نظر دکتر بهشتی در مورد استخر مختلط

نظر دکتر بهشتی در مورد استخر مختلط
نظر دکتر بهشتی در مورد استخر مختلط

برای اجرای این برنامه لطفا جاوا اسکریپت دستگاه خود را فعال کنید

برای اجرای این برنامه لطفا جاوا اسکریپت دستگاه خود را فعال کنید

برای اجرای این برنامه لطفا جاوا اسکریپت دستگاه خود را فعال کنید

برای اجرای این برنامه لطفا جاوا اسکریپت دستگاه خود را فعال کنید

🔴 شبهه:

در فضای مجازی، کلیپی از شهید بهشتی (ره) درباره‌ی “آزادی” منتشر شده که گویا نظر ایشان با نمایش فیلم‌های سکسی، یا استخر مختلط، بدحجابی در انظار و … موافق است و می‌‌گوید: «‌داشتن استخرهای شنای مختلط برای زن و مرد چیز خوبی است؛ خب اگر کسی مسلمان است نرودو …»؟! و البته این شائبه و شبهه ایجاد می‌شود که «آیا این آموزه‌ی اسلام است»؟!

🔵پاسخ:

1⃣ این فیلم در حقیقت تقطیع ناقص سخنرانی شهید بهشتی در مورد آزادی اجتماعی است.نظر دکتر بهشتی در مورد استخر مختلط

2⃣شهید آیت الله بهشتی رحمة الله علیه، نظریه‌ی یک عده را راجع به آزادی، با نقل ادعا و شعارهایشان مطرح می‌نمایند و سپس آن را رد می‌کنند، اما در این کلیپ، فقط طرح نظریه‌ی آنان آمده و مابقی حذف و سانسور شده است، آن هم به گونه‌ای که فرد ناآگاه و البته بی‌بصیرت، گمان نماید که اینها دیدگاه اسلام و ایشان است!

3⃣این کلیپ تقطیع شده و اصل فیلم سخنرانی شهید دکتر بهشتی را از لینک کانال پاسخگویان در ایتا یا سروش و یا تلگرام ببینید:👇

📤پاسخگویان:گروه۸ واتس آپ:https://chat.whatsapp.com/LLoOJnDtwh4GD8xNPYsdSH✅ *درصورت تکمیل بودن ظرفیت گروه واتس آپ، از لینک زیر عضو گروه جدید شوید:*👇http://pasokhgooyan.blogfa.com/post/1167در ایتا:https://eitaa.com/pasokhgooyan/2187در تلگرام:https://t.me/pasokhgoyan/12560در سروش:https://sapp.ir/pasokhgooyanدر بلاگفا:http://pasokhgooyan.blogfa.com/post/1601
پایگاه پاسخگویی به سؤالات و شبهات (ایکس – شبهه): بدیهی است که دشمن، به هر حیله، ترفند و تاکتیکی برای دشمنی و ایجاد شک، تردید، بدبینی و انحراف در اذهان عمومی متوسل می‌شود، اما مهم این است که مخاطب، اگر دسترسی به منابع و اسناد نیز نداشته باشد، “عقل و شعور” دارد و می‌تواند به خوبی تشخیص دهد. به فروده‌ی امام باقر علیه السلام: «عقل حجت درونی است و انبیا و امامام علیهم السلام، حجت‌های بیرونی هستند».

●- اگر چه آزادی مطلق، در هیچ کجای عالم وجود ندارد و هر جامعه، فرهنگ، ملت، دولت و حکومتی [از یک قبیله‌ی کوچک و عقب افتاده گرفته تا جوامع به اصطلاح متمدن و پیشرفته‌ی امروزی] برای آزادی تعریف خاصی دارد و به همان نسبت، حدود و ثغوری برای آن تعریف و معین کرده‌اند؛ اما حتی غیر مسلمانان نیز می‌دانند که در “اسلام”، نه تنها آزادی به معنای بی‌بند و باری و هر کی هر کی بودن نیست، بلکه تعریف خاصی دارد و در چارچوب، حیطه و محدوده‌ی قید و بندهای معلومی حاصل می‌گردد که سر جمعش را می‌توان “عبودیت = بندگی = اطاعت” از اوامر و نواهی خداوند سبحان نامید.

●- آیا “آزادی در اسلام عزیز”، اینطور تعریف شده که ارتکاب هر جرمی آزاد باشد، زمینه‌سازی برای هر انحرافی آزاد باشد، تبلیغ و ترویج هر گونه کفر، شرک، فساد و فحشایی آزاد باشد …، بعد هر که می‌خواهد دنبالش برود و هر که نمی‌خواهد نرود؟! حتی در جوامع مدعی لیبرالیسم نیز چنین آزادی بی تعریف و بی حدّ و مرزی وجود ندارد و حتی “وحوش” نیز چنین زندگی نمی‌کنند!

شهید بهشتی (ره):

نظر دکتر بهشتی در مورد استخر مختلط

آیا شخصیتی چون شهید بهشتی رحمة الله علیه، که هم آیت الله و فقیه بود – هم اندیشمندی مؤمن و مقید بود – هم در تحصیلات دانشگاهی، ارشد خود را در رشته «معقول و منقول – حکمت و فلسفه‌ی اسلامی» اخذ نمود، و دکتری خود را در رشته‌ی “فلسفه” آغاز نمود و از پایان‌نامه خود تحت عنوان «مسائل ما بعد الطبیعه در قرآن» دفاع کرد – مغز متفکر در تدوین قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران بود – رئیس دیوان عالی کشور … بود، بازوی قوی امام خمینی (ره) بود و بالاخره به گونه‌ای ترور شد و به شهادت رسید که حضرت امام خمینی رحمة الله علیه، با تشبیه به کربلا فرمود: ««ملت ایران در این فاجعه بزرگ، 72 تن بی گناه، به عدد شهدای کربلا از دست داد»»؛ دیدگاهش این بود که هر نوع فساد و فحشایی آزاد باشد و هر که نخواست دنبالش نرود؟! و آیا این انحراف فکری، فرهنگی، عقیدتی و البته سیاسی را به اسلام نسبت می‌داد؟!

تاکتیک دشمن در تحریف:

تاکتیک دشمن در تحریف، فقط این نیست که جمله یا خبری دروغین را بسازد و آن را به کسی [از خدا گرفته تا …] نسبت دهد – و فقط این نیست که در جمله یا گزاره‌ای [آیه، حدیث، جملات بزرگان و …] دست ببرد و با ایجاد تغییراتی در کلمات، آن را تحریف نماید! بلکه از ظریف‌ترین روش‌های تحریف، «تحریف کلمه از موضع خودش می‌باشد»، یعنی نه جمله عوض می‌شود و نه کلماتش، اما موضعش با تحریف تغییر می‌یابد!

خداوند متعال، بنیان این تاکتیک را به “یهود” نسبت داد و فرمود: «مِنَ الَّذِينَ هَادُوا يُحَرِّفُونَ الْكَلِمَ عَنْ مَوَاضِعِهِ – برخی از یهود، کلمه را از موضعش تحریف می‌کنند/ النساء، 46».

●- یکی از روش‌های این تحریف این است که وقتی بزرگی، نقل قولی از اندیشه‌‌ی نادرستی را شرح می‌دهد تا سپس آن را نقد و رد نماید، یک عده فقط همان بخش “نقل” را از او می‌آورند، چنان که گویی، نظر خود او چنین بوده است!

فرض کنید وقتی خداوند متعال در قرآن مجید، از اندیشه‌ها، گرایشات، نظرات و انحرافات و ادعاها و اقوال اهل کفار و فسق، فساد و ظلم، بیانی می‌فرماید و رد می‌کند، فقط همان بخش نقل قول آنها را بیاورند و بگویند: «خدا در قرآن چنین فرموده است»!

