راههای جذب همسر در رابطه زناشویی نی نی سایت

راههای جذب همسر در رابطه زناشویی نی نی سایت
راههای جذب همسر در رابطه زناشویی نی نی سایت

* لطفا در مورد ایجاد تاپیک و نظرسنجی قبل از ثبت دقت فرمایید زیرا امکان ویرایش و یا حذف مطلب بعد از ارسال وجود ندارد.
همچنین شما ملزم به رعایت

قوانین و مقررات

نی‌نی‌سایت نیز می‌باشید.

* لطفا در مورد ایجاد تاپیک و نظرسنجی قبل از ثبت دقت فرمایید زیرا امکان ویرایش و یا حذف مطلب بعد از ارسال وجود ندارد.
همچنین شما ملزم به رعایت

قوانین و مقررات

نی‌نی‌سایت نیز می‌باشید.

سلام طاعات قبول مطلبی مفید خوندم گفتم شاید آموزنده باشه و مورد استفاده واقع بشه

بگو عزیزم

اسم کاربریتون چیه دقیقا؟

راههای جذب همسر در رابطه زناشویی نی نی سایت

به نظرم اسم یه انگل باید باشه؟نه؟

خب

 

عزیزم من هم درست تجربه مشابه تورو داشتم تا اینکه با دکترساینا آشنا شدم. هم مشکلم برطرف شد هم جواب سوال‌هام رو گرفتم.

 پیشنهاد می‌کنم تو هم اینجا کلیک کنی و سوالت رو باهاشون درمیون بزاری.

سعی کنید خصوصیات مردانه را از خود دور کنید. عشوه‌گری و لوند بودن زنان را چندین برابر زیبا تر و ارزشمند تر جلوه خواهد داد. دلبری کردن زن از همسرش همیشه باعث محکم تر شدن رابطه شده است.

 

بنابراین لازم است هر خانمی راه‌های دلبری کردن از همسرش و تسخیر ذهن و قلب او را بداند و قبل از هر چیر خوب است که از خواسته‌ها و تمایلات مردانه آگاه شده و بدانید که مردان و زنان خواسته‌ها و ویژگی‌های متفاوتی دارند.

 

آموزش ترفندهایی برای عشوه‌گری و دلبری

محققان پنج سبک کلی عشوه‌گری و دلبری کردن را شناسایی کرده‌اند: ۱) فیزیکی، ۲) سنتی(گام اول را مردها باید بردارند)، ۳) مودبانه (احتمال نزدیک شدن به یک شریک بالقوه کمتر است)، ۴) صادقانه، ۵) بازیگوشانه (دلبری کردن برای سرگرمی).

 

کسانی که سبک‌های دلبری کردن فیزیکی، صادقانه و بازیگوشانه را دنبال می‌کنند در قرار‌ها احتمال موفقیت بیش‌تری دارند، اگرچه هرکدام از این سبک‌ها با توجه به هدف دلبری کردن می‌تواند موثر باشد.

 

فکرکنم اسم یه بیماریِ پوستی

برای دلبری از مردان بازیگوش و شوخ طبع باشید

اگر می‌خواهید مورد توجه و علاقه همسرتان قرار بگیرید سعی کنید بیشتر بازیگوش، شاد و شوخ باشید تا اینکه جدی و باهوش و نکته سنج به نظر برسید. بر اساس جدیدترین پژوهش‌ها زنان شاد، بازیگوش و شوخ طبع بیشتر مورد علاقه همسر خود قرار می‌گیرند و ازدواج‌های موفق‌تری خواهند داشت و در عوض زنان عبوس، جدی و باهوش کمتر در پیدا کردن جفت برای ازدواج موفق هستند. پس برای دلبری از مردان لازم است شوخ طبع و بامزه باشید. 

لبخند را عضو جدا ناپذیر چهره‌تان کنید

در مقابل او همیشه لبخند به لب داشته باشید. لبخند فریبنده‌ترین حالت چهره است، و بیش از ۱۸ روش مختلف برای لبخند زدن وجود دارد. جذاب‌ترین لبخند، لبخند اصیل است، یعنی لبخندی که اطراف چشم‌ها خطوطی ایجاد می‌کند که به آن‌ها پنجه کلاغ هم می‌گویند.

 

فرصت منتظر شما شدن را برای او ایجاد کنید

اگر نامزدتان به شما پیامک زد سریع از جایتان نپرید و بلافاصله جوابش را ندهید. اینطوری فکر می‌کند شما بیکار نشسته بودید تا او یک پیامک بزند و از جا بپرید. پیامک که رسید خیلی آرام آن را بخوانید. چند نفس عمیق بکشید و بعد از چند دقیقه؛ برای مثال بین پنج تا هفت دقیقه جواب بدهید.

 

نگران نباشید، به هیچ وجه اتفاق بدی نمی‌افتد. بگذارید کمی هم او منتظر شما بماند. اگر جواب پیامک‌هایش را ضربتی بگیرد، از شور و هیجان می‌افتد و دیگر محال است با اشتیاق روز اول برایتان پیامک‌های عاشقانه بزند. نترسید؛ برای دلبری از مردان لازم است گاهی آنها را منتظر گذاشت.

ی قدبلند لایکم کنه

عشوه با موهای سر !

اگه موهای بلندی دارید می توانید در حالت ۱ با قسمتی از آنها بازی کنید . اگر قصد آمیزش دارید می توانید بعد از برهنه کردن بالاتنه ، با موهایتان آن قسمت ها را بپوشانید 

 

ایفای نقش

شاید دوست داشته باشید در روابط جنسی نقش دکتر و پرستار ، ندیمه و یا مستخدم را بازی کنید. ممکن است ترجیح دهید لباس هایتان را سریع در بیاورید – یا دوست داشته باشید برای آن ها هم برنامه ی خاصی پیاده کنید.

 

آب بازی

سال هاست مردم به طریق مختلف با آب تفریح کرده اند . این قضیه در مورد زن و شوهرها هم صادق است . کفی کردن یکدیگر در وان یا زیر دوش می تواند بی اندازه لذت بخش باشد . قطرات نوازشگر آب و روغن های مخصوص حمام به پوست حسی فوق العاده شهوانی می دهند و میتواند موجب روابط جنسی  رضایت بخشی شود . وقت بگذارید و یکدیگر را از سرتا پا زیر دوش آبکشی کنید . اگر دوشتان مجهز به عملکرد پالس دهنده است از ان استفاده کنید که بسیار نیرو بخش است.

طرز نشستن

راههای جذب همسر در رابطه زناشویی نی نی سایت

هنگام نشستن بدن صاف و کشیده باشد سینه سپر و بسمت بیرون ، پاها کشیده و روی هم قرار بگیرد (حس کنید عروسید و تازه به انگشتان دست و پایتان لاک زده اند انوقت است که حرکات پا و دستتان با عشوه همراه میشود ) .

 

حال میتوانید بسته به خلاقیت خود چیزهایی به ان اضافه کنید . برای مثال ارام با نوک ناخن هایتان قسمتی از ساق پایا گردنتان را نوازش کنید . یا یقه لباستان را به بهانه گرمی هوا بگونه ای تکان دهید . سرتان را اندکی خم کنید با لاله گوش و با تره مویتان بازی کنید.

 

طرز ایستادن

برای انکه بهتر متوجه حالت بدن و نوع ایستادن بشوید در همین حد بدانید که قوس و فرورفتگی و برامدگی های یک زن مردان را مجذوب خود میکند .

طرز راه رفتن

بجای انکه پاها را در کنار هم قراردهید و اینگونه قدم بردارید==== آنها را مقابل هم بگذارید و روی یک خط حرکت کنید——– ( حس کنید مانکن تبلیغ لباسید و روی استیج قدم بر میدارید )

 

صدا و گفتار

صدای یک زن همانگونه که میتواند مرد را به خلسه شیرینی ببرد میتواند سوهانی بر اعصاب مرد نیز باشد شما میتوانید با بالا  پایین کردن صدا ضربان قلب اقا را هم بالا پایین کنید هر از گاهی  صدا کشیده پر از خستگی و تمنا هر از گاهیم پر از نشاط و شیطنت کودکانه .

 

مکث کردن میان کلمات و نفس های ارام و عمیق صحبتتان را طولانی تر و دلبرانه تر خواهد کرد ( به صحبت کردن و حرکات دختر بچه ها خیلیییی توجه کنید )

 

به فعالیت های معمولی روزانه تان جاذبه ی جنسی بدهید

این کارها ممکن است رسیدگی به دخل و خرج ، کارهای خانه یا پختن شام باشد ، البته در مورد این آخری باید خیلی احتیاط کنید.

 

از بیان نیاز جنسی تان خجالت نکشید

زنان شر و شیطان، متظاهر نیستند. آنها نیازهای خود را پنهان نمی کنند. آنها در رابطه جنسی خود رک و رو راست هستند. آنها همیشه سعی می کنند چیزهای جدیدی برای ارائه در رابطه جنسی یاد بگیرند و از اجرای آن خجالت نمی کشند؛ زیرا خود را از آن همسرشان می دانند و رفع هیجانات همسرشان را وظیفه خود می دانند.

 

همیشه دلفریبی کنید

شما باید بدانید که چگونه می توانید همسرتان را به طرف خود بکشانید. مثلا همیشه بدن خود را در مقابل همسرتان به نمایش نگذارید. در نوع روابط خود، ابتکاراتی به خرج دهید که همیشه برای او جالب و جدید باشد و او نتواند تشخیص دهد. با روشهای متنوع شور و اشتیاق در همسر خود ایجاد کنید. اگر همیشه رفتاری یکنواخت داشته باشید، خب معلوم است که برای او یکنواخت می شوید. شما باید یاد بگیرید که چگونه همسر خود را عاشق کنید

دلبری کردن را یاد بگیرید

زنان جذاب خوب بلدند چطور دلبری کنند و بدون اینکه مچشان گرفته شود و هدفشان مشخص باشد، مرد خود را به سمت خود بکشانند. آنها شاد هستند، اهل بگو و بخندند، با انرژی مثبت خود و اعتماد به نفسشان در هر جمعی می درخشند و با اجتماعی بودنشان نگاه ها را به خود خیره می کنند. همین انرژی مثبت باعث می شود که مردشان بدون اینکه کار خاصی کرده باشند تحریک شود.

 

برای اینکه یک رابطه جنسی خوب را تجربه کنید بهتر است به موارد زیر هم توجه داشته باشید: 

از خود راضی نباشید

از روابط جنسی به عنوان اسلحه استفاده نکنید

حساس، ضعیف و شکننده نباشید

خودشیفته نباشید

 

هدف فقط ارضاء جنسی- جسمی نیست

به همسر خود بفهمانید که رابطه جنسی با او سبب آرامش او می شود و می خواهید با این عمل عشق و محبّت خود را بیشتر به او ثابت کنید و هدف فقط ارضاء جنسی- جسمی نیست، بلکه روح معنوی شما نیز با این عمل ارضاء می شود.

بوسیدن

بوسه قدیمی ترین نقطه شناخته شده برای تحریک است که شامل بوسیدن لب ها ، صورت و یا هر قسمتی از بدن همسرتان می تواند باشد؛ لذا نقطه های حسّاس بدن همسرتان را شناسایی نموده و از معجزه بوسه بر آن مناطق حسّاس غافل نگردید

به نحوه‌ی حرف زدنتان توجه کنید

با شوهرتون رسمی و اداری صحبت نکنید. همیشه وقتی قصد عشوه گری دارید، نوع حرف زدن تون باید کش دار باشه. حرف های عاشقانه، درخواست ها، خواهشها و غیره رو باید کش دار بگید.

 

همیشه و در همه حال آراسته باشید

برای مردان، دیدن بسیار اهمیت دارد. همه چیز در مردان با دیدن جذب یا دفع می شود. و درست برعکس خانمها. ظاهر و نوع پوشش تاثیر بسزایی در جذابیت و دلبری کردن از همسرتان دارد. سعی کنید همیشه و در همه حال خوش پوش باشید، لباس‌هایتان تمیز، اتو کشیده و ست باشد

 

نه اینکه یک روز به بهانه آشپزی، یک روز تمیزکاری، سردرد و بیماری‌های سطحی و.. ظاهری نا آراسته داشته باشید. سعی کنید که در جامعه با توجه به اینکه وقار و خوش تیپی خود را حفظ می کنید، ولی ایدههای همسر خود را لحاظ کنید و در نظر بگیرید. شما با اینکار، به همسر خود اقتدار داده اید که آنها را بسیار تحت تاثیر قرار می دهد.

به همسرتان توجه کنید و تحت هر شرایطی احترام او را حفظ کنید

مهمترین رابطه، حفظ اقتدار و احترام همسر می باشد. مردان همیشه دوست دارند مقتدر باشند. این را به خاطر داشته باشید. با او به گونه ای صحبت و رفتار کنید که شوهرتان متوجه شود که چقدر به اقتدار او اهمیت می دهید. و این باعث جذب او به سمت شما می‌شود.

 

کمی جاه طلبی برای جذاب بودن از دید همسرتان لازم است

یکی دیگر از ملاک های مردان برای انتخاب همسر جاه طلبی و برتری او از سایر زن‌هاست، یک هنر، یک دانش یک کار خاص که بتوانند از آن برای به رخ کشیدن همسرشان به دیگران استفاده کنند. البته در این مورد هرگز نمی‌توان یک قانون خاص صادر کرد اما مردان امروز زنانی را دوست دارند که در کنار تعهدات خانوادگی به راحتی کار و فعالیت اجتماعی‌شان را هم جدی بگیرند.

پیام‌های عاشقانه برای همسرتان بفرستید

فکر می‌کنید وقتی همسرتان می‌بیند که شما وسط روز پیامی برایش فرستاده‌اید، اولین فکری که به ذهنش می‌رسد، چیست؟ او احتمالاً فکر می‌کند که برایش پیام فرستاده‌اید تا موضوعی را به او یادآوری کنید یا از او بخواهید که کاری برایتان انجام دهد.

 

در پیام‌هایتان از او دلبری کنید و برایش عشوه بریزید، همان کاری که در دوران نامزدی و روزهای اول ازدواج انجام می‌دادید. حرف‌های شیطنت‌آمیز بزنید و به او بگویید که چقدر دلتنگش هستید و هر لحظه‌ای که از او دور هستید، برایتان به سختی می‌گذرد. گارد دفاعی همسرتان را با شیطنت‌های زنانه از بین ببرید و پیامی بی‌پروا و تحریک کننده برایش بفرستید. مطمئناً باشید که همسر عاشقتان از این بی‌پروایی استقبال خواهد کرد.

 

شدت علاقه‌تان و جذابیت او را با جملات نیمه کاره منظوردار بگویید

طنازی کردن برای شوهر یکی از آسان‌ترین کارهای دنیا است که به راحتی می‌توانید آن را در زندگی روزمره انجام دهید. تنها کاری که باید بکنید این است که جمله‌تان را نیمه کاره بگذارید، یک ثانیه مکث کنید و آن را با یک چشمک پر از ناز و عشوه به پایان برسانید. این فن دلبری شکست‌ناپذیر است و جملات زیر امتحان خودشان را پس داده‌اند: جوری که تو روی دستگاه اسکی فضایی کار می‌کنی، واقعاً …، شونه‌های پهنت …

بر روی آینه با ماتیک رد بوسه بگذارید

تا به حال فکر کرده‌اید که اگر همسرتان اولین چیزی که صبح می‌بیند، رد لب‌هایتان روی آئینه حمام باشد، چه احساسی پیدا می‌کند؟ مطمئناً با دیدن این پیام دلبرانه خواب از سرش می‌پرد و به سمتتان می‌آید تا با دزدیدن یک بوسه صبحش را با حال خوب شروع کند. رژ قرمزی به لبهایتان بزنید و بوسه‌ای اغوا کننده را روی آئینه بنشانید. برای بیشتر شدن تاثیر این پیام دلبرانه می‌توانید متن عاشقانه‌ای را نیز با رژ روی آئینه بنویسید.

 

غر زدن ممنوع

بعضی رفتارها اعصاب و روان آدم‌ها را کاملا به هم می‌ریزد. مردها از غر زدن و نق شنیدن متنفرند، حاضرند نصف عمرشان را بدهند و هیچ وقت شاهد غر زدن کسی نباشند چه برسد به اینکه همسرشان مدام کنار گوش‌شان چیزهایی بگوید که سعی در نشنیدنش دارند. غر زدن در مسیر عکس دلبری از مردان قرار دارد. مردها اصلا به ادامه زندگی با یک فرد غرغرو اشتیاقی ندارند و سعی می‌کنند از اینجور افراد فاصله بگیرند.

امیدوارم مفید بوده باشه خواهرای عزیزم 

کاربر گرامی جهت ارسال پست شما ملزم به رعایت

قوانین و مقررات

نی‌نی‌سایت می‌باشید

مطالب این سایت تنها جنبه اطلاع رسانی و
آموزشی داشته و توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین
مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست. لطفاً پیش از استفاده از سایت
صفحه
“شرایط استفاده از سایت”
را مطالعه فرمایید. استفاده از این سایت
بدان معناست که شما قبلاً صفحه “شرایط استفاده از سایت” را مطالعه کرده
و به مفاد آن واقفید. نقل مطالب این سایت با ذکر منبع و نشانی اینترنتی سایت بلامانع است

* لطفا در مورد ایجاد تاپیک و نظرسنجی قبل از ثبت دقت فرمایید زیرا امکان ویرایش و یا حذف مطلب بعد از ارسال وجود ندارد.
همچنین شما ملزم به رعایت

قوانین و مقررات

نی‌نی‌سایت نیز می‌باشید.

* لطفا در مورد ایجاد تاپیک و نظرسنجی قبل از ثبت دقت فرمایید زیرا امکان ویرایش و یا حذف مطلب بعد از ارسال وجود ندارد.
همچنین شما ملزم به رعایت

قوانین و مقررات

نی‌نی‌سایت نیز می‌باشید.

چیکار کنیم اخه؟

این خیلی سخته 

راههای جذب همسر در رابطه زناشویی نی نی سایت

من نمی دونم الان تو گوگل سرچ. کردم 

تو نی نی سایت یکی گفته بود 

فک میکنی سخت نیس سوره مزمل کوچیکه

بچه ها باورتون نمیشه! برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، 

شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید  

شما حتما اخلاقت واسسش مهمه ، و این ک تو خونه چطور بپوشی و رابطه .   

اگثرا این ک ببینن زنشون بفکرشونه ک  تو تنگنا بهش کمک کنن جذبش میشن . 

سوره طلاق ومزمل عالیه

ولی اون ک این کار رو. کرده  بود جواب گرفته بود 

گفت هنوز بیست روز مونده از چهل روز اما شوهرم از این رو ب این رو شده 

من. بلد نیستم وگرنه تاپیک ش رو. برآت پیدا می کردم 

اخه خودت چی داری ک خودتو بخواد رفتار کردار منش تو تو رو جذاب تر میکنه .

شوهرت ک پیش خودش فکر نمیکنه میاد از تو پول میگیره   پیش خودش فکر میکنه هیچ کسی بهتر از تو نمیتونه مدیریت کنه  پیش خودش میگه تو حتی از اونم بهتر میتونی مدیریت کنی . مگه حتما باید بیاد بهت بگه تو بهترین نفری هستی ک میتونی مدیریت زندگیو بدست بگیری ؟  

#محبت_اثر_بخش

#معجزه قران

➕یه پارچ ابی باشه پیشتون درش باز

➖سوره مزمل  رو سه بار  پشت سر هم به مدت 40روز بخونین  و  فوت کنین تو آب

✔️مثلا امروز سوره مزمل خوندین فوت کردین تو پارچ اب از همون اب فقط میشه  همون روز استفاده کرد 〰برای روز بعد دوباره سوره مزمل سه بار میخونین

تا 40روز ادامه میدین واقعا معجزه میکنه برای  ( محبت بین زن و شوهر ) از اون آبه بدین همسرتون و خودتون بخورین

🔴سوره یس هم برای ارامش خونه و همسرتون هس حتما بخونین

سوره یس میخونین ب هر  کلمه مبین ک رسیدین فوت میکنین داخل آب

فقط یه نکته ابی که بهش قران خوندین نریزین ظرف شویی

اگ اضافه موند بریزین پای گلدو

شماها امتحان کنین نتیجه حتما وقطعا میبینین ب لطف خدا منم دعا کنین

راههای جذب همسر در رابطه زناشویی نی نی سایت

یس یه بار عزیزم

معجزه میکنه

چه چیزایی که نشنیده بودم تو این تاپیک دیدم و خوندم 😒😒😒 

سخت نیس

سوره مزمل 15 ربع وقتتو نمیگیره

مگ راه حل نخواستین خب اینم راه حل معجزه گر دیگ عزیزم

مثلا چی؟

اهان اره باحاله

گذشت 

صبر 

مهربونی 

غرغرو نبودن 

سکوت موقع عصبانیت

اعتماد به نفس 

به خود رسیدن 

اینها باعث میشه یک مرد بهتون واقعا دلبسته شه 

خیلی دعواهاتون هم کمتر میشه 

من هر وقت قهر باشیم یه غسل به نیت مهر و محبت میکنم که وقتی شو شو  دیدم محبتم به دلش بیوفته و دلش برام تنگ شه بیاد آشتی کنه😄

PARSA💝:

@aramesh_ba_ayate_noor

دعای #مهر و #محبت و #آشتی #زن و #شوهر

💥(صرفا در امر حلال فايده دارد)💥

آیه شریفه ذیل، ایجاد مهر محبت قوی و فوری و آشتی بین زن و شوهر مینماید ان شاالله 🙏❤️❤️

۷ بار (هفت بار) این آیه را بر نمک بخوانید و به آن بدمید و سپس  در غذا بریزید( غذا روی اجاق باشد).

پس از اینکه هر دو نفر از غذا تناول کنند،  ایجاد محبت و آشتی سریع و عجیب خواهد کرد.

آیه شریفه ذیل:

((زُیِّنَ لِلنَّاسِ حُبُّ الشَّهَوَاتِ مِنَ النِّسَاء وَالْبَنِینَ وَالْقَنَاطِیرِ الْمُقَنطَرَةِ مِنَ الذَّهَبِ وَالْفِضَّةِ وَالْخَیْلِ الْمُسَوَّمَةِ وَالأَنْعَامِ وَالْحَرْثِ ذَلِکَ مَتَاعُ الْحَیَاةِ الدُّنْیَا وَاللّهُ عِندَهُ حُسْنُ الْمَآبِ))

(سوره مبارکه آل عمران، آیه شریفه ۱۴).

✅در ابتدا و انتهای قرائت، سه بار صلوات بفرستید.

در موقع قرائت حتما با وضو باشید وبا کسی تکلم نکنید🍃🌸🍃

@aramesh_ba_ayate_noor

لجباز نباشید 

تو سری خور نباشید 

موقع دعوا داد نزنید فحش ندید 

واسه مسائل پیش پا افتاده غر نزنید 

هر موضوعی پیش اومد که ناراحت شدین یک شب صبر کنین بعد اگه دیدین واقعا ارزش ناراحتی داره به همسرتون بگین 

کجاش باحاله آخه 👎👎👎

مواقعی که واقعا نیاز داشته خب بد نیست ولی اگه بخوایم همینطوری بدیم خیلی بده عادت میکنه بعدم این طلف میسه وظیفه

کاربر گرامی جهت ارسال پست شما ملزم به رعایت

قوانین و مقررات

نی‌نی‌سایت می‌باشید

مطالب این سایت تنها جنبه اطلاع رسانی و
آموزشی داشته و توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین
مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست. لطفاً پیش از استفاده از سایت
صفحه
“شرایط استفاده از سایت”
را مطالعه فرمایید. استفاده از این سایت
بدان معناست که شما قبلاً صفحه “شرایط استفاده از سایت” را مطالعه کرده
و به مفاد آن واقفید. نقل مطالب این سایت با ذکر منبع و نشانی اینترنتی سایت بلامانع است

* لطفا در مورد ایجاد تاپیک و نظرسنجی قبل از ثبت دقت فرمایید زیرا امکان ویرایش و یا حذف مطلب بعد از ارسال وجود ندارد.
همچنین شما ملزم به رعایت

قوانین و مقررات

نی‌نی‌سایت نیز می‌باشید.

* لطفا در مورد ایجاد تاپیک و نظرسنجی قبل از ثبت دقت فرمایید زیرا امکان ویرایش و یا حذف مطلب بعد از ارسال وجود ندارد.
همچنین شما ملزم به رعایت

قوانین و مقررات

نی‌نی‌سایت نیز می‌باشید.

 

عزیزم من هم درست تجربه مشابه تورو داشتم تا اینکه با دکترساینا آشنا شدم. هم مشکلم برطرف شد هم جواب سوال‌هام رو گرفتم.

 پیشنهاد می‌کنم تو هم اینجا کلیک کنی و سوالت رو باهاشون درمیون بزاری.

راههای جذب همسر در رابطه زناشویی نی نی سایت

کاربر گرامی جهت ارسال پست شما ملزم به رعایت

قوانین و مقررات

نی‌نی‌سایت می‌باشید

مطالب این سایت تنها جنبه اطلاع رسانی و
آموزشی داشته و توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین
مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست. لطفاً پیش از استفاده از سایت
صفحه
“شرایط استفاده از سایت”
را مطالعه فرمایید. استفاده از این سایت
بدان معناست که شما قبلاً صفحه “شرایط استفاده از سایت” را مطالعه کرده
و به مفاد آن واقفید. نقل مطالب این سایت با ذکر منبع و نشانی اینترنتی سایت بلامانع است

* لطفا در مورد ایجاد تاپیک و نظرسنجی قبل از ثبت دقت فرمایید زیرا امکان ویرایش و یا حذف مطلب بعد از ارسال وجود ندارد.
همچنین شما ملزم به رعایت

قوانین و مقررات

نی‌نی‌سایت نیز می‌باشید.

* لطفا در مورد ایجاد تاپیک و نظرسنجی قبل از ثبت دقت فرمایید زیرا امکان ویرایش و یا حذف مطلب بعد از ارسال وجود ندارد.
همچنین شما ملزم به رعایت

قوانین و مقررات

نی‌نی‌سایت نیز می‌باشید.

بچه ها سلام،عزیزان هر کی تجربه داره بیاد راستشو بگه که با چه راهکارهایی میشه مردها رو وابسته کرد هر کی دوس نداره نیاد و مطالب الکی نذاره بزارید مفید باشه تا بتونن همه ایده بگیرن ممنون از همه

بي محلي كن خودش وابسته ميشه😐

با یه سنجاق قفلی وصلش کن به خودت  

راههای جذب همسر در رابطه زناشویی نی نی سایت

به نام خدا

تربیت مادرش بد باشه و زن دوست نباشه هیچ راهی نداری.

والسلام علیکم و رحمت الله

بچه ها باورتون نمیشه! برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، 

شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید  

با تف بچسبون 

😳

راه حل های مفید بگید

من خودم اصلا و ابدا ذره ای سیاست ندارم ولی تو اطرافم دیدم خیلی ببخشید کسانیکه از نظر جنسی حسابی تامین میکنند 

خوشگل و خوشتیپن و خوب میگردن همیشه 

بعدم کسایی که ارامش دارند و درهرشرایط خونسردن 

دراخرم کسیکه در عین دورویی تعریف پدرو مادر همسرشو میکنه 

شوهرش مثل خدا میپرستتش!!

احترام متقابل و حفظ عزت نفس و غرور مرد و مسئولیت دادن بهش به طور غیر مستقیم 

بابا جان اینا همه ریزه کاری داره باید کم کم اجراش کنی 

من شوهرم شدیدا بهم وابسته است ولی کار خاصی نکردم .منم بهش وابسته ام البته.شاید زیاد بهم ابراز احساسات میکنیم علتش باشه

عااالیییی 👌👌👌🖒🖒🖒🖒

رفتار خوبی داشته باشی همه عاشقت میشن

توجه کردن خیلی مهمه. غذا که میپزید براش میارین حتما دیزاینش کنید.

وقتی بی حوصلس بیشتر بهش توجه کنید نازشو بکشید

مردا موجودات پیچیده ای نیستن فقط توجه میخوان و عشق

موهای وزتو افشون کن خودش عاشقت میشه مگه نه سارای جون  

مجموعه ای از محبت .احترام .تایید 

و مهم تر از همه تو این دوره زمونه ببخشید ارضا کاملشون.مثل موم میان تو دست

من که شوهرم خیلی وابسته اس ولی الان باهاش قهرم.یبارم اومد منت کشی ولی قبول نکردم و هنوز قهرم😐

اگه شانس ماست با بی محلی میره زن میگیره میگه زنم دیوونه بود

منو شوشو خیلی وابسته همیم فکر کنم قر نزدن و  درک کردن همدیگه وابستگی مییاره 

محبت بدون منت و توقع … بنظرم تنها راهش همینه البته در کنار جذابیت ظاهری و بوی خوش   

وقتی پیشته باید بهش خوش بگذره که دوری ازت براش غیرقابل تحمل بشه.

نق نزن

ایراد نگیر

راههای جذب همسر در رابطه زناشویی نی نی سایت

درعین حال بهش مثه ادامس نچسب

اگه اول راهی بی محلی خوبه ولی باید به جا باشه

سلام عزیزم ی سوال بی ربط راجب امضات داشتم،میخواسم بدونم اونی ک پریودیش سره ماهه وحداقل یکی دوروز عقب جلو میشه،تنبلی تخمدان نداره؟؟؟

کاربر گرامی جهت ارسال پست شما ملزم به رعایت

قوانین و مقررات

نی‌نی‌سایت می‌باشید

مطالب این سایت تنها جنبه اطلاع رسانی و
آموزشی داشته و توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین
مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست. لطفاً پیش از استفاده از سایت
صفحه
“شرایط استفاده از سایت”
را مطالعه فرمایید. استفاده از این سایت
بدان معناست که شما قبلاً صفحه “شرایط استفاده از سایت” را مطالعه کرده
و به مفاد آن واقفید. نقل مطالب این سایت با ذکر منبع و نشانی اینترنتی سایت بلامانع است

* لطفا در مورد ایجاد تاپیک و نظرسنجی قبل از ثبت دقت فرمایید زیرا امکان ویرایش و یا حذف مطلب بعد از ارسال وجود ندارد.
همچنین شما ملزم به رعایت

قوانین و مقررات

نی‌نی‌سایت نیز می‌باشید.

* لطفا در مورد ایجاد تاپیک و نظرسنجی قبل از ثبت دقت فرمایید زیرا امکان ویرایش و یا حذف مطلب بعد از ارسال وجود ندارد.
همچنین شما ملزم به رعایت

قوانین و مقررات

نی‌نی‌سایت نیز می‌باشید.

بچه ها باورتون نمیشه! برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، 

شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید  

کاربر گرامی جهت ارسال پست شما ملزم به رعایت

قوانین و مقررات

نی‌نی‌سایت می‌باشید

راههای جذب همسر در رابطه زناشویی نی نی سایت

مطالب این سایت تنها جنبه اطلاع رسانی و
آموزشی داشته و توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین
مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست. لطفاً پیش از استفاده از سایت
صفحه
“شرایط استفاده از سایت”
را مطالعه فرمایید. استفاده از این سایت
بدان معناست که شما قبلاً صفحه “شرایط استفاده از سایت” را مطالعه کرده
و به مفاد آن واقفید. نقل مطالب این سایت با ذکر منبع و نشانی اینترنتی سایت بلامانع است

* لطفا در مورد ایجاد تاپیک و نظرسنجی قبل از ثبت دقت فرمایید زیرا امکان ویرایش و یا حذف مطلب بعد از ارسال وجود ندارد.
همچنین شما ملزم به رعایت

قوانین و مقررات

نی‌نی‌سایت نیز می‌باشید.

* لطفا در مورد ایجاد تاپیک و نظرسنجی قبل از ثبت دقت فرمایید زیرا امکان ویرایش و یا حذف مطلب بعد از ارسال وجود ندارد.
همچنین شما ملزم به رعایت

قوانین و مقررات

نی‌نی‌سایت نیز می‌باشید.

 

عزیزم من هم درست تجربه مشابه تورو داشتم تا اینکه با دکترساینا آشنا شدم. هم مشکلم برطرف شد هم جواب سوال‌هام رو گرفتم.

 پیشنهاد می‌کنم تو هم اینجا کلیک کنی و سوالت رو باهاشون درمیون بزاری.

راههای جذب همسر در رابطه زناشویی نی نی سایت

رفتارهای ناخوشایند خانوم ها در رابطه زناشویی

۱- زنهایی كه به گونه ای رفتار میكنند كه گویی از سكس و معاشقه خوششان نمی آید.

۲- زنهایی كه هیچ وقت شروع كننده نیستند.

۳- زنهایی كه نسبت به بدن مردها شناخت كافی ندارند.

۴- زنهایی كه بار رسیدن به اوج نقطه جنسی مرد را به خودش واگذار میكنند.

۵- زنهایی كه در رخت خواب مثل پلیس رفتار میكنند

۶- زنهایی كه مثل جسد در رختخواب بی حركت و بی عكس العمل میباشند.

۷- زن هایی كه در رختخواب زیاد حرف میزنند.

۸- زنهایی كه زیاد مراقب بهداشت و زیبایی خود نیستند

۹- زنهایی كه خودشان از ظاهر و قیافه خود خوششان نمی آید و مرتبا خودشان را پایین می آورند و تحقیر میکنند

۱۰- زنهایی كه بیش از اندازه به ظاهر و قیافه خودشان حساس اند.

۱۱- زنهایی كه دوست ندارند معاشقه دریافت كنند.

۱۲- زنهایی كه فقط به وضع مالی و اقتصادی مرد اهمیت میدهند.

۱۳- زنهایی كه با استفاده از بدن و جنسیت خود ، مردها را بازی میدهند.

۱۴- زن هایی كه مدام از نامزد یا همسر قبلی شان صحبت میكنند.

۱۵- زن هایی كه به لحاظ جنسی خود انگیخته نیستند

برگرفته شده از سایت: همراز سلام

http://hamrazsalam.com/رفتارهای-ناخوشایند-خانوم-ها-در-رابطه-ز/

به نظر من مشکل اعتماد به نفس هستش.هم واسه مرد و هم زن.مرد میترسه زود ارضا بشه و از حریص میشه که ارضا نشه.چون اعتماد ندارن به خودشون که میتونن یک رابطه کامل داشته باشن و همیشه یه ترس و استرس حاکمه تو رختخواب.

برای هر چیزی باید وقت گذاشته بشه.و منظور از وقت اینه که باگذشت زمان زوجین شناخت بیشتری نسبت به اخلاقیات جنسی همدیگه پیدا میکنن و چه بهتر که خواسته هاشون رو بازگو کنن برای همدیگه.

یک مرد دوست داره تو رخت خواب واسه خانومش سنگ تموم بزاره و چه بسا جاهایی که از ترس کم اوردن تو همبستری سر باز میزنه….

پس  ……..

از این لحظه هنگام معاشقه سعی کنید نشون بدید که در اوج لذت هستید و حتی القا بشه که مرتب داره شما رو ارضا میکنه و اون یک قهرمانه….این حس برای مرد رضایت بخشه و اشتیاق ادامه دادن رو تو وجودش میبینین.به شخصه بنده اگر پنج بار در هفته و اگر هر بار بین پنج الی ده بار همسرم رو ارضا نکنم حس میکنم وظیفم رو ادا نکردم

برای زود انزالی به طب اسلامی و سنتی مراجعه کن بسیار کمک کننده هست

خواهرگلم ما مردها هم احساس داریم اما بیان کردن احساس برای مردها دشواره وبیشتربا کارکردن تلاش برای زندگی کردن ینی وقتمونو برای زن وبچمون گذاشتن ینی دوست داشتن این ریشه تو فرهنگ ماست .اینکه شما ارضاع جنسی نمیشید واون چنبارتو هفته ارضاع میشه نکته بدی نیست خوبه که برای رابطه جنسی باهاتون وقت میزاره وینی هورمونای جنسیش بالا میره واسه زود انزالیش میتونید ازاسپری تاخیری یا دارو استفاده کنید..اگه مردتون دچاراسترس باشه وعصبی خوب طبیعی که زود انزال باشه.موفق وپایدارباشید

[QUOTE=6065334]و یه نکته ی دیگه اینکه هیج وقت از ظاهرم تعریف نمیکنه …..مثلا میام آرایش کنم و خودمو شیک کنم میاد

خب خودت بهش یاد بده یه مثلا بعد یه روز شلوغی که داشتی خودتو ارایش کن و بهش بگو که میدونی با گفتن این که چقدر دوسم داری و تعریف مو بکنی،کل خستگی از جونم میر ه .

کاربر گرامی جهت ارسال پست شما ملزم به رعایت

قوانین و مقررات

نی‌نی‌سایت می‌باشید

مطالب این سایت تنها جنبه اطلاع رسانی و
آموزشی داشته و توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین
مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست. لطفاً پیش از استفاده از سایت
صفحه
“شرایط استفاده از سایت”
را مطالعه فرمایید. استفاده از این سایت
بدان معناست که شما قبلاً صفحه “شرایط استفاده از سایت” را مطالعه کرده
و به مفاد آن واقفید. نقل مطالب این سایت با ذکر منبع و نشانی اینترنتی سایت بلامانع است


http://s5.picofile.com/file/8124892234/kelidemard.mp3.htmlDownloads-icon


http://s5.picofile.com/file/8124889334/kelidezan.mp3.htmlDownloads-icon


http://s5.picofile.com/file/8124887076/zanan.mp3.htmlDownloads-icon

* لطفا در مورد ایجاد تاپیک و نظرسنجی قبل از ثبت دقت فرمایید زیرا امکان ویرایش و یا حذف مطلب بعد از ارسال وجود ندارد.
همچنین شما ملزم به رعایت

قوانین و مقررات

نی‌نی‌سایت نیز می‌باشید.

* لطفا در مورد ایجاد تاپیک و نظرسنجی قبل از ثبت دقت فرمایید زیرا امکان ویرایش و یا حذف مطلب بعد از ارسال وجود ندارد.
همچنین شما ملزم به رعایت

قوانین و مقررات

نی‌نی‌سایت نیز می‌باشید.

هر چی گفت بگید چشم  صد در صد جواب میده رو اعصاب نمیرید  

هاهاها دیگه چی 

مگه برده گرفته  😂

راههای جذب همسر در رابطه زناشویی نی نی سایت

زندايي من با همين ترفند شوهرشو مثل موم تو دستاش گرفته وشوهرشو واقعاعاشق خودش كرده

تا داييم يه چيزي ميگه درجا زنه ميگه چشم!

حتي اون دفعه داييم گفت چندتا قسط عقب افتادم النگوهاتو بده بفروشم ناموسن درجا گفت چشم. همه رو دراورد دادش

بعدم داييم دوبرابرشوميگيره براش

من چند وقت پیش تو یه سایت روانشناسی دقیقا همینو دیدم حتی تو مجلات وکتابم دیدم‌.دقیقا اگه بگی چشم وحتی بهش عملم نکنی جواب میده چون آقایون میگن حرف حرف ما باشه😅😅😅😅

بچه ها باورتون نمیشه! برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، 

شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید  

کافیه جلو ننش خیلی تعریفش کنید وانام تاییدش کنن😪😪😪

پس همونه 😑.من فک کردم خانومه

😐 هر چی میگذره به تعداد بی مزه های سایت افزوده میشه

موافقم با این مورد ولی موارد دیگم هست

هرچند خودم نمیتونم  

در واقع با این کار نه تنها شما تسلیم خواسته هاش نیستید بلکه بعد یه مدت کامل تو دستتونه مثه موم(البته شاید استثنا هم باشه ها  )

ولی تجربه بهم ثابت کرده تو زندگی مشترک همه چی متقابله

احترام=احترام

ادب=ادب

محبت=محبت

بااااید؟ نچایی یه وقت 

نه هر مردی و نه هر کار و شرایطی.شوهر من که اصصصصلا گول نمیخوره

بده راهنماییتون میکنم زندگی بهتری داشته باشید 

از خودشون درمیان باباااا دیگه خدارم بنده نمیشن

برگرفته از کتاب فیلمها تخم میگذارند و لک لک ها بچه میزایند😐😐😐😐

داداچ اومدی رویاهاتو اینجا بگی قانون جذب همیشه جواب نمیده ها😁😁😁

امضات خیلی خوبه 😏😏😏

داشتم بررسی میکردم کدوم کلمه تو زندگی خیلی تاثیر مثبت میزاره و این مورد رو کشف کردم شما این کلمه رو بکار ببرید ضرر نداره اپیدمی هم بشه که دیگه عالیه 

راههای جذب همسر در رابطه زناشویی نی نی سایت

دیگ عقده دارن بیچاره ها😅😂😂

نمیشه بجای چشم بگیم باشه

من حتی اگه به حرف شوشو عمل هم بکنم اصلا چشم تو دهنم نمیچرخه که بگم انگار با هر چشمی که میگم یه دست منو میزنن

البته بعضی آقایونم لیاقت باشه ام ندارن چه برسه به چشم بستگی به رفتارم داره هر جور که بخوای باهات رفتار کنن باید همون جوری رفتار کنی که انتظارشنیدن چشم یا حالا چیزای دیگه ام باشه ولی خیلی از زنام هستن با همین روشها مردای چموشم آدم کردن (فشم ندن صلوات)ببخشید ولی به جای چمش چیز بهتری پیدا نکردم یعنی چیزی به ذهنم نرسید 😐😐😐😐😐

حالا واقعا نمیشه به جای چشم بگیم باشه

گوشت تنم میریزه حتی اگ‌بخوام بهش فک کنم

دایره لغات رو گسترش بدید لطفا چموش واقعا خوب نیست و برای انسان به کار نبریم 

کاربر گرامی جهت ارسال پست شما ملزم به رعایت

قوانین و مقررات

نی‌نی‌سایت می‌باشید

مطالب این سایت تنها جنبه اطلاع رسانی و
آموزشی داشته و توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین
مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست. لطفاً پیش از استفاده از سایت
صفحه
“شرایط استفاده از سایت”
را مطالعه فرمایید. استفاده از این سایت
بدان معناست که شما قبلاً صفحه “شرایط استفاده از سایت” را مطالعه کرده
و به مفاد آن واقفید. نقل مطالب این سایت با ذکر منبع و نشانی اینترنتی سایت بلامانع است

* لطفا در مورد ایجاد تاپیک و نظرسنجی قبل از ثبت دقت فرمایید زیرا امکان ویرایش و یا حذف مطلب بعد از ارسال وجود ندارد.
همچنین شما ملزم به رعایت

قوانین و مقررات

نی‌نی‌سایت نیز می‌باشید.

* لطفا در مورد ایجاد تاپیک و نظرسنجی قبل از ثبت دقت فرمایید زیرا امکان ویرایش و یا حذف مطلب بعد از ارسال وجود ندارد.
همچنین شما ملزم به رعایت

قوانین و مقررات

نی‌نی‌سایت نیز می‌باشید.

سلام میشه بگین برای جذب شوهراتون چیکار میکنید 

و با خانواده ی شوهرتون چه رفتاری دارین

و وقتی یکی از اعضای خانواده ی شوهر به شما تیکه میندازه یا مسخرتون میکنه شما چه جوری محترمانه دهنشونو سرویس میکنید😊🙂

راههای جذب همسر در رابطه زناشویی نی نی سایت

محترمانه دهنشو سرویس میکنی خوب اومدی  

سکوت میکنم و میام خونه ب شوهرم میگم خاهرت یا… حرف مفت زده برو بهش بگو دهنشو ببنده

خودم تا حالا تو روشون چیزی نگفتم همیشه شوهرمو میفرستم جلو 

من بلد نیستم اومدم یاد بگیرم

بچه ها باورتون نمیشه! برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، 

شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید  

کاری نمیکنم اصلا در خودم این نیازو نمیبینم که کسیو جذب کنم

والا خانواده شوهرم اهل تیکه نیستن البته گاهی اوقات پیش اومده یه چیزایی گفتن که ناراحت شدم ولی به روی خودم نیووردم 

در مورد جذب شوهر هم هیچی بلد نیستم اومدم یاد بگیرم

واسه همه یه جور جواب نمیده ولی اکثرا با محبت شوهر رو میشه جذب کرد و گاها پاتک بزنی که فکر نکنن همیشه در رو یه پاشنه میچرخه حتی اگه اونا بد باشن.خانواده شوهر هم روابط با حفظ حریم باشه و رفت و امد منطقی و به اندازه باشه.و سکوت در بحثهای خانوادگی.و البته بدجنس نبودن

اگه کسی از ایل شوهر بهم چیزی بگه خودمو میزنم به نشنیدن انگار نه انگار که صداشو شنیدم یا اصلا وجود داره یه بار خاله شوهرم تو صورتم نگاه کرد اسممو با اسم نامزد قبلی شوهرم اشتباه گفت البته به عمد بعد پررو پررو منو نگاه میکنه میگه اهان اون قبلیه شوهرت بود تو الانشی من نگاش کردم بعد صورتمو چرخوندم انگار کسی صدام کرده اصلا به رو خودم نیاوردم البته بعدش به شوهرم گفتم اونم دهنشو سرویس کرد

خب کاش ی ادم با تجربه بیاد و کمکمون کنه

اونوقت شوهرت منتقل میکنه بهشون یا چیزی نمیگه؟

حالا به جز تیکه حرفایی میزنن که ادم ناراحت میشه

طوری رفتار کن کسی به خودش اجازه نده بهت بی احترامی کنه

آره خب میره گله میکنه بهشون یا تذکر… 

کلا شوهرم چون میبینه هیچوقت تو روی خونوادش نایستادم و همیشه احترامشونو دارم خیلی هوامو داره، همیشه حق رو ب من میده، چون میدونه میتونم جواب بدم و نمیدم

اره ولی برای من یکی دو مورد بیشتر نبوده در کل خوبیم با هم

گفتین با محبت کردن به شوهر 

من بهش محبت میکنم اما چن روز بود خیلی ازش تعریف میکردم جلو خودشو خانوادشو خانواده م اما انگار پرو تر شده به خدا

برو تو تل

کانالهای

سیاستهای زندگی

سیاستهای خانومانه

سیاستهای زنانه

طلوع آرامش زوج ها رو سرچ کن مطالب فوق العاده ای داده

به نظر من کلا باید سکوت کنی اگه حرفی یا تیکه ای انداختن چون خودتو بد میکنی اونا هرچقدر هم تو بهشون بپری و با سیاست هم حتی حرف بزنی باز اونا پشت سرت حرف میزنن و تازه بدتر شوهرتم پر میکنن که ببین با ما چه رفتاری داره ولی برعکس چیزی که انتظار دارن عمل کن خیلی با وقار و خانومانه بزار شوهرت پوستشونو بکنه 

متاسفانه شوهرم هیچ وقت چیزی بهشون نمیگه همیشه خودم باید جوابشونو بدم   البته پیش شوهرم بهشون نمی گم ولی بعدا خوب حالشونو میگیرم

واسه هر مردی آخه فرق میکنه باید بفهمی با چی بیشتر خوشن و راضی زیاد زیادم به فکر راضی کردنشون باشی از چشم میفتی و مسخره ست مثلا شوهر من حجاب خوب و در عین حال باکلاس گشتن و حرف زدن منو خیلی دوست داره رفتارم با خانوادشو خیلی دوست داره چون از اول نه پامو از حد فراتر گذاشتم و صمیمی شدم نه از این ور افتادم و خودمو گرفتم 

ولی من اصلا قاطی خانواده شوهر نمیشم ویتی اونجام خودمو با بچه های خواهر شوهرم گرم می کنم یا مادر شوهرم چیزی میگه من سریع بلند میشم نمازی می خونم ظرفی می شورم کلا باهاشون حال نمی کنم

کاربر گرامی جهت ارسال پست شما ملزم به رعایت

قوانین و مقررات

نی‌نی‌سایت می‌باشید

راههای جذب همسر در رابطه زناشویی نی نی سایت

مطالب این سایت تنها جنبه اطلاع رسانی و
آموزشی داشته و توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین
مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست. لطفاً پیش از استفاده از سایت
صفحه
“شرایط استفاده از سایت”
را مطالعه فرمایید. استفاده از این سایت
بدان معناست که شما قبلاً صفحه “شرایط استفاده از سایت” را مطالعه کرده
و به مفاد آن واقفید. نقل مطالب این سایت با ذکر منبع و نشانی اینترنتی سایت بلامانع است

* لطفا در مورد ایجاد تاپیک و نظرسنجی قبل از ثبت دقت فرمایید زیرا امکان ویرایش و یا حذف مطلب بعد از ارسال وجود ندارد.
همچنین شما ملزم به رعایت

قوانین و مقررات

نی‌نی‌سایت نیز می‌باشید.

* لطفا در مورد ایجاد تاپیک و نظرسنجی قبل از ثبت دقت فرمایید زیرا امکان ویرایش و یا حذف مطلب بعد از ارسال وجود ندارد.
همچنین شما ملزم به رعایت

قوانین و مقررات

نی‌نی‌سایت نیز می‌باشید.

بچه ها باورتون نمیشه! برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، 

شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید  

کاربر گرامی جهت ارسال پست شما ملزم به رعایت

قوانین و مقررات

نی‌نی‌سایت می‌باشید

راههای جذب همسر در رابطه زناشویی نی نی سایت

مطالب این سایت تنها جنبه اطلاع رسانی و
آموزشی داشته و توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین
مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست. لطفاً پیش از استفاده از سایت
صفحه
“شرایط استفاده از سایت”
را مطالعه فرمایید. استفاده از این سایت
بدان معناست که شما قبلاً صفحه “شرایط استفاده از سایت” را مطالعه کرده
و به مفاد آن واقفید. نقل مطالب این سایت با ذکر منبع و نشانی اینترنتی سایت بلامانع است

بیشتر زوجین جوان با عشق و علاقه خاصی با یکدیگر ازدواج می کنند و در اوایل ازدواج حس هیجان انگیز عشق را تجربه می کنند اما این احساس تا ابد ماندگار نیست و به مرور زمان کمرنگ می شود . در چنین مواقعی همسران به این فکر می افتند که با روش های مادی و خرید هدیه های گران قیمت علاقه خود را به طرف مقابلشان نشان دهند و با او یک ارتباط صمیمانه برقرار کنند غافل از اینکه راههای جذب همسر ریشه در رفتارهای فردی داردو بدون صرف هیچ هزینه ای امکان پذیر است.

در ادامه این بخش از نمناک با روش های افزایش صمیمیت و جذب همسر بدون صرف هزینه آشنا خواهید شد.

 

به احساس نزدیکی، راحت بودن و شریک شدن در دنیای خصوصی دیگری صمیمیت می گویند و افرادی که با هم صمیمی هستند حرف های دل خود را بدون اینکه از یکدیگر خجالت بکشند به هم می گویند و یکدیگر را کنترل نمی کنند و ارتباطی عاشقانه، دوستانه و لذت بخش با هم برقرار می کنند.

صمیمیت نیازی است که شکل قوام یافته آن در ازدواج به وجود می آید و در ارتباط بین همسران دیده می شود که شامل 8 قسمت می باشد که عبارتند از ::«همکاری صمیمانه زوج ها با هم؛ تعهد و پایبندی زوجین نسبت به یکدیگر و زندگی مشترک؛ رضایتمندی آنان از رابطه جنسی ؛ احساس استقلال زن و شوهر برای ارتباط با خانواده و دوستان؛ اعتماد به نفس و عزت نفس زن و شوهر، میزانی که زوج ها می توانند عقاید و نگراش های خود را ابراز، اختلاف نظرهای خود حل و فصل و احساسات و عواطف خود را برای یکدیگر بیان کنند.»

راههای جذب همسر در رابطه زناشویی نی نی سایت

آیا می دانید ایجاد صمیمیت بین زوجین چه فایده ای دارد؟ ایجاد صمیمیت بین زوجین سبب استحکام روابط بین آنان می شود آن ها را نسبت به یکدیگر متعهدتر و وفادار تر می کند . صمیمیت بین زوجین سبب رضایت آن ها از زندگی مشترک و تداوم عشق و زندگیشان می گردد و سبب می شود دلخوری کمتری بین آنان پیش آید و اگر این دلخوری ها صورت پذیرفت به بهترین شکل ممکن حل شود.

همانطور که گفتیم صمیمیت بین زوجین از اهمیت ویژه ای برخوردار است و زندگی زناشویی آنان را تداوم می بخشد اما شاید برخی از زوجین چگونگی ایجاد صمیمیت در زندگی مشترک را ندانند . ما در ادامه مطلب شما را با راه های ایجاد صمیمیت و جذب همسر در زندگی مشترک آشنا می کنیم تا با یادگیری آن ها خانه هایتان را پر از صلح و صفا کنید.

اگر بتوانید با همسرتان ارتباط موثر برقرار کنید و به نیازهای او توجه کنید و آنان را برطرف سازید می توانید صمیمیت را در زندگی مشترک ایجاد کنید.

برای ایجاد صمیمیت در زندگی مشترک لازم است درست به صحبتهای همسرتان گوش دهید و در هنگام بروز مشکلات او را مقصر ندانید و در برابر صحبت های او گارد دفاعی به خود نگیرید.

با همسرتان صحبت کنید و افکار، احساسات، نیازها و خواسته هایتان را صریح و روشن با او در میان بگذارید تا او بتواند از شما به شناخت بیشتری برسد و رابطه صمیمانه ای برقرار کند و برای راضی نگه داشتن و برآورده کردن نیازهایتان تلاش کند.

بنابراین در مورد آن چه خوشحال یا دلخورتان کرده و برداشت هایی که از اتفاقات و حرف های دیگر داشتید صحبت کنید و هیچ گاه برای شناساندن خود به همسرتان پیش قدم نشوید، زیرا در اینصورت همسرتان مجبوراست براساس حدس ها و پیش بینی های خودش عمل کند که ممکن است واقعی نباشد.

انتظار نداشته باشید که همسرتان در مورد همه حس ها و نیازهایش با شما حرف بزند زیرا گفتن برخی چیزها برای بعضی از افراد دشوار است و شاید برخی از افراد نیز درباره حس ها و نیازهایشان چیزی ندانند پس باید خودتان دست به کار شوید و از همسرتان شناخت به دست آورید و در صدد رفع نیازهایش برآیید.

یکی از گام های بزرگ برای رسیدن به صمیمیت در زندگی زناشویی این است که به همسرتان نشان دهید که برای شما اهمیت دارد و حتی اولویت اول زندگی شماست . برای رسیدن به این هدف در مقابل دیگران و در جمع های خانوادگی از همسرتان تعریف کنید و او رh حمایت نمایید و از تلاش هایش تشکر نمایید و حرف ها و انتقاداتش را بشنوید.

تلاش برای ساختن یک فضای دونفره و خصوصی با همسراز دیگر کارهایی است که می تواند موجب افزایش صمیمیت شود . اگر فرزند دارید گاهی فرزندتان را به پدر و مادرتان بسپارید و با همسرتا ن خلوت کنید و یا قید بودن در کنار دوستان را بزنید و وقت خود را فقط به همسرتان اختصاص دهید . شما می توانید با مشارکت در کارهای خانه مثل آشپزی، تعمیر وسایل منزل و نظافت و یا بیرون رفتن، تفریح و مسافرت، بازی فضای دو نفره رمانتیکی برای خود و همسرتان ایجاد کنید.

مرور کردن خاطرات شیرین و دلچسب اوایل آشنایی و ازدواج ، رفتن به مکان های خاطره انگیز ، تماشا کردن عکس های دوران آشنایی و انجام کارهای غافلگیر کننده و عاشقانه همه و همه به افزایش صمیمیت بین شما و همسرتان کمک می کند.

متاسفانه با گذشت زمان و به ویژه با تولد بچه ها عشق و علاقه زوجین به یکدیگر کمرنگ تر می شود و بسیاری از زوجین دیگر قربان صدقه یکدیگر نمی روند و «دوستت دارم گفتن ها» را فراموش میکنند.

برای ایجاد صمیمیت در زندگی مشترک لازم است هنگام دیدار و سلام و خداحافظی همسرتان را در آغوش بکشید و از بوسیدن و تماس جنسی غافل نشوید همچنین برقرای یک رابطه جنسی خوب نیز سبب اجاد صمیمیت بین زوجین می شود پس در روابط زناشویی به، ماساژ و نوازش یکدیگر بپردازید.

برای ایجاد رابطه صمیمی می توانید کارهای ساده و کم خرجی مانند پختن یک غذای خوشمزه، تماس گرفتن یا ارسال پیامک، احوالپرسی های روزانه، غافلگیر کردن، گذاشتن یادداشت های محبت آمیز در جیب یا ماشین همسر، خرید گل به عنوان هدیه یا عذرخواهی، پیشنهاد صرف یک وعده غذایی در بیرون از منزل و یا مسافرت انجام دهید و لازم نیست حتما کار شگفت انگیز و پر خرجی انجام بدهید.

از مهم ترین راهکارهای ایجاد رابطه صمیمی بین همسران برقراری ارتباط مناسب با خانواده همسر است زیرا وقتی همسرتان ببیند که به خانواده اش اهمیت می دهید، با شما صمیمی تر می شود.شما می توانید برای برقراری رابطه صمیمی با همسرتان به دیدنشان بروید، برای آن ها هدیه بخرید یا برای آنان وقت بگذارید.نی نی سایت

راههای جذب همسر در رابطه زناشویی نی نی سایت
راههای جذب همسر در رابطه زناشویی نی نی سایت

Comments

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *