راههای جلب توجه دختر مورد علاقه

راههای جلب توجه دختر مورد علاقه
راههای جلب توجه دختر مورد علاقه

صدوربلیط اتوبوس روزانه کلیه مسیرهای داخلی

خرید غیرحضوری بلیط اتوبوس ارزان

راهکارهایی برای جذب دختر مورد علاقه‌تان

 

راههای جلب توجه دختر مورد علاقه

مهم‌ترین چیزی که دختران خواهان آن می‌باشند چیزی نیست جـز عـشق ورزی و رمانتیک بودن. اغلب اوقات رمـانـتـیـــک بودن به مفهوم این می باشد که توجهی که یک دختر خواهان آن می باشد به وی ارزانی دارید. وی تنها می خواهد مطمئن گردد که دختر شماره یک زندگی شما است و آنکه شیرین ترین، جذاب ترین، و شگفت انگیز ترین زن در قلب شما می باشد.

 

اما برای جداب به نظر رسیدن در نظر دختر مورد علاقه‌‌تان رمانتیک بودن به تنهایی کافی نیست. شما باید برای مجذوب ساختن او، مردی مقتدر و در عین حال مهربان به نظر رسید. با راهکارهایی که در ادامه به آن پرداخته‌ایم، سیاست‌های لازم برای بالا بردن جذابیتتان در نظر یک دختر را بدانید.

 

روش  های جذب کردن دختر خانم ها برای ازدواج

1. ظاهری آراسته داشته باشید

ظاهر آراسته ابتدایی‌ترین فاکتور لازم برای جذاب به نظر رسیدن شماست

 

تمیز و مرتب باشید، هماهنگی و پاکیزگی شما، ناخودآگاه شما را جذاب می‌کند. بعضی از افراد براساس تصوری اشتباه برای جذاب شدن به زحمت زیادی می‌افتند و خود را به شکل‌های عجیب و غریبی درست می‌کنند. مهمترین مسئله این است که مرتب و هماهنگ و در عین حال ساده باشید.

نامرتب بودن حتی حرف‌های قشنگ‌، مثبت و تأثیرگذار شما را ضایع می‌کند. فرزندی که همیشه پدر و مادر خود را آراسته و با ظاهری مرتب می‌بیند، ظاهر آراسته فردِ ناآشنا او را نمی‌فریبد. چون ممکن است جذب ظاهر آراسته کسی شوند که تأثیر منفی او از اثرات مثبتش به مراتب بیشتر باشد.

2. قاطعیت یعنی جذابیت‌

کسانی که شخصیت قاطعی دارند و هدف ها و ارزش‌های معینی دارند، بی‌استثنأ می‌ توانند افراد جذابی باشند. زیرا شخصیت‌هایی جذاب و تأثیرگذارند که بسیار مصمم هستند و اعتماد به نفس دارند. به دنبال اهداف مشخصی بودن و به آنها رسیدن اعتماد به نفس زیادی به ارمغان می‌ آورد و جذابیت از وجود چنین شخصی موج می‌ زند.

 

3. فرد محترمی باشید

بی‌احترامی به خود، به دیگران و بی‌احترامی و بی ادبی در کلام و رفتار همگی از جذابیت شما می‌کاهد. شما باید هم در ظاهر آراسته باشید و هم در باطن وارسته‌. افراد مؤدب و متین و محترم بی تردید جذابند و این جذابیت از درون موج می‌زند. محترم و مؤدب و باشخصیت باشید، خواهید دید خود به خود جذاب می‌ شوید.

 

5. با دیگران مهربان باشید

در ارتباط با دیگران ملایم و مهربان باشید، اما بدانید در چه حدی این امر لازم است. در برخورد با دوست های او نه آنقدر صمیمی شوید که او حس کند شما مرد جلف و اصطلاحا دختربازی هستید نه رفتاری بی ادبانه و سخت داشته باشید که نشان دهد آدم اجتماعی نیستید. آنها دوستان او هستند و او آن ها را بیشتر از هر کسی در اطراف خود دوست دارد. پس اگر کاری کنید که دوستان او شما را تایید کنند بهترین راه را برای جذب او پیش گرفته اید.

 

6. باز و ریلکس باشید

متوجه باشید یا نه حرکات و زبان بدن شما بیشتر از حرف زدنتان بر روی او تاثیر خواهد گذاشت. وقتی در کنار او می نشینید، با این حالت که پاهای خود را کمی باز نگاه داشته و شانه هایتان را راحت نگاه دارید، این حرکت و طرز نشستن مقدار راحت باعث می شود که شما به او نشان دهید که در اطراف او احساس راحتی می کنید و در نتیجه او در حرکات خود و حرف زدن با شما احساس راحتی بیشتری می کند و به شما بیشتر جذب و نزدیکتر خواهد شد.

7. زیاد شوخی نکنید اما بسیار تبسم کنید

با لبخند جذابیتتان را دوچندان کنید

شوخی فراوان از انرژی ذهنی و جذابیت شما می‌کاهد چرا که شوخی فراوان به تدریج مرزهای لازم بین افراد را از بین می‌برد متبسم باشید که تبسم به چهره شما جذابیتی عمیق و ژرف می‌بخشد. در تبسم‌، سنگینی و متانت و جذابیت است‌.

 

8. آرام و ملایم صحبت کنید

تن صدا و سرعت شما در هنگام صحبت کردن یک فاکتور مهم برای جذب کردن دختر مورد نظر شماست. دخترها و خانم ها با مردانی که با صدایی عمیق و آرام صحبت می کنند احساس راحتی بیشتری دارند و این حرکت به آن ها این حس را می دهد که شما فردی قابل اطمینان و با ثباتی هستید. اگر شما جز آن دسته افراد هستید که با لحن سریع و تندی صحبت می کنید لازم است که بر روی این مهارت کار کنید تا توجه دختر مورد نظر خود را کسب کنید.

 

9. برنامه بریزید

دخترها شیفته ی مردهایی هستند که همه چیز را تحت کنترل خود دارند و برنامه ریزی کردن را خوب بلدند. یک بعد از ظهر و عصر کامل را برنامه ریزی کنید،در یک کافی شاپ یا رستوران رمانتیک میز رزرو کنید. این برنامه ریزی ها باعث می شود به او نشان دهید که چه اندازه به دیدار او اهمیت می دهید و یک مرد خسته کننده نیستید.

 

10. بیشتر سکوت کنید

غالباً افراد به اشتباه برای این که جذاب‌تر شوند، بیشتر شلوغ می‌کنند و به خطا می‌روند. سکوت‌، یک تأثیر ذهنی و روانی بسیار قوی می‌گذارد. در سکوت‌، فرد پیرامون خود خلاء ایجاد می‌کند و هر خلایی‌، جذب را سبب می‌شود. آنها که بیشتر صحبت می‌کنند و کمتر می‌شنوند از جذابیت خود می‌کاهند، حال آن که سکوت و گوش دادن بیشتر به واقع شما را عاقل‌تر و قابل اطمینان‌تر معرفی می‌کند و این زمینه‌ای مساعد برای صمیمیت بیشتر است‌. سکوتی سرشار از اعتماد به نفس سرچشمه صمیمیت است‌.

 

راههای جلب توجه دختر مورد علاقه

11. یک جنتلمن به تمام معنا باشید

بله درست حدس زدید، رفتار خود را کنترل کنید، توهین آمیز با افراد اطراف خود صحبت نکنید و مهمتر از همه در را برای او باز کنید! متاسفانه شاید جنتلمن بودن این روزها کمی از مد افتاده باشد اما این را بدانید که دخترها هیچگاه نمی توانند در مقابل این قضیه مقاومت کنند. مطمئن شوید که تمام قوانین جنتلمن بودن را به طور صحیح می دانید که اشتباهی نکنید و خجالت زده شوید.

 

12. مهارت های خود را بالا ببرید

با این راهکارها سر انجام رابطه‌تان را به ازدواج برسانید

مهارت هایی مثل موج سواری، گیتار زدن و یا صحبت کردن به زبانی خارجی را یاد بگیرید. داشتن نبوغ، بسیار جذاب است و هرچه بیشتر از این مهارت ها بهره برده باشید در نظر دختر خانم ها پر انرژی تر و جذاب تر به نظر می آیید.

 

اما هرکاری که می خواهید راجع به آن صحبت کنید به شدت از لاف زدن درباره ی آن بپرهیزید. تنها در بین مکالمات خود به راحتی آن را بیان کنید، مطمئن باشید او قطعا متوجه خواهد شد. به نظر شما کدام دختری وجود دارد که از نواختن گیتار توسط شما و خواندن یک شعر عاشقانه برای او کنار شومینه غرق در لذت نشود؟

 

13. استقلال داشتن

هیچ چیز در رابطه با مردها نمی تواند جذاب تر از این باشد که بتوانند کنترل و استقلال خود را در دست داشته باشند. اگر شما از نظر مالی مستقل هستید و تنها زندگی می کنید، از نظر بیشتر دختر ها شما یک مرد بالغ و عالی به نظر می رسید که می تواند در مواقعی که آن ها نیاز داند در کنارشان باشید. با این خصوصیت به آسانی هرچه تمام تر آن ها را جذب خود خواهید کرد.

 

14. از او تعریف کنید

برای اکثر دخترها دلپذیر ترین کلمه ای که به آن افتخار می کنند و حس خوبی به آن ها می دهد اسم آن هاست. آن ها عاشق این هستند که اسم خود را با لحنی زیبا و عاشقانه بشنوند، پس مطمئن شوید که هنگام صدا کردن اسم او کلمات و صفت های زیبا را نیز به زبان بیاورید.

 

حتما می دانید که دختر ها عاشق شنیدن تعریف کردن شما از آن ها هستید و لابد می دانید که در با تعریف کردن از آن ها روحیه ی سر سخت و ناملایم ان ها را از بین می برید چون دخترها در مقابل تعریفی که از آن ها می شود ضعیف هستند و از شنیدن این تعریف ها بسیار خوشحال خواهند شد. پس حتما به این نکته توجه بسیاری داشته باشید.

 

15. به دنبال تایید نباشید

در مواقعی که می خواهید نظر و باور خود را بگویید کاملا بر عقاید خود مانور بدهید. این به این معنا نیست که فورا نظرات خود را بازگو کنید و یا آن ها را تحمیل کنید، تنها مقصود این است که از آن دسته افراد نباشید که هرچه دختر مورد نظر می گوید تایید کنید. به راحتی عقاید او را دنبال نکنید،

 

بر افکار و نظرات خود مسر باشید، اگر او شما را دوست داشته باشد او نیز به نظر شما روی خواهد آورد. متوجه این قضیه باشید که این امر به حس مردانگی شما مرتبط است و از شما وجهه ی مردی را نشان می دهد که می داند از زندگی چه می خواهد. فراموش نکنید که  این قضیه خیلی مهم است.

 

گردآوری : بخش زناشویی بیتوته

 

دانستنیهای قبل و بعد از ازدواج

تنوع بالا و قیمت پایین لوازم آشپزخانه

تغییرات چهره بعدازجراحی فک ◀درخواست مشاوره

لباس های نوزادی از بدو تولد تا 3سال

آبنماهای ایستاده و دیواری در فضای باز

خرید فالوور 100درصد واقعی

خرید مدرن ترین وکاربردی ترین چراغ های ریلی

اعطای نمایندگی فروش کیک،کلوچه و خمیرپیتزا

کرم پودر آرت دکو رو 20% ارزون تر بخر

بهترین اتو بخار پرفروش*ارسال رایگان

دیگه از شر موهای زائدتان خلاص شوید

درمان اختلالات دفعی را جدی بگیرید

رزرو هتل داخلی با ۷۰٪ تخفیف ویژه

رزرو بلیط اتوبوسVIP باصندلی تخت خواب شو

ارائه به روزترین خدمات پزشکی ژنتیک

قفل دیجیتال سامسونگ/مقاوم دربرابرضربه

تور ارزان کیش با رزرواسیون بهترین هتل ها

20% تخفیف ویژه تبلیغات آنلاین *تماس

مهیج ترین پیشنهادها برای تور تابستانه

درمان ناهنجاری فک توسط ارتودنتیست برترکشور

تور دبی – ارزان و لحظه آخری

فروش ویژه دستگاه جوجه کشی|خانگی و صنعتی

کلیه سرویس های لینک و فالور

فروش لوازم خانه و آشپزخانه *تخفیف ویژه

تور ترکیه ◀قیمت تضمینی + پرواز چارتری

فرشت رو مثل روز اول نو کن! | قالیشویی نوین

کالا ها و خدمات منتخب

Makan Inc.| All Rights Reserved – © 2013 – 2022

مدیر وبسایت

روابط عاطفی

 

برای اینکه بتوانید نظر خانمی که به او علاقه دارید را جلب کنید روش هـای زیادی وجود دارد. اما برای اینکار بـاید مهـارت هـا خود را در روانشناسی و ارتبـاط برقرار کردن افزایش دهید. برای اینکه در این کار موفق شوید لازم اسـتــ به جزئیات دقت کنید. در این مقاله چند راهکار برای جذب دختر مورد علاقه تان وجود دارد، بـا چارگوشه همراه بـاشید.

 

راههای جلب توجه دختر مورد علاقه

آن چیزی که شما را از زنان جدا می کند مردانگی شماسـتــ. بدیهی اسـتــ که هیچ دختر و هیچ زنی دوسـتــ ندارد مرد مورد علاقه اش همانند زنان لبـاس بپوشد و یا مثل دختران لبـاس بپوشد. زیرا اگر قرار بود زنهـا عاشق شلوارهـای تنگ یا لبـاسهـای براق و ابروهـای نازک مرد شوند، که میرفتند و عاشق هم جنس خودشان می شدند. بنابراین خیلی واضح اسـتــ که داشتن تیپ ظاهری و خصوصیات درونی مردانه، یکی از قوانین و نقاط قوت مردان برای جذب جنس مخالف اسـتــ.

در جمع‌هـای مختلف راحت صحبت کنید و نظرات خود را بیان کنید. سعی کنید همیشه صدای قاطع و واضح داشته‌بـاشید. دختران معمولا جذب پسران بـا اعتماد به نفس می‌شوند. دخترانی که مغرور هسـتــند، همیشه گمان می‌کنند بـا اعتماد به نفس ترین فرد جمع هسـتــند. بنابراین بـا رفتار و گفتار خود به او نشان دهید اشتبـاه می‌کند. به خود اطمینان داشته‌بـاشید. این موضوع بـاعث می‌شود دختران مغرور نیز به شما اعتماد کنند و جذبتان شوند.

مردانی که از زبـان بدنی ” بسـتــه” اسـتــفاده می‌کنند درواقع از جذابیت کمتری برخوردار هسـتــند و ویژگی‌هـای سرزندگی، نشاط و ترغیب کنندگی کمتری در آنهـا دیده می‌شود. پس همواره یادتان بـاشد که از زبـان بدنی آزاد و رهـا اسـتــفاده کنید. حالتی بـاز و پذیرا داشته بـاشید. بـا اعتماد به نفس و کشیده بـایسـتــید و فاصله خود را حفظ کنید.

جملاتی برای جذب زنان

شوخ طبعی یکی از قدرتمندترین و جذاب ترین ابزارهـایی اسـتــ که برای جذب و وابسـتــگی جنس مخالف به خود در اختیار دارید. اما به شرطی که از آن در زمان هـای مناسب اسـتــفاده کنید. ما انسان هـا آدم هـای عجیبی هسـتــیم، ما تمایل عجیبی به چیزهـای دم دسـتــی و چرت و پرت هـا و مضامین نخ نما داریم. در جامعه ای که ۹۰ درصد آنهـا: افسرده، نگران، عصبی، پرخاشگر و خشک و جدی هسـتــند، برگ برنده بـا کسی اسـتــ که بتواند شوخ طبعی داشته بـاشد، اما شوخ طبعی ای که حدود آن رعایت شده بـاشد و تبدیل به دلقک بـازی نشود.

سعی کنید حس کنجکاوی دختران را تحریک کنید. خود را نسبت به او علاقه مند نشان دهید اما کمی مرموز بـاشید. برای مثال از دور به او لبخند بزنید اما سریعا نزدیکش نشوید. در این صورت متوجه می شود به او علاقه دارید و تمام روز منتظر حرکتی از جانب شما می‌شود. زمانی که در نهـایت و در پایان روز به او نزدیک می‌شوید حس خوشایندی به او دسـتــ می‌دهد. این کار برای دختران جذاب اسـتــ و آن‌هـا را به سمتتان جذب می‌کنند. در واقع به نوعی او را منتظر گذاشته‌اید.

تحقیقات متعددی نشان داده‌اند که احساسات و عواطف شما می‌توانند برخی عواطف را در دیگری تحریک کنند. به عبـارت دیگر، یک زن می‌تواند آنچه شما احساس می‌کنید را احساس کند. اگر شما نسبت به چیزی هیجان داشته بـاشید، او نیز همین احساس هیجان را تجربه خواهد کرد. این یک اصل قدرتمند اسـتــ که می‌تواند علیه شما نیز مورد اسـتــفاده قرار بگیرد و دقیقا در چنین شرایطی اسـتــ که بیشتر مردان گیج می‌شوند و نمی‌توانند عمل جذب کردن را مدیریت کنند. پسری به دختری علاقمند می‌شود و درخواسـتــش را بـا او مطرح می‌کند اما اگر پس از آن پسر کمی مضطرب یا عصبی شود، خجالت بکشد یا رفتار غیرماهرانه‌ای داشته بـاشد، دختر نیز همین احساس را تجربه خواهد کرد و بـاید بدانید که زن‌هـا از احساس عصبی بودن، دسـتــ و پا چلفتی بودن یا خجالتی بودن متنفر هسـتــند.

در آن روی دیگر سکه، شما می‌توانید از چنین چیزی برای بیدار کردن و برانگیختن زنان نیز اسـتــفاده کنید. اگر شما بـا دیدن آن زن احساس ” برانگیخته شدن و مجذوب شدن” را تجربه کنید پس طبق تعریف ارائه شده، احساسات شما موجب می‌شود که او نیز احساس برانگیختگی را تجربه کند. بنابراین احساسات خود را از او پنهـان نکنید. اگر دختر مورد علاقه تان شما را تحریک کرده اسـتــ پس این را در آهنگ صدا و حالات چهره خود به او نشان دهید. همچنین شما می‌توانید جذب شدن خودتان به سمت او را در رفتارتان نیز نشان دهید. نزدیکش بروید، او را لمس کنید، بـا زیرکی و مهـارت بـا او حرف بزنید، او را مجذوب کلامتان کنید.

ترفندهـای مردان برای جذب زنان

برهـان اجتماعی وقتی اسـتــ که اطرافیان شما رفتار یا نگرش شما را تحت تاثیر قرار می‌دهند. برهـان اجتماعی یعنی اگر دیگران چیزی را دوسـتــ داشته بـاشند پس حتما آن چیز خوب اسـتــ. هنگامی که زنی برای نخسـتــین بـار بـا شما در یک موقعیت اجتماعی روبه‌رو می‌شود، اصلا نمی‌داند که آیا شما ارزش همکلامی را دارید یا خیر. او برای اینکه مشخص کند چطور به شما پاسخ دهد نگاه می‌کند که دیگران در این موقعیت چگونه به شما پاسخ می‌دهند. آیا گروهی از افراد را می‌شناسید که از حضور شما در جمع خودشان شاد و خوشحال و راضی بـاشند؟ پس اگر چنین اسـتــ او نیز شما را فردی ارزشمند و مصاحبت بـا شما را مایه خوشحالی و مسرت می‌داند. اما اگر شما گوشه‌ای تنهـا نشسـتــه بـاشید یا دیگران پاسخ هـایی منفی به شما می‌دهند، او نیز تفکری برعکس حالت قبلی درمورد شما خواهد داشت.

بنابراین یک ” پروانه اجتماعی ” بـاشید. حتی اگر تنهـا هسـتــید، شروع کنید و بـا دیگران معاشرت کنید و گفت‌وگوهـای لذت بخشی را بـا افراد پیرامونتان آغاز کنید. زن‌هـا به چنین چیزی توجه خواهند کرد. حتی می‌توانید این ترفند جذب دختر مورد علاقه تان را در فیسبوک، اینسـتــاگرام یا دیگر شبکه‌هـای مجازی خود نیز اجرا کنید. مطمئن شوید که عکس‌هـای دسـتــه جمعی بسیار زیادی در صفحه شخصی خودتان قرار داده اید. در اینصورت دختر مورد علاقه شما بـا خود تصور می‌کند که اگر شما محبوب دیگران هسـتــید پس بـاید مرد خوب و مناسبی برای او بـاشید.

اگر دختری شما را بـا دختر دیگری ببیند، طبیعی اسـتــ بیشتر مجذوب شما خواهد شد. در مجله روانشناسی اجتماعی تجربی آمده اسـتــ که زنان بیشتر جذب مردانی می‌شوند که در رابطه‌هـای مشترک قرار دارند نه مردان تنهـا و بدون تجربه. مردی که در رابطه‌ای بـا زنی دیگر قرار دارد درواقع از قبل انتخاب شده اسـتــ و بنابراین احتمالا ویژگی هـایی دارد که مورد توجه و علاقه زنان دیگر اسـتــ. بـا این وجود، شما برای اسـتــفاده از ترفند ” از پیش انتخاب شدن” نیازی ندارید که در رابطه بـا زنی دیگر بـاشید.

یک روش ساده برای اسـتــفاده از این ترفند جذب دختر مورد علاقه تان حضور در محیط‌هـای اجتماعی به همراه دوسـتــان مونث اسـتــ. در اینصورت وقتی بجای اینکه بـا دوسـتــان پسر خود در جمعی حاضر شوید بـا دوسـتــان دختر خود در آنجا دیده می‌شوید، توجه بیشتری را به خودتان جلب می‌کنید و واکنش‌هـای بهتری را از دخترهـا دریافت می‌کنید. اما اگر هیچ دوسـتــ مونثی نداشتید چه بـاید بکنید؟ زودتر از بقیه به محل مورد نظر بروید و بـا گروهی از دخترهـا مشغول به صحبت بشوید و بـا آنهـا دوسـتــ شوید. وقتی دختران و زنان بیشتری در محل حاضر می‌شوند، متوجه معاشرت شما بـا زنان دیگر شده و علاقه آنهـا به شما بیشتر خواهد شد.

روش دیگر برای اسـتــفاده از این ترفند آن اسـتــ که هرازگاهی در گفت‌وگوهـایتان اشاره کنید که زنان دیگری در زندگی شما حضور داشته‌اند. اما در انجام این کار زیاده روی نکنید چون در اینصورت شما به عنوان فردی شناخته خواهید شد که دیگران را بـازی می‌دهد.

جذب دختر در برخورد اول

در مجله روانشناسی کاربردی آمده اسـتــ که از نظر انسان‌هـا اشیاء نادر و کمیاب از ارزش بـالاتر و اشیائی که به وفور یافت می‌شوند از ارزش کمتری برخوردار هسـتــند. بر اساس همین اصل، اگر شما علاقمند به برقراری رابطه جنسی بـا دختری بـاشید، ارزش خود را در برابر او از دسـتــ می‌دهید. همچنین اگر شما همواره در دسـتــرس او بـاشید تا به کوچکترین اشاره او پاسخ دهید نیز برای او بی‌ارزش خواهید شد.

بنابراین همیشه در هر لحظه‌ای حاضر و آماده نبـاشید. به چیزهـای دیگر هم در زندگی خود اهمیت بدهید. مطمئن شوید که اسـتــانداردهـا را فراتر از نگاه او رعایت می‌کنید. یک راه ساده برای انتقال این مفهوم می‌تواند مطرح کردن یک سوال درمورد شایسـتــگی‌هـای او بـاشد؛ مثلا ” فارغ از نگاه جذابی که داری می‌تونی یک چیز جالب در مورد خودت به من بگی” یا ” من واقعا به تناسب اندام علاقمند هسـتــم. تو ورزش کردن رو دوسـتــ داری؟”. این سوالات نشان دهنده آن اسـتــ که شما برای خودتان اسـتــانداردهـایی دارید و فقط بخاطر ظاهر او شیفته‌اش نشده و بـا او قرار ملاقات نگذاشته اید.

دو نفر در هنگام مکالمه بطور طبیعی ۳۰% تا ۶۰% مواقع بـا یکدیگر تماس چشمی برقرار می‌کنند. این در حالی اسـتــ که این آمار در زوج هـایی که رابطه‌ای عاشقانه دارند به ۷۵% مواقع یا حتی بیشتر از آن هم می‌رسد. هنگامی که شما مسـتــقیم به چشم‌هـای دختر مورد علاقه خود نگاه می‌کنید به او نشان می‌دهید که کاملا بر آنچه به شما می‌گوید متمرکز هسـتــید و بـا این فرد احساس آرامش و راحتی دارید و پذیرای او هسـتــید. اینکه ما چقدر به چشم‌هـای یک نفر نگاه می‌کنیم نه تنهـا به ما در ایجاد صمیمیت کمک می‌کند و روشی دیگر برای آزاد کردن اکسی توسین اسـتــ بلکه همچنین نشان می‌دهد چه مقدار صمیمیت میان ما و او وجود دارد. پس هنگامی که در حال گفت‌وگو بـا دختر مورد علاقه خودتان هسـتــید، برای مدت طولانی تری به او خیره بمانید و تماس چشمی قوی بـا او برقرار کنید – تقریبـا بیش از ۷۵% مدت مکالمه.

جذب زنان مغرور

دخترهـا پسرهـای دارای جایگاه و موقعیت اجتماعی را به سایر پسرهـا ترجیح می‌دهند. چنین چیزی بـا روانشناسی تکاملی در ارتبـاط اسـتــ که طبق آن یک مرد بـا جایگاه و موقعیت اجتماعی بـالا می‌تواند آینده‌ای بهتر را برای همسر و فرزندانش رقم بزند. رهبری یکی از بهترین چیزهـایی اسـتــ که نمایان گر تاثیر موقعیت اجتماعی اسـتــ. بـالاترین مرتبه و جایگاه متعلق به رهبر گروه کشیش‌هـا اسـتــ. پس شما هم مردی بـاشید که مسئولیت پذیر اسـتــ، برای گروه دو نفره تان تصمیم بگیرید و آن را هدایت کنید. برای شب‌هـا برنامه‌ریزی کنید. تصمیم بگیرید که شب‌هـا کجا بروید و چه کاری انجام دهید.

هنگامی که شما لبـاس هـایی متناسب بـا شان و جایگاه اجتماعی بـالا بر تن می‌کنید، درنظر دختر مورد علاقه خود مردی بـا جایگاه اجتماعی بـالا هسـتــید و او بیشتر مجذوب شما خواهد شد. هیچ چیز به اندازه یک دسـتــ کت و شلوار مناسب و مخصوص شما نشان دهنده جایگاه اجتماعی بـالای شما نخواهد بود. کت و شلوار نشان دهنده موفقیت مالی و امنیت اسـتــ. پس بهتر اسـتــ کت و شلوارتان را همین حالا تنتان کنید. اما اگر تیپ شما به گونه‌ای اسـتــ که کت وشلوار نمی‌پوشید پس لبـاس‌هـای آراسـتــه و بـاکیفیتی بر تن کنید و مطمئن شوید که لبـاس‌هـای شما کاملا متناسب بـا اندام شما هسـتــند زیرا این موضوع مهمی از دیدگاه زن‌هـا اسـتــ. و البته این یکی از روش‌هـای آنهـا برای تعیین موقعیت و جایگاه اجتماعی شما اسـتــ.

راه هـای جذب دختر در مجازی

اظهـار مداوم تمایل عبـارت اسـتــ از تعصب شناختی در یادآوری رفتار و نگرش گذشته یک فرد که نمایانگر رفتار و نگرش کنونی او اسـتــ. شما می‌توانید از این اصل به نفع خودتان اسـتــفاده کنید و کاری کنید که دختر مورد علاقه تان قبول کند که از ویژگی مثبت و خاصی برخوردار هسـتــید؛ به عنوان مثال این جمله را به او بگویید و کاری کنید که او در مورد خودش اینگونه فکر کند: ” تو واقعا بـامزه و جذاب و مهربـان به نظر می‌رسی”.

پس از آن خواهید دید که او رفتاری شبیه به یک دوسـتــ بـامزه و مهربـان بـا شما خواهد داشت. یا اینکه می‌توانید به او بگویید: ” آیا تو فرد ماجراجویی هسـتــی” یا ” من راحت بودن تو در طنازی‌هـایت را می‌پسندم”. در اینصورت اگر او بـا شما موافق بـاشد، احتمالا بگونه‌ای رفتار می‌کند که این ویژگی‌هـا را در رفتارش به شما نشان می‌دهد. بـاین ترتیب اگر او خودش را فردی ماجراجو بداند یا خودش را به عنوان فردی بشناسد که به راحتی اغواگری می‌کند پس خواهید دید که به احتمال بسیار زیاد این ویژگی‌هـا را در خودش حفظ می‌کند و حضور شما نیز موجب تقویت آنهـا خواهد شد.

 

نتیجه گیری :

بـا اسـتــفاده از راهکارهـایی که در بـالا ذکر کردیم شما به راحتی می توانید شخص محبوبتان را جذب خودتان کنید. برای این کار فقط کافی شت مهـارتهـای خود را افزایش دهید. خودتا نتایج عالی آن را شاهد خواهید بود. به یاد داشته بـاشید در هنگام ملاقات یا صحبت کردن اعتماد بهنفس داشته بـاشید و حس خوبی در آن زمان داشته بـاشید که به مخاطبتان نیز انتقال یابد. نشان دهید شخصی هسـتــید که میتواند روی شما حساب کند.

 

مطالب مرتبط:

چگونه بـا دختران ارتبـاط برقرار کنیم؟

راه هـای جذب غیر مسـتــقیم پسران، روش هـای کاربردی

 

ژانویه 15, 2021

ژانویه 14, 2021

اکتبر 22, 2020

راههای جلب توجه دختر مورد علاقه

می 28, 2020

مارس 17, 2020

چگونه دختر رو عاشق و وابسته خود کنیم؟ برای اکثر آقایان این سوال پیش می …

جستجو در سایت

چگونگی جلب توجه دختران،چگونگی جذب دخترو جلب نظر دختر

اگر میخواهید نظر دختری را به خودتان جلب کنید برای ازدواج ، و نیازمند توجه آن دختر به خودتان هستید برای جلب توجه و جلب نظر آن دختر اقدامات ذیل شایسته است

اگرچه بیشتر دخترها فکر می کنند که به مردهایی با خصوصیات جدی و مردانه علاقه دارند، اما بسیاری از آن ها عاشق مردهایی هستند که گاهی احساسات خود را نیز نشان می دهند. هنگامی که شما آن روی نرم و عاطفی خود را آشکار سازید، او به صورت ناخودآگاه کنار شما احساس راحتی خواهد کرد به این خاطر که شما در ذهن او به عنوان مردی تداعی خواهید شد که احساسات خود را پنهان نمی کند. اما مواظب باشد که حدی را نگه دارید و زیاده روی نکنید.راههای جلب توجه دختر مورد علاقه

البته که این مسئله مهم است که در قرارهای اول شما باید به بهترین نحو خود را آراسته کنید، اما در دفعات بعد کمی نوع تیپ و لباس پوشیدن خود را راحت تر و معمولی تر کنید. این کار باعث می شود که او باز به طور ناخودآگاه حس کند شما قابل اعتماد هستید و با راحتی خود نشان می دهید که به چیزی تظاهر نمی کنید و لباس پوشیدن او را نیز زیر ذره بین نگرفته اید. بیشتر دخترها در برخورد با کسانی که خیلی به خود می رسند و یا تظاهر می کنند، از آن ها کم کم سرد می شوند و احساس راحتی نمی کنند.

یکی از بهترین راههای که باعث می شود دختر خانمی با شما احساس راحتی کند و بی اراده به شما علاقه مند شود این است که شما به حرکات او توجه کنید و به صورت ماهرانه ای آن ها را انجام دهید. برای مثال اگر او به شما تکیه کرد شما نیز به همان شکل، نه کمتر و نه بیشتر، به تکیه کردن او با حرکاتتان پاسخ دهید تا علاقه ی خود را به حرکات او نشان دهید.

متوجه باشید یا نه, حرکات و زبان بدن شما بیشتر از حرف زدنتان بر روی او تاثیر خواهد گذاشت. وقتی در کنار او می نشینید، با این حالت که پاهای خود را کمی باز نگاه داشته و شانه هایتان را راحت نگاه دارید، این حرکت و طرز نشستن مقدار راحت باعث می شود که شما به او نشان دهید که در اطراف او احساس راحتی می کنید و در نتیجه او در حرکات خود و حرف زدن با شما احساس راحتی بیشتری می کند و به شما بیشتر جذب و نزدیکتر خواهد شد.

تن صدا و سرعت شما در هنگام صحبت کردن یک فاکتور مهم برای جذب کردن دختر مورد نظر شماست. دخترها و خانم ها با مردانی که با صدایی عمیق و آرام صحبت می کنند احساس راحتی بیشتری دارند و این حرکت به آن ها این حس را می دهد که شما فردی قابل اطمینان و با ثباتی هستید. اگر شما جز آن دسته افراد هستید که با لحن سریع و تندی صحبت می کنید لازم است که بر روی این مهارت کار کنید تا توجه دختر مورد نظر خود را کسب کنید.

بله درست حدس زدید، رفتار خود را کنترل کنید، توهین آمیز با افراد اطراف خود صحبت نکنید و مهمتر از همه در را برای او باز کنید! متاسفانه شاید جنتلمن بودن این روزها کمی از مد افتاده باشد اما این را بدانید که دخترها هیچگاه نمی توانند در مقابل این قضیه مقاومت کنند. مطمئن شوید که تمام قوانین جنتلمن بودن را به طور صحیح می دانید که اشتباهی نکنید و خجالت زده شوید.

برای اکثر دخترها دلپذیر ترین کلمه ای که به آن افتخار می کنند و حس خوبی به آن ها می دهد اسم آن هاست. آن ها عاشق این هستند که اسم خود را با لحنی زیبا و عاشقانه از زبان شما بشنوند، پس مطمئن شوید که هنگام صدا کردن اسم او کلمات و صفت های زیبا را نیز به زبان بیاورید. حتما می دانید که دختر ها عاشق شنیدن تعریف کردن شما هستند و لابد می دانید که با تعریف کردن از آن ها روحیه ی سر سخت و ناملایم آن ها را از بین می برید چون دخترها در مقابل تعریفی که از آن ها می شود ضعیف هستند و از شنیدن این تعریف ها بسیار خوشحال خواهند شد. پس حتما به این نکته توجه بسیاری داشته باشید.

در ارتباط با دیگران ملایم و مهربان باشید، اما بدانید در چه حدی این امر لازم است. در برخورد با دوست های او نه آنقدر صمیمی شوید که او حس کند شما مرد جلف و اصطلاحا دختربازی هستید نه رفتاری بی ادبانه و سخت داشته باشید که نشان دهد آدم اجتماعی نیستید. آن ها دوستان او هستند و او آن ها را بیشتر از هر کسی در اطراف خود دوست دارد. پس اگر کاری کنید که دوستان او شما را تایید کنند بهترین راه را برای جذب او پیش گرفته اید.

در مواقعی که می خواهید نظر و باور خود را بگویید کاملا بر عقاید خود مانور بدهید. این به این معنا نیست که فورا نظرات خود را بازگو کنید و یا آن ها را تحمیل کنید، تنها مقصود این است که از آن دسته افراد نباشید که هرچه دختر مورد نظر می گوید تایید کنید. به راحتی عقاید او را دنبال نکنید، بر افکار و نظرات خود مسر باشید، اگر او شما را دوست داشته باشد او نیز به نظر شما روی خواهد آورد. متوجه این قضیه باشید که این امر به حس مردانگی شما مرتبط است و از شما وجهه ی مردی را نشان می دهد که می داند از زندگی چه می خواهد. فراموش نکنید که این قضیه خیلی مهم است.

 

چگونگی جلب توجه مردان

جلب رضایت همسر

چطور به دخترها پیشنهاد ازدواج دهیم

امکانات فوق شامل خریدارای سی دی مقالات سایت و مجموعه آموزشی زوج خوشبخت نیز می شودبخش مشاوره و پرسش و پاسخ

شناسه کاربری 

رمز عبور             

  

عضویت در سایت

راههای جلب توجه دختر مورد علاقه


دسته بندی مطالب

مطالب روابط جنسی و زناشویی

مطالب دوران قبل از ازدواج

مطالب پزشکی و سلامت

مطالب تربیت فرزندان

مطالب احکام شرعی

مطالب روانشناسی

مطالب اجتماعی

مطالب صوتی

ویدئو

خدمات عمومی


 


 افراد آنلاین :


4795


بازدید امروز:


23992


بازدید دیروز:


245296767


آمار کل:

مشاوره
ازدواج و مشاوره زناشویی تنظیم خانواده ،کلیه حقوق مادی و
معنوی مروبط به مطالب اختصاصی ثبت شده و ترجمه شده در این
سایت برای پایگاه اطلاع رسانی تنظیم خانواده محفوظ است.

امروزه نحوه جذب دختری که واقعاً می خواهید با آن ازدواج کنید، بیش از آنچه در گذشته بود سخت است. و به سختی دختران دیگری را می بینید که جذب شما شوند. در این مطلب مواردی است که شما باید انجام دهید تا بتوانید راه های جذب دختر مورد علاقه برای ازدواج را کشف کنید، از آنجا می توانید رابطه ای محکم را که در ازدواج، به اوج خود می رسد ایجاد کنید. با ما همراه باشید و به خواندن ادامه دهید.

1. در رویکرد خود، با اطمینان صحبت کنید و هرگز لکنت نداشته باشید، می دانید منظور من چیست. یک پسر با اعتماد به نفس همیشه توجه هر دختری را به خود جلب می کند.

2. با لبخند خوب نگاه کنید؛ لبخند خود را مجبور نکنید روی لبانتان بنشیند، فقط با آن طبیعی باشید. تشخیص دهید لبخند واقعی است یا غیر از این.

3. به سادگی با لباس پوشیدن جذاب شوید. دختران پسران را دوست دارند که می توانند به آن ها افتخار کنند و در میان همسالان خود صحبت کنند. خوب لباس بپوشید و می بینید که آن ها متوجه شما می شوند زیرا آن ها نگاه بسیار خوبی به لباس پوشیدن شما می کنند.راههای جلب توجه دختر مورد علاقه

4. اطمینان حاصل کنید که بوی خوبی دارید. با نوع خاصی از رایحه شناخته شود. مقداری عطر تهیه کنید و در مصرف آن زیاده روی نکنید تا دلش را خسته نکنید. روزانه دوش بگیرید، دندان های خود را مسواک بزنید.

5. به او گوش فرا دهید و از کلمات او برای ادامه گفتگو استفاده کنید. طبیعی است که انسان با افرادی که به ما گوش می دهند صحبت کند. این باعث می شود علاقه بیشتری به شما پیدا کند و صحبت را تا جایی که می تواند ادامه دهد.

6. شما باید در اطراف او سرگرم باشید، او را اذیت کنید و معاشقه کنید، اوقات خوبی با او داشته باشید و به یاد داشته باشید که شما مرد هستید، بنابراین باید مسئولیت آن را بر عهده بگیرید.

7. طبیعی رفتار کنید و خود را جعل نکنید. دختران پسران را دوست ندارند که خودشان نیستند و سعی می کنند شخص دیگری باشند.

با استفاده از این روش ها و نکات، به سوالات نحوه جذب دختری که می خواهید با آن ازدواج کنید پاسخ داده شده است. از راهنمایی ها و ایده های بالا استفاده کنید تا نشان دهید می توانید دختر مورد علاقه خود را جذب کنید. متخصصین ما در این امر می توانند شما را یاری رسانند تنها کافیست با شماره تماس های درج شده ما تماس حاصل نمایید ما همچنین می توانیم به خانم ها در راه های جذب مرد مورد علاقه برای ازدواج کمک کنیم. با ما همراه باشید.

بعضی از خانم ها پسرهای قد بلند را دوست دارن، برخی آن هایی را که عینک دارند ترجیح می دهند و برخی دیگر به دنبال مردی با استعداد ورزشی یا هنری هستند. اما به نظر می رسد وقتی صحبت از ازدواج می شود زنان نه تنها به دنبال ظاهری خاص هستند. فراتر از خوش تیپی و توانایی گفتگوی شیرین، زنان می خواهند شوهر آینده آنها صفات و ویژگی های قابل توجه تری برای داشتن یک ازدواج محکم و طولانی مدت داشته باشد. بنابراین، بیشتر بخوانید تا بدانید که زنان واقعاً در جستجوی چه مردی هستند:

وقتی صحبت از ثبات می شود، دو نوع آن وجود دارد. ثبات عاطفی، هنگامی است که یک مرد دارای شرایط روحی سالم است، توانایی حفظ ثبات و تعادل را دارد، همچنین هنگام مواجهه با یک چالش آرامش خود را حفظ می کند و دارای کنترل خود است. دومین ثبات اقتصادی است که داشتن این امر در صورت ایجاد یک ازدواج مستقل از نظر مالی و یک خانواده خودکفا بسیار مهم است.

امروزه زنان به سادگی در مقابل قوانین قدیمی ازدواج تعظیم نخواهند کرد که در آن شوهر رهبر نهایی است و زن باید همیشه گفته های او را دنبال کند. بنابراین، هنگام جستجوی شوهر آینده، خانم ها این روزها همچنین به دنبال شخصی می گردند که او را در شراکت ازدواج برابر بداند. کسی که به آرزوهای آنها گوش فرا دهد و از اهداف آنها حمایت کند.

هر چقدر زن مستقل باشد، باز هم داشتن همسر آینده برای او مهم است که می تواند احساس امنیت و محافظت در او ایجاد کند. نه تنها از نظر جسمی بلکه از نظر روحی نیز همین گونه است. گذشته از محافظت از همسرش در برابر صدمات جسمی، اکثر زنان خواهان مردانی هستند که بتوانند از هویت، ترجیحات، رویاها و اهداف خود از سایر افرادی که می خواهند او را دلسرد کنند، دفاع کنند.

هیچ کس کامل نیست و داشتن کسی که شما را به همان چیزی که واقعاً هستید بپذیرد و دوست داشته باشد چیزی است که بیشتر خانم ها به دنبال آن هستند. اگر همسر آینده شما همیشه در تلاش است چیزی درباره شما تغییر دهد، شاید او فرد مناسبی برای شما نباشد. نه تنها جنبه خوب و زیبا شما بلکه به کسی نیاز دارید که عاشق شوخ طبعی، منحصر به فرد بودن و سایر نقایص شما باشد. بنابراین، یافتن شخصی خاص که باعث می شود در پوست خود احساس راحتی کنید چیزی است که باید همیشه در جستجوی آن باشید.

مطمئناً ، هیچ کس شوهر بی احترام یا بی ادب نمی خواهد. بیشتر خانم ها جذب پسرهای خوش اخلاق و جوانمردی می شوند که با دیگران (حتی کسانی که در موقعیت ضعیف تر یا پایین تر از او هستند) با انصاف و احترام رفتار می کنند. این نوع مردان برای فرزندانشان یک نمونه عالی و پدر خوب خواهند بود و همین باعث می شود زنان به طور ذاتی آنها را دوست داشته باشند. و با اینگونه رفتار مردها نیز بتوانند راه های جذب دختر مورد علاقه برای ازدواج را دریابند.

نیازی نیست که شخصاً همسر آینده خود را از نظر شخصیت، دوست داشتن و دوست نداشتن کاملاً یکسان داشته باشید، اما داشتن شخصی با شخصیت سازگار مهم است. با داشتن یک مجموعه مناسب از ویژگی ها، شما بهتر کنار می آیید و همچنین می توانید یکدیگر را متعادل و متمم کنید.

یک مرد قابل اعتماد شخصی است که صحبت را پیش می برد. او کسی نیست که وعده های پوچ بدهد، افراد دیگر را حلق آویز کند یا با عقیده خود مغایر باشد. از آنجا که زنان همچنین به دنبال امنیت روانی هستند، اطمینان و مسئولیت پذیری در تصمیم گیری در مورد اینکه آیا شما مرد مناسبی برای او هستید، نقش اصلی را بازی می کند.

چگونه یک همسر خوب انتخاب کنیم؟ ما در اینجا در مورد نگرش مثبت، همدلی و مهربانی صحبت می کنیم. داشتن شوهر خوب و خوش قلب آرزوی هر زنی است زیرا او همچنین فهمیده، بخشنده و متفکر است. او خودخواه نیست، برعکس، به حرف های ما گوش می دهد و سعی می کند نیازهای دیگران را قبل از خواسته خود برآورده کند. خوب، مطمئناً این مردی است که خانم ها را به خود جلب می کند.

ازدواج بدون وفاداری چیست؟ یک مرد مومن همیشه به شما و رابطه شما احترام می گذارد. او متعهد می شود که حتی وقتی وسوسه ای وجود دارد به شما وفادار بماند. در دنیایی که مردم به همین راحتی طلاق می گیرند، وفاداری یکی از راه های نشان دادن یک پیوند و رابطه پایدار است. به همین دلیل یک زن باید وفاداری خود را در همسر آینده خود پیدا کند تا بتواند اطمینان یابد که او صدمه ای نخواهد زد یا قلب او را نمی شکند. راه های جذب دختر مورد علاقه برای ازدواج را می توانید از راه وفا داری کسب کنید.

هوش و ذکاوت مواردی است که باعث می شود مرد در نظر زن بسیار جذاب باشد. اما فراتر از آن، زنان همچنین می خواهند شوهر آینده با انگیزه، اعتماد به نفس و مدبر داشته باشند. به این معنی که یک مرد باید اهداف زندگی شخصی داشته باشد و به اندازه کافی بلند پرواز باشد تا آن را دنبال کند. یک مرد باهوش همچنین می داند که چگونه خانواده خود را تأمین کند، حتی در شرایط بد و دشوار، راهی پیدا می کند و تسلیم نمی شود. برعکس ، یک مرد تنبل، بیکار و بی جهت یک شوهر ایده آل نخواهد بود، زیرا او رویای و ابتکاری برای رسیدن به سطح بعدی، در حرفه، خانواده یا زندگی ندارد.

یک شخص قابل اعتماد، صریح و صادق است. شریک زندگی او نیازی به سو ظن بیش از حد یا تلاش برای رمزگشایی اقدامات خود ندارد زیرا آنچه در او مشاهده می کنید همان چیزی است که به دست می آورید. برای ایجاد یک ازدواج محکم، قطعاً به اعتماد بین زن و شوهر نیاز دارید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ذخیره نام، ایمیل و وبسایت من در مرورگر برای زمانی که دوباره دیدگاهی می‌نویسم.

Δdocument.getElementById( “ak_js” ).setAttribute( “value”, ( new Date() ).getTime() );

02177410792            02177431649            02177431523            09203855016           

شعبه اول: تهران، خیابان پیروزی، ابتداي بلوار ابوذر، پلاک 1278، طبقه 3 – واحد 7

شماره های تماس:

02177410792           02177431649                     09203855016           

شنبه – جمعه: 9.00 – 21.00

شعبه دوم: تهران، فرمانیه بلوار اندرزگو بین بلوار کاور و بلوار قیطریه، جنب رستوران شمشیری پلاک ۱۳۴ طبقه دوم

شماره تماس شعبه فرمانیه:

02126456903                    

همکاری با کلینیک پیروزی

شبکه های اجتماعی

قوانین سایت | سیاست حفظ حریم خصوصی

برای اکثر آقایان این سوال پیش می آید که چگونه می توانند وارد رابطه عاطفی با یک خانم بشوند و او را عاشق و وابسته خود کنند. روانشناسان راهکارهای زیاد را پیشنهاد داده اند اما این راه کارها را نمی شود به همه تعمیم داد زیرا که هر فرد معیار های خاص خود را دارد. اما ما نکات کلیدی را گرد آروده ایم که با به کارگیری آن میتوان در جذب دختران موفق بود.

قبل از اینکه بیشتر در مورد راه های جلب توجه یک دختر صحبت کنیم باید به این نکته اشاره کنم که اگر هدف شما از جذب و آشنایی با یک دختر چیزی به جز ازدواج است پس با آسیب های جدی فرهنگی، اجتماعی و فردی مواجه خواهید شد.

جلب توجه دختر مورد علاقه تان برای رسیدن به ازدواج و تشکیل خانواده با یک شیوه ی رفتاری درست و توانایی مدیریت کردن وضعیتی که در آن قرار دارید امکان پذیر خواهد بود. برای اینکه بتوانید دختر مورد علاقه تان را به خود جذب کنید باید به او نشان دهید که ارزش تبدیل شدن به یک همسر و پدر خود را دارید؛ یعنی مردی که بتواند با او به خوبی ارتباط برقرار کند و تکیه کند. وقتی دختری شما را به عنوان فردی که به دست آوردن او ارزشمند است ببینند جلب توجه آن ها بسیار آسان خواهد بود.

عاشق کردن دختر روش های مختلفی دارد، برای جلب توجه دختر در ادامه بخوانید که چه کارهایی می توانید انجام دهید:راههای جلب توجه دختر مورد علاقه

رایج ترین اشتباهی که پسرها انجام میدهند این است که با صمیمی شدن با یک دختر میخواهند رابطه شان را به یک رابطه رمانتیک تبدیل کنند. تلاش برای تبدیل یک رابطه عارفانه به یک رابطه رمانتیک جزو تخیلات به حساب می آید. این کار فقط در فیلم های سینمایی اتفاق می افتد.
حتی اگر مطمئن هستید که او همان کسی است که میخواهید بقیه عمرتان را با او بگذرانید، هیچوقت این را در همان روزهای اول نشان ندهید. گفتن اینکه شما میخواهید با او ازدواج کرده و صاحب پنج فرزند شوید در اولین ملاقات فقط باعث ترسیدن او خواهد شد، بویژه اگر او در حال حاضر علاقه ای به تشکیل خانواده نداشته باشد. فقط بصورت غیر مستقیم به او بفهمانید که دوست دارید وارد یک رابطه طولانی مدت شوید.

او ممکن است کم حوصله بوده، و هنگامی که چیزی باعث سرزنش او شود، طغیان کند. سر و کله زدن با این خصلت میتواند سخت باشد. کسی نمیخواهد با شخصی باشد که تهاجمی بوده و به آسانی عصبانی شود. اما وقتی شما با شخصی با شخصیت های متعدد و طبعی مقتدر سر و کار دارید، باید با وی بسازید. هیچ کس کامل نیست. به او فضا بدهید تا آرام شود.

در پس همه احساسات، افکار و آرزوها و حتی عشق، واکنش های شیمیایی و هورمونی مغز نهفته است. بله ما بسیار درباره عشق شنیده ایم، اما باید باور کنیم که این فعالیت هورمونی مغز هست که ما را به سمت فردی خاص و به شکلی که می پسندیم می کشاند. از لحاظ شیمیایی هورمون هایی مانند دوپامین (که عشق هیجانی را به شما می بخشد)، سرتونین (که باعث احساس خوشحالی و رضایت در شما می شود) و دیگر هورمون هایی که باعث احساسات مختلف شما می شوند.

خب هدف ما در اینجا از بیان این ها چه بود؟ می خواهیم بگوییم که دیگران هم تحت تاثیر چنین هورمون هایی به شما واکنش نشان خواهند داد، پس شما باید بتوانید بروی واکنش های هورمونی و شیمیایی ذهنی دیگران تاثیر بگذارید. مثلا وقتی کسی شما را می بیند، اگر لباس مناسبی پوشیده باشید، اگر اندام و فیزیک خوبی داشته باشید، در ذهن فرد مقابل هورمون دوپامین که مسئول سیستم پاداش دهی ذهنی هم هست بیشتر تولید می شود و به سمت شما بیشتر جذب خواهد شد.

شما به طور ناخودآگاه می توانید بروی ذهن دیگران تاثیر بگذارید و اگر به دنبال عاشق کردن دختر نسبت به خود هستید باید بیاموزید که چگونه بروی ذهن دخترها تاثیر بگذارید و ذهن آن ها را نسبت به خودتان فعال کنید.

شما اصلا با موضوع شگفت انگیز و پیچیده ای روبرو نیستید و فقط کافی است بدانید دخترها چگونه درباره پسرها می اندیشند و عمل کنید.

زن ها به طور کلی به سمت مردهایی جذب می شوند که می دانند چگونه از خودشان مراقبت کنند، شاید زیبایی اندام یکی از بهترین نشان دهنده های این موضوع است که به طور ناخودآگاه در ذهن دخترها این ذهنیت مثبت را به وجود می آورد که شما می توانید از خودتان به خوبی مراقبت کنید و احتمالا از آنها نیز به خوبی مراقبت خواهید کرد. اگر این چنین نباشد راه سختی برای جذب و عاشق کردن دختر خواهید داشت. پس اول به خودتان برسید!

با دادن هدایای هوشمندانه او را سورپرایز کنید. برای اینکه در این کار موفق شوید باید به دقت به حرفهایش توجه کنید. بیشتر به چه چیزی علاقمند است؟ دادن گل و شکلات ممکن است برایش جالب باشد اما این هدیه ها ماندنی نیستند. لوازم الکترونیکی نیز به سادگی گم شده و منسوخ میشوند. هدیه هایی بدهید که یک تاثیر طولانی از خود به جای گذاشته و دارای ارزش عاطفی باشند.
برای مثال شما میتوانید از یک هنرمند کمک گرفته و تصویری را که او در اولین دیدار در ذهن شما به جای گذاشته نقاشی کنید. این تصویر باید همه چیز از پوشش او گرفته تا کفش، گوشواره، و مدل مو و البته لبخنده سحر آمیزش شامل شود. پشت این نقاشی یادداشتی گذاشته و احساس خود را در آن روز بیان کنید.

زبان بدن هم به صورت خودآگاه (مانند چشمک زدن) و هم ناخودآگاه (مانند حالت چهره در زمان فکر کردن و…) حرف های زیادی درباره آنچه در ذهن شما می گذرد بیان می کند. بعضی از افراد از این علم آگاهی کافی را ندارند و باید بگوییم که دخترها به علت اینکه از کودکی بیشتر خود را در معرض توجه دیگران می بینند آشنایی بیشتری نسبت به حرکات و نحوه بیان و حالات چهره خود دارند و نسبت به پسرها آشنایی بیشتری با زبان بدن دارند.

خب جای نگرانی نیست، زبان بدن آنچنان پیچیده هم نیست و لازم نیست شما بازیگر سینما شوید!

برای اینکه طرف مقابل خود را متوجه این موضوع کنید که شما آمادگی پذیرفتن او برای رابطه عاطفی تازه ای را دارید باید بدانید که دختر در شما به دنبال لبخند زدن، ارتباط چشمی، کنار گذاشتن گوشی موبایل، نشستن یا ایستادن به شکلی راحت و بدون اضطراب و با بدنی جمع نشده و … خواهد بود.

عاشق کردن دختر و ایجاد یک رابطه عاطفی کاملا عاشقانه نیاز به توجه کامل به خودتان نیز دارد. کسی عاشق شما خواهد بود که از بودن با شما لذت ببرد، شما را با اعتماد به نفس ببیند و متوجه بشود که شما همیشه به دنبال خوشحال بودن خود هم هستید و زندگی خود را با تجربیات و یادگیری چیزهای جدید می گذرانید.

دخترها عاشق و جذب پسری خواهند شد که با شور و اشتیاق به دنبال آرزوها و چیزهای خوبی در زندگی خود هست. آیا دلتان می خواست که یک بازی موبایلی بسازید؟ و یا یک کتاب بنویسید؟ و یا رانندگی حرفه ای بیاموزید؟ خب چرا که نه! حتما دست به کار شوید، دخترها عاشق چنین هیجان و شور و اشتیاقی در پسرها هستند.

برای عاشق کردن دختر، باید احساسی را در او بوجود بیاورید که بداند بدون شما خوشحال نخواهد بود و به شما برای حس خوشحالی و رضایت در زندگی نیاز دارد.

انسان برای اینکه عاشق چه کسی بشوند خیلی تصمیم نمی گیرند و زیاد شنیده اید که می گویند طرف مقابل یکدفه وارد زندگی آنها شده است. اما باید بگوییم که عاشق شدن زمانی اتفاق می افتد که دو طرف پسر و دختر عشق را به شکل مشابهی حس می کنند. عشق درست مثل یک شغل در طول زمان رشد و پیشرفت دارد و برای عاشق کردن دختر باید به او نشان دهید که ارزشش را دارید. اجازه دهید تا دختر زیبایی های شخصیت شما را ببیند و بفهمد که شما واقعا چه کسی هستید.تحقیقات علمی نشان می دهد که دخترها به همان اندازه که به زیبایی ظاهری و جذابیت پسر توجه می کنند به ارزش شخصیت و تعاملات اجتماعی و به ویژگی هایی مانند مهربانی، هوش، صداقت و محترم بودن توجه ویژه ای دارند.

خب برای افرادی که می توانند سرگرم کننده باشند راه سختی برای جذب کردن دخترها به سمت خود ندارند. خب چرا شما از این ترفند استفاده نکنید؟ اگر فکر می کنید که فردی خجالتی هستید و یا آنقدرها هم در بین جمع و یا با افراد ناآشنا نمی توانید شوخی کنید نگران نباشید. لازم نیست حتما در شروع بسیار فوق العاده ظاهر شوید، مثلا در ابتدا سعی کنید خاطرات خود را به شکلی خنده دار تعریف کنید و کم کم بیاموزید که چگونه سر به سر دیگران بذارید و حس شوخ طبعی خود را به مرور زمان تقویت کنید.

یکی از بهترین راه ها برای یادگیری حس شوخ طبعی، بودن با افرادی هست که این ویژگی را دارند و همچنین توجه کنید که حس شوخ طبعی شما اثر مثبتی بروی طرف مقابل بگذارد و به شکل تمسخر و یا تحقیر نباشد.

برای عاشق کردن دختر شما باید ابتدا چیزهای زیادی درباره او بیاموزید، اینکه فقط تاریخ یا محل تولد او را بدانید کافی نیست. باید وقت صرف کنید، اعتماد متقابل را بوجود بیارید و چیزهای کوچکی و خاصی درباره او بیاموزید مثلا اینکه آیا از شنا کردن در آب آیا واهمه دارد و یا چه چیزی او را خجالت زده می کند و به او کمک کنید که بتواند احساسات خود را در مواقع مختلف چگونه مدیریت کند.

شما باید بدانید که دختر مورد نظر شما از چه چیزهایی خوشش می آید، برای بعضی دخترها رقص و کارهایی که نیاز به فعالیت بیشتری دارد هیجان انگیز هست و برای بعضی دیگر یادگیری و آموختن و صحبت کردن درباره چیزهای علمی و دانستنی، هر دختری علایق خاص خودش را دارد. کمی وقت بگذارید و ببینید درباره چه چیزهایی بیشتر صحبت می کند و از صحبت کردن درباره چه چیزهایی و یا از انجام چه کارهایی لذت می برد.

شما باید شخصیت مناسبی برای خود داشته باشید تا بتوانید دیگران را به خودتان جذب کنید، اگر به دنبال عاشق کردن دختر مورد علاقه خودتان هستید باید بیاموزید که چگونه باید با او رفتار کنید برای مثال او را به رستورانی دعوت کنید و در انتخاب محل رستوران هم خودتان پیشنهاد بدهید،یکی از چیزهایی که برای دخترها جذاب هست حس و توانایی رهبری کردن رابطه توسط پسر هست.

خیلی وقت ها این شما هستید که باید تصمیم گیرنده باشید تا دختر احساس راحتی کند و شما هم احساس قدرتمندی خود در رابطه را احساس کنید و بدانید که کنترل امور در دست شما است.

همچنین سعی کنید بروی ویژگی های مثبت رفتاری خود به خوبی کار کنید، صداقت، شفافیت و رمانتیک بودن مهارت هایی است که در رابطه عاشقانه با دختر بسیار مهم هستند.

بعضی از پسرها وقتی از دختری خوششان می آید به سرعت به او نزدیک می شوند و سعی می کنند از خودشان بسیار صحبت کنند و یا بیش از حد با دختر ارتباط برقرار می کنند و پیام می دهند به گونه ای که طرف مقابل احساس راحتی و علاقه ای به رابطه پیدا نمی کند.

مشکل کار از کجاست؟ اینکه بخواهید درباره خودتان اطلاعاتی به دختر بدهید اصلا بد نیست اما اگر بخواهید در مدت کمتر از یک هفته هرآنچه هستید را به دختر بگویید رابطه شما به هفته دوم نخواهد کشید، سعی کنید کمتر از خودتان حرف بزنید و بیشتر شنونده باشید و همچنین بعضی چیزها را در شروع رابطه به طرف مقابل فورا نگویید مثلا گفتن اینکه رابطه قبلی شما چگونه بهم خورده است کمکی به شروع رابطه جدید شما نخواهد کرد مگر اینکه طرف مقابل فکر کند شما هنوز عاشق نفر قبلی هستید و به او فکر می کنید.

لازم نیست خیلی پیچیده و پر رمز و راز هم به نظر برسید، با صحبت درباره چیزهایی که دوست دارید و یا دوست ندارید شروع کنید و ببینید که چگونه طرف مقابل به صحبت های شما واکنش نشان خواهد داد و رابطه شما شکل خواهد گرفت.

تعادل در رابطه دو طرفه حتی به میزان توجه و حضور و در دسترس بودن برای طرف مقابل اهمیت دارد.

هر دختری برای خودش شخصیتی دارد، ویژگی های رفتاری خاص خودش را دارد، درست مثل شما ! اگر به دختری علاقه مند شده اید نباید به این موضوع فکر کنید که چگونه او را تغییر دهید و یا چه ویژگی هایی دارد که شما دوست ندارید. هیچ کسی از قضاوت شدن خوشش نمی آید. به عنوان یک فرد رشد یافته باید دیگران را آنچنان که هستند بپذیرید و بیاموزید که چگونه می تواند ارتباط برقرار کنید.

شخصیت هرکسی مخصوص خودش هست و انتقاد و یا پیش داوری کردن باعث نمی شود که دختر مورد نظر شما تغییر کند، اما اگر به درستی به شخصیت او احترام بگذارید و واکنش مناسبی در شرایط مختلف نشان دهید دختر می فهمد که شما ارزش تغییر کردن به شکلی که دوست دارید را دارد.

در انتها بدانید که هرکسی در انتخاب عشق تصمیم شخصی خود را دارد و نمی توانید انتظار داشته باشید که اگر شما عاشق دختری هستید او هم شما را برگزیند.

ولی مطمئن هستیم که عشق همیشه وجود دارد، نکات بالا را دوباره مرور کنید و بروی خودتان کار کنید، دخترهای زیادی هستند که می توانید عاشق خود کنید و عشق زندگی خود را برگزینید.

دخترها شیفته ی مردهایی هستند که همه چیز را تحت کنترل خود دارند و برنامه ریزی کردن را خوب بلدند. یک بعد از ظهر و عصر کامل را برنامه ریزی کنید،در یک کافی شاپ یا رستوران رمانتیک میز رزرو کنید. این برنامه ریزی ها باعث می شود به او نشان دهید که چه اندازه به دیدار او اهمیت می دهید و یک مرد خسته کننده نیستید.

غالباً افراد به اشتباه برای این که جذاب تر شوند، بیشتر شلوغ می کنند و به خطا می روند. سکوت ، یک تأثیر ذهنی و روانی بسیار قوی می گذارد. در سکوت ، فرد پیرامون خود خلاء ایجاد می کند و هر خلایی ، جذب را سبب می شود. آنها که بیشتر صحبت می کنند و کمتر می شنوند از جذابیت خود می کاهند، حال آن که سکوت و گوش دادن بیشتر به واقع شما را عاقل تر و قابل اطمینان تر معرفی می کند و این زمینه ای مساعد برای صمیمیت بیشتر است . سکوتی سرشار از اعتماد به نفس سرچشمه صمیمیت است .

هرگز اعتماد او را با دروغ و تظاهر از بین نبرید. بهترین راه، نشان دادن ذات واقعی خود است. شما باید نشان دهید که نیت و هدف شما واقعی و خوب است.

کاری کنید تا حضور خود در زندگی شما را یک موهبت الهی بداند. از او تقدیر و تشکر کنید زیرا باعث می شود که بفهمد وجود او به عنوان یک زن چقدر ارزشمند است.

حفظ حریم شخصی برای همه مخصوصا خانمها اهمیت بسیاری دارد. به محدودیت های او احترام بگذارید و سعی نکنید که به اجبار وارد دنیای شخصی او شوید، چرا که فکر می کند از همین ابتدای زندگی، به فکر نقض حریم و محدودیت های او هستید.راههای جلب توجه دختر مورد علاقه

بله درست حدس زدید، رفتار خود را کنترل کنید، توهین آمیز با افراد اطراف خود صحبت نکنید و مهمتر از همه در را برای او باز کنید! متاسفانه شاید جنتلمن بودن این روزها کمی از مد افتاده باشد اما این را بدانید که دخترها هیچگاه نمی توانند در مقابل این قضیه مقاومت کنند. مطمئن شوید که تمام قوانین جنتلمن بودن را به طور صحیح می دانید که اشتباهی نکنید و خجالت زده شوید.

برای مشاوره راه های جذب زنان و دختران

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره زیر تماس بگیرید:
 

تماس با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۶۶۷ از کل کشور
 

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۵ عصر حتی ایام تعطیل

برخی از افراد بر این باور هستند که زن ها عاشق مرد جذاب ، خوش قیافه و پولدار خواهند شد ، اما آیا این باور درستی است یا خیر ؟ در واقع می توان گفت زن ها یا حتی انسان ها هیچکدام شبیه به هم نبوده و حتی مثل هم نیز فکر نمی کنند .راههای جلب توجه دختر مورد علاقه

نمی توان گفت این باور به قطعیت درست و یا غلط بوده ؛ زیرا هر فردی طرز فکر خود را داشته و شیفته مردان مختلف خواهد شد . آیا تا به حال فکر کرده اید کدام دسته از مردان برای زن ها جذابیت دارد ؟ آیا رفتار و اخلاق برای جذب زن ها اهمیتی ندارد ؟ آیا این عبارت ” زن ها آهن پرستن ” حقیقت دارد ؟

لازم است بدانید که زمانی که صحبت از جذب کردن زن ها می شود ، تنها ظاهر مهم نیست بلکه رفتار و اخلاق نیز به اندازه ظاهر در جذب زن ها اهمیت دارد . در نتیجه برخی از رفتارها وجود دارد که برای جذب کردن تمام خانم ها موثر است .

رفتارهایی که زن ها و یا دختر ها دوست دارند تنها مختص به قرار اول نیست بلکه سعی کنید این رفتارها را بیشتر انجام داده و طرف مقابل را شیفته خود کنید . 

اغلب مردها دقیقا نمی دانند که زنان از چه مردانی خوششان می آید و سعی دارند تنها قدرت و مردانگی خود را اثبات کنند ، اما این رفتار صحیح نیست . شاید یک زن شیفته قدرت یک مرد شود اما تمام زن ها می خواهند که مرد مورد علاقه شان آن ها را دوست داشته و کنار هم وقت بگذرانند .

یک زن از مرد مورد علاقه خود انتظار احترام ، مسئولیت پذیری ، صداقت ، وفاداری و غیره دارد که اگر این ویژگی ها در مرد وجود نداشته باشد ، زن دچار آسیب عاطفی شده و همچنین نسبت به رابطه و طرف مقابل سرد خواهد شد . 

زن ها شیفته مردانی خواهند شده که آن ها را درک کرده ، با مهربانی با آن ها صحبت می کنند و همچنین برای احساساتشان ارزش قائل هستند . ممکن است برخی از مردان گاهی مانند بچه ها رفتار کرده و یا بهانه گیر شوند ،.

در کل بچه گانه رفتار کردن مرد ها در برخی از مواقعی مشکلی نداشته اما آن ها باید همیشه مانند یک بزرگسال و یک آدم پخته رفتار کرده و به عبارتی هوش هیجانی برای تعامل و ارتباط مناسب با زنان را داشته باشند .

 

 

همانطور که گفتیم هر دختری برای علاقه مند شدن به یک مرد معیار و ملاک های خاص خود را دارد ، اما از این میان برخی از ویژگی ها هستند که معیار مشترک تمام زن ها است که در ادامه آن ها را بیان خواهیم کرد :

 

امروزه به دلیل پیشرفت تکنولوژی و استفاده بیش از حد از فضای مجازی و اینترنت اغلب افراد بسیاری از وقت خود را با تلفن همراه خود می گذرانند . در نتیجه مردان و یا حتی خانم ها کمتر به طرف مقابل خود نگاه کرده و با او ارتباط برقرار می کنند .

نکته مهم است که تماس و یا ارتباط چشمی با زن ها بسیار تاثیر گذار خواهد بود ، تماس چشمی از این جهت اهمیت دارد که آن ها حس می کنند که طرف مقابل برای آن ها ارزش قائل شده و به آن ها توجه می کنند .

ارتباط چشمی از طریق مردان راه کاری موثر برای توجه کردن ، درک کردن ، اهمیت دادن ، ارزش قائل شدن و به نوعی دیده شدن برای زن ها می باشد . بنابراین مردان باید کارهای متفرقه خود مانند استفاده از فضای مجازی را کم کرده و به طرف مقابل خود توجه کنید . برای آگاهی از بادی لنگویج مردانه که برای زنان و دختران جذابیت دارد، کلیک کنید.

 

آیا تا به حال دیده اید که زن ها عاشق مردانی می شوند که توانایی انجام هیچ کاری را ندارند ؟ خیر اینطور نیست . زن ها شیفته مردی خواهند شد که به عبارتی ” همه فن ؛ حریف ” باشد ، مردی که نه تنها تحصیل کرده باشد بلکه مهارت های مختلفی نیز داشته باشد .

 یک زن ، شیفته مردی خواهد شد که مهارت بالایی در تصمیم گیری ، صحبت کردن ، عمل کردن ، حل مسئله و غیره داشته باشد . به طور مثال مردی که می تواند ماشین را تعمیر کرده ، مشکل کامپیوتر را حل کرده ، توانایی برقراری ارتباط با حیوانات را داشته و غیره توانایی جذب یک زن را نیز دارد .

 

متاسفانه برخی از مردها بر این باور هستند که مرد نباید احساسات و یا ضعف خود را بیان کند ، اما این باور غلط است . همه انسان ها چه زن ها و چه مردها دارای هیجان بوده و لزومی ندارد که این هیجانات و احساسات خود را مخفی کنند .

در واقع لازم است بدانید که بروز احساسات و یا هیجانات نه تنها در رابطه برای خانم ها بسیار ارزشمند بوده بلکه سبب جذب مردان نیز خواهند شد . این شیفتگی به این دلیل است که یک مرد هم قدرتمند بوده و هم آسیب پذیر است و زن می خواهد این هیجانات و رفتار ها را ببیند .

 

برخی از مردان تنها اختیار و تصمیم گیری در روزهای ملاقات را به دست همسر خود می سپارند ، که این اصلا طرز فکر صحیحی نیست . اگر یک نفر در رابطه تنها تصمیم گیرنده باشد و دیگری از خود خلاقیتی نشان ندهد ، این رابطه پس از مدتی جذابیت خود را از دست خواهد داد .

زن ها علاقه دارند که طرف مقابل به سرگرمی ها و حتی قرار ملاقات های آن ها اهمیت داده و برای آنها برنامه ریزی کند . زن ها به دنبال مردانی هستند که که علاقه به مشارکت فعالیت های هیجانی داشته باشند و همچنین در انجام رویدادهای اجتماعی نیز پیش قدم شوند .

 

بی شک تمام افراد از دروغگویی بیزار بوده و می خواهند فرد مقابل با آن ها صادق باشد ، در واقع دروغگویی و عدم صداقت در رابطه می تواند مشکل ساز باشد . اما چطور می توان تشخیص داد فرد مقابل راستگو و یا دروغگو است ؟ ویژگی های افراد راستگو چیست ؟

می توان گفت مرد راستگو و صادق ؛ قابل اعتماد بوده و در زندگی ثبات خواهد داشت . برخی از افراد وجود دارند که در اولین جلسه ملاقات نیز دروغ گفته و این عادت دروغگویی را نیز تکرار خواهند کرد . در نتیجه می توان گفت فردی که به دروغگویی عادت کرده در راستگویی مشکل خواهد داشت .

 

شاید برخی از افراد بر این باور باشند که جوانمردی و یا مردانگی از مد افتاده و دیگر کسی به این ها توجه نخواهد کرد ؛ اما اینطور نیست . زن ذاتا ظریف بوده و در تمامی زندگی نیاز دارد به کسی تکیه کند ، در نتیجه از مردانگی نیز خوشش خواهد آمد .

در مقابل می توان گفت مردان به عنوان یک فرد محافظت کننده علاقه دارند که همیشه نقش یک حامی را ایفا کنند . به همین دلیل زن ها می خواهند احساس محافظت شدن داشته و به مردی جذب خواهند شد که از آن ها محافظت می کند .

 

کلام آخر

شاید عجیب به نظر برسد اما زن ها مانند یک ذره بین رفتارهای شما را زیر نظر گرفته و به آن ها توجه بسیاری خواهند کرد . در نتیجه نه تنها رفتار شما با خودشان بلکه با دیگران را نیز مورد بررسی قرار داده و با خود حلاجی می کنند ، در نتیجه این رفتار شما می باشد که احساسات یک زن را جریحه دار می کند .

 

 

راههای جلب توجه دختر مورد علاقه

✔️  در واقع می توان گفت برخی از معیار و ملاک ها هستند که تمامی زن ها را می تواند جذب کند اما به طور کلی هر فردی برای انتخاب طرف مقابل خود معیار مشخصی دارد که در متن مقاله بیشتر در مورد جزئیات توضیح داده شده است .

✔️ از جمله معیارهای مشترک جذب زنان می توان به صداقت ، ابتکار عمل ، توجه کردن و یا ارتباط چشمی و غیره اشاره کرد که در متن مقاله بیشتر در مورد آن توضیح داده شده است .

✔️ جوانمردی و یا همان مردانگی که زن ها جذب آن ها می باشند یعنی اینکه یک مرد در زندگی نقش محافظت کننده و یا تکیه گاه داشته باشد که در متن مقاله بیشتر به جزئیات پرداخته شده است .

برای مشاوره راه های جذب زنان و دختران

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره زیر تماس بگیرید:
 

تماس با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۶۶۷ از کل کشور
 

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۵ عصر حتی ایام تعطیل


درمان بیش فعالی

اختلال شخصیت خودشیفته

تقویت حافظه

طرحواره معیار های سرسختانه

تجربیات مصاحبه های استخدامی

نقش پدر در تربیت کودک

ترس از شکست

عفونت گوش در کودکان

اختلال کندن پوست

ازدواج با مطلقه

مصاحب یک سایت روانشناسی درباره موضوعات کودک ، خانواده ، ازدواج ، روان شناسی فردی و شغلی است . محتوای مقالات سایت بر اساس کتب روانشناسی معتبر و توسط کارشناسان و روانشناسان مجرب تولید می شود . امید است که با مطالعه محتوای تولید شده در این سایت مشکلات شخصی ، خانوادگی و اجتماعی کاربران مرتفع شود

تمامی حقوق برای این سایت محفوظ است.

سه سوت دختر مورد علاقه تان را به خودتان جذب کنید. با 15 دقیقه تایم گذاشتن در این بخش به اصولی ترین ترفندها و راه های جذب طرف مقابلتان پی ببرید.

علم بارها و بارها ثابت کرده است که زن‌ها به کارهای خاص و مشخصی که مردان انجام می‌دهند جذب می‌شوند. پس اگر شما می‌دانید که چه چیزی در سطح روانشناسی زنان را مجذوب و شیفته می‌کند شکی وجود ندارد

که زن‌ها بطور طبیعی به سمت شما کشیده می‌شوند. در این مقاله با ما همراه باشید تا 15 ترفند روانشناسی برای جذب دختر مورد علاقه و دلخواه تان را بگوییم.

 

راههای جلب توجه دختر مورد علاقه

 


1. واگیر روانی عاطفی

تحقیقات متعددی نشان داده‌اند که احساسات و عواطف شما می‌توانند برخی عواطف را در دیگری تحریک کنند.

به عبارت دیگر، یک زن می‌تواند آنچه شما احساس می‌کنید را احساس کند. اگر شما نسبت به چیزی هیجان داشته باشید، او نیز همین احساس هیجان را تجربه خواهد کرد.

 

این یک اصل قدرتمند است که می‌تواند علیه شما نیز مورد استفاده قرار بگیرد و دقیقا در چنین شرایطی است که بیشتر مردان گیج می‌شوند و نمی‌توانند عمل جذب کردن را مدیریت کنند.

پسری به دختری علاقمند می‌شود و درخواستش را با او مطرح می‌کند اما اگر پس از آن پسر کمی مضطرب یا عصبی شود، خجالت بکشد یا رفتار غیرماهرانه‌ای داشته باشد، دختر نیز همین احساس را تجربه خواهد کرد و باید بدانید که زن‌ها از احساس عصبی بودن، دست و پا چلفتی بودن یا خجالتی بودن متنفر هستند.

 

در آن روی دیگر سکه، شما می‌توانید از چنین چیزی برای بیدار کردن و برانگیختن زنان نیز استفاده کنید.

اگر شما با دیدن آن زن احساس ” برانگیخته شدن و مجذوب شدن” را تجربه کنید پس طبق تعریف ارائه شده، احساسات شما موجب می‌شود که او نیز احساس برانگیختگی را تجربه کند.

 

بنابراین احساسات خود را از او پنهان نکنید. اگر دختر مورد علاقه تان شما را تحریک کرده است پس این را در آهنگ صدا و حالات چهره خود به او نشان دهید. همچنین شما می‌توانید جذب شدن خودتان به سمت او را در رفتارتان نیز نشان دهید. نزدیکش بروید، او را لمس کنید، با زیرکی و مهارت با او حرف بزنید، او را مجذوب کلامتان کنید.

 


جذب دختر مورد علاقه 2: برهان اجتماعی

برهان اجتماعی وقتی است که اطرافیان شما رفتار یا نگرش شما را تحت تاثیر قرار می‌دهند. برهان اجتماعی یعنی اگر دیگران چیزی را دوست داشته باشند پس حتما آن چیز خوب است.

هنگامی که زنی برای نخستین بار با شما در یک موقعیت اجتماعی روبه‌رو می‌شود، اصلا نمی‌داند که آیا شما ارزش همکلامی را دارید یا خیر.

او برای اینکه مشخص کند چطور به شما پاسخ دهد نگاه می‌کند که دیگران در این موقعیت چگونه به شما پاسخ می‌دهند. آیا گروهی از افراد را می‌شناسید که از حضور شما در جمع خودشان شاد و خوشحال و راضی باشند؟

 

 

 

پس اگر چنین است او نیز شما را فردی ارزشمند و مصاحبت با شما را مایه خوشحالی و مسرت می‌داند. اما اگر شما گوشه‌ای تنها نشسته باشید یا دیگران پاسخ هایی منفی به شما می‌دهند، او نیز تفکری برعکس حالت قبلی درمورد شما خواهد داشت.

بنابراین یک ” پروانه اجتماعی ” باشید. حتی اگر تنها هستید، شروع کنید و با دیگران معاشرت کنید و گفت‌وگوهای لذت بخشی را با افراد پیرامونتان آغاز کنید. زن‌ها به چنین چیزی توجه خواهند کرد.

حتی می‌توانید این ترفند جذب دختر مورد علاقه تان را در فیسبوک، اینستاگرام یا دیگر شبکه‌های مجازی خود نیز اجرا کنید. مطمئن شوید که عکس‌های دسته جمعی بسیار زیادی در صفحه شخصی خودتان قرار داده اید. در اینصورت دختر مورد علاقه شما با خود تصور می‌کند که اگر شما محبوب دیگران هستید پس باید مرد خوب و مناسبی برای او باشید.

 

 


3. پیش گزینش

پیش گزینش به این معنا است که اگر دختری شما را با دختر دیگری ببیند، طبیعی است بیشتر مجذوب شما خواهد شد.

در مجله روانشناسی اجتماعی تجربی آمده است که زنان بیشتر جذب مردانی می‌شوند که در رابطه‌های مشترک قرار دارند نه مردان تنها و بدون تجربه.

 

مردی که در رابطه‌ای با زنی دیگر قرار دارد درواقع از قبل انتخاب شده است و بنابراین احتمالا ویژگی هایی دارد که مورد توجه و علاقه زنان دیگر است.

با این وجود، شما برای استفاده از ترفند ” از پیش انتخاب شدن” نیازی ندارید که در رابطه با زنی دیگر باشید.

 

یک روش ساده برای استفاده از این ترفند جذب دختر مورد علاقه تان حضور در محیط‌های اجتماعی به همراه دوستان مونث است.راههای جلب توجه دختر مورد علاقه

در اینصورت وقتی بجای اینکه با دوستان پسر خود در جمعی حاضر شوید با دوستان دختر خود در آنجا دیده می‌شوید، توجه بیشتری را به خودتان جلب می‌کنید و واکنش‌های بهتری را از دخترها دریافت می‌کنید.

اما اگر هیچ دوست مونثی نداشتید چه باید بکنید؟ زودتر از بقیه به محل مورد نظر بروید و با گروهی از دخترها مشغول به صحبت بشوید و با آنها دوست شوید. وقتی دختران و زنان بیشتری در محل حاضر می‌شوند، متوجه معاشرت شما با زنان دیگر شده و علاقه آنها به شما بیشتر خواهد شد.

 

روش دیگر برای استفاده از این ترفند آن است که هرازگاهی در گفت‌وگوهایتان اشاره کنید که زنان دیگری در زندگی شما حضور داشته‌اند. اما در انجام این کار زیاده روی نکنید چون در اینصورت شما به عنوان فردی شناخته خواهید شد که دیگران را بازی می‌دهد.

 

 


جذب دختر مورد علاقه 4: منحصر بفرد بودن

در مجله روانشناسی کاربردی آمده است که از نظر انسان‌ها اشیاء نادر و کمیاب از ارزش بالاتر و اشیائی که به وفور یافت می‌شوند از ارزش کمتری برخوردار هستند.

بر اساس همین اصل، اگر شما علاقمند به برقراری رابطه جنسی با دختری باشید، ارزش خود را در برابر او از دست می‌دهید. همچنین اگر شما همواره در دسترس او باشید تا به کوچکترین اشاره او پاسخ دهید نیز برای او بی‌ارزش خواهید شد.

 

بنابراین همیشه در هر لحظه‌ای حاضر و آماده نباشید. به چیزهای دیگر هم در زندگی خود اهمیت بدهید. مطمئن شوید که استانداردها را فراتر از نگاه او رعایت می‌کنید.

یک راه ساده برای انتقال این مفهوم می‌تواند مطرح کردن یک سوال درمورد شایستگی‌های او باشد؛ مثلا ” فارغ از نگاه جذابی که داری می‌تونی یک چیز جالب در مورد خودت به من بگی” یا ” من واقعا به تناسب اندام علاقمند هستم.

تو ورزش کردن رو دوست داری؟”. این سوالات نشان دهنده آن است که شما برای خودتان استانداردهایی دارید و فقط بخاطر ظاهر او شیفته‌اش نشده و با او قرار ملاقات نگذاشته اید.

 


5. اکسی توسین یا هورمون عشق

اکسی توسین هورمونی است که موجب ایجاد دلبستگی در افراد و ایجاد پیوندهای بین فردی می‌شود. تحقیقات نشان می‌دهند که مقدار زیادی از این هورمون پس از زایمان در زنان وجود دارد و احساس عشق و محبت را در آنها نسبت به نوزاد به‌وجود می‌آورد. بدون وجود این مکانیزم حیاتی تمایل مادرها به ترک نوزادان بیشتر از نگه داشتن آنها خواهد بود.

این هورمون همچنین موجب به‌وجود آمدن پیوند و عشق میان زوجین می‌شود. درصورت وجود اکسی توسین دختر احساس عشق به پسر را تجربه می‌کند.

 

تماس فیزیکی و درآغوش گرفتن یکی از راه‌های آزاد کردن هورمون اکسی توسین است. او را در آغوشتان بگیرید و در هوا بچرخانید.

یا اینکه از آن دسته از مردهایی باشید که به راحتی با دخترها تماس فیزیکی برقرار می‌کنند. به چیزهایی که می‌پوشد توجه کنید و از آن به عنوان روشی برای لمس او استفاده کنید.

 

 


جذب دختر مورد علاقه 6: نگاه خیره طولانی مدت

دو نفر در هنگام مکالمه بطور طبیعی ۳۰% تا ۶۰% مواقع با یکدیگر تماس چشمی برقرار می‌کنند. این در حالی است که این آمار در زوج هایی که رابطه‌ای عاشقانه دارند به ۷۵% مواقع یا حتی بیشتر از آن هم می‌رسد.

هنگامی که شما مستقیم به چشم‌های دختر مورد علاقه خود نگاه می‌کنید به او نشان می‌دهید که کاملا بر آنچه به شما می‌گوید متمرکز هستید و با این فرد احساس آرامش و راحتی دارید و پذیرای او هستید.

اینکه ما چقدر به چشم‌های یک نفر نگاه می‌کنیم نه تنها به ما در ایجاد صمیمیت کمک می‌کند و روشی دیگر برای آزاد کردن اکسی توسین است بلکه همچنین نشان می‌دهد چه مقدار صمیمیت میان ما و او وجود دارد.

پس هنگامی که در حال گفت‌وگو با دختر مورد علاقه خودتان هستید، برای مدت طولانی تری به او خیره بمانید و تماس چشمی قوی با او برقرار کنید – تقریبا بیش از ۷۵% مدت مکالمه.

 


7. نیروی محرکه جایگاه و موقعیت

در مجله روانشناسی و جنسیت انسانی نوشته شده است که دخترها پسرهای دارای جایگاه و موقعیت اجتماعی را به سایر پسرها ترجیح می‌دهند.

چنین چیزی با روانشناسی تکاملی در ارتباط است که طبق آن یک مرد با جایگاه و موقعیت اجتماعی بالا می‌تواند آینده‌ای بهتر را برای همسر و فرزندانش رقم بزند.

رهبری یکی از بهترین چیزهایی است که نمایان گر تاثیر موقعیت اجتماعی است. بالاترین مرتبه و جایگاه متعلق به رهبر گروه کشیش‌ها است.

 

پس شما هم مردی باشید که مسئولیت پذیر است، برای گروه دو نفره تان تصمیم بگیرید و آن را هدایت کنید. برای شب‌ها برنامه‌ریزی کنید. تصمیم بگیرید که شب‌ها کجا بروید و چه کاری انجام دهید.

 

جذب دختر مورد علاقه 8: نخستین نشانه جایگاه و مرتبه شما

هنگامی که شما لباس هایی متناسب با شان و جایگاه اجتماعی بالا بر تن می‌کنید، درنظر دختر مورد علاقه خود مردی با جایگاه اجتماعی بالا هستید و او بیشتر مجذوب شما خواهد شد. هیچ چیز به اندازه یک دست کت و شلوار مناسب و مخصوص شما نشان دهنده جایگاه اجتماعی بالای شما نخواهد بود.

کت و شلوار نشان دهنده موفقیت مالی و امنیت است. پس بهتر است کت و شلوارتان را همین حالا تنتان کنید. اما اگر تیپ شما بگونه‌ای است که کت وشلوار نمی‌پوشید پس لباس‌های آراسته و باکیفیتی بر تن کنید و مطمئن شوید که لباس‌های شما کاملا متناسب با اندام شما هستند زیرا این موضوع مهمی از دیدگاه زن‌ها است. و البته این یکی از روش‌های آنها برای تعیین موقعیت و جایگاه اجتماعی شما است.

 


9. ترفند شخصیت

مطالعه‌ای در سال 2014 انجام شد و نشان داد که داشتن شخصیتی مثبت می‌تواند جذابیت چهره شما را واقعا افزایش دهد.

به این مسئله خوب فکر کنید. آیا شما بیشتر مجذوب دخترانی می‌شوید که شخصیت هایی زیبا و قشنگ دارند یا دخترهایی که افسرده تر و منزوی تر هستند؟

پس شاد باشید و به افراد پیرامونتان انرژی مثبت بدهید. در اینصورت جذابیت فیزیکی شما برای دخترهای اطرافتان هم افزایش خواهد یافت.

 


جذب دختر مورد علاقه 10: صورتی مغرور

حالا به قسمت جذاب ماجرا رسیدیم. پژوهشگران به بررسی جذابیت نسبی جنسی در افرادی پرداخته‌اند که حالت‌های عاطفی خوشحالی، غرور و خجالت را در مقایسه با حالتی خنثی در چهره خود نشان می‌دهند. در این تحقیق نشان داده شد که لبخندهای بیش از حد نشان دهنده زنانگی و خجالتی بودن است.

احتمالا چنین یافته‌ای ناشی از آن است که لبخندهای بسیار زیاد و بیش از اندازه راهی برای آرام کردن تنش‌ها و فشارهای درونی است و شما را عصبی و مضطرب نشان می‌دهد. پس لبخند بزنید اما در انجام این کار زیاده روی نکنید و به قول معروف نیشتان را تا بناگوشتان باز نکنید.

 

این تحقیق همچنین نشان داد مردانی که ” چهره‌ای مغرور” دارند از نظر زن‌ها و دخترها از جذابیت بیشتری برخوردار هستند.

پس دفعه بعد که قرار است به دختری نزدیک شوید به خودتان یادآوری کنید که شما مغرور هستید و گفت‌وگوی خود را با بارقه‌ای از غرور آغاز کنید.

 


11. فشار جنسی

” فشار” در علم فیزیک به این صورت تعریف می‌شود: ” نیرویی که بوسیله هل دادن به سمت مخالف ایجاد می‌شود”. در رابطه با ” فشار جنسی در برابر یک دختر” شما باید دو “نیرو” را همزمان به احساسات و عواطف جنس مخالف خود وارد کنید.

دختر باید احساس کند که شما به سمت او جذب شده‌اید و همچنین باید شما را به عنوان چالشی برای خودش احساس کند. چنین وضعیتی فشار و کنجکاوی به‌وجود می‌آورد زیرا او هرگز مطمئن نیست که آیا شما ۱۰۰% به او علاقمند هستید یا خیر.

 

 

 

پس ابتدا علاقه خود را نشان دهید و پس از آن چالش هایی کوچک و جذاب را انتخاب کنید تا او سعی کند که بیشتر درمورد توجه و علاقه شما نسبت به خودش بداند.

همواره وقتی می‌خواهید وارد مرحله بعدی ارتباط فیزیکی بشوید ابتدا مکث کنید، تمام کارهایی که می‌خواهید انجام دهید را یک یا دو گام به عقب برگردانید و سپس وارد مرحله بعد شوید. این روش ” 2 قدم به جلو و 1 قدم به عقب” نامیده می‌شود و می‌تواند مانع از حرکت عجولانه و سریع شما به سمت جلو بشود.

 


جذب دختر مورد علاقه 12: زبان بدن آزاد و رها

مردانی که از زبان بدنی ” بسته” استفاده می‌کنند درواقع از جذابیت کمتری برخوردار هستند و ویژگی‌های سرزندگی، نشاط و ترغیب کنندگی کمتری در آنها دیده می‌شود.

پس همواره یادتان باشد که از زبان بدنی آزاد و رها استفاده کنید. حالتی باز و پذیرا داشته باشید. با اعتماد به نفس و کشیده بایستید و فاصله خود را حفظ کنید.

 

 


13. اظهار تمایل مداوم

اظهار مداوم تمایل عبارت است از تعصب شناختی در یادآوری رفتار و نگرش گذشته یک فرد که نمایانگر رفتار و نگرش کنونی او است.

شما می‌توانید از این اصل به نفع خودتان استفاده کنید و کاری کنید که دختر مورد علاقه تان قبول کند که از ویژگی مثبت و خاصی برخوردار هستید؛ به عنوان مثال این جمله را به او بگویید و کاری کنید که او در مورد خودش اینگونه فکر کند: ” تو واقعا بامزه و جذاب و مهربان به نظر می‌رسی”.

 

پس از آن خواهید دید که او رفتاری شبیه به یک دوست بامزه و مهربان با شما خواهد داشت. یا اینکه می‌توانید به او بگویید: ” آیا تو فرد ماجراجویی هستی” یا ” من راحت بودن تو در طنازی‌هایت را می‌پسندم”.

در اینصورت اگر او با شما موافق باشد، احتمالا بگونه‌ای رفتار می‌کند که این ویژگی‌ها را در رفتارش به شما نشان می‌دهد. باین ترتیب اگر او خودش را فردی ماجراجو بداند یا خودش را به عنوان فردی بشناسد که به راحتی اغواگری می‌کند پس خواهید دید که به احتمال بسیار زیاد این ویژگی‌ها را در خودش حفظ می‌کند و حضور شما نیز موجب تقویت آنها خواهد شد.

 


جذب دختر مورد علاقه 14: آمادگی برای معاشقه

دکتر نیکل پراوس – روان فیزیولوژیست جنسی و عصب شناس- مغز انسان را به هنگام تجربه آن حس‌های درونی که ما آن را ” تنش جنسی” می‌نامیم مورد مطالعه قرار داده و این تعریف را برای مقوله تنش جنسی ارائه می‌دهد: ” تفسیر لذت بخش و خوشایند ما از برانگیختگی عمومی بدن و آمادگی برای معاشقه”

 

به عبارت دیگر، بدن شما گرما را احساس می‌کند و از فشار جنسی به عنوان انگیزه‌ای برای وارد شدن در آن استفاده می‌کند. هنگامی که مغز شروع به فکر کردن در مورد احتمال وقوع رابطه جنسی می‌کند، جریان دوپامین به حرکت در می‌آید و احساس هیجان را در ما به‌وجود می‌آورد.

صحبت کردن با نامزدتان در مورد رابطه جنسی می‌تواند جرقه احتمال داشتن رابطه جنسی با شما در آینده‌ای نزدیک را در ذهن او روشن کند.

 


15. اصل مذاکره

مذاکره عملکردی دوگانه دارد. نخست آنکه مذاکره اصلی اساسی و بنیادین است که مطابق با آن انسان‌ها خواستار چیزی هستند که آن را ندارند و دوم آنکه مذاکره شما را قادر می‌کند تا فکری را در مغز دختر مورد علاقه خود بکارید و با او کاری کنید که به آن فکر بپردازد زیرا ذهن ناخودآگاه نمی‌تواند دستورات منفی را پردازش کند.

این دقیقا مثال همان ضرب‌المثل قدیمی است که می‌گوید: ” به فیل صورتی فکر نکن ” و حتی اگر چنین دستوری به شما داده نشده باشد مغز شما نمی‌تواند به چنین چیزی فکر کند.

 

 

 

بنابراین، وقتی شما می‌گویید ” ما نمی‌توانیم امشب با هم باشیم” نه تنها شما مانع و دیواری روانی را به‌وجود می‌آورید که بطور غریزی تمایل بیشتری را نسبت به آنچه مطرح شده است به‌وجود می‌آورد بلکه ذهن ناخودآگاه تنها می‌تواند ” ما می‌توانیم با هم باشیم ” را پردازش کند.

این 15 روش از بهترین روش های رواشناختی و روانشناسی جذب دختران است اینک با اصول جذب شدن در همه نگاه ها و بین همه افراد نیز در بخش زیر توجه داشته باشید.


آپدیت باشید

اگر نقشه تان را کشیده اید و می خواهید برای خودتان رفیق پیدا کنید، لازم است علاوه بر جذابیت های ظاهری به چیزهای دیگری هم توجه کنید. پس قبل از قرار گرفتن در موقعیت خودتان را آماده و مجهز کنید.

آرشیو یک هفته گذشته اخبار را ببینید که اگر لازم شد از آنها استفاده کنید. از آن بهتر اینکه در زمینه ای که سرگرمی تان است و به آن علاقه دارید اطلاعاتی جمع کنید؛ مثلا اگر به ادبیات علاقه مندید تا قبل از شورع ترم چند کتاب معروف یا جدید بخوانید، راجع به نویسنده اش کمی تحقیق کنید و چندتایی از عنوان کتاب ها را به خاطر بسپارید.


زیاد حرف نزنید

حالا گیریم سه ساعت وقت گذاشته اید و خبر خوانده اید و اسم حفظ کرده اید، خیلی هم خوب، اما دلیلی ندارد همه را یک جا بریزید بیرون. یکهو دیدی طرف خودش آدم حسابی بود و رویتان زیادی حساب باز کرد و حرف را به جاهایی برد که از آن بی خبرید و اصلا به گوشتان هم نخورده.

آن وقت لحظه ای است که آرزو می کنید کاش دهان باز نکرده بودید. ضمنا بیرون ریختن اطلاعات هر چقدر هم واقعا آدم چیز بلدی باشید، شنونده را دچار تهوع می کند. آدم هایی که زیاد اطلاعات بیرون می ریزند آدم های پرمدعایی به نظر می رسند که فقط به دنبال یک گوشند.


آرام و شمرده حرف بزنید

اعتماد به نفس زیادی آدم ها را می ترساند. آدم هایی که زیاد بلند حرف می زنند، زیادی با اعتماد به نفس به نظر می رسند و بقیه گاهی از این همه انرژی شان می ترسند؛ آن هم در برخورد اول. آدم ها از اینکه از همان اول خودشان را ضعیف تر ببینند گریزانند ضمن اینکه با صدای بلند ممکن است منبع آلودگی صوتی و پرخاشگر هم به نظر برسید.

 

 

جمله تان را به سوال ختم کنید

درست است که این روزهای اول همه ذوق و شوق دارند و در اندرونشان مجلس عروسی برپاست اما معمولا همه می خواهند خودشان را آرام نشان دهند و هیجانشان را بروز ندهند. راستش کمی هم می ترسند. باید خودتان را آماده کنید که اگر طرف فک و دهانش یخ زده بود، چکشتان را درآورید و یخش را بشکنید.

 

به طرفتان حالِ بودن بدهید

آدم ها از اینکه دیده شوند لذت می برند. یکی از راه های اساسی در تشویق طرف به داشتن ارتباط این است که طرف احساس کند برایش احترام و ارزش قائلید و قبولش دارید.

شما به او کمی از آن چیزی بدهید که دلش می خواهد. احترام و حس بودن. دلتان نمی آید نه؟ می خواهید فقط خودتان دیده شوید و طرف برایش مسلم شود که شما از او بهترید؟ راهتان را بکشید و بروید.

 

نه اینجا و نه هیچ کجای دیگر جایی ندارید. باید همان چیزی که دلتان می خواهد بگیرید، به دیگران بدهید اما شلوغ هم نکنید و خودتان را برای اینکه طرف احساس مهم بودن بکند زیر پایش له نکنید. یادتان باشد کلا دور دور توهم است و آدم هایی که زود وهم برشان می دارد زیادند.

 

اگر دیدی طرف قیافه گرفت و خودش را زیادی جدی گرفت می توانید پشتتان را به او بکنید و بروید! اگر نه، بگذارید از خودش و از عقاید و خواسته هایش بگوید. بعد هر از گاهی اسمش را در طول مکالمه صدا بزنید.

با پسوند یا پیشوند جان یا خانم یا آقا. مثلا سارا جان یا سارا خانم. اگر حرف هایش خیلی چرند بود، قبل از مخالفت کردن یک جمله در حرف هایش که با آن بیشتر موافقید، پیدا کنید و بگویید که این بخش از حرف هایش را قبول دارید اما …

 

برای شروع

– زبان بدنتان را رعایت کنید. بیهوده وضعیت دفاعی نگیرید یا صمیمت بیش از حد نشان ندهید. دست به سینه بودن و یک پا را روی پای دیگر انداختن بیانگر وضعیت دفاعی است. دست ها و پاهای آزاد، نشان دهنده علاقه شما به شنیدن حرف های طرف مقابل است.

– لبخند بزنید. لبخند جهانی ترین سیگنال برقراری ارتباط است.

– حرفی که در ابتدا می گویید خیلی مهم نیست، مهم این است که طرف مقابل تشویق به پاسخگویی شود.

 

– خیلی مات صحبت های طرف مقابل نشوید.

– یادتان باشد آدم ها اول ارتباط کلاس الکی می گذارند، این یک قانون است. در این شرایط کمی دل و جرات به کمک می آید.

 

 

برای شکستن سکوت

– با پرسیدن یک سوال شروع کنید: این طرف ها رستوران خوب سراغ دارید؟

– از وقایع روزمره و اخبار روز حرف بزنید.

– فعل «می بینم» استفاده کنید، مثلا: می بینم که دارید کتاب راز داوینچی می خوانید.

– شباهت های بین خودتان را شناسایی کنید و از آنها صحبت کنید.

– از چیزی مربوط به طرف مقابل مثل بوی عطرش یا تناسب رنگ های لباس هایش تعریف کنید.

 

 

برای حرف زدن

– سوال بپرسید. این سوالات می توانند حتی الکی باشند.

– درباره خودتان صحبت کنید. در مورد علاقه مندی ها و اتفاقات جالب زندگی تان که فکر می کنید برای دیگران جذاب است حرف بزنید. این کار برای زمانی که در شروع یک گفت و گو ناگهان ذهن آدم خالی می شود قابل استفاده است. این کار در سه سطح انجام می شود:

 

 

– در سطح اول، اطلاعاتی مثل شغل، آخرین مسافرت، تجربه خنده دار و مواردی از این قبیل را با طرف مقابل در میان می گذارید.

– در سطح دوم و پیشرفته تر از باورها، احساسات و نیازهای گذشته و آینده تان مثل نظرتان درباره اوضاع روز، آرزوها، مشکلات قدیمی … با او صحبت می کنید.

– در سطح سه احساسات و نیازها و باورهایتان نسبت به طرف مقابل را بیان می کنی. نظرتان را در مورد طرف مقابل می گویید و خواسته تان را هم اعلام می کنید. اگر خواسته تان را خیلی واضح نگویید، طرف مقابل گیج می شود.

با بکار گیری این ترفندها در نگاه همه جذاب، زیبا و لاکچری باشید! گروه ن ا ز و ب

 

روش های جذب یک پسر (جنس مذکر)

راه های عاشق کردن طرف مقابل به خودتان

پنج روش عاشق کردن کسی که دوستش دارید

روش های زیرکانه و طلایی جذب شوهر

ذکری مجرب برای جذب خواستگار

5 اس ام اس هر روزی برای عاشق کردن همسرتان !


موارد بیشتر

مجله پزشکی و سلامت : آیا دائما در سایت‌های دوست‌یابی به دنبال پسر و یا دختر مورد علاقه خود هستید؟ آیا به دنبال ترفندهایی برای جذب دختر مورد علاقه‌تان هستید؟ هنوز نتوانسته‌اید برخورد مناسبی را با دختر رویایتان داشته باشید؟ آیا با دخترهای زیادی سر قرار رفتید اما از نوع برخورد شما خوششان نیامده است؟
نگران نباشید… با چندین ترفند طلایی ، می‌توانید به راحتی مخ دختر ایده‌آل خود را بزنید. و در جذب دختر مورد علاقه تان شانس بیشتری را داشته باشید.

چرا بسیاری از شما این ژست ساده را فراموش کرده‌اید؟ این کار بسیار ساده است و از مدت‌ها قبل رفتار و ژست ویژه آقایان بوده است؛ این ژست، مورد علاقه بسیاری از زنان بوده و سریع‌تر باعث جذب دختر مورد علاقه‌تان می شود . و می تواند کنار شما احساس آرامش بیشتری کند. این کار موجب می‌شود که او احساس کند که هوای او را دارید و در تمام لحظات حواستان به او است.

تصور کنید که به ملاقات دختر مورد علاقه‌تان رفتید و او کیف سنگینی در دست گرفته است، اگر بار و کیف او را از دستش بگیرید و برای او حمل کنید، بهترین تأثیر را بر احساسات او می‌گذارید و با این کار او احساس علاقه بیشتری به شما می‌کند. شما با انجام این کار به او نشان داده‌اید که حس مردانه شما بسیار قوی است. حتی اگر عادت داشته باشید که بار سنگینی را برای زنان و افراد میان‌سال دیگر نیز حمل کنید، موجب می‌شود که دختر مورد علاقه‌تان حس کند که شما خیرخواه هستید و به افراد هم نوع خود کمک می‌کنید، درنتیجه حس علاقه او به شما بیشتر می‌شود. و مطمئناً برداشتن یک بار سنگین و کمکی از این نوع ، به جذب دختر مورد علاقه شما کمک شایانی می کند.

تصور کنید که در اتوبوس و یا مترو نشسته‌اید ، ناگهان فرد میان‌سال و یا سالمندی سوار می‌شود ، آن فرد توانایی کافی را برای ایستادن ندارد ، اگر شما جای خود را به این فرد بدهید ، نهایت احترام را به او گذاشته‌اید. این کار باعث می‌شود که شخصیت مردانه شما قوی‌تر شود و دختر مورد علاقه‌تان نیز ، احساس بهتری نسبت به شما پیدا کند. این روش نه تنها به جذب دختر مورد علاقه شما بلکه به محبوب شدن شما نزد افراد حاضر شده و می تواند حس نشاط آوری برای خود شما نیز به همراه داشته باشد.راههای جلب توجه دختر مورد علاقه

تصور کنید ، در هوای سرد و برفی با دوست دختر خود در حال قدم زدن هستید ، هوا سرد است و دختر کنار شما احساس سرمای زیادی می‌کند ، بهترین ژست مردانه‌ای که می‌توانید در این زمان از خودتان نشان دهید ، این است که کت خود را از تنتان در بیاورید و روی شانه‌های او بیندازید. این ژست موجب می‌شود که تمام علاقه و توجه خودتان را به دختر مورد علاقه‌تان ابراز کنید.

ممکن است فحش دادن بین دوستانتان قابل قبول باشد ، اما فحش دادن نزد یک خانم نجیب بسیار زشت است و موجب سلب اعتماد او به شما می‌شود و شخصیت شما را زیر سؤال می‌برد. سعی کنید مؤدب صحبت کنید. طرز صحبت کردن مؤدبانه موجب جذب جنس مخالف به شما می‌شود.

زمانی که دوست دخترتان در حال صحبت کردن با شما است ، به چشمان او چشم بدوزید و تمام توجهتان را به او بدهید.به تک تک کلمات او را به دقت گوش دهید. این کار حس خوبی را به او منتقل می‌کند و موجب می‌شود که او از حس توجه شما به خودش احساس خوبی داشته باشد. و همیشه این‌گونه ارتباطات بخصوص از نوع چشمی آن در جذب دختر موفق عمل کرده است.

رفتارهایی که نشان دهنده تبعیض بین خانم‌ها و آقایان باشد، دخترها را نسبت به شما و شخصیتتان بدبین می‌کند. دخترها عاشق مردهایی هستند که دخترها را جنس ضعیف خطاب نکنند و با آن‌ها مانند یک انسان دیگر برخورد کنند.
از تعریف کردن جوک‌هایی که جنس مؤنث را به مسخره گرفته است، اجتناب کنید. گاهی به او اجازه دهید تا شما را به بستنی و یا دسر خاصی مهمان کند. بگذارید او احساس ضعف نکند. همیشه با رفتارهایتان نشان دهید که او را برابر با خودتان می‌دانید و عقیده تبعیض جنسیت ندارید. این شخصیت شما موجب می‌شود که او شما را تحسین کند.

در عین حال که احترام خانم‌های دیگر را حفظ می‌کنید ، سعی کنید حد و حدود خود را حفظ کنید و اجازه ندهید تا روابط شما از حد دوستانه فراتر رود. همیشه طوری برخورد کنید که دوست دختر شما بفهمد که او برای شما با تمام زن‌های اطرافتان متفاوت است. این برخورد شما موجب می‌شود که اعتماد او به شما بیشتر شود و در کنار شما احساس آرامش بیشتری داشته باشد. درنتیجه با این مواردی که بیان کردیم می توانید در جذب دختر مورد علاقه‌تان موفق تر باشید.

دکتر لیلا کریمی متخصص پوست مو زیبائی

ویدیو چگونه خواب خوبی در شب داشته باشیم

ویدیو آموزشی خارج كردن جسم گیر كرده در گلو [مانور هملیخ]

ویدیو آموزشی درمان موهای زیر پوستی

دانلود رایگان کتاب “راهنمای کامل بارداری هفته به هفته”

result

ثبت نام نکرده اید؟ ثبت نام

result

اگر قبلا در دکتر سوشا | مرجع تخصصی پزشکی و سلامت عضو شده اید، وارد شوید. ورود

مطالعات زیادی در مورد ارتباط روانشناسی رنگ با عشق انجام شده است – یکی از اصلی ترین آنها از دانشگاه کمبریج است. محققان در اینجا از نمونه آفتاب پرست ها یا مارمولک های دیواری دریای اژه برای یافتن پاسخ در مورد عشق و رنگ ها استفاده کردند. 76٪ خانمها رنگهای سرد را ترجیح می دهند. در مردان، فقط 56٪ سایه های خنک تری مانند آبی و خانواده آن را ترجیح می دهند. خانم ها رنگ بنفش، نارنجی، زرد، سبز و قرمز را دوست دارند. برای راه های جذب دختر مورد علاقه رنگی که انتخاب می کنید باید با رنگ پوست شما نیز متناسب باشد. رنگی که می پوشید می تواند تاریخ شما را درباره چیزهای زیادی بگوید. این می تواند به او بینش شخصیت شما را بدهد. در ادامه مطلب 7 رفتارهای مردانه که زنان را جذب میکند را با شما آموزش میدهیم:

در این مقاله، ما به شما یاد خواهم داد که چگونه از 7 ترفند روانشناختی که می توانید اجرا کنید، یک دختر را دوست داشته باشد. جذب یک دختر به سمت شما می تواند به آسانی داشتن یک زندگی شگفت انگیز و درخواست از او برای پیوستن آسان باشد، اما بسیاری از روش های اغوای دیگر و روش های اقناع وجود دارد که باعث می شود او دوست داشته باشد دوست دختر شما شود. با پایان خواندن این مقاله، شما باید عاشقانه سیراب شوید. برای دریافت راه های جذب دختر مورد علاقه ادامه مطلب را بخوانید:

اول از همه، ما می خواهیم بگوییم اینها اخلاقی هستند و دستکاری نمی شوند، اما در نهایت باعث می شود دختری ناخودآگاه جذب شما شود و بخواهد بیشتر در اطراف شما باشد. در راه های جذب دختر مورد علاقه یادگیری چگونگی ساختن دختری مانند شما، همراه با افزایش علاقه شخصی شما، در نهایت زندگی شما را بسیار بسیار آسان می کند و احتمالاً لذت بیشتری از آن خواهید برد!

برای جذب یک دختر ابتدا باید خود را دوست داشته باشید. این موضوع به معنای واقعی کلمه، بنیان شروع یک رابطه عالی است تا او را مانند شما دوست بدارد. برای اینکه واقعاً جذاب باشید، باید روی زندگی شخصی خود کار کند!

یکی دیگر از راه های جذب دختر مورد علاقه در اینجا وجود دارد که به سختی میتوان آن را در جای دیگر اینترنت پیدا کرد. به معنای واقعی کلمه داشتن فقط یک علاقه شما را جالب تر نشان می دهد، به علاوه به نکته شماره 1 احترام می گذارد، شما زندگی خود را شروع می کنید.راههای جلب توجه دختر مورد علاقه

سرگرمی شما می تواند هر چیزی باشد که به آن علاقه دارید، فقط مطمئن شوید که این اشتیاق واقعی است و جعلی نیست. اگر بگویم که در اوقات فراغت خود اره برقی و تراش اره برقی را دوست داشتم، اما در واقع این کار را نکردم، درخشش آنجا نخواهد بود و دختر آن را نخواهد دید.

در راه های جذب دختر مورد علاقه ترفند این است که شما در واقع باید کاری را شروع کنید که از آن لذت می برید و سپس روی آن کار کنید. هرچه با انجام آن کار بهتر شوید و مهارت خود را بیشتر کنید… این اشتیاق بیشتر می شود و یک دختر جذابیت بیشتری برای شما پیدا می کند که آن را تمرین می کنید.

یکی دیگر از راه های جذب دختر مورد علاقه رسیدگی به بهداشت فردی خود است. دوش بگیرید، از صابون بدن استفاده کنید، موهای خود را شامپو بزنید، خود را خشک کنید، مایع خوشبو کننده بزنید، لباس های تمیز بپوشید و لباس خود را مرتب کنید.

در راه های جذب دختر مورد علاقه می توانید مقداری ادکلن بخرید. این تمام چیزی است که برای بوی عالی لازم است و دختران همیشه به دنبال پسرهایی با بوی عالی می روند. راستش را بخواهید، این ترفند به تنهایی کافی است تا شانس شما برای قرار ملاقات با یک دختر را بیش از دو برابر افزایش دهد.

از دیگر راه های جذب دختر مورد علاقه این است که از او بخواهید کاری برای شما انجام دهد. بنابراین این قطعاً یک نکته مخفی است و شاید حتی کمی دستکاری شود، اما قطعاً هیچ چیز شرور یا منفی نیست. فقط از او بخواهید که کاری برای شما انجام دهد. یک اثر روانشناختی به نام اثر بنجامین فرانکلین وجود دارد که به همین شکل پیش می رود.

در راه های جذب دختر مورد علاقه اگر از یک دختر می خواهید کاری برای شما انجام دهد او این کار را می کند، ناخودآگاه کمی بیشتر شما را دوست دارد. شاید بپرسید «هر چند چرا» خب، وقتی کارهایی برای مردم انجام می دهیم، مغز ما فکر می کند از آنجا که برای شخصی کاری انجام می دهیم، باید آنها را دوست داشته باشیم. بنجامین فرانکلین از این فنون برای رقبای خود و مخالفان سیاسی خود استفاده می کرد تا آنها را بیشتر دوست داشته باشد. این ترفند بسیار خوب کار کرد، آنها نام آن را اثر بنیامین فرانکلین گذاشتند.

همچنین در راه های جذب دختر مورد علاقه، چیزی به نام تعصب سازگاری وجود دارد. بعد از اینکه شخصی دو بار کاری برای شما انجام داد، بیشتر احتمال دارد که کارهای بیشتری برای شما انجام دهد فقط به این دلیل که نمی خواهد متناقض به نظر برسد.

نکته: مواردی مانند برداشتن مداد، یادداشت برداری در کلاس، دادن کاغذ به کسی و حتی کارهای کوچک را بخواهید. در این کار زیاده روی نکنید در غیر این صورت احساس می کند که از او استفاده می کنید.

این نکته بسیار عالی است! در راه های جذب دختر مورد علاقه ممکن است فکر کنید خنده دار نیستید، اما واقعیت اینطور نیست، هرچه بیشتر بگویید، بهتر خواهید شد. دختران عاشق خندیدن هستند (مطالعات زیادی در این باره انجام شده است – شوخ طبعی بسیار با وضعیت اجتماعی بالا ارتباط دارد) و هرچه بیشتر بتوانید آنها را بخندانید، در زنجیره اجتماعی بالاتر به نظر می رسید.

همچنین در راه های جذب دختر مورد علاقه ثابت می کند که شما از نظر فکری قوی و شوخ طبع هستید، که ویژگی مطلوبی در یک همسر آینده است. همچنین، به شما این فرصت را می دهد تا ببینید وقتی او می خندد چشم های او به کجا می رود، تشخیص دهید به شما علاقه دارد یا خیر.

یک راه عالی برای تشخیص اینکه دختری شما را دوست دارد یا عاشقانه به شما علاقه مند است این است که هنگام خندیدن به جایی که چشمانش تیر می زند نگاه کنید. اگر هنگام خنده ابتدا چشمان شما به سمت شما تیر بزند، احتمالاً شما را در سطح ناخودآگاه دوست دارد.

در راه های جذب دختر مورد علاقه این یک ترفند شگفت انگیز است که هر کس را دوست دختر خود کنید، اما همچنین باعث می شود پسران شما را نیز دوست داشته باشند، رتبه شما را در سلسله مراتب سلطه افزایش دهند… و در نهایت وضعیت شما را در نظر یک دختر افزایش دهند.

از دیگر راه های جذب دختر مورد علاقه تفاوت زیادی بین دوست بودن و دوست داشتن او وجود دارد. همچنین، می خواهم توجه داشته باشم، ثابت شده و کاملاً قابل قبول است که ماهها دوست باشید و سپس وارد خانه شوید و شروع به دوستی کنید. مسافت بیشتری را طی کنید و کارهایی انجام دهید که باعث لبخند او شود. یادداشت های کمی در ماشین او بگذارید. برای او متن های صبح بخیر ارسال کنید.

در راه های جذب دختر مورد علاقه با مشکلاتش صحبت کنید و با او همدردی کنید. در واقع، با انجام این کارها، شما در حال حاضر در نیمه راه دوست داشتن با او هستید. شما فقط باید به او بگویید که او را برای تمام زندگی خود می خواهید و سپس اساساً تنظیم می شوید.

به او رازی در مورد خود بگویید، چیزی شخصی که خیلی ها نمی دانند. این راه اعتماد را باز می کند و هنگامی که به او چیزهایی راجع به خود می گویید، او متوجه می شود که شما به او اعتماد دارید، که به نوبه خود باعث اعتماد بیشتر شما خواهد شد.

در راه های جذب دختر مورد علاقه از نظر روانشناسی، ما افرادی را که ابتدا به ما اعتماد دارند دوست داریم و به آنها اعتماد داریم، زیرا غریزه طبیعی ما این است که نسبت به افراد جدید احتیاط کنیم و به آنها اعتماد نکنیم. بنابراین وقتی ثابت کنید که به او اعتماد دارید، او شروع می کند به همان شیوه متقابل. اگر در حال تعجب هستید که «چگونه می توانم او را دوست داشته باشم؟» سپس با نکته شماره 1 شروع کنید و تا وقتی که به این مرحله می رسید، باید با یک راز اعتماد او را جلب کنید.

لطفا جهت مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر با شماره های زیر تماس بفرمایید:


22004925 – 021
22006198 – 021

بنظرم مهم ترین چیز اینه که احترام بذارن و درک کنن و بتونن به حرفای طرف مقابل گوش کنند اینا خیلی مهمه

لطفا جهت ارائه خدمات و توضیحات تکمیلی با ما در ارتباط باشید.

آدرس: تهران – جنب مترو قلهک – کوچه خلیل پور – پلاک 21 – واحد 5 – طبقه 3

تلفن: 22004925 021

تلفن: 22006198 021

همراه: 1671664 0935

دکتر روانشناس و متخصصین روانشناسی مرکز مشاوره مکث با بررسی نقاط قوت و ضعف مراجعه کنندگان به کمک آزمون های نوین روانشناختی ، تشخیص گذاری کرده و با در نظر گرفتن شرایط فرد برای درمان اثر بخش و یا برنامه ریزی برای ارتقای توانمندی ها در تمام زمینه های مشاوره روانشناسی از جمله مشاوره خانواده و مشاوره ازدواج اقدام می نمایند. مرکز مشاوره روانشناسی مکث در شریعتی تهران با هدف ایجاد تحول در نحوه انجام خدمات روان درمانی و کسب اطلاعات روانشناسی بروز از طریق اینترنت و مشاوره آنلاین شروع به فعالیت نموده است. با توجه به اینکه مدیران این مجموعه از افراد متخصص و با سابقه کار فراوان در این زمینه هستند؛ لذا سنگ بنای تمامی فعالیت های جاری در این مرکز مشاوره بطور اصولی و مطابق با علم روز دنیا بنا نهاده شده است. ما در محیطی آرام و دل نشین پذیرای شما مراجعه کننده محترم می باشیم.

کلیه حقوق این سایت متعلق به مرکز مشاوره مکث می باشد.نی نی سایت

راههای جلب توجه دختر مورد علاقه
راههای جلب توجه دختر مورد علاقه

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.