راه های جلب توجه یک دختر

راه های جلب توجه یک دختر
راه های جلب توجه یک دختر

رفع مسئولیت 

قبل از اینکه بیشتر در مورد راه های جلب توجه یک دختر صحبت کنیم باید به این نکته اشاره کنم که اگر هدف شما از جذب و آشنایی با یک دختر چیزی به جز ازدواج است پس با آسیب های جدی فرهنگی، اجتماعی و فردی مواجه خواهید شد.

پس بهتر است یا هدف خود را تغییر دهید یا از مطالعه ادامه این مقاله پرهیز کنید. در صورت ایجاد یک رابطه آسیب رسان و پر تنش مسئولیتی بر عهده نگارنده نخواهد بود.

راه های جلب توجه یک دختر

جلب توجه دختر مورد علاقه تان برای رسیدن به ازدواج و تشکیل خانواده با یک شیوه ی رفتاری درست و توانایی مدیریت کردن وضعیتی که در آن قرار دارید امکان پذیر خواهد بود. برای اینکه بتوانید دختر مورد علاقه تان را به خود جذب کنید باید به او نشان دهید که ارزش تبدیل شدن به یک همسر و پدر خود را دارید؛ یعنی مردی که بتواند با او به خوبی ارتباط برقرار کند و تکیه کند. وقتی دختری شما را به عنوان فردی که به دست آوردن او ارزشمند است ببینند جلب توجه آن ها بسیار آسان خواهد بود.راه های جلب توجه یک دختر

 

 

 

 

 

 

 

 

شاهین زند – محقق و پژوهشگر.

سایت نوین بینش برای افرادی که قصد سوء استفاده از این مطالب را دارند نوشته نشده است پس اگر هدف شما سوءاستفاده از دیگران است لطفا از این سایت خارج شوید. سایت نویت بینش یک سایت پزشکی یا یک دائره المعارف خسته کننده نیست بلکه مرجعی روانشناختی و علمی است که به شما کمک می کند درک بهتری از خود و دیگران بدست آورید و از این آگاهی برای بهبود روابط و مهارت های ارتباطی و به صورت کلی جهت ارتقای کیفیت زندگی خود استفاده کنید. به یاد داشته باشید قوی ترین صلاح شما دانش شما است.

سایت نوین بینش یک سایت پیچیده و یا دائره المعارف خسته کننده نیست بلکه مرجعی است که  به شما کمک می کند هر گونه اطلاعاتی را به صورت خلاصه، مختصر و مفید بدست آورید. نوین بینش بزرگترین  مرجع در مورد روانشناسی عشق در بین سایت های فارسی زبان می باشد. برای اطمینان بیشتر از این موضوع به بخش روانشناسی عشق مراجعه کنید. کتاب چگونه هر شخصی را عاشق خود کنیم  در سایت نوین بینش منتشر شده است. با این کتاب هر شخصی را عاشق خود کنید و یا هزینه ی پرداختی  را پس بگیرید. برای اطلاع از آخرین مطالب سایت نوین بینش در کانال تلگرام ما عضو شوید: عضویت در کانال تلگرام نوین بینش

آیا می خواهید بیشتر بدانید؟

راه های جلب توجه پسر

زنان جذب چه مردانی می شوند

تبدیل عشق یک طرفه به دو طرفه – آشنایی و ازدواج

راه های جذب دختر مورد علاقه

چه چیز بیش از همه زنان را به مردان جذب می کند

می توانید به صورت 24 ساعت از طریق تلگرام یا واتس آپ با تیم نوین بینش در ارتباط باشید :09306135008

برچسب‌ها:راه های جذب دختر در دانشگاه, راه های جذب دختر مورد علاقه

انتقادات و شکایات

[email protected]

اینستاگرام شاهین زند

     شماره تماس:  03137751140     از ساعت 9 صبح الی 5 عصر

 آدرس:اصفهان، بلوار کشاورز، کوچه شهید نجارپور، ساختمان قائم، واحد ۸

ارتباط با کارشناس از طریق ارسال پیام در واتس آپ: 09306135008

 

 

.                   قوانین و مقررات

 

جستجو در سایت

چگونگی جلب توجه دختران،چگونگی جذب دخترو جلب نظر دختر

اگر میخواهید نظر دختری را به خودتان جلب کنید برای ازدواج ، و نیازمند توجه آن دختر به خودتان هستید برای جلب توجه و جلب نظر آن دختر اقدامات ذیل شایسته است

اگرچه بیشتر دخترها فکر می کنند که به مردهایی با خصوصیات جدی و مردانه علاقه دارند، اما بسیاری از آن ها عاشق مردهایی هستند که گاهی احساسات خود را نیز نشان می دهند. هنگامی که شما آن روی نرم و عاطفی خود را آشکار سازید، او به صورت ناخودآگاه کنار شما احساس راحتی خواهد کرد به این خاطر که شما در ذهن او به عنوان مردی تداعی خواهید شد که احساسات خود را پنهان نمی کند. اما مواظب باشد که حدی را نگه دارید و زیاده روی نکنید.راه های جلب توجه یک دختر

البته که این مسئله مهم است که در قرارهای اول شما باید به بهترین نحو خود را آراسته کنید، اما در دفعات بعد کمی نوع تیپ و لباس پوشیدن خود را راحت تر و معمولی تر کنید. این کار باعث می شود که او باز به طور ناخودآگاه حس کند شما قابل اعتماد هستید و با راحتی خود نشان می دهید که به چیزی تظاهر نمی کنید و لباس پوشیدن او را نیز زیر ذره بین نگرفته اید. بیشتر دخترها در برخورد با کسانی که خیلی به خود می رسند و یا تظاهر می کنند، از آن ها کم کم سرد می شوند و احساس راحتی نمی کنند.

یکی از بهترین راههای که باعث می شود دختر خانمی با شما احساس راحتی کند و بی اراده به شما علاقه مند شود این است که شما به حرکات او توجه کنید و به صورت ماهرانه ای آن ها را انجام دهید. برای مثال اگر او به شما تکیه کرد شما نیز به همان شکل، نه کمتر و نه بیشتر، به تکیه کردن او با حرکاتتان پاسخ دهید تا علاقه ی خود را به حرکات او نشان دهید.

متوجه باشید یا نه, حرکات و زبان بدن شما بیشتر از حرف زدنتان بر روی او تاثیر خواهد گذاشت. وقتی در کنار او می نشینید، با این حالت که پاهای خود را کمی باز نگاه داشته و شانه هایتان را راحت نگاه دارید، این حرکت و طرز نشستن مقدار راحت باعث می شود که شما به او نشان دهید که در اطراف او احساس راحتی می کنید و در نتیجه او در حرکات خود و حرف زدن با شما احساس راحتی بیشتری می کند و به شما بیشتر جذب و نزدیکتر خواهد شد.

تن صدا و سرعت شما در هنگام صحبت کردن یک فاکتور مهم برای جذب کردن دختر مورد نظر شماست. دخترها و خانم ها با مردانی که با صدایی عمیق و آرام صحبت می کنند احساس راحتی بیشتری دارند و این حرکت به آن ها این حس را می دهد که شما فردی قابل اطمینان و با ثباتی هستید. اگر شما جز آن دسته افراد هستید که با لحن سریع و تندی صحبت می کنید لازم است که بر روی این مهارت کار کنید تا توجه دختر مورد نظر خود را کسب کنید.

بله درست حدس زدید، رفتار خود را کنترل کنید، توهین آمیز با افراد اطراف خود صحبت نکنید و مهمتر از همه در را برای او باز کنید! متاسفانه شاید جنتلمن بودن این روزها کمی از مد افتاده باشد اما این را بدانید که دخترها هیچگاه نمی توانند در مقابل این قضیه مقاومت کنند. مطمئن شوید که تمام قوانین جنتلمن بودن را به طور صحیح می دانید که اشتباهی نکنید و خجالت زده شوید.

برای اکثر دخترها دلپذیر ترین کلمه ای که به آن افتخار می کنند و حس خوبی به آن ها می دهد اسم آن هاست. آن ها عاشق این هستند که اسم خود را با لحنی زیبا و عاشقانه از زبان شما بشنوند، پس مطمئن شوید که هنگام صدا کردن اسم او کلمات و صفت های زیبا را نیز به زبان بیاورید. حتما می دانید که دختر ها عاشق شنیدن تعریف کردن شما هستند و لابد می دانید که با تعریف کردن از آن ها روحیه ی سر سخت و ناملایم آن ها را از بین می برید چون دخترها در مقابل تعریفی که از آن ها می شود ضعیف هستند و از شنیدن این تعریف ها بسیار خوشحال خواهند شد. پس حتما به این نکته توجه بسیاری داشته باشید.

در ارتباط با دیگران ملایم و مهربان باشید، اما بدانید در چه حدی این امر لازم است. در برخورد با دوست های او نه آنقدر صمیمی شوید که او حس کند شما مرد جلف و اصطلاحا دختربازی هستید نه رفتاری بی ادبانه و سخت داشته باشید که نشان دهد آدم اجتماعی نیستید. آن ها دوستان او هستند و او آن ها را بیشتر از هر کسی در اطراف خود دوست دارد. پس اگر کاری کنید که دوستان او شما را تایید کنند بهترین راه را برای جذب او پیش گرفته اید.

در مواقعی که می خواهید نظر و باور خود را بگویید کاملا بر عقاید خود مانور بدهید. این به این معنا نیست که فورا نظرات خود را بازگو کنید و یا آن ها را تحمیل کنید، تنها مقصود این است که از آن دسته افراد نباشید که هرچه دختر مورد نظر می گوید تایید کنید. به راحتی عقاید او را دنبال نکنید، بر افکار و نظرات خود مسر باشید، اگر او شما را دوست داشته باشد او نیز به نظر شما روی خواهد آورد. متوجه این قضیه باشید که این امر به حس مردانگی شما مرتبط است و از شما وجهه ی مردی را نشان می دهد که می داند از زندگی چه می خواهد. فراموش نکنید که این قضیه خیلی مهم است.

 

چگونگی جلب توجه مردان

جلب رضایت همسر

چطور به دخترها پیشنهاد ازدواج دهیم

امکانات فوق شامل خریدارای سی دی مقالات سایت و مجموعه آموزشی زوج خوشبخت نیز می شودبخش مشاوره و پرسش و پاسخ

شناسه کاربری 

رمز عبور             

  

عضویت در سایت

راه های جلب توجه یک دختر


دسته بندی مطالب

مطالب روابط جنسی و زناشویی

مطالب دوران قبل از ازدواج

مطالب پزشکی و سلامت

مطالب تربیت فرزندان

مطالب احکام شرعی

مطالب روانشناسی

مطالب اجتماعی

مطالب صوتی

ویدئو

خدمات عمومی


 


 افراد آنلاین :


23150


بازدید امروز:


31981


بازدید دیروز:


245291130


آمار کل:

مشاوره
ازدواج و مشاوره زناشویی تنظیم خانواده ،کلیه حقوق مادی و
معنوی مروبط به مطالب اختصاصی ثبت شده و ترجمه شده در این
سایت برای پایگاه اطلاع رسانی تنظیم خانواده محفوظ است.

منبع خبر

/

بازده /

روابط دختر و پسر

بدون شک حرف زدن با یک دختر و پیدا کردن دوست دختر کاری ترسناک است؛ مخصوصا وقتی به اندازه کافی در این کار تمرین و مهارت ندارید. اما اگر در خودتان اعتماد به نفس به‌وجود آورید و بدانید که چطور احساس راحتی را در دختر به‌وجود آورید بعد از آن…

بدون شک حرف زدن با یک دختر و پیدا کردن دوست دختر کاری ترسناک است؛ مخصوصا وقتی به اندازه کافی در این کار تمرین و مهارت ندارید. اما اگر در خودتان اعتماد به نفس به‌وجود آورید و بدانید که چطور احساس راحتی را در دختر به‌وجود آورید بعد از آن دیگر بدون اینکه نگران باشید که شما چطور به نظر می‌رسید، به راحتی می‌توانید دختر مورد علاقه خود را به‌دست آورید. اگر می‌خواهید بدانید که چگونه مسیر نگاه دختر مورد علاقه خود را به سمت خودتان برگردانید و او را به خود علاقمند کنید، با ما همراه باشید.

اگر می‌خواهید توجه یک دختر را به خود جلب کنید باید طوری وانمود کنید و نشان دهید که شما واقعا می‌خواهید که او به سمت شما بیاید. شاید واضح به نظر برسد اما تعجب خواهید کرد وقتی می‌فهمید که عصبی و مضطرب به نظر رسیدن شما به هنگام صحبت با دختر مورد علاقه خود می‌تواند شما را به شدت از او دور کند. اگر می‌خواهید که این دختر شما را دوست داشته باشد، پس نمی‌توانید طوری رفتار کنید که خود را خیلی پرمشغله، سرد و بی‌روح، یا بی‌حواس و پریشان خاطر از گفت‌وگو با او نشان بدهید.راه های جلب توجه یک دختر

اگر دختر مورد علاقه‌تان به سمت شما می‌آید، تلفن خود را کنار بگذارید، به گوشه و کنار و اطراف خود نگاه نکنید و به او توجه نشان دهید. در اینجا روش هایی را به شما معرفی می‌کنیم که شما را برای دختر مورد علاقه تان سهل الوصول می‌کند و به پیدا کردن دوست دختر می‌انجامد:

– اگر دختر مورد علاقه تان به سمت شما حرکت می‌کند یا از کنار شما عبور می‌کند به او لبخند بزنید. – از حرکات بدن آزادانه استفاده کنید؛ با دستهای درهم گره کرده یا دست به سینه گوشه‌ای نایستید. – به حالت‌های چهره خود آگاه باشید؛ اخم نکنید یا به او یا هیچ کس دیگر خیره نشوید. – بی‌قرار نباشید یا به زمین نگاه نکنید.

مطلب مرتبط: ۱۵ ترفند روانشناسی برای جذب دختر مورد علاقه و دلخواه تان

اگر از نزدیک شدن به دختر مورد علاقه خود به منظور پیدا کردن دوست دختر نگران یا مضطرب هستید، مهم نیست که چطور به نظر می‌رسید. در غیر اینصورت شما بخشی از اعتماد به نفس ظاهری خود را از دست خواهید داد. به خودتان بگویید که خوب هستید. بیشتر پسرها همیشه و همیشه به ظاهر خودشان شک دارند. بهرحال، اگر می‌خواهید دختر مورد علاقه خود را به‌دست آورید، مجبور نیستید که خوش تیپ‌ترین و جذاب‌ترین پسر جمع باشید اما باید آنچنان رفتار کنید که گویی با آنچه که هستید و به نظر می‌رسید خوشحال و از آن راضی هستید. اگر شما از ظاهر خودتان رضایت نداشته باشید و اعتماد به نفس لازم را در خود نشان ندهید، دختر مورد علاقه تان چنین چیزی را به شما خواهد گفت و احتمال صحبت کردن او با شما کمتر خواهد شد.

– هنگامی که به سمت او حرکت می‌کنید خود را کشیده و پشتتان را صاف نگه دارید. – به چشمان او مستقیم نگاه کنید. – به خودتان یادآوری کنید که شما لیاقت توجه او را دارید. – از دست انداختن خودتان یا دست کم گرفتن بیش از اندازه خودتان خودداری کنید.

اگر سعی می‌کنید که شخص دیگری غیر از خودتان باشید، فرد مورد علاقه شما هرگز فرصت دوست داشتن شما را نخواهد داشت زیرا او هرگز نخواهد دانست که شما چه کسی هستید. اگرچه شما می‌توانید روی توسعه فردی خودتان کار کنید و برای دخترها جذاب تر باشید اما نباید برای جلب و جذب توجه یک دختر بطور کلی شخصیت خود را تغییر دهید. اگر صادق نباشید یا اصلا خودتان نباشید، دختر مورد علاقه شما می‌تواند این را درک کرده، به شما بگوید و هرگز هم تحت تاثیر شخصیت دروغین شما قرار نخواهد گرفت. در آخر به یاد داشته باشید که دختر باید شما را برای آنچه که هستید دوست داشته باشد.

– هنگامی که با دختر جدیدی ملاقات می‌کنید، هدف برای آن دختر این است که پس از آن دیدار خودِ واقعی شما را دوست داشته باشد. اما این به آن معنا نیست که شما باید هرآنچه هستید را در همان ابتدا روی میز بریزید. شناخت شما باید فرآیندی باشد که در گذر زمان اتفاق می‌افتد. شما مجبور نیستید که پیش از به‌دست آوردن شناخت بهتر از یکدیگر در مورد مسائل جزئی تر مثل کلکسیون مورد علاقه تان یا عشق و علاقه خود به بازی‌های ویدیویی صحبت کنید.

ارتباطات در تمامی حوزه‌های زندگی – نه فقط به هنگام صحبت کردن با دوست دختر احتمالی آینده- از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است و باین ترتیب لازم است که شما بر بهبود و ارتقاء مهارت‌های ارتباطی خود کار کنید. تعداد بسیار زیادی از پسرها – به‌ویژه آن هایی که در سنین دبیرستان قرار دارند- شرایط بسیار سختی را به هنگام برقراری ارتباط با دخترها یا حتی با دوست‌های پسر خودشان پشت سر می‌گذارند. اگر شما به اندازه کافی راحت باشید که بتوانید گفت‌وگوی معنادار و ارزشمندی را با دختر مورد علاقه خودتان برقرار کنید، دیگر جای نگرانی وجود ندارد و می‌توانید او را برای خودتان به‌دست آورید. در اینجا چند راه‌حل برای برقراری ارتباط موثر به شما یاد می‌دهیم:

– از او سوال بپرسید. به او نشان دهید که شما به زندگی او اهمیت می‌دهید. – به او گوش بدهید. هنگامی که با شما در مورد چیزی صحبت می‌کند حرف او را قطع نکنید. – او را تحسین و از او تعریف کنید و یاد بگیرید که تعریف و تحسین او را به‌دست آورید. – یاد بگیرید که در زمان مناسب احساسات او را شناسایی و آنها را بروز دهید.

مطلب مرتبط: ۳۱ بهترین عطر مردانه که هر زنی را به شما جذب می‌کند

حمایت کردن به این معنا نیست که شما باید برای او هزاران هدیه بخرید یا پول تمامی غذاهایی که می‌خورد را شما پرداخت کنید. حمایت عاطفی کلید اصلی برای نگه داشتن توجه دختر است. چیزهای ساده‌ای مثل گوش دادن به او وقتی روز بدی را پشت سر گذاشته است یا تبریک گفتن به او وقتی پس از پشت سر گذاشتن راهی طولانی به دستاوردی جدید دست یافته است می‌تواند نشان دهنده حمایت عاطفی شما باشد. هنگامی که شما دو نفر در روند شناخت یکدیگر قرار دارید، باید به او نشان دهید که شما از اهداف و زندگی روزمره او حمایت و آنها را تایید می‌کنید و همیشه چه در روزهای سخت و چه در روزهای خوشحالی و موفقیت در کنار او خواهید بود. به او نشان دهید که حضور شما فقط محدود به لحظات خوشی نخواهد بود.

– راه هایی را برای حمایت کردن از او پیدا کنید: با او به ورزش بروید یا به او پیغام بدهید و از او در مورد چگونگی امتحان ریاضی‌اش بپرسید. این کارها به او نشان می‌دهد که شما همیشه به فکر او هستید. – به یاد داشته باشید که اهداف او درست به اندازه اهداف شما مهم هستند. اهداف، تعهدات و پیروزی‌های او را جدی بگیرید تا بداند که شما واقعا به او اهمیت می‌دهید.

اگرچه دخترها پسری را می‌خواهند که بتوانند با او رابطه معناداری را برقرار کنند اما آنها خوش گذرانی را هم دوست دارند. دخترها باید شما را پسری بدانند که بیرون رفتن و گشت و‌گذار با او کار آسانی است، کسی که اهل شوخی و خنده است و کسی است که به راحتی خود را با شرایط وفق می‌دهد. قرار نیست شما آدم عصا قورت داده‌ای باشید که همیشه در حال گله و شکایت است یا فقط می‌خواهد همان کارهای همیشگی خودش را انجام دهد و چیزهای جدید را تجربه نمی‌کند.

– یک روز پرماجرا را برای خودتان دو نفر یا به همراه گروهی از دوستانش ترتیب دهید. کوهنوردی بروید، قلعه‌ای روی کوه بسازید یا کاری عجیب و غریب و غیرعادی انجام دهید. – درمورد کارهایی که می‌خواهد دونفری انجام دهید شکایت نکنید. آنها را امتحان کنید. شما هرگز نمی‌دانید که وقتی همراهان درست و مناسبی دارید چقدر انجام هرکاری برایتان لذت بخش خواهد بود. – خودتان را خیلی جدی نگیرید. یاد بگیرید که کمی هم خوش بگذرانید و کمی شوخی و خنده را وارد زندگی خود کنید. در این صورت دختر مورد علاقه شما نیز در کنار شما راحت تر خواهد بود.

آروغ زدن سر میز شام، گفتن جوک‌های نژاد پرستانه یا مسخره کردن دیگران نمی‌تواند به شما در به‌دست آوردن قلب دختر مورد علاقه تان کمکی کند. همان محبت و احترامی را به او نشان دهید که به مادر خودتان نشان می‌دهید. به یاد داشته باشید که او صمیمی‌ترین و نزدیک‌ترین دوست هم جنس شما نیست و او هرگز به این جوک‌ها یا رفتارها نخواهد خندید. نیازی نیست که به شکلی باورنکردنی نزد او شایسته به نظر برسید اما باید رفتاری محترمانه داشته باشید و گفتارتان به نحوی باشد که احساس آرامش و راحت بودن را به او منتقل کند.

– در را برای او نگه دارید. – با افراد پیرامونتان مودب و محترمانه رفتار کنید- فرقی نمی‌کند که آن فرد معلم یا استاد شما است یا یک پیش خدمت. اگر شما رفتار خوبی با دختر مورد علاقه خود داشته باشید اما در برخورد با دیگران بی‌ادبانه رفتار کنید، او متوجه چنین تفاوتی خواهد شد و آن را در نظر خواهد گرفت. – اگر می‌خواهید در نظر او با بقیه پسرها تفاوتی داشته باشید، بهترین راه داشتن رفتاری شایسته و مناسب است. متاسفانه، داشتن رفتارهای ناشایست در میان پسرها بسیار شایع و رایج است. اگر شما رفتارهای خوبی داشته باشید از نظر دختر مورد علاقه خود انسانی بالغ و ارزشمند خواهید بود.

مطلب مرتبط: ۲۶ ترفند جذب جنس مخالف که فورا و شدیدا جواب می‌دهد!

شما باید نزدیک شدن به دخترها را تمرین کنید؛ حتی اگر آن دختر همان دختری نیست که شما به دنبال او هستید. تمرین کردن همیشه هم بهترین نتیجه را برای شما به دنبال ندارد اما قطعا می‌تواند موثر باشد. زمانی را برای نزدیک شدن به دخترهای جدید و پیدا کردن دوست‌های جدید و درنهایت پیدا کردن دوست دختر اختصاص دهید. این کار نه تنها در مدیریت اضطراب و استرس شما موثر خواهد بود بلکه به شما کمک می‌کند تا سبک منحصربه فرد خودتان برای تعامل با دخترها را کشف و آن را تقویت کنید. هرچه شما قادر باشید که راحت تر با دخترها گفت‌وگو و تعامل برقرار کنید، احتمال اینکه خودتان باشید یا ترس از طرد شدن داشته باشید در شما کمتر خواهد شد.

– باید تمرین کنید تا با همه دختران اطراف خود – و نه صرفا دختر مورد علاقه تان- به خوبی ارتباط برقرار کنید. این هدف را برای خود تعیین کنید که می‌خواهید به پسری معروف شوید که در ” خوب بودن با دخترها ” آوازه و شهرت دارد.

اگر شما واقعا می‌خواهید که دختر مورد علاقه خود را به‌دست آورید و در پیدا کردن دوست دختر موفق شوید باید بدانید که چطور تعریف و تحسینی معنادار از او ارائه بدهید. تنها گفتن جمله هایی مثل ” تو واقعا با این لباس جذاب به نظر می‌رسی” احتمالا موجب جلب رضایت او و برنده شدن شما نخواهد شد زیرا این قبیل تعریف‌ها این احساس را در او به‌وجود نمی‌آورد که شما به آنچه که او هست و آنچه که او را خاص می‌کند، توجه می‌کنید. در مقابل، باید تمرین کنید تا به مشاهده گری آگاه و ریزبین و حساس تبدیل شوید و به چیزهایی دقت کنید که او را از دیگران ممتاز می‌کند. در اینجا چند روش برای ارائه تعریف و تحسین معنادار به شما یاد می‌دهیم:

– تو خیلی خوب با آدم‌های جدید حرف می‌زنی. چطور این کار را انجام می‌دهی؟ – تو زیباترین لبخندی را داری که من تا حالا در تمام عمرم دیده ام. – تو واقعا می‌دانی که چطور دیگران را سرحال کنی. این واقعا یک هنر و مهارت ارزشمند است.

مطلب مرتبط: ۵۰ حقیقت شگفت‌انگیز در مورد عشق و عاشقی

اگر می‌خواهید دختری را به‌دست آورید که خودش با رضایت و اشتیاق در کنارتان باشد، باید کاری کنید که احساس کند که او در نظر شما فقط به عنوان یک ابزار یا شیء نیست بلکه شما او را به عنوان یک انسان واقعی می‌دانید و به او اهمیت می‌دهید. از او سوالات مختلفی در مورد خودش بپرسید؛ مثلا اینکه چه اهدافی برای آینده دارد، کلاس‌های مورد علاقه او کدام هستند یا اصلا به حیوانات خانگی علاقه‌ای دارد. در ابتدا نیازی نیست که سوالات جدی یا عمیق از او بپرسید اما باید سوالاتی را مطرح کنید که به او نشان می‌دهند شما به شناختن او علاقمند و مشتاق هستید. در اینجا سوالاتی را به شما یاد می‌دهیم که می‌توانید از دختر مورد علاقه خود بپرسید:

– سرگرمی‌های مورد علاقه او – گروه‌های موسیقی یا برنامه‌های تلویزیونی یا کتاب‌های مورد علاقه او – دوستانش – خانواده و خواهر و برادرهای او – مکان‌های مورد علاقه او – روزش را چطور پشت سر گذاشته است

یک روش دیگر برای ایجاد احساس خاص بودن در دختر مورد علاقه شما و در نهایت پیدا کردن دوست دختر این است که نظر او را در مورد هرچیزی جویا شوید. نیازی نیست که در ابتدا خیلی جدی در مورد هرچیزی بحث کنید در غیر اینصورت رابطه شما در مسیر اشتباهی قرار خواهد گرفت. با این وجود، لازم است از او بپرسید که به نظر او بهتر است در شرایط خاصی چه کاری انجام دهید یا از او بخواهید که پیشنهاد خودش را در مورد موضوعی خاص به شما بدهد و به‌این ترتیب به او نشان می‌دهید که شما برای نظر و عقیده او ارزش و احترام قائل هستید.

نظر او را در مورد یک گروه موسیقی جدید بپرسید، از او بپرسید که در مورد کفش‌های جدید شما چه نظری دارد یا نظرش در مورد کلاس تاریخی که هردو در آن حضور داشتید را جویا شوید. باین ترتیب اگر به او نشان دهید که نظرش برای شما مهم است، او نیز می‌بیند که شما واقعا به او اهمیت می‌دهید و برای او ارزش قائل می‌شوید.

– جویا شدن نظر دختر مورد علاقه تان در مورد چیزها و موضوعات مختلف به او نشان می‌دهد که شما به او بیش از یک صورت زیبا اهمیت می‌دهید.

گوش دادن واقعی به یک دختر قطعا احساس خاص بودن را در او به‌وجود خواهد آورد و باعث می‌شود که او هم بخواهد در کنار شما باقی بماند و به پیدا کردن دوست دختر منتهی شود. هنگامی که دختر مورد علاقه تان با شما حرف می‌زند، حرف او را قطع نکنید، سعی نکنید که مسئله یا مشکل او را حل کنید و هرچه که او می‌گوید را با مشکلات یا مسائل خودتان مقایسه نکنید. برای مسائل و مشکلات او ارزش قائل شوید و به او نشان دهید که به آنچه که او می‌گوید واقعا اهمیت می‌دهید.

هنگامی که صحبت هایش تمام شد، می‌توانید در مورد همان وضعیت و احساساتش از او سوال‌های بیشتری بپرسید. بعد از آنکه حرف هایش تمام شد حواستان باشد که فقط در مورد خودتان و مسائل مشابه خودتان حرف نزنید.

– همچنین باید آنچه که به شما می‌گوید را به یاد داشته باشید تا بتوانید آن را بعدا به خاطر آورید. گفتن جمله هایی مثل ” آیا در مورد این موضوع که به من گفتی با خواهرت هم صحبت کردی” به او نشان می‌دهد که شما واقعا به او اهمیت می‌دهید.

به دختر مورد علاقه خود اجازه دهید تا بداند که او برای شما تفاوت و تمایزی واقعی با دیگران دارد. به او بگویید که او کاملا با دوستانش و با همه دخترهای دیگری که شما می‌شناسید فرق دارد. شاید این کار اندکی احساس خجالت و شرمساری را در او به‌وجود آورد اما مسلما موجب می‌شود که بخواهد بیشتر و بیشتر در کنار شما باقی بماند. برای این کار می‌توانید از راهنمایی‌های زیر استفاده کنید:

– ” تو خیلی با بقیه دخترهای اینجا فرق داری. تو خیلی با خودت راحت هستی. همه می‌توانند این حقیقت را درک کنند که تحت تاثیر قرار دادن دیگران اصلا برای تو اهمیتی ندارد “. – ” تو با بقیه دخترهایی که من می‌شناسم خیلی فرق داری. بودن با تو و درکنار تو کار خیلی ساده و راحتی است “.

مطلب مرتبط: ۹ توصیه که یک رابطه عاشقانه و احساسی درست داشته باشیم

اگر واقعا می‌خواهید به دختر مورد علاقه خود نشان دهید که برای شما باارزش و مهم است پس نباید از او کناره گیری کنید و آنچنان رفتار کنید که گویی سرتان بسیار شلوغ است و برای در کنار او بودن وقتی ندارید. اگرچه نباید همیشه در دسترس او باشید و باید به او نشان دهید که شما هم زندگی خودتان را دارید اما وقتی که او می‌خواهد در کنار شما و با شما باشد نباید او را نادیده بگیرید. اختصاص دادن زمان کافی به او به رشد و پرورش ارتباط شما کمک می‌کند و به او نشان می‌دهد که شما به عمیق تر شدن پیوندتان اهمیت می‌دهید.

– این حقیقت به آن معنا نیست که شما باید تمامی معاشرت‌های شبانه خود با دوستان پسرتان را کنار بگذارید تا در کنار دختر مورد علاقه خود باشید بلکه به این معناست که اگر می‌خواهید او بداند که به او اهمیت می‌دهید باید زمانی را به بودن در کنار او نیز اختصاص دهید.راه های جلب توجه یک دختر

اگر می‌خواهید دختر مورد علاقه شما بداند که وقتی کنارتان نیست به او فکر می‌کنید، بهتر است کاری انجام دهید و هر از گاهی جویای حالش شوید. برای این کار لازم نیست هر پنج ثانیه یک بار به او پیام بدهید یا دائم با او تماس بگیرید چون به این ترتیب او را سرکوب کرده و از خودتان دور می‌کنید. اما اگر برای مدتی از او دور هستید، به او پیامی بدهید و چیزی بگویید مثلا ” داشتم به تو فکر می‌کردم” یا ” مهمانی تولد منزل خاله چطور بود؟” و با این کار به او نشان دهید که حتی وقتی کنارتان نیست به او فکر می‌کنید.

– قصد شما این نیست که به محض اینکه دختر مورد علاقه تان از شما جدا شد با خودش فکر کند که شما در نبودِ او به او اهمیت نمی‌دهید. در تماس بودن با او وقتی از شما دور است روشی است که به او نشان می‌دهد شما همچنان به فکر او هستید. – مطمئن شوید که او هم جویای احوال شما می‌شود و به این ترتیب تمامی ارتباطات شما به هنگام دوری از یکدیگر یک طرفه نخواهد بود.

اگر شما و دختر مورد علاقه تان وارد رابطه شدید باید به او اجازه دهید بداند که او واقعا برای شما مهم و باارزش است. لازم نیست در انجام این کار زیاده روی کنید یا خیلی زود این کار را شروع کنید اما هنگامی که به این نتیجه رسیدید که شما یک زوج هستید و وقت زیادی را در کنار یکدیگر می‌گذرانید برای گفتن ” دوستت دارم” یا ” با تو بودن را دوست دارم” خیلی سرد و خشک نباشید و هروقت احساس کردید که باید این جمله را بگویید، از گفتن آن دریغ نکنید.

اگرچه نباید با ابراز عشق و محبت بیش از اندازه او را پشیمان و از خود دور کنید اما همچنین باید توجه کنید که احساس نادیده گرفته شدن را نیز در او به‌وجود نیاورید. مطمئن شوید که هرگز فراموش نمی‌کنید به او یادآوری کنید که چقدر برای شما مهم و باارزش است.

– گفتن اینکه تا چه اندازه دوستش دارید بسیار مهم است آن هم نه فقط به این دلیل که تلاش کنید تا او را راضی کرده تا همراه شما مثلا به بازی بسکتبال بیاید یا برای اینکه شما را ببوسد. شما باید به او بگویید که او را دوستش دارید چون دوست داشتن شما امری حقیقی و واقعی است و شما می‌خواهید او بداند که تا چه اندازه برای شما مهم و عزیز است.

منبع: wikihow

عالییییییییییییییییییییییییییییییی بود.

کلیه مطالب این سایت بصورت خودکار گردآوری شده و منبع آن در قسمت پایین عنوان مطلب (تیتر) ذکر شده است. 

درصورتیکه نسبت به هر یک از مطالب سایت نظر یا پیشنهادی دارید در بخش نظرات درج نمایید. 

برای اکثر آقایان این سوال پیش می آید که چگونه می توانند وارد رابطه عاطفی با یک خانم بشوند و او را عاشق و وابسته خود کنند. روانشناسان راهکارهای زیاد را پیشنهاد داده اند اما این راه کارها را نمی شود به همه تعمیم داد زیرا که هر فرد معیار های خاص خود را دارد. اما ما نکات کلیدی را گرد آروده ایم که با به کارگیری آن میتوان در جذب دختران موفق بود.

قبل از اینکه بیشتر در مورد راه های جلب توجه یک دختر صحبت کنیم باید به این نکته اشاره کنم که اگر هدف شما از جذب و آشنایی با یک دختر چیزی به جز ازدواج است پس با آسیب های جدی فرهنگی، اجتماعی و فردی مواجه خواهید شد.

جلب توجه دختر مورد علاقه تان برای رسیدن به ازدواج و تشکیل خانواده با یک شیوه ی رفتاری درست و توانایی مدیریت کردن وضعیتی که در آن قرار دارید امکان پذیر خواهد بود. برای اینکه بتوانید دختر مورد علاقه تان را به خود جذب کنید باید به او نشان دهید که ارزش تبدیل شدن به یک همسر و پدر خود را دارید؛ یعنی مردی که بتواند با او به خوبی ارتباط برقرار کند و تکیه کند. وقتی دختری شما را به عنوان فردی که به دست آوردن او ارزشمند است ببینند جلب توجه آن ها بسیار آسان خواهد بود.

عاشق کردن دختر روش های مختلفی دارد، برای جلب توجه دختر در ادامه بخوانید که چه کارهایی می توانید انجام دهید:راه های جلب توجه یک دختر

رایج ترین اشتباهی که پسرها انجام میدهند این است که با صمیمی شدن با یک دختر میخواهند رابطه شان را به یک رابطه رمانتیک تبدیل کنند. تلاش برای تبدیل یک رابطه عارفانه به یک رابطه رمانتیک جزو تخیلات به حساب می آید. این کار فقط در فیلم های سینمایی اتفاق می افتد.
حتی اگر مطمئن هستید که او همان کسی است که میخواهید بقیه عمرتان را با او بگذرانید، هیچوقت این را در همان روزهای اول نشان ندهید. گفتن اینکه شما میخواهید با او ازدواج کرده و صاحب پنج فرزند شوید در اولین ملاقات فقط باعث ترسیدن او خواهد شد، بویژه اگر او در حال حاضر علاقه ای به تشکیل خانواده نداشته باشد. فقط بصورت غیر مستقیم به او بفهمانید که دوست دارید وارد یک رابطه طولانی مدت شوید.

او ممکن است کم حوصله بوده، و هنگامی که چیزی باعث سرزنش او شود، طغیان کند. سر و کله زدن با این خصلت میتواند سخت باشد. کسی نمیخواهد با شخصی باشد که تهاجمی بوده و به آسانی عصبانی شود. اما وقتی شما با شخصی با شخصیت های متعدد و طبعی مقتدر سر و کار دارید، باید با وی بسازید. هیچ کس کامل نیست. به او فضا بدهید تا آرام شود.

در پس همه احساسات، افکار و آرزوها و حتی عشق، واکنش های شیمیایی و هورمونی مغز نهفته است. بله ما بسیار درباره عشق شنیده ایم، اما باید باور کنیم که این فعالیت هورمونی مغز هست که ما را به سمت فردی خاص و به شکلی که می پسندیم می کشاند. از لحاظ شیمیایی هورمون هایی مانند دوپامین (که عشق هیجانی را به شما می بخشد)، سرتونین (که باعث احساس خوشحالی و رضایت در شما می شود) و دیگر هورمون هایی که باعث احساسات مختلف شما می شوند.

خب هدف ما در اینجا از بیان این ها چه بود؟ می خواهیم بگوییم که دیگران هم تحت تاثیر چنین هورمون هایی به شما واکنش نشان خواهند داد، پس شما باید بتوانید بروی واکنش های هورمونی و شیمیایی ذهنی دیگران تاثیر بگذارید. مثلا وقتی کسی شما را می بیند، اگر لباس مناسبی پوشیده باشید، اگر اندام و فیزیک خوبی داشته باشید، در ذهن فرد مقابل هورمون دوپامین که مسئول سیستم پاداش دهی ذهنی هم هست بیشتر تولید می شود و به سمت شما بیشتر جذب خواهد شد.

شما به طور ناخودآگاه می توانید بروی ذهن دیگران تاثیر بگذارید و اگر به دنبال عاشق کردن دختر نسبت به خود هستید باید بیاموزید که چگونه بروی ذهن دخترها تاثیر بگذارید و ذهن آن ها را نسبت به خودتان فعال کنید.

شما اصلا با موضوع شگفت انگیز و پیچیده ای روبرو نیستید و فقط کافی است بدانید دخترها چگونه درباره پسرها می اندیشند و عمل کنید.

زن ها به طور کلی به سمت مردهایی جذب می شوند که می دانند چگونه از خودشان مراقبت کنند، شاید زیبایی اندام یکی از بهترین نشان دهنده های این موضوع است که به طور ناخودآگاه در ذهن دخترها این ذهنیت مثبت را به وجود می آورد که شما می توانید از خودتان به خوبی مراقبت کنید و احتمالا از آنها نیز به خوبی مراقبت خواهید کرد. اگر این چنین نباشد راه سختی برای جذب و عاشق کردن دختر خواهید داشت. پس اول به خودتان برسید!

با دادن هدایای هوشمندانه او را سورپرایز کنید. برای اینکه در این کار موفق شوید باید به دقت به حرفهایش توجه کنید. بیشتر به چه چیزی علاقمند است؟ دادن گل و شکلات ممکن است برایش جالب باشد اما این هدیه ها ماندنی نیستند. لوازم الکترونیکی نیز به سادگی گم شده و منسوخ میشوند. هدیه هایی بدهید که یک تاثیر طولانی از خود به جای گذاشته و دارای ارزش عاطفی باشند.
برای مثال شما میتوانید از یک هنرمند کمک گرفته و تصویری را که او در اولین دیدار در ذهن شما به جای گذاشته نقاشی کنید. این تصویر باید همه چیز از پوشش او گرفته تا کفش، گوشواره، و مدل مو و البته لبخنده سحر آمیزش شامل شود. پشت این نقاشی یادداشتی گذاشته و احساس خود را در آن روز بیان کنید.

زبان بدن هم به صورت خودآگاه (مانند چشمک زدن) و هم ناخودآگاه (مانند حالت چهره در زمان فکر کردن و…) حرف های زیادی درباره آنچه در ذهن شما می گذرد بیان می کند. بعضی از افراد از این علم آگاهی کافی را ندارند و باید بگوییم که دخترها به علت اینکه از کودکی بیشتر خود را در معرض توجه دیگران می بینند آشنایی بیشتری نسبت به حرکات و نحوه بیان و حالات چهره خود دارند و نسبت به پسرها آشنایی بیشتری با زبان بدن دارند.

خب جای نگرانی نیست، زبان بدن آنچنان پیچیده هم نیست و لازم نیست شما بازیگر سینما شوید!

برای اینکه طرف مقابل خود را متوجه این موضوع کنید که شما آمادگی پذیرفتن او برای رابطه عاطفی تازه ای را دارید باید بدانید که دختر در شما به دنبال لبخند زدن، ارتباط چشمی، کنار گذاشتن گوشی موبایل، نشستن یا ایستادن به شکلی راحت و بدون اضطراب و با بدنی جمع نشده و … خواهد بود.

عاشق کردن دختر و ایجاد یک رابطه عاطفی کاملا عاشقانه نیاز به توجه کامل به خودتان نیز دارد. کسی عاشق شما خواهد بود که از بودن با شما لذت ببرد، شما را با اعتماد به نفس ببیند و متوجه بشود که شما همیشه به دنبال خوشحال بودن خود هم هستید و زندگی خود را با تجربیات و یادگیری چیزهای جدید می گذرانید.

دخترها عاشق و جذب پسری خواهند شد که با شور و اشتیاق به دنبال آرزوها و چیزهای خوبی در زندگی خود هست. آیا دلتان می خواست که یک بازی موبایلی بسازید؟ و یا یک کتاب بنویسید؟ و یا رانندگی حرفه ای بیاموزید؟ خب چرا که نه! حتما دست به کار شوید، دخترها عاشق چنین هیجان و شور و اشتیاقی در پسرها هستند.

برای عاشق کردن دختر، باید احساسی را در او بوجود بیاورید که بداند بدون شما خوشحال نخواهد بود و به شما برای حس خوشحالی و رضایت در زندگی نیاز دارد.

انسان برای اینکه عاشق چه کسی بشوند خیلی تصمیم نمی گیرند و زیاد شنیده اید که می گویند طرف مقابل یکدفه وارد زندگی آنها شده است. اما باید بگوییم که عاشق شدن زمانی اتفاق می افتد که دو طرف پسر و دختر عشق را به شکل مشابهی حس می کنند. عشق درست مثل یک شغل در طول زمان رشد و پیشرفت دارد و برای عاشق کردن دختر باید به او نشان دهید که ارزشش را دارید. اجازه دهید تا دختر زیبایی های شخصیت شما را ببیند و بفهمد که شما واقعا چه کسی هستید.تحقیقات علمی نشان می دهد که دخترها به همان اندازه که به زیبایی ظاهری و جذابیت پسر توجه می کنند به ارزش شخصیت و تعاملات اجتماعی و به ویژگی هایی مانند مهربانی، هوش، صداقت و محترم بودن توجه ویژه ای دارند.

خب برای افرادی که می توانند سرگرم کننده باشند راه سختی برای جذب کردن دخترها به سمت خود ندارند. خب چرا شما از این ترفند استفاده نکنید؟ اگر فکر می کنید که فردی خجالتی هستید و یا آنقدرها هم در بین جمع و یا با افراد ناآشنا نمی توانید شوخی کنید نگران نباشید. لازم نیست حتما در شروع بسیار فوق العاده ظاهر شوید، مثلا در ابتدا سعی کنید خاطرات خود را به شکلی خنده دار تعریف کنید و کم کم بیاموزید که چگونه سر به سر دیگران بذارید و حس شوخ طبعی خود را به مرور زمان تقویت کنید.

یکی از بهترین راه ها برای یادگیری حس شوخ طبعی، بودن با افرادی هست که این ویژگی را دارند و همچنین توجه کنید که حس شوخ طبعی شما اثر مثبتی بروی طرف مقابل بگذارد و به شکل تمسخر و یا تحقیر نباشد.

برای عاشق کردن دختر شما باید ابتدا چیزهای زیادی درباره او بیاموزید، اینکه فقط تاریخ یا محل تولد او را بدانید کافی نیست. باید وقت صرف کنید، اعتماد متقابل را بوجود بیارید و چیزهای کوچکی و خاصی درباره او بیاموزید مثلا اینکه آیا از شنا کردن در آب آیا واهمه دارد و یا چه چیزی او را خجالت زده می کند و به او کمک کنید که بتواند احساسات خود را در مواقع مختلف چگونه مدیریت کند.

شما باید بدانید که دختر مورد نظر شما از چه چیزهایی خوشش می آید، برای بعضی دخترها رقص و کارهایی که نیاز به فعالیت بیشتری دارد هیجان انگیز هست و برای بعضی دیگر یادگیری و آموختن و صحبت کردن درباره چیزهای علمی و دانستنی، هر دختری علایق خاص خودش را دارد. کمی وقت بگذارید و ببینید درباره چه چیزهایی بیشتر صحبت می کند و از صحبت کردن درباره چه چیزهایی و یا از انجام چه کارهایی لذت می برد.

شما باید شخصیت مناسبی برای خود داشته باشید تا بتوانید دیگران را به خودتان جذب کنید، اگر به دنبال عاشق کردن دختر مورد علاقه خودتان هستید باید بیاموزید که چگونه باید با او رفتار کنید برای مثال او را به رستورانی دعوت کنید و در انتخاب محل رستوران هم خودتان پیشنهاد بدهید،یکی از چیزهایی که برای دخترها جذاب هست حس و توانایی رهبری کردن رابطه توسط پسر هست.

خیلی وقت ها این شما هستید که باید تصمیم گیرنده باشید تا دختر احساس راحتی کند و شما هم احساس قدرتمندی خود در رابطه را احساس کنید و بدانید که کنترل امور در دست شما است.

همچنین سعی کنید بروی ویژگی های مثبت رفتاری خود به خوبی کار کنید، صداقت، شفافیت و رمانتیک بودن مهارت هایی است که در رابطه عاشقانه با دختر بسیار مهم هستند.

بعضی از پسرها وقتی از دختری خوششان می آید به سرعت به او نزدیک می شوند و سعی می کنند از خودشان بسیار صحبت کنند و یا بیش از حد با دختر ارتباط برقرار می کنند و پیام می دهند به گونه ای که طرف مقابل احساس راحتی و علاقه ای به رابطه پیدا نمی کند.

مشکل کار از کجاست؟ اینکه بخواهید درباره خودتان اطلاعاتی به دختر بدهید اصلا بد نیست اما اگر بخواهید در مدت کمتر از یک هفته هرآنچه هستید را به دختر بگویید رابطه شما به هفته دوم نخواهد کشید، سعی کنید کمتر از خودتان حرف بزنید و بیشتر شنونده باشید و همچنین بعضی چیزها را در شروع رابطه به طرف مقابل فورا نگویید مثلا گفتن اینکه رابطه قبلی شما چگونه بهم خورده است کمکی به شروع رابطه جدید شما نخواهد کرد مگر اینکه طرف مقابل فکر کند شما هنوز عاشق نفر قبلی هستید و به او فکر می کنید.

لازم نیست خیلی پیچیده و پر رمز و راز هم به نظر برسید، با صحبت درباره چیزهایی که دوست دارید و یا دوست ندارید شروع کنید و ببینید که چگونه طرف مقابل به صحبت های شما واکنش نشان خواهد داد و رابطه شما شکل خواهد گرفت.

تعادل در رابطه دو طرفه حتی به میزان توجه و حضور و در دسترس بودن برای طرف مقابل اهمیت دارد.

هر دختری برای خودش شخصیتی دارد، ویژگی های رفتاری خاص خودش را دارد، درست مثل شما ! اگر به دختری علاقه مند شده اید نباید به این موضوع فکر کنید که چگونه او را تغییر دهید و یا چه ویژگی هایی دارد که شما دوست ندارید. هیچ کسی از قضاوت شدن خوشش نمی آید. به عنوان یک فرد رشد یافته باید دیگران را آنچنان که هستند بپذیرید و بیاموزید که چگونه می تواند ارتباط برقرار کنید.

شخصیت هرکسی مخصوص خودش هست و انتقاد و یا پیش داوری کردن باعث نمی شود که دختر مورد نظر شما تغییر کند، اما اگر به درستی به شخصیت او احترام بگذارید و واکنش مناسبی در شرایط مختلف نشان دهید دختر می فهمد که شما ارزش تغییر کردن به شکلی که دوست دارید را دارد.

در انتها بدانید که هرکسی در انتخاب عشق تصمیم شخصی خود را دارد و نمی توانید انتظار داشته باشید که اگر شما عاشق دختری هستید او هم شما را برگزیند.

ولی مطمئن هستیم که عشق همیشه وجود دارد، نکات بالا را دوباره مرور کنید و بروی خودتان کار کنید، دخترهای زیادی هستند که می توانید عاشق خود کنید و عشق زندگی خود را برگزینید.

دخترها شیفته ی مردهایی هستند که همه چیز را تحت کنترل خود دارند و برنامه ریزی کردن را خوب بلدند. یک بعد از ظهر و عصر کامل را برنامه ریزی کنید،در یک کافی شاپ یا رستوران رمانتیک میز رزرو کنید. این برنامه ریزی ها باعث می شود به او نشان دهید که چه اندازه به دیدار او اهمیت می دهید و یک مرد خسته کننده نیستید.

غالباً افراد به اشتباه برای این که جذاب تر شوند، بیشتر شلوغ می کنند و به خطا می روند. سکوت ، یک تأثیر ذهنی و روانی بسیار قوی می گذارد. در سکوت ، فرد پیرامون خود خلاء ایجاد می کند و هر خلایی ، جذب را سبب می شود. آنها که بیشتر صحبت می کنند و کمتر می شنوند از جذابیت خود می کاهند، حال آن که سکوت و گوش دادن بیشتر به واقع شما را عاقل تر و قابل اطمینان تر معرفی می کند و این زمینه ای مساعد برای صمیمیت بیشتر است . سکوتی سرشار از اعتماد به نفس سرچشمه صمیمیت است .

هرگز اعتماد او را با دروغ و تظاهر از بین نبرید. بهترین راه، نشان دادن ذات واقعی خود است. شما باید نشان دهید که نیت و هدف شما واقعی و خوب است.

کاری کنید تا حضور خود در زندگی شما را یک موهبت الهی بداند. از او تقدیر و تشکر کنید زیرا باعث می شود که بفهمد وجود او به عنوان یک زن چقدر ارزشمند است.

حفظ حریم شخصی برای همه مخصوصا خانمها اهمیت بسیاری دارد. به محدودیت های او احترام بگذارید و سعی نکنید که به اجبار وارد دنیای شخصی او شوید، چرا که فکر می کند از همین ابتدای زندگی، به فکر نقض حریم و محدودیت های او هستید.راه های جلب توجه یک دختر

بله درست حدس زدید، رفتار خود را کنترل کنید، توهین آمیز با افراد اطراف خود صحبت نکنید و مهمتر از همه در را برای او باز کنید! متاسفانه شاید جنتلمن بودن این روزها کمی از مد افتاده باشد اما این را بدانید که دخترها هیچگاه نمی توانند در مقابل این قضیه مقاومت کنند. مطمئن شوید که تمام قوانین جنتلمن بودن را به طور صحیح می دانید که اشتباهی نکنید و خجالت زده شوید.

برای مشاوره راه های جذب زنان و دختران

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره زیر تماس بگیرید:
 

تماس با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۶۶۷ از کل کشور
 

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۵ عصر حتی ایام تعطیل

برخی از افراد بر این باور هستند که زن ها عاشق مرد جذاب ، خوش قیافه و پولدار خواهند شد ، اما آیا این باور درستی است یا خیر ؟ در واقع می توان گفت زن ها یا حتی انسان ها هیچکدام شبیه به هم نبوده و حتی مثل هم نیز فکر نمی کنند .راه های جلب توجه یک دختر

نمی توان گفت این باور به قطعیت درست و یا غلط بوده ؛ زیرا هر فردی طرز فکر خود را داشته و شیفته مردان مختلف خواهد شد . آیا تا به حال فکر کرده اید کدام دسته از مردان برای زن ها جذابیت دارد ؟ آیا رفتار و اخلاق برای جذب زن ها اهمیتی ندارد ؟ آیا این عبارت ” زن ها آهن پرستن ” حقیقت دارد ؟

لازم است بدانید که زمانی که صحبت از جذب کردن زن ها می شود ، تنها ظاهر مهم نیست بلکه رفتار و اخلاق نیز به اندازه ظاهر در جذب زن ها اهمیت دارد . در نتیجه برخی از رفتارها وجود دارد که برای جذب کردن تمام خانم ها موثر است .

رفتارهایی که زن ها و یا دختر ها دوست دارند تنها مختص به قرار اول نیست بلکه سعی کنید این رفتارها را بیشتر انجام داده و طرف مقابل را شیفته خود کنید . 

اغلب مردها دقیقا نمی دانند که زنان از چه مردانی خوششان می آید و سعی دارند تنها قدرت و مردانگی خود را اثبات کنند ، اما این رفتار صحیح نیست . شاید یک زن شیفته قدرت یک مرد شود اما تمام زن ها می خواهند که مرد مورد علاقه شان آن ها را دوست داشته و کنار هم وقت بگذرانند .

یک زن از مرد مورد علاقه خود انتظار احترام ، مسئولیت پذیری ، صداقت ، وفاداری و غیره دارد که اگر این ویژگی ها در مرد وجود نداشته باشد ، زن دچار آسیب عاطفی شده و همچنین نسبت به رابطه و طرف مقابل سرد خواهد شد . 

زن ها شیفته مردانی خواهند شده که آن ها را درک کرده ، با مهربانی با آن ها صحبت می کنند و همچنین برای احساساتشان ارزش قائل هستند . ممکن است برخی از مردان گاهی مانند بچه ها رفتار کرده و یا بهانه گیر شوند ،.

در کل بچه گانه رفتار کردن مرد ها در برخی از مواقعی مشکلی نداشته اما آن ها باید همیشه مانند یک بزرگسال و یک آدم پخته رفتار کرده و به عبارتی هوش هیجانی برای تعامل و ارتباط مناسب با زنان را داشته باشند .

 

 

همانطور که گفتیم هر دختری برای علاقه مند شدن به یک مرد معیار و ملاک های خاص خود را دارد ، اما از این میان برخی از ویژگی ها هستند که معیار مشترک تمام زن ها است که در ادامه آن ها را بیان خواهیم کرد :

 

امروزه به دلیل پیشرفت تکنولوژی و استفاده بیش از حد از فضای مجازی و اینترنت اغلب افراد بسیاری از وقت خود را با تلفن همراه خود می گذرانند . در نتیجه مردان و یا حتی خانم ها کمتر به طرف مقابل خود نگاه کرده و با او ارتباط برقرار می کنند .

نکته مهم است که تماس و یا ارتباط چشمی با زن ها بسیار تاثیر گذار خواهد بود ، تماس چشمی از این جهت اهمیت دارد که آن ها حس می کنند که طرف مقابل برای آن ها ارزش قائل شده و به آن ها توجه می کنند .

ارتباط چشمی از طریق مردان راه کاری موثر برای توجه کردن ، درک کردن ، اهمیت دادن ، ارزش قائل شدن و به نوعی دیده شدن برای زن ها می باشد . بنابراین مردان باید کارهای متفرقه خود مانند استفاده از فضای مجازی را کم کرده و به طرف مقابل خود توجه کنید . برای آگاهی از بادی لنگویج مردانه که برای زنان و دختران جذابیت دارد، کلیک کنید.

 

آیا تا به حال دیده اید که زن ها عاشق مردانی می شوند که توانایی انجام هیچ کاری را ندارند ؟ خیر اینطور نیست . زن ها شیفته مردی خواهند شد که به عبارتی ” همه فن ؛ حریف ” باشد ، مردی که نه تنها تحصیل کرده باشد بلکه مهارت های مختلفی نیز داشته باشد .

 یک زن ، شیفته مردی خواهد شد که مهارت بالایی در تصمیم گیری ، صحبت کردن ، عمل کردن ، حل مسئله و غیره داشته باشد . به طور مثال مردی که می تواند ماشین را تعمیر کرده ، مشکل کامپیوتر را حل کرده ، توانایی برقراری ارتباط با حیوانات را داشته و غیره توانایی جذب یک زن را نیز دارد .

 

متاسفانه برخی از مردها بر این باور هستند که مرد نباید احساسات و یا ضعف خود را بیان کند ، اما این باور غلط است . همه انسان ها چه زن ها و چه مردها دارای هیجان بوده و لزومی ندارد که این هیجانات و احساسات خود را مخفی کنند .

در واقع لازم است بدانید که بروز احساسات و یا هیجانات نه تنها در رابطه برای خانم ها بسیار ارزشمند بوده بلکه سبب جذب مردان نیز خواهند شد . این شیفتگی به این دلیل است که یک مرد هم قدرتمند بوده و هم آسیب پذیر است و زن می خواهد این هیجانات و رفتار ها را ببیند .

 

برخی از مردان تنها اختیار و تصمیم گیری در روزهای ملاقات را به دست همسر خود می سپارند ، که این اصلا طرز فکر صحیحی نیست . اگر یک نفر در رابطه تنها تصمیم گیرنده باشد و دیگری از خود خلاقیتی نشان ندهد ، این رابطه پس از مدتی جذابیت خود را از دست خواهد داد .

زن ها علاقه دارند که طرف مقابل به سرگرمی ها و حتی قرار ملاقات های آن ها اهمیت داده و برای آنها برنامه ریزی کند . زن ها به دنبال مردانی هستند که که علاقه به مشارکت فعالیت های هیجانی داشته باشند و همچنین در انجام رویدادهای اجتماعی نیز پیش قدم شوند .

 

بی شک تمام افراد از دروغگویی بیزار بوده و می خواهند فرد مقابل با آن ها صادق باشد ، در واقع دروغگویی و عدم صداقت در رابطه می تواند مشکل ساز باشد . اما چطور می توان تشخیص داد فرد مقابل راستگو و یا دروغگو است ؟ ویژگی های افراد راستگو چیست ؟

می توان گفت مرد راستگو و صادق ؛ قابل اعتماد بوده و در زندگی ثبات خواهد داشت . برخی از افراد وجود دارند که در اولین جلسه ملاقات نیز دروغ گفته و این عادت دروغگویی را نیز تکرار خواهند کرد . در نتیجه می توان گفت فردی که به دروغگویی عادت کرده در راستگویی مشکل خواهد داشت .

 

شاید برخی از افراد بر این باور باشند که جوانمردی و یا مردانگی از مد افتاده و دیگر کسی به این ها توجه نخواهد کرد ؛ اما اینطور نیست . زن ذاتا ظریف بوده و در تمامی زندگی نیاز دارد به کسی تکیه کند ، در نتیجه از مردانگی نیز خوشش خواهد آمد .

در مقابل می توان گفت مردان به عنوان یک فرد محافظت کننده علاقه دارند که همیشه نقش یک حامی را ایفا کنند . به همین دلیل زن ها می خواهند احساس محافظت شدن داشته و به مردی جذب خواهند شد که از آن ها محافظت می کند .

 

کلام آخر

شاید عجیب به نظر برسد اما زن ها مانند یک ذره بین رفتارهای شما را زیر نظر گرفته و به آن ها توجه بسیاری خواهند کرد . در نتیجه نه تنها رفتار شما با خودشان بلکه با دیگران را نیز مورد بررسی قرار داده و با خود حلاجی می کنند ، در نتیجه این رفتار شما می باشد که احساسات یک زن را جریحه دار می کند .

 

 

راه های جلب توجه یک دختر

✔️  در واقع می توان گفت برخی از معیار و ملاک ها هستند که تمامی زن ها را می تواند جذب کند اما به طور کلی هر فردی برای انتخاب طرف مقابل خود معیار مشخصی دارد که در متن مقاله بیشتر در مورد جزئیات توضیح داده شده است .

✔️ از جمله معیارهای مشترک جذب زنان می توان به صداقت ، ابتکار عمل ، توجه کردن و یا ارتباط چشمی و غیره اشاره کرد که در متن مقاله بیشتر در مورد آن توضیح داده شده است .

✔️ جوانمردی و یا همان مردانگی که زن ها جذب آن ها می باشند یعنی اینکه یک مرد در زندگی نقش محافظت کننده و یا تکیه گاه داشته باشد که در متن مقاله بیشتر به جزئیات پرداخته شده است .

برای مشاوره راه های جذب زنان و دختران

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره زیر تماس بگیرید:
 

تماس با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۶۶۷ از کل کشور
 

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۵ عصر حتی ایام تعطیل


درمان بیش فعالی

اختلال شخصیت خودشیفته

تقویت حافظه

طرحواره معیار های سرسختانه

تجربیات مصاحبه های استخدامی

نقش پدر در تربیت کودک

ترس از شکست

عفونت گوش در کودکان

اختلال کندن پوست

ازدواج با مطلقه

مصاحب یک سایت روانشناسی درباره موضوعات کودک ، خانواده ، ازدواج ، روان شناسی فردی و شغلی است . محتوای مقالات سایت بر اساس کتب روانشناسی معتبر و توسط کارشناسان و روانشناسان مجرب تولید می شود . امید است که با مطالعه محتوای تولید شده در این سایت مشکلات شخصی ، خانوادگی و اجتماعی کاربران مرتفع شود

تمامی حقوق برای این سایت محفوظ است.

بسیاری از مردان تصورات احمقانه و دیوانه واری در مورد حرکات مورد علاقه زنان دارند.

اختصاصی آلامتو؛ اگر که تصمیم دارید زنان را جذب خود کنید، خوب است که این رفتارهای از مد افتاده و بی معنی را که خیال می‌کنید شما را تبدیل به یک مرد باجذبه می‌کنند، کنار بگذارید. چرا که دقیقا برعکس است.

این رفتارها که در اینجا می آیند را باید کنار بگذارید. اکنون در سال 2020 هستیم، نه 2000. خوب است این را به یاد داشته باشید.

آیا می دانید که زنان چگونه می فهمند که یک مرد احتمالا چندان برایشان مناسب نیست؟ آن رفتار غیرواقعیِ او با خنده‌های توخالی بسیار و قبول کردن هر خواستۀ زن باعث می شود که مخاطب از او فاصله بگیرد.راه های جلب توجه یک دختر

در این تلاش برای اینکه طرف را متقاعد کنید شما نه تهدید آمیز، که مردی فوق العاده برای او هستید، در واقع دارید خودتان را کامل لو می دهید.

رفتار طبیعی هیچکس اینگونه نیست که به هر جملۀ سوالی یا حرف خصمانه‌ای بخندد تا گیجی و هیجان خود را از طرف مقابل مخفی کند. این نشانه یک مرد وحشتناک است و زنان مطمئنا از او فاصله می‌گیرند.

مردی که نمی تواند کنترل رفتار و احساسات خود را داشته باشد از نظر خیلی از زنان نمره مردودی در جذابیت خواهد گرفت.

وقتی که دو نفر چیز مشترکی را بخواهند رابطه اتفاق می افتد. هردوی آنها چیز مشترکی را می‌خواهند و بالاخره بدون بیان کردن آن، راهی پیدا می‌کنند تا به خواستۀ خود برسند. اما وقتی که این تلاش یک‌طرفه باشد و فقط شما باشید که علامت‌ها را می فرستید دیگر جواب نخواهد داد.

اگر که طرف مقابل به صدها تلاش شما در این زمینه پاسخی نمی‌دهد، بدانید که در این تله گیر افتاده اید و دارید مثل یک ویروس عمل می‌کنید. بهتر است آرام باشید و کنترل موقعیت را بدست آورید. در غیر اینصورت به زودی به خاطر نیاز زیادی خود طرف مقابل را دور خواهید کرد.

داشتن بدنی آماده از نظر فیزیکی و بدست آوردن مزیت‌هایی که همراه آن می آیند مشکلی ندارد. اما آنقدر بزرگ شدن که عبور از درهای معمولی یک اتاق برای شما دشوار شود کار هوشمندانه‌ای نیست.

بزارید شفاف صحبت کنیم: اکثریت زنان فکر نمی‌کنند که “تکان خوردن پروتئین انسانی” چیز جذابی است.

بیشتر مرد‌ها با مخلوطی از عدم اعتماد به نفس و یک باور احمقانه به چیزی که رسانه‌های عمومی به آنها می‌گویند راه رسیدن به جذابیت است، فکر می‌کنند و خود را در یک مسیر بیهوده قرار می‌دهند.

این راه شاید زمانی بسیار جا افتاده بوده و می شده با استفاده از آن دل یک دختر را به دست آورد. اما اکنون دیگر کاری قدیمی و بی ارزش است و بهتر است از آن دست بردارید.

دلیلی ندارد که بخواهید اعتماد به نفس طرف مقابل را پائین آورید و با این کار بخواهید او را به سمت خود بکشانید. این کار غیر اخلاقی و سبک است. به علاوه اکنون دیگر دخترها اعتماد به نفس بیشتری دارند.

یکبار صحبت دو مرد را شنیدم که با چند تا دختر بیرون بودند. یکی از آنها به دیگری گفت “ببین، بیا تظاهر به دعوا کنیم، دختر‌ها از این خوششان می آید.” کتک کاری شروع شد و آنها گلاویز روی زمین غلت می‌خوردند تا دعوایشان طبیعی به نظر آید، و دختر‌ها هم آنقدر خجالت زده بودند که گویا ترجیح می دادند بمیرند.

این واقعیت احساس زن‌ها در مورد دعوا کردن مرد‌ها است. آنها خجالت زده می شوند، برخلاف تصور مردها که فکر می‌کنند دعوا کردن نشانۀ مردانگی و قدرت داشتن است.

کسی نمی‌خواهد که این را آشکارا بگوید، اما زن مورد نظر احتمالا علاوه بر قابلیت‌ها و تجارب خود، به دلیل ظاهر جذابش هم بوده که استخدام شده است و احتمالا همین الان هم با شخص دیگری است.

مطمئنا او در مورد شما نمی تواند کار دیگری جز لبخند زدن انجام دهد. چرا که سر کار است. بهتر است بیخیال شوید و در هر فروشگاهی فکر نکنید که فروشنده عاشق شما شده است و باید شما هم کاری بکنید.

به تازگی یکی از فروشندگان زنی که برای ما کار می‌کرد، وقتی که پای پیاده بود توسط مردی که تابحال ندیده بود تحت تعقیب قرار می‌گیرد. مرد به شانۀ او زده و گفته “شما زیباترین دختری هستید که تابحال دیده ام”. با اینحال این زندگی واقعی است و با فیلم‌ها فرق دارد. فروشندۀ ما در جواب گفته “آه، متشکرم” و دور شده است.

وقتی که فرد مورد نظر شما را نمی شناسد، تعقیب او باعث ایجاد احساس نا امنی می شود. پس حتی اگر در نگاه اول عاشق شخصی شده اید سعی کنید بدون پیش زمینه آشنایی، علاقه خود را مطرح نکنید.

زیبایی دختران به خودشان مربوط است، مخصوصاً دختری که مطلقاً او را نمیشناسید و غریبه است.

فیسبوک مکان مناسبی برای این کار است. اینکه دیوانه وار برای دفاع از یک زن به میان مکالمه ای بپرید که در مورد آن هیچ ایده ای ندارید. این کارِ احمقانه ای است. از خود بپرسید که واقعا چرا دارید این کار را می‌کنید.

جواب احتمالا بسیار بدتر از آن چیزی است که صفحه شخصی شما نشان می دهد: شما در تلاشید تا با سو استفاده از یک موقعیت بد بتوانید دختر مورد نظر خود را جذب کنید.

مشکل اینجاست که زن‌ها هم آدم هستند و آدم جایز الخطا است. همیشه شما از طرف حق دفاع نخواهید کرد و حتی اگر هم اینطور باشد… شما اصلا چه اهمیتی دارید؟

بله، عادت قدیمی داد زدن وقتی که با ماشین خود از کنار یک دختر رد می شوید. این کار یک برد قطعی قلمداد می شود. اما در واقعیت، در صفر درصد از مواقع این کار تاثیر مثبتی خواهد گذاشت.

این صدا را در آوردن می بایست تمام شود. هیچوقت، در تاریخ بشریت، این صدا کمکی به روابط بشریت نکرده است. با اینحال هنوز هم بعضی مردان با امید‌های واهی به این کار ادامه می دهند. سوت زدن تصویری از شما را نشان می دهد که فکر نمی‌کنم بخواهید داشته باشید: تلاش نا امیدانۀ یک چشم هیز که هیچ ایده ای در مورد هیچ چیز ندارد.

نظرات خود را در این مورد برای ما ارسال کنید.

داداشی ها گلم.. پیش از مخ زدن دخترها.. خودتون رو جای برادر اون دختر بزارید.. و همانگونه که توفع دارید. با خواهرتون برخورد باشه.. انجام بدید.. و هرگز فراموش نکنید. که… آنکه افتد در پی ناموس کسان.. در پی ناموس وی افتد نطر بوالهوسان…. ممنون که وقت گذاشتید..

در جواب اونی ک گفت زن ها نباشند نسل مردا نابوده اخه روانی مردی هم نباشه زنی هم وجود نداره یا نکنه از راه تخم گذاری تجدید نسل میکنید…..سوسماس

از یه دختر تعریف کنین وبگین واقعا زیباست وخیلی زیباست حالا با اینکه قیافش معمولیه این بهترین ترفند هسش برای جذب دخترا

شامپو کلیر از بین برنده شوره سر 🙂

واقعا خيلى بى جنبه ان كه نميشه ازشون انتقاد كرد اينو قبول كنيد اقايون

زن و مرد با هم هيچ تفاوتى ندارن تو هر دو جنس خوب و بدش هست . پس بيخود دعوا نكنيد.

خانمای عزیز بر اعصاب خودتون مسلط باشید، برادران عزیز هم اخلاق و شائن مردانگی را حفظ کنید زنان الهه پرستش مردان هستند و مردان ستایش کننده اگر مرد نباشد زن کلمه بی معنایی بیش نیست و اگر زن نباشد مرد موجودی بی اخلاق بیش.

هه هه مردا کلا با خودشون مشکل روانی دارند

هه هه 😐

ای بابا چرا اینجا دعوا شد چرا کسی اعصاب نداره

ساکت شو کثافت مرض.

احمق تراز مردا زنا

راه های جلب توجه یک دختر

احترام خودتو نگه دار! همه ميدونن زنا نباشن نسل شما نابوده!

احمق ترین افراد کسی است که دیگران را احمق بپندارد.قابل توجه فیلسوفان بالا

كاملا موافقم!

مردان احمق با زنان احمق برهنه وبیحجاب

این زنان احمقندکه بارفتار احمقانه خود جلب توجه میکنند

يادتون نره هنوزم هستند زناني كه زيباييشونو فقط براي مردان خود ميخواهند و مرداني پيدا ميشن كه با ديدن زنان بدحجاب خدا رو به ياد ميارن نه كه دهنشون اب بيفته!!!!!!!!!!!!!!

مردا همیشه احمق بودن وهستن

خودت حتما خیلی خوبی درست صحبت کن

سلام واقعا احمقند و از نظر من دلقکی بیش نیستند .

زر نزن

زهره برو این حرحرف هارو به پدرت بگو

هه هه عجب مردانی ..

زن و مرد مکمل یکدیگرند

ذخیره نام، ایمیل و وبسایت من در مرورگر برای زمانی که دوباره دیدگاهی می‌نویسم.

اقساط 10ماهه دستگاه تصفیه آب خانگی

با توری روغن گیر، دیگه روغن پخش نمیشه

راهکارهایی برای جذب دختر مورد علاقه‌تان

 

راه های جلب توجه یک دختر

مهم‌ترین چیزی که دختران خواهان آن می‌باشند چیزی نیست جـز عـشق ورزی و رمانتیک بودن. اغلب اوقات رمـانـتـیـــک بودن به مفهوم این می باشد که توجهی که یک دختر خواهان آن می باشد به وی ارزانی دارید. وی تنها می خواهد مطمئن گردد که دختر شماره یک زندگی شما است و آنکه شیرین ترین، جذاب ترین، و شگفت انگیز ترین زن در قلب شما می باشد.

 

اما برای جداب به نظر رسیدن در نظر دختر مورد علاقه‌‌تان رمانتیک بودن به تنهایی کافی نیست. شما باید برای مجذوب ساختن او، مردی مقتدر و در عین حال مهربان به نظر رسید. با راهکارهایی که در ادامه به آن پرداخته‌ایم، سیاست‌های لازم برای بالا بردن جذابیتتان در نظر یک دختر را بدانید.

 

روش  های جذب کردن دختر خانم ها برای ازدواج

1. ظاهری آراسته داشته باشید

ظاهر آراسته ابتدایی‌ترین فاکتور لازم برای جذاب به نظر رسیدن شماست

 

تمیز و مرتب باشید، هماهنگی و پاکیزگی شما، ناخودآگاه شما را جذاب می‌کند. بعضی از افراد براساس تصوری اشتباه برای جذاب شدن به زحمت زیادی می‌افتند و خود را به شکل‌های عجیب و غریبی درست می‌کنند. مهمترین مسئله این است که مرتب و هماهنگ و در عین حال ساده باشید.

نامرتب بودن حتی حرف‌های قشنگ‌، مثبت و تأثیرگذار شما را ضایع می‌کند. فرزندی که همیشه پدر و مادر خود را آراسته و با ظاهری مرتب می‌بیند، ظاهر آراسته فردِ ناآشنا او را نمی‌فریبد. چون ممکن است جذب ظاهر آراسته کسی شوند که تأثیر منفی او از اثرات مثبتش به مراتب بیشتر باشد.

2. قاطعیت یعنی جذابیت‌

کسانی که شخصیت قاطعی دارند و هدف ها و ارزش‌های معینی دارند، بی‌استثنأ می‌ توانند افراد جذابی باشند. زیرا شخصیت‌هایی جذاب و تأثیرگذارند که بسیار مصمم هستند و اعتماد به نفس دارند. به دنبال اهداف مشخصی بودن و به آنها رسیدن اعتماد به نفس زیادی به ارمغان می‌ آورد و جذابیت از وجود چنین شخصی موج می‌ زند.

 

3. فرد محترمی باشید

بی‌احترامی به خود، به دیگران و بی‌احترامی و بی ادبی در کلام و رفتار همگی از جذابیت شما می‌کاهد. شما باید هم در ظاهر آراسته باشید و هم در باطن وارسته‌. افراد مؤدب و متین و محترم بی تردید جذابند و این جذابیت از درون موج می‌زند. محترم و مؤدب و باشخصیت باشید، خواهید دید خود به خود جذاب می‌ شوید.

 

5. با دیگران مهربان باشید

در ارتباط با دیگران ملایم و مهربان باشید، اما بدانید در چه حدی این امر لازم است. در برخورد با دوست های او نه آنقدر صمیمی شوید که او حس کند شما مرد جلف و اصطلاحا دختربازی هستید نه رفتاری بی ادبانه و سخت داشته باشید که نشان دهد آدم اجتماعی نیستید. آنها دوستان او هستند و او آن ها را بیشتر از هر کسی در اطراف خود دوست دارد. پس اگر کاری کنید که دوستان او شما را تایید کنند بهترین راه را برای جذب او پیش گرفته اید.

 

6. باز و ریلکس باشید

متوجه باشید یا نه حرکات و زبان بدن شما بیشتر از حرف زدنتان بر روی او تاثیر خواهد گذاشت. وقتی در کنار او می نشینید، با این حالت که پاهای خود را کمی باز نگاه داشته و شانه هایتان را راحت نگاه دارید، این حرکت و طرز نشستن مقدار راحت باعث می شود که شما به او نشان دهید که در اطراف او احساس راحتی می کنید و در نتیجه او در حرکات خود و حرف زدن با شما احساس راحتی بیشتری می کند و به شما بیشتر جذب و نزدیکتر خواهد شد.

7. زیاد شوخی نکنید اما بسیار تبسم کنید

با لبخند جذابیتتان را دوچندان کنید

شوخی فراوان از انرژی ذهنی و جذابیت شما می‌کاهد چرا که شوخی فراوان به تدریج مرزهای لازم بین افراد را از بین می‌برد متبسم باشید که تبسم به چهره شما جذابیتی عمیق و ژرف می‌بخشد. در تبسم‌، سنگینی و متانت و جذابیت است‌.

 

8. آرام و ملایم صحبت کنید

تن صدا و سرعت شما در هنگام صحبت کردن یک فاکتور مهم برای جذب کردن دختر مورد نظر شماست. دخترها و خانم ها با مردانی که با صدایی عمیق و آرام صحبت می کنند احساس راحتی بیشتری دارند و این حرکت به آن ها این حس را می دهد که شما فردی قابل اطمینان و با ثباتی هستید. اگر شما جز آن دسته افراد هستید که با لحن سریع و تندی صحبت می کنید لازم است که بر روی این مهارت کار کنید تا توجه دختر مورد نظر خود را کسب کنید.

 

9. برنامه بریزید

دخترها شیفته ی مردهایی هستند که همه چیز را تحت کنترل خود دارند و برنامه ریزی کردن را خوب بلدند. یک بعد از ظهر و عصر کامل را برنامه ریزی کنید،در یک کافی شاپ یا رستوران رمانتیک میز رزرو کنید. این برنامه ریزی ها باعث می شود به او نشان دهید که چه اندازه به دیدار او اهمیت می دهید و یک مرد خسته کننده نیستید.

 

10. بیشتر سکوت کنید

غالباً افراد به اشتباه برای این که جذاب‌تر شوند، بیشتر شلوغ می‌کنند و به خطا می‌روند. سکوت‌، یک تأثیر ذهنی و روانی بسیار قوی می‌گذارد. در سکوت‌، فرد پیرامون خود خلاء ایجاد می‌کند و هر خلایی‌، جذب را سبب می‌شود. آنها که بیشتر صحبت می‌کنند و کمتر می‌شنوند از جذابیت خود می‌کاهند، حال آن که سکوت و گوش دادن بیشتر به واقع شما را عاقل‌تر و قابل اطمینان‌تر معرفی می‌کند و این زمینه‌ای مساعد برای صمیمیت بیشتر است‌. سکوتی سرشار از اعتماد به نفس سرچشمه صمیمیت است‌.

 

راه های جلب توجه یک دختر

11. یک جنتلمن به تمام معنا باشید

بله درست حدس زدید، رفتار خود را کنترل کنید، توهین آمیز با افراد اطراف خود صحبت نکنید و مهمتر از همه در را برای او باز کنید! متاسفانه شاید جنتلمن بودن این روزها کمی از مد افتاده باشد اما این را بدانید که دخترها هیچگاه نمی توانند در مقابل این قضیه مقاومت کنند. مطمئن شوید که تمام قوانین جنتلمن بودن را به طور صحیح می دانید که اشتباهی نکنید و خجالت زده شوید.

 

12. مهارت های خود را بالا ببرید

با این راهکارها سر انجام رابطه‌تان را به ازدواج برسانید

مهارت هایی مثل موج سواری، گیتار زدن و یا صحبت کردن به زبانی خارجی را یاد بگیرید. داشتن نبوغ، بسیار جذاب است و هرچه بیشتر از این مهارت ها بهره برده باشید در نظر دختر خانم ها پر انرژی تر و جذاب تر به نظر می آیید.

 

اما هرکاری که می خواهید راجع به آن صحبت کنید به شدت از لاف زدن درباره ی آن بپرهیزید. تنها در بین مکالمات خود به راحتی آن را بیان کنید، مطمئن باشید او قطعا متوجه خواهد شد. به نظر شما کدام دختری وجود دارد که از نواختن گیتار توسط شما و خواندن یک شعر عاشقانه برای او کنار شومینه غرق در لذت نشود؟

 

13. استقلال داشتن

هیچ چیز در رابطه با مردها نمی تواند جذاب تر از این باشد که بتوانند کنترل و استقلال خود را در دست داشته باشند. اگر شما از نظر مالی مستقل هستید و تنها زندگی می کنید، از نظر بیشتر دختر ها شما یک مرد بالغ و عالی به نظر می رسید که می تواند در مواقعی که آن ها نیاز داند در کنارشان باشید. با این خصوصیت به آسانی هرچه تمام تر آن ها را جذب خود خواهید کرد.

 

14. از او تعریف کنید

برای اکثر دخترها دلپذیر ترین کلمه ای که به آن افتخار می کنند و حس خوبی به آن ها می دهد اسم آن هاست. آن ها عاشق این هستند که اسم خود را با لحنی زیبا و عاشقانه بشنوند، پس مطمئن شوید که هنگام صدا کردن اسم او کلمات و صفت های زیبا را نیز به زبان بیاورید.

 

حتما می دانید که دختر ها عاشق شنیدن تعریف کردن شما از آن ها هستید و لابد می دانید که در با تعریف کردن از آن ها روحیه ی سر سخت و ناملایم ان ها را از بین می برید چون دخترها در مقابل تعریفی که از آن ها می شود ضعیف هستند و از شنیدن این تعریف ها بسیار خوشحال خواهند شد. پس حتما به این نکته توجه بسیاری داشته باشید.

 

15. به دنبال تایید نباشید

در مواقعی که می خواهید نظر و باور خود را بگویید کاملا بر عقاید خود مانور بدهید. این به این معنا نیست که فورا نظرات خود را بازگو کنید و یا آن ها را تحمیل کنید، تنها مقصود این است که از آن دسته افراد نباشید که هرچه دختر مورد نظر می گوید تایید کنید. به راحتی عقاید او را دنبال نکنید،

 

بر افکار و نظرات خود مسر باشید، اگر او شما را دوست داشته باشد او نیز به نظر شما روی خواهد آورد. متوجه این قضیه باشید که این امر به حس مردانگی شما مرتبط است و از شما وجهه ی مردی را نشان می دهد که می داند از زندگی چه می خواهد. فراموش نکنید که  این قضیه خیلی مهم است.

 

گردآوری : بخش زناشویی بیتوته

 

دانستنیهای قبل و بعد از ازدواج

چطور با بحران در خانواده کنار بیاییم؟

کتاب‌های مرجع آموزش خلاق کودک محور

قالیشویی با کیفیت و قیمت مناسب در تهران

با ۱۰۰ هزار تومن هم می‌تونی بیت کوین بخری!

قالیشویی مجهز و مکانیزه با قیمت مناسب

الان سفر کن، بعدا پرداخت کن!

ترامپولین خانگی کودک ◀مشخصات و خرید

خرید غیرحضوری بلیط اتوبوس ارزان

مشاوره‌ی رایگان مامایی و پاسخدهی به سوالات

فرش‌هات رو برای عید آماده کن!

هودی های فوق العاده گرم و نرم تدی

بااین بسته آموزشی آموزگار کودک خود باشید

زاویه دار کردن فک * تزریق ژل

کلیه اموردکوراسیون داخلی وبازسازی ساختمان

چه کتابی برای کودک من مناسب است؟

چگونه مشکلاتم را با شوهرم حل کنم؟*مشاوره

کلیه سرویس های لینک و فالور

جهت درخواست همکاری تماس بگیرید

بلیط سفرت رو قسطی رزرو کن!

بانکه بلوری با درب چوبی*طراحی بسیار عالی

کلینیک بارداری های پر خطر *مشاوره رایگان

سرویس غذاخوری ایکیا در رنگبندی متنوع

سرخ کن بدون روغن *ارسال رایگان

در هر زمان و هر مکان آنلاین مشاوره شو

خرید اسباب بازی مخصوص کودکان زیر 1سال

کالا ها و خدمات منتخب

Makan Inc.| All Rights Reserved – © 2013 – 2022

یادگیری زبان انگلیسی […] تاریخ : ۰۴ / ۰۷ / ۱۳۹۹ بازدید : 2023 موضوع :

آموزش رایگان زبان انگلیسی […] تاریخ : ۰۴ / ۰۷ / ۱۳۹۹ بازدید : 1793 موضوع :

Best sources of love and relationship from all […] تاریخ : ۰۳ / ۰۷ / ۱۳۹۹ بازدید : 1429 موضوع :

فال عشق واقعی وازدواج تاریخ : ۰۳ / ۰۶ / ۱۳۹۷ بازدید : 3288 موضوع :

کانال مشاوره خانواده تاریخ : ۰۲ / ۰۶ / ۱۳۹۷ بازدید : 652 موضوع : راه های جلب توجه یک دختر

علائم عاشق شدن پسران تاریخ : ۱۳ / ۰۵ / ۱۳۹۷ بازدید : 1202 موضوع : جذب عشق

 باید ها و نباید ها برای […] تاریخ : ۱۷ / ۰۱ / ۱۳۹۵ بازدید : 2901 موضوع :

نوین اطلس دات کام در این مطلب به شما نشان می دهد چگونه توجه دختر مورد نظر خود را  جلب کنید. در این مطلب راه های جذب دختر در دانشگاه را به شما نشان می دهیم. همچنین در مورد راه های جذب دختر مورد علاقه و روانشناسی جذب خانمها صحبت خواهیم کرد و راز جذب دختر را برای شما برملا خواهیم کرد. برای جلب توجه پسران مغرور و به طور کلی جلب توجه پسر نیز راهکارهایی ارائه خواهیم داد.

راه های جذب دختر مورد علاقه در دانشگاه

همه ی ما نیاز ها و خواسته های متفاوتی داریم. دلایل مختلفی وجود دارند که می توانند باعث خوشحالی و اشتیاق ما شوند.

در مورد جذب دختران مورد علاقه نیز این موضوع صدق می کند. باید بدانید برای عاشق کردن و جذب دختران مورد علاقه دو مرحله ی اساسی وجود دارد. ابتدا لازم است نیاز های طرف مقابل را به خوبی درک کنید و در مرحله ی دوم باید به او نشان دهید که توانایی ارضای این نیاز ها و خوشحال کردن او را دارید. (برای ادامه ی مطلب نگاه کنید به:  راه های جذب دختر مورد علاقه)

توجه داشته باشید حضور شما در دانشگاه همانطور که از اسم آن پیداست به دلیل تحصیل و پیشرفت بنا شده است و از این رو، ارتباط اساسی و اصلی شما با تمام افراد در این محیط، یک ارتباط آموزشی و علمی بوده و اگر ارتباط های دیگری برقرار شود، در مسیر تکمیل ارتباط آموزشی و یا مقدمه ای جهت رسیدن به اهداف آموزشی می باشد.

اما نکته ای که در این مورد حائز اهمیت بوده این است: دانشگاه محیطی است که می توانید در آن افراد مختلف و به خصوص جنس مخالفتان را شناخته و شخصیت او را تحلیل کنید. همچنین شرایط سنی در محیط دانشگاه به خصوص برای دختران شرایط سنی ایده آل و مناسبی برای ازدواج می باشد.  پس می توانید از راه های جذب دختر مورد علاقه برای جذب دخترها در دانشگاه کمک بگیرید.(برای اطلاعات بیشتر نگاه کنید به: دوستی با دختر در دانشگاه)

روانشناسی جذب زنان

نوین اطلس دات کام دریافته بزرگترین مشکلی که بسیاری از افراد هنگام جذب خانم ها مرتکب می شوند این است که تصور می کنند یک راه حل کلی برای جذاب بودن وجود دارد.

بر اساس روانشناسی جذب زنان با وجود اینکه خصوصیت های خاصی وجود دارد که به طور کلی باعث جذب جمعیت فراوانی از زنان می شود ( مثلا اعتماد به نفس یا وضعیف اجتماعی) اما هنوز هر زن یک مورد خاص است و جذب وی نیازمند آگاهی از علم روانشناسی جذب دارد.

قبلا از اینکه در مورد جذب یک زن خاص فکر کنید باید اول او را بشناسید. وقتی با روانشناسی جذب زنان آشنا شدید می فهمید زنان چگونه فکر می کنند و چیزهایی می فهمید که واقعا می تواند او را تحت تاثیر قرار دهد.

وقتی این موارد را فهمیدید تنها کافی است خود را به همان شکل در معرض نمایش قرار دهید. در این مقاله در مورد این موضوع بیشتر صحبت خواهیم کرد (برای اطلاعات بیشتر نگاه کنید به: روانشناسی جذب زنان، جذابیت برای زنان چگونه است)

راز جذب دختر

در این بخش رازهایی برای جذب دختر مورد علاقه ی تان به شما معرفی می کنیم. با این موارد می توانید قلب و ذهن هر زنی را درگیر خود کرده و کاری کنید همه ی توجه او به سمت شما جلب شود. novinatlas.com به شما پیشنهاد می کند برای به دست آوردن دل دختران کاری کنید معیارهایش را در شما ببیند.

با اعتماد به نفس باشید: اولین و مهم ترین نکته ای که توجه یک دختر را جلب می کند اعتماد به نفس شماست. پسران بی دست و پا و بدون اعتماد به نفس اصلا برای دختر ها جذاب نخواهند بود. یکی از بهترین راه های نشان دادن اعتماد به نفس به طرف مقابلتان استفاده از زبان بدن است.

جنتلمن باشید! : رفتارهای مودبانه باعث جذب دختر ها می شود. مثلا در را برای او باز کنید و اجازه دهید او قبل از شما وارد یا خارج شود. چنین رفتارهایی تاثیر زیادی در جلب توجه دختر ها دارد.

در مکان های متفاوت رفتار مشابهی نداشته باشید: مثلا اگر با دختر مورد علاقه تان در محل کارش ملاقات کرده اید بهتر است کمی محطاتانه رفتار کنید. رفتارتان نباید مانند یک مزاحم به نظر برسد زیرا دختر ها معمولا در محل کارشان از این مسائل دوری می کنند. اگر در یک مهمانی رسمی یا مکان هایی از این قبیل هستید نزدیک شدن به دختر مورد علاقه تان کمی آسان تر خواهد بود. (برای اطلاعات بیشتر نگاه کنید به: راه های جلب توجه یک دختر)

راه جلب توجه پسران مغرور

مشکلی که در تلاش برای جذب و جلب توجه پسر مورد علاقه وجود دارد برداشت و تصور اشتباهی است که گاهی در دختران ایجاد می شود. مثلا ممکن است اگر پاسخ مورد انتظارش را از آن پسر دریافت نکند با خود فکر کند که هیچ کس او را نمی خواهد و برای دیگران دوست داشتنی نیست.

از سوی دیگر تحقیقات نشان داده اند هر چیزی که کمتر در دسترس قرار بگیرد ارزش بیشتری خواهد داشت و در دسترس بودن بیش از حد ممکن است ارزش و جذابیت فرد را کاهش کاهش دهد.

پس برای جلب توجه پسر مغرور  چه باید کرد؟ آیا باید همیشه با او مهربان و خطر بی ارزش شدن را پذیرفت یا باید برای به دست آوردن او سخت تلاش کنید و خطر ایجاد تصورات اشتباه را قبول کنید؟ (برای ادامه ی مطلب نگاه کنید به: به دست آوردن دل پسرها)

خودت را دوست داشته باش: برای اینکه دیگران نسبت به شما احساس خوبی داشته باشید لازم است که اول خود شما از خودتان راضی باشید. خودتان را دوست داشته باشید و به هیچ عنوان در مقابل دیگران از خود عیب جویی نکنید. همچنین اگر خودتان را دوست داشته باشید اعتماد به نفس شما افزایش پیدا کرده و این اعتماد به نفس بسیار جذاب است و باعث جلب توجه دیگران خواهد شد.

به ظاهرتان اهمیت بدهید: اولین چیزی که از شما به چشم می خورد و باعث جلب توجه می شود ظاهر شماست. ورزش کنید و اندامتان را در حالت متناسب حفظ کنید. لباس های زیبا بپوشید و به آرایش موها و صورت خود اهمیت دهید. البته به هیچ عنوان از لباس های زننده و آرایش های مصنوعی استفاده نکنید و تا جایی که ممکن است طبیعی باشید. همچنین یک نکته ی مهم در حفظ ظاهر این است که در هر مکانی با ظاهر مخصوص به همان مکان حضور داشته باشید. (برای ادامه ی مطلب نگاه کنید به: راه های جلب توجه پسر)

مطالب مرتبط:

روانشناسی جذب خانمها

چگونه زنان زیبا عاشق می شوند

خصوصیات متولدین آبان

زنان متولد دی

خصوصیات مردانه که زنان دوست دارند

چگونه بفهمیم زنی دوستمان دارد

راه جذب دختر مورد علاقه

طلسمی که هر دختری را عاشق شما می کند

ابراز علاقه به دختر در دانشگاه

۴ حرکت ساده برای برگرداندن عشق از دست رفته

راه های جلب توجه یک دختر

novinatlas 1717 نوشته در نوین اطلس دارد . مشاهده تمام نوشته های novinatlas

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

var _paq = window._paq || []; /* tracker methods like “setCustomDimension” should be called before “trackPageView” */ _paq.push([‘trackPageView’]); _paq.push([‘enableLinkTracking’]); (function() { var u=”//novinbinesh.com/analytics/”; _paq.push([‘setTrackerUrl’, u+’matomo.php’]); _paq.push([‘setSiteId’, ‘3’]); var d=document, g=d.createElement(‘script’), s=d.getElementsByTagName(‘script’)[0]; g.type=’text/javascript’; g.async=true; g.defer=true; g.src=u+’matomo.js’; s.parentNode.insertBefore(g,s); })();

برای دسترسی بهتر, راحت تر و سریع تر به سایت ما می توانید وب سایت ما را بوکمارک کنید .

برای مطالعه بهترین منابع روانشناسی عشق و بهبود رابطه ما به شما وبسایت نوین بینش را معرفی می کنیم.

آیا تا به حال سوال ” چگونه یک دختر را جذب خود کنیم ؟ ” را از خود پرسیده اید؟ آیا به دنبال جذب دختر خاصی هستید و راهش را بلد نیستید؟ قبل از اینکه همه چیز را با رفتار ناشیانه خراب کنید، بهتر است این مقاله را تا آخر بخوانید.

اول از همه باید بدانید که اگر چه نمی توانید کنترلی بر روی احساسات دختر مورد علاقه تان داشته باشید، می توانید برای تحت تاثیر قرار دادن او از راه های مختلفی استفاده کنید. در این مقاله می خواهیم راه های تحت تاثیر قرار دادن دو نوع دختر را به شما بیاموزیم :

دختری که به خوبی نمی شناسید و دختری که از شما فقط یک دوستی ساده می خواهد؛ پس با دکتر چک همراه باشید…

در ابتدای مقاله ” چگونه یک دختر را جذب خود کنیم ” باید بگوییم که پوشش و ظاهرخیلی خیلی اهمیت دارد. البته پوشیدن لباس مناسب و استفاده از یک عطر خوب، برای تحت تاثیر قرار دادن یک نفر در نگاه اول کافی نیست، بلکه نظافت شخصی و استفاده از سبک لباس معقولانه، به طرف مقابلتان نشان می دهد که شما فرد بالغی هستید و می توانید کارهای مهم روزانه تان را خودتان انجام دهید.

اگر می خواهید دختر مورد نظرتان را تحت تاثیر قرار دهید دقت کنید به چه سبکی لباس پوشیده است. می توانید کمی از جزئیات لباستان را متناسب با سبک لباس پوشیدن او در بیاورید. با این کار راحت تر می توانید با او ارتباط برقرار کنید و از دید او جذاب تر خواهید بود.راه های جلب توجه یک دختر

نکته: برای خوشبو کردن فوری می توانید از ادکلن استفاده کنید؛ اما یادتان باشد که نباید زیاد اسپری کنید.

بعد از وضعیت ظاهری، نحوه رفتارتان است که شخصیتتان را نشان می دهد. خوش اخلاق بودن به معنای خسته کننده نبودن نیست؛ یعنی با دیگران با احترام رفتار کنید. بیشتر دختران، پسران خوش اخلاق و مودب را به پسران بد اخلاق ترجیح می دهند. به او نشان دهید که با همه خوش رفتار هستید و نه فقط برای او.

اگر فقط با او خوب باشید و با دیگران به تندی رفتار کنید بعد از مدتی توجه او را از دست خواهید داد. برای این کار می توانید:  

همه ما گاهی اوقات چیزهای احمقانه ای را به زبان می آوریم اما باید تلاش کنید که قبل از حرف زدن، کمی در مورد آن فکر کنید. اگر در کنار دختر مورد علاقه تان هستید تمام تلاشتان را بکنید که از گفتن چیز های احمقانه خودداری کنید!

حتی اگر فکر کردن به حرفی که می خواهید بزنید چند ثانیه طول بکشد. ارزش جلب نظر او را دارد.

زمانی که در کنار او هستید یک تعریف واقعی و صمیمانه ممکن است سخت به نظر برسد. برای این تعریف صمیمانه می توانید از طریق راه های زیر می توانید اقدام کنید:

راه هایی را پیدا کنید تا به او نشان دهید که برای شما فرد خاصی است. نباید در این کار افراط کنید و حتما باید توجه داشته باشید که او متوجه این رفتار شما می شود و برداشت اشتباهی نخواهد داشت!

به خواندن ادامه مقاله ” چگونه یک دختر را جذب خود کنیم ” ادامه دهید.

در ادامه مقاله ” چگونه یک دختر را جذب خود کنیم ” باید بگوییم که روی اعتماد به نفس خود کار کنید. به جای اینکه با او وقت بگذرانید و یا به او فکر کنید، زمانی را به خودتان اختصاص دهید تا احساس بهتری نسبت به خودتان پیدا کنید. بعد از اینکه اعتماد به نفستان بیشتر شد، می توانید بهترین ویژگی های خودتان را نشان دهید. چه دختر مورد علاقه تان از شما خوشش بیاید و چه نیاید، داشتن اعتماد به نفس مهم است. برای افزایش اعتماد به نفستان می توانید راه های زیر را امتحان کنید:

نکته:
سعی کنید کارهایتان را کمی دقیق تر انجام دهید. منظم بودن اعتماد به نفستان را
بیشتر می کند. از پوست و مویتان مراقبت کنید. مرتب دوش بگیرید. ادکلن جدیدی امتحان
کنید و… اهمیت دادن به خودتان را شروع کنید و نتیجه آن را ببینید!

زمانی که دیوانه دختری هستید این کار سخت ترین کار ممکن است. اما باید بدانید که این کار تنها راه مطمئن برای خارج شدن از محدوده دوستی و ایجاد روابط جدید است. اگر می خواهید او با دید دیگری به شما نگاه کند، باید مدت زمان زیادی را صرف شروع دوباره رابطه و شکل دادن به آن کنید.

بعد از مدتی دور شدن این شانس را پیدا خواهید کرد که روابطتان را دوباره از سر بگیرید؛ اما با شکلی جدید و متفاوت از گذشته. او شما را با دید جدیدی خواهد دید و حالا نوبت شماست که قدم اول را بردارید.

به جای اینکه دائماً در دسترس او قرار بگیرید، کاری کنید برای جلب توجه شما کاری انجام دهد؛ به عنوان مثال: اگر قرار است با شما به دیدن فیلم عاشقانه برود و از عشق قبلی اش صحبت کند، نشان دهید به این کار علاقه ای ندارید. در عوض اگر مایل بود آخر هفته با شما برای خوردن شام بیرون برود، نشان دهید در آن زمان وقت آزاد دارید.

نکته: بین کارهایی که قبلاً برای او به عنوان یک دوست ساده یا همکار، انجام داده اید و کارهایی که می خواهید برای او به عنوان یک دوست پسر بالقوه انجام دهید، تفاوت قائل شوید. بعضی از کارها را می توان به عنوان یک دوست معمولی انجام داد؛ اما نمی توان این کارها را به عنوان دوست پسر انجام داد؛ به عنوان مثال: پرسیدن سوال و دردودل کردن در مورد روابط گذشته اش، کاری نیست که باید به عنوان دوست پسر انجام دهید!

پس از تماس مجدد نباید برای ابراز علاقه و شنیدن پاسخ او چند ماه صبر کنید. این کار را ظرف مدت یک هفته انجام دهید و از او پاسخ مشخصی بخواهید.

اگر همه چیز را برای تحت تاثیر قرار دادن او امتحان کرده اید و او باز هم علاقه ای به با شما بودن ندارد، با حفظ احترام خودتان را کنار بکشید.

گاهی اوقات نمی توان احساسات دیگران را به سمت احساسات خودمان بکشانیم و این موضوعی نیست که نتوان آن را تحمل کرد. شما تلاشتان را کرده اید. باید بدانید که در مسیر زندگیتان، دختران زیادی را ملاقات خواهید کرد که مطابق با معیار ها و سلیقه شما هستند. با اعتماد به نفس به زندگی تان ادامه دهید و منتظر اتفاقات و آدم های جدید در زندگیتان باشید.

امیدواریم که در مقاله ” چگونه یک دختر را جذب خود کنیم ” توانسته باشیم شما را خوب راهنمایی کرده و بانی یک امر خیر باشیم :دی

موفق باشید.

منبع: wikihow

توجه: مقالات پزشکی برای افزایش اطلاعات شماست. برای درمان بیماری هایتان با پزشک متخصص گفتگو کنید.

کاملا معلومه یه دختری و خواسته ات را از مرد مورد علاقه خودت را نوشتی و این مطلب متاسفانه هیچ پایه علمی ای نداره. درضمن شوخی های جنسی هر چقدر بیشتر باشه دخترا بیشتر خوششون میاد ، حتی اگه بگن که بس کن،کافیه،و … اما بازم قلبن دوست دارن این کار رو. اینم جزء تجربیاتت بوده حتما چرا روش نکردی الله اعلم

دوستی شماره دختری که جواب میده ۱۴ ساله باشه در این قسمت بزارید ممنون.
هم شماره و هم واتساپ دوستی شماره دختری که جواب میده ۱۴ ساله
منتظرم

من حدودا یه ماهی هست با یه دختره هستم با هم راحتیم نسبت به هم ابراز علاقه میکنیم ولی اون زنگی نمیزنه یا پیامی رو اول به من نمیده ولی خودش میگه علاقه داره به من نظر شما چیه دوستان چند باری هم هست همدیگرو دیدیم

من حدودا ۵ ماه و نیمه ک عاشق خواهره دوستم شدم بهشم گفتم، یه مدت بهش هی گفتم براش گل فرستادم و…
ازم خواست که زیاد دوستش نداشته باشم
بگید باید جیکار کنم دارم دیوونه میشم 😢 😭

اگر می خواین یع دختر از اخلاقیاتتون خوشش بیاد با بقیه به جز اون سرد باشد(مخصوصا دخترای دیگه). مهربون باشید
سعی کنید حمایتش کنید مثلا حرفاش رو تاید کنید (زیادی روی نکنید)
خیلی خودتونو بهش نچسپونید که فک کنه هولید
بهش لبخند بزنید
با هاش جر و بحث نکنید
خودتون اعتماد به نفس داشته باشید و بهش اعتماد به نفس مثلا بگید تو چطوری انقدر خوبی (اغراق امیز نباشه ابدا)
راجب علایقش نظر های خوب بدین (مثلا الان بیشتر دخترا تو کف کیپاپن پس شما هم کیپاپ رو بشناسید ) دخترا عاشق کسایی هستن که به علاقه هاشون احترام می زارن

و اینو بدونید که شما نمی تونید یک دخترو بزور عاشق خودتون کنید

سلام من از یه دختری خیلی خوش هم میاد یعنی اگه بشه پای اون درمیان باشه با خانواده هم دعوا میکنم خلاصه بگم ما باهم دوست بودیم تا به روزی که من داشتم میرفتم با دوستام بیرون بهم زنگ زد داری کجا میری از این حرف ها گفتم میرم میام تا 3یا4ساعت دیگه رفتم ولی برنگشتم تو راه چپ کرده بودیم ماشینو تو بیمارستان که بودم اومد عیادتم یه دفعه ولی بعد از اون نیومد حتی زنگ جواب تلفنم نداد من و بلاک کرد امروز داشتم ماشین و تمیز میکردم خواستم برم مامانش صدا کرد
گفت منم به بجایی برسون گفتم چشم خلاصه رسوندم
حتی خانوادش می‌دونه دوسش دارم ولی اون منو دوست نداره
از من2سال بزرگتر هست ولی نمیدونم چجوری دلشو به دست بیارم
لطفا راهنمایی کنید منو ممنون

Man nemidoonam ina chiye vali hich kodoomesh dorost nist khosoosan vase avale doosti agar mikhayd ye dokhtar jazbetoon beshe khodeton bashid

سلام من یه پسر ۱۶ ساله ام توی کلاس زبان از یه دختری خیلی خوشم اومده یعنی واقعا لحظه شماری میکنم واسه دیدنش ولی نمیدونم که اونم این حسو به من داره یا نه به نظر شما این کار درستیه که من برم رو راست بهش همه چیو بگم؟؟؟؟

عالی ممنون
از چیزی که نوشته بودید💙

من یخ دخترم،پونزده سالمه،مذهبیم،از بچگی با پسرا بزرگ شدم و این برام خیلی بد بود،اصلا توجه نمیکنم بهشون،یکیشون از شیش سالگی میگف دوسم داره ولی من اهمیت نمیدادم،خب نمیتونستم،تا اینکه یکی دو سال پیش یکی از پسرای فامیل باعث شد دلم بلرزه،اولین بارم بود عشقو حس کردم،ولی اصلا بروز ندادم،یه روز خواست یه چیزی بهم بگه ولی حرفشو خورد،بعد از چند گف بهم علاقه داره،من واقعا عاشقش بودم و هستم،عقایدمو زیر پا گذاشتمو بهش پیام میدادم،از وقتی کلاس های مجازی شروع شد،خیلی خوب داشت پیش میرفت،حتی مامانش بدون اینکه از رابطمون خبر داشته باشه درمورد من باهاش صحبت کرد،میگف عاشقمه و تا تهش باهامه،یه امتحانی داشت گف چند مدت بهم پیام نده،وابستگیم شدید شده بود نمیتونستم،بعد از یه مدت که بهش پیام دادم سرد بود باهام،مهر ماه امسال ازش پرسیدم ما رلیم؟گفت که نه،دوست معمولی هستیم.ولی من توی این رابطه دنبال دوست عادی نبودم،من کسیو میخواستم که واقعا دوسم داشته باشه…شیکوند دلمو،رفتار سردش نابودم کرد،تو رو خدا این بالارو سر هیچ کس نیارین،نه دختر نه پسر،من هر شب میمیرمو زنده میشم…فقط یه سوال تو ذهنمه که چرا این بلا رو سرم آورد،خیلی بی معرفتی عشقم،خیلی…💔

سلام در هیچ زمینه علاقه بیش از حد خوب نیس و در کل این سن سن حباب و این عشق عاشقی عادیه ولی سعی من درونش غرق نشی من خودم 17 سالمه و تا الان با هیچ دختری رابطه عاشقانه نداشتم و نخواهم داشت چون کلا ادمو از درس و زندگی دور میکنه توی این سن پس زیاد نگرانش نباش ب فکر ایندت باش سعی کن خودتو کنترل کنی انشالله موفق میشی

سلام من 16سال هستم و طرف مقابلم 15 ما یه وقت های تو گذشته باهم بودیم به راستی من واقعا عاشقش بودم و هستم ما 2 سال پیش باهم توی یه مدرسه درس میخوندیم و من هم عاشقش شده بودم من اون وقت خیلی شوخ طبع بودم و با همین طریق او را دوست دختر خود ساختم و در همین گذشت سال ها از من جدا شد وه پیش کسی دیگه رفت من چند بار از پشتش رفتم اما اون نه جواب مثبت داد نه جواب منفی حالا از اون پسره جدا شده و من میخوام دوباره به دستش بیارم شمارو خدا کمک ام کنید هر در گریه ام😔

سلام من ی پسر 14 ساله هستم و از 6-7 سالگی ب یکی از دختر عمه هام علاقه مند شدم ک 2 سال از من بزرگتره و ی بار بش گفتم اونم همینو بهم گف وای بعدش ن من ب رو اوزدم و ن اون و بعد از 2 سال پدرش طبیعتا ی محدود هایی براش گزاش ک با مسرا بازی نکنه و از این حرفا… من هنوزم ی خورده دوسش دارم اما نمیدونم بهش بگم یا ن مشکلی ک هس اختلاف سنی مونه لطفا کمکم کنید اگ ی دختری ریپ کنه خودشو ب جای دختر عمه من بزاره نظرشو بگه وافعا ممنونش میشمراه های جلب توجه یک دختر

سلام
من یک پسر 16 ساله هستم. یکی از همکلاسی هام (کلاس زبان) مدتی رفتار عجیبی نشون میداد سر کلاس.
به شوخی های ساده من زیاد از حد می خندید. جلوی من مدام با موهاش بازی میکرد. از من می پرسید ببین فلان تمرین رو درست انجام دادم یا نه. یه روز سر جلسه ی زبان، گفت که «رفتم خونه لیست تکلیف هارو برات میفرستم تا یادت نره» (چت نداشتیم) منم گفتم «منم گفتم ممنون، حافظه م قویه. خودم یادم میمونه، نیازی نیست پیام بدی.»
می خواسم غیر مستقیم ردش کنم. اما جلسه ی بعد رفتارش صمیمص تر هم شد.
دختر خوبیه. بشاش و خوشرو و با اعتماد به نفسه. زیبا هم هست.
منم آدمی هستم درونگرا و اغلب جدی. هیچ وقت تو جمع دخترا نمی خندم. آخه کل کلاس دختره و فقط من پسرم متاسفانه.
من غیرمستقیم جواب رد دادم. پس چرا هنوز صمیمی رفتار میکمه و همش کنار من میشینه؟ متوجه نشد که ردش کردم؟ اگر بعدا دوباره، و به صورت مستقیم سیگنال داد چطوری ردش کنم؟
همونطور که گفتم دختر عالیه.فقط اینکه من به عرف جامعه اهمیت میدم (ولی مذهبی نیستم) از طرفی هم دارم برای کنکور میخونم (از همین 16 سالگی)
تصمیم خودم اینه که تا وقتی 18 سالم نشده وارد هیچ رابطه ای نشم.
چطوری ردش کنم؟ همه چیز رو امتحان کردم.
دست به سینه میشینم. چشم هامو بی حالت نگه می دارم. زیاد حرف نمیزنم.
اگر مستقیم سیگنال داد چیکار کنم؟ دلمم نمیاد اونو ناراحت کنم

Bebin bishtare dokhtara vaghti javabe rad mishnavan bishtar jazb mishan chon barashon ye moama shodi ke chera dooseshoon nadari be nazare man beshin bahash sohbat kon va behesh harfe deleto begu

سلام پسرم
میپرسم لطفا جواب بدید
من 18 سالمه و دنبال این نیستم ک کسی عاشقم شه برعکس میخوام کاری کنم ک همه از من بدشون بیاد
من تو این چند سال همیشه درگیر بودم با بقیه و همیشه دعوام میشد با دختری ک باهام بود
و تنها دلیلش این بود ک دخترای دیگ میخواستن خودشونو ب من نزدیک کنن و حتی دخترا چن نفری دعوا میکردن و همیدیگرو پیش من خراب میکردم تا خودشونو ب من نزدیک کنن
و این واقعا حالمو بهم میزد حتی موقعی که میرفتم مدرسه میومدم باهام حرف میزدن و میخواستن ب من نزدیک شن کسایی ک تو عمرم ندیده بودمشون
و این دعوها منو خسته کرد و رفیقم گف تو مشکلت ظاهرته و قد و قیافتو خراب کنی تا کسی بهت نزدیک نشه اما خب نمیتونستم قدمو از 1و 90 کمتر بیارم باورتون نمیشه تصمیمی گرفتم ک الانم متعجبم ازش
تصمیم گرفتم کچل کنم و کردم و اول خیلی زشت ب نظر خودم اومدم ولی خیالم راحت بود ک دیگ کسی نردیکم نمیشه
اما درستع ک کمتر شده ولی هنوز هم هستن
اما دیگ رنگ چشمو ما بقی رو نمیتونم کاری کنم
باید بگم ک حتی پسرا و بزرگترا هم متاسفانه رو من نظر دارن
بگید چی کار کنم ک انقدر دعوا مرافه نبینم(انتظار نداشته باشید ک ی چشمو کور کنم)

من عاشق یک دختری شدم ک اون از من زیاد خوشش نمیاد هم سنیم و خیلی هم مثل همیمیم ولی اون از من خیلی خوشش نمیادلطفا کمک کنید ممنون میشم

سلام
رو اخلاقتون تمرکز کنید

من عاشق یه دختر استم اما او به مه نګاه میکنه و مه به او اما نه میتوانم برش یک اشاره هم کنم جرات اش را ندارم بهم بګین چی کار کنم خواهش میکنم

سلام ببخشیدمن الان 14 سالمه من یه دختریو قدیما 12 سالگی بیش از حد دوست داشتم یعنی شب و روز به اون فکر میکردم بعدش یکی از دوستام که با دوستای دختره دوست بود از دوست هاش پرسید ببینه این دختره کیو دوست داره بعدش اینم به اونا گفته فلان کس که میشه یکی دیگه از دوستای من بعد از اون این از چش من افتاد و الان اون دوستم خونشون رفته واین حالا خیلی عاشق من شده طوری وقتی از داداشش میپرسم میگه تورو دوست داره و حتی دوست هاشم میگن و خودشم علامت هارو میده میشه بگین چیکار کنم باهاش ok بشم یا نه

سلام دوستان
خواهشاً کمکم کنید
من دو سال پیش یکدفعه بطور بسیار عجیب عاشق دختر عمم شدم و طوریکه چند بار خواستم فراموشش کنم ولی اینقد که دوستش دارم نمیتونم حتی بعضی شب ها خوابم نمیبرد فقط به اون فکر میکنم ولی بهش گفتم و اون رو یک بازیگر خارجی کراشه که اصن ۳۰ سال ازش کوچیکتر ع. ی بار بهش گفتم اگه نتونی چی منو دوست داری هیچی نگفت و بحثو عوض کرد کمکم کنید

سلام من یه بنده خدایی هستم که عاشق یه دختر شدم خیلی دوسش دارم فامیل رفیقمه خود رفیقم هم میدونه که دوسش دارم اما میترسم بهش بگه که دوسش دارم ۲ سال ازم بزرگ تره اما عشق و عاشقی سن و سال سرش نمیشه نمیدونم چجور اون بهش بگم لطفا رهنمایی کنید

زندگیتو کن عشق و عاشقیو هیچ وقت ما ندیدیم 😂
دوری کنی ازش بهتره سعی کن نبینیش،یه وقتا یه چیزا نمیشه مث اون پیرهنی ک یه سایز ازش مونده ولی برا تنت نمیاد بهتره بزاریش کنار 🙂

سلام من ۱۵ سالمه و چند ساله عاشق یکی از دختر های فامیل شدم که ازم ۱ سال کوچیکه تره خیلی خیلی دوستش دارم

سلام منم 15 سالمه تو فامیل یه دختری هست خیلی باهم راحتیم و اون احساس منو نمیدونه که بهش دارم مادرشم خیلی رومن حساب کرده و اصلا که من با اون هستم مشکل نداره میترسم ناراحت شه باید چیکار کنم ؟

دوستان نکنته خیلیییییی مهم
عشق
سن نمیفهمه
طبقات نمیفهمه
جایگاه نمیشناسه
و هیچ چیز دیگه ای نمیفهمه
پس اگر طرف 12سالشه و عاشق شده لطفا سکوت کنید چون واقعا عاشق شده

سلام من 15 سالمه وقتی که 6 سالم بود خونه عوض کردیم اومدیم تویه یه کوچه که 6 تا دختر داشت،😐😂 من با اونا حدودا 9 سال دوست بودم و الان هم دوستیم و خیلی باهم خوبیم و چون پدر مادرشون خیلی بامن اشنایی دارن مشکلی ندارن که باهاشونم وقتی که 10 سالم بود عاشق یکیشون شدم و خیلی خیلی مهربان و خوش رفتار بودخواستم از شما یه کمک بگیرم بنظرتون بهش حسم رو بگم یا نه یا به اون یکی دوست که دختره بذاش بگم که بهش بگه ممنون از کمکتون

سلام دوستان من یک پسر ۱۵ ساله هستم و عاشق نیستم و تو کل فامیل همه پسرن تو محلمونم دختر نیس یک سوال الان من چی گار کنم

جذاب.. میتونه ی ذختر جذاب باشه

سلام ممنون میشم که به سوالم پاسخ دهید آیا میشه عاشق دختر خاله نا تنی شد؟

سلام من ۱۵ سالمه عاشق یه دختر شده بودم بهم خیانت کرده لطفا به منم کمک کنید

سلام ببین اون اصلا لیغتتو نداشت

سلام لطفا کمکم کنید من ۱۶ سالمه عاشق یه دختر شدم تو مجتمع خودمونه احساس میکنم منو زیر زیری نگاه میکنه امروز یکی خوایت خیسش کنه من وایسادم جلوش خیس شدم اولین بار بود باهاش حرف زدم بهش گفتم خیس شدی اونم گفت اره چی کار کنم ریشتر دلشو به دطت بیارم لطفا کمک کنید

سلام به همگی من 16 سالمه عاشق دختر خاله هم شدم اون هم عاشق من شده باهم خوب بودیم حرف می‌زدیم کل شب با هم بودیم حتا اون به من پیشنهاد ازدواج داد ولی یه مدت های میشه مغرور شده زیاد با هم نیست کلا منو فراموش کرده من شخصیت تیپ اخلاق همه چیز هم خوب بود ولی نمی دونم چرا اینجوری می‌کنه 09335452189 واتساپ کمکم کنیدممنون میشم

سلام دوستان
من من۱۵ سالمه و یه دختر عمه ۱۶ ساله دارم.
از یک میهمانی شروع شد!!
من دیروز با پدر و مادر و برادرم رفته بودیم خونه عمم،دختر عمم بود.
اون خیلی خوش اخلاق و سنگینه و خیای مودب هست و من بهش علاقه شدیدی دارم،خیلی رفتارش خوبه.
وقتی رفتیم خونشون با تمام احترام برامون غذا پخت،جلوی ما با احترام پذیرایی کرد.
من الان عاشقش شدم و اونجا هر چه خواستم بهش به مدت یکم طولانی بهش خیره بشم و ابراز عشق کنم نتونستم این کار رو بکنم،اونجا همه بودن و نتونستم،زیاد حرف نزدیم ولی سعی میکردم با تقلید از حرکات بدنش یا طرز نشستنش بهش ابراز علاقه مندی کنم.
اون داشت یواشکی بهم نگاه میکردم و اونوقت خیلی استرس داشتم.
لطفا راهنماییم کنید که چطوری بهش ابراز علاقه مندی کن

شمارشو بگیر با پیام بازی شروع کن

ببین نیازی به استرس نیست میتونی راحت باشی فک کن کنار مادرت نشستی و اینکه کم کم شروع کن به دلشو به دست آوردن نه سریع سریع تا جایی که کاملا به هم اعتماد داشته باشین . بعد میتونی راحت بهش بگی I love you

سلام دوستان من میخواهم به یک دختر تو پارک سلام بدم اما نمتونم
دوست دارم بهش سلام بدم اما نمتونم
توی پارک هر روز همدیگرو میبینیم من اون رو میبینم اونم منو
من فقط می خوام بهش سلام بدم اما نمتونم لطفا کمکم کنید

این مشکل آنچنان سختی نیست که نتوانید
اول اعتماد به نفس
به خودتان اعتماد کنید
بگید من میتونم

به همه سلام کن که وقتی به اون سلام کردی شکه نشه

سلام لطفا کمک کنید
من علاقمند به یک دختر شدم با هم همکلاس هستیم
ولی تا حالا روم نشده احساسمو بهش بگم ولی تو کلاس سعی میکنم با درس خوندن و ظاهر خوب علاقه اش رو جذب کنم ولی تا حالا بهم توجه نکرده به نظرتون چطوری باهاش حرف بزنم آخه من یکم کم رو هستم

جوابش واضحه یا با ترس درونت روبرو شو و برو جلو یا تو کف دختره بمون

سلام به همگی
برعکس تموم نظراتی که خوندم، من ۲۶ سالمه و بعد از مدت‌ها و سالیان سال از یک دختر خانم خوشم اومد هم شغل عالی دارم هم چند ماشین و خونه ( بخشی از کارم هم همینه ) بیشتر توضیح نمیدم چون خیلی‌ها من رو میشناسن. تعریف از خودم نمیکنم اما چه تو خانواده چه تو زندگی شخصی هیچ مورد منفی‌ای نبوده و نیست. تمام موارد بالا رو هم طبق تربیتی که از بچگی داشتم رعایت کردم همیشه و همه‌جا. اما اون دختر حتی ذره‌ای به من علاقه‌مند نشد
بعد از اون ماجرا کاملا اعتما به نفسم رو از دست دادم و تماما خودم رو از این مسائل دور نگه داشتم. خیلی شکسته شدم. خیلی خورد شدم و فکر نمی‌کنم به این راحتی بتونم به زندگی قبلم برگردم. دوس دارم نظرتون رو در رابطه با این شرایط من بیان کنید. ممنون میشم…

سلام دوست عزیز این عشق یک طرفست اگر علاقه ای به شما ندارد حتما به یکی دیگه علاقه داره
به این چیز های اهمیت ندهید بزارید زمان بگذره انشالله یکی خوب گیرتون میاد
حالا برای فراموش کردن اون دختر پیشنهاد میکنم
این مقاله را مطالعه کنید
https://drchek.ir/رهایی-از-عشق-یک-طرفه/

سلام دوستان لطفا همه نظر بدین من دختری رو در نظر گرفتم ومیخام باهاش ازدواج کنم شمارشو از یه جایی گیر آوردم ومیخام بهش زنگ بزنم ونمیدونم چه چیزی بگم بهش که اون ازم خوشش بیاد
دخترا خواهشا جواب خوب بدین بهم که تاثیر گذار باشه مرسی

سلام من یه یک ساله که عاشق دختر خاله ام شدم اون خیلی تو صحبت کردن با من خُشکه و من نمیتونم بهش چیز خاصی بگم و اون دو سال از من بزرگ تره و نمیدونم چه کار کنم سنم هم هنوز کنم و فقط ۱۵ سالمه لطفا راهنمایی کنید🙂🙂

سلام . ببخشید ما با اقوام رفته بودیم بیرون . من بگم پسر عمم با یکی ازدواج کرده که یه دختر داره . ما رفتیم باهاشون مسافرت به سری کارایی کرد اون دختر خانم که من نمیدونم شصتم خبر دار شده با داره منو سرکار میزارع ؟ ما گفتیم فردا بر میگردیم خیلی پدر و مادرم و التماس کرد که بزارید پسرتون ( من ) بمونم . بعدش خودش اومد دستمو گرفت برد تو ماشینشون . ( من ۱۴ سالمه و اون ۱۶ سالشه ). توی راه یه آهنگ گذاشتن اون سرشو گذاشت روی شونه هام و آهنگ رو خوند . خیلی اخرای راه تو چشام زل زد . بعد که رسیدیم اون پیاده شد که من پیاده بشم دیدم با یه بغضی تو چشام نگاه کرد . انگار میخواست یه چی بگه ولی نتونست . وقتیم سوار ماشینمون شدیم که بریم دیدم انگار داره گریه می‌کنه . اینا یعنی چی ؟

دوست داره

سلام خوب هستین این حتما با کارهایی که کرده عاشقتون شده حتما میخواست بگه که دوستتون داره نتونست خودتون بهش بگید من دوست دارم
اما بنظرم بغض آخرش یه معنی دیگه هم داره
اول بهش بگید دوست دارم هرچی گفت میشه یه معنی دیگه که گفتم
امیدوارم فهمیده باشید

سلام من عاشق دختر عمه خوانواده بابام شدم کم میبینمش خیلییییی دوستش دارم همش حواسم پرته بهم خیره میشه فکر کنم 8 سالشه من 12 سالمه هرچی بهم نگاه میکنه استرس می گیره و به من میخنده من نمیتونم بهش خیره بشم هر جا بخوام بهش خیره بشم همه بچه ها هستند و نمی تونم و نمیتونم بهش بگم دوستت دارم خجالت می کشم همش جلویه من پرسه میزنه و از من طرف داری می کنه هرکی مسخره ام کنه اون هم او را مسخره می کنه منم از او خیلی طرف داری می کنم و *از ته دل او را دوست دارم* و نمیتونم بهش بگم یه خواهر بد اونق مثل خواهر من داره همش اذیتم میکنه چه کار کنم ؟ که اذیتم نکنه خواهرش ؛ خواهرش را بیشتر از من دوست داره کلافه شدم چکار کنم منو بیشتر دوست داشته باشه ؟

خسته شدم از بس ندیدمش
شب شنبه میبینمش استرس میگیرم و خجالت می کشم سلام میکنه منم با خجالت جواب میدم نیم ساعت بعد از این که اومدند میرم پیشش چجوری بهش بگم تا میاد نگاهش به منه خجالت میکشم بهش نگاه کنم ( تازه یه چیز مهم تر بیشتر وقت ها صدام میزنه با خجالت میگم بله ؟ )

به نظر شما چکار کنم همش جلو چشمم راه میره هروقت باهام حرف می زنه تو چشمم خیره میشه می خواد حرف خصوصی بزنه پسر عمه ام میاد فوزولی می کنه پسر عمه ام داستان داره که نگم براتون .

به نظر شما چراغ سبزه ؟

این حرفت جوک بود ؟ اون دختر هیچوقت نباید تورو به خواهرش ترجیح بده اون خواهرش هستش معلومه باید خیلی بیشتر از تو دوستت داشته باشه این حرفت اصلا قابل قبول نیست

سلام.لطفا دخترا جواب بدن.من یه پسر18ساله ام.میخواستم بپرسم که دخترا از پسران با اضافه وزن خیلی بدشون میاد یا نه خیلی بدشون نمیاد یا اصلا براشون فرقی نمیکنه؟البته خیلی زیاد نه مثلا حدود18کیلو اضافه وزن

سلام دخترا پسری رو میخوان که تناسب اندام باشه اضافه وزن کم داشته باشه یا اصلا نداشته باشه
بنظر من 18 کیلو زیاده
در آخر دخترا از پسر هایی که سیکس پک دارن خوششون میاد چون دیگه تناسب اندام کامل است

من یه دخترم ، و برام مهم نیست طرف اضافه وزن داشته باشه ، حتی برام کیوت و بامزه است ، در عوض برام مهمه اون پسر بالغ باشه و شخصیت زیبایی داشته باشه … هر جوری هستی خودتو دوست داشته باش ، نظافت و شیک پوشی رو رعایت کن به علاوه ادب و شخصیت ، بعدش همه چی حله 😊

عزیزم هم سنیم
دخترا اگه یکیو دوست داشته باشن براشون مهم نیست
ولی اگه بخوای یکیو جذب کنی یکم سخته

سلام دختر به لاغری و خوش اندام دوست دارن اما شخصیت نباشه دیگه هیچی نمیشه باید اول شخصیت داشته باشید

سر کار گذاشتن درست نیست . چون باید به کارما اعتقاد داشته باشی . یه کسیو سر کار بزاری و بعد فکر کنی خیلی خفنی . خدا کارما رو همچین بهت برمیگردونه و تا به خودت میای میبینی که عاشق کسی شدی که فقط فکر اذیت کردن و آزار تو هست .
پس خواهشا عشق که یکی از نعمتهای خداوند هست بازیچه دست خودتون نکنید . در عشق قدرتی هست که اگر درست هدایت شود انسانهای معمولی رو تبدیل به یک استوره میکنه . و غیر ممکن ها با عشق ممکن میشود .

سلام کاملا باهات موافقم اگر عشق درست کنترل نشه خراب میشه
مثلا با یکی دوست شدی بعد اون بهت خیانت کنه تو باید فکر این ها رو هم بکنی
عشق چیز علکی نیست
عشق خیلی خوبه
عشق یکی از نعمت های خداوند است درست استفاده کنید

چی چی میگید اینجا 😂بجا این کار ها برید عشق بازی کنید عشق ❤️ که فقط دختر نیست کسی که با یک بازی کامپیوتری حال کنه اونم عاشقه به نظر من کسی اینجا بهتون کمک نمیکنه خودتون برید عشق حال کنید قبلا دنیا 2روز بود اما با وجود کرونا دنیا یه روزه برید این یه روز را حال کنید البته حال های حلال دیگه خودتون میدونید .
اگه کسی را خدا بخواد میده بهمون و اگه کسی هم نخواد بازم میده اما دیر تر میده دیر و زود داره اما سوخت و سوز ندارد.
از خدا بخواهید به هرچی می خواهید برسید🕋نه اینکه این ها را بخونید .

سلام کاملا حق با شماست اما بازی کامپیوتری همیشه هست اما یک دختری که باهاش باشی ولت کنه دیگه تمام میشه
همیشه برای اینکه میخواد با دختری دوست بشید امیدتون به خدا باشه اگر علکی اصلا اینکار رو نکنید

سلام
من یه دخترم
نصفیاتون تو 9 سالگی عاشق شدید
من نمیدونم چی بگم ولی…
عشق زیر 18 سال هوس هه ن عشق
خودم تجربه کردم که میگم
خودتونو نابود نکنین با این کارا

سلام کاملا حق با شماست عشق زیر ۱۸ سال هوسه اما اگر واقعا علکی نمیخوای دوست بشید مقاله بالا رو اصلا نخونید

آره برای پسر ها هم هست ولی از سن 12 سالگی !

من جلوی خودم رو میگیرم و زیاد قصد ندارم نشون بدم بهش خیلی علاقه دارم فقط میخوام خودم رو بهش نزدیکتر بکنم

ولی زیاده روی هم نمیکنم

مثلا اگه تو سن زیر 18 سال بخوای به یکی بگی دوست دارم حماقت محضه!!

شما در اشتباهید

وجدانن پسرا این قدر خودتونو خار نکنین این دخترا این قدر ارزش ندارن که بخوای خودتونو اذیت کنین

برید الان وقت درس و مشق
درسا تو نو بخونید
یه شغل خوب داشته باشید
شرط میبندم که تمام دخترا از هر رِنج سال ی در خونت صف بکشن
نمونشو دیدم با ور دارم به این
چون عموم روانشناس

سلام آقا علیرضا دخترا اینقدر بی ارزش نیستن که میگین
اما شغل خوب و زندگی عالی بقول خودتون دم خونتون صف میکشن

یه آدم بالغ اینو نمیگه ، میگه من تجربه خوبی با دخترها نداشتم یا چیزای خوبی ندیدم ، اما همه مثل هم نیستن و آدما فارغ از جنسیت ارزشمند هستن

سلام و با عرض احترام و خسته نباشید.
من 14سال سن دارم و 2ماهی هست که عاشق دختری در محلمان که توی ساختمون روبه روی ما زندگی میکنن شدم و مقاله شما رو تقریبا یک ماه پیش خوانده بودم .من طی این یک ماه نکات بالا رو خیلی خوب رعایت کردم لباس ست با کفش مشگی پوشیدم و حالت مویی خوب و عطری مناسب و ملایم .ولی مشکل من اینکه اون خیلی بیرون نمیاد و چند باری هم که اومده بیرون سعی کردم تمامی نکات اخلاقی رو رعایت کردم (اگه با دوستانم شوخی می کردم کمتر و بعضی وقت اصلا شوخی نکردم.شوخی زشت اصلا انجام نمیدیم ).
خلاصه چند باری از پنجره بهم نگاه کرده ولی نمی دونم این عشق یک طرفه هست یا دو طرفه .البته دختره هم از من 1یا 2سال سنش کمتره .
اگه میشه کمی راهنماییم کنید.
خیلی متشکرم❤

سلام من توی یک مدرسه تیزهوشان درس میخونم
من وقتی برای ابراز عشقم به کسی که دوستش داشتم نداشتم و مقاله شمارو خوندم و ورق برگشت و با اون قرار ازدواج گذاشتیم

اگر زیاد نگاهتون میکنه عاشقتون شده
اگر کم پس دیگه هیچ بیشتر تلاش کنید

سلام من یک دختر که خونشون نزدیک محل کارمون هست دوست دارم خیلی به من نگاه میکنه من دوستش دارم ولی میترسم بهش بگم اونم میترسه به من بگه من وقتی می بینمش باهام دستام سست میشن نمیدونم چطوری بهش بگم دوستش دارم

سلام. من 17 سالمه و دارم برای المپیاد میخونم ولی چند وقتیه ذهنم مشغول یک دختری شده که میدونم فقط بخاطر ظاهرش جذبش شدم و الان سن مناسبی نیست ولی همش خیالات میاد سراغمو و اصلا نمیتونم مطالعه کنم. لطفا اگه کسی میدونه باید چیکار کنم یا تجربشو داره راهنماییم کنه خیلی ممنون

سلام همه چی ضاهر نیست پس شخصیت چی؟
باید اول شخصیت بعد ضاهر

سلام من ۱۴ سالمه عاشق یه دختر شدم و فقط دو بار دیدمش اونم توی تبریز هست منم قراره که با خانواده ۲ ماه بعد بریم تبریز خلاصه فامیل دور ما هست من فقط مادرشو میشناسم ولی پدرش رو فقط اسمش رو میدونم اولین بار که دیدمش رفته بودیم برای دیدار نوروزی ۱ سال پیش اونم توی ۳ ساعت به من ۷ بار زیر چشم نگاه کرد و همینطور منم وقتی که اونو نگاه نمیکردم زیر چشمی میدید منم عاشقش بودم خلاصه وقتی همم که من میفهمیدم زیر چشمی داشت نگاهم میکرد یه لحضه زود سرمو بر میگردونندم که ببینم اونم صورتشو میچرخوند یه جای دیگه آخرمهمونی من برای اینکه بفهمه که دوسش دارم یه نامه انداختم توش و عشق علاقم رو درموردش نوشتم و همینطور وقتی برای دومین بار دیده بود منو سعی میکرد که بهم توجه نکنه منم ناراحت شدم اخر مهمونی وقتی برگشتیم شهرمون وقتی که کت خودم رو چک میکردم یه نامه ازش پیدا کردم که نوشته بود
اقا امین سلام برای اولین بار که تو را دیدم شیفته اخلاقت و تیپ تو شدم و میدانستم که تو مرا دوست داری میخواهم بگویم که من هم به تو بی تفاوت نیستم و مثل تو هستم راستی نامه تو را هم خواندم و میدانم که مرا بیشتر از خودت دوست داری و میخواستم بگویم که مثل مهمانی دوم هم بی تفاوت نیستم و خبری برایت دارم وقتی بزرگ شدیم اگر برای خواستگاری من بیایی جواب من مثبت است
از طرف دوستدارت آتنا
وقتی که من این نامه رو خوندم خیلی شوکه شدم و فکر نمیکردم چنین جوابی بده از نظرتون دفعه بعد که دیدمش چیکار کنم

خوش به حالت اقا امین . من خودم هر کاری کردم یه دختر که فامیل هم هست اصلا توجه نکرد .
ولی این جواب مثبت رو بهت داده و خدا رو شکر کن . به نظر من دفعه بعد که دیدی خوشتیپ باش و اینکه خیلی خیلی توجه نکن بهش که بی محلی میاره و طرف مغرور میشه . و یه عطر خوش بو جوری که بعد اینکه از خونه شون رفتی بوی عطرت بمونه و بوش دیوونه کننده باشه حتما بزن زیاده روی هم نکن .
امیدوارم موفق باشی

دخترای زیر ۱۵ سال هیچی رو متوجه نمیشن تجربه دارم میخای با دختری دوست شی بهتره ۱۵ سال به بالا باشه. تو اون سن دخترا فقط به قیافه و چهره‌ عین رنگ مو و رنگ چشم توجه دارن

سلام
اول ببین چ چیزی اینقدر دلتو سنگ کرده
اگه فهمیدی و برطرفش کردی عشق خودش میاد تو وجودت
من مثل تو بودم ولی حالا غیر از عشق هیچی تو دلم نیست
حاصل اون عشق هم دوتا دختر دوقلو شد

سلام من عاشق یک دختر شدم که با هم هم دروه بودیم و من یک روز تو کافه از ایشون خواستگاری کردم و ایشون حسابی شوکه شد . حالا هر چقدر ازشون میپرسم که نظرشون درباره من چیه میگه نظری ندارم و نظر خودشو نسبت به من نمیگه .
ایشون پشت کار منو دیدن تو کار کردن
مشکل اینجاست که ایشون نمیگن منو میخوان یا نه و من نمیدونم این حس دو طرفه هست یا نه.
ایشون همه نشونه های عاشق شدن تو رفتارشون دارن ولی خیلی رسمی بر خورد میکنن و وقتی درباره خواستگاری حرف میزنم میگن دیگه درباره این موضع صحبت نکنید .
من چجوری باید بفهمم که آیا ایشون به من علاقه دارن یا نه ؟

سلام از نظر من که دوست نداره که میگه دیگه صحبت نکن راجب خواستگاری

سلام
من از نظر اخلاق و تیپ واقعا خودم رو در سطح خوبی می بینم
ولی اصلا اعتماد به نفس ندارم
مخصوصا در ارتباط با چهره ام که همش فکر میکنم اصلا قیافه خوب و جذابی ندارم
چیکار کنم ؟

هیچی قشنگ می‌شینی داخل گوگل میزنی دعایی برای زیبا سازی چهره بخون ببین چی میشه امتحان کن.

عزیزم کی گفته مهم دل انسانع که شما دلت پاکه این از همه چیز مهم تره نه پول و نه قیافه و نه هیکل و تیپ و خوشگلی اینا مهم نیست چون همیشه میتونی بدست بیاری ولی اخلاق چیزیست دست نیافتنی که تو به دست اوردی و این خیلی خدبه رفیق 😍😍😍😘

اعتماد به نفس نداری تمامی
همه تو دنیا زشت نیستند منم اولش به خودم میگفتم زشتم اما فهمیدم نه اشتباه فکر میکردم
تو هم تلاش کنید حتما خوشتیپ میشوید

من از نظر خودم خوشتیپ هستم و دیگران هم اینطور فکر میکنند اما جرئت اینکه بهش نزدیک بشم رو ندارم اما بگم ها اصلا عاشقش نیستم اما علاقه دارم بهش

سلام دوستان ۲۹ سالمه از دختر بازی خسته شدم دو سالی میشه خاستگاری دختریم که میرم قبولم میکنه ظاهر و اخلاقمم خوبه ولی بعد چند بار حرف زدن میگه نمیتونم حسی بهت داشته باشم لطفااا راهنمااایی

سلام من ابوالفضل هستم 16ساله من یه مدتی هست که در فضای مجازی بایه دختری آشنا شدم خیلیم دوسش دارم ولی اون یکی دیگه رو دوست داره هرکاری میکنم نمیتونم دل ازش بکنم غیراز اینکه باهاش دوست بشم لطفا یه راهنمایی کنید که چگونه باهاش رل بزنم ممنون

سلام شما نمیتوانید بزور مجبورش کنید
اگر یکی دیگه رو میخواد فراموشش کن

مقاله خیلی خوبی بود ، امیدوارم بتونه خیلی خوب کمک کنه بهمون برای ایجاد روابط.
ممنون از ادمین برای بارگذاری این مقاله

سلام
من وقتی شوهر خالم خونه نبود میرفتم پیش خالم که همسایه خالم اینا یه پسر داشت که معلم بود من خیلی ازش خوشم اومده بود اونم خیلی از من خوشش میومد بیشتر روز ها همدیگه رو میدیم حالا چه تو کوچه چه تو بازار چه هر چی یه روز که خالم گوشیشو برده بود پیشش درستش کنه تا شماره یه منو برداشته و به من پیام داد وقتی باهم صحبت کردیم بیشتر ازش خوشش اومد ولی بعد از مدتی خیلی مغرور شد قبلا اینجوری نبود ولی الان خیلی مغرور شده در بیشتر مواقع وقتی دعوا میکردیم من پا پیش میگذاشتم ولی بعد از مدتی من به دلایلی مجبور شدم بلاکش کنم الانم خیلی ناراحته و فک کنم واسه همینه که برام قیافه میگیره دوستان لطفا کمک کنید

سلام باید ببینید مشکلش چیه که مغرور شد
الان مغروره و از طرف دیگر ضربه روحی
شما آن را از بلاک دربیارید و ازش سوال کنید از چی ناراحتی و درکش کنید هرچی گفت رو تا جایی که میتونید بهش کمک کنید

خب من همین کارو هم کردم ولی دوباره با هم بحث مون شد و دوباره همون آش و همون کاسه الانم من اونو از بلاکی در بیارم اون منه از بلاکی در نمیاره خب من درکش میکنم ولی وقتی سعی میکنم درکش کنم اون چرا این کارو میکنه من تو این موندم حالا به نظر شما من دوباره شانسم رو امتحان کنم یا نه ولی خب من صدرصد مطمئنم که دوسم داره

الان وقتی اون منو بلاک کرده چه جوری بهش پیام بدم و یه چیز دیگه هم که هست اینکه قلبم میگه عاشقته مغذم میگه عاشقت نیس و از طرفی غرورم اجازه نمیده بهش پیام بدم احساس میکنم اگه بهش پیام بدم در حق غرورم بی انصافی کردم

پیام تو بده بخشش کن شاید پشیمون شده باشه

همین کارو کردم ولی در جواب گفت من میخوام با یکی دیگه ازدواج کنم و منم دورش خط کشیدم

سلام به همگی من ۱۴ سالمه و حدود یک سالی هست که عاشق یه دختری از اقوام مادری ام شدم که اونم چهارده سالشه من بدجور عاشق اون شدم و اصلا دست خودم نیست چونکه من تهران زندگی میکنم و اون کرج خیلی خیلی کم هم دیگه رو می‌بینیم اون خیلی خوشگله ولی سر و وضع من هم خوبه نمیدونم چرا اینجوریه برای مثال یه روز با پسر داییم و اون رفتیم یه جایی که اون هم بود پسر داییم پشت مبل نشسته بود گفت بیا تو بشین اینجا تا من رفتم اون طرفی که اون رفته بود اون پا شد و رفت پسر عمه ام اینا تو یه اتاق بودن داشتن حرف میزدن و اینا اون دختره هم بود تا من رفتم اون هم رفت نزدیک اونجایی که همو دیدیم پارک بود به بچه های فامیل گفتم هر بستنی ای میخورید مهمون من اون دختره هم که من دوستش دارم گفت پول مفته بچه ها بستنی گرون بردارید و آخر سر هم گفت مرسی و نخواست ولی من تسلیم نشدم و رفتم با پسرای فانیل بستنی سالار خوردم 😃اون هم رفته بود تو خونه و گفته بود رضا میخواست مارو بستنی مهمون کنه و من از خجالت آب شدم و بعدش برای خواب رفتیم خونه ی یه پیر زنی تو فامیل اونجا اون پیرزنه بود من مامانم دختره و مامانش لز بس که عاشقش بودم و نگاش کردم وقتی اومدیم خونه مامانم گفت رضا چرا اونقدر نگاش کردم مامانم گفت چرا اونقدر نگاهش کردی میخواستن اسنپ بگیرن که برن ولی اسم اون کوچه ای که توش بودیم رو نمیدونستن دختره گفت مامان من میرم اسم کوچه رو ببینم ولی مامان دختره گفت نه وایسا رضا هم باهات بیاد و با هم رفتیم تا ببینیم اسم کوچه چیه بعد باورتون نمیشه هزار وقتی که روز قبلش رفته بودیم پارک ما بچه ها
به پسر عمه ام گفتم تو برو اذیتش کن تو من بیام یه فس بزنمت اون رفت اذیت کرد منم رفتم زدمش بعد یه دختر کوچولو از فامیل اونجا بود گفت وای رضا و …. بعد که میخواستن برن وسیله زیاد برای بردن داشتن منم مامانم گفت برم کمکشون رفتم و خودم تا سر کوچه کل وسیله هاشون رو بردم و تمام نمیدونم چطوریه باید چیکار کنم خیلی با ادبم تیپ ام خوبه ولی چون خیلی کم میبینمش مثلا دیگه نهایت سالی ۲ بار باید یه تصمیم بگیرم وقتی که رفتم کار اساسی کنم از یه طرف میترسم چون فامیله بهش بگم بره به مامان باباش بگه و آبروی من بره از یه طرف از عشقش دارم میمیرم مامانش از من خوشش میاد ولی دختره نمیدونم خجالتیه چطوریه مثلا با بچه های دیگه ی فامیل هر چند رو سلفی میگیره میزاره پروفایل ولی میدونم که من بدش نمیاد ولی نمیدونم این رفتارش مال چیه لطفا اگه کسی میدونه بگه ممنون از شما

ببین الان سنت کمه
ولی تو همون چندباری ک
میبینیش بهش یجوری بفهمون ک بهش علاقه داری بهش نگیا
ی جوری رفتار کن ک بفهمه
تا اینکه یکم سنتون زیاد تر شه اون وقت راحت میشه نزدیکش شد❤

ببین منم همسن تو هستم ولی ما هنوز جوانیم بهتره فعلا بیخیلش بشی تا بزرگسالی

منم از یه دختری خوشم میومد.

این دختره هم فامیل بود و خیلی نگام میکرد.
گفتم شاید منو دوس داشته باشه یا حسی روم داشته باشه.

یه بار رفتم پیشش صحبت کردم جوری باهام صحبت کرد که انگار من بچه فقیری چیزی هستم.

۱۶ سالمه و دخترا باباش تو شرکت کار می‌کنه و بابای من شهردار و مامانم مدیر مدرسس.
این یه کاری کرد که تو روش تف هم ننداختم.

شاید نزدیک یه سالی باشه که تو روی هیچ کدوم از دخترای فامیل نگا نکردم
یکی از عمه هام می‌گفت چرا این طوری میکنی مثلا فک میکنی چون پسر فلان کس هستی دیگه همچی هستی؟
دستمو گذاشتم رو شونش گفتم عمه جون
همین که مث دختراتون لاشی نیستم بسه
والا یکی نیست بزقاله
دخترای تو چه گوهی دارن که آدم نگاشون هم کنه
وقتی دارم از کنارشون رد میشم انگار هیشکی نیست اونجا
اولش سخته که تو صورتشون نگا نکنی ولی بعد بلد میشی

بعد اینکه بلد شدی مهم نیست چه تیپی داری
هر چقد خوشتیپ تر باشی و خوش برخورد و تو صورت اونا نگا نکنی بیشتر حسادت میکنن

حتی دختری که عاشقت نباشه اینقدر نگات می‌کنه که بهش نگا کنی اخر سر میمیره از حسادت.
اون روز منو دوست دخترم تو ماشین بودیم و یه موزیک خاص

از جلوی اینا رو شدیم و اینا یعنی مردن از حسادت

خودشون دوس پسر دارن ولی خوب

هیچ دختری به جز عده ی محدودی لیاقت عشق نداره

دختر زیر ۱۶ سال که فقط از رو قیافه عاشق میشه.
سن ازدواج و گفتن بالای ۱۸ بهتره چرا؟

چون فقط قیافه رو مد نظر قرار نمیده که بعدا شوهرش لاشی از آب در بیاد

سلام ببخشید من ۱۷ سالمه و خیلی عاشق خواهر دوستم صمیمیم شدم که ۳سال از من کوچیکتر و اونا هم خیلی حجاب و احکام اسلامی رو رعایت میکن اونو۵ساله که میشناسمش و میترسم از ترس اینکه دوستیم با داشش بهم بخوره تزدیکش بشم چکار کنم اونم مخفیانه عاشقم شه و دوستم هم ناراحت نشه ممنون ازتون

اول با دوستت صحبت کن به نظر من چون اگه بتونی اونو در جریان بزاری شاید خود اون بتونه بهت کمک کنه که دل خواهرشو بدست بیاری صادق بودن همیشه جواب میده بدون خجالت و محکم حرفتو بهش بزن

به هیچ عنوان سعی نکن باهاش دوست شی و برو خواستگاریش وقتی ۲۰ سالت شد

سلام
بنده ۳۰ سالمه و حدود یک ماهی است با یه دختری آشنا شدم اونم فقط تو هفته دو بار می بینمش اونم چون دارم بهش کار یاد می دم خلاصه تو دیدار سوم عاشقش شدم تا الانم در مورد خیلی چیزا باهاش حرف زدم و سعی کردم کمی علاقمو بهش نشون بدم ولی بسیار مرموز و غیر قابل پیش بینیه. تا حالا هم دو بار بهش پیشنهاد شام دادم ولی قبول نکرده نمی دونم بهم علاقه داره یا نه؟ من کلا تو زندگیم یه بار عاشق شده بودم اونم تو سن هجده سالگی بود ولی اون بیشتر خامی بود تا عشق ، از اون زمان تا حالا با دخترای زیادی برخورد داشتم ولی هیچ کدوم رو نتونستم به عنوان شریک زندگی قبول داشته باشم و هیچ حسی به هیچ کدوم نداشتم تا به الان که با این خانم آشنا شدم اصلا خواب و خوراک ما بهم ریخته . اصلا هم باهاش در تماس و پیامک و چت نیستم چون در شان خودم نمی دونم فقط موقع کار حضوری می بینمش. نیاز به مشاوره دارم راهنمایی گرم شما رو پذیرام.

سلام خوب هستید لطفا خواب خوراک خود را بهم نزنید اینجور به خودتان آسیب میزنید
میتوانید ازش درخواست کنید اگر قبول نکرد دلیلشو بپرسید

شاید یک شریک زندگی داره
یا شاید عاشق یکی دیگه است

آره عاشق یکی دیگس بنده خدا منم تا فهمیدم سعی کردم این عشق رو پاکش کنم الانم حالم بهتره مرسی از شما

واو …
خب ببینید اینطور که شما گفتید ادم مرموزیه و اینا بهتره مستقیما وارد عمل نشین … بهتره قدم به قدم و کاملا اروم تو درونش نفوذ کنین .. مثلا یبار با یه لبخند یبار با یه کلمه و همچین چیزایی البته کاملا با فاصله زمانی طولانی …

سلام بله بسیار مرموزه و اصلا نمیشه فهمید چگونه برخورد می کنه خودش میگه من کس دیگه ای رو دوست دارم و من هم از ایشون پذیرفتم هنوز هم می بینمش ولی هنوز که منو می بینه علائم بالا که در سایت ذکر شده رو راحت بروز می ده. راستشو بخواین منم نمی تونم همه وقتمو بذارم ببینم چی می خواد به هر حال درک خانما سخته.

واییی فکر نمی کردم که پسر ها اینقدر اعتماد به نفرشون پایین باشه خودتون رو جمع و جور کنین و به هیچ عنوان یک دفعه از اون درخواست دوستی نکنین سعی کنین وقتی که داره حرص شما رو در میاره ( که من عاشق این هستم که حرص پسرها رو در بیارم) که در مورد دوست پسرهاش حرف میزنه از اون بپرسین که من هم جزو اون ها هستم این شکلی تحت تاثیر قرار می‌گیره نه اینکه بهش بگین آیا با من دوست میشی یا نه درکتون می کنم که چقدر خجالت زده میشین ولی خوب اگر عاشق یه دختر هستین باید تمام این راه ها رو برین اگر که از قبل در خواست دوستی کردین و الان رابطتون توسط دختر به هم خورده نگران نباشید قابل توجه آقایانی که میگن اون منو دوست نداره خیلی هم اشتباه می کنید اون خیلی هم دوستتون داره فقط منتظر این هستش که شما پا پیش بزارین اگر در جمعی هستین که نمی توانید باهاش صحبت کنید اون رو با اشاره ی سر بکشونین تویذاتاق و بعد از اون معذرت خواهی کنید اگر قبول نکرد اون رو ببوسید( از لب نههههه) این شکلی می توهین دوباره رابطتون رو دوباره بسازید خود من هم چند ماه هستش که منتظر همچین لحظه ای هستم اما اون هم من رو دوست داره چون یکسره به من خیره میشه اما متاسفانه از ترس پدر و مادرمان نمی تونیم جایی بریم که با هم صحبت کنیم
پسرهااااااا اگه این کار رو نکنید دختر از دستتون میپره هااااا خود من هم اینقدر منتظر نشستم که دیگه الان بین دورهای موندم که کدومشون رو انتخاب کنم

سریال ترکیه ای شد ک
بعضی وقتام نمیشه
آدم باید بسوزه و بسازه با دوریش

واقعا همین چند جمله حرفاتون بیشتر به درد من خورد و نتیجه گرفتم رفتم و توی اتاق باهاش حرف زدم و حسم رو گفتم و بهش گفتم اگه میتونی باش و انگار منتظر همین حرفی بود یه کم رفت تو فکر و یه لبخند خاصی زد و چیزی نگفت منم بوسیدمش دیدم که کلا هنگ کرده بعد راهمو ادامه دادم و داشتم از اتاق بیرون میرفتم امد و از پشت بغلم کرد که منم مردم براش و از اون موقع خیلی باهام مهربون شده

سلام
من 14ساله هستم و شش سال است که از یک دختر خوشم میاد و به او پیشنهاد دادم او پیشنهادم را قبول کرد و ما چند سال با هم دوست بودیم و کلی خاطرات با هم داشتیم ولی یهو یک پسر به او پیشنهاد داد و او پیشنهادش را قبول کرد و بعد از مدتی آن پسر را هم ترک کرد.ولی احساس می کنم هنوز او هم مرا دوست دارد وبعضی وقت ها هم به‌هم میرسیم نگاهم میکند ولی دو بار بهش پیشنهاد دادم قبول نکرد و هر چی به خاطراتمان فکر می کنم دارم میمیرم. لطفا راهنمایی کنید.

سلام نکات بالا را انجام بدید و از آن دلیل بخواهید اگر گفت فعلا نمیتونم
بهش صبر بدید
تا فکر کنه
اگر با شما بوده و رفت با یکی دیگه بدونید ممکنه با یکی دیگه بره
حواستون باشه

من پیشنهاد میکنم
که از فکرتان خارج کنید
وقتی دلش به یکی دیگه رفته نمیتونه بیاد سمت شما

اگر واقعا نمیتونید ولش کنید بهش فرصت بدید تا فکر های خودشو بکنه تنها باشه بعد ازش درخواست کنید
اگر گفت نه
دلیل ازش بخواهید

ببین دختر های نو جوان همینن فقط می خواهند ما پسرا رو تست کنن تا میزان جذابیشونو بفهمن و اعتماد به نفس بگیرند پس ولش کن هر جوری که شده اون دیگه دوستت نداره فقط داره میزان جذابیشو تست میکنه پس خودتو اینقدر کوچیک نکن

سلام حق با شماست منم به این دوست عزیز گفتم وقتی با یکی رفته شک نکنید با یکی دیگه میره

میشع در مورد دختر منو راهنمایی کنید دوستان من میخام از دختر دور بشم چون میخام فوتبالیست بشم باید ذهنمو خالی کنم از حاشیه دربیام بعد خیلی علاقه دختر دارم بخاطر اون نمیتونم فوتبال بازی کنم لطفن دوستان راهنمایی کنید ک چجوری از دختر بدم بیاد و بیخیال دختر بشم و برم سمت رویام منتظر نظر گرم شما دوستان هستم .

وارد شدن به یه رابطه شکست خورده.مثل این که بعد حموم لباس کثیفارو بپوشید
همونقدر کثیف
همون قدر چندش
خلاص

سلام برادر گرامی طبق گفته هاتون که بنده خوندم سن شما خیلی پایینه اصلا اسم این را نمیشه عشق گذاشت مطمعن باشید که اخر عاقبت این جور عشق ها به جاهای خوبی نخواهد رسید ولی برادر این خانم بدرد زندگی نمیکنه کلا خیانت میکنه ویروزی میزاره میره پس برادرم خودتو به عذاب ننداز فراموشش کن بازم تصمیم باخودته موفق و پیروز باشی و امیدوارم که وقتی به عشقت رسیدی همیشه ستون عشقتون پایدار و قوی باشه باتشکر🌹🌹🙏🏻🙏🏻

سلام من یه رل دارم
منتها بلد نیستم بهش خوب رفتار کنم
از هم دور هستیم
اون توی یه شهره من توی یه شهره دیگه
ولی نمیدونم چجوری باهاش خوب رفتار کنم

سلام آقا شهریار اگر شماره ازش دارید هنگام تماس گرفتن ملایم و قشنگ صحبت کنید
و حرف های عاشقانه بزنید
هر کمکی است من درخدمتم

من ۱۵ سالمه ، هر هفته آموزشگاه نقاشی میرم ، هفته ای سه بار میرم ولی پنجشنبه ها دختر مورد علاقم هم میاد هنوز هیچ شناختی ازش ندارم ، تازه صندلی هامون هم بیشتر پیش هم میفته ، اون بهم هیچ عکس العملی نشون نداد ، و حتی یه کلمه حرف هم بهم نزد ، من باید چیکار کنم ، خودم دوست دارم وقتی طرحش رو میکشه ، بهش بگم ، خیلی خوب کشیدی ولی روم. نمیشه ، چیکار کنم باید

سلام اگر روتون نمیشه کامل فراموشش کنید
دخترا از پسر هایی که خجالتی هستن خوششون نمیاد
شما باید نکات زیر را رعایت کنید
1-خجالتی نباشید
2-با آن مهربان حرف بزنید محترمانه
3-شخصیت مهمه
4-و در آخر تیپ
گزینه سوم و چهارم همه استفاده کنن

مجازی؟؟؟
اگر واقعیت باشه همدیگر رو می بینید
نکات زیر را رعایت کنید
1-شخصیت
2-با ادب باشه
2-تیپ

سلام من ۱۹ سالمه ۳ ساله از یه دختر خوشم میاد باهم بیرون هم رفتیم براش کلی خرج کردم ولی نمیدونم چیکار کنم که عاشقم باشه😔😪

بهش بگو من پول کم آوردم اما من کار میکنم که عشقم رازی باشه

سلام من یک ساله یه دختری رو می خوام
دختره هم سنه خودمه ولی از پسرا بدش میاد
نمی دونم چیکار کنم که تو دلش بشینم

سلام باهاش مهربون رفتار کنید
کار نکنید که بین تون دعوا بشه
وقتی یه کاری ازت میخواد به درستی انجام بدید
و لطفا مقاله بالا رو مطالعه کنید
شما میتوایند
با لباس ست یا جین نه تنگ و نه گشاد
مو
دور سفید
و تناسب اندام
از او درخواست کنید

مگه همه چی به لباسه و قیافست جناب ؟؟؟؟
شخصیت و وجود یک فرد که بهش معنا میده و اونو جذاب میکنه حالا ظاهر و قیافه در اولویت های بعدی هستند …
شرایط هرکس با توجه به موقعیت و سن و خانوادش متفاوته بعد برا همشون همین یه نسخه رو می پیچین ؟؟؟

سلام شما هم درست میگید
شخصیت مهم است
من اینو به همه میگم
شاید ظاهر آدم فرد مقابل رو گول بزنه
اما درون مهمه
شاید یک نفر زیبا باشه
اما درونش خوب نیست
بی تربیت باشه
—————-
اول بدونید درونش چطوریه
ادب داره
بی تربیت نیست
بعد سمت ظاهر بروید
شخصیت خیلی به آدم کمک میکنه
یه چیز خیلی مهم
شما نمیتونید یک نفر رو مجبور کنید که با شما دوست بشه
پس اینو درنظر داشته باشید
که اول سمت درون آدم بروید
بعد ظاهر آدم
ممنونم از SO که یک چیز خیلی مهم رو بیان کرد

تو این دوره زمونه تیپ و قیافه مهمه
شخصیت داشتن به کنار اینا هم مهم هستن

سلام من یک پسر ۱۴ سالم و پدرم بخاطر ویروس کرونا منو در کلاس علوم ثبت نام کرد اما بعد از ۲ یا ۳ جلسه یک دختر به جمع ما اضافه شد…
الان هر روز و هر شب به او فکر می کنم یعنی تمام وقتمو به فکر کردن او می گذره، الان واقعا احساس می کنم که عاشقش شدم…
به نظر شما بهش بگم یا نه؟؟؟

سلام ببخشید دیر جواب میدم من یه کاربر هستم و وقتی که مینویسم باید مدیر سایت بررسی کنه بعد تایید کنه
شما شرایط خوبی دارید
اول از همه باید نکات پایین را انجام بدید
1-لباس ست بخرید
2-موهاتون رو دور سفید بزنید
3-کفش سیاه بپوشید
بعد بهش بگید.
هرچی گفت رو میتوانید اینجا بنویسید تا بیشتر کمکت کنم

نکته
۴-تناسب اندام خوب باشه
اما تا نکته سه عالیه
اگر گفت من من علاقه ای به شما ندارم
بدونید یا واقعا علاقه ندارد
یا عاشق یکی دیگه شده
راستی داخل کلاس علوم هرچی معلمتون سوال جواب بده تا ازت خوشش بیاد
و مودب باشید
همین کار هارا انجام بدید
امیدوارم قبول کنه
هیچ وقت امید خود را از دست ندهید

من عاشق دختر عموم شدم من با دختر عموم ۴ سال فرق دارم احساس میکنم اصلا دوستم نداره

سلام منظور از ۴ سال فرق چیه؟
شما میتوانید با انجام دادن کار های بالا اون را جذب کنید
بعد از این کارا
اگر بهتون زیاد نگاه میکنه
یا زیاد میاد سمتتون یعنی عاشقتون شده. اما اگر دیدید سخته زیاد نمیاد سمتتون
یعنی عاشق یکی دیگه شده
حالا تلاش خودتون رو انجام بدید ببینید چی میشه فقط زیاد برو جلوش که زیاد ببینت
شما اگر چاق هستید ورزش کنید تناسب اندام داشته باشید
همیشه کفش های خوشگل بخرید
بیشتر جاها با کفش بروید
میتوانید موهاتون رو دور سفید کنید
لباس ست بپوشید
حالا هر سوالی دارید درخدمتم

دوستان عزیز لطفا شخصیت داشته باشید
اگر شخصیت داشته باشید دختر بهتر میاد سمتتون
شخصیت در اولویت
بعد کار های بالا

سلام من یه پسر ۱۴ساله هستم تو کل زدگیم فقط ۲بار عاشق شدم درباره عشق اولم به پدر مادرم گفتم پدر مشکلی نداشت ولی مادرم گفت که اون دختر بی تربیتی به درت نمی خوره درباره عشق دوم جز فامیل دور حساب میشه خیلی همو نمیبینیم ولی تو همان چند دفعه از خوشم امود ولی جرت گفتن بهش رو ندارم خجالت میکشم هم سنمه چیکار کنم

سلام خسته نباشید شما شرایط خوب است
لطفا به این نکته توجه کنید.
دختر ها از پسر های خجالتی خوششون نمیاد
شما کار های بالا رو انجام بدید اگر ازتون خوشش اومد بهتون خیلی نگاه میکنه یا زیاد باهاتون حرف میزنه یا وقتی حرف میزنه مثل قبل نیست بهتر قشنگ تر
فقط از خجالت آب نشی😂 جهت خنده
آیا پدر و مادرت راضی هستند؟
اول باید پدر و مادر راضی باشند اگر راضی نباشند باید خودتان کاری کنید تا راضی بشه کار های بالا رو انجام بدید ببینید چی میشه
هر سوالی دارید درخدمتم

سلام من محمدرضام ۱۷ سالمه.ده سال پیش با ی دختری آشنا شدم ک باباش با بابام دوسته.من خییییلی خیلی خیلی اونو دوست دارم و هیچکسو هم بغیر از اون نمیخام. من میخام سال دیگه برم سربازی.به بابام اصرار میکنم ک اجازه بده باهاش وارد رابطه بشم و بهش بگم ک دوستش دارم ولی بابام مخالفت میکنه.
میترسم وقتی از سربازی برگردم ازدواج کرده باشه.تورو قرآن کمکم کنید ک چجوری میتونم بابامو راضی کنم؟🙏🙏🙏🙏🙏

سلام ببینید شنا الان در شرایط سخت هستید اما لطفا کار های بالا رو انجام بدهید اگر دیدید زیاد سمتتون میاد یا زیاد حرف میزنه یا زیاد نگاه میکنه
یعنی عاشقتون شده
اول دلیلش رو از پدر گرامی بپرسید
بعد حلش کنید
تا پدرتون راضی بشه
لطفا اگر پدرتون دلیل رو گفت میتوانید بنویسید تا من جواب بدم

من یک پسر 13 ساله ام من عاشق یک دختر همسن خودم شدم من نمیدونم اون منو دوس داره یا نه
من چطوری بفهمم که اون منو دوست داره یا نه

سلام خسته نباشید میتوانید با انجام داد کارهای بالا جذبش کنید وقتی کار های بالا رو انجام دادید ببینید که بهتون زیاد نگاه میکنه اگر دیدید زیاد نگاه میکنه یعنی عاشقتون شده
اگر سوالی هست درخدمتم

ایلیا تویی.من روشنم.اگه تویی تو واتساپ بهم پیام بده.جدی عاشق شدی😆اگه هم ایلیا من نیستی ولش.منم ۱۳ سالمه و عاشق نشدم.یعنی با دختری نبودم.ولی میدونم باید چجوری دلشو بدست آورد.اول از همه با از همه نظر مرتب و تمیز باشی.باید خودت باشی.باهاش وارد رابطه نشو.منظورم اینه که اول باید باهم خیلی صمیمی بشین.من تا حالا عاشق نشدم ولی عشق رو دوست دارم.همیشه باید با همه ارطبات بر قرار کن یا به عبارتی خاکی باش.اوایل باهاش مثل دوست رفتار کن.باهاش مهربون باش و وارد مساعل عاطفی نشو،نَ با حرف زدن و نه با عمل کردن.بیشتر حضوری باهاش ارتباط بر قرار کن،نَ مجازی.وقتی بعد از مدتی ازش مطمعن شدی به خانوادت اطلاع بده.چیز زیادی ازشون مخفی نکن.منم همسن تو هم ولی واقعا معنی عشقو میفهمم.سعی کن تا ۱۵ سالگی باهاش وارد رابطه نشی.حتما داری به حرفام میخندی ولی خوشحالم که بهت کمک کردم.موفق باشی.

عالی ولی زیاد ازش تعریف نکنید

خوب در ادامه استیتمنتم به عنوان دختر یه همچین چیزایی برام جذابه
از نظر ظاهر که خوب قد و هیکل معقولانه ای داشته باشه نه زیاد لاغر نه زیاد هیکلی پس باشگاه یلدتون نره
اینکه چهره اش یه چیز تمیز و مطبوعی باشه بشه مردونگی رو سر دراورد چهره منحصر به فرد خودشو داشته باشه
خوش لباس باشه و به نظافت شخصیش اهمیت بده
عطر منحصر به فرد که یک فاکتور اصلی محسوب میشه
حالا از ظاهر که بگذریم میرسیم به شخصیت و رفتار که تو مقاله خوب بهش اشاره شده
پسری برام جذاب که قدرت درک بالایی داره و بینش ومتفاوت و جذابی راجب موضوعات داره
مرموز باشه چون دخترا یا حد اقل خود من از کشف کردن اینطور پسرا خوشمون میاد
کتابخون باشه
با همه کاملا خوش بر خورد باشه و به قشر زن به طور عمومی احترام بزاره
در عین حال که محترمانه رفتار میکنه شوخی های خاص و البته محترمانه خودشو داشته باشه
از تقلید کردن یک حرکات یا گفتار به شدت حس بدی رو حد اقل به من منتقل میکنه که هیچ اعتمادی به خودش نداره
خوش رو باشه ولی نره به سمت قاه قاه های خیلی بد و چندش
منفی باف نباشه
حامی باشه فاکتور مهمیه برا دخترا
سوسول هم نباشه یعنی همش تو فاز عشق و عاشقی نباشه بلکه پروژه عشق و عاشقی رو استپ بای استپ پیش ببره
بیکار الدوله نباشه دخترا از پسرای بابرنامه و باهوش خوششون میاد
یک کلام یک پسر کاملا به خودش و اطرافیانش احترام بزاره خیلی محبوبه
خوب همینا به ذهنم میرسید… خوب میبینید که اخلاق و رفتار و شخصیت گزینه های مهمیه پس بدویید برید رو خودسازی و جنتلمن شدن تون کار کنید… اقا پسرا عاشق کردن یه دختر مسولیت و حق و حقوقی میاره که این گزینه های بالا مهم ترین چیز هایی هستن که به چشم میاد …

خوب شد تو سوپرمن رو نخواستی فاکتور دیگه هم داری بگو مینویسیم

جرررر عالی بود پسر😂

سلام،من وقتی که خیلی بچه بودم خر شدم و خیلی شدید به دختر عمه م ابراز علاقه کردم به طور مستقیم،اونم از من خوشش میومد وحالا هم فک کنم همینطچر باشه،به خاطر همین هر وقت می بینمش یاد اون اتفاق میفتم و اعصابم میریزه بهم،ازش خیلی خجالت میکشم،لطفا کمک کنید😓

به نظرم اگه الان هم دوسش داری و بعضی از حرکات اونم اگه یجورایی نشون میده که دوستون داره و کلا اگه به هم هنوز علاقه دارید نباید خجالت بکشی.ببین تو فرصت خیلی فوق العاده ای نصیبت شده که نصیب هر کسی نمیشه چون حالا دقیق نمیدونم چند سالته ولی فکر کنم تو سنی هستی که دیگه فکرت رشد کرده که احساس خجالت میکنی.پس توی همچین سنی و موقعیتی که هستی خب ابراز علاقه خیلی سخت تره باید خوش حال باشی که تو اینو قبلا بهش گفتی.از فرصت استفاده کن بهش بگو هنوزم به حرف های اون موقت باور داری و درستن.مطمئن باش اون خوش حال میشه چون من خودم به عنوان یه دختر از پسرای با دل و جرعت خوشم میاد.کلا اگه پسری واقعا عاشق دختریه یا اصلا اگه دختری واقعا عاشق پسریه دیگه نباید خجالت بکشه از این که بهش بگه دوسش داره.درسته کار سختیه ولی شاید یکی از دلیل هایی که خجال میکشی این باشه که هنوز کامل مطمئن نیستی که اونم واقعا هنوز عاشقته یا نه.با توجه به نکاتی که در بالا خوندیم قدم به قدم برو جلو حتما خودت به موقعش میفهمی دوست داره یا نه بعدش میتونی بهش بگی که حرفای اون موقعت درست بوده و هنوز بهشون پایبندی خوشحال باش که همچین موقعیتی نصیبت شده.

ببین حالتو درک میکنم پسری رو میشناسم ک وقتی بچه بود ب دختر داییش علاقه داشت حتی این علاقه رو پیش بزرگترام بیان کرده بود بعد از ی مدت جذب ی نفر دیگه شد و تا الان ک بزرگ شدن اون دختر رو اذیت میکنه تا بهش بفهمونه اون ی اشتباه بچه گانه بود خیلی خودتو اذیت نکن اگر پشیمونی فقط بهش بگو تو خواهر منی و ادم توی بچگی اشتباهات بچه گانه میکنه اینجوری ذهن اونم ازاد میکنی خودتم راحت میشی

در انبار موجود نیست

خدایااا😂😂😂😂 جدی میگین ؟؟؟ شما میانگین سنی اکثرتون پونزده شونزده که …. یعنی میخوندم میخندیدم…. جالبه برام اینکه چی باعث میشه که در سن کم فرد به سمت عشق و علاقه کشیده میشه… وااای من الان هفده سالمه و حس میکنم تا زیر بیست سالگی حق ندارم عاشق بشم چون هنوز خودم رو باید نمیشناسم… یهو دیدی هم خودمو بدبخت کردم هم یکی دیگه رو بعد چطوری که اون موقع شما ماهیچه های مغزتون هم شکل نگرفته رفتید عشق و عاشقی؟؟؟
من به عنوان دختر اصلا برام جذاب نیست که یک پسر زیر ۲۵ ساله ابراز علاقه کنه چون رفتار های ناشیانه و خام بودن طرف بیشتر به چشم میاد.
خدا همه مارا هدایت کند … موفق باشید دوستان و اینکه رو املاتون کار کنید چون اولین چیزی که به ذهن ادم میرسه اینه که یه عده بچه درس نخون بیکار از سر بیکاری افتادن دنبال عشق و عاشقی…که امید وارم اینطور نباشه عاشقا

خوب در ادامه استیتمنتم به عنوان دختر یه همچین چیزایی برام جذابه
از نظر ظاهر که خوب قد و هیکل معقولانه ای داشته باشه نه زیاد لاغر نه زیاد هیکلی پس باشگاه یلدتون نره
اینکه چهره اش یه چیز تمیز و مطبوعی باشه بشه مردونگی رو سر دراورد چهره منحصر به فرد خودشو داشته باشه
خوش لباس باشه و به نظافت شخصیش اهمیت بده
عطر منحصر به فرد که یک فاکتور اصلی محسوب میشه
حالا از ظاهر که بگذریم میرسیم به شخصیت و رفتار که تو مقاله خوب بهش اشاره شده
پسری برام جذاب که قدرت درک بالایی داره و بینش ومتفاوت و جذابی راجب موضوعات داره
مرموز باشه چون دخترا یا حد اقل خود من از کشف کردن اینطور پسرا خوشمون میاد
کتابخون باشه
با همه کاملا خوش بر خورد باشه و به قشر زن به طور عمومی احترام بزاره
در عین حال که محترمانه رفتار میکنه شوخی های خاص و البته محترمانه خودشو داشته باشه
از تقلید کردن یک حرکات یا گفتار به شدت حس بدی رو حد اقل به من منتقل میکنه که هیچ اعتمادی به خودش نداره
خوش رو باشه ولی نره به سمت قاه قاه های خیلی بد و چندش
منفی باف نباشه
حامی باشه فاکتور مهمیه برا دخترا
سوسول هم نباشه یعنی همش تو فاز عشق و عاشقی نباشه بلکه پروژه عشق و عاشقی رو استپ بای استپ پیش ببره
بیکار الدوله نباشه دخترا از پسرای بابرنامه و باهوش خوششون میاد
یک کلام یک پسر کاملا به خودش و اطرافیانش احترام بزاره خیلی محبوبه
خوب همینا به ذهنم میرسید… خوب میبینید که اخلاق و رفتار و شخصیت گزینه های مهمیه پس بدویید برید رو خودسازی و جنتلمن شدن تون کار کنید… اقا پسرا عاشق کردن یه دختر مسولیت و حق و حقوقی میاره که این گزینه های بالا مهم ترین چیز هایی هستن که به چشم میاد …

من می خواستم از دختر ها بپرسم چه طوری میتونی دلتون رو به دست بیاری من 13 سالم وقتی 9 سالم بود عاشق یه دختر شدم فهمیدم عاشق من شده ازش پرسیدم که عاشق من هستی به من گفت آره عاشقتم من با اون کلمه او عاشقش او شدم منم به او گفتم عاشقشم او خیلی خوشحال شد بعد دو سال دیدمش با من بد رفتاری میکرد با اخلاقش بدش ازش متنفر شدم حالا توری شدم که نیم قلبم خالیه دلم میخواد عاشق بشم 🥺🥺 ولی هیچ کس عاشق من نشده اگر سوال من رو جواب بدهید متشکر میشوم 🙏🙏

اخه دختر ۹ساله هیچ می دونه عشق یعنی چی من که ۱۷سالمه نمی دونم اون چطور می دونه😂

ببین ازش متنفر نشو یه روز برو بشین پیشش و باهاش صادق و جدی باش خب به هر حال همچین موقعیت هایی هم تو زندگی لازمه.ازش خیلی جدی البته نه عصبی جوری که احساس بدی بهش دست بده ازش بپرس که اون موقع رو یادشه و چرا بعد از اون جوابی که بهت داده این مدت رفتارش بد بوده.حتما یه دلیلی داره الکی که نمیشه.شاید یه رفتاری از خودت که خودت خبر نداری باعثش شده.

رستوران دعوتش کن غذای کلاسیک سفارش بده باهاش راهت باش هر جوکی چیزی میگه بخند بعدش با یه حلقه آزی نامزد کن

رستوران دعوتش کن و ازش نامزدی کن

نظرات رو خواندم و فهمیدم که عشق در ۹تا ۱۸سالگی سراغ ما میاد و بعد می میره

سلام ببخشید من عاشق دختر عمو هستم اولین بار یکی از دوستانش بهش گفته بود منا با یه پسر منفی آشنا کن درواقع من منفی زیاد نیستم و سن من و دختر عمم 13 ساله من عاشق دختر عمم بودم و اون گفتم اون گفت یه کار بکن تا عشقت بشم عکس از ….. بفرست و من از این کار ها متنفرم فرستادم و اون و من عشق هم شدیم ولی عکس و فیلم میخواست و من مات کردم بعد چند وقت فهمیدم که چه کار بدی کردم رفتم و بهش درخواست دوستی دادم و باز دوست دختر دوست پسر ساده بودیم ولی باز عکس خواست و کات کردم ولی یه فرست دیگه خواستم بهش بدم و دیگه قبول نکرد فهمیدم که از اول عاشقم نبوده و هرچی بهش میگم عاشقم دیگه طرف من نمیاد ترخدا شما که میخونید و میدونی چیکار کنم دوست دختر من بشه بگید من چیکار کنم عاشقشم چیکار کنم عاشقم بشه 😭😭😭خیلی تنهایی کشیدم

دیکته و جمله بندی های همتون انقد داغونه آدم حس میکنه فارسی بلد نیستین که اینجوری نوشتین. حرف زدنتونم همین مدلی باشه مطمئن باشید هیچ دختری دست رد به سینتون نمیزنه.😂

سلام من طاها هستم.
من عاشق یک دختر شدم که پدر و مادرم نمی گذارم من بروم بیرون سر قرار با او،اوآرام آرام از من دارد دور میشود.لطفا یک راه حل به من دهید ممنون میشوم

سلام من عاشق یه دختری شدم که با یه پسر دیگس چجوری اونو جذب خودم کنم

برو باهاش حرف بزن این بهترین کاره بدون خجالت و استرس حرف دلتو بهش بزن

سلام استاد خسته نباشید البته عذر خواهی میکنم مزاحمتون شدم
من ۱۷ سالمه و خوشم از یه دختر اومده تو کوچه خودمون زندگی میکنه من خیلی میرم بیرون که ببینم و تو صورتش نگاه کنم اون هم میاد بیرون نمیدونم چطور خودم خود شیفتش کنم اون هم ۱۵ سالشه ولی خیلی خدارو شکر بالغه خوایتم بگم چطور میتونم از همون تو کوچمون با حرکاتم جذب خودم بشع یعنی خنوز چیز خاصی رد بدل نشده فقط در حد دوس داشتن.
اگه امکان داره بفرمایید چیکار کنم تشکر خانوم ممنون منتطر جوابتونم 🙏🌺

سلام.
من ۱۳ سالمه و عاشق دختر عمم شدم.
یک روز خانوادگی رفته بودیم بیرون دختر عمم زیر چشمی منو نگاه میکرد.
بعضی وقت ها ما با هم تماس چشمی برقرار میکردیم.
من می‌دونم که اون هم منو دوست داره.
من دیره که ندیدمش ولی قراره بزودی هم دیگه رو ببینیم من باید چیکار کنم؟!
لطفاً به کم سنی ام توجه نکنید.👏

سلام من ۱۴ سالمه عاشق دختر خالم شدم اون زیاد فارسی بلد نیست چون تو خارج زندگی می کنه و من هم مثل اون انگلیسی صحبت می کنم اون ۱۲ سالشه چطوری ازش دخواست کنم من نمی تونم چشم تو چشم نگاهش کنم چیکار کنم ؟

توی کاغذ بنویس که دوستش داری و بزار یک جایی که فقط خودش ببینه

سلام
من ۱۶ سالمه و دختر داییم که یه سال از من کوچیکه رو خیلی دوست دارم .پارسال بهش گفتم دوست دارم گفت من فکر میکنم خیلی بچه هستم . ولی بعدش هر چی پیام دادم گفت دیگه پیام نده . و حتی دختر خالم بهش گفته بود هی پیام میده بلاکش کن ولی اون بلاک نکرد . اون منو هیچ محل نمیزاره ولی دختر خالم میگفت قبل از اینکه بگی دوسش داری هی درباره تو حرف میزد ولی وقتی گفتی بهش دیگه چیزی نمیگه .
چند وقت پیش خونه شون بودم خواستم محل نزارم تا شاید اون توجه کنه ، حدود ۴۰ دقیقه تو گوشی بودم حتی ی لحظه هم نگاهش نکردم . رفت گوشی شو آورد و یکی دو نتر من نشست و هی داشت پیام میداد و صدای تایپش رو هم زده بود آخر من احساس میکنم میخواست منو حرص بده . ولی بعدش نشستیم اسم فامیل بازی کردیم روبروم نشسته بود و هر از گاهی نگاه میکرد . البته بعضی وقتا یجوری توجه میکنه مثلا یا میاد رو به روم میشینه ، یا کنارم میشنیه و حتی یبار من پیش جمع نبودم هی ب بهانه های مختلف میومد میرفت . الان من واقعا موندم که اون دوسم داره یا ن ؟
اگه میشه منو راهنمایی کنید که من چیکار کنم
خیلی ممنون

باسلام
من16سالمه از دختر دختر عموی مامانم خوشم اومده که14سالشه
هروقت میرم خونه همدیگه
من باهاش تنهاییی صحبت میکنم شوخی میکنم میخنده هر حرفی میزنم گوش میکنه
اخرین بار 4ماه دیدمش دیوونش شدم
3سال پیش گوشی بازی میکردیم میومد پیشم مینشست
1ماه پیش تو روبیکا بهش یه نقطه پیام بهش دادم. اون گفت دیگه پیام نده . من ناراحت شدم . من فکر میکنم سنش کوچیکه برا این چیزا
از دخترا و با تجربه های عزیز میخوام بپرسم که اون منو دوست داره
خواهشا نظر بدید❤

خب راستش من تجربه ی زیادی ندارم ولی خب شاید یه مشکلی داره که اینو میگه منم یه بار با یه پسر حرف زدم و اینکه بخاطر یه سری مشکلات مجبور شدم حتی بلاکش کنم شاید واقعا دوست داره شایدم نداشته باشه ولی به نظر من که دوست داره

من میخوام بگم که پیروزه شما تا اخر عمر با هم میشید او شما را دوست داره برادرم، منم وقتی به یه دختر گفتم اون میخوندید و از من جدا نمیشد و …😁

سلام من از کلاس دوم تا الان که ۱۶ سالمه عاشق دختر عمم بودم تا اینکه فراموشش کردم و بعدشم با خودم قول دادم که با کسی ازدواج نکنم ولی نمیدونم چجوری شد که چند ماه بعدش یکی از دخترای فامیل رو دیدم یک دفعه دلم رفت اصلا یجوری شدم از اون روز تا حالا خیلی دلم پره اون دختره هم سنش ۱۴ سالشه ولی ماشاالله بالغه خیلی بالغه ، اونم منو زیر چشمی نگا میکنه مثلا توی مراسما وقتی توی شلوغی هستیم همش دنبال من که بیاد نگام کنه وقتی حواسم نیست همش منو نگا میکنه وقتی من نگاش میکنم یک دفعه روشو میکنه اونور از ترس ، نمیدونم چیکار کنم برم بش بگم دوست دارم یا نه؟ تورو خدا کمکم کنین؟

سلام. بنظرم اونم داره بهت توجه میکنه
یعنی عاشقت شده

خب باهاش اذدواج کن

سلام ، من عاشق یه دختری شدم تو هیئت 😂
من میخوام با اون دوست بشم و وقتی که اون رو میبینم استرس میگیرم که با اون صحبت کنم . اگه میشه بهم بگید که چجوری من خودم رو کنترل کنم . ممنون میشم🌹

من‌عاشق‌دختر‌داییم‌هستم‌اون‌‌
دوسال‌از‌من‌بزرگ‌تره‌۱۶سالشه‌من‌۱۴
هرچی‌میگم‌میگه‌بچه‌بازیه
‌چطوری یکنوع اشنویه😥😥😥

سلام امیر حسین جان
تو چون ک تو سنت پایین هست و میخای با دختر بالاتر از خودت حرف بزنی سعی کن خودت باشی
یک چیزی از من بشنو هیچ وقت فک نکن چون ک سنت کمه دختر بزرگ تر از خودت بهت پا نمیده
سعی کن ازش تعریف کنی مثلا بهش بگو وای چه امشب خوشگل شدی اونم با لبخند بگو و تو چشای نگاه کن مطمعننن باش اگر او نگات نکرد هر چی خاستی بهم بگو
یکی دیگه هم استرس نداشته باش اگر استرس داشتی بدون ک میرینی
وقتی ک باهش میخای حرف بزنی با لبخند برو باهاش حرف بزن و لاکچری باهاش حرف بزن ک وقتی صدای تورو میشنوه اینقدر قشنگ صحبت کردی ک اونم باهات حرف میزن
من خودمو میگم شماره ی ی دختر داشنجو رو گرفتم دختر خالم هست اینقدررر باهام خوبیم ک نگو رفتم تو چت بهش گفتم
گفتم اگر اومدم پیشت بریم باهام ی دوری بزنیم
اونم گفت اگر درس نداشتم حتما میام
دیدی وقتی ک ترس نداشته باشی بدون ک جواب میده

برو ببینم چیکار میکنی

دستتون درد نکنه بابت مشاوره ای که به من دادین چون منم همین طور ام

سلام من عاشق دختره دختر عموی پدرم شدم که 18سالشه هم سن هستیم براش میمیرم حاضرم جونم رو براش بدم موقعی که خانوادگی جمع میشیم گه گاهی زیر چشمی نگام میکنه بعد یه مدت شنیدم که نامزد کرده و من خیلی داغون شدم تا الان دوسش دارم لطفا کمک کنید

سلام من از یه دختره که 16سالشه خوشم اومده ولی یه بار درخواست دادام رد کرده چی کار کنم؟

محمد جان
بدون ک اگر همینجوری رفتی ب ی دختری گفتی بیا باهام دوست بشیم

تا اخر عمرت هیچ کی باهات دوست نمیشه

اگر میخای کسی باهات دوست باش باید بری حضوری باهاش حرف بزنی و باهاش سلام و احوال پرسی کنی

دیدی ک دخترای ایرانی باید بلد باشی چجوری حرف بزنی تا بهت پا بدن

سلام باهاشون میکنی جوری سلات میدن ک رو خودت میرینی

پس باید بلد باشی سعی کن کسشر زیاد بگی مثلا جملات مخ زنی حفظ کن یا برو تو یوتیوب فن یاد بگیر

چون راحت میتونی مخشونو بزنی

موفق باشی عزیزم

اره منم تورو خدا اگه فهمیدی به منم بگو

من از یک دختر ی خوشش اومده ولی نمی تونم باهاش راحت حرفم رو بگم ولی بعضی وقت ها زیر چشی منو نگاه میکنع ولی نمی دونم چرا وقتی باهاش حرف میزنم نگاه نمی کنع لطف کمکم کنید

خب من الان بهت میگم یه دختر هر چقدر هم از تو خوشش بیاد بازم به تو نگاه نمیکنه حتی اگر تو هر لحظه نگاش کنی یا بدونه دوسش داری شاید چون دوست داره خجالت میکشه تو چشمات نگاه کنه یا هم ازت خوشش نمیاد ولی من فک میکنم دوست داره که زیر چشمی نگات میکنه

واقا واقعیی البته اگه بفهمی چی میگه چون من قبلش تجربه داشتم واقا راست میگه

من متاهلم وعاشق ‌شاگردم شدم اونم منو درحد مرگ دوست داره منم خیلی دوسش دارم بنظرتون چکارکنیم؟؟؟؟

به زندگیت گند نزن با عقلت تصمیم بگیر

زندگیتو داغون نکن و شاگردتو یجوری فراموش کن اگه فک میکنی نمیتونی به خدا توکل کن و به همسرت عشق ب ورز و بهش محبت کن
اینو بدون هیچ گناهی از خیانت کردن بالاتر نیس چه رفیق باشه چه همسر اگر به خدا توکل کنی موفق میشی

اگه من جای شما بودم همین الان اونو فراموش میکردم شما میدونی اگه همسر شما اینو بفهمه از شما جدا میشه واسه یه زن بزرگترین ضربه اینکه شوهر یا عشقش بهش خیانت کنه به نظر من که دور شاگردتونو خط بکشید

سلام من یه پسر ۲۳ ساله هستم، و از یه دختر ۱۷ ساله خوشم اومده ، چند بار بهش گفتم ک دوستت دارم اما اون چیزی نگفت ، قصدمم ازدواج نمیتونم ازش بگزرم ، بابای دختره،، مامانش،، خواهرش،، داداشاش،، خاله هاش،، دختر خاله هاش،، دایی هاش و همچنین خانم دایی اش ،منو خیلی دوس دارن ، اگر ازض خواستگاری کنم دختره رو میدن بهم،، اما من میخام قبل از خواستگاری باهاش دوس باشم و بیشتر همو بشناسیم ،،، ★ حالا چیکار کنم ، بگم ب مامانش یا خیر ،،،، ب کمکتون نیازمندم. باتشکر

شاگردتو رد کن بره
بعد یه چند وقت هم خودت فراموشش میکنی هم اون فراموشت میکنه
هر چیزی که ازش داری رو پاک کن
گند به زندگیت نزن
دلم برا زنت میسوزه
هیف نمیدونه افتده زیر دست یه آدم دختر باز

من یه ۱۵ ساله هستم و یه دختر ۱۴ ساله رو میخوام فهمیدم یه یکی دوست شده بعد فهمیدم زیاد دوستش نداره حالا این مقاله میتونه به من کمک کنه ؟؟
و آیا دخترا از رنگ چه لباسی خوششون نیاد آبی کم رنگ چطوره ؟

😁مهارت خاصی میخواد که من ذاتن دارم و تو خودم پیداش کردم وحتی میتونم یه نفرو به راحتی حتی اگه تجربه داشته باشه رو بکشونم سمت خودم 👍🏻☹️ولی باورت میشه یا نه من در حال حاضر 16 سالمه😐

سلام من از دختر خالم خوشم اومده میخوام اونو به خودم جذبش کنم ولی هرکاری ک میکنم میگه داری بچه بازی میکنی و اینا لطفا کمکم کنید.

منم از دختر خالم خوشم اومده بود بعد من بعد چند وقت فهمیدم که اون رو باید توی اتاق تنهایی گیرش اورد و باید با میل اون پیش بری نباید بهش بگی دوستش داری باید بهش نشون بدی که دوستش داری چون اگه بهش بگی اون شوکه میشه و ممکنه قیدت رو بزنه نباید در حضور جمع باش حرف بزنی باید یه جایی قرار بزارین که کسی نباشه و سوال هایی نپرسی که ممکنه اون خجالت بکشه یا به هر دلیلی اون رو ناراحت کنی

خب اینکه دخترخالته
غریبه که نیست
برو بهش بگو دوستت دارم
ولش نکن
مثلا میخواد چکار کنه

داداش فامیل اخر سر گندش در میاد ول کن این ی حوس زود گذر برو دنبال غریبه ولی دنبال فامیل نرو دیرو زود داره ولی سوخت سوز نداره

سلام من دقیق یادم نیست عاشق یه دختری شدم دقیقا ۸ یا ۹ سالم بود من و اون تو این مدت خیلی به هم نزدیک نیستیم چون من با دختر داییم مثل یک جاس فرند هستیم دوست معمولی ولی با ایشون راحت نیستم یا بعضی وقت ها من اونو زیر چشمی نگاه میکنم اونم منو بعضی وقتها نگاه میکنه ولی نمیدونم عشقمان یه طرفه است یا خیر؟ نمیخوام نظرم و بگم من ۱ ماه بزرگترم
خانم ها چکار کنم؟ راه حل بگید

ببین برادر محترم وقتی زیر چشمی نگات می‌کنه اونم از تو خوشش میاد ، وقتی نگات نکنه و مهلت نذاره تو رو نخود هم حساب نمیکنه

یاد اون فیلمه میوفتم که پسره عاشق دختره بود ولی میگفت
شی ایز جاست ا فرند

سلام من 19سالمه و تا حالا عاشق نشده بودم تابستون بود و مادرم گفت برای این که بیکاری برو سر کار منم رفتم توی بستنی فروشی مشغول کار.
روز ها میگذشت ومن یک روز یک دختری اومد مغازه که تا حالا هیچ جایی مثلش رو ندیده بودم میخاستم بش بگم اما روم نميشد یه روز قضیه رو به صاحب کارم گفتم اونم گفت هرچند ساعت روز اونو دیدی مغازرو ول کن.برو دنبالش.
یه شب دیدم بامادرش آروم.آروم دارن میرن منم اونارو تعقیب کردم و خونشونو یاد گرفتم الان یک سالونیمه که من.از زندگیم زدم.از درسم زدم میرم
جلو درشون دوبار دیدنش که از مدرسه میاد میره خونه اون موقع ها روم نميشد بش بگم ولی الان دیگه نديدمش دارم ديوونه میشم احساس ناامیدی میکنم کمکم کنید

من با یک دختری که خیلی دوسش دارم اشنا شدخ ولی راه ما یکم دوره وقتی نمیتونیم همدیگرو ببینیم چی کار کنیم لطفا کمک کنین؟؟

داداش برو بهش محترمانه بگو تا تکلیفت با خودت روشن بشه اگه هم طولش بدی امکان داره یه پسر دیگه پیش قدم بشه

سلام من از یه دختر خوشم میاد یک بار درخواست دوستی دادم رد کرده و میگه از داشتن دوست پسر و این مسخره بازیا بدم میاد چیکارش کنم که بتونم باهاش دوست شم

من ۱۳سالمه عاشق یه دختر۱۳ساله شدم من به اوعلاقه مندشدم امانمیدونم چتور بهش بگم دوستت دارم

نباید هون اول کاری درخواست دوستی بدی که عزیزم باید یه مدت باهاش حرف بزنی ، صحبتای کوتاه داشته باشین و… یه مدت باید به اصطلاح رو مخش کار کنی بعد خودش باهات دوست میشه

ای بابا گور بابا ی زمان مناسب ادم باید حرف دلشو تاوقت هست بگه

با سلام من عاشق دختر داییم بودم و هستم
ی سال پیش بود ک مچشو گرفتمو فعمیدم
با چن نفر دوست است البته مجازی
و این کار منو ازش دل زده کرد
اما بعد از چن ماهی باز دوباره گرفتارش شدم
باز ازش حقیقتو خاستم
اومد
گف من خاستم لجتو درارم و از این کار هم خیلی خوشحالم تو نمیتونی واسم تعین تکلیف کنیو از این حرفا
تا اینکه
چن وق پیش چن تارو فرستاد پی وی منو بستن ب فحشو بلاک،ولی همین شخص هر هفته از طریق فامیلامون پیگیر منه
حالا من چیکار کنم؟؟؟

بنظرم دختر مناسبی نیست و اگه رابطتون به ازدواج بکشه حسابی پشیمون میشی

سلام من دخترم
و یه سوال از پسرا داشتم
یه دختر چجوری باید باشه که یه پسری ازش خوشش بیاد ؟

ببین اولا خوش پوش باش دوما خوش اخلاق و رفتار باش و کمتر باهاش قهر کن سوما خودتو لوس کن براش ولی شورشو در نیار چهارما بیشتر وقت بزار براش پنجما به جز اون با پسر دیگه‌ای حرف نزن ونگا نکن من تا اینجا میتونم کمک کنم

از نظر ی پسر خوب
با ادب و ظاهر خوب

باید مثل کیمیا من باشه
خوش استایل
خنده هاش خاص
بدون آرایش فرشته
پرررو😑
کیمیا دیگه کیمیا
پیجشو کاستی بگو برا بفرستم
میفهمی چی میگم

ببین باید اول ی نخ بدی بهشون
بعد بهشون بی محلی کنی
تجربه ثابت کردن این روش بیشترین درصد جذب رو داشته
هرچی بیشتر کم محلی کنی بیشتر جذبت میشن
حالا خاستی بازم بپرس راهنماییت کنم😁😂

سلام
بعدش خودم دوباره رابطه رو ادامه بدم یا اون پا قدم میشه اگه نشد من پا قدم شم؟

سلام کتایون جان من پسرم من قبل از این که این مقاله رو بخونم با معشوق هم دانشگاهیم رفتاری داشتم که هی میخواستم رابطمون رو خیلی صمیمی کنم و همیشه سعی میکردم تو یه مکان شخصی داستان رو براش تعریف کنم ولی هر دفعه مشکلی پیش میومد ولی آره من برای جلب توجه بیشتر دوستم بهش می گفتم من عاشق یکی شدم و ازش مشاوره میگرفتم فکر میکردم که براش مهمه یا نه ولی انگار با حالت تعجب و ناراحتی و استرس میگفت
جدی میگی
الان هم که تو چت یه موقع با هم حرف میزنیم خیلی باهام صمیمی شده
منم دیوونشم
بعد کرونا میخوام باهاش نامزد کنم:)

سلام. من 24سالمه از یه دختر خوشم میومد و بعد یه مدت که همو شناختیم من پا پیش گذاشتم و یه رو مستقیم حرف دلمو زدم و جواب رد شنیدم چون یه سال بزرگتر از منه ولی رابطه دوستانمون رو حفظ کردم و ازش دور نشدم همونطور که قبلا بود. همیشه با احترام بودم باهاش ولی بعد از گذشت هفت هشت ماه رفتارش با من کمی خودمونی تر شد و منو دعوت کرد و با هم یه شب بیرون رفتیم و اخرش هم رسیدیم خونه و از اونجایی که راهیی نبود جز این که پیشش بمونم شبو کنار اون خوابیدم و حتی خودش منو بغل کرد و کنارم خوابید. به نظرتون اونم الان از من خوشش میاد؟ خودم اینطور فکر میکنم ولی از اونجایی که بهم اول نه گفت دو دلم دوباره پیشنهاد بدم یا بزارم بگذره یه مدت؟ مرسی

موقع خواب بغلت کرده دیگه از این واضح تر، مگه اینکه هوس بازی چیزی باشه دختره

حاجی دسخوش

سلام من دخترم عاشق یه پسر ۱۵ ساله شدم بهش گفتم اونم گفت دوسم داره اما همیشه من ناز شو می خرم اونم یه بار به خاطر من با دوستش دعوا کرد حتی زخمی شد ولی همیشه من قدم اول برداشتم که بهش بگم دوسش دارم اون اصلا سعی نکرد بگه دوسم داره تا وقتی که من گفتم
ایا این عادیه

بعضی پسرا خجالتین ، اگه تو رابطتون عشق هست دیگه نمیخواد نگران چیزی باشی

از 8 سالگی عاشق یه دختر شدم تا الان که 19 سالمه. 14 سالم بود بهش گفتم. ولی هنوز نظرش رو من منفیه 🙂

نه به شدت بدشون میاد

سلام ایا دختر ها از مو های بلند و بسته شده خوششون میاد. من موی بلند دارم میخوام بدونم خوشش میاد یا نه.

اصلا مطمئن باش هیچ دختری موی بلند رو دوست نداره

تو زندگیم هیچ وقت عاشق نشدم
الان که 32 سالمه حالم از خودم بهم میخوره اصلا اعتماد به نفس ندارم.
مثلا وقتی از یه کوچه ای رد میشم حس میکنم اونایی که تو کوچه هستن دارن منو مسخره میکنن کلا دیدگاهم نثبت به جامعه بده
یا وقتی دختری رو میبینم حس میکنم اون دختر داره با دوستاش منو مسخره میکنه
واقعا از این زندگی بیزار شدم
گاهی وقتا فکر خودکشی به سرم میزنه تورو خدا کمکم کنید

در مورد مرد آلفا یه تحقیقی کن ،

به هیچ عنوان

ببخشید چشم زدنم خوبه یا نه😉😉

خوبه عالیییی فقط به شرطی که دختر مورد نظر لوس نباشه وبره به مادرش بگه

با سلام ببخشید یک سوال داشتم اگه میشه جواب بدین ، یک سری اتفاقاتی افتاده بینمون باعث شده اعتمادمون کم بشه بینمون ولی از این مطمئنیم که همدیگرو دوست داریم ، راه حل پیشنهادی واسه اینکه بخوام اعتمادشو بدست بیارم چکار کنم ؟ و اینکه بتونه منو محرم اسرارش قرار بده چکار کنم بنطرتون ؟

من عاشق دختر داییم شدم اما اون بهم اهمیت نمیده نمیدونم چیکار کنم

سلام
خدایی اصلا فکرشو نمیکردم واقعا یه دختری رو از روی علاقه دوستش داشته باشم ولی این اتفاق1ساله افتاده
ولی خجالت میکشم برم رو راست به خودش بگم😢
چیکار کنم؟؟؟؟؟😥😕😕

دخترا از پسرایی که شهامت ابراز علاقه ندارند خوششون نمیاد.حداقل غیر مستقیم و بعد مستقیم اینو بهش بگید

سلام
درک میکنم 😕😔من نزدیک دوساله البته نه اینکه بترسم بهش بگم نه احساس میکنم سنم کمه

مگه سنت چقدره

۳۰سالمه و عاشق یه دختری شدم ک از زمان خدمت سربازی باهاش اشنا شدم اوایل پا نمیداد ولی کم کم عاشق هم شدیم بعد از دوسال تقریبا بدجور ازم فاصله گفت حتی جواب تلفنم هم نمیداد تا اینکه مجبور شدم برم دم خونشون و نگهبانی بدم کی از خونه بزنه بیرون فقط ببینمش اینقد دیوونش شدم.بعد ازکلی کشیک دادن با خواهرش اومد بیرون رفتم جلو با هاش صحبت کنم خواهرش فک کرد مزاحمم و منو نمیشناخت و زنگ زد ب داداشش و ی دعوایی شد ک نزدیک ب کلانتری کشیده بشه.بعدشم تا الان ندیدمش نزدیک ۷ساله😔

سلام من یک دخترم و میدونم مهم ترین چیز توی دنیا نه فقط بری دخترا بلکه برای همه راست گویی مهمه برو بگو

😂😂😂سلام یه بنده خدایی هستم که پسرم و بیست سالمه
من تا الان خیلی دوست دختر داشتم ولی متاسفانه عاشق هیچکدومشون نشدم
سعی میکنم بشم ولی نمیشه😂
اگه میشه داخل سایتتون برای دخترا بزارین که چجوری پسرارو جذب خودشون کنن چون کسی نتونست منو جذب خودش کنه. لطفا بزارین تا یکی پیدا شه منو عاشق خودش کنه.خیلی ممنون😂

ببین نیازی نیست که دخترا تو رو عاشق خودشون کنن شاید یه روز یه لحظه با یه دختر آشنا شدی که از عشق دیوونه شدی بعد یه چیز دیگه هم بهت بگم دخترا اصلا از پسرایی که دوس دختر بازن خوششون نمیاد سعی کن اول عاشق کسی بشی بعد وارد رابطه شو بعدم دخترا که اسباب بازی شماها نیست که اول میگیم دوسشون دارین بعد دلشون میکنین

چگونه توانسته اید این همه دوست دختر جذب خود کنی می‌شود بفرمایید باعرض پوذش

اول باید بگم من یه دخترم واینکه من به عشق اعتقاد ندارم و دوست دارم پسر رو سر کار بزارم یه دفعه توی دانشگاه راستی من ۲۱ سالمه به یه پسر هی خیره شدم و بیچاره فکر کرد عاشق شدم و اون فکر کنم دوستم داشت اما من گفت بیخیال رفتم یعنی من در این حد دوست دارم سر کار بزارم و بعد یه مدت پسر خواست هرسم رو در بیاره هی پیشم از یه دختر تعریف کردم اما من حسود نیستم و برام مهم نیست کی با کی حرف می زنه یا کی کی رو دوست داره خوب کجا بودیم من اصلا توجه نکردم اون پسر از راه های دیگه ای هم وارد شود اما واسه من اصلا مهم نبود چون نسبت به پسرا احساسی ندارم به جاش بیشتر دوست دارم با دخترا وقت بگزرونم و باید بگم اون پسر در نهایت گریه کرد و ازم خواست نامزدش بشم اما من قبول نکردم و اون پسر بدبخت حالا افسوردگی گرفته کلا هر وقت اون پسر رو می بینم غم توی نگاهش معلومه و من عذاب وجدان گرفتم من بهش هیچ احساسی ندارم حالا شما پسرا بگین این کار درستی که احساسات خودم رو نادیده بگیرم
آخه این کار درستی که بخاطر کسی که دوستش ندارم احساسات خودم رو نادیده بگیرم و با هاش ازدواج کنم چون امروز دوباره از م خواست نامزد کنیم

تا خدا بنده نواز است به خلقش چه نیاز است

راست میگی درک میکنم

سلام من ۶ ساله عاشق دختر عمم باهاش صمیمی هم هستم اما نمیدونم چطور بهش بفرمونم که دوستش دارم خواهش میکنم راهنماییم کنید

یجوری باهاش رفتار کن که بفهمه دوستش داری سعی کن مواضبش باشی تو خلوت باهاش صحبت کنی اگر خجالت بکشی شکست میخوری

تمام حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به دکتر چک بوده و کپی برداری از مطالب تنها با ذکر منبع مجاز می باشد.

شاید این مقاله هم برایتان مفید باشد

نی نی سایت

راه های جلب توجه یک دختر
راه های جلب توجه یک دختر

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.