سخنان بزرگان درباره ی سیاست

سخنان بزرگان درباره ی سیاست
سخنان بزرگان درباره ی سیاست

جملات زیبا و فلسفی درباره سیاست که در زیر آمده است تنها بخش کوچکی از تجربیات بزرگان جهان در این رابطه است. از سری مجموعه سخن بزرگان سایت طومار تلاش می شود تا این جملات زیبا در اختیار کاربران قرار بگیرند تا در فعالیت های اجتماعی خود بتوانند از این جملات استفاده مناسب داشته باشند.

جملاتی که در زیر آمده است به نقل از بزرگان جهان درباره سیاست در یک گردآوری هوشمند جمع آوری شده است و به صورت پیوسته به روز می شوند. امیدواریم با مطالعه این جملات عمیق، ادبی و فلسفی و استفاده از تجربیات افراد بتوانید گامی مثبت به سمت جلو بردارید. همچنین برای هر جمله تصویر جمله برای اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی نیز قرار داده شده است تا بتوانید به راحتی از این جملات استفاده نمایید.

میگل د سروانتس

بهترین سیاست، راستی است.

سخنان بزرگان درباره ی سیاست

افلاطون

هر گونه زیاده‌روی، واکنشی در پی دارد، چه در فصول، چه در گیاه‌ها، چه در بدن و بیش از هر چیز در حکومت.

آدولف هیتلر

طبیعت سرحدات سیاسی نمی شناسد!.

وینستون چرچیل

مطمئن باش که آمریکایی ها بالاخره کار درست را انجام می دهند البته بعد از اینکه همه راههای دیگر را آزمودند.

افلاطون

آنجا که جویندگان زمامداری، گدایان و گرسنگان باشند که می‌خواهند از این راه کسب مال کنند، هرگز حکومت درستکار برپا نخواهد شد.

میلان کوندرا

هرکس، اعم از سیاستمدار، فیلسوف و دربان، به درستی سخن خود باور دارد.

هربرت اسپنسر

حکومت جمهوری بهترین نوع حکومت است، ولی به همان دلیل که بهترین نوع حکومت است نیاز به بهترین افراد دارد؛ افرادی که تا به حال در هیچ کجای دنیا مشاهده نشده اند.

برتراند راسل

تا چهل سالگی که مغزم خوب کار می کرد، به ریاضیات و پژوهش پرداختم. از چهل تا شصت سالگی که ذهنم ضعیف شده بود به فلسفه روی آوردم و در اواخر که به کلی مغزم کار نمی کرد به سیاست!

افلاطون

این حقیقتی مسلم است که بنیان هیچ حکومتی دگرگون نمی‌شود، مگر آنگاه که میان اعضای طبقه‌ی حاکمه جدایی افتد.

فریدریش نیچه

سیاستمدار انسانها را به دو دسته تقسیم می کند: ابزار و دشمن؛ یعنی تنها یک طبقه را می شناسند و آن هم دشمن است.

توماس جفرسون

جایی که مردم از دولتشان بترسند، ستم حاکم است و جایی که دولت از مردم بترسد، آزادی وجود دارد.

منوچهر آتشی

بیان اين «بی‌هودگی» در شعر شاعران بزرگ معاصر، جز تقلید كوركورانه چه مفهوم دیگری دارد؟ و چرا منتقدان، این حضور غلط را هرگز نقد نكردند، ولی صدای واقعی مرا نوستالژی روستا و به تعبیری «ارتجاعی» تلقی كردند؟ منظورم این است كه جامعه و فرهنگ و درنتیجه شعر ما، تا هنوز موضوع نقدی واقعی و عميق قرار نگرفته، تا روشن شود كی حضور درست بقاعده دارد، و كی حضور ژورنالیستی. بسیاری فرآیندهای فكری و فلسفی و هنری، مثل فرآیندهای سياسی، در كشور ما، عمدتا ژورنالیستی و وارداتی است؛ نه مخلوق و محصول حركت طبیعی و رشد جامعه و تحول فردی در رابطه با تحول جمعی. ذهنیت جمعی قرن هشتمی كجا و جنگولك‌بازی مدرنیستی اواخر قرن بیستم كجا؟

فریدریش نیچه

بشر امروز در پرستش بتان می زید، بتان عرصه ی اخلاق، بتان گستره ی سیاست، بتان عرصه ی فلسفه. خدایانی کاملاً باطل که خود آنها را بر ساخته آنگاه پرستیده اند.

وینستون چرچیل

آیین دموکراسی بدترین شکل حکومت است. با وجود این از تمام آیین هایی که تاکنون آزمایش شده بهتر است.

منوچهر آتشی

بنابراین شعر گلگون‌سوار من، شورش من است علیه وضعیت دروغی جامعه روزگاری كه تندیس، نماد شكل سیاسی – اجتماعی آن است. ممكن است انتقاد این باشد كه: شورش عليه تندیس، گذشته را مراد می‌كند، نه آینده را. می‌گویم درظاهر بله؛ چون تا آن لحظه زیبایی گذشته قطعیت دارد، و ما یك زیبا را كشته‌ایم و نعشش را زیر پای یك تندیس دن كیشوتی گذاشته‌ایم. زیبایی آینده باید در استمرار زیبایی گذشته به وجود آید. حرف من این است كه ما گذشته خود را ادامه نداده‌ایم و امروز ما (یا آن روز ما) بر اساس گذشته ما پی‌ریزی نشده است. ما خود را منقطع كرده‌ایم و سپس خانه‌ای در باد بنا نهاده‌ایم. من علیه این انقطاع غلط همیشه شوریده‌ام، یعنی به ندای طبیعت خودم جواب داده‌ام.

میشل دو مونتین

چه کسی می داند؟ وقتی من دارم سرم را با گربه خودم، گرم می کنم، شاید آن گربه باشد که دارد سرش را با من گرم می کند.

فریدریش نیچه

من خیال می کنم که هیچ چیز مانع از آن نیست که یک دیپلمات خوب تبدیل به بازیگر عالی شود، جز نگرانی از مرتبه و وقار.

آرتور شوپنهاور

ثروتمندان به این دلیل که از دولت و فرصتی که می تواند ارزشمندترین همه ارزشها را نصیبشان سازد استفاده نمی برند سزاوار سرزنش اند.

آلبرت اینشتین

سخنان بزرگان درباره ی سیاست

سه قدرت بر جهان حکومت می کند: 1- ترس 2- آزمندی 3- نادانی.

ایمانوئل کانت

اخلاق باید بر هنر حکومت کند.

آندره موروا

نمود شخصی همان میزان حکومت می کند که خود شخص.

فریدریش نیچه

بشر امروز در پرستش بتان می زید؛ بتان عرصه ی اخلاق، بتان گستره ی سیاست، بتان عرصه ی فلسفه. خدایانی کاملاً باطل که خود آنها را بر ساخته آنگاه پرستیده اند. از این روی از راه راست بیراه گشته و همواره بر این باور پا می فشرده و از آن چنان جانبداری کرده تا اینکه به فرجامش رسیده اند؛ جایگاهی که از همان ابتدا به نیستی و فنا چشم داشت.

کارل مارکس

همه چیز پول است و انسان پیش از آنکه به سیاست، علم، هنر، دین و … بپردازد؛ باید بخورد … .

رالف والدو امرسون

انسان های بزرگ آنهایی هستند که روان، قوی تری از هر نیروی مادی می دانند و بر این باورند که انگار بر حکومت دارند.

افلاطون

شهری که زمامداران آن هیچ کوششی برای کسب مقام به خرج ندهند، به ناگزیر دارای حکومت درستکار و شایسته‌ای خواهد بود.

آندره موروا

برای همگان، حکومت کردن بر خانه از هر جای دیگر و هر امر دیگری دشوارتر است.

وینستون چرچیل

سیاستمدار کسی است که حوادث فردا و یک ماه و یکسال بعد را پیش بینی کند و سپس بتواند دلایلی بیاورد که چرا اتفاق نیفتاد.

افلاطون

زیاده‌روی در آزادی، به ناچار منجر به زیاده‌روی در بندگی خواهد شد؛ چه در فرد، چه در حکومت.

آندره موروا

یک زن از نتایج زحمت های خود در تنظیم خانه که دنیای کوچک کاملی است باید به همان میزان مغرور و مفتخر باشد که یک رجل دولتی برجسته ای که توانسته مملکتی را نظم و ترتیب بخشیده و سازمان دهد.

آبراهام لینکلن

حکومت مردم بر مردم و برای مردم هرگز محکوم به نابودی نخواهد بود.

جملات کوتاه سیاسی را به همراه عکس‌نوشته‌هایی خردمندانه و جالب در اینجا قرار داده‌ایم. سیاست فرایند تصمیم‌گیری در مورد تمام اعضای یک گروه است. به طور دقیق‌تر، سیاست اشاره به رسیدن به مقام در دولت و حکومت، و کنترل سازماندهی‌شده بر جامعه انسانی دارد. علاوه بر این، سیاست مطالعه یا اجرای توزیع قدرت و منابع در هر جامعه و همچنین روابط مشترک بین جوامع مختلف است.

«اولین اشتباه در سیاست این است که وارد آن شوی.»

سخنان بزرگان در نیکند به گونه ای آرشیو شده اند که شما به راحتی به موضوع مورد نظرتان دسترسی داشته باشید. در زیر تعدادی از موضوعات محبوب کاربران نیکند درج شده است.

برای یافتن شخصیت مورد نظرتان به بخش «لیست شخصیت ها» مراجعه کنید. لیست زیر شامل 12 نفر از محبوب ترین شخصیت های سایت نیکند است.

روز دختر

بسياري از سياستمداران اين مطلب را به خوبي مي دانند كه هيچ ملتي نبايد
آزاد باشد، مگر آنگاه كه شايستگي نگهداري و اجراي اين آزادي را داشته
باشد. اين اندرز مانند ديوانه اي در يك داستان كهن است كه تصميم گرفته بود
در آب نرود، مگر آنگاه كه شنا كردن را آموخته باشد.((مكولي))

ویکی پاوه | سایتی برای همه ایرانیان | گلچینی از بهترین مطالب اینترنت | آخرین مطالب روز دنیا و مطالب علمی و دانستنیها | ویکی پاوه

 

سخنان بزرگان درباره‌ي سياست. بسياري از سياستمداران اين مطلب را به خوبي مي دانند كه هيچ ملتي نبايد آزاد باشد، مگر آنگاه كه شايستگي نگهداري و اجراي اين آزادي را داشته باشد. اين اندرز مانند ديوانه اي در يك داستان كهن است كه تصميم گرفته بود در آب نرود، مگر آنگاه كه شنا كردن را

15 · جملات بزرگان. به محض اینکه کاری در جهت منافع کسی انجام می‌دهید، نه تنها او به شما فکر می‌کند بلکه خداوند نیز به شما فکر می‌کند. پاراما هانسا یوگاناندا یک دروغ ممکن است دنیا را دور بزند و به جای اولش برگردد؛ اما.

سخنان در مورد زندگی. هر کسی میتواند سختی را تحمل کند،اگر خواستید کسی را به صورت کامل بشناسید،به او قدرت بدهید. – آبراهام لینکن. عمر محدود است، زندگی تان را آنگونه که دیگران می خواهند، سپری نکنید! – استیو جابز. فکر می.(6)سخنان بزرگان درباره ی سیاست

60 سخـن حکیـمانه از بـزرگان. 1. بزرگترین عیب برای دنیا همین بس که بی‌وفاست. (حضرت علی علیه‌السلام) ۲. آرزو دارم روزی این حقیقت به واقعیت مبدل شود که همه‌ی انسان‌ها برابرند. (مارتین لوتر‌کینگ) 3. بهتر است روی پای خود بمیری تا روی زانو‌هایت زندگی کنی.

13 · در این بخش روزانه پند حکیمانه از بزرگان و سخنان قصار را قرار داده ایم که حاصل تجربه آنها در زندگی است. این سخنان حکیمانه و آموزنده را اگر در زندگی به کار ببرید، می توانید بهتر زندگی کنید. امیدواریم از این پندهای حکیمانه ل

سخنان بزرگان در مورد مسئولیت پذیری من آرزو دارم به موفقیت های بزرگ و بسیار با ارزش دست پیدا کنم اما در حال حاضر مسئولیت من این هست که موفقیت های کوچک را طوری کسب کنم که انگار بسیار بزرگ هستند.

05 · سخنان حکیمانه کوتاه از حضرت علی (ع): – اگر به آن‌چه که می‌خواستی نرسیدی، از آن‌چه هستی نگران مباش. – گناهی که تو را پشیمان کند بهتر از کار نیکی است که تو را به خود پسندی وا دارد. – بخشنده باش اما زیاده روی نکن، در زندگی حسابگر باش اما سخت گیر مباش.

سخنان ناب بزرگان تاریخ و سخنان حکیمانه جدیدترین سخنان ناب بزرگان ،سخنان حکیمانه و زیبا سخنان ناب کوتاه بزرگترین عیب برای دنیا همین بس که بی‌وفاست. (حضرت علی علیه‌السلام) *** سخنان ناب بزرگان *** مطالب مرتبط دل نوشته

سخن بزرگان جملات قصار زندگی زیبا سخنـان نــاب و خواندنی ,سخنان خواندنی,جملات زیبا بزرگان,جملات قصار زیبا , جملات قصار کوتاه,جملات قصار عارفانه ,جملات آموزنده

سخنان و جملات زیبا درباره پزشک از بزرگان جهان. پزشــکی حرفه ای است که تماما در خدمت مردم و جامعه است. و پزشــک با تشخیص بیماری و مداوای آن نه تنها سلامت بیمار. بلکه سلامت. ثبات و امنیت اجتماعی

*** جملات زیبا و سخنان بزرگان *** بردن را نمی توان همه چیز دانست ولی میل به بردن همه چیز است. وینس لمباردی. شرایط زندگی‎ام من را شکل نمی دهد، بلکه این تصمیماتی که می گیرم عامل اصلی این قضیه هستند. استیفن کاوی

سخنان ناب بزرگان – دكتر علي شريعتي ، ارسطو ، افلاطون ، سقراط ، آندره ژيد ، شكسپير و. – سخنان ناب بزرگان

‎سخنان بزرگان جهان‎. 18K likes. ‎+93792834633 به حرف آن هایی که تو را دشمن خود می دانند، غافل نشو. آن ها اشتباه های تو را به خوبی می دانند و به رخ تو می کشند. از این فرصت استفاده کن و اشکالات خود را

سخنان بزرگان و تکنیک های زندگی كلمه ها، تواناترين داروهايي هستند كه نوع بشر به كار برده است.((روديار كيپلينگ))

نقل‌قول‌ها، نکات آموزنده و سخنان بزرگان ایران و جهان را در بورسینس بخوانید. این سخنان عصاره دانش و تجربه بزرگانی است که دنبال کنندگان بسیاری دارند

سخنان بزرگان درباره موفقیت. گرز برزگ زندگی ممکن است سرم را بشکند اما گردنم را خرد نمی کند. مثل چینی. سخنان بزرگان درباره تلاش و موفقیت. مرد آن است که اگر دست به پشتش بزنی خاک بلند شود.(مثل ایرانی)

سخنان بزرگان درباره‌ی سیاست. هیبت. سخنان بزرگان درباره‌ی سیاست جمعه 25 آذر 1390 04:23 ب.ظ. نوع مطلب :سخنان بزرگان ، سیاست فاقد قلب است و تنها مغز دارد.((ناپلئون بناپارت)) قدرت سیاسی از لوله ی تفنگ خارج می شود.((مائو تسه تونگ

جملات و سخنان بزرگان جهان ما در جوار یکدیگر زندگی می کنیم، پس اولین مقصود ما در زندگی این است که به یکدیگر محبت کنیم و اگر نمی توانیم دست کم دیگران را آزار ندهیم.

جملات زیبا و حکیمانه و سخنان ناب از بزرگان تاریخ. جملات و سخنان کوتاه از بزرگان و افراد مشهور جهان , سخنان زیبا از معصومین و امامان و متن هاي آموزنده زیبا و پند آموز از بزرگان را در این جا بخوانید.

20 · سخنان ناب بزرگان در مورد عشق و شکستن قلب عنوان این ویدیو وب سایت کلیپ کوتاه است که در ادامه

• موفقیت، کم و بیش در دسترس همه هست، اما دامنه توفیق در زندگانی شخص، بدون توان رهبری محدود است. جملات بزرگاناز جان ماکسول • شکست بیش از موفقیت آموزنده است؛ کسی که هیچ گاه اشتباه نمی کند، هرگز به جایی نمی رسد. راکفلر • شکست یک عامل نیروبخش است، نه یک بازدارنده؛ هر شکست بذری از موفقیت در دل دارد. ناپلئون هیل • کارایی اساس بقا است، اما لازمه موفقیت ثمربخش بودن است. جملات بزرگان از جان ماکسول • موفقیت در این نیست که چه چیزی در پیش رو داریم، موفقیت در این است که چه چیزی در پشت سر به جا می گذاریم. کریس ماسگرو •

سخنان بزرگان در مورد ازدواج ٬ سخنانی است که می‌توانیم از آن‌ها در زندگی خود بسیار استفاده کنیم و این سخنان حکیمانه به شخصه در زندگی خود من بسیار تاثیرگذار بوده است و همیشه آگاهی‌های بسیار خوبی از آن‌ها گرفته‌ام.

کلیپ سخنان بزرگان در مورد زندگی عنوان یکی دیگر از ویدیو های وب سایت کلیپ کوتاه در بخش سخن بزرگان است که یکی از جذابترین قسمت های

About Press Copyright Contact us Creators Advertise Developers Terms Privacy Policy & Safety How YouTube works Test new features Press Copyright Contact us Creators

سخنان حکیمانه بزرگان. تندرستی و زیبائی و نیرومندی و مال‌داری و همه ی چیزهای دیگری کـه در دست نیک‌مردان باعث و بانی خیر اسـت، بـه‌همان اندازه پلید و عامل شرارت خواهد بود، اگر در دست نابکاران و اراذل قرار گیرد. افلاطون

اخبار سیاسی اخبار اقتصادی اخبار اجتماعی اخبار فرهنگی اخبار حوادث اخبار علم و فناوری اخبار ورزشی. همه مطالب اخبار ورزشی درباره سخنان بزرگان جهان در مورد «موفقیت» 02:12 – 1398/08/17. ارسال پاسخ 0. 0. خوب است رضا. درباره سخنان

تازه ترین اخبار سیاسی، ورزشی، سلامت، فرهنگی و هنری، علمی و فناوری، حوادث و اقتصادی ایران و جهان و کلیپ های صوتی و تصویری را در آفتاب نیوز ببینید.

تازه ترین اخبار سیاسی، ورزشی، سلامت، فرهنگی و هنری، علمی و فناوری، حوادث و اقتصادی ایران و جهان و کلیپ های صوتی و تصویری را در آفتاب نیوز ببینید.

سخنان دانشمندانبهترین سخنان بزرگانسخنان زیباپند بزرگانجملات زیبا از بزرگانسخنان نابسخنان زیبای بزرگانسخنان ناب دانشمندان.

مطالب پیشنهادی :

لیمو شرین برای زردی نوزاد مفید است؟

چه چیزهایی بخوریم تا شَر کرونا کم شود؟

علائم کبد چرب چیست؟ – راه درمان کبد چرب چیست؟

با این روش‌ها بدنتان را سم‌زدایی کنید!

۷ راهکار ساده طب سنتی برای «پُر شدن صورت»

آیا نسکافه خراب می شود و تاریخ انقضا دارد؟

تشخیص بیماری قلبی با عکس سلفی؟!

چای بابونه یک داروی سنتی است

سخنان بزرگان درباره ی سیاست

خواص وازلین ؛ برای دور چشم و مو و پوست و مژه و واژن و ابرو و دستگاه تناسلی

چگونه می توان تیک های عصبی را درمان کرد؟

داروی فوروزماید چیست؟ کاربرد و عوارض مصرف فوروزماید

عوارض آمپول راویت بی

بهترین زمان تزریق امپول نوروبیون

سرطان ریه؛ دردی که بهمن مفید را از بین برد

خانم های باردار توت فرنگی بخورند!

جدیدترین مطالب سایت

خانم های باردار توت فرنگی بخورند!

باورهای نادرست ولی رایج درباره خواب

اگر فرزند قد بلند میخواهید، خرما بخورید

هرآنچه لازم است درباره ویتامین D بدانید

درمان‌هایی موثر برای خشکی دهان

کاهش وزن پس از حاملگی

برای درمان فشار خون بالا چه بخوریم؟

این نشانه ها از بیماری کلیوی خبر می دهند!

اگر زانو درد دارید، بخوانید!

این دمنوش ها را زیاد بنوش!

چگونه استقامت بدن را افزایش دهیم؟

چگونه می توان تیک های عصبی را درمان کرد؟

چگونه کودک نابینای خود را تربیت کنم؟

با این خوراکی ها به جنگ گرسنگی بروید!

قصه پای بی‌قرار از این قرار است…

تمام حقوق برای سایت ویکی پاوه محفوظ است.

wikipaveh.com | All Rights Reserved – © 2020

بهترین پیشنهادهای خرید برای کتاب کودک

تتر با قیمت مناسب! احراز هویت سریع

میانجی مانند کسی است که به تمساح غذا می دهد و امیدوار است که آخرین کسی باشد که طعمه او می‌شود. وینستون چرچیل

 

سخنان بزرگان درباره ی سیاست

♦♦♦♦♦♦♦♦ سخنان وینستون چرچیل ♦♦♦♦♦♦♦♦ 

 

من آدم خوشبینی هستم؛ فكر نمی كنم اگر جز این باشم، حال و روز ام بهتر از این باشد. وینستون چرچیل

 

♦♦♦♦♦♦♦♦ سخنان وینستون چرچیل ♦♦♦♦♦♦♦♦

 

درستكاری اهمیت دارد، ولی روراستی نیز مهم است. وینستون چرچیل

 

♦♦♦♦♦♦♦♦ سخنان وینستون چرچیل ♦♦♦♦♦♦♦♦

 

 بهای هیچ چیز گزاف تر از انتقامجویی نیست. وینستون چرچیل

 

♦♦♦♦♦♦♦♦ سخنان وینستون چرچیل ♦♦♦♦♦♦♦♦

 

تجربه همیشه به سود انسان نیست، زیرا، هیچ رویدادی دوبار به یك شكل رخ نمی‌دهد.وینستون چرچیل

 

♦♦♦♦♦♦♦♦ سخنان وینستون چرچیل ♦♦♦♦♦♦♦♦

 

 ما از جهانیان، هیچ نمی خواهیم، جز احترام. وینستون چرچیل

 

♦♦♦♦♦♦♦♦ سخنان وینستون چرچیل ♦♦♦♦♦♦♦♦

 

 بدون انگیزه و شوق، همه ی خوبیهای دیگر، مفهوم خود را از دست خواهند داد.  وینستون چرچیل

 

♦♦♦♦♦♦♦♦ سخنان وینستون چرچیل ♦♦♦♦♦♦♦♦

 

شهامت چیزی است كه باعث می شود انسان بایستد و سخن بگوید. البته این هم كه انسان بنشیند و گوش دهد، شهامت است.وینستون چرچیل

 

♦♦♦♦♦♦♦♦ سخنان وینستون چرچیل ♦♦♦♦♦♦♦♦

 

مهمترین كار ما این نیست كه ببینیم در دور دستهای مبهم و ناپیدا چه چیزهایی وجود دارد. كار ما این است كه به آنچه آشكارا در پیش رو داریم، بپردازیم.وینستون چرچیل

 

♦♦♦♦♦♦♦♦ سخنان وینستون چرچیل ♦♦♦♦♦♦♦♦

 

بدون تردید، افراد بشر حاضر نیستند كه همگی بطور یكسان و برابر از گرسنگی بمیرند و بی گمان برای آخرین تكه نانی كه می ماند و باید تقسیم شود، درگیری شدیدی به وجود خواهد آمد.وینستون چرچیلسخنان بزرگان درباره ی سیاست

 

♦♦♦♦♦♦♦♦ سخنان وینستون چرچیل ♦♦♦♦♦♦♦♦

 

من شخصأ دوست دارم بیاموزم، اگرچه همیشه نفرت دارم از این كه به من بیاموزند.  وینستون چرچیل

 

♦♦♦♦♦♦♦♦ سخنان وینستون چرچیل ♦♦♦♦♦♦♦♦

 

قرنهای تاریك باز خواهد گشت، روزگار حجر بر بالهای درخشان دانش باز خواهد گشت، چه بسا امروز بركت های بی شمار به بشر ارزانی داشته تا یك روز مایه ی نابودی وی شود، آگاه باش! فرصت از دست نرود.وینستون چرچیل

 

♦♦♦♦♦♦♦♦ سخنان وینستون چرچیل ♦♦♦♦♦♦♦♦

 

حقیقت، انكارناپذیر است. بدخواهی ممكن است به آن حمله كند. ممكن است نادانی آن را به مسخره بگیرد، اما سرانجام حقیقت پایدار خواهد بود. وینستون چرچیل

 

♦♦♦♦♦♦♦♦ سخنان وینستون چرچیل ♦♦♦♦♦♦♦♦

 

موفقیت، توانایی رفتن از شكستی به شكست دیگر بدون از دست دادن شور و حرارت است.وینستون چرچیل

 

♦♦♦♦♦♦♦♦ سخنان وینستون چرچیل ♦♦♦♦♦♦♦♦

 

از مخالفت نهراسید؛ بادبادك تنها زمانی می تواند بالا رود كه با باد مخالف مواجه شود.وینستون چرچیل

 

♦♦♦♦♦♦♦♦ سخنان وینستون چرچیل ♦♦♦♦♦♦♦♦

 

ماجراجو و خطرناك باشید، با روزگار به مقابله برخیزید و ترس به خود راه ندهید؛ زیرا هر چه پیش آید خوش آید. وینستون چرچیل

 

♦♦♦♦♦♦♦♦ سخنان وینستون چرچیل ♦♦♦♦♦♦♦♦

 

 شجاعت را به حق در صدر صفات برجسته انسان دانسته اند… زیرا این صفت تكیه گاه صفت های دیگر است.وینستون چرچیل

 

♦♦♦♦♦♦♦♦ سخنان وینستون چرچیل ♦♦♦♦♦♦♦♦

 

كافی نیست حداكثر تلاش خود را بكنیم و در بهترین حد خود ظاهر شویم، گاهی لازم است كاری را در حد كفایت انجام دهیم. وینستون چرچیل

 

♦♦♦♦♦♦♦♦ سخنان وینستون چرچیل ♦♦♦♦♦♦♦♦

 

اشخاص همیشه گناه را به گردن شرایط و بی نظمی می اندازند؛ من به شرایط و بی نظمی باور ندارم. مردان كامیاب، شرایط و نظم را جستجو می كنند و آن را می آفرینند. وینستون چرچیل

 

♦♦♦♦♦♦♦♦ سخنان وینستون چرچیل ♦♦♦♦♦♦♦♦

 

امپراتورهای آینده، امپراتورهای فكر و اندیشه اند.وینستون چرچیل

 

♦♦♦♦♦♦♦♦ سخنان وینستون چرچیل ♦♦♦♦♦♦♦♦

 

سیاستمدار كسی است كه حوادث فردا و یك ماه و یكسال بعد را پیش بینی كند و سپس بتواند دلایلی بیاورد كه چرا اتفاق نیفتاد.وینستون چرچیل

 

♦♦♦♦♦♦♦♦ سخنان وینستون چرچیل ♦♦♦♦♦♦♦♦

 

تا هنگامی كه پایانهای بزرگ در جهان وجود دارد، می دانیم كه روح و معنی هستیم نه جسم و جانور. وینستون چرچیل

 

♦♦♦♦♦♦♦♦ سخنان وینستون چرچیل ♦♦♦♦♦♦♦♦

 

آدم بدبین، سختی را در هر فرصتی می بیند، آدم خوش بین فرصت را در هر سختی.وینستون چرچیل

 

♦♦♦♦♦♦♦♦ سخنان وینستون چرچیل ♦♦♦♦♦♦♦♦

 

با خوردن حرف هرگز سوء هاضمه نمی گیرید. وینستون چرچیل

 

♦♦♦♦♦♦♦♦ سخنان وینستون چرچیل ♦♦♦♦♦♦♦♦

 

آیین دموكراسی بدترین شكل حكومت است. با وجود این از تمام آیین هایی كه تاكنون آزمایش شده بهتر است.وینستون چرچیل

 

♦♦♦♦♦♦♦♦ سخنان وینستون چرچیل ♦♦♦♦♦♦♦♦

 

بزرگترین درس زندگی این است كه گاهی احمقها هم درست می گویند.وینستون چرچیل

 

♦♦♦♦♦♦♦♦ سخنان وینستون چرچیل ♦♦♦♦♦♦♦♦

 

رو به پیشرفت، یعنی دگرگونی، رو به تكامل، یعنی دگرگونی های بسیار. وینستون چرچیل

 

♦♦♦♦♦♦♦♦ سخنان وینستون چرچیل ♦♦♦♦♦♦♦♦

 

عیب جامعه این است كه همه می خواهند آدم مهمی باشند و هیچ كس نمی خواهد فرد مفیدی باشد. وینستون چرچیل

 

♦♦♦♦♦♦♦♦ سخنان وینستون چرچیل ♦♦♦♦♦♦♦♦

 

بدون پول، آرامش به دشواری به دست خواهد آمد. وینستون چرچیل

 

♦♦♦♦♦♦♦♦ سخنان وینستون چرچیل ♦♦♦♦♦♦♦♦

 

سرسخت و سمج و پایدار باشید و هرگز تسلیم نشوید. وینستون چرچیل

 

♦♦♦♦♦♦♦♦ سخنان وینستون چرچیل ♦♦♦♦♦♦♦♦

 

من شخصاً همیشه آماده ی چیز یاد گرفتن هستم، هر چند همیشه هم دوست ندارم به من چیزی یاد بدهند.وینستون چرچیل

 

♦♦♦♦♦♦♦♦ سخنان وینستون چرچیل ♦♦♦♦♦♦♦♦

 

همه از مردن در راه باورشان سخن می گویند، اما هیچ كس از كشته شدن در راه باورش دم نمی زند. وینستون چرچیل 

منبع:jomalatziba.blogfa.com

داستان های جالب و خواندنی

کمترین کارمزد تبدیل تتر به تومان در تترلند

سفارش ست نوزادی با متریال الیاف طبیعی

گارانتی ارزانترین نرخ بلیط فقط در سفرمی

آموزش ورود به دنیای رمزارزها در 1 دقیقه

یه میکاپ حرفه ای و بی نقص داشته باش!

کسب درآمد دائم از ارزهای دیجیتال

درمان اضطراب، استرس، افسردگی و وسواس

خرید فالوور 100درصد واقعی

خرید مدرن ترین وکاربردی ترین چراغ های ریلی

لباس های نوزادی از بدو تولد تا 3سال

لبخندت رادوست داشته باش|خدمات زیبایی دندان

با یک کلیک پرواز کن!

دنبال متخصص برجسته ارتودنسی در تهران هستی؟

تنوع بالا و قیمت پایین لوازم آشپزخانه

تخفیفات هیجان انگیز وباورنکردنی بلیط هوایی

فرصت خرید رو از دست نده!

سوالت رو تلفنی از مشاورین متخصص ما بپرس!

معتبرترین صرافی آنلاین ارز دیجیتال

فروشگاه اینترنتی خانه نو *بدون واسطه

درمان ناتوانی جنسی *مشاوره آنلاین

دلنشین ترین رایحه های ادکلن زنانه/تخفیف50%

تبادل امن تتر با پشتیبانی ۲۴ساعته

با کلاسینو همه نکات مهم درسی رو یادبگیر!

روابطی که مناسب ازدواج نیستند!

چطور با مشکلات در خانواده کنار بیایم؟

کالا ها و خدمات منتخب

Makan Inc.| All Rights Reserved – © 2013 – 2022

بسياري
از سياستمداران اين مطلب را به خوبي مي دانند كه هيچ ملتي نبايد آزاد
باشد، مگر آنگاه كه شايستگي نگهداري و اجراي اين آزادي را داشته باشد. اين
اندرز مانند ديوانه اي در يك داستان كهن است كه تصميم گرفته بود در آب
نرود، مگر آنگاه كه شنا كردن را آموخته باشد.((مكولي)) 

اخلاق بايد بر هنر حكومت كند.((ايمانوئل كانت)) 

نمود شخصي همان ميزان حكومت مي كند كه خود شخص.((آندره موروا)) 

براي همگان، حكومت كردن بر خانه از هر جاي ديگر و هر امر ديگري دشوارتر است.((آندره موروا)) سخنان بزرگان درباره ی سیاست

يك
زن از نتايج زحمت هاي خود در تنظيم خانه كه دنياي كوچك كاملي است بايد به
همان ميزان مغرور و مفتخر باشد كه يك رجل دولتي برجسته اي كه توانسته
مملكتي را نظم و ترتيب بخشيده و سازمان دهد.((آندره موروا)) 

براي كسي كه بر مملكتي حكومت مي كند لازم است گوش بدهد بيشتر از آنكه حرف بزند و گوش بدهد كمتر از آنكه عمل مي كند.((ريشيليو)) 

هركس، اعم از سياستمدار، فيلسوف و دربان، به درستي سخن خود باور دارد.((ميلان كوندرا)) 

من خيال مي كنم كه هيچ چيز مانع از آن نيست كه يك ديپلمات خوب تبديل به بازيگر عالي شود، جز نگراني از مرتبه و وقار.((نيچه)) 

آنجا كه جويندگان زمامداري، گدايان و گرسنگان باشند كه مي‌خواهند از اين راه كسب مال كنند، هرگز حكومت درستكار برپا نخواهد شد.((افلاطون)) 

اين حقيقتي مسلم است كه بنيان هيچ حكومتي دگرگون نمي‌شود، مگر آنگاه كه ميان اعضاي طبقه‌ي حاكمه جدايي افتد.((افلاطون)) 

هر گونه زياده‌روي، واكنشي در پي دارد، چه در فصول، چه در گياه‌ها، چه در بدن و بيش از هر چيز در حكومت.((افلاطون)) 

زياده‌روي در آزادي، به ناچار منجر به زياده‌روي در بندگي خواهد شد؛ چه در فرد، چه در حكومت.((افلاطون)) 

بشر
امروز در پرستش بتان مي زيد؛ بتان عرصه ي اخلاق، بتان گستره ي سياست، بتان
عرصه ي فلسفه. خداياني كاملاً باطل كه خود آنها را بر ساخته آنگاه پرستيده
اند. از اين روي از راه راست بيراه گشته و همواره بر اين باور پا مي فشرده
و از آن چنان جانبداري كرده تا اينكه به فرجامش رسيده اند؛ جايگاهي كه از
همان ابتدا به نيستي و فنا چشم داشت.((نيچه)) 

بشر
امروز در پرستش بتان مي زيد، بتان عرصه ي اخلاق، بتان گستره ي سياست، بتان
عرصه ي فلسفه. خداياني كاملاً باطل كه خود آنها را بر ساخته آنگاه پرستيده
اند.((نيچه)) 

سياستمدار انسانها را به دو دسته تقسيم مي كند: ابزار و دشمن؛ يعني تنها يك طبقه را مي شناسند و آن هم دشمن است.((نيچه)) 

بزرگترين مشكل حكومتهاي امروزي اين است كه مردم را وادار به اطاعت كنند، بدون آنكه مجبور به فرمان دادن باشند.((السون ويلسون)) 

حكومت مردم بر مردم و براي مردم هرگز محكوم به نابودي نخواهد بود.((آبراهام لينكلن)) 

ديپلماسي يعني اينكه در را ببندند و از پنجره رفت و آمد كنند.((؟)) 

حكومت
جمهوري بهترين نوع حكومت است، ولي به همان دليل كه بهترين نوع حكومت است
نياز به بهترين افراد دارد؛ افرادي كه تا به حال در هيچ كجاي دنيا مشاهده
نشده اند.((هربرت اسپنسر)) 

هدف هر حكومت و دولت تنها بهتر كردن ابزارهاي زندگي مادي و راحتي مردم نيست، بلكه حكومت وظيفه دارد سعادت مردم را نيز تامين كند.((كنفوسيوس))

                                                             ارادتمند:علیمحمدی

        باتشکر از همکار خوبم سید سعید قوامی 

روزانه

در این قسمت روزانه، جملات و سخنان آموزنده وینستون چرچیل در مورد زندگی، شکست، انتقام، پیروزی، ناراحتی، خوشحال، عشق و … را گردآوری کرده ایم.

سر وینستون لئونارد اسپنسر چرچیل سیاستمدار بریتانیایی متولد 30 نوامبر سال 1874 است. او بین سال های 1940 تا 1945 و همجنین 1951 تا 1955 به عنوان نخست وزیر برتانیا فعالیت می کرد. او به عنوان یکی از بزرگترین رهبران دوران جنگ قرن بیستم شناخته شده است. او افسر ارتش بریتانیا، تاریخدان، نویسنده و هنرمند هم بود. او جایزه نوبل ادبیات را گرفت و نخستین فردی بود که شهروند افتخاری ایالات متحده شد.

سخن آموزنده توماس ادیسون + مجموعه جملات و متن های پند آموز…

سخنان اپرا وینفری با عکس نوشته های آموزنده (جملات و متن های… سخنان بزرگان درباره ی سیاست

چرچیل در خانواده‌ای اشرافی به دنیا آمد. پدر او، لرد رندولف چرچیل، سیاستمداری پرجذبه بود که به عنوان وزیر خزانه‌داری فعالیت می‌کرد. زمانی که چرچیل افسری جوان در ارتش بود، در هند بریتانیا، سودان، و جنگ بوئر دوم خدمت نظامی کرد. او به عنوان گزارشگر جنگی شهرت پیدا کرد و کتاب‌هایی در مورد فعالیت‌های خود نوشت.

در صف اول سیاست برای پنجاه سال، چرچیل مقام‌های سیاسی و کابینه‌ای بسیاری را به عهده داشت. در آستانه وقوع جنگ جهانی دوم، وی ابتدا به مقام فرمانده نخست نیروی دریایی و سپس با استعفای نویل چمبرلین در سال 1940، به مقام نخست وزیری منصوب شد. خودداری قاطعانه او از تسلیم الهام‌بخش مقاومت بریتانیا در جنگ بود، به ویژه در روزهای اولیه دشوار جنگ زمانی که امپراتوری و کشورهای مشترک‌المنافع بریتانیا در مقابله فعال با آدولف هیتلر به تنهایی ایستادگی می‌کرد. از چرچیل به ویژه برای سخنرانی‌ها و برنامه‌های رادیویی‌اش که الهام‌بخش مردم بریتانیا بود یاد می‌شود. او تا زمان قطعی شدن پیروزی در نبرد با آلمان نازی نخست وزیر بریتانیا بود.

وینستون چرچیل که در نظرسنجی سال 2002 به عنوان بزرگ‌ترین فرد بریتانیا شناخته شد، به عنوان یکی از تأثیرگذارین افراد در تاریخ بریتانیا شناخته می‌شود.

تمام چیزهای بزرگ ساده هستند، و بسیاری می توانند با یک واژه بیان شوند: آزادی، عدالت، افتخار، وظیفه، بخشش، امید.

میانجی مانند کسی است که به تمساح غذا می دهد و امیدوار است که آخرین کسی باشد که طعمه او می‌شود. وینستون چرچیل

همیشه عاقلانه است که به جلو نگاه کنی، ولی دشوار است که بیشتر از چیزی که می بینی را نگاه کنی.

من آدم خوشبینی هستم؛ فكر نمی كنم اگر جز این باشم، حال و روز ام بهتر از این باشد. وینستون چرچیل

موفقیت یعنی حرکت از شکستی به شکست دیگر بدون از دست دادن اشتیاق.

درستكاری اهمیت دارد، ولی روراستی نیز مهم است. وینستون چرچیل

پای افراد بشر غالب اوقات به سنگ حقیقت می‌خورد ولی غالب آنان زود برمی خیزند و چنان راه خود را می‌گیرند که گویی هرگز پایشان به سنگ نخورده است.

 

دموکراسی بدترین شیوۀ حکومت است، البته به جز بقیۀ شیوه ها که هر از گاهی امتحان شده اند.

 بهای هیچ چیز گزاف تر از انتقامجویی نیست. وینستون چرچیل

من از خوک ها خوشم می آید. سگ ها به ما به بالا نگاه می کنند. گربه ها به ما به پایین نگاه می کنند. خوک ها با ما به طور برابر برخورد می کنند.

تجربه همیشه به سود انسان نیست، زیرا، هیچ رویدادی دوبار به یك شكل رخ نمی‌دهد.وینستون چرچیل

اگر دشمنانی در زندگی دارید، خیلی خوب است. این نشان می‌دهد در زندگی گاهی بر سر مسائلی ایستاده‌اید.

 ما از جهانیان، هیچ نمی خواهیم، جز احترام. وینستون چرچیل

همیشه می توانید روی آمریکایی ها حساب کنید که کار درست را انجام دهند، البته بعد از اینکه هر چیز دیگری را امتحان کردند.

 بدون انگیزه و شوق، همه ی خوبیهای دیگر، مفهوم خود را از دست خواهند داد.  وینستون چرچیلسخنان بزرگان درباره ی سیاست

قرون تاریک بازخواهد گشت، عصر حجر بر بال‌های درخشان دانش بازخواهد گشت، چه بسا امروز برکات بی قیاس به شهر ارزانی می‌دارد تا یک روز مایه نابودی او شود، زنهار فرصت از دست نرود.

آدم بدبین گرفتاری را در هر فرصتی می بیند؛ آدم خوش بین فرصت را در هر گرفتاری می بیند.

شهامت چیزی است كه باعث می شود انسان بایستد و سخن بگوید. البته این هم كه انسان بنشیند و گوش دهد، شهامت است.وینستون چرچیل

هنر بدون عقیده مانند گله‌ای از گوسفندان بدون چوپان است، و هنر بدون نوآوری همچون کالبدی بی جان خواهد بود.

مهمترین كار ما این نیست كه ببینیم در دور دستهای مبهم و ناپیدا چه چیزهایی وجود دارد. كار ما این است كه به آنچه آشكارا در پیش رو داریم، بپردازیم.وینستون چرچیل

شهامت یعنی ایستادن و سخن گفتن. شهامت همچنین یعنی نشستن و گوش دادن.

بدون تردید، افراد بشر حاضر نیستند كه همگی بطور یكسان و برابر از گرسنگی بمیرند و بی گمان برای آخرین تكه نانی كه می ماند و باید تقسیم شود، درگیری شدیدی به وجود خواهد آمد.وینستون چرچیل

موفقیت پایان نیست؛ شکست نابودکننده نیست: این شهامت ادامه دادن است که اهمیت دارد.

من شخصأ دوست دارم بیاموزم، اگرچه همیشه نفرت دارم از این كه به من بیاموزند.  وینستون چرچیل

گزارش به این بلندی از خودش در مقابل ریسک خوانده شدن محافظت می کند.

تجربه همیشه به نفع انسان نیست زیرا هیچ حادثه‌ای دو بار به یک شکل رخ نمی دهد.

قرنهای تاریك باز خواهد گشت، روزگار حجر بر بالهای درخشان دانش باز خواهد گشت، چه بسا امروز بركت های بی شمار به بشر ارزانی داشته تا یك روز مایه ی نابودی وی شود، آگاه باش! فرصت از دست نرود.وینستون چرچیل

بزرگترین دستاورد من توانایی من در این بود که همسرم را قانع کنم با من ازدواج کند.

حقیقت، انكارناپذیر است. بدخواهی ممكن است به آن حمله كند. ممكن است نادانی آن را به مسخره بگیرد، اما سرانجام حقیقت پایدار خواهد بود. وینستون چرچیل

یک سیاستمدار با دشمنی هایی که میان رقبای خود به وجود می آورد قضاوت می شود.

موفقیت، توانایی رفتن از شكستی به شكست دیگر بدون از دست دادن شور و حرارت است.وینستون چرچیل

از مخالفت نهراسید؛ بادبادك تنها زمانی می تواند بالا رود كه با باد مخالف مواجه شود.وینستون چرچیل

ماجراجو و خطرناك باشید، با روزگار به مقابله برخیزید و ترس به خود راه ندهید؛ زیرا هر چه پیش آید خوش آید. وینستون چرچیل

 شجاعت را به حق در صدر صفات برجسته انسان دانسته اند… زیرا این صفت تكیه گاه صفت های دیگر است.وینستون چرچیل

كافی نیست حداكثر تلاش خود را بكنیم و در بهترین حد خود ظاهر شویم، گاهی لازم است كاری را در حد كفایت انجام دهیم. وینستون چرچیل

اشخاص همیشه گناه را به گردن شرایط و بی نظمی می اندازند؛ من به شرایط و بی نظمی باور ندارم. مردان كامیاب، شرایط و نظم را جستجو می كنند و آن را می آفرینند. وینستون چرچیل

امپراتورهای آینده، امپراتورهای فكر و اندیشه اند.وینستون چرچیل

از مخالفت نهراسید فقط وقتی بادبادک می‌تواند بالا رود که با باد مخالف مواجه شود.

سیاستمدار كسی است كه حوادث فردا و یك ماه و یكسال بعد را پیش بینی كند و سپس بتواند دلایلی بیاورد كه چرا اتفاق نیفتاد.وینستون چرچیل

تا هنگامی كه پایانهای بزرگ در جهان وجود دارد، می دانیم كه روح و معنی هستیم نه جسم و جانور. وینستون چرچیل

آدم بدبین، سختی را در هر فرصتی می بیند، آدم خوش بین فرصت را در هر سختی.وینستون چرچیل

با خوردن حرف هرگز سوء هاضمه نمی گیرید. وینستون چرچیل

آیین دموكراسی بدترین شكل حكومت است. با وجود این از تمام آیین هایی كه تاكنون آزمایش شده بهتر است.وینستون چرچیل

بزرگترین درس زندگی این است كه گاهی احمقها هم درست می گویند.وینستون چرچیل

رو به پیشرفت، یعنی دگرگونی، رو به تكامل، یعنی دگرگونی های بسیار. وینستون چرچیل

عیب جامعه این است كه همه می خواهند آدم مهمی باشند و هیچ كس نمی خواهد فرد مفیدی باشد. وینستون چرچیل

بدون پول، آرامش به دشواری به دست خواهد آمد. وینستون چرچیل

سرسخت و سمج و پایدار باشید و هرگز تسلیم نشوید. وینستون چرچیل

من شخصاً همیشه آماده ی چیز یاد گرفتن هستم، هر چند همیشه هم دوست ندارم به من چیزی یاد بدهند.وینستون چرچیل

همه از مردن در راه باورشان سخن می گویند، اما هیچ كس از كشته شدن در راه باورش دم نمی زند. وینستون چرچیل

امیدواریم که سخنان آموزنده وینستون چرچیل مورد توجه شما قرار گرفته باشد.

جملات تأمل برانگیز؛ سخنان و جملات بحث برانگیز پند آموز

سخنان اپرا وینفری با عکس نوشته های آموزنده (جملات و متن های زیبا و آموزنده از اپرا)

سخنان الهی قمشه ای + جملات آموزنده و عکس نوشته از سخنان این نویسنده

متن در مورد ارزش زن + سخنان بزرگان در مورد جایگاه زن در اجتماع و خانواده

سخنان زیبا و آموزنده مارک تواین نویسنده معروف + عکس نوشته از سخنان او

سخنان جان لنون (جملات آموزنده کوتاه از موسیقی دان معروف جان لنون)

مطالب جدید

بیو انگلیسی عاشقانه (جملات خیلی کوتاه رمانتیک و عاشقانه انگلیسی با…

عکس نوشته عاشقانه برای همسر؛ متن و جملات و عکس نوشته خانومم برای…

اشعار محمد اقبال لاهوری + گلچین زیباترین اشعار و عکس نوشته

اطلاعات گردشگری در مورد روسیه + اگر قصد سفر به کشور روسیه را دارید…

اطلاعات در مورد گالوانیک صورت (فوایدی که این روش زیبایی دارد)

ماسک سفیده تخم مرغ برای سلامت و زیبایی پوست طرز تهیه انواع ماسک سفیده

طرز تهیه انار پلو شیرازی؛ انار پلو خوشمزه برای شب یلدا

جملات رمانتیک برای همسرم و شوهرم (تکست، شعر و متن ناب برای همسر)

عکس پروفایل جملات آموزنده + متن های پندآموز زیبا در مورد زندگی

متن و جملات همدردی و بخشندگی + جمله های کوتاه در مورد همدلی با دیگران

عزیزان علاقه مند جهت ارسال جملات خود میتوانند با تلفن همراه به سایت ما وارد شوند تا پس از ثبت نام و ایجاد پروفایل قابلیت ارسال جمله برایشان فعال گردد،

شما میتوانید دوستان جدید در «کپی پیست کن» بیابید 🙂

‏حقیقت اینه که سیاست به خرج دادن، رابطه رو طولانی نمیکنه، فقط تموم شدنِ اون رابطه رو‌ به تاخیر میندازه؛‏چون بالاخره یکی از طرفین از اینکه خود‌ واقعیش نباشه خسته میشه و خودشو نشون میده :))

‏اگه قرار باشه تو یه رابطه ‏صدتا سیاست و ترفند و بدبختی‏به کار ببرم که طرفم رو از دست ندم یا‏طرفم هوایی نشه، خسته نشه،‏من ترجیح میدم تنها باشم

تو ساده و احمق نیستی، هنوز آدمی‌رو پیدا نکردی که بهت ثابت کنه اگر بدونِ سیاست باهاش رفتار کنی، بیشتر عاشقت میشه :)))

‏اگه فکر میکنی باید تو رابطه بی‌محلی کنی و طبق قواعد خاصی رفتار کنی که طرف بهت وابسته بشه،تو باسیاست نیستی، گاوی.سخنان بزرگان درباره ی سیاست

از آدمی که باهاش دلی رفتار کردی و با سیاست باهات رفتار کرد فاصله بگیر. .

‏از آدمی که باهاش دلی رفتار کردی و دیدی باهات با سیاست رفتار کرد فاصله بگیر… .

ما را از سادگی ترسانده اند!هیچ کس نگفت سادگی چیز خوبیست؛هیچ کس نگفت ساده که باشی ساده میخندی،ساده شاد میشوی،ساده ذوق می کنی،ساده می بخشی و ساده تر دل می بندی!جوری ما را از سادگی ترساندند،که همه مان ناچار شدیم نقاب هایی از جنس هفت خطی و سیاست، بروی خودمان بزنیم…#نرگس_صرافیان_طوفان

بیشتر آدمها در نوعی بی خبری همیشگی زندگی می کنند. آنها همیشه امیدوارند که چیزی اتفاق بیفتد و زندگیشان را دگرگون کند.حادثه ای، برخوردهای اتفاقی، بلیط برنده بخت آزمایی، تغییر سیاست و حکومت. آنها هرگز نمیدانند که همه چیز از خودشان آغاز می شود …. .

.اگه از خودت میگذری تا راضی نگه داریش؛ مطمئن باش تهش ازت میگذره. .. ..‍. سیاست های زنانه،جذابیت های مردانه.️

یکی میره سمت زور، یکیم سمته پول، ولی قدرتِ واقعی سیاسته..࿐

اس ام اس های جدید،عاشقانه، خنده دار و . . . ارسالی کاربران

حقیقت, اینه, سیاست, دادن, رابطه, طولانی, نمیکنه, تموم, شدنِ, تاخیر, میندازه؛, بالاخره, طرفین, اینکه, واقعیش, نباشه, خسته, میشه, خودشو, نشون, میده, قرار, صدتا, ترفند, بدبختی, ببرم, طرفم, هوایی, ترجیح, میدم, تنها, باشم, ساده, احمق, نیستی, هنوز, آدمیرو, پیدا, نکردی, ثابت, بدونِ, باهاش, رفتار, بیشتر, عاشقت, میکنی, باید, بیمحلی, قواعد, خاصی, وابسته, باسیاست, گاوی, باهات, فاصله, بگیر, دیدی, سادگی, ترسانده, نگفت, خوبیست؛, باشی, میخندی, میشوی, بخشی, بندی, جوری, ترساندند, ناچار, شدیم, نقاب, هایی, بروی, خودمان, بزنیم, آدمها, نوعی, خبری, همیشگی, زندگی, کنند, آنها, همیشه, امیدوارند, چیزی, اتفاق, بیفتد, زندگیشان, دگرگون, حادثه, برخوردهای, اتفاقی, بلیط, برنده, آزمایی, تغییر, حکومت, هرگز, نمیدانند, خودشان, آغاز, خودت, میگذری, راضی, داریش؛, مطمئن, میگذره, زنانه, جذابیت, مردانه, میره, یکیم, سمته, قدرتِ, سیاسته,


نی نی سایت

سخنان بزرگان درباره ی سیاست
سخنان بزرگان درباره ی سیاست

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.