نظرات درباره طلا

نظرات درباره طلا
نظرات درباره طلابه گزارش بنکر (Banker)، انتشار امارهای مثبت اقتصادی در آمریکا موجب شده است تا بسیاری از تحلیلگران پیش بینی کنند که خطر رکود اقتصادی کاهش یافته و این مساله تاثیر زیادی بر افزایش ارزش دلار و کاهش قیمت طلا خواهد داشت.

در نظرسنجی این هفته 15 تحلیلگر بازار شرکت کرده اند که 4 نفر یعنی 27 درصد به افزایش قیمت طلا رای داده اند 5 نفر یعنی 33 درصد پیش بینی کردند قیمت طلا در هفته آینده کاهشی خواهد بود و 6 نفر یعنی 40 درصد نیز گفتند قیمت طلا تغییری نخواهد کرد.

در نظرسنجی آنلاین نیز 500 سرمایه گذار و تاجر شرکت کرده اند که 222 نفر معادل 44 درصد پیش بینی کردند قیمت طلا با افزایش همراه خواهد بود. 186 نفر دیگر یعنی 37 درصد اعلام کردند قیمت طلا کاهش خواهد یافت و 92 نفر معادل 18 درصد نیز بر این باورند که قیمت طلا تغییری نخواهد کرد.

نظرات درباره طلا

فیلیپ استریبل تحلیلگر ارشد موسسه RJO Futures در این باره گفت: به نظر من قیمت طلا در کوتاه مدت رونق چندانی نخواهد داشت. از نظر فصلی نیز اواخر نوامبر دوران درخشانی برای طلا نیست. انتشار آمارهای مثبت اقتصادی در آمریکا نیز قیمت طلا را زیر فشار بیشتری قرار می دهد.

دارین نیوسام تحلیلگر ارشد تکنیکال نیز معتقد است که قیمت طلا تنها از نظر فاندامنتال نزولی نیست بلکه از نظر تکنیکال نیز روند قیمت طلا نزولی خواهد بود و این احتمال وجود دارد که قیمت طلا سطح حمایتی 1439 دلاری را تست کند.

از سوی دیگر تحولات مربوط به توافق تجاری چین و آمریکا و اعتراضات هنگ کنگ نیز می تواند تاثیر مهمی بر قیمت طلا در روزهای آینده داشته باشد.

مرجع اخبار بورس‌های کالایی

مرجع اخبار بورس‌های کالایی

طبق نظرسنجی هفتگی کیتکونیوز، سرمایه گذاران طلا باید خود را برای نوسانات فزاینده بازار در کوتاه مدت آماده کنند.

به گزارش «کالاخبر»؛ در جدیدترین نظرسنجی طلای هفتگی کیتکونیوز تحلیلگران وال استریت به سه گروه مساوی تقسیم شدند در حالی که سرمایه گذاران خُرد بی‌نهایت به افزایش قیمت طلا خوش بین بودند و علاقه رو به رشدی از سوی آنها مشاهده شد.

در نظرسنجی هفته جاری کیتکونیوز از تحلیلگران وال استریت ۱۵ نفر شرکت کردند و برای دومین بار در تاریخ این نظرسنجی، هر کدام از سه سناریو پنج رای آورد.

نظرات درباره طلا

در این بین مجموعا ۱۵۲۷ نفر در نظرسنجی آنلاین کیتکونیوز از سرمایه گذاران خُرد شرکت کردند که از میان آنها ۱۰۲۴ نفر معادل ۶۷ درصد به افزایش و ۳۰۴ نفر معادل ۲۰ درصد به کاهش رای دادند و ۱۹۹ نفر معادل ۱۳ درصد نظر خنثی داشتند شمار شرکت کنندگان در نظرسنجی هفته جاری، بالاترین تعداد از اواسط ژوئن بود که بسیاری از افراد ریزش قیمت را یک فرصت خرید جدید قلمداد کرده بودند.

سه دستگی در میان تحلیلگران تعجب آور نیست زیرا بازار طلا هفته پرنوسانی را به پایان رساند که طی آن قیمت اونس پس از اعلام تصمیم جو بایدن، رییس جمهور آمریکا برای انتصاب مجدد جروم پاول در سمت رییس بانک مرکزی آمریکا، به پایین ۱۸۰۰ دلار سقوط کرد. بازارها این تصمیم را به منزله سیگنالی برای تسریع روند تحکیم سیاست پولی تعبیر کردند و قیمت طلا به پایین‌ترین حد سه هفته اخیر نزول کرد اما نزدیک به پایان هفته، تجدید نگرانیها نسبت به پاندمی کووید ۱۹ تقاضا برای طلا به عنوان دارایی امن را برانگیخت و قیمتها برای تست مقاومت در سطح ۱۸۰۰ دلار حمایت شدند. با این حال هر اونس طلا در معاملات روز جمعه بازار آمریکا با ۰.۱ درصد افزایش، در ۱۷۸۵ دلار و ۵۰ سنت بسته شد.

بسیاری از تحلیلگران اظهار کردند که ریزش قیمت طلا در ابتدای هفته بیش از حد بود. بعضی از تحلیلگران خاطرنشان کردند اگرچه جروم پاول ممکن است به اندازه لائل برینارد، نامزد دیگر سمت ریاست بانک مرکزی آمریکا موافق سیاست تسهیلی نباشد اما به هیچ وجه موافق تحکیم سیاست پولی نیست.

آدریان دی، رییس شرکت مدیریت دارایی آدریان دی به کیتکونیوز گفت: جروم پاول موافق افزایش نرخها نیست و ریزش قیمتی که با اعلام خبر انتصاب مجدد وی اعلام شد، بی‌معنی بود.

کالین سیژینسکی، استراتژیست ارشد بازار در شرکت مدیریت دارایی SIA، قیمت بالاتر طلا در هفته جاری را پیش بینی کرد زیرا بازارها همچنان به ظهور واریانت جدید کووید ۱۹ واکنش نشان می دهند.

ظهور واریانت جدید کووید ۱۹ سرمایه گذاران را مضطرب کرد و باعث فرار سرمایه به سوی پناهگاه‌های امنی مانند طلا شد. قیمت نفت خام و مس هم ریزش کرد بنابراین تورم کالا ممکن است کاهش پیدا کند. حمایت برای طلا اخیرا افزایش پیدا کرده است اما دلایل آن به نظر می رسد که در حال تغییر باشد.

اوله هانسن، مدیر استراتژی کالا در ساکسو بانک اظهار کرد: اگر طلا نتواند به بالای ۱۸۳۵ دلار برگردد، درباره روند قیمت این فلز زرد نظر خنثی خواهد داشت. وی افزود: ضعف نقره و پلاتین هم در هفته جاری نوید خوبی نمی دهد.

مارک چندلر، مدیرکل شرکت بانوک برن گلوبال فارکس اظهار کرد: اگرچه نگرانیهای کووید ۱۹ کمک کرده است کاهش قیمت طلا محدود شود اما وی قیمت پایین‌تر برای طلا در کوتاه مدت را پیش بینی می‌کند.

آدام بوتون، مدیر استراتژی کالا در فارکس لایو اظهار کرد: وی نگران تغییر مواضع میان مقامات بانک مرکزی آمریکاست. رشد فشارهای تورمی ممکن است بانک مرکزی آمریکا را وادار کند سیاست پولی را زودتر از موعد تحکیم کند. هنگامی که چنین تغییری روی دهد، زمان بدی برای طلا خواهد بود.

مرجع اخبار بورس‌های کالایی

تمامی حقوق این سایت برای پایگاه اطلاع رسانی کالاخبر محفوظ است

      توجه : قیمت ها به صورت لحظه ای نمی باشد و روزانه به روز می گردد      

گرم 18 عیار 1,217,700 -231

      توجه : قیمت ها به صورت لحظه ای نمی باشد و روزانه به روز می گردد      

اونس طلا 1781.8 -7.4

نظرات درباره طلا

در هفته های گذشته طلا یک روند نزولی به خود گرفته و قیمت آن به شکل قابل توجهی کاهش یافت. اما در روز های پایانی هفته گذشته جهت حرکت طلا معکوس شده و به نظر می رسد که طلا برای بار دیگر صعودی خواهد شد.

مهم ترین عواملی که باعث افزایشی شدن قیمت طلا شدند را می توان تصویب بسته حمایتی بزرگ بایدن و آمار های منفی اقتصادی دانست که توانستند طلا را تا بالای 1720 دلار بکشانند.

هم اکنون هر انس طلای جهانی 1727 دلار قیمت دارد که نسبت به روز های ابتدایی هفته گذشته نزدیک به 40 دلار افزایش قیمت را نشان می دهد.

هر هفته سایت جهانی کیتکو نیوز یک نظر سنجی ترتیب داده و از کارشناسان و سرمایه گذاران درخواست می کند تا نظر خود را نسبت به آینده قیمت طلا بیان کنند.

در نظر سنجی این هفته کیتکو نیوز برخلاف هفته های گذشته، کارشناسان و سرمایه گذاران یک صدا نظر به افزایش قیمت طلا در روز های آینده این هفته دادند.

طی چند هفته اخیر کارشناسان پیش بینی کرده بودند که قیمت طلا کاهشی خواهد بود اما برای اولین بار پس از هفته های اخیر نظر آنها تغییر کرده است.

در نطرسنجی ای که در هفته گذشته برگذار شد، 16 کارشناس وال استریت و 1611 نفر از سرمایه گذاران شرکت کردند که پیش بینی آنها از آینده قیمت طلا صعودی بود.

از 16 تحلیلگر طلا، 6 نفر از آنها معتقد بودند که در هفته پیش رو قیمت طلا افزایشی خواهد بود. 5 نفر از آنها نیز معتقد بودند که قیمت ها برای بار دیگر کاهشی خواهد بود و 5 نفر دیگر نیز نسبت به آینده طلا اعلام بی طرفی کردند.

همچنین از 1611 سرمایه گذار بازار، 1003 نفر از آن معتقد بودند که قیمت طلا صعودی خواهد بود. 364 سرمایه گذار بر این اعتقاد بودند که طلا کاهشی خواهد شد و 244 رای دهنده نیز اعلام بی طرفی کرده اند.

تمامی حقوق برای موسسه فرهنگی فن آوران زرّین قلم محفوظ است.

با تحکیم قیمت اونس طلا در بالای مرز ۱۷۰۰ دلار، احساسات منفی در بازار تغییر کرده و تحلیلگران در نظرسنجی هفتگی کیتکونیوز رسیدن طلا به کف قیمت کوتاه مدت را پیش بینی کردند.

با بهبود قیمت اونس طلا از پایین ترین حد ۱۰ هفته گذشته، نظرات به شدت منفی در میان سرمایه گذاران غیرحرفه ای تغییر کرد اما تحلیلگران درباره روند قیمت طلا تنها یک رای اختلاف داشتند.

نظرات پیچیده درباره طلا پس از یک هفته جالب برای این فلز ارزشمند پیش آمد. سرمایه گذاران هفته گذشته در تلاش برای هضم تاثیر رشد قیمتهای نفت و دریافت چکهای ۱۴۰۰ دلاری توسط شهروندان آمریکایی تا پایان ماه جاری پس از تصویب بسته کمک اقتصادی پیشنهادی دولت بایدن در کنگره بر بازار طلا بودند.

بسیاری از تحلیلگران اظهار کردند که جدیدترین بسته کمک اقتصادی از قیمت طلا در بلندمدت حمایت خواهد کرد. با این حال برخی دیگر به این موضوع اشاره کردند که لایحه هزینه اخیر، انتظارات برای رشد اقتصادی را تقویت کرده و باعث صعود بازارهای سهام و بالاتر رفتن بازده اوراق قرضه می شود.

کوین گریدی، رییس شرکت فونیکس فیوچرز به کیتکونیوز گفت: این که طلا پس از تصویب بسته کمک اقتصادی ۱.۹ تریلیون دلاری بالاتر نرفته است، مایوس کننده است. اگر طلا نتواند تحت تاثیر این رویداد بالا برود، نمی دانم چه عاملی باعث صعود این فلز ارزشمند خواهد شد. طلا خوب به نظر نمی رسد اما من درباره طلا در هفته جاری نظر خنثی دارم و در حال حاضر نمی خواهم خریدار باشم اما با همه این نقدینگی که قرار است وارد بازار شود، مایل نیستم فروشنده هم باشم.

نظرات درباره طلا

در نظرسنجی هفته جاری کیتکونیوز از کارشناسان وال استریت، ۱۶ نفر شرکت کردند که از میان آنها شش نفر معادل ۳۸ درصد به افزایش قیمت طلا و پنج نفر معادل ۳۱ درصد به کاهش قیمت طلا رای دادند و به همین تعداد نظر خنثی داشتند.

در نظرسنجی آنلاین کیتکونیوز از سرمایه گذاران غیر حرفه ای، ۱۶۱۱ نفر شرکت کردند که از میان آنها ۱۰۰۳ نفر معادل ۶۲ درصد افزایش قیمت طلا و ۳۶۴ نفر معادل ۲۳ درصد کاهش قیمت طلا را پیش‌بینی کردند و ۲۴۴ نفر معادل ۱۵ درصد نظر خنثی داشتند.

نه تنها اکثر قابل توجه سرمایه گذاران غیرحرفه ای که در این نظرسنجی شرکت کردند، نسبت به روند قیمت طلا در کوتاه مدت خوش بین بودند بلکه مشارکت آنها در نظرسنجی به بالاترین میزان در یک ماه اخیر رسید.

بهای اونس طلا در معاملات روز جمعه بازار آمریکا با دو دلار و ۸۰ سنت معادل ۰.۲ درصد کاهش، در ۱۷۱۹ دلار و ۸۰ سنت بسته شد اما برای کل هفته ۱.۳ درصد رشد قیمت داشت.

اگرچه ریزش قیمت طلا ممکن است به پایان نرسیده باشد اما بسیاری از تحلیلگران می گویند که پایان این دوره نزدیک است.

آدریان دی، مدیرعامل شرکت مدیریت دارایی آدریان دی به کیتکونیوز گفت: وی نسبت به روند قیمت طلا در هفته جاری بدبین است زیرا بازار ممکن است ریزش بیشتری داشته باشد اما تصور می کند طلا به پایان سیکل قیمت پایین خود نزدیک شده است. وی در ادامه افزود: با در نظر گرفتن میزان زیاد نقدینگی در بازارهای مالی، بدبینی نسبت به طلا دشوار است.

آدام بوتون، مدیر استراتژی ارزی فارکس لایو اظهار کرد: نسبت به افزایش قیمت طلا خوش بین است زیرا اونس طلا موفق شده است حمایت در حدود ۱۶۸۰ دلار را حفظ کند. بازار یاد می گیرد با نرخهای بالاتر سر کند و پیام هفته جاری بانک مرکزی آمریکا این خواهد بود که سیاستگذاران آمریکایی بسیار صبور خواهند بود.

با این حال تحلیلگران دیگر متقاعد نشده اند که طلا آماده صعود به قیمت بالاتر است. کالین سیژینسکی، استراتژیست ارشد شرکت مدیریت سرمایه SIA اظهار کرد: برای طلا رشد قیمت در شرایطی که انتظارات برای رشد اقتصاد آمریکا و احیای سریعتر از حد انتظار از پاندمی ویروس کرونا ادامه دارد، دشوار است.

بازدید از آخرین اخبار بورس و اقتصادی ، بانک و بیمه

تمامی حقوق متعلق به پایگاه خبری

” گسترش نیوز”

است.

* لطفا در مورد ایجاد تاپیک و نظرسنجی قبل از ثبت دقت فرمایید زیرا امکان ویرایش و یا حذف مطلب بعد از ارسال وجود ندارد.
همچنین شما ملزم به رعایت

قوانین و مقررات

نی‌نی‌سایت نیز می‌باشید.

* لطفا در مورد ایجاد تاپیک و نظرسنجی قبل از ثبت دقت فرمایید زیرا امکان ویرایش و یا حذف مطلب بعد از ارسال وجود ندارد.
همچنین شما ملزم به رعایت

قوانین و مقررات

نی‌نی‌سایت نیز می‌باشید.

الان طلا بخرم یا نه ضرر میکنم  

بخر

به نظرمن بروارزدیجیتال بخر

نظرات درباره طلا

بخر

بچه ها باورتون نمیشه! برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، 

شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید  

طلا هیچوقت خیلی پایین نیومده…

مگه طلا فروشی ها باز شده؟

من با سکه موافقم

از ارز چیزی سر درنمیارم

نه بعد قرنطینه منظورمه

طلا خریدنیه الان

میدونی کی باز میشه ؟

فکر کنم یه هفته دیگه

کاربر گرامی جهت ارسال پست شما ملزم به رعایت

قوانین و مقررات

نی‌نی‌سایت می‌باشید

مطالب این سایت تنها جنبه اطلاع رسانی و
آموزشی داشته و توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین
مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست. لطفاً پیش از استفاده از سایت
صفحه
“شرایط استفاده از سایت”
را مطالعه فرمایید. استفاده از این سایت
بدان معناست که شما قبلاً صفحه “شرایط استفاده از سایت” را مطالعه کرده
و به مفاد آن واقفید. نقل مطالب این سایت با ذکر منبع و نشانی اینترنتی سایت بلامانع است

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا ، با این حال اگرچه بعضی از تحلیلگران پتانسیل صعود قیمت طلا در کوتاه مدت را مشاهده می کنند اما همچنین فرصت فروش در زمان صعود را هم می بینند زیرا این فلز ارزشمند نهایتا با موانع افزایش نرخهای بهره در سال ۲۰۲۲ مواجه می شود.

کریس وِکیو، استراتژیست ارشد بازار وب سایت دیلی فارکس در این باره اظهار کرد: دلار ضعیفتر و بازده واقعی پایینتر اوراق قرضه کمک می کنند قیمت طلا بالاتر رود. با این حال وی خاطرنشان کرد اگر طلا بالای قیمت ۱۸۳۵ دلار را بشکند، این صعود فرصتی برای فروش خواهد بود.

تحلیلگران پتانسیل تغییر پایدارتری در این فلز ارزشمند را انتظار دارند. دارین نیوسام، رییس شرکت “دارین نیوسام آنالایز” اظهار کرد: با وجود لحن موافق بانک مرکزی آمریکا برای افزایش نرخهای بهره، دلار نمی تواند به بالاتر از رکورد بالایی که در نوامبر داشت صعود کند. نرخها شاید بالا بروند اما به صورت پلکانی افزایش پیدا می کنند. نگاهی به نمودارها نشان می دهد دلار فعلا به سقف رسیده و طلا فرصت خواهد یافت به سطح بالاتری صعود کند. وی در ادامه افزود: افزایش تنشهای ژئوپلیتیکی میان روسیه و اوکراین هم تقاضا برای طلا به عنوان دارایی امن در کوتاه مدت را تقویت می کند. در شرایط ابهام، سرمایه گذاران ترجیح می دهند طلا نگهداری کنند.

در نظرسنجی هفته جاری کیتکونیوز از تحلیلگران وال استریت، ۱۶ نفر شرکت کردند که از میان آنها ۱۱ نفر معادل ۶۹ درصد به افزایش قیمت طلا رای دادند. دو نفر معادل ۱۳ درصد به کاهش قیمت طلا رای دادند و سه نفر معادل ۱۹ درصد نظر خنثی داشتند.

در این بین، ۱۰۲۷ نفر در نظرسنجی آنلاین کیتکونیوز از سرمایه گذاران خُرد شرکت کردند که از میان آنها، ۵۹۳ نفر معادل ۵۸ درصد به افزایش قیمت طلا و ۲۶۳ نفر معادل ۲۶ درصد به کاهش قیمت طلا رای دادند در حالی که ۱۷۱ نفر معادل ۱۷ درصد نظری نداشتند.

نظرات درباره طلا

در معاملات روز جمعه بازار آمریکا، هر اونس طلا با شش دلار و ۷۰ سنت معادل ۰.۴ درصد افزایش، در ۱۸۰۴ دلار و ۹۰ سنت بسته شد و برای کل هفته ۱.۱ درصد رشد هفتگی به ثبت رساند. طلا روز پنج شنبه ۳۳ دلار و ۷۰ سنت معادل ۱.۹ درصد افزایش داشت و در ۱۷۹۸ دلار و ۲۰ سنت بسته شده بود که بزرگترین رشد قیمت روزانه از ۱۵ اکتبر بود.

از نظر بعضی تحلیلگران، بازار طلا تاب آوری قوی نشان می دهد زیرا قیمتها موفق شده اند حمایت در بالای سطح ۱۷۵۰ دلار را در آستانه تصمیم سیاست پولی بانک مرکزی آمریکا حفظ کنند.

کالین سیژینسکی، استراتژیست ارشد در شرکت مدیریت دارایی SIA به کیتکونیوز گفت: طلا از ریسک گریزی در بازارهای مالی و تهدید تورم رو به رشد بهره برده است. تورم برای سرمایه گذاران مهم مانده است به خصوص اکنون که باعث شده است سه بانک مرکزی لحن موافق افزایش نرخهای بهره پیدا کنند.

اوله هانسن، مدیر استراتژی کالا در ساکسو بانک گفت: وی به قیمت طلا خوش بین است زیرا موج جدید شیوع کووید ۱۹ در جهان ممکن است انتظارات رشد را محدود کرده و طلا به عنوان دارایی امن را تقویت کند.

با این حال همه تحلیلگران نظر خوش بینانه ای نسبت به طلا در کوتاه مدت ندارند. دیوید میدن، تحلیلگر بازار در شرکت “اکوئیتی کپیتال” اظهار کرد: وی همچنان پتانسیل دلار قویتر در کوتاه مدت را می بیند.

اقتصادنیوز: در ۶ ماه اخیر و در بازه زمانی ۱۶ مرداد تا پایان دی ماه شاخص شاخص کل بورس بیش از ۱۲۸ هزار واحد معادل ۹ درصد…

آدرس : تهران، خیابان مطهری، بین میرزای شیرازی و
سنایی، پلاک ۳۷۰

به نقل از کیتکونیوز، نظرسنجی جدید حاکی است که اختلاف نظر کارشناسان اقتصادی و سرمایه گذاران بین المللی درباره مسیر قیمت طلا در روزهای آینده بیشتر از حد عادی شده است.

بر اساس این گزارش در نظرسنجی این هفته 23 کارشناس اقتصادی شرکت کرده اند که از این تعداد 10 نفر معادل 43 درصد به افزایش قیمت طلا در روزهای آینده رای داده اند، 7 نفر معادل 30 درصد نیز پیش بینی کردند که قیمت طلا در این مدت کاهش خواهد یافت و 6 نفر معادل 26 درصد نیز اعلام کردند قیمت طلا در روزهای آتی تغییر چندانی نخواهد داشت.

در نظرسنجی آنلاین کیتکونیوز هم 1019 نفر شرکت کردند که از این تعداد هم 493 نفر معادل 48 درصد پیش بینی کردند قیمت طلا در روزهای آینده افزایش خواهد یافت. 361 نفر معادل 35 درصد نیز تاکید کردند قیمت طلا با کاهش روبرو خواهد شد و 165 نفر معادل 16 درصد نیز بر این باور بودند که قیمت طلا در این مدت تغییری نخواهد داشت.

در نظرسنجی هفته گذشته نیز 53 درصد کارشناسان اقتصادی و 59 درصد فعالان و سرمایه گذاران بین المللی به افزایش قیمت طلا رای داده بودند ولی قیمت طلا در پایان مبادلات روز جمعه و در هفته ای که گذشت با کاهش 1.6 درصدی روبرو شده است.

از ابتدای امسال تاکنون 11 پیش بینی از 15 پیش بینی کارشناسان اقتصادی معادل 73 درصد و 60 درصد پیش بینی ها سرمایه گذاران بین المللی درباره قیمت طلا درست بوده است.

نظرات درباره طلا

آدام باتون تحلیلگر ارشد فارکس لایو تاکید کرد: ادامه روند نزولی ارزش دلار آمریکا تاثیر مهمی بر افزایش قیمت طلا در هفته آینده خواهد داشت.

جیم وایکوف تحلیلگر ارشد کیتکو بر این باور است که قیمت طلا در روزهای آینده نیز تحت تاثیر تنش های سیاسی خواهد بود.

باب هابرکورن تحلیلگر ارشد موسسه آر جی او فیوچرز نیز گفت: انتشار آمارهای ناامید کننده رشد اقتصادی آمریکا در سه ماه نخست می تواند موجب تقویت قیمت جهانی طلا شود. رشد اقتصادی آمریکا در سه ماه نخست به کمتر از 0.7 درصد رسیده که این رقم از انتظارات اولیه کمتر بوده است.

به نظر می رسد وضعیت تقاضای فیزیکی در روزهای آینده نیز تاثیر زیادی بر قیمت طلا خواهد داشت.

لطفا چند لحظه منتظر بمانید…

لطفا چند لحظه منتظر بمانید…

شیب کاهش قیمت سکه و دلار تند شد

قیمت طلا و سکه دوشنبه در بازار تهران همزمان با افت نرخ دلار و طلای جهانی با کاهش قابل توجهی مواجه شد.

پیش‌بینی کشتی آرای از روند قیمت طلا در هفته آینده

قیمت جهانی طلا طی هفته ای که گذشت هفته تا روز گذشته تغییر عمده‌ای نداشته اما از چهارشنبه هر اونس طلا تقریبا 10 دلار افزایش قیمت داشته که این امر باعث شده قیمت طلا و سکه نیزکمی افزایش پیدا کند.

حضور خانه سکه ایران در نهمین نمایشگاه بین المللی طلا، نقره، جواهر، ساعت و صنایع وابسته

حضور خانه سکه ایران در نهمین نمایشگاه بین المللی طلا، نقره، جواهر، ساعت و صنایع وابسته

سکه در مسیر کاهش قیمت

سکه در روزهای گذشته نوساناتی را شاهد بود که به افت سکه بهار آزادی منجر و ارزش آن بعد از ده روز مجدداً وارد کانال 930 هزار تومان شد.

تخریب چهره ی اونس برای سرمایه گذاری

اونس طلا جایگاهش را به عنوان سرمایه ای امن با ریزش سه هفته ای و بویژه تنزلش به زیر مرز 1100 دلار در هفته ی گذشته در نظر سرمایه گذاران از دست داد که احتمال افزایش نرخ بهره و جهش دلار در این امر موثر بود.

شمش طلا نیوز ، وب سایتی در زمینه تولید اخبار ، مقالات و ویدئو ها در حوزه های بازار طلا ، سکه ، تمبر ، شمش طلا و سایر آثار هنری می باشد.

چهارشنبه 08 مهر 1394

چهارشنبه 27 خرداد 1394

شنبه 20 شهریور 1395

شنبه 02 مرداد 1395

پنج شنبه 18 شهریور 1395

شنبه 12 تیر 1395

حقوق مادی و معنوی متعلق به شمش طلا نیوز. // وب سایت تحلیلی طلا ، سکه ، تمبر و آثار هنری.

نی نی سایت

نظرات درباره طلا
نظرات درباره طلا

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.