جلب توجه دختر به پسر

جلب توجه دختر به پسر
جلب توجه دختر به پسر

جستجو در سایت

چگونگی جلب توجه دختران،چگونگی جذب دخترو جلب نظر دختر

اگر میخواهید نظر دختری را به خودتان جلب کنید برای ازدواج ، و نیازمند توجه آن دختر به خودتان هستید برای جلب توجه و جلب نظر آن دختر اقدامات ذیل شایسته است

اگرچه بیشتر دخترها فکر می کنند که به مردهایی با خصوصیات جدی و مردانه علاقه دارند، اما بسیاری از آن ها عاشق مردهایی هستند که گاهی احساسات خود را نیز نشان می دهند. هنگامی که شما آن روی نرم و عاطفی خود را آشکار سازید، او به صورت ناخودآگاه کنار شما احساس راحتی خواهد کرد به این خاطر که شما در ذهن او به عنوان مردی تداعی خواهید شد که احساسات خود را پنهان نمی کند. اما مواظب باشد که حدی را نگه دارید و زیاده روی نکنید.جلب توجه دختر به پسر

البته که این مسئله مهم است که در قرارهای اول شما باید به بهترین نحو خود را آراسته کنید، اما در دفعات بعد کمی نوع تیپ و لباس پوشیدن خود را راحت تر و معمولی تر کنید. این کار باعث می شود که او باز به طور ناخودآگاه حس کند شما قابل اعتماد هستید و با راحتی خود نشان می دهید که به چیزی تظاهر نمی کنید و لباس پوشیدن او را نیز زیر ذره بین نگرفته اید. بیشتر دخترها در برخورد با کسانی که خیلی به خود می رسند و یا تظاهر می کنند، از آن ها کم کم سرد می شوند و احساس راحتی نمی کنند.

یکی از بهترین راههای که باعث می شود دختر خانمی با شما احساس راحتی کند و بی اراده به شما علاقه مند شود این است که شما به حرکات او توجه کنید و به صورت ماهرانه ای آن ها را انجام دهید. برای مثال اگر او به شما تکیه کرد شما نیز به همان شکل، نه کمتر و نه بیشتر، به تکیه کردن او با حرکاتتان پاسخ دهید تا علاقه ی خود را به حرکات او نشان دهید.

متوجه باشید یا نه, حرکات و زبان بدن شما بیشتر از حرف زدنتان بر روی او تاثیر خواهد گذاشت. وقتی در کنار او می نشینید، با این حالت که پاهای خود را کمی باز نگاه داشته و شانه هایتان را راحت نگاه دارید، این حرکت و طرز نشستن مقدار راحت باعث می شود که شما به او نشان دهید که در اطراف او احساس راحتی می کنید و در نتیجه او در حرکات خود و حرف زدن با شما احساس راحتی بیشتری می کند و به شما بیشتر جذب و نزدیکتر خواهد شد.

تن صدا و سرعت شما در هنگام صحبت کردن یک فاکتور مهم برای جذب کردن دختر مورد نظر شماست. دخترها و خانم ها با مردانی که با صدایی عمیق و آرام صحبت می کنند احساس راحتی بیشتری دارند و این حرکت به آن ها این حس را می دهد که شما فردی قابل اطمینان و با ثباتی هستید. اگر شما جز آن دسته افراد هستید که با لحن سریع و تندی صحبت می کنید لازم است که بر روی این مهارت کار کنید تا توجه دختر مورد نظر خود را کسب کنید.

بله درست حدس زدید، رفتار خود را کنترل کنید، توهین آمیز با افراد اطراف خود صحبت نکنید و مهمتر از همه در را برای او باز کنید! متاسفانه شاید جنتلمن بودن این روزها کمی از مد افتاده باشد اما این را بدانید که دخترها هیچگاه نمی توانند در مقابل این قضیه مقاومت کنند. مطمئن شوید که تمام قوانین جنتلمن بودن را به طور صحیح می دانید که اشتباهی نکنید و خجالت زده شوید.

برای اکثر دخترها دلپذیر ترین کلمه ای که به آن افتخار می کنند و حس خوبی به آن ها می دهد اسم آن هاست. آن ها عاشق این هستند که اسم خود را با لحنی زیبا و عاشقانه از زبان شما بشنوند، پس مطمئن شوید که هنگام صدا کردن اسم او کلمات و صفت های زیبا را نیز به زبان بیاورید. حتما می دانید که دختر ها عاشق شنیدن تعریف کردن شما هستند و لابد می دانید که با تعریف کردن از آن ها روحیه ی سر سخت و ناملایم آن ها را از بین می برید چون دخترها در مقابل تعریفی که از آن ها می شود ضعیف هستند و از شنیدن این تعریف ها بسیار خوشحال خواهند شد. پس حتما به این نکته توجه بسیاری داشته باشید.

در ارتباط با دیگران ملایم و مهربان باشید، اما بدانید در چه حدی این امر لازم است. در برخورد با دوست های او نه آنقدر صمیمی شوید که او حس کند شما مرد جلف و اصطلاحا دختربازی هستید نه رفتاری بی ادبانه و سخت داشته باشید که نشان دهد آدم اجتماعی نیستید. آن ها دوستان او هستند و او آن ها را بیشتر از هر کسی در اطراف خود دوست دارد. پس اگر کاری کنید که دوستان او شما را تایید کنند بهترین راه را برای جذب او پیش گرفته اید.

در مواقعی که می خواهید نظر و باور خود را بگویید کاملا بر عقاید خود مانور بدهید. این به این معنا نیست که فورا نظرات خود را بازگو کنید و یا آن ها را تحمیل کنید، تنها مقصود این است که از آن دسته افراد نباشید که هرچه دختر مورد نظر می گوید تایید کنید. به راحتی عقاید او را دنبال نکنید، بر افکار و نظرات خود مسر باشید، اگر او شما را دوست داشته باشد او نیز به نظر شما روی خواهد آورد. متوجه این قضیه باشید که این امر به حس مردانگی شما مرتبط است و از شما وجهه ی مردی را نشان می دهد که می داند از زندگی چه می خواهد. فراموش نکنید که این قضیه خیلی مهم است.

 

چگونگی جلب توجه مردان

جلب رضایت همسر

چطور به دخترها پیشنهاد ازدواج دهیم

امکانات فوق شامل خریدارای سی دی مقالات سایت و مجموعه آموزشی زوج خوشبخت نیز می شودبخش مشاوره و پرسش و پاسخ

شناسه کاربری 

رمز عبور             

  

عضویت در سایت

جلب توجه دختر به پسر


دسته بندی مطالب

مطالب روابط جنسی و زناشویی

مطالب دوران قبل از ازدواج

مطالب پزشکی و سلامت

مطالب تربیت فرزندان

مطالب احکام شرعی

مطالب روانشناسی

مطالب اجتماعی

مطالب صوتی

ویدئو

خدمات عمومی


 


 افراد آنلاین :


17448


بازدید امروز:


31981


بازدید دیروز:


245285428


آمار کل:

مشاوره
ازدواج و مشاوره زناشویی تنظیم خانواده ،کلیه حقوق مادی و
معنوی مروبط به مطالب اختصاصی ثبت شده و ترجمه شده در این
سایت برای پایگاه اطلاع رسانی تنظیم خانواده محفوظ است.

منبع خبر

/

بازده /

روابط دختر و پسر

بدون شک حرف زدن با یک دختر و پیدا کردن دوست دختر کاری ترسناک است؛ مخصوصا وقتی به اندازه کافی در این کار تمرین و مهارت ندارید. اما اگر در خودتان اعتماد به نفس به‌وجود آورید و بدانید که چطور احساس راحتی را در دختر به‌وجود آورید بعد از آن…

بدون شک حرف زدن با یک دختر و پیدا کردن دوست دختر کاری ترسناک است؛ مخصوصا وقتی به اندازه کافی در این کار تمرین و مهارت ندارید. اما اگر در خودتان اعتماد به نفس به‌وجود آورید و بدانید که چطور احساس راحتی را در دختر به‌وجود آورید بعد از آن دیگر بدون اینکه نگران باشید که شما چطور به نظر می‌رسید، به راحتی می‌توانید دختر مورد علاقه خود را به‌دست آورید. اگر می‌خواهید بدانید که چگونه مسیر نگاه دختر مورد علاقه خود را به سمت خودتان برگردانید و او را به خود علاقمند کنید، با ما همراه باشید.

اگر می‌خواهید توجه یک دختر را به خود جلب کنید باید طوری وانمود کنید و نشان دهید که شما واقعا می‌خواهید که او به سمت شما بیاید. شاید واضح به نظر برسد اما تعجب خواهید کرد وقتی می‌فهمید که عصبی و مضطرب به نظر رسیدن شما به هنگام صحبت با دختر مورد علاقه خود می‌تواند شما را به شدت از او دور کند. اگر می‌خواهید که این دختر شما را دوست داشته باشد، پس نمی‌توانید طوری رفتار کنید که خود را خیلی پرمشغله، سرد و بی‌روح، یا بی‌حواس و پریشان خاطر از گفت‌وگو با او نشان بدهید.جلب توجه دختر به پسر

اگر دختر مورد علاقه‌تان به سمت شما می‌آید، تلفن خود را کنار بگذارید، به گوشه و کنار و اطراف خود نگاه نکنید و به او توجه نشان دهید. در اینجا روش هایی را به شما معرفی می‌کنیم که شما را برای دختر مورد علاقه تان سهل الوصول می‌کند و به پیدا کردن دوست دختر می‌انجامد:

– اگر دختر مورد علاقه تان به سمت شما حرکت می‌کند یا از کنار شما عبور می‌کند به او لبخند بزنید. – از حرکات بدن آزادانه استفاده کنید؛ با دستهای درهم گره کرده یا دست به سینه گوشه‌ای نایستید. – به حالت‌های چهره خود آگاه باشید؛ اخم نکنید یا به او یا هیچ کس دیگر خیره نشوید. – بی‌قرار نباشید یا به زمین نگاه نکنید.

مطلب مرتبط: ۱۵ ترفند روانشناسی برای جذب دختر مورد علاقه و دلخواه تان

اگر از نزدیک شدن به دختر مورد علاقه خود به منظور پیدا کردن دوست دختر نگران یا مضطرب هستید، مهم نیست که چطور به نظر می‌رسید. در غیر اینصورت شما بخشی از اعتماد به نفس ظاهری خود را از دست خواهید داد. به خودتان بگویید که خوب هستید. بیشتر پسرها همیشه و همیشه به ظاهر خودشان شک دارند. بهرحال، اگر می‌خواهید دختر مورد علاقه خود را به‌دست آورید، مجبور نیستید که خوش تیپ‌ترین و جذاب‌ترین پسر جمع باشید اما باید آنچنان رفتار کنید که گویی با آنچه که هستید و به نظر می‌رسید خوشحال و از آن راضی هستید. اگر شما از ظاهر خودتان رضایت نداشته باشید و اعتماد به نفس لازم را در خود نشان ندهید، دختر مورد علاقه تان چنین چیزی را به شما خواهد گفت و احتمال صحبت کردن او با شما کمتر خواهد شد.

– هنگامی که به سمت او حرکت می‌کنید خود را کشیده و پشتتان را صاف نگه دارید. – به چشمان او مستقیم نگاه کنید. – به خودتان یادآوری کنید که شما لیاقت توجه او را دارید. – از دست انداختن خودتان یا دست کم گرفتن بیش از اندازه خودتان خودداری کنید.

اگر سعی می‌کنید که شخص دیگری غیر از خودتان باشید، فرد مورد علاقه شما هرگز فرصت دوست داشتن شما را نخواهد داشت زیرا او هرگز نخواهد دانست که شما چه کسی هستید. اگرچه شما می‌توانید روی توسعه فردی خودتان کار کنید و برای دخترها جذاب تر باشید اما نباید برای جلب و جذب توجه یک دختر بطور کلی شخصیت خود را تغییر دهید. اگر صادق نباشید یا اصلا خودتان نباشید، دختر مورد علاقه شما می‌تواند این را درک کرده، به شما بگوید و هرگز هم تحت تاثیر شخصیت دروغین شما قرار نخواهد گرفت. در آخر به یاد داشته باشید که دختر باید شما را برای آنچه که هستید دوست داشته باشد.

– هنگامی که با دختر جدیدی ملاقات می‌کنید، هدف برای آن دختر این است که پس از آن دیدار خودِ واقعی شما را دوست داشته باشد. اما این به آن معنا نیست که شما باید هرآنچه هستید را در همان ابتدا روی میز بریزید. شناخت شما باید فرآیندی باشد که در گذر زمان اتفاق می‌افتد. شما مجبور نیستید که پیش از به‌دست آوردن شناخت بهتر از یکدیگر در مورد مسائل جزئی تر مثل کلکسیون مورد علاقه تان یا عشق و علاقه خود به بازی‌های ویدیویی صحبت کنید.

ارتباطات در تمامی حوزه‌های زندگی – نه فقط به هنگام صحبت کردن با دوست دختر احتمالی آینده- از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است و باین ترتیب لازم است که شما بر بهبود و ارتقاء مهارت‌های ارتباطی خود کار کنید. تعداد بسیار زیادی از پسرها – به‌ویژه آن هایی که در سنین دبیرستان قرار دارند- شرایط بسیار سختی را به هنگام برقراری ارتباط با دخترها یا حتی با دوست‌های پسر خودشان پشت سر می‌گذارند. اگر شما به اندازه کافی راحت باشید که بتوانید گفت‌وگوی معنادار و ارزشمندی را با دختر مورد علاقه خودتان برقرار کنید، دیگر جای نگرانی وجود ندارد و می‌توانید او را برای خودتان به‌دست آورید. در اینجا چند راه‌حل برای برقراری ارتباط موثر به شما یاد می‌دهیم:

– از او سوال بپرسید. به او نشان دهید که شما به زندگی او اهمیت می‌دهید. – به او گوش بدهید. هنگامی که با شما در مورد چیزی صحبت می‌کند حرف او را قطع نکنید. – او را تحسین و از او تعریف کنید و یاد بگیرید که تعریف و تحسین او را به‌دست آورید. – یاد بگیرید که در زمان مناسب احساسات او را شناسایی و آنها را بروز دهید.

مطلب مرتبط: ۳۱ بهترین عطر مردانه که هر زنی را به شما جذب می‌کند

حمایت کردن به این معنا نیست که شما باید برای او هزاران هدیه بخرید یا پول تمامی غذاهایی که می‌خورد را شما پرداخت کنید. حمایت عاطفی کلید اصلی برای نگه داشتن توجه دختر است. چیزهای ساده‌ای مثل گوش دادن به او وقتی روز بدی را پشت سر گذاشته است یا تبریک گفتن به او وقتی پس از پشت سر گذاشتن راهی طولانی به دستاوردی جدید دست یافته است می‌تواند نشان دهنده حمایت عاطفی شما باشد. هنگامی که شما دو نفر در روند شناخت یکدیگر قرار دارید، باید به او نشان دهید که شما از اهداف و زندگی روزمره او حمایت و آنها را تایید می‌کنید و همیشه چه در روزهای سخت و چه در روزهای خوشحالی و موفقیت در کنار او خواهید بود. به او نشان دهید که حضور شما فقط محدود به لحظات خوشی نخواهد بود.

– راه هایی را برای حمایت کردن از او پیدا کنید: با او به ورزش بروید یا به او پیغام بدهید و از او در مورد چگونگی امتحان ریاضی‌اش بپرسید. این کارها به او نشان می‌دهد که شما همیشه به فکر او هستید. – به یاد داشته باشید که اهداف او درست به اندازه اهداف شما مهم هستند. اهداف، تعهدات و پیروزی‌های او را جدی بگیرید تا بداند که شما واقعا به او اهمیت می‌دهید.

اگرچه دخترها پسری را می‌خواهند که بتوانند با او رابطه معناداری را برقرار کنند اما آنها خوش گذرانی را هم دوست دارند. دخترها باید شما را پسری بدانند که بیرون رفتن و گشت و‌گذار با او کار آسانی است، کسی که اهل شوخی و خنده است و کسی است که به راحتی خود را با شرایط وفق می‌دهد. قرار نیست شما آدم عصا قورت داده‌ای باشید که همیشه در حال گله و شکایت است یا فقط می‌خواهد همان کارهای همیشگی خودش را انجام دهد و چیزهای جدید را تجربه نمی‌کند.

– یک روز پرماجرا را برای خودتان دو نفر یا به همراه گروهی از دوستانش ترتیب دهید. کوهنوردی بروید، قلعه‌ای روی کوه بسازید یا کاری عجیب و غریب و غیرعادی انجام دهید. – درمورد کارهایی که می‌خواهد دونفری انجام دهید شکایت نکنید. آنها را امتحان کنید. شما هرگز نمی‌دانید که وقتی همراهان درست و مناسبی دارید چقدر انجام هرکاری برایتان لذت بخش خواهد بود. – خودتان را خیلی جدی نگیرید. یاد بگیرید که کمی هم خوش بگذرانید و کمی شوخی و خنده را وارد زندگی خود کنید. در این صورت دختر مورد علاقه شما نیز در کنار شما راحت تر خواهد بود.

آروغ زدن سر میز شام، گفتن جوک‌های نژاد پرستانه یا مسخره کردن دیگران نمی‌تواند به شما در به‌دست آوردن قلب دختر مورد علاقه تان کمکی کند. همان محبت و احترامی را به او نشان دهید که به مادر خودتان نشان می‌دهید. به یاد داشته باشید که او صمیمی‌ترین و نزدیک‌ترین دوست هم جنس شما نیست و او هرگز به این جوک‌ها یا رفتارها نخواهد خندید. نیازی نیست که به شکلی باورنکردنی نزد او شایسته به نظر برسید اما باید رفتاری محترمانه داشته باشید و گفتارتان به نحوی باشد که احساس آرامش و راحت بودن را به او منتقل کند.

– در را برای او نگه دارید. – با افراد پیرامونتان مودب و محترمانه رفتار کنید- فرقی نمی‌کند که آن فرد معلم یا استاد شما است یا یک پیش خدمت. اگر شما رفتار خوبی با دختر مورد علاقه خود داشته باشید اما در برخورد با دیگران بی‌ادبانه رفتار کنید، او متوجه چنین تفاوتی خواهد شد و آن را در نظر خواهد گرفت. – اگر می‌خواهید در نظر او با بقیه پسرها تفاوتی داشته باشید، بهترین راه داشتن رفتاری شایسته و مناسب است. متاسفانه، داشتن رفتارهای ناشایست در میان پسرها بسیار شایع و رایج است. اگر شما رفتارهای خوبی داشته باشید از نظر دختر مورد علاقه خود انسانی بالغ و ارزشمند خواهید بود.

مطلب مرتبط: ۲۶ ترفند جذب جنس مخالف که فورا و شدیدا جواب می‌دهد!

شما باید نزدیک شدن به دخترها را تمرین کنید؛ حتی اگر آن دختر همان دختری نیست که شما به دنبال او هستید. تمرین کردن همیشه هم بهترین نتیجه را برای شما به دنبال ندارد اما قطعا می‌تواند موثر باشد. زمانی را برای نزدیک شدن به دخترهای جدید و پیدا کردن دوست‌های جدید و درنهایت پیدا کردن دوست دختر اختصاص دهید. این کار نه تنها در مدیریت اضطراب و استرس شما موثر خواهد بود بلکه به شما کمک می‌کند تا سبک منحصربه فرد خودتان برای تعامل با دخترها را کشف و آن را تقویت کنید. هرچه شما قادر باشید که راحت تر با دخترها گفت‌وگو و تعامل برقرار کنید، احتمال اینکه خودتان باشید یا ترس از طرد شدن داشته باشید در شما کمتر خواهد شد.

– باید تمرین کنید تا با همه دختران اطراف خود – و نه صرفا دختر مورد علاقه تان- به خوبی ارتباط برقرار کنید. این هدف را برای خود تعیین کنید که می‌خواهید به پسری معروف شوید که در ” خوب بودن با دخترها ” آوازه و شهرت دارد.

اگر شما واقعا می‌خواهید که دختر مورد علاقه خود را به‌دست آورید و در پیدا کردن دوست دختر موفق شوید باید بدانید که چطور تعریف و تحسینی معنادار از او ارائه بدهید. تنها گفتن جمله هایی مثل ” تو واقعا با این لباس جذاب به نظر می‌رسی” احتمالا موجب جلب رضایت او و برنده شدن شما نخواهد شد زیرا این قبیل تعریف‌ها این احساس را در او به‌وجود نمی‌آورد که شما به آنچه که او هست و آنچه که او را خاص می‌کند، توجه می‌کنید. در مقابل، باید تمرین کنید تا به مشاهده گری آگاه و ریزبین و حساس تبدیل شوید و به چیزهایی دقت کنید که او را از دیگران ممتاز می‌کند. در اینجا چند روش برای ارائه تعریف و تحسین معنادار به شما یاد می‌دهیم:

– تو خیلی خوب با آدم‌های جدید حرف می‌زنی. چطور این کار را انجام می‌دهی؟ – تو زیباترین لبخندی را داری که من تا حالا در تمام عمرم دیده ام. – تو واقعا می‌دانی که چطور دیگران را سرحال کنی. این واقعا یک هنر و مهارت ارزشمند است.

مطلب مرتبط: ۵۰ حقیقت شگفت‌انگیز در مورد عشق و عاشقی

اگر می‌خواهید دختری را به‌دست آورید که خودش با رضایت و اشتیاق در کنارتان باشد، باید کاری کنید که احساس کند که او در نظر شما فقط به عنوان یک ابزار یا شیء نیست بلکه شما او را به عنوان یک انسان واقعی می‌دانید و به او اهمیت می‌دهید. از او سوالات مختلفی در مورد خودش بپرسید؛ مثلا اینکه چه اهدافی برای آینده دارد، کلاس‌های مورد علاقه او کدام هستند یا اصلا به حیوانات خانگی علاقه‌ای دارد. در ابتدا نیازی نیست که سوالات جدی یا عمیق از او بپرسید اما باید سوالاتی را مطرح کنید که به او نشان می‌دهند شما به شناختن او علاقمند و مشتاق هستید. در اینجا سوالاتی را به شما یاد می‌دهیم که می‌توانید از دختر مورد علاقه خود بپرسید:

– سرگرمی‌های مورد علاقه او – گروه‌های موسیقی یا برنامه‌های تلویزیونی یا کتاب‌های مورد علاقه او – دوستانش – خانواده و خواهر و برادرهای او – مکان‌های مورد علاقه او – روزش را چطور پشت سر گذاشته است

یک روش دیگر برای ایجاد احساس خاص بودن در دختر مورد علاقه شما و در نهایت پیدا کردن دوست دختر این است که نظر او را در مورد هرچیزی جویا شوید. نیازی نیست که در ابتدا خیلی جدی در مورد هرچیزی بحث کنید در غیر اینصورت رابطه شما در مسیر اشتباهی قرار خواهد گرفت. با این وجود، لازم است از او بپرسید که به نظر او بهتر است در شرایط خاصی چه کاری انجام دهید یا از او بخواهید که پیشنهاد خودش را در مورد موضوعی خاص به شما بدهد و به‌این ترتیب به او نشان می‌دهید که شما برای نظر و عقیده او ارزش و احترام قائل هستید.

نظر او را در مورد یک گروه موسیقی جدید بپرسید، از او بپرسید که در مورد کفش‌های جدید شما چه نظری دارد یا نظرش در مورد کلاس تاریخی که هردو در آن حضور داشتید را جویا شوید. باین ترتیب اگر به او نشان دهید که نظرش برای شما مهم است، او نیز می‌بیند که شما واقعا به او اهمیت می‌دهید و برای او ارزش قائل می‌شوید.

– جویا شدن نظر دختر مورد علاقه تان در مورد چیزها و موضوعات مختلف به او نشان می‌دهد که شما به او بیش از یک صورت زیبا اهمیت می‌دهید.

گوش دادن واقعی به یک دختر قطعا احساس خاص بودن را در او به‌وجود خواهد آورد و باعث می‌شود که او هم بخواهد در کنار شما باقی بماند و به پیدا کردن دوست دختر منتهی شود. هنگامی که دختر مورد علاقه تان با شما حرف می‌زند، حرف او را قطع نکنید، سعی نکنید که مسئله یا مشکل او را حل کنید و هرچه که او می‌گوید را با مشکلات یا مسائل خودتان مقایسه نکنید. برای مسائل و مشکلات او ارزش قائل شوید و به او نشان دهید که به آنچه که او می‌گوید واقعا اهمیت می‌دهید.

هنگامی که صحبت هایش تمام شد، می‌توانید در مورد همان وضعیت و احساساتش از او سوال‌های بیشتری بپرسید. بعد از آنکه حرف هایش تمام شد حواستان باشد که فقط در مورد خودتان و مسائل مشابه خودتان حرف نزنید.

– همچنین باید آنچه که به شما می‌گوید را به یاد داشته باشید تا بتوانید آن را بعدا به خاطر آورید. گفتن جمله هایی مثل ” آیا در مورد این موضوع که به من گفتی با خواهرت هم صحبت کردی” به او نشان می‌دهد که شما واقعا به او اهمیت می‌دهید.

به دختر مورد علاقه خود اجازه دهید تا بداند که او برای شما تفاوت و تمایزی واقعی با دیگران دارد. به او بگویید که او کاملا با دوستانش و با همه دخترهای دیگری که شما می‌شناسید فرق دارد. شاید این کار اندکی احساس خجالت و شرمساری را در او به‌وجود آورد اما مسلما موجب می‌شود که بخواهد بیشتر و بیشتر در کنار شما باقی بماند. برای این کار می‌توانید از راهنمایی‌های زیر استفاده کنید:

– ” تو خیلی با بقیه دخترهای اینجا فرق داری. تو خیلی با خودت راحت هستی. همه می‌توانند این حقیقت را درک کنند که تحت تاثیر قرار دادن دیگران اصلا برای تو اهمیتی ندارد “. – ” تو با بقیه دخترهایی که من می‌شناسم خیلی فرق داری. بودن با تو و درکنار تو کار خیلی ساده و راحتی است “.

مطلب مرتبط: ۹ توصیه که یک رابطه عاشقانه و احساسی درست داشته باشیم

اگر واقعا می‌خواهید به دختر مورد علاقه خود نشان دهید که برای شما باارزش و مهم است پس نباید از او کناره گیری کنید و آنچنان رفتار کنید که گویی سرتان بسیار شلوغ است و برای در کنار او بودن وقتی ندارید. اگرچه نباید همیشه در دسترس او باشید و باید به او نشان دهید که شما هم زندگی خودتان را دارید اما وقتی که او می‌خواهد در کنار شما و با شما باشد نباید او را نادیده بگیرید. اختصاص دادن زمان کافی به او به رشد و پرورش ارتباط شما کمک می‌کند و به او نشان می‌دهد که شما به عمیق تر شدن پیوندتان اهمیت می‌دهید.

– این حقیقت به آن معنا نیست که شما باید تمامی معاشرت‌های شبانه خود با دوستان پسرتان را کنار بگذارید تا در کنار دختر مورد علاقه خود باشید بلکه به این معناست که اگر می‌خواهید او بداند که به او اهمیت می‌دهید باید زمانی را به بودن در کنار او نیز اختصاص دهید.جلب توجه دختر به پسر

اگر می‌خواهید دختر مورد علاقه شما بداند که وقتی کنارتان نیست به او فکر می‌کنید، بهتر است کاری انجام دهید و هر از گاهی جویای حالش شوید. برای این کار لازم نیست هر پنج ثانیه یک بار به او پیام بدهید یا دائم با او تماس بگیرید چون به این ترتیب او را سرکوب کرده و از خودتان دور می‌کنید. اما اگر برای مدتی از او دور هستید، به او پیامی بدهید و چیزی بگویید مثلا ” داشتم به تو فکر می‌کردم” یا ” مهمانی تولد منزل خاله چطور بود؟” و با این کار به او نشان دهید که حتی وقتی کنارتان نیست به او فکر می‌کنید.

– قصد شما این نیست که به محض اینکه دختر مورد علاقه تان از شما جدا شد با خودش فکر کند که شما در نبودِ او به او اهمیت نمی‌دهید. در تماس بودن با او وقتی از شما دور است روشی است که به او نشان می‌دهد شما همچنان به فکر او هستید. – مطمئن شوید که او هم جویای احوال شما می‌شود و به این ترتیب تمامی ارتباطات شما به هنگام دوری از یکدیگر یک طرفه نخواهد بود.

اگر شما و دختر مورد علاقه تان وارد رابطه شدید باید به او اجازه دهید بداند که او واقعا برای شما مهم و باارزش است. لازم نیست در انجام این کار زیاده روی کنید یا خیلی زود این کار را شروع کنید اما هنگامی که به این نتیجه رسیدید که شما یک زوج هستید و وقت زیادی را در کنار یکدیگر می‌گذرانید برای گفتن ” دوستت دارم” یا ” با تو بودن را دوست دارم” خیلی سرد و خشک نباشید و هروقت احساس کردید که باید این جمله را بگویید، از گفتن آن دریغ نکنید.

اگرچه نباید با ابراز عشق و محبت بیش از اندازه او را پشیمان و از خود دور کنید اما همچنین باید توجه کنید که احساس نادیده گرفته شدن را نیز در او به‌وجود نیاورید. مطمئن شوید که هرگز فراموش نمی‌کنید به او یادآوری کنید که چقدر برای شما مهم و باارزش است.

– گفتن اینکه تا چه اندازه دوستش دارید بسیار مهم است آن هم نه فقط به این دلیل که تلاش کنید تا او را راضی کرده تا همراه شما مثلا به بازی بسکتبال بیاید یا برای اینکه شما را ببوسد. شما باید به او بگویید که او را دوستش دارید چون دوست داشتن شما امری حقیقی و واقعی است و شما می‌خواهید او بداند که تا چه اندازه برای شما مهم و عزیز است.

منبع: wikihow

عالییییییییییییییییییییییییییییییی بود.

کلیه مطالب این سایت بصورت خودکار گردآوری شده و منبع آن در قسمت پایین عنوان مطلب (تیتر) ذکر شده است. 

درصورتیکه نسبت به هر یک از مطالب سایت نظر یا پیشنهادی دارید در بخش نظرات درج نمایید. 

بسیاری از مردان تصورات احمقانه و دیوانه واری در مورد حرکات مورد علاقه زنان دارند.

اختصاصی آلامتو؛ اگر که تصمیم دارید زنان را جذب خود کنید، خوب است که این رفتارهای از مد افتاده و بی معنی را که خیال می‌کنید شما را تبدیل به یک مرد باجذبه می‌کنند، کنار بگذارید. چرا که دقیقا برعکس است.

این رفتارها که در اینجا می آیند را باید کنار بگذارید. اکنون در سال 2020 هستیم، نه 2000. خوب است این را به یاد داشته باشید.

آیا می دانید که زنان چگونه می فهمند که یک مرد احتمالا چندان برایشان مناسب نیست؟ آن رفتار غیرواقعیِ او با خنده‌های توخالی بسیار و قبول کردن هر خواستۀ زن باعث می شود که مخاطب از او فاصله بگیرد.جلب توجه دختر به پسر

در این تلاش برای اینکه طرف را متقاعد کنید شما نه تهدید آمیز، که مردی فوق العاده برای او هستید، در واقع دارید خودتان را کامل لو می دهید.

رفتار طبیعی هیچکس اینگونه نیست که به هر جملۀ سوالی یا حرف خصمانه‌ای بخندد تا گیجی و هیجان خود را از طرف مقابل مخفی کند. این نشانه یک مرد وحشتناک است و زنان مطمئنا از او فاصله می‌گیرند.

مردی که نمی تواند کنترل رفتار و احساسات خود را داشته باشد از نظر خیلی از زنان نمره مردودی در جذابیت خواهد گرفت.

وقتی که دو نفر چیز مشترکی را بخواهند رابطه اتفاق می افتد. هردوی آنها چیز مشترکی را می‌خواهند و بالاخره بدون بیان کردن آن، راهی پیدا می‌کنند تا به خواستۀ خود برسند. اما وقتی که این تلاش یک‌طرفه باشد و فقط شما باشید که علامت‌ها را می فرستید دیگر جواب نخواهد داد.

اگر که طرف مقابل به صدها تلاش شما در این زمینه پاسخی نمی‌دهد، بدانید که در این تله گیر افتاده اید و دارید مثل یک ویروس عمل می‌کنید. بهتر است آرام باشید و کنترل موقعیت را بدست آورید. در غیر اینصورت به زودی به خاطر نیاز زیادی خود طرف مقابل را دور خواهید کرد.

داشتن بدنی آماده از نظر فیزیکی و بدست آوردن مزیت‌هایی که همراه آن می آیند مشکلی ندارد. اما آنقدر بزرگ شدن که عبور از درهای معمولی یک اتاق برای شما دشوار شود کار هوشمندانه‌ای نیست.

بزارید شفاف صحبت کنیم: اکثریت زنان فکر نمی‌کنند که “تکان خوردن پروتئین انسانی” چیز جذابی است.

بیشتر مرد‌ها با مخلوطی از عدم اعتماد به نفس و یک باور احمقانه به چیزی که رسانه‌های عمومی به آنها می‌گویند راه رسیدن به جذابیت است، فکر می‌کنند و خود را در یک مسیر بیهوده قرار می‌دهند.

این راه شاید زمانی بسیار جا افتاده بوده و می شده با استفاده از آن دل یک دختر را به دست آورد. اما اکنون دیگر کاری قدیمی و بی ارزش است و بهتر است از آن دست بردارید.

دلیلی ندارد که بخواهید اعتماد به نفس طرف مقابل را پائین آورید و با این کار بخواهید او را به سمت خود بکشانید. این کار غیر اخلاقی و سبک است. به علاوه اکنون دیگر دخترها اعتماد به نفس بیشتری دارند.

یکبار صحبت دو مرد را شنیدم که با چند تا دختر بیرون بودند. یکی از آنها به دیگری گفت “ببین، بیا تظاهر به دعوا کنیم، دختر‌ها از این خوششان می آید.” کتک کاری شروع شد و آنها گلاویز روی زمین غلت می‌خوردند تا دعوایشان طبیعی به نظر آید، و دختر‌ها هم آنقدر خجالت زده بودند که گویا ترجیح می دادند بمیرند.

این واقعیت احساس زن‌ها در مورد دعوا کردن مرد‌ها است. آنها خجالت زده می شوند، برخلاف تصور مردها که فکر می‌کنند دعوا کردن نشانۀ مردانگی و قدرت داشتن است.

کسی نمی‌خواهد که این را آشکارا بگوید، اما زن مورد نظر احتمالا علاوه بر قابلیت‌ها و تجارب خود، به دلیل ظاهر جذابش هم بوده که استخدام شده است و احتمالا همین الان هم با شخص دیگری است.

مطمئنا او در مورد شما نمی تواند کار دیگری جز لبخند زدن انجام دهد. چرا که سر کار است. بهتر است بیخیال شوید و در هر فروشگاهی فکر نکنید که فروشنده عاشق شما شده است و باید شما هم کاری بکنید.

به تازگی یکی از فروشندگان زنی که برای ما کار می‌کرد، وقتی که پای پیاده بود توسط مردی که تابحال ندیده بود تحت تعقیب قرار می‌گیرد. مرد به شانۀ او زده و گفته “شما زیباترین دختری هستید که تابحال دیده ام”. با اینحال این زندگی واقعی است و با فیلم‌ها فرق دارد. فروشندۀ ما در جواب گفته “آه، متشکرم” و دور شده است.

وقتی که فرد مورد نظر شما را نمی شناسد، تعقیب او باعث ایجاد احساس نا امنی می شود. پس حتی اگر در نگاه اول عاشق شخصی شده اید سعی کنید بدون پیش زمینه آشنایی، علاقه خود را مطرح نکنید.

زیبایی دختران به خودشان مربوط است، مخصوصاً دختری که مطلقاً او را نمیشناسید و غریبه است.

فیسبوک مکان مناسبی برای این کار است. اینکه دیوانه وار برای دفاع از یک زن به میان مکالمه ای بپرید که در مورد آن هیچ ایده ای ندارید. این کارِ احمقانه ای است. از خود بپرسید که واقعا چرا دارید این کار را می‌کنید.

جواب احتمالا بسیار بدتر از آن چیزی است که صفحه شخصی شما نشان می دهد: شما در تلاشید تا با سو استفاده از یک موقعیت بد بتوانید دختر مورد نظر خود را جذب کنید.

مشکل اینجاست که زن‌ها هم آدم هستند و آدم جایز الخطا است. همیشه شما از طرف حق دفاع نخواهید کرد و حتی اگر هم اینطور باشد… شما اصلا چه اهمیتی دارید؟

بله، عادت قدیمی داد زدن وقتی که با ماشین خود از کنار یک دختر رد می شوید. این کار یک برد قطعی قلمداد می شود. اما در واقعیت، در صفر درصد از مواقع این کار تاثیر مثبتی خواهد گذاشت.

این صدا را در آوردن می بایست تمام شود. هیچوقت، در تاریخ بشریت، این صدا کمکی به روابط بشریت نکرده است. با اینحال هنوز هم بعضی مردان با امید‌های واهی به این کار ادامه می دهند. سوت زدن تصویری از شما را نشان می دهد که فکر نمی‌کنم بخواهید داشته باشید: تلاش نا امیدانۀ یک چشم هیز که هیچ ایده ای در مورد هیچ چیز ندارد.

نظرات خود را در این مورد برای ما ارسال کنید.

داداشی ها گلم.. پیش از مخ زدن دخترها.. خودتون رو جای برادر اون دختر بزارید.. و همانگونه که توفع دارید. با خواهرتون برخورد باشه.. انجام بدید.. و هرگز فراموش نکنید. که… آنکه افتد در پی ناموس کسان.. در پی ناموس وی افتد نطر بوالهوسان…. ممنون که وقت گذاشتید..

در جواب اونی ک گفت زن ها نباشند نسل مردا نابوده اخه روانی مردی هم نباشه زنی هم وجود نداره یا نکنه از راه تخم گذاری تجدید نسل میکنید…..سوسماس

از یه دختر تعریف کنین وبگین واقعا زیباست وخیلی زیباست حالا با اینکه قیافش معمولیه این بهترین ترفند هسش برای جذب دخترا

شامپو کلیر از بین برنده شوره سر 🙂

واقعا خيلى بى جنبه ان كه نميشه ازشون انتقاد كرد اينو قبول كنيد اقايون

زن و مرد با هم هيچ تفاوتى ندارن تو هر دو جنس خوب و بدش هست . پس بيخود دعوا نكنيد.

خانمای عزیز بر اعصاب خودتون مسلط باشید، برادران عزیز هم اخلاق و شائن مردانگی را حفظ کنید زنان الهه پرستش مردان هستند و مردان ستایش کننده اگر مرد نباشد زن کلمه بی معنایی بیش نیست و اگر زن نباشد مرد موجودی بی اخلاق بیش.

هه هه مردا کلا با خودشون مشکل روانی دارند

هه هه 😐

ای بابا چرا اینجا دعوا شد چرا کسی اعصاب نداره

ساکت شو کثافت مرض.

احمق تراز مردا زنا

جلب توجه دختر به پسر

احترام خودتو نگه دار! همه ميدونن زنا نباشن نسل شما نابوده!

احمق ترین افراد کسی است که دیگران را احمق بپندارد.قابل توجه فیلسوفان بالا

كاملا موافقم!

مردان احمق با زنان احمق برهنه وبیحجاب

این زنان احمقندکه بارفتار احمقانه خود جلب توجه میکنند

يادتون نره هنوزم هستند زناني كه زيباييشونو فقط براي مردان خود ميخواهند و مرداني پيدا ميشن كه با ديدن زنان بدحجاب خدا رو به ياد ميارن نه كه دهنشون اب بيفته!!!!!!!!!!!!!!

مردا همیشه احمق بودن وهستن

خودت حتما خیلی خوبی درست صحبت کن

سلام واقعا احمقند و از نظر من دلقکی بیش نیستند .

زر نزن

زهره برو این حرحرف هارو به پدرت بگو

هه هه عجب مردانی ..

زن و مرد مکمل یکدیگرند

ذخیره نام، ایمیل و وبسایت من در مرورگر برای زمانی که دوباره دیدگاهی می‌نویسم.

رفع مسئولیت 

قبل از اینکه بیشتر در مورد راه های جلب توجه یک دختر صحبت کنیم باید به این نکته اشاره کنم که اگر هدف شما از جذب و آشنایی با یک دختر چیزی به جز ازدواج است پس با آسیب های جدی فرهنگی، اجتماعی و فردی مواجه خواهید شد.

پس بهتر است یا هدف خود را تغییر دهید یا از مطالعه ادامه این مقاله پرهیز کنید. در صورت ایجاد یک رابطه آسیب رسان و پر تنش مسئولیتی بر عهده نگارنده نخواهد بود.

راه های جلب توجه یک دختر

جلب توجه دختر مورد علاقه تان برای رسیدن به ازدواج و تشکیل خانواده با یک شیوه ی رفتاری درست و توانایی مدیریت کردن وضعیتی که در آن قرار دارید امکان پذیر خواهد بود. برای اینکه بتوانید دختر مورد علاقه تان را به خود جذب کنید باید به او نشان دهید که ارزش تبدیل شدن به یک همسر و پدر خود را دارید؛ یعنی مردی که بتواند با او به خوبی ارتباط برقرار کند و تکیه کند. وقتی دختری شما را به عنوان فردی که به دست آوردن او ارزشمند است ببینند جلب توجه آن ها بسیار آسان خواهد بود.جلب توجه دختر به پسر

 

 

 

 

 

 

 

 

شاهین زند – محقق و پژوهشگر.

سایت نوین بینش برای افرادی که قصد سوء استفاده از این مطالب را دارند نوشته نشده است پس اگر هدف شما سوءاستفاده از دیگران است لطفا از این سایت خارج شوید. سایت نویت بینش یک سایت پزشکی یا یک دائره المعارف خسته کننده نیست بلکه مرجعی روانشناختی و علمی است که به شما کمک می کند درک بهتری از خود و دیگران بدست آورید و از این آگاهی برای بهبود روابط و مهارت های ارتباطی و به صورت کلی جهت ارتقای کیفیت زندگی خود استفاده کنید. به یاد داشته باشید قوی ترین صلاح شما دانش شما است.

سایت نوین بینش یک سایت پیچیده و یا دائره المعارف خسته کننده نیست بلکه مرجعی است که  به شما کمک می کند هر گونه اطلاعاتی را به صورت خلاصه، مختصر و مفید بدست آورید. نوین بینش بزرگترین  مرجع در مورد روانشناسی عشق در بین سایت های فارسی زبان می باشد. برای اطمینان بیشتر از این موضوع به بخش روانشناسی عشق مراجعه کنید. کتاب چگونه هر شخصی را عاشق خود کنیم  در سایت نوین بینش منتشر شده است. با این کتاب هر شخصی را عاشق خود کنید و یا هزینه ی پرداختی  را پس بگیرید. برای اطلاع از آخرین مطالب سایت نوین بینش در کانال تلگرام ما عضو شوید: عضویت در کانال تلگرام نوین بینش

آیا می خواهید بیشتر بدانید؟

راه های جلب توجه پسر

زنان جذب چه مردانی می شوند

تبدیل عشق یک طرفه به دو طرفه – آشنایی و ازدواج

راه های جذب دختر مورد علاقه

چه چیز بیش از همه زنان را به مردان جذب می کند

می توانید به صورت 24 ساعت از طریق تلگرام یا واتس آپ با تیم نوین بینش در ارتباط باشید :09306135008

برچسب‌ها:راه های جذب دختر در دانشگاه, راه های جذب دختر مورد علاقه

انتقادات و شکایات

shahinzand18@gmail.com

اینستاگرام شاهین زند

     شماره تماس:  03137751140     از ساعت 9 صبح الی 5 عصر

 آدرس:اصفهان، بلوار کشاورز، کوچه شهید نجارپور، ساختمان قائم، واحد ۸

ارتباط با کارشناس از طریق ارسال پیام در واتس آپ: 09306135008

 

 

.                   قوانین و مقررات

 

مجله سارابارا – بیشتر مرد ها می خواهند استایلی شیک داشته باشند اما سوال اینجاست که آیا شیک بودن را در نظر می گیرید یا صرفا می خواهید نظر دختر ها را به خود جلب کنید؟ این موضوع اصلا اتفاق عجیبی نیست و بهتر است بدانید که دختر ها حتی بیشتر از شما در فکر جلب توجه هستند و این یک امر کاملا عادی است. در این نوشته سعی می کنیم به طور خلاصه شما را با ۵ چیزی که دختر ها در نگاه اول متوجه می شوند، آشنا کنیم تا شما بتوانید در اولین دیدار بیشترین توجه را کسب کنید.

تا به حال به این فکر کرده اید که دختر ها چه چیز هایی از شما پسر ها می خواهند؟ جواب این سوال می تواند بسیار عمیق و طولانی باشد اما ما می خواهیم به طور خلاصه به این موضوع اشاره کنیم تا شما درک بهتری از اولین دیدار داشته باشید. بهتر است بدانید چیزهایی که دختر ها در نگاه اول متوجه می شوند چندان با پسر ها تفاوتی ندارد، در واقع می توان گفت اصلی ترین تفاوت در توجه بیشتر آن ها به جزییات است. قبل از هر چیز به این فکر کنید که در اولین دیدار با یک پسر دیگر متوجه چه چیزی می شوید؟ به احتمال زیاد این ها همان چیز هایی هستند که دختر ها به آن توجه می کنند.

در این متن فقط به موضوعاتی اشاره شده که شما می توانید تا فردا صبح تغییر یا بهبود دهید و توجه دختر ها را جلب کنید. همه می دانیم که موضوعاتی مثل رنگ چشم می توانند روی این مسئله تاثیرگذار باشند اما اشاره کردن به آن نمی تواند به شما کمک چندانی بکند.

یکی از اولین چیزهایی که موجب جلب توجه دختر ها برای اولین بار در پسر ها می‌شود، کفش هایشان است. این موضوع را حدس زده بودید؟ به طور کلی موضوعات زیادی وجود دارد که دختر ها در مورد آن حرفی نمی زنند و این دقیقا همان دلیلی است که ما این نوشته را تهیه کردیم. دختر ها از بالا تا پایین، تقریبا همه چیز را بررسی می کنند اما روی کفش توجه بیشتری دارند و اگر می خواهید در اولین نگاه حس خوبی را منتقل کنید، حتما این مطلب در مورد ست کردن کفش مردانه رسمی و غیر رسمی را مطالعه کنید.

اما اگر نمی خواهید زیاد وارد جزییات شوید می توانید یک جفت
کفش معمولی ورزشی مانند آدیداس یا کانورس بپوشید و سراغ رنگ های ساده بروید، مثل
سیاه یا سفید. با این کار دیگر نیازی نیست نگران انتخاب رنگ مناسب باشید.جلب توجه دختر به پسر

اگر شما هم جزو افرادی هستید که اهمیت زیادی به افتر شیوش نمی دهد، باید بدانید که شدیدا در اشتباهید. افتر شیو های مناسب بوی خیلی خوبی دارند و این همان چیزی است که شما به آن نیاز دارید. یک افتر شیو مناسب می تواند نظر دختر ها را جلب کند.

بوی افتر شیو جذاب است و اگر شما می خواهید توجه طرف مقابل
را به دست آورید افتر شیو یکی از بهترین راه هاست. اما این نباید دلیل خرید افتر
شیو های گران و خرج های بی مورد باشد، تعداد زیادی افتر شیو با بو های متنوع در
بازار وجود دارند که قیمت خوبی هم دارند.

دلیل پیشنهاد افتر شیو بوی جذاب و قیمت نسبتا مقرون به صرفه آن است اما اگر کمی بیشتر هزینه کنید و سلیقه به خرج دهید می توانید ادکلن هایی تهیه کنید که بوی به مراتب جذاب تری دارند و نظر دختر ها را بیش از پیش جلب می کنند.

همان گونه که مرد ها به طرز سلام و احوال پرسی شخص مقابل توجه می کنند، دختر ها هم با دیگران همین رفتار را دارند و نظر دختر ها با پسر ها تفاوت چندانی ندارد. مهم نیست که یک سلام ساده باشد یا دست دادن و احوال پرسی گرم (البته تا جایی که پسندیده باشد)، مهم این است که با اعتماد به نفس کامل  صورت بگیرد. اگر تصمیم دارید با طرف مقابل دست بدهید مطمئن شوید که او هم این موضوع را متوجه شده است. دست دادن شما باید محکم و با وقار باشد، منتقل کردن این موضوع مهم است اما دقت کنید که زیاده روی نکنید. هیچکس از قرمز شدن دست هایش خوشش نمی آید.

این یکی شاید کمی عجیب باشد اما دختر ها به دست شما هم توجه
می کنند. بسیاری از دختر ها زمان زیادی را صرف رسیدگی به دست ها و ناخن هایشان می
کنند و به همین دلیل هم هست که از شما انتظار دارند با دست هایی آراسته جلوی آن ها
ظاهر شوید. در نظر داشته باشید که ناخن ها بیشترین تاثیر را در ظاهر دست شما دارند
و کوتاه بودن آن ها می تواند پیام خوبی را منتقل کند.

در نهایت، استایل شما اطلاعات زیادی را به طرف مقابل منتقل می کند و می تواند نظر دختر ها را جلب کند. سِتی که انتخاب می کنید با مقصد و دلیلی که به آن جا می روید ارتباط زیادی دارد اما نکته در اینجاست که شما بتوانید به هر سِتی که می پوشید یک حالت شیک و منظم بدهید. در نهایت همین موضوع است که اهمیت دارد و این که شما استایلی انتخاب کنید که ترند باشد یا از امضای فلان بازیگر پیروی کرده باشد، ممکن است برای برخی دلچسب نباشد.

در نهایت به سوالی که پیش تر مطرح کردیم بر می گردیم، می
خواهید استایلی شیک داشته باشید یا صرفا از نگاه دختر ها جذاب باشید؟ اگر بحث
استایل مطرح باشد، شاید گاهی اوقات شما صرفا از امضای خود یا شخص دیگری پیروی کنید
و این ممکن است مورد تایید همه نباشد اما اگر می خواهید استایلی شیک داشته باشید
که مورد تایید همه هم باشد، فقط یک راه دارید، سِت هایی ساده و یک دست بپوشید.

پوشیدن یک سِت مشکی می تواند انتخاب خوبی باشد، شلوار های جین مشکی به همراه بالا تنه ای تیره هم ساده و هم شیک است. این سِت نظر دختر ها را جلب می کند.

موضوع دیگری وجود دارد که اهمیتش به مراتب از بقیه بیشتر است و چیزی است که باید به آن فکر کنید. این موضوع مهم، هیکل شماست. مهم ترین اصل درباره این موضوع حفظ تعادل است. اگر فکر می کنید که هیکلی لاغر یا چاق دارید، کم کم وقت آن شده است که تغییری ایجاد کنید.

برای این کار می توانید به سراغ دکتر تغذیه بروید و با برنامه هایی که او برای شما تجویز می کند، پس از مدتی به هیکل مناسبی برسید و برای حفظ این شرایط هم می توانید از دکترتان برنامه های جدیدی بگیرید یا این که ورزش کنید، باشگاه های ورزشی برای حفظ هیکلتان گزینه خوبی هستند اما همان طور که گفته شد، به هیچ وجه زیاده روی نکنید، داشتن هیکلی متعادل، مناسب ترین حالت شماست و با رو آوردن به بدنسازی حرفه ای، ممکن است حالتی بیش از حد عضلانی ایجاد کنید و حتی بدنتان را تبدیل به دلیلی برای حفظ فاصله طرف مقابل از خودتان کنید!

منبع: TheIdleMan

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه

نام *

ایمیل *

وب‌ سایت

ذخیره نام، ایمیل و وبسایت من در مرورگر برای زمانی که دوباره دیدگاهی می‌نویسم.

فروشگاه اینترنتی لباس سارابارا در اواخر سال ۱۳۹۶ با بکارگیری نزدیک به نیم قرن تجربه‌ی شرکت در زمینه تولید، پخش و خرده فروشی لباس مردانه و لباس زنانه تأسیس شد. محیط پویا و خلاق به همراه اشتیاق، تلاش و شکیبایی همکاران مجموعه سبب شده تا با استفاده از دانش روز دنیا در زمینه‌ی طراحی، تولید، پخش و خرده فروشی پوشاک به ارائه‌ محصولات با کیفیت و قیمت مناسب به صورت آنلاین بیانجامد. در سارابارا سعی بر این است که تجربه شیرینی برای مشتریان در زمینه خرید اینترنتی لباس رقم بزنیم. هدف سارابارا به عنوان یک فروشگاه اینترنتی لباس تامین انواع پوشاک، کیف، کفش و اکسسوری مردانه و زنانه شیک، با کیفیت و متنوع به گونه‌‌ای می‌باشد که به نیازهای تمامی افراد در هر رده سنی و با هر سلیقه لباس در زمینه خرید آنلاین پوشاک پاسخ داده شود.

© 2020 کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به فروشگاه اینترنتی سارابارا میباشد.

برای اکثر آقایان این سوال پیش می آید که چگونه می توانند وارد رابطه عاطفی با یک خانم بشوند و او را عاشق و وابسته خود کنند. روانشناسان راهکارهای زیاد را پیشنهاد داده اند اما این راه کارها را نمی شود به همه تعمیم داد زیرا که هر فرد معیار های خاص خود را دارد. اما ما نکات کلیدی را گرد آروده ایم که با به کارگیری آن میتوان در جذب دختران موفق بود.

قبل از اینکه بیشتر در مورد راه های جلب توجه یک دختر صحبت کنیم باید به این نکته اشاره کنم که اگر هدف شما از جذب و آشنایی با یک دختر چیزی به جز ازدواج است پس با آسیب های جدی فرهنگی، اجتماعی و فردی مواجه خواهید شد.

جلب توجه دختر مورد علاقه تان برای رسیدن به ازدواج و تشکیل خانواده با یک شیوه ی رفتاری درست و توانایی مدیریت کردن وضعیتی که در آن قرار دارید امکان پذیر خواهد بود. برای اینکه بتوانید دختر مورد علاقه تان را به خود جذب کنید باید به او نشان دهید که ارزش تبدیل شدن به یک همسر و پدر خود را دارید؛ یعنی مردی که بتواند با او به خوبی ارتباط برقرار کند و تکیه کند. وقتی دختری شما را به عنوان فردی که به دست آوردن او ارزشمند است ببینند جلب توجه آن ها بسیار آسان خواهد بود.

عاشق کردن دختر روش های مختلفی دارد، برای جلب توجه دختر در ادامه بخوانید که چه کارهایی می توانید انجام دهید:جلب توجه دختر به پسر

رایج ترین اشتباهی که پسرها انجام میدهند این است که با صمیمی شدن با یک دختر میخواهند رابطه شان را به یک رابطه رمانتیک تبدیل کنند. تلاش برای تبدیل یک رابطه عارفانه به یک رابطه رمانتیک جزو تخیلات به حساب می آید. این کار فقط در فیلم های سینمایی اتفاق می افتد.
حتی اگر مطمئن هستید که او همان کسی است که میخواهید بقیه عمرتان را با او بگذرانید، هیچوقت این را در همان روزهای اول نشان ندهید. گفتن اینکه شما میخواهید با او ازدواج کرده و صاحب پنج فرزند شوید در اولین ملاقات فقط باعث ترسیدن او خواهد شد، بویژه اگر او در حال حاضر علاقه ای به تشکیل خانواده نداشته باشد. فقط بصورت غیر مستقیم به او بفهمانید که دوست دارید وارد یک رابطه طولانی مدت شوید.

او ممکن است کم حوصله بوده، و هنگامی که چیزی باعث سرزنش او شود، طغیان کند. سر و کله زدن با این خصلت میتواند سخت باشد. کسی نمیخواهد با شخصی باشد که تهاجمی بوده و به آسانی عصبانی شود. اما وقتی شما با شخصی با شخصیت های متعدد و طبعی مقتدر سر و کار دارید، باید با وی بسازید. هیچ کس کامل نیست. به او فضا بدهید تا آرام شود.

در پس همه احساسات، افکار و آرزوها و حتی عشق، واکنش های شیمیایی و هورمونی مغز نهفته است. بله ما بسیار درباره عشق شنیده ایم، اما باید باور کنیم که این فعالیت هورمونی مغز هست که ما را به سمت فردی خاص و به شکلی که می پسندیم می کشاند. از لحاظ شیمیایی هورمون هایی مانند دوپامین (که عشق هیجانی را به شما می بخشد)، سرتونین (که باعث احساس خوشحالی و رضایت در شما می شود) و دیگر هورمون هایی که باعث احساسات مختلف شما می شوند.

خب هدف ما در اینجا از بیان این ها چه بود؟ می خواهیم بگوییم که دیگران هم تحت تاثیر چنین هورمون هایی به شما واکنش نشان خواهند داد، پس شما باید بتوانید بروی واکنش های هورمونی و شیمیایی ذهنی دیگران تاثیر بگذارید. مثلا وقتی کسی شما را می بیند، اگر لباس مناسبی پوشیده باشید، اگر اندام و فیزیک خوبی داشته باشید، در ذهن فرد مقابل هورمون دوپامین که مسئول سیستم پاداش دهی ذهنی هم هست بیشتر تولید می شود و به سمت شما بیشتر جذب خواهد شد.

شما به طور ناخودآگاه می توانید بروی ذهن دیگران تاثیر بگذارید و اگر به دنبال عاشق کردن دختر نسبت به خود هستید باید بیاموزید که چگونه بروی ذهن دخترها تاثیر بگذارید و ذهن آن ها را نسبت به خودتان فعال کنید.

شما اصلا با موضوع شگفت انگیز و پیچیده ای روبرو نیستید و فقط کافی است بدانید دخترها چگونه درباره پسرها می اندیشند و عمل کنید.

زن ها به طور کلی به سمت مردهایی جذب می شوند که می دانند چگونه از خودشان مراقبت کنند، شاید زیبایی اندام یکی از بهترین نشان دهنده های این موضوع است که به طور ناخودآگاه در ذهن دخترها این ذهنیت مثبت را به وجود می آورد که شما می توانید از خودتان به خوبی مراقبت کنید و احتمالا از آنها نیز به خوبی مراقبت خواهید کرد. اگر این چنین نباشد راه سختی برای جذب و عاشق کردن دختر خواهید داشت. پس اول به خودتان برسید!

با دادن هدایای هوشمندانه او را سورپرایز کنید. برای اینکه در این کار موفق شوید باید به دقت به حرفهایش توجه کنید. بیشتر به چه چیزی علاقمند است؟ دادن گل و شکلات ممکن است برایش جالب باشد اما این هدیه ها ماندنی نیستند. لوازم الکترونیکی نیز به سادگی گم شده و منسوخ میشوند. هدیه هایی بدهید که یک تاثیر طولانی از خود به جای گذاشته و دارای ارزش عاطفی باشند.
برای مثال شما میتوانید از یک هنرمند کمک گرفته و تصویری را که او در اولین دیدار در ذهن شما به جای گذاشته نقاشی کنید. این تصویر باید همه چیز از پوشش او گرفته تا کفش، گوشواره، و مدل مو و البته لبخنده سحر آمیزش شامل شود. پشت این نقاشی یادداشتی گذاشته و احساس خود را در آن روز بیان کنید.

زبان بدن هم به صورت خودآگاه (مانند چشمک زدن) و هم ناخودآگاه (مانند حالت چهره در زمان فکر کردن و…) حرف های زیادی درباره آنچه در ذهن شما می گذرد بیان می کند. بعضی از افراد از این علم آگاهی کافی را ندارند و باید بگوییم که دخترها به علت اینکه از کودکی بیشتر خود را در معرض توجه دیگران می بینند آشنایی بیشتری نسبت به حرکات و نحوه بیان و حالات چهره خود دارند و نسبت به پسرها آشنایی بیشتری با زبان بدن دارند.

خب جای نگرانی نیست، زبان بدن آنچنان پیچیده هم نیست و لازم نیست شما بازیگر سینما شوید!

برای اینکه طرف مقابل خود را متوجه این موضوع کنید که شما آمادگی پذیرفتن او برای رابطه عاطفی تازه ای را دارید باید بدانید که دختر در شما به دنبال لبخند زدن، ارتباط چشمی، کنار گذاشتن گوشی موبایل، نشستن یا ایستادن به شکلی راحت و بدون اضطراب و با بدنی جمع نشده و … خواهد بود.

عاشق کردن دختر و ایجاد یک رابطه عاطفی کاملا عاشقانه نیاز به توجه کامل به خودتان نیز دارد. کسی عاشق شما خواهد بود که از بودن با شما لذت ببرد، شما را با اعتماد به نفس ببیند و متوجه بشود که شما همیشه به دنبال خوشحال بودن خود هم هستید و زندگی خود را با تجربیات و یادگیری چیزهای جدید می گذرانید.

دخترها عاشق و جذب پسری خواهند شد که با شور و اشتیاق به دنبال آرزوها و چیزهای خوبی در زندگی خود هست. آیا دلتان می خواست که یک بازی موبایلی بسازید؟ و یا یک کتاب بنویسید؟ و یا رانندگی حرفه ای بیاموزید؟ خب چرا که نه! حتما دست به کار شوید، دخترها عاشق چنین هیجان و شور و اشتیاقی در پسرها هستند.

برای عاشق کردن دختر، باید احساسی را در او بوجود بیاورید که بداند بدون شما خوشحال نخواهد بود و به شما برای حس خوشحالی و رضایت در زندگی نیاز دارد.

انسان برای اینکه عاشق چه کسی بشوند خیلی تصمیم نمی گیرند و زیاد شنیده اید که می گویند طرف مقابل یکدفه وارد زندگی آنها شده است. اما باید بگوییم که عاشق شدن زمانی اتفاق می افتد که دو طرف پسر و دختر عشق را به شکل مشابهی حس می کنند. عشق درست مثل یک شغل در طول زمان رشد و پیشرفت دارد و برای عاشق کردن دختر باید به او نشان دهید که ارزشش را دارید. اجازه دهید تا دختر زیبایی های شخصیت شما را ببیند و بفهمد که شما واقعا چه کسی هستید.تحقیقات علمی نشان می دهد که دخترها به همان اندازه که به زیبایی ظاهری و جذابیت پسر توجه می کنند به ارزش شخصیت و تعاملات اجتماعی و به ویژگی هایی مانند مهربانی، هوش، صداقت و محترم بودن توجه ویژه ای دارند.

خب برای افرادی که می توانند سرگرم کننده باشند راه سختی برای جذب کردن دخترها به سمت خود ندارند. خب چرا شما از این ترفند استفاده نکنید؟ اگر فکر می کنید که فردی خجالتی هستید و یا آنقدرها هم در بین جمع و یا با افراد ناآشنا نمی توانید شوخی کنید نگران نباشید. لازم نیست حتما در شروع بسیار فوق العاده ظاهر شوید، مثلا در ابتدا سعی کنید خاطرات خود را به شکلی خنده دار تعریف کنید و کم کم بیاموزید که چگونه سر به سر دیگران بذارید و حس شوخ طبعی خود را به مرور زمان تقویت کنید.

یکی از بهترین راه ها برای یادگیری حس شوخ طبعی، بودن با افرادی هست که این ویژگی را دارند و همچنین توجه کنید که حس شوخ طبعی شما اثر مثبتی بروی طرف مقابل بگذارد و به شکل تمسخر و یا تحقیر نباشد.

برای عاشق کردن دختر شما باید ابتدا چیزهای زیادی درباره او بیاموزید، اینکه فقط تاریخ یا محل تولد او را بدانید کافی نیست. باید وقت صرف کنید، اعتماد متقابل را بوجود بیارید و چیزهای کوچکی و خاصی درباره او بیاموزید مثلا اینکه آیا از شنا کردن در آب آیا واهمه دارد و یا چه چیزی او را خجالت زده می کند و به او کمک کنید که بتواند احساسات خود را در مواقع مختلف چگونه مدیریت کند.

شما باید بدانید که دختر مورد نظر شما از چه چیزهایی خوشش می آید، برای بعضی دخترها رقص و کارهایی که نیاز به فعالیت بیشتری دارد هیجان انگیز هست و برای بعضی دیگر یادگیری و آموختن و صحبت کردن درباره چیزهای علمی و دانستنی، هر دختری علایق خاص خودش را دارد. کمی وقت بگذارید و ببینید درباره چه چیزهایی بیشتر صحبت می کند و از صحبت کردن درباره چه چیزهایی و یا از انجام چه کارهایی لذت می برد.

شما باید شخصیت مناسبی برای خود داشته باشید تا بتوانید دیگران را به خودتان جذب کنید، اگر به دنبال عاشق کردن دختر مورد علاقه خودتان هستید باید بیاموزید که چگونه باید با او رفتار کنید برای مثال او را به رستورانی دعوت کنید و در انتخاب محل رستوران هم خودتان پیشنهاد بدهید،یکی از چیزهایی که برای دخترها جذاب هست حس و توانایی رهبری کردن رابطه توسط پسر هست.

خیلی وقت ها این شما هستید که باید تصمیم گیرنده باشید تا دختر احساس راحتی کند و شما هم احساس قدرتمندی خود در رابطه را احساس کنید و بدانید که کنترل امور در دست شما است.

همچنین سعی کنید بروی ویژگی های مثبت رفتاری خود به خوبی کار کنید، صداقت، شفافیت و رمانتیک بودن مهارت هایی است که در رابطه عاشقانه با دختر بسیار مهم هستند.

بعضی از پسرها وقتی از دختری خوششان می آید به سرعت به او نزدیک می شوند و سعی می کنند از خودشان بسیار صحبت کنند و یا بیش از حد با دختر ارتباط برقرار می کنند و پیام می دهند به گونه ای که طرف مقابل احساس راحتی و علاقه ای به رابطه پیدا نمی کند.

مشکل کار از کجاست؟ اینکه بخواهید درباره خودتان اطلاعاتی به دختر بدهید اصلا بد نیست اما اگر بخواهید در مدت کمتر از یک هفته هرآنچه هستید را به دختر بگویید رابطه شما به هفته دوم نخواهد کشید، سعی کنید کمتر از خودتان حرف بزنید و بیشتر شنونده باشید و همچنین بعضی چیزها را در شروع رابطه به طرف مقابل فورا نگویید مثلا گفتن اینکه رابطه قبلی شما چگونه بهم خورده است کمکی به شروع رابطه جدید شما نخواهد کرد مگر اینکه طرف مقابل فکر کند شما هنوز عاشق نفر قبلی هستید و به او فکر می کنید.

لازم نیست خیلی پیچیده و پر رمز و راز هم به نظر برسید، با صحبت درباره چیزهایی که دوست دارید و یا دوست ندارید شروع کنید و ببینید که چگونه طرف مقابل به صحبت های شما واکنش نشان خواهد داد و رابطه شما شکل خواهد گرفت.

تعادل در رابطه دو طرفه حتی به میزان توجه و حضور و در دسترس بودن برای طرف مقابل اهمیت دارد.

هر دختری برای خودش شخصیتی دارد، ویژگی های رفتاری خاص خودش را دارد، درست مثل شما ! اگر به دختری علاقه مند شده اید نباید به این موضوع فکر کنید که چگونه او را تغییر دهید و یا چه ویژگی هایی دارد که شما دوست ندارید. هیچ کسی از قضاوت شدن خوشش نمی آید. به عنوان یک فرد رشد یافته باید دیگران را آنچنان که هستند بپذیرید و بیاموزید که چگونه می تواند ارتباط برقرار کنید.

شخصیت هرکسی مخصوص خودش هست و انتقاد و یا پیش داوری کردن باعث نمی شود که دختر مورد نظر شما تغییر کند، اما اگر به درستی به شخصیت او احترام بگذارید و واکنش مناسبی در شرایط مختلف نشان دهید دختر می فهمد که شما ارزش تغییر کردن به شکلی که دوست دارید را دارد.

در انتها بدانید که هرکسی در انتخاب عشق تصمیم شخصی خود را دارد و نمی توانید انتظار داشته باشید که اگر شما عاشق دختری هستید او هم شما را برگزیند.

ولی مطمئن هستیم که عشق همیشه وجود دارد، نکات بالا را دوباره مرور کنید و بروی خودتان کار کنید، دخترهای زیادی هستند که می توانید عاشق خود کنید و عشق زندگی خود را برگزینید.

دخترها شیفته ی مردهایی هستند که همه چیز را تحت کنترل خود دارند و برنامه ریزی کردن را خوب بلدند. یک بعد از ظهر و عصر کامل را برنامه ریزی کنید،در یک کافی شاپ یا رستوران رمانتیک میز رزرو کنید. این برنامه ریزی ها باعث می شود به او نشان دهید که چه اندازه به دیدار او اهمیت می دهید و یک مرد خسته کننده نیستید.

غالباً افراد به اشتباه برای این که جذاب تر شوند، بیشتر شلوغ می کنند و به خطا می روند. سکوت ، یک تأثیر ذهنی و روانی بسیار قوی می گذارد. در سکوت ، فرد پیرامون خود خلاء ایجاد می کند و هر خلایی ، جذب را سبب می شود. آنها که بیشتر صحبت می کنند و کمتر می شنوند از جذابیت خود می کاهند، حال آن که سکوت و گوش دادن بیشتر به واقع شما را عاقل تر و قابل اطمینان تر معرفی می کند و این زمینه ای مساعد برای صمیمیت بیشتر است . سکوتی سرشار از اعتماد به نفس سرچشمه صمیمیت است .

هرگز اعتماد او را با دروغ و تظاهر از بین نبرید. بهترین راه، نشان دادن ذات واقعی خود است. شما باید نشان دهید که نیت و هدف شما واقعی و خوب است.

کاری کنید تا حضور خود در زندگی شما را یک موهبت الهی بداند. از او تقدیر و تشکر کنید زیرا باعث می شود که بفهمد وجود او به عنوان یک زن چقدر ارزشمند است.

حفظ حریم شخصی برای همه مخصوصا خانمها اهمیت بسیاری دارد. به محدودیت های او احترام بگذارید و سعی نکنید که به اجبار وارد دنیای شخصی او شوید، چرا که فکر می کند از همین ابتدای زندگی، به فکر نقض حریم و محدودیت های او هستید.جلب توجه دختر به پسر

بله درست حدس زدید، رفتار خود را کنترل کنید، توهین آمیز با افراد اطراف خود صحبت نکنید و مهمتر از همه در را برای او باز کنید! متاسفانه شاید جنتلمن بودن این روزها کمی از مد افتاده باشد اما این را بدانید که دخترها هیچگاه نمی توانند در مقابل این قضیه مقاومت کنند. مطمئن شوید که تمام قوانین جنتلمن بودن را به طور صحیح می دانید که اشتباهی نکنید و خجالت زده شوید.

ویکی روان 2020-02-01 عشق

{
“@context”: “https://schema.org”,
“@type”: “FAQPage”,
“mainEntity”: [{
“@type”: “Question”,
“name”: “علاقه دختر به پسر چیست؟”,
“acceptedAnswer”: {
“@type”: “Answer”,
“text”: “تمام شواهدی که نشان می دهد دختری به پسر علاقه مند است و تلاش می کند آنها را به او اثبات کند”
}
},{
“@type”: “Question”,
“name”: “از کجا بفهمم دختری من و دوست داره یا نه؟”,
“acceptedAnswer”: {
“@type”: “Answer”,
“text”: “تغییر در نحوه رفتار دختر یکی از راه های پی بردن به علاقه دختر است. با شما مهربان تر می شود و احساس مهم بودن به شما دست میدهد”
}
},{
“@type”: “Question”,
“name”: “وقت به علاقه دختر به خودم پی بردم چکار کنم؟”,
“acceptedAnswer”: {
“@type”: “Answer”,
“text”: “اگر از علاقه دختر به خودتان اطمینان حاصل کردین بهتر است به عنوان یک مرد پا پیش بزارید و او را از وضعیت و احساسات خود مطلع کنید”
}
},{
“@type”: “Question”,
“name”: “مهم ترین علائم عشق دختر به پسر کدامند؟”,
“acceptedAnswer”: {
“@type”: “Answer”,
“text”: “در این مقاله از سایت ویکی روان به ۱۲ مورد از نشانه های عشق دختر به پسر پرداختیم”
}
}]
}

روانشناسی عشق دختر به پسر نه آنقدر سخت است که متوجه نشوید و نه آنقدر ساده است که نیاز به بررسی نداشته باشد. مردها همیشه دنبال نشانه های علاقه دختر به پسر هستند تا ببینند دختر مورد نظرشان به آنها علاقه دارد یا خیر. نشانه علاقه دختر به پسر میتواند چند مورد ساده باشد که تنها نیاز به دقت شما دارند. در این مطلب سایت ویکی روان به بررسی مهم ترین علائم علاقه دختر به پسر می پردازیم و پاسخ می دهیم که خیره شدن دختر به پسر نشانه چیست و چکار باید کرد؟

در واقع ما می خواهیم بفهمیم که خانم ها به ما علاقه دارند یا خیر و میزان این علاقه چقدر است؟جلب توجه دختر به پسر

دلیل این که ما می خواهیم نشانه های علاقه دختر به پسر را شناسایی کنیم این است که دانستن آن می تواند ما را در جهت کسب موفقیت بیشتر در روابط با خانم ها راهنمایی کند.

اما باید بدانیم که دانستن این علائم و نشانه ها تنها دلیل عشق دختر به پسر نمی باشد.

چیزی که شما به دنبال آن هستید در حقیقت الگویی از رفتارها است که شاید آن الگوی ذهنی که شما مشاهده می کنید نباشد.

شما می توانید با درک بسیاری از این نشانه ها میزان علاقه دختر به پسر را تشخیص دهید

بطور کلی تشخیص و شناسایی علائم علاقه دختر به پسر باعث می شوند که شما در هنگام برخورد با افراد جدید، راحت تر، با اعتماد به نفس تر و آرام تر باشید.

در پوزیشن و حالات بدن افراد نشانه هایی از جذب شدن یا نشدن آن ها وجود دارد.

بسیاری از مردان نگران این هستند که دست بردن دختران در موهایشان، لمس کردن لباس و بسیاری دیگر از این نشانه ها، خوب هستند یا بد؟

یادگیری مفهوم زبان بدن می تواند به شما کمک کند که این را متوجه شوید.

میتوانید از اصول زبان بدن برای پی بردن به میزان علاقه دختر به پسر استفاده کنید.

هر چقدر دختران با شما بیشتر روبرو شوند، میزان علاقه شان بیشتر است

اما اگر از شما دوری کرده و سعی کنند با شما رو در رو نشوند نشان دهنده این است که به شما علاقه ای ندارند.

با این که دختران می توانند زبان بدن معکوس و جعلی را به شما نشان دهند.

اما تقریبا هیچ دختری از زبان بدن خودش آگاهی ندارد که بتواند شما را فریب بدهد

پس مطمئن باشید که هر چقدر با شما رو در رو شد این از نشانه های عشق دختر به شما است.

تماس چشمی یک نشانه جهانی جاذبه انسانی و از نشانه های علاقه دختر به پسر است.

در حقیقت حتی نوزادان نیز اگر از فردی خوششان بیاید با او تماس چشمی برقرار می کنند.

افراد معمولا بین ۲ الی ۳ ثانیه با افرادی که جذب شان شده اند ارتباط چشمی برقرار می کنند، نگاهی که کاملا توسط فرد مقابل شناخته شده است

اگر آن خانم واقعا به شما علاقمند شده باشد، برای چند ثانیه با چشمانش به شما زل می زند

تماس چشمی یکی از علائم اولیه نشانه علاقه دختر است اما بسیاری از مردان وقتی در حال صحبت با دختر مورد نظرشان هستند آن را نادیده می گیرند.

انواع تماس چشمی نیز مانند زبان بدن چیزی نیست که فرد بتواند از آن برای فریب دادن شما استفاده کند.

بالعکس دختران احتمالا برای دور کردن مردی که به آن علاقه ندارند سعی می کنند با او تماس چشمی برقرار نکنند.

پس اگر با دختری صحبت می کنید و او به شما زل زده است نگران نباشید.

نگاه مستقیم از بارزترین علائم علاقه دختر به پسر است

او واقعا به چیزی که شما می گویید علاقمند است اکنون شما باید این علاقه را در او ثابت نگه دارید.

یکی از قدرتمندترین راه ها برای خانمی که جذب شما شده است این است که:

اطلاعاتی در مورد خودش را به اشتراک می گذارد و اگر این کار را نکند برای شما آزار دهنده است

بر اساس اصول روانشناسی عشق دختر به پسر ، فقط خانم ها نیستند که این کار را انجام می دهند، بلکه مردان نیز این کار را می کنند.

پس اگر شما در یک میهمانی هستید و دختر مورد نظر اطلاعات شخصی خود را به شما می گوید، آن را نباید صرفا علاقه به خود برداشت کنید.

مطمئنا هر کسی هم جای او بود شاید ذره ای از حوادثی که برایش پیش امده را به فرد دیگری می گفت.

او فقط این را به شما گفته است تا بدانید.

اما در حالت کلی صحبت زیاد در مورد اتفاقات خصوصی یک سیگنال برای نزدیک تر شدن به شماست و می تواند از نشانه های علاقه یه دختر به پسر باشد.

بر اساس روانشناسی عشق دختر به پسر ، وقتی دختری از شما خوشش آمده باشد در برخورد با شما سرخ می شود و خجالت می کشد.جلب توجه دختر به پسر

اما از طرفی این می تواند به دلیل این باشد که بر اثر خجالت زدگی دمای بدنش بالا رفته و سرخ می شود، یا به دلیل استرس او زیادش باشد.

شاید فکر کنید که خجالت کشیده است اما این از علائم علاقه دختر به پسر میباشد.

گاهی اوقات نیز دختران برای نشان ندادن و پنهان کردن خجالت شان از آرایش قرمز استفاده می کنند که واقعیت را مخفی کنند

دختران نمی توانند سرخ شدن شان را مخفی کنند.

وقتی که به دلایلی دیگری سرخ شوند (مثلا وقتی حرفی می زنید که او را خجالت زده می کند)، علت را در نظر بگیرید.

آیا تا بحال حرفی زده و یا کاری کرده اید که باعث خجالت زدگی و یا استرس دختری شود؟

اگر نه، پس سرخ شدن او بخاطر علاقه اوست.

اینکه افراد چه عکس العملی به ما نشان میدهند یک موضوع است و اینکه چرا این کار را میکنند موضوعی دیگر.

خیلی مواقع از نشانه های علاقه دختر به پسر آگاهی نداریم چون خودمان را خوب و کامل نمیشناسیم.

ما نمیدانیم کی چه کاری باید انجام دهیم، چه شخصیتی داریم و چه چیزهایی به درد ما میخورد

باید ابتدا خودتان را به خوبی بشناسید تا بتوانید بهتر علاقه دختر به پسر را تحلیل کنید.

شناخت صحیح از استعدادها، توانایی ها و شرایط ایده آل شخصیتی خود کمک فوق العاده ای در ارتباط با جنس مخالف و درک نشانه های عشق دختر میکند.

این تست تمام جنبه های شخصیتی شما را با بیش از ۹۵ درصد دقت بیان میکند.

از این پس میتوانید بهتر، دقیق تر و موثر تر قدم بردارید، چون خودتان را خوب میشناسید.

تست شما توسط پروفسور باهر تصحیح و جواب آن برایتان ارسال میگردد.

علائم و نشانه های علاقه دختر به پسر می گوید که وقتی دختری به شما علاقه داشته باشد سعی می کند چیزی بین شما و او قرار نگیرد.

از سوی دیگر بر اساس روانشناسی عشق دختر به پسر گذاشتن کیفش بین خود و شما می تواند راهی برای فریب دادن شما و مخفی کردن علاقه اش باشد.

اما خانمی که کیفش را نزدیک شما قرار می دهد یعنی به شما اعتماد دارد و می داند که شما کیف قاپ نیستید

این می تواند گاهی نشان دهد که به شما علاقه خاصی ندارد.

خانم ها معمولا کیفشان را کنار خود میگذارند نه بین شما و خودشان البته در بعضی مواقع جای دیگری برای کیفشان نیست.

روانشناسی عشق دختر به پسر می گوید که : هم زنان و هم مردان هنگام صحبت با فردی که به او علاقه مند شده اند سعی می کنند تن صدا و آوای صحبت شان را تغییر دهند.

محققان دریافته اند وقتی که ما با فردی که به او علاقه داریم صحبت می کنیم تن صدایمان آهسته تر می شود

حتی وقتی که با نفس های آن فرد برخورد می کنیم، این تغییر به قدری شدیدتر شده و صدایمان چنان آهسته تر می شود تا دیگر به سختی شنیده می شود.

پس تغییر لحن صحبت کردن از نشانه های عشق دختر به شماست، هر چند کم اما وجود دارد.

افراد معمولا سعی می کنند خود را شبیه فرد مورد علاقه خود کنند و میخواهند مانند او عمل کنند.

این افراد سعی دارند تا کارهای خود را نیز مانند فرد مورد نظر انجام دهند.

این پدیده تقارن تعاملی نامیده می شود و از دوران کودکی آغاز می شود.

ما همیشه در موقعیت هایی بوده ایم که دوستان و یا همکاران ما رفتار و یا کاری را به تقلید از فرد دیگری انجام داده اند

تقلید از یک دختر که شما در میهمانی یا رستوران دیده اید نیز به همین سادگی اتفاق می افتد.

اما تفاوتی که دارد این است که این پدیده تا روزها، هفته ها و ماه ها ادامه پیدا می کند و از کارهای یکدیگر تقلید می کنید.

توجه به کلماتی که استفاده می کند، توجه به حرکات بدنش و … همگی چیزهایی هستند که شما مانند یک آینه از او یاد گرفته و تقلید می کنید

آن دختر نیز به تدریج شروع به تقلید از شما می کند.

نگران نباشید این از نشانه های علاقه دختر به پسر است.

او دقیقا همان کاری را می کند که افراد هنگام جذب شدن به فرد دیگر انجام می دهند.

اکنون که ما جلوه ها و ویژگی های جذب شدن را به شما گفتیم احتمالا بتوانید آن را راحت تر تشخیص دهید.

علم روانشناسی متوجه شده است که وقتی مردان می دانند که به دنبال چه چیزی هستند، پیدا کردن آن خیلی راحت تر می شود.

پس مرتبه بعدی که خواستید علائم علاقه دختر به پسر را بدانید، نگاهی به این علائم بیاندازید تا به هدف تان برسید.

بر اساس گفته روانشناسان ویکی روان گاهی اوقات این عمل بسیار مشهود است و شما به راحتی متوجه می شوید که چشمان او دائما شما را زیر نظر دارند.

اما اغلب مواقع آن ها نمی گذارند شما متوجه شوید زیرا به تقدم شما برای پیشنهاد دادن اهمیت می دهند.

پس از مدتی که آن دختر کاملا جذب شما شد، به شدت شما را زیر نظر گرفته و شما را چک می کند.

وقتی احساساتش به اوج می رسند نگاهی اجمالی به شما می اندازد

ممکن است با شما در یک گروه باشد و یا با پسر دیگری که در طرف دیگر اتاق ایستاده صحبت کند.

بر اساس روانشناسی عشق دختر به پسر برای درک علاقه دختر به پسر اگر دقت کنید متوجه می شوید که در حین خندیدن نگاهی به شما نیز می اندازد.

پس شما می توانید متوجه شوید که به شما علاقه دارد.

از نشانه های علاقه دختر به پسر این است که اگر دل او با شما باشد همیشه سعی می کند با شما ارتباط چشمی برقرار کند و این احساس خوب را به شما منتقل کند.

اگر او در حال صحبت با فرد دیگری باشد و بخندد، حتما از این فرصت برای نگاه کردن به شما نیز استفاده می کند و این نشانه بسیار خوبی است.

وقتی یک دختر به شما علاقمند شود فیزیولوژی اش تغییر می کند

شهوت او زیاد می شود و باعث تغییراتی در او خواهد شد.

از نشانه های فیزیکی علاقه دختر به پسر به موارد زیر میتوان اشاره کرد:

خب می دانیم که فهمیدن این علائم دشوار است اما می توانید به نشانه های دیگر نیز توجه کنید.

آیا تابحال برایتان پیش آمده است که دختری پیش شما بیاید و از دختر دیگری که مورد توجه شما بوده شما را هشدار دهد؟

معمولا آن دختر پیش شما می آید و می گوید “من به صداقت آن دختر اعتماد ندارم” و یا “سطح او از شما خیلی پایین تر است”.

طبق اصول روانشناسی عشق و روانشناسی عشق دختر به پسر این گفته او مانند این است که “تو مال من هستی، نه او.

این خیلی خوب نشان می دهد که او به شما علاقه دارد.

شاید این علاقه سطحی باشد اما حقیق است و بسته به عکس العمل شما می تواند رشد کند یا از بین برود.

خب یکی از نشانه های عاشق شدن دختر به پسر همین موضوع است که تمام شرایط آن پسر برای او مهم می شوند.

او می خواهد بداند کجا رفتید، با چه کسانی دوست هستید، چه علایقی دارید و خیلی موارد دیگه.

پس اگر به گوشتان رسید که دختری به دنبال آمار شماست میتوانید آن را در زمره نشانه های علاقه دختر به پسر قرار دهید.

نگران نباشید، چند بار موارد ذکر شده بالا را بخوانید تا به خوبی علائم علاقه دختر به پسر را به یاد بسپارید.

خیلی هم خوشحال نباشید چون او می تواند دلایل زیادی برای این کار خود داشته باشد.

همیشه خیره شدن دختر به پسر نشانه علاقه و عشق نیست بلکه میتواند نشانه کنجکاوی و کسب اطلاعات در مورد شما باشد.

دختر خانم ها مانند آقایان شخصیت دیداری ندارند، آنها اگر از پسری یا مردی خوششان بیاید دوست دارند در مورد او اطلاعات به دست بیاورند و زمان بیشتری با او باشند.

به همین خاطر خیره شدن دختر به پسر نشانه همیشه نشانه عشق و علاقه نیست اما اگر زیاد این موضوع تکرار می شود می تواند نشانه این باشد که شما توجه او را جلب کرده اید.

اما خب خیره شدن دختر به پسر نشانه این می تواند باید که شما در نگاه او فردی جذاب، عجیب و جالب هستید.

در این مطلب ویکی روان به بررسی کامل روانشناسی عشق دختر به پسر پرداختیم، اگر این موارد را به یاد بسپارید به خوبی می توانید حرکات و رفتارهای آنها را تحلیل کنید.

2021-11-21

2021-11-19

2021-11-08

2021-11-05

2021-10-30

2021-10-20

چرا افسرده می شویم؟ شاید دلایل زیادی برای افسرده شدن یک فرد به ذهنتان خطور …

سلام خیلی ممنون عالی بود

ممنون از شما دانیال عزیز

با سلام وخسته نباشید خدمت شما . ببینید من یک مشکلی دارم که ۲ ترمه توی دانشگاه بهشدت درگیرشم . یک دختر خانمی هستن که من ۲ ترم پیش با ایشون کلاس داشتم و در حد یک سلام همو میشناختیم و دقیقا از هوم موقع ها هرجا که من تو دانشگاه هستم اونم دقیقا همونجاست . و هی به صورت مداوم چند ثانیه ای به من خیره میشه و گاهی اوقات هم از عمد میاد و جلوی من می ایسته و با گوشیش ور میره و الان دوترمه مشکلم همینه و الان نمیدونم این خانم به من حس خوبی داره یا صرفا می خواد شاید اذیت کنه. و از طرفیم چون خانم متشخصی هستن و همو میشناسیم واقعا روم نمیشه بهش مستقیم بگم که این کارو نکن . ممنون میشم راهنمایم کنید

سلام سجاد عزیز، لطفا اینقدر دست دست نکنید و زمان و از دست ندین. خیلی ساده حرف دلتون و بزنید و ارتباط برقرار کنید. به این فکر کنید که اگر اقدام نکنید چه حسرت بزرگی میتونه رو دلتون بمونه نگران نباشید

سلام من ۱۷سالمه ی دختر خانوم ۱۲ ساله مدام من رو گاز میگیره و با لباس چسبان بهم نزدیک میشه و خیلی بامن راحته من پسرم

سلام ادمین لطفا اینو جواب بدید خیلی منتظرم

ی دختری هست همسایه ما هست…خیلی بهم نگاه میکنه و وقتی میبینه لبخند میزنه و حالت های بدنش عوض میشه و انگار آدرنالین توی بدنش ترشح میشه… سوال اولم: آیا بهم علاقه داره و دوستم داره؟ سوال دوم: ب نظر شما شمارمو بنویسم روی کاغذ و برم جلو و بهش بگم من ازت خوشم اومده و شماره رو بدم بهش؟ یا ب نظرتون باهاش مغرور رفتار کنم و بهش نگم ک خوشم اومده ازش

چون یکی از رفیقام بهم گفت بهش نگو دوستت دارم چون دختره پررو میشه….ولی من موندم، برم جلو و بهش بگم ازش خوشم اومده… ب نظر شما چکار کنم

لطفا جواب بدید واسم خیلی مهمه

سلام امیر حسین عزیز. این موضوعی که مطرح کردین ذهنیت افراد زیادی هست. اینکه به این فکر کنید که کسی با رفتار شما پررو میشه و … جالب نیست. اگر قصد برقراری ارتباط خوبی و دارین جلو برید و حرفتون و بزنید حرفیو بزنید که تو دلتون هست

سوال اولم رو جواب بدید لطفا…

ب نظرتون با این رفتارایی ک منو میبینه داره، آیا دوستم داره؟

اگر داره من برم جلو و با اعتماد ب نفس بهش بگم دوستش دارم

نمیشه با یقین گفت اما این بیشتر به حس شما مربوط میشه. چه چیزی از رفتارش برداشت کردین؟ شما بهترین کسی هستین که میتونه جواب بده نه کس دیگه جلو برین و حرفتون و بزنید

نشونه هاش خیلی واضح هست. مدام پیگیرت میشه، نمیتونه معمولا تمایلش و پنهان کنه و به نوعی همش در کنارته چه حضوری چه مجازی اما در نهایت تو باید تیر آخر و بزنی دوست گلم

اما خانمها را خوب نشناختین خیلی زمان ها با بی محلی نشان میدهند که شما را دوست دارند مخصوصا دخترهایی که سزشون شلوغه و پسر اطرافشان زیاده این دخترها از تکنیک های کم محلی استفاده میکنند بیشتر

خیلی از دخترا بمن نگاه میکنن ولی واقا نمیدونم چجوری باید به دختر پیشنهاد بدم اصن خجالتی نیستم ولی حس میکنم کار درستی نیس تو خیابون به یه دختر پیشنهاد بدم بعد رد کنه احساس میکنم مزاحمم. واقا اذیت دارم میشم چیکار باید کنم؟؟

سلام، منظور این نیست که تو خیابان به کسی پیشنها بدین. اما باید خجالت و کنار بزارید و بتونید با خانم ها هم کلام بشید حتی برای بار اول. خودتون و در عمل انجام شده قرار بدین …

سلام ادمین جون مادرت جواب بده ما یه همسایه داریم خونشون سر کوچس این یه دختر دارن این هی دزدکی منو دید میزنه و وقتی با من رو در رو میشه احساس میکنم موذب میشه و سرخ میشه و وای میسه تا من رد بشم و خخیییلی زدکی نگاهم میکنه از تو پنجره حتی بعضی مواقع ۳. ۴ دقیقه خیره میشه بهم به نظرت بهم علاقه داره یا صرفا از روی فضولی هستش؟ ممنون میشم جواب بدی

سلام دوست گرامی، در هر حال کاری به نوع رفتار ایشان ناشته باشید. اگر تمایل ارید پا پیش بزارید

سلام.من چند وقته که دختری ذهنم رو مشغول کرده داخل بازار همدیگه رو میبینیم اگه حواسم نباشه نگاه میکنه و موقعی که متوجه میشم نگاهشو بر میداره ولی بعضی روزها برعکس عمل میکنه انگار نه انگا جوری که اصن براش مهم نیستم و اونطرف دیگه رو نگاه میکنه و رد میشه من نمیدونم چیکار کنم ،من نمیدنم بهم علاقه داره یا حس تنفر لطفا راهنمایی کنید؟

سلام. ببینید دوست عزیز این دوراهی هست که اکثر مردها در آن گیر می کنند. اما چرا؟ چون می خواهند یک نشانه واضح از آن دختر داشته باشند و بعد اقدام کنند. خانم ها معمولا برای شروع رابطه پا پیش نمی زارند پس این وظیفه شماست. اگر نشانه ها توجه به خودتان را برجسته می بینید حتما پا پیش بزارید و خود را از این وضعیت رها کنید. موفق باشید

دیدگاه شما سلام دختری همیشه نگاه میکرد بعد از چند وقت منم وابسته شدم اول اون این نگاه ها رو شروع کرد بعد از یکسال که به هم خیره میشدیم رفتم جلو و درخواست دادم (من به غیر از خیابان هیچ جایی تو این یکسال نتونستم ببینمش و چونکه جایی دیگه نمیتونستم بهش پیشنهاد بدم به اجبار تو خیابون باهاش صحبت کردم)که یه جایی مثلا کافی شاپ قرار بزاریم که باهاش صحبت کنم گفت باشه ازش درخواست شماره کردم(البته قصدم جهت هماهنگی قرار بود) گفت نمتونم شماره بدم من گفتم باشه و خدا حافظی کردم و رفتم نمیدونم نظر این دختر خانوم چی بود اگه جواب مثبت بود چرا شمارشو نداد و اگر منفی چرا موقعی که گفتم یه قرار بزاریم گفت باشه (بالاخره برا هماهنگی که کی قرار بزاریم باید شمارشو میداد)بنظر شما دوباره بعد از چند روز باهاش صحبت کن؟میخوام بدونم نظرش چیه موافقه یا نه؟ لطفا راهنماییم کنی

سلام، ببینید خیلی نباید ارتباط با خانم ها را سخت و پیچیده کنید، اگر کسی به شما شماره نمی ده یعنی هنوز اطمینان نداره، شاید آدمیه که سخت اطمینان می کنه و دلیلی بر عدم تمایل به برقراری رابطه نیست. همون موقع که حضوری ایشون و میبینید روز و ساعت قرار و تعیین کنید، بعد از جلسه اول اگر همه چیز خوب پیش رفت می تونید در خواست شماره کنید. نسبت به رفتار طرف مقابل منعطف باشید

موافقم خوب توضیح دادین. خب همون موقع که دیدیش قرار و میزاشتی چرا کش دادی بحث و ؟؟؟ طرف معلومه تمایل داره اما باید حرفه ای تر بری جلو دخترا همیشه طبق نظر ماها رفتار نمی کنند

سلام منتظر جواب سوالم هستم لطفا راهنماییم کنید

سلام دوستان لطفا بخونید یک داستان مربوط به خودمو بگم که نظر هم از شما بگیرم ببینید من امروز سر زمین کشاورزی بودم با خاله هاو دایی و همین فامیلهای نزدیک بعد دختر خالم با عموش اومد خودش تنها اولش کار کرد که وقتی خواست کار کنه من کمکش میکردم البته کار همیشمه بعد درباره رابطه جشمی و اینا نمیدونم ولی ما انجیر میچیدیم منم سر جای دیگه بودم سطل خالی کرد از دستش گرفتم و….

بعدش اخر کار داشتیم سبد ردیف میکردیم رفتم بالای باغ اول یک ذره حرف درباره انتظاری که داییها ازت دارن و الی اخر بعدش گفتم میخوای اذیت نشی برو بالا منم چند دقیقه بالا بودم و رفتم پاینن اونم اومد اولش یکم تاب خورد و بعد به عموش گفت کی میریم و اومد نزدیک من و منم شوخی میکردم اونم در جواب باهام شوخی میکرد مثلا انجیر پرت کرد سمتم وقتی زنها کارشون تمام من وقتی داشتیم بار ماشین میکردیم و نشستم و حرف زدیم هر وقت میخندید نگاه من میکرد و تمام

سلام من عاشق دختری هم سن خودم ولی چند ماه بزرگ تر شده ام اون همسایه ماست و بعضی مواقع که به همراه خوانواده هامون به بیرون میرویم ایشون هم میان ولی وقتی که خوانواده اش به خونه ما میان اون کم و بیش میاد من از چند تا سایت دیگه کاراشو برسی کردم اون حرکاتش ضد و نقیظه چند وقت پیش که از بیرون به خونه به همراه خونواده میومدیم فهمیدم که پشت آیفون زیر نظرم داره لطفا کمکم کنید ممنونم

سلام پیشنهاد میکنیم مطلب راه های شروع صبحت کردن با دخترها را در ویکی روان مطالعه کنید تا بدونید چکار باید انجام بدین

سلام خسته نباشید. چند ماهی هست که یک دختر خانم نظر منو نسبت به خودش جلب کرده .این دختر خانمی که میگم توی اجتماع خیلی سنگین برخورد میکنه و همچنین خانواده دار و بسیار مودب و کمی خجالتی هست ولی طی چندین بار برخوردی که باهاشون داشتم و تقریبا تنها بودیم با من خیلی راحت بودن و اکثرا لبخند میزدن و به من خیره میشدن و چشماشون برق میزد و توی یکی از عروس هایی که دعوت بویم تا منو دید روشو برگردوند و به تازگی یک پیامی بهشون دادم که خیلی دوستانه و خودمونی جواب دادن و حتی اطلاع دارند که من داخل فضای مجازی دنبالشون میکنم.به نظرتون احساسمو بهش بگم؟

سلام وقت خوش، ببینید کلا نمیشه تحلیل کلی به شکلی که میخواین از رفتار خانم ها و حتی آقایان داشت. اما میشه یک مورد و با قطعیت بیان کرد. اگر شما دلبسته ایشون هستید و واقعا تمایل دارید رابطه ای سالم و پایدار داشته باشید، میتونید این احساستون و با ایشون در میان بزارید. منتظر نباشید ایشون شروع کننده باشند، هر چند که با توضیحات شما ایشان کارهایی که باید انجام میدادند و انجام دادند.

ممنون

سلام من به دختر خالم علاقه دارم و بهشون هم گفتم و ایشون هم چراغ سبز نشون داد حدود دوسالی باهم یه رابطه عاطفی پاک داشتیم ولی وقتی که مادرش از علقه من نسبت به دخترش اگاه شد رفتار دختر خالم هم کلا عوض شده و بی محلی میکنن ولی هرزگاهی یه سری نشونه هایی نشون میده که هنوز پیگیرمه و من از یکی از بستگان خواستم که از طرف خودش باهاش صحبت کنه که نظرشو بدونم و اونم جواب داده که هرچی مادرم بگه میخواستم ببینم نظر شما چیه؟؟؟؟

سلام خواهش میکتم جوابم رو بدید،من به دختر خالم علاقه دارم و به خودش هن گفتم و ایشون هم چراغ سبز نشون داد و باهم یک دوستی عاطفی پاکی داشتیم ولی وقتی که مادرش از علاقه من به دخترش خبر دار شد رفتار دختر خالم به کل عوض شد،و من از به یک نفر از بستگان خواستم که از طرف خودش باهاش صحبت کنه که ببینم نظرش برای ازدواج چیه؟؟اونم جواب داد نمیدونم هرچی مادرم بگه میخواستم ببینم نظر شما چیه؟

سلام ! یه دو سه ماه پیش پسر داییم با خانواده اومد خونه ما اون یه دختر داره.من هم از اون به بعد همش تو فکر اون دخترم ! از یه طرف خیلی دلتنگم واز طرف دیگه نمیتونم برم دیدنش! به نظر شما چیکار کنم ؟؟ راستی اون دختر یه خواهر دیگه هم داره که فک کنم بیشتر از طرف مقابل عاشقم هست!!

سلام من از کارشناس محترم این برنامه سوالی دارم که برا مهمه جوابش دختری رو هروز میبینم و وابسطه شدم بهش به از مدتی بهش پیشنهاد دادم یه جای بهتری مثلا کافی شاپ همدیگه رو ببینیم قبول کرد ولی موقعی که درخواست شمارش رو کردم قبول نکرد منم نتونستم یه موقع معینی رو مشخص کنم الان مدتی میگذره بنا بر دلایلی خارج از شهر بودم نتونستم ببینمش الان بعد از اون موقع میخوام بهش درخواستم دوباره بدم بعضی مواقع بهم نگاه میکنیم بعضی مواقع داخل خیابان وقتی از دور همدیگه رو میبینم بهم خیره میشیم بعضی مواقع هم اصلا اهمیتی نمیده ولی چند بار در هفته از جلو مغازم میگذره میره سرکار الان من نمیدنم اون نگاهشو در نظر بگیرم یا اون بی توجهی رو ، نمیدونم دوباره بهش بگم یا نه. لطفا راهنمایی کنید از این سر درگمی دربیام چون نمیدونم واقعا علاقه داره یا نه علاقه ای نیست .ممنون از کارشناس برنامه

ممنون از مطالب…ولی خیره شدن خب یه دختر ممکنه از روی خجالت خیره نشه به فرد مورد علاقش.

سلام،من بکسالی هست توی یک مکانی از دخترخانمی خوشم اومده و علاقه مند شدم بهش،،ایشان هم فقط نگاهی ب من میکنه،،زیاد چشم تو چشم شدیم،،متاسفانه در جایی هست ک امکان حرف زدن وجود ندارد،دوما با خودمم کنار نمیام ک جوری دگ با ایشان ارتباط برقرار کنم،،الان من چکار کنم ضمنا من از احساس طرف مقابل مطمئن نیستم،ازیه بابت هم میترسم نه بشنوم،،شما راه حلی دارین پیشنهاد بدین،،متشکرم.

سلام وقت بخیر ببخشید من یه چند وقت پیش به کلاسی میرفتم که دختر ها و پسر ها با هم بودن و من هم فرد شوخ طبع و فردی بودم که زیاد سوال میپرسیدم پس از مدتی یک دختری به جمعمون اضافه شد و همزمان اونا به جز کلاسی که با من میومدن به کلاس دیگه ای هم با همون استاد میرفتن من یک روز سوالی پرسیدم و این دختر به استاد برگشت و گفت در حالت خندیدن که این کلاس از اون کلاس خیلی بهتره و دفعه بعد در حالتی که من جواب میدادم به من نگاه کرد و خندید و در روز آخر کلاس که من از جمعشون جدا میشدم هی مدام به من نگاه میکرد میخواستم ببینم این نشانه چی هست ؟

سلام ممنون بابت اطلاعات مفیدتون. من پسری ۲۲ ساله هستم و در بازار مغازه دارم .چندوقت پیش دختری توجه مرا جلب کرده . من باهاش ارتباط چشمی برقرار کردم و با رفتارم اونو متوجه علاقه ام کردم .چند وقتی ندیدمش.بعد از چند وقت که دیدمش با من ارتباط چشمی برقرار کرد وحتی یکبار بهم لبخند هم زد و متوجه توجه دوست ش هم به من شدم یعنی با دوستاش در مورد من صحبت کرده .البته شخص مورد نظر حدود سه تا پنج سال از من بزرگتره. باتوجه به موارد بالا احتمال تمایل او به من چند درصد است؟ به نظرتون امیدی هست که پا پیش بزارم؟

سلام دوست عزیز، دنبال درصد و احتمالات نباشید. به این فکر کنید که اگر پا پیش نزارید حسرت وناراحتی با شما باقی میماند یا خیر؟ اگر بهایشان علاقه دارید پا پیش بزارید و ذهنتان را مشغول دیگر مسائل نکنید

سلام من چن روز پیش تو عروسی پسر خالم که مُختَلِت هم بود ، مشغول کار با گوشیم بودم که متوجه نگاه دختر خیلی زیبایی شدم ولی اول هیچ توجه نکردم و دوباره مشغول کارم شدم ولی چند باری زیر چشمی دیدم که هنوز داره نگاه میکنه ((چند باری هم تو هچین موقعیتی گیر افتادم ولی چون خیلی خجالتی هستم نتونستم کارم رو پیش ببرم)) خلاصه منم هم بهش هی نگاه کردم اولش همراهی میکرد وقتی میرقصیم متوجه شدم پشتم واساده و داره تماشام میکنه هر جا میرفتم میومد ولی آخر آخر ها دیگه بی محلی میکرد شاید هم به خاطر اینکه من کاری نکردم نارحت شده باشه و من الان قیافش همش جلو چشممه فک میکنم بهش علاقه پیدا کردم ووقتی بهش فک میکنم تو بدن احساس میکنم یه چیز پخش میشه یه جورایی مث اینکه آدرنالین باشه ، من نگران اینم که دیگه نتونم اونو ببینم چون از فامیلای عروس بود ، میخاستم نظرتون رو بفهمم

سلام لطفا جواب منو بدید چون هم اولین بارمه هم اصلا گیجم من سر کارم با یه دختر که اونم اونجا کار میکنه آشنا شدم چهار روزه میشناسمش یه سره نگاه میکنه بهم کجا میرم با کی دارم حرف میزنم حتی یه بار دیدم دیگه زیادی زل زده دارن باهاش حرف میزنن نگاه نمی کنه به اونا تا می خنده نگام می کنه یه بار دوستشو فرستاد اسم منو سوال کنه به دوستش گفتم اسم منو چیکار داری گفت هیچی چرا نمیای پیش ما تو سریع کار میکنی گفتم من ۵تا رو میرم این یه دونه رو بده به یکی دیگه سه تا آدم هستم هرچی میکنم ول نمی کنه دوستش رفتم سر کارم دوستش اومد گفت چرا اسمتو بهش نمی گی گفتم نمیشه که من اسمو به هر کسی بگم گفت پس با چی صدات کنن اسمتو بگو بهش گفتم علیرضا گفت من که میدونم به این بگو گفتم شنید گفت بیا سبدا رو ببر گفتم باشه از اون وقت میدیدم هر میزی که میرم همراهمه یه وقتایی هست نزدید یک دقیقه بدون توقف تماس چشمی برقرار میکنه همون موقع که داشتم سبدا رو می بردم بگی از سبدا خورد تو شکمش بعد یه چیزی گفت نشنیدم گفتم چی گفتی گفت هیچی منم گفتم آفرین به نظر شما صبر کنم تا یکم بیشتر زمان بگذره یا بهش

سلام، اگر به ایشان علاقه دارید و شرایط را مساعد میدانید میتوانید اقدام کنید. البته منظور این نیست که ایشان شما را دوست دارند و یا هر چیر دیگه، منظور اینکه که از این افکار رها می شوید

سلام مرسی بابت مطالب مفیدتون. من پسر ۲۲ ساله هستم چند ماهه پیش دختری را دیدم متوجه نگاه های او به خودم شدم . با توجه به محیط کاری که هردو داشتیم تقریبا هروز همدیگرو می دیدیم .چند وقتی بی توجهی کردم .بعد از چند وقت تصمیم گرفتم منم بهش ابراز علاقه کنم و براش پیام تبریک روز دوختر فرستادم ولی جوابی نفرستاد .بعدش براش پیام تبریک ولنتاین فرستادم بهم گفت لطفا بهم پیام نده.بی خیالش شدم ولی اون رفتارش کاملا با بیرون با داخل چت متناقض بود. حتی دو تا از دوستانم متوجه توجه اون به من شدن .تصمیم گرفتم یکبار دیگه شانسم رو امتحان کنم .اینبار پیام تبریک سال نو فرستادم که با واکنش منفی اون روبرو شدم .تقریبا ۸۵ درصد موارد بالا رو داشت. حالا که محیط کارمون جدا شده باز دوباره همون رفتارها رو میبینم ازش ۰ به نظرتون دلیل جواب منفی این خانوم چی میتونه باشه؟ شخص مورد نظر ۲۴ سالشه

سلام من یه سوالی داشتم سوالم اینه که یه دختری همسایمون هست که من بهش علاقه دارم و می خوام بدونم اون به من علاقه داره یا نه مثلا وقتی من بهش نگاه نمی کنم به من نگاه می کنه و وقتی بهش نگاه کردم چشاشو می دزده یکیشم یه حرف خنده داری گفت و تموم دوستانم بهش خندیدن منم خندیدم او با اونا دعوا کرد اما با من نه یکی هم اینکه وقتی خونشون میاد بیرون اول یه نگاهی به محله می کنه که منو اونجا پیدا کنه و وقتی من اونجا نیستم اونم اونجا نیست

سلام، خوب به مطالبی که در این مقاله آمده دقت کنید و ببینید نشانه هایی از علاقه داشتن آن دختر میبینید یا خیر. با این حال اگر شما دلتان با ایشان است، پا پیش بزارید

سلام من چند وقت متوجه نگاه دختری به خودم شدم که خودمم بهش علاقه دارم بعضی مواقع که حواسم نبود هم بهم خیره میشد یه جورایی همدیگه رو زیر نظر داشتیم تا اینکه یه روز بهش پیشنهاد ازدواج دادم البته نتونستم جای مناسبی پیشنهاد بدم و خراب کردم و اونم و رد کرد و حتی قبول هم نکرد فکر بکنه بعد از این موضع چند وقت مسیر کارش و عوض کرد ولی بعد دوباره برگشت از همون راه قبلی که در معرض دیدم ولی دیگه بی توجهی میکنه بنظر شما فراموشش کنم یا دوباره درخواست بدم؟

سلام از کارشناس محترم تقاضای راهنمایی دارم.

سلام.وقت بخیر.خواهش میکنم جواب بدید. وضعیتم واقعا اظطراریه.من از بچگی عاشق دختر عمم هستم.ولی هیچوقت بهش نگفتم و اصلا بروز ندادم.راجب علاقه اون نمیدونم.ولی یه بار تو بچگی سر سفره که مامان وبابامم بودن بهم گفت دوست دارم.تو فامیل ما همه دخترن و اینکه هیچکدومشون مثل اون بامن رفتار نمیکنه.منم همینطور.مثلا چند بار واسم کادو گرفته. کتاب و عطرو ادکلن گرفته واسم.وقتی میرم خرید اگه خونه ما باشه یا باهم یه جا باشیم میگه صبر کن باهات بیام باهم بریم.بعدش وقتی تو خیابون میریم با خجالت و آروم دستمو میگیره.یا میاد بازو هامو لمس میکنه. خیلی علاقه به لمس من داره.ازم تعریف میکنه اومد شونه هامو گرفت وگفت باید دانشگاه قبول شی. میاد تو درسام بهم کمک میکنه میگه بریم تو اتاق درس بخونیم باهم. اگه خواهرش بهش میوه میده ترجیح میده من بدم و میگه نیمام بهم میده.نمیدونم شاید علاقش به من خواهرانه باشه یا چی.الان من سال آخر دبیرستانم اونم میره دانشگاه از من ۲ ،۳ سال بزرگتره و مشکلی با این ندارم.ولی چند وقتیه خیلی با گوشیش ور میره و این عدات رو از قبل هم داشت.ولی مثلا بیوگرافیش تو اینیستا با یه پسر یکیه.استیکر قلب آناتومی و رعدوبرق و خون.چندبار احساس کردم که با گوشیش رفت دستشویی یعنی تقریبا مطمئنم.ولی با این وجود مث گذشته خودش باهام میاد خرید ، دستممو میگیره.بعد خرید هم گفت بیا این بازیو نصب کنیم باهم دیگه بازی کنیم.ولی من گفتم چون درس دارم نمیتونم بمونه بعد کنکور.بنظرتون چیکار کنم.خیلیدوسش دارم.وقتی بهش فکر میکنم دیوونه میشم.اشک تو چشام جمع میشه.حتی اگه اسمشو بشنوم.ولی حس میکنم با یه پسر تو اینیستا میخواد وارد رابطه بشه یا شده.جلوی من هی به شوهر عمم میگفت دنبال یه مورد خوبم.نمیدونم به در میگفت تا دیوار بشنوه یا ..الان چیکار کنم.چون درس دارم امسال کنکور میدم نمیتونم کاری کنم.اونم تهران زندگی میکنه.عیدی شب یلدای تابستونی بشه میان.شمارشم ندارم.میترسم بره.مهم اینه که اون خوشبخت بشه.ولی خب دلم خیلی میشکنه.چیکار کنم؟؟.توروخدا کمک کنین.ابراز علاقه کنم ؟چی بگم؟چیکار کنم؟

سلام خسته نباشید . ببخشید ی دختر هست که وقتی داخل ی مجلسی باهم هستیم کنار من میشینه و بدون اینکه من شمارشو ازش بخوام شمارشو بهم میده و نظرم رو درباره ظاهر و تیپش میپرسه . میخواستم بدونم این دختر منو دوست داره یا من اینجوری حس میکنم .

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه

نام *

ایمیل *

ذخیره نام، ایمیل و وبسایت من در مرورگر برای زمانی که دوباره دیدگاهی می‌نویسم.

لطفا پاسخ را به عدد انگلیسی وارد کنید:

Δdocument.getElementById( “ak_js” ).setAttribute( “value”, ( new Date() ).getTime() );

وب سایت روانشناسی ویکی روان محیطی صمیمی و مطمئن برای کسب دانش و اطلاعات کاربردی در رشته روانشناسی برای همه مردم، اشتراک سوالات و مشکلات شخصی و دریافت پاسخ از متخصصین رشته روانشناسی میباشد. اطلاعاتی که بدون شک در زندگی همه ما کاربردی بوده و تاثیر مثبت فراوان به همراه خواهد داشت. برای اطلاعات بیشتر با شماره تلفن زیر تماس بگیرید

۰۲۱-۹۱۰۹۹۱۱۰

پشتیبانی در تلگرام info[at]wikiravan.com

شادیما » مجله روانشناسی » با این رفتارها از علاقه او مطمئن شوید | 16 نشانه اصلی علاقه دختر به پسر

این یک امری طبیعی است که وقتی به کسی علاقمند می شوید همه ی سعی خود را بکنید تا از علاقه او نسبت به خود آگاه شوید. اطلاع از علاقه دختر مورد نظرتان می تواند به شما کمک کند تا قدم های موثرتری در جهت رسیدن به این رابطه بردارید. .پی بردن به علاقه دختران کار تقریبا دشواری است زیرا دختران با توجه به خلقیات انحصاری خود چندان علاقه ای به ابراز احوالات درونی خود ندارند.پس اگر شما هم اخیرا به دختری علاقمند شده اید و می خواهید از علاقه او نسبت به خودتان آگاه شوید با ما همراه باشید.

احساسات درونی هر شخص در رفتارش نمود پیدا می کند مثلا حالت چهره ی شما وقتی از منظره ای به وجد آمده اید با زمانی که از دیدن آن ناراحت شده اید فرق دارد. وقتی دیدن چیزی اشتیاق درونی انسان را بر می انگیزد ناخودآگاه این اشتیاق از اعضا و جوراح او نیز کاملا مشخص می شود.

لبخند اولین واکنش ما در برابر هر چیزی است که حس خوبی به ما بدهد، پس اگر دختری با دیدن شما لبخند می زند به این موضوع که او حس خوبی نسبت به شما دارد پی خواهید برد و اگر بارها و بارها این لبخندها را دیدید مطمئن باشید که کشش درونی در وجود او برای دیدن شما به وجود آمده است.

شاید شما هم این داستان زیبا را شنیده باشید که وقتی لیلی ظرف آب مجنون را شکست و همه خیال می کردند که از او متنفر است مجنون با نگاهی عاشقانه این رفتار را معنی به عشق کرد که ” اگر با من نبودش هیچ میلی چرا ظرف مرا بشکست لیلی”.جلب توجه دختر به پسر

پس اگر دختری در حضور شما رفتاری غیر متعارف از خود بروز می دهد، بیخودی عصبانی می شود، یا عجولانه رفتار می کند و سعی می کند اشتیاق خود را برای دیدن شما پنهان کند و دستپاچه می شود شما زیرک باشید و علاقه اش را از پس رفتارهای شتاب زده ی او ببینید. او سعی می کند خود را جدی نشان دهد ولی دست و پایش را گم می کند.

دختری که عاشق شماست بی قرار شماست ولی سعی می کند این بی قراری را پنهان کند ولی شما باید باهوش باشید زیرا این سعی بی مورد در مخفی کردن احساسات بیشتر او را لو می دهد.بی قراری درونی او را وادار می کند که ساعتها قبل از شما بر سر قرار حاضر شود.ولی وانمود می کند که کمی دیر حاضر شده و احیانا دیر رسیده است.اگر در مورد ترافیک و  اینکه نمیخواسته دیر برسد حرف بزند بدانید از مدتها قبل منتظر شما بوده و الان سعی می کند خود را بی تفاوت جلوه بدهد.

اگر دختری به شما علاقمند باشد تمام قلب و روح و افکار خود را پر از یاد شما خواهد کرد، او همواره به شما فکر می کند و در خیالش با شما غذا می خورد، با شما، تفریح می کند و حتی در آینده ای خیالی با شما زندگی می کند، پس دور از انتظار نیست که با دوستانش در مورد شما حرف زده باشد زیرا حرف های ما نشات گرفته از افکار ماست و او در تمام مدتی که دوستانش در مورد موضوع خاصی صحبت می کنند به شما فکر می کند و دنبال فرصتی می گردد تا در مورد شما صحبت کند،.پس با پرس و جو کردن از دوستانش می توانید از علاقه او نسبت به خود آگاه شوید.

دختری که به شما علاقه داشته باشد همه ی کارهای خود را برای دیدن شما و بودن در کنارتان تعطیل خواهد کرد. زیرا همیشه اولویت اول او شما هستید، پس اگر هر زمانی پیشنهاد نوشیدن یک فنجان قهوه در یک خلوت دو نفره عاشقانه را به او می دهید و او این دعوت را می پذیرد، مطمعن باشید که به شما علاقه دارد زیرا دختران معمولا برا بیشتر کارهای خود از قبل برنامه ریزی می کنند تا دچار استرس نشوند. پس اگر او هر آن برای دیدن شما بر سر قرار حاضر می شود یقین داشته باشید که از دلش فرمان می گیرد نه از منطقش.

عموما با شنیدن کلمه حسادت احساس بدی به انسان دست می دهد ولی باید بدانید که حسادت در خانمها دقیقا نقطه مقابل غیرت در آقایان است و یکی از نشانه های علاقه دختر به جنس مخالف می باشد.همه ی انسانها با توجه به ویژگی های دورنی خود میل به تملک در آوردن چیزهایی را دارند که به آنها علاقمندند، حالا مردها با غیرت این حس را بروز می دهند و زنها با حسادت.

دختری که عاشق شماست به هر چیزی که حواس شما رو از او پرت کند حسادت می کند والبته دلیلی برای پنهان کردن این حس هم نمی بیند. شاید برای شما که احوالات آدمی را با توجه ویژگی های مردانه خود می سنجید شوخی به نظر برسد ولی دختری که شما را دوست دارد شاید حتی به ماشین مورد علاقه تان، گوشی،دوستان و یا حتی حیوان خانگی مورد علاقه شما حسادت کند و آن را بیان کند، چرا که او همه توجه شما را برای خودش می خواهد.

این رفتار زمانی سر می زند که او تقریبا از علاقه شما نسبت به خود مطمعن شده باشد.در آن صورت است که دنیای کودکانه درونش را با شما شریک خواهد شد.و از اینکه شما بفهمید که هنوز عاشق رنگ صورتی است و پاستیل می خورد و شبها عروسکش را بغل می کند خجالت نمی کشد،او با رفتار کودکانه خود سعی می کند توجه شما را نسبت به خود جلب کند.

اگر در جایی با دوستان خود هستید و البته منتظر دیدن دختر مورد علاقه ی خود در آن حوالی به انتظار نشسته اید به لحظه ی ورود او دقت کنید دختری که به شما علاقه دارد در لحظه ی ورود با حرکات سریع چشمانش به دنبال شما می گردد. هدف او از حضور در آن محفل دیدن شماست پس تا زمانی که از بودن شما در آن مکان مطمئن نشود به این سو و آن سو می نگرد و وقتی شما را دید دلش آرام می گیرد ولی باز هم برای بی تفاوت نشان دادن خود سر می چرخاند تا شاید شما فکر کنید که دنبال چیز دیگری بوده است.

دختری که به شما علاقه دارد به شوخی های بی نمک و آبکی شما هم می خندد زیرا برای او گوینده مهم است نه آنچه که می گوید. او از اینکه شما سعی می کنید او را بخندانید و شاد کنید لذت می برد و سعی می کند که واکنش خوبی در برابر این تلاش نشان دهد، پس همیشه تعدادی جوک بی مزه آبکی در آستین خود داشته باشید تا به موقع از آن استفاده کنید و نتیجه را ببینید، اگر دیدید از ته دل به شوخی های بی نمک شما می خندد اصلا تعجب نکنید او دلش را از کف داده و شادترین زمان را با شما سپری می کند.

دختری که به شما علاقه دارد و شما برای او مهم هستید در مورد شما کنجکاوی می کند تا متوجه شود که شما هم او را دوست دارید یا نه! او زیر چشمی شما را زیر نظر دارد تا نگاه های شما را ببیند و خیالش از اینکه به او توجه دارید راحت شود.

دختران بیشتر دنبال اعتماد و احساس امنیت در رابطه هستند و با کنجکاوی در رفتار شما  می خواهند مطمعن شوند که توانسته اند افکار شما را به تسخیر خودشان در آورده و شما را مجذوب خود کنند.

اگر دیدید دختری با زبان بی زبانی می خواهد به شما بفهماند که مجرد است یقین داشته باشید کار از این حرف ها گذشته است و او شما را شاهزاده ی سوار بر اسبی می بیند که تقدیرش با او گره خورده است و سعی می کند هر چه سریعتر این رویای زیبا را به واقعیت برساند.

پس با گفتن مجرد بودنش به شما سعی می کند به شما بفهماند که هدفش از بودن در کنار شما ازدواج است و می خواهد شما را نیز وادار کند تا جدی تر به این رابطه فکر کنید و شما هم او را نه در قالب یک دوست که در قالب ملکه ی زیبای رویاهایتان ببینید و همه ی سعیتان را برای رسیدن به او بکنید و احیانا اگر در ذهنتان گزینه های دیگری دارید آنها را فراموش کنید.

او زیرکانه در پی عقب راندن رقبا بر می آید تا شما را با بردن به سمت ازدواج و تشکیل خانواده از آن خود کند و 6 دانگ سند دلتان را به نام خودش بزند.

دختری که به شما علاقه دارد سعی می کند که همیشه در نظر شما آراسته باشد و توجه شما را به خود جلب کند. او مدتها برنامه ریزی می کند تا با هماهنگ کردن لباس ها و آراستن خود در نظر شما جذاب به نظر برسد و با دیدن او نگاهتان روی او قفل شود. او سعی می کند زیبایی ها و جاذبه های ذاتی و زنانه خود را برای شما پر رنگ جلوه بدهد تا عطش شما را برای رسیدن به خود بیشتر کند.

دختری که به شما علاقه دارد وقتی کنار شماست به هیچ چیزی توجه نمی کند حتی به گوشی که این روزها جوانان لحظه ای از آن غافل نمی شوند. او همه ی توجه خود را به شما معطوف می کند و محو تماشای شما می شود و از هر چیزی که حواسش را از شنیدن صدای شما و دیدنتان پرت کند دوری می کند.

دختری که به شما علاقمند است بارها و بارها در خیالات خود زندگی با شما را تصور می کند. او شما را به چشم مرد خانه می بیند نه دوستی که قرار است مدتی را با او خوش بگذراند. او از درآمد و وضعیت مالی شما سوال هایی می پرسد زیرا او شما را به چشم مردی می ببند که قرار است به او تکیه کند و همه ی حواسش را جمع می کند تا این تکیه گاه محکم باشد.

دختر علاقمند به شما سعی می کند مطمئن شود که شما توانایی اداره زندگی و به عهده گرفتن خرج و مخارج خانواده را دارید و اگر به سلامتیبه زیر یک سقف رفتید نگران نان شب نباشد.

این روزها ارتباطات فقط به دیدارها و قرارهای عاشقانه دو نفره در کافه ها و رستورانها ختم نمی شود. فضای مجازی دنیایی است که الان پیش روی جوانان گشوده شده است. اگر دختری عاشق شما باشد رد پای این عشق را در تصاویری که برای پروفایل خود انتخاب می کند می توانید ببینید.

او کنجکاوی عجیبی در چک کردن تصاویری که شما در پروفایل خود می گذارید دارد، فقط کافی است یک بار به جای عکس هایی با نوشته های عاشقانه تصویری با متن بی وفایی یا فراق در پروفایل خود بگذارید و واکنش دختر مورد علاقه تان را ببینید. او در اولین قراری که با هم دارید دلیل این رفتار را از شما خواهد پرسید.

اگر دختری به شما علاقه داشته باشد جواب پیام های شما را بدون معطلی خواهد داد. این در صورتی است که همه چیز بین شما دو نفر گل و بلبل باشد، ولی حتی اگر با هم قهر باشید یا او از دست شما دلخور باشد نیز ساعت ها منتظر خواهد بود تا شما با او تماس بگیرید و به محض زنگ زدن شما او تماس شما را ریجکت خواهد کرد!

اشتباه نکنید او از شما متنفر نیست راههای بسیاری وجود دارد تا جلوی ورودی تماس شما را بگیرد ولی این کار را نمی کند زیرا از اینکه می بیند شما به فکر او هستید و برای رفع ناراحتی او به دست آوردن دلش تلاش می کنید لذت می برد.

پس اگر دختری در زمان آشتی بلافاصله جواب پیام های شما را می دهد و در زمان قهر تماس هایتان را ریجکت می کند مطمئن باشید که او به شما علاقمند بوده و بی قرار شماست.

ما در مطالب گذشته مواردی از رفتارهای دختران را در مقابل پسر مورد علاقه شان ذکر کردیم. که عموما آگاهانه و ارادی بودند ولی رفتارهایی نیز هستند که ناخودآگاه از انسان سر می زند و متاثر از الگوهای فیزیولوژیکی (زبان بدن) هستند به چند مورد از این رفتارها اشاره می کنیم.

چشمها دریچه ای به روی قلب انسان هستند و با دقت در حالات آنها به راحتی می توان به درون آدمی پی برد. شاید شما هم شنیده باشید که چشم ها دروغ نمی گویند. فقط کافی است موقع حرف زدن با دختر مورد علاقه تان به چشم های او با دقت خیره شوید، معمولا برق عجیبی در نگاه او توجه شما را جلب خواهد کرد. این همان عشقی است که او سعی در پنهان کردن آن دارد مردمک چشم هایش گشادتر می شود و اشتیاق را می توان در آن دید.

حیا و شرمساری در مقابل جنس مخالف جزء لاینفک نهاده های روحی هر دختری است که خداوند در ضمیر ناخودآگاه او به امانت نهاده است. هر چند دخترانی هستند که سعی می کنند با تقلید رفتار مردانه و البته کمی جسورانه مدعی شوند که می توانند مثل مردها رفتار کنند ولی اینکه در باطن هر دختری میل به عفت و حیا و پرده پوشانی وجود دارد حقیقتی غیر قابل انکار است.

همین حیا را می توان در سرخ و سفید شدن گونه های دختری که سعی دارد میل درونی خودش را  در مورد نزدیک شدن به شما و ابراز عشق به شما پنهان کند به وضوح مشاهده کرد. او از درون بی قرار است گدازه های عشق و علاقه ای که نسبت به شما در وجود خود دارد او را از درون منقلب کرده است ولی با توجه به روحیات دخترانه ذاتی خود سعی می کند تا آن را پنهان کند غافل از اینکه رنگ رخسار خبر می دهد از سر ضمیر!

یکی دیگر از نشانه های دستپاچگی نشات گرفته از علاقه درونی بازی کردن با زیورآلات و انگشتان دست است. اگر دیدید که دختر مورد علاقه تان در حضور شما با دستبند، انگشتر و انگشتان دستش بازی می کند بدانید که او به شما علاقمند شده و نمیداند دستپاچگی خود را چطور پنهان کند. او ناخودآگاه دستهایش را با زیورآلات خود مشغول می کند تا استرس درونی خود را کنترل کند.

موارد گفته شده و چندین و چند مورد دیگر نیز از حرکات بدن وجود دارد که با مشاهده ی آنها شما می توانید به علاقه ی طرف مقابلتان پی ببرید مانند: خم شدن به طرف شما موقع صحبت کردن، بالا بردن ابروها، تقلید از رفتار شما، چرخاندن کل بدن به سمت شما، بازی کردن با موها و … و موارد بی شمار دیگری که همه و همه نشات گرفته از جاذبه و کششی است که خداوند در وجود دو جنس مخالف قرار داده تا در کنار هم به آرامش برسند.

و اما حرف آخر

فهم نشانه های علاقه دختر به پسر یا بالعکس کار سختی نیست پس نگران نباشید و موارد گفته شده را به خاطر بسپارید. اگر با استفاده از نکاتی که گفته شد متوجه علاقه او نسبت به خود شدید می توانید به آینده ی این رابطه امیدوار باشید زیرا دختران دیر دل می بندند و اگر دلبسته ی کسی شوند همه ی عشق خود را نثار او می کنند.

در ادامه بخوانید: 1- عشق واقعی چیست؟ | 11 علامت عشق واقعی را بشناسید2- نشانه‌های عشق در مردان | چطور عشق مرد را تشخیص دهیم؟

عشق و علاقه دختر به پسر می‌تواند نشانه‌هایی داشته باشد که شناختن آن‌ها شاید برای بسیاری از آقایان موضوع قابل‌توجهی باشد. برخی از مردان نگران شنیدن پاسخ منفی هستند و به همین خاطر به دنبال نشانه‌هایی می‌گردند تا از احساسات دختر خانم مطمئن شوند. گاهی هم در رابطه هستید و از احساسات او نسبت به خودتان شک دارید. راحت‌ترین راه پرسیدن از خود اوست، اما اگر چنین امکانی وجود نداشت، ادامه مقاله را خوانده و برای اطلاع از نشانه های عاشق شدن زنان کلیک کنید.

اگرچه نحوه ابراز علاقه در دختران می‌تواند با توجه به ویژگی‌های شخصیتی آن‌ها متفاوت باشد، بااین‌حال برخی نشانه‌ها در اکثر دخترها به وضوح بیانگر احساس علاقه آن‌ها به یک مرد است. ازجمله این نشانه‌ها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

اولین و ساده‌ترین نشانه عشق دختر به پسر، بیان احساسات است. دختری که به شما علاقه داشته باشد، به نحوی ابراز علاقه خواهد کرد. به راحتی در صحبت‌هایش می‌توانید ردپای علاقه را احساس کنید. درنتیجه پیش از هر چیز با خود به این سؤال پاسخ دهید که آیا دختر موردنظرتان در کلام یا رفتارش به شما محبت دارد؟

هر دختر یا پسری وقتی کسی را دوست داشته باشد، بخش قابل‌توجهی از وقتش را به وی اختصاص می‌دهد. پس دختری که به شما علاقه دارد قطعاً برایتان وقت خواهد گذاشت. اگر از پیشنهاد بودن در کنار شما استقبال می‌کند، از تماس با شما خوشحال می‌شود و یا حتی برنامه‌های شخصی خود را برای بودن در کنار شما عقب می‌اندازد می‌توانید از علاقه وی نسبت به خود اطمینان داشته باشید.

خانم‌ها معمولاً مرزهایی را در برقراری رابطه با جنس مخالف حفظ می‌کنند و یکی از نشانه‌های عشق دختر به پسر این است که آن‌ها برای شما استثنایی در این مرزها قائل می‌شوند. به عبارتی رفتار صمیمانه‌تر و متفاوت آن‌ها با شما نسبت به سایر آقایان یکی از موضوعاتی است که می‌تواند بیانگر احساس علاقه طرف مقابلتان به شما باشد.جلب توجه دختر به پسر

توجه به ظاهر و تلاش برای اینکه به نظر شما خوب و زیبا برسند یکی دیگر از رفتارهایی است که علاقه و توجه یک دختر به شما را نشان می‌دهد. نظر پرسیدن راجع به لباس‌ها و نوع آرایش یا تلاش برای مرتب و آراسته بودن در حضورتان را می‌توانید نشانه‌ای از عشق دختر مورد علاقتان به خود بدانید.

اگر دختری به شما علاقه داشته باشد سعی می‌کند تا شما و محیط زندگی‌تان را بهتر بشناسد. دخترانی که به یک پسر علاقه دارند معمولاً سعی می‌کنند تا راجع به علاقه‌مندی‌ها، شرایط کاری و خانوادگی او و به‌طورکلی هر چیزی که به او مربوط می‌شود اطلاع کسب کنند.

اگر دختری به شما علاقه داشته باشد نسبت به ارتباط‌هایتان با سایر زنان حساسیت نشان خواهد داد. چرا که از جانب سایرین احساس خطر می‌کنند و به‌نوعی بر سر داشتن شما با دیگران وارد رقابت می‌شود. اما اگر دختری به شما علاقه نداشته باشد نسبت به روابط اجتماعی‌تان نیز واکنشی نشان نخواهد داد.

یکی دیگر از نشانه‌های عشق دختر به پسر این است که دختران عاشق تلاش می‌کنند تا رضایت شما را به دست آورند. به همین خاطر آن‌ها به خواسته‌ها و سلیقه شما توجه دارند و سعی می‌کنند مطابق میلتان رفتار کنند.

شاید بتوان همدلی و همراهی را یکی از جدی‌ترین نشانه‌های علاقه در هر دو جنس دانست. همه ما در زندگی با مشکلات و سختی‌ها مواجه خواهیم شد. اگر دختری به شما علاقه داشته باشد سعی می‌کند تا در این شرایط همراهتان باشد و تا جای ممکن برای برطرف شدن این شرایط به شما کمک خواهد کرد.

بیشتر بخوانید : شناخت زنان

اگر نشانه‌هایی که برای عشق دختر به پسر مطرح کردیم را در طرف مقابل خود احساس نمی‌کنید و یا به هر دلیلی فکر می‌کنید دختر مورد علاقتان به شما احساسی ندارد، بهتر است راهی برای جلب محبت وی پیدا کنید.

خوشبختانه احساس علاقه موضوعیست که شما همواره می‌توانید با رفتارهایتان در طرف مقابل ایجاد کنید. اگر احساس می‌کنید در بیان احساسات خود ضعف دارید و یا نمی‌توانید محبت او را به سمت خود جلب کنید بهتر است در این زمینه از یک مشاور کمک بگیرید. آراستگی ظاهری، ایجاد احساس امنیت و همراهی و همین‌طور توجه به نقش‌های جنسیتی ازجمله موضوعاتی هستند که می‌توانند به شما در جلب محبت دختران کمک کنند. برای دریافت مشاوره رابطه دختر و پسر کلیک کنید.

گاهی اوقات دختران با این سؤال مواجه می‌شوند که آیا ابراز علاقه و مطرح کردن پیشنهاد دوستی از جانب آن‌ها کار درستی است؟ در پاسخ به این سؤال باید گفت این موضوع اگرچه ایرادی ندارد و شما می‌توانید درخواست خود را مطرح کنید، اما به خاطر داشته باشید که کارتان تا حدودی با شرایط معمول تفاوت دارد و این می‌تواند شما را با مشکلاتی مواجه کند. برای آشنایی با تفاوت زن و مرد از دیدگاه روانشناسی کلیک کنید.

برای مثال ممکن است در آینده طرف مقابلتان از این ابراز علاقه شما سوءاستفاده کند و یا در صورت شنیدن پاسخ منفی دچار ناراحتی شوید. به همین خاطر بهتر است پیش از اقدام کردن دراین‌باره به‌خوبی شرایط محیطی و همین‌طور شخصیت خود و طرف مقابلتان را بررسی کنید.

برای دریافت مشاوره در زمینه رابطه و ازدواج می توانید در هر زمان از روز برای مشاوره تلفنی با برترین متخصصان در مرکز مشاوره روانشناسی ذهن نو از طریق شماره 02166419012 تماس بگیرید.

 

 

ابراز صمیمیت و محبت، اختصاص دادن زمان به شما، توجه به خواسته‌هایتان و همین‌طور همدلی و همراهی در شرایط سخت ازجمله نشانه‌هایی هستند که علاقه یک دختر را نشان می‌دهند.

عشق احساس ثابتی نیست و شما همواره می‌توانید با رفتارهایتان این احساس را بیشتر یا کمتر کنید. به همین خاطر اگر به دنبال ایجاد علاقه در طرف مقابلتان هستید بهتر است به موضوعات و رفتارهایی که برای وی جذابیت دارد توجه داشته باشید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه

نام *

ایمیل *

وب‌ سایت

ذخیره نام، ایمیل و وبسایت من در مرورگر برای زمانی که دوباره دیدگاهی می‌نویسم.

از نظر من اونکه این مواد ساخته باید نعلت کنیم که مادر و سر م…

اوج لذّت در قناعت نهفته است….

سلام حسن عزیز دارو تنها در موارد خاص توسط پزشک تجویز میشه ….

سلام ستاره عزیز اولین رابطه جنسی برای خانم و آقا با تشریفاتی…

سلام مرکز مشاوره ذهن نو در ساری دارای شعبه هست برای هماهنگی…

 

نی نی سایت

جلب توجه دختر به پسر
جلب توجه دختر به پسر

Comments

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *