دعا برای جلب توجه مردم

دعا برای جلب توجه مردم
دعا برای جلب توجه مردم

یادگیری زبان انگلیسی […] تاریخ : ۰۴ / ۰۷ / ۱۳۹۹ بازدید : 2021 موضوع :

آموزش رایگان زبان انگلیسی […] تاریخ : ۰۴ / ۰۷ / ۱۳۹۹ بازدید : 1793 موضوع :

Best sources of love and relationship from all […] تاریخ : ۰۳ / ۰۷ / ۱۳۹۹ بازدید : 1427 موضوع :

فال عشق واقعی وازدواج تاریخ : ۰۳ / ۰۶ / ۱۳۹۷ بازدید : 3286 موضوع :

کانال مشاوره خانواده تاریخ : ۰۲ / ۰۶ / ۱۳۹۷ بازدید : 651 موضوع : دعا برای جلب توجه مردم

علائم عاشق شدن پسران تاریخ : ۱۳ / ۰۵ / ۱۳۹۷ بازدید : 1201 موضوع : جذب عشق

 باید ها و نباید ها برای […] تاریخ : ۱۷ / ۰۱ / ۱۳۹۵ بازدید : 2898 موضوع :

در این مطلب از نوین اطلس دات کام چندین دعا برای جذب دیگران معرفی می کنیم. با دعا برای جلب محبت دیگران و ایجاد مهر و محبت در دل آن ها می توانیم هر فردی را به خود جذب کنیم. دعا برای انداختن مهر خود در دل دیگران و دعا برای جلب توجه شخص مورد نظر باعث می شود توجه دیگران بیشتر به سمت ما متمرکز شود ودر چشم آن ها عزیز تر به نظر بیاییم. برای جذب هر دختری می توانید از دعا برای جذب دختر بهره ببرید.

دعا برای جلب محبت قوی عشق و محبت دیگران را نسبت به شما افزایش می دهد. دعا برای جلب توجه دیگران به خود باعث می شود بیشتر در مرکز توجه دیگران قرار بگیرید. اگر فردی با شما بدخلقی می کند و نسبت به شما سنگدل است دعا برای نرم شدن دل دیگران را در مقابل او استفاده کنید. دعای جلب محبت از راه دور نیست محبت هر فردی را حتی از راه دور به شما جلب می کند.

دعا برای جلب محبت و انداختن مهر خود در دل دیگران

اگر می خواهید محبت هر فردی را به خود جلب کنید و نزد او عزیز و محترم شوید به طرف راست و چپ و جهت خود هر کدام ۴ مرتبه بگویید (یا عَزیز) سپس به طرف مقابل بدمید. این عمل برای جلب محبت دیگران بسیار مجرب است و novinatlas.com کاربرد آن را تضمین می کند.

همچنین برای انداختن مهر خود در دل دیگران و برای ایجاد محبت در دل آن ها در روز جمعه ۱۰۰۰ مرتبه ذکر (اَلوَدُود) را بر انار شیرین بخوانید و به خورد مطلوب بدهید تا مهر و محبت او نسبت به شما افزایش پیدا کند و هیچ وقت از شما جدا نشود.

دعا برای جلب توجه شخص مورد نظر و جذب دختر

نوین اطلس دات کام دریافته از امام سجاد (ع) نقل شده است اگر نزد مردم بی ارزش و بی قدر هستید و می خواهید محترم و مکرم گردید برای جلب توجه شخص مورد نظر روزی ۳۰۰ مرتبه دعای زیر را تلاوت کنید تا خدای متعال شما را نزد شخص مورد نظرتان عزیز و مکرم گرداند و توجه او را به خود جلب کنید.

یا حمیدِی الفِعالِ ذَالمَنِّ عَلی جَمیعِ خَلْقِهِ بِلُطْفِهِ

هم چنین اگر دختری به شما کم محلی می کند اما او را دوست داشته و قصد دارید او را به خود جذب کنید دعای زیر برای جذب دختر بسیار مفید بوده و کاربرد آن به چشم دیده شده است. این دعا را به هدیه ای و یا شاخه گلی بخوانید و آن را به دختر مورد علاقه تان هدیه دهید تا خیلی زود به شما جذب شود.

یا حَلیمُ تَحَمَّلتَ بالحِلمِ و الحِلمُ فی حِلمِ حِلمِکَ یا حَلیمُ

دعا برای جلب محبت قوی و جلب توجه دیگران به خود

برای جلب محبت قوی اگر سوره ی یوسف را بنویسید و سه روز در خانه نگه دارید و بعد از سه روز آن را در بیرون خانه دفن کنید نزد هر شخصی محبوب و عزیز خواهید شد و محبت هر شخصی را که می خواهید به خود جلب می کنید. این دعای جلب محبت بسیار قوی است و خیلی زود به نتیجه می رسد.

اگر تنها هستید و هیچ کس به شما توجه نمی کند برای جلب توجه دیگران به خود دعای زیر را هر روز در وقت اذان صبح ۷ مرتبه بخوانید و از خدا بخواهید دیگران توجه بیشتری به شما داشته باشند ان شاءالله خدای متعال دعای شما را مستجاب خواهد کرد.

ثُمَّ کَانَ مِنَ الَّذِینَ آمَنُوا وَتَوَاصَوْا بِالصَّبْرِ وَتَوَاصَوْا بِالْمَرْحَمَهِ

دعا برای نرم شدن دل دیگران و جلب محبت از راه دور

اگر فردی با شما بدخلقی می کند و نسبت به شما سنگدل است دعا برای نرم شدن دل زیر را به هر چیز شیرینی بخوانید و کاری کنید از او بخورد. این عمل را روزی یک بار ترجیحا به هنگام غروب آفتاب و در وقت اذان انجام دهید.

أَوْ إِطْعَامٌ فِی یَوْمٍ ذِی مَسْغَبَهٍ *یَتِیماً ذَا مَقْرَبَهٍ *أَوْ مِسْکِیناً ذَا مَتْرَبَهٍ

برای جلب محبت فردی که از شما دور است نیز دعای زیر کاربرد فراوان دارد. اسم فرد را روی پارچه ای بنویسید و این دعا را ۳ بار به ان بخوانید و پارچه را در هر وعده نماز که می خوانید به مچ دست خود ببندید. این دعا برای جلب محبت از راه دور بسیار مجرب است.

الساعی على الأرمله والیتیم کالقائم الذی لا یفتر ، والصائم الذی لا یفطر

چگونه در دعای جذب موفق می شوید

اگر قصد دارید در هر کاری به خصوص در علاقه مند کردن دیگران موفق شوید باید علم کافی نیز داشته باشید تا به هدف خود برسید. برای اینکار باید تلاش کنید ( در کنار دعا). خداند در سوره ی النجم می فرماید: وَ أَنْ لَیْسَ لِْلإِنْسانِ إِلاّ ما سَعی وَ أَنَّ سَعْیَهُ سَوْفَ یُری. (النّجم: ۳۹ و ۴۰(

“و نیست از برای انسان مگر کوشش و تلاشی که انجام داده است و قطعاً ثمره کوشش و تلاش خود را خواهد دید.”

به همین دلیل برای آشنایی بیشتر با روانشناسی عشق و مطالب مرتبط با آن توصیه می کنم غیر از مطالعه دعاها مطالب گوناگون مختلف دیگر که مربوط به روانشناسی است را در این سایت مطالعه کنید. می توانید از مطالب زیر شروع کنید.

اگر تمایل به مطالعه مقاله درباره موضوع دلتنگ کردن معشوق به زبان انگلیسی را دارید روی لینک زیر کلیک کنید:

how to make your ex missing you during no contact

مطالب مرتبط:

دعا برای جلب محبت شدید از راه دور

چگونه دیگران را به خود جذب کنیم

دعا برای انداختن مهر خود در دل دیگران

جذب مرد مورد علاقه

دعا برای جذب دختر

دعای قوی برای جلب محبت دیگران

۴ حرکت ساده برای برگرداندن عشق از دست رفته

دعا برای جلب توجه مردم

novinatlas 1717 نوشته در نوین اطلس دارد . مشاهده تمام نوشته های novinatlas

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

var _paq = window._paq || []; /* tracker methods like “setCustomDimension” should be called before “trackPageView” */ _paq.push([‘trackPageView’]); _paq.push([‘enableLinkTracking’]); (function() { var u=”//novinbinesh.com/analytics/”; _paq.push([‘setTrackerUrl’, u+’matomo.php’]); _paq.push([‘setSiteId’, ‘3’]); var d=document, g=d.createElement(‘script’), s=d.getElementsByTagName(‘script’)[0]; g.type=’text/javascript’; g.async=true; g.defer=true; g.src=u+’matomo.js’; s.parentNode.insertBefore(g,s); })();

برای دسترسی بهتر, راحت تر و سریع تر به سایت ما می توانید وب سایت ما را بوکمارک کنید .

برای مطالعه بهترین منابع روانشناسی عشق و بهبود رابطه ما به شما وبسایت نوین بینش را معرفی می کنیم.

برای عزیز و محترم شدن در نزد دیگران برخی از اذکار و دعاها بسیار مجرب هستند که با خواندن آنها می توان به فردی محبوب در نزد دیگران تبدیل شد، بعضی از دعاها به ایجاد مهر و محبت بسیار معروف هستند.

اگر شخصی بخواهد نزد دیگری عزیز و محترم شود به طرف راست و چپ و جهت خودش هر کدام 4 مرتبه بگوید (یا عَزیز) سپس به طرف مقابل بدمد البته عزیز خواهد شد. این عمل مجرب و صحیح هست.

برای عزیز شدن نزد همه به خصوص نزد شوهر هر کس هفت روزر، روزی 25 مرتبه صبح و 25 مرتبه عصر دعای زیر را بخواند، در جلب محبت دیگران اثر عظیم دارد.

«بسم الله الرحمن الرحیم سخرلی فلان ابن فلان الحمدلله رب العالمین یا رقیب سخرلی قلبه الرحمان الرحیم یا ودود سخرلی فلان ابن فلان مالک یوم الدین یا رقیب سخرلی قلبه ایاک نعبد و ایاک نستعین یا ودود سخرلی فلان بن فلان اهدنا الصراط المستقیم یا رقیب سخرلی فلان بن فلان صراط الذین انعمت علیهم یا ودود سخرلی فلان بن فلان غیرالمغضوب علیهم یا رقیب سخرلی فلان بن فلان و لاالضالین یا ودود سخرلی فلان بن فلان».

دعا برای جلب توجه مردم

در مورد دعا برای عزیز شدن نزد معشوق و دعا برای عزیز شدن در چشم همه باید 70 بار سوره حمد خوانده شود. در مورد ارزش این سوره امام صادق(ع) فرمود:«چنانچه بر مرده‎ای 70 بار سوره حمد خواندید و زنده شد تعجب نکنید.» (اصول کافی)

برای ایجاد محبت در دل معشوق

برای ایجاد محبت در دل مقابل در روز جمعه 1000 مرتبه( اَلوَدُود) را بر انار شیرین بخواند و به خورد مطلوب بدهد تا بخورد دوستی او بی نهایت گردد به گونه ای که تا روز قیامت از او جدا نشود.

ختم عجیب ادریسیه برای عزیز شدن نزد مردم

از مرحوم شیخ بهایی نقل است:هر کس این اذکار را بخواند دعای او مستجاب می شود. اگر کسی این اسماء را بخواند، هر قدر نزد مردم بی ارزش و بی قدر باشد، محترم و مکرم می گردد و خدای تعالی چندان نعمت ظاهری و باطنی به او عنایت فرماید که از حساب آن عاجر می ماند:

یا حمیدِی الفِعالِ ذَالمَنِّ عَلی جَمیعِ خَلْقِهِ بِلُطْفِهِ

ذکر مجرب برای رفع بدخویی و دوست داشته شدن توسط مردم

اگر کسی رفتار بدخویی داشته باشد هر روز 95 بار بخواند حق تعالی آن بدخویی برطرف گرداند

و اگر دوستی خواهند هر روز 63 بار بخواند آنکس مطیع شود اگر پیش پادشاهان خواند هر روز 111 بار بخواند تا 161 روز مسخر می شود

و اگر هر روز 25 بار بخواند خلق او را دوست دارند و اگر در کشت زراعت خواند بار بسیار آورد

یا حَلیمُ تَحَمَّلتَ بالحِلمِ و الحِلمُ فی حِلمِ حِلمِکَ یا حَلیمُ

کونوز الاسرار ج 1 ص 120 و121

هر که سوره یوسف را بنویسد و سه روز در خانه نگهدارد و بعد از سه روز آن را در بیرون خانه دفن کند نزد پادشاه مملکت عزیز و مکرم گردد.

«قرآن درمانی روحی و جسمی محسن آشتیانی، سید محسن موسوی»

برای گرامی شدن در نظرهای مردم ، هنگام خارج شدن از منزل ، دوازده مرتبه بخواند و بر خود بدمد که بسیار مجرب است. این دعا بسیار برای عزیز شدن در چشم همه سفارش شده است.

یا عَزیزُ ذُوالْعِزِّ وَ الْاِقْتِدارِ اَعِّزْنی

دعا برای عزیز شدن بسیار در چشم همه

بر اساس آنچه در روایتی آمده است زیاد خواندن سوره نجم موجب می شود فرد نزد مردم محبوب واقع شود. {ثواب الاعمال 116}.

از نطر قرآن ایمان و عمل صالح انسان را در نزد دیگران عزیز و محبوب می سازد :{اَلَّذِینَ آمَنُوا وَ عَمِلُوا اَلصَّالِحاتِ سَیَجْعَلُ لَهُمُ اَلرَّحْمنُ وُدًّا {کسانی که ایمان آورده و اعمال صالح انجام دهند خداوند برای آنان محبتی در دل‏ها قرار خواهد }، {(مریم، آیه 96)

دعای زیر را 11 مرتبه بخواید به این نیت که شخص مورد نظرتان سریع به محبت شما احضار گردد

بسم الله الرحمن الرحیم

وَالضُّحَی وَاللَّیْلِ إِذَا سَجَی مَا وَدَّعَکَ رَبُّکَ وَمَا قَلَی

وَلَلْآخِرَةُ خَیْرٌ لَّکَ مِنَ الْأُولَی وَلَسَوْفَ یُعْطِیکَ

رَبُّکَ فَتَرْضَی أَلَمْ یَجِدْکَ یَتِیمًا فَآوَی وَوَجَدَکَ

ضَالًّا َهَدَی وَوَجَدَکَ عَائِلًا فَأَغْنَی فَأَمَّا الْیَتِیمَ

فَلَا تَقْهَرْ العجل العجل العجل الساعة الساعة الساعة

الوحا الوحا الوحا فلان بن فلان علی حب فلانه بنت فلانه

جهت مهربانی هفت مرتبه به طرف او این دعا را بخوانید :یا عزیز یا حمید یا مجید یا فعال لما یرید.

هفته ای چند بار این کار انجام بدید

همچنین آیه آخر سوره توبه را 30 بار پس از نیمه شب جمعه را بخوانید

admin

مارس 26, 2018
ذکر و دعاهای قرآنی

1 دیدگاه
120,772 بازدید

در این پست از سایت ذکر و دعاهای قرآنی دعاگو 2agoo.com آیه های بسیار مجرب برای جذب افراد فقط با نگاه کردن به آنها را برای شما عزیزان قرار دادیم .

آیه های بسیار مجرب برای جذب افراد فقط با نگاه کردن به آنها,آیه قرآنی برای جذب افراد,آیه هایی بسیار قوی برای جذب سریع افراد,آیه و دعا برای جذب انسان با نگاه کردن,تکنیک و روشهایی برای جذب کردن افراد با نگاه کردن به شخص

در حالی که به شخص مورد نظر نگاه میکند این ایه ها و توکیل را چند بار بخوانیددعا برای جلب توجه مردم

میگویی: یا ایها الملاء ایكم یأتینی بعرشها قبل ان یأتونی مسلمین. قال عفریت من الجن انا اتیك به قبل ان تقوم من مقامك وانی علیه لقوی امین

سپس: توكلوا یا خدام هذه الایات بجلب من انظر الیه الوحا العجل الساعه (فان لم تأتونی به فلا كیل لكم عندی ولا تقربون ) حسبی الله ونعم الوكیل

امتحان كنيد بسيار مجرب است

***************************

«بسم الله الرحمن الرحیم ان لا تعلوا علی و اتونی مسلمین»

به نام خداوند بخشنده مهربان
« توصیه من این است که نسبت به من برتری جویی نکنید و به سوی من در آیید در حالی که تسلیم حق هستید.» (سوره نمل، آیه 30 و 31)


«لو لا ان ربطنا علی قلبها لتکون من المومنین»

«اگر دل او را به وسیله ایمان و امید محکم نکرده بودیم، تا در زمره اهل ایمان در آید.» (سوره قصص، ایه 10)


برای جلب محبت :

اگر خواهی محبت شخصی را به خود مشغول داری یا از او نفعی به تو رسد این عمل را که مجرب

است انجام بده . در وقتی که ماه عروج می گیرد از روز پنج شنبه یا روز جمعه این عمل را شروع کن

در وقت شب دو زانو نشسته و روی به جانب قبله چشم های خود را ببند و ۱۱ مرتبه آیة الکرسی را

تا هو العلی العظیم بخوان سپس ۱۰۱۰ مرتبه یا بارِی بگو و شخص مقابل را تصور کن که در مقابل

تو ایستاده و تسلیم تو می باشد وقتی که اذکار تمام شد بر سینه او بدم و در دل خود بگو :

مطیع من شو

این عمل را ۱۵ روز انجام بده و چنانچه بر آبی یا خوراکی بدمی و به او رسانی تا بخورد فرمان بردار

خواهد شد به فضل الهی

منبع : کنز الحسینی صفحه ۳۱

برای جلب محبت :

برای جلب محبت عمل به این دستور بسیار مجرب و موثر است بر شیرینی مانند قند یا شکر یا شی

شیرین ۳۵ مرتبه اسم یا هادِیُ را بگوید و آن شیرینی را بدهد تا مطلوب بخورد و همین

خاصیت بری یا وَدُوُدُ و یا دایِمُ نیز می باشد

منبع : کنوز الدعوات فی کشف المهمات نسخه خطی

برای جلب محبت محبوب :

برای جلب محبت محبوب آیه ۷۲ سوره یس

وَذَلَّلْنَاهَا لَهُمْ فَمِنْهَا رَكُوبُهُمْ وَمِنْهَا يَأْكُلُونَ

را ۸۳ مرتبه بر شکر یا خرما یا کشمش یا انجیر چنانچه هر کدام از این ها را دوست داشته باشد

بخوان و به او بده تا بخورد . محبت او نسبت به شما بسیار بیشتر خواهد گشت این عمل از

مجربات صحیحه است

منبع : مجموعه ابن سینا صفحه ۵۶

برای ایجاد محبت در دل معشوق :

برای ایجاد محبت در دل مقابل در روز جمعه ۱۰۰۰ مرتبه اَلوَدُود را بر انار شیرین بخواند و به

خورد مطلوب بدهد تا بخورد دوستی او بی نهایت گردد به گونه ای که تا روز قیامت از او جدا

نشود

دعا برای جلب توجه مردم

منبع :منتخب الختوم صفحه ۱۳۴ و ۱۳۵ – گنجینه عطار صفحه ۴۲

رفع کدورت و بازگشت معشوق :

چنانچه کسی از شما رنجیده خاطر گشته و قصد دارید او دوباره باز گردد شربتی تهیه کرده و

در آن گلاب و آب لیمو بریزید روز پنج شنبه در وقت نماز عصر رو به قبله نشسته چشم ها را

ببندید و ۱۴۰۰ مرتبه ذکر یا وَدُودُ را بگویید سپس بر پیاله دمیده و خود بنوشد یا به کسی که

طالب آن شخص است بدهد تا بخورد و چنانچه در بین ذکر مطلوب آمد ذکر را تعطیل نکند این

عمل را در سه یا هفت روز تکرار کند مجرب است

منبع : کنز الحسینی صفحه ۳۰

مطیع و فرمان بردار شدن معشوق :

اگر با کسی دوست است و می خواهد او نیز با او دوستی کند این اذکار را هر روز ۱۰۰۰ مرتبه بخواند

و بر شیرینی بدمد و به او بخوراند یا بر گل بدمد و به او بدهد تا بو کند بی شک مطلوب او مطیع

و فرمان بردار خواهد شد . این عمل مجرب است

واللهُ الْمُسْتَعانُ عَلی ما تَصِفُونَ یا رَفیقُ یا شَفیقُ نَجِّنی مِنْ کُلِّ فَتیقٍ

منبع : کنز الحسینی صفحه ۸۷

عزیز شدن در نزد معشوق :

اگر دعای زیر را با مشک و زعفران روی پوست آهو نوشته همراه خود نگه دارید، در پيش تمامی خلایق عالم مورد تائيد و احترام و محبت شدید قرار خواهيد گرفت. بخصوص شخصی که نامش را در این دعا نوشته اید.
اگر 7 مرتبه بر سرمه خوانده و در چشم مالیده شود، همان تاثیر را دارد.
اگر این دعا بر 7 دانه سنگ خوانده و یکی یکی در آتش انداخته شود و نیت کند که نظر فلان را بر من شیرین گردان، مجرب است.
اگر به نیت ازدواج خوانده شود، باز مفید است.

اگر کسی این دعا را 7 بار بر قطعه ای موم بخواند و آن را در آتش اندازد به نیت محبوب القلوب شدن نزد شخص خاص، موثر است .
اگر 41 بار این دعا بر سیب یا گلابی یا هر میوه دیگر خوانده شود به دو طرف بدهند که بخورند، آن دو عاشق یکدیگر شوند.
به نیت غیر نیز 41 بار خوانده شود .
اگر این دعا 3 بار بر مسافر خوانده شود به سلامت برگردد.
اگر این دعا 3 بار بر کف دست خوانده و به صورت مالیده شود، فرد از خطرات در امان ماند .
اگر روزی 1 بار این دعا را بخوانی، مورد لطف و مرحمت همگانی قرار گیری.
فواید این دعا به تجربه اثبات و بارها امتحان شده و بسار مفید و مجرب می باشد.

بسم الله الرحمن الرحيم
حَمدُ ثَنای و الکبریای ذاتی و الخُلقُ کُلُهُم عبدی و اَمایِ والانبيا ءُ و الرُسُلُ اوليای و اصفيای ومحمدٌصلی الله عليه و سَلََّمَ نبیِّ و رُسُلی انی قَد زَوجَتُ الاشياءَ لِيَدُلَّوا علی وَحدانيتی اشهدُ و ملائکتی سواتی و حَمَلتُ عَرشی انّی قد زَوَجتُّ الاشياءَ لِيَدُلُّوا علی وحدانيتی اشهد و ملائکتی سواتی و حملت عرشی انی قد زَوَجتُّ اَمَتی حَقَّ البَدیع فِطرَتی و مَنبَعُ قُدرَتی آدَمُ عليه السلامُ عليهِ صَلاتی و تَسبيحی و تَنزیهه و تَهليل و هُوَ آیَةَ الکرسی بِشهادةِ ان لا اله الا اللهُ یا آدمُ یا حوّاءُ اُدخُلا جَنَّتی و کُلا ثَمَرَتی و لا تَقرَبا شَجَرَتی السّلا مُ عليکُما وَ رَحمَتی و بَرَکَتی اللّهُمَ اَحرِقَ و هَيِّج واَجلب و اَجزَب قَلبِ و عقلِ وروحِ و جميعِ اعضا ءِ و جميعِ جوارحِ فلان ابن فلان علی حُبِّ و عشقِ و مَحَبَّةِ و مَوَّدَةِ فلان ابن فلان بِمَحَبَّةِ القَویَّةِ و الشَّدیدَةِ مِن غَيرِ مُهلَةٍ بلا اختيارٍ بالعَجَلِ و السُّرعَةِ. اللّهُمَ اَلَّف بَينَهُما کَما اَلَّفتَ بَينَ آدمَ و حوّاءُ و کَما الّفتَ بَينَ موسی و صفورا و کما الّفتَ بَينَ ابراهيم َو سارا و هاجر . و کما الّفتَ بين یوسُف و زُلَيخا و کما اَلَّفتَ بَين مُحمّد و عائشَة رضی اللهُ تعالی عَنهُما و بِحَقِّ جبرائيلَ و ميکائيلَ و اسرافيلَ و عزرائيلَ صلواتُ اللهِ عليهم اجمعينَ و بحق الانبياءِ و المرسلينَ و صلی اللهُ علی خيرِخلقهِ محمدٍ و آلِهِ و صَحبِةِ اجمعينَ الطيبينَ الطاهرینَ وسلامٌ علَی المرسلينَ و الحمدُ اللهِ رب العالمين

جلب محبت :

عملی است مجرب برای جلب محبت :

اذکاری را که ذکر می شود به همین کیفیت بنویسد و دم کند و آب آن را به مطلوب بدهد تا بخورد و

چنانچه نتواند به مطلوب برساند به مورچگان بدهد اثر تمام خواهد دید و مجرب است

أَلَمْ تَرَ كَيْفَ بستم خواب و خور ( اسم مطلوب را بنویسد) افسون ابن ( اسم پدر مطلوب )

علی ( اسم طالب ) ابن ( اسم مطلوب ) فَعَلَ رَبُّكَ بِأَصْحَابِ الْفِيلِ أَلَمْ يَجْعَلْ كَيْدَهُمْ

بستم خواب و خور ( اسم مطلوب ) ابن ( اسم پدر مطلوب ) علی حب ( اسم طالب )

ابن ( اسم پدر طالب ) فِي تَضْلِيلٍ وَأَرْسَلَ عَلَيْهِمْ طَيْرًا أَبَابِيلَ تَرْمِيهِم بِحِجَارَةٍ مِّن سِجِّيلٍ

فَجَعَلَهُمْ كَعَصْفٍ مَّأْكُولٍ بستم خواب و خور ( اسم مطلوب ) ابن ( اسم پدر مطلوب )

عل حب ( اسم طالب ) ابن ( اسم پدر طالب )

در تمامی فقرات اسامی و پدرانشان را باید بنویسد

منبع : کنز الحسینی صفحه ۸۳

بی قرار شدن از محبت :

اذکار شریفه

فَسُبْحَانَ الَّذِي بِيَدِهِ مَلَكُوتُ كُلِّ شَيْءٍ وَإِلَيْهِ تُرْجَعُونَ و لا حول و لا قوة الا بالله العلی العظیم

را ۱۰۱ مرتبه بر شیرینی در روز یکشنبه بخواند و بدمد و به مطلوب بخوراند او از

محبت بی قرار خواهد شد

منبع : کتاب کنز الحسینی

جلب محبت دیگران :

اگر خواهی محبت دیگری را به خود جلب کنی در روز جمعه با مشک و زعفران و گلاب در موقع

نماز بنویس

بسم الله الرحمن الرحیم لا اله الا هو الحی القیوم الله الله الله یا معارج یا معارج یا حی یا

حی یا حی یا قیوم یا قیوم یا قیوم یا قیوم یا رب یا رب یا رب برحمتک یا ارحم الراحمین

و صلی الله علی سیدنا محمد و آله اجمعین یا رب احرق قلب ( اسم مطلوب ) ابن ( اسم

پدر مطلوب ) علی حب ( اسم طالب ) ابن ( اسم پدر طالب ) یحبونهم کحب الله و الذین

آمنوا اشدّ حباً ِللِه عملا عم یا عاطمحا سحا با یا یهو با بالحی یا طمعوا یا دو سم طعم ارباعاً

کسوبا بوکع سا محبوب باسح یا مططر و حح با ست یا اسح صلعو الله و طه الا صبو و لا حول

ولا قوة الا بالله العلی العظیم

این نوشته را نزد خود نگه دارد و به مجرد دیدن مطلوب عاشق وی گردد این عمل مجرب است

منبع : کنز الحسینی صفحه ۶۰ و ۶۱

ختم بسم الله الرحمن الرحیم برای محبت :

هر کس بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِيمِ را ۷۸۶ مرتبه بر ظرف آبی بخواند وبدمد و به شخص مقابل

بدهد تا بیاشامد محبت شدیدی به او پیدا خواهد کرد

منبع :مخزن تعویذات صفحه ۶۱

پاسخ: 
برادر گرامي اين كتاب ها و بيشتر كتاب هايي كه در رديف آن قرار مي گيرد معتبر نيستند و نمي توان به آنان استناد كرد و بعيد نيست عمل كردن به محتويات آن حرام باشد.
كسي كه اينگونه اعمال را انجام مي دهد قطعا مورد غضب و سخت خداوند قرار مي گيرد. زيرا موجبات گرفتاري و زحمت بندگان خدا را فراهم كرده است.
چنين فردي خود خواه و متكبر است كه مي خواهد ديگران را مسخر خود قرار دهد و تكبر از گناهان بزرگ است.
بهتر است به جاي اين كه وقت خود را صرف جلب محبت ديگران كنيد در مسير الهي قدم برداريد و به گونه اي زندگي كنيد كه محبوب خداوند تعالي و امام زمان عليه السلام باشيد.
فرض كنيد حالا با انجام اين اعمال خود را محبوب ديگري كرديد و آن بيچاره را واله و سرگردان خود نموديد، فكر مي كنيد به همين اندازه كار تمام مي شود يا تازه ابتداي كار است؟! اگر كسي از اين راه عاشق ديگري شود زندگي را بر كام خود و معشوقش حرام مي كند و مشكلات و سختي زيادي در پي دارد كه بعد از آن دوباره بايد به اين فكر كند كه چه كند تا اين علاقه كم شود دوباره ختم ديگر بگيرد تا…
بعد از گذشت ايام مي بيند زندگي خود را در اين امور صرف كرده و نداي الرحيل و موت كه رسيد متوجه مي شود كه اعمالش همه شيطاني بوده و حالا يك عمر تا ابد بايد حسرت كارهاي نفساني خود را با آتش سوزان قهر الهي و آه حسرت خود تحمل كند.
اگر قدري به عواقب و نتيجه اي كه از اين اعمال بدست مي آيد تفكر كنيد هيچگاه به فكر انجام دادن يا امتحان كردن آن نمي افتيد.
پيشنهاد مي كنيم به جاي اين كه عمر شريف خود را صرف مطالعۀ اين كتاب ها كنيد به مطالعۀ كتاب هاي اصول دين و اعتقادات روي بياوريد و توحيد خود را قوي كنيد و در فكر اصلاح خود باشيد.
براي مطالعه كتاب هاي زير پيش نهاد مي شود:
1. رسالۀ مرجع تقليد خود.
2. كتب اخلاقي مثل معراج السعادة مرحوم نراقي و اخلاق شبّر و مقالات آيت الله شجاعي.
3. زندگي نامۀ علماي بزرگ مثل آيت الله قاضي، محمد جواد انصاري همداني، علامه طباطبايي و…

خداوند حکيم، نظام هستي را بر پايه اسباب و مسببات قرار داده ؛ يعني براي پيدايش هر پديده اي علتي خاص و براي حل هر مشکلي راهکارهاي ويژه اي تعيين نموده است.
از سويي ديگر می دانیم که خداوند برای آن که انسان به اهداف مورد پسندش برسد، دو گونه اسباب و علل مقرر داشته است: مادي و معنوي.
دعا و نماز و صدقات و زیارات و مانند آن از جمله اسباب معنوي است که خداوند آن را در کنار عوامل مادی مؤثر در سرنوشت و نظام زندگی قرار داده است.
بنا بر اين هر چند مطلق دعا و نماز های مستحبی مي تواند در ايجاد مهر و محبت موثر باشد؛ اما از روايات به دست مي‏آيد که رعايت اموري چند غير از دعا و امور معنوی نیز ، موجب جلب محبت ديگران می گردد. در ذیل به هر دو دسته عوامل اشاره می شود.
الف- نماز و دعا :
برای جلب محبت همسر، پدر و مادر ، یا یکی از محارم و یا جلب محبت کسی که داشتن رابطه با او حرام و گناه نیست ،وضو بگیر. دو رکعت نماز مثل نماز صبح به قصد قربت و نزدیک شدن به خدا بخوان، بعد از نماز ( با گفتن تسبیحات حضرت فاطمه سلام الله علیها ) به حمد و ستایش خدا بپرداز ، سپس بر محمد و آلش صلوات بفرست. آن گاه این دعا را بخوان :
اللَّهُمَّ ارْزُقْنِي إِلْفَهَا وَ وُدَّهَا وَ رِضَاهَا بِي وَ أَرْضِنِي بِهَا وَ اجْمَعْ بَيْنَنَا بِأَحْسَنِ اجْتِمَاعٍ وَ أَنْفَسِ ائْتِلَافٍ فَإِنَّكَ تُحِبُّ الْحَلَالَ وَ تَكْرَهُ الْحَرَامَ وَ اعْلَمْ أَنَّ الْإِلْفَ مِنَ اللَّهِ وَ الْفِرْكَ مِنَ الشَّيْطَانِ لِيُكَرِّهَ مَا أَحَلَّ اللَّهُ عَزَّ وَ جَلَّ. مردی از امام باقر علیه السلام دعایی جهت جلب محبت همسرش تقاضا کرد ،حضرت دستور عمل ذکر شده را به او فرمود.( 1)
ب- راهکارهای عملی و کارکردی:
1- ایمان سرچشمه محبت و محبوبیت:
برای جلب محبت دیگران هیچ عاملی مؤثرتر از ایمان به خدا و عمل صالح که در درجه اول به معنای انجام واجبات و ترک گناهان می باشد ، نیست. چنان که خداوند در آیه 96 سوره مریم می فرماید: کسانی که ایمان آوردند و عمل صالح انجام دادند، خداوند رحمان محبت آنان را در دل ها می افکند، و آن ها را محبوب همه می گرداند.
اعتقاد به یگانگی خدا و دعوت پیامبران که بازتابش در روح و فکر و گفتار و کردار انسان ….تجلی کند، همچون نیروهای عظیم مغناطیسی کشنده و رباینده (محبت ) است. (2) هر چه معرفت و ایمان و عمل صالح بیشتر باشد جلب محبت نیز زیادتر می شود.
2. خوش‏اخلاقى:
«حسن خلق‏» کمندى است که ديگران را در دام محبت اسير مى‏کند. کيست که از برخورد شايسته خوشش نيايد و جذب نشود؟
گشاده‏رويى، خوش اخلاقي، و شوخ طبعي متعادل، از بارزترين صفات رسول خدا (ص) بود که سهمى‏ عمده در جذب مردم به اسلام و شيفتگى آنان به پيامبر اسلام ‏داشت. خداوند در باره اين خصلت مردمى رسول اکرم (ص) مى‏فرمايد: «فبما رحمة من الله لنت لهم و لو کنت فظا غليظ القلب لانفضوا من حولک‏؛ (3) به خاطر رحمت الهى بود که براى مردم نرم شدى. اگر تندخو و خشن و سخت‏دل بودى، از دور تو پراکنده مى‏شدند».
3. عفو و گذشت:
کينه‏توزى و لجاجت، ويژه روح هاى حقير و همت هاى پايين است. برعکس، آنان که نظر بلند و روح بزرگ دارند، پوزش ها را مى‏پذيرند، ازخطاهاى ديگران چشم مى‏پوشند و از حق شخصى خويش‏ در مى‏گذرند. بلندنظرى انسان، عامل محبت دل هاى ديگران است. براى ‏خود انسان نيز نوعى لذت روحى دارد.
عفو و گذشت و چشم‏پوشى و ناديده گرفتن لغزش هاى ديگران،دانه‏هاى جلب محبت است . ديگران را خوشبين، وفادار و با محبت ‏نگاه مى‏دارد.
البته عفو و گذشت،مربوط به جایی است که فرد خطاکار به اشتباه خود پی برده و درخواست بخشش نماید، ولی اگر آن فرد هنوز دارد خطا می کند یا از خطای خود پشیمان نیست، عفو و بخشش او سبب مشکلات بیش تری می گردد.
4. بخشش و محبت:
آدميزاد، بنده احسان است. به هر کس نيکى کنى، او را رام و مطيع‏ خويش مى‏سازى. به هر کس محبت و لطف کنى، قلعه دلش را فتح‏کرده‏اى. به قول سعدى:
بنده حلقه به گوش، ار ننوازى، برود لطف کن لطف، که بيگانه شود حلقه به گوش
سخن مولاي مان حضرت امير (ع) چنين است: « بالايثار يسترق الاحرار؛(4) آزادمردان، با ايثار، بنده و غلام مى‏شوند».
البته بنده و غلام خوبي ها و کرامت هاى اخلاقى. اين هم گام ديگرى‏ در جذب دل ها و ايجاد الفت ها و تحکيم رابطه‏هاى عاطفى در جامعه‏ بشرى است.
5. تواضع و خاکسارى:
امام على (ع) فرموده است:
سه چيز موجب جلب محبت ديگران مى‏شود: ديندارى، فروتنى و بخشندگى. (5)
6. تفقد ، رسيدگى ،دید و بازدیدها :
مردم، به ويژه گرفتاران و دردمندان، نيازمند احوالپرسى، رسيدگى، و در يک کلمه «تفقد»ند. گاهى يک احوالپرسى و سلام و علیک ، شادابى روح و نشاط زندگى ‏فراوانى (براى هر دو طرف) پديد مى‏آورد. گاهى نوشتن يک نامه يا تلفن کردن به يک آشنا و فاميل، محبت ها و صفاهاى بسيارى ايجاد مى‏کند. گاهى سر زدن به همسايه و عيادت يک بيمار و شرکت در يک‏ مجلس ختم يا عروسى، مبدا بسيارى از دوستي هاى ماندگار مى‏شود. ديد و بازديدهاى خانوادگى، دل ها و زندگي ها را به هم مربوط مى‏کند.
پى‏نوشت ها:
1. شيخ طوسي، التهذيب، دار الكتب الاسلاميه، تهران، 1365 ه.ش .ج 7 ص 409.
2. ناصر مكارم شيرازي، تفسير نمونه، دار الكتب الاسلاميه، تهران، 1362 ه.ش . ج13، ص 144.
3. آل عمران (3)، آيه 159.
4. عبد الواحد بن تميمي آمدي، معجم الفاظ غرر الحكم درر الكلم، مركز الابحاث و الدراسات الاسلاميه، تاريخ نشر، ذي القعده 1413، تحقيق مصطفي درايتي، ص 396.
5. همان، ص 25.

برچسبآیه قرآنی برای جذب افراد آیه های بسیار مجرب برای جذب افراد فقط با نگاه کردن به آنها آیه هایی بسیار قوی برای جذب سریع افراد آیه و دعا برای جذب انسان با نگاه کردن تکنیک و روشهایی برای جذب کردن افراد با نگاه کردن به شخص

تا حالا چند بار اینو شنیدم

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه

نام *

ایمیل *

وبسایت

بازدید کننده گرامی سایت دعاگو ، سلام :

اخیرا سایتی جعلی با عنوان دعاگو786 راه اندازی شده که از اسم و دامین و لوگو و مطالب و تمامی موارد سایت ما سوء استفاده میکند. سایت جعلی مذکور هیچگونه ارتباطی از هیچ حیث با سایت ما نداشته و ندارد و ما هیچگونه مسئولیتی در مورد آن نداریم و اقدامات قانونی این کار در دست انجام میباشد.

تماس از  10صبح الی 21

09010344165

09903666488

ویکی پاوه | سایتی برای همه ایرانیان | گلچینی از بهترین مطالب اینترنت | آخرین مطالب روز دنیا و مطالب علمی و دانستنیها | ویکی پاوه

هم چنین دعا برای جذب پسر برای دخترانی که می خواهند پسر مورد علاقه شان از آن ها خواستگاری کند معرفی شده است. همه ی دعاهای معرفی شده در این مطلب توجه و محبت شخص مورد نظرتان را به شما جلب کرده و باعث می شود با شما ازدواج کند.

در این مقاله تصمیم داریم دعا برای جلب توجه شخص مورد نظر دعای جلب معشوق از راه دور دعا برای بیقراری معشوق دعای بیقراری شدید معشوق دعا برای بدست آوردن دل معشوق دعا برای جذب پسر دعای افتادن مهر به دل دعای فلفل سیاه دعا برای

دعا برای انداختن مهر خود در دل دیگران و دعا برای جلب توجه شخص مورد نظر باعث می شود توجه دیگران بیشتر به سمت ما متمرکز شود ودر چشم آن ها عزیز تر به نظر بیاییم. برای جذب هر دختری می توانید از دعا برای جذب دختر بهره ببرید. دعا

دعا برای القاء مهر ومحبت خود در دل دیگران : هر کس بخواهد کسی را به دوستی خود مایل سازد، چندان که یکساعت بدون او شکیبایی و تحمل نتواند کرد این ایه را بخواند، به طعامی بدمد، و به او بخوراند.دعا برای جلب توجه مردم

دعای ازدواج و جلب شخص مورد نظر – به شما عزیزان در ادامه یکی دیگر از دعا ها و مطالب سایت اثر دعای ازدواج جربه شده‌ای شرح می دهیم و می آموزیم که سبب زیاد شدن علاقه و عمیق شدن رابطه میان دو شخص می شود، این دعای ازدواج و جلب

دعا برای القاء مهر ومحبت خود در دل دیگران : هر کس بخواهد کسی را به دوستی خود مایل سازد، چندان که یکساعت بدون او شکیبایی و تحمل نتواند کرد این ایه را بخواند، به طعامی بدمد، و به او بخوراند.

در این پست از سایت ذکر و دعاهای قرآنی دعا سایت دعای مجرب تسخیر و جلب محبت شخص مورد نظر را برای شما عزیزان قرار دادیم. ذکر و دعای سریع الاجابه و مجرب و تضمینی برای جلب محبت جمیع خلایق.

اسم مادر شخص مورد نطرتون لازمه ولی اگر نمی دونین حوا بنویسین. اعراب گذاری هم نمی خواهد. بسم الله الرحمن الرحیم الم نشرح لک صدرک یا مجید ووضعنا عنک وزرک یا مجید الذی انقض. ظهرک یا قدیر یسرا امری و رفعنا لک ذکرک یا رافع الق

دعایی بسیار قوی جهت جلب محبت شدید شخص مورد نظر از راه دور دعای زیر را 11 مرتبه بخواید به این نیت که شخص مورد نظرتان سریع به محبت شما احضار گردد: بسم الله الر حمن الرحیم

در این پست از سایت ذکر و دعاهای قرآنی دعا سایت دعای افزایش محبت روی شیرینی برای جلب محبت شخص مورد نظر را برای شما عزیزان قرار دادیم. دعای مهر و محبت بر روی شیرینی یکی از دعاهای قوی و مجرب در زمینه افزایش مهر و محبت

در این مقاله تصمیم داریم دعا برای جلب توجه شخص مورد نظر دعای جلب معشوق از راه دور دعا برای بیقراری معشوق دعای بیقراری شدید معشوق دعا برای بدست آوردن دل معشوق دعا برای جذب پسر دعای افتادن مهر به دل دعای فلفل سیاه دعا برای

در این مقاله تصمیم داریم شما را با دعا برای جذب دیگران دعا برای جذب دختر دعای تسخیر دل دعا برای جلب توجه شخص مورد نظر دعای افتادن مهر به دل دعای جذب پسر از راه دور دعای جلب محبت از راه دور دعا برای جلب محبت قوی دعای جلب

دعای رسیدن به شخص مورد علاقه با اثر حتمی مجرب. دعای رسیدن به شخص مورد علاقه با اثر حتمی مجرب,دعا برای جلب محبت شخص مورد نظر,دعا برای جلب محبت شخص خاص,دعا برای جذب شخص مورد نظر,دعا برای جلب توجه شخص مورد نظر,دعای جذب شخص

دعای عظیم بازگشت شخص از راه دور سریع التاثیر و قوی. در این پست رهگشای اسلامی و قوی می آموزیم که سبب می شود به شخص مورد نظر خود رسیده و اگر از شما دور است و اختلافی میان شما ایجاد شده است هر چه زود تر حل شود، متن کامل و

دعایی بسیار مجرب جهت جلب مهر و محبت طرف مقابل و عاشق کردن شخص مورد نظر,دعای بسیار مجرب برای جلب محبت شخص مورد نظر,دعای سریع الاجابه جهت عاشق کردن طرف از راه دور,دعایی فوری و سریع جهت ایجاد عشق و علاقه

01 · برای ازدواج با شخص مورد نظر، دعا ها و ذکر های گوناگونی وجود دارد که در این مقاله 12 نوع دعای مجرب و فوق العاده برای ازدواج با شخص مورد نظر و محبوب قلبی شما آماده شده است.

دعای امام صادق برای رسیدن به معشوق و جلب عشق و علاقه شخص. از امام صادق (ع) چنین نقل شده است : برای رسیدن به شخص مورد نظر سوره احزاب را بر یک پارچه سفید تمیز بنویسید.

دعا برای عزیز شدن نزد شوهر ; دعا و ذکر مجرب; دعاي جدايي قوي; دعای اجابت حاجت; دعای ادای دین و قرض; دعای ازدواج; دعای باطل سحر قوی; دعای بخت گشایی; دعای بخشش گناهان; دعای بیخوابی; دعای توسل; دعای جلب معشوق; دعای جوشن کبیر; دعای

انواع دعا برای ازدواج، دعا برای ازدواج سریع و آسان، دعاهای سریع الاجابه و مجرب برای بخت گشایی شامل ختم‌های مختلف قرآنی و روایات ائمه اطهار است.

20 · ذکر و دعا و طلسم بسیار قوی و تضمینی و مجرب برای جلب عشق و محبت شخص مورد نظر اگر کسی بخواهد عشق و محبت شخصی را جلب خود نماید این طلسم برای جذب عشق و محبت بسیار موثر می باشد – دعایی عشق و محبت

دعا برای القاء مهر خود در دل دیگران : هر کسبخواهد کسی را به دوستی خود مایل سازد، چندان که یکساعت بدون او شکیبایی و تحمل نتواند کرد این ایه را بخواند، به طعامی بدمد، و به او بخوراند.

دعا برای جلب توجه شخص مورد نظر. طلسم و دعا جهت جلب محبت دیگران (فوق العاده مجرب ). برای جلب محبت: هر گاه بخواهی کسی را تسخیر کنی وضو بگیرو دو رکعت نماز به جای بیاور ودر هر رکعت بعد از حمد هفت مرتبه این ایه را بخوانید عَسَی اللهَ اَن.

در این مقاله تصمیم داریم شما را با دعا برای جذب دیگران شامل دعاهایی برای تسخیر دل آشنا کنیم. نوین اطلس دات کام در این مقاله به شما کمک می کند با دعا برای جلب توجه شخص مورد نظرتان و دعای افتادن مهر به دل او دیگران را شیفته و

کانال تلگرام دعا برای جلب محبت مردم,دعای جلب محبت از راه دور,ذکر برای جلب محبت,دعا برای جلب توجه شخص مورد نظر,دعا برای جلب محبت قوی,دعای تسخیر دل,دعا برای جذب د,دعا برای جلب محبت مردم,اذکار الهی و شفا.

مطالب پیشنهادی :

آمپول ب کمپلکس برای کودکان خوب است یا بد؟

قرص ال کارنیتین

چگونه کودک نابینای خود را تربیت کنم؟

آیا قرص گلی کلازید چاق کننده است؟ فواید و مضرات

درمان کم کاری تیروئید + خوراکی ها و مواد غذایی مفید

صرع چه نشانه‌ها و علائمی دارد؟

علت سردرد در بعد از ظهر ها چیست؟

در مورد فواید سیگار بیشتر بدانید و راه کاهش مضرات سیگار

نشانه‌های پنهان قند خون؛ لطفا جدی بگیرید

داروی فوروزماید چیست؟ کاربرد و عوارض مصرف فوروزماید

اگر همیشه خیسِ عرق هستید بخوانید!

اگر فرزند قد بلند میخواهید، خرما بخورید

دعا برای جلب توجه مردم

بهترین نوشیدنی‌ها برای لاغر شدن

کاهش وزن پس از حاملگی

قرص افزایش رشد موی سر

جدیدترین مطالب سایت

خانم های باردار توت فرنگی بخورند!

باورهای نادرست ولی رایج درباره خواب

اگر فرزند قد بلند میخواهید، خرما بخورید

هرآنچه لازم است درباره ویتامین D بدانید

درمان‌هایی موثر برای خشکی دهان

کاهش وزن پس از حاملگی

برای درمان فشار خون بالا چه بخوریم؟

این نشانه ها از بیماری کلیوی خبر می دهند!

اگر زانو درد دارید، بخوانید!

این دمنوش ها را زیاد بنوش!

چگونه استقامت بدن را افزایش دهیم؟

چگونه می توان تیک های عصبی را درمان کرد؟

چگونه کودک نابینای خود را تربیت کنم؟

با این خوراکی ها به جنگ گرسنگی بروید!

قصه پای بی‌قرار از این قرار است…

تمام حقوق برای سایت ویکی پاوه محفوظ است.

wikipaveh.com | All Rights Reserved – © 2020

همه انسان ها دوست دارند که نزد دیگران، شوهر، خانواده شوهر عزیز شوند و محبت آنها را دریافت کنند. برای همین ذکرهایی و دعا هایی برای عزیز شدن نزد دیگران وجود دارد. در این پست از وب سایت سلام دنیا، سعی کرده ایم تا مجموعه ای عالی از دعاهایی برای عزیز شدن نزد دیگران، دعا برای عزیز شدن درچشم همه را برای شما گردآوری نماییم. این دعاها برگرفته از آیات قرآنی، وردها و ذکرهایی است که توسط بزرگان دین معرفی شده اند.

طبق گفته منابع اسلامی از جمله ذکرهایی مجرب برای غزیز شدن نزد خداوند، ذکر «یا عزیز» می باشد. روش به  کار بردن این ذکر به این شیوه است که باید ذکر «یا عزیز» را در هر 4 سمت خود (پشت، سمت جلو، چپ و راست) این ذکر را برای 4 بار بگویید. ان شاء الله موثر خواهد بود.

از مرحوم شیخ بهایی روایت شده است: هر شخصی که ذکر ادریسیه را بخواند، علاوه بر اینکه دعای او مستجاب می شود، هر اندازه که نزد مردم و دیگران بی ارزش و بی قدر باشد، محترم و عزیز می گردد، همچنین خداوند بزرگ مرتبه، نعمت های ظاهری و باطنی بسیاری را به او اعطا می کند که از شمردن آن عاجز می ماند. ذکر ادریسیه این است: «يا حميدِي الفِعالِ ذَالمَنِّ عَلي جَميعِ خَلْقِهِ بِلُطْفِهِ»

برای اینکه در نظر مردم، عزیز و گرامی شوید زمانی که از منزل بیرون می آیید ذکر زیر را 12 بار بخوانید و بر خود بدمید. این دعایی است که برای عزیز شدن در چشم همه مردم سفارش شده و بسیار مجرب است. «یا عَزیزُ ذُوالْعِزِّ وَ الْاِقْتِدارِ اَعِّزْنی»

حتما بخوانید: تاثیر و نقش دعا در سلامت روح، روان و جسمدعا برای جلب توجه مردم

طبق روایتی که در کتاب ثواب الاعمال 116 آمده است بسیار خواندن سوره مبارک نجم سبب محبوب شدن نزد مردم می شود. از دیدگاه قرآن ایمان و انجام اعمال صالح انسان ها را پیش دیگران عزیز و محبوب می کند. و این کار در سوره مریم آیه 96 بیان شده است: «{اَلَّذِینَ آمَنُوا وَ عَمِلُوا اَلصَّالِحاتِ سَیَجْعَلُ لَهُمُ اَلرَّحْمنُ وُدًّا؛؛ کسانى که ایمان آورده و اعمال صالح انجام دهند خداوند براى آنان محبتى در دل‏ها قرار خواهد داد.»

در بعضی از منابع دینی، خواندن سوره انفال برای افزایش مهر و محبت سفارش شده است. برای این کار، باید سوره انفال را هر روز 3 مرتبه بخوانید و بعد از هر بار خواندن، دعای زیر را بخواند: «یا رب البیت الحرام یا رب الشهر الحرام یا رب البلد الحرام یا رب الرکن والمقام یا رب المشعر الحرام یا رب المسجد الحرام یا رب الحل و الحرام یا رب النور و الظلام یا رب التحیه والسلام یا رب القدره فی الانام»

حتما بخوانید: بهترین دعاها برای شفای انواع دردها

برای عزیز شدن نزد معشوق و همچنین چشم همه باید سوره حمد 70 مرتبه بخوانید. این سوره بسیار ارزشمند است و طبق فرموده امام صادق (ع): «اگر 70 مرتبه سوره حمد را بر مرده ای بخوانید و او زنده شد تعجب نکنید.»

طبق روایات دینی، برای زیاد کردن و افزایش محبت معشوق نسبت به خود، بر روی تکه ای کاغذ تمیز و پاک آیه زیر را نوشته و هر زمان که به دیدن معشوق خود می روید، آن را به همراه داشته باشید: «یَا مَعْشَرَ الْجِنِّ وَالْإِنسِ إِنِ اسْتَطَعْتُمْ أَن تَنفُذُوا مِنْ أَقْطَارِ السَّمَاوَاتِ وَالْأَرْضِ فَانفُذُوا لَا تَنفُذُونَ إِلَّا بِسُلْطَانٍ فلان بن فلان علی حب فلانه بنت فلانه بحق یا بدوح یا بدوح یا بدوح.»

نکته: در آیه بالا، بجای فلان بن فلان، نام خود و نام پدرتان و بجای فلانه بنت فلانه، اسم معشوق خود و مادر او را بگویید.

همان طور که می دانید ذکر «الودود» یکی از اسم های شریف خدا می باشد. و برای جلب محبت معشوق بسیار مجرب و کارآمد می باشد. دستورالعمل این ذکر به صورت زیر است: «در روز جمعه، ذکر «الودود» را 1000 بار  روی اناری بخوانید، سپس آن را به خورد معشوق خود بدهید، محبتش نسبت به شما زیاد خواهد شد.»

ذکری که در این بخش بیان شده است برای رفع چندین مشکل مختلف به کار می رود که در ادامه دستورالعمل آن ذکر شده است. ذکر این است: یا حَلیمُ تَحَمَّلتَ بالحِلمِ و الحِلمُ فی حِلمِ حِلمِکَ یا حَلیمُ

می توانید این دعا را برای جلب محبت پدر، مادر، همسر و یا حتی کسی که ازدواج کردن با او حرام نیست، بخوانید. دستورالعمل این دعا به شرح زیر است:

حتما بخوانید: متن دعای عهد با ترجمه

پس از خواندن نماز صبح، چند عدد غنچه گل تازه را برداشته و سوره «لایلاف قریش» را به تعداد 21 بار  بخواند و بر روی غنچه ها بدمید. بعد غنچه ها را به شخص مورد نظر خود بدهید یا برای او بفرستید. به محض اینکه توسط شخص مورد نظر، بو کشید، محبت شدید و زیاد بین آن دو برقرار می شود. این دعا آزموده شده است و فقط در امر حلال کارایی و تاثیر دارد.

برای اینکه محبت شخص خاص را جلب کنید بر شیرینی (قند یا شکر) اسم «یا هادی» را 35 بار بگویید و روی آن شیرینی فوت کنید و به خورد آن شخص بدهیداین دستور بسیار مجرب و موثر می باشد.

هر فردی دعا زیر را به نیت عزیز شدن نزد خانواده شوهر بخواند، خداوند او را نزد خانواده شوهر عزیز و محبوب گرداند. «لو لا ان ربطنا علی قلبها لتکون من المومنین» 

خواندن دعای زیر برای عزیز شدن نزد معشوقه و خوب شدن اخلاق شوهر موثر است. هر فردی «آیه 7 سوره ممتحنه»  را برای 7 بار بخواند و نزد شخصی برود، قطعا محبوب آن شخص می شود. بهتر است که این آیه را بر کف دست راست خود خوانده و دست را به صورت خود بمالد. «عسی ان یجعل بینکم و بین الذین عادیتهم منهم موده و اله قدیر، و الله غفور رحیم»

خواص سوره یس ؛ دلایل اینکه سوره یاسین قلب قرآن است چیست؟

اس ام اس و متن تسلیت شهادت حضرت زهرا و ایام فاطمیه انگلیسی و فارسی

شیعه نیوز: برای اینکه جلب محبت کند و عشق فراوان بینشان حاکم گردد دستورالعمل مجرب ذیل را انجام دهد. در ابتدا در ایام سعد و نیک نیت کرده و دعای شریف ذیل را به مقداری خوراکی و یا غذایی ناب بخواند و بدمد و به شخص محبوب و معشوقش داده و میل نماید . بی شک به اذن پروردگار عشق بین آنها به قدری افزون گردد که آن شخص یا معشوق وی بسیار بی تاب و بی قرار وی گردد. ان شاءالله .

هَلْ أَتَى عَلَى الْإِنسَانِ حِینٌ مِّنَ الدَّهْرِ لَمْ یَکُن شَیْئًا مَّذْکُورًا إِنَّا خَلَقْنَا الْإِنسَانَ مِن نُّطْفَهٍ أَمْشَاجٍ نَّبْتَلِیهِ فَجَعَلْنَاهُ سَمِیعًا سَمِیعًا سَمِیعًا سَمِیعًا سَمِیعًا سَمِیعًا سَمِیعًا.

تسخیر قلبی شدید و قوی الأثر

برای تسخیر قلب فوری در ابتدا نیت کرده و آیات شریفه ٧٨ و ٧٩ سوره یس را قبل از طلوع افتاب با خلوص قلبی در روز یکشنبه به تعداد ۵۱ مرتبه بر مقداری نمک صاف یا نرم شده قرائت نماید و بدمد . سپس تمامی نمکها را در آتش ریخته و به طور کامل بسوزاند. ان شاءالله چنان قلب محبوبش تسخیر شود که در خیالش نگنجد. این آیات شریفه را بخواند :دعا برای جلب توجه مردم

وَضَرَبَ لَنَا مَثَلًا وَنَسِیَ خَلْقَهُ قَالَ مَنْ یُحْیِی الْعِظَامَ وَهِیَ رَمِیمٌ .قُلْ یُحْیِیهَا الَّذِی أَنْشَأَهَا أَوَّلَ مَرَّهٍ وَهُوَ بِکُلِّ خَلْقٍ عَلِیمٌ .

دعای جلب محبت و عشق فراوان – دعای محبوبیت دعایی برای تسخیر قلوب خلایق دعای مهرومحبت همسر دعای مهر و محبت مجرب دعای محبوبیت فوری و تسخیر قلوب دعای محبت و زیاد شدن عشق دعای عشق و محبوبیت دعای عشق و محبت دعای عشق و علاقه و محبوبیت دعای عشق شوهر دعای زیاد شدن محبت همسر دعای جلب محبت و عشق فراوان – دعای محبوبیت دعای جلب عشق معشوق دعای جلب عشق پسر دعای تسخیر قلوب فوری دعای تسخیر قلب و محبوبیت دعای بسیار مجرب مهرومحبت دعای افزایش عشق همسر دعای آسان عشق و محبت

دعای بسیار مجرب برای افزایش مهر و محبت تضمینی

 جهت ازدیاد محبت و محبوبیت در بین مردم همراه ما باشید در ادامه مطلب . امیدوارم این دعا کارگشای مشکلات شما عزیزان واقع شود .

هر کس که در نظر دارد محبت دیگران به او جلب شود شب جمعه دو رکعت نماز با حضور قلب کامل بخواند. در هر رکعت پس از حمد، آیه الکرسی را یکبار بخواند و سپس سوره اخلاص(قل هو الله احد) را یازده مرتبه بخواند. و به شیوه معمول نماز را ادامه دهد. بعد از سلام دادن نماز هفت مرتبه بگوید:

(یا مقلب القلوب والأبصار إقلب قلب فلان بمحبتى انک على کل شی قدیر). بجای کلمه فلان، اسم مطلوب را بگوید.مجرب و صحیح است.

همچنین برای افزایش مهر و محبت آیات شریفه ذیل برای زیاد شدن و افزایش مهر و محبت میان زن و شوهر و خصوصا زن و شوهرهای جوان و کسانی که احساس سردی نسبت به همسر خود دارند بسیار موثر است. پس از نماز صبح، ده مرتبه هر آیه را قرائت نماید و سپس از خداوند جل جلاله درخواست مهر و محبت بیشتر و بهبود روابط میان خود و همسرش را نماید.

آیات شریفه ذیل را قرائت نماید:

(یُحِبُّونَهُمْ کَحُبِّ اللَّهِ وَالَّذِینَ آمَنُوا أَشَدُّ حُبًّا لِلَّهِ) سوره البقره آیه (۱۶۵)

(قُلْ إِن کُنتُمْ تُحِبُّونَ اللّهَ فَاتَّبِعُونِی یُحْبِبْکُمُ اللّهُ)سوره ال عمران آیه (۳۱)

(إِنِّی وَجَّهْتُ وَجْهِیَ لِلَّذِی فَطَرَ السَّمَاوَاتِ وَالأَرْضَ حَنِیفًا وَمَا أَنَا مِنَ الْمُشْرِکِین)َ سوره الانعام آیه (۷۹)

وَأَلَّفَ بَیْنَ قُلُوبِهِمْ لَوْ أَنْفَقْتَ مَا فِی الْأَرْضِ جَمِیعاً مَا أَلَّفْتَ بَیْنَ قُلُوبِهِمْ وَلَکِنَّ اللَّهَ أَلَّفَ بَیْنَهُمْ إِنَّهُ عَزِیزٌ حَکِیمٌ سوره الأنفال آیه (۶۳)

وَقَالَ الْمَلِکُ ائْتُونِی بِهِ أَسْتَخْلِصْهُ لِنَفْسِی ۖ فَلَمَّا کَلَّمَهُ قَالَ إِنَّکَ الْیَوْمَ لَدَیْنَا مَکِینٌ أَمِینٌ) سوره یوسف آیه (۵۴)

دعای مهر و محبت خوراندنی بسیار قوی

برای ایجاد محبت قوی و بیقرار نمودن فرد مورد نظر از عشق و محبت ، آیه شریف ذیل را بر مقداری شکر بخواند و آنرا در شربت به فرد مطلوبش بنوشاند. بسیار موثر و مجرب است.

فقط در امر حلال استفاده شود.

إِنَّا جَعَلْنَا فِی أَعْنَاقِهِمْ أَغْلَالًا فَهِیَ إِلَى الْأَذْقَانِ فَهُمْ مُقْمَحُونَ وَجَعَلْنَا مِنْ بَیْنِ أَیْدِیهِمْ سَدًّا وَمِنْ خَلْفِهِمْ سَدًّا فَأَغْشَیْنَاهُمْ فَهُمْ لَا یُبْصِرُونَ صُمٌّ بُکْمٌ عُمْیٌ فَهُمْ لَا یُبْصِرُونَ

دعای محبت و عشق و بی قراری فوری

برای افزایش محبت و بی قرار کردن فرد مورد نظر ، دعای قرآنی فوق را هفت مرتبه بر خرما بخواند و آنرا به فرد مورد نظرش بخوراند. بسیار مجرب و موثر است :

وَذَلَّلْنَاهَا لَهُمْ فَمِنْهَا رَکُوبُهُمْ وَمِنْهَا یَأْکُلُونَ سُبْحَانَ الَّذِی سَخَّرَ لَنَا هَذَا وَمَا کُنَّا لَهُ مُقْرِنِینَ وَإِنَّا إِلَى رَبِّنَا لَمُنْقَلِبُونَ

فلان بنت فلان (نام فرد مورد نظر و نام مادرش) علی حب فلان بن فلان (نام خودش و نام مادرش) الساعه الساعه الساعه .فقط در امر حلال استفاده شود.

دعایی برای افزایش مهر و محبت حرف شنوی همسر

دعای شریف ذیل را چهارصدوچهل و چهار مرتبه بر تکه ای نبات بخواند و به همسرش بخوراند (میتواند در چای یا شربت بخوراند) عشق و علاقه و اطاعت همسرش مثال زدنی خواهد گردید :

یا مُقَلِّبَ القلوب قَلِّب قَلبَها و روحَها و جَسدَها علیٰ مَحبَّتی و عشقی و اُنْسی و اُلفَتی و مَوَدَّتی و قبولِ قَوْلی بِحَقِّ یا بَدوح و یا وَدود اَجِب دَعوتی یا وَصْلائیل

دعای مهر و محبت خوراندنی

برای افزایش مهر و محبت معشوق ، ذکر شریف ذیل را چهارده مرتبه بر یک عدد سیب سرخ بخواند و تکه ای از آنرا به فرد مورد نظر بخوراند. مطلوبش مطیع او خواهد شد و محبتش زیاد خواهد گشت :

سُبُّوحٌ قُدُّوسٌ رَبُّ الْمَلَائِکَهِ وَ الرُّوحِ

آیه ای شریف برای مهر و محبت قوی

برای افزایش مهرومحبت ، آیه شریفه سی ام از سوره مبارکه یوسف را چهارده مرتبه بر شکر بخواند و آنرا به فرد مطلوب بخوراند (میتواند در شربت حل کند و بخوراند). آیه شریفه این است :

قَدْ شَغَفَهَا حُبًّا إِنَّا لَنَرَاهَا فِی ضَلَالٍ مُبِینٍ

دعای آشتی و محبت زن و شوهر

برای مهر و محبت زن و شوهر به هم ، آیه مودت (۱۶۵ سوره بقره) را بر شیرینی مثل خرما بخواند و به همسرش بخوراند. میان آنها آشتی و محبت شدید برقرار خواهد شد.

یُحِبُّونَهُمْ کَحُبِّ اللَّهِ ۖ وَالَّذِینَ آمَنُوا أَشَدُّ حُبًّا لِّلَّهِ

برای ایجاد محبت بین افراد بر غذای آنان ۱۰۰۰ مرتبه  یا وَدُودُ  گفته شود تمامی با یکدیگر مهربان خواهند شدو مداومت برآن برای ایجاد محبت مجرب است http://azkarnab.blog.ir/منبع : معراج الذاکرین ص ۱۶۲

این اذکار را نوشته و کاغذ آن را محکم جمع کند و بر بازوی دست راست ببندد و خود را به مطلوب بمالد یا اگرنتوانست با وی سخن گوید محبتش به قدری زیاد شود که دیگر حتی یک دقیقه نیز آرام و قرار نخواهد قرار گرفتاین عمل بسیار مجرب استبسم الله الرحمن الرحیم الم نشرح لک صدرک یا مجید و وضعنا عنک وزرک یا مجید فان مع العسر یسرا یا مجیدفاذا فرغت فانصب یا مجید و الی ربک فارغب یا مجید فقال انی احببت حب الخیر http://azkarnab.blog.ir/منبع : گل های ارغوان ج ۱ ص ۱۵۶ 

هرگاه میان دو کس خصوصا زوج و زوجه اختلافی روی دهد که نزدیک به تفرقه
باشد اسم شریف 《یا جامع》رابه نیت اجتماع بخوانند خصوصادر وقتی که داخل
رختخواب می شوند هنوز پای خود رادراز نکرده و در قلب خود ده مرتبه یابیشتر
با نیت خالص بگویندکدورت ودل سردی از میان برود.

http://azkarnab.blog.ir/📚گلهاے ارغوان ج1ص55

دعا برای جلب توجه مردم

روز پنج شنبه را روزه گرفته و با خرما افطار کند . بعد از نماز مغرب ۱۲۱ مرتبه بسم الله الرحمن الرحیم بگوید سپس بعد از نماز عشاء در رختخواب خویش بسم الله الرحمن الرحیم را آنقدر بگوید تا به خواب رود بعد از نماز صبح رزو جمعه نیز ۱۲۱ مرتبه نیز بگویود سپس این نوشته را با خود همیشه نگه داردب س م  ال ل ه ال ر ح م ن ال ر ح ی معلامه دمیری می گوید : قسم به خدا هر مرد یا زنی که این عمل را انجام دهد نزد مردم مانند شب ماه چهارادهممحبوب خواهد بود http://azkarnab.blog.ir/منبع : مخزن تعویذات ص ۸۳ 

دعا برای جا کردن خود در دل دیگران و محبتدعا برای القاء مهر ومحبت خود در دل دیگران : هر کس بخواهد کسی را به دوستی خود مایل سازد، چندان که یکساعت بدون او شکیبایی و تحمل نتواند کرد این ایه را بخواند، به طعامی بدمد، و به او بخوراند.«بسم الله الرحمن الرحیم ان لا تعلوا علی و اتونی مسلمین»(سوره نمل، آیه ۳۰ و ۳۱)«لو لا ان ربطنا علی قلبها لتکون من المومنین» (سوره قصص، ایه ۱۰)

دعا سایت – وبگاه ادعیه و اذکار اسلامی مجربه

مطلبی که امروز در سایت ذکر و دعاهای قرآنی دعا سایت doasite.com برای شما عزیزان آماده کردیم دعایی مجرب و موثر به جهت جلب قلوب فوری و محبت اطرافیان به خود هست . ذکر و دعای بسیار مجرب و تضمینی و قوی برای جلب مهر و محبت فوری و همچنین جلب محبت اطرافیان به خود . امیدوارم که کارگشای مشکلات شما عزیزان واقع شود .

دعایی مجرب و موثر به جهت جلب قلوب فوری و محبت اطرافیان به خود,دعای موثر برای جلب قلوب,دعای تضمینی برای جلب محبت اطرافیان,دعایی تضمینی مخصوص جلب مهر و محبت دیگران,بهترین و قویترین دعا مخصوص جلب قلوب و محبت سریع الاجابه

رَبِّ هَبْ لِی مِن لَّدُنْکَ ذُرِّیَّهً طَیِّبَهً إِنَّکَ سَمِیعُ الدُّعَاءدعا برای جلب توجه مردم

دعائی فوری و موثر برای جلب قلوب و جلب محبت و نظرهمگان و اطرافیان نسبت به خود (مجرب شخصی)

(الللهم انه لیس فی السموات دورات ولا فی العیون لحظات ولا فی النفوس خطرات الاوهی بک عارفات ولک شاهدات وعلیک دالات وفی ملکک متحیرات فبالقدره التی سخرت بها اهل السموات والارض سخر لی قلوب المخلوقات انک على کل شئ قدیر وبالاجابه جدیر وصلى الله على محمد وعلى اله اجمعین).

حرز فوق را با زعفران و گلاب و در ورق سفید بدون خط بنویسید و به همراه داشته باشید تا پیوسته محبوب خلائق باشید.

رَبَّنَا إِنَّنَا آمَنَّا فَاغْفِرْ لَنَا ذُنُوبَنَا وَقِنَا عَذَابَ النَّارِ

*****************************

دعا برای محبوب شدن و  القاء مهر خود در دل دیگران : هر کس بخواهد کسی را به دوستی خود مایل سازد، چندان که یکساعت بدون او شکیبایی و تحمل نتواند کرد این ایه را بخواند، به طعامی بدمد، و به او بخوراند.

«بسم الله الرحمن الرحیم ان لا تعلوا علی و اتونی مسلمین»

«به نام خداوند بخشنده مهربان، توصیه من این است که نسبت به من برتری جویی نکنید و به سوی من در آیید در حالی که تسلیم حق هستید.»(سوره نمل، آیه ۳۰ و ۳۱)

«لو لا ان ربطنا علی قلبها لتکون من المومنین»

«اگر دل او را به وسیله ایمان محکم نکرده بودیم، تا در زمره اهل ایمان در آید.» (سوره قصص، ایه ۱۰)

هنگامی که در حالت دعا قرار میگیرید با این موضوع ایمان داشته باشید که قدرت روحی شما تنها علت و سبب و تنها عامل نجات دهنده شماست و از صمیم قلب اطمینان حاصل کنید که با وجود آن هر غیر ممکنی ممکن و هر عملی میسر میشود. در وهله اول این جمله تاکیدی را همواره با خود تکرار کنید:روزی خواهد رسید که من به آرزوی خود برسم. آری روزی میرسد که من خوشبختی خود را بیابم. اما فراموش نکنید که خواست و آرزوی خود را به آینده و به بعد موکول نکنیم و آن چه میخواهیم در زمان حال از ضمیر باطن بخواهیم و به آسانی بدان جان ببخشیم و البته این در صورتی میسر است که به آن ایمان کامل داشته باشیم.

هنگامیکه برای کسی دست دعا به سوی آسمان بلند میکنید او را در اعماق روح و ضمیر باطن خود بنشانید و او را با چهره ای شاد و روحی آزاد ببینید و از اینکه دعایتان مستجاب خواهد شد تشکر کنید. هنگامیکه با روح و اعتقاد روبه سوی خداوند میکنید با شناختی که از او دارید میدانید که آرزویتان را بر آورده خواهد کرد زیرا خداوند هرگز با شکست میانه ای ندارد ، نه آن را میشناسد و نه آن را برای بندگانش میخواهد.

آخرین مرحله دعا شامل شناخت و قبول آن است و اعتقاد به این مسئله که حتما اجابت خواهد شد اما این نکته را به خاطر داشته باشید که ما هرگز قادر به دیدن وجدان و ضمیر و اعتقادات باطنی خود نیستیم اما میتوان با قدرت ایمان به آرزوهای خود جامه عمل بپوشانیم و دعاها را مستجاب کرد. اما بیشتر اوقات این سوال به ذهنمان خطور میکند : پس چرا گاهی دعاهایمان مستجاب نمیشود؟ پاسخ آن در ۲ چیز است : یا ترس و تردید در نحوه انجام دعاست یا اینکه به خواست خداوند صلاح ما در همین بوده است. هر کس هفت مرتبه آیه  ۷از سوره ممتحنه را بخواند و به کف دست خود بدمد ، سپس به صورت خود بکشد، هر که او را ببیند، دوستش میدارد و هرکس که نیت دارد عاشق و مجنون اوخواهد شد. عسی ان یجعل بینکم و بین الذین عادیتهم منهم موده و اله قدیر، و الله غفور رحیم

منبع : سایت ملکوتی ها

مطلب قبلی

دعایی موثر و مجرب به جهت آمرزش گناهان از پیامبر اکرم (ص)

مطلب بعدی

دعایی مجرب برای ایجاد محبت فوری و افزایش عشق و علاقه و آشتی بین زن و شوهر

سوره محبت و دوستی میان زوجین و افزایش مهر و محبت زن و شوهر

سوزاندن قند برای جلب محبت شوهر و مهربان و مطیع شدن شوهر

طلسم سیر و سرکه برای محبت,جوشاندن سیر و سرکه برای محبت

متن طلسم خرسوار و نوشتن طلسم خرسوار و طرز استفاده طلسم خرسوار

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دعا برای جلب توجه مردم

لطفا پاسخ را به عدد انگلیسی وارد کنید:

تماس از  10صبح الی 21

 

09108496864

09100439969

آخرین مطالب

خواص حرز امام حسن برای رفع سختی و آسان شدن…

متن حرز امام حسن با ترجمه و خواص و آداب…

روش خواندن نماز حضرت زینب در مفاتیح الجنان…

متن حرز حضرت زینب برای حاجت,حرز و دعای توسل…

پستهای اخیر

خواص حرز امام حسن برای رفع سختی و آسان شدن کارها و گشایش کار

متن حرز امام حسن با ترجمه و خواص و آداب نوشتن حرز امام حسن

روش خواندن نماز حضرت زینب در مفاتیح الجنان برای حاجت گرفتن

متن حرز حضرت زینب برای حاجت,حرز و دعای توسل به حضرت زینب

پستهای اخیر

خواص حرز امام حسن برای رفع سختی و آسان شدن کارها و گشایش کار

متن حرز امام حسن با ترجمه و خواص و آداب نوشتن حرز امام حسن

روش خواندن نماز حضرت زینب در مفاتیح الجنان برای حاجت گرفتن

متن حرز حضرت زینب برای حاجت,حرز و دعای توسل به حضرت زینب

Welcome, Login to your account.

لطفا پاسخ را به عدد انگلیسی وارد کنید:

لطفا پاسخ را به عدد انگلیسی وارد کنید:

Recover your password.

A password will be e-mailed to you.

لطفا پاسخ را به عدد انگلیسی وارد کنید:

نی نی سایت

دعا برای جلب توجه مردم
دعا برای جلب توجه مردم

Comments

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *