دعا برای جلب توجه خانواده شوهر

دعا برای جلب توجه خانواده شوهر
دعا برای جلب توجه خانواده شوهر

برقراری ارتباط با خانواده همسر آسان نیست زیرا ممکن است آنها تفاوت فرهنگی ومذهبی و عقیدتی با ما داشته باشند؛ به همین خاطر در ازدواج، نقش خانواده بسیار پر رنگ است. اگر به تازگی ازدواج کرده اید و مشکلاتی با خانواده همسرتان دارید، رفتار خود را بررسی کنید و بعد از آن برای عزیز شدن نزد خانواده همسر دعاهایی که در این بخش از دین و مذهب نمناک آورده ایم، بخوانید تا نزد آنها محبوب گردید.

برای ایجاد مهر و محبت ختم سوره الضحی برای ایین افراد توصیه می شود که سوره الضحی خوانده شود. اگر می خواهید نزد خانواده همسرتان عزیز و محبوب شوید، ابتدا وضو بگیرید و بعد با نیت محبوبیت سوره الضحی را 11 مرتبه بخوانید.

« بسم الله الرحمن الرحیم وَالضُّحَی وَاللَّیْلِ إِذَا سَجَی مَا وَدَّعَکَ رَبُّکَ وَمَا قَلَی وَلَلْآخِرَةُ خَیْرٌ لَّکَ مِنَ الْأُولَی وَلَسَوْفَ یُعْطِیکَ رَبُّکَ فَتَرْضَی أَلَمْ یَجِدْکَ یَتِیمًا فَآوَی وَوَجَدَکَ ضَالًّا َهَدَی وَوَجَدَکَ عَائِلًا فَأَغْنَی فَأَمَّا الْیَتِیمَ فَلَا تَقْهَرْ العجل العجل العجل الساعة الساعة الساعة الوحا الوحا الوحا فلان بن فلان علی حب فلانه بنت فلانه »

به جای فلان بن فلان اسم طرف و نام پدرش را و اگر طرف خانم بود به جای بن بخوانید بنت.

دعا برای جلب توجه خانواده شوهر

برای عزیز شدن نزد خانواده شوهر و افزایش محبت بین زوجین ختم سوره طه بسیار توصیه شده است. خانم ها می توانند برای عزیز شدن نزد شوهر و خانواده شوهرشان هر روز با وضو و نیت، هنگام غروب آفتاب سوره طه را بخوانند.

در روز جمعه پس از غسل کرد دو رکعت نماز حاجت بخوانید و به نیت مطلوب صلوات فرستید و سورهء توحید را تا هفت روز روزی 245 مرتبه خوانده و پس از آن سوره را این گونه بخوانید :

بسم الله الرحمن الرحیم

قل هوالله احد یا جبرائیل الله الصمد

یا میکائیل لم یلد و لم یولد یا اسرافیل

ولم یکن له کفواَ احد یا دردائیل اَجیبونی

وَ لَیِّن لی قلب فلان بن فلان

وَ سَخِّرهُ بِحَقِّ کُن فَیَکون

و در روز آخر 248 بار بخوانید و آخرین روز را هم به طریقهء مذکور که بشود 249 که جمعاَ تمام ختم در کل روزها بشود 1725 مرتبه به شکل متحیر کننده ای این سوره برایتان عمل می کند. به جای فلان بن فلان اسم طرف و نام پدرش را بنویسید اگر طرف خانم بود به جای بن بنویسید بنت.

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیمِ

شَهِدَ اللَّهُ أَنَّهُ لا إِلَهَ إِلا هُوَ وَ الْمَلائِکَةُ وَ أُولُوا الْعِلْمِ قَائِما بِالْقِسْطِ لا إِلَهَ إِلا هُوَ الْعَزِیزُ الْحَکِیمُ إِنَّ

الدِّینَ عِنْدَ اللَّهِ الْإِسْلامُ وَ أَنَا الْعَبْدُ الضَّعِیفُ الْمُذْنِبُ الْعَاصِی الْمُحْتَاجُ الْحَقِیرُ أَشْهَدُ لِمُنْعِمِی وَ

خَالِقِی وَ رَازِقِی وَ مُکْرِمِی کَمَا شَهِدَ لِذَاتِهِ وَ شَهِدَتْ لَهُ الْمَلائِکَةُ وَ أُولُوا الْعِلْمِ مِنْ عِبَادِهِ بِأَنَّهُ

لا إِلَهَ إِلا هُوَ ذُو النِّعَمِ وَ الْإِحْسَانِ وَ الْکَرَمِ وَ الامْتِنَانِ قَادِرٌ أَزَلِیٌّ عَالِمٌ أَبَدِیٌّ حَیٌّ أَحَدِیٌّ مَوْجُودٌ سَرْمَدِیٌّ ، سَمِیعٌ بَصِیرٌ ( فراز اول دعای عدیله در مفاتیح الجنان)

خواندن برخی از دعاها در زندگی اثرگذار است. اگر می خواهید نزد خانواده شوهرتان محبوب و عزیز باشید، روزی 25 مرتبه دعای عزیز شدن نزد خانواده شوهر را بخوانید تا به امید خداوند نزد خانواده همسر محبوب شوید.

« یا حَلیمُ تَحَمَّلتَ بالحِلمِ و الحِلمُ فی حِلمِ حِلمِکَ یا حَلیمُ »

برای عزیز شدن نزد خانواده همسر می توانید ظرفی از میوه های بهشتی تهیه کنید و دعای زیر را بخوانید و میوه ها را به خانواده شوهر خود بخورانید تا نزد آنها عزیز و گرامی شوید.

« عَسَی اللهَ اَن یَجعَلَ بَینَکُم وَ بَینَ الَذینَ عادَیتُم مِنهُم مَوَدَّةً واللهُ غَفورٌ رَحیم »

اگر می خواهید نزد خانواده همسرتان و نزد همسر عزیز شوید، هر روز قبل از این با کسی حرف بزنید 600 بار بسم الله الرحمن الرحیم بگویید.

خواندن دعای عزیز شدن نزد همه سبب می شود مهر و محبت شما به دل همه افراد مرتبط با شما بیفتد و محبوب گردید. پس اگر خواهان محبوبیت نزد همه هستید، بعد از هر نماز یومیه 3 مرتبه دعای عزیز شدن نزد همه را بخوانید.

« یُحِبُّونَهُمْ کَحُبِّ اللّهِ وَالَّذِینَ آمَنُواْ أَشَدُّ حُبًّا لِّلّهِ »

در پاسخ به سوال کاربر محترمی از بخش دین و مذهب نمناک در این رابطه باید پاسخ دهیم که برای عزیز شدن هنگام طبخ غذا 7 مرتبه دعای زیر را بخوانید و به غذا فوت کنید و به افرادی که دوست دارید نزد آنها محبوب باشید، بخورانید تا به صورت معجزه آسایی دریابید که محبوبیتتان دو چندان می شود.

« یا عزیز یا حمید یا مجید یا فعال لما یرید »

برای ایجاد محبت در دل خانواده همسر بر انار شیرین در روز جمعه 1000 مرتبه( اَلوَدُود) را بخوانید و انار را به آنها بخورانید تا آنها عاشق شما گردند.

همچنین برای جلب محبت محبوب بر شکر یا خرما یا کشمش یا انجیر آیه زیر را 83 مرتبه بخوانید و به فرد مورد نظر بخورانید تا محبت او نسبت به شما بسیار بیشتر شود.

وَذَلَّلْنَاهَا لَهُمْ فَمِنْهَا رَکُوبُهُمْ وَمِنْهَا یَأْکُلُونَ ( آیه72 سوره یس)

زمان عروج ماه، روز پنج شنبه یا روز جمعه، در وقت شب دو زانو نشسته و روی به جانب قبله چشم های خود را ببندید و 11 مرتبه آیة الکرسی راتا هو العلی العظیم بخوانید، سپس 1010 مرتبه یا بارِی بگو و شخص مقابل را تصور کن که در مقابل تو ایستاده و تسلیم تو می باش، وقتی که اذکار تمام شد بر سینه او بدم و در دل خود بگو :مطیع من شو

این عمل را 15 روز انجام بدهید و چنانچه بر آب یا خوراکی بدمید و به او رسانید تا بخورد فرمان بردار خواهد شد.

همچنین برای جلب محبت عمل بر شیرینی مانند قند یا شکر یا 35 مرتبه اسم یا هادِیُ را بگوید و آن شیرینی را بدهد تا مطلوب بخورد و همین خاصیت بری یا وَدُوُدُ و یا دایِمُ نیز می باشد.

توسل به خدا و خواندن دعا تاثیر زیادی در زندگی انسانها دارد، اما تنها خواندن دعا کافی نیست و باید برای عزیز و محبوب شدن در نزد همسر و خانواده او، سیاست و مهارت های زنانه در رفتار خود به کار برد. همچنین باید نحوه برخورد با خانواده همسر در موقعیت های مختلف را بدانید تا نزد آنها عزیز و محبوب باشید.

در این مطلب از سایت دعاجو مجموعه ای از دعاها برای عزیز شدن نزد خانواده شوهر را تهیه کرده ایم که بسیاری از خانم ها به دنبال آن هستند تا بتوانند در دل خانواده شوهر خود جایی پیدا کنند. از جمله می توان به دعای عزیز شدن نزد خانواده شوهر، ختم سوره الضحی برای عزیز شدن نزد خانواده شوهر، دعای عزیز شدن نزد همه، طلسم عزیز شدن، دعای عزیز شدن نزد خانواده شوهر با میوه های بهشتی و دعای عزیز شدن نزد شوهر با ختم سوره طه اشاره کرد.

اگر کسی دعای عزیز شدن نزد خانواده شوهر را هر روز 25 مرتبه بخواند به امید خداوند بلند مرتبه نزد خانواده شوهرش محبوب می شود.(همچنین نگاه کنید به دعا برای عزیز شدن نزد شوهر )

« یا حَلیمُ تَحَمَّلتَ بالحِلمِ و الحِلمُ فی حِلمِ حِلمِکَ یا حَلیمُ »

ختم سوره الضحی برای ایجاد مهر و محبت در بین افراد بسیار توصیه شده است. به همین دلیل است که ختم سوره الضحی برای عزیز شدن نزد خانواده شوهر بسیار مجرب است. کافی است فرد برای عزیز شدن نزد خانواده شوهرش سوره الضحی را 11 مرتبه بخواند. برای خواندن این سوره به نیت محبوبیت داشتن وضو الزامی است.( نگاه کنید به دعای زبان بند )

« بسم الله الر حمن الرحیم وَالضُّحَى وَاللَّیْلِ إِذَا سَجَى مَا وَدَّعَکَ رَبُّکَ وَمَا قَلَى وَلَلْآخِرَةُ خَیْرٌ لَّکَ مِنَ الْأُولَى وَلَسَوْفَ یُعْطِیکَ رَبُّکَ فَتَرْضَى أَلَمْ یَجِدْکَ یَتِیمًا فَآوَى وَوَجَدَکَ ضَالًّا َهَدَى وَوَجَدَکَ عَائِلًا فَأَغْنَى فَأَمَّا الْیَتِیمَ فَلَا تَقْهَرْ العجل العجل العجل الساعة الساعة الساعة الوحا الوحا الوحا فلان بن فلان علی حب فلانه بنت فلانه »

دعا برای جلب توجه خانواده شوهر

افرادی که میخواهند نزد همه خلق عزیز شوند باید دعای عزیز شدن نزد همه را بعد از هر نماز یومیه 3 مرتبه بخواند. خواندن دعای عزیز شدن نزد همه باعث می شود مهر و محبت خواننده به دل همه افرادی که با وی در ارتباط هستند بیفتد و محبوب گردد.

« یُحِبُّونَهُمْ کَحُبِّ اللّهِ وَالَّذِینَ آمَنُواْ أَشَدُّ حُبًّا لِّلّهِ »

برای عزیز شدن کافی است طلسم عزیز شدن که در زیر آمده است را در هنگتام طبخ غذا 7 مرتبه بخوانید و به غذا فوت کنید. سپس آن غذا را به فرد مورد نظر بخورانید. طلسم عزیز شدن به صورت معجزه آسا عمل می کند.(نگاه کنید به قوی ترین دعای جلب محبت شوهر)

« یا عزیز یا حمید یا مجید یا فعال لما یرید »

جهت عزیز شدن نزد خانواده شوهر باید ظرفی از میوه های بهشتی تهیه کنید و به میوه ها دعای عزیز شدن نزد خانواده شوهر را که در زیر آمده است بخوانید و میوه ها را به خانواده شوهر خود بخورانید.

« عَسَی اللهَ اَن یَجعَلَ بَینَکُم وَبَینَ الَذینَ عادَیتُم مِنهُم مَوَدَّةً واللهُ غَفورٌ رَحیم »

سوره طه برای افزایش محبت بین زوجین بسیار توصیه شده است. اگر خانمی سوره طه را ختم کند بسیار نزد شوهرش عزیز خواهد شد. برای به جا آوردن دعای عزیز شدن نزد خانواده شوهر با ختم سوره طه کافی است هر روز هنگام غروب آفتاب سوره طه را بخوانید. خواندن این دعا باعث رام کردن شوهر می شود.( نگاه کنید به دعا برای آشتی بین زن و شوهر لجباز )

سایت دعاجو در این مقاله مجموعه ای از مجرب ترین دعاها برای عزیز شدن نزد خانواده شوهر و شوهر را برای شما جمع آوری کرده است تا نزد همسر و خانواده اش عزیز شوید. اما بدانید خواندن دعا به تنهایی کافی نخواهد بود و به عنوان یک خانم باید سیاست های زنانه و مهارت هایی را بیاموزید که بدانید در هر موقعیتی در برابر خانواده همسرتان چگونه رفتار کنید که شما را به عنوان عروسی محبوب دوست داشته باشند. همچنین باید مهارت هایی را بیاموزید تا به شما کمک کند چگونه دیگران را عاشق خودتان کنید.

مطالب مرتبط:

دعا برای عزیز شدن نزد معشوق

دعا برای حرف شنوی شوهر + طلسم شوهر

دعای زبان بند شوهر

دعای زبان بند دشمن + حسود

دعای زبان بند قوی و فوری

دعای سریع الاجابه برای آشتی

دعا برای آشتی دادن دو نفر از راه دور

 

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه

نام *

ایمیل *

وب‌ سایت

ذخیره نام، ایمیل و وبسایت من در مرورگر برای زمانی که دوباره دیدگاهی می‌نویسم.

با سلام . پاسخ شما منفی است. باید نام مادر طرف مقابل استفاده…

اگر اسم مادر طرف‌رو‌نداشته‌ باشیم باید چیکار کنیم؟ اسم پدرش…

دعای آشتی زن و شوهر و دعاای بازگشت معشوق می تونن به شما کمک…

دعا برای برگشتن شخصی که رفته می تونه به شما کمک کنه که انشال…

همه دعاها کارساز هستن اما لازمه صلاحیت اجابت دعا و تلاش برای…

admin

اکتبر 8, 2021
دعا, دعای افزایش مهر و محبت, دعای عزیز و محترم شدن, دعای محبوب شدن, ذکر و دعاهای قرآنی

نوشتن نظر
1,193 بازدید

در این پست از سایت ذکر و دعاهای قرآنی دعاگو 2agoo.com دعای عزیز شدن نزد خانواده شوهر و جلب محبت خانواده شوهر از راه دور را قرار دادیم . دعای زیر از دعاهای قوی و مجرب برای عزیز شدن و محبوب شدن پیش خانواده شوهر از راه دور می باشد . به جهت جلب مهر و محبت خانواده شوهر و زیاد شدن مهر و محبت و علاقه خانواده شوهر به شما و جلب توجه خانواده شوهر و عزیز و محترم و گرامی شدن پی خانواده شوهر می توان از دعای قوی و مجرب زیر استفاده کرد . سایت دعاگو …

دعای برای عزیز شدن نزد خانواده شوهر,دعای عزیز شدن در خانواده شوهر,دعای عزیز شدن نزد خانواده شوهر,دعا برای عزیز شدن پیش خانواده شوهر,دعای عزیز شدن پیش خانواده شوهر,دعای عزیز شدن بین خانواده شوهر,دعا برای عزیز شدن نزد خانواده شوهر نی نی سایت,دعای عزیز شدن پیش مادر شوهر,دعا برای عزیز شدن بین خانواده شوهر,دعایی برای عزیز شدن پیش خانواده شوهر,دعا برای عزیز شدن نزد مادر شوهر وخواهر شوهر

دعا برای جلب توجه خانواده شوهر

دعای محبوب شدن پیش خانواده شوهر,دعای جلب محبت خانواده شوهر,دعای مهر و محبت خانواده شوهر,دعای قوی برای عزیز شدن پیش خانواده شوهر,طلسم مجرب عزیز و گرامی شدن پیش خانواده شوهر,آیه و سوره برای عزیز شدن,اذکار و ادعیه عزیز و گرامی شدن

ختم سوره الضحی برای عزیز شدن نزد خانواده شوهر

برای عزیز و محبوب شدن نزد خانواده شوهرتان، ابتدا وضو بگیرید و بعد با نیت محبوبیت، ۱۱ مرتبه سوره الضحی را بخوانید.

« بسم الله الرحمن الرحیم وَالضُّحَی وَاللَّیْلِ إِذَا سَجَی مَا وَدَّعَکَ رَبُّکَ وَمَا قَلَی وَلَلْآخِرَةُ خَیْرٌ لَّکَ مِنَ الْأُولَی وَلَسَوْفَ یُعْطِیکَ رَبُّکَ فَتَرْضَی أَلَمْ یَجِدْکَ یَتِیمًا فَآوَی وَوَجَدَکَ ضَالًّا َهَدَی وَوَجَدَکَ عَائِلًا فَأَغْنَی فَأَمَّا الْیَتِیمَ فَلَا تَقْهَرْ العجل العجل العجل الساعة الساعة الساعة الوحا الوحا الوحا فلان بن فلان علی حب فلانه بنت فلانه »

به جای فلان بن فلان اسم طرف و نام پدرش را و اگر طرف خانم بود به جای بن بخوانید بنت.

سوره طه برای عزیز شدن نزد خانواده شوهر

یکی دیگر از دعاها برای عزیز شدن نزد خانواده شوهر و افزایش محبت بین زن و شوهر، ختم سوره طه است که بسیار توصیه شده است.

خانم ها می توانند برای عزیز شدن نزد شوهر و خانواده شوهرشان هر روز با وضو و نیت، هنگام غروب آفتاب سوره طه را بخوانند.

دعا برای عزیز شدن نزد معشوق

اگر می‌خواهید نزد معشوق خود عزیز شوید و قلبش را تسخیر کنید می‌توانید دعایی که در زیر آمده است را بخوانید

« یَا مَعْشَرَ الْجِنِّ وَالْإِنسِ إِنِ اسْتَطَعْتُمْ أَن تَنفُذُوا مِنْ أَقْطَارِ السَّمَاوَاتِ وَالْأَرْضِ فَانفُذُوا لَا تَنفُذُونَ إِلَّا بِسُلْطَانٍ فلان بن فلان علی حب فلانه بنت فلانه بحق یا بدوح یا بدوح یا بدوح »

همچنین می‌توانید دعا برای ازدواج سریع و موفق با فرد مورد نظر را بخوانید تا انشاء الله وصلت سر بگیرد و به فرد مورد علاقه خود برسید.

دعا برای عزیز شدن نزد خانواده شوهر

آمده است اگر خانمی می خواهد نزد خانواده شوهر خود عزیز و محبوب شود باید دعای زیر را که در زیر آمده است روی کاغذی بنویسد و هنگام ملاقات خانواده همسرش همراه خود داشته باشد تا با بستن زبان خانواده شوهر خود بتواند نزد آن ها عزیز و محبوب به شمار بیاید.

« اللَّهُمَّ ارْزُقْنِی إِلْفَهَا وَ وُدَّهَا وَ رِضَاهَا بِی وَ أَرْضِنِی بِهَا وَ اجْمَعْ بَیْنَنَا بِأَحْسَنِ اجْتِمَاعٍ وَ أَنْفَسِ ائْتِلَافٍ فَإِنَّکَ تُحِبُّ الْحَلَالَ وَ تَکْرَهُ الْحَرَامَ وَ اعْلَمْ أَنَّ الْإِلْفَ مِنَ اللَّهِ وَ الْفِرْکَ مِنَ الشَّیْطَانِ لِیُکَرِّهَ مَا أَحَلَّ اللَّهُ عَزَّ وَ جَلَّ »

,دعای عزیز شدن,دعای عزیز شدن نزد شوهر,دعای عزیز شدن نزد معشوق,دعای عزیز شدن نزد خانواده شوهر,دعای عزیز شدن نزد شخصی خاص,دعای عزیز شدن گنجهای معنوی,دعای عزیز شدن پیش شوهر,دعای عزیز شدن نزد مادر شوهر,دعای عزیز شدن نی نی سایت,دعای عزیز شدن در محل کار,دعاي عزيز شدن نزد شوهر,دعای عزیز شدن نزد شوهر نی نی سایت,دعا عزیز شدن نزد شوهر,دعای محبوب شدن نزد شوهر,دعاي عزيز شدن نزد همسر,دعایی برای عزیز شدن نزد همسر,دعا عزیز شدن نزد همسر,دعای برای عزیز شدن نزد شوهر,دعای عزیز شدن نزد معشوق از راه دور,دعاي عزيز شدن نزد معشوق,دعا عزیز شدن نزد معشوق,دعایی برای عزیز شدن نزد معشوق,دعای برای عزیز شدن نزد معشوق,دعای عزیز شدن در نزد معشوق,دعا برای عزیز شدن نزد معشوق از راه دور,دعا برای عزیز شدن نزد معشوق نی نی سایت,دعا جهت عزیز شدن نزد معشوق,دعای عزیز شدن نزد خانواده شوهر از راه دور,دعا برای عزیز شدن نزد شخص خاصی,دعا برای عزیز شدن نزد شخص خاصی از راه دور,دعا برای عزیز شدن نزد شخص خاصی نی نی سایت,دعا جهت عزیز شدن نزد شخص خاص,دعای عزیز شدن نزد شخص خاصی,دعا عزیز شدن پیش شوهر,دعای عزیز شدن زن پیش شوهرش,دعا برای عزیز شدن پیش شوهر,دعا برای عزیز شدن نزد مادر شوهر وخواهر شوهر,دعا جهت عزیز شدن نزد مادر شوهر,دعا برای عزیز شدن نی نی سایت,دعای عزیز شدن نزد مردم نی نی سایت,دعا برای محبوب شدن نی نی سایت,دعا برای جذاب و عزیز شدن نی نی سایت,دعا برای عزیز شدن درچشم همه نی نی سایت,دعا برای عزیز شدن نزد دیگران نی نی سایت,دعا عزیز شدن نی نی سایت,دعای عزیز شدن نزد همه نی نی سایت,دعای عزیز شدن در محیط کار,دعا برای عزیز شدن در محل کار,دعا جهت عزیز شدن در محل کار,دعا برای محبوب شدن در محل کار,دعا جهت عزیز شدن در محیط کار

 

**************************************************

بازنشر : سایت دعاگو (بزرگترین منبع ذکر و دعاهای قرآنی)

برچسبآیه و سوره برای عزیز شدن اذکار و ادعیه عزیز و گرامی شدن دعا برای عزیز شدن بین خانواده شوهر دعا برای عزیز شدن نزد خانواده شوهر دعا برای عزیز شدن نزد خانواده شوهر نی نی سایت دعا برای عزیز شدن نزد خانواده همسر دعا برای عزیز شدن نزد مادر شوهر دعا برای عزیز شدن نزد مادر شوهر وخواهر شوهر دعا برای عزیز شدن پیش خانواده شوهر دعا جهت عزیز شدن نزد خانواده شوهر دعا جهت عزیز شدن نزد شوهر و خانواده شوهر دعای برای عزیز شدن نزد خانواده شوهر دعای جلب محبت خانواده شوهر دعای عزیز شدن بین خانواده شوهر دعای عزیز شدن در خانواده شوهر دعای عزیز شدن نزد خانواده شوهر دعای عزیز شدن نزد خانواده شوهر از راه دور دعای عزیز شدن نزد خانواده شوهر و جلب محبت خانواده شوهر از راه دور دعای عزیز شدن نزد مادر شوهر دعای عزیز شدن نزد مادر شوهر نی نی سایت دعای عزیز شدن پیش خانواده شوهر دعای عزیز شدن پیش مادر شوهر دعای قوی برای عزیز شدن پیش خانواده شوهر دعای محبوب شدن پیش خانواده شوهر دعای مهر و محبت خانواده شوهر دعایی برای عزیز شدن نزد مادر شوهر دعایی برای عزیز شدن پیش خانواده شوهر طلسم مجرب عزیز و گرامی شدن پیش خانواده شوهر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه

نام *

ایمیل *

وبسایت

بازدید کننده گرامی سایت دعاگو ، سلام :

اخیرا سایتی جعلی با عنوان دعاگو786 راه اندازی شده که از اسم و دامین و لوگو و مطالب و تمامی موارد سایت ما سوء استفاده میکند. سایت جعلی مذکور هیچگونه ارتباطی از هیچ حیث با سایت ما نداشته و ندارد و ما هیچگونه مسئولیتی در مورد آن نداریم و اقدامات قانونی این کار در دست انجام میباشد.

تماس از  10صبح الی 21

09010344165

09903666488

سید

آذر 29, 1398
دعا و ختم مجرب, مهر و محبت

ارسال نظر
2,091 بازدید

دعا و ذکر عزیز شدن نزد خانواده شوهر سریع الاثر

در یکی دیگر از پست های ملکوت786 رهگشای تجربه شده ای می آموزیم که باعث می شود اگر می خواهید همسرتان شما را عزیز داشته و همین طور نزد خانواده شوهر محبوب شوید حتما دعا ها و ذکر های تجربه شده عزیز شدن نزد خانواده همسر را بخوانید که ان شاء الله حاجت می گیرید.

دعا برای جلب توجه خانواده شوهر

دعای عزیز شدن,دعای عزیز شدن نزد معشوق,دعای عزیز شدن نزد شوهر,دعای عزیز شدن در انظار,دعاي عزيز شدن نزد ديگران,دعای عزیز شدن نزد خانواده شوهر,دعای عزیز شدن نزد همسر,دعای عزیز شدن پیش همه

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِيمِ

سَرْمَدِيٌّ سَمِيعٌ بَصِيرٌ ، مُرِيدٌ كَارِهٌ مُدْرِكٌ صَمَدِيٌّ يَسْتَحِقُّ هَذِهِ الصِّفَاتِ وَ هُوَ عَلَى مَا هُوَ عَلَيْهِ
فِي عِزِّ صِفَاتِهِ كَانَ قَوِيّا قَبْلَ وُجُودِ الْقُدْرَةِ وَ الْقُوَّةِ وَ كَانَ عَلِيما قَبْلَ إِيجَادِ الْعِلْمِ وَ الْعِلَّةِ لَمْ يَزَلْ
سُلْطَانا إِذْ لا مَمْلَكَةَ وَ لا مَالَ وَ لَمْ يَزَلْ سُبْحَانا عَلَى جَمِيعِ الْأَحْوَالِ وُجُودُهُ قَبْلَ الْقَبْلِ فِي أَزَلِ

************************

دعای زیر را 11 مرتبه بخواید به این نیت که شخص مورد نظرتان سریع به محبت شما احضار گردد
بسم الله الر حمن الرحیم وَالضُّحَى وَاللَّیْلِ إِذَا سَجَى مَا وَدَّعَکَ رَبُّکَ وَمَا قَلَى وَلَلْآخِرَةُ خَیْرٌ لَّکَ مِنَ الْأُولَى وَلَسَوْفَ یُعْطِیکَ رَبُّکَ فَتَرْضَى أَلَمْ یَجِدْکَ یَتِیمًا فَآوَى وَوَجَدَکَ ضَالًّا َهَدَى وَوَجَدَکَ عَائِلًا فَأَغْنَى فَأَمَّا الْیَتِیمَ فَلَا تَقْهَرْ العجل العجل العجل الساعة الساعة الساعة الوحا الوحا الوحا فلان بن فلان علی حب فلانه بنت فلانه

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِيمِ
شَهِدَ اللَّهُ أَنَّهُ لا إِلَهَ إِلا هُوَ وَ الْمَلائِكَةُ وَ أُولُوا الْعِلْمِ قَائِما بِالْقِسْطِ لا إِلَهَ إِلا هُوَ الْعَزِيزُ الْحَكِيمُ إِنَّ
الدِّينَ عِنْدَ اللَّهِ الْإِسْلامُ وَ أَنَا الْعَبْدُ الضَّعِيفُ الْمُذْنِبُ الْعَاصِي الْمُحْتَاجُ الْحَقِيرُ أَشْهَدُ لِمُنْعِمِي وَ
خَالِقِي وَ رَازِقِي وَ مُكْرِمِي كَمَا شَهِدَ لِذَاتِهِ وَ شَهِدَتْ لَهُ الْمَلائِكَةُ وَ أُولُوا الْعِلْمِ مِنْ عِبَادِهِ بِأَنَّهُ
لا إِلَهَ إِلا هُوَ ذُو النِّعَمِ وَ الْإِحْسَانِ وَ الْكَرَمِ وَ الامْتِنَانِ قَادِرٌ أَزَلِيٌّ عَالِمٌ أَبَدِيٌّ حَيٌّ أَحَدِيٌّ مَوْجُودٌ

2 روز پیش

2 روز پیش

2 روز پیش

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه

نام *

ایمیل *

وب‌ سایت

لطفا پاسخ را به عدد انگلیسی وارد کنید:

تمامی خدمات این سایت، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشند و فعالیت های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.

همه انسان ها دوست دارند که نزد دیگران، شوهر، خانواده شوهر عزیز شوند و محبت آنها را دریافت کنند. برای همین ذکرهایی و دعا هایی برای عزیز شدن نزد دیگران وجود دارد. در این پست از وب سایت سلام دنیا، سعی کرده ایم تا مجموعه ای عالی از دعاهایی برای عزیز شدن نزد دیگران، دعا برای عزیز شدن درچشم همه را برای شما گردآوری نماییم. این دعاها برگرفته از آیات قرآنی، وردها و ذکرهایی است که توسط بزرگان دین معرفی شده اند.

طبق گفته منابع اسلامی از جمله ذکرهایی مجرب برای غزیز شدن نزد خداوند، ذکر «یا عزیز» می باشد. روش به  کار بردن این ذکر به این شیوه است که باید ذکر «یا عزیز» را در هر 4 سمت خود (پشت، سمت جلو، چپ و راست) این ذکر را برای 4 بار بگویید. ان شاء الله موثر خواهد بود.

از مرحوم شیخ بهایی روایت شده است: هر شخصی که ذکر ادریسیه را بخواند، علاوه بر اینکه دعای او مستجاب می شود، هر اندازه که نزد مردم و دیگران بی ارزش و بی قدر باشد، محترم و عزیز می گردد، همچنین خداوند بزرگ مرتبه، نعمت های ظاهری و باطنی بسیاری را به او اعطا می کند که از شمردن آن عاجز می ماند. ذکر ادریسیه این است: «يا حميدِي الفِعالِ ذَالمَنِّ عَلي جَميعِ خَلْقِهِ بِلُطْفِهِ»

برای اینکه در نظر مردم، عزیز و گرامی شوید زمانی که از منزل بیرون می آیید ذکر زیر را 12 بار بخوانید و بر خود بدمید. این دعایی است که برای عزیز شدن در چشم همه مردم سفارش شده و بسیار مجرب است. «یا عَزیزُ ذُوالْعِزِّ وَ الْاِقْتِدارِ اَعِّزْنی»

حتما بخوانید: تاثیر و نقش دعا در سلامت روح، روان و جسم

دعا برای جلب توجه خانواده شوهر

طبق روایتی که در کتاب ثواب الاعمال 116 آمده است بسیار خواندن سوره مبارک نجم سبب محبوب شدن نزد مردم می شود. از دیدگاه قرآن ایمان و انجام اعمال صالح انسان ها را پیش دیگران عزیز و محبوب می کند. و این کار در سوره مریم آیه 96 بیان شده است: «{اَلَّذِینَ آمَنُوا وَ عَمِلُوا اَلصَّالِحاتِ سَیَجْعَلُ لَهُمُ اَلرَّحْمنُ وُدًّا؛؛ کسانى که ایمان آورده و اعمال صالح انجام دهند خداوند براى آنان محبتى در دل‏ها قرار خواهد داد.»

در بعضی از منابع دینی، خواندن سوره انفال برای افزایش مهر و محبت سفارش شده است. برای این کار، باید سوره انفال را هر روز 3 مرتبه بخوانید و بعد از هر بار خواندن، دعای زیر را بخواند: «یا رب البیت الحرام یا رب الشهر الحرام یا رب البلد الحرام یا رب الرکن والمقام یا رب المشعر الحرام یا رب المسجد الحرام یا رب الحل و الحرام یا رب النور و الظلام یا رب التحیه والسلام یا رب القدره فی الانام»

حتما بخوانید: بهترین دعاها برای شفای انواع دردها

برای عزیز شدن نزد معشوق و همچنین چشم همه باید سوره حمد 70 مرتبه بخوانید. این سوره بسیار ارزشمند است و طبق فرموده امام صادق (ع): «اگر 70 مرتبه سوره حمد را بر مرده ای بخوانید و او زنده شد تعجب نکنید.»

طبق روایات دینی، برای زیاد کردن و افزایش محبت معشوق نسبت به خود، بر روی تکه ای کاغذ تمیز و پاک آیه زیر را نوشته و هر زمان که به دیدن معشوق خود می روید، آن را به همراه داشته باشید: «یَا مَعْشَرَ الْجِنِّ وَالْإِنسِ إِنِ اسْتَطَعْتُمْ أَن تَنفُذُوا مِنْ أَقْطَارِ السَّمَاوَاتِ وَالْأَرْضِ فَانفُذُوا لَا تَنفُذُونَ إِلَّا بِسُلْطَانٍ فلان بن فلان علی حب فلانه بنت فلانه بحق یا بدوح یا بدوح یا بدوح.»

نکته: در آیه بالا، بجای فلان بن فلان، نام خود و نام پدرتان و بجای فلانه بنت فلانه، اسم معشوق خود و مادر او را بگویید.

همان طور که می دانید ذکر «الودود» یکی از اسم های شریف خدا می باشد. و برای جلب محبت معشوق بسیار مجرب و کارآمد می باشد. دستورالعمل این ذکر به صورت زیر است: «در روز جمعه، ذکر «الودود» را 1000 بار  روی اناری بخوانید، سپس آن را به خورد معشوق خود بدهید، محبتش نسبت به شما زیاد خواهد شد.»

ذکری که در این بخش بیان شده است برای رفع چندین مشکل مختلف به کار می رود که در ادامه دستورالعمل آن ذکر شده است. ذکر این است: یا حَلیمُ تَحَمَّلتَ بالحِلمِ و الحِلمُ فی حِلمِ حِلمِکَ یا حَلیمُ

می توانید این دعا را برای جلب محبت پدر، مادر، همسر و یا حتی کسی که ازدواج کردن با او حرام نیست، بخوانید. دستورالعمل این دعا به شرح زیر است:

حتما بخوانید: متن دعای عهد با ترجمه

پس از خواندن نماز صبح، چند عدد غنچه گل تازه را برداشته و سوره «لایلاف قریش» را به تعداد 21 بار  بخواند و بر روی غنچه ها بدمید. بعد غنچه ها را به شخص مورد نظر خود بدهید یا برای او بفرستید. به محض اینکه توسط شخص مورد نظر، بو کشید، محبت شدید و زیاد بین آن دو برقرار می شود. این دعا آزموده شده است و فقط در امر حلال کارایی و تاثیر دارد.

برای اینکه محبت شخص خاص را جلب کنید بر شیرینی (قند یا شکر) اسم «یا هادی» را 35 بار بگویید و روی آن شیرینی فوت کنید و به خورد آن شخص بدهیداین دستور بسیار مجرب و موثر می باشد.

هر فردی دعا زیر را به نیت عزیز شدن نزد خانواده شوهر بخواند، خداوند او را نزد خانواده شوهر عزیز و محبوب گرداند. «لو لا ان ربطنا علی قلبها لتکون من المومنین» 

خواندن دعای زیر برای عزیز شدن نزد معشوقه و خوب شدن اخلاق شوهر موثر است. هر فردی «آیه 7 سوره ممتحنه»  را برای 7 بار بخواند و نزد شخصی برود، قطعا محبوب آن شخص می شود. بهتر است که این آیه را بر کف دست راست خود خوانده و دست را به صورت خود بمالد. «عسی ان یجعل بینکم و بین الذین عادیتهم منهم موده و اله قدیر، و الله غفور رحیم»

خواص سوره یس ؛ دلایل اینکه سوره یاسین قلب قرآن است چیست؟

اس ام اس و متن تسلیت شهادت حضرت زهرا و ایام فاطمیه انگلیسی و فارسی

آذر 22, 1398
دعا و ذکر مجرب, مهر و محبت

0

دعای مجرب برای حرف شنوی شوه سریع الاثر امروز و در یکی دیگر از پست ها و مطالب سایت دعا شفا قصد داریم به شما عزیزان گره گشای تجربه شده ای از منابع اسلامی شرح دهیم که باعث می شود شوهر شما از شما حرف شنوی بیشتر داشته و محبتش …

آذر 22, 1398
دعا و ذکر مجرب, مهر و محبت

0

دعای عظیم برای جلب عشق و مسخر کردن شوهر در صورتی که می خواهید شوهر، همسر خود را به زندگی متمرکز کرده و عشق خود را در دلش جاری کنید پیشنهاد می کنیم که حتما در این موارد و برای بهبود رابطه دعای عظیم برای جلب عشق و مسخر کردن …

آذر 21, 1398
دعا و ذکر مجرب, مهر و محبت

0

دعا برای جلب توجه خانواده شوهر

دعای عزیز شدن نزد خانواده شوهر تجربه شده اگر می خواهید محبت شوهر و اعضای خانواده اش را جلب کنید به شما عزیزان پیشنهاد می کنیم که در ادامه این مطلب از سایت دعا شفا مرجع ادعیه و رهگشا های اسلامی حتما دعای عزیز شدن نزد خانواده شوهر تجربه شده …

آذر 21, 1398
دعا و ذکر مجرب, مهر و محبت

0

دعای مجرب مطیع شدن و جلب محبت شوهر در یکی دیگر از عناوین و پست های سایت دعا شفا قصد داریم به شما عزیزان گره گشای اسلامی بیاموزیم که باعث می شود اگر می خواهید شوهرتان نسبت به شما مطیع شود زود تر نتیجه می گیرید، متن کامل دعای مجرب …

شهریور 8, 1398
دعا و ذکر مجرب, مهر و محبت

0

دعای قوی و اسلامی برای جلب شوهر و زیاد شدن علاقه در صورتی که می خواهید علاقه همسرتان به شما چند برابر شده و زندگی تان وضعیت بهتری داشته باشد، در ادامه یکی دیگر از پست ها و مطالب سایت دعا شفا، به همین قصد و مضمون دعای قوی و …

کلیه خدمات این سایت، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشند و فعالیت های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.

تماس از 10صبح الی 21

09010344165

09903666488

سید

آذر 21, 1398
دعا و ذکر مجرب, مهر و محبت

ارسال نظر
712 بازدید

دعای عزیز شدن نزد خانواده شوهر تجربه شده

اگر می خواهید محبت شوهر و اعضای خانواده اش را جلب کنید به شما عزیزان پیشنهاد می کنیم که در ادامه این مطلب از سایت دعا شفا مرجع ادعیه و رهگشا های اسلامی حتما دعای عزیز شدن نزد خانواده شوهر تجربه شده را بخوانید که ان شاء الله حاجت می گیرید.

دعای عزیز شدن نزد خانواده شوهر تجربه شده,دعای جلب توجه همسر,دعا برای جلب توجه شوهر,دعا برای جلب توجه همسر,دعا جلب توجه شوهر,دعای جلب توجه مرد,دعا جلب توجه همسر,دعای جلب توجه مادر شوهر,دعای برای جلب توجه شوهر,دعا جهت جلب توجه شوهر

دعا برای جلب توجه خانواده شوهر

برای اینکه از سوی محبوب مورد لطف قرار گیری و محبوب قلب وی شوی دعای زیر را 3 روز، روزی 100 باربه نیت فرد مورد نظر بخوان پایان هر اسم یکبار بگو آه. مجرب است.
اجوجٍ بجوج تجوج ثجوج ججوج حجوج خجوج دجوج ذجوج رجوج زجوج سجوج شجوج صجوج ضجوج طجوج ظجوج عجوج غجوج فجوج قجوج کجوج لجوع مجوع نجوج وجوج هجوج لجوج اللهم احرقت قلب فلانه بنت فلانه علی حب فلان بن فلان الوحا الوحا الوحا العجل العجل العجل الساعة الساعة الساعة

*********************

یک عدد تخم مرغ بیاور و بر آن این طلسم را 7 مرتبه بنویس و سپس آنرا در خاک مدفون کنید و برروی آن آتش روشن کن و این عمل را در روز 5 شنبه در ساعت مشتری و در اول ماه باد انجام داد و بخور برای این عمل صندل سرخ می باشد و طالع طالب قمر در عقرب نباشد.
اقبلت فلانة بنت فلان الی فلان بن فلان و هذا طلسم 1 لا 98 111
111 11 لا 39طا لا 81 الوحا 3 العجل 3 الساعة

*********************

برای ازدواج سریع دختر خانمها، به اذن خداوند تبارک و تعالی دعای ذیل را بر روی کاغذ بدون خط (ترجیحا با گلاب و زعفران) بنویسد و در جیب خود به همراه داشته باشد. ان شاء الله در صورتی که مانعی مثل سحر یا بستگی وجود نداشته باشد ازدواج خواهد نمود. آن دعا این است :

(لا اله الا الله والله اكبر أسالك اللهم بعد أربعين ورحمتك ان تتفضل على فلانة بنت فلانة ببعل مبارك فإنها بيدك ولا يملكها غيرك يا ذو الفضل العظيم والوجه الكريم والإحسان القديم وصلى الله على محمد واله الطيبين الطاهرين ).

توجه:
به جای فلانه بنت فلانه نام خود و مادرش را بنویسد

چله حاجت روایی با تقوا و دعا, [۲۵.۰۴.۱۷ ۱۵:۱۱]
امام صادق ؏ ؛
هر کس که خالصانه بر تلاوت
《 سوره نساء 》 مداومت نماید
محبت همسرش به او زیاد شود

چله حاجت روایی با تقوا و دعا, [۰۱.۰۵.۱۷ ۱۴:۱۶]
براے_رسیدن_بـہ_حاجت_از_شیخ_بهایے

✴️ از شیخ بهاء الدین ( شیخ بهایے ) نقل است هر ڪس این دعا را بخواند در حالے ڪـہ دلش صاف باشد و اعتفاداتش نیز صحیح باشد چنانچـہ بـہ هدف شرعے خویش نرسید در روز قیامت بر علیـہ من شڪایت ڪند !!!!

➿ این دعا براے شفاے بیماران نیز تجوید مے شود و چنانچـہ بیمار خوب نشد حتما اجلش رسیدہ است و ڪارے نمے توان ڪرد خواندن این دعا در مسجد بهتر است و آن این دعا این است هفتاد مرتبـہ بگوید :

🌿❣️لا إِلَهَ‏ إِلَّا اللَّهُ‏ بِعِزَّتِكَ‏ وَ قُدْرَتُكَ‏ لَا إِلَهَ‏ إِلَّا اللَّهُ‏ بِحَقِ‏ حَقِّكَ‏ وَ حُرْمَتِكَ لَا إِلَهَ‏ إِلَّا اللَّهُ‏ فَرِّج بِرَحْمَتِكَ❣️🌿

19 ساعت پیش

2 روز پیش

2 روز پیش

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه

نام *

ایمیل *

وب‌ سایت

لطفا پاسخ را به عدد انگلیسی وارد کنید:

کلیه خدمات این سایت، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشند و فعالیت های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.

تماس از 10صبح الی 21

09010344165

09903666488

برای اجرای این برنامه لطفا جاوا اسکریپت دستگاه خود را فعال کنید

برای اجرای این برنامه لطفا جاوا اسکریپت دستگاه خود را فعال کنیدنی نی سایت

دعا برای جلب توجه خانواده شوهر
دعا برای جلب توجه خانواده شوهر

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.