حکایت:

معروف است که می‌گویند: از بی‌نمازی پرسیدند: «تو که ادعای مسلمانی می‌کنی، پس چرا نماز نمی‌خوانی»؟! گفت: «به امر خدا در قرآن کریم که فرمود: “يَا أَيُّهَا الَّذِينَ آمَنُوا لَا تَقْرَبُوا الصَّلَاةَ – ای کسانی که ایمان آورده‌اید، به نماز نزدیک نشوید”» و دیگر با ادامه آیه کاری نداشت که فرموده بود: «وَأَنْتُمْ سُكَارَى – در حالی که مست هستید»!

بیان آیت الله، دکتر شهید بهشتی رحمة الله علیه:

ترور شخصیت، به مراتب بدتر از ترور جسم و به شهادت رساندن افراد و بزرگان می‌باشد. این که به اذهان عمومی مسلمانان القا کنند که «امام حسین، از اسلام خارج شده و خارجی است، پس خونش مباح است»، بدتر از کشتن ایشان است و همین باورهای نادرست، مرذم را تا حد کشتن امام زمان‌شان منحرف می‌سازد و کربلا و عاشورا پیش می‌آید. چنان که در قرآن کریم، ما را متذکر می‌گردد که «وَالْفِتْنَةُ أَشَدُّ مِنَ الْقَتْلِ – و فتنه شدیدتر از قتل [به شکل ترور یا جنگ] است».

شهید آیت الله بهشتی رحمة الله علیه، نظریه‌ی یک عده را راجع به آزادی، با نقل ادعا و شعارهایشان مطرح می‌نمایند و سپس آن را رد می‌کنند، اما در این کلیپ، فقط طرح نظریه‌ی آنان آمده و مابقی حذف و سانسور شده است، آن هم به گونه‌ای که فرد ناآگاه و البته بی‌بصیرت، گمان نماید که اینها دیدگاه اسلام و ایشان است!

حال متن کامل این جمله، ایفاد می‌گردد:

●●- «لااکراه فی الدین…؛ ما وقتی که اسلام را به عنوان دین قبول کردیم، دیگر بعد از آن نسبت به یک یک آورده‌های اسلام با تمام وجودم عشق می‌ورزم، اما این طور نیست که آقا من هم اسلام را قبول دارم ولی اگر بشود که آدم اسلام را قبول داشته باشد نمازهای صبح را نخواند و ماه رمضان در تابستان روزه نگیرد، اگر گاه‌گاهی فیلم سکسی در سینما نشان می‌دهند دیگر هی نگو فیلم زورو و نیاز! چرا نمی‌گذارند قیلم‌های سکسی تباه ‌کننده ببینیم. خب آزاد است؛ داشتن استخرهای شنای مختلط برای زن و مرد چیز خوبی است؛ خب اگر کسی مسلمان است نرود. زن‌ها و مردها با شیوه‌ها و لباس‌های نامطلوب در جامعه بیایند و در عمل کار، عیبی ندارد. خب یک زن خودش نرود، یک جوان متدین چشمش را زیر بیندازد. نه ما این طور آزادی را نفی می‌کنیم .

… ما که با لفظ سر جنگ نداریم، ما می‌گوییم در این کشورهای اروپایی که زادگاه لیبرالیسم است به هر گوشه‌اش رفتیم این صحنه‌ها را دیدیم، حالا شما لیبرالیسم برایت یک کلمه مقدس است، اگر می‌بینید از حاکمیت و حکومت لیبرال‌ها بر جمهوری اسلامی ایران احساس نگرانی می‌کنیم؟… در یک محیط اجتماعی که دائما زیرفشار اشعه نامرئی و مرئی جاذبه‌های جنسی قرار دارد، انسان واقعا آنجا آزاد نیست.

آقای من! ما با اسم کاری نداریم، فقط می‌خواهیم در برابر محرمات اسلامی حساسیت داشته باش، کافی نیست در نوشتن و سخن قبول کنیم محرمات اسلام [را]، عمل مهم است.»

بیانی دیگر از ایشان:

«… تکیه اسلام در جلوگیری از فساد و بی‌بندوباری، تقویت ایمان، تهذیب اخلاق، بالابردن میزان معنویت در انسان است … .

این بخش اول از روش اسلام، یک بخش دوم هم دارد، بخش دوم این است: می‌گوید علاوه بر استفاده از عامل ایمان، اگر در جامعه کسانی هستند که ایمان در آن‌ها هنوز آنقدر قوی نیست که آن‌ها را از گناه و فساد باز بدارد؛ اگر در خانه خود یک گناهی کرد یا اگر یک جایی، یک گوشه‌کناری گناهی کرده که مشهود نیست، اینجا عوامل حکومتی سراغش نمی‌روند. [بلکه] کجا سراغش می‌روند؟ آنجا که بیاید در برابر چشم شاهدان و در برابر نظر دیگران گناه کند…، ما با صراحت می‌گوییم در جمهوری اسلامی شرابخواری آزاد نیست، میگساری آزاد نیست، قماربازی آزاد نیست، رباخواری آزاد نیست، ظلم و ستم و تجاوز به حقوق دیگران آزاد نیست، زن‌بارگی و فساد جنسی آزاد نیست، دروغ و تهمت و افترا آزاد نیست و نظام جمهوری اسلامی با این گونه فسادها مقابله می‌کند؛ در درجه اول با به‌کاربردن شیوه‌های تربیتی و نهادهای اقتصادی، اجتماعی ضدگناه و در درجه دوم برای گناه‌ها و تخلفات مشهود با قدرت قانون و دستگاه قضایی.»

شناخت منافقان:

حالا چارچوب‌های زندگی سالم فردی و اجتماعی در اسلام بسیار مشخص است و البته که اهل عقل، معرفت، ایمان، بصیرت، تقوا و عمل صالح، این چارچوب‌ها را در عرصه نظری قبول دارند و در عرصه عملی، معمول می‌دارند، و بدیهی است که عالِم، مجتهد، فقیه، اهل تزکیه، شعور، بصیرت و تقوا، غیر از این نظر، موضع و عملی ندارد؛ اما این تاکتیک‌های ناجوانمردانه در “جنگ نرم”، خود معرف شخصیت، مواضع، سیاست‌ها و بیش از آن تهی بودن منافق جماعت دارد. کسانی که خداوند سبحان، خود در توصیف‌شان فرمود:

«فِي قُلُوبِهِمْ مَرَضٌ فَزَادَهُمُ اللَّهُ مَرَضًا وَلَهُمْ عَذَابٌ أَلِيمٌ بِمَا كَانُوا يَكْذِبُونَ» (البقره، 10)

ترجمه: در دلهای آنان یک نوع بیماری است؛ خداوند بر بیماری آنان افزوده؛ و به خاطر دروغهایی که می‌گفتند، عذاب دردناکی در انتظار آنهاست.

مشارکت و هم افزایی‌ – خلاصه‌ی پرسش و نشانی لینک پاسخ، جهت ارسال به دوستان در فضای مجازی.

پرسش:

در فضای مجازی، کلیپی از شهید بهشتی (ره) درباره‌ی “آزادی” منتشر شده که گویا نظر ایشان با نمایش فیلم‌های سکسی، یا استخر مختلط و … موافق است؟!

پاسخ:

http://www.x-shobhe.com/shobhe/10004.html

 

پیوستن و پیگیری در پیام‌رسان‌ها:

  

  

     

نام و نام خانوادگی


ایمیل


نظر

نظر دکتر بهشتی در مورد استخر مختلط

ولایت ، امامت، غدیر

کربلا ، محرم ، عزاداری

غیبت ، قیام ، انتظار

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به «پایگاه پاسخگویی به سؤالات و شبهات – ایکس شبهه – ‌x-shobhe» می باشد.
استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

در فضای مجازی، کلیپی از شهید بهشتی (ره) درباره‌ی “آزادی” منتشر شده که گویا نظر ایشان با نمایش فیلم‌های سکسی، یا استخر مختلط، بدحجابی در انظار و … موافق است و می‌‌گوید: «‌داشتن استخرهای شنای مختلط برای زن و مرد چیز خوبی است؛ خب اگر کسی مسلمان است نرودو …»؟! و البته این شائبه و شبهه ایجاد می‌شود که «آیا این آموزه‌ی اسلام است»؟!

هر کس بوی عقل میداد و‌منطق، باید میرفت ! چون قرار نبود اروپا اجازه بده قرون وسطی رو ایران مفت و مجانی دور بزنه! برای همین هست که تنبیه برای آخوند، نه چوبه دار بلکه کتاب است، ونه کتاب مفاتیح الجنان بلکه کتاب تحلیل سازه ها! کتاب مدارهای منطقی،کتاب تکنیک های مخابراتی انتقال داده ها به وسیله نور،… ‌اگه مغزش بر نیومد جریمه مالی سنگین بشه به خاطر ادای دانشمند در آوردن و لطمه به مردم ارزشمند ایران!بله جامعه استخر مرد زن میخواهد تا پسر و دختر ما وقتی به کشور ثانی میره چنان خیره به زن و مرد و با حسرت نشه، که صد نفر زنگ بزنن پلیس بگن یک دیوانه اینجاست که بجای شنا کردن دایم اینور و انور نگاه میکنه(از بس تقوی !!!!!!!!!داره)

Copyright © 2022 Balatarin, LLC


رمز عبور را فراموش کرده‌ام

🌹کاری از موسسه فرهنگی شهید حججیبه مدیریت حجت الاسلام دکتر قربانی مقدمسایت: ghorbanimoghadam.irایتا: eitaa.com/shobhe_shenasiاینستاگرامInstagram.com/shobhe_shenasiکانال داستانک: @dastanak_ir

jDo58KPUg

astrocat

7Ye1pA

basketbowl

نظر دکتر بهشتی در مورد استخر مختلط

fnoschiaJx

coloorhit

KubUJQ

dragons33

9v32Yx6

G1oy49taR

ZTaHq2lM

CqlO4bdma

halloweenhit

YFFGD9Q

9lEE0Oh

a3pyHGoadz

z0i0yKSnC2

kingdomsof2048

littlebigrunners

0Moq0ctcY

kAHVRl

motofx2

GH8zd0doTo

soldiersam

ibBTDViUP

tower

2048

bird

corsairs

duckhunter

lumber

math

parity

sudoku

zop

برترین‌ها: واقعیت سخنرانی عجیب منتشر شده از شهید بهشتی در فضای مجازی را در ویدئوی زیر مشاهده کنید.

در اسلام آزادی‌های فردی، محدودیت‌های اجتماعی نیز دارد. در جمهوری اسلامی با کمک قانون و با اِعمال قوه قهریه جلوی بسیاری از فسادها، ظلم‌ها، تجاوزها گرفته می‌شود و جلوگیری از ظلم و فساد و تباهی یکسره و به صورت صددرصد به وجدان واگذار نمی‌شود.

کليه حقوق اين سايت متعلق به پایگاه خبري-تحليلي مشرق نيوز مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.


دریافت
0 bytes
Downloads-icon


دریافت
0 bytes
Downloads-icon
نی نی سایت

نظر دکتر بهشتی در مورد استخر مختلط
نظر دکتر بهشتی در مورد استخر مختلط

Comments

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *