نحوه جلب توجه زنان

نحوه جلب توجه زنان
نحوه جلب توجه زنان

بسیاری از مردان تصورات احمقانه و دیوانه واری در مورد حرکات مورد علاقه زنان دارند.

اختصاصی آلامتو؛ اگر که تصمیم دارید زنان را جذب خود کنید، خوب است که این رفتارهای از مد افتاده و بی معنی را که خیال می‌کنید شما را تبدیل به یک مرد باجذبه می‌کنند، کنار بگذارید. چرا که دقیقا برعکس است.

این رفتارها که در اینجا می آیند را باید کنار بگذارید. اکنون در سال 2020 هستیم، نه 2000. خوب است این را به یاد داشته باشید.

آیا می دانید که زنان چگونه می فهمند که یک مرد احتمالا چندان برایشان مناسب نیست؟ آن رفتار غیرواقعیِ او با خنده‌های توخالی بسیار و قبول کردن هر خواستۀ زن باعث می شود که مخاطب از او فاصله بگیرد.

نحوه جلب توجه زنان

در این تلاش برای اینکه طرف را متقاعد کنید شما نه تهدید آمیز، که مردی فوق العاده برای او هستید، در واقع دارید خودتان را کامل لو می دهید.

رفتار طبیعی هیچکس اینگونه نیست که به هر جملۀ سوالی یا حرف خصمانه‌ای بخندد تا گیجی و هیجان خود را از طرف مقابل مخفی کند. این نشانه یک مرد وحشتناک است و زنان مطمئنا از او فاصله می‌گیرند.

مردی که نمی تواند کنترل رفتار و احساسات خود را داشته باشد از نظر خیلی از زنان نمره مردودی در جذابیت خواهد گرفت.

وقتی که دو نفر چیز مشترکی را بخواهند رابطه اتفاق می افتد. هردوی آنها چیز مشترکی را می‌خواهند و بالاخره بدون بیان کردن آن، راهی پیدا می‌کنند تا به خواستۀ خود برسند. اما وقتی که این تلاش یک‌طرفه باشد و فقط شما باشید که علامت‌ها را می فرستید دیگر جواب نخواهد داد.

اگر که طرف مقابل به صدها تلاش شما در این زمینه پاسخی نمی‌دهد، بدانید که در این تله گیر افتاده اید و دارید مثل یک ویروس عمل می‌کنید. بهتر است آرام باشید و کنترل موقعیت را بدست آورید. در غیر اینصورت به زودی به خاطر نیاز زیادی خود طرف مقابل را دور خواهید کرد.

داشتن بدنی آماده از نظر فیزیکی و بدست آوردن مزیت‌هایی که همراه آن می آیند مشکلی ندارد. اما آنقدر بزرگ شدن که عبور از درهای معمولی یک اتاق برای شما دشوار شود کار هوشمندانه‌ای نیست.

بزارید شفاف صحبت کنیم: اکثریت زنان فکر نمی‌کنند که “تکان خوردن پروتئین انسانی” چیز جذابی است.

بیشتر مرد‌ها با مخلوطی از عدم اعتماد به نفس و یک باور احمقانه به چیزی که رسانه‌های عمومی به آنها می‌گویند راه رسیدن به جذابیت است، فکر می‌کنند و خود را در یک مسیر بیهوده قرار می‌دهند.

این راه شاید زمانی بسیار جا افتاده بوده و می شده با استفاده از آن دل یک دختر را به دست آورد. اما اکنون دیگر کاری قدیمی و بی ارزش است و بهتر است از آن دست بردارید.

دلیلی ندارد که بخواهید اعتماد به نفس طرف مقابل را پائین آورید و با این کار بخواهید او را به سمت خود بکشانید. این کار غیر اخلاقی و سبک است. به علاوه اکنون دیگر دخترها اعتماد به نفس بیشتری دارند.

یکبار صحبت دو مرد را شنیدم که با چند تا دختر بیرون بودند. یکی از آنها به دیگری گفت “ببین، بیا تظاهر به دعوا کنیم، دختر‌ها از این خوششان می آید.” کتک کاری شروع شد و آنها گلاویز روی زمین غلت می‌خوردند تا دعوایشان طبیعی به نظر آید، و دختر‌ها هم آنقدر خجالت زده بودند که گویا ترجیح می دادند بمیرند.

این واقعیت احساس زن‌ها در مورد دعوا کردن مرد‌ها است. آنها خجالت زده می شوند، برخلاف تصور مردها که فکر می‌کنند دعوا کردن نشانۀ مردانگی و قدرت داشتن است.

کسی نمی‌خواهد که این را آشکارا بگوید، اما زن مورد نظر احتمالا علاوه بر قابلیت‌ها و تجارب خود، به دلیل ظاهر جذابش هم بوده که استخدام شده است و احتمالا همین الان هم با شخص دیگری است.

مطمئنا او در مورد شما نمی تواند کار دیگری جز لبخند زدن انجام دهد. چرا که سر کار است. بهتر است بیخیال شوید و در هر فروشگاهی فکر نکنید که فروشنده عاشق شما شده است و باید شما هم کاری بکنید.

به تازگی یکی از فروشندگان زنی که برای ما کار می‌کرد، وقتی که پای پیاده بود توسط مردی که تابحال ندیده بود تحت تعقیب قرار می‌گیرد. مرد به شانۀ او زده و گفته “شما زیباترین دختری هستید که تابحال دیده ام”. با اینحال این زندگی واقعی است و با فیلم‌ها فرق دارد. فروشندۀ ما در جواب گفته “آه، متشکرم” و دور شده است.

وقتی که فرد مورد نظر شما را نمی شناسد، تعقیب او باعث ایجاد احساس نا امنی می شود. پس حتی اگر در نگاه اول عاشق شخصی شده اید سعی کنید بدون پیش زمینه آشنایی، علاقه خود را مطرح نکنید.

زیبایی دختران به خودشان مربوط است، مخصوصاً دختری که مطلقاً او را نمیشناسید و غریبه است.

فیسبوک مکان مناسبی برای این کار است. اینکه دیوانه وار برای دفاع از یک زن به میان مکالمه ای بپرید که در مورد آن هیچ ایده ای ندارید. این کارِ احمقانه ای است. از خود بپرسید که واقعا چرا دارید این کار را می‌کنید.

جواب احتمالا بسیار بدتر از آن چیزی است که صفحه شخصی شما نشان می دهد: شما در تلاشید تا با سو استفاده از یک موقعیت بد بتوانید دختر مورد نظر خود را جذب کنید.

مشکل اینجاست که زن‌ها هم آدم هستند و آدم جایز الخطا است. همیشه شما از طرف حق دفاع نخواهید کرد و حتی اگر هم اینطور باشد… شما اصلا چه اهمیتی دارید؟

بله، عادت قدیمی داد زدن وقتی که با ماشین خود از کنار یک دختر رد می شوید. این کار یک برد قطعی قلمداد می شود. اما در واقعیت، در صفر درصد از مواقع این کار تاثیر مثبتی خواهد گذاشت.

این صدا را در آوردن می بایست تمام شود. هیچوقت، در تاریخ بشریت، این صدا کمکی به روابط بشریت نکرده است. با اینحال هنوز هم بعضی مردان با امید‌های واهی به این کار ادامه می دهند. سوت زدن تصویری از شما را نشان می دهد که فکر نمی‌کنم بخواهید داشته باشید: تلاش نا امیدانۀ یک چشم هیز که هیچ ایده ای در مورد هیچ چیز ندارد.

نظرات خود را در این مورد برای ما ارسال کنید.

داداشی ها گلم.. پیش از مخ زدن دخترها.. خودتون رو جای برادر اون دختر بزارید.. و همانگونه که توفع دارید. با خواهرتون برخورد باشه.. انجام بدید.. و هرگز فراموش نکنید. که… آنکه افتد در پی ناموس کسان.. در پی ناموس وی افتد نطر بوالهوسان…. ممنون که وقت گذاشتید..

در جواب اونی ک گفت زن ها نباشند نسل مردا نابوده اخه روانی مردی هم نباشه زنی هم وجود نداره یا نکنه از راه تخم گذاری تجدید نسل میکنید…..سوسماس

از یه دختر تعریف کنین وبگین واقعا زیباست وخیلی زیباست حالا با اینکه قیافش معمولیه این بهترین ترفند هسش برای جذب دخترا

شامپو کلیر از بین برنده شوره سر 🙂

واقعا خيلى بى جنبه ان كه نميشه ازشون انتقاد كرد اينو قبول كنيد اقايون

زن و مرد با هم هيچ تفاوتى ندارن تو هر دو جنس خوب و بدش هست . پس بيخود دعوا نكنيد.

خانمای عزیز بر اعصاب خودتون مسلط باشید، برادران عزیز هم اخلاق و شائن مردانگی را حفظ کنید زنان الهه پرستش مردان هستند و مردان ستایش کننده اگر مرد نباشد زن کلمه بی معنایی بیش نیست و اگر زن نباشد مرد موجودی بی اخلاق بیش.

هه هه مردا کلا با خودشون مشکل روانی دارند

هه هه 😐

ای بابا چرا اینجا دعوا شد چرا کسی اعصاب نداره

ساکت شو کثافت مرض.

احمق تراز مردا زنا

نحوه جلب توجه زنان

احترام خودتو نگه دار! همه ميدونن زنا نباشن نسل شما نابوده!

احمق ترین افراد کسی است که دیگران را احمق بپندارد.قابل توجه فیلسوفان بالا

كاملا موافقم!

مردان احمق با زنان احمق برهنه وبیحجاب

این زنان احمقندکه بارفتار احمقانه خود جلب توجه میکنند

يادتون نره هنوزم هستند زناني كه زيباييشونو فقط براي مردان خود ميخواهند و مرداني پيدا ميشن كه با ديدن زنان بدحجاب خدا رو به ياد ميارن نه كه دهنشون اب بيفته!!!!!!!!!!!!!!

مردا همیشه احمق بودن وهستن

خودت حتما خیلی خوبی درست صحبت کن

سلام واقعا احمقند و از نظر من دلقکی بیش نیستند .

زر نزن

زهره برو این حرحرف هارو به پدرت بگو

هه هه عجب مردانی ..

زن و مرد مکمل یکدیگرند

ذخیره نام، ایمیل و وبسایت من در مرورگر برای زمانی که دوباره دیدگاهی می‌نویسم.

جستجو در سایت

چگونگی جلب توجه دختران،چگونگی جذب دخترو جلب نظر دختر

اگر میخواهید نظر دختری را به خودتان جلب کنید برای ازدواج ، و نیازمند توجه آن دختر به خودتان هستید برای جلب توجه و جلب نظر آن دختر اقدامات ذیل شایسته است

اگرچه بیشتر دخترها فکر می کنند که به مردهایی با خصوصیات جدی و مردانه علاقه دارند، اما بسیاری از آن ها عاشق مردهایی هستند که گاهی احساسات خود را نیز نشان می دهند. هنگامی که شما آن روی نرم و عاطفی خود را آشکار سازید، او به صورت ناخودآگاه کنار شما احساس راحتی خواهد کرد به این خاطر که شما در ذهن او به عنوان مردی تداعی خواهید شد که احساسات خود را پنهان نمی کند. اما مواظب باشد که حدی را نگه دارید و زیاده روی نکنید.

نحوه جلب توجه زنان

البته که این مسئله مهم است که در قرارهای اول شما باید به بهترین نحو خود را آراسته کنید، اما در دفعات بعد کمی نوع تیپ و لباس پوشیدن خود را راحت تر و معمولی تر کنید. این کار باعث می شود که او باز به طور ناخودآگاه حس کند شما قابل اعتماد هستید و با راحتی خود نشان می دهید که به چیزی تظاهر نمی کنید و لباس پوشیدن او را نیز زیر ذره بین نگرفته اید. بیشتر دخترها در برخورد با کسانی که خیلی به خود می رسند و یا تظاهر می کنند، از آن ها کم کم سرد می شوند و احساس راحتی نمی کنند.

یکی از بهترین راههای که باعث می شود دختر خانمی با شما احساس راحتی کند و بی اراده به شما علاقه مند شود این است که شما به حرکات او توجه کنید و به صورت ماهرانه ای آن ها را انجام دهید. برای مثال اگر او به شما تکیه کرد شما نیز به همان شکل، نه کمتر و نه بیشتر، به تکیه کردن او با حرکاتتان پاسخ دهید تا علاقه ی خود را به حرکات او نشان دهید.

متوجه باشید یا نه, حرکات و زبان بدن شما بیشتر از حرف زدنتان بر روی او تاثیر خواهد گذاشت. وقتی در کنار او می نشینید، با این حالت که پاهای خود را کمی باز نگاه داشته و شانه هایتان را راحت نگاه دارید، این حرکت و طرز نشستن مقدار راحت باعث می شود که شما به او نشان دهید که در اطراف او احساس راحتی می کنید و در نتیجه او در حرکات خود و حرف زدن با شما احساس راحتی بیشتری می کند و به شما بیشتر جذب و نزدیکتر خواهد شد.

تن صدا و سرعت شما در هنگام صحبت کردن یک فاکتور مهم برای جذب کردن دختر مورد نظر شماست. دخترها و خانم ها با مردانی که با صدایی عمیق و آرام صحبت می کنند احساس راحتی بیشتری دارند و این حرکت به آن ها این حس را می دهد که شما فردی قابل اطمینان و با ثباتی هستید. اگر شما جز آن دسته افراد هستید که با لحن سریع و تندی صحبت می کنید لازم است که بر روی این مهارت کار کنید تا توجه دختر مورد نظر خود را کسب کنید.

بله درست حدس زدید، رفتار خود را کنترل کنید، توهین آمیز با افراد اطراف خود صحبت نکنید و مهمتر از همه در را برای او باز کنید! متاسفانه شاید جنتلمن بودن این روزها کمی از مد افتاده باشد اما این را بدانید که دخترها هیچگاه نمی توانند در مقابل این قضیه مقاومت کنند. مطمئن شوید که تمام قوانین جنتلمن بودن را به طور صحیح می دانید که اشتباهی نکنید و خجالت زده شوید.

برای اکثر دخترها دلپذیر ترین کلمه ای که به آن افتخار می کنند و حس خوبی به آن ها می دهد اسم آن هاست. آن ها عاشق این هستند که اسم خود را با لحنی زیبا و عاشقانه از زبان شما بشنوند، پس مطمئن شوید که هنگام صدا کردن اسم او کلمات و صفت های زیبا را نیز به زبان بیاورید. حتما می دانید که دختر ها عاشق شنیدن تعریف کردن شما هستند و لابد می دانید که با تعریف کردن از آن ها روحیه ی سر سخت و ناملایم آن ها را از بین می برید چون دخترها در مقابل تعریفی که از آن ها می شود ضعیف هستند و از شنیدن این تعریف ها بسیار خوشحال خواهند شد. پس حتما به این نکته توجه بسیاری داشته باشید.

در ارتباط با دیگران ملایم و مهربان باشید، اما بدانید در چه حدی این امر لازم است. در برخورد با دوست های او نه آنقدر صمیمی شوید که او حس کند شما مرد جلف و اصطلاحا دختربازی هستید نه رفتاری بی ادبانه و سخت داشته باشید که نشان دهد آدم اجتماعی نیستید. آن ها دوستان او هستند و او آن ها را بیشتر از هر کسی در اطراف خود دوست دارد. پس اگر کاری کنید که دوستان او شما را تایید کنند بهترین راه را برای جذب او پیش گرفته اید.

در مواقعی که می خواهید نظر و باور خود را بگویید کاملا بر عقاید خود مانور بدهید. این به این معنا نیست که فورا نظرات خود را بازگو کنید و یا آن ها را تحمیل کنید، تنها مقصود این است که از آن دسته افراد نباشید که هرچه دختر مورد نظر می گوید تایید کنید. به راحتی عقاید او را دنبال نکنید، بر افکار و نظرات خود مسر باشید، اگر او شما را دوست داشته باشد او نیز به نظر شما روی خواهد آورد. متوجه این قضیه باشید که این امر به حس مردانگی شما مرتبط است و از شما وجهه ی مردی را نشان می دهد که می داند از زندگی چه می خواهد. فراموش نکنید که این قضیه خیلی مهم است.

 

چگونگی جلب توجه مردان

جلب رضایت همسر

چطور به دخترها پیشنهاد ازدواج دهیم

امکانات فوق شامل خریدارای سی دی مقالات سایت و مجموعه آموزشی زوج خوشبخت نیز می شودبخش مشاوره و پرسش و پاسخ

شناسه کاربری 

رمز عبور             

  

عضویت در سایت

نحوه جلب توجه زنان


دسته بندی مطالب

مطالب روابط جنسی و زناشویی

مطالب دوران قبل از ازدواج

مطالب پزشکی و سلامت

مطالب تربیت فرزندان

مطالب احکام شرعی

مطالب روانشناسی

مطالب اجتماعی

مطالب صوتی

ویدئو

خدمات عمومی


 


 افراد آنلاین :


17803


بازدید امروز:


31981


بازدید دیروز:


245285783


آمار کل:

مشاوره
ازدواج و مشاوره زناشویی تنظیم خانواده ،کلیه حقوق مادی و
معنوی مروبط به مطالب اختصاصی ثبت شده و ترجمه شده در این
سایت برای پایگاه اطلاع رسانی تنظیم خانواده محفوظ است.

برای مشاوره راه های جذب زنان و دختران

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره زیر تماس بگیرید:
 

تماس با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۶۶۷ از کل کشور
 

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۵ عصر حتی ایام تعطیل

برخی از افراد بر این باور هستند که زن ها عاشق مرد جذاب ، خوش قیافه و پولدار خواهند شد ، اما آیا این باور درستی است یا خیر ؟ در واقع می توان گفت زن ها یا حتی انسان ها هیچکدام شبیه به هم نبوده و حتی مثل هم نیز فکر نمی کنند .

نحوه جلب توجه زنان

نمی توان گفت این باور به قطعیت درست و یا غلط بوده ؛ زیرا هر فردی طرز فکر خود را داشته و شیفته مردان مختلف خواهد شد . آیا تا به حال فکر کرده اید کدام دسته از مردان برای زن ها جذابیت دارد ؟ آیا رفتار و اخلاق برای جذب زن ها اهمیتی ندارد ؟ آیا این عبارت ” زن ها آهن پرستن ” حقیقت دارد ؟

لازم است بدانید که زمانی که صحبت از جذب کردن زن ها می شود ، تنها ظاهر مهم نیست بلکه رفتار و اخلاق نیز به اندازه ظاهر در جذب زن ها اهمیت دارد . در نتیجه برخی از رفتارها وجود دارد که برای جذب کردن تمام خانم ها موثر است .

رفتارهایی که زن ها و یا دختر ها دوست دارند تنها مختص به قرار اول نیست بلکه سعی کنید این رفتارها را بیشتر انجام داده و طرف مقابل را شیفته خود کنید . 

اغلب مردها دقیقا نمی دانند که زنان از چه مردانی خوششان می آید و سعی دارند تنها قدرت و مردانگی خود را اثبات کنند ، اما این رفتار صحیح نیست . شاید یک زن شیفته قدرت یک مرد شود اما تمام زن ها می خواهند که مرد مورد علاقه شان آن ها را دوست داشته و کنار هم وقت بگذرانند .

یک زن از مرد مورد علاقه خود انتظار احترام ، مسئولیت پذیری ، صداقت ، وفاداری و غیره دارد که اگر این ویژگی ها در مرد وجود نداشته باشد ، زن دچار آسیب عاطفی شده و همچنین نسبت به رابطه و طرف مقابل سرد خواهد شد . 

زن ها شیفته مردانی خواهند شده که آن ها را درک کرده ، با مهربانی با آن ها صحبت می کنند و همچنین برای احساساتشان ارزش قائل هستند . ممکن است برخی از مردان گاهی مانند بچه ها رفتار کرده و یا بهانه گیر شوند ،.

در کل بچه گانه رفتار کردن مرد ها در برخی از مواقعی مشکلی نداشته اما آن ها باید همیشه مانند یک بزرگسال و یک آدم پخته رفتار کرده و به عبارتی هوش هیجانی برای تعامل و ارتباط مناسب با زنان را داشته باشند .

 

 

همانطور که گفتیم هر دختری برای علاقه مند شدن به یک مرد معیار و ملاک های خاص خود را دارد ، اما از این میان برخی از ویژگی ها هستند که معیار مشترک تمام زن ها است که در ادامه آن ها را بیان خواهیم کرد :

 

امروزه به دلیل پیشرفت تکنولوژی و استفاده بیش از حد از فضای مجازی و اینترنت اغلب افراد بسیاری از وقت خود را با تلفن همراه خود می گذرانند . در نتیجه مردان و یا حتی خانم ها کمتر به طرف مقابل خود نگاه کرده و با او ارتباط برقرار می کنند .

نکته مهم است که تماس و یا ارتباط چشمی با زن ها بسیار تاثیر گذار خواهد بود ، تماس چشمی از این جهت اهمیت دارد که آن ها حس می کنند که طرف مقابل برای آن ها ارزش قائل شده و به آن ها توجه می کنند .

ارتباط چشمی از طریق مردان راه کاری موثر برای توجه کردن ، درک کردن ، اهمیت دادن ، ارزش قائل شدن و به نوعی دیده شدن برای زن ها می باشد . بنابراین مردان باید کارهای متفرقه خود مانند استفاده از فضای مجازی را کم کرده و به طرف مقابل خود توجه کنید . برای آگاهی از بادی لنگویج مردانه که برای زنان و دختران جذابیت دارد، کلیک کنید.

 

آیا تا به حال دیده اید که زن ها عاشق مردانی می شوند که توانایی انجام هیچ کاری را ندارند ؟ خیر اینطور نیست . زن ها شیفته مردی خواهند شد که به عبارتی ” همه فن ؛ حریف ” باشد ، مردی که نه تنها تحصیل کرده باشد بلکه مهارت های مختلفی نیز داشته باشد .

 یک زن ، شیفته مردی خواهد شد که مهارت بالایی در تصمیم گیری ، صحبت کردن ، عمل کردن ، حل مسئله و غیره داشته باشد . به طور مثال مردی که می تواند ماشین را تعمیر کرده ، مشکل کامپیوتر را حل کرده ، توانایی برقراری ارتباط با حیوانات را داشته و غیره توانایی جذب یک زن را نیز دارد .

 

متاسفانه برخی از مردها بر این باور هستند که مرد نباید احساسات و یا ضعف خود را بیان کند ، اما این باور غلط است . همه انسان ها چه زن ها و چه مردها دارای هیجان بوده و لزومی ندارد که این هیجانات و احساسات خود را مخفی کنند .

در واقع لازم است بدانید که بروز احساسات و یا هیجانات نه تنها در رابطه برای خانم ها بسیار ارزشمند بوده بلکه سبب جذب مردان نیز خواهند شد . این شیفتگی به این دلیل است که یک مرد هم قدرتمند بوده و هم آسیب پذیر است و زن می خواهد این هیجانات و رفتار ها را ببیند .

 

برخی از مردان تنها اختیار و تصمیم گیری در روزهای ملاقات را به دست همسر خود می سپارند ، که این اصلا طرز فکر صحیحی نیست . اگر یک نفر در رابطه تنها تصمیم گیرنده باشد و دیگری از خود خلاقیتی نشان ندهد ، این رابطه پس از مدتی جذابیت خود را از دست خواهد داد .

زن ها علاقه دارند که طرف مقابل به سرگرمی ها و حتی قرار ملاقات های آن ها اهمیت داده و برای آنها برنامه ریزی کند . زن ها به دنبال مردانی هستند که که علاقه به مشارکت فعالیت های هیجانی داشته باشند و همچنین در انجام رویدادهای اجتماعی نیز پیش قدم شوند .

 

بی شک تمام افراد از دروغگویی بیزار بوده و می خواهند فرد مقابل با آن ها صادق باشد ، در واقع دروغگویی و عدم صداقت در رابطه می تواند مشکل ساز باشد . اما چطور می توان تشخیص داد فرد مقابل راستگو و یا دروغگو است ؟ ویژگی های افراد راستگو چیست ؟

می توان گفت مرد راستگو و صادق ؛ قابل اعتماد بوده و در زندگی ثبات خواهد داشت . برخی از افراد وجود دارند که در اولین جلسه ملاقات نیز دروغ گفته و این عادت دروغگویی را نیز تکرار خواهند کرد . در نتیجه می توان گفت فردی که به دروغگویی عادت کرده در راستگویی مشکل خواهد داشت .

 

شاید برخی از افراد بر این باور باشند که جوانمردی و یا مردانگی از مد افتاده و دیگر کسی به این ها توجه نخواهد کرد ؛ اما اینطور نیست . زن ذاتا ظریف بوده و در تمامی زندگی نیاز دارد به کسی تکیه کند ، در نتیجه از مردانگی نیز خوشش خواهد آمد .

در مقابل می توان گفت مردان به عنوان یک فرد محافظت کننده علاقه دارند که همیشه نقش یک حامی را ایفا کنند . به همین دلیل زن ها می خواهند احساس محافظت شدن داشته و به مردی جذب خواهند شد که از آن ها محافظت می کند .

 

کلام آخر

شاید عجیب به نظر برسد اما زن ها مانند یک ذره بین رفتارهای شما را زیر نظر گرفته و به آن ها توجه بسیاری خواهند کرد . در نتیجه نه تنها رفتار شما با خودشان بلکه با دیگران را نیز مورد بررسی قرار داده و با خود حلاجی می کنند ، در نتیجه این رفتار شما می باشد که احساسات یک زن را جریحه دار می کند .

 

 

نحوه جلب توجه زنان

✔️  در واقع می توان گفت برخی از معیار و ملاک ها هستند که تمامی زن ها را می تواند جذب کند اما به طور کلی هر فردی برای انتخاب طرف مقابل خود معیار مشخصی دارد که در متن مقاله بیشتر در مورد جزئیات توضیح داده شده است .

✔️ از جمله معیارهای مشترک جذب زنان می توان به صداقت ، ابتکار عمل ، توجه کردن و یا ارتباط چشمی و غیره اشاره کرد که در متن مقاله بیشتر در مورد آن توضیح داده شده است .

✔️ جوانمردی و یا همان مردانگی که زن ها جذب آن ها می باشند یعنی اینکه یک مرد در زندگی نقش محافظت کننده و یا تکیه گاه داشته باشد که در متن مقاله بیشتر به جزئیات پرداخته شده است .

برای مشاوره راه های جذب زنان و دختران

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره زیر تماس بگیرید:
 

تماس با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۶۶۷ از کل کشور
 

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۵ عصر حتی ایام تعطیل


درمان بیش فعالی

اختلال شخصیت خودشیفته

تقویت حافظه

طرحواره معیار های سرسختانه

تجربیات مصاحبه های استخدامی

نقش پدر در تربیت کودک

ترس از شکست

عفونت گوش در کودکان

اختلال کندن پوست

ازدواج با مطلقه

مصاحب یک سایت روانشناسی درباره موضوعات کودک ، خانواده ، ازدواج ، روان شناسی فردی و شغلی است . محتوای مقالات سایت بر اساس کتب روانشناسی معتبر و توسط کارشناسان و روانشناسان مجرب تولید می شود . امید است که با مطالعه محتوای تولید شده در این سایت مشکلات شخصی ، خانوادگی و اجتماعی کاربران مرتفع شود

تمامی حقوق برای این سایت محفوظ است.

ورود و ثبت نام

وبلاگ

راه های جذب زنان می تواند متفاوت و متنوع باشد اما قبل از هر چیزی بهتر است کمی زنان را بیشتر بشناسیم. زمانی که صحبت از جذب کردن زنان می شود باید بدانیم که تنها ظاهر افراد، اهمیت ندارند بلکه رفتار و اخلاق طرف دیگر و نحوه برخوردش بسیار اهمیت دارد.

نکته دیگر این است که در هر شرایطی که با دیگران تعامل داریم رفتار غیرکلامی ما هم ایفای نقش می‌کند؛ سرعت حرکات‌، وضعیت بدن‌، ژست‌هایی که به کار می بریم، صدای‌مان و… روی نحوه دریافت حرف های ما از سوی شخص مقابل تأثیر می گذارد.

بهتر است در محل کار، زبان بدن‌ مان را در حالت خنثی حفظ کنیم تا کسی درباره انگیزه مان چیزی نپرسد؛ مثلاً زیادی نزدیک شدن به دیگران را در محل کار توصیه نمی کنم؛ چون این کار می تواند باعث سوء برداشت و یا بروز مشکلاتی شود که فضای کار را سنگین می کند.

نحوه جلب توجه زنان

اصولا مردان و زنان علائم متفاوتی را ارسال و دریافت می‌کنند و این علائم می توانند، برای هرکدام از آن ها معنای متفاوتی داشته باشد. پس بهتر است ابتدا برخی از این علائم را بشناسیم؛

 

 

برای دانلود کامل متن پی دی اف مقاله روی لینک زیر کلیک کنید

راه های جذب زنان / چگونه نظر خانم ها را به خودمان جلب کنیم؟

 

 

علائمی که نشان دهنده احساس مثبت نسبت به طرف مقابل هستند؛

 

زنان به سه کیفیت زیر پاسخ مثبت می‌دهند:

در اینجا فهرستی از رفتارها آورده شده که تضمین می‌کند، اگر یک زن با شما وارد رابطه رمانتیک هم نشود، دست‌کم چند لحظه‌ای به شما نگاه خواهد کرد:

 

این قانون بر این مبناست که زنان دوست دارند بیش از مردان حرف بزنند. آن ها برای این کار به زمان کافی نیاز دارند و بابت اینکه شما این زمان را به آن ها می‌دهید، از شما ممنون خواهند شد.

 

هنگامی که حرف می ‌زنند، به آن ها نگاه کنید، لبخند بزنید، سرتان را تکان دهید، به سمت‌شان کمی لم بدهید، این رفتار احساس خاصی به آن ها داده و به شما اشتیاق پیدا می کنند.

 

 

وقتی این جمله عجیب را به آن ها می گویید، سرتان را کمی کج کرده و با لبخندی بر لب، به آن ها بگویید لبخندشان شبیه لبخند مونالیزاست و موهای شان یادآور فرشته ونوس است.

اینگونه خواهید دید چقدر به شما جذب می شوند. علاوه بر هوشمند و خلاق بودن، هنرتان را هم نشان داده اید و اینکه می توانید، درباره موضوعاتی غیر از ورزش و آب و هوا یا شایعات مربوط به سلبریتی ها و… هم حرف بزنید.

 

یک لحظه نگاه‌کردن با لبخندی ملیح، موجب می‌شود بی‌آنکه کلمه‌ای به زبان بیاورید، ایجاد علاقه کنید. می‌توانید این نوع نگاه‌کردن را تمرین کنید.

 

 

تعریف و تمجید یکی دیگر از راه های جذب زنان است. یک چیز خوب درباره دستانش، موهایش و هرچه مربوط به اوست، بگویید. می توانید از عشطرش تعریف کرده و سعی کنید حدس بزنید چه عطری زده است. در این حالت شک نکنید متوجه می‌شوید چه عطری زده یا دست کم به اسمش اشاره ای نزدیک می کنید.

 

دقت کنید چه پوشیده و جواهرات و کفشش چگونه است. وقتی برای بار دوم او را دیدید، به یاد داشته باشید که در دیدار قبلی لباس ها و چیزهای کوچکش، چه شکلی بود. او از این توجه و یادآوری شما، احساسی خاص پیدا خواهد کرد.

 

خیلی وارد فضای شخصی اش نشوید تا احساس شلوغی نکند. تا زمانی ‌که خودش به شما نزدیک نشده، شما قدمی برندارید. فقط حواس تان باشد که رفتارتان برای او تهدید آمیز نباشد. مراقب حریم آن ها باشید چراکه اگر احساس کنند به حریمشان احترام نمی گذارید، از شما دلسرد می شوند.

 

با جملات واضح و منسجم و ایجاد تنوع در صدا حرف بزنید تا روی پیام تان تأکید شده و در آن ها علاقه ایجاد کند. اگر درهم و برهم حرف می زنید، درست حرف زدن را تمرین کنید. آرام و عمیق نفس بکشید تا محیطی دریافت‌کننده و خونسرد ایجاد کنید.

 

 

نحوه جلب توجه زنان

خنده روشی است که در مردم احساس راحتی و فضایی دوستانه ایجاد می‌کند. خنده به شما ظاهری صادقانه و خاضعانه می‌دهد.

 

آرام و هدفمند حرکت کنید. ژست های کوتاه و پرشی وحشتناک هستند و ایجاد نا امنی می کنند. مشت‌های بسته و انگشتان جمع شده تنش را نشان می دهند. ژست های باز، صاف و خونسرد با کف دست باز نشانه رابطه صادقانه است.

 

با پاسخ دادن به آنچه مشاهده می کنید، هارمونی ایجاد کنید. اگر او به پشت لم داده و خودش را از شما دور کرده، یعنی علاقه ای به شما ندارد پس برای ایجاد ارتباط او را مجبور نکنید. اگر به ‌سمت شما برگشت، لبخند زد و کمی به جلو لم داد، همان رفتار را به او برگردانید. اگر به پشت لم داد، شما هم به پشت لم بدهید. بگذارید او رابطه را رهبری کند. وقتی نشان می‌ دهد چقدر باید از او دور باشید، همان قدر دور شوید. وقتی رفتارتان محترمانه باشد، خودش در را به رویتان باز می‌کند.

 

به سمتش لم داده، لبخند زده، به چشمانش نگاه کرده، تن صدای تان را پایین آورده و به او بگویید که حس می کنید فرد بسیار خاص و گرمی است. زنان بسیار معدودی هستند که می توانند در برابر این تعریف و تمجیدها مقاومت کنند. چشمان تان را روی او متمرکز کرده و کاری کنید نتواند به کسی غیر از شما در اتاق نگاه کند.

نه ‌تنها زبان بدنش همه‌چیز را نشان می‌داد، بلکه سکوتش هم همینطور… برای همین حرفی نمی‌زد و من همه‌چیز را می‌فهمیدم.

 

یک پیشنهاد فوق العاده برای اینکه روش های جذب خانم ها را به طور کامل یاد بگیرید

 

من علی بهرام پور، نویسنده، مدرس و مربی اصول و فنون مذاکره هستم و قصد دارم در این وبسایت مطالب کاربردی و مورد نیاز را که در سالیان فعالیتم در بلاروس و ترکیه و ایران عزیز بدست آوردم را به اشتراک بگذارم.

به گفتگوی ما بپیوندید و دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید.

عالی بود هیچوقت بهش فکر نکرده بودم

در صورت عدم حذف این پست غیر اخلاقی مراتب گزارش و سایت فیلتر خواهد شد

منظورتون کدوم موضوعه میشه منم راهنمایی کنین ممنون میشم

خوب بود ولی یکم واضح تر بود خیلی خوبتر میشد.

ممنون از نظرتون حتما در نظر میگیریم که در اولین فرصت این مطلبو روانتر کنیم 🙏🏾🌱

محتوای عالی کوتاه وجذاب و کاربردی

با سلام و سپاس از ذکر نکاتی که کمتر بهشون توجه میکردیم.

موضوعت خیلی پیش پا‌افتاده ای هستش و ب نظرم‌هرچی راحت تر و خودتو کمتر پیگیر نشون بدی طوری ک من انتخاب گر هستم بیشتر جذب میشه و ب نظر من سایتتون گمراه کننده و در حد صدا و سیما هستش ک خیلی هارو ممکنه به اشتباه بندازه

روشی که شما مطرج کردین هم میتونه مفید باشه هم نباشه چون توانایی همه آدم ها برابر نیست، پس به عنوان یه گزینه میشه ازش استفاده کرد اما در مورد اینکه گفتین سایت گمراه کننده هستش، باید بگم که ما سعی میکنیم راه هایی رو بگیم که برای بیشتر کسایی که مطلبو میخونن مفید باشه به خاطر همین شاید برای کسی مثل شما که یکم حرفه ای تر هستش، شاید این موضوعات چشم گیر نباشه اما به هر حال ما سعی می کنیم همه پسند باشه و در ادامه مقاله هایی را داخل سایت قرار بدیم که شما هم دوست داشته باشید 🌸🙏🏾

شما روانشناس هستید؟

خیر، من هیچ مدرک دانشگاهی ندارم فقط مطالعه ی آزاد زیادی در این حوزه دارم 🌱

درود برشما به نکات بسیار عالی و کاربردی اشاره کردید

سلام دوست عزیز

سپاسگزاریم از همراهی و توجه بی نظیرتون

موفق و پیروز باشید

اون اُمّلی که تهدید کرده گزارش میکنه تا سایت فیلتر شه بداند که همه مثل تو فکرشان فاسد نیست. اینا رو بدای جلب نظر یک برای ازدواج یا نامزدشون مردم به کار میبرن نه برای از راه بدر کردن زن مردم. فکرتو درست کن

راست میگی

با سلام متاسفانه عده ای مغز فندقی تمام نکات و روش های زندگی بهتر رو فقط به چشم انحراف و فساد می بینن که نشان از عقده های درون دارد که متاسفانه در حال حاضر این عده قلیل حاکم به سرنوشت مردم شدن….

به هر حال تفکر هرکسی یه جوره و به نظر من بهترین کاری که همه ما در قبال چنین افرادی میتونیم انجام بدیم اینه که اطلاعات به روزی را بهشون بدیم که ذهنشون به چالش کشیده بشه 🌸

با یه چشم زدن مخ میزنم اولین کار باید خجالت نکشی بقیه خود به خود اوکی میشه

خجالت نکشیدنم خوبه اما همینطوری که نمیشه، شاید شما وارد باشی اما همه که مثل شما نیستن 😄😉🌸

۰۹۰۵۹۵۴۶۲۰۳..بیاتل به منم یاد بده یه چشمی

سلام خوبی

سلام .احسنت بر شما .فقط مشگل بیشتر ما ایرانیها اینکه هنوز افکار ورفتارمون مربوط به ۱۴۰۰ سال پیش وبرگرفته از ادیان به قول خودشون الهی .وهمین باعث سردرگمی ما ملت شده درصورتی که واقعیت کاملا برعکس و اگه بخواهیم افکاربعضی هارو به روز کنیم واقعا هیهات

ناراحت نشو ولی گمان میکنم اعتقادت سست شده و دوست داری به روز باشی و این به روز بودن رو داری از اینترنت و ماهواره میاموزی دقت کن میتونی هرجوری دوست داری زندگی کنی أزاد آزادی !!! ولی کاش کی سعی کنیم عقده های درونیمونو دور کنیم و کمی فکر کنیم. واقعیت برعکس نیست ادیان الهی رو باید دانست نه به داستان و تخیل تشبیه کرد. مطمئنا خودت روزی اعتقاد قوی ای به این موضوع داشتی ولی الان !!!! نگاه به دیگران میکنی

زنها دروغگو اند و فقط تا زمانیکه روی خوش بهشون نشون دادی طرفتند ولی بقیش همراه نخواهند بود زنها ساخته شدند برای حقه بازی ولی مردها درک دیگری دارند نه همشون ولی بیشترشون اسیر احساسات اند

به نظرم نمیشه اینطوری تعریف دقیقی از مرد و زن ارائه کرد. از نظر من هردو ضعف ها قوت هایی دارن که آن ها رو باهم برابر می کند🌸

سلام عشق شاید گوگلیت شم

اراده کنم مخ میزنم یکم اعتماد بنفس میخاد. دخترا از کسی که باهاشون راحته خوششون میاد

دیدگاه

نام *

ایمیل *

وب‌ سایت

برای دریافت دوره های رایگان فرم زیر را تکمیل
کنید

برای دریافت دوره ها کلیک کنید

(function () {
var options = {
whatsapp: “+989129543935”, // WhatsApp number
call_to_action: “Message us”, // Call to action
position: “right”, // Position may be ‘right’ or ‘left’
};
var proto = document.location.protocol, host = “getbutton.io”, url = proto + “//static.” + host;
var s = document.createElement(‘script’); s.type = ‘text/javascript’; s.async = true; s.src = url + ‘/widget-send-button/js/init.js’;
s.onload = function () { WhWidgetSendButton.init(host, proto, options); };
var x = document.getElementsByTagName(‘script’)[0]; x.parentNode.insertBefore(s, x);
})();

ما در این وبسایت قصد داریم تاجایی که امکان داره با آموزش هامون بتونیم باعث پیشرفت تک تک شما عزیزان بشیم تا بتونیم تو این شرایط سخت جامعه سربلند بیرون بیاییم برای تماس با ما روی شماره زیر کلیک کنید

02144018253

 

ورود

نام کاربری:

رمز عبور:

ورود و ثبت نام

وبلاگ

راه های جذب زنان می تواند متفاوت و متنوع باشد اما قبل از هر چیزی بهتر است کمی زنان را بیشتر بشناسیم. زمانی که صحبت از جذب کردن زنان می شود باید بدانیم که تنها ظاهر افراد، اهمیت ندارند بلکه رفتار و اخلاق طرف دیگر و نحوه برخوردش بسیار اهمیت دارد.

نکته دیگر این است که در هر شرایطی که با دیگران تعامل داریم رفتار غیرکلامی ما هم ایفای نقش می‌کند؛ سرعت حرکات‌، وضعیت بدن‌، ژست‌هایی که به کار می بریم، صدای‌مان و… روی نحوه دریافت حرف های ما از سوی شخص مقابل تأثیر می گذارد.

بهتر است در محل کار، زبان بدن‌ مان را در حالت خنثی حفظ کنیم تا کسی درباره انگیزه مان چیزی نپرسد؛ مثلاً زیادی نزدیک شدن به دیگران را در محل کار توصیه نمی کنم؛ چون این کار می تواند باعث سوء برداشت و یا بروز مشکلاتی شود که فضای کار را سنگین می کند.

نحوه جلب توجه زنان

اصولا مردان و زنان علائم متفاوتی را ارسال و دریافت می‌کنند و این علائم می توانند، برای هرکدام از آن ها معنای متفاوتی داشته باشد. پس بهتر است ابتدا برخی از این علائم را بشناسیم؛

 

 

برای دانلود کامل متن پی دی اف مقاله روی لینک زیر کلیک کنید

راه های جذب زنان / چگونه نظر خانم ها را به خودمان جلب کنیم؟

 

 

علائمی که نشان دهنده احساس مثبت نسبت به طرف مقابل هستند؛

 

زنان به سه کیفیت زیر پاسخ مثبت می‌دهند:

در اینجا فهرستی از رفتارها آورده شده که تضمین می‌کند، اگر یک زن با شما وارد رابطه رمانتیک هم نشود، دست‌کم چند لحظه‌ای به شما نگاه خواهد کرد:

 

این قانون بر این مبناست که زنان دوست دارند بیش از مردان حرف بزنند. آن ها برای این کار به زمان کافی نیاز دارند و بابت اینکه شما این زمان را به آن ها می‌دهید، از شما ممنون خواهند شد.

 

هنگامی که حرف می ‌زنند، به آن ها نگاه کنید، لبخند بزنید، سرتان را تکان دهید، به سمت‌شان کمی لم بدهید، این رفتار احساس خاصی به آن ها داده و به شما اشتیاق پیدا می کنند.

 

 

وقتی این جمله عجیب را به آن ها می گویید، سرتان را کمی کج کرده و با لبخندی بر لب، به آن ها بگویید لبخندشان شبیه لبخند مونالیزاست و موهای شان یادآور فرشته ونوس است.

اینگونه خواهید دید چقدر به شما جذب می شوند. علاوه بر هوشمند و خلاق بودن، هنرتان را هم نشان داده اید و اینکه می توانید، درباره موضوعاتی غیر از ورزش و آب و هوا یا شایعات مربوط به سلبریتی ها و… هم حرف بزنید.

 

یک لحظه نگاه‌کردن با لبخندی ملیح، موجب می‌شود بی‌آنکه کلمه‌ای به زبان بیاورید، ایجاد علاقه کنید. می‌توانید این نوع نگاه‌کردن را تمرین کنید.

 

 

تعریف و تمجید یکی دیگر از راه های جذب زنان است. یک چیز خوب درباره دستانش، موهایش و هرچه مربوط به اوست، بگویید. می توانید از عشطرش تعریف کرده و سعی کنید حدس بزنید چه عطری زده است. در این حالت شک نکنید متوجه می‌شوید چه عطری زده یا دست کم به اسمش اشاره ای نزدیک می کنید.

 

دقت کنید چه پوشیده و جواهرات و کفشش چگونه است. وقتی برای بار دوم او را دیدید، به یاد داشته باشید که در دیدار قبلی لباس ها و چیزهای کوچکش، چه شکلی بود. او از این توجه و یادآوری شما، احساسی خاص پیدا خواهد کرد.

 

خیلی وارد فضای شخصی اش نشوید تا احساس شلوغی نکند. تا زمانی ‌که خودش به شما نزدیک نشده، شما قدمی برندارید. فقط حواس تان باشد که رفتارتان برای او تهدید آمیز نباشد. مراقب حریم آن ها باشید چراکه اگر احساس کنند به حریمشان احترام نمی گذارید، از شما دلسرد می شوند.

 

با جملات واضح و منسجم و ایجاد تنوع در صدا حرف بزنید تا روی پیام تان تأکید شده و در آن ها علاقه ایجاد کند. اگر درهم و برهم حرف می زنید، درست حرف زدن را تمرین کنید. آرام و عمیق نفس بکشید تا محیطی دریافت‌کننده و خونسرد ایجاد کنید.

 

 

نحوه جلب توجه زنان

خنده روشی است که در مردم احساس راحتی و فضایی دوستانه ایجاد می‌کند. خنده به شما ظاهری صادقانه و خاضعانه می‌دهد.

 

آرام و هدفمند حرکت کنید. ژست های کوتاه و پرشی وحشتناک هستند و ایجاد نا امنی می کنند. مشت‌های بسته و انگشتان جمع شده تنش را نشان می دهند. ژست های باز، صاف و خونسرد با کف دست باز نشانه رابطه صادقانه است.

 

با پاسخ دادن به آنچه مشاهده می کنید، هارمونی ایجاد کنید. اگر او به پشت لم داده و خودش را از شما دور کرده، یعنی علاقه ای به شما ندارد پس برای ایجاد ارتباط او را مجبور نکنید. اگر به ‌سمت شما برگشت، لبخند زد و کمی به جلو لم داد، همان رفتار را به او برگردانید. اگر به پشت لم داد، شما هم به پشت لم بدهید. بگذارید او رابطه را رهبری کند. وقتی نشان می‌ دهد چقدر باید از او دور باشید، همان قدر دور شوید. وقتی رفتارتان محترمانه باشد، خودش در را به رویتان باز می‌کند.

 

به سمتش لم داده، لبخند زده، به چشمانش نگاه کرده، تن صدای تان را پایین آورده و به او بگویید که حس می کنید فرد بسیار خاص و گرمی است. زنان بسیار معدودی هستند که می توانند در برابر این تعریف و تمجیدها مقاومت کنند. چشمان تان را روی او متمرکز کرده و کاری کنید نتواند به کسی غیر از شما در اتاق نگاه کند.

نه ‌تنها زبان بدنش همه‌چیز را نشان می‌داد، بلکه سکوتش هم همینطور… برای همین حرفی نمی‌زد و من همه‌چیز را می‌فهمیدم.

 

یک پیشنهاد فوق العاده برای اینکه روش های جذب خانم ها را به طور کامل یاد بگیرید

 

من علی بهرام پور، نویسنده، مدرس و مربی اصول و فنون مذاکره هستم و قصد دارم در این وبسایت مطالب کاربردی و مورد نیاز را که در سالیان فعالیتم در بلاروس و ترکیه و ایران عزیز بدست آوردم را به اشتراک بگذارم.

به گفتگوی ما بپیوندید و دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید.

عالی بود هیچوقت بهش فکر نکرده بودم

در صورت عدم حذف این پست غیر اخلاقی مراتب گزارش و سایت فیلتر خواهد شد

منظورتون کدوم موضوعه میشه منم راهنمایی کنین ممنون میشم

خوب بود ولی یکم واضح تر بود خیلی خوبتر میشد.

ممنون از نظرتون حتما در نظر میگیریم که در اولین فرصت این مطلبو روانتر کنیم 🙏🏾🌱

محتوای عالی کوتاه وجذاب و کاربردی

با سلام و سپاس از ذکر نکاتی که کمتر بهشون توجه میکردیم.

موضوعت خیلی پیش پا‌افتاده ای هستش و ب نظرم‌هرچی راحت تر و خودتو کمتر پیگیر نشون بدی طوری ک من انتخاب گر هستم بیشتر جذب میشه و ب نظر من سایتتون گمراه کننده و در حد صدا و سیما هستش ک خیلی هارو ممکنه به اشتباه بندازه

روشی که شما مطرج کردین هم میتونه مفید باشه هم نباشه چون توانایی همه آدم ها برابر نیست، پس به عنوان یه گزینه میشه ازش استفاده کرد اما در مورد اینکه گفتین سایت گمراه کننده هستش، باید بگم که ما سعی میکنیم راه هایی رو بگیم که برای بیشتر کسایی که مطلبو میخونن مفید باشه به خاطر همین شاید برای کسی مثل شما که یکم حرفه ای تر هستش، شاید این موضوعات چشم گیر نباشه اما به هر حال ما سعی می کنیم همه پسند باشه و در ادامه مقاله هایی را داخل سایت قرار بدیم که شما هم دوست داشته باشید 🌸🙏🏾

شما روانشناس هستید؟

خیر، من هیچ مدرک دانشگاهی ندارم فقط مطالعه ی آزاد زیادی در این حوزه دارم 🌱

درود برشما به نکات بسیار عالی و کاربردی اشاره کردید

سلام دوست عزیز

سپاسگزاریم از همراهی و توجه بی نظیرتون

موفق و پیروز باشید

اون اُمّلی که تهدید کرده گزارش میکنه تا سایت فیلتر شه بداند که همه مثل تو فکرشان فاسد نیست. اینا رو بدای جلب نظر یک برای ازدواج یا نامزدشون مردم به کار میبرن نه برای از راه بدر کردن زن مردم. فکرتو درست کن

راست میگی

با سلام متاسفانه عده ای مغز فندقی تمام نکات و روش های زندگی بهتر رو فقط به چشم انحراف و فساد می بینن که نشان از عقده های درون دارد که متاسفانه در حال حاضر این عده قلیل حاکم به سرنوشت مردم شدن….

به هر حال تفکر هرکسی یه جوره و به نظر من بهترین کاری که همه ما در قبال چنین افرادی میتونیم انجام بدیم اینه که اطلاعات به روزی را بهشون بدیم که ذهنشون به چالش کشیده بشه 🌸

با یه چشم زدن مخ میزنم اولین کار باید خجالت نکشی بقیه خود به خود اوکی میشه

خجالت نکشیدنم خوبه اما همینطوری که نمیشه، شاید شما وارد باشی اما همه که مثل شما نیستن 😄😉🌸

۰۹۰۵۹۵۴۶۲۰۳..بیاتل به منم یاد بده یه چشمی

سلام خوبی

سلام .احسنت بر شما .فقط مشگل بیشتر ما ایرانیها اینکه هنوز افکار ورفتارمون مربوط به ۱۴۰۰ سال پیش وبرگرفته از ادیان به قول خودشون الهی .وهمین باعث سردرگمی ما ملت شده درصورتی که واقعیت کاملا برعکس و اگه بخواهیم افکاربعضی هارو به روز کنیم واقعا هیهات

ناراحت نشو ولی گمان میکنم اعتقادت سست شده و دوست داری به روز باشی و این به روز بودن رو داری از اینترنت و ماهواره میاموزی دقت کن میتونی هرجوری دوست داری زندگی کنی أزاد آزادی !!! ولی کاش کی سعی کنیم عقده های درونیمونو دور کنیم و کمی فکر کنیم. واقعیت برعکس نیست ادیان الهی رو باید دانست نه به داستان و تخیل تشبیه کرد. مطمئنا خودت روزی اعتقاد قوی ای به این موضوع داشتی ولی الان !!!! نگاه به دیگران میکنی

زنها دروغگو اند و فقط تا زمانیکه روی خوش بهشون نشون دادی طرفتند ولی بقیش همراه نخواهند بود زنها ساخته شدند برای حقه بازی ولی مردها درک دیگری دارند نه همشون ولی بیشترشون اسیر احساسات اند

به نظرم نمیشه اینطوری تعریف دقیقی از مرد و زن ارائه کرد. از نظر من هردو ضعف ها قوت هایی دارن که آن ها رو باهم برابر می کند🌸

سلام عشق شاید گوگلیت شم

اراده کنم مخ میزنم یکم اعتماد بنفس میخاد. دخترا از کسی که باهاشون راحته خوششون میاد

دیدگاه

نام *

ایمیل *

وب‌ سایت

برای دریافت دوره های رایگان فرم زیر را تکمیل
کنید

برای دریافت دوره ها کلیک کنید

(function () {
var options = {
whatsapp: “+989129543935”, // WhatsApp number
call_to_action: “Message us”, // Call to action
position: “right”, // Position may be ‘right’ or ‘left’
};
var proto = document.location.protocol, host = “getbutton.io”, url = proto + “//static.” + host;
var s = document.createElement(‘script’); s.type = ‘text/javascript’; s.async = true; s.src = url + ‘/widget-send-button/js/init.js’;
s.onload = function () { WhWidgetSendButton.init(host, proto, options); };
var x = document.getElementsByTagName(‘script’)[0]; x.parentNode.insertBefore(s, x);
})();

ما در این وبسایت قصد داریم تاجایی که امکان داره با آموزش هامون بتونیم باعث پیشرفت تک تک شما عزیزان بشیم تا بتونیم تو این شرایط سخت جامعه سربلند بیرون بیاییم برای تماس با ما روی شماره زیر کلیک کنید

02144018253

 

ورود

نام کاربری:

رمز عبور:

ورود و ثبت نام

وبلاگ

راه های جذب زنان می تواند متفاوت و متنوع باشد اما قبل از هر چیزی بهتر است کمی زنان را بیشتر بشناسیم. زمانی که صحبت از جذب کردن زنان می شود باید بدانیم که تنها ظاهر افراد، اهمیت ندارند بلکه رفتار و اخلاق طرف دیگر و نحوه برخوردش بسیار اهمیت دارد.

نکته دیگر این است که در هر شرایطی که با دیگران تعامل داریم رفتار غیرکلامی ما هم ایفای نقش می‌کند؛ سرعت حرکات‌، وضعیت بدن‌، ژست‌هایی که به کار می بریم، صدای‌مان و… روی نحوه دریافت حرف های ما از سوی شخص مقابل تأثیر می گذارد.

بهتر است در محل کار، زبان بدن‌ مان را در حالت خنثی حفظ کنیم تا کسی درباره انگیزه مان چیزی نپرسد؛ مثلاً زیادی نزدیک شدن به دیگران را در محل کار توصیه نمی کنم؛ چون این کار می تواند باعث سوء برداشت و یا بروز مشکلاتی شود که فضای کار را سنگین می کند.

نحوه جلب توجه زنان

اصولا مردان و زنان علائم متفاوتی را ارسال و دریافت می‌کنند و این علائم می توانند، برای هرکدام از آن ها معنای متفاوتی داشته باشد. پس بهتر است ابتدا برخی از این علائم را بشناسیم؛

 

 

برای دانلود کامل متن پی دی اف مقاله روی لینک زیر کلیک کنید

راه های جذب زنان / چگونه نظر خانم ها را به خودمان جلب کنیم؟

 

 

علائمی که نشان دهنده احساس مثبت نسبت به طرف مقابل هستند؛

 

زنان به سه کیفیت زیر پاسخ مثبت می‌دهند:

در اینجا فهرستی از رفتارها آورده شده که تضمین می‌کند، اگر یک زن با شما وارد رابطه رمانتیک هم نشود، دست‌کم چند لحظه‌ای به شما نگاه خواهد کرد:

 

این قانون بر این مبناست که زنان دوست دارند بیش از مردان حرف بزنند. آن ها برای این کار به زمان کافی نیاز دارند و بابت اینکه شما این زمان را به آن ها می‌دهید، از شما ممنون خواهند شد.

 

هنگامی که حرف می ‌زنند، به آن ها نگاه کنید، لبخند بزنید، سرتان را تکان دهید، به سمت‌شان کمی لم بدهید، این رفتار احساس خاصی به آن ها داده و به شما اشتیاق پیدا می کنند.

 

 

وقتی این جمله عجیب را به آن ها می گویید، سرتان را کمی کج کرده و با لبخندی بر لب، به آن ها بگویید لبخندشان شبیه لبخند مونالیزاست و موهای شان یادآور فرشته ونوس است.

اینگونه خواهید دید چقدر به شما جذب می شوند. علاوه بر هوشمند و خلاق بودن، هنرتان را هم نشان داده اید و اینکه می توانید، درباره موضوعاتی غیر از ورزش و آب و هوا یا شایعات مربوط به سلبریتی ها و… هم حرف بزنید.

 

یک لحظه نگاه‌کردن با لبخندی ملیح، موجب می‌شود بی‌آنکه کلمه‌ای به زبان بیاورید، ایجاد علاقه کنید. می‌توانید این نوع نگاه‌کردن را تمرین کنید.

 

 

تعریف و تمجید یکی دیگر از راه های جذب زنان است. یک چیز خوب درباره دستانش، موهایش و هرچه مربوط به اوست، بگویید. می توانید از عشطرش تعریف کرده و سعی کنید حدس بزنید چه عطری زده است. در این حالت شک نکنید متوجه می‌شوید چه عطری زده یا دست کم به اسمش اشاره ای نزدیک می کنید.

 

دقت کنید چه پوشیده و جواهرات و کفشش چگونه است. وقتی برای بار دوم او را دیدید، به یاد داشته باشید که در دیدار قبلی لباس ها و چیزهای کوچکش، چه شکلی بود. او از این توجه و یادآوری شما، احساسی خاص پیدا خواهد کرد.

 

خیلی وارد فضای شخصی اش نشوید تا احساس شلوغی نکند. تا زمانی ‌که خودش به شما نزدیک نشده، شما قدمی برندارید. فقط حواس تان باشد که رفتارتان برای او تهدید آمیز نباشد. مراقب حریم آن ها باشید چراکه اگر احساس کنند به حریمشان احترام نمی گذارید، از شما دلسرد می شوند.

 

با جملات واضح و منسجم و ایجاد تنوع در صدا حرف بزنید تا روی پیام تان تأکید شده و در آن ها علاقه ایجاد کند. اگر درهم و برهم حرف می زنید، درست حرف زدن را تمرین کنید. آرام و عمیق نفس بکشید تا محیطی دریافت‌کننده و خونسرد ایجاد کنید.

 

 

نحوه جلب توجه زنان

خنده روشی است که در مردم احساس راحتی و فضایی دوستانه ایجاد می‌کند. خنده به شما ظاهری صادقانه و خاضعانه می‌دهد.

 

آرام و هدفمند حرکت کنید. ژست های کوتاه و پرشی وحشتناک هستند و ایجاد نا امنی می کنند. مشت‌های بسته و انگشتان جمع شده تنش را نشان می دهند. ژست های باز، صاف و خونسرد با کف دست باز نشانه رابطه صادقانه است.

 

با پاسخ دادن به آنچه مشاهده می کنید، هارمونی ایجاد کنید. اگر او به پشت لم داده و خودش را از شما دور کرده، یعنی علاقه ای به شما ندارد پس برای ایجاد ارتباط او را مجبور نکنید. اگر به ‌سمت شما برگشت، لبخند زد و کمی به جلو لم داد، همان رفتار را به او برگردانید. اگر به پشت لم داد، شما هم به پشت لم بدهید. بگذارید او رابطه را رهبری کند. وقتی نشان می‌ دهد چقدر باید از او دور باشید، همان قدر دور شوید. وقتی رفتارتان محترمانه باشد، خودش در را به رویتان باز می‌کند.

 

به سمتش لم داده، لبخند زده، به چشمانش نگاه کرده، تن صدای تان را پایین آورده و به او بگویید که حس می کنید فرد بسیار خاص و گرمی است. زنان بسیار معدودی هستند که می توانند در برابر این تعریف و تمجیدها مقاومت کنند. چشمان تان را روی او متمرکز کرده و کاری کنید نتواند به کسی غیر از شما در اتاق نگاه کند.

نه ‌تنها زبان بدنش همه‌چیز را نشان می‌داد، بلکه سکوتش هم همینطور… برای همین حرفی نمی‌زد و من همه‌چیز را می‌فهمیدم.

 

یک پیشنهاد فوق العاده برای اینکه روش های جذب خانم ها را به طور کامل یاد بگیرید

 

من علی بهرام پور، نویسنده، مدرس و مربی اصول و فنون مذاکره هستم و قصد دارم در این وبسایت مطالب کاربردی و مورد نیاز را که در سالیان فعالیتم در بلاروس و ترکیه و ایران عزیز بدست آوردم را به اشتراک بگذارم.

به گفتگوی ما بپیوندید و دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید.

عالی بود هیچوقت بهش فکر نکرده بودم

در صورت عدم حذف این پست غیر اخلاقی مراتب گزارش و سایت فیلتر خواهد شد

منظورتون کدوم موضوعه میشه منم راهنمایی کنین ممنون میشم

خوب بود ولی یکم واضح تر بود خیلی خوبتر میشد.

ممنون از نظرتون حتما در نظر میگیریم که در اولین فرصت این مطلبو روانتر کنیم 🙏🏾🌱

محتوای عالی کوتاه وجذاب و کاربردی

با سلام و سپاس از ذکر نکاتی که کمتر بهشون توجه میکردیم.

موضوعت خیلی پیش پا‌افتاده ای هستش و ب نظرم‌هرچی راحت تر و خودتو کمتر پیگیر نشون بدی طوری ک من انتخاب گر هستم بیشتر جذب میشه و ب نظر من سایتتون گمراه کننده و در حد صدا و سیما هستش ک خیلی هارو ممکنه به اشتباه بندازه

روشی که شما مطرج کردین هم میتونه مفید باشه هم نباشه چون توانایی همه آدم ها برابر نیست، پس به عنوان یه گزینه میشه ازش استفاده کرد اما در مورد اینکه گفتین سایت گمراه کننده هستش، باید بگم که ما سعی میکنیم راه هایی رو بگیم که برای بیشتر کسایی که مطلبو میخونن مفید باشه به خاطر همین شاید برای کسی مثل شما که یکم حرفه ای تر هستش، شاید این موضوعات چشم گیر نباشه اما به هر حال ما سعی می کنیم همه پسند باشه و در ادامه مقاله هایی را داخل سایت قرار بدیم که شما هم دوست داشته باشید 🌸🙏🏾

شما روانشناس هستید؟

خیر، من هیچ مدرک دانشگاهی ندارم فقط مطالعه ی آزاد زیادی در این حوزه دارم 🌱

درود برشما به نکات بسیار عالی و کاربردی اشاره کردید

سلام دوست عزیز

سپاسگزاریم از همراهی و توجه بی نظیرتون

موفق و پیروز باشید

اون اُمّلی که تهدید کرده گزارش میکنه تا سایت فیلتر شه بداند که همه مثل تو فکرشان فاسد نیست. اینا رو بدای جلب نظر یک برای ازدواج یا نامزدشون مردم به کار میبرن نه برای از راه بدر کردن زن مردم. فکرتو درست کن

راست میگی

با سلام متاسفانه عده ای مغز فندقی تمام نکات و روش های زندگی بهتر رو فقط به چشم انحراف و فساد می بینن که نشان از عقده های درون دارد که متاسفانه در حال حاضر این عده قلیل حاکم به سرنوشت مردم شدن….

به هر حال تفکر هرکسی یه جوره و به نظر من بهترین کاری که همه ما در قبال چنین افرادی میتونیم انجام بدیم اینه که اطلاعات به روزی را بهشون بدیم که ذهنشون به چالش کشیده بشه 🌸

با یه چشم زدن مخ میزنم اولین کار باید خجالت نکشی بقیه خود به خود اوکی میشه

خجالت نکشیدنم خوبه اما همینطوری که نمیشه، شاید شما وارد باشی اما همه که مثل شما نیستن 😄😉🌸

۰۹۰۵۹۵۴۶۲۰۳..بیاتل به منم یاد بده یه چشمی

سلام خوبی

سلام .احسنت بر شما .فقط مشگل بیشتر ما ایرانیها اینکه هنوز افکار ورفتارمون مربوط به ۱۴۰۰ سال پیش وبرگرفته از ادیان به قول خودشون الهی .وهمین باعث سردرگمی ما ملت شده درصورتی که واقعیت کاملا برعکس و اگه بخواهیم افکاربعضی هارو به روز کنیم واقعا هیهات

ناراحت نشو ولی گمان میکنم اعتقادت سست شده و دوست داری به روز باشی و این به روز بودن رو داری از اینترنت و ماهواره میاموزی دقت کن میتونی هرجوری دوست داری زندگی کنی أزاد آزادی !!! ولی کاش کی سعی کنیم عقده های درونیمونو دور کنیم و کمی فکر کنیم. واقعیت برعکس نیست ادیان الهی رو باید دانست نه به داستان و تخیل تشبیه کرد. مطمئنا خودت روزی اعتقاد قوی ای به این موضوع داشتی ولی الان !!!! نگاه به دیگران میکنی

زنها دروغگو اند و فقط تا زمانیکه روی خوش بهشون نشون دادی طرفتند ولی بقیش همراه نخواهند بود زنها ساخته شدند برای حقه بازی ولی مردها درک دیگری دارند نه همشون ولی بیشترشون اسیر احساسات اند

به نظرم نمیشه اینطوری تعریف دقیقی از مرد و زن ارائه کرد. از نظر من هردو ضعف ها قوت هایی دارن که آن ها رو باهم برابر می کند🌸

سلام عشق شاید گوگلیت شم

اراده کنم مخ میزنم یکم اعتماد بنفس میخاد. دخترا از کسی که باهاشون راحته خوششون میاد

دیدگاه

نام *

ایمیل *

وب‌ سایت

برای دریافت دوره های رایگان فرم زیر را تکمیل
کنید

برای دریافت دوره ها کلیک کنید

(function () {
var options = {
whatsapp: “+989129543935”, // WhatsApp number
call_to_action: “Message us”, // Call to action
position: “right”, // Position may be ‘right’ or ‘left’
};
var proto = document.location.protocol, host = “getbutton.io”, url = proto + “//static.” + host;
var s = document.createElement(‘script’); s.type = ‘text/javascript’; s.async = true; s.src = url + ‘/widget-send-button/js/init.js’;
s.onload = function () { WhWidgetSendButton.init(host, proto, options); };
var x = document.getElementsByTagName(‘script’)[0]; x.parentNode.insertBefore(s, x);
})();

ما در این وبسایت قصد داریم تاجایی که امکان داره با آموزش هامون بتونیم باعث پیشرفت تک تک شما عزیزان بشیم تا بتونیم تو این شرایط سخت جامعه سربلند بیرون بیاییم برای تماس با ما روی شماره زیر کلیک کنید

02144018253

 

ورود

نام کاربری:

رمز عبور:

چگونه می توان یک زن را جذب کرد؟ شرایطی که برای زنان جذاب است، چیست؟ زنان چه می خواهند؟ همه ما آن را پرسیده ایم. مردان فکر می کنند که خرید کردن زن ها را تحت تأثیر قرار می دهد. مردان سعی می کنند پول بیشتری برای جذب دختران به دست آورند. اما واقعا این چیزی است که آنها می خواهند؟ چگونه می توانیم آنها را جذب کنیم؟ 

رهبری را می توان به عنوان توانایی ارائه راهنمایی و جهت به صورت شفاهی و یا با مدل سازی تعریف کرد. این به مفهوم کنترل نیست. زنان می خواهند احساس کنند که آنها با یک رهبر هستند، اما نه یک دیکتاتور. در یک رابطه، زنان می توانند به ما سطح اعتمادی فراتر از معشیت زندگی بدهند. مهم است که آنها از شما در مواردی از قبیل جایی که می خواهید ارتباط برقرار کنید و اهدافی که برای آن زندگی دارید، بشنوند. روش هایی که نشان دهد می توانید یک رهبر باشید به صورت زیر است:

انجام این کارهای ساده می تواند نشان دهد که در مورد رابطه هیجان زده شده اید. یک تلاش هماهنگ انجام می دهید که نشان می دهد که می خواهید آنجا باشید.

صرف نظر از بیش از حد آکادمیک بودن آن، ارتباطات به سادگی به مفهوم مبادله ایده ها، نیازها و خواسته ها است. ماهیت این مفهوم، ساده و بدون عارضه است، اما به کارگیری آن همه چیز است. به طور معمول زنان بیشتر از مردان صحبت می کنند. یک مفهوم به نام جنبش جنسی شناخته شده است که اختلافات در تعداد کل کلمات در صحبت مردان و زنان را برجسته می کند. لوآن بریزندین (پروفسور دانشگاه کالیفرنیا سان فرانسیسکو) دریافته است که زنان به طور متوسط ​​20000 کلمه در روز صحبت می کنند و مردان از 7000 کلمه در روز استفاده می کنند. این بدان معنا است که زنان تقریبا 3 برابر بیشتر از مردان صحبت می کنند. آقایان، من مطمئن هستم که تجربه، این را به شما آموخته است.

نحوه جلب توجه زنان

درسی برای یادگیری وجود دارد و آن به دو قسمت تقسیم می شود:

1. ما باید بیش از صحبت کردن، گوش دهیم.

اگر ما سعی کنیم بیش از خانم ها صحبت کنیم، این مسأله رقابتی می شود. برای آنها سخت به نظر می رسد تا صحبت کرده و افکار خود را به اشتراک بگذارند. اگر ما به اندازه آنها صحبت کنیم، این احتمال وجود دارد که به همه چیز گوش نکنیم.

2. هر آنچه که می گویید، باید واقعیت داشته باشد.

اطمینان حاصل کنید (تا آنجا که ممکن است)، آنچه که بیان می کنید، با ارزش است. لازم نیست که یک فیلسوف باشید، اما لازم است که از انتخاب کلمات خود به صورت عقلانی اطمینان حاصل کنید؛ زیرا کمتر صحبت می کنید. اگر چیزی اشتباه یا توهین آمیز بگویید، صحبت کردن کمتر به شما زمان کمتری برای توضیح خواهد داد. استفاده از کلمات کمتر همیشه به شما این امکان را نمی دهد که تا جایی که ممکن است دقیق باشید. من پیشنهاد نمی کنم که بیشتر صحبت کنید. با این حال، پیشنهاد می کنم که هدفمندتر صحبت کنید.

تسلط بر هنر ارتباطات، برای هر رابطه ای دشوار و متفاوت است. راهی برای پیدا کردن آنچه که نیاز دارید، ارتباط برقرار کردن است. در مورد موارد زیر صحبت کنید.

مهم است که توجه داشته باشیم که نیازهای ارتباطی بسته به فصل زندگی تغییر می کند و باید یاد بگیرید که چگونه این ارتباطات را تنظیم نمایید. در نهایت یاد بگیرید که «به زبان او صحبت کنید». خانم شما بیان خاصی دارد و به این معنا است که خاص است. این می تواند زبانی یا غیر زبانی باشد، اما او این ویژگی ها را دارد. این شیوه های ارتباطی متمایز شده را ترسیم کنید. هنگامی که آنها را انتخاب می کنید، او بیشتر از آن قدردانی می کند و شما از جانب او امتیاز کسب می کنید.

این فراتر از خودخواه نبودن است، چرا که تمایلی برای تقسیم کردن نیست. از خود گذشتگی همچنین به این معنا است که شما دیگران را نسبت به خود در الویت قرار می دهید. این خصلت اخلاقی از خود گذشتگی به مرد اجازه بخشنده بودن می دهد، به ویژه هنگامی که مسائل مالی در میان باشد. زمانی که این ویژگی را به نمایش می گذارید، نشان می دهید که آنچه برای او ارزشمند است به اندازه نیازهای شما (و در زمان هایی) مهمتر از نیازهای شما می باشد. این خصلت نیز در خانم شما متقابل خواهد بود. این برای او فطری است.

توجه و ملاحظه هم ریشه نوع دوستی و خیر خواهی است و نخستین ترفند برای رسیدن به بلوغ عاطفی است. توسط بسیاری از مردان ترکیب موارد زیر در با توجه و با ملاحظه بودن نادیده گرفته می شود.

چه چیز بدتر از بیرون رفتن با کسی است که خلق و خوی مناسبی ندارد؟ این فردی است که رفتار خوبی ندارد. اینکه در خانه ای با اکثریت مردها بزرگ شده اید، و یا اینکه در تمام ورزش هایی که تحت سلطه مردان است، شرکت می کنید، اهمیتی ندارد. تا یک «لطفا» و یک «تشکر» راهی طولانی در پیش است.

رفتارها را می توان در شیوه های گوناگون نمایش داد:

تمامی زنان تمایل به ازدواج و تشکیل خانواده ندارند، اما اکثریت قاطع زنان به آن نیاز دارند. مردی باشید که از او خانواده و کودک می خواهد و صحبت در مورد کودکان، جذابیت شما را به طور چشمگیری افزایش می دهد. امروزه کودکان مانند قبل در یک رابطه حائز اهمیت نیستند. شانس شما با داشتن کودک لزوما کمتر نخواهد شد. بر اساس این گفته ها، یک پدر فوق العاده و فراهم کننده همه چیز برای فرزندان خود باشید تا کودکان این را به خانم شما نشان دهند.

یک مرد خانواده گرا بودن همچنین به این معنا است که در طول مکالمات و در حین قرار گذاشتن، او خواهد دید که شما او را به عنوان همسر خود در الویت قرار می دهید. راه دیگری برای نشان دادن اینکه یک مرد خانواده هستید، این است که به او اجازه دهید رابطه بین شما و خانواده شما را ببیند. حتی اگر خانواده شما نزدیک نیست، به او ابراز کنید که تمایل دارید این وضعیت را تغییر دهید. اجازه دهید که او بداند شما می خواهید به فرزندان خود نزدیک باشید و نمی خواهید چرخه ای را که قبلا در آن بوده اید، مجددا تکرار نمایید.

این کار برای مردان بسیار دشوار است. مردان خود را کسانی می شناسند که بیشتر … قوی تر هستند، اما واقعیت این است که آنها احساساتی مانند زنان دارند. زنان باید ببینند و تجربه کنند که شما از آزاد بودن با آنها آسودگی دارید. اجازه دادن به او برای مواجه شدن با نقاط ضعف شما، اعتماد را افزایش خواهد داد. این نشان می دهد که شما به او در مکان های عمیق و تاریک زندگی خود اعتماد دارید. این کار را در مراحل ابتدایی برای شناختن کسی انجام ندهید. تکرار آنها می تواند بیش از حد یا بسیار زود باشد. شما زمان مناسب آن را می دانید. به خاطر داشته باشید که بی باکی در انتقادپذیری وجود دارد.

نگاه کردن به آنچه که در سراسر جهان اتفاق می افتد و صحبت در مورد آن، کیفیتی است که نشان می دهد شما بخشی از جهان هستید. نیازی نیست که یک تحلیلگر سیاسی یا یک بشر دوست باشید. با این حال، مهم است که نشان دهید که به اندازه کافی به یادگیری و درک دیگر دیدگاه های فرهنگی اهمیت می دهید. این بدان معنی است که می توانید مکالمه را از زمان و مکان دور از کار یا خانواده به چیزی دیگر و با همان اهمیت اختصاص دهید.

یک نجیب زاده که با جهان اطرافش در ارتباط است، به زن مورد نظر خود ثابت می کند که درک می کند که او بخشی از چیزی است که از خود او بزرگ تر است. این نشان می دهد که درک می کنید که جهان حول شما و تجربیات شما نمی چرخد. این یک عنصر کلیدی در رضایت بخش بودن است.

نه از نوع شوخ طبعی که احمقانه و یا بی احساس به نظر می رسد، یا حتی جوک هایی که در مورد همه مسائل است؛ بلکه داشتن حس شوخ طبعی که به موقع است. مردی که از یک خنده خوب قدردانی می کند و این توانایی را دارد که وزن موضوعات جدی را با یک شوخ طبعی متعادل کند، نادر است. داشتن حس شوخ طبعی شما، به او می گوید که در زمان های سخت  قادر خواهید بود از این طریق آنها را بخندانید. این امر اعتماد او به شما را به عنوان یک انسان قابل اعتماد، قطعی خواهد کرد.

بخشی که اغلب فراموش شده، طنز زیرکانه است. زیرکی می تواند به عنوان ادراک و به صورت هوشمندانه، ارتباط بین ایده هایی تعریف شود که سرگرمی و تفریح را به همراه دارند. خانم ها مردانی که سریع عمل می کنند و می توانند یک شوخ طبعی فریبنده داشته باشند را دوست دارند. یک مرد عاقل که شادابی و سر زندگی داشته باشد. تفریح را دوست داشته باشد، خانم ها هم او را دوست خواهند داشت.

زنان، مردانی که از چیزهای جدید نمی ترسند را دوست دارند. مردان به عنوان موجوداتی که برده عادت شده و یک چیز تکراری را دوست دارند، شناخته می شوند. اگر بتوانید این تصور را کنار بگذارید، جذابیت شما فوق العاده افزایش خواهد یافت.

این حس ماجراجویی را می توان به صورت زیر مشاهده کرد:

هیچ کس نمی خواهد خود را متعهد به فرو افتادن در یک چاه یا پذیرفتن یک دیدگاه کند. اما گاهی سعی کنید تا از امتحان کردن چیزهای جدید لذت ببرد تا جلب توجه زن مورد نظر را به دست آورید.

فقط به صرفه جویی و ارزان قیمت بودن فکر نکنید. در حقیقت زنان از چیزهای ارزان متنفر هستند! کاردان به معنای حل کننده مسائل به روش های بدون خشونت است. کلید در اینجا این نیست که لزوما می دانید که چگونه همه چیز را انجام دهید، اما بیشتر از آن شما می دانید که چگونه همه چیز انجام می شود. یا اینکه شخصی را می شناسید که می داند چگونه آن را انجام دهد. بنابراین مهم است که قادر به استفاده از نیرو خود در موارد زیر هستید:

تا به اهداف خود برسید، این موارد را در ذهن داشته باشید. به علاوه، این راهی است که به شریک خود نشان دهید که بیش از حد به خود افتخار نمی کنید. روابط انعطاف پذیر یک فانتزی است که می گوید «درخواست کمک کنید». اگر غرور شما به شما اجازه نمی دهد که درخواست کمک کنید، و مغرور تر از آن هستید است که کمک بطلبد، در این صورت رابطه شما دچار آشفتگی است. 

من نمی توانستم این را از لیست خارج کنم! مردان دارای سبک، اعتماد به نفسی از خود نشان می دهند که معمولا شما آن را در بیرون مشاهده نمی کنید. نیازی نیست تا خوشتیپ ترین انسان حاضر در اتاق باشید. اما مهم است که به ظاهر خود توجه داشته باشید و با نشان دادن آن به همسر یا دوست دختر خود، حتی زمانی که او در اطراف شما نیست، احساس افتخار کنید. سبک شما فراتر از لباس است و می تواند هر کدام از موارد زیر باشد:

داشتن این خصوصیات، شما را جذاب تر می کند. باید آگاه باشید که زنان همانند مردان نیستند که که ظاهر را مهم ترین مسأله بدانند. زنان می خواهند می خواهند احساس امنیت، توجه و عشق کنند. به کار گیری موارد ارائه شده در متن بالا به شما کمک می کند تا او عاشق شما شود.

با عضویت در خبرنامه ما از تخفیف‌ها و محصولات جدید با خبر شوید. هر متنی که خواستید اینجا اضافه یا حذف کنید.

سبد خرید شما خالی است.

سبد خرید شما خالی است.

امروز قصد داریم که به معرفی روش هایی برای افزایش جلب توجه زنان و دختران در کوتاه ترین زمان ممکن بپردازیم . اگر می خواهید در یک قرار عاشقانه زنان را تحت تاثیر قرار دهید ، از نکات مطرح شده در این مطلب حتما استفاده کنید .

نحوه جلب توجه زنان

شاید تاکنون تنها نکاتی که در مورد چگونگی جذب زنان می دانسته اید را تنها از روی برخی سکانس های فیلم های عاشقانه آموخته باشید . اگرچه در این گونه فیلم ها ، موارد مختلفی نمایش داده می شود اما بهتر است بدانید که قانون جذب زنان و جلب توجه آن تنها به چند نکته ، محدود نمی شود و موارد مختلفی را باید برای رسیدن به این هدف توسط مردان عاشق مد نظر قرار گرفته شود .

 

به طور کلی زنان در مقایسه با مردان بسیار احساسی هستند . برای بانوان زیر پا گذاشتن احساس اصلا کار راحت و ساده ای نیست . آنها همیشه دوست دارند با مردانی وارد رابطه عاشقانه شوند که به احساسات زنانه آنها احترام بگذارد و برای این احساسات ارزش قائل باشد . به عنوان یک مرد بهتر است بدانید که برای برآورده ساختن انتظارات زن ها ، عموما فرصت های زیادی را در اختیار ندارید و اگر بر این امر خیلی اصرار دارید، باید با استفاده از موثر ترین روش ها ، نظر مثبت او را در کوتاه ترین زمان ممکن به خود جلب کنید .

در ادامه به شما ۱۲ ویژگی که هر زن از مرد مورد علاقه اش انتظار دارد را به شما معرفی خواهیم کرد . ویژگی هایی که برای جلب توجه زنان بسیار مطلوب می باشند .

 

نکته اول . زنان به چهره شما توجه می کنند :

 

همه ما می دانیم که ظاهر آراسته انسان ها چقدر بر نحوه بازخوردهای اجتماعی از سوی دیگران ، می تواند تاثیر داشته باشد . در اینجا بر اینکه حفظ آراستگی ظاهر و صورت برای سلامتی چقدر مهم است ، بحثی نداریم اما واقعا زیبایی چهرا تنها زمانی میسر می شود که شما کارهای مثل عمل های جراحی بر روی صورت خود انجام دهید ؟

جواب این سوال منفی است . همه ما با چهره ستارگان فیلم های هالیوودی متولد نمی شویم . اگر زنان به دنبال چنین چهره هایی بودند ، خب حالا می توانستید خیل بزرگی از مردان مجرد را در سطح جامعه مشاهده کنید . آنچه که شما در این باره به آن نیاز دارید تنها عمل به روش های ساده حفظ آراستگی صورت می باشد . اصلاح صورت یا نگهداری ریش ، بر اساس سلیقه خودتان تعین می شود اما در هر صورت سعی کنید بهترین و آراسته ترین وضعیت صورت را همیشه داشته باشید . استفاده از ابزارهای افزایش سلامتی پوستی نظیر انواع کرم ها و ماسک های صورت می توانند برای مردانی که در مشاغل سخت فعالیت می کنند ، بسیار مفید باشند .

 

نکته دوم . به نوع لباسی که می پوشید ، توجه کنید :

طرز لباس پوشیدن برای هر رویدادی مهم است اما نباید خود را فقط مشغول انتخاب رنگ و جنس لباس کنید بلکه برای زنان در اغلب مواقع آراستگی و معطر بودن لباسی که به تن خواهید کرد ، اهمیت بیشتری نسبت به رنگ و جنس دارد . شما باید سعی کنید لباس هایی را انتخاب نمایید که پیام های مثبتی را به شخص مقابل تان انتقال دهد . به علاوه یک نمایانگر مناسب از سبک زندگی و شخصیت شما باشد . معمولا مردانی می توانند نظر مثبت زنان را نسبت به خود جلب کنند که در اغلب اوقات لباس های رسمی تری به تن نمایند . بستن یک ساعت مچی و استفاده از یک عطر یا ادکلن مناسب ، جذابیت هر مردی را چند برابر می کند . همچنین پوشیدن یک لباس باوقار مانند کت و شلوار برای مردانی که به هکیل خود اهمیت می دهند ، می تواند جذابیت آنها را چند برابر کند .

نکته سوم . اهمیت لبخند زدن برای جلب توجه زنان و دختران :

لبخند زدن یک راه فریبنده و دلربا برای هر شخصی محسوب می شود . چنانچه در یک ملاقات عاشقانه در هنگام رویارویی اولیه با زن مورد علاقه خود ، لبخند بر روی لبانتان داشته باشید ، به صورت ناخودآگاه به او یک حس امنیت و آرامش را هدیه کرده اید . این لبخند را با یک تماس چشمی عاشقانه و یک وضعیت بدنی مناسب و البته با حفظ اعتماد به نفس کافی ترکیب کنید تا خیلی زود متوجه تاثیر گذاری این روش جلب توجه افراد شوید . البته در مورد نحوه لبخند زدن به جز نکات بالایی ، باید به نکاتی دیگری نیز توجه داشته باشید .

مراقبت از دهان و دندان بسیار مهم است . سیگار کشیدن ، مسواک نزدن ، باقی مانده ذرات غذا بر روی دندان ها و عواملی از این قبیل ، می توانند لبخند زدن شما را به دلیل نمایان شدن وضعیت دهانی نامناسب به یک عامل دافعه برای زنان تبدیل کنند .

نکته چهار. نوع حرکات بدن را تنظیم نمایید :

روانشناسان اخیرا متوجه شده اند در برخی مواقع ، زبان بدن ( مجموعه ای از رفتارهای غیر کلامی ) در نهایت می توانند تاثیرگذاری بیشتری نسبت به صحبت کردن به صورت عادی داشته باشند . اگر دوست دارید که سخن شما پر اهمیت تلقی شود بایستی حتما تکنیک های زبان بدن را بیاموزید چون به هرحال صبحت کردن به این شیوه نه تنها موثر تر است بلکه جذابیت بیشتری نیز برای شما به همراه خواهد آورد . برای جلب توجه زنی که با او قصد ازدواج دارید باید از هرگونه حرکتی که منجر به آزرده شدنش می شود ، جدا بپرهیزید .

 

نکته پنج . تن صدا و لحن بیان :

باید بدانید که زنان برعکس مردان به تک تک کلمات شما حساس هستند . گاهی اوقات یک کلمه نامربوط می تواند ذهن او را برای مدت ها درگیر کند و تاثیرات نامطلوبی نسبت به شما پدید آورد . به لحن بیان و واژگانی که انتخاب می کنید ، بیشتر دقت داشته باشید . دایره لغوی خود را از طریق روشی هایی همچون کتاب خوانی افزایش دهید و همچنین از کسانی که طرز بیان مناسبی ندارند ، دوری کنید . یادگیری و اجرای روش های عالی سبک زندگی مثل خوش صحبتی از واحب ترین اعمالی هستند که هر شخص فارغ از زن یا مرد بودن باید به فکر آنها باشد . به شما پیشنهاد می کنیم که تکنیک های تبدیل شدن به یک سخنران جذاب و ماهر را در اولویت آموزش های خود قرار دهید .

نکته ششم . به سلامت و کیفیت پوست خود اهمیت دهید :

شاید گمان کنید که این نکته ارتباط چندانی با موضوع جلب توجه زنان نداشته باشد اما بهتر است بدانید که هیچ زنی دوست ندارد که دست های شریک زندگی اش ترک خورده و خشک باشد . خوشبختانه در همه مناطق امروزه ، کرم های مرطوب کننده و لوسیون های بدن به وفور یافت می شوند . حتی اگر در مشاغل صنعتی همچون مکانیکی مشغول هستید ، بهتر است که از این نوع محصولات مراقبتی پوست استفاده نمایید.

نکته هفتم . زیبا و با ادبانه سخن بگویید :

همه انسان هایی که در یک منطقه خاص زندگی می کنند معمولا با یک نوع زبان واحد بایکدیگر صحبت می کنند . اما یکی از مهم ترین عواملی که باعث می شود برخی افراد در همین جامعه از محبوبیت خاصی در بین عموم مردم برخوردار باشند ، طرز صبحت کردن آن ها می باشد . اگر می خواهید به عنوان یک انسان با شخصیت شناخته شوید سعی کنید در تمامی اوقات به خصوص هنگام ملاقات با کسی که عاشقش هستید ، ادب را رعایت کنید . همچنین سلام کردن و احوال پرسی صحیح را نیز حتما مدنظر داشته باشید . هیچ چیزی به اندازه ی بداخلاقی و بی ادبانه صحبت کردن نمی تواند زنان را آزرده خاطر کند . اگر به احساسات دیگران بی اعتنایی کنید ، خیلی زود آنها سعی خواهند کرد که شما را از زندگی شان محو کنند .

 

نکته هشتم . توجه داشتن به جزئیات :

نکات ظریف دیگر نیز در مورد قانون جذب زنان وجود دارد به عنوان مثال دست های خود را در مقابل زنان گره و مشت نکنید ، چون این کار به صورت ناخودآگاه منجر به از دست دادن حس امنیت زدن می شود.
عموم مردان به جزئیاتی مثل چگونگی انتخاب لباس ، عطر و … توجه کافی ندارند . اگرچه نکات مهم تری نیز برای زنان وجود دارد اما آنها به مواردی همچون نوع مدل مو ، عینک ، ساعت مچی ، کفش و رایحه عطر همیشه دقت می کنند .

نکته نهم . خانواده گرا باشید :

همه زنان مایل اند که با مردانی ازدواج کنند که همیشه خانواده خود را در اولویت قرار می دهند . اگر این ویژگی را در خود احساس می کنید ، بایستی به شخصی که برای ازدواج انتخاب کرده اید این موضوع را نشان دهید . برای اینکار می توانید به او اجازه دهید که تعامل بین شما و خانواده تان را ببیند . حتی اگر چنین موقعیتی را نداشتید ، می توانید با او در مورد سبک زندگی و شخیصتی خود بیشتر صحبت کنید . داشتن چنین ویژگی هایی سبب می شود که در آینده نیز اعضا خانواده به پدر بیشترین اهمیت را بدهند .

نکته دهم . توجه داشتن به عطر و بوی بدن :

اهمیت این موضوع به حدی است که اگر تمامی نکات مطرح شده درباره چگونگی جلب توجه زنان را مو به مو رعایت کنید اما زن مورد علاقه شما از بوی عطری که استفاده کرده اید خوشش نیاید ، مطمئن باشید که تاثیر شگفتی را ملاحظه نخواهید کرد . برآورده ساختن انتظارات بانوان در این مورد خیلی مشکل نیست ، تنها کافی است که در انتخاب رایحه خود دقت داشته باشید و علاقه بویایی شخص مقابل تان را را نیز لحاظ کنید . مطالعات نشان می دهد که زنان ، عطر و بوی مرد را به عنوان اصلی ترین عامل برای یافتن شریک مناسب زندگی در نگاه اول در نظر می گیرند . بنابراین وقت کافی گذاشتن برای انتخاب یک عطر و ادکلن جذاب برای مردان خالی از لطف نیست . اما متوجه باشید که انتخاب یک عطر گاهی اوقات به سادگی امکان پذیر نبوده و باید آزمایش ها و بررسی ها مختلفی قبل از خرید توسط مردان انجام شود . برخی رایحه نه تنها برای جلب نظر زنان مناسب نیستند بلکه ممکن است حتی باعث بروز علائم آلرژی زا نیز شوند .

 

با چند کلیک به ساده ترین شیوه ممکن از فروشگاه عطریکو می توانید اقدام به خرید ادکلن زنانه کنید.

نحوه جلب توجه زنان

نکته یازدهم . مطلع و تحصیل کرده باشید :

آگاهی داشتن از آنچه که در سراسر جهان اتفاق می افتد و توانایی تحلیل مسائل برای برخی زنان بسیار جذاب می باشد . نیازی نیست که یک تحلیل گر سیاسی یا یک خیرخواه مسائل عمومی باشید اما مهم است که نشان دهید که به اندازه کافی به یادگیری و درک دیدگاه های مختلف اهمیت می دهید . مردی که با دنیای اطرافش در ارتباط است به همسر خود ثابت می کند که توانایی فهمیدن خواسته ها و احساسات او را دارد . تحصیلات ، شبکه سازی اجتماعی و یادگیری یک مهارت مخصوص سه ابزار مهم برای جلب توجه زنان هستند .

نکته دوازدهم . حس شوخ طبعی داشته باشید :

این نکته به هیچ وجه به معنای انجام شوخی های بی ادبانه و بی احساس نیست . اکثر زنان از اینکه با مردانی وارد رابطه شوند که خشک نیستند و توانایی فراموش کردن مشکلات هر چند در کوتاه مدت را دارند ، خوششان می آید . شوخ طبع بودن هم برای مردان و هم برای زنان به گونه ای است که باعث می شود که آنها در هنگام مواجه با مشکلات کمتر دچار استرس و نگرانی شوند .

نکته پایانی :

جلب توجه زنان گاهی اوقات به سادگی اتفاق نمی افتد ، در کل بانوان به نوع شخصیت ، نگرش ، آراستگی ، طرز بیان ، جایگاه اجتماعی و تحصیلات شما بیشتر از سایر موارد اهمیت می دهند . پس این موارد را جدی بگیرید .

این مقاله توسط تیم تولید محتوا سایت عطریکو ( فروشگاه تخصصی عطر تهران ) تهیه شده است . اگر پس از مطالعه این راهنمایی و درک اهمیت استفاده از یک عطر خوب برای جلب توجه زنان ، به دنبال مرکزی معتبر و منصف برای تهیه عطر هستید می توانید به بخش فروشگاه سایت ما وارد شده و از پیشنهادات و تخفیفات جذاب فروشگاه عطریکو ( تخصصی ترین مرکز فروش عطر و ادکلن کشور ) استفاده نمایید . منتظر شما هستیم .

 

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه

نام *

ایمیل *

وب‌ سایت

ذخیره نام، ایمیل و وبسایت من در مرورگر برای زمانی که دوباره دیدگاهی می‌نویسم.

عطریکو با نیازسنجی بازار و در نظرگرفتن رفاه حال مشتریان خود اقدام به تاسیس بستری آنلاین جهت فروش محصولات اصل و با قیمت های بسیار مناسب کرده است تا هر چه بیشتر بتواند تجربه ی خرید لذت بخش و متمایز از معتبرترین برندهای جهانی را به شما ارائه دهد.

ساعت کاری: 9 الی 17

تلفن تماس:

09184233324 _ 02166212553


نام کاربری یا آدرس ایمیل *


گذرواژه *

مرا به خاطر بسپار

ورود


گذرواژه خود را فراموش کرده اید؟


آدرس ایمیل *


گذرواژه *


عضویت

رفع مسئولیت 

قبل از اینکه بیشتر در مورد راه های جلب توجه یک دختر صحبت کنیم باید به این نکته اشاره کنم که اگر هدف شما از جذب و آشنایی با یک دختر چیزی به جز ازدواج است پس با آسیب های جدی فرهنگی، اجتماعی و فردی مواجه خواهید شد.

پس بهتر است یا هدف خود را تغییر دهید یا از مطالعه ادامه این مقاله پرهیز کنید. در صورت ایجاد یک رابطه آسیب رسان و پر تنش مسئولیتی بر عهده نگارنده نخواهد بود.

راه های جلب توجه یک دختر

جلب توجه دختر مورد علاقه تان برای رسیدن به ازدواج و تشکیل خانواده با یک شیوه ی رفتاری درست و توانایی مدیریت کردن وضعیتی که در آن قرار دارید امکان پذیر خواهد بود. برای اینکه بتوانید دختر مورد علاقه تان را به خود جذب کنید باید به او نشان دهید که ارزش تبدیل شدن به یک همسر و پدر خود را دارید؛ یعنی مردی که بتواند با او به خوبی ارتباط برقرار کند و تکیه کند. وقتی دختری شما را به عنوان فردی که به دست آوردن او ارزشمند است ببینند جلب توجه آن ها بسیار آسان خواهد بود.

نحوه جلب توجه زنان

 

 

 

 

 

 

 

 

شاهین زند – محقق و پژوهشگر.

سایت نوین بینش برای افرادی که قصد سوء استفاده از این مطالب را دارند نوشته نشده است پس اگر هدف شما سوءاستفاده از دیگران است لطفا از این سایت خارج شوید. سایت نویت بینش یک سایت پزشکی یا یک دائره المعارف خسته کننده نیست بلکه مرجعی روانشناختی و علمی است که به شما کمک می کند درک بهتری از خود و دیگران بدست آورید و از این آگاهی برای بهبود روابط و مهارت های ارتباطی و به صورت کلی جهت ارتقای کیفیت زندگی خود استفاده کنید. به یاد داشته باشید قوی ترین صلاح شما دانش شما است.

سایت نوین بینش یک سایت پیچیده و یا دائره المعارف خسته کننده نیست بلکه مرجعی است که  به شما کمک می کند هر گونه اطلاعاتی را به صورت خلاصه، مختصر و مفید بدست آورید. نوین بینش بزرگترین  مرجع در مورد روانشناسی عشق در بین سایت های فارسی زبان می باشد. برای اطمینان بیشتر از این موضوع به بخش روانشناسی عشق مراجعه کنید. کتاب چگونه هر شخصی را عاشق خود کنیم  در سایت نوین بینش منتشر شده است. با این کتاب هر شخصی را عاشق خود کنید و یا هزینه ی پرداختی  را پس بگیرید. برای اطلاع از آخرین مطالب سایت نوین بینش در کانال تلگرام ما عضو شوید: عضویت در کانال تلگرام نوین بینش

آیا می خواهید بیشتر بدانید؟

راه های جلب توجه پسر

زنان جذب چه مردانی می شوند

تبدیل عشق یک طرفه به دو طرفه – آشنایی و ازدواج

راه های جذب دختر مورد علاقه

چه چیز بیش از همه زنان را به مردان جذب می کند

می توانید به صورت 24 ساعت از طریق تلگرام یا واتس آپ با تیم نوین بینش در ارتباط باشید :09306135008

برچسب‌ها:راه های جذب دختر در دانشگاه, راه های جذب دختر مورد علاقه

انتقادات و شکایات

shahinzand18@gmail.com

اینستاگرام شاهین زند

     شماره تماس:  03137751140     از ساعت 9 صبح الی 5 عصر

 آدرس:اصفهان، بلوار کشاورز، کوچه شهید نجارپور، ساختمان قائم، واحد ۸

ارتباط با کارشناس از طریق ارسال پیام در واتس آپ: 09306135008

 

 

.                   قوانین و مقررات

 

اولین چیزی که توجه زنان را درباره مردان جلب می‌كند چیست؟

مردان بیشتر به منظور همسریابی دائما در جستجوی راهی برای نفوذ به قلب زنان بوده‌اند. از گذشته از صفات اخلاقی و رفتاری که مهم‌ترین بخش از وجود افراد چه زن و چه مرد را تشکیل می‌دهد، از لحاظ جسمی شناختن اولین چیزی که نظر زنان را درباره مردان جلب می‌کند، موضوعی است که دانستن آن راه را برای نفوذ به قلب زنان ساده‌تر و قابل دستیابی‌تر می‌کند.

مجله “مانز هیلث” تحقیقی در این‌باره منتشر کرده و پرده از این راز مهم برای مردان برداشته است. در این تحقیق بخش‌هایی از بدن مرد، که بیش از سایر بخش‌ها توجه زنان را به خود جلب می‌کند، مطرح شده‌ است. با این حال این موضوع به شرایط زمانی و مکانی ارتباط ویژه‌ای دارد.

به گزارش مانز هیلث، در سواحل و در کنار دریا، عضلات شکم مردان، اولین بخشی است که نگاه زنان را به خود جلب می‌کند. پس از عضلات شکم، نگاه زنان به چهره مردان و سپس به بازوهای مردان می‌چرخد. برخلاف مردان، زنان اصلا به بخش تناسلی مردان نگاه نمی‌کنند.

در خیابان نیز، چشمان مردان اولین بخش مورد توجه زنان است. زنان پس از چشمان، به شیوه لبخند مردان نگریسته و پس از آن با نگاه‌هایشان طول قامت و طول دستان مردان را بررسی می‌کنند.

نحوه جلب توجه زنان

زنان در خیابان، علاوه بر نگاه به بخش‌های فوق‌الذکر، بررسی تیپ و استایل مردان را از یاد نمی‌برند. خوشتیپی مردان، برخلاف تصور در رده اول جای ندارد و در جایگاه پنجم فهرست موضوعاتی که نگاه زنان را به خود جلب می‌کند، جای دارد.

محققان بر این باورند، که اگرچه هر کدام از این موارد به تنهایی از اهمیت ویژه‌ای برای زنان برخودار است، با این حال هیچ‌کدام از این موارد به تنهاهی برای توجه و جلب نظر زنان کفایت نمی‌کند. زنان به مجموعه‌‌ این عوامل نگریسته و همه آنها برای انتخاب و اتخاذ تصمیم مد نظر قرار می‌دهند.

در نهایت زنان در یک رابطه جدی افزون به صفات جسمی در جستجوی مردانی مسئولیت‌پذیر هستند، شاید بتوان گفت که زنان بیش از خوش‌تیپی در جستجوی خوش‌اخلاقی هستند.

بیشتر بدانید

 

جلب توجه یا همان احساس نیاز به توجه دیگران همواره یکی از نیاز اساسی در انسان ها بوده و هست طوری که حتی در هرم نیاز های اساسی مازلو(روانشناس)جقرار داردو انسان ها همواره تلاش میکنند تا در هر جایی توجه دیگران را به خود جلب کنند, حال این جلب توجه با مهارت و پیشرفتی است که طرف کرده یا اینکه فردی بدون مهارت است و از روش های جلب توجه متفاوتی استفاده می کند.

بسیاری از مردان تصورات احمقانه و دیوانه واری در مورد حرکات مورد علاقه زنان دارند.

اگر که تصمیم دارید زنان را جذب خود کنید، خوب است که این رفتارهای از مد افتاده و بی معنی را که خیال می‌کنید شما را تبدیل به یک مرد باجذبه می‌کنند، کنار بگذارید. چرا که دقیقا برعکس است.

این رفتارها که در اینجا می آیند را باید کنار بگذارید. اکنون در سال 2018 هستیم، نه 2000. خوب است این را به یاد داشته باشید.

نحوه جلب توجه زنان

 

ادای این را در بیاورید که آدم خوبی هستید

آیا می دانید که زنان چگونه می فهمند که یک مرد احتمالا چندان برایشان مناسب نیست؟ آن رفتار غیرواقعیِ او با خنده‌های توخالی بسیار و قبول کردن هر خواستۀ زن باعث می شود که مخاطب از او فاصله بگیرد.

در این تلاش برای اینکه طرف را متقاعد کنید شما نه تهدید آمیز، که مردی فوق العاده برای او هستید، در واقع دارید خودتان را کامل لو می دهید.

رفتار طبیعی هیچکس اینگونه نیست که به هر جملۀ سوالی یا حرف خصمانه‌ای بخندد تا گیجی و هیجان خود را از طرف مقابل مخفی کند. این نشانه یک مرد وحشتناک است و زنان مطمئنا از او فاصله می‌گیرند. مردی که نمی تواند کنترل رفتار و احساسات خود را داشته باشد از نظر خیلی از زنان نمره مردودی در جذابیت خواهد گرفت.

 

بی توجهی به علامت‌ها

وقتی که دو نفر چیز مشترکی را بخواهند رابطه اتفاق می افتد. هردوی آنها چیز مشترکی را می‌خواهند و بالاخره بدون بیان کردن آن، راهی پیدا می‌کنند تا به خواستۀ خود برسند. اما وقتی که این تلاش یک‌طرفه باشد و فقط شما باشید که علامت‌ها را می فرستید دیگر جواب نخواهد داد.

اگر که طرف مقابل به صدها تلاش شما در این زمینه پاسخی نمی‌دهد، بدانید که در این تله گیر افتاده اید و دارید مثل یک ویروس عمل می‌کنید. بهتر است آرام باشید و کنترل موقعیت را بدست آورید. در غیر اینصورت به زودی به خاطر نیاز زیادی خود طرف مقابل را دور خواهید کرد.

 

بیش از حد هیکلی بودن

داشتن بدنی آماده از نظر فیزیکی و بدست آوردن مزیت‌هایی که همراه آن می آیند مشکلی ندارد. اما آنقدر بزرگ شدن که عبور از درهای معمولی یک اتاق برای شما دشوار شود کار هوشمندانه‌ای نیست. بزارید شفاف صحبت کنیم: اکثریت زنان فکر نمی‌کنند که “تکان خوردن پروتئین انسانی” چیز جذابی است.

بیشتر مرد‌ها با مخلوطی از عدم اعتماد به نفس و یک باور احمقانه به چیزی که رسانه‌های عمومی به آنها می‌گویند راه رسیدن به جذابیت است، فکر می‌کنند و خود را در یک مسیر بیهوده قرار می‌دهند.

 

کم بودن اعتماد به نفس

این راه شاید زمانی بسیار جا افتاده بوده و می شده با استفاده از آن دل یک دختر را به دست آورد. اما اکنون دیگر کاری قدیمی و بی ارزش است و بهتر است از آن دست بردارید. دلیلی ندارد که بخواهید اعتماد به نفس طرف مقابل را پائین آورید و با این کار بخواهید او را به سمت خود بکشانید. این کار غیر اخلاقی و سبک است. به علاوه اکنون دیگر دخترها اعتماد به نفس بیشتری دارند.

 

دعوایی بودن

یکبار صحبت دو مرد را شنیدم که با چند تا دختر بیرون بودند. یکی از آنها به دیگری گفت “ببین، بیا تظاهر به دعوا کنیم، دختر‌ها از این خوششان می آید.” کتک کاری شروع شد و آنها گلاویز روی زمین غلت می‌خوردند تا دعوایشان طبیعی به نظر آید، و دختر‌ها هم آنقدر خجالت زده بودند که گویا ترجیح می دادند بمیرند. این واقعیت احساس زن‌ها در مورد دعوا کردن مرد‌ها است. آنها خجالت زده می شوند، برخلاف تصور مردها که فکر می‌کنند دعوا کردن نشانۀ مردانگی و قدرت داشتن است.

 

آزار دادن فروشندگان جذاب

کسی نمی‌خواهد که این را آشکارا بگوید، اما زن مورد نظر احتمالا علاوه بر قابلیت‌ها و تجارب خود، به دلیل ظاهر جذابش هم بوده که استخدام شده است و احتمالا همین الان هم با شخص دیگری است. مطمئنا او در مورد شما نمی تواند کار دیگری جز لبخند زدن انجام دهد. چرا که سر کار است. بهتر است بیخیال شوید و در هر فروشگاهی فکر نکنید که فروشنده عاشق شما شده است و باید شما هم کاری بکنید.

 

اینکه به یک دخترِ تصادفی بگویید که زیباست

به تازگی یکی از فروشندگان زنی که برای ما کار می‌کرد، وقتی که پای پیاده بود توسط مردی که تابحال ندیده بود تحت تعقیب قرار می‌گیرد. مرد به شانۀ او زده و گفته “شما زیباترین دختری هستید که تابحال دیده ام”. با اینحال این زندگی واقعی است و با فیلم‌ها فرق دارد. فروشندۀ ما در جواب گفته “آه، متشکرم” و دور شده است. وقتی که فرد مورد نظر شما را نمی شناسد، تعقیب او باعث ایجاد احساس نا امنی می شود. پس حتی اگر در نگاه اول عاشق شخصی شده اید سعی کنید بدون پیش زمینه آشنایی، علاقه خود را مطرح نکنید.

زیبایی دختران به خودشان مربوط است، مخصوصاً دختری که مطلقاً او را نمیشناسید و غریبه است.

 

شوالیۀ سوار بر اسب سفید بودن

فیسبوک مکان مناسبی برای این کار است. اینکه دیوانه وار برای دفاع از یک زن به میان مکالمه ای بپرید که در مورد آن هیچ ایده ای ندارید. این کارِ احمقانه ای است. از خود بپرسید که واقعا چرا دارید این کار را می‌کنید.

جواب احتمالا بسیار بدتر از آن چیزی است که صفحه شخصی شما نشان می دهد: شما در تلاشید تا با سو استفاده از یک موقعیت بد بتوانید دختر مورد نظر خود را جذب کنید.

مشکل اینجاست که زن‌ها هم آدم هستند و آدم جایز الخطا است. همیشه شما از طرف حق دفاع نخواهید کرد و حتی اگر هم اینطور باشد… شما اصلا چه اهمیتی دارید؟

 

دادزدن از داخل ماشین

بله، عادت قدیمی داد زدن وقتی که با ماشین خود از کنار یک دختر رد می شوید. این کار یک برد قطعی قلمداد می شود. اما در واقعیت، در صفر درصد از مواقع این کار تاثیر مثبتی خواهد گذاشت.

 

نحوه جلب توجه زنان

سوت زدن

این صدا را در آوردن می بایست تمام شود. هیچوقت، در تاریخ بشریت، این صدا کمکی به روابط بشریت نکرده است. با اینحال هنوز هم بعضی مردان با امید‌های واهی به این کار ادامه می دهند. سوت زدن تصویری از شما را نشان می دهد که فکر نمی‌کنم بخواهید داشته باشید: تلاش نا امیدانۀ یک چشم هیز که هیچ ایده ای در مورد هیچ چیز ندارد.

عشق علاوه بر اینکه کاملا قلبی و احساسی است، دلیل منطقی نیز می طلبد. برای عاشق بودن علاوه بر خوب بودن، باید درک بالایی هم داشته باشید تا نیازهای معشوق را تشخیص دهید و در زمان مناسب به آنها رسیدگی کنید. عشق مراقبت می خواهد. اما هستند کارهای ساده ای که باعث ایجاد علاقه در دل طرف مقابل می شوند.

 

 

 

1. هرگز به مردان بیش از آنچه آنها به شما توجه می کنند، توجه نکنید

برای اینکه بتوانید عشق و محبت یک مرد را برای همیشه برای خود داشته باشید مستلزم این است که شما هم از او عشق دریافت کنید. بسیاری از زنان تصور می کنند هر چه بیشتر به یک مرد توجه کنند و نیازهای کوچک و بزرگ او را برآورده کنند، بیشتر در دل او جای خواهند داشت.

از آنجا که این کار را بیشتر جامعه زنان در دنیا انجام می دهند، زنان تصور می کنند این مسیر درست است و تخت‌گاز به سمت انتهایی که نمی دانند چیست می تازند. اما هر چه بیشتر در عمق این روش می روند، بیشتر آسیب‌پذیر می شوند و کمتر عشق دریافت می کنند.

مردها وقتی بیشتر از آنچه به شما می دهند از شما دریافت کنند، دلزده می شوند. خاموش می شوند و ممکن است روش رفتاری خود را تغییر دهند. هنگامی که یک مرد دایما با حجم زیادی توجه، نگرانی، کادو، علاقه، قربان‌صدقه، آماده بودن غذا و تمیز بودن خانه و …. مواجه می شود احساسش به شما عوض خواهد شد. او شما را همچون مادری می بیند که دایما مراقب فرزند خود است تا چیزی کم نداشته باشد. این همه توجه و زحمتی که شما می کشید هرگز به چشمش نخواهد آمد و نمی تواند برای آنها به شما عشق بیشتری بدهد.

برخلاف تصور زنان، توجهات بیش از اندازه نه تنها باعث افزایش علاقه مردان به زنان نمی شود که درست برعکس، احساسات عاشقانه آنها را از بین می برد. مردها به واسطه قوی تر دانستن خود بیشتر دوست دارند دهنده باشند تا گیرنده. آنها می خواهند آنها باشند که نیازهای زن را تامین می کنند. وقتی زن همه کار را انجام دهد، مردها نقش خود را بسیار کمرنگ می بینند و تصور می کنند آن جذبه مردانه را ندارند و این باعث می شود تا زنی که این حس را در آنها به وجود آورده است را دوست نداشته باشند.

 

2. اگر هنوز با هم ازدواج نکرده اید، به او خیلی اختیار ندهید

بیشتر زنان وقتی وارد رابطه با مرد دلخواه خود می شوند، همه فکر و احساس خود را برای او سرمایه گذاری می کنند. همین باعث می شود تا هیچ گاه متوجه نشوند رابطه کنونی آنها در چه شرایطی قرار دارد و قرار است به کجا برسد. هر چه بیشتر در مورد رابطه خود با مردتان حرف بزنید، او را بیشتر از خود دور خواهید کرد.

اگر این طور به رابطه نگاه کنید، راحت تر می توانید برای انتخاب گزینه های مختلف ذهن خود را باز بگذارید. به جای اینکه مرد خود را تهدید کنید یا با او اتمام‌حجت کنید که حتما این رابطه را به سرانجام برساند وگرنه شما به خواستگارتان جواب مثبت می دهید، چشمان خود را باز کنید تا مردان دیگر را نیز ببینید.

ملاقات کردن با مردهای دیگر که طالب ازدواج با چشم هستند نه تنها بد نیست که برای آینده شما بهتر هم هست. می توانید از میان انسان های مختلف، فردی را انتخاب کنید که وافعا ارزشش را دارد. خود را به یک مرد و یک رابطه محدود نکنید تا او نیز اگر نخواست تعهدی را قبول کند، شما سرخورده شوید.

 

3. برای او غذا درست نکنید، برایش کادو نخرید و هزینه رستوران و تفریحات را پرداخت نکنید

بله، این کار به نظر بسیار غیرمنصفانه است اما کسی که هزینه رستوران و … را پرداخت می کند باید میان دوستی و وقت گذرانی با یک دوست معمولی و قرار گذاشتن با یک زن را فرق بگذارد. اگر مرد از اینکه همیشه هزینه ها را او پرداخت می کند به شما شکایت کرد، به او بگویید برایتان مهم نیست او خرج های سنگین انجام دهد، شما فقط دوست دارید در کنار او باشید و می توان این با هم بودن را بدون هزینه پول هم انجام داد. به طور مثال، با هم در خیابان یا فضای سبز قدم بزنید، به کتابخانه بروید، پیک نیک بروید و … کارهای زیادی وجود دارند که با صرف کمترین هزینه می توان لحظه های شادی را رقم زد.

اما مراقب باشید برای مثلا پیک نیک رفتن شما غذایی درست نکنید. از بیرون یک خوراکی ساده و ارزان بگیرید و در کنار هم در پارک آن را میل کنید و از بودن در کنار هم لذت ببرید. اگر بی جهت به یک مرد هدیه بدهید در واقع همه توجه و انرژی خود را برای او صرف کرده اید. این معنای خوبی ندارد. در این حالت بیش از اندازه توجه نشان داده اید. این از حس های مردانه ای است که در وجود زنان است هست. این مساله برخلاف تصور شما اصلا برای یک مرد جالب نیست.

 

در ادامه شمارا با اشتباهات رایج تر در جلب توجه آشنا میکنیم

1-مخالفت‌ورزی: حتماً در جمع اقوام و دوستان با کسانی برخورد کرده‌اید که پیوسته مخالف جمع هستند و بر آن اصرار می‌ورزند و دست آخر هم احتمالاً با دلخوری و کدورت می‌پذیرند که تابع باشند. بله درست متوجه شده‌اید این افراد به این وسیله توجه می‌گیرند. مخالفت کردن مهارتی نمی‌خواهد فقط کمی کج خلقی لازم دارد ولی در عین حال کلی توجه به جیب می‌زنند.

۲- مهرورزی فراوان: این افراد تلاش بیشتری برای گرفتن توجه به خرج می‌دهند، آنها سعی می‌کنند در جمع مطیع‌ترین فرد و به اصطلاح امروزی “ماله‌کِش‌ترین” افراد در گروه‌ها هستند، تلاش می‌کنند برای همه کوتاه بیایند و همه را با هن خوب کنند. از حق خود به نفع همه می‌گذرند و نظر و ایده خود را فدای همه می‌کنند تا این برچسب نصیب آنها شود که او خیلی مهربان است، او خیلی دلسوز است، او واقعاً انسان بزرگی‌ست!

۳- انتقادگری و کنترل‌گری: اینگونه افراد شبیه مخالفت‌ورزها هستند اما آنها هم تلاش بیشتری می‌کنند و آن اینست که سعی می‌کنند به عنوان یک عقل کل در جمع ظاهر شوند و با نظرات و پیشنهادات خود جمع را پیش ببرند. این افراد درست برعکس ویژگی رهبرانه عمل می‌کنند. آنها به شدت انتقادگر هستند و اغلب با انواع انتقاد و سرزنش دیگران را مجبور می‌کنند تا به اهداف خود در گروه برسند و زمانی توجه کامل و ارضاکننده بدست می‌آورند که در آخر کار از فکر خود به نتیجه مطلوب رسیده‌اند و این پیروزی برهانی برای ادامه کنترل‌گری و البته توجه‌طلبی بکار می‌برند.

۴- انزواطلبی و کناره‌گیری: اگر همیشه ما در جمع در گوشه‌ایی بشینیم و یا سکوت کنیم خلاف جهت بقیه عمل کرده‌ایم و این خود باعث ارضا نیاز به توجه است. چرا که افراد اغلب خواهان رابطه با ما خواهند شد و برای اینکه ما را وادار به مشارکت در گروه کنند اصرار خواهند کرد یا شرایط را برای ما فراهم خواهند کرد.

شاید با این تعاریف شما به یاد ویژگی‌های افراد درون‌گرا یا برون‌گرا بیافتید؛ که بدون هیچ توجه‌طلبی خواهن چنین ارتباطاتی بر اساس ویژگی شخصیتی خود هستند . دقیقاً به همین دلیل در ابتدا عرض کردم که “مهارتی” وجود ندارد. چرا که همه ما لازم است مهارت‌های ارتباطی را بیاموزیم و تمرین کنیم.

روانشناسی

یکی از راه های جلب توجه اشتباه که برخی انجام می دهند محبت فراوان به دیگران است که تجربه نشان داده است که محبت بیش از اندازه افراد را از شما دور می کند.

احساس نیاز به توجه دیگران همواره در طول تاریخ یک نیاز اساسی در انسان ها بوده و هست و انسان ها همواره تلاش میکنند تا در هر جایی توجه دیگران را به خود جلب کنند, حال این جلب توجه با مهارت و پیشرفتی است که طرف کرده یا اینکه فردی بدون مهارت است و از روش های جلب توجه متفاوتی استفاده می کند.

با همه تغییرات موجود، هنوز نظربازی و نگاه های اولیه ای که بین افراد رد و بدل می شود از مهمترین مراحل آشنایی اولیه هستند. بسیاری از دلایل جذب ناخوداگاه هر کدام مان به یک نفز دیگر نیز از طریق اطلاعاتی است که تلاقی نگاه‌ها فراهم می کند. اجازه دهید ۸ مورد آن را که در ملاقات بسیار تصادفی در هر محلی ممکن است به وقوع بپیوندد شرح دهیم.

 

۱ – خموده و و درخود تنیده نباشید

دکتر Joel Wade استاد روانشناسی دانشگاهی در امریکا می گوید احساسی که حرکات و حالت های بدن تان بروز می دهد در آشنایی اولیه خیلی مهم است. طرز نشستن و ایستادن از جمله آنها است. مثلا سعی کنید در حین نشستن، یک دست تان را روی صندلی کناری تان بگذارید. یا اگر کنار سکو یا میز هستید سعی کنید دست های تان از هم فاصله داشته باشد.

در حالت ایستاده نیز پاهای تان هر چه کمتر به هم چسبیده باشد بهتر است. سعی کنید حتی آرنج های تان نیز از بدن تان فاصله داشته باشد. همه این حالت ها هم تصویر بزرگتری از شما ارائه می دهد و هم حس تسلط شما بر محیط اطراف را به طور غریزی خاطرنشان می کند. در خود تنیده شدن علامت نوعی ضعف است و در حس اولیه، برای زنان جذاب نیست.

لبخند و خنده برای جلب توجه

۲ – صورت تان همیشه خندان نباشد

با وجود آنکه مدام به مردان توصیه می شود که از ابراز احساس شادی و غم خود کوتاهی نکنند ولی در ملاقات ها و نگاه های اولی که رد و بدل می شود بهتر است لبخند و خنده حالت دائمی و ثابت نداشته باشد. با مزه و شوخ طبع بودن بودن یک امتیاز مثبت در جذب زنان است اما خندیدن زیاد ناخودآگاه و غریزی، مترادف است با رفتار لطیف تر و شاید تاثیر اولیه قوی نداشته باشید.

 

۳ – لمس دوستان مرد

بر پشت دوست تان زدن و تماس فیزیکی بدن دوستان صمیمی ( البته در حد معقول) نشاندهنده موقعیت اجتماعی تان در جمع خودتان است. به نوعی این احساس را تبلیغ می کنید که مجاز هستید کمی به حریم شخصی دوستان نزدیک شوید. این نشانه تسلط و قدرت اجتماعی تان می تواند باشد.

 

۴ – لمس صورت خودتان

سعی کنید در فاصله هر چند دقیقه، دستی به چانه خود بکشید یا گونه های خودتان را لمس کنید. این دو نقطه از از ویژگیهای فیزیک مردانه هستند حتی اگر زیاد هم در صورت تان برجسته نباشند.

سمت پایین صورت مردان، به نوعی بازگو کننده سطح تستوسترون مردان است و تاکید بر آنها و به رخ کشیدن شان، می تواند برای زنان جذاب باشد.

 

۵ – تکرار حرکات او

سعی کنید نحوه نشستن و حالات او را بسیار نامحسوس تقلید کنید. اگر به یک طرف صندلی تکیه می دهد با لیوان نوشیدنی را طور خاصی بر می دارد یا جابجا شدن هایش روی صندلی را خیلی ظریف و هر از گاهی تکرار کنید.نی نی سایت

نحوه جلب توجه زنان
نحوه جلب توجه زنان

Comments

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *