تجدید نظر خواسته به انگلیسی

تجدید نظر خواسته به انگلیسی
تجدید نظر خواسته به انگلیسی

1
Law::
appeal ( See also پژوهش ); petition for a repleader

فرهنگ تشریحی – کاربردی حقوق تالیف هرمز رشدیه

برای ترجمه اصطلاحات تخصصی رشته حقوق، یک دیکشنری آنلاین ایجاد نموده ایم. این دیکشنری تخصصی شامل اصطلاحات کلیه گرایش های رشته حقوق می گردد. در صورتی که تمایل به استفاده از دیکشنری انگلیسی به فارسی را دارید لغت خود را به صورت انگلیسی تایپ نمایید. و اگر تمایل به استفاده دیکشنری فارسی به انگلیسی حقوق را دارید لغت را به فارسی تایپ و روی جستجو کلیک نمایید.

تعداد مشتریان:
42,154

تعداد سفارشات:
65,968

تعداد مترجمین:
7,900

تعداد لغات ترجمه شده:

392,574,639

دیکشنری تخصصی برساد برای استفاده دانشجویان، پژوهشگران و استادان رشته های مختلف طراحی شده است.
استفاده از خدمات دیکشنری تخصصی برساد کاملا رایگان است.

[email protected]

Telegram:

@Barsadic

دیکشنری تخصصی برساد برای استفاده دانشجویان، پژوهشگران و استادان رشته های مختلف طراحی شده است. استفاده از خدمات دیکشنری تخصصی برساد کاملا رایگان است.

دیکشنری تخصصی برساد برای استفاده دانشجویان، پژوهشگران و استادان رشته های مختلف طراحی شده است.
استفاده از خدمات دیکشنری تخصصی برساد کاملا رایگان است.

[email protected]

Telegram:

@Barsadic

دیکشنری تخصصی برساد برای استفاده دانشجویان، پژوهشگران و استادان رشته های مختلف طراحی شده است. استفاده از خدمات دیکشنری تخصصی برساد کاملا رایگان است.

آلمان کشوری در اروپای غربی است که با فرانسه ، لهستان ، جمهوری چک ، اتریش ، سوئیس ، لوکزامبورگ ، بلژیک ، هلند و دانمارک همسایه است. 83 میلیون نفر جمعیت آن آلمانی صحبت می کنند.

آلمان یکی از 10 کشور پر بازدید جهان است و سالانه ده ها میلیون بازدید کننده را برای تجربه چشم انداز متنوع ، تاریخ استثنایی و فرهنگ نمادین آن به خود جذب می کند. آلمان پرجمعیت ترین کشور شینگن است و دارای بزرگترین و قوی ترین اقتصاد در اروپا و همچنین یکی از ستون های اصلی اتحادیه اروپا است. آلمان پس از جنگ جهانی دوم به دو کشور تقسیم شده بود اما در سال 1990 آلمان شرقی و آلمان غربی با یکدیگر متحد شدند و جمهوری فدرال آلمان امروز را شکل دادند. این کشور شامل 16 ایالت نیمه مستقل است که هر كدام فرهنگ متمایز خود را دارند. پایتخت آن ، برلین ، یک شهر متنوع و بین المللی است که بسیار تحت تأثیر جمعیت رو به رشد مهاجر قرار دارد. برلین تلفیقی از شگفتی های فرهنگی و معماری تاریخی و مدرن از جمله ساختمان بازسازی شده رایشتاگ ، مقر پارلمان آلمان و دروازه معروف براندنبورگ ، ساخته شده در سال 1791 است. علاوه بر این موزه و بنای یادبود هولوکاست که با هدف زنده نگه داشتن یاد و خاطره قربانیان یهودی آن ساخته شده است، در برلین قرار دارد.  از بالای برج تلویزیونی برلین که بلندترین ساختمان اروپاست، می توان به صورت 360 درجه شهر را تماشا کرد. گردشگران می توانند از جزیره موزه دیدن کنند که یکی از میراث یونسکو و شامل 5 موزه از مهمترین موزه های شهر است و برخی از مهمترین مجموعه آثار باستانی و نقاشی و مجسمه های قرن نوزدهم را در خود جای داده است.

غذاهای متنوع برلین تحت تأثیر دهه ها مهاجرت ترک ها و (به تازگی) عرب ها قرار گرفته و شامل انواع کباب و فلافل است. برلین که یک مرکز جهانی برای موسیقی تکنو و الکترونیک است، به کلاب های خود معروف است.  خارج از پایتخت ، باواریا ، بزرگترین ایالت آلمان و قلب کاتولیک ، میلیون ها بازدید کننده را به اکتبرفست سالانه خود می کشاند ، جشن فرهنگ باواریایی که ریشه در نوشیدن آبجو و پوشیدن لباس های سنتی دیرندل دارد. مونیخ ، پایتخت زیبای باواریا و سومین شهر بزرگ آلمان ، مقصدی محبوب برای تجارت و گردشگری است. این شهر میزبان بزرگترین شرکت های اروپا از جمله آلیانز  و سیمنز و همچنین بی ام و است. موزه بی ام و موزه دویچ ، بزرگترین موزه جهان که به فن آوری و علم اختصاص داده شده است، در مونیخ واقع شده اند. توریست ها می توانند غذاهای سنتی باواریا از جمله چوب شور، براتورست و نودل سیب زمینی را در رستوران زیبای مونیخ تست کنند و از قصر باشکوه نیمفنبورگ ساخته شده در قرن 17 ام بازدید کنند. در خارج از مونیخ ، قلعه افسانه ای نوشوانشتاین (شاید معروف ترین قلعه در آلمان از بین هزاران قلعه و قصر) سالانه بیش از یک میلیون بازدید کننده دارد. در جنوب منطقه مرتفع آلمان قرار داشته که مناسب برای پیاده روی و اسکی می باشد.  

آلمان یکی از اصلی ترین امضا کنندگان توافق نامه شینگن در سال 1985 بوده و در سال 1995 بخشی از منطقه رسمی شینگن شد.

اتباع شخص ثالث سرزمین های زیر نیز لازم است که برای ویزای شینگن اقدام کنند: کوزوو و فلسطین .   

تجدید نظر خواسته به انگلیسی

توجه: برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد آنچه برای درخواست ویزا نیاز دارید، از جمله شرح مفصل اسناد مورد نیاز، به: اسناد اولیه مورد نیاز مراجعه کنید. لطفا توجه داشته باشید که ممکن است مجبور به ارائه مدارک پشتیبان ویزای شینگن آلمان مربوط به هدف خاص خود برای سفر باشید.    

OR

© کپی رایت 2022 – 2020 کلیه حقوق توسط SchengenVisas.com محفوظ است.

SchengenVisas.com یک مرکز و وبسایت جامع برای همه درخواست ها و نیازهای شما در مورد ویزای شینگن می باشد. ما پایگاهی از تمام اطلاعاتی هستیم که برای تکمیل درخواست ویزای شینگن خود به آن نیاز دارید.اگر در مورد درخواست ویزای شینگن سوالی دارید با ما تماس بگیرید و ما با کمال میل به شما کمک خواهیم کرد.

لطفاً آدرس ایمیل خود را وارد کنید تا از آخرین اخبار و به روزترین اطلاعات مربوط به مقررات ویزای شینگن مطلع شوید

 


اینجاDownloads-icon
نی نی سایت

تجدید نظر خواسته به انگلیسی
تجدید نظر خواسته به انگلیسی

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.