راههای جذب شوهر نی نی سایت

راههای جذب شوهر نی نی سایت
راههای جذب شوهر نی نی سایت

* لطفا در مورد ایجاد تاپیک و نظرسنجی قبل از ثبت دقت فرمایید زیرا امکان ویرایش و یا حذف مطلب بعد از ارسال وجود ندارد.
همچنین شما ملزم به رعایت

قوانین و مقررات

نی‌نی‌سایت نیز می‌باشید.

* لطفا در مورد ایجاد تاپیک و نظرسنجی قبل از ثبت دقت فرمایید زیرا امکان ویرایش و یا حذف مطلب بعد از ارسال وجود ندارد.
همچنین شما ملزم به رعایت

قوانین و مقررات

نی‌نی‌سایت نیز می‌باشید.

سلام طاعات قبول مطلبی مفید خوندم گفتم شاید آموزنده باشه و مورد استفاده واقع بشه

بگو عزیزم

اسم کاربریتون چیه دقیقا؟

راههای جذب شوهر نی نی سایت

به نظرم اسم یه انگل باید باشه؟نه؟

خب

بچه ها باورتون نمیشه! برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، 

شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید  

سعی کنید خصوصیات مردانه را از خود دور کنید. عشوه‌گری و لوند بودن زنان را چندین برابر زیبا تر و ارزشمند تر جلوه خواهد داد. دلبری کردن زن از همسرش همیشه باعث محکم تر شدن رابطه شده است.

 

بنابراین لازم است هر خانمی راه‌های دلبری کردن از همسرش و تسخیر ذهن و قلب او را بداند و قبل از هر چیر خوب است که از خواسته‌ها و تمایلات مردانه آگاه شده و بدانید که مردان و زنان خواسته‌ها و ویژگی‌های متفاوتی دارند.

 

آموزش ترفندهایی برای عشوه‌گری و دلبری

محققان پنج سبک کلی عشوه‌گری و دلبری کردن را شناسایی کرده‌اند: ۱) فیزیکی، ۲) سنتی(گام اول را مردها باید بردارند)، ۳) مودبانه (احتمال نزدیک شدن به یک شریک بالقوه کمتر است)، ۴) صادقانه، ۵) بازیگوشانه (دلبری کردن برای سرگرمی).

 

کسانی که سبک‌های دلبری کردن فیزیکی، صادقانه و بازیگوشانه را دنبال می‌کنند در قرار‌ها احتمال موفقیت بیش‌تری دارند، اگرچه هرکدام از این سبک‌ها با توجه به هدف دلبری کردن می‌تواند موثر باشد.

 

فکرکنم اسم یه بیماریِ پوستی

برای دلبری از مردان بازیگوش و شوخ طبع باشید

اگر می‌خواهید مورد توجه و علاقه همسرتان قرار بگیرید سعی کنید بیشتر بازیگوش، شاد و شوخ باشید تا اینکه جدی و باهوش و نکته سنج به نظر برسید. بر اساس جدیدترین پژوهش‌ها زنان شاد، بازیگوش و شوخ طبع بیشتر مورد علاقه همسر خود قرار می‌گیرند و ازدواج‌های موفق‌تری خواهند داشت و در عوض زنان عبوس، جدی و باهوش کمتر در پیدا کردن جفت برای ازدواج موفق هستند. پس برای دلبری از مردان لازم است شوخ طبع و بامزه باشید. 

لبخند را عضو جدا ناپذیر چهره‌تان کنید

در مقابل او همیشه لبخند به لب داشته باشید. لبخند فریبنده‌ترین حالت چهره است، و بیش از ۱۸ روش مختلف برای لبخند زدن وجود دارد. جذاب‌ترین لبخند، لبخند اصیل است، یعنی لبخندی که اطراف چشم‌ها خطوطی ایجاد می‌کند که به آن‌ها پنجه کلاغ هم می‌گویند.

 

فرصت منتظر شما شدن را برای او ایجاد کنید

اگر نامزدتان به شما پیامک زد سریع از جایتان نپرید و بلافاصله جوابش را ندهید. اینطوری فکر می‌کند شما بیکار نشسته بودید تا او یک پیامک بزند و از جا بپرید. پیامک که رسید خیلی آرام آن را بخوانید. چند نفس عمیق بکشید و بعد از چند دقیقه؛ برای مثال بین پنج تا هفت دقیقه جواب بدهید.

 

نگران نباشید، به هیچ وجه اتفاق بدی نمی‌افتد. بگذارید کمی هم او منتظر شما بماند. اگر جواب پیامک‌هایش را ضربتی بگیرد، از شور و هیجان می‌افتد و دیگر محال است با اشتیاق روز اول برایتان پیامک‌های عاشقانه بزند. نترسید؛ برای دلبری از مردان لازم است گاهی آنها را منتظر گذاشت.

ی قدبلند لایکم کنه

عشوه با موهای سر !

اگه موهای بلندی دارید می توانید در حالت ۱ با قسمتی از آنها بازی کنید . اگر قصد آمیزش دارید می توانید بعد از برهنه کردن بالاتنه ، با موهایتان آن قسمت ها را بپوشانید 

 

ایفای نقش

شاید دوست داشته باشید در روابط جنسی نقش دکتر و پرستار ، ندیمه و یا مستخدم را بازی کنید. ممکن است ترجیح دهید لباس هایتان را سریع در بیاورید – یا دوست داشته باشید برای آن ها هم برنامه ی خاصی پیاده کنید.

 

آب بازی

سال هاست مردم به طریق مختلف با آب تفریح کرده اند . این قضیه در مورد زن و شوهرها هم صادق است . کفی کردن یکدیگر در وان یا زیر دوش می تواند بی اندازه لذت بخش باشد . قطرات نوازشگر آب و روغن های مخصوص حمام به پوست حسی فوق العاده شهوانی می دهند و میتواند موجب روابط جنسی  رضایت بخشی شود . وقت بگذارید و یکدیگر را از سرتا پا زیر دوش آبکشی کنید . اگر دوشتان مجهز به عملکرد پالس دهنده است از ان استفاده کنید که بسیار نیرو بخش است.

طرز نشستن

هنگام نشستن بدن صاف و کشیده باشد سینه سپر و بسمت بیرون ، پاها کشیده و روی هم قرار بگیرد (حس کنید عروسید و تازه به انگشتان دست و پایتان لاک زده اند انوقت است که حرکات پا و دستتان با عشوه همراه میشود ) .

راههای جذب شوهر نی نی سایت

 

حال میتوانید بسته به خلاقیت خود چیزهایی به ان اضافه کنید . برای مثال ارام با نوک ناخن هایتان قسمتی از ساق پایا گردنتان را نوازش کنید . یا یقه لباستان را به بهانه گرمی هوا بگونه ای تکان دهید . سرتان را اندکی خم کنید با لاله گوش و با تره مویتان بازی کنید.

 

طرز ایستادن

برای انکه بهتر متوجه حالت بدن و نوع ایستادن بشوید در همین حد بدانید که قوس و فرورفتگی و برامدگی های یک زن مردان را مجذوب خود میکند .

طرز راه رفتن

بجای انکه پاها را در کنار هم قراردهید و اینگونه قدم بردارید==== آنها را مقابل هم بگذارید و روی یک خط حرکت کنید——– ( حس کنید مانکن تبلیغ لباسید و روی استیج قدم بر میدارید )

 

صدا و گفتار

صدای یک زن همانگونه که میتواند مرد را به خلسه شیرینی ببرد میتواند سوهانی بر اعصاب مرد نیز باشد شما میتوانید با بالا  پایین کردن صدا ضربان قلب اقا را هم بالا پایین کنید هر از گاهی  صدا کشیده پر از خستگی و تمنا هر از گاهیم پر از نشاط و شیطنت کودکانه .

 

مکث کردن میان کلمات و نفس های ارام و عمیق صحبتتان را طولانی تر و دلبرانه تر خواهد کرد ( به صحبت کردن و حرکات دختر بچه ها خیلیییی توجه کنید )

 

به فعالیت های معمولی روزانه تان جاذبه ی جنسی بدهید

این کارها ممکن است رسیدگی به دخل و خرج ، کارهای خانه یا پختن شام باشد ، البته در مورد این آخری باید خیلی احتیاط کنید.

 

از بیان نیاز جنسی تان خجالت نکشید

زنان شر و شیطان، متظاهر نیستند. آنها نیازهای خود را پنهان نمی کنند. آنها در رابطه جنسی خود رک و رو راست هستند. آنها همیشه سعی می کنند چیزهای جدیدی برای ارائه در رابطه جنسی یاد بگیرند و از اجرای آن خجالت نمی کشند؛ زیرا خود را از آن همسرشان می دانند و رفع هیجانات همسرشان را وظیفه خود می دانند.

 

همیشه دلفریبی کنید

شما باید بدانید که چگونه می توانید همسرتان را به طرف خود بکشانید. مثلا همیشه بدن خود را در مقابل همسرتان به نمایش نگذارید. در نوع روابط خود، ابتکاراتی به خرج دهید که همیشه برای او جالب و جدید باشد و او نتواند تشخیص دهد. با روشهای متنوع شور و اشتیاق در همسر خود ایجاد کنید. اگر همیشه رفتاری یکنواخت داشته باشید، خب معلوم است که برای او یکنواخت می شوید. شما باید یاد بگیرید که چگونه همسر خود را عاشق کنید

دلبری کردن را یاد بگیرید

زنان جذاب خوب بلدند چطور دلبری کنند و بدون اینکه مچشان گرفته شود و هدفشان مشخص باشد، مرد خود را به سمت خود بکشانند. آنها شاد هستند، اهل بگو و بخندند، با انرژی مثبت خود و اعتماد به نفسشان در هر جمعی می درخشند و با اجتماعی بودنشان نگاه ها را به خود خیره می کنند. همین انرژی مثبت باعث می شود که مردشان بدون اینکه کار خاصی کرده باشند تحریک شود.

 

برای اینکه یک رابطه جنسی خوب را تجربه کنید بهتر است به موارد زیر هم توجه داشته باشید: 

از خود راضی نباشید

از روابط جنسی به عنوان اسلحه استفاده نکنید

حساس، ضعیف و شکننده نباشید

خودشیفته نباشید

 

هدف فقط ارضاء جنسی- جسمی نیست

به همسر خود بفهمانید که رابطه جنسی با او سبب آرامش او می شود و می خواهید با این عمل عشق و محبّت خود را بیشتر به او ثابت کنید و هدف فقط ارضاء جنسی- جسمی نیست، بلکه روح معنوی شما نیز با این عمل ارضاء می شود.

بوسیدن

بوسه قدیمی ترین نقطه شناخته شده برای تحریک است که شامل بوسیدن لب ها ، صورت و یا هر قسمتی از بدن همسرتان می تواند باشد؛ لذا نقطه های حسّاس بدن همسرتان را شناسایی نموده و از معجزه بوسه بر آن مناطق حسّاس غافل نگردید

به نحوه‌ی حرف زدنتان توجه کنید

با شوهرتون رسمی و اداری صحبت نکنید. همیشه وقتی قصد عشوه گری دارید، نوع حرف زدن تون باید کش دار باشه. حرف های عاشقانه، درخواست ها، خواهشها و غیره رو باید کش دار بگید.

 

همیشه و در همه حال آراسته باشید

برای مردان، دیدن بسیار اهمیت دارد. همه چیز در مردان با دیدن جذب یا دفع می شود. و درست برعکس خانمها. ظاهر و نوع پوشش تاثیر بسزایی در جذابیت و دلبری کردن از همسرتان دارد. سعی کنید همیشه و در همه حال خوش پوش باشید، لباس‌هایتان تمیز، اتو کشیده و ست باشد

 

نه اینکه یک روز به بهانه آشپزی، یک روز تمیزکاری، سردرد و بیماری‌های سطحی و.. ظاهری نا آراسته داشته باشید. سعی کنید که در جامعه با توجه به اینکه وقار و خوش تیپی خود را حفظ می کنید، ولی ایدههای همسر خود را لحاظ کنید و در نظر بگیرید. شما با اینکار، به همسر خود اقتدار داده اید که آنها را بسیار تحت تاثیر قرار می دهد.

به همسرتان توجه کنید و تحت هر شرایطی احترام او را حفظ کنید

مهمترین رابطه، حفظ اقتدار و احترام همسر می باشد. مردان همیشه دوست دارند مقتدر باشند. این را به خاطر داشته باشید. با او به گونه ای صحبت و رفتار کنید که شوهرتان متوجه شود که چقدر به اقتدار او اهمیت می دهید. و این باعث جذب او به سمت شما می‌شود.

 

کمی جاه طلبی برای جذاب بودن از دید همسرتان لازم است

یکی دیگر از ملاک های مردان برای انتخاب همسر جاه طلبی و برتری او از سایر زن‌هاست، یک هنر، یک دانش یک کار خاص که بتوانند از آن برای به رخ کشیدن همسرشان به دیگران استفاده کنند. البته در این مورد هرگز نمی‌توان یک قانون خاص صادر کرد اما مردان امروز زنانی را دوست دارند که در کنار تعهدات خانوادگی به راحتی کار و فعالیت اجتماعی‌شان را هم جدی بگیرند.

پیام‌های عاشقانه برای همسرتان بفرستید

فکر می‌کنید وقتی همسرتان می‌بیند که شما وسط روز پیامی برایش فرستاده‌اید، اولین فکری که به ذهنش می‌رسد، چیست؟ او احتمالاً فکر می‌کند که برایش پیام فرستاده‌اید تا موضوعی را به او یادآوری کنید یا از او بخواهید که کاری برایتان انجام دهد.

 

در پیام‌هایتان از او دلبری کنید و برایش عشوه بریزید، همان کاری که در دوران نامزدی و روزهای اول ازدواج انجام می‌دادید. حرف‌های شیطنت‌آمیز بزنید و به او بگویید که چقدر دلتنگش هستید و هر لحظه‌ای که از او دور هستید، برایتان به سختی می‌گذرد. گارد دفاعی همسرتان را با شیطنت‌های زنانه از بین ببرید و پیامی بی‌پروا و تحریک کننده برایش بفرستید. مطمئناً باشید که همسر عاشقتان از این بی‌پروایی استقبال خواهد کرد.

 

شدت علاقه‌تان و جذابیت او را با جملات نیمه کاره منظوردار بگویید

طنازی کردن برای شوهر یکی از آسان‌ترین کارهای دنیا است که به راحتی می‌توانید آن را در زندگی روزمره انجام دهید. تنها کاری که باید بکنید این است که جمله‌تان را نیمه کاره بگذارید، یک ثانیه مکث کنید و آن را با یک چشمک پر از ناز و عشوه به پایان برسانید. این فن دلبری شکست‌ناپذیر است و جملات زیر امتحان خودشان را پس داده‌اند: جوری که تو روی دستگاه اسکی فضایی کار می‌کنی، واقعاً …، شونه‌های پهنت …

بر روی آینه با ماتیک رد بوسه بگذارید

تا به حال فکر کرده‌اید که اگر همسرتان اولین چیزی که صبح می‌بیند، رد لب‌هایتان روی آئینه حمام باشد، چه احساسی پیدا می‌کند؟ مطمئناً با دیدن این پیام دلبرانه خواب از سرش می‌پرد و به سمتتان می‌آید تا با دزدیدن یک بوسه صبحش را با حال خوب شروع کند. رژ قرمزی به لبهایتان بزنید و بوسه‌ای اغوا کننده را روی آئینه بنشانید. برای بیشتر شدن تاثیر این پیام دلبرانه می‌توانید متن عاشقانه‌ای را نیز با رژ روی آئینه بنویسید.

 

غر زدن ممنوع

بعضی رفتارها اعصاب و روان آدم‌ها را کاملا به هم می‌ریزد. مردها از غر زدن و نق شنیدن متنفرند، حاضرند نصف عمرشان را بدهند و هیچ وقت شاهد غر زدن کسی نباشند چه برسد به اینکه همسرشان مدام کنار گوش‌شان چیزهایی بگوید که سعی در نشنیدنش دارند. غر زدن در مسیر عکس دلبری از مردان قرار دارد. مردها اصلا به ادامه زندگی با یک فرد غرغرو اشتیاقی ندارند و سعی می‌کنند از اینجور افراد فاصله بگیرند.

امیدوارم مفید بوده باشه خواهرای عزیزم 

کاربر گرامی جهت ارسال پست شما ملزم به رعایت

قوانین و مقررات

نی‌نی‌سایت می‌باشید

مطالب این سایت تنها جنبه اطلاع رسانی و
آموزشی داشته و توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین
مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست. لطفاً پیش از استفاده از سایت
صفحه
“شرایط استفاده از سایت”
را مطالعه فرمایید. استفاده از این سایت
بدان معناست که شما قبلاً صفحه “شرایط استفاده از سایت” را مطالعه کرده
و به مفاد آن واقفید. نقل مطالب این سایت با ذکر منبع و نشانی اینترنتی سایت بلامانع است

* لطفا در مورد ایجاد تاپیک و نظرسنجی قبل از ثبت دقت فرمایید زیرا امکان ویرایش و یا حذف مطلب بعد از ارسال وجود ندارد.
همچنین شما ملزم به رعایت

قوانین و مقررات

نی‌نی‌سایت نیز می‌باشید.

* لطفا در مورد ایجاد تاپیک و نظرسنجی قبل از ثبت دقت فرمایید زیرا امکان ویرایش و یا حذف مطلب بعد از ارسال وجود ندارد.
همچنین شما ملزم به رعایت

قوانین و مقررات

نی‌نی‌سایت نیز می‌باشید.

چیکار کنیم اخه؟

این خیلی سخته 

راههای جذب شوهر نی نی سایت

من نمی دونم الان تو گوگل سرچ. کردم 

تو نی نی سایت یکی گفته بود 

فک میکنی سخت نیس سوره مزمل کوچیکه

بچه ها باورتون نمیشه! برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، 

شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید  

شما حتما اخلاقت واسسش مهمه ، و این ک تو خونه چطور بپوشی و رابطه .   

اگثرا این ک ببینن زنشون بفکرشونه ک  تو تنگنا بهش کمک کنن جذبش میشن . 

سوره طلاق ومزمل عالیه

ولی اون ک این کار رو. کرده  بود جواب گرفته بود 

گفت هنوز بیست روز مونده از چهل روز اما شوهرم از این رو ب این رو شده 

من. بلد نیستم وگرنه تاپیک ش رو. برآت پیدا می کردم 

اخه خودت چی داری ک خودتو بخواد رفتار کردار منش تو تو رو جذاب تر میکنه .

شوهرت ک پیش خودش فکر نمیکنه میاد از تو پول میگیره   پیش خودش فکر میکنه هیچ کسی بهتر از تو نمیتونه مدیریت کنه  پیش خودش میگه تو حتی از اونم بهتر میتونی مدیریت کنی . مگه حتما باید بیاد بهت بگه تو بهترین نفری هستی ک میتونی مدیریت زندگیو بدست بگیری ؟  

#محبت_اثر_بخش

#معجزه قران

➕یه پارچ ابی باشه پیشتون درش باز

➖سوره مزمل  رو سه بار  پشت سر هم به مدت 40روز بخونین  و  فوت کنین تو آب

✔️مثلا امروز سوره مزمل خوندین فوت کردین تو پارچ اب از همون اب فقط میشه  همون روز استفاده کرد 〰برای روز بعد دوباره سوره مزمل سه بار میخونین

تا 40روز ادامه میدین واقعا معجزه میکنه برای  ( محبت بین زن و شوهر ) از اون آبه بدین همسرتون و خودتون بخورین

🔴سوره یس هم برای ارامش خونه و همسرتون هس حتما بخونین

سوره یس میخونین ب هر  کلمه مبین ک رسیدین فوت میکنین داخل آب

فقط یه نکته ابی که بهش قران خوندین نریزین ظرف شویی

اگ اضافه موند بریزین پای گلدو

شماها امتحان کنین نتیجه حتما وقطعا میبینین ب لطف خدا منم دعا کنین

راههای جذب شوهر نی نی سایت

یس یه بار عزیزم

معجزه میکنه

چه چیزایی که نشنیده بودم تو این تاپیک دیدم و خوندم 😒😒😒 

سخت نیس

سوره مزمل 15 ربع وقتتو نمیگیره

مگ راه حل نخواستین خب اینم راه حل معجزه گر دیگ عزیزم

مثلا چی؟

اهان اره باحاله

گذشت 

صبر 

مهربونی 

غرغرو نبودن 

سکوت موقع عصبانیت

اعتماد به نفس 

به خود رسیدن 

اینها باعث میشه یک مرد بهتون واقعا دلبسته شه 

خیلی دعواهاتون هم کمتر میشه 

من هر وقت قهر باشیم یه غسل به نیت مهر و محبت میکنم که وقتی شو شو  دیدم محبتم به دلش بیوفته و دلش برام تنگ شه بیاد آشتی کنه😄

PARSA💝:

@aramesh_ba_ayate_noor

دعای #مهر و #محبت و #آشتی #زن و #شوهر

💥(صرفا در امر حلال فايده دارد)💥

آیه شریفه ذیل، ایجاد مهر محبت قوی و فوری و آشتی بین زن و شوهر مینماید ان شاالله 🙏❤️❤️

۷ بار (هفت بار) این آیه را بر نمک بخوانید و به آن بدمید و سپس  در غذا بریزید( غذا روی اجاق باشد).

پس از اینکه هر دو نفر از غذا تناول کنند،  ایجاد محبت و آشتی سریع و عجیب خواهد کرد.

آیه شریفه ذیل:

((زُیِّنَ لِلنَّاسِ حُبُّ الشَّهَوَاتِ مِنَ النِّسَاء وَالْبَنِینَ وَالْقَنَاطِیرِ الْمُقَنطَرَةِ مِنَ الذَّهَبِ وَالْفِضَّةِ وَالْخَیْلِ الْمُسَوَّمَةِ وَالأَنْعَامِ وَالْحَرْثِ ذَلِکَ مَتَاعُ الْحَیَاةِ الدُّنْیَا وَاللّهُ عِندَهُ حُسْنُ الْمَآبِ))

(سوره مبارکه آل عمران، آیه شریفه ۱۴).

✅در ابتدا و انتهای قرائت، سه بار صلوات بفرستید.

در موقع قرائت حتما با وضو باشید وبا کسی تکلم نکنید🍃🌸🍃

@aramesh_ba_ayate_noor

لجباز نباشید 

تو سری خور نباشید 

موقع دعوا داد نزنید فحش ندید 

واسه مسائل پیش پا افتاده غر نزنید 

هر موضوعی پیش اومد که ناراحت شدین یک شب صبر کنین بعد اگه دیدین واقعا ارزش ناراحتی داره به همسرتون بگین 

کجاش باحاله آخه 👎👎👎

مواقعی که واقعا نیاز داشته خب بد نیست ولی اگه بخوایم همینطوری بدیم خیلی بده عادت میکنه بعدم این طلف میسه وظیفه

کاربر گرامی جهت ارسال پست شما ملزم به رعایت

قوانین و مقررات

نی‌نی‌سایت می‌باشید

مطالب این سایت تنها جنبه اطلاع رسانی و
آموزشی داشته و توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین
مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست. لطفاً پیش از استفاده از سایت
صفحه
“شرایط استفاده از سایت”
را مطالعه فرمایید. استفاده از این سایت
بدان معناست که شما قبلاً صفحه “شرایط استفاده از سایت” را مطالعه کرده
و به مفاد آن واقفید. نقل مطالب این سایت با ذکر منبع و نشانی اینترنتی سایت بلامانع است

* لطفا در مورد ایجاد تاپیک و نظرسنجی قبل از ثبت دقت فرمایید زیرا امکان ویرایش و یا حذف مطلب بعد از ارسال وجود ندارد.
همچنین شما ملزم به رعایت

قوانین و مقررات

نی‌نی‌سایت نیز می‌باشید.

* لطفا در مورد ایجاد تاپیک و نظرسنجی قبل از ثبت دقت فرمایید زیرا امکان ویرایش و یا حذف مطلب بعد از ارسال وجود ندارد.
همچنین شما ملزم به رعایت

قوانین و مقررات

نی‌نی‌سایت نیز می‌باشید.

بچه ها باورتون نمیشه! برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، 

شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید  

کاربر گرامی جهت ارسال پست شما ملزم به رعایت

قوانین و مقررات

نی‌نی‌سایت می‌باشید

راههای جذب شوهر نی نی سایت

مطالب این سایت تنها جنبه اطلاع رسانی و
آموزشی داشته و توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین
مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست. لطفاً پیش از استفاده از سایت
صفحه
“شرایط استفاده از سایت”
را مطالعه فرمایید. استفاده از این سایت
بدان معناست که شما قبلاً صفحه “شرایط استفاده از سایت” را مطالعه کرده
و به مفاد آن واقفید. نقل مطالب این سایت با ذکر منبع و نشانی اینترنتی سایت بلامانع است

* لطفا در مورد ایجاد تاپیک و نظرسنجی قبل از ثبت دقت فرمایید زیرا امکان ویرایش و یا حذف مطلب بعد از ارسال وجود ندارد.
همچنین شما ملزم به رعایت

قوانین و مقررات

نی‌نی‌سایت نیز می‌باشید.

* لطفا در مورد ایجاد تاپیک و نظرسنجی قبل از ثبت دقت فرمایید زیرا امکان ویرایش و یا حذف مطلب بعد از ارسال وجود ندارد.
همچنین شما ملزم به رعایت

قوانین و مقررات

نی‌نی‌سایت نیز می‌باشید.

بچه ها خیلی تاپیک ها خاله زنکی زدیم

بیاید اینجا راهکار بدید که چطوری به مرد آرامشی بدیم که دلش بخواد بیاد خونه؟؟؟ من سرکار میرفتم آقایونی بودن که میگفتن آقا اصلا حال ندارم برم خونه کاش بمونم همینجا فردا دوباره نخوام بیام😒😒😒اما خیلیا دوست داشتن برن پیش زن بچشون من فکر کردم مطمعنا علت به همون فضای خونه برمیگرده🙄🙄🙄خودم تصمیم گرفتم یه کارایی کنم 

یکیش این که شوهرم میان میرم دم در خسته نباشید میگم و بغلش میکنم و خوشحال نشون میدم خودمو و تا یک ساعت اصلا حرفی که ناراحتش کنه رو نمیزنم  واقعا تو رفتارش تغیر ایجاد کرد این کار چون تا میادخونه لبخند میزنه حتی اگه مشکلی باشه عصبی نیست 

راههای جذب شوهر نی نی سایت

راهکاراتونو بگید بقیه استفاده کنن

فقط نباید غر زد مردا ازین ی مورد درررررر میرن

دیگه چی قراره بکنیم 

نکنه پاهاشونم بشوریم:/

لایک پلیز

بچه ها باورتون نمیشه! برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، 

شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید  

من ی گوشه میشینم

تشت شیر برمیدارم 

پاهاشو توش میشورم 😐 اینکارم باعث شده ۳ وعده بیاد خونه در روز 😐😐

منم به این نتیجه رسیدم که اگه همون پنج دقیقه اول با روی خوش و انرژی باهاشون حرف بزنی،تاآخرشب حالشون خوبه و اون انرژی به خودت برمیگرده

تشت شیر😂

تشکر

قدردانی

احترام

خوشرویی

آرامش

فعلا که سر خونه زندگیم نرفتم ولی  مامانم خیلی تو این چیزا  نصیحت میکنه    ولی تو نامزدیمم همسرم ازم راضیه

  حالا شمام بگین  تجربه بشه

💄👙👡❤ خلاصه طور 

هیچچچچ مردی غر شنیدن دوست نداره

سعی کنین کمترش کنین

حذف نکنین که واسشون عادی بشه اما خییییییلی کم غر بزنین که اثر کنه

چن تا گلم توش بریز

دمپایی چیه

یه بارم اونا واسه خوشحالی ماتلاش کنن و دنبال این باشن چی مارو خوشحال میکنه😑اونا اصلا عین خیالشون نیس

آره آره فکر خوبیه 😂

همه مردها یه زن میخوان لال

دستپخت عالی

خانواده خودشو فراموش کنه و واسه خانواده شوهر جان نثاری

راههای جذب شوهر نی نی سایت

هرکاری کرد زن دخالت نکنه

هرچی گفت فقط زن بگه چشم

خرید کردنش فقط سال تاسال باشه اونم فقط تامرز۳۰۰تومن

و واسه مسائل بوووق هرجور شوهر خواست باشه 

تمااام 

این راهکار جذب اغلب مردهای جهان البته به استثنای یه جمعیت کم

دمپایی🤣🤣

واس کتک😁

سه چیز برای اقایون مهمه

وفاداری 

حمایت 

رابطه

از این لحاظ باید ساپورت بشن 

بجز مورد ❤ ،بابقیشون مخالفم

شاید رسیدن به وضع ظاهری خودمون یا روابط جنسی هم باشه اما تاثیر خیییلی کمتر از محبتیه که میکنیم

کاربر گرامی جهت ارسال پست شما ملزم به رعایت

قوانین و مقررات

نی‌نی‌سایت می‌باشید

مطالب این سایت تنها جنبه اطلاع رسانی و
آموزشی داشته و توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین
مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست. لطفاً پیش از استفاده از سایت
صفحه
“شرایط استفاده از سایت”
را مطالعه فرمایید. استفاده از این سایت
بدان معناست که شما قبلاً صفحه “شرایط استفاده از سایت” را مطالعه کرده
و به مفاد آن واقفید. نقل مطالب این سایت با ذکر منبع و نشانی اینترنتی سایت بلامانع است

* لطفا در مورد ایجاد تاپیک و نظرسنجی قبل از ثبت دقت فرمایید زیرا امکان ویرایش و یا حذف مطلب بعد از ارسال وجود ندارد.
همچنین شما ملزم به رعایت

قوانین و مقررات

نی‌نی‌سایت نیز می‌باشید.

* لطفا در مورد ایجاد تاپیک و نظرسنجی قبل از ثبت دقت فرمایید زیرا امکان ویرایش و یا حذف مطلب بعد از ارسال وجود ندارد.
همچنین شما ملزم به رعایت

قوانین و مقررات

نی‌نی‌سایت نیز می‌باشید.

دوستان سلام روز جمعه صبح مادر شوهرم زنگ زد خونه من گوشیو برداشتم بعد احوال پرسی. گفت گوشیا بده شوهرت کارش دارم گوشیا که داد. شوهرم گفت آماده شید بریم پارک بعد شوهرم که گوشیو قطع کرد گفتم مامانت چی گفت گفت. بریم پارک منم گفت. من گوشی و برداشتم به من چیزی نگفته یعنی من بوقم که گوشی.  بدم به تو به تو بگه شوهرم گفت آ خه یه چیز دیگه ای گفت که ننه وپسریه به تو ربطی نداره ولی خیلی عصبانی بود نمیدونم چی گفته بود بعدش گفت آماده شو بریم پارک منم گفتم چرا وقتی من گوشیو برداشتم قضیه پارکا به م ن نگفت یعنی منا آدم حساب نکرد بعدم کلی دعوامون شد که آره تو را آدم حساب نمیکنن و تو باید کلفتیشون و بکنی و منم خیلی ناراحت شدم چندتا فحش دادم اونم محکم زد به دستم که کبود شد همیشه وقتی میزد دستم کبود میشد کلی ناز میکشید و معذرت خواهی میکرد البته تقصیردست من رگاش خیلی نازکه حالا دوروز قهریم همیشه روز اول میومد منت کشی ولی حالا با اینکه دست کبود منا دیده اصلا به رو خودشم نمیاره تازه دیشبم باباشینا را سر خود دعو ت کرده منی که دستم بند نوزادمه که ثابت. کنه من باید ازشون باید پذیرایی کنم منم به رو خودم نیاوردم. به احترام باباش پذیرایی درست وحسابی کردم ولی حال. باهم قهریم اون میخواد من آدم شم منم میخوام اون آ دم شه چیکار کنم قهرمون طولانی نشه ولی منم غرورم حفظ شه منت ک شی نکنم آ خه شاید منم. مقصر بودم ولی اونم تقصیر داش. اگه من پیش قدم بشم فکر ممیکنه من مقصرم اگر وایسم اون پیش قدم شه چون به خیال خودش میخواد منا آدم کنه پیش قدم نمیشه چیکار کنم بدون منت کشی باهم آشتی کنیم بدون اینکه هیچ کدوم پیش قدم شیم؟؟؟؟

همیشه میزد به دستت😱😱😱😱

چه لهجه قشنگی بنظرم اصفهانی هستید😊

راههای جذب شوهر نی نی سایت

عزیزم سوالایی رو که میدونی مربوط به خانواده اش میشه و جواب نمیده رو نپرس بی تفاوت باش 

 

عزیزم من هم درست تجربه مشابه تورو داشتم تا اینکه با دکترساینا آشنا شدم. هم مشکلم برطرف شد هم جواب سوال‌هام رو گرفتم.

 پیشنهاد می‌کنم تو هم اینجا کلیک کنی و سوالت رو باهاشون درمیون بزاری.

و اما

شماچراهی میذاری بزنه وکبودبشه

یه کاری کن باراول وآخرش بشه اینکار

منت کشی اصلا نکن ووقتی هم برگشت بگواین نشدهرچی پیش بیادبزنیا

دیگه کشش نده

تقصیر دست تو بوده ؟؟؟؟ ببخشید ولی مردم از خنده

میدونم سخته ولی(سعی کن دراین مواقع بی تفاوت باش سوال پیچ نکن کنجکاو نشو اصلاچه اهمیتی داره چی بهش گفته اون لحظه باید فکرغرورت میبودی حالام به نظرمن سنگین برخوردکن 

همین دیگه

منهم شاخ دراوردم

همیشه میزنه رو دستت

اخه شاید یه چیزیه که دوس نداره شما بدونین چرا پیگیری میکنین انقد

شوهرت بهت گفته باید کلفتیشونو بکنی؟؟😱😱من با این حرفی ک زد اصلا طرفش نمیرم خودش بیاد طرفم معذرت خواهی

عزیزم آخر نفهمیدی ننه جونش چی گفته منم کنجکاو شدم 

پیشنهادم خوشگل کن لباس قرمز، رژ قرمز جلو چشاش دلبرانه سرتو گرم کار خودت کن یعنی اصلا متوجه آون نیستی خودش میاد منت کشی

سوره مبارک مزمل رو بخون

حق با شماست اون که میدونه من دستم حساس چرا همش میزنه رو دستم شده چند ماهم باهاش قهر میکنم که آدم شه دلبریم نمیکنم فکر میکنه دستی خوشگل کردم که بیاد آشتی کنیم باید فکر کنم وجود نداره دیگه شام و نهارم براش نمیپزم

تازه من کارمندم حقوقمم بیشتر از اونه ولی کارتما ازم گرفته خیلی نامرده البته خیلی جاها مقصر من بودم منت کشی کرده

چکار کنم شوهرم جذبم بشه.اونقدری ک به خانواده مخصوصا مادر و خواهرش توجه میکنه به من نمیکنه

اصلا سمتش نرووو غذاهم درست نکن تا بفهمه زن کلفت نیست مردی که بلد نیست با زنش درست رفتار کنه نشون میده شخصیت خانوادگی نداره. حتما مادرش یه چیزی بهش گفته اونم اعصبانی شده این جور وقتایی سوال پیچش نکن بزار اروم شد ازش بپرس . اونم مرده غرور داره ….

خانما وقتی شوهرتون اعصبانیه این جور وقتا شما کاملا منطقی بشین .. اصلا سوال پیچ نکنید . بیتفاوت باشین .. تیکه نندازین … وقتی اروم شدم بعد از شام جلو تی وی یا شب قبل از خواب تو رخت خواب ازش بپرسین .. بعدشم یه زن باید نقشش چنان تو زندگی پررنگ باشه مخصوصا جلو خانواده همسرش که همه شما رو همه کاره بدونن این و ب اطرافیان بفهمونید که شوهرتون بدون هماهنگی شما کاری نمیکنه که 4 نفر سو استفاده نکنن ای وسط. 

شما چرا خودتو خسته میکنی وقتی رفتارش درست نیست .. سرکار نرو . خودش باید خرج زندگیشو بده . تو خودت باید کارت اون و میگرفتی ن اون مال تورو …. داری شل می گیری بهش روش داره زیاد میشه بهش اجازه نده دیگه سر کار نرو

اصلا پیش شوهرتون بد خانوادشو نگین ولی پیش خانوادش بهشون بفهمون که شوهرتون کاری ب کارشون نداره . تا اونا دلسرد بشن .

پیش شوهرتون درموردشون حرف نزنید یاداوری نکنید و شوهرتونو ب خودتونو زندگیتون ومناسبتانو کلا ب خودتون سرگرمش کنید تا وقتی برای فکر کردن ب اونا نداشته باشه کم کم دلسرد میشه ازشون. اصلا حساسیت نشون نده چون ب عنوان نقطه ضعف استفاده میکنه

کاربر گرامی جهت ارسال پست شما ملزم به رعایت

قوانین و مقررات

نی‌نی‌سایت می‌باشید

مطالب این سایت تنها جنبه اطلاع رسانی و
آموزشی داشته و توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین
مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست. لطفاً پیش از استفاده از سایت
صفحه
“شرایط استفاده از سایت”
را مطالعه فرمایید. استفاده از این سایت
بدان معناست که شما قبلاً صفحه “شرایط استفاده از سایت” را مطالعه کرده
و به مفاد آن واقفید. نقل مطالب این سایت با ذکر منبع و نشانی اینترنتی سایت بلامانع است

* لطفا در مورد ایجاد تاپیک و نظرسنجی قبل از ثبت دقت فرمایید زیرا امکان ویرایش و یا حذف مطلب بعد از ارسال وجود ندارد.
همچنین شما ملزم به رعایت

قوانین و مقررات

نی‌نی‌سایت نیز می‌باشید.

* لطفا در مورد ایجاد تاپیک و نظرسنجی قبل از ثبت دقت فرمایید زیرا امکان ویرایش و یا حذف مطلب بعد از ارسال وجود ندارد.
همچنین شما ملزم به رعایت

قوانین و مقررات

نی‌نی‌سایت نیز می‌باشید.

بچه ها سلام،عزیزان هر کی تجربه داره بیاد راستشو بگه که با چه راهکارهایی میشه مردها رو وابسته کرد هر کی دوس نداره نیاد و مطالب الکی نذاره بزارید مفید باشه تا بتونن همه ایده بگیرن ممنون از همه

بي محلي كن خودش وابسته ميشه😐

با یه سنجاق قفلی وصلش کن به خودت  

راههای جذب شوهر نی نی سایت

به نام خدا

تربیت مادرش بد باشه و زن دوست نباشه هیچ راهی نداری.

والسلام علیکم و رحمت الله

بچه ها باورتون نمیشه! برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، 

شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید  

با تف بچسبون 

😳

راه حل های مفید بگید

من خودم اصلا و ابدا ذره ای سیاست ندارم ولی تو اطرافم دیدم خیلی ببخشید کسانیکه از نظر جنسی حسابی تامین میکنند 

خوشگل و خوشتیپن و خوب میگردن همیشه 

بعدم کسایی که ارامش دارند و درهرشرایط خونسردن 

دراخرم کسیکه در عین دورویی تعریف پدرو مادر همسرشو میکنه 

شوهرش مثل خدا میپرستتش!!

احترام متقابل و حفظ عزت نفس و غرور مرد و مسئولیت دادن بهش به طور غیر مستقیم 

بابا جان اینا همه ریزه کاری داره باید کم کم اجراش کنی 

من شوهرم شدیدا بهم وابسته است ولی کار خاصی نکردم .منم بهش وابسته ام البته.شاید زیاد بهم ابراز احساسات میکنیم علتش باشه

عااالیییی 👌👌👌🖒🖒🖒🖒

رفتار خوبی داشته باشی همه عاشقت میشن

توجه کردن خیلی مهمه. غذا که میپزید براش میارین حتما دیزاینش کنید.

وقتی بی حوصلس بیشتر بهش توجه کنید نازشو بکشید

مردا موجودات پیچیده ای نیستن فقط توجه میخوان و عشق

موهای وزتو افشون کن خودش عاشقت میشه مگه نه سارای جون  

مجموعه ای از محبت .احترام .تایید 

و مهم تر از همه تو این دوره زمونه ببخشید ارضا کاملشون.مثل موم میان تو دست

من که شوهرم خیلی وابسته اس ولی الان باهاش قهرم.یبارم اومد منت کشی ولی قبول نکردم و هنوز قهرم😐

اگه شانس ماست با بی محلی میره زن میگیره میگه زنم دیوونه بود

منو شوشو خیلی وابسته همیم فکر کنم قر نزدن و  درک کردن همدیگه وابستگی مییاره 

محبت بدون منت و توقع … بنظرم تنها راهش همینه البته در کنار جذابیت ظاهری و بوی خوش   

وقتی پیشته باید بهش خوش بگذره که دوری ازت براش غیرقابل تحمل بشه.

نق نزن

ایراد نگیر

راههای جذب شوهر نی نی سایت

درعین حال بهش مثه ادامس نچسب

اگه اول راهی بی محلی خوبه ولی باید به جا باشه

سلام عزیزم ی سوال بی ربط راجب امضات داشتم،میخواسم بدونم اونی ک پریودیش سره ماهه وحداقل یکی دوروز عقب جلو میشه،تنبلی تخمدان نداره؟؟؟

کاربر گرامی جهت ارسال پست شما ملزم به رعایت

قوانین و مقررات

نی‌نی‌سایت می‌باشید

مطالب این سایت تنها جنبه اطلاع رسانی و
آموزشی داشته و توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین
مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست. لطفاً پیش از استفاده از سایت
صفحه
“شرایط استفاده از سایت”
را مطالعه فرمایید. استفاده از این سایت
بدان معناست که شما قبلاً صفحه “شرایط استفاده از سایت” را مطالعه کرده
و به مفاد آن واقفید. نقل مطالب این سایت با ذکر منبع و نشانی اینترنتی سایت بلامانع است

* لطفا در مورد ایجاد تاپیک و نظرسنجی قبل از ثبت دقت فرمایید زیرا امکان ویرایش و یا حذف مطلب بعد از ارسال وجود ندارد.
همچنین شما ملزم به رعایت

قوانین و مقررات

نی‌نی‌سایت نیز می‌باشید.

* لطفا در مورد ایجاد تاپیک و نظرسنجی قبل از ثبت دقت فرمایید زیرا امکان ویرایش و یا حذف مطلب بعد از ارسال وجود ندارد.
همچنین شما ملزم به رعایت

قوانین و مقررات

نی‌نی‌سایت نیز می‌باشید.

چیکارکنم توجه شوهرم بهم مث روز اول بشه؟🤔😍

هیچ کاری نمیشه کرد 

بی توجهی کن

راههای جذب شوهر نی نی سایت

😔

بچه ها باورتون نمیشه! برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، 

شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید  

به نام خدا

هیچی😐

توجه اش به شما هست اما بعد گذشت زمان فرمشو مدلش تغییر میکنه 

مرسی😔

جلف بگرد جلوش…محلشم نزار..پشتتم مدام بکن بهش😁

بی محلی و وابسته نشون ندادن بهترین جوابه

😔نمیشه همون قبلی بشه

😂

البته مثل اینکه شما هنوز زیر یه سقف نرفتی🤔🤔

به خودت برس 

تیپ های جدید بزن 

تو خونه عطر و لباس شیک و لباس زیر متنوع بپوش 

غذا های جذاب و جدید و تزیین کن 

جاهای جدید برین 

تو خونه لبخند بزن مهربون باش

مرسی❤👌

خیلی راه کار مفیدیه نگیره خفتمون کنه پشتمون بهشه؟؟؟😂😂

خودت مث روز اول باش 

روزای اولو یاد اوری کن

درسته شور و هیجان روزای اول دوباره تکرار نمیشه 

ولی باید سعی کن‌خودت شور و هیجان اوایلو داشته باشی. به خودت برسی . بعضی وقتا مرد که یادش میره ناز و نوازش کنه بغل کنه هیچ اشکالی نداره ازش بخوای بغلت کنه نازت کنه 🤗

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

بله راس میگه امتحانش مجانیه خواهرم

راههای جذب شوهر نی نی سایت

آهان فکنم همین گزینه اخریو کم گذاشتم ممنون

محبت کن مهربونی کن زیادم بهش نچسب خودتم واسش لوس کن

کاربر گرامی جهت ارسال پست شما ملزم به رعایت

قوانین و مقررات

نی‌نی‌سایت می‌باشید

مطالب این سایت تنها جنبه اطلاع رسانی و
آموزشی داشته و توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین
مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست. لطفاً پیش از استفاده از سایت
صفحه
“شرایط استفاده از سایت”
را مطالعه فرمایید. استفاده از این سایت
بدان معناست که شما قبلاً صفحه “شرایط استفاده از سایت” را مطالعه کرده
و به مفاد آن واقفید. نقل مطالب این سایت با ذکر منبع و نشانی اینترنتی سایت بلامانع است

* لطفا در مورد ایجاد تاپیک و نظرسنجی قبل از ثبت دقت فرمایید زیرا امکان ویرایش و یا حذف مطلب بعد از ارسال وجود ندارد.
همچنین شما ملزم به رعایت

قوانین و مقررات

نی‌نی‌سایت نیز می‌باشید.

* لطفا در مورد ایجاد تاپیک و نظرسنجی قبل از ثبت دقت فرمایید زیرا امکان ویرایش و یا حذف مطلب بعد از ارسال وجود ندارد.
همچنین شما ملزم به رعایت

قوانین و مقررات

نی‌نی‌سایت نیز می‌باشید.

هر چی گفت بگید چشم  صد در صد جواب میده رو اعصاب نمیرید  

هاهاها دیگه چی 

مگه برده گرفته  😂

راههای جذب شوهر نی نی سایت

زندايي من با همين ترفند شوهرشو مثل موم تو دستاش گرفته وشوهرشو واقعاعاشق خودش كرده

تا داييم يه چيزي ميگه درجا زنه ميگه چشم!

حتي اون دفعه داييم گفت چندتا قسط عقب افتادم النگوهاتو بده بفروشم ناموسن درجا گفت چشم. همه رو دراورد دادش

بعدم داييم دوبرابرشوميگيره براش

من چند وقت پیش تو یه سایت روانشناسی دقیقا همینو دیدم حتی تو مجلات وکتابم دیدم‌.دقیقا اگه بگی چشم وحتی بهش عملم نکنی جواب میده چون آقایون میگن حرف حرف ما باشه😅😅😅😅

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

کافیه جلو ننش خیلی تعریفش کنید وانام تاییدش کنن😪😪😪

پس همونه 😑.من فک کردم خانومه

😐 هر چی میگذره به تعداد بی مزه های سایت افزوده میشه

موافقم با این مورد ولی موارد دیگم هست

هرچند خودم نمیتونم  

در واقع با این کار نه تنها شما تسلیم خواسته هاش نیستید بلکه بعد یه مدت کامل تو دستتونه مثه موم(البته شاید استثنا هم باشه ها  )

ولی تجربه بهم ثابت کرده تو زندگی مشترک همه چی متقابله

احترام=احترام

ادب=ادب

محبت=محبت

بااااید؟ نچایی یه وقت 

نه هر مردی و نه هر کار و شرایطی.شوهر من که اصصصصلا گول نمیخوره

بده راهنماییتون میکنم زندگی بهتری داشته باشید 

از خودشون درمیان باباااا دیگه خدارم بنده نمیشن

برگرفته از کتاب فیلمها تخم میگذارند و لک لک ها بچه میزایند😐😐😐😐

داداچ اومدی رویاهاتو اینجا بگی قانون جذب همیشه جواب نمیده ها😁😁😁

امضات خیلی خوبه 😏😏😏

داشتم بررسی میکردم کدوم کلمه تو زندگی خیلی تاثیر مثبت میزاره و این مورد رو کشف کردم شما این کلمه رو بکار ببرید ضرر نداره اپیدمی هم بشه که دیگه عالیه 

راههای جذب شوهر نی نی سایت

دیگ عقده دارن بیچاره ها😅😂😂

نمیشه بجای چشم بگیم باشه

من حتی اگه به حرف شوشو عمل هم بکنم اصلا چشم تو دهنم نمیچرخه که بگم انگار با هر چشمی که میگم یه دست منو میزنن

البته بعضی آقایونم لیاقت باشه ام ندارن چه برسه به چشم بستگی به رفتارم داره هر جور که بخوای باهات رفتار کنن باید همون جوری رفتار کنی که انتظارشنیدن چشم یا حالا چیزای دیگه ام باشه ولی خیلی از زنام هستن با همین روشها مردای چموشم آدم کردن (فشم ندن صلوات)ببخشید ولی به جای چمش چیز بهتری پیدا نکردم یعنی چیزی به ذهنم نرسید 😐😐😐😐😐

حالا واقعا نمیشه به جای چشم بگیم باشه

گوشت تنم میریزه حتی اگ‌بخوام بهش فک کنم

دایره لغات رو گسترش بدید لطفا چموش واقعا خوب نیست و برای انسان به کار نبریم 

کاربر گرامی جهت ارسال پست شما ملزم به رعایت

قوانین و مقررات

نی‌نی‌سایت می‌باشید

مطالب این سایت تنها جنبه اطلاع رسانی و
آموزشی داشته و توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین
مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست. لطفاً پیش از استفاده از سایت
صفحه
“شرایط استفاده از سایت”
را مطالعه فرمایید. استفاده از این سایت
بدان معناست که شما قبلاً صفحه “شرایط استفاده از سایت” را مطالعه کرده
و به مفاد آن واقفید. نقل مطالب این سایت با ذکر منبع و نشانی اینترنتی سایت بلامانع است

* لطفا در مورد ایجاد تاپیک و نظرسنجی قبل از ثبت دقت فرمایید زیرا امکان ویرایش و یا حذف مطلب بعد از ارسال وجود ندارد.
همچنین شما ملزم به رعایت

قوانین و مقررات

نی‌نی‌سایت نیز می‌باشید.

* لطفا در مورد ایجاد تاپیک و نظرسنجی قبل از ثبت دقت فرمایید زیرا امکان ویرایش و یا حذف مطلب بعد از ارسال وجود ندارد.
همچنین شما ملزم به رعایت

قوانین و مقررات

نی‌نی‌سایت نیز می‌باشید.

سلام میشه بگین برای جذب شوهراتون چیکار میکنید 

و با خانواده ی شوهرتون چه رفتاری دارین

و وقتی یکی از اعضای خانواده ی شوهر به شما تیکه میندازه یا مسخرتون میکنه شما چه جوری محترمانه دهنشونو سرویس میکنید😊🙂

راههای جذب شوهر نی نی سایت

محترمانه دهنشو سرویس میکنی خوب اومدی  

سکوت میکنم و میام خونه ب شوهرم میگم خاهرت یا… حرف مفت زده برو بهش بگو دهنشو ببنده

خودم تا حالا تو روشون چیزی نگفتم همیشه شوهرمو میفرستم جلو 

من بلد نیستم اومدم یاد بگیرم

بچه ها باورتون نمیشه! برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، 

شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید  

کاری نمیکنم اصلا در خودم این نیازو نمیبینم که کسیو جذب کنم

والا خانواده شوهرم اهل تیکه نیستن البته گاهی اوقات پیش اومده یه چیزایی گفتن که ناراحت شدم ولی به روی خودم نیووردم 

در مورد جذب شوهر هم هیچی بلد نیستم اومدم یاد بگیرم

واسه همه یه جور جواب نمیده ولی اکثرا با محبت شوهر رو میشه جذب کرد و گاها پاتک بزنی که فکر نکنن همیشه در رو یه پاشنه میچرخه حتی اگه اونا بد باشن.خانواده شوهر هم روابط با حفظ حریم باشه و رفت و امد منطقی و به اندازه باشه.و سکوت در بحثهای خانوادگی.و البته بدجنس نبودن

اگه کسی از ایل شوهر بهم چیزی بگه خودمو میزنم به نشنیدن انگار نه انگار که صداشو شنیدم یا اصلا وجود داره یه بار خاله شوهرم تو صورتم نگاه کرد اسممو با اسم نامزد قبلی شوهرم اشتباه گفت البته به عمد بعد پررو پررو منو نگاه میکنه میگه اهان اون قبلیه شوهرت بود تو الانشی من نگاش کردم بعد صورتمو چرخوندم انگار کسی صدام کرده اصلا به رو خودم نیاوردم البته بعدش به شوهرم گفتم اونم دهنشو سرویس کرد

خب کاش ی ادم با تجربه بیاد و کمکمون کنه

اونوقت شوهرت منتقل میکنه بهشون یا چیزی نمیگه؟

حالا به جز تیکه حرفایی میزنن که ادم ناراحت میشه

طوری رفتار کن کسی به خودش اجازه نده بهت بی احترامی کنه

آره خب میره گله میکنه بهشون یا تذکر… 

کلا شوهرم چون میبینه هیچوقت تو روی خونوادش نایستادم و همیشه احترامشونو دارم خیلی هوامو داره، همیشه حق رو ب من میده، چون میدونه میتونم جواب بدم و نمیدم

اره ولی برای من یکی دو مورد بیشتر نبوده در کل خوبیم با هم

گفتین با محبت کردن به شوهر 

من بهش محبت میکنم اما چن روز بود خیلی ازش تعریف میکردم جلو خودشو خانوادشو خانواده م اما انگار پرو تر شده به خدا

برو تو تل

کانالهای

سیاستهای زندگی

سیاستهای خانومانه

سیاستهای زنانه

طلوع آرامش زوج ها رو سرچ کن مطالب فوق العاده ای داده

به نظر من کلا باید سکوت کنی اگه حرفی یا تیکه ای انداختن چون خودتو بد میکنی اونا هرچقدر هم تو بهشون بپری و با سیاست هم حتی حرف بزنی باز اونا پشت سرت حرف میزنن و تازه بدتر شوهرتم پر میکنن که ببین با ما چه رفتاری داره ولی برعکس چیزی که انتظار دارن عمل کن خیلی با وقار و خانومانه بزار شوهرت پوستشونو بکنه 

متاسفانه شوهرم هیچ وقت چیزی بهشون نمیگه همیشه خودم باید جوابشونو بدم   البته پیش شوهرم بهشون نمی گم ولی بعدا خوب حالشونو میگیرم

واسه هر مردی آخه فرق میکنه باید بفهمی با چی بیشتر خوشن و راضی زیاد زیادم به فکر راضی کردنشون باشی از چشم میفتی و مسخره ست مثلا شوهر من حجاب خوب و در عین حال باکلاس گشتن و حرف زدن منو خیلی دوست داره رفتارم با خانوادشو خیلی دوست داره چون از اول نه پامو از حد فراتر گذاشتم و صمیمی شدم نه از این ور افتادم و خودمو گرفتم 

ولی من اصلا قاطی خانواده شوهر نمیشم ویتی اونجام خودمو با بچه های خواهر شوهرم گرم می کنم یا مادر شوهرم چیزی میگه من سریع بلند میشم نمازی می خونم ظرفی می شورم کلا باهاشون حال نمی کنم

کاربر گرامی جهت ارسال پست شما ملزم به رعایت

قوانین و مقررات

نی‌نی‌سایت می‌باشید

راههای جذب شوهر نی نی سایت

مطالب این سایت تنها جنبه اطلاع رسانی و
آموزشی داشته و توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین
مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست. لطفاً پیش از استفاده از سایت
صفحه
“شرایط استفاده از سایت”
را مطالعه فرمایید. استفاده از این سایت
بدان معناست که شما قبلاً صفحه “شرایط استفاده از سایت” را مطالعه کرده
و به مفاد آن واقفید. نقل مطالب این سایت با ذکر منبع و نشانی اینترنتی سایت بلامانع است

* لطفا در مورد ایجاد تاپیک و نظرسنجی قبل از ثبت دقت فرمایید زیرا امکان ویرایش و یا حذف مطلب بعد از ارسال وجود ندارد.
همچنین شما ملزم به رعایت

قوانین و مقررات

نی‌نی‌سایت نیز می‌باشید.

* لطفا در مورد ایجاد تاپیک و نظرسنجی قبل از ثبت دقت فرمایید زیرا امکان ویرایش و یا حذف مطلب بعد از ارسال وجود ندارد.
همچنین شما ملزم به رعایت

قوانین و مقررات

نی‌نی‌سایت نیز می‌باشید.

سلام چجوری شوهرمون با خودمون همراه کنیم که سمت مادرش کشیده نشه و هی بحرف اون بکنه.چه کار کنیم از سیاستهاتون بگید پیش شوهر پیش خانواده ش.چجور بگیریمش تو مشتمون

کار خودتو بکن😉 اگه منطق خودتو داشته باشی بدون در هم کوبیدن طرز فکر مادرش موفق تری

پیشنهاد من گوش کردن سخنرانی های دکتر حبشی هست به خصوص سخنرانی “کلید مرد” 

راههای جذب شوهر نی نی سایت

و البته عمل کردن به راهنماییهاش

از کجا گیر بیارم این سخنرانی رو

بچه ها باورتون نمیشه! برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، 

شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید  

بزار ببینم دارم برات میزارم

در مقابل هیچکس قرار نگیر … فکر نکن مسابقست یا طناب کشیه ، اخه بستگی به رفتار مادرشوهر و شوهرتم داره   تو یه پستی بچه ها یه چیزایی تعریف میکردن میفهمیدی بعضیاشون روانین 😂

خیلی ممنون

بنظرم سیاستی نداره نیتت رو صاف کن صادق باش و از فکر اینکه از مادرش بگیریش دربیا چون اون مادره و یه عمری برا بچش زحمت کشید فردا ماهم مادر میشیم زندگی چرخ و فلکه بذار با مادرش باشه خدا بیشتر کمکت میکنه  

اللهم صلی علی محمد و آل محمد

از تل چ جوری برات کپی کنم؟

کلید مرد

http://s5.picofile.com/file/8124892234/kelidemard.mp3.html

اسم کانال یا آدرس کانالش رو بگو

مرسی نگار جون..آسکی جان نگار جان زحمتش کشید دستت طلا

کلید زن

http://s5.picofile.com/file/8124889334/kelidezan.mp3.html

بله 

سخنرانی دکتر حبشی – بسیار عالی و آموزنده مجموع سخنرانی دو ساعت

قسمت اول:

http://s5.picofile.com/file/8138465392/Dr_Habashi_1.mp3.html

قسمت دوم:

http://s5.picofile.com/file/8138466168/Dr_Habashi_2.mp3.html

قسمت سوم:

http://s5.picofile.com/file/8138466368/Dr_Habashi_3.mp3.html

غرزدن ممنوع

این خیلی مهم و کمک کننده ست 

اگر مشکل و ناراحتی برات پیش اومد فقط یه باربگو هی سرش غرنزن و تکرار نکن 

این خیلی مهمه چون این یکی از اخلاقاییه که مرد رو دور می کنه 

سعی کن روی رابطه خودت باهمسرت تمرکز نه روی رابطه های دیگه 

راههای جذب شوهر نی نی سایت

رابطه توباهمسرت خوب کن احترام بزار دوسش داشته باش باهم تفریح کنید و یه مدت صبوری کن .دیگه جایگاه خودتوداری و نگران نباش 

قبل از همه این هاهم به خداتوکل کن و از اون بخواه🌷

عزیزم وقتی یه وسیله ای میخریم اول دفترچه راهنماش رو میخونیم یا از بقیه سوال میکنیم. اگر درست با اون وسیله کار کنیم خراب نمیشه و کار ما هم راه میوفته اما اگر اشتباه کنیم ممکنه هم وسیله خراب شه هم خودمون آسیب ببینیم

فکر میکنم منظور اکثر خانم ها از سیاست اینه که رفتارم چطور باید باشه که خرابی اتفاق نیوفته

ب نظر من گیر دادن ب کار مرد و وابسته بودن بهش بیشتر باعث میشه ک دور بشه 

هر چی سرت ب کار خودت باشه و ایرادگیری کم بشه مرد هم ب مرور جذب میشه 

من امروز عضو شدم خوشحالم تو جمعتونم

raz.n عزیز خوش اومدی

سلام.شوهر من بچه آخره و خیلی به مامانش وابستس.از نظر اون مادرش از هر اشتباهی مبراست.

ی جوری با شوهرم برخورد کردن که الان که ۳۰ سالشه بازم رفتارای بچگانه داره. در ضمن بخاطر دلسوزی های بیجای مادرش تنبله و خیلی چاق شده. 

مامانش به من میگه نذار زیاد بخوره و چاق بشه بعدش خودش اندازه ی دو نفر براش غذا میکشه.

من موندم با این رفتارهای دوگانه!

کاربر گرامی جهت ارسال پست شما ملزم به رعایت

قوانین و مقررات

نی‌نی‌سایت می‌باشید

مطالب این سایت تنها جنبه اطلاع رسانی و
آموزشی داشته و توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین
مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست. لطفاً پیش از استفاده از سایت
صفحه
“شرایط استفاده از سایت”
را مطالعه فرمایید. استفاده از این سایت
بدان معناست که شما قبلاً صفحه “شرایط استفاده از سایت” را مطالعه کرده
و به مفاد آن واقفید. نقل مطالب این سایت با ذکر منبع و نشانی اینترنتی سایت بلامانع است


http://s5.picofile.com/file/8124892234/kelidemard.mp3.htmlDownloads-icon


http://s5.picofile.com/file/8124889334/kelidezan.mp3.htmlDownloads-icon


http://s5.picofile.com/file/8138465392/Dr_Habashi_1.mp3.htmlDownloads-icon


http://s5.picofile.com/file/8138466168/Dr_Habashi_2.mp3.htmlDownloads-icon


http://s5.picofile.com/file/8138466368/Dr_Habashi_3.mp3.htmlDownloads-icon
نی نی سایت

راههای جذب شوهر نی نی سایت
راههای جذب شوهر نی نی سایت

Comments

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *