نظرات مردم درباره طلا

نظرات مردم درباره طلا
نظرات مردم درباره طلابه گزارش بنکر (Banker)، انتشار امارهای مثبت اقتصادی در آمریکا موجب شده است تا بسیاری از تحلیلگران پیش بینی کنند که خطر رکود اقتصادی کاهش یافته و این مساله تاثیر زیادی بر افزایش ارزش دلار و کاهش قیمت طلا خواهد داشت.

در نظرسنجی این هفته 15 تحلیلگر بازار شرکت کرده اند که 4 نفر یعنی 27 درصد به افزایش قیمت طلا رای داده اند 5 نفر یعنی 33 درصد پیش بینی کردند قیمت طلا در هفته آینده کاهشی خواهد بود و 6 نفر یعنی 40 درصد نیز گفتند قیمت طلا تغییری نخواهد کرد.

در نظرسنجی آنلاین نیز 500 سرمایه گذار و تاجر شرکت کرده اند که 222 نفر معادل 44 درصد پیش بینی کردند قیمت طلا با افزایش همراه خواهد بود. 186 نفر دیگر یعنی 37 درصد اعلام کردند قیمت طلا کاهش خواهد یافت و 92 نفر معادل 18 درصد نیز بر این باورند که قیمت طلا تغییری نخواهد کرد.نظرات مردم درباره طلا

فیلیپ استریبل تحلیلگر ارشد موسسه RJO Futures در این باره گفت: به نظر من قیمت طلا در کوتاه مدت رونق چندانی نخواهد داشت. از نظر فصلی نیز اواخر نوامبر دوران درخشانی برای طلا نیست. انتشار آمارهای مثبت اقتصادی در آمریکا نیز قیمت طلا را زیر فشار بیشتری قرار می دهد.

دارین نیوسام تحلیلگر ارشد تکنیکال نیز معتقد است که قیمت طلا تنها از نظر فاندامنتال نزولی نیست بلکه از نظر تکنیکال نیز روند قیمت طلا نزولی خواهد بود و این احتمال وجود دارد که قیمت طلا سطح حمایتی 1439 دلاری را تست کند.

از سوی دیگر تحولات مربوط به توافق تجاری چین و آمریکا و اعتراضات هنگ کنگ نیز می تواند تاثیر مهمی بر قیمت طلا در روزهای آینده داشته باشد.

سایر منابع:

سایر منابع:

سایر منابع:

سایر منابع:

سایر منابع:

نظرات مردم درباره طلا

سایر منابع:

سایر منابع:

سایر منابع:

سایر منابع:

سایر منابع:

سایر منابع:

سایر منابع:

سایر منابع:

سایر منابع:

سایر منابع:

سایر منابع:

سایر منابع:

سایر منابع:

سایر منابع:

سایر منابع:

سایر منابع:

سایر منابع:

سایر منابع:

سایر منابع:

سایر منابع:

سایر منابع:

سایر منابع:

سایر منابع:

سایر منابع:

سایر منابع:

سایر منابع:

سایر منابع:

سایر منابع:

سایر منابع:

سایر منابع:

سایر منابع:

سایر منابع:

سایر منابع:

سایر منابع:

سایر منابع:

نظرات مردم درباره طلا

سایر منابع:

سایر منابع:

سایر منابع:

سایر منابع:

سایر منابع:

سایر منابع:

سایر منابع:

سایر منابع:

سایر منابع:

سایر منابع:

ایرنا نوشت: هفته گذشته تقاضایی در بازار طلا ایجاد نشد، معاملات در حد متوسط بود و حباب سکه با ۶۰ هزار تومان افزایش در پایان هفته به ۲۸۰ هزار تومان رسید.

بازار سکه و طلا در هفته نخست آذر روند صعودی داشت و قیمت‌ها تحت تاثیر رشد نرخ ارز افزایش یافت؛ هر چند این افزایش تا حدودی با کاهش نرخ انس جهانی همپوشانی داشت.

قیمت سکه طرح جدید در روز شنبه رشد ۵۰ هزار تومانی داشت و با نرخ ۱۲ میلیون و ۳۵۰هزار تومان معامله شد و در روز یکشنبه ۳۰ هزار تومان کاهش یافت. بهای سکه در روز دوشنبه افزایشی بود و با قیمت ۱۲ میلیون و ۴۶۰ هزار تومان معامله شد و روز بعد دوباره عقبگرد ۸۰ هزار تومانی داشت.

سکه طرح جدید در روز چهارشنبه حرکت رو به جلو آرام خود را ادامه داد و با ۱۰۰ هزار تومان رشد به رقم ۱۲ میلیون و ۵۶۰ هزار تومان رسید. در آخرین روز هفته سکه دوباره با ۳۱ هزار تومان افزایش معامله شد.

قیمت‌ها در بازار طلای خام در هفته پایانی آبان ماه همچون هفته‌های قبل در نوسان بود البته این نوسان در مقایسه با هفته قبل از آن تا حدودی کاهش داشت.  به این صورت که یک گرم طلای ۱۸ عیار در روز شنبه یک میلیون و ۲۳۶ هزار تومان معامله ‌شد و بهای آن در روز بعد به یک میلیون و ۲۳۸ هزار تومان و در روز دوشنبه به یک میلیون و ۲۴۹ هزار تومان رسید.  نظرات مردم درباره طلا

یک گرم طلای ۱۸ عیار در روز سه‌شنبه یک میلیون و ۲۳۵ هزار تومان و در روز چهارشنبه یک میلیون و ۲۵۰هزار تومان بود و پرونده آن با بهای یک میلیون و ۴۹۵۰ هزار تومان بسته شد.

قیمت هر مثقال طلا در هفته گذشته در میانه کانال پنج میلیون تومان نوسان داشت. در نخستین روز هفته هر مثقال طلا برابر با پنج میلیون و ۳۵۷ هزار تومان و روز یکشنبه پنج میلیون و ۳۶۶ هزار تومان تعیین شد.

بهای هر مثقال طلا در روز دوشنبه، پنج میلیون و ۴۱۰ هزار تومان بود و در روز سه‌شنبه این رقم ۶۰ هزار تومان کاهش داشت. در روزهای پایانی هفته قیمت هر مثقال طلا روند افزایشی داشت و با نرخ تقریبی پنج میلیون و ۴۱۵ هزار تومان داد و ستد می‌شد.

قیمت انس جهانی طلا در هفته گذشته در محدوده یک هزار و ۷۹۰ تا یک هزار و ۸۴۶ دلار نوسان داشت.

حباب سکه ۲۸۰ هزار تومان شد

«محمد کشتی آرای» نایب رییس اتحادیه طلا و جواهر تهران درباره تحولات بازار سکه و طلا طی هفته‌ گذشته گفت: ۵۰ دلار کاهش قیمت انس را در یک هفته گذشته داشتیم. البته اواسط هفته تا ۸۰ دلار هم رسید اما دوباره اصلاح شد.

وی اظهارداشت: در طول هفته گذشته قیمت ارز برخلاف کاهش انس جهانی به طور متوسط یک هزار تومان افزایش داشت و در حالیکه ابتدای هفته گذشته هر دلار آمریکا در بازار آزاد ۲۸ هزار و ۱۰۰ تومان بود در روزهای پایانی هفته تا ۲۹ هزار و ۱۰۰تومان افزایش یافت.

نایب رییس اتحادیه طلا وجواهر تهران افزود: بنابراین افزایش هزارتومانی قیمت ارز با کاهش بهای انس جهانی همدیگر را پوشش دادند و در مجموع قیمت سکه و طلا با افزایش در طول هفته همراه بود.

وی گفت: قیمت سکه طرح جدید ۱۸۰ هزار تومان افزایش هفتگی، نیم سکه ۱۰۰ هزار تومان افزایش، ربع سکه ۱۲۰ هزار تومان افزایش هفتگی داشت و سکه گرمی تغییر قیمتی نداشت.

کشتی آرای اضافه کرد: هر مثقال طلای آب شده ۵۷ هزار تومان افزایش هفتگی داشت. همچنین هر گرم طلا با ۱۳ هزار و ۷۰۰ تومان افزاش هفتگی برای هر گرم را ثبت کرد.

وی با بیان اینکه در هفته گذشته افزایش حباب سکه را شاهد بودیم، گفت: حباب سکه با ۶۰ هزار تومان افزایش در روز پنجشنبه به ۲۸۰ هزار تومان برای هر قطعه سکه رسید در حالیکه اول هفته حباب سکه ۲۲۰ هزار تومان بود.

نایب رییس اتحادیه طلا و جواهر تهران گفت: هفته گذشته برای سکه و طلا افزایش قیمت را داشتیم، البته تقاضایی در بازار ایجاد نشد و معاملات و داد و ستدها در حد معمول بود.

وی درباره پیش‌بینی بازار طلا در هفته آینده گفت: نمی‌توان پیش‌بینی کرد که بازار در هفته آینده افزایشی باشد زیرا در هفته گذشته نوسانات برخلاف هفته‌های قبل از آن بود و این موضوع به مسائل سیاسی و اقتصادی دارد که قابل پیش‌بینی نیست و اظهارنظر در این خصوص مشکل است.

کشتی آرای ادامه داد: بسیاری تحلیلگران اعتقاد داشتند انس جهانی به ۱۹۰۰ دلار می‌رسد در حالیکه این اتفاق نیفتاد و برخلاف پیش‌بینی‌ها و اظهارنظرهای قیمت انس جهانی به زیر ۱۸۰۰ دلار رسید.

وی تصریح کرد: این روزها اتفاقات و متغیرها چنان به سرعت اتفاق می‌افتد که موجب می‌شود نتوانیم بازار را پیش‌بینی کنیم بنابراین اظهارنظر در مورد کاهش و افزایش درست نیست.

نایب رییس اتحادیه طلا و جواهر تهران درخصوص عدم خرید سکه و طلا توسط فعالان نیز گفت: با توجه به اینکه وضعیت بازار نامشخص است بنابراین خریداران ریسک نمی‌کنند و از سوی دیگر چون تقاضایی افزایش نداشته، فروش و نقدینگی واحدها نیز کاهش یافته است. بنابراین به دلیل نبود نقدینگی واحدها نیز خرید نمی‌کنند.

بازار آرام و راکد طلا در هفته نخست آذرماه

    223227

شرکت هواوی روز چهارشنبه مورخ 6 بهمن 1400 رویداد سوپردیوایس را در هتل استقلال تهران برگزار کرد. طی این رویداد که در دو بخش برای اصحاب رسانه و نمایندگان فروش برنامه ریزی شده بود، علاوه بر رونمایی از 9 محصول جدید، استراتژی‌های بازرگانی و بازاریابی توسط مدیران ارشد این شرکت مورد بررسی قرار گرفت.

تمامی حقوق این سایت برای خبرآنلاین محفوظ است.
نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright © 2018 khabaronline News Agancy, All rights reserved

به گزارش اقتصادنیوز قیمت طلا در معاملات روز پنج‌شنبه و جمعه هفته گذشته عملکرد خوبی داشت و در پایان معاملات روز جمعه روی 1830 دلار قرار گرفت. برخی تحلیل‌گران معتقدند، احتمال اینکه قیمت طلا در سال 2022 در فاصله 1800 دلار تا 2000 دلار نوسان کند، حدود 50 درصد است و یک شانس 30 درصدی نیز وجود دارد که قیمت طلا از مرز 2 هزار دلار عبور کند. فدرال رزرو در آخرین نشست خود اعلام کرد که قصد دارد تا ماه مارس (اسفند 1400 و فروردین 1401) خرید دارایی را به اتمام برساند و بعد از آن نرخ بهره را سه بار در سال 2022 افزایش دهد. تحلیل‌گرانی که نسبت به آینده قیمتی طلا خوش‌بینند می‌گویند حتی با در نظر گرفتن سیاست‌های انقباضی فدرال نیز قیمت طلا می‌تواند عملکرد خوبی داشته باشد. آن‌ها می‌گویند در چرخه انقباضی قبلی که در فاصله سال‌های 2015 تا 2019 اتفاق افتاد، فدرال رزرو 9 بار نرخ بهره را افزایش داد، اما قیمت طلا 35 درصد بالا رفت، بعلاوه در فاصله سال‌های 2004 و 2005 فدرال رزرو نرخ بهره را 17 بار بالا برد، اما قیمت طلا در این فاصله 70 درصد رشد کرد. به اعتقاد آن‌ها افزایش نرخ بهره یه فرایند ایزوله شده نیست، تحت تاثیر عوامل متعددی قرار دارد و بر متغیرهای دیگر تاثیر می‌گذارد، بر همین اساس نمی‌توان به راحتی در مورد رابطه منفی بین افزایش نرخ بهره و قیمت طلا اظهار نظر کرد.

قیمت بیت کوین در ساعت 12 و 16 دقیقه عصر امروز به وقت ایران روی 47 هزار و 182 دلار قرار داشت و تغییرات آن نسبت به 24 ساعت گذشته منفی بود، سرمایه بازار بیت کوین به 893 میلیارد دلار رسیده بود و بیشترین و کمترین قیمت این ارز دیجیتال در 24 ساعت گذشته حدود 2.1 درصد اختلاف داشتند.

تغییرت قیمتی اتریوم نیز در 24 ساعت گذشته منفی بود و قیمت این ارز دیجیتال به 3 هزار و 743 دلار رسیده بود. سرمایه بازار اتریوم 445 میلیارد دلار و اختلاف بیشترین و کمترین قیمت آن در 24 ساعت گذشته 2.1 درصد گزارش می‌شد. در نتیجه مشاهده می‌شود، شدت نوسان قیمت بیت کوین و اتریوم در 24 ساعت گذشته به هم نزدیک بود.

 

نظرات مردم درباره طلا

اقتصادنیوز: در ۶ ماه اخیر و در بازه زمانی ۱۶ مرداد تا پایان دی ماه شاخص شاخص کل بورس بیش از ۱۲۸ هزار واحد معادل ۹ درصد…

آدرس : تهران، خیابان مطهری، بین میرزای شیرازی و
سنایی، پلاک ۳۷۰

در هفته اول بهمن‌ماه، دلار آزاد میان کانال ۲۷ و ۲۸هزارتومان در نوسان بود.

در بازارهای دارایی این هفته طلا، سکه و دلار با افزایش قیمت در منطقه سبز قرار گرفتند.

بازار طلا و سکه در هفته اول بهمن ماه دو نیمه متفاوت را تجربه کرد؛ در ابتدای هفته با افزایش قیمت دلار و انس جهانی روند…

رییس کل سازمان توسعه تجارت ایران از گشایش در تنوع بخشی به روش های رفع تعهد ارزی خبرداد.

نویسنده و اقتصاددان مشهور هشدار داد که اقدامات دولت‌ها از جمله آمریکا برای مقابله با بحران همه‌گیری کرونا و چاپ انبوه… نظرات مردم درباره طلا

طلا و سکه به دنبال کاهش قیمت دلار آزاد و اونس جهانی طلا، نسبت به روز گذشته کاهش قیمت را تجربه کردند.

با اعلام جروم پاول رییس فدرال رزرو مبنی بر افزایش نرخ بهره بانک مرکزی آمریکا از ماه مارس، اونس طلا روند عقب نشینی در…

طبق اعلام کانون صرافان دلار در صرافی‌ها با کاهش نسبت به صبح، با قیمت ۲۴هزار و ۹۶۰تومان خریداری می‌شود.

با کاهش شدید قیمت اونس جهانی و همچنین افت اندک دلار در بازار آزاد، قیمت طلا در معاملات امروز صبح کاهش یافت.

قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید، امروز ۷ بهمن ماه ۱۴۰۰ به ۱۲ میلیون ۲۷۰ هزار تومان رسید.

بازار ارز پس نوساناتی که طی هفته تجربه کرد، معاملات آخرین روز اولین هفته بهمن را با آرامش آغاز کرد.

یک نماینده سابق مجلس شورای اسلامی گفت: حذف ارز ترجیحی، عدم تعادل جدیدی در تولید، مصرف و توزیع ایجاد کرده و مهمتر آنکه…

قیمت دلار و قیمت یورو برای تاریخ ۷ بهمن ماه ۱۴۰۰ اعلام شد.

بانک مرکزی نرخ رسمی ۴۶ ارز را برای امروز (پنجشنبه، ۷ بهمن‌ماه) اعلام کرد که بر اساس آن، بهای ۱۹ واحد پولی افزایش و…

طلا و سکه امروز همپای نوسانات دلار حرکت کرد و در معاملات صبح افزایشی و در عصر کاهشی شد.

پس از افزایش قیمت دلار در معاملات صبح، در این ساعت قیمت دلار بار دیگر اندکی کاهش یافته است.

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به

میباشد و استفاده از آن با ذکر منبع بلامانع است.

روز دوشنبه شاخص ترس و طمع در بازار رمزارزها عدد ۱۶ را نشان می‌داد که گویای حضور ترس شدید در بازار رمزارزها بود. این عدد پس از آرام گرفتن قیمت در محدوده معاملاتی ۴۹ تا ۵۱ هزار دلار در روز سه‌شنبه کمی بهبود یافته و تا ۲۵ رشد کرد. با توجه به این عدد، گرچه شرایط کمی بهبود داشته ولی همچنان ترس شدیدی میان معامله‌گران وجود دارد.

در بازار طلا نیز ظاهرا درگیری میان خرس‌ها و گاوها به‌شدت بالاست. مهم‌ترین سنگر گاوها کانال ۱۷۵۰ دلار و مهم‌ترین سنگر خرس‌ها ۱۸۵۰ دلار است. درحالی که در هفته‌های گذشته پیش‌بینی می‌شد که روند قیمتی طلا با توجه به کشف سویه اومیکرون ویروس کرونا و سیاست‌های تورمی فدرال رزرو، رو به بالا باشد، اما تحرکات اخیر معامله‌گران بزرگ بازار نشان از آن دارد که ظاهرا شرایط آن‌گونه که پیش‌بینی می‌شد پیش نخواهد رفت و نظر بازیگران اصلی بازار به این شکل نیست.

گزارش CFTC برای هفته منتهی به ۳۰ نوامبر نشان می‌دهد که موقعیت‌های خرید در بازار آتی حدود ۱۴ هزار واحد و موقعیت‌های فروش هم حدود ۱۵۵۰ واحد کاهش داشته است. با توجه به این موضوع، مقدار خالص قراردادهای طلا در بازار آتی نسبت به هفته گذشته حدود ۱۲ درصد کاهش داشته است. آخرین‌باری که بازیگران بازار با چنین سرعتی تعداد قراردادهای خود را کم کردند درست در فوریه سال ۲۰۲۰ و کمی پیش از انتشار خبر همه‌گیری پاندمی کرونا بود.

قیمت طلا پس از عبور از ۱۸۰۰ دلار به‌شدت نوسانی بود و به همین علت نیز نتوانست خود را در برابر فشار فروش ایجاد شده حفظ کند. تحلیلگران بر این عقیده‌اند که ایجاد تورم در سال آینده، فدرال رزرو را به سمت افزایش نرخ بهره حرکت خواهد داد. در نتیجه این عمل، صندوق‌های پوشش ریسک تمایل بیشتری برای خرید اوراق بدهی منتظره خواهند داشت و خروج کنونی آنها از بازار طلا موجب شده است تا طلا در محدوده کنونی گیر کند.

با توجه به برخی نظرات منتشر شده، فدرال رزرو از ژوئن سال آینده نرخ بهره را افزایش خواهد داد و این افزایش طی چهار مرحله در سال آینده رخ خواهد داد.نظرات مردم درباره طلا

البته هنوز تمام تحلیلگران از طلا ناامید نشده‌اند. گروهی از تحلیلگران بازار این فلز زرد بر این عقیده‌اند که تاکنون تاثیر افزایش نرخ بهره در سال آینده بر بازار وارد شده است و ریزش اخیر قیمت نیز حاصل فشار همین انتظار بوده است. این موضوع می‌تواند قیمت طلا را در مسیر صعودی قرار دهد.

اوضاع در بازار نقره نیز چندان جالب نیست. بر اساس گزارش CFTC میزان خالص قراردادهای بازار آتی نقره نیز نسبت به هفته گذشته حدود ۸ درصد کاهش داشته است. بازار نقره همچنان نیز با فشار فروش سنگینی مواجه است و فعلا نشانه‌ای از کاهش فشار فروش دیده نمی‌شود.

به‌طورکلی بازار همچنان در سردرگمی نظرات سیاستمداران به‌سر برده و مشخص نیست به کدام‌سو قصد حرکت دارد. باید برای روزهای آینده منتظر بود تا تصمیمات سیاست‌گذاران اقتصادی به خصوص مقامات فدرال رزرو مشخص شود.

گروه نشریات دنیای اقتصاد

درباره ما

کليه حقوق اين سايت متعلق به روزنامه دنيای اقتصاد بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است

      توجه : قیمت ها به صورت لحظه ای نمی باشد و روزانه به روز می گردد      

گرم 18 عیار 1,232,700 -923

      توجه : قیمت ها به صورت لحظه ای نمی باشد و روزانه به روز می گردد      

اونس طلا 1785.3 1

عضو کمیته علمی کشوری کرونا با تاکید برنقش موثر واکسیناسیون در پیشگیری از ابتلا به سویه جدید اومیکرون گفت: نتایج مطالعات اخیر نشان می دهد واکسن های کرونا موجود در ایران اعم از انواع غیرفعال شده در کنترل این سویه جدید موثر هستند.نظرات مردم درباره طلا

ترومبوسیتوپنی زمانی رخ می‌دهد که تعداد پلاکت‌ها در خون کاهش یابد و فرد خونریزی بیش از حد داشته باشد.

وزیر صمت، تورم را بیماری مزمن اقتصاد ایران دانست که مدت کم و کوتاه حل نمی شود و نیازمند اصلاح ساختارهای اقتصادی کشور است و تصریح کرد: خبر خوب این است که در چند ماه گذشته اتفاقات بزرگی در جهت اصلاح ساختار اقتصادی کشور رخ داده است.

رییس جمهور تاکید کرد: پیش از این گفته و باز هم می‌گویم بانیان وضع موجود نباید ادامه کار مدیریتی داشته باشند.

بخش رسانه امنیتی عراق حمله راکتی صبح امروز (جمعه) به فرودگاه بغداد را تایید و اعلام کرد که نیروهای امنیتی این کشور به سرنخ‌هایی از عاملان این حمله دست یافته‌اند.

یک کارگر متعهد نزدیک به ۷۰ سال بدون یک روز مرخصی در شرکتی کار کرد.

آنطور که نمایشگاه داران خودرو می‌گویند: قیمت خودرو در آخرین روز‌های کاری این هفته اندکی عقب‌نشینی کرد و بیشتر خودرو‌ها در بازار امروز کاهش یک تا دو میلیون تومانی قیمت را تجربه کردند.

درخواست باشگاه پورتو پرتغال برای بازگرداندن مهدی طارمی بعد از صعود تیم ملی ایران به جام جهانی با مخالفت «دراگان اسکوچیچ» مواجه شد!

به گفته یک مقام اوکراینی، رئیس‌جمهور این کشور در تماس تلفنی با همتای آمریکایی گفت که کی‌یف با ارزیابی واشنگتن درباره حمله روسیه به اوکراین مواق نیست.

دولت سیزدهم بنا دارد رویه‌ای را که از گذشته در حوزه قیمت‌گذاری خودرو وجود داشته، حذف کند و با کاهش هزینه‌های سربار تولید و حذف برخی بوروکراسی‌های موجود به کنترل عرضه و تقاضا بپردازد.

رئیس دومین نمایشگاه مجازی کتاب تهران از فروش ۵۶۳ هزار و ۹۵۴ نسخه کتاب تا پایان پنجمین روز از دومین نمایشگاه مجازی کتاب تهران خبر داد.

نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی در سخنانی فاش کرد که نخست‌وزیر سابق این رژیم در جریان گفت‌وگوهای ماه مه گذشته درباره تشکیل دولت، او را تهدید کرده بود.

درحالیکه دارندگان کارتخوان تا پایان بهمن ماه برای ثبت دستگاه‌های کارتخوان خود در سامانه مالیاتی فرصت دارند، مدیرعامل شرکت شاپرک بر لزوم ثبت نام کامل پذیرندگان در سامانه مالیاتی تاکید کرد

بررسی گزارش بانک مرکزی از بازار مسکن نشان می‌دهد متوسط قیمت هر مترمربع در منطقه یک تهران از مرز ۷۰ میلیون تومان عبور کرده است.

سخنگوی کرملین امروز (جمعه) گفت، دولت مسکو از بازداشت افرادی در آلمان به ظن جاسوسی برای روسیه اطلاعی ندارد.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت:‌ به باشگاه گفتم تا دوشنبه مشکلات را برطرف کنید و بعد با افتخار در خدمت هستم.

طبق اعلام انجمن واردکنندگان موبایل، ‌مصرف گوشی‌های شیائومی در دی‌ماه ۳۱۶ هزار دستگاه و وارداتش ۲۶۳ هزار دستگاه بوده که حاکی از اقبال مصرف‌کننده به این محصولات است، در حالی که همچنان ممنوعیت واردات برخی مدل‌های پرتقاضا و مقرون‌به‌صرفه این برند در دستو …

امام جمعه موقت تهران با اشاره به مذاکرات در حال انجام احیای برجام در وین خاطرنشان کرد: باید تمام تحریم‌ها از جمله هسته‌ای و تحریم‌های حقوق بشری و غیره ذلک لغو، نه تعلیق شود، یعنی به طور کامل و دائم لغو شوند.

با وجود اینکه قرار بود مزد کارگران دوشنبه ۴ بهمن تعیین شود، اعضای شورای کار به جمع بندی نهایی بر سر مبلغ آن نرسیدند.

جاماندگان از ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد سال ۱۴۰۱ دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی تا ساعت ۲۴ امشب جمعه هشتم بهمن می‌توانند نسبت به ثبت نام اقدام کنند.

امیرمهدی ژوله، از داورهای «خنداننده شو ۳»، در پی ابتلاء به کرونا چند روزی است که جای خود را به پژمان جمشیدی داده است.

دادستان کل کشور می‌گوید:«کلید حل مشکل بورس در دست وزیر اقتصاد است.» جملهای که درست در همان روز نخست اعلام بسته پیشنهادی جدید وزارت اقتصاد برای نجات بورس از سوی دادستان کلکشور به ایرنا بیان شد.

تمامی حقوق برای موسسه فرهنگی فن آوران زرّین قلم محفوظ است.نی نی سایت

نظرات مردم درباره طلا
نظرات مردم درباره طلا

503 Service Unavailable<br />

503

Service Unavailable

The server is temporarily busy, try again later!

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.