نظر درباره شهید

نظر درباره شهید
نظر درباره شهید

شهيدان مظهر هدف و تلاش و تداوم هستند.

***
ما در حقيقت، انقلاب، اسلام، قرآن، استقلال، آبروي و حيثيت را از بركت خون پاك شهداي عزيزمان داريم.

***
خون شهيدان تضمين كننده استقلال ملت و سربلندي اسلام است. نظام جمهوري اسلامي امروز امانت شهيدان است و همه بايد بدانند كه مبارزه با جمهوري اسلام تمام نشده است.

***
خون شهداي انقلاب اسلامي به هدر نرفته است و آنها بودند كه به قيمت خون خود، آبروي اسلام، قرآن پيامبر و استقلال مملكت را حفظ كردند و حركتي كه آنها در اين انقلاب از خود نشان دادند در طول تاريخ بي نظير بوده است.
***
چراغ راه آينده ما شعار آزادگي و فداكاري شهداي ماست.

شهيد

همه انسانها مي ميرند ولي شهيدان اين سرنوشت همگاني را به بهترين وجه سپري كردند ، وقتي قرار است اين جان براي انسان نماند چه بهتر در راه خدا اين رفتن انجام بگيرد.

***

مهمترين امتياز شهداي ما نسبت به كساني كه در ساير كشورها در راه آرمانهاي خود فداكاري مي كنند انتخاب آگاهانه و به دور از احساس است.

***
مظهر قدرت ايران شهدا هستند.

***
هر شهيد پرچمي براي استقلال و شرف اين ملت است

شهادت

از خدا مي خواهم مبادا بعد از يك عمر زحمت مرگ ما در بستر بيماري باشد و در ميدان شهادت نباشد، شهادت. مرگ در راه ارزشهاست …

شهادتها انقلاب ما را پابرجا و تضمين كرده است و به همين دليل ملت ما را آسيب ناپذير ساخت.

حضرت امام خمینی (ره):آنها که شهید شدند، به خدمت خودشان و رسالت خودشان و به اجر خدمت خودشان رسیدند.

شهید محمد جعفر سعیدی : با عضویت در بسیج و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی می توانید دین خود را به اسلام و انقلاب اسلامی ادا کنید.

آیت الله شهید سید محمد حسینی بهشتی : ما شهداء را از دست نداده ایم، بلکه آنها را بدست آوردیم .

پیامبر اعظم حضرت محمد (ص) : شهید هفتاد نفر از بستگان خود را شفاعت می کند .

حضرت امام خمینی (ره) : شهادت در راه اسلام برای همه ما افتخار است .

نظر درباره شهید

 فرازهایی از سخنان مقام معظم رهبری پیرامون شهادت و شهید و …

شهادت،شهید،نقش شهیدان،تکریم شهیدان،جایگاه خانواده شهدا، بنیاد شهید

 

شهادت

از خدا می خواهم مبادا بعد از یک عمر زحمت مرگ ما در بستر بیماری باشد و در میدان شهادت نباشد، شهادت. مرگ در راه ارزشهاست …

***

شهادتها انقلاب ما را پابرجا و تضمین کرده است و به همین دلیل ملت ما را آسیب ناپذیر ساخت.

***

 شهید

همه انسانها می میرند ولی شهیدان این سرنوشت همگانی را به بهترین وجه سپری  کردند ، وقتی قرار است این جان برای انسان نماند چه بهتر در راه خدا این رفتن انجام بگیرد.

***

مهمترین امتیاز شهدای ما نسبت به کسانی که در سایر کشورها در راه آرمانهای خود فداکاری می کنند انتخاب آگاهانه و به دور از احساس است.

***

مظهر قدرت ایران شهدا هستند.

***

هر شهید پرچمی برای استقلال و شرف این ملت است.

***

 نقش شهیدان

شهیدان مظهر هدف و تلاش و تداوم هستند.

***

ما در حقیقت، انقلاب، اسلام، قرآن، استقلال، آبروی و حیثیت را از برکت خون پاک شهدای عزیزمان داریم.

***

خون شهیدان تضمین کننده استقلال ملت و سربلندی اسلام است. نظام جمهوری اسلامی امروز امانت شهیدان است و همه باید بدانند که مبارزه با جمهوری اسلام تمام نشده است.

***

خون شهدای انقلاب اسلامی به هدر نرفته است و آنها بودند که به قیمت خون خود، آبروی اسلام، قرآن پیامبر و استقلال مملکت را حفظ کردند و حرکتی که آنها در این انقلاب از خود نشان دادند در طول تاریخ بی نظیر بوده است.

***

چراغ راه آینده ما شعار آزادگی و فداکاری شهدای ماست.

***

 تکریم شهیدان

وظیفه قدردانی از ایثارگران بویژه شهیدان، فریضه ای عینی و تعینی و همیشگی است.

***

بزرگداشت شهید یعنی اصالت بخشیدن به آن هدفها و تشویق به آن عمل و تقدیس آن ایثار.

***

تکریم شهیدان به آن است که این ملت هرگز در برابر سلطه گران مستکبر سرخم نکنند. یاد شهیدان باید همیشه در فضای جامعه زنده باشد.

نظر درباره شهید

***

زنده نگهداشتن یاد شهدای انقلاب باعث تداوم حرکت انقلاب است.

***

 جایگاه خانواده شهدا

خانواده شهید در اجتماع یک واژه افتخاز انگیز است.

***

خانواده های شهدا به ملت ایران آبرو و حیثیت دادند.

***

امروز شما خانواده شهدا با دل سرشار از ایمان و خوشنودی از شهادت فرزندانتان ثابت کرده اید که درجامعه ما شهادت، خسارت نیست …

***

شما جوانان عزیز شاهد و فرزندان شهدا یک امتیازی به همه دارید و آن امتیاز این است که یک پیوند خونین با اسلام، با قرآن، با انقلاب بین شما بوجود آمده است.

***بنیاد شهید

فرض بنیاد شهید فرض حیات انقلاب است و با همین ایده هم باید به بنیاد شهید نگاه کنند.

***

بنیاد شهید یکی از برکات و نشانه های حقانیت انقلاب و امام رضوان الله تعالی علیه است.

***

حقا“ باید گفت که بنیاد شهید جزو حسنات جاریه و صدقات جاریه امام بزرگوار است.

***

دستگاه بنیاد شهید باید دستگاه عصمت و طهارت شناخته شود.

***

تلاش شما به عنوان بنیاد شهید، تلاشی است که هرگز کهنه نخواهد شد.

***

باید همه وسایل و عواملی که شهادت را در چشمها شیرین می سازد بکار گرفته شود و بنیاد شهید بنیادی برای حفظ شهادت طلبی باشد.

***

وظیفه بنیاد شهید یک حرکت معنوی است حرکتی که به وسیله آن از خون شهیدان پاسداری گردد.

 

 

ما را دنبال کنید …

شبکه فناوری اطلاعات و ارتباطات فاواکو | طراحی سایت

**********

* مادرانی را که عزیزانشان به شهادت رسیده بودند، ما دیدیم. آن چنان از خودشان استقامت نشان می‌ دادند که انسان را به حیرت فرو می‌ برد.* مادران شهدا، از لحاظ قوت و قدرت، حقیقتاً بی‌ نظیرند.* زمان، همه چیز را کهنه می‌ کند، مگر خون شهید را.* شهادت، نشانه‌ استواری است.* شهدا غالباً عناصر پولادین جبهه‌ جنگ و جزء عناصر پولادین مردم بودند.* بهترین مُردن ها، شهادت است.* بالاترین اجرها برای انسانی که در راه خدا مبارزه می‌ کند، نوشیدن شربت گوارای شهادت است.* خوشا به حال آن عزیزان و گوارا باد بر آنها این نعمت بزرگ الهی؛ آنها با شهادت، اجرشان را گرفتند.* شهادت، یعنی وارد شدن در حریم خلوت الهی و میهمان شدن بر سر سفره‌ ضیافت الهی.* امروز فرصتی است که همه با شهیدان تجدید خاطره کنند و در برابر صبر و گذشت خانواده‌ هایشان سر تکریم فرود آورند.

**********

* گاهی رنج و زحمت زنده نگه داشتن خون شهید، از خود شهادت، کمتر نیست.* لحظه‌ شهادت، جزء شیرینترین لحظات هر شهیدی است.* هر ملتی که هنر شهادت را یاد گرفت، برای همیشه سربلند است.* پروردگارا! به محمد و آل محمد (ص)، سرنوشت آن کسانی که قدر شهادت را می‌ دانند و آن را می‌ شناسند، جز شهادت قرار مده.* تا امروز، هیچ قدرتی نتوانسته است دلهای مردم را از تعظیم و تجلیل شهدا، شهادت و ارزشهای انقلاب خالی کند.* آنها که شهید شدند، به حد اعلی و اوفی رسیدند.* خانواده‌ های شهیدان عزیز و جانبازان و اسیران گرامی، باید بدانند که در امتحانی بزرگ شرکت کرده و در آن سربلند بیرون آمده‌ اند.* شما خانواده‌ های معزّز شهیدان، حقیقتاً از جمله‌ فداکارترین مردم کشور ما و انقلاب هستید.* شما خانواده‌ های شهیدان، صبرتان، داغ سوزنده و در عین حال شیرینیتان، فراق عزیزانتان، فقدان میوه‌ دلتان، چون برای خداست، همه و همه محفوظ است.* با خوشحالی خانواده شهید، تمام وجود انسان، احساس لذت می‌ کند.

**********

نظر درباره شهید

* بازماندگان شهدای عزیزمان و بیش از همه، مادر و پدر و همسر و فرزندان شهیدان، در شأن و ارزش الهی، بلافاصله پشت سر شهیدان عالی‌ قدر قرار دارند.* در میان شما جمع خانواده‌ های معظم و مکرم شهیدان عزیز، برای صاحبان بینش، عطر شهادت و روح فداکاری و مجاهدت، متصاعد و محسوس است.* شهیدان انقلاب اسلامی و جنگ تحمیلی، از جمله‌ عزیزترین شهدای طول تاریخند.* شما جوانانی که برادرانتان شهید شدند، پدرانتان در جبهه‌ نبرد حق با باطل جان دادند، باید جلوتر از دیگران باشید.* خدمت به فرزندان شهید، یک افتخار است.* در اغلب خانواده‌ ها، روحیه‌ مادر شهید از روحیه‌ پدر شهید، بالاتر است.* شما عزیزان، در دنیا و آخرت عزیزید، به خاطر این که در راه خدا، مشکل بزرگی را تحمل کردید و آن، فقدان پدر است.* راه آن پدران و آن شهیدان را حفظ کنید.* شهید، چیز عظیم و حقیقت شگفت‌ آوری است.* شما خانواده‌ های عزیز شهدا، شما جانبازان و شما کسانی که برای انقلاب، از جان یا عزیزان خودتان سرمایه‌ گذاری کردید، باید بدانید که -بحمدالله- این خونهای پاک، اثر خودش را بخشیده است.* مبادا کسانی تصور کنند که دوره‌ سخن گفتن از شهدا و سربازان فداکار و زحمت‌ کشان میدان نبرد، سپری شده است.

**********

* هیچ کس با شهدای کربلا، قابل مقایسه نیست.* زینب کبری، نسخه‌ اصلی رفتار مادران شهدای ماست.* ما شهادت را که در شرع مقدس می‌ شناسیم و در روایات و آیات قرآن از آن نشانی می‌ بینیم، معنایش این است که انسان به دنبال هدف مقدسی که واجب، یا راجح است برود و در آن راه، تن به کشتن هم بدهد.* بالاتر از ارزش شهادت، چیزی نیست.* هیچ چیزی بالاتر از این نیست که انسانی به دست خود، با اراده و اختیار خود، جان و هستی خود را فدای یک آرمان بزرگ و والای الهی بکند.* شهادت، محصولی از تلاش دسته‌ جمعی یک مجموعه انسان است که یک نفر شهید می‌ شود.* جوانی که جبهه رفت و شهید شد، فقط خود او نبود که مجاهدت کرد، شما هم که پدر او هستید، مجاهدت کردید که او رفت. شما هم که مادر او هستید، مجاهدت کردید که او رفت.* هر ملتی که متکی به شهادت شد -یعنی شهادت را بلد بود- و هنر شهادت را یاد گرفت، این ملت برای همیشه، سربلند است.* همه باید پاسدار خون شهید باشند.* این که خانواده‌ شهدا در مقابل شهادت عزیزانشان، بهترین و زیباترین صبر را نشان دادند، به خاطر خدا بود. این راه شهداست.

**********

* کسی که در راه خدا به شهادت می‌ رسد، بزرگترین شاکر خدا برای این حادثه، خود اوست.* هر کشته شدنی، شهادت نیست.* آن کشته شدنی که در راه خدا باشد، با اخلاص و رشادت و تلاش همراه باشد، اسمش شهادت در راه خداست.* تا امروز هیچ قدرتی نتوانسته است دلهای مردم را از محبت امام و یاد امام و تعظیم و تجلیل شهدا، شهادت و ارزشهای انقلاب، خالی کند.* خاندان شهیدان را، چهره‌ های شهیدان را گرامی بدارید، جانبازان را که شهیدان زنده‌اند، عزیز بدارید.* شهدای ما، کسانی نیستند که در یک جنگ توسعه‌ طلبانه کشته شده باشند.* رزمندگان و شهدای عزیز ما به گردن این ملت و به گردن همه‌ ما، حق دارند.* شهدا از دیگران، شجاعت و دلیری بیشتری نشان دادند.* شهدا از خطر نهراسیدند و به شهادت رسیدند.* شهادت، گل خوشبو و معطری است که جز دست برگزیدگان خداوند در میان انسان‌ها، به آن نمی‌ رسد.

**********

* خانواده‌ های شهدا، به شهیدانشان، افتخار کنند.* بازماندگان و عزيزان شهدا بايد همواره شكرگزار خداوند باشند. * خاطره‏ شهدا را بايد در مقابل طوفان تبليغات دشمن زنده نگهداشت. * رسم شهادت و سنت الهى -قتل فى‏ سبيل ‏اللَّه- با نظام اسلامى زنده شد. * زنده نگه داشتن ياد شهداى انقلاب باعث تداوم حركت انقلاب است.* شهداى ما مظهر عقلانيت دينى و مدافع حقانيت و عدالت بودند. * عزت امروز اسلام و مسلمين ثمره خون شهدا است. * عظمت ما به خاطر شهادت جوانان و فرزندان اين ملت است. * ياد شهدا بايد هميشه در فضاى جامعه زنده باشد. * شهادت، مرگ تاجرانه است.

**********

* هر چه امروز کشور ما دارد و هرچه در آینده بدست بیاورد به برکت خون این جوانان شهیداست. * آنچه مهم است حفظ راه شهداست، یعنی پاسداری از خون شهدا، این وظیفه اول ماست.* نمک شناسی حق شهدا این است که در راهی که آنها باز کرده اند، حرکت کنیم.* هر شهید پرچمی برای استقلال و شرف این ملت است. * امروز، به فضل همین شهادتها و به برکت خون شهدا، ملت ما، ملت سربلند و آبرومندی است.* فداکاری شهیدان و گذشت خانواده ها و حضور رزمندگان ما بود که ابرهای تیره و تار آن روزگار دشوار را از افق زندگی این ملت زدود.* جامعه  مأنوس با فرهنگ ایثار و شهادت، توقف و عقبگرد نخواهد داشت.* پیشرفت های افتخار آمیز علمی کشور از برکات جهاد و شهادت در راه خداست.* از خدا می خواهم مبادا بعد از یك عمر زحمت، مرگ ما در بستر بیماری باشد و در میدان شهادت نباشد. شهادت، مرگ در راه ارزشهاست …

* شهادت ها انقلاب ما را پابرجا و تضمین كرده است و به همین دلیل ملت ما را آسیب ناپذیر ساخت.

**********

* همه انسانها می میرند ولی شهیدان این سرنوشت همگانی را به بهترین وجه سپری  كردند. وقتی قرار است این جان برای انسان نماند چه بهتر در راه خدا این رفتن انجام بگیرد.* مهمترین امتیاز شهدای ما نسبت به كسانی كه در سایر كشورها در راه آرمانهای خود فداكاری می كنند انتخاب آگاهانه و به دور از احساس است.* مظهر قدرت ایران، شهدا هستند.

* شهیدان مظهر هدف و تلاش و تداوم هستند.* ما در حقیقت، انقلاب، اسلام، قرآن، استقلال، آبروی و حیثیت را از بركت خون پاك شهدای عزیزمان داریم.* خون شهیدان تضمین كننده استقلال ملت و سربلندی اسلام است. نظام جمهوری اسلامی امروز امانت شهیدان است و همه باید بدانند كه مبارزه با جمهوری اسلام تمام نشده است.* خون شهدای انقلاب اسلامی به هدر نرفته است و آنها بودند كه به قیمت خون خود، آبروی اسلام، قرآن، پیامبر و استقلال مملكت را حفظ كردند و حركتی كه آنها در این انقلاب از خود نشان دادند در طول تاریخ بی نظیر بوده است.* چراغ راه آینده ما شعار آزادگی و فداكاری شهدای ماست.* وظیفه قدردانی از ایثارگران بویژه شهیدان، فریضه ای عینی و تعینی و همیشگی است.* بزرگداشت شهید یعنی اصالت بخشیدن به آن هدفها و تشویق به آن عمل و تقدیس آن ایثار.

**********

* تكریم شهیدان به آن است كه این ملت هرگز در برابر سلطه گران مستكبر سرخم نكنند. یاد شهیدان باید همیشه در فضای جامعه زنده باشد.* خانواده شهید در اجتماع یك واژه افتخاز انگیز است.* خانواده های شهدا به ملت ایران آبرو و حیثیت دادند.* امروز شما خانواده شهدا، با دل سرشار از ایمان و خوشنودی از شهادت فرزندانتان ثابت كرده اید كه درجامعه ما شهادت، خسارت نیست …* شما جوانان عزیز شاهد و فرزندان شهدا، یك امتیازی به همه دارید و آن امتیاز این است كه یك پیوند خونین با اسلام، با قرآن، با انقلاب بین شما بوجود آمده است.* فرض بنیاد شهید، فرض حیات انقلاب است و با همین ایده هم باید به بنیاد شهید نگاه كنند.* بنیاد شهید یكی از بركات و نشانه های حقانیت انقلاب و امام رضوان الله تعالی علیه است.* حقاً باید گفت كه بنیاد شهید جزء حسنات جاریه و صدقات جاریه امام بزرگوار است.* دستگاه بنیاد شهید باید دستگاه عصمت و طهارت شناخته شود.* تلاش شما به عنوان بنیاد شهید، تلاشی است كه هرگز كهنه نخواهد شد.

**********

* باید همه وسایل و عواملی كه شهادت را در چشم ها شیرین می سازد بكار گرفته شود و بنیاد شهید بنیادی برای حفظ شهادت طلبی باشد.* وظیفه بنیاد شهید یك حركت معنوی است؛ حركتی كه به وسیله آن از خون شهیدان پاسداری گردد.* پیام شهداى هفدهم شهریور؛ حفظ اسلام، قرآن و حدیث است.

هرچیزی که به‌ آن نیاز دارید در ویکی‌ پدیا وجود دارد.

4 · * شهدا از دیگران. شجاعت و دلیری بیشتری نشان دادند. * شهدا از خطر نهراسیدند و به شهادت رسیدند. * شهادت. گل خوشبو و معطری است که جز دست برگزیدگان خداوند در میان انسان‌ها. به آن نمی‌ رسد..

19 · اگر خانواده‌های شهدا این صبوری را نمیداشتند. این تکریم به شهادت عزیزان خود برایشان این‌قدر بااهمیت نبود. قدر شهادت در جامعه‌ی ما میشکست. شهدا خودشان گوهر گرانبهائی شدند و درخشیدند و خانواده‌های شهدا با رفتار خود. با ایمان خود. با ..

در آیه بالا 3 تذکر بسیار مهم درباره شهدا به انسان‌های دیگر شده است: 1- در پندار و گفتار در مورد شهدا نباید لفظ (مرگ) را بکار برد. 2- حیات شهدا بعد از شهادت برای همیشه جاودان است..

شهادت. یعنی وارد شدن در حریم خلوت الهی و میهمان شدن بر سر سفره‌ی ضیافت الهی؛ این خیلی باعظمت است. ۱۳۷۰/۱۰/۱۱. شهادت بدین معنا است که یک انسان برترین و محبوبترین سرمایه‌ی دنیوی خویش را نثار آرمانی سازد که معتقد است زنده ماندن و بارور شدن آن..

نظر درباره شهید

2 · مهمترین درسی که می‌توانیم از زندگینامه شهدا و رزمندگان دوران دفاع مقدس برای تدبیر جامعه امروز و مشکلاتی که در حال حاضر با آن مواجه هستیم بگیریم. چیست؟. ما معمولاً در رابطه با شهدا به این شکل وارد بحث می‌شویم که تصویری از دوران جنگ را نشان می‌دهیم و ..

ارزش شهدا از دیدگاه مقام معظم رهبری. در عالم ملکوت. علما و بزرگان و زهاد و عبّاد با حسرت به جایگاه شهدا نگاه مى‏کنند.ارزش شهادت بالاترین ارزشهاست ادامه مطلب. ۰ لایک / ۳ نظر / ۵۰۶ بازدید. پرشین بلاگ Persianblog..

14 · سلام بر شهدا. سلام بر آنانی که نگهداران مرز‌های این کشور بوده اند و با رفتنشان باعث عزت این کشور شدند. در سه دهه گذشته پس از جنگ. شاعران و هنرمندان زیادی در وصف شهدا اشعار و آثار ماندگاری خلق کرده اند. ..

آن موقع که صدام خیلی شهرها را بمباران می کرد. حسن نامه ای به او نوشت:” اگر جناب صدام حسین ژنرال است. پس به راحتی می تواند در دشت عباس با من و دوستان جنگ آورم ملاقات کند و با هر شیوه ای که می پسندد. بجنگد؛نه این که با بمب افکن های اهدایی شوروی محله های مسکونی و بی دفاع را بمباران .

چند سخن کوتاه از رهبر در باره شهدا. مقام معظم رهبری:هر چه امروز کشور ما دارد و هرچه در آینده بدست بیاورد به برکت خون این جوانان شهیدا ست. مقام معظم رهبری:آنچه مهم است حفظ راه شهداست. یعنی پاسداری از خون شهدا. این وظیفه اول ماست..

برچسب‌ها: حزین خوش نظر. دانلود کتاب های حزین خوش نظر. دانلود متن ادبی. دانلود شعر. متن درباره شهدا. شهدای دفاع مقدس. نامه ای به شهید; دانلود کتاب.

17 · نظر نماینده ولی فقیه در بنیاد شهید و امور ایثارگران درباره شهدای اهل سنت. نماینده ولی فقیه در بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: شهدای اهل سنت باعث افتخار هستند و به آن‌ها افتخار می‌کنیم چرا که در مقابل کفر و شرک ..

28 · هفت نکته درباره مجموعه دو جلدی «عاشقانه‌های شهدا». عزت و اقتدار هزینه دارد و شهدای ما. هزینه‌های عزت و اقتدار این مملکت هستند. آنها رفتند تا ما در خانه‌ها و خیابان‌ها و شهرهایمان امنیت داشته باشیم. خبرگزاری مهر . گروه فرهنگ و اندیشه – ..

11 · مهاباد- ایرنا- فرمانده سپاه سردشت یادواره شهدای معظم را نمادی از زنده بودن فرهنگ ایثار و شهادت دانست و گفت: انتقال فرهنگ ایثار و شهادت به نسل جوان و نهادینه کردن آن در جامعه بسیار حائز اهمیت است..

درباره : شهدا درقرآن, شهدا از نظر قرآن, تاریخ : جمعه 26 آبان 1391 نویسنده : امیرحسین قلی پور l بازدید : 877.

او تصریح کرد: بنیاد شهید ۴۱ هزار برگ از اسناد شهدا. ۷۰۰ مورد مصاحبه تلویزیونی از خانواده شهدا. تنظیم ۳۶۰۰ زندگینامه شهدا. جمع آوری ۳۰۰ آثار فیزیکی شهدا. تبدیل فیلم کاست خاطرات و صوت شهدا از آنالوگ به دیجیتال. ساخت اپلیکیشن شهدای یزد و ..

زنده نگداشتن نام شهدا خاطرات دوران دفاع مقدس را در دل ما جانبازان زنده میکند اگر شهدا وجانبازان نبودندند کشور ایران اسلامی نبود..

2 · رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران با اشاره به پرداخت معوقات چند هزار میلیاردی بنیاد شهید و امور ایثارگران در حوزه‌های مختلف طی چند ماه گذشته؛ در شرایط بد اقتصادی و تحریمی دولت و کشور. عنوان کرد: فقط با عنایت شهدا ..

تحقیق در مورد شهدا لینک دانلود و خرید پایین توضیحات دسته بندی : وورد نوع فایل :.doc ( قابل ویرایش و آماده پرینت ) تعداد صفحه : 7 صفحه قسمتی از متن.doc : بسم الله الرحمن .

2 · اوحدی از دولت و مجلس به خاطر تامین بودجه مورد نیاز بنیاد شهید و امور ایثارگران تشکر کرد و گفت: طبق قانون تا پایان برنامه ششم توسعه باید فرزندان شهدا و جانبازان ۷۰ درصد استخدام شوند اما مکاتباتی با رییس جمهور انجام ..

سروده های ماندگار اشعار فارسی درباره شهادت. «مولوی». كجایید ای شهیدان خدایی. بلاجویان دشت كربلایی. كجایید ای سبك روحان عاشق. پرنده‌تر ز مرغان هوایی. كجایید ای شهان آسمانی. بدانسته فلك را درگشایی. كجایید ای ز جان و جا رهیده..

مطالب پیشنهادی :

هر ایرانی، یک «صف»؛ مردمانِ همیشه معطل

مد و پوشاک زنان قجری؛ کمی عجیب، اما منطقی

بدون سانسور با جماعت کافه‌نشین در ایران

اشرف، زنی از سلاخ‌خانه شماره ۲۸

چگونه کلاه بگذاریم؟ چگونه کلاه برداریم؟

سمنوی عمه لیلا، برندی که جهانی شد

جدیدترین مطالب سایت

علت و راه های درمان تیک عصبی

چگونه با دیگران مودبانه صحبت کنیم؟

افسردگی چیست و چه علائمی دارد؟

چگونه در روزهای سخت قوی تر زندگی کنیم؟

راه های کاربردی برای تقویت بهره ی هوشی

راه های تقویت اعتماد به نفس

داشتن انگیزه در کار و زندگی

روش های ساده برای کاهش استرس

ویکی‌ پدیا ، دانشنامه آزاد © 2022. تمامی حقوق محفوظ است

نظر رهبر انقلاب درباره شهید باکری

۱۳۹۱/۰۴/۲۹


۱۲۴۷ بازدید

نقل مطالب در مطبوعات و نشریات با ذکر منبع بلامانع است.
اداره تبلیغ نوین نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها

برای اجرای این برنامه لطفا جاوا اسکریپت دستگاه خود را فعال کنید

برای اجرای این برنامه لطفا جاوا اسکریپت دستگاه خود را فعال کنید

به گزارش مشرق، رهبر انقلاب در صحبتهایشان به این حرف دختر شهید بهاری اشاره کردند و گفتند: من جمله آخر آن حرف (حرف شهید باکری) را قبول ندارم، آنهایی که پایبند آرمانها و ارزشها می‌مانند شاهد به ثمر نشستن و تناور شدن این نهال خواهند بود.

جمله معروف شهید حمید باکری:

دعا كنيد خداوند شهادت را نصيب شما كند در غير اين صورت زماني فرا مي رسد كه جنگ تمام مي شود و رزمندگان امروز سه دسته مي شوند:

دسته اي به مخالفت با گذشته خود بر مي خيزند و از گذشته خود پشيمان مي شوند ! دسته اي راه بي تفاوتي را بر مي گزينند و در زندگي مادي غرق مي شوند و همه چيز را فراموش مي كنند ودسته سوم به گذشته خود وفادار مي مانند واحساس مسئوليت مي كنند كه از شدت مصائب و غصه ها دق خواهند كرد .

پس از خدا بخواهيد كه با وصال شهادت از عواقب زندگي بعد از جنگ در امان بمانيد چون عاقبت دو دسته اول ختم به خير نخواهد شد وجزءِ دسته سوم ماندن بسيار سخت و دشوار خواهد بود.

نظر درباره شهید

 

نی نی سایت

نظر درباره شهید
نظر درباره شهید

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.