رابطه غزال نظر و شهاب حسینی

رابطه غزال نظر و شهاب حسینی
رابطه غزال نظر و شهاب حسینی

تاپ ناز

غزال نظر بازیگر جوان کشورمان است که اخیرا در سریال احضار ایفای نقش کرده است، او با بازی در فیلم لابیرنت در کنار شهاب حسینی توانست به شهرت برسد. در این بخش بیوگرافی غزال نظر عکس های خانوادگی و همسرش و اطلاعاتی در مورد زندگی و هنری او را می خوانید.

غزال نظر بازیگر جوان متولد اردیبهشت سال 1366 در شهر تهران است.

او بازیگری را از سن 14 سالگی شروع کرد و توانست با بازی خوبی که دارد در اواخر دهه هشتاد نام خود را به عنوان بازیگری با استعداد معرفی کند.رابطه غزال نظر و شهاب حسینی

از مهمترین اثار این بازیگر می توان به فیلم تواتر اعتراف و فیلم مقیمان ناکجا اشاره کرد.

غزال نظر با بازی در فیلم تنگنا در سال 1385 شناخته شد. تنگنا به کارگردانی علیرضا بذرافشان و تهیه کنندگی منصور سهراب پور در سال 85 ساخته شد. داستان این فیلم در مورد دو دوست قدیمی است که بعد از سالها دوری به هم می رسند، ولی درگیر ماجرای پلیسی می شوند. او در این فیلم در کنار بازیگرانی همچون شهاب حسینی و سروش صحت ایفای نقش کرد.

غزال نظر در سال 96 در فیلم نامقیمان ناکجا باز با شهاب حسینی همبازی شد. این سریال به نویسندگی و کارگردانی شهاب حسینی محصول سال 1396 است. داستان این فیلم بر اساس نمایشنامه مهمان سرای دو دنیا اثر اریک امانوئل اشمیت می باشد. داستان در مورد پسری است که برای انجام کاری به جایی مسافرت می کند و وارد مهمانسرایی می شود و در آن با قضیه هایی روبرو می شود که باعث تغییر مسیر زندگی او می شود.

غزال نظر در سال 96 در یک فیلم تئاتر به نام اعتراف باز هم با شهاب حسینی همبازی شد. شهاب حسینی نمایشی را با بازی خودش و علی نصیریان در تالار اصلی تئاتر شهر روی صحنه برد. نمایش اعتراف دومین تجربه‌ کارگردانی شهاب حسینی و سومین حضورش در تئاتر بود. غزاله نظر در تئاتر شهاب حسینی در کنار بازیگر بزرگی همچون علی نصیری ایفای نقش کرد.

غزال نظر درباره همکاری با علی نصیریان گفت:

ایشان مثل یک استاد بی‌بدیل با روی گشاده بی‌دریغ تجربیاتشان را در اختیار من قرار می‌دادند و حضورشان در تمرینات یک انرژی مثبت به فضای کار وارد می‌کرد . به نظر من این نوع فرصت‌های همکاری با بزرگان کمتر در طول دوران حرفه‌ای یک بازیگر به وجود می‌آید .

او اخیرا در سریال ملکوان در کنار بازیگرانی همچون فریبا متخصص، پانته آ سیروس، امین زندگانی و داریوش فرهنگ ایفای نقش کرده است.

غزال نظر در فیلم لابیرنت در کنار شهاب حسینی ایفای نقش کرد که همین باعث شهرت او شد.

کارگردان این فیلم در مورد انتخاب غزاله نظر گفت:

 برای نقش نگار، از مدت‌ها قبل به ساره بیات فکر می‌کردم و در نهایت در این زمینه به تفاهم رسیدیم، اما نقش بیتا برای من بسیار مهم بود و به دنبال یک چهره جدید بودم، نزدیک به ۱۵ نفر از بازیگران خوب تئاتر را انتخاب کردیم که از این تعداد ۳ نفر گزینه نهایی شدند و هر ۳ نفر در دورخوانی‌های ما شرکت کردند که در نهایت غزال نظر به عنوان بهترین گزینه برای این پروژه انتخاب شد.

هنوز هیچ اطلاعاتی در مورد ازدواج و یا مجرد بودن غزاله نظر در دسترس نیست.

با غزاله نظر درباره همکاری با شهاب حسینی و بازی در نمایش اعتراف گفت‌وگویی انجام داده‌ایم:

در اواخر دهه هشتاد در فیلم تنگنا با شهاب حسینی فرصت همکاری پیدا کردید. همکاری با این بازیگر و کارگردان مطرح چه ویژگی‌هایی دارد؟

فیلم تنگنا در آن زمان بهترین تجربه بازیگریم محسوب می‌شد. زیرا هم کارگردانی و هم فیلم‌نامه خوبی داشت و در کنارش شهاب حسینی هم به‌عنوان بازیگر حضور مؤثری در این فیلم داشت . هم‌بازی شدن با شهاب حسینی در تنگنا باعث شد تا مسائل جدیدی را در حوزه بازیگری بیاموزم . حضورم در اعتراف هم باعث شد بازهم تجربیات متفاوت‌تری را در حوزه تکنیک‌های بازیگری به دست بیاورم . در هر جلسه تمرینی نمایش با نکات و حرف‌های جدیدی روبه‌رو می‌شدم و تمام عوامل بازیگری از این فرصت مغتنم بهره لازم را بردند. در تئاتر خیلی مهم است با کارگردانی کارکنید که دارای ایده و نظریه باشد و حرفی برای گفتن هم داشته باشد . حضور استاد علی نصیریان در اعتراف مزیت دیگری برای من بازیگر بود که از نزدیک با شیوه بازیگری ایشان آشنا بشوم.

معمولاً کارگردان‌هایی که سابقه بازیگری دارند نقش‌ها را برای درک بهتر بازیگران یک دور بازی می‌کنند . شیوه کاری شهاب حسینی در بحث هدایت بازیگران چه بود؟

شهاب حسینی با تیزهوشی بازیگر را وارد مسیر درست ایفای نقشش قرار می‌دهد .

شهاب حسینی در تمرینات برای هدایت بازیگر به سمت نقش چه کارهایی انجام می داد؟

ایشان با توصیف ابعاد و ویژگی‌های نقش بازیگر را در مسیری قرارمی‌دهد تا ابعاد نقش را کشف کند و چراغ را برای شما روشن می‌کند که مسیر درست ایفای نقش را طی کنید . برای من پروسه‌ای که طول کشید تا به نقش در تمرینات برسم فوق‌العاده جذاب و لذت‌بخش بود و با اشتیاق تمرینات را انجام می‌دادم .

پروسه تمرینات اعتراف به چه نحوی بود؟

بخشی از جلسات تمرینی به تحلیل نقش اختصاص داشت در این جلسات کارگردان با دقت نظرات بازیگران درباره نقش‌هایشان را می‌شنید و با گفتن انتظارش از نقش ، باعث می‌شد کلیت بازی هر بازیگر مشخص شود و هیچ‌وقت بازیگر را مقید نمی‌کرد در چارچوب خاصی قدم بردارد .

جایگاه نقش شما (مادر خانواده) در نمایش اعتراف به چه نحوی بود؟

نکته مهم این بود که اتفاقی در زندگی خانوادگی این قاتل جوان رخ می‌دهد و من نقش مادر خانواده را بازی کردم .به هر حال خانواده مرد جوان سرمنشأ اتفاقات بعدی زندگی‌اش است که درگیر تبهکاری و جرم و جنایت و حضور در گروه‌های گانگستری می‌شود. این زن و شوهرش شروع خوبی در زندگی مشترکشان مثل همه زوج‌های جوان داشته‌اند. اما به‌تدریج زندگی پرفرازونشیبی را طی کرده‌اند و دستخوش ناملایماتی شده‌اند و درزمان حال هم این مادر اوضاع خوبی را ندارد .

واکنش مردم و مخاطبان در قبال نقش شما در نمایش اعتراف چگونه بود؟

خیلی از مردم عادی بعد از دیدن نمایش تحلیل‌های جذابی از این نقش و نمایش ارائه می‌کردند که برایم غیرمنتظره بود و این نظرات نشان می‌دهد مردم با نمایش اعتراف ارتباط خوبی برقرار کرده‌اند و هر مخاطبی برداشت‌های خاص خودش را از این اجرا دارد .

دو نمایشی که در این یک سال اخیر بازی کرده‌اید ( مافیا و اعتراف) نمایش‌های موفق و پرمخاطبی هستند. آیا این مسئله باعث نمی‌شود در قبول پیشنهاد‌های تئاتریتان در آینده دچار چالش در انتخاب بشوید؟

به چنین چالشی فکر کرده‌ام و باید آگاهانه و با منطق کار بعدیم را در تئاتر انتخاب کنم.

امیدواریم که بیوگرافی غزاله نظر مورد توجه شما عزیزان قرار گرفته باشد.رابطه غزال نظر و شهاب حسینی

مطلب قبلی

طرز تهیه ماهی کپور + اصول پخت ماهی کپور و مزه دار کردن این غذا

مطلب بعدی

آموزش تمیز کردن طلا در خانه با روش های آسان و کاربردی

بیوگرافی کیانو ریوز + عکس های همسرش و اطلاعات زندگی شخصی و…

سیروان خسروی | بیوگرافی و عکس های خواننده سیروان خسروی و…

بیوگرافی وریا غفوری و همسرش مونا اردلان + زندگی شخصی و عکس…

زیبا کرمعلی؛ بیوگرافی و عکس های زیبا کرمعلی بازیگر فیلم…

بیوگرافی مینا وحید ؛ عکس های جذاب مینا وحید و همسرش و زندگی…

بیوگرافی رامیراد خواننده ایرانی سبک پاپ + تصاویر این خواننده…

بیوگرافی یوسف زمانی + در مورد زندگی شخصی و هنری و آهنگ های…

بیوگرافی مهدی دارابی (هوروش) + اطلاعات زندگی شخصی و هنری این…

بیوگرافی اندی | عکس های اندی و همسرش شینی و در مورد زندگی…

بیوگرافی مهراد جم + اطلاعات زندگی شخصی و آهنگ ها و عکس های…

مطالب جدید

بیمه بدنه خودرو | مزایا و معایب بیمه بدنه و نحوه انتقال دادن بیمه بدنه

فاصله ارمنستان تا گرجستان زمینی + مسیرها و هزینه ها

دانلود آهنگ پدر (گلچین آهنگ های زیبا در مورد پدر عزیز برای روز پدر)

شعر عاشقانه زیبای ولنتاین + مجموعه شعر کوتاه و بلند روز عشق

انشا در مورد پدر + موضوع انشا در مورد پدر و زحماتش برای دانش آموزان

جمله های عاشقانه برای پدر + عکس نوشته عاشقانه برای پدر عزیزم

روز پدر امسال تاریخ روز پدر سال 1400 + راهنمای انتخاب هدیه روز پدر

روز مرد امسال و تاریخ روز پدر سال 1400 + راهنمای انتخاب هدیه روز مرد

44 خاصیت پوست پرتقال که باور نکردنی و شگفت انگیز است

خواص آووکادو | تمام فواید آووکادو برای زیبایی و سلامت پوست و مو

ریمیکس شاد • دانلود آهنگ – پیشنهاد تور فرانسه – دانلود فیلم جدید • دانلود آهنگ جدید • خرید بک لینک • دانلود فیلم ایرانی • دانلود فیلم هندی • دانلود فیلم • فصل سوم ساخت ایران

در ادامه با بیوگرافی کامل غزال نظر بازیگر سینما ، تئاتر و تلویزیون به همراه عکس های خانوادگی و فیلمشناسی غزال نظر با شما در نم نمک خواهیم بود.

غزال نظر متولد 8 آذر 1368 در تهران بازیگر سینما ، تئاتر و تلویزیون ایران است.

فارغ التحصیل رشته حقوق در مقطع کارشناسی می باشد و حالا علاوه بر حضور در سینما ، وکیل پایه یک نیز می باشد.

غزال بصورت جدی فعالیت خود را از سال 1380 از روی صحنه شروع کرد تا اینکه بعد از چند تجربه سال 1385 با فیلم تلویزیونی تنگنا جلوی دوربین رفت.رابطه غزال نظر و شهاب حسینی

در فیلم تنگا کنار بازیگرانی مشهوری چون شهاب حسینی ، سروش صحت ، جعفر دهقان و نیما رئیسی تجربیات ارزشمندی بدست آورد.

همکاری غزاله نظر با شهاب حسینی به همین جا ختم نشد. وی در سال 96 در فیلم سینمایی مقیمان ناکجا دوباره با شهاب حسینی همبازی شد. مقیمان ناکجا فیلمی محصول سال 1396 به نویسندگی و کارگردانی شهاب حسینی است.

خانم بازیگر در سال 1396 در تئاتر شهاب حسینی هم حضور داشت و در سال 1397 دوباره با این چهره محبوب در فیلم هزارتو تجربه جدیدی بدست آورد.

در فیلم هزار تو بازیگرانی چون فرزاد حسنی ، متین ستوده و مجتبی جباری حضور داشتند.

از وضعیت ازدواج و همسر غزال نظر اطلاعات دقیقی در دست نیست.

خانم بازیگر بعد از سال ها حضور موفق در تئاتر و بخصوص در سینما اولین بار در سال 1398 با سریال ملکاوان از شبکه ای فیلم بازی در تلویزیون را تجربه کرد.

نازنین فراهانی ، کمند امیر سلیمانی و داریوش فرهنگ از جمله بازیگران این مجموعه است.

غزال نظر در سال 1399 در سریال ماه رمضانی احضار به کارگردانی علیرضا افخمی و تهیه کنندگی محمودرضا تخشید حضور یافت.

خانم بازیگر که در چند سال اخیر ترافیک کاری چشمگیری داشته حالا در قامت وکیل پایه یک دادگستری فعالیت می کند و مشاوره حقوقی نیز می باشد.

سبک پوشش و استایل این بانوی بازیگر می تواند در آینده او را به گزینه مناسبی برای فعالیت در تبلیغات و تیزرهای برندهای مختلف تبدیل کند.

او از نظر چهره شباهت هایی به نیکول کیدمن بازیگر آمریکایی دارد.

رابطه غزال نظر و شهاب حسینی

مرا برای نظرات کاربرانی بعدی به یاد بسپار

All Rights Reserved – © 2016 – 2022

  روش نگهداری گل یاس با شرایط آبیاری تا نحوه نگهداری انواع گل یاس سفید و رازقی تا علت زرد شدن برگ یاس چیست با مشکلات آنرا میخوانید   روش نگهداری گل یاس     یاسمن (نام علمی Jasminum) که با اسامی یاس، یاسمین، گل لیلی، ظیان، گل هاشم، سمن، و شرخات نیز شناخته میشود […]

 

بیوگرافی غزال نظر بازیگر با عکس شخصی تا ازدواج و همسرش و ناگفته ها وکالت در دادگستری تا علایق و سوابق حرفه ای او را می خوانید

 

رابطه غزال نظر و شهاب حسینی

 

 

غزال نظر متولد اردیبهشت 1366 در تهران ، بازیگر سینما و تلویزیون است

 

فارغ التحصیل لیسانس رشته حقوق می باشد که فعالیت خود را با تئاتر شروع کرد سپس وارد تلویزیون شد و حالا علاوه بر حضور در سینما کار وکالت هم می کند

 

نام اصلی اش فاطمه بوده و تنها یک برادر دارد و پدرش سال هاست فوت کرده است

 

 

 

بصورت جدی فعالیت خود را از سال 1380 وقتی تنها 14 سال داشت از تئاتر شروع کرد تا اینکه بعد از چند تجربه ، سال 1385 با فیلم تلویزیونی تنگنا جلوی دوربین رفت

 

در فیلم تنگا کنار بازیگرانی مشهوری چون شهاب حسینی ، سروش صحت، جعفر دهقان و نیما رئیسی تجربیات ارزشمندی بدست آورد

 

 

بعد از چند سال دوری از سینما و تلویزیون بخاطر تحصیلات عالیه در سال 1396 با فیلم سینمایی «مقیمان ناکجا» به نویسندگی و کارگردان شهاب حسینی دوبار به جلوی دوربین بازگشت

 

بیوگرافی غزال نظر بازیگر

 

خانم بازیگر در سال 1396 در تئاتر شهاب حسینی هم حضور داشت و در سال 1397 دوباره با این چهره محبوب در فیلم هزارتو تجربه جدیدی بدست آورد

 

در فیلم هزار تو بازیگرانی چون فرزاد حسنی، متین ستوده و مجتبی جباری حضور داشتند

 

 

خانم بازیگر بعد از سال ها حضور موفق در تئاتر و بخصوص در سینما اولین بار در سال 1398 با سریال ملکاوان از شبکه ای فیلم بازی در تلویزیون را تجربه کرد

 

نازنین فراهانی ،کمند امیر سلیمانی و داریوش فرهنگ از جمله بازیگران این مجموعه است

 

 

 

غزال نظر هنوز ازدواج نکرده و مجرد می باشد

 

رابطه غزال نظر و شهاب حسینی

 

خانم بازیگر با نام اصلی فاطمه نظر در چند سال اخیر ترافیک کاری چشمگیری داشته و حالا در قامت وکیل پایه یک دادگستری ، کار مشاوره حقوقی نیز انجام می دهد

 

عکس های غزال نظر بازیگر وکیل

 

 

سبک پوشش و استایل این بانوی بازیگر می تواند در آینده او را به گزینه مناسبی برای فعالیت در تبلیغات و تیزرهای برندهای مختلف تبدیل کند

 

او از نظر قیافه شباهت هایی به نیکول کیدمن بازیگر آمریکایی دارد

 

 

غزال نظر فروردین 1400 با سریال احضار در ماه رمضان با نقش رها بعد از دو سال دوری از تلویزیونی به این قاب بازگشت

 

 

 

غزاله نظر اوقات فراغت خود را با ورزش سنگ ‌نوردی داخل سالن و پدل (ورزش ترکیبی تنیس ، بدمینتون و اسکول) پر می کند

 

تئاتر

 

● آخرين زمزمه شاپركها – 1395

● مافیا – 1395

● اعتراف – 1396

و …

 

 

فیلم سینمایی

 

● تله فیلم تنگنا – 1385

● بی ‌پولی – 1386

● آينه شيطان – 1395

● تا ده بشمار – 1396

● مقیمان ناکجا – 1396

● هزارتو – 1397

● شین – 1397

● يک آرايش ساده – 1399

● قطع فوری – 1399

 

تلویزیون

 

سریال ملکاوان – 1398

سریال احضار – 1400

 

فیلم کوتاه

 

یک آرایش ساده – 1398

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


Δdocument.getElementById( “ak_js_1” ).setAttribute( “value”, ( new Date() ).getTime() );

بازیگرخوب ودوست داشتنی هستندخداحفظشون کنه

سلام غزال جون عاشقتم تو بهترینی توی احضار و ملکاوان عالی بودی 😍😍
من سیمین هستم ۱۲ سالمه

شبیه کاجول بازیگرهندی هم هست غزال نظر

بازیگر‌خوبی‌وتیب‌و‌استایل‌خوبی‌داره

جذابه. دوسش دارم

نیکول کیدمن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

هرگونه بازنشر مطالب سایت فتوکده در سایت ها و خبرگزاری ها ممنوع است

جدیدترین عکس ها

توسط
مدیریت
·
7 ماه قبل

غزال نظر بازیگر جوان کشورمان است که اخیرا در سریال احضار ایفای نقش کرده است، او در این بخش بیوگرافی غزال نظر عکس های خانوادگی و همسرش و اطلاعاتی در موردرابطه غزال نظر و شهاب حسینی

غزال نظر متولد اردیبهشت در تهران است تصاویر غزال نظر را در سایت تانما ببینید

زندگینامه غزال نظر و همسرش نام اصلی : غزاله نظر متولد : آذر تهران زمینه فعالیت : سینما ، تئاتر و تلویزیون پیشه : بازیگر و

عکس همسر غزال نظر در برخی از صفحات فضای مجازی به دروغ منتشر شده است که هیچکدام تایید نشده و خانم بازیگر تاکنون همسر و فرزندی نداشته و ازدواج نکرده است

غزال نظر یکی از بازیگران توانمند ایرانی متولد سال ۱۳۶۶ میباشد و در ادامه با بیوگرافی این هنرمند با ما همراه باشید

غزال نظر ، بیوگرافی غزال نظر ، بیوگرافی غزال نظر بازیگر ، زندگی نامه غزال نظر ، فیلم های غزال نظر ، عکس غزال نظر و همسرش ، بازیگر غزال نظر در احضار ، تصاویر

و غزال نظر بازیگر جوان کشورمان است که اخیرا در سریال احضار ایفای نقش کرده است، او با بازی در فیلم لابیرنت در کنار شهاب حسینی توانست به شهرت

غزاله نظر بازیگر ایرانی سینما و تلویزیون و تئاتر وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در اردیبهشت سال در تهران به دنیا عکسهای اینستاگرام غزال نظر

غزال نظر عکس غزال نظر و همسرش بیوگرافی غزال نظر متولد اردیبهشت ماه سال ۱۳۶۶ در تهران است غزال نظر اولین کار جدی و حرفه ای او حضور در فیلم تنگنا بود

غزال نظر بازیگر فیلم احضار زندگی شخصی و هنری غزال نظرغزال نظر بازیگر جوان ایرانی است که عکس غزال نظر و همسرش بازیگر غزال نظر در احضار تصاویر غزال نظر

بیوگرافی غزال نظر بازیگر وکیل با عکس و ناگفته های زندگ غزال نظر بازیگر متولد اردیبهشت در تهران است بیوگرافی غزال نظر و همسرش با عکس جدید و ناگفته های شروع

یکی از تجربه های بی نظیر بازیگری غزال نظر، بازی در کنار استاد علی نصیریان در تئاتر اعتراف به کارگردانی شهاب حسینی می باشد همسر غزال نظر سوابق هنری غزال نظر

غزاله نظر بازیگر ایرانی سینما و تلویزیون و تئاتر وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در اردیبهشت سال در تهران به دنیا عکسهای اینستاگرام غزال نظر

غزال نظر عکس غزال نظر و همسرش بیوگرافی غزال نظر متولد اردیبهشت ماه سال ۱۳۶۶ در تهران است غزال نظر اولین کار جدی و حرفه ای او حضور در فیلم تنگنا بود

غزال نظر بازیگر فیلم احضار زندگی شخصی و هنری غزال نظرغزال نظر بازیگر جوان ایرانی است که عکس غزال نظر و همسرش بازیگر غزال نظر در احضار تصاویر غزال نظر

رابطه غزال نظر و شهاب حسینی

بیوگرافی غزال نظر بازیگر وکیل با عکس و ناگفته های زندگ غزال نظر بازیگر متولد اردیبهشت در تهران است بیوگرافی غزال نظر و همسرش با عکس جدید و ناگفته های شروع

یکی از تجربه های بی نظیر بازیگری غزال نظر، بازی در کنار استاد علی نصیریان در تئاتر اعتراف به کارگردانی شهاب حسینی می باشد همسر غزال نظر سوابق هنری غزال نظر

سایر عناوین مرتبط: عکس همسر غزال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه

نام *

ایمیل *

وب‌ سایت

ذخیره نام، ایمیل و وبسایت من در مرورگر برای زمانی که دوباره دیدگاهی می‌نویسم.


 

عکس های عاشقانه / عکس های نوشته دار

عکس نوشته های عاشقانه خاص دونفره

6 دقیقه قبل

عکس های نوشته دار

عکس نوشته پدرم یک سال گذشت

21 دقیقه قبل

عکس های جدید

عکس موش تو تله

31 دقیقه قبل

عکس های نوشته دار

عکس نوشته ارامش کنار همسر

46 دقیقه قبل

عکس های نوشته دار

عکس نوشته های روز پدر فوت شده

56 دقیقه قبل

عکس های نوشته دار

عکس نوشته ظلم به همسر

1 ساعت قبل

عکس های نوشته دار

عکس نوشته آموزنده واسه پروفایل

1 ساعت قبل

عکس های نوشته دار

عکس نوشته دلتنگی قلب

2 ساعت قبل

عکس های نوشته دار

عکس نوشته روزهای کرونایی

2 ساعت قبل

عکس های نوشته دار

عکس نوشته زندگی ارزش نداره

2 ساعت قبل

عکس های نوشته دار

عکس نوشته سلام صبح بخیر دوستان

2 ساعت قبل

عکس های نوشته دار

عکس نوشته روز دانشجو خواهرزاده

3 ساعت قبل

عکس های نوشته دار

عکس نوشته زندگی را سخت مجبورم

3 ساعت قبل

عکس های جدید

عکس سگ بامزه سفید

3 ساعت قبل

عکس های غمگین / عکس های نوشته دار

عکس نوشته کنایه دار غمگین

3 ساعت قبل

عکس های عاشقانه / عکس های نوشته دار

عکس نوشته های عاشقانه عشق جدید

3 ساعت قبل

عکس های دخترونه

عکس خودکشی برای پروفایل دخترونه

4 ساعت قبل

عکس های نوشته دار

عکس نوشته گفته های امام حسین

4 ساعت قبل

عکس های تبریک تولد / عکس های نوشته دار

عکس نوشته های زیبا برای تولد همسر

4 ساعت قبل

عکس های نوشته دار

عکس نوشته پروفایل صلوات

4 ساعت قبل

تصاویر / عکس های جدید

عکس میمون فروشی

8 ماه قبل

تصاویر / عکس های دخترونه

عکس جونگ کوک و دوست دخترش

5 ماه قبل

تصاویر / عکس های جدید

عکس پویا پراوی

8 ماه قبل

تصاویر / عکس های جدید

عکس آسمان آبی زیبا

10 ماه قبل

عکس های دخترونه

عکس زیباترین دختر سال ایران

8 ماه قبل

تصاویر / عکس های جدید

عکس زهرا قریب همسر دکتر قریب

8 ماه قبل

تصاویر / عکس های جدید

عکس واقعی عمر بن خطاب

5 ماه قبل

عکس های جدید

عکس لیسا قبل از عمل زیبایی

8 ماه قبل

تصاویر / عکس های دخترونه

عکس دوست دختر اریا اکبری

4 ماه قبل

تصاویر / عکس های جدید

عکس شماره ی نیکا فلاحی

4 ماه قبل

عکس های دخترونه

عکس زیباترین دختر جهان ایرانی

7 ماه قبل

تصاویر / عکس های جدید

عکس آرزو فتاحی

7 ماه قبل

تصاویر / عکس های بازیگران

عکس جدید ریحانه پارسا برهنه در ترکیه

10 ماه قبل

تصاویر / عکس های جدید

عکس پسر زیبا و جذاب

7 ماه قبل

تصاویر / عکس های جدید

عکس دوست پسر لیسا بلک پینک

7 ماه قبل

عکس های جدید

عکس کیوت جنی

7 ماه قبل

تصاویر / عکس های جدید

عکس سمیرا فتاحی

7 ماه قبل

تصاویر / عکس های کارتونی

عکس ایده نقاشی برای حاشیه دفتر

8 ماه قبل

عکس های جدید

عکس سمانه بابازاده

7 ماه قبل

تصاویر / عکس های دخترونه

عکس دوست دختر تهیونگ

8 ماه قبل

بیشتر

عکس نودی © 2022. حق کپی رایت محفوظ است

قدرت گرفته از  – Designed with the Hueman theme

غزاله نظر بازیگر جوان سینما و تلویزیون ایران است. وی سابقه زیادی در همکاری با شهاب حسینی دارد.غزاله نظر بازیگر جوان ایرانی متولد اردیبهشت ماه 1366 در تهران است. غزاله نظر فعالیت‌های بازیگری‌اش را خیلی زود و از سن 14 شروع کرد و توانست با حضورهای درست و سنجیده در اواخر دهه هشتاد نام خودش را به‌عنوان یک بازیگر مستعد تثبیت کند. از مهم‌ترین آثار غزاله نظر می‌توان به بازی در فیلم تنگنا، فیلم تئاتر اعتراف و فیلم سینمایی مقیمان ناکجا نام برد.رابطه غزال نظر و شهاب حسینی

غزاله نظر در سال 85 با بازی در فیلم تلویزیونی تنگنا شناخته شد. تنگنا عنوان یک فیلم تلویزیونی است که در سال ۱۳۸۵ به کارگردانی علیرضا بذرافشان و تهیه‌کنندگی منصور سهراب‌پور ساخته شده است. فیلم درباره دو دوست قدیمی است که پس از سالها دوری به یکدیگر می رسند، اما درگیر یک ماجرای پلیسی می شوند. تنگنا اولین بار در تاریخ ۱۲ فروردین ۱۳۸۶ از شبکه سه پخش شد. بازی در کنار بازیگران مشهوری همچون شهاب حسینی و سروش صحت برای غزاله نظر تجربه ای بزرگ محسوب می شود.

همکاری غزاله نظر با شهاب حسینی به همین جا ختم نشد. وی در سال 96 در فیلم سینمایی مقیمان ناکجا دوباره با شهاب حسینی همبازی شد. مقیمان ناکجا فیلمی محصول سال ۱۳۹۶ به نویسندگی و کارگردانی شهاب حسینی است. این فیلم بر اساس نمایشنامهٔ مهمان‌سرای دو دنیا اثر اریک امانوئل اشمیت است. داستان دربارهٔ پسری است که برای انجام یک کاری به جایی مسافرت می‌کند و وارد مهمانسرایی می‌شود و در آن با قضیه‌هایی روبه‌رو می‌شود که زندگی او را تغییر می‌دهد…

غزاله نظر در سال 96 در یک فیلم تئاتر به نام اعتراف مجددا با شهاب حسینی همکار شد. شهاب حسینی پس از پایان ماه مبارک رمضان سال 96، نمایشی را با بازی خودش و علی نصیریان در تالار اصلی تئاتر شهر روی صحنه برد. نمایش اعتراف دومین تجربه‌ کارگردانی شهاب حسینی و سومین حضورش در تئاتر بود.

غزاله نظر در تئاتر شهاب حسینی به ایفای نقش در کنار بازیگر بزرگی همچون علی نصیریان پرداخت و دوباره با شهاب حسینی هم بازی شد.غزاله نظر درباره همکاری با علی نصیریان گفت: ایشان مثل یک استاد بی‌بدیل با روی گشاده بی‌دریغ تجربیاتشان را در اختیار من قرار می‌دادند و حضورشان در تمرینات یک انرژی مثبت به فضای کار وارد می‌کرد . به نظر من این نوع فرصت‌های همکاری با بزرگان کمتر در طول دوران حرفه‌ای یک بازیگر به وجود می‌آید .

در نهایت، غزاله نظر با فیلم سینمایی لابیرنت که قرار است برای عید فطر روی پرده سینما برود به شهرت و محبوبیت دست پیدا کرد. غزاله نظر در این فیلم دوباره با شهاب حسینی همکاری دارد.

امیرحسین ترابی کارگردان فیلم سینمایی لابیرنت درباره انتخاب بازیگران گفت: شهاب حسینی اولین بازیگری بود که به این قصه اضافه شد، البته این را باید بگویم که من و شهاب حسینی سال‌های طولانی با هم دوست هستیم، زمانی که فیلمنامه را به او دادم به یاد دارم که درگیر یک پروژه سینمایی بود و به من گفت که نمی‌تواند در فیلم بازی کند، به او گفتم تنها می‌خواهم فیلمنامه را بخواند و بگوید چه کسی می‌تواند نقش امیرعلی را بازی کند، فردا صبح به من زنگ زد و گفت که بهترین گزینه برای نقش امیرعلی، شهاب حسینی است!

وی ادامه داد: برای نقش نگار، از مدت‌ها قبل به ساره بیات فکر می‌کردم و در نهایت در این زمینه به تفاهم رسیدیم، اما نقش بیتا برای من بسیار مهم بود و به دنبال یک چهره جدید بودم، نزدیک به ۱۵ نفر از بازیگران خوب تئاتر را انتخاب کردیم که از این تعداد ۳ نفر گزینه نهایی شدند و هر ۳ نفر در دورخوانی‌های ما شرکت کردند که در نهایت غزال نظر به عنوان بهترین گزینه برای این پروژه انتخاب شد.

با غزاله نظر درباره همکاری با شهاب حسینی و بازی در نمایش اعتراف گفت‌وگویی انجام داده‌ایم:

در اواخر دهه هشتاد در فیلم تنگنا با شهاب حسینی فرصت همکاری پیدا کردید. همکاری با این بازیگر و کارگردان مطرح چه ویژگی‌هایی دارد؟

فیلم تنگنا در آن زمان بهترین تجربه بازیگریم محسوب می‌شد. زیرا هم کارگردانی و هم فیلم‌نامه خوبی داشت و در کنارش شهاب حسینی هم به‌عنوان بازیگر حضور مؤثری در این فیلم داشت . هم‌بازی شدن با شهاب حسینی در تنگنا باعث شد تا مسائل جدیدی را در حوزه بازیگری بیاموزم . حضورم در اعتراف هم باعث شد بازهم تجربیات متفاوت‌تری را در حوزه تکنیک‌های بازیگری به دست بیاورم . در هر جلسه تمرینی نمایش با نکات و حرف‌های جدیدی روبه‌رو می‌شدم و تمام عوامل بازیگری از این فرصت مغتنم بهره لازم را بردند. در تئاتر خیلی مهم است با کارگردانی کارکنید که دارای ایده و نظریه باشد و حرفی برای گفتن هم داشته باشد . حضور استاد علی نصیریان در اعتراف مزیت دیگری برای من بازیگر بود که از نزدیک با شیوه بازیگری ایشان آشنا بشوم.

معمولاً کارگردان‌هایی که سابقه بازیگری دارند نقش‌ها را برای درک بهتر بازیگران یک دور بازی می‌کنند . شیوه کاری شهاب حسینی در بحث هدایت بازیگران چه بود؟

شهاب حسینی با تیزهوشی بازیگر را وارد مسیر درست ایفای نقشش قرار می‌دهد .

شهاب حسینی در تمرینات برای هدایت بازیگر به سمت نقش چه کارهایی انجام می داد؟

ایشان با توصیف ابعاد و ویژگی‌های نقش بازیگر را در مسیری قرارمی‌دهد تا ابعاد نقش را کشف کند و چراغ را برای شما روشن می‌کند که مسیر درست ایفای نقش را طی کنید . برای من پروسه‌ای که طول کشید تا به نقش در تمرینات برسم فوق‌العاده جذاب و لذت‌بخش بود و با اشتیاق تمرینات را انجام می‌دادم .


پروسه تمرینات اعتراف به چه نحوی بود؟

بخشی از جلسات تمرینی به تحلیل نقش اختصاص داشت در این جلسات کارگردان با دقت نظرات بازیگران درباره نقش‌هایشان را می‌شنید و با گفتن انتظارش از نقش ، باعث می‌شد کلیت بازی هر بازیگر مشخص شود و هیچ‌وقت بازیگر را مقید نمی‌کرد در چارچوب خاصی قدم بردارد .

جایگاه نقش شما (مادر خانواده) در نمایش اعتراف به چه نحوی بود؟

نکته مهم این بود که اتفاقی در زندگی خانوادگی این قاتل جوان رخ می‌دهد و من نقش مادر خانواده را بازی کردم .به هر حال خانواده مرد جوان سرمنشأ اتفاقات بعدی زندگی‌اش است که درگیر تبهکاری و جرم و جنایت و حضور در گروه‌های گانگستری می‌شود. این زن و شوهرش شروع خوبی در زندگی مشترکشان مثل همه زوج‌های جوان داشته‌اند. اما به‌تدریج زندگی پرفرازونشیبی را طی کرده‌اند و دستخوش ناملایماتی شده‌اند و درزمان حال هم این مادر اوضاع خوبی را ندارد .

واکنش مردم و مخاطبان در قبال نقش شما در نمایش اعتراف چگونه بود؟

خیلی از مردم عادی بعد از دیدن نمایش تحلیل‌های جذابی از این نقش و نمایش ارائه می‌کردند که برایم غیرمنتظره بود و این نظرات نشان می‌دهد مردم با نمایش اعتراف ارتباط خوبی برقرار کرده‌اند و هر مخاطبی برداشت‌های خاص خودش را از این اجرا دارد .

دو نمایشی که در این یک سال اخیر بازی کرده‌اید ( مافیا و اعتراف) نمایش‌های موفق و پرمخاطبی هستند. آیا این مسئله باعث نمی‌شود در قبول پیشنهاد‌های تئاتریتان در آینده دچار چالش در انتخاب بشوید؟

به چنین چالشی فکر کرده‌ام و باید آگاهانه و با منطق کار بعدیم را در تئاتر انتخاب کنم.
ghazalehnazar
رابطه غزال نظر و شهاب حسینی
مطالب مرتبط:

زمان اکران فیلم لابیرنت با هنرنمایی شهاب حسینی


جدیدترین تصاویر شهاب حسینی


درج کامنت برای این مطلب غیر فعال است

سماتک

رابطه غزال نظر و شهاب حسینی

غزال نظر بازیگر سینما و تلویزیون ایران است که  که اکنون در سن 32 سالگی به سر می برد و به تازگی در سریال ملکاوان ایفای نقش کرده است. بیوگرافی غزال نظر و همسرش را در این بخش از سایت سماتک خواهید خواند. این بازیگر بیشتر در فیلم های سینمایی و تئاتر بازی کرده است و علاوه بر بازیگری، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی نیز می باشد. تاریخ تولد غزال نظر اول اردیبهشت ماه سال 1366 و زاده تهران است که در چند سال اخیر به دلیل بازی در کنار هنرمندان معروفی همچون شهاب حسینی به اوج شهرت رسید. وی به دلیل اندام زیبا و استایل منحصر به فرد خیلی زود مورد توجه برندهای بزرگ قرار گرفت و در آینده نزدیک به یکی از بهترین مدلینگ های مطرح ایرانی خواهد شد.

خانم نظر بازیگر فارغ التحصیل رشته حقوق از دانشکده تهران می باشد که تحصیلات خود را تا رسیدن به وکیل پایه یک دادگستری ادامه داده است و اکنون یکی از بهترین بازیگران و وکلای دادگستری است. وی به علت علاقه ای که به رشته حقوق داشت حدود 10 سال از بازیگری فاصله گرفت تا بتواند پروانه وکالت بگیرد. او در طول دوران تحصیل نمرات عالی داشته است و یکی از درس خوان ترین دانشجویان در دوران تحصیلش بوده است.

فعالیت خود را با تئاتر شروع کرد و پس از مدتی توانست پا به عرصه بازیگری بگذارد و تا به امروز مجرد است و خبری از ازدواج او در دسترس نیست. عکس همسر غزال نظر در برخی از صفحات فضای مجازی به دروغ منتشر شده است که هیچکدام تایید نشده و خانم بازیگر تاکنون همسر و فرزندی نداشته و ازدواج نکرده است.

در سن 14 سالگی فعالیت خودش را با تئاتر شروع کرد و تجربه بازیگری در کنار شهاب حسینی در فیلم تنگنا را دارد. وی در فیلم تلویزیونی تنگا کنار بازیگرانی مشهوری چون شهاب حسینی، سروش صحت، جعفر دهقان و نیما رئیسی بازی کرد و تجربیات ارزشمندی بدست آورد. غزال نظر و شهاب حسینی همکاری های مشترکی در عرصه تئاتر و سینما دارند که حضور این دو بازیگر در فیلم سینمایی مقیمان ناکجا بسیار ستودنی بوده است. مقیمان ناکجا فیلمی محصول سال 96 به نویسندگی و کارگردانی شهاب حسینی است. این فیلم بر اساس نمایشنامهٔ مهمانسرای دو دنیا اثر اریک امانوئل اشمیت است. داستان درباره پسری است که برای انجام یک کاری به جایی مسافرت می‌کند و وارد مهمانسرایی می‌شود و در آن با قضیه‌هایی روبه‌رو می‌شود که زندگی او را تغییر می‌دهد.

غزال نظر بازیگر جوان کشورمان که تاکنون در فیلم های سینمایی بسیاری حضور داشته است که در ادامه می خوانید:

 

فیلم سینمایی مقیمان ناكجا كارگردان شهاب حسینی

فیلم تنگنا كارگردان علیرضا بذرافشان
فیلم مادر لر كارگردان جهانگیر الماسی
فیلم كشتی امید كارگردان مجتبی اسدی پور
فیلم كه عشق آسان نمود اول كارگردان محمدرضا بیاتی
فیلم بازی شبانه كارگردان كاظم معصومی

فیلم آینه شیطان کارگردان فرید ولی زاده

فیلم سینمایی هزارتو به کارگردانی امیرحسین ترابی و نویسندگی طلا معتضدی، اکران پاییز ۹۸ سینماهای کشور است و نام قبلی آن، لایبرنت بود. غزال نظر در فیلم هزارتو بازیگر نقش بیتا معشوقه امیرعلی بوده است و بخشی از داستان روایت می کند که به گم شدن بچه امیرعلی با هنرمندی شهاب حسینی اختصاص دارد. ساره بیات در نقش نگار و پژمان جمشیدی در نقش نریمان، از بازیگران اصلی فیلم سینمایی هزارتو هستند که تلاش می کند داستان پیچیده ای را نقل کند که آدم هایش، به دنبال راهی برای فرار از آن هستند. وی به دلیل داشتن استایل زیبایش در مراسم اکران خصوصی این فیلم که آبان ماه 98 انجام شد مورد توجه بسیاری از فیلم سازان سینما قرار گرفت و پیشنهادات بسیار زیادی برای بازیگری دریافت کرد.

مجموعه تلویزیونی ملکاوان به کارگردانی احمد معظمی، جدیدترین تجربه تلویزیونی خانم نظر بازیگر است که از 22 دی ماه 1398 در شبکه آی فیلم نمایش داده می شود. نام غزال نظر در لیست بازیگران سریال ملکاوان که اثر اختصاصی شبکه تلویزیونی آی فیلم است درج شده و با هنرمندی درجه یک در این سریال، به زودی محبوبیت و شهرت خود را دوچندان خواهد کرد.

از سال 95 تا به امروز در اینستاگرام فعالیت دارد و بیشتر از هشت هزار نفر فالوور داشته و پیشبینی شده که به زودی تعداد دنبال کننده هایش بطور نجومی افزایش پیدا خواهد کرد. این بازیگر در حال حاضر هیچ گونه فعالیتی در توییتر و فیسبوک ندارد و بسیاری از هواداران خانم بازیگر چهره او را شبیه نیکول کیدمن بازیگر آمریکایی می دانند.

رابطه غزال نظر و شهاب حسینی

جزئیات زندگی، بیوگرافی و عکس های اینستاگرام غزال نظر با تیپ اسپرت و استایل بی نظیر در ادامه این بخش مشاهده کرد و در پایان باید بگوییم که آدرس صفحه شخصی اش در اینستا ghazalnazar_official@ است.

به گزارش خبرنگار گروه فرهنگی خبرگزاری میزان، نشست خبری فیلم سینمایی «شین» به کارگردانی میثم کزازی در محل نشست های پردیس سینمایی ملت موسوم به کاخ رسانه و در ساعات پایانی هشتمین روز جشنواره فیلم فجر برگزار شد. 

میثم کزازی کارگردان، شهاب حسینی، آتش تقی پور، هوشنگ توکلی، سیامک اطلسی، غزال نظر بازیگران فیلم و سایر عوامل فیلم سینمایی «شین» در نشست خبری این فیلم حاضر شده و به سوالات خبرنگاران پاسخ دادند.

آتش تقی پور در ابتدای این نشست خبری گفت: امیدوارم همیشه در صفا و صمیمیت کنار هم زندگی کنیم.

هوشنگ توکلی دیگر بازیگر این فیلم اضافه کرد: من از دیدن فیلم تحت تاثیر قرار گرفتم، میثم نقاش، شاعر و هنرمند است، امیدوارم این فیلم اکران خوبی را تجربه کند. البته کار اصلاح صدا و رنگ آمیز فنی نیاز دارد که بعدها به آن خواهیم پرداخت. 

وی در همین راستا ادامه داد: ژانر وحشت با ساموئل خاچکیان وارد سینما شد و وی زحمت فراوانی برای آن کشید، بعد از آن فاصله بسیاری در سینما به وجود آمد. این ژانر از فیلم واقعا کار سختی است، طی این سالها خیلی افراد وارد این عرصه شده اند و شکست خورده اند، این فیلم حرف برای گفتن داشت. رابطه غزال نظر و شهاب حسینی

سیامک اطلسی دیگر بازیگر این فیلم درباره بازی در این فیلم گفت: من وقتی به این فیلم دعوت شدم نمی دانستم که فیلم ژانر وحشت است، وقتی اثر شروع شد احساس کردم که کار متفاوتی در حال انجام است، من تا به حال ژانر وحشت کار نکرده بودم و خیلی خوشحالم که این ژانر و بازی در کنار هنرمندان خوب را تجربه کردم. شهاب حسینی هر چه دارد را خرج سینما می کند امیدوارم زنده باشد. 

میثم کزازی درباره ساخت این فیلم گفت: فیلم درباره این است که ما همیشه وقت برای جبران نداریم، من قائل نیستم که این فیلم در ژانر وحشت باشد. این فیلم رویکردی به درام است که احساس کردم جایش خالی است. 

شهاب حسینی در ابتدای این نشست گفت: امکان ندارد در گوشه این مملکت اتفاق تلخی بیفتد و انسان دلگیر نشود. من از صمیم قلب بابت تمام اتفاقات اخیر، دسته بندی هم نمی کنم متاسف هستم. مطمئن باشید من دینی به جشنواره ندارم که بخواهم از آن دفاع کنم. من از جلوگیری از تفرقه دفاع می کنم.

 وی ادامه داد: جشنواره فیلم فجر نوعی از امکان است، من با تمام جوانان کار دارم، من نمی توانم ساکت بنشینم و ببینم که کارگردانی که می داند فیلمش به هیچ جایی نمی رسد یک موج ناجوانمردانه ایجاد می کند، این بی انصافی است که اینقدر یک فرد خودخواه باشد که ملاحظه هیچکس را نکند. نمی‌توانم ساکت بنشینم تا ناحق گفته شود.

وی ادامه داد: دفاع من از جشنواره فیلم فجر هیچ امتیازی به من نداده است، من آدم مدنی هستم و بسته به همین مدنیت است که فیلمم را در بخش غیر رقابتی اکران کردم، اکران فیلم شین هیچ اتفاقی نیست. این جلسه مطبوعاتی هم بنا به خواسته من اتفاق افتاده است، من چند وقت گذشته فقط حرف خوردم، من اینجا نشسته ام که یک بار هم شده از خودم دفاع کنم.

وی افزود: ضرر را با ضرر جبران نمی کنند، من نمی دانم اسمش را چه بگذارم، بالاخره به هر دلیلی این اتفاق دلخراش برای هواپیمای مسافربری افتاده است، اما آیا واقعا باید به دلیل یک اشتباه بزرگ سر پیکان خود را به سمت همه بگیریم. من سالها کار می کنم. من همیشه خط اعتقادی و فکری ام مشخص بوده است، حالا برخی راه افتاده اند و از آرشیو از من فیلم بیرون می آورند، من چیزی را که به آن اعتقاد داشته ام را گفته ام، آدم باید فقط باید برای رضای خدا حرف بزند نه هیچکس دیگر. 

حسینی افزود: من علاقه ای به چهل تیکه شدن کشورم ندارم، من از اکران فیلم «آشغال های دوست داشتنی» دفاع کردم زیرا به نظرم فیلم زمانه است، ما حق بودن را نمی توانیم از هم بگیریم، کسی حق گرفتن این حق از دیگری را ندارد زیرا خدا آن را داده است، غم انگیز ترین اتفاقی که برای من افتاد این است که من ریزش مخاطب داشته باشم، عزت و ذلت آدم دست خداست. من ناراحت نیستم که نود درصد از طرفداران من ریخته اند، من ناراحت کامنتهایی هستم که حتی قابل پخش نیستند. 

وی ادامه داد: من به خاطر خودم ناراحت نیستم، خوشحالم تکلیف برایم روشن شد، لزومی احساس نمی کنم ورای توانایی خودم تواضع داشته باشم، وقتی تعارف را کنار بگذاریم می توان به راحتی حرف می زنم. من به فکر خدمت به فرهنگ سرزمینم هستم، من با رابرت دنیرو درباره فرهنگ ایران و داستانهایی که قابل جهان شمول شدن دارند صحبت کردم. 

حسینی اضافه کرد: من قبلا گفتم مردم اگر صدای رسایی داشته باشند و از همین تریبون جشنواره در قالب فرهنگ حرف بزنند دیگر نیازی نیست که به خیابانها بروند، ما به عنوان هنرمند باید صدای مردم باشیم، ما هنرمندان باید اعتراض به حق مردم را بیان کنیم، با قهر کردن چیزی حل نمی شود، می گویند من قهر می کنم و جشنواره نمی آیم خب نیا، مگر با نیامدن من و یا شما اتفاقی می افتد.

غزال نظر بازیگر فیلم سینمایی «شین» گفت: بازی در این فیلم سینمایی تجربه بسیار سختی بود، این ژانر از سینما برای هر بازیگری سخت است، اما اینکه در کنار بزرگان بازیگری سینما همبازی شدم برایم افتخاری تکرار نشدنی است. 

حسینی درباره حضور طرفداران خود در پردیس ملت گفت: من خودم هم به این نشست دعوت شده ام و نمیدانم چه کسی به پردیس رسانه آمده است یا نه به من مربوط نیست.

وی درباره علاقه خود به سینمای وحشت گفت: من واقعیت امر به سینمای وحشت علاقه خاصی ندارم، بیشتر از هرچیزی درونمایه اثر برایم مهم است. وحشت ژانری است که اگر موفق باشد مخاطب خود را دارد.

حسینی درباره انتخاب غزال نظر برای این فیلم اضافه کرد: من پیشتر با غزاله نظر در مقیمان ناکجا همکاری داشتم، فارغ از بازی خوب وی، او از جمله بازیگران با وقار سینما است. 

وی درباره اتفاقات جشنواره فیلم کن گفت: من می دانستم که تماشاگر غربی درکی از نیمه شعبان ندارد به همین خاطر آنجا  شاید بازخورد خوبی نداشت، هر سخن جایی و هر نکته مکانی دارد، من قبل از جشنواره می دانستم که سه روز بعد تولد حضرت امام زمان (عج) است، آنجا در دلم گفتم که یا امام زمان به مدد خودت اینهمه اتفاق برای بقیه می افتد، یکبار هم برای ما ایرانی ها بیفتد. 

میثم کزازی درباره نقش غزال نظر در فیلم گفت: این بازیگر در ابتدا پیشنهاد شدند و در همان ابتدا نقش را پذیرفتند، در این ژانر بهترین حالت این است که بک گراند از بازیگر نداشته باشیم، دلیل انتخاب من در بخشی این اتفاق بود. 

کزازی درباره فیلمنامه اثر گفت: خدا را شکر که جوانان ایرانی به شدت باهوش هستند و اهل سینما و موسیقی پس می دانم که اگر در فیلمم المانی بیاورم نمی توان به راحتی از فیلم های خارجی بردارم، ما از اول تصمیمی برای ساخت فیلم ژانر وحشت نداشتیم فقط پوسته اثر برایمان این نوع وحشت بود. 

انتهای پیام/

غزال نظر، بازیگر سینما و تلویزیون و تآتر است. وی در آثاری همچون سریال تلویزیونی «تنگنا»، فیلم سینمایی «اعتراف» و فیلم سینمایی «هزارتو» فعالیت داشته است.

بیوگرافی غزال نظر

غزال نظر متولد اردیبهشت 1366 است و از 14 سالگی وارد حرفه ی بازیگری شده است. از زندگی شخصی و خصوصی و همسر غزال نظر اطلاعی در دست نیست.

زندگی نامه غزال نظر

غزال نظر و مادرش

رابطه غزال نظر و شهاب حسینی

سریال بیابان عشق کارگردان هوشنگ هدایتی، تله فیلم تنگنا کارگردان علیرضا بذرافشان ، تله فیلم مادر لر کارگردان جهانگیر الماسی ، تله فیلم کشتی امید کارگردان مجتبی اسدی پور، تله فیلم که عشق آسان نمود اول کارگردان محمدرضا بیاتی ، تله فیلم بازی شبانه کارگردان کاظم معصومی ، مجموعه شاید برای شما هم اتفاق بیفتد ،اپیزود نیمه پنهان کارگردان احمد معظمی و فیلم سینمایی آینه شیطان به کارگردانی فرید ولی زاده ازجمله آثار غزال نظر هستند.

او با نقش بیتا در هزارتو در شهاب حسینی , ساره بیات , غزاله نظر, پژمان جمشیدی , فریبا جدیکار, علیرضا ثانی فر, مریم معصومی , شیرین یزدان بخش, مهسا باقری به ایفای نقش پرداخته. پیش از این نام فیلم هزارتو لابیرنت بود که بعدا به هزارتو تغییر نام داد.

او در نمایش اعتراف به کارگردانی شهاب حسینی به ایفای نقش پرداخت. نمایش اعتراف به زندگی و اعتراف های یک قاتل حرفه ای جوان و درون گرا به پدر روحانی باتجربه ای در کلیسا و چالش های رخ داده بین آن دو نفر می پردازند.در این اثر نمایشی که به تهیه کنندگی مسعود صفوی به صحنه رفته است ، علی نصیریان، شهاب حسینی، مهدی بجستانی، پرویز بزرگی، نیما رئیسی، صالح میرزاآقایی، غزاله نظر، میثاق زارع، شهرام ابراهیمی، ایلیا نصراللهی، تنی آواکیان و عباس حسنی به عنوان بازیگر حضور دارند.

غزال نظر در نمایش اعتراف

غزال نظر و علی نصیریان در نمایش اعتراف

فیلم سینمایی تا ده بشمار از آثار غزال نظر

غزال نظر در تئاتر اعتراف

پوستر هزارتو از آثار غزال نظر

غزال نظر در هزارتو

اینستاگرام غزال نظر با نام کاربری ghazalnazar_official فعال است.

غزال نظر

غزال نظر

غزال نظر

تصاویر غزال نظر

جدیدترین تصاویر غزال نظر

غزال نظر

تصاویر اینستاگرام غزال نظر

غزال نظر

تصاویر جدید غزال نظر

غزال نظر

غزال نظر

tanama.ads@gmail.com:تبلیغات

All Rights Reserved © Tanama 2020

tanama.ads@gmail.com:تبلیغات

All Rights Reserved © Tanama 2020

غزاله نظر بازیگر ایرانی است که تاکنون در چندین فیلم و سریال میخوای نقش کرده است در ادامه با بیوگرافی کامل شخصی و هنری آثار فیلم و سریال و عکس های شخصی و خانواده بهمراه وضعیت ازدواج و همسر و آیدی اینستاگرام وی را در مجله حرف تازه مشاهده و می خوانید

غزاله نظر بازیگر ایرانی سینما و تلویزیون و تئاتر و وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در اردیبهشت سال ۱۳۶۶ در تهران به دنیا آمده است.

درباره وضعیت ازدواج و همسر و مجرد یا متاهل بودن وی خبری تا کنون منتشر نشده است و اطلاع دقیقی از زندگی شخصی وی موجود نیست

وی بازیگری‌ را از سن نوجوانی و از ۱۴ شروع کرده و در فیلم‌ها و سریال‌های زیادی نیز نقش آفرینی کرده است
خانم نظر با توانایی و استعدادی که در بازیگری و عرصه هنر دارد، خیلی زود در بین بازیگران مطرح جای گرفت و اکنون یکی از هنرمندان باسابقه و نام‌ آشنای سینما تلویزیون و تئاتر می باشد
از مهم‌ترین آثارش و می‌توان به بازی در فیلم تنگنا، فیلم تئاتر اعتراف و فیلم سینمایی مقیمان ناکجا اشاره کردرابطه غزال نظر و شهاب حسینی

وی علاوه بر بازیگری به عنوان وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی نیز فعالیت دارد

در سال ۸۵ با بازی در فیلم تلویزیونی تنگنا بازیگری را شروع کرده که این در سال ۱۳۸۵ به کارگردانی علیرضا بذرافشان و تهیه‌کنندگی منصور سهراب‌پور ساخته شد
او در این فیلم با شهاب حسینی و سروش صحت همبازی بود
نظر همچنین در سال ۹۶ در نمایش اعتراف مجددا با شهاب حسینی همکار شد.

عکسهای غزاله نظر در گذر زمان

خانم نظر در فیلم سینمایی هزارتو که در کنار شهاب حسینی، ساره بیات و پژمان جمشیدی ایفای نقش کرده که در نقش دختری به نام بیتا در این فیلم حضور پیدا کرده بود
از جمله خصوصیات هنری این بازیگر همکاری با شهاب حسینی و باری در کنار او در فیلم ها و سریالهای زیادی می باشد

تنگنا کارگردان علیرضا بذرافشان (۱۳۸۵)
مادر لر کارگردان جهانگیر الماسی
کشتی امید کارگردان مجتبی اسدی پور
تله فیلم که عشق آسان نمود اول کارگردان محمدرضا بیاتی (۱۳۸۷)
بازی شبانه کارگردان کاظم معصومی (۱۳۸۷)
سریال شاید برای شما هم اتفاق بیفتد اپیزود نیمه پنهان کارگردان احمد معظمی
مقیمان ناکجا به کارگردانی شهاب حسینی (۱۳۹۶)
آینه شیطان کارگردان فرید ولی زاده (۱۳۹۷)
سریال بیابان عشق
فیلم هزارتو
فیلم سینمایی تا ده بشمار
تا ده بشمار
بی پولی

وی در سریال ملکاوان در سال ۹۸ یکی از بازیگران سریال ملکاوان به کارگردانی احمد معظمی است

اینستاگرام غزال نظر با نام کاربری ghazalnazar_official فعال است.

شما کانال تلگرام هم دارین؟


نام (required)

               ایمیل (نشان داده نخواهد شد, الزامی)


Δdocument.getElementById( “ak_js_1” ).setAttribute( “value”, ( new Date() ).getTime() );نی نی سایت

رابطه غزال نظر و شهاب حسینی
رابطه غزال نظر و شهاب حسینی

Comments

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *