نظرات در مورد بیمارستان نورافشار

نظرات در مورد بیمارستان نورافشار
نظرات در مورد بیمارستان نورافشار

برای ثبت نظرات خود کلیک کنید:

بیمارستان فوق تخصصی نورافشار که برای اولین بار در سال 1339توسط مرحوم ابوالحسن نورافشار به عنوان
آسایشگاه کوچکی جهت نگهداری رایگان کودکان مبتلا به فلج اطفال وقف شد و در سال 1392 و به همت جمعیت
هلال احمر رسما فعالیت خود را آغاز کرد

تهران – ایرنا – مدیر درمان بیمارستان فوق تخصصی موقوفه و خیریه نورافشار وابسته به جمعیت هلال‌احمر از ابتلای ۲۰ نفر از پزشکان و پرستاران این بیمارستان هنگام خدمت به بیماران کرونایی خبر داد و گفت: یکی از پزشکان متخصص بیهوشی این بیمارستان نیز بر اثر ابتلا به کرونا جان باخته است.

دکتر بابک دیلمی روز سه شنبه در گفت وگو با خبرنگار اجتماعی ایرنا با اعلام این خبر افزود: بیمارستان نور افشار در زمان شیوع بیماری کرونا به عنوان یکی از بیمارستان هایی که پذیرای بیماران مبتلا به این بیماری بود شناخته شد و چندین بخش بستری و دو بخش آی سی یو برای پذیرش بیماران آماده شد. وی افزود: پرسنل پزشک و پرستار بیمارستان نورافشار به بیماران مبتلا به کرونا خدمات پزشکی و درمانی ارائه کرده و برای بهبود این بیماران با جان و دل خدمت کردند که در این راه ۲۰ نفر از پزشکان و پرستاران بیمارستان نور افشار به کرونا مبتلا شدند. مدیر درمان بیمارستان فوق تخصصی موقوفه و خیریه نورافشار وابسته به جمعیت هلال‌احمر با اشاره به ادامه روند درمان پرسنل مبتلا به کرونا در این بیمارستان، تاکید کرد: تعدادی از پرسنل که به بیماری مبتلا شده بودند در بیمارستان بستری شدند و پس از مدتی سلامتی خود را باز یافتند. به گفته دیلمی، دکتر «غلامرضا فخری» از متخصصان بیهوشی بیمارستان که هنگام ارائه خدمات به بیماران مبتلا به کرونا در بخش آی سی یو به کرونا مبتلا شده و جان خود را از دست داد و به عنوان شهید مدافع سلامت شناخته شد.

مراجعه ۱۷۷۳ کرونایی به بیمارستان نورافشار

 روز شنبه ۲۰ اردیبهشت ۹۹ نیز مجید نوری رییس بیمارستان فوق تخصصی موقوفه و خیریه نورافشار وابسته به جمعیت هلال‌احمر با تشریح خدمات این بیمارستان به بیماران مبتلا به کرونا اعلام کرده بود: در ۷۵ روز گذشته هزار و ۷۷۳  بیمار مبتلا به کرونا با مراجعه به بیمارستان پذیرش شده‌اند که از این تعداد ۱۳۰۱ نفر به صورت سرپایی مراجعه کرده‌اند و از خدمات ویزیت و تجویز دارو از بهره مند شدند.

وی با اشاره به فعالیت بیمارستان نور افشار از اول اسفند سال گذشته تا ۳۱ فرودین سال جاری گفت: با توجه به شیوع کرونا در کشور بیمارستان نور افشار با وجود دو بخش آی سی یو مجموعا با ۲۰ تخت نسبت به پذیرش بیماران مبتلا به کرونا اقدام کرده است. وی با اشاره به تعداد بیماران مبتلا به کرونا که در بیمارستان نور افشار پذیرش شده اند، تاکید کرده بود: در ۷۵ روز گذشته یک هزار و ۷۷۳ بیمار مبتلا به کرونا با مراجعه به بیمارستان پذیرش شده اند که از این تعداد یک هزار و ۳۰۱ نفر به صورت سرپایی مراجعه کرده اند و از خدمات ویزیت و تجویز دارو از بهره مند شدند. رییس بیمارستان نور افشار درباره بیماران بهبود یافته از کرونا و ترخیص شده از این بیمارستان گفته بود: از مجموع ۴۷۳ بیمار مبتلا به کرونا که در بخش های مختلف بیمارستان بستری شده اند، ۱۷۹ نفر ضمن بهبود ترخیص  و ۱۳۷ نفر هم در بخش های عادی بستری شده اند. متاسفانه ۵۵ نفر از مبتلایان به ویروس کرونا هم جان خود را از دست داده اند. نوری با تاکید بر وجود دو بخش آی سی یو با ظرفیت ۲۰ تخت در بیمارستان نور افشار ادامه داده بود: در مجموع ۱۲۰ بیمار بد حال در بخش آی سی یو با حداقل دو تا حداکثر ۱۰ روز بستری بوده اند.

نظرات در مورد بیمارستان نورافشار

وی درباره تجهیزات بیمارستان نور افشار برای مقابله با ویروس کرونا افزوده بود: علاوه بر تخت های عادی و ویژه برای بستری بیماران مبتلا به کرونا،  ۲۱ دستگاه ونتیلاتور هم برای درمان بیماران مبتلا به کرونا مورد استفاده قرار گرفته است. در ۲ ماه اخیر تنها بیماران مبتلا به کرونا در بیمارستان نور افشار بستری شده اند.

بیمارستان فوق تخصصی موقوفه و خیریه نورافشار وابسته به جمعیت هلال‌احمر بزرگترین بیمارستان توانبخشی خاورمیانه در تهران است که در این بیمارستان فوق تخصصی،  خدمات تشخیصی، خدمات درمانی پلی کلینیکی، اطفال، ارتوپدی، جراحی، تغذیه، ارولوژی، طب سوزنی، پزشکی ورزشی، گوش و حلق و بینی، زنان نیز انجام و ارائه می شود و این بیمارستان دارای بخش های مراقبت های ویژه، خدمات توانبخشی، آب درمانی، فیزیوتراپی، کاردرمانی، گفتار درمانی، شنوایی شناسی، ارتوپدی فنی، ارتز و پروتز و بخش های بستری نیز است.

همچنین در این بیمارستان خیریه  خدمات بسته های نوین بازتوانی برای جانبازان و معلولان دارای مشکلات عضلانی اسکلتی مانند آرتروز، مشکلات ستون فقرات، پارکینسونی، ام اسی و بیماران و معلولان دارای سکته مغزی در دستور کار پزشکان قرار دارد که در این بسته های نوین بازتوانی، خدمات بازتوانی قلبی، بیماری های عروق محیطی، ریوی، بیماران قطع عضو و بازتوانی به جانبازان و معلولین مراجعه کننده ارائه می شود.

به گزارش ایرنا، کیانوش رئیس مرکز اطلاع رسانی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی روز گذشته (دوشنبه) گفت: تاکنون ۱۰۹ هزار و ۲۸۶ نفر در کشور به طور قطعی به ویروس کرونا مبتلا شده و با فوت ۴۵ نفر در ۲۴ ساعت گذشته، تعداد جان باختگان کرونا در کشور به ۶۶۸۵ نفر رسید.

تهران – ایرنا – دادگاه رسیدگی به پرونده شرکت کروز در شعبه ۴ دادگاه…

تهران – ایرنا – پنجمین جلسه رسیدگی به پرونده شهرداری لواسان به ریاست…

تهران – ایرنا – غلامعباس ترکی به سمت معاون حقوق عامه و پیشگیری از…

تهران _ایرنا_ به منظور افتتاح بیمارستان امام علی(ع) هلال احمر در شهر…

نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است

* لطفا در مورد ایجاد تاپیک و نظرسنجی قبل از ثبت دقت فرمایید زیرا امکان ویرایش و یا حذف مطلب بعد از ارسال وجود ندارد.
همچنین شما ملزم به رعایت

قوانین و مقررات

نی‌نی‌سایت نیز می‌باشید.

* لطفا در مورد ایجاد تاپیک و نظرسنجی قبل از ثبت دقت فرمایید زیرا امکان ویرایش و یا حذف مطلب بعد از ارسال وجود ندارد.
همچنین شما ملزم به رعایت

قوانین و مقررات

نی‌نی‌سایت نیز می‌باشید.

سلام

لطفا راهنمای کنید

یکی از دوستان از شهرستان میخواد برای آب مروارید به بیمارستان نور تهران بیاد حالا خواست بدونه بهترین دکتر اونجا کیه 

نظرات در مورد بیمارستان نورافشار

بعضی ها گفتن دکتر سید محمد میرآفتاب خوبه حالا خواستم نظر شما را در مورد دکتر میرآفتاب بدونم آیا اطلاعی در مورد ایشون و کارش دارید و چه دکترهای دیگری اونجا خوب هستند

ممنون میشوم راهنمای کنید

دکتر فخرایی ولی از نور اسفندیار رفتن. 

دکتر طاهری خوبه

ممنون

اما اطلاعی در مورد محمد میرآفتاب دارید ؟ مثلا کارش چطوره ؟ یا اخلاش چطوره خوب راهنمای میکنه ؟

بچه ها باورتون نمیشه! برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، 

شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید  

؟

دکتر هاشمی 

دکتر پیر

ممنون

دیگه کسی اطلاعی نداره از محمد میرآفتاب ؟

کاربر گرامی جهت ارسال پست شما ملزم به رعایت

قوانین و مقررات

نی‌نی‌سایت می‌باشید

مطالب این سایت تنها جنبه اطلاع رسانی و
آموزشی داشته و توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین
مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست. لطفاً پیش از استفاده از سایت
صفحه
“شرایط استفاده از سایت”
را مطالعه فرمایید. استفاده از این سایت
بدان معناست که شما قبلاً صفحه “شرایط استفاده از سایت” را مطالعه کرده
و به مفاد آن واقفید. نقل مطالب این سایت با ذکر منبع و نشانی اینترنتی سایت بلامانع است

try {
if ( localStorage.getItem(skinItemId ) ) {
var _g1;
_g1 = document.getElementById(‘g1-logo-inverted-img’);
_g1.classList.remove(‘lazyload’);
_g1.setAttribute(‘src’, _g1.getAttribute(‘data-src’) );

_g1 = document.getElementById(‘g1-logo-inverted-source’);
_g1.setAttribute(‘srcset’, _g1.getAttribute(‘data-srcset’));
}
} catch(e) {}

try {
if ( localStorage.getItem(skinItemId ) ) {
var _g1;
_g1 = document.getElementById(‘g1-logo-mobile-inverted-img’);
_g1.classList.remove(‘lazyload’);
_g1.setAttribute(‘src’, _g1.getAttribute(‘data-src’) );

_g1 = document.getElementById(‘g1-logo-mobile-inverted-source’);
_g1.setAttribute(‘srcset’, _g1.getAttribute(‘data-srcset’));
}
} catch(e) {}

You are here:

افتضاح بی نظیر ضعیف بامزه

از آزاده ملک زاده 13. سپتامبر 2017, 19:00 72k بازدید ۲۱ دیدگاه

نظرات در مورد بیمارستان نورافشار

فهرست

در ابتدا امیدوارم که همیشه سالم و تندرست باشید و هیچ زمانی به این مطلب نیاز پیدا نکنید! اما حقیقت این است که هر فردی در طول زندگی ممکن است که حس کسالت و بیماری را تجربه کند. پس اگر در این شرایط دشوار قرار گرفتید، بهتر است که برای معالجه و درمان خود، به بهترین بیمارستان تهران مراجعه کنید؛ تا با دقت و تجربه کافی کادر درمان، سلامت خود را دوباره به دست آورید. بنابراین در این مطلب لیستی ۱۰ تایی از بهترین بیمارستان تهران را به شما معرفی می کنیم؛ تا در مواقع ضروری و هنگام مراجعه به بیمارستان، انتخاب مناسب تری داشته باشید. اطلاعات ارائه شده در این مطلب، به شما در انتخاب بهترین بیمارستان تهران، کمک خواهد کرد.

بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی ۱۰۰۰ تختخوابی میلاد، یکی از بهترین و مجهزترین بیمارستان های ایران است. این بیمارستان شامل بخش های جراحی قلب، آنژیوگرافی کرونر، عروق مغزی و پریفرال، سی تی اسکن، طب هسته ای، پلاسما فرزیس و … می باشد. وجود بخش های لیزر پزشکی و جراحی با اشعه گاما در ایران، باعث شده تا بیماران سراسر کشور این بیمارستان را انتخاب کنند. از دیگر دلایل محبوبیت بیمارستان میلاد در بین عموم مردم جامعه، رایگان بودن خدمات آن برای بیمه شدگان تامین اجتماعی است؛ که بیشترین ظرفیت بیمه شدگان کشور را به خود اختصاص داده است.

بیمارستان ۱۲۰ تختخوابی جم، یکی دیگر از مجهزترین بیمارستان های کشور است. این بیمارستان از سال ۱۳۴۷ شمسی تاسیس شده و تا به امروز بیش از یک میلیون بیمار با استفاده از امکانات این بیمارستان بهبود یافته اند. بیمارستان جم شامل بخش های جراحی، داخلی، کلینیک های تخصصی و پاراکلینیک های تخصصی است؛ که هر کدام از این بخش ها نیز، زیر مجموعه های بسیاری دارند.

بیمارستان خصوصی دی از سال ۱۳۷۰ فعالیت خود را آغاز کرده و در ۱۰ طبقه و ۲۰۰ تختخواب، به بیماران خود خدمت می کند. اکثر مراجعین بیمارستان دی، خانم های بارداری هستند که برای زایمان به این بیمارستان مراجعه می کنند. در واقع بیمارستان دی، یکی از بهترین بیمارستان های کشور در زمینه زنان و زایمان است. بخش های مختلف این بیمارستان عبارتند از: زنان، زایمان، دپارتمان جراحی، دپارتمان داخلی، قلب، آی سی یو، اورژانس، اطفال، آندوسکوپی و…

بیمارستان فوق تخصصی رازی، تنها بیمارستان تخصصی برای بیماری های پوستی در کشور است. این بیمارستان ۱۲۲ تختخواب فعال دارد و بیماران پوستی از سراسر کشور به این بیمارستان مراجعه می کنند. بیمارستان رازی شامل بخش های درمانگاه پوست، درمانگاه جراحی ترمیمی، درمانگاه جراحی عمومی و درمانگاه های تخصصی شامل درمانگاه پمفیگوس، درمانگاه UV تراپی، درمانگاه اشعه لیزر، درمانگاه گوش و حلق و بینی، درمانگاه عفونی، درمانگاه تغذیه، درمانگاه داخلی، درمانگاه تومور، درمانگاه ژنتیک و دندانپزشکی است.

یکی از بهترین بیمارستان های خصوصی تهران برای زایمان، بیمارستان «مادران» است. این بیمارستان ۴۵ تخت فعال دارد؛ که مخصوص زنان و زایمان و اطفال است. بخش های مختلف بیمارستان مادران عبارتند از: درمانگاه ارولوژی، درمانگاه زنان و زایمان، درمانگاه اطفال، درمانگاه پوست، درمانگاه جراحی عمومی، درمانگاه عفونی، درمانگاه قلب و درمانگاه شنوایی سنجی؛ که هر روز از سراسر کشور مراجعه کننده دارند.

بیمارستان سینا در سال ۱۲۴۸ به دستور ناصرالدین شاه احداث شد و یکی از قدیمی ترین بیمارستان های کشور است. این بیمارستان با دارا بودن ۴۷۷ تخت فعال، از بزرگترین مراکز آموزشی درمانی تهران به حساب می آید. بخش های مختلف بیمارستان شامل بخش جراحی، بخش داخلی و خدمات پاراکلینیکی است  که هر کدام از این بخش ها، برای خود زیر مجموعه های دیگری دارند. بیمارستان سینا، یکی از بهترین و مجهزترین بیمارستان های دولتی در تهران است.

بیمارستان فجر در اصل متعلق به ارتش جمهوری اسلامی ایران است. این بیمارستان نمونه ای از بهترین بیمارستان تهران است که در ۶ طبقه و با ۲۸ درمانگاه تخصصی و فوق تخصصی، روزانه حدود ۳۰۰۰ بیمار و مراجعه کننده دارد. این بیمارستان ۱۱۶ تخت فعال دارد که شامل بخش های جراحی، پاراکلینیک، کلینیک، بستری و… است.

بیمارستان نورافشار به عنوان اولین بیمارستان تخصصی در زمینه توانبخشی و طب سالمندی، در سال ۱۳۹۲ تاسیس شد. این بیمارستان خدمات ورزش درمانی، تغذیه و بازتوانی ورزش را به سالمندان عزیز ارائه می دهد. همچنین بیمارستان نورافشار خدماتی هم برای ورزشکاران دارد که عبارتند از: ارزیابی پیش از فصل ورزشکاران، درمانگاه پزشکی ورزشی، درمانگاه قلب ورزشکاران، بازتوانی ورزشی، تجویز نسخه ورزشی، ورزش درمانی بیماران (قلب و فشار خون، دیابت، چاقی و …)، واحد سنجش و فیزیولوژی ورزشی، روانشناسی ورزشی و بازتوانی تغذیه ورزشی و مشاوره دوپینگ دندانپزشکی ورزشی و…

یکی از بهترین بیمارستان های خصوصی تهران، بیمارستان عرفان است؛ که از سال ۱۳۸۵ و با دارا بودن ۲۰۰ تخت فعال، خدمات رسانی به بیماران را آغاز کرده است. این بیمارستان توانسته نام خود را به عنوان بهترین بیمارستان خصوصی تهران، به مردم معرفی کند. بیمارستان عرفان شامل بخش های جراحی، درمانگاه، پاراکلینیک، بستری و… است.

این بیمارستان در سال ۱۳۰۶ توسط بانویی نیکوکار به نام «زیور شفایحیائیان» وقف شد. در حال حاضر بیمارستان شفا یحیاییان یکی از بهترین بیمارستان های ارتوپدی در ایران است و با ۲۵۰ تخت به بیماران خدمت رسانی می کند. بخش های مختلف این بیمارستان عبارتند از: اورژانس مردان و زنان، اتاق عمل، بخش اطفال و نوزادان.

امیدوارم که همیشه در سلامتی و تندرستی کامل باشید؛ اما اگر تجربه ای از حضور در لیست بهترین بیمارستان تهران دارید، حتما نظرات ارزنده خود را در قسمت دیدگاه ها مطرح کنید.

مطالب مرتبط: 

معروفترین بیمارستان دوره اسلامی

بهترین بیمارستان تهرانبهترین بیمارستان های خصوصی تهرانبیمارستان پوستبیمارستان جمبیمارستان رازیبیمارستان شفا یحیاییان بهترین بیمارستان ارتوپدی تهرانبیمارستان فوق تخصصی پوست در ایرانبیمارستان مادرانبیمارستان میلادزایشگاه مادرانشفا یحیاییانمجهزترین بیمارستان تهران

بیمارستان جم در بی وجدانی پزشکان و مدیر پرستاری زبانزد است ، برای نویسنده این مطلب کذب متاسفم

سلام دوست عزیز ممنون که نظرتو گفتی.. تجربه بدی تو این بیمارستان داشتی؟ ما مطالب رو بر اساس پیشنهاد بقیه کاربرا مینویسیم

من از بقیه بیمارستان ها اطلاعی ندارم. اما بیمارستان تریتا بدترین بیمارستان تهران است. گول ظاهر این بیمارستان را نخورید. ابتدایی ترین مسائل و اصول بهداشتی و پزشکی در این بیمارستان رعایت نمی شود. بیماران را به سادگی و با بی مبالاتی و سهل انگاری به کام مرگ می کشند. پول همه چیز است و شرافت پزشکی لگدمال شده است.

تعجب میکنم عرفان جزو ۱۰ بیمارستان برتر هست. به معنای واقعی بیمارستان بدی هست برخورد پرسنل بسیار بد، اصلا پروتکلها رعایت نمیشد. بهتره قبل از نوشتن مطلب به گوگل سر بزنید تا نظر مردم رو ببینید. اگر به خاطر دکتر مریضمون نبود یک لحظه هم اونجا رو تحمل نمیکردیم

من‌عمل دیسک کمر وسی دی کمر پلاتین در بیمارستان عرفان انجام دادم خیلی خوشحال و راضی هستم درد نداشتم خیلی تعجب کردم چون دربیمارستان امام رضا بندرعباس عمل کردم خیلی درد وحشتناک داشتم در‌ود درود درود دربیمارسان عرفان .سالاری از بندرعباس

بیمارستان مهراد چطور هست؟ نسبت به نیکان اقدسیه

بیمارستان مهراد افتضاست، پرسنل، برخوردشون واقعا دور از شان هست و بسیار بی ادبن، اونهمه هم از مردم پول میگیرن

بیمارستان کسری خوبه، بیمارستان لاله و بهمن هم بدنیستن فقط خیلی شلوغه به خصوص بهمن

سلام ما بیمارستان دی رفتم یکی از بدترین بیمارستانهای تو کادر پزشکی و پرستاریش و هم از نظر مدیریت خیلی افتضاحه

نظرات در مورد بیمارستان نورافشار

بیمارستان امید بسیار افتضاح، پرستاران بی مسئولیت، نظافت خیلی ضعیف، غذا مزخرف، دکترای آماتور و به درد نخور خلاصه هرچی بگم کم گفتم

یکی از بی نظم ترین بیمارستانهایی است که دیدم رعایت بهداشت در بخش مراقبتهای ویژه تقریبا صفر هست چندین بار مدارک گم میشه وقتی شیفت پرستارها عوض میشه اطلاعات مریض ها باهم جابه جا میشه دزد هستند مادر من بستری شده بود،نیازی به دیالیز نداشت و دیالیز هم نشده بود اما در فاکتورش در هنگام ترخیص، دیالیز نوشته بودند مادر من بعد از عمل،به مدت چهار روز در بخش مراقبتهای ویژه بستری بود که دو روزش به دلیل خونریزی شدید،بیهوش بود بعد هم پنج روز در بخش بتری بود یعنی جمعا ۹روز،درصورتی که در صورتحساب مادر من،۱۰ روز فیزیوتراپی قید کرده بودند پزشکها و پرستارها بدون اینکه کفششون رو عوض کنند و همچنین گان بپوشند مدام به ICU OPEN HEART رفت و آمد داشتند در دو روز متوالی در ICU دو بیمار دچار عفونت بیمارستانی شدند در روز آخر ترخیص مادر میزان گلوبول قرمز مادر من نرمال شده بود اما وقتی که شیفت پرستارها عوض شد آزمایش خون مادر من با یه مریض دیگه عوض شد و پرستار گزارش اشتباه به دکتر داد و لذا میخواستند که به مادر من خون تزریق کنند اما من مانع شدم و بهشون یادآوری کردم که آزمایش مادر من با دیگری جا به جا شده دکتری که عمل کرد مبلغ ۲۵ میلیون تومان زیرمیزی گرفت بعد که ما اعتراض کردیم که چرا از بقیه مریض هاتون ۲۰میلیون تومان گرفتی اما از ما ۲۵ میلیون،منشی دکتر به حسابداری بیمارستان زنگ زد و گفت که ۵میلیون از حساب اینها کم کنید… یعنی همهی بیمارستان از ماجرای زیرمیزی باخبر بودند همچنین شال مادر من در ICU دزدیده شد رعایت بهداشت،افتضاح توجه به حال مریض،بد

کدوم بیمارستان بودین شما؟

بیمارستان شفا یحیاییان به تشخیصای اشتباه معروفه…

بیمارستان تریتا هم پرسنل اموزش ندیده دارن بری اورژانس به حال خودت رها میکنند اعتراض هم کنی سوپر وایزر پاسخگو نیست تفکر مدیریت درحد یه کلنیک ساده است

بیمارستان کسری از قلم افتاد عالیه

عرفان عالي نيكان خوب پارس عالي اما اما اينو خوب گوش كنين آتيه رو خيلي تعريف ميكنن اما فقط واسه ارتوپد خوبه و در آخر فاجعه ترين بيمارستان تهران و حتي ايران و خاورميانه اُميده … وحشتناكه و پول عجيبي هم ميگيرن حتي اگه داشت ميمُرد اونجا نبرين 🙏🏽🙏🏽

بیمارستان نیکان اقدسیه بیمارستان آرمان بیمارستان رهی معیری بیمارستان پارس اینا خوبن

بیمارستان پارسیان سعادت اباد خواهشا مراجعه نکنید واسه زایمان افتضاحه پرسنل قدم میزنن وشوخی وداد وبیداد میکنن فقط انعام که گرفتن میرن پی کارشون بعضی اقلام ضروری بعد زایمان رو باید خودمون تهیه کنیم بهداشت بخش خوب نیست بیمارستان دولتی شرف داره به اونجا حیف ۷ ملیونی که سال۹۶ اونجا دادم صدقه سر بچه هام

خواهش میکنم هرگز بیمارستان امید نرید بسیار الودس و منجر به مرگ میشه

همینطور بیمارستان خصوصی ولیعصر ابیک چون امکانات صفر،اتاق لامپ نداره،یعنی سوزن تست قند خون هم ندارن بهونه میکنن تحریمه،رفتار پرستار ها افتضاح،پوششون افتضاح شیفت شب با لباس خونه میومدن به بیمار سر میزدن.آب ابیک شور بود و بابد از بیرون آب معدنی میخریدیم.من خودم البرز زندگی میکنم و اصلا بیمارستان های شهرستان هارو تایید نمیکنم.فقط بیمارستان های خصوصی تهران تمام.

با سلام خدمت همه دنیا خیلی دوست دارم به جای اینکه بازیگران و هنرمندان و ورزشکاران برای خودنمایی و خود ستایی کمک هایی که میکنند داخل صفحه مجازینگذارنند و خالصانه کمک کنند میشود کسی نفهمه خیلی زیباست۲….از قهرمانان واقعی نام ببرید قهرمانانی که واقعا قهرمان هستن و مبارزه کردند و پیروز شدند برای ایرانیان …ووووووو به امید افریننده مان اگر افتخار دادید باز هم قصه های واقعی دارم .

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه

نام *

ایمیل *

وب‌ سایت

… بیشتر

آزاده هستم، یکی از بلاگرهای نت نظر. دختری شاد و فعالم و سعی میکنم در لحظه زندگی کنم. عاشق کافه گردی، فیلم و سریال و بازی های کامپیوتری هستم. به محیط زیست علاقه زیادی دارم و حامی پر و پا قرص حیواناتم، خودم هم یه گربه خوشگل و دوست داشتنی و خاص دارم که همه زندگیمه. اگه دوست داری بیشتر با روحیاتم آشنا بشی می تونی بزنی رو اسمم و تمام مطالبی که نوشتم رو بخونی. اگه موضوع جالبی به ذهنت می رسه باهام در میون بذار تا درباره ش یک پست جالب و جذاب برات بنویسم.

دعوت به خبرنامه نت نظر

تخفیف هفتگی در خبرنامه نت نظر

Read More

فیلم های برتر 2021 پلی لیست

Read More

شرایط عمل وازکتومی برای پیشگیری مردان

Read More

محمد بن زکریای رازی کیست؟

Read More

حمام نواب

Read More

مارقین به چه کسانی می گفتند؟

Read More

200 بازدید

معروف ترین جراح سینه و متخصص برتر در زیبایی پستان

از لطیفه ایری 30. سپتامبر 2020, 10:00

Read More

معرفی معروف ترین و برترین متخصص جراح بینی اصفهان

از لطیفه ایری 29. سپتامبر 2020, 12:50

Read More

معرفی بهترین و معروف ترین جراح سینه در شیراز

از لطیفه ایری 27. سپتامبر 2020, 15:00

Read More

100 بازدید

معرفی معروف ترین متخصص جراح بینی در مشهد

از لطیفه ایری 26. سپتامبر 2020, 19:10

Read More

معرفی معروف ترین متخصص جراح بینی در مشهد

از لطیفه ایری 25. سپتامبر 2020, 14:50

Read More

100 بازدید

معرفی معروف ترین متخصص جراح سینه در مشهد

از لطیفه ایری 21. سپتامبر 2020, 13:05

Read More

بیش از 15000 نفر بصورت روزانه منتظر تبلیغ شما هستند! همین حالا تبلیغ خود را قرار دهید.

۱۳۹۶ – نت نظر ©

رئیس بیمارستان فوق تخصصی نور افشار با اشاره به رشادتهای جامعه پزشکی در بحران کرونا، اقدامات این بیمارستان توانبخشی و ارتوپدی در دوران کرونا را تشریح کرد

دکتر سید بهمن سبحانی در گفت‌وگو با ایسنا با تبریک فرا رسیدن روز پزشک به ویژه پزشکانی که با جان خود در عرصه‌ مقابله با بیماری کرونا نقش آفرینی کردند؛ اظهار کرد: در روزهای ابتدایی پاندمی کرونا، بسیاری از کادر درمان غافلگیر شدند؛ چراکه هم درمان بیماری و هم روش‌های انتقال بیماری کاملا مشخص نبود و هر دفعه یک دستورالعمل‌صادر می‌شد که شاید در گذشته پزشکان با آن مواجه نشده بودند؛ به همین دلیل در روزهای ابتدایی یک غافلگیری برای پزشکان و کادر درمان محسوب می شد، اما به مرور پزشکان توانستند راه‌های مقابله و برخورد و مبارزه با بیماری را پیدا کنند.

پزشکانی بنام در عرصه کرونا

وی با اشاره به شروع سریع هنگام و گستردگی وسعت بیماری کرونا طی چند پیک در ایران، گفت: در حال حاضر در زمینه‌ بیماری کرونا پزشکانی داریم که در دنیا مثال زدنی هستند و با علم و تجربه‌ این پزشکان و با همراهی و تلاش کادر درمان، وزارت بهداشت و تمامی دستگاه‌هایی که در این زمینه تلاش کردند؛ کنترل این بیماری میسر شد.

همدلی دوباره

نظرات در مورد بیمارستان نورافشار

رئیس بیمارستان فوق تخصصی نور افشار، بازگشت اعتماد دوباره به کادر پزشکی را مهم‌ترین دستاورد جامعه‌ پزشکی در دوران پاندمی کرونا دانست و اظهار کرد: در یک دورانی، با تبلیغات منفی که در جامعه نسبت به کادر سلامت و پزشکی انجام شد؛ اعتماد به جامعه‌ سلامت مقداری دچار خدشه شد و بیماری کرونا یک همدلی دوباره‌ای با کادر پزشکی ایجاد کرد و پزشکان نشان دادند که دوست دوران سختی مردم هستند؛ کادر درمان در این دوران از جان مایه گذاشتند و بیش از ۱۵۰ شهید در راه مبارزه با کرونا داشته‌اند.

وی درباره‌ دستاوردهای دیگر جامعه‌ پزشکی در دوران پاندمی کرونا افزود: تجربه‌ پزشکان در زمینه‌ بیماری‌های عفونی، روش‌های کنترل بیماری‌ها و سایر تجربیات در عرصه‌ درمان و خدمات مراقبت‌های ویژه دستاوردهای خوبی برای پزشکان بود که یک آمادگی برای برخورد با چنین پاندمی‌هایی را ایجاد کرد تا در آینده بتوانند با روش‌های مختلف و پروتکل‌های درمانی مختلف با چنین بیماری‌ها به خصوص بیماری‌های تنفسی مبارزه کنند؛ همچنین این بیماری تجربه‌ای برای کنترل بهتر بیماری‌ها قبل از شروع آن برای کادر درمان به همراه داشت.

به گفته‌ دکتر سبحانی، بیشترین عامل سنگینی کار برای کادر درمان در دوران پاندمی کرونا، وقوع ناگهانی بیماری و حجم گسترده‌ بیماری بوده است؛ همچنین تجهیزات و امکانات در این خصوص از آمادگی زیای برخوردار نبوده است و در روزهای ابتدایی پاندمی مشکلاتی نظیر تامین ماسک، تامین تجهیزات انفرادی و بهداشتی و کمبود الکل و… بیشترین فشار را بر کادر درمان و پزشکی وارد کرده است.

وی ادامه داد: با آمادگی کادر درمان و بسیج شدن تمامی امکانات کشور اعم از تولیدکنندگان، مسئولین، کادر درمان، وزارت بهداشت، وزارت صنایع، وزارت دفاع و بسیج این امکانات و تجهیزات تهیه شد و حتی در تجهیزاتی مانند ونتیلاتور کشور توانست تولیدات داخلی خود را وارد بازار کند و کمبود امکانات و تجهیزات آی سی یو را تامین و خدمات را گسترش دهد.

وضعیت بهتر شده است

رئیس بیمارستان نور افشار، افزود: به مرور زمان وضعیت بسیار بهتر شده است و تامین داروهای اساسی مثل رمدسیویر و فاویپیراویر و یا تجهیزات دیگر درمانی مانند تجهیزات مورد استفاده در آی سی یو توسط تولید داخل در حال تامین است و ان شاءالله به تولید انبود برسد و شاهد خودکفایی کشور در زمینه‌ واکسن و موادی که در پیشگیری از بیماری موثرند، باشیم.

وی همکاری مردم و مسئولان را در مبارزه با این بیماری به نحو احسنت دانست و از الگوی ایجاد شده در روزهای ابتدایی بیماری مانند الگوی دفاع مقدس نام برد و اظهار کرد: تمامی مسئولین، خیرین، مردم و… پای کار آمدند و بسیاری از نیازهای وزارت بهداشت و بیمارستان‌های تخصصی را مردم تامین کردند؛ از تولید ماسک گرفته تا تامین دستگاه‌های سنگینی مانند ونتیلاتور و اکسیژن ساز با بسیج شدن خیرین داخلی و خارجی تامین شد که مثال زدنی است.

پیک اول و دوم بیماری

وی به دوران قرنطینه‌ فروردین ماه اشاره کرد و گفت: مردم در روزهای ابتدایی به هر شکلی پای کار ایستادند و در ایام نوروز و سیزده به در سنگ تمام گذاشتند و از خانه‌ها خارج نشدند که باعث شد آمار فوتی‌ها به سمت دو رقمی و تک رقمی شدن برود؛ اما در اواسط کار و در ایام خرداد شاید به دلیل تصور اینکه با گرمای هوا بیماری از بین می‌رود و یا کاهش فوتی‌ها دلیلی بر کمرنگ شدن بیماری است؛ روش‌های پیشگیری برای مبارزه با این بیماری به حدالقل خود رسید.

به گفته‌ رئیس بیمارستان نور افشار، پیک دوم بیماری را در تیر و مرداد شاهد بویم که با درایت مسئولین و همدلی مردم این پیک به سمت کنترل شدن پیش می‌رود.

وی ادامه داد: امیدواریم شاهد پیک سوم بیماری در پاییز که بحث آنفولانزا نیز مطرح است، نباشیم و تا آن موقع بیماری را کاملا کنترل کنیم و تجهیزات به روزتری در اختیار داشته باشیم و با تولید واکسن مشکلات پیک‌های قبلی بیماری را در آینده نداشته باشیم.

نورافشار؛ بیمارستان تخصصی توانبخشی وارتوپدی

سبحانی در بخش دیگر سخنان خود به معرفی بیمارستان نور افشار پراخت و اظهار کرد: یاد مرحوم نور افشار را گرامی میداریم که خیری بودند که نزدیک به چهار هکتار زمین را در بهترین نقطه‌ شهر تهران وقف کار درمانی و توانبخشی برای افراد نیازمند کردند؛ همچنین جمعیت هلال احمر منابع خوبی را برای تاسیس و تجهیزات بیمارستان اختصاص داد.

رئیس بیمارستان نور افشار ادامه داد: بیمارستان نور افشار یک بیمارستان تخصصی توان بخشی و ارتوپدی است و در تمامی اعمال جراحی ارتوپدی اعم از اطفال و بزرگسالان مشغول ارائه خدمات است و شاید بیش از ۵۰ جراح ارتوپد دارد که جراحی‌های مختلفی را مطابق علم روز دنیا در این بیمارستان انجام می‌دهند؛ همچنین مریض‌هایی که عموما پس از جراحی ارتوپدی و یا افرادی که بدون جراحی ارتوپدی و با خدمات توان‌بخشی می‌توانند به زندگی بازگردند از خدمات و تجهیزات بخش تخصصی توان بخشی این بیمارستان استفاده کنند.

وی درباره‌ی فعالیت بیمارستان نور افشار در دوران پاندمی کرونا گفت: تمامی امکانات بیمارستان در دوران کرونا برای ارائه‌ خدمات بسیج شد اما پس از فروکش بیماری، با اجازه‌ وزارت بهداشت بخش‌های جراحی بیمارستان راه اندازی شد.

توانبخشی رایگان برای کودکان معلول و نیازمند

سبحانی، ارائه‌ خدمات توان بخشی رایگان به کودکان معلول و نیازمند را از دیگر فعالیت‌های بیمارستان نورافشار نام برد و اظهار کرد: افراد با مراجعه به بیمارستان می‌توانند از خدمات رایگان برای کودکان معلول بهره ببرند و این خدمات توان بخشی کاملا به صورت رایگان به آنها ارائه می‌شود.

وی گفت: با توجه به اینکه بیمارستان نور افشار یک بیمارستان توان بخشی و خیریه است یکی از ویژگی‌های آن این است که خدمات با تعرفه‌ خیریه و با کیفیت بخش خصوصی ولی بین ۳۰ تا ۴۰ درصد ارزان تر از بخش خصوصی ارائه می‌شود و برنامه ریزی که برای آینده این بیمارستان داریم این است که بخش توان بخشی و خدمات ارتوپدی آن را گسترش دهیم و قوی ترین بیمارستان غیر دولتی در عرصه‌ ارتوپدی شویم که در این راستا از جراحان مختلفی دعوت به همکاری کرده‌ایم تا ان شاءالله به زودی شاهد این باشیم که بهترین خدمات و جراحی‌ها در حوزه‌ ارتوپدی و توان بخشی برای افراد نیازمند عرضه شود تا هم ورزشکاران و هم مردم بتوانند از آن بهرمند شوند.

سبحانی افزود: با استفاده‌ از ظرفیت خیرین و ظرفیت‌های هلال احمر، در حال توسعه‌ بخش‌های دیگری که متناسب با خدمات توان بخشی و ارتوپدی است مانند خدمات آزمایشگاهی، خدمات تصویر برداری، اتاق‌های عمل و… هستیم تا خدمات در بهترین شکل و با بهترین استانداردهای دنیا به مردم ارائه شود؛ همچنین از خیرینی که در حدود چهار میلیارد تومان تجهیزات برای بیمارستان نور افشار تهیه کرده‌اند و مدیران هلال احمر به خصوص دکتر همتی بابت تامین منابع مالی بیمارستان نور افشار تشکر می‌کنم.

پزشکان ایرانی جزو پزشکان پنج کشور برتر دنیا در حوزه سلامت

وی با تبریک مجدد روز پزشک گفت: این روز را نه تنها به تمامی پزشکان بلکه به تمامی کادر درمان از جمله پرستاران و پیراپزشکان، بهیاران، کمک بهیاران و واحدهای خدمات نیز تبریک می‌گویم چراکه تمامی کادر درمان در دوران پاندمی کرونا پزشکان را همراهی کردند و جای تشکر دارد.

سبحانی در پایان با آرزوی سلامتی کامل و موفقیت کامل برای پزشکان در دوران پاندمی کرونا، افزود: پزشکان به عنوان پیشگامان مبارزه و درمان کرونا نقش فعالی داشتند و بار اصلی نظام سلامت بر دوش پزشکان کشور بوده است که به جرات می‌توان گفت پزشکانمان جزو پزشکان پنج کشور برتر دنیا در حوزه‌ سلامت هستند و از مردم خواهش دارم پیشگیری فردی را انجام و پروتکل‌های بهداشتی را رعایت کنند تا به پیک سوم کرونا دچار نشویم و این بیماری رفته رفته از جامعه‌ ما کاملا دور شود.

انتهای پیام

جستجو

سوالات پزشکی

مجله سلامت

ما را بهتر بشناسید

پیگیری و انتقال نوبت

نظرات در مورد بیمارستان نورافشار

زبان

ورود / ثبت نام

ثبت پزشک جدید

https://www.instagram.com/salamati24/

https://telegram.me/salamati24

https://www.facebook.com/Salamati24-335562590570223/

تعداد تخت

75

توضیحات

بخش ها

ICU جنرال – جراحی عمومی – اطفال – VIP – طب توانبخشی – جراحی زنان

کلینیک تخصصی

کلینیک عمومی – درمانگاه گفتار درمانی – درمانگاه کاردرمانی – درمانگاه فیزیوتراپی – درمانگاه پزشکی ورزشی – آب درمانی – شنوایی سنجی – ارتوپد فنی

لینک های مفید

بیمارستان نورافشار

تعرفه ها

بیمه و پذیرش

راهنمای طبقات

آب درمانی خوب بود

عالی

جناب آقاي استاد دكتر سواد كوهي يكي از بهترين پزشكاني هستند كه تا به حال ملاقات كردم. ايشون باعث افتخار ايران و ايراني هستند و صميمانه از ايشون تشكر ميكنم.

تعویض مفصل لگن انجام دادم.توسط خانم دکتر لطف الهی .خدارو شکر خوب بود.

من به توانبخشی احتیاج دارم چون من فلج شده ام سکته مغزی کرده ام و ایجاد فلجی پاههایم شده و به مم این بیمارستان را معرفی کرده اند

مدرن و کارآمد

دکتر سواد کوهی جون شوهرم و نجات داد با درمان به موقع و تسلطشون روی مهار لحظه به لحظه ی کرونا

امکاناتش عالیه

بسیار بیمارستان مجهز ی است و دارای کادر مجرب. پاسخگویی سریع از دیگر ویژگی های این بیمارستان است.

من راضی بودم

عالی

خلوتی و سرعت و تخصص

جراحی دیسک گردن و کمر

منظم

اولین بارم است

عالی

عالی

نظرات در مورد بیمارستان نورافشار

فیزیوتراپی رفتم و نتیجه خوب بود

باسلام پسرم که مشکل تاخیری داشت کمی پیشرفت کرد مدت دو هفته اونجا بودم

عالی بود

در بخش اورژانس همه چیز مرتب و پزشک شیفت دلسوز بود

برخورد بي نظير

همه چی عالی

عالی

برخورد خوب،دکترهای خوب

راهنمایی برای تهیه لوازم کمک توانبخشی گرفتم و با پزشک مربوطه صحبتی داشتم و راهنمایی گرفتم که موثر واقع شد تشکر از شما

از خانم خسروی بسیار تشکر دارم برا اخلاق بسیار عالیشون

بیمارستان فوق تخصصی فجر تهران

عمومی

بیمارستان امام حسین تهران

عمومی

بیمارستان فوق تخصصی ارتوپدی اختر

ارتوپدی

بیمارستان فوق تخصصی پیامبران تهران

عمومی

سندروم تونل کارپال

دوره انتظار عصب رادیال

انواع واکسن کرونا

آسیب عصب رادیال در شکستگی های استخوان بازو

کمال گرایی چیست و چگونه می توانیم بر آن غلبه کنیم؟

روشهای اصولی برای افزایش وزن

پیر چشمی (Presbyopia) و علت و راه های درمان آن

ایدز: علائم، راه‌های انتقال، تشخیص و درمان

عمل بینی در دوران کرونا (فاصله بین واکسن کرونا و عمل بینی)

تیم تالیف سلامتی24

راهکارهای افزایش وزن

تیم تالیف سلامتی24

دکتر مهدی غلامی بهترین جراحی بینی در مشهد

تیم تالیف سلامتی24

پیرچشمی چیست؟ علائم و درمان پیر چشمی

تیم تالیف سلامتی24

علائم تومور مغزی چیست، تومور مغزی چگونه درمان می شود؟

سلام
برادرم تومور مغزی داره دو هفته پیش عمل انجام دادن،هنوز …

مصرف قرص ضد بارداری بعد از زدن واکسن کرونا

سلام 44 سالمه من دیروز واکسن سینوفارم زدم و شب پریود شدم می …

روش های کاهش درد در رابطه از پشت

همسر من در رابطه مقعدی درد زیادی داره و درخواستم اینه که چه …

ایا با وجود مصرف قرص ضدبارداری امکان بارداری هست؟

سلام خسته نباشین ،44 سالمه دو ماه قبل از دی ماه من از قرص ض …

سلامتی 24 ارائه دهنده خدمات نوبت دهی آنلاین پزشکان و تسهیل کننده ارتباط بین پزشک و بیمار بوده و اطلاعات کاملی نظیر آدرس و شماره تلفن و همچنین تخصص ها ، سوابق و تجربیات پزشکان و نظرات مراجعه کنندگان را نمایش می دهد.

لیست کاملی از تخصص های مختلف وجود دارد که متخصص تمرینات ورزشی ، متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) ، متخصص بیماری های چشمی (چشم پزشک) ، متخصص تغذیه ، متخصص قلب و عروق ، روانپزشک و متخصص بیماری های روانپزشکی ، روانشناس و مشاور ، متخصص گوش و حلق و بینی ، متخصص اطفال ، متخصص زیبایی و متخصص ارتوپدی ، متخصص زنان و زایمان ، بیماری های پوستی ، متخصص بیماری های ادراری و تناسلی ، دندانپزشک ، روماتولوژیست ، جراح و متخصص بیماری های داخلی تعدادی از این تخصص ها هستند.

علاوه بر اطلاعات پزشکان و امکان دریافت نوبت ویزیت حضوری و یا مشاوره تلفنی ، اطلاعات کلینیک و درمانگاه ها ، بیمارستان ها ، آزمایشگاه ها و همچنین داروخانه ها گردآوری شده و کاربران می توانند در هر زمان و مکانی از این اطلاعات استفاده کنند.

مرجع اطلاعات دارو ها در سایت سلامتی ۲۴ کامل ترین منبع اطلاعات دارویی بوده و کاربران می توانند برای اطلاع از موارد مصرف دارو ، عوارض جانبی ، تداخلات دارویی ، موارد منع مصرف و … از بخش داروها در سایت سلامتی۲۴ کسب اطلاعات نمایند.

درباره ما

تماس با ما

حمایت از ما

دانلود اپلیکیشن

قوانین و مقررات سایت

عمل بینی در دوران کرونا (فاصله بین واکسن کرونا و عمل بینی)

راهکارهای افزایش وزن

دکتر مهدی غلامی بهترین جراحی بینی در مشهد

پیرچشمی چیست؟ علائم و درمان پیر چشمی

انواع جراحی بینی (بینی استخوانی، بینی گوشتی)

علائم دیسک کمر در پاها و روش های درمان آن

روش های کاهش درد در رابطه از پشت

اختلال در تعادل علائم علل تشخیص و درمان

علائم نشانه ها و راه های درمان تومور مغزی

سردرد شدید علائم و نشانه های سر درد

علت درد شدید در دست و پای چپ

طراحی ست پزشکی

دریافت مشاوره تبلیغاتی

فعال سازی نوبت دهی آنلاین

معرفی در شبکه های اجتماعی

طراحی وب سایت شخصی پزشکی

مشاوره تلفنی

مشاوره پزشکی

پیگیری و انتقال نوبت

دریافت نوبت اینترنتی پزشکان

دریافت نوبت کلینیک ها و درمانگاه ها

©  کلیه حقوق این سایت متعلق به گروه سلامتی 24 می باشد هر گونه کپی یرداری از محتوا و طرح های به کار رفته در سایت، طبق قوانین حقوق مولفین پیگرد قانونی خواهد داشت. v(3.0.1)

کاربر گرامی لطفا از بخش تنظیمات مرورگر جاوا اسکریپت دستگاه خود را فعال کنید!

خصوصی 

بیمارستان داری قرارداد با بیمه های زیر است  :

آقای دکتر محمدرضا نوروزی

بیمارستان فوق تخصصی نورافشار با به خدمت گرفتن پزشکان نامی و مجرب ارتوپد در تمامی گرایش‌های فوق تخصصی تلاش می‌کند خدماتی گسترده و خاص به هموطنان عزیز به ویژه ورزشکاران محترم ارایه دهد.این گروه علاوه بر فعالیت در زمینه آسیب‌های حاد ارتوپدی، در درمان اشکالات عضلانی اسکلتی مادرزادی و مزمن نیز فعالیت خواهند داشت.

نظرات در مورد بیمارستان نورافشار


${Body}

بانک اطلاعات

ابزارهای بارداری و زایمان

ابزارهای رشد کودک

ابزارهای سنجش سلامت

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

مطلب از سایر رسانه ها

 

تهران – تهران: تهران، میدان شهید باهنر (نیاوران ، خیابان شهید پورابتهاج، خیابان شهید خداوردی، انتهای خیابان شهید صادقین (17 غربی ، بیمارستان نورافشار

217582, 02122824069


موارد بیشتر

بیمارستان نور افشار تهران از جمله بیمارستان‌های عمومی (جنرال) مجهز در تهران است. این بیمارستان در سال 1355 تأسیس گردید. این بیمارستان دارای 75 تخت فعال است.

 

*اطلاعات این بیمارستان توسط سایت سلامتی و پزشکی و با حداکثر دقت ، تهیه و گردآوری شده است*

• نیروهای مسلح  • بیمه آتیه سازان حافظ  • بیمه ایران  • بیمه دانا  • بیمه پاسارگاد  • بیمه سامان  • بیمه پارسیان  • بیمه رازی  • بیمه نوین  • بیمه سینا  • بیمه میهن  • بیمه ملت  • بیمه البرز  • بیمه معلم  • بیمه توسعه  • بیمه آسیا  • بیمه دی  • بیمه بانک ها  • بیمه شهرداری  • بیمه کارآفرین• بیمه کمک رسان ایران (SOS)  • شرکت نفت  • شرکت ملی فولاد (شسبد)  • شرکت فلات قاره ایران  • بیمه صدا و سیما

نظرات در مورد بیمارستان نورافشار

• تلفنی : 0217582 , 02122824069
• اینترنتی : ندارد
• SMS : ندارد

همه روزه از ساعت 16 تا 17

معرفی بیمارستان ها

کاربر گرامی شما می توانید در قسمت جستجوی بیمارستان ها و معرفی مراکز درمانی ، لیست بیمارستان های ایران به تفکیک استانها را مشاهده کنید. در صفحه مربوط به هر یک از مراکز درمانی ذکر شده، اطلاعات بیمارستان ها از جمله نشانی مراکز درمانی ، سامانه نوبت دهی بیمارستان ها ، بیمه های طرف قرار داد و غیره وجود دارد.

آمار تعداد بیمارستان های کشور و تعداد بیمارستان های خصوصی ایران

طبق گزارش مرکز آمار ایران تعداد 954 بیمارستان فعال در کشور وجود دارد که تقریبا تعداد بیمارستان های خصوصی ایران 190 عدد و مابقی بیمارستان دولتی ایران را تشکیل می دهند . (آخرین به ‌روزرسانی : ١٢ تیر ماه ١٣٩7 )

بیمه sos تکمیلی

کاربران گرامی از آنجا که مراکز طرف قرارداد بیمه تکمیلی sos در دروه های زمانی مختلف در حال تغییر می باشند؛ لذا جهت اطمینان خاطر از پذیرش بیمه sos تکمیلی با شماره تلفن این بیمارستان که در پایین صفحه درج شده است، تماس حاصل فرمائید.
همچنین شما می توانید با توجه به برچسب هایی که در پائین صفحه وجود دارند لیست مراکز درمانی کشور ، بیمارستان های دولتی تهران ، لیست بیمارستان های خصوصی ایران ، لیست بیمارستان های خصوصی تهران ، آدرس بیمارستان های تامین اجتماعی تهران و کل کشور و شهرهای مختلف را به تفکیک دریافت کنید.

پرسش و پاسخ پزشکی رایگان

کاربران عزیز شما میتوانید از منوی وب سایت به بخش ” پزشکان مشاور ” مراجعه کرده و سوالات پزشکی خود را از کارشناسان و پزشکان مشاور ما بپرسید . پرسش های شما در کمترین زمان ممکن پاسخ داده می شود و لینک آن از طریق پروفایل سایت ، ایمیل یا شماره تماس شما ارسال خواهد شد.

مشاهده صفحه “مشاوره پزشکی و سلامتی ” 

برای مشاهده کلینیک های و پاراکلینیک این بیمارستان روی باکس های کشوی زیر کلیک کنید 

کلینیک‌های مرکز :

• درمانگاه عمومی
• درمانگاه گفتار درمانی
• درمانگاه کاردرمانی
• درمانگاه فیزیوتراپی
• درمانگاه پزشکی ورزشی
• درمانگاه آب درمانی
• درمانگاه شنوایی سنجی
• درمانگاه ارتوپد فنی

پاراکلینیک های مرکز :

• آزمایشگاه
• رادیولوژی
• سونوگرافی
• پاتولوژی
• اسپیرومتری
• نوارنگاری
• اکوکاردیوگرافی

دانلود رایگان کتاب “راهنمای کامل بارداری هفته به هفته”

result

ثبت نام نکرده اید؟ ثبت نام

result

اگر قبلا در دکتر سوشا | مرجع تخصصی پزشکی و سلامت عضو شده اید، وارد شوید. ورود
نی نی سایت

نظرات در مورد بیمارستان نورافشار
نظرات در مورد بیمارستان نورافشار

Comments

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *