران در روزهای شنبه و سه شنبه انجام می‌شود.سفارش شما در روزهای شنبه و سه شنبه ساعت 13 الی 19 به دست‌تان خواهید رسید.ارسال اکسپرسهزینه ارسال سفارشات 50 تا 100 هزار تومان مبلغ 30 هزار تومان است.هزینه ارسال سفارشات 100 تا 250 هزار تومان مبلغ 18 هزار تومان است.هزینه ارسال سفارشات بالای یک میلیون تومان رایگان محاسبه می‌شود.ارسال اکسپرس سفارش شما ظرف حداکثر 24 ساعت به دست‌تان خواهد رسید.ساعت تحویل سفارش‌های اکسپرس از 13 تا 17 خواهد بود.

سلام من 27 سال دارم موهام حدود 4 ساله شروع به ریزش کرده و جلو و پشت سرم ریخته طوری که کلا پوست سرم مشخصه.ریزش مو ارثی هم دارم.در صورتی که موهای ریشم پر و خیلی ضخیم و خیلی محکم هستن اما سرم بر عکس.تازه شروع کردم به خوردن سرکه انگبین روزی دو مرتبه و صفرابر هم تازه میخورم موهام هم به شدت چرب هستند این روغن خوبه؟ یا پیشنهاد دیگه ای دارین؟ کلا چکار باید کنم که ریزش متوقف بشه و موهام دوباره رویش کنند و ضخیم بشن؟ هزینش مهم نیست فقط خوب بشه؟ با تشکر

درودشربت مصفای خون طبق ،عرق خونساز ،شربت حیات طبق دستور حجامت سوزنی سر شستشوی سر با سرکه خانگی و شامپو روغن پر پشت کننده مو استفاده ی مداوم از سکنجبین

سلام وقتتون بخیر باشه من 17 روز هست که به طور مداوم از روغن ضد ریزش و پرپشت کننده شما استفاده میکنم ولی ریزش قطع نشده و گاهی بیشتر هم میشهمن 22 ساله هستم و موهام در بعضی مناطق کم پشت شدهتا کی باید ادامه بدم و آیا نتیجه بخش هست؟از صابون شغاری زیتون هم فقط برای شست و شو استفاده میکنم

درودحداقل تا 40روز شربت مصفای خون و عرق خونساز هم استفاده کنید

سلام وقت بخیربرای شست و شوی سر بعد از استفاده از روغن، میشه از صابون شغاری زیتون استفاده کرد؟ برای موهای خشک


درودبله

سلام من خانمی 27ساله کبدم چربه وناراحتی اعصاب دارم موهام خیلی میریزه مشکل چیه

دروداضافه وزن هم دارید ؟ قد ووزن ؟

سلام من خانمی ۳۶ ساله هستم.سالهاست ریزش مو دارم کف سرم شوره چرب داره با اینکه مدام ورزش میکنم کبدم حرارت زیاد داره. پریود دردناک دارم بدون کیست.کلیه ام سنگ ساز هست .وبا وجود غدای کافی بدنم وزن نمیگیره .ممنون میشم راهنمایی کنید

دروداصلاح تغذیه روغن پر پشت کننده مو شربت سکنجبین عسلی همراه عرق مصفای کبد صبح و شب یک لیوان شربت مصفای خون طبق دستور دمکرده ی بابونه یک هفته قبل پریود روزی یک فنجان

سلام،من مزاجم گرم وخشک هست وموهام بشدت چربه وریزش موی بسیارشدیدبدلیل تخمدان پلی کیستیک دارم این روغن برای من مناسب هست؟چیکارمیتونم بکنم

درودمفیده سر خود رو با ترکیب شامپو تخم مرغی و سرکه شستشو دهید

سلام . من سرم چربه . ریزش موی شدید دارم چه محصولی شما پیشنهاد میدین .

سلام جناب حسینی عزیزسرکه طبیعی همراه شامپو تخم مرغی مخلوط و سر را شستشو دهید

سلام من‌از دوغن پرپشت کننده استفاده کردم ۷ جلسه اول بی نظیر بود ولی بعدش برگشت به همون ریزش اول عالتش چیه

سلام جناب صالحی عزیزاصلاح تغذیه هم باید انجام بدید … اگر کم خونی هم دارید از شربت مصفای خون و عرق خونساز هم استفاده کنید

سلام من مشکل کب چرب دارم که باعث ریزش شدید موهام شده یه راه کار ب من بگید ممنون میشم

نظر دکتر روازاده درباره ریزش مو

سلام خانم مرادی عزیزشربت معده طبق دستور اصلاح تغذیه خاکشیر داغ ناشتا همراه عسل یا نبات منع مصرف سردی ها کم کردن حجم غذا حذف نهارشربت مصفای خون و عرق خونساز طبق دستور حب دوای بلغم ،عرق مرکب ضد چاقی،و سفوف ضد چاقی طبق دستور دمکرده ی زنجفیل همراه عسل روزی دوفنجانپیاده روی و ورزش منظم روزانه روغن مالی شکم و پهلو همراه روغن شونیز ،بادکش گرم شکم ،پهلو ۱۴جلسه یک روز در میانسکنجبین عسلی صبح و شب یک لیوانحداقل ۴۰روز

سلام من مرد هستم و 17سالمه من موهای خوبی داشتم ولی بعد یه مدت شروع به ریزش کردن البته برا این بود که کلاه زیاد سرم بود و اینم بگم که ارثی هم بود و حالا موی زیادی روی سرم نمونده و موهام خیلی نازک هستند تو رو خدا لطفاً راهنمایی کنید 🙏🙏

سلام آقای عسگری عزیزروغن پرپشت کننده مو طبق دستور شربت مصفای خون،عرق خونساز طبق دستور

سلام.من دو تا دختر دارم 12و6ساله…متاسفانه موی سرشان اصلا رشد نمیکنه..از بچگی همون طوری مونده..میشه راهنماییم کنید،،،

نوک گیری هر هفته ۴شنبه ها روغن پرپشت کننده مو طبق دستور شربت مصفای خون ،عرق خونساز طبق دستور

سلاااام وقتتون بخیر….من ۲۵ سالمه.قبل از سربازی مو هام پرپشت و همه چیز خوب بود اما متاسفانه بعد از خدمت که موهام دراومد دقیقا قسمتی که زیر کلاه قرار داشته کم پشت شده…تو رو خدا یه راهنمایی بفرمایید …راه های زیادی رو رفتم ولی نتیجه نگرفتم

سلام جناب نگاری عزیزروغن پرپشت کننده برای شما گزینه مناسبیه ضمن اینکه نشسته شانه و نشسته حمام کنیدبا برس چوبی هم شانه بزنید

سلام وقتتون بخیرچند تا سوال داشتم ممنوم میشم پاسخ بدیناول اینکه نوشته شده حداقل سه ساعت ولی حد اکثر زمانی که میشه بمونه روی سر رو ننوشته…مثلا آیا اشکالی داره که در هر جلسه مصرف ،بیش از سه ساعت(مثلا 10 ساعت یا 8 ساعت یا حتی یک روز کامل یعنی 24 ساعت) روی مو بمونه؟آیابا این کار تاثیرش بهتر میشه یانه؟در هر نوبت مصرف حدودا چقدر از روغن را باید استفاده کنیم؟؟(مثلا هر جلسه مصرف به اندازه سر خود محصول کافی است؟؟)یه سوال دیگه اینکه بدلیل خشک شدن موها بعد از شستشو با صابون ، آیا میشه بجای صابون شغاری زیتون ، ازکوبیدهی سدر(برگ درخت کنار) برای شستشوی موها استفاده کرد؟؟بعد از اتمام دوره و قطع مصرف دوباره ریزش شروع نمیشه؟؟چون مثلا یک سری داروهای شیمیایی وجود دارن که بعد از قطع مصرف متاسفانه ریزش شدید تر هم میشه….با تشکر

احسان عزیز سلام 3 تا 5 ساعت روی سر بمونه خوبه با صابون مخصوص سرتون موها رو شستشو بدید(اگه خشک و معمولی هستید شغاری زیتون اگر چربید شغاری قهوه ای)خیر بعد قطع روغن ریزش تشدید نمیشه..البته ریزش موی آقایان احتیاج به تعدیل مزاج هم داره. حتما به پزشک طب سنتی مراجعه داشته باشید

سلام برای دختر۳۰ساله که از نوجوانی موهای جلوی سرش کم پشته این محلول مفیده؟


درودبله

سلام من پوست موهام چربه و طبع سرم هم داغه این روغن با وجود چربی و گرمی به دردم میخوره؟چون خودم روغن نارگیل ، کرچک،رزماری و زیتون دارم ولی از عطاری پرسیدم گفتن هیچ کدوم بدردت نمیخوره چون پوست و موت چربه! نظر شما چیه؟

درودشامپو تخم مرغی همراه سرکه طبیعی مخلوط و سرتون رو شستشو بدید سکنجبین عسلی و شربت مصفای خون هم براتون مفیده استفاده کنید اگر وزنتون هم بالاست وزنتو رو متعادل کنید

سلاممن حدود شیش یا هفت جلسه هست که از این روغن استفاده میکنم بر روی ریزش موهام تاثیر خوبی داشت اما صورتم دست و پاهام و تمام بدنم بشدت ریخته بیرون و دون دون شده و خارش داره چیکار باید بکنم بخاطر طبع گرم محصول هست؟نباید دیگه مصرف کنم؟

درودسکنجبین عسلی همراه کاسنی و شاهتره میل کنید صبح و شب یک لیوان شربت مصفای خون طبق دستور مالیدن روغن بنفشه به موضع هم مفیده

سلام وقت بخیر وقتی حنا ، روغن زیتون و زرده تخم مرغ با سرمون بزنیم این حنا رنگش تو مو میمونه یا نه با شستن تمیز میشه چون خودم اصلا از رنگ حنا خوشم نمیاد برا مو

سلام دوست عزیزخیر حنا در ترکیب با روغن زیتون خاصیت رنگ دهیش رو از دست میده

سلام من موهام ریزش داره میخواستم ببینم این دارو برای درمانش مؤثره یا باید پیش دکتر رفت؟؟؟؟

سلام جناب پیران عزیزریزش مو در کدام قسمت سره؟

سلام. وقتتون به خیر.من این روغنو چند سال پیش خریدم. ولی استفاده نکردم.الان میتونم استفاده کنم یا دیگه فایده ای نداره و باید دور بریزم؟


سلام بر شما بله

سلام اسم دقیق این محصول چیه . هر عطارری هم پیدا میشه?

محمد احسان عزیز سلام اسم این محصول روغن پرپشت کنننده مو و ضد ریزش هستشو از طریق سایت عطارخونه میتونید خرید بفرماییداز دیگر جاها اطلاعی نداریم

سلام من دسترسی به صابون شغاری قهوه ای ندارم جایگزین این صابون چی استفاده بکنم؟

سلام جناب لطف الله زاده عزیز صابون دوایی هم گزینه مناسبیه

بعد از استفاده از این روغن میشه از شامپو بچه استفاده کرد؟

سلام جناب لطف اله زاده عزیزبله دو تا سه ساعت بعد میتونید سرتون رو بشورید

سلام آیا میشه این روغن رابرای تقویت موی بچه هاهم استفاده کرد با وجوداینکه ریزش نداره ؟این روغن بهتره یاروغن تقویت کننده؟

سلام بر شمابله هفته ای دومرتبه میتونید استفاده کنید

سلاموقت بخیرمو های سر بنده خیلی بلند هستش و پر پشت هم بوده ولی یه مدت بخاطر مصرف یه دارویی ریزش شدید پیدا کرد …با اینکه دارو رو ۳ ماهه قطع کردم همچنان ریزش مو رو دارم البته از شدتش کاسته شده…میخواستم بدونم این دارو به درد من میخوره واسه جلوگیری از ریزش موهام و پرشت کردنشون با اینکه برم موهامو با شماره ۸ بزنم؟😔 اگه جواب میده لطفآ بفرمایید چه مدت باید استفاده کنم؟🙏باتشکر از شما

سلام بر شما بله استفاده بفرمایید

سلام من حدود یک سالی میشه که دچار ریزش مو شدم و موهام از ریشه کنده میشه آیا این محصول پاسخگو خواهد بود؟

سلام دوست گرامی بله بسیار مفیدهالبته اگه موهای بسیار چربی دارید اون چربی سر اول باید تنظیم بشه و بعد از این روغن مصرف کنید.

سلام و عرض ادبطریقه مصرف روغن پرپشت کننده چیه؟متوجه نشدم

سلام خانم موسوی نژاد عزیز طریقه مصرف روی محصول درج شده

سلام خوبین یک سوال تخصصی دارم فرق الوپسی با لیکن پلان موئی چیه و اگر لیکن پلان باشه رویش داره یانه چه راهکاری پیشنهاد دارین با توجه به اینکه طبع سوداوی هست و کمکاری تیروئید باعث نازکی و کم پشتی شده ممنون از راهنائی شما

سلام دوست گرامیلطفا با مدارک کامل به مطب مراجعه داشته باشید

سلام ببخشید راه تضمینی برای درمان ریزش موی ارثی پرپشت موی سر(کف سر معلومه) هست؟؟؟؟

سلام دوست گرامی بهتره به یک پزشک حاذق طب سنتی مراجعه بفرمایید

سلام من موهام ازفرق سرم خیلی کم پشت شده وجلوی سرم کمتر ولی داره اونم بیشتر میشه واقعا حقیقت داره یانه پرپشت میکنه موهارو

درودبله موثره .. شربت نصفای خون ،عرق خونساز ، شربت حیات هم میتونید استفاده کنید

سلام ببخشید این محصول پس کی شارژ میشه ؟ من چند وقته منتظرم

سلام جناب مرادی عزیز شما میتونید شمارتون رو در صفحه محصول،در قسمت “موجود شد به من اطلاع بده” بگذارید تا هروقت محصول موجود شد اطلاع بدیم خدمتتونفقط باید پیامک های تبلیغاتیتون مسدود نباشه

البته کف سرم خیلی خالی شده و چربی زیادی داره و خارش شدید، دستام هم اگزما دارم، عاجز شدم چیکار کنم ممنون میشم

سلام آقای خلج عزیزاز مصرف مواد غذایی با طبع گرم و ادویه جات پرهیز شود.ضماد اگزما مفید است.موضع را با لعاب اسفرزه هفته ای 3بار 10 دقیقه ماسک نمایید.ماءالجبن و ماءالشعیر طبیعی مفید است.حمام زیاد بروید اما در زمانهای کوتاه،تعریق برایتان مضر است.مالیدن سرکه با کمی آب کرفس و مقداری کمی بوره ارمنی در حمام بر بدن مفید است.کد99 مجموعه مفید استگل سرشور مفید است.حجامت مفید است.

من موهام خیلی پره ریزششم خیلی کمه ولی میخوام خیلی پر تر بشه شما کدوم روغن توصیحه میکنید ۳۰ میله یا ۴۰۰میله؟

سلام جناب آقای نجفی عزیزلین دو روغن هردو مزاج گرم دارند و اینکه هر مزاجی یک خصوصیاتی داره با توجه به مزاجتون شاید الان این نوع رشد و میزان موی شما طبیعی باشه.

سلام وقتتون بخير،ببخشيد طبع من گرمه ،اين روغني كه معرفي كرديد طبعش گرم و خشكه،خب مناسب سر من نيست بزنم ،بعد جسارتا شماره ايي هست معرفي كنيد براي مشاوره تلفني؟ممنونم

سلام برای جوش صورت چه راهکاری دارید با خوردن چیز شیرین و چرب فوری صورتم پر میشه

سلام دوست عزیزاصول تغذیه سالم را رعایت نمایید.از مصرف مواد غذایی با طبع گرم،سس مایونز،کاکائو و ادویه پرهیز شود.حب کبد،حجامت،عرق کاسنی و شاتره و شربت سکنجبین مفید است.صورت را با آب گرم بشویید.سرکه + گلاب به صورت بمالید.ماسک قره قروت به صورت بمالید.آبلیمو+سفیده تخم مرغ شب ها 2ساعت روی صورت قرار داده شود.بخور بابونه و گشنیز انجام شود.لعاب اسفرزه هفته ای 3بار 30 دقیقه ماسک شود.از مواد شیمیایی روی پوست استفاده نشود.صورت را هرروز با صابون قهوه ای بشویند.محلول ضد جوش مجموعه مفید است.کد99 مجموعه مفید استگل سرشور استفاده شود.

سلام وقتتون بخیر من به بیماری الوپسی دچار هستم به طوری که کل موهای سرم وابروم ریخته روغن رویش مو میتونه بهم کمک کنه

سلام خانم قربانی وقت بخیربله میتونه براتون مفید باشه.البته برای درمان ریشه ای بهتره به پزشک حاذق طب سنتی مراجعه بفرمایید.

س چهارروزهستش سفارش دادم چرانمیاد

سلام و احترام جناب خاکی زهیحدود 5 روز کاری زمان میبره تا بارتون ارسال بشه به باربری شهرتون.ممنون از صبوریتون.

سلام آقای دکتر من مدتی 4 ماهی است ریزش مو دارم و آزمایش دادم هیچ مشکلی نداشتم ولی الان دوماهی است ریزش موهام خیلی زیاد شده موهای جلوی سرم و کنار شقیقه های خیلی کم شده پیش متخصص پوست و مو رفتم کلی دارو و آمپول داد اصلا بهتر نشدم به اندازه یه سکه ریزش سکه ای جلو سر داشتم که دکتر میگفت فقط بخاطر اعصاب که این اتفاق براتون افتاده که به سرم اون قسمتی که سکه ای مو نداشت کورتن زدن دکتر گفته کم کم رشد میکنه .آقای دکتر ازتون خواهش میکنم بفرمائید برای اینکه موهام بیشتر از این نریزه چیکار باید بکنم .

سلام دوست عزیز این دستورات رو برای تقویت مو انجام بدید و به یک پزشک حاذق طب سنتی هم مراجعه بفرمایید:.میتوانید مورد و مازو را به نسبت مساوی کوبیده و مخلوط نمایید،با مقداری آب خمیر کرده و به مدت 5ساعت به سر ببندید و بعد از آن سر را آبکشی نموده،سپس سر را با جوشانده هلیله سیاه بشویید1قاشق چایخوری حنا را با نصف استکان روغن زیتون و 1عدد زرده تخم مرغ محلی مخلوط کرده و هفته ای 1الی 2بار به کف سر و ریشه موها بمالید و به مدت 5ساعت بماند، سپس موها را بشوییدموها را نشسته شانه کنید، استحمام را به طور نشسته انجام دهید، صورت را روزانه با آب بشویید، برای شستشوی پوست و مو از صابون قهوه ای (برای پوست و موی چرب)و شغاری زیتون (برای پوست و موی خشک)و لیف پشمی استفاده کنید.گل سرشور را با آب ولرم مخلوط و موها را با آن شستشو دهید(درصورتیکه موهای چربی دارید).اکلیل کوهی دم کرده روزی یک فنجان میل شود. محلول ضد ریزش مو مجموعه مفید است.سیر را نصف کرده روی موضع بمالید.دم کرده افتیمون و آب طلا خورده شود.گرده گل،شربت حیات و روزانه 10 عدد مویز مفید است.گزنه دم کرده به سر بزنید.دود تنه درخت مو به سر داده شود..آدامس استفاده نشود.روغن رویش مو هم براتون مفیده

سلام من موهامو دکلره کردم و ریزشمو‌گرفتم میشه منو راهنمایی کنید روغنی هست برای تقویت ؟

سلام خانم نادری مقدم عزیز.میتوانید مورد و مازو را به نسبت مساوی کوبیده و مخلوط نمایید،با مقداری آب خمیر کرده و به مدت 5ساعت به سر ببندید و بعد از آن سر را آبکشی نموده،سپس سر را با جوشانده هلیله سیاه بشویید1قاشق چایخوری حنا را با نصف استکان روغن زیتون و 1عدد زرده تخم مرغ محلی مخلوط کرده و هفته ای 1الی 2بار به کف سر و ریشه موها بمالید و به مدت 5ساعت بماند، سپس موها را بشوییدموها را نشسته شانه کنید، استحمام را به طور نشسته انجام دهید، صورت را روزانه با آب بشویید، برای شستشوی پوست و مو از صابون قهوه ای (برای پوست و موی چرب)و شغاری زیتون (برای پوست و موی خشک)و لیف پشمی استفاده کنید.گل سرشور را با آب ولرم مخلوط و موها را با آن شستشو دهید(درصورتیکه موهای چربی دارید).اکلیل کوهی دم کرده روزی یک فنجان میل شود. محلول ضد ریزش مو مجموعه مفید است.سیر را نصف کرده روی موضع بمالید.دم کرده افتیمون و آب طلا خورده شود.گرده گل،شربت حیات و روزانه 10 عدد مویز مفید است.گزنه دم کرده به سر بزنید.دود تنه درخت مو به سر داده شود..آدامس استفاده نشود.

سلام. من از سن چهارده سالگی موهامو زیاد اتو مو کشیدم و ….موهام ب شدت اسیب دیده شده و موقعی ک باید کوتاه میکردم و رسیدگی میکردم نکردم…کم کم موهام موخوره گرفت و شروع ب ریزش کردالان ساقه موهام خشک و اسیب دیدستکف سرم چربهریزش موهم دارم خیلی زیاد جوری ک قسمت فرق سرم و جلوی سرم داره خالی میشهکم خونی مینورم دارمرشد موهای زائدم هم زیادهممنون میشم راهنمایی کنین چه کار کنم ریزش موهام متوقف بشه و دوباره در بیاد

سلام خانم لطفی وقت بخیراین دستورات برایتان مفید است:.میتوانید مورد و مازو را به نسبت مساوی کوبیده و مخلوط نمایید،با مقداری آب خمیر کرده و به مدت 5ساعت به سر ببندید و بعد از آن سر را آبکشی نموده،سپس سر را با جوشانده هلیله سیاه بشویید1قاشق چایخوری حنا را با نصف استکان روغن زیتون و 1عدد زرده تخم مرغ محلی مخلوط کرده و هفته ای 1الی 2بار به کف سر و ریشه موها بمالید و به مدت 5ساعت بماند، سپس موها را بشوییدموها را نشسته شانه کنید، استحمام را به طور نشسته انجام دهید، صورت را روزانه با آب بشویید، برای شستشوی پوست و مو از صابون قهوه ای (برای پوست و موی چرب)و شغاری زیتون (برای پوست و موی خشک)و لیف پشمی استفاده کنید.گل سرشور را با آب ولرم مخلوط و موها را با آن شستشو دهید(درصورتیکه موهای چربی دارید).اکلیل کوهی دم کرده روزی یک فنجان میل شود. محلول ضد ریزش مو مجموعه مفید است.سیر را نصف کرده روی موضع بمالید.دم کرده افتیمون و آب طلا خورده شود.گرده گل،شربت حیات و روزانه 10 عدد مویز مفید است.گزنه دم کرده به سر بزنید.دود تنه درخت مو به سر داده شود..آدامس استفاده نشود.

سلام الان نزدیک 2سال و نیم که موی سرم می‌ریزه درحدی که الان موی سرم خیلی کم شده خیلی شامپو عوض کردم هیچ تاثیری نداشته دختر م هم 5سالشه موی سرش نمی ریزه ولی خیلی موی سرش نازک وکم پشت هستش. باید خودم ودخترم چیکار کنیم ممنون میشم اگه راهنمایی کنید.

.میتوانید مورد و مازو را به نسبت مساوی کوبیده و مخلوط نمایید،با مقداری آب خمیر کرده و به مدت 5ساعت به سر ببندید و بعد از آن سر را آبکشی نموده،سپس سر را با جوشانده هلیله سیاه بشویید1قاشق چایخوری حنا را با نصف استکان روغن زیتون و 1عدد زرده تخم مرغ محلی مخلوط کرده و هفته ای 1الی 2بار به کف سر و ریشه موها بمالید و به مدت 5ساعت بماند، سپس موها را بشوییدموها را نشسته شانه کنید، استحمام را به طور نشسته انجام دهید، صورت را روزانه با آب بشویید، برای شستشوی پوست و مو از صابون قهوه ای (برای پوست و موی چرب)و شغاری زیتون (برای پوست و موی خشک)و لیف پشمی استفاده کنید.گل سرشور را با آب ولرم مخلوط و موها را با آن شستشو دهید(درصورتیکه موهای چربی دارید).اکلیل کوهی دم کرده روزی یک فنجان میل شود. محلول ضد ریزش مو مجموعه مفید است.سیر را نصف کرده روی موضع بمالید.دم کرده افتیمون و آب طلا خورده شود.گرده گل،شربت حیات و روزانه 10 عدد مویز مفید است.گزنه دم کرده به سر بزنید.دود تنه درخت مو به سر داده شود..آدامس استفاده نشود.

سلام من ۱۷ سالمه و طبعم صفرا هست، و جدیدا موهام خیلی میریزه و شکننده شده و خیلی زود موخوره میگیره ممنون میشم راهنماییم کنید

سلام و آرزوی سلامتیمیتوانید مورد و مازو را به نسبت مساوی کوبیده و مخلوط نمایید،با مقداری آب خمیر کرده و به مدت 5ساعت به سر ببندید و بعد از آن سر را آبکشی نموده،سپس سر را با جوشانده هلیله سیاه بشویید. 1قاشق چایخوری حنا را با نصف استکان روغن زیتون و 1عدد زرده تخم مرغ محلی مخلوط کرده و هفته ای 1الی 2بار به کف سر و ریشه موها بمالید و به مدت 5ساعت بماند، سپس موها را بشوییدموها را نشسته شانه کنید، استحمام را به طور نشسته انجام دهید، صورت را روزانه با آب بشویید، برای شستشوی پوست و مو از صابون قهوه ای(اگر پوست و مویتان چرب است) و صابون زیتون(اگر پوست و موی خشکی دارید) و لیف پشمی استفاده کنید. گل سرشور را با آب ولرم مخلوط و موها را با آن شستشو دهید، اکلیل کوهی دم کرده روزی یک فنجان میل شود. محلول ضد ریزش مو مجموعه مفید است.سیر را نصف کرده روی موضع بمالید.دم کرده افتیمون و آب طلا خورده شود.گرده گل،شربت حیات و روزانه 10 عدد مویز مفید است.گزنه دم کرده به سر بزنید.دود درخت مو به سر مفید است.آدامس استفاده نشود.

سلام من ۱۷ سالمه و طبعم صفرا هست و این که جدیدا موهام خیلی میریزه و شکننده شده و خیلی زود موخوره میگیره

سلام رشد موهام خیلی کنه میشه یه دستور دارویی برای افزایش رشد مو بفرمایید ؟

با سلام و وقت بخیر.میتوانید مورد و مازو را به نسبت مساوی کوبیده و مخلوط نمایید،با مقداری آب خمیر کرده و به مدت 5ساعت به سر ببندید و بعد از آن سر را آبکشی نموده،سپس سر را با جوشانده هلیله سیاه بشویید. 1قاشق چایخوری حنا را با نصف استکان روغن زیتون و 1عدد زرده تخم مرغ محلی مخلوط کرده و هفته ای 1الی 2بار به کف سر و ریشه موها بمالید و به مدت 5ساعت بماند، سپس موها را بشوییدموها را نشسته شانه کنید، استحمام را به طور نشسته انجام دهید، صورت را روزانه با آب بشویید، برای شستشوی پوست و مو از صابون قهوه ای و زیتون و لیف پشمی استفاده کنید گل سرشور را با آب ولرم مخلوط و موها را با آن شستشو دهید، اکلیل کوهی دم کرده روزی یک فنجان میل شود. محلول ضد ریزش مو مجموعه مفید است.سیر را نصف کرده روی موضع بمالید.دم کرده افتیمون و آب طلا خورده شود.گرده گل،شربت حیات و روزانه 10 عدد مویز مفید است.گزنه دم کرده به سر بزنید.دود تنه درخت مو به سر.آدامس استفاده نشود..

سلام طبع بنده سرد هستش جلوی سرم ریزش داره و داره کمپشت میشه و اینکه رو به سفیدی داره میره 33 سال سن دارم این محصول به صورت دائمی باید مصرف بشه که نتیجه داشته باشه یا نه با یک دوره سه ماهه نتیجه حاصل می شه و برای یک دوره سه ماهه چند بطری باید تهیه شود. سپاسگزارم

با سلام و احترام.دوماه بطور مداوم استفاده فرمایید.

سلام من موهام کوتاه هستش و میخوام رشد سریع کنه چیکار کنم ؟؟؟لطفا کمک کنید

سلام.میتوانید مورد و مازو را به نسبت مساوی کوبیده و مخلوط نمایید،با مقداری آب خمیر کرده و به مدت 5ساعت به سر ببندید و بعد از آن سر را آبکشی نموده،سپس سر را با جوشانده هلیله سیاه بشویید. 1قاشق چایخوری حنا را با نصف استکان روغن زیتون و 1عدد زرده تخم مرغ محلی مخلوط کرده و هفته ای 1الی 2بار به کف سر و ریشه موها بمالید و به مدت 5ساعت بماند، سپس موها را بشویید


ریزش موشدیدی دارم چکار کنم

درود؛میتوانید مورد و مازو را به نسبت مساوی کوبیده و مخلوط نمایید،با مقداری آب خمیر کرده و به مدت 5ساعت به سر ببندید و بعد از آن سر را آبکشی نموده،سپس سر را با جوشانده هلیله سیاه بشویید 1قاشق چایخوری حنا را با نصف استکان روغن زیتون و 1عدد زرده تخم مرغ محلی مخلوط کرده و هفته ای 1الی 2بار به کف سر و ریشه موها بمالید و به مدت 5ساعت بماند، سپس موها را بشوییدموها را نشسته شانه کنید، استحمام را به طور نشسته انجام دهید، صورت را روزانه با آب بشویید، برای شستشوی پوست و مو از صابون قهوه ای و زیتون و لیف پشمی استفاده کنید گل سرشور را با آب ولرم مخلوط و موها را با آن شستشو دهید، اکلیل کوهی دم کرده روزی یک فنجان میل شود. محلول ضد ریزش مو مجموعه مفید است.سیر را نصف کرده روی موضع بمالید.دم کرده افتیمون و آب طلا خورده شود.گرده گل،شربت حیات و روزانه 10 عدد مویز مفید است.گزنه دم کرده به سر بزنید.دود دادن درخت مو به سر مفید است.آدامس استفاده نشود.


سلام . موجود دارین؟

سلام شما میتوانید از روغن رویش مو جای این محصول استفاده کنید.

سلام، من ریزش مو دارم و موهام کم پشت شدن از روغن پرپشت کننده مو دکتر روازاده به مدت سه ماه استفاده کردم، آیا باز هم ادامه بدهم؟ موهای سرم هم بعد از استفاده با روغن پرپشت کننده مو با شامپو شغاری شستشو میدهم.

درود برشما؛مدت استفاده از آن دوماه میباشد.لازم به ادامه نیست.


سلام کی موجود میشه سفارش بدم

سلام و روز خوشمتاسفانه برای موجود شدن محصولات در سایت، نمی‌تونیم زمان دقیق به شما اعلام کنیم. اما وظیفه خودمون می‌دونیم در اولین زمانی که محصول از تولید کننده به دست مجموعه احیا سلامت برسه و مورد تایید قرار بگیره، ما محصول رو در عطاری اینترنتی عطارخونه موجود کنیم تا روند ارائه خدمات‌مون به شما قطع نشه.

ببخشید صابون پی برای موهای چرب خوبه

سلام و روز خوشصابون پی محصول ما نیست اطلاعی نداریم.

موهایم به شدت چربی دارم .درمان ان فقط با سرکه واب بشورم دیگر صابونون احتیاجی نیست .موهامم خیلی کم پشت شده برای رشد مجدد مو هم داریی بگویید .مرسی

با سلاممیتوانید مورد و مازو را به نسبت مساوی کوبیده و مخلوط نمایید،با مقداری آب خمیر کرده و به مدت 5ساعت به سر ببندید و بعد از آن سر را آبکشی نموده،سپس سر را با جوشانده هلیله سیاه بشویید. 1قاشق چایخوری حنا را با نصف استکان روغن زیتون و 1عدد زرده تخم مرغ محلی مخلوط کرده و هفته ای 1الی 2بار به کف سر و ریشه موها بمالید و به مدت 5ساعت بماند، سپس موها را بشوییدموها را نشسته شانه کنید، استحمام را به طور نشسته انجام دهید، صورت را روزانه با آب بشویید، برای شستشوی پوست و مو از صابون قهوه ای و زیتون و لیف پشمی استفاده کنید گل سرشور را با آب ولرم مخلوط و موها را با آن شستشو دهید، اکلیل کوهی دم کرده روزی یک فنجان میل شود. محلول ضد ریزش مو مجموعه مفید است.سیر را نصف کرده روی موضع بمالید.دم کرده افتیمون و آب طلا خورده شود.گرده گل،شربت حیات و روزانه 10 عدد مویز مفید است.گزنه دم کرده به سر بزنید.دود درخت مو به سر مفید است.آدامس استفاده نشود.

سلام، من طبعم سودا بلغم هستش وغلبه بلغم و صفرا دارم، واینکه سرم خیلی میخاره مخصوصا وقتی که از حمام میام بیرون و موهام خیس،احساس میکنم ازسرم حرارت میزنه بیرون، لطفا راهنماییم کنید ک چکارکنم

با عرض سلامسرکه انگبین شبها قبل از خواب یک لیوان بخورید.سر را با مخلوط آب و سرکه انگور طبیعی هفته ای 3بار شستشو دهید.حجامت عام یک الی دومرحله ماهی یکبار.شستن سر با جوشانده گل ختمی مفید است.از شامپوهای شیمیایی استفاده نشود.گل سرشور مفید است.

سلاممن ریزش مو م شقیقه هام هست و داره عقب میره طوری ک از شقیقه یک بند انگشت ب سمت مرکز سر هم رفته و ریزش هم زیاد مو هام هم کم پشت شده غلبه خون دارم.حرارت کبد.غلظت خون شدید. غلبه شدید صفرا تا الانم دو بار حجامت کردم هم کبد هم عام

کم کردن حجم غذا و گوشت شربت سکنجبین عسلی همراه عرق مصفای کبد صبح و شب یک لیوانحجامت سوزنی سر هر دو هفته شربت مصفای خون طبق دستور

یعنی از روغن پر پشت کننده استفاده نکنم؟؟و اینکه از پر پشت کننده استفاده بشه یا رویش مجدد؟یا همزمان توضیح بدین لطفا

دو تا داروی جدا هستن شریت مصفای خون ،عرق خونساز طبق دستور طبق دستور روی دارو مصرف شود

با سلام ببخشید برای رشد موهام چی کار کنم طبع سرم رو هم نمی دونم باید چی کار کنم بدونم و همچنین موهام جدیدا جلوش ریزش پیدا کرده برای اون چی کار کنم

میتوانید مورد و مازو را به نسبت مساوی کوبیده و مخلوط نمایید،با مقداری آب خمیر کرده و به مدت 5ساعت به سر ببندید و بعد از آن سر را آبکشی نموده،سپس سر را با جوشانده هلیله سیاه بشویید. 1قاشق چایخوری حنا را با نصف استکان روغن زیتون و 1عدد زرده تخم مرغ محلی مخلوط کرده و هفته ای 1الی 2بار به کف سر و ریشه موها بمالید و به مدت 5ساعت بماند، سپس موها را بشوییدموها را نشسته شانه کنید، استحمام را به طور نشسته انجام دهید، صورت را روزانه با آب بشویید، برای شستشوی پوست و مو از صابون قهوه ای و زیتون و لیف پشمی استفاده کنید گل سرشور را با آب ولرم مخلوط و موها را با آن شستشو دهید، اکلیل کوهی دم کرده روزی یک فنجان میل شود. محلول ضد ریزش مو مجموعه مفید است.سیر را نصف کرده روی موضع بمالید.دم کرده افتیمون و آب طلا خورده شود.گرده گل،شربت حیات و روزانه 10 عدد مویز مفید است.گزنه دم کرده به سر بزنید.دود درخت مو به سر.آدامس استفاده نشود.

سلام برای رشد موی صورت هم قابل استفاده هست؟وچه چیزهای دیگه ای هم میشه برای رشد استفاده کرد؟


بله میتوانید استفاده کنید

سلام اگر برای رشد مجدد و پروشتی مو فقط از همین محلول استفاده کنیم نتیجه میگیریم؟اگر نه چه راهکارهایی باید در کنارش انجام شود؟

سلام، میتوانید مورد و مازو را به نسبت مساوی کوبیده و مخلوط نمایید،با مقداری آب خمیر کرده و به مدت 5ساعت به سر ببندید و بعد از آن سر را آبکشی نموده،سپس سر را با جوشانده هلیله سیاه بشویید. 1قاشق چایخوری حنا را با نصف استکان روغن زیتون و 1عدد زرده تخم مرغ محلی مخلوط کرده و هفته ای 1الی 2بار به کف سر و ریشه موها بمالید و به مدت 5ساعت بماند، سپس موها را بشوییدموها را نشسته شانه کنید، استحمام را به طور نشسته انجام دهید، صورت را روزانه با آب بشویید، برای شستشوی پوست و مو از صابون قهوه ای و زیتون و لیف پشمی استفاده کنید گل سرشور را با آب ولرم مخلوط و موها را با آن شستشو دهید، اکلیل کوهی دم کرده روزی یک فنجان میل شود. محلول ضد ریزش مو مجموعه مفید است.سیر را نصف کرده روی موضع بمالید.دم کرده افتیمون و آب طلا خورده شود.گرده گل،شربت حیات و روزانه 10 عدد مویز مفید است.گزنه دم کرده به سر بزنید.دود درخت مو به سر.آدامس استفاده نشود.

سلام‌ریزش‌موی‌هورمونی‌دارم‌وتخمدان‌پلی‌کیستیک‌هم‌دارم‌دو‌سوم‌موهام‌ریخته‌چکارکنم‌خواهشا‌راهنمایی‌کنین‌ممنون

سلام، برای پیشگیری از ریزش مو ۵ نکته مهم پیشنهاد می‌کنیم که رعایت آنها می‌تواند سودمند باشد:۱- سعی کنید در برنامه غذایی خود از سبزی‌ها و میوه‌های تازه به مقدار زیاد استفاده کنید. به این منظور خوردن سبزی‌هایی چون کرفس، جعفری، کاهو و اسفناج بیشتر توصیه می‌شود. گفتنی است اسفناج علاوه بر خاصیت تقویت‌کنندگی رنگدانه‌های مو، یک منبع غنی از آهن است که باعث تقویت استخوان‌ها، ناخن‌ها و موها می‌شود. اسفناج به تنهایی در بدن جذب پایینی دارد و باید برای اثرگذاری بیشتر همراه با آبلیمو و یاروغن زیتون مصرف شود ۲- پس از حمام کردن اگر موهای شما خشک و پرحجم می‌شود به جای ژل که باعث خفه شدن مو می‌شود از روغن‌های مفید و سالم گیاهی استفاده کنید. به علاوه به خاطر داشته باشید که هیچ روغنی نباید بیش از ۳ ساعت روی سر بماند و پس از آن باید به خوبی شسته شود.۳- حنا برای مو، گیاه مفیدی است اما تاثیر خود حنا با شامپوهای آن به هیچ وجه قابل مقایسه نیست. اگر رنگ حنا به‌ نظرتان ناخوشایند است می‌توانید از گیاهان بی‌رنگ‌کننده استفاده کنید.۴- سبوس برنج نیز گیاه بسیار مفیدی است که می‌توان از دم‌کرده آن به جای چای برای تقویت موها استفاده کرد.۵- از تماس گرد و خاک و دود زیاد به موها خودداری کنید که دشمن مو هستند. در پایان نیز توصیه می‌شود در حد امکان به جای شانه پلاستیکی از شانه چوبی استفاده کنید. همچنین تا حد امکان از سشوار استفاده نکنید و درصورت ضرورت، حرارت آن بسیار کم باشد.به علاوه از شانه‌کردن موها در حمام بپرهیزید.

سلام من ۱۶سالمه موهام خیلی بلنده ولی خیلی کم پشته کلا موخوره گرفته هر روز شونه میکنم یه حالمه میریزه 😭 میشه بگین از چه روغنی استفاده کنم یا اصلا چیکار کنم موهام پرپشت بشه و بلند ممنون میشم کمکم کنید

سلام خانم شهربانو روز بخیر؛ شما می توانید مورد و مازو را به نسبت مساوی کوبیده و مخلوط نمایید، با مقداری آب خمیر کرده و به مدت 5 ساعت به سر ببندید و بعد از آن سر را آبکشی نموده، سپس سر را با جوشانده هلیله سیاه بشویید.همچنین 1 قاشق چایخوری حنا را با نصف استکان روغن زیتون و 1 عدد زرده تخم مرغ محلی مخلوط کرده و هفته ای 1 الی 2 بار به کف سر و ریشه موها بمالید و به مدت 5 ساعت بماند، سپس موها را بشویید.موها را نشسته شانه کنید، استحمام را به طور نشسته انجام دهید، صورت را روزانه با آب بشویید، برای شستشوی پوست و مو از صابون قهوه ای و زیتون و لیف پشمی استفاده کنید. گل سرشور را با آب ولرم مخلوط و موها را با آن شستشو دهید، اکلیل کوهی دم کرده روزی یک فنجان میل شود. محلول ضد ریزش و پرپشت کننده مو مورد تایید دکتر روازاده نیز مفید است. سیر را نصف کرده روی موضع بمالید. دم کرده افتیمون و آب طلا خورده شود. گرده گل، شربت حیات و روزانه 10 عدد مویز مفید است. گزنه دم کرده به سر بزنید. دود درخت مو به سر بزنید. آدامس استفاده نشود.

سلام روز بخیر…دود کردن برگ مو چطوری انجام بدیم برگش بسوزونم دودش برسه به موها یا خاکسترش باید زد به سر ؟؟؟؟

سلام روز بخیر خانم خرمی؛ چوب و برگ درخت مو را سوزانده و دود آن را به سر بدهید.

سلام خسته نباشید دو تا سوال دارم ممنون میشم راهنمایی کنید البته من دوبار مطب آقای دکتر روازاده رفتم شایدم این سوالاتم برای اطمینان مجدد هست.یکی اینکه من درکنار این دستورالعمل حنا مورد مازو و تخم مرغ که آقای دکتر دادن این دوتا روغن نورویان و یکی دیگه هم که معرفی کردید استفاده کنم ؟؟؟ من ریزش مو بخاطر مصرف راکوتان هست البته فکر کنمدومین سوالم درباره اینه چند ماه باید از قطع راکوتان بگذره تا رو بارداری تاثیرنداشته باشه من پیشوای مختلف رفتم هر کی یه جور حرف میزنه قابل اعتماد نیستن

سلام خانم موسوی روز بخیر؛ ریزش مو حتی اگر در صورت مصرف دارو هم باشد با رعایت کامل دستورات نتیجه می گیرید. حدود 5 ماه بگذرد و بعد از رعایت اصول تغذیه (5 اصل تغذیه سالم را در بلاگ سایت عطارخونه مطالعه نمائید) اقدام شود.

بنده به سی سال نرسیدم ولی دو سه سالی هست که ریزش مو دارم در حدی که موهای جلوی سرم بشدت تونک شده و کف سرم مشخصه،خواستم اگه بشه کمکم کنید هم جلو ریزش رو بگیرم هم موهام رشد کنه

ریزش مومیتوانید مورد و مازو را به نسبت مساوی کوبیده و مخلوط نمایید،با مقداری آب خمیر کرده و به مدت 5ساعت به سر ببندید و بعد از آن سر را آبکشی نموده،سپس سر را با جوشانده هلیله سیاه بشویید. 1قاشق چایخوری حنا را با نصف استکان روغن زیتون و 1عدد زرده تخم مرغ محلی مخلوط کرده و هفته ای 1الی 2بار به کف سر و ریشه موها بمالید و به مدت 5ساعت بماند، سپس موها را بشوییدموها را نشسته شانه کنید، استحمام را به طور نشسته انجام دهید، صورت را روزانه با آب بشویید، برای شستشوی پوست و مو از صابون قهوه ای و زیتون و لیف پشمی استفاده کنید گل سرشور را با آب ولرم مخلوط و موها را با آن شستشو دهید، اکلیل کوهی دم کرده روزی یک فنجان میل شود. محلول ضد ریزش مو مجموعه مفید است.سیر را نصف کرده روی موضع بمالید.دم کرده افتیمون و آب طلا خورده شود.گرده گل،شربت حیات و روزانه 10 عدد مویز مفید است.گزنه دم کرده به سر بزنید.دود درخت مو به سر.آدامس استفاده نشود.

سلام.خسته نباشیدمن 8 ساله که اصول تعذیه رو رعایت میکنم ینی درست با شروع زندگی مشترکروغن و حنا زیاد مالیدم به سرم جواب نگرفتمکم خونی هم تو ازمایشات نداشتم ولی یه دکتر سنتی دستامو که دیدن گفتن کم خونی دارم من هم 9 تا قوطی قرص خون خوردم که بعدش خوابهام بدتر شد و بااینکه خواب بودم مغزم بیدار بود و نسبت به صدا خیلی حساس بودم و هستم ولی توی اون دوره بدتر شده بودم که دکتر گفتن اشتباه کردم سرخود قرص خون خوردم چون قرص خون خشک هست و خشکی مغزم رو بیشتر کرده الان من اولا نمیدونم دقیقا مزاجم چیهو چه طبعی دارم یکی میگه غلبه بلغم دارییکی میگهسودایکی میگه صفرایکی میگه صفرا بلغمیکی میگه سودا بلغمدوما مشکلاتی که اذیتم میکنه اینها هستن👇👇بد خوابی و سبکی وحساسیت زیاد به صداموهای سفید که خیلی زیاد شده از دوسال پیش، الان 31 سالمه و خانم هستمنازکی مو و بی جونیش و خشکی پایین موالزایمر و حواس پرتیباردار نشدن

بامدارک لازم برای برسی کامل به مطب مراجعه شود02166425483

باسلام پسری ۲۰ ساله هستم ک ریزش مو شدید دارم اعصابم ضعیفه و استرس هم خیلی شدید دارم چ کاری باید انجام بدم ؟

ریزش مومیتوانید مورد و مازو را به نسبت مساوی کوبیده و مخلوط نمایید،با مقداری آب خمیر کرده و به مدت 5ساعت به سر ببندید و بعد از آن سر را آبکشی نموده،سپس سر را با جوشانده هلیله سیاه بشویید. 1قاشق چایخوری حنا را با نصف استکان روغن زیتون و 1عدد زرده تخم مرغ محلی مخلوط کرده و هفته ای 1الی 2بار به کف سر و ریشه موها بمالید و به مدت 5ساعت بماند، سپس موها را بشوییدموها را نشسته شانه کنید، استحمام را به طور نشسته انجام دهید، صورت را روزانه با آب بشویید، برای شستشوی پوست و مو از صابون قهوه ای و زیتون و لیف پشمی استفاده کنید گل سرشور را با آب ولرم مخلوط و موها را با آن شستشو دهید، اکلیل کوهی دم کرده روزی یک فنجان میل شود. محلول ضد ریزش مو مجموعه مفید است.سیر را نصف کرده روی موضع بمالید.دم کرده افتیمون و آب طلا خورده شود.گرده گل،شربت حیات و روزانه 10 عدد مویز مفید است.گزنه دم کرده به سر بزنید.دود درخت مو به سر.آدامس استفاده نشود.

سلام.می شه طرز استفاده از این محلول رو توضیح بدید

سلام. طرز استفاده بر روی محصول درج شده است.

من ۳۷ سالمه یه دختر ۱۸ساله دارم . بعداز ۱۸سال جلوگیری طبیعی اقدام به بارداری کردمچکاب کامل کردم فقط عفونت داشتم که بهم دارو دادن .ازمایش هورمونی عکس رنگی .وشوهرمم چکاپ شد مشکلی نداشتچن ماهه جلوگیری ندارم وباردار نشدم لطفا راهنماییم کنیدچکارکنم

مرداناز مصرف مواد غذایی با طبع سرد پرهیز شود.از مخلوط واجبی و آب هفته ای 1بار 3 دقیقه روی بدن استفاده شود.معجون لبوب کبیر،لبوب صغیر،قرص امید و زعفران و داروی معجزه گرمجموعه مفید است.حجامت نمایید.آب زردک استفاده شود.عدم استفاده از عطرهای شیمیایی.جوانه گندم،کوکوی میگو،تخم مرغ عسلی + زنجبیل،تخم مرغ + روغن زیتون و کله گنجشک جوان استفاده شود.گردن گوسفند مفید است.عرق یوهمبین روزی 1فنجان مفید است.کله گوسفند مفید استخانماصول تغذیه سالم رعایت شود.از مواد غذایی با طبع سرد پرهیز شود..حب نازایی و حب مقوی باه بانوان مفید است.از مخلوط واجبی و آب استفاده شود.حب بید مفید است.عسل را با سرنگ 20سی سی یک شب در میان به مدت 7 شب داخل رحم تزریق کنید و نخود زنان با روغن حیوانی چرب نمایید و یک شب در میان (بین شبهای عسل) در رحم داخل کنید و هرروز صبح طی این دوره دهانه رحم را با روغن زرد چرب نمایید.(استفاده در زمان عادت ماهانه ممنوع است.روزی 1فنجان عرق فراسیون مفید است.ترکیبات مقل استفاده شود.

سلام ، وقت بخیر برای ریزش موی سکه ای چیکار باید کرد داره زیاد میشه و ابروها هم ریزش داره لطفا راهنمایی کنید

برای پیشگیری از ریزش مو ۵ نکته مهم پیشنهاد می‌کنیم که رعایت آنها می‌تواند سودمند باشد:۱- سعی کنید در برنامه غذایی خود از سبزی‌ها و میوه‌های تازه به مقدار زیاد استفاده کنید. به این منظور خوردن سبزی‌هایی چون کرفس، جعفری، کاهو و اسفناج بیشتر توصیه می‌شود. گفتنی است اسفناج علاوه بر خاصیت تقویت‌کنندگی رنگدانه‌های مو، یک منبع غنی از آهن است که باعث تقویت استخوان‌ها، ناخن‌ها و موها می‌شود. اسفناج به تنهایی در بدن جذب پایینی دارد و باید برای اثرگذاری بیشتر همراه با آبلیمو و یاروغن زیتون مصرف شود ۲- پس از حمام کردن اگر موهای شما خشک و پرحجم می‌شود به جای ژل که باعث خفه شدن مو می‌شود از روغن‌های مفید و سالم گیاهی استفاده کنید. به علاوه به خاطر داشته باشید که هیچ روغنی نباید بیش از ۳ ساعت روی سر بماند و پس از آن باید به خوبی شسته شود.۳- حنا برای مو، گیاه مفیدی است اما تاثیر خود حنا با شامپوهای آن به هیچ وجه قابل مقایسه نیست. اگر رنگ حنا به‌ نظرتان ناخوشایند است می‌توانید از گیاهان بی‌رنگ‌کننده استفاده کنید.۴- سبوس برنج نیز گیاه بسیار مفیدی است که می‌توان از دم‌کرده آن به جای چای برای تقویت موها استفاده کرد.۵- از تماس گرد و خاک و دود زیاد به موها خودداری کنید که دشمن مو هستند. در پایان نیز توصیه می‌شود در حد امکان به جای شانه پلاستیکی از شانه چوبی استفاده کنید. همچنین تا حد امکان از سشوار استفاده نکنید و درصورت ضرورت، حرارت آن بسیار کم باشد.به علاوه از شانه‌کردن موها در حمام بپرهیزید.

سلام. چه تدابیری همراه با مصرف این دارو توصیه میفرمایید؟ مزاج گرم و خشک.ممنون

ریزش مومیتوانید مورد و مازو را به نسبت مساوی کوبیده و مخلوط نمایید،با مقداری آب خمیر کرده و به مدت 5ساعت به سر ببندید و بعد از آن سر را آبکشی نموده،سپس سر را با جوشانده هلیله سیاه بشویید. 1قاشق چایخوری حنا را با نصف استکان روغن زیتون و 1عدد زرده تخم مرغ محلی مخلوط کرده و هفته ای 1الی 2بار به کف سر و ریشه موها بمالید و به مدت 5ساعت بماند، سپس موها را بشوییدموها را نشسته شانه کنید، استحمام را به طور نشسته انجام دهید، صورت را روزانه با آب بشویید، برای شستشوی پوست و مو از صابون قهوه ای و زیتون و لیف پشمی استفاده کنید گل سرشور را با آب ولرم مخلوط و موها را با آن شستشو دهید، اکلیل کوهی دم کرده روزی یک فنجان میل شود. محلول ضد ریزش مو مجموعه مفید است.سیر را نصف کرده روی موضع بمالید.دم کرده افتیمون و آب طلا خورده شود.گرده گل،شربت حیات و روزانه 10 عدد مویز مفید است.گزنه دم کرده به سر بزنید.دود درخت مو به سر.آدامس استفاده نشود..

سلام خسته نباشیدمن سه تا سوال دارم که ممنون میشم اگر جواب بدید:۱. برای ریزش موی طبع گرم (صفراوی) چه روغنی رو پیشنهاد میدید؟۲. روغن آمله مارک مرحبا روغنی خوبیه یا مثل مابقی روغن های صنعتی مواد غیر ارگانیک داره؟۳. در خانه میتوان چند ماده خشک مثل آمله، سدر و مورد، تخم شنبلیله، رزماری و نعنا و موادی که برای ریزش خوب هستن رو در روغن پایه مثل کنجد خوابوند و بعد از مدتی استفاده کرد، آیا ترکیب مواد مضر نیست؟

سلام خسته نباشید.موهای جلوسرم خیلی ریزش داره وکم پشت شده روغن کندش هم استفاده کردم تاثیری نداشته راه کاری هست که درست بشه موهای ریخته رشد کنه؟

سلام1قاشق چایخوری حنا را با نصف استکان روغن زیتون و 1عدد زرده تخم مرغ محلی مخلوط کرده و هفته ای 1الی 2بار به کف سر و ریشه موها بمالید و به مدت 5ساعت بماند، سپس موها را بشوییدموها را نشسته شانه کنید، استحمام را به طور نشسته انجام دهید، صورت را روزانه با آب بشویید، برای شستشوی پوست و مو از صابون قهوه ای و زیتون و لیف پشمی استفاده کنید گل سرشور را با آب ولرم مخلوط و موها را با آن شستشو دهید، اکلیل کوهی دم کرده روزی یک فنجان میل شود. محلول ضد ریزش مو مجموعه مفید است.سیر را نصف کرده روی موضع بمالید.دم کرده افتیمون و آب طلا خورده شود.گرده گل،شربت حیات و روزانه 10 عدد مویز مفید است.گزنه دم کرده به سر بزنید.دود درخت مو به سر.آدامس استفاده نشود.

سلام و وقت بخیردخترم 8 سالشه تار موهاش اینقدر نازک مثل بچه 2 ساله می مونه خیلی موهاش کم پشته خیلی براش ناراحتم واقعا راه کاری هست

سلاماصول تغذیه سالم را رعایت نمایید.از مصرف مواد غذایی صنعتی و کارخانه ای پرهیز شود.از شوینده های شیمیایی استفاده نشود.ارده/شیره/عسل/گرده گل و عرق خونساز مجموعه استفاده نمایید.

سلام وقت به خیر برای ریزش مو استفاده از این دارو کافیه یا باید همراه با صابون استفاده بشه؟؟

1قاشق چایخوری حنا را با نصف استکان روغن زیتون و 1عدد زرده تخم مرغ محلی مخلوط کرده و هفته ای 1الی 2بار به کف سر و ریشه موها بمالید و به مدت 5ساعت بماند، سپس موها را بشوییدموها را نشسته شانه کنید، استحمام را به طور نشسته انجام دهید، صورت را روزانه با آب بشویید، برای شستشوی پوست و مو از صابون قهوه ای و زیتون و لیف پشمی استفاده کنید گل سرشور را با آب ولرم مخلوط و موها را با آن شستشو دهید، اکلیل کوهی دم کرده روزی یک فنجان میل شود. محلول ضد ریزش مو مجموعه مفید است.سیر را نصف کرده روی موضع بمالید.دم کرده افتیمون و آب طلا خورده شود.گرده گل،شربت حیات و روزانه 10 عدد مویز مفید است.گزنه دم کرده به سر بزنید.دود درخت مو به سر.آدامس استفاده نشود.

سلام خسته نباشید برای رشد بهتر مو چه دارویی باید مصرف شود؟

1قاشق چایخوری حنا را با نصف استکان روغن زیتون و 1عدد زرده تخم مرغ محلی مخلوط کرده و هفته ای 1الی 2بار به کف سر و ریشه موها بمالید و به مدت 5ساعت بماند، سپس موها را بشوییدموها را نشسته شانه کنید، استحمام را به طور نشسته انجام دهید، صورت را روزانه با آب بشویید، برای شستشوی پوست و مو از صابون قهوه ای و زیتون و لیف پشمی استفاده کنید گل سرشور را با آب ولرم مخلوط و موها را با آن شستشو دهید، اکلیل کوهی دم کرده روزی یک فنجان میل شود. محلول ضد ریزش مو مجموعه مفید است.سیر را نصف کرده روی موضع بمالید.دم کرده افتیمون و آب طلا خورده شود.گرده گل،شربت حیات و روزانه 10 عدد مویز مفید است.گزنه دم کرده به سر بزنید.دود درخت مو به سر.آدامس استفاده نشود.

سلام وقتتون بخیر؛من برای پرپشت شدن موهای صورتم از روغن رزماری و نارگیل استفاده می کنم که یکی آشناهام معرفی کردن. آیا این روغن ها اثر میگذارن؟؟

سلامبله در کنار سایر تدابیر مفید است.

سلام خسته نباشید ببخشید من موهام سفید میشه و علت ارثی هست. آیا راه درمان داره؟

سلام✳️برای اینکه موهای سر، زود سفید نشوند و همچین موهایی که سفید شده ، سیاه بشن ۲تا کارمیتونیم انجام بدیم✅روغن شونیز یا روغن سیاهدانه اصل را هفته ای یکی دوبار قبل از حمام چندساعت به موها بزنید. ✅هلیله سیاه را پودر کنید و با گلاب مخلوط کنید و به شکل خیر دربیاورید ، بعد اونها را به شکل نخود دربیاورید و در آرد گندم بذارید تا خشک بشن ، شبی دو سه تا بخورید و دائما ادامه بدیدگل شقایق هفت مثقال,آمله ی پوست کنده(مقشر)3.5مثقال,پوست باقلای تروتازه3.5مثقال,سرکه مقداریطرزتهیه:گل شقایق,آمله وپوست باقلارامخلوط کرده نرم بکوبیدوله کنیدسپس باسرکه خمیرکرده وبیست روزدرآفتاب بگذاریدودراین مدت چندین بارسرکه به آن اضافه کنیدوبعدآن رابرسرضمادکنیددود برگ درخت مو مفید است.از مصرف مواد غذایی با طبع سرد پرهیز شود.خوردن سیر و همچنین جوشانده چلتوک برنج برای شما خوب است. کد 118 (سیاه دانه و عسل) هم برای شما مفید خواهد بود که آنرا کنار نگذارید.خوردن روزانه یک لیوان از جوشانده چلتوک برنج برای مشکل مذکور به بیماران غیر از افراد باردار، توصیه می شود.برای تهیه جوشانده مذکور، 2 لیوان آب را با 3 قاشق سر پر چلتوک مخلوط کرده و بگذارید تا بجوشد تا نصف آب آن برود، سپس صافش کنید و روزانه میل کنید.

برای درمان سفیدی مو چه چیزی توصیه می کنید؟

سلام✳️برای اینکه موهای سر، زود سفید نشوند و همچین موهایی که سفید شده ، سیاه بشن ۲تا کارمیتونیم انجام بدیم✅روغن شونیز یا روغن سیاهدانه اصل را هفته ای یکی دوبار قبل از حمام چندساعت به موها بزنید. ✅هلیله سیاه را پودر کنید و با گلاب مخلوط کنید و به شکل خیر دربیاورید ، بعد اونها را به شکل نخود دربیاورید و در آرد گندم بذارید تا خشک بشن ، شبی دو سه تا بخورید و دائما ادامه بدیدگل شقایق هفت مثقال,آمله ی پوست کنده(مقشر)3.5مثقال,پوست باقلای تروتازه3.5مثقال,سرکه مقداریطرزتهیه:گل شقایق,آمله وپوست باقلارامخلوط کرده نرم بکوبیدوله کنیدسپس باسرکه خمیرکرده وبیست روزدرآفتاب بگذاریدودراین مدت چندین بارسرکه به آن اضافه کنیدوبعدآن رابرسرضمادکنیددود برگ درخت مو مفید است.از مصرف مواد غذایی با طبع سرد پرهیز شود.خوردن سیر و همچنین جوشانده چلتوک برنج برای شما خوب است. کد 118 (سیاه دانه و عسل) هم برای شما مفید خواهد بود که آنرا کنار نگذارید.خوردن روزانه یک لیوان از جوشانده چلتوک برنج برای مشکل مذکور به بیماران غیر از افراد باردار، توصیه می شود.برای تهیه جوشانده مذکور، 2 لیوان آب را با 3 قاشق سر پر چلتوک مخلوط کرده و بگذارید تا بجوشد تا نصف آب آن برود، سپس صافش کنید و روزانه میل کنید.

سلام؛ من موهام با اینکه مشکلی ندارم و حتی سشوار و رنگ مو استفاده نمی کنم ولی شدیدا میریزه. چه راهکارهایی پیشنهاد میدین؟ فقط واقعا تاثیرگذار باشه و غیرقابل برگشت. ممنونم

سلام 1قاشق چایخوری حنا را با نصف استکان روغن زیتون و 1عدد زرده تخم مرغ محلی مخلوط کرده و هفته ای 1الی 2بار به کف سر و ریشه موها بمالید و به مدت 5ساعت بماند، سپس موها را بشوییدموها را نشسته شانه کنید، استحمام را به طور نشسته انجام دهید، صورت را روزانه با آب بشویید، برای شستشوی پوست و مو از صابون قهوه ای و زیتون و لیف پشمی استفاده کنید گل سرشور را با آب ولرم مخلوط و موها را با آن شستشو دهید، اکلیل کوهی دم کرده روزی یک فنجان میل شود. محلول ضد ریزش مو مجموعه مفید است.سیر را نصف کرده روی موضع بمالید.دم کرده افتیمون و آب طلا خورده شود.گرده گل،شربت حیات و روزانه 10 عدد مویز مفید است.گزنه دم کرده به سر بزنید.دود درخت مو به سر.آدامس استفاده نشود.

سلام ببخشید اقامون ۲۸ ساله هست جلوی موهاش ریخته شده هنوز خوب نمیشه تورو یه چیزی بگو تا جلوی موهاش پر بشه

سلام؛میتوانید مورد و مازو را به نسبت مساوی کوبیده و مخلوط نمایید،با مقداری آب خمیر کرده و به مدت 5ساعت به سر ببندید و بعد از آن سر را آبکشی نموده،سپس سر را با جوشانده هلیله سیاه بشویید.. 1قاشق چایخوری حنا را با نصف استکان روغن زیتون و 1عدد زرده تخم مرغ محلی مخلوط کرده و هفته ای 1الی 2بار به کف سر و ریشه موها بمالید و به مدت 5ساعت بماند، سپس موها را بشوییدموها را نشسته شانه کنید، استحمام را به طور نشسته انجام دهید، صورت را روزانه با آب بشویید، برای شستشوی پوست و مو از صابون قهوه ای و زیتون و لیف پشمی استفاده کنید گل سرشور را با آب ولرم مخلوط و موها را با آن شستشو دهید، اکلیل کوهی دم کرده روزی یک فنجان میل شود. محلول ضد ریزش مو مجموعه مفید است.سیر را نصف کرده روی موضع بمالید.دم کرده افتیمون و آب طلا خورده شود.گرده گل،شربت حیات و روزانه 10 عدد مویز مفید است.گزنه دم کرده به سر بزنید.دود دادن چوب درخت مو به سر مفید است.آدامس استفاده نشود.

برای ثبت نهایی سفارش بر روی دکمه‌ی
مشاهده سبدخرید کلیک کنید و برای افزودن دیگر محصولات به سبدخرید خود، بر روی دکمه‌ی
ادامه کلیک کنید.

برای دریافت استعلام موجودی محصول، فرم زیر را پر کنید و ارسال کنید. توجه داشته باشید اگر شماره موبایل شما در لیست سیاه مخابرات باشد پیامکی دریافت نخواهید کرد.

در صورتی که نیاز به ارایه توضیحات خاصی در مورد محصول دارید، در این فیلد بنویسید.

جهت خواندن جملات ارامش بخش و جملات بزرگان به این وبلاگم سر بزنید.شاد باشید
jomalatnab.mihanblog.com
نظر یادتون نره

جهت خواندن جملات ارامش بخش و جملات بزرگان به این وبلاگم سر بزنید.شاد باشید
jomalatnab.mihanblog.com
نظر یادتون نرهنی نی سایت

نظر دکتر روازاده درباره ریزش مو
نظر دکتر روازاده درباره ریزش مو

Comments

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *