نظر بازیگران زن ایرانی در مورد حجاب

نظر بازیگران زن ایرانی در مورد حجاب
نظر بازیگران زن ایرانی در مورد حجاب

بهاره افشاری ترک موتور کامبیز دیرباز

چند عمل ساده برای چند صد برابر كردن ثواب نمازها

عکس پسرمه

کربلا را به نیت حضرت ام‌البنین(س) برید

دختر حاج قاسم: پدرم اگر نظامی نبود کشاورز می‌شد
نظر بازیگران زن ایرانی در مورد حجاب

هر آهنگ و آوازی به درد مداحی نمی‌خورد +جدول

عکس/ داور عصر جدید در اندوه فقدان مادر

دیگر مرا ام البنین نخوانید/ محمود کریمی

عکس کمتر دیده شده از حاج قاسم

دعای برزو ارجمند برای محمد کاسبی

مادری که سه ستاره داشت یک ماه/ چرا به حضرت فاطمه کلابیه(س) ام البنین می‌گویند/ روضه‌خوانی رهبری در مصیبت حضرت ام‌البنین(س) +سخنرانی و مداحی

عکس/ پوریا شکیبایی با گریمی به شباهت پدرش

عکس/ خانه عباس تو دارالشفاست

ارسال پیامک انتقام به تلفن همراه ترامپ +فیلم

عکس پسرمه

بهاره افشاری ترک موتور کامبیز دیرباز

چند عمل ساده برای چند صد برابر كردن ثواب نمازها

عکس پسرمه

کربلا را به نیت حضرت ام‌البنین(س) برید

دختر حاج قاسم: پدرم اگر نظامی نبود کشاورز می‌شد
نظر بازیگران زن ایرانی در مورد حجاب

هر آهنگ و آوازی به درد مداحی نمی‌خورد +جدول

عکس/ داور عصر جدید در اندوه فقدان مادر

دیگر مرا ام البنین نخوانید/ محمود کریمی

عکس کمتر دیده شده از حاج قاسم

دعای برزو ارجمند برای محمد کاسبی

مادری که سه ستاره داشت یک ماه/ چرا به حضرت فاطمه کلابیه(س) ام البنین می‌گویند/ روضه‌خوانی رهبری در مصیبت حضرت ام‌البنین(س) +سخنرانی و مداحی

عکس/ پوریا شکیبایی با گریمی به شباهت پدرش

عکس/ خانه عباس تو دارالشفاست

ارسال پیامک انتقام به تلفن همراه ترامپ +فیلم

عکس پسرمه

در ادامه تصاویری از کشف حجاب بازیگران جدید و مجری کشف حجاب کرده و کشف حجاب بازیگران ایرانی در خارج و کشف حجاب بازیگر ایرانی در ترکیه و کشف حجاب دو بازیگر زن ایرانی و بازیگران زنی که به تازگی کشف حجاب کردند و کشف حجاب بازیگر کلاه پهلوی و کشف حجاب بازیگر مشهور زن در نمایشگاه عکس و فرار بازیگر زن ایران را در نم نمک ببینید.

در ادامه تصاویری از کشف حجاب بازیگران مشهور زن ایرانی که اغلب با شهرت در صدا و سیمای ایران و به واسطه علاقه مردم به محجبه بودنشان در سریال ها و فیلم ها به محبوبیت در بین مردم دست یافته بودند را در نم نمک ببینید.

خانم مجری پس از مهاجرت به ترکیه بعضا عکس هایی با حجاب کم منتشر می کرد اما عکسی از او منتشر شد که نشان دهنده کشف حجاب صبا راد مجری باسابقه کشور است.

صبا راد متولد 30 آبان 1359 در تهران است که سال 1377 در 18 سالگی از طریق یکی از مشتریان فیزیوتراپی که در آنجا کار می کرد وارد اجرا در رادیو شد.

او از سال 1390 با اجرای برنامه «به خانه بر میگردیم» به شهرت رسید.نظر بازیگران زن ایرانی در مورد حجاب

مونا بانکی پور متولد 7 خرداد 1359 در تهران بازیگر و کارگردان سینما و تلویزیون ایران است.

او که مادر «دارا حیایی» است بعد از جدایی مدتی در خارج از کشور زندگی می کرد و حالا چندسالیست در ایران حضور دارد و بتازگی عکس های جنجالی و بیحجاب از خود منتشر می کند.

در اقدامی عجیب شیرین صمدی مجری صدا و سیما که گفته می شد ممنوع التصویر شده است برای اینکه ثابت کند دیگر در صدا و سیما کار نمی کند تصویری بی حجاب از خود منتشر کرد.

ریحانه پارسا بازیگری که گفته می شود به ترکیه مهاجرت کرده است ، در لایو اینستاگرامش با نشان دادن موهایش گفت : موهایی که می بینید زیر 2 سانت است و طبق قوانین جمهوری اسلامی این مو به لحاظ اسلامی دچار اتفاقاتی نمی شه…!

او درباره کشف حجاب هم چنین اظهار نظر کرد : «این اتفاق دیر یا زود می افتاد؛ این خود واقعی من است!»

آیتک جاویدنژاد در اواخر مرداد 1399 با پایان یافتن پخش سریال هم گناه از شبکه نمایش خانگی ویدئویی در اینستاگرام خود منتشر کرد که نشان می داد کشف حجاب کرده و به شبکه ماهواره ای دی دی تیوی پیوسته است.

آیتک جاویدنژاد متولد 9 مهر در تهران بازیگر سینما ، تئاتر و تلویزیون ایران است که حالا در خارج از کشور فعالیت می کند.

در مرداد سال 99 الهه فرشچی بازیگر نقش بیتا در سریال همه چیز آنجاست که مدتی است در کشور دبی زندگی می کند عکس هایی بدون حجاب از مدل شدنش را در فضای مجازی منتشر کرد.

ساناز طاری متولد 15 اردیبهشت 1373 در تهران بازیگر سینما و تلویزیون و تئاتر است.

ساناز طاری در تاریخ 12 مرداد 1399 با انتشار پستی در اینستاگرام از مهاجرتش به خارج از کشور خبر داد.

او با انتشار عکس بدون حجاب نوشت:

بعضی رویا ها هست که برای بعضی دست نیافتنیه ، حالا به هر دلیلی!

من یک بار به دنیا اومدم و میخوام این یکبار را ازادانه و شاد زندگی کنم.

خداحافظ رویای کودکی

خداحافظ بازیگری

شاید روزی در جایی بهتر و ازادانه تر دوباره به سراغت بیام.

این عکس مهر تایٔیدی است برای تصمیمی که مدت هاست گرفته ام

ناهید لیان مجری سابق شبکه 3 مدتیست که به خارج از کشور مهاجرت کرده است و عکسهایی از خود در خارج از کشور منتشر کرده است. عکسهای بیحجاب و حتی بدون لباس در کنار ساحل دریا از این مجری سابق صدا و سیما در اینستاگرام موجود است.

شقایق نوروزی با نام اصلی مرضیه نوروزی متولد سال 1363 در شهر شیراز بازیگر سینما و تلویزیون ایران است.

در نهایت بعد از سال‌ها بازیگری ، خانم نوروزی در سال 96 وقتی 33 ساله بود بار سفر بست و برای همیشه ایران را به مقصد بارسلونای اسپانیا ترک کرد.

فائزه علوی متولد 8 اسفند 1364 در قزوین ، بازیگر است.

وی که سابقه حضور در سریال های در قصه ها زندگی می کنند ، گذر از رنجها و فیلمهای ایتالیا ایتالیا و مفت آباد را دارد .

علوی بعد از دوران نه چندان موفقی که نتوانست منجر به شهرت اش شود در سال 1396 وقتی 32 ساله بود از ایران خارج و راهی کشور استرالیا شد.او در خارج از کشور عکس های نامتعارف با بدن برهنه از خود منتشر کرد.

او در متنی که در اینستاگرامش منتشر کرده نوشته :

خودم را زیر سی سال کفش و کتاب و بدن های برهنه دفن کردم و آمدم.اگر یک روز بیشتر می ماندم نمی دانم چندمین نبودنم را باید می مردم!نظر بازیگران زن ایرانی در مورد حجاب

روناک یونسی متولد 9 دی سال 1359 در تهران بازیگر سینما و تلویزیون ایران میباشد.

او و همسرش محسن میری سالهاست که در کانادا زندگی می کنند.

شاید نام سمیرا سیاح را از یاد برده باشید اما اگه به چهره این بازیگر نگاه کنید او را مطمئنا بخاطر می آورید.

سمیرا سیاح بازیگر سابق کشورمان که این روزها در آمریکا زندگی می کند اقدام به کنار گذاشتن حجاب کرده است.

کشف حجاب سمیرا سیاح با انتشار عکس سمیرا سیاح و همسرش و همچنین عکس های بی حجاب سمیرا سیاح در صفحه اینستاگرام سمیرا سیاح رونمایی شد .

پردیس افکاری متولد 6 اردیبهشت 1347 بازیگر ایرانی ، متولد شهر تهران می باشد و تحصیلات خود را تا مقطع کارشناسی رشته بازیگری و کارگردانی ادامه داد. او در سن 16 سالگی به مدرسه هنرپیشگی آناهیتا راه یافت و دوره دو ساله بازیگری را در آن مرکز گذراند. پس از آن فعالیت هنری خود را ابتدا در عرصه تئاتر و پس از آن در سینما و تلویزیون شروع کرد.

او در مدت حضور خود در تلویزیون علاوه بر بازی در سریال های فکر پلید و طریق عشق ، در برنامه های عروسکی بزبز قندی و هادی و هدی به عنوان بازیگر عروسکی نیز به فعالیت پرداخت.

وی در سال 1395 به شبکه جم پیوست.

صدف طاهریان متولد 30 تیر 1367 در تهران بازیگر پیشین سینما و تلویزیون و مدل اهل ایران است. وی فعالیت سینمایی خود را از سال 1390 با فیلم هیچ کجا هیچ کس آغاز کرد.

او در فیلم های سینمایی سلام بر عشق ، هیچ کجا هیچ کس و پس کوچه های شمرون و عصر یخبندان بازی کرده است. همچنین در تله فیلم های دارکوب و تلفن همراه نیز نقش داشته است.

صدف طاهریان در آبان ماه 94 چندین عکس بدون حجاب و متفاوت با عکس های قبلی اش در شبکه اجتماعی اینستاگرام منتشر کرد. دقایقی پس از آن نیز وی با قرار دادن ویدئویی تأکید کرد که صفحه اینستاگرام او هک نشده و از کامنت ها و توجه کاربران تشکر کرد. او در صفحه شخصی اش در اینستاگرام ، مهاجرتش به دوبی ، را نیز اطلاع رسانی و اعلام نمود.

به اعتقاد ایندیپندنت صدف طاهریان پس از خروج از ایران ، در اعتراض به حجاب اجباری ، تصاویر بدون حجاب خود را در رسانه های اجتماعی به اشتراک گذاشت. چند روز بعد از کشف حجاب صدف طاهریان ، خبر ملحق شدن وی به شبکه ماهواره ای جم تی وی منتشر گردید. وی پیش از این در چند فیلم بازی کرده است.

حنانه شهشهانی ، متولد 4 اسفند 1368 است. وی در رشته موسیقی تحصیل کرده است. ویولن ساز تخصصی اوست. اولین بار در 4 سالگی در سریال ”شلیک نهایی” بازی کرده و بعد از آن چند کار کودک با آقای شاپور قریب داشته است.

بعد از این فعالیت ها چند سالی برای ادامه تحصیل به آمریکا رفته و در سن 16 سالگی به ایران بازگشته و اولین کارش فیلم سینمایی زاگرس بود.

مینا لاکانی متولد 1348 در تهران بازیگر تئاتر و سینمای ایران است. او در سال 1373 برای بازی در فیلم سینمایی دیدار ، برنده جایزه سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول زن در جشنواره فیلم فجر شد. مینا لاکانی در مهر 1390 در برنامه زنده شباهنگ تلویزیون فارسی صدای آمریکا بدون حجاب حاضر شد و در گفتگویی با مجری این برنامه اعلام کرد که به دلیل شرایط آزاردهنده کاری و در حمایت از جنبش اعتراضی مردم علیه جریان سیاسی حاکم در ایران وطنش را ترک و به آمریکا مهاجرت کرده است.

چکامه چمن ماه متولد 14 آبان 1359 شیراز بازیگر ایرانی سینما ، تلویزیون و تئاتر است.

چکامه دختر هنگامه فرازمند منشی صحنه و بازیگر سینما ایران است.

وی که با دیپلم مجسمه سازی از هنرستان علامه طباطبایی فارغ التحصیل شده است ، بازیگری در سینما را از سال 1377 با فیلم بودن یا نبودن به کارگردانی کیانوش عیاری آغاز کرد.

وی در حال حاضر از کشور مهاجرت کرده و در شبکه فارسی زبان خارجی GEM TV ، مشغول بازیگری است.

دو نفر از اعضای مقتول گروه موسیقی سگ های زرد (The Yellow Dogs) (سروش و آرش فرازمند) ، پسردایی های چکامه چمن ماه بودند.

در 21 آبان ماه 1396 چکامه چمن ماه صفحه اینستاگرام جم گروپ را آن فالو و تمامی عکس های مربوط به جم را از صفحه اینستاگرامش حذف کرد.

سارا باهنر متولد 19 شهریور 1363 او یکی از بازیگران زن ایرانی است. او در حال حاضر در شبکه شبکه جم ترکیه فعالیت می کند. وی دارای مدرک لیسانس بازیگری است. او در سریال زمانه ، فیلم سینمایی شکاف در ایران بازی کرده است. در شبکه جم نیز در فیلم ملاقات در مه ایفای نقش کرده است.

مرا برای نظرات کاربرانی بعدی به یاد بسپار

All Rights Reserved – © 2016 – 2022

ورود به حساب کاربری:

(بسم الله الرحمن الرحیم)

نظر بازیگران زن ایرانی در مورد حجاب

اینبار میخواهیم موضوع حجاب در بازیگران زن ایرانی و در کل این موضوع را در بین بازیگران خودمان و بازیگران خارجی و عکس هایی از نوع حجاب بازیگران در فیلم ها و در بیرون از فیلم ها را با هم مقایسه کنیم. در ادامه مطلب به چندین موضوع از قبیل پایان گلشیفته فراهانی! و حجاب بازیگران در فیلم ها و بیرون از فیلم ها و  ماجرای مسلمان شدن یک مانکن آمریکایی و کشف حجاب مینا لاکانی پرداخته ایم. امیدواریم که بازیگران دقت بیشتری به این موضوع داشته باشند چونکه آنها الگوی دختران ایرانی هستند! متاسفانه بیشتر بازیگران تابع پول هستند! اگر تهیه کننده پول بدهد و بگوید چادر سرت کن چادر سرشان میکنند و اگر بگوید … این کار را هم میکند! نمونه ای را میتوانید در ادامه مطلب ببینید. و چون از این قبیل عکس ها و موضوعات پیرامون آن زیاد است این مطلب را هم به چند بخش تقسیم میکنیم. این بخش اول موضوع حجاب بازیگران ایرانی است.

فرج الله سلحشور یکی از کارگردانان شاخص سینمای کشور، اخیرا در اظهاراتی تند در واکنش به دعوت از آنجلینا جولی برای ایفای نقش در یک فیلم ایرانی، ضمن انتقاد شدید از وضعیت سینمای ایران در بخشی از سخنان خود با هرزه توصیف کردن جولی گفت: وقتی بازیگران زن ما افتخارشان این است که عکس های خود را به صورت نیمه عریان در اینترنت بگذارند، یعنی خودشان یک پا آنجلینا جولی هستند.

 

این هم تصاویر توهین به چادر توسط …

 

 

 

به گزارش 598 به نقل از جام، شبکه صدای آمریکا وابسته به وزارت خارجه ایالات متحده آمریکا، که دست بلندی در کشف حجاب و حمله به اعتقادات جوانان ایرانی دارد، بازهم در برنامه خود تلاش کرد یک ایرانی بدون حجاب را به نمایش بگذارد.راساس این گزارش، مینا لاکانی، بازیگرسینما و تئاتر در برنامه شباهنگ صدای آمریکا بدون، حجاب حاضر شده تا اهداف این شبکه ضد ایرانی را تامین کند.وی در مصاحبه با این شبکه خود را مبرا از حزب بازی خواند ولی مدعی شد به خاطر همبستگی با مردم، از ایران خارج شده است.

لاکانی در این مصاحبه عدم حضورش در صدا وسیما را نه ضعف بازیگری و نامناسب بودن برای نقش، بلکه سیاسی خوانده و تصورات ذهنی مبنی برتماس های مشکوک را مطرح کرد.

گفتنی است، پیش از این هم شبکه صدای آمریکا در برنامه خود با نوعی روانشناسی، فریبا داودی مهاجر را مجبور کرد تا روسری را از سر خود بردارد.

فراهانی چندی پیش در اظهاراتی که همراه تصاویر وی در نشریه مد wox – که در نمایش عکس های عریان سابقه دارد- گفته بود که از حجاب متنفر است.

از دیگر سو گلشیفته فراهانی در فیلم “جای اژدها” براحتی دوگاری اسکات بازیگر مرد فیلم  را می بوسد و با لباس خواب در کنار وی در تختخواب هتل می خوابد و صحنه های نیمه برهنه وی با دوگاری اسکات که نقش دوست پسر وی را دارد، سکانس های دیگر فیلم را شکل داده اند. اینجاست معلوم می شود که چرا این هنرپیشه جوان پیش از این موفق، باید از حجاب متنفر باشد.

اما در نهایت وقتی استفاده تبلیغاتی این ستاره ها به پایان می رسد اندک اندک حتی نشریات مبتذل مد هم به سراغ آنها نخواهند رفت و تازه تلخی غربت و مزه گس آلت دست شدن حس می شود. احساس بدی آنقدر بد که تلخی آن را حتی می شود از یادداشت پدر گلشیفته یعنی بهزاد فراهانی حس کرد.اما چه باید کرد که الغریق یتشبث بکل حشیش- کسی که در حال غرق شدن است به هرچیزی چنگ می زند- و همین شد که هر روز گلشیفته بیش از دیروز پل های پشت سرش را خراب کرد و از آن سو هم نتوانست تا جای پای محکمی برای خودش دست و پا کند. حالا گلشیفته فراهانی در فیلم های دست چندم بازی می کند و با مجله های مد- و نه سینمایی- مصاحبه می کند و در این سو پدرش یادداشت های ملتمسانه می نویسد؛ اما خود کرده را تدبیر نیست!

به گزارش سرویس زنان جهان؛ مدتی است که مراسم فرش قرمز به تقلید از سینمای هالیوود در ایران مرسوم شده است که به نظر می رسد مقلدین برای شبیه شدن به مدل هالیوودی حجاب را هم مزاحم دیدند.به تازگی مراسم فرش قرمز فيلم خيابان بيست و چهارم با حضور كارگردان و عوامل فيلم در سينما فلسطين برگزار شد و جمع كثيري از هنرمندان سينما و تلويزيون و موسيقي همراه با جمع زیادی از مردم عادی در این مراسم حضور یافتند.

حضور برخی از بازیگران زن در این مراسم با حجاب پوشش های متفاوت، آرایش های تند و صورت های برنزه(علی رغم هشدارهای متخصصان درباره برنزه کردن پوست) آن هم در زمانی که همه اقشار جامعه نسبت به رواج بدحجابی در جامعه هشدار می دهند و از این وضعیت ناراضی هستند، جای تاسف دارد.

متاسفانه علی رغم الگو بودن بازیگران برای برخی از مردم این قشر از جامعه به این نکته توجه نداشته در چنین مراسم هایی با وضعیت های نابهنجار حضور می یابند.

نظر بازیگران زن ایرانی در مورد حجاب

و بعد از همه ی این حرف ها میرسیم به جامعه ی غرب که زنانش روزبه روز بیشتر به سمت حجاب می آیند و ما روز به روز… گزارش زیر را بخوانید!

خبرگزاری فارس: یک ردای زیبای بلند و یک پوشش سر که شبیه لباس عرفی زنان مسلمان است خریداری کردم و در خیابان ها و محله هائی که روزهای پیشین با شلوار کوتاه، بیکینی، و یا با لباس کار “شیک” سبک غربی در آنها راه میرفتم، ظاهرشدم.

به گزارش گروه فضای مجازی فارس به نقل از سایت تازه مسلمانان، اخیرا سارا بوکر، هنر پیشه، مدل و مانکن تازه مسلمان آمریکایی، توضیحاتی را درباره خود ارائه داده است.
او در گفتگویی خود را اینگونه معرفی و علت مسلمان شدنش را اینگونه بیان می کند:
من یک زن امریکائی هستم که در مرکز امریکا بدنیا آمده ام. من مانند هر دختر دیگری بزرگ شدم. با علاقه و تعلق خاطر شدید به زرق و برق زندگی در “گران شهرها”. در نهایت من به فلوریدا و از آنجا به ساحل جنوبی میامی نقل مکان کردم. یک منطقه پرشور برای آنهائی که در جستجوی “زندگی پر زرق و برق” هستند. طبیعتا، من آنچه که یک دختر معمولی غربی انجام می دهد را انجام می دادم.
براساس ارزیابی ارزش خودم بر مبنای میزان جلب توجه دیگران من به ظاهر و جذابیت و گیرائی خودم توجه داشتم. من مرتبا ورزش می کردم و یک مربی شخصی شدم. یک خانه شیک لب دریا خریدم و توانستم یک سبک زندگی “با کلاس” برای خود فراهم کنم.
سالها گذشت تا متوجه شوم که هر چه بیشتر در “جذابیت زنانگی ام” پیشرفت می کنم درجه رضایت شخصی و خوشبختی ام افت می کند. من برده مد بودم. من گروگان ظاهرم بودم.
به علت افزایش مستمر فاصله میان رضایت شخصی من و سبک زندگی ام، من در فرار از الکل و مهمانی ها (پارتی ها) به مراقبه (مدیتیشن) و مذاهب غیرمتعارف پناه می بردم. اما یک فاصله کوچک به یک دره تبدیل گشت. و در نهایت متوجه شدم که تمامی آنها فقط یک مسکن هستند و نه یک درمان موثر.
یازده سپتامبر ۲۰۰۱، زمانی که من شاهد رگبار پی در پی اسلام، ارزشها و فرهنگ اسلامی، و اعلام شرم آور “جنگ صلیبی جدید” بودم، توجه ام به چیزی بنام اسلام آغاز شد. تا آن زمان، تمام چیزهائی که برای من با اسلام تداعی می گردید عبارت بودند از: زنان پوشیده در “چادر”، کتک زنندگان زنان (همسران)، حرام ها، و یک دنیا ترور و وحشت.
یک روز من با قرآن، کتابی که در غرب بطور منفی کلیشه ای معرفی شده است برخورد کردم. در ابتدا سبک و نحوه برخورد قرآن مرا تحت تاثیر قرار داد، و سپس نگاه آن به هستی، زندگی، آفرینش، و ارتباط میان خالق و مخلوق مرا به شگفتی آورد. من قرآن را خطابه ای مملو از بصیرت و بینش برای قلب و روح، بدون نیاز به هیچ مترجم (مفسر) و کشیشی یافتم.
سرانجام من حقیقت را دریافتم: فعالیت ارضاء کننده جدید من چیزی جز قبول مذهبی بنام اسلام، که می تواند سرچشمه آرامش برای من بعنوان یک مسلمان “فعال” باشد، نبود.
من یک ردای زیبای بلند و یک پوشش سر که شبیه لباس عرفی زنان مسلمان است خریداری کردم و در خیابان ها و محله هائی که روزهای پیشین با شلوار کوتاه، بیکینی، و یا با لباس کار “شیک” سبک غربی در آنها راه میرفتم، ظاهرشدم. اگر چه مردم، چهره ها، و مغازه ها همه همان ها بودند، اما یک چیز بطرزی چشمگیر و استثنائی متفاوت بود، من همان نبودم و نه آرامشی که من برای اولین بار در زن بودن تجربه کردم.
من احساس کردم که همه زنجیرها پاره شده اند و من بالاخره آزاد شده ام. من از چهره های حیرت زده جدید مردم، در مکانی که زمانی چهره هائی که پر از نگاه های شکارچی برشکار بود را تجربه کرده بودم، لذت می بردم. ناگهان یک بار از دوش من برداشته شد. من دیگر تمامی وقت ام را صرف خرید، آرایش، درست کردن موهایم، و تمرین بدنی برای خوش اندام شدن نمی کردم. سرانجام، من آزاد شدم.
من از حجاب رضایت داشتم، اما دیدن رو به افزایش زنان مسلمانی که از نقاب استفاده می کنند کنجکاوی مرا درباره نقاب برانگیخت. من نظر همسر مسلمانم را، که پس از اسلام آوردن با او ازدواج کردم، درباره گذاشتن نقاب و یا بسنده کردن به حجاب را جویا شدم. به نظر او حجاب در اسلام امری واجب است، در حالی که نقاب نیست. در آن زمان، حجاب من شامل پوشش سری که تمامی سر مرا بجز صورتم رامی پوشاند، و یک ردای سیاه بلند گشاد بنام “عبا” که تمامی بدن مرا از گردن تا نوک پا را می پوشاند، بود.
هیچ چیز مرا از تعویض بیکینی ام در ساحل جنوبی و زندگی پر زرق و برق سبک غربی ام با زندگی کردن در آرامش با خالقم و لذت بردن از زندگی در میان همنوعانم بعنوان یک شخص با ارزش، خوشحال نمی کند. بدین دلیل است که من استفاده از نقاب را انتخاب کرده ام، و تا پای مرگ از حق لاینفک ام برای پوشیدن اش دفاع خواهم نمود.
به شما زنانی که مفاهیم زشت کلیشه ای علیه حجاب فروتنانه اسلامی را می پذیرید، می گویم که: شما نمی دانید که چه چیزی را دارید از دست می دهید.

زن باید کاملاً درک کند که حجاب او تنها مربوط به خود او نیست تا بگوید من از حق خودم صرف‌نظر کردم، حجاب زن مربوط به مرد نیست تا مرد بگوید من راضیم، حجاب زن مربوط به خانواده نیست تا اعضای خانواده رضایت بدهند، حجاب زن، حقی الهی است.

آیت الله جوادی آملی :  شبهه‌ای که در ذهنیت بعضی افراد در خصوص حجاب هست، این است که خیال می‌کنند حجاب برای زن محدودیت و حصاری است که خانواده و وابستگی به شوهر برای او ایجاد نموده است، و بنابراین، حجاب نشانه ضعف و محدودیت زن است.

راه حلّ این شبهه و تبیین حجاب در بینش قرآن کریم این است که زن باید کاملاً درک کند که حجاب او تنها مربوط به خود او نیست تا بگوید من از حق خودم صرف‌نظر کردم، حجاب زن مربوط به مرد نیست تا مرد بگوید من راضیم، حجاب زن مربوط به خانواده نیست تا اعضای خانواده رضایت بدهند، حجاب زن، حقی الهی است، لذا می‌بینید در جهان غرب و کشورهایی که به قانون غربی مبتلا هستند اگر زن همسرداری آلوده شد و همسرش رضایت داد، قوانین آن‌ها پرونده را مختومه اعلام می‌کنند، اما در اسلام این چنین نیست، حرمت زن نه اختصاص به خود زن دارد نه شوهر و نه ویژه برادر و فرزندانش می‌باشد، همه این‌ها اگر رضایت بدهند قرآن راضی نخواهد بود، چون حرمت زن و حیثیت زن به عنوان حق‌اللَّه مطرح است و خدای سبحان زن را با سرمایه عاطفه آفرید که معلّم رقّت باشد و پیام عاطفه بیاورد، اگر جامعه‌ای این درس رقّت و عاطفه را ترک نمودند و به دنبال غریزه و شهوت رفتند به همان فسادی مبتلا می‌شوند که در غرب ظهور کرده است. لذا کسی حق ندارد بگوید من به نداشتن حجاب رضایت دادم، از این که قرآن کریم می‌گوید هر گروهی، اگر راضی هم باشند، شما حد الهی را در برابر آلودگی اجرا کنید، معلوم می‌شود عصمت زن، حق‌اللَّه است و به هیچ کسی ارتباط ندارد.
قرآن کریم وقتی درباره حجاب سخن می‌گوید می‌فرماید: حجاب عبارت است از احترام گذاردن و حرمت قائل شدن برای زن که نامحرمان او را از دید حیوانی ننگرند لذا، نظر کردن به زنان غیر مسلمان را، بدون قصد تباهی جایز می‌داند و علت آن این است که زنان غیر مسلمان از این حرمت بی‌بهره‌اند

اندیشه‌ها را قرآن گونه نماییم !
فلسفه حجاب در قرآن ؛ بنابراین در هر بخشی و هر بعدی از ابعاد برای سیر به مدارج کمال بین زن و مرد تفاوتی نیست منتها باید اندیشه‌ها قرآن‌گونه باشد، یعنی همان گونه که قرآن بین کمال و حجاب و اندیشه و عفاف جمع نمود، ما نیز در نظام اسلامی بین کتاب و حجاب جمع کنیم.

عظمت زن در چیست؟
عظمت زن در این است که: (حضرت زهرا سلام الله علیها این جمله را فرمودند و حضرت رسول الله صلی الله علیه و آله نیز تأیید فرمودند) «أن لا یرین الرّجال ولا یراهنَّ الرّجال» نبینند مردان نامحرم را و مردان نیز آنان را نبینند. قرآن کریم وقتی درباره حجاب سخن می‌گوید می‌فرماید: حجاب عبارت است از احترام گذاردن و حرمت قائل شدن برای زن که نامحرمان او را از دید حیوانی ننگرند لذا، نظر کردن به زنان غیر مسلمان را، بدون قصد تباهی جایز می‌داند و علت آن این است که زنان غیر مسلمان از این حرمت بی‌بهره‌اند.

حال اگر کسی از تشخیص اصول ارزشی عاجز باشد، ممکن است ـ معاذ الله ـ حجاب را یک بند بنداند، و حال این که قرآن کریم وقتی مسأله لزوم حجاب را بازگو می‌کند، علت و فلسفه ضرورت حجاب را چنین بیان می‌فرماید: (ذلک أدنی أن یعرفن فلا یؤذین) یعنی برای این که شناخته نشوند و مورد اذیت واقع نگردند. چرا که آنان تجسم حرمت و عفاف جامعه هستند و حرمت دارند.

دیگر سایت های ما :

بهارک صالح نیا بازیگر زن ایرانی که ماه هاست کشف حجاب کرده و در ترکیه مشغول بازی در سریال های شبکه «جم» است؛ در اقدامی عجیب از بازیگران محجبه داخل ایران خواست که قدر حجابشان را بدانند.

صالح نیا در صفحه اینستاگرام خود با انتشار عکسی باحجاب از خودش نوشت:قبلنها که هنوز مزین به روسری مقدس بودم زندگی یک جور دیگر بود. یادمه سر کار همیشه یکی از عذاب های عالم، تار مو و مچ بند و لباس گشاد و مقنعه حجاب و دیگر موانع بود! فکر می کردیم خارجی ها که درگیر این چیزها نیستند چقدر راحتند و می توانند مانور بدهند. خلاصه ایام گذشت و ما هم کشف کردیم گویا…

 

اما خانمها، همکاران محترم، عزیزان دل؛ قدر این چادر و مقنعه رو حداقل توی مدیوم سینما و تلویزیون ایران بدونید. نمی دونید بعدِ حذفش، تازه چه چیزهایی برای عدم تمرکز کشف میشه! وای چاق نباشم، زیادی لاغر نباشم، غبغبم، شکمم، موهام فره، صافه، کم پشته؟… و دیگه خودتون تا آخرشو برید. تیکه شنیدن از تماشاگران و دوستان همیشه در صحنه هم که دیگه نگو… حتی در مورد لاک ناخن هم استرس داری که خوششون نیاد!

بهارک صالح نیا که به شبکه جم پیوسته هست حرف هاي بسیار غوغایی درمورد حجاب و رعایت آن به بازیگران درون کشور زده هست. بهارک صالح نیا بازیگر شبکه جم و نظرش درمورد حجاب و پیام اخیر اینستاگرامی بهارک صالح نیا درمورد اهمیت حجاب و چادر را در پارس ناز بخوانید.

بهارک صالح نیا بازیگر ابرانی که بعد از کشف حجاب و خروج از ایران در شبکه جم فعالیت میکند بعد از کشو قوس هاي بی حجابی و کشف حجاب گویا پیام اینستاگرامی جدیدی را در مورد حجاب و اهمیت چادر منتشر کرده هست.نظر بازیگران زن ایرانی در مورد حجاب

 

تعدادی از بازیگران ایرانی مثل بهارک صالح نیا با سراب شبکه جم GEM همراه شدند تا برای رسیدن به رویای سعادت و شهرت وارد این شبکه شوند ,که تعدادی از این بازیگران به کشور برگشتند.

 

صالح نیا در پیامی نوشت که قدر چادر و حجاب را بدانید و من زمانی که ایران بودم و حجاب داشتم همۀ وقت} غمگین بودم و فکر میکردم عذاب میکشم, اما بعد از کنار گذاشتن حجابم فهمیدم که دردسر بی حجابی خیلی اکثر از حجاب داشتن هست.

چادر تمام عیب ها را می پوشاند و اما اضافه بر مصونیت با حجاب داشتن این دشوار نیز مجود درارد که چاقی و لاغری و تمام عیوب بدن را نشان می‌دهد و بازیگر باید نگران ظاهر خود باشد و نگران نظرات و تیکه هاي ببینندگان باشد.پیشنهاد به همکارانِ سینما و تلویزیون کرده و گفته قدر چادر و حجاب را بدانید که آسان تر در انظار و حرفه بازیگری ظاهر میشوید.

اضافه بر این نگرانِ متلک هاي همکاران نیز باشید که می‌گویند چاق و زشت و لاغر شدي و غبغب اوردی و حتی نگران رنگ لاک ناخن و از این دست…وی در سال 1364 در استان تهران به جهان آمده و در دوره هاي بازیگری استاد سمندریان شرکت کرده و بعد از حضور در سینما و بازیگری چند فیلم و سریال نقش بازی کرده هست.وی در فیلمِ محمد رسوالله نیز حضور داشت.

اخبار سینما

تصویر هاي بهارک صالح نیا با حجاب و بی حجاب

تصویر کشف حجاب بهارک صالح نیا

عکس هاي بهارک صالح نیا

حجاب بازیگران ایرانی شبکه جم GEM

 

گلشیفته فراهانی بازیگر زن مشهور که چند سالی است از ایران مهاجرت کرده و در سینمای جهانی مشغول به فعالیت است و البته با انتشار عکس های برهنه خودش و حضور در فیلم های با صحنه های جنسی جنجال های زیادی به پا کرده است، نسبت به حجاب بازیگران زن ایرانی در جشنواره های خارجی ابراز تاسف کرد.

گلشیفته فراهانی : در ایران نباید موهای زنان دیده شود. ما در ایران مجله ای مخصوص عکاسی مد و فشن نداریم. ایران تصویر جدیدی از زندگی روزمره را به نمایش گذاشته است. بازیگران زن سینما مانند لیلا حاتمی (دارنده جایزه برای فیلم جدایی نادر از سیمین در جشنواره فیلم برلین سال 2011) باید در مراسم های بین المللی موهای خود را بپوشانند و این زندگی نیست.

او اضافه کرد: تصویر برهنه من در فیلم فرانسوی سزار تولید سال 2012 در مدت 2 روز 40 میلیون بازدید داشت.

نظر بازیگران زن ایرانی در مورد حجاب

مدتی پیش پدر گلشیفته فراهانی مصاحبه ای را با رسانه ها انجام داد و از بزرگی و موفقیت گلشیفته در سطح دنیا سخن گفت و اینکه او به عنوان یک ایرانی موفق شناخته می شود. البته گلشیفته فراهانی شهروند فرانسه است !

برای اجرای این برنامه لطفا جاوا اسکریپت دستگاه خود را فعال کنید

برای اجرای این برنامه لطفا جاوا اسکریپت دستگاه خود را فعال کنیدنی نی سایت

نظر بازیگران زن ایرانی در مورد حجاب
نظر بازیگران زن ایرانی در مورد حجاب

Comments

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *