نظر الناز حبیبی راجب ازدواج

نظر الناز حبیبی راجب ازدواج
نظر الناز حبیبی راجب ازدواج

الناز حبیبی : ” من تا آخر عمر با تو می‌مانم” . این دروغترین حرفی است که در یک رابطه زده می‌شود. تو از کجا می‌دانی تا آخر عمرت باقی می‌مانی؟!

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین: یک آنونس کوتاه از گفت‌وگوی زهرا داوونژاد با الناز حبیبی در فضای مجازی به بهانه اکران فیلم سهیلا شماره 17 منتشر شده است که بازیگر آن در مقام یک نظریه پرداز اجتماعی می‌گوید:

«الان هیچ کس دلش نمی‌خواهد ازدواج کند، خواستگار و این حرف‌ها هم که دیگر وجود ندارد، شاید من دلم نخواهد هیچ وقت ازدواج کنم. زهرا داوودنژاد  در ادامه از او می‌پرسد:” تو جزء کسانی بودی که قبلا ازدواج کردی و این تجربه را داری، آدمی که نمی‌خواهد ازدواج کند دغدغه‌های دیگراش چه می‌شود؟»

النازحبیبی در پاسخ به این سئوال اشاره می‌کند: «مگر الان همه دارند ازدواج می‌کنند؟ اگر به جای خیلی از کتاب‌های درسی‌مان یکسری چیزهای دیگر برای ادامه زندگی به ما یاد می‌دادند، ما الان خیلی آدم‌های موفق‌تری به لحاظ روانی بودیم. الان ما آقایانی را می‌بینیم که سن بالایی دارند، زن دارند، دوست دختر هم دارند، کمه؟»

زهرا داوودنژاد از او می‌پرسد بزرگترین دروغی که در یک رابطه می‌توانیم به هم دیگر بگوییم چیست؟ حبیبی پاسخ می‌دهد:

نظر الناز حبیبی راجب ازدواج

«من تا آخر عمر با تو می‌مانم” . این دروغترین حرفی است که در یک رابطه زده می‌شود. تو از کجا می‌دانی تا آخر عمرت باقی می‌مانی؟!»

نکته جالب در مورد اظهارات این بازیگر زن این است که او فضای اطراف و افکار فردی‌اش را به کلیت فضای اجتماعی جامعه تعمیم می‌دهد و به صورت مستقیم ترویج خیانت کند.

این گفت‌وگو به بهانه فیلم سهیلا شماره 17 تهیه شده است، فیلمی که تسری تجرد زنانه بر اساس خواست‌های ساده‌انگارانه را دمل چرکین پنهان جامعه معرفی می‌کند (تحلیل کلی فیلم در اینجا  بخوانید) و نکته جالب ماجرا اینجاست که بخشی از تقصیر تجرد ناآگاهانه در این فیلم متوجه جامعه بانوان است.

الناز حبیبی در آن فیلم بازی نکرده است اما قضاوت خود را که نتیجه زیست و فعالیت در فضای نمایشی سینما و تلویزیون است چگونه می‌تواند به کلیت جامعه تسری می‌دهد؟ جامعه‌ای که طبقه متوسط آن به دلیل معضلات اقتصادی، حتی امکان تامین هزینه‌های خانواده را ندارد و حبیبی تلویحا قبح داشتن روابط فرازناشویی را به شکلی ساده‌انگارانه می‌شکند. اما در تحلیل اظهارات نه چندان باورپذیر حبیبی می‌توان به یک مثل زیبای فارسی مراجعه کرد، از کوزه همان برون تراود که در اوست. در واقع اظهارات حبیبی بازتاب دهنده تفکر رایج اجتماعی در میان اهال سینما و تلویزیون است که هیچ تناسبی با واقعیت طبقه متوسط (طبقه غالب) ندارد.


اخبار وبگردی را در اینجا بخوانید:

“سنجاق”

مجری انحصاری تبلیغات رکنا

موضوعات داغ

سایت اینترنتی رکنا

کلیه حقوق متعلق به

سایت اینترنتی رکنا

است

الناز حبیبی بازیگری که مدتی قبل خبر طلاق خود را اعلام کرد درباره رابطه جنسی و نیاز جنسی بدون ازدواج کردن مصاحبه ای انجام داده است که جنجالی شده.

دانلود ویدیو

طلاق نامحسوس الناز حبیبی

اخباری مبنی بر طلاق وی در فضای مجازی و یا دیگر رسانه ها منتشر نشد اما او در یک مصاحبه وقتی مجری از او پرسید که طلاق گرفته ای یا خیر آن را تایید کرد که از همسرش جدا شده است.

نظر الناز حبیبی راجب ازدواج

به گزارش سرویس پلاس برخط نیوز الناز حبیبی همیشه در نقش هایش بسیار درخشیده است الناز حبیبی در 21 مرداد ماه سال 1368 در تهران به دنیا آمد. الناز حبیبی دانشجوی رشته تدوین  است. الناز حبیبی در سریال آقای «سیروس مقدم» به نام تاثریا در نقش دختر کوچک خانواده ایفای نقش کرد و همین بازی الناز حبیبی بود که او را سر زبان ها انداخت!

با وجود اینکه خانواده من در خارج از کشور زندگی می کنند، اما همچنان به آداب و رسوم ایرانی اهمیت می دهند و حتی می توان گفت تا حد زیادی سنتی هستند، به همین خاطر مراسم خواستگاری ما به همان شیوه مرسوم سنتی برگزار شد و ما در منزل، میزبان خانواده داماد بودیم، خوشبختانه چون من و مهدی حرف هایمان را با هم زده بودیم، استرسی بابت خواستگاری نداشتیم.

راستش را بخواهید وقتی حرف مهریه و رسم و رسوم مربوط به عروسی به میان آمد. من و مهدی تصمیم گرفتیبم خودمان را کنار بکشیم و مسائل را به بزرگترها واگذار کنیم چون می دانستیم آنها به دلیل اشرافشان نسبت به این مسائل، زبان هم را به خوبی می دانند و به قول معروف می دانند چگونه با هم صحبت کنند. در هر حال میزان مهریه را پدر من تعیین کرد و من دخالتی در مورد آن نداشتم. البته این صحبت ها بدون کمترین چالش و اختلاف نظری بیان شد چون خانواده های ما به لحاظ سطح به هم نزدیک بودند و ما مشکلی در این خصوص با هم نداشتیم.

زهرا داوودنژاد، بازیگر فیلم سینمایی “شماره 17 سهیلا” در آستانه اکران این فیلم گفت‌وگویی با الناز حبیبی انجام داده است.

مصاحبه الناز حبیبی را در ادامه مشاهده کنید. الناز حبیبی متولد21 مرداد 1368، تهران بازیگر سینما و تلویزیون و دانشجوی رشته تدوین است. الناز حبیبی در کودکی تئاتر بازی می‎کرد. الناز حبیبی از 1378 همکاری با کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان را آغاز کرد.الناز حبیبی تا کنون، در چند مجموعه تلویزیونی و فیلم سینمایی بازی کرده است.

الناز حبیبی بازیگر زن معروف سینما و تلویزیون ایرانی است که در ۲۱ مرداد ماه سال ۶۷ در تهران متولد شده است. او در سریال های دودکش , دردسرهای عظیم , سر به راه , پادری و …  حضور داشت . او در خانواده ای ۶ نفر به دنیا امده و در سال های اخیر مادرش را از دست داده است.

الناز حبیبی در این گفت‌وگو درباره شوهر نکردن صحبت کرده است.

نظر الناز حبیبی راجب ازدواج

بخش‌هایی از صحبت‌های الناز حبیبی را در فیلم  ببینید.

الناز حبیبی متولد21 مرداد 1368، تهران بازیگر سینما و تلویزیون و دانشجوی رشته تدوین است. در کودکی تئاتر بازی می‎کرد. از 1378 همکاری با کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان را آغاز کرد. تا کنون، در چند مجموعه تلویزیونی و فیلم سینمایی بازی کرده است.


رمانتیسم عماد و طوبی (1398 )


پیتوک ( 1398)


ژن خوک (1397)


دشمن زن (1396)


ناخواسته (فیلم 1٣٩6)


خجالت نکش (1396)


ماه گرفتگی (1395)


زاپاس (1394)


ناخواسته (1392)


پیتزا مخلوط (1389)


فصل باران های موسمی (1388)


1386روزگار قریب


1389فاصله ها


1390پنج کیلومتر تا بهشت


1390سی امین روز


1390تا ثریا


1390لبه آتش


1391فراموشی


1391به خاطر مونا


1392دودکش 1


1393دردسرهای عظیم


1393سربه راه


1394دردسرهای عظیم 2


1395–96 پرستاران


1396-1397سارق روح


1397         دل دار


ویژه :

تمامی حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی مثلث میباشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است

برای اجرای این برنامه لطفا جاوا اسکریپت دستگاه خود را فعال کنید

برای اجرای این برنامه لطفا جاوا اسکریپت دستگاه خود را فعال کنید

برای اجرای این برنامه لطفا جاوا اسکریپت دستگاه خود را فعال کنید

برای اجرای این برنامه لطفا جاوا اسکریپت دستگاه خود را فعال کنید

برای اجرای این برنامه لطفا جاوا اسکریپت دستگاه خود را فعال کنید

برای اجرای این برنامه لطفا جاوا اسکریپت دستگاه خود را فعال کنید

الناز حبیبی در ویدئویی جنجالی صراحتاً در مورد رابطه جنسی پیش از ازدواج سخن گفت

الناز حبیبی بازیگر با سابقه سینما و تلوزیون است . الناز حبیبی در سریال های طنز و جدی زیادی ایفای نقش کرده است . الناز حبیبی در اخرین کار خود با علی انصاریان همبازی بوده است . در ادامه ویدیوی الناز حبیبی در حال ورزش کردن در ویلای لاکچری را مشاهده می کنید . این ویدیو از الناز حبیبی سروصدای زیادی ایفا کرده است .

نظر جنجالی الناز حبیبی درباره رابطه جنسی بدون ازدواج

الناز حبیبی مدتی پیش در مصاحبه ای با زهراداود نژاد دختر علیرضا داودنژاد در پاسخ به سوالی که از او در مورد شوهر کردن پرسیده شد، گفت که به نظر من دیگر به ازدواج کردن نباید فکر کرد و مسائل جنسی را می توان بیرون از چارچوب خانواده مرتفع کرد، در مدرسه باید به جای چند کتاب درسی چنین مسائلی را به ما آموزش می دادند.


 

نظر الناز حبیبی راجب ازدواج

الناز حبیبی خانوم کوچولو سینما که این روزها رمانتیسم عماد و طوبی را روی پرده دارد ویدیویی از ورزش کردن خود منتشر کرد.

الناز حبیبی بازیگر ریزنقش سینما که با حضور در سریال دردسرهای عظیم به شهرت رسید و بعد کم کم از تلویزیون فاصله گرفت و به سراغ سینما رفت البته الناز خانوم بار دیگر با دوپینگ در تلویزیون حضور پیدا کرد که چندان موفق نبود و مورد استقبال قرار نگرفت.

الناز حبیبی که دهه شصتی است و یکبار هم ازدواج کرده که منتهی به طلاق شد اما چون جثه ای ریز و بیبی فیس دارد به کوچولوی سینما معروف است. وی از فعالین اینستاگرام می باشد البته همانند بهاره رهنما و سحر قریشی اهل حاشیه سازی نیست.

الناز خانم به استایل و پوشش خود اهمیت زیادی می دهد او به تازگی ویدیو از ورزش کردن خود منتشر کرد. در این ویدیو که با دور تند منتشر شده الناز به همراه مربی خود در یک حیاط زیبا مشغول تمرین و ورزش هستند.

الناز که این روزها عاشقانه رمانتیسم عماد و طوبی را روی پرده دارد که آخرین حضور زنده یاد علی انصاریان است و بازی الناز خانوم حبیبی هم حضور درخشانی در این فیلم داشت و بازی او بسیار مورد توجه منتقدین قرار گرفت. 

کلیه حقوق متعلق به
پایگاه خبری فرتاک نیوز
است.


Copyright 2016
fartaknews.
All Right Reserved.

  بیوگرافی جسیکا ولف (Jessica Wolff) و همسرش با عکس و ناگفته ها از خوانندگی تا بازی در فیلم ایرانی و علایق شخصی او را میخوانید   بیوگرافی جسیکا ولف     جسیکا ولف متولد 1988 در فنلاوند ، خواننده ، بازیگر و بدلکار است   تحصیلکرده رشته بازیگری می باشد که از هفت سالگی […]

 

الناز حبیبی و نحوه برطرف کردن نیاز جنسی بعد طلاق با عکس های قبل از جدایی الناز حبیبی و همسرش مهدی صاحب زمانی را می خوانید

 

نظر الناز حبیبی راجب ازدواج

 

 

الناز حبیبی از جمله بازیگرانی است که قبل از اینکه به شهرت فراگیر برسد ازدواج کرد اما این زندگی در مدت کوتاهی به طلاق ختم شد

 

خانم بازیگر که حالا مجرد می باشد به تنهایی زندگی می کند چرا که خانواده اش سالهاست ساکن کشور سوئد می باشند

 

 

 

الناز جبیبی در سال 1391 وقتی 24 ساله بود با «مهدی صاحب زمانی» ازدواج کرد که آقای شوهر بواسطه شغلش خارج از کشور زندگی می کرد

 

 

بالاخره این زندگی دوری و دوستی به طلاق و جدایی ختم شد و خانم بازیگر بعدا در گفتگویی اعلام کرد ازدواج به موقع با آدمی مناسب خوب است

 

عکس همسر سابق الناز حبیبی

 

 

من در یک خانواده با پنج خواهر و یک برادر بزرگ شدم و ته تغاری خانواده هستم ، تمام اعضای خانواده من حالا مهاجرت کرده و در کشور سوئد زندگی می کنند

 

 

الناز زمان حضورش در دورهمی هم در جواب سوال عاشق شدی مهران مدیری گفت: من هم عاشق شدم ولی دوست ندارم خیلی درباره آن حرف بزنم

 

 

 

الناز حبیبی از سال 1385 وقتی تنها 18 ساله بود با سریال «سال های برف و بنفشه» جلوی دوربین رفت و سال 1386 در سریال «روزگار غریب» هم حضور داشت

 

بیشتر شهرت ایشان از سال 1393 با حضور در سریال «دردسرهای عظیم» شروع شد

 

عکس الناز حبیبی قبل از طلاق

 

 

الناز حبیبی بعدها در مورد نیاز جنسی گفت: الان همه آدم ها برای رفع نیاز جنسیشون چیکار می کنند؟ مگر همه ازدواج می کنند ؟!

 

نظر الناز حبیبی راجب ازدواج

الان ما تو آقایون می بینیم که سن بالایی دارند که زن دارند و دوست دختر هم دارند …

 

 

 

به نظر من بزرگترین دروغ در یک رابطه اینست که من تا آخر عمر باهات می مونم ، آخه تو از کجا می دونی تا آخر عمر باهام می مونی …

 

 

 

من خیلی آدم رویا پردازی هستم و همیشه در رویاهایم با خانواده ام سیر می‌ کنم ، دوست دارم در آینده هم اگر خانواده ای تشکیل دادم، خانواده ای موفق باشد

 

عکس قبل جدایی الناز حبیبی

 

 

الناز حبیبی متولد 21 مرداد 1367 در تهران ، لیسانس کارگرانی دارد که از سال 1376 وقتی تنها 9 سال داشت وارد کلاس های کانون پرورش فکری شد

 

او از طریق شوهر دختر عمه اش که مدیر تولید بود اولین بار خیلی کوتاه در فیلم «دفترچه خاطرات» بازی کرد با این حال شروع حرفه ایش سال 1385 بود

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


Δdocument.getElementById( “ak_js_1” ).setAttribute( “value”, ( new Date() ).getTime() );

هر چی آدم بی سواد و بی شعور هست رفته تو سینما و الگوی مردم دارن میشن، بابا سلبریتی‌های کم فرهنگ گمشین

برات متاسفم با این افکارت

وای بازیگرا چقد طلاق میگیرین وازدواج مجدد دارن ،خدا نصیب هیچ ادمی نکنه

برای منکه جالب نبود#

شرف رو خوردن و حیا رو قی کردن

اتفاقاحرفای درستی زدن وایشون دختربسیاردلنشین وزیبایی هستن براشون آرزوی بهترینارودارم وامیدوارم تندرست باشن ودنیابروفق مرادشون بچرخه

بازیشونو دوس دارم قیافه معصومی دارن و براشون آرزوی خوشبختی میکنم

اره دیگه تا قبله اینکه معروف بشه.ازشوهرقبلیش میرفت بالا.حالا ک معروف شده بدبختو طلاق داده.بخاطر اینکه اون دیگه در شعنش نیست‌.واقعا نامردی

برات آرزوی خوشبختی میکنم

دوست دختر .خنده دار هر روزی با یکی هزار مریضی میگیره. همه این مدلی نیستن خانواده سالم خیلی هستن که به این چیزا فکر نمیکنن .خدا شفات بده

سلام این بازیگرها دیگه شورشو دراوردن

حیف الناز خانم که از حالا بیوه باشد .من برات دعا می کنم که یک شوهر خوب و دلچسب نصیبت بشه ،ولی توهم باید آستانه صبرت رو بالا ببری و فراز و نشیب زندگی رو تحمل کنی ،قربونت برم ،به خدا می سپارمت عزیزم

طرزفکرش خیلی خرابه یعنی چی مردازن دارن دوست دخترم دارن زن داره دوست دختربراچیشه اونم میخادبگیره مگه

واقعا منم مثل شماهستمدولی بازیگر نیستم ولی دوست دارم بادی بازیگر ازدواجدکنم

سلام الناز،بنظرم تواین موقعیت فعلی شماهم میرفتی سوئدبهتزبود

هر رابطه ای غیر ازدواج تهش یه عذاب وجدانی داری
البت اگه انسان باشیم

هیچ وقت چنین حیواناتی رو الگوی زندگی تون قرار ندید

اونی که دوست دختر داره جوجه هارو آخر پاییز میشمارند

انشالله یه مردی گیرش بیاد که هم اونو دوست داشته باشه هم اون دوست دخترش رو هم دوست داشته باشه…
😂😂😂😂

ﭼﺮا اﻳﻨﺎ ﻫﻤﺸﻮﻥ ﻃﻼﻕ ﻣﻴﮕﻴﺮﻥ?

اللهی عزیزم با اون سن کم ازدواج کردی چی بهت گذشته موقع عشق وحالت بوده ای داد بی داد

الناز خانم از اوناس که هیچ وقت پیر نمیشه چون ظریفه .اگه .میشد …از گل بهتر بهش نمیگفتم ولی خب ارزوی محاله ۱۵ سال بزرگترم .براش ارزوی بهترینا رو دارم .خوشگله

اگرجامعه به این ازهم گسیختگی رسیده ازافکار اینجور آدما ها هست خانم محترم این میگیت مردها زن دارن
ودوست دختر هم دارن هم حرفش احمقانه هست هم فکرش وهم اجراش فکرکن شما شوهرداری وشوهرت دوستی داره چون دراین حدفکرمیکنید پس شما هم مثل شوهرتون عمل میکنید ونتیجه یک خانواده ازهم گسیخته بعدجامعه وبعد یک کشور؟ کشورروازهرجهت نابود کردیم شما رسانیها کمی عاقلانتر عمل کنید این چه تظرتفکری هست که به جامعه القا میکنید یه بچه رو آوردید اولگو ی جامعه قرار میدید واقعا که

اگه موافق باشه، تا من بیام خواستگاریش ،با من ازدواج می‌کند؟؟

دختر خیلی ناز و دوس داشتنیه . با اینکه خودم 183 هستم ولی همیشه دلم میخواد با یه دختر نقلی و باصطلاح بغلی ازدواج کنم . از دخترای درشت و یغور خوشم نمیاد . دختر باید ظرافت داشته باشه .

اقا چرا میگید قد کوتاه عیبه من قدم متوسط رو به بالا هست ولی نمیدونم بر عکس همه دلم میخواد قدم کوتاه باشه البته نه خیلی کوتاه 😐😂 واقعا ازدواج نکنیدد فانوسنن راسسس میگههه

سلام بامن ازدواج میکنی آدم بدبخت وفقیری هستم ولی خوش اخلاق و دوست داشتنی

عجب دیدگاه احمقانه ای راجع به ازدواج دارین آقای محترم

متاسفم ک فکر می‌کنی روشنفکری تعهد تو دوستی هم باید باشه تا برسه تو ازدواج متاسفم برات

اگر من الناز بودم می رفتم سوئد اونجا شوهر می کردم

واقعا … دلم بحال این هنرمندان میسوزه. داخلشون از بدبختی خودشونو کشته و بیرونشونو مردم … واقعا جای دلسوزی دارن

به هم نمیان.

ایشاالله یه آدم خوب سر راهش قرار بگیره خیلی الناز جون نازن موفق باشی عزیز

ادم های ظاهر بین بیمار روانی، عقلشون توی چشم شون ست، بعضی از مردها لیاقت مهربونی های همسرشون رو نمیدونن، این جور مردها معلوم ست که خانواده شون هم همین افکار کور کورانه رو دارند، کوتاهی قد عیب نیست، بیشعوری و بی فرهنگی عیب ست که مسخره کنندگان هستند باید به حالشون گریست، خیلی بیچاره هستند چون فقر فرهنگی دارند

کسایی که میگن این خوشگله.خوشگل ندیدن…نیم وجب قدشه..لباسا هم تو تنش زار میزنن

دوسش دارم . موفق باشه

طلاق یک قسمتی از زندگی بازیگرهاست ،ضمن این ک نظر ایشون در مورد ازدواج فقط ب نفع امسال خودشونه والا ازدواج هم دل و جرات میخاد هم عقل ،و اینکه فقط برای برطرف کردن نیاز جنسی نیست ،و هر کس ذهنش فقط گنجایش همین مطلب رو داره در مورد ازدواج ،همون بهتر ک ازدواج نکنه ،

متاسفم واسه اونهای که نمیتونن یه زندگی نگه دارن ازدواج میکنن اولش هول ازدواج بعد وارد زندگی میشن دیگه اون شوق و ذوق ازدواج ندارن باید فرهنگ سازی بشه دراین مورد

به نظر من ازدواج آسونه ولی زندگی کردن سخته پس الکی ازدواج نکنید ازدواج بدون هدف یعنی مرگ تدریجی

مملکت رو گند و کثافت برداشته ، شده پر از آدمهای خراب و فاحشه. چرا اینقدر پاکدامنی و عفت و حیا کمرنگ و نخ نما شده؟؟؟

اتفاقا خیلی خوشکل ونازه. براش آرزوی خوشبختی و تندرستیدارم. انشاالله که یه ازداج موفقی داشته باشه

سلام . به نظر من بازیگرا اصلاً ادمهای خوشبختی نیستن و متاسفانه بیشتر ما ایرونی ها بازیگرا را الگو قرار میدیم و فاتحه زندگی خودمونو میخونیم .نکنید این کارو .به خدا خواهر من همین کار را با زندگی خودش کرد و بدبخت شد

سلام بازیگرااصلاتوخط ازدواج وپایبندیووتعهدداشتن نیستن این ازدواجهاییم که میکنن فقط یه نوع سرگرم کردن مردم وتوچشم بودن تورسانه هاست ونوعی درامدرسانهای هست وگرنه اینااصلابایکی تااخربودن وزندگی کردن همه بعدازمدتی طلاق وجدایی وسرگرمی برای مردم

راست میگه مگه فقط راهش ازدواجه شمام به جای سوژه کردن همچین مسئله پیش پا افتاده ای واسه چهارتا بازدید بیشتر یه مقاله درست درباره وضع مردم بنویس اگرم کارش اشتباهه به تو چه هرکیو تو گور خودش میخوابونن

مانبایدمثل غربیهارفتارکنیم دین ماچی میگه اون درست نه این که بی قیدباشیم

متأسفم برای سینمای ایران که‌ چنین افراد فاسد و مروج فساد در کشور و نظام مقدس اسلامی هستند، با این افراد باید با اشد مجازات برخورد کرد

بازار آزاد یامرد یا زن بی بند باری

الناز حیبی خیلی قشنگه

خدا همه بازیگرا و ادمای که اینجوری جامعه رو. خراب میکنن لعنتشون کنه اخه چطوری میتونید وقتی سنی ازتون گذاشته از شنیدنش خجالت نکشید یه کارایی میکنید که جوانا میل به ازدواج ندن واقعا که پای جامعه با اینجور ادما خرابه

سلام در جواب یاسمن بگم مگه کوتاه قدی عیبه، چرا همچین میگید، اصلا مسخره کردن شما کار درستی نیست

#سلبریتی_های_بیسواد نمی‌دونم این بازیگرا هرچی میگن فک میکنن درسته بابا یه قانونی بزارید اینا دیگ خیلی خوشن

اتفاقا مرده خیلیم خوشتیپه. دختره قدش نیم وجبه هیکلش صفره قیافشم با آرایشو گریم تازه یکم خوبه نه زیاد بره آرایششو بشوره ببینیم چی ریختیه اهههه

ازدواج مثل توالت رفتنه اونایی که رفتن میخوان زودبیان بیرون. اونایی که نرفتن میخوان زودبرن داخل

الناز هرچه که عقلت بهت حکم می کنه همون کار بکن نه کاری که قلبت بهت میگه

خدای من یعنی کسی نیست این مایه های فسادو جمع کنه
اونابی که طرقدار اینو امثال این هستن مطمنم شخصیت خیلی متزلزلی دارند و امیدوارم زن و شوهراشون با دوست دختر و پسر داشتن و خیانت کاری کنن که روزی هزار بار بمیرن چقد این کوته فکرها بد بختن

واقعا افکار زشتی داره

ای کاش خواست قلبی هر انسانی نمایان بود انوقت بود افراد هزار چهره ها معلوم میشد

عزیزم قربونت اشکالی نداره زندگی همینه دیگه قصه نخور

خیلی دوسش دارم بازیگریشم عالیه براش آرزوی بهترین ها رو دارم.

من که شما رو خیلی دوست دارم امیدوارم همیشه تو زندگیتون موفق باشید و با یک آدم خوب و لایق ازدواج کنید عزیز دلی عزیزم

قدش کوتاه ولی خوشکله اگه مثل بازیگری تو زندگی هم شیرین زبون باشه من باهاش ازدواج میکنم.

وواقعابرای صداوسیمامتاسفم که ازافرادی مثل شماهااستفاده میکنه آخه درموردازدواج بایدازکسی پرسید که خودش موفق بوده نه اینطورافرادکه اکثرادرزندگی شکست خورده‌اند وخودشونم راه درست روبلدنیستن بعداومدن شدن الگوی جوونهای این مملکت.بایدآینده این افرادبااین تفکرات رودیدهمونطورکه ریحانه پارسارودیدیم

یعنی چی مگه اکثرمردم چیکارمیکنن شمابفرماچیکارمیکنن چقد پررو هستن این بازیگرا…خجالت بکش…هرکس دنیارو ازچشم خودش میبینه…راست گفتن واقعا کافرهمه رابه کیش خود پندارد

چقدر ساده اید شما منظورش از مردهای زن دار دوست دختر دار اینه که خودش هم مثل اونا دوست پسر داره و نیازش رو اونجوری برطرف می کنه

شمایی که بازیگرهستیدوالگوی مردم وقتی این حرفامیزنیدوای بحال دیگران.بعدم پس یعنی وقتی که شماازدواج کردیدراضی هستیدشوهرتون بایکی دیگه هم دررابطه باشه؟؟یافقط این خرفوواسه دیگران میزنید؟؟

بخدا این حرفها خجالت داره یعنی چه همه مگه ازدواج می کنند مردهای متاهل دوست دختر دارند خانم الناز اونا مریضند چه خانم چه آقا کسی که خانواده تشکیل میده باید فکرش فقط خانواده اش باشد کسانیکه این کارها را انجام میدن نه خدا را می شناسند نه روان سالمی دارند.خدا شفایشان دهد.

واقعا که این بسیار بسیار یک حرف نابجا و ناپسند بود الان آقایون یاد بگیرن در کنار زن داشتن دوست دختر داشتن عیب نیست!یعنی این خانم اینو تایید میکنه

فکر کردم میخوان نابودش کنن که همچین تیتیری واسش گذاشتن.
ولی حرفش تا حدی درسته. و رابطه داشتن حق همه هست و صحبت در موردش باید از تابو در بیاد

انشالله یک همسر خوب و ایده ال نصیبت بشه

تا موقع ازدواج راه قران و اسلام رو از ذهنت پاک نکنی موفق باشی

قیافه اش ساده ست تازه با گریم کجاش خوشگله🧐

اضلا غصه نخور… اونی کسی که واقعا قدرتو بدونه حتما سر راخت قرار میگیره… سن مهم نیست فقط غیرت ومردونگی مهمه… با بچه سوسولهتی گوگولی ازدواج نکن…

سکوت کنیم بهتره

به کجا میریم خدایا اینا کین این حرفا چیه خجالت نمیکشن

سلام من خیلی دوست داشتم با ی زن بازیگر ازدواج کنم ولی هنوز قسمت نشده عاشق زن بازیگر هم شدم ولی ب نتیجه نرسیدم
الناز خانم موفق باشید فکرتون عالیه

کاش مجرد بودم میامدم شرایط مو برات میگفتم در صورت تفاهم باهات ازدواج میکردم ولی در هر صورت دوستت دارم مانند خواهرم

کدجذب ازدواج ۴۸۰۴۰۳۰۵این کد رو روزی یکبار تا ۷روز بخوان
به صورت جداگانه از چپ به راست چهارهشت صفرچهار….الی آخر رونبض دست چپ باخودکارقرمز هم بنویس به هرکس گفتم جواب گرفته

منم عاشقشم جیگـــــــــرره

تورو خدا برامنم دعا کنید تا یه شوهر خوب قسمتم بشه، آخه خیلی تنهام. ان شا الله همتون به آرزوهای قشنگتون برسین

بازیگرا یک از یک زندگیاشون از هم پاشیده‌تر و نابودتره بدبخت اونایی‌ن که اینا رو کرده‌ن الگوی خودشون

سلام به نظر من النار جون به اندازه ی شماها حرص نمیخوره که اینقدر جوون مونده ارزش نداره اینقدر خون خودتونو کثیف کنید اونم الان داره زندگیشونو میکنه فکر هم نکنم اینقدر که شماها ناراحتین اون ناراحت باشه همین روزاست که اونم بره سوئد

این سلبریتی‌ها بوته واصالت ندارند و خودشون رو گم می کنند مثل….

خوشگله خیلی قد کوتاهِ وقتی دیدمش مهربون بود اما خیلی ناز داره

اصلامرده به النازجووون نمیاد

منم خیلی دوستش میدارم حاضرم باهاش ازدواج کنم منم مجردم

باتوجه به میمیک صورت و پوزیشن و فیزیک بدن و استایل خویش می‌تونه کارنامه خوبی برای خودش در بازیگری و ایفای نقشهای تاثیر گذار برای مخاطبینش به یادگار بگذارد به شرطی که اون حیف نون بد قواره را کاملا از ذهنش بیرون ببره و با فراموش کردن کامل بعضی از خاطرات و افزایش اعتماد بنفس خودش را
موفق‌تر از گذشته بسازد. انشاءالله

الناز اگه پنجاه ساله هم بشه هنوز چهره اش به دخترای چهارده ساله میخوره بخاطر زیبایی کوتاه قدیس واندامش خیلی خانم با وقار ورویایی هستش امیدوارم دفعه بعد یک مرد درست خوشتیپ باهاش ازدواج کنه تا تنها نمونه طفلکی خیلی نازه

حرفاش عین حقیقت… ازدواج برای برطرف کردن نیازجنسی احمقانه ترین چارَس…

من همیشه دوستشون داشتم.. انشاالله هرجای که هست صحی سال باشن

خوبه ولی قدش خیلی کوتاهه خدایی😂

کاش ادمهای خوب و ادمهای بد هر کدوم یه اهنروبای مخصوص داشتن انوقت هرکی مثل خودش رو پیدا میکرد انوقت دیگه ادمهای خوب در امان بودن و خوبی ماندگار

بازیگر پر احساس و دوستداشنی ه .زندگی خصوصیشم ک فقط بخودش مربوط میشه.

خدایش حیفه الناز نیس

خدایش حیفه الناز حبیبی نیس

تنها راه آرامش همون قانونی که خدا گذاشته، ازدواج، راه های دیگه زور الکیه

خشگل و دوست داشتنی

زیبای دوست داشتنی ایشالا هرجا هستن موفق باشن و خوش بدرخشن زندگی خصوصیشون به ما ربطی نداره

موفق بااشی عزیزم ، الهی به تمامی آرزوهات برسی🤲

این دختر مردم،توی کلش مغز که هست واسه بقیه که دانشمند میشن با حرفای عجیب غریب حالا بحث خودشون که میشه ….

امیدوارم در زندگی خوشبخت ترین شی الناز جون آمین یا رب العالمین

حیف این طفلی که زن اون مردک پرروی پیر که جای باباش بود شده بود…..دخترای مردم رو میگیرن نابود میکنن بیشرافتا

هرگونه بازنشر مطالب سایت فتوکده در سایت ها و خبرگزاری ها ممنوع است

الناز حبیبی در ویدئویی جنجالی صراحتاً در مورد رابطه جنسی پیش از ازدواج سخن گفت – الناز حبیبی خانوم کوچولو سینما که این روزها رمانتیسم عماد و طوبی را روی پرده دارد ویدیویی از ورزش کردن خود منتشر کرد.

الناز حبیبی بازیگر ریزنقش سینما که با حضور در سریال دردسرهای عظیم به شهرت رسید و بعد کم کم از تلویزیون فاصله گرفت و به سراغ سینما رفت البته الناز خانوم بار دیگر با دوپینگ در تلویزیون حضور پیدا کرد که چندان موفق نبود و مورد استقبال قرار نگرفت.

الناز حبیبی که دهه شصتی است و یکبار هم ازدواج کرده که منتهی به طلاق شد اما چون جثه ای ریز و بیبی فیس دارد به کوچولوی سینما معروف است.

وی از فعالین اینستاگرام می باشد البته همانند بهاره رهنما و سحر قریشی اهل حاشیه سازی نیست.

نظر الناز حبیبی راجب ازدواج

الناز خانم به استایل و پوشش خود اهمیت زیادی می دهد او به تازگی ویدیو از ورزش کردن خود منتشر کرد.

در این ویدیو که با دور تند منتشر شده الناز به همراه مربی خود در یک حیاط زیبا مشغول تمرین و ورزش هستند.

الناز که این روزها عاشقانه رمانتیسم عماد و طوبی را روی پرده دارد که آخرین حضور زنده یاد علی انصاریان است و بازی الناز خانوم حبیبی هم حضور درخشانی در این فیلم داشت و بازی او بسیار مورد توجه منتقدین قرار گرفت.نی نی سایت

نظر الناز حبیبی راجب ازدواج
نظر الناز حبیبی راجب ازدواج

Comments

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